-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hálószobák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Hálószobák - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák - Page 2 EmptyPént. Jan. 16, 2009 2:47 am

//Ha nem tetszik egyszerűen csak ne olvasd el!//

"A könnyei olyanok mint a nyári zivatar. Felfrissítenek és örömmel töltenek el, nincs bennük keserűség, csak megkönnyebbült boldogság. Sírj hát angyalom! Szeretném, ha feloldódnának a béklyók, amik a földhöz láncolnak. Legyél újra szabad! Szárnyalj fel a fellegekbe és hagyj gyönyörű emlékeket megtört szívemben.
Nem hagylak egyedül. Ölellek magamhoz mohón, remegő karjaimmal. Érezni akarom a tested melegét, hallani akarom a szíved dobbanását. Tudni akarom ez nem csak egy álom, nem csak egy kósza gondolat. Félek. Nem merem kinyitni a szemeimet, hogy lássam a legszebb teremtmény nem létezik, hogy nem vagy mellettem.
Kecses ujjak simítják végig meggyötört arcomat. Hagyom, hogy cirógassák üres lelkemet. Szükségem van rá. Érezni akarom. Újra embernek szeretném érezni magamat. De nem tehetem. Az életed árán nem akarok a vágyammá válni. Bocsáss meg, kérlek. Már nem tudsz megmenteni. Ne sírj értem. Nem érdemlem meg a könnyeidet. Mosolyogj, kérlek. Legyél újra vidám. Élj nélkülem, élj helyettem!
Édesen csengő hang a nevemen szólít újra és újra. Ennél csodásabb élmény még sosem visszhangzott a füleimben. Bárcsak minden percben hallhatnám. Suttogva kérsz nézzek rád. A szemeid aggódva keresik a tekintetemet. Azok a sötét, barna szemek, tele gyengédséggel és melegséggel. Gyönyörűek, mint te.
-Megváltottál...-lehellek egy utolsó csókot a puha ajkakra. Nem mehetek el addig, amíg ezt meg nem tettem. -Köszönöm!-hangzik el az utolsó szavam, amit százszor is kimondhattam volna, akkor sem ért volna fel a tetteiddel. Sosem érhettelek el téged. Nem tudok repülni, hogy elérhesselek. A karom pedig túl rövid, hiába nyújtózkodom elkeseredetten. Messze vagy. Egy ábránd a Holdról.
A lábaim erőtlenül rogynak össze. A testem elnehezül. Minden levegő elhagyja a testemet. A fájdalom varázsütésre hagy el. A világ eltűnik a szemeim elől. Megszűnik minden nesz, hang, még a lelkem sikolyát sem hallom. Súly nélkül lebegek a semmi közepén. Szóval ilyen a halál."

Futott végig a könyv folytatása a fejemben. Egy mosollyal könyveltem el, hogy ha Kuro mellettem marad, akkor boldogan fogok szembenézni a halállal, mert addig úgy érezhettem, hogy élek.
-Megváltottál!-idéztem fel ezt az egyetlen szót és öleltem még szorosabban magamhoz Kuro-t.-Hajaj!-sóhajtottam nagyot.-Lassan elcsöpögök.-
-Hogy érted?-
-Kész nyálgép lettem.-
-Na, szép!-részemről nevetés Kuro sértődött arcát látva.
-Vállalom ezt a következményt!-
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hálószobák - Page 2 Cl0te11800/15000Hálószobák - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Hálószobák - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák - Page 2 EmptySzomb. Jan. 17, 2009 4:00 am

//Ha nem tetszik egyszerűen csak ne olvasd el!//


-Biztos vagy benne? -vágtam még mindig sértődött arcot, pedig nem voltam az.
Csak jól esett, hogy egy kicsit szenved a hülyesége miatt. Én egyáltalán nem bántam, hogy megmutatta, mit érez. Nem gondoltam úgy, mint ő, hogy kezd nyálas lenni. Csak változik ő is, mint mindenki más. És ez teljesen természetes.
-Igen, teljes mértékig. Érted bármit.. azt hiszem. Csak, tudod, soha sem gondoltam volna, hogy engem ennyire rabul tud ejteni egy nő.
-Rabul ejtés? Pedig bilincs még nincs nálam. -vigyorogtam rá.
-Nem úgy értettem.. MÉG?? Te jó ég..
-Csak vicceltem, nem is akartam hozni.
-Megnyugtattál! -vigyorgott, majd megsimította az arcomat.- Mondtam már, hogy gyönyörűek a szemeid?
-Az igazat megvallva, nem tudom. Köszönöm. -álltam lábujjhegyre, s így az orrunk hegye összeért.- Szeretlek! -néztem mélyen a szemébe, mire ő elmosolyodott és megcsókolt.
A szokásosnál jóval gyengédebb volt, jobb kezét a derekamra fonta, míg a ballal az arcomat támasztotta. Én viszonzásképp átkaroltam a nyakát, összekulcsoltam rajta az ujjaimat. ~Sosem fogom elengedni!! Elég sok idő eltelt, mire "befejeztük". Egyáltalán nem akartam, de ő az arcomról levett kezével végigsimította a karom, majd a nyakán megfogta, és leemelte.
-Gyere velem! -mondta, majd a hálószoba felé indult. Én pedig követtem...


/Ami ez után történt, maradjon a mi titkunk! Wink /
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hálószobák - Page 2 Cl0te0/0Hálószobák - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hálószobák - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 11:03 pm

Huh! Megérkeztem az osztaghoz és kisebb iránymutatás után sikerült elvergődnöm egy egyszemélyes szobába. Lehuppantam az ágyra és elgondolkoztam, hogy mitévő is legyek.
-Kipakolás, aztán szétnézés! Igen ez jó terv! A kapitány úrhoz is be kéne köszönni......
A szobát átrendeztem, hogy jobban nézzen ki, szeretem, ha a nap reggel jól be tudja világítani a szobát, szóval a szekrényt elhúztam az ablakkal szemközti falhoz. Kipakoltam a ruháimat is.
-Ideje szétnézni a környéken..................
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Ajánlott tartalom




Hálószobák - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálószobák   Hálószobák - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hálószobák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 9. Osztag-