-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Volt Kapitányi Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te0/0Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2009 6:22 am

[Látogatóban a kapitány úrnál, de ideje menni]
Talán többször be kéne ide ugranom, biztos nem unatkoznék ennyit, az biztos...
-Igazán köszönöm, de ha a társaságomra vágysz, akkor ivászat alkalmával kell rám bukkanni! Akkor aztán elmesélem neked életem történetét is! Biztos csak azért vagy itt, mert hiányzott a csodálatos lángelmém?-kérdezte tőlem a kapitány, mire éppen válaszolni akartam, mikor...
A hadnagy megmutatja erejét a szigetelő szalagnak, ami inkább megadja magát, minthogy szembe kerüljön a nő haragjával. Leszedi magáról a kisebb fecniket, majd a kukához lépve ismét oktatásba kezd, ami már nekem sem kezd tetszeni, de úgy vagyok vele, hogy biztos boldogabb életem lesz, ha nem kötök bele...
-Nos, kapitány úr, az igazat megvallva nem volt semmi hátsó szándékom idejövetelem alatt...-mondom, miközben fél szemmel ismét a hadnagyra sandítok, félek, hogy esetleg engem is kezelésbe vesz.-De egyszer remélem időt tud rám szakítani...-mondom és elmosolyodok.- Azt hiszem, hogy itt az idő távoznom, nem akarom megzavarni a további eszmecseréjüket...-remélem a kapitány azért nem pikkel rám, mert itt hagyom ezzel a nőszeméllyel...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyPént. Május 29, 2009 5:48 am

°~°~° Aiko- és Chiyo-féle hiperszuper terrortámadás °~°~°

- A... Aiko-chan..... biztos hogy jó ötlet ez? Én... én nem vagyok benne biztos, hogy képes lennék...
Mondta Chichi-chan beijedve. Kicsit morci is lettem, és természetesen meg is győztem, hogy igenis jó ötlet Aba-samáékat megtréfálni, mert rajtuk olyan jókat lehet nevetni. Ráadásul ha rólam van szó, biztos nem bántanának, mert nagy valószínűséggel rettegnek az én naaaaaagy nővérkémtől.
- Ne beszélj már ilyeneket, Chichi-chan! Ha velem vagy, biztos nem lesz baj…
Folytattam tovább a magyarázást, miközben Chichi-chan magyarázott valamit, amiből nem sikerült kivennem, hogy mi is akar lenni, ezért kicsit érdeklődve pislogtam rá. Miután megérkeztünk az irodához, ugyan azzal a módszerrel léptünk be az irodába, mint ahogy én megjelentem Chichi-channál, vagyis berúgtam az ajtót.
- Aba-sama~~~!!! Toto-cha~~~n!!!
Kiáltottam el magam, miközben az ajtó repült néhány métert, majd mikor megpillantottam az egyre vörösebb fejeket, és kidülledő ereket, azonnal elkapott a nevetés, és a földre vetettem magam, ezzel is összeszedve a padlón lévő összes porcicát.
- Olyan viccesek vagytoook!
Röhögtem folyamatosan, majd gyorsan felpattantam, még mindig vigyorogva, és letámadtam Aba-samát, majd jó alaposan megnyomorgattam a combjait, hiszen körülbelül csak addig érek fel, majd következett Toto-chan, akit szintén letámadtam, és megszorongattam.
- Jöttünk veletek játszani, Chichi-channal!
Mutattam az említett személyre vigyorogva, majd egy shunpoval felugrottam Aba-sama nyakába, és elkezdtem dobolni a fején reménykedve, hogy próbál onnan ledobni.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te13000/15000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyPént. Május 29, 2009 9:09 am

°~°~° Aiko- és Chiyo-féle hiperszuper terrortámadás °~°~°

Amint megérkeztünk a kilencedik osztag körletébe, egyből úgy éreztem magam, mint akit tiszta erővel gyomorszájon rúgtak. Amióta áthelyeztek nem jártam erre, és ugyan nem az én egykori kapitányom alá tartozik már az osztag, de így is enyhe rossz érzés kerített hatalmába, ami tovább rontott az amúgy is eléggé megtépázott idegállapotomon. Bármit megtettem volna, hogy ne keljen lejáratnom magam Abarai kapitány és Ueda hadnagy előtt, és mindenek előtt, hogy ne rúgjanak ki.
Ahogy közeledtünk a kapitányi iroda felé, úgy szállt el minden maradék reményem. Néha ugyan hajszál választott el attól, hogy sikítva el ne rohanjak, de rögtön bevillantak Aiko-chan ördögien szikrázó szemei, amikkel az elkapásom után tanulmányoz, hogy milyen módszerrel kínozzon meg árulásomért.
Az ajtóhoz érve a torkomban dobogott a szívem, miközben egyfolytában azon kattogtam, hogy menthetnék a helyzeten. Elhatároztam, hogy magabiztos és erős leszek, de legalább is nem kezdek el pánikolni, ezért pár mély sóhajt vettem volna még ajtónyitás előtt..... De Aiko-chan egy mozdulattal betört a helyiségbe.
Mikor megláttam a kapitányt és a hadnagyot, egyből lefagytam, ráadásul a hirtelen felfordulás hatására olyan riadt tekintettel bámultam rájuk, mintha nem is volna fejük
- ELNÉZÉST A ZAVARÁSÉRT MÉLYEN TISZTELT ABARAI KAPITÁNY ÚR!!! - Üvöltöttem lányos zavaromban miközben olyan hirtelen és olyan mélyre hajoltam meg ijedtemben, hogy beleroppant a gerincem
- Mélységesen sajnálom, de néhány aktáért jöttünk!! *Milyen akta legyen? Áhh majd kitalálom.. Vagy mégse, mire Aiko-chant valahogy kiimádkozom innen, nem fognak emlékezni miért jöttünk, csak hálálkodnak, hogy elme..* TE JÓ ÉG, SZÖRNYEN RÖSTELLEM!! - Kiáltottam ismét álmodozásomból ébredve, amikor Aiko-chan után kapva elestem egy tűzőgépben, rá egyenesen a jelentésekkel és egyéb papírokkal megpakolt asztalra. Nem tudom, hány óra munkáját tettem egy csapásra.
- Annyira, tényleg..! összepakolom, egy pillanat! - Láttam neki az iratok még jobbani összekutyulásához. Mikor azt hittem, rosszabb nem lehet, az orrom is elkezdett vérezni, így a papírhalmazt nem csak hogy újra kellett rendezni, a fele legalább újraírásra volt ítélve.
Sikerült annyira megrémülnöm rémséges tettemtől, hogy miután felpattantam és kétségbeesetten hátrálni kezdtem, nekimentem Ueda hadnagynak, olyan erővel, hogy ő hanyatt esett, egyenesen egy irattartó polcra, majd végül a papírhalmaz alján kötött ki.
- Eeeeeeh... Sajná.. lom.. borzasztómód..... - Habogtam az ájulás határán.
Egy foltot szemeltem ki a padlón, azt bámultam vörösen égő fejjel, hogy ne kelljen Ueda-san vészjósló szemeibe néznem.
Vissza az elejére Go down
Ueda Tomoko
9. Osztag
9. Osztag
Ueda Tomoko

nő
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 23
Age : 96
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te6000/15000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyVas. Május 31, 2009 1:53 am

//Látogatás átvedlése Aiko- és Chiyo-féle hiperszuper terrortámadássá//

*Még szerencse, hogy nem hallja egyetlen kapitányának gondolatait, különben elég csúnyán kiakadna... Az meg még rosszabb lenne Abarai taichou számára a jelenlegi helyzetnél is...*
- Akkor nem is szükséges engedély, amennyiben a kapitány érdekében szólal meg a hadnagy, mint jelen esetben! Egyébként is...
*Kezd bele reflexszerűen a magyarázatba, de az már sosem derül ki, mit takarna a második, be nem fejezett mondat... Suzumiya kapitány ugyanis kijelenti, hogy távozni készül. Tomoko pedig természetesen nem érti, mire fel van ez a gyors elvándorlás a kapitányi irodából... De hát egy kapitány mégiscsak egy kapitány, még akkor is, ha előzőleg ebben az osztagban szolgált... Biztos sok sürgős elintéznivalója van.*
- Viszontlátásra, Suzumiya taichou!
*Hajol meg a távozóban lévő megszólított előtt, majd kiegyenesedve megigazítja a szemüvegét. A beálló feszült csendet azonban hamarosan más töri meg. Méghozzá egy természeti katasztrófa... Szép nagyot ugrik is ijedtségében - miközben kiejti kezéből mappáját -, ahogy az iroda ajtaja kiszakad tokjából, és az egyik közeli polcot is magával viszi.*
- Üdvözletem, Aiko-chan, Chiyoko-chan!
*Köszönti az érkezőket vészjóslóan villanó tekintettel és földbe gyökerezett lábbal tűri, ahogy Aiko végignyomorgatja a lábát, miközben azon elmélkedik, mennyire helyénvaló is jelen esetben ez a szó - végtagjai ugyanis ennek következtében kis híján nyomorékká válnak... Ki se nézné ebből az ördögfiókából, hogy ennyi erő szorult belé...*
- Szálljon le a kapitány úrról!
*Próbálja megnevelni egyre vörösebb fejjel a látogatót. Ekkor tudatosul benne, hogy Chiyoko ezalatt az asztalon lévő, már gondosan elrendezett iratokat kavarta és vérezte össze... Emiatt aztán egy pillanat alatt teljesen elsápad - elvégre az ő munkáját tették tönkre! Mondjuk ez nem teljesen igaz, hiszen inkább kapitányát zargatta azzal, hogy írja meg őket, Tomoko "csak" rendszerezett - azt viszont legalább nyolcféle szempont szerint.
Ez az észrevétel aztán annyira letaglózza, hogy megsemmisülten ácsorog és bámulja az asztalt, így könnyű célponttá válhat a két lány, különösen Aiko szemében... Már csak azt veszi észre, hogy zuhan egyenesen hátrafelé... Út közben pedig lefejel és magával ránt egy nagyobb polcot, és az erről lehulló iratok pont betemetik... Beletelik egy kis időbe, amíg kiverekszi magát a papírhalom alól, majd véletlenszerűen kiemel egy jegyzetet a kupacból és gyorsan végigfutja.*
- Te jó ég, hiszen ez legalább húsz évvel ezelőtti irat! Ezeknek már régóta az első osztag archívumában lenne a helyük, kapitány úr!
*Kiált fel teljesen elhűlve, ahogy felismeri ezt a példa nélküli méretű okiratokkal való visszaélést. Viszont megvan a következő feladat, amit az iroda felújítása után véghez kell majd vinni...*
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Jún. 03, 2009 10:07 pm

// Tömeges látogatástól a terrortámadásig T.T //

Kaptam is a fejmosást, mert vissza merészeltem szólni. "Még, hogy az én érdekemben..." Forgattam körbe a szemeimet továbbra sem feladva a szemöldökrángás tényét, amihez még csinos, duzzadó erecskék is párosultak. Ekkor éreztem csak igazán a késztetést egy mappával való halál kiosztására. Ha már kinyuvasztanám legalább stílusosan tenném. Még a szemüvegét is levenném, nehogy kísérteni kezdjen, amiért lett rajta egy hajszálrepedés! Bár a kísértés így is meglesz. Ez a nő már álmaimban is a munkával fáraszt! Befurakodott az agyamba és onnan terrorizál! "Nem lehet, hogy valami pszichikai képessége van valójában?!" Sandítottam gyanakodva a mellettem pakolászó hadnagyra. Lassan, de biztosan olyan elméleteket kezdtem összehozni, amiket egy Emberek Világában ténykedő író is megirigyelt volna. Kisebb fejrázás után visszafordultam a nálam tartózkodó vendégre, aki közben már túl is volt a magyarázkodáson és valamiféle reakcióra várva meredt rám. Erre persze nem túlzottan figyeltem, így bamba fejjel képedtem rá vissza. Biztos eszményi párost alkothattunk ezekben a percekben. Végül gyorsan elengedtem egy gondolkozó hümmögést, mintha valami hatalmas tényt fogalmaznék, de szerencsére bejelentette Suzumiya a távozását.
-Értem, csak nyugodtan, kapitány! Még beszélünk! Csá-csá!-vigyorodtam rá tartva magamat a teljes kétségbeeséstől. Belül ugyanis közel álltam ahhoz, hogy sikítozva vetődjek a másik lábára és könyörögjek neki,maradjon. A sátán ott bökdösött a vasvillával pedig én még nagyon nem akartam meghalni. Megint. Balga módra azt hittem, ennél(kettesben az ördöggel) nem jöhet rosszabb! Tévedtem mint mindig! A gyilkos villámokat szóró csendet az ajtó beesése törte meg. Ezzel persze elérve, hogy ne csak a lapot tépjem ketté a tollal, de még az asztallapba is véssek egy határvonalat. A frászból gyilkos tekintettel felpillantva rémálmaim hercegnőjét kellett észrevételeznem, aki időközben már tornádóként rohamozta meg a lábamat. Pincsiként körbeölelgette, amit már lemondóan tűrtem.
-Nektek is napot...-dünnyögtem az orrom alatt a fejemet támasztva, miközben a pokolfajzat Aiko egy sámántáncot dobolt el rajtam. A gerinctörő csurkás hablatyánál már erősen világfájdalmam kezdett lenni. Egy szerencsétlen és egy őrült terrorista garázdálkodott nálam. Törtem is az agyam, milyen kifogásokkal szökhetnék el, főleg azután, hogy az esetlen dinkája szó szerint gallyra vágta az egész irodámat. Mindenfelé szálltak a sorba rendezett lapok és ettől kivételesen az ájulás kerülgetett. "Egyértelmű! Ezeket Tomika velem fogja sorba pakoltatni...Lőttek a hétvégémnek két hónapig!" Az asztalra csapva vicsorogtam és szóltam be eszelős fejjel.
-MEGÖLÖM!-csillantak fel a szemeim mérhetetlen dühvel, de tovább nem tudtam folytatni a kitörésem, mivel a zöld hajú törpe egy hatalmasat rántott rajtam. Egyensúlyt vesztve kezdtem el csápolni, hátha valamiben meg tudok kapaszkodni vagy a hadnagyom kivételesen engem ment és nem az iratokat. Viszont egyik lehetőség sem jött be, így stílusosan kiestem az ablakon. Egyetlen mázlim, hogy az nyitva volt, így legalább a szilánkokat el tudtam kerülni, bár a derekamnak nem tetszett a landolás. Sajnos én is öregszem...
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyPént. Jún. 05, 2009 5:13 am

°~°~° Aiko- és Chiyo-féle hiperszuper terrortámadás °~°~°

Jót szórakoztam Aba-sama vállán, de ahogy láttam, neki nem annyira tetszett a dolog, mert nagyon vergődött, ráadásul ki is gurult az ablakon. Vicces volt látni, ahogy Aba-sama legurul a tetőn, és nyekken egyet a földön, néhány méter zuhanás után.
- Aba-sama, ugye nem ütötted meg magad nagyooon?
Kérdeztem tőle az ablakon kinézve. Arcomon még látszott, hogy nevettem, majd visszafordultam, és láttam, hogy Chichi-chan nagyon jól végezte a dolgát, mert Toto-chan már olyan fehér volt, mint a frissen esett havacska.
- Ügyi vagy Chichi-chan! Csak így tovább!
Bíztattam a szerencsétlenül próbálkozó Chichi-chant. Toto-chan szemei már szikrákat szórtak, és ha lehetett volna, tekintetével valószínűleg már ki is végezte volna szegény társamat. Próbáltam megmenteni Chichi-chant a vérengző fenevad karmai közül, kisebb-nagyobb sikerben. A padlót már szinte teljesen beterítette a sok papír, amik közül néhánynak már – mint kiderült – az archívumban lett volna a helye.
- Toto-chan, hogyhogy nem tudtál róla, hogy ilyen régi iratok is vannak i~~~tt?
Kérdeztem meglepődve, mert azt hittem, hogy már milliószor átnézte az összeset, ami a polcokon volt, majd vigasztalásképp, odarohantam hozzá, és megnyomorgattam ismét a lábait. Ezután indultam is tovább kavarni a papírokat.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te13000/15000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyHétf. Jún. 15, 2009 8:12 am

°~°~° Aiko- és Chiyo-féle hiperszuper terrortámadás °~°~°

Már épp azon voltam, hogy icipici porszem méretűre zsugorodok szégyenemben, amiért egy szempillantás alatt sikerült ekkora felfordulást kerekíteni az irodában, amikor egy nagy puffanásra lettem figyelmes. Felnéztem a padlóról, és megláttam Aiko-chant, amint sajnálkozva tekintget ki az ablakon. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy az egész életem lepergett a szemem előtt azzal a jelenettel együtt, hogy Abarai kapitány vérbe fagyva fekszik a földön, de mielőtt lelkét kilehelné, utolsó szavaival elátkoz egy életre.
Pánikolva rohantam hát Aiko-chan mellé, hogy megnézzem, mi történt. Egyrészről bejött a jóslatom, mert valóban Abarai kapitány feküdt odakint pár emelettel lejjebb, viszont szemmel láthatóan életben volt még, bár nem tudom miért csodálkozok, elvégre kapitány, vagy mi a szösz, így is elég ciki, hogy nem pattan fel rögtön becsületét mentve, hanem látványosan vergődik a porban... Na mindegy, elvégre én is hozzájárultam a dolgok ilyetén alakulásához, továbbá eléggé megsajnáltam szegény, és nem utolsósorban mégis csak egy kapitányról van szó, így fogtam magam, és kiugrottam az ablakon.
Nem sokon múlt, hogy telibe találjam a sebesültet, de pont sikerült pár milliméterrel mellette földet érnem.
- Kapitány!!!! Jól van?? Kapitáány! - rázogattam kétségbeesetten, mivel elég furán festett, majd a hóna alá bújva igyekeztem összelapátolni. Nem mintha súlyproblémái lennének vagy ilyesmi, de minden bizonnyal elég erős csontozatú lehet, mivel kellőképpen leizzadtam, mire visszacipeltem az irodába.
- Rettentően sajnáljuk ezt a sok kellemetlenséget, tényleg, bizony, őszintén, úgyhogy segítek rendet rakni ha szabad! Addig Aiko-chan, te kérlek foglald el magad, például hajtogass repülőt, vagy rajzolj valami szépet Aba-samának, hogy mielőbb meggyógyuljon!!- Azzal egy köteg papirost és pár színes ceruzát nyomtam a kislány kezébe. Csak akkor jutott el a tudatomig hogy újabb, eddig ép iratok estek a manőver áldozatául, amikor Ueda hadnagy feltűnően levegő után kapkodott a kétségbeeséstől.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te11800/15000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyKedd Jún. 16, 2009 10:11 pm

// Látogatás a harcmezőre //

Meglehetősen unalmas volt ez a nap is. Sehol semmi izgalom, vagy megoldásra váró feladat. A szobámban ültem az asztal mellett, felkönyökölve rá, és bámultam ki az ablakon. Napsütéses idő volt odakint, én pedig elszörnyülködtem, hogy idebent ülök, ahelyett, hogy kimennék. Összekaptam magamat, és sétára indultam. Virágok illatától bódító szellő csapott meg, miközben a kert felé sétáltam.
~Gyönyörű idő van. Épp alkalmas egy piknikhez! -villant eszembe a gondolat, és a 9. osztag felé vettem az irány, hogy előkerítsem kedvesem. Út közben összetalálkoztam pár ismerőssel, akikkel pár szót váltottam, majd tovább folytattam az utam.
Végre beértem az osztag területére, és a hálók felé indultam, hiszen úgy saccoltam, még nagyban durmol Renji. Bekopogtam néhányszor, de semmi válasz nem érkezett.
~Már ébren lenne? Csak nem dolgozik? -fordultam a kapitányi iroda felé vezető folyosóra, és egyre közelebb érve hangokat hallottam kiszűrődni. Csodálkoztam is rajta, hogy ennyire hangosan beszélnek. Mikor odaértem, akkor pillantottam meg, hogy az ajtó nincs a helyén és az iroda tele van emberekkel.
~Itt meg vajon mi folyik? -léptem be félszegen a helyiségbe.
Vissza az elejére Go down
Ueda Tomoko
9. Osztag
9. Osztag
Ueda Tomoko

nő
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 23
Age : 96
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te6000/15000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyKedd Jún. 30, 2009 6:13 am

//Látogatás átvedlése Aiko- és Chiyo-féle hiperszuper terrortámadássá//

- Kapitány úr!
*Kiált fel a papírhalom alól, mint valami sarokba szorított vadállat, amikor felettese elegánsan kivágódik az ablakon. Egyelőre azonban nem tud segíteni neki - előbb ugyanis ki kell verekednie magát a hatalmas mennyiségű iratkupac alól...
Így is igyekszik minél gyorsabban megszabadulni a papírhegy fogságából, de mire eljut odáig, hogy ismét mozgásképessé válik, már Chiyo-chan le is viharzik az épület elé, és nekilát felsegíteni kapitányát. Ezt már az ablakból kihajolva látja - a lent lévők pedig csak a félelmetesen csillogó szemüveglencséket láthatják... A fene se tudja, hogyan képes Tomoko még teljesen sötétben is ilyen intenzitással villogtatni a tekintetét. Mindenesetre elég hatásos képesség...*
- Abarai taichou, még a kapitányoknak is tilos meggyilkolniuk egy-egy tisztet...
*Kezd rá a szokásos dorgálásra, amikor végre felérnek ismét az irodába a kint lévők. Ekkor intéz felé egy kérdést Seireitei terroristáinak túlságosan is csiszolatlan gyémántja, így hát Aikóhoz fordul némi szemüvegigazgatás közepette.*
- Talán úgy, hogy kinevezésem után mondtam a kapitány úrnak, hogy ellenőrizze és szortírozza az iratokat, és azt hittem, meg is csinálta...
*Válaszol higgadtan, de szeme sarkából azért még elereszt felettese felé egy félelmetes pillantást - természetesen ehhez méltó szemüvegvillanással kiegészítve.*
- Természetesen segíthetsz ren... MEGÖLLEK!
*Válaszol Chiyo-channak. Illetve csak válaszolna - mondanivalója felénél ugyanis felismeri, hogy a lány éppen a friss iratok közül adott néhányat rajzolgatni a terroristák gyöngyének... Ismét kifut az összes szín arcáról, és csak rövid szünet után tudja hozzátenni az Aiko-chan halálnemére való utalást. Majd pedig, miután ezért a kijelentésért valószínűleg elég érdekes reakciót fog kapni válaszként Abarai kapitány úrtól, sietősen hozzáteszi:*
- A hadnagyokat és rangban lejjebb állókat nem kötik annyira a szabályok... A kapitányoknak kell példát mutatniuk...
*Hadarja el villámgyorsan, hogy már megint nem sok szót lehet érteni a magyarázatból, majd egy újabb shinigami érkezése fojtja belé a szót. Az ajtó felé fordul, majd szokásához híven tiszteletteljesen üdvözli a bejáratnál ácsorgó Kurót.*
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyVas. Júl. 05, 2009 1:04 am

// Tömeges látogatástól a terrortámadásig T.T //

Az eget rengető landolásomat követően épp felkanalaztam magam és porolgattam a foltokkal telepakolt haori-mat, amikor a zöld ördögpalánta kihajolva pont a fejem felé katapultált egy gazzal súlyozott cserepet. A szilánkosra tört virágtárolóval együtt az agyam is kettészakadt én pedig keresztbe álló szemekkel terültem ki immár másodjára. A földrengésre hajazó puffanást és porfelhőt lassan már megszokhatja az osztag.
Kihullott eszemet keresgetve próbálkoztam a felállással, ami leginkább mérges nyöszörgésre hasonlított. Végül borzalmas rémálommal találtam magam szembe. Egy aprócska talp közeledett hipergyorsasággal. Imák sorozatát elregélve készültem fel a megsemmisítő támadásra és legalább két tóra elegendő izzadtságot eresztettem szabadjára, de az utolsó pillanatban elsuhant mellettem hatalmas szelet gerjesztve a szerencsétlenségeket fokozó egyed lába. "Még a vérkeringésem is befagyott ettől a vésztől..." Sóhajtoztam el az összes létező szent nevét. Persze még a beszámítható állapottól távol álltam, mivel a csurkás valakicsodát se ismertem fel és azt hittem lebegek, amikor újra normális nézetből láthattam a világot.
Miután a magasból érkező beazonosíthatatlan villogás némiképp helyreráz és rájövök egy pillér próbál egyenesben tartani segítségül hívva önbecsülésem húzom ki magam, de a lendület és támaszték vesztése újabb következménnyel járt. Szembe találtam magam az irodám ajtófélfájával. Méretes púppal és megszámolhatatlan mennyiségű vörös kereszttel szabadulok be a székemhez. Még a gyilkolási tervemre tett megjegyzéssel se tudok foglalkozni. Kényelembe helyezve magam füstölgő fejjel számolok egy százezerig, mielőtt hagynám kitörni a mérges vulkánt.
Csikorgó fogakkal veszek tudomást az épp iratok között gyújtogató két istencsapásról, viszont a karót nyelt hadnagyom megjegyzését hallva még a nyálamat is félre nyelem. Fulladozva mutogatok felé hatalmas szemekkel.
-RENDBEN!-pattanok fel halálra szomjazó vigyorral.-Akkor megmutatom, hogyan kell precízen megölni őket!-csillan fel Zabimaru pengéje vérre szomjazva, miközben engem elborít a pokol tüze.
Kisebb hanghatás kíséretében kezdem el kergetni a halálra sápadt csurkást és a vidáman visítozó Aiko-t. Engem pedig egyre hevesebb tempóval és szavakkal igyekszik fékezni utált hadnagyom. Igazi eszményi látkép fogadhatta a félénken belépő Kuro-t, aki hangosan adta tudtunkra mennyire mentek el nálunk otthonról. Satufékkel megállva tüntettem el a fegyverem és vágtam magam vigyázzba az érkezőre felfigyelve, de a zöld ördög arcon rúgva küld be a szanaszét hordott papírok közé.
-Vesztettél, Aba-sama!-pattogott boldogan rajtam. A rémes jajveszékelés és visítozás együttese végleg elszakította a béketűrésem. Az apró idegtépő grabancát elkapva ugrottam fel a rejtekhelyemről.
-Na jól van! Most lett fiszkosul elegem! HÚZZON MINDENKI KIFELÉ VAGY ESKÜSZÖM FELSZELETELEK MINDENKIT APRÓ KOCKÁKRA!-üvöltöztem vérben forgó szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyPént. Júl. 10, 2009 4:00 am

°~°~° Aiko- és Chiyo-féle hiperszuper terrortámadás °~°~°

Egyre inkább kezdtem élvezni az iroda felforgatását, és Toto-chanék idegesítését. Chichi-chan látszólag nem élvezte, hiszen percről percre sápadtabb lett, és egyre inkább mentegetőzött. Pedig nem is értem hogy miért, hiszen nem csinált semmi olyat. És egyébként is… Toto-channak inkább örülnie kéne annak, hogy megtaláltuk a még be nem adott, ősrégi jelentéseket, amiknek már rég az archívumban kéne lenni. A hatalmas papírhalmaz tovább keverését folytatva, Chichi-chan a kezembe nyomott néhány színes ceruzát és papírt. Boldog mosollyal a képemen oda csoszogtam a kapitányi asztalhoz, majd elkezdtem rajzolgatni. Először egy csini királylányt, mellé egy szép házikót, meg egy aranyos kutyust rajzoltam, ami épp az egyik fa tövében pisikélt. Aranyos kép lett, de mivel sosem szerettem rajzolni, inkább félre tettem, és kimásztam az ablakhoz, hogy lekukkantsak Aba-samára. Kíváncsi voltam, hogy él-e még, hiszen már egy ideje lent sütteti a pociját a földön, azonban az egyik cserép az ablakból véletlenül leesett, és a fején landolt. Egy darabig vigyorogva pislogtam lefelé, de aztán úgy gondoltam, hogy lemászok hozzá, így egy shunpoval is rohantam az irodából. Nehezen tudtam csak lefékezni, ezért sikerült elhagynom Aba-samát, azonban szerencsémre pont előttem volt egy tiszt, akit hatalmas lendülettel sikerült felöklelnem, viszont így meg is álltam.
- Azt hiszem, hogy a fékezésen még kicsit javítanom kell.
Kuncogtam gonoszul, miközben próbáltam feltápászkodni a nénibácsi hasáról. Szegény palacsinta már elég beazonosíthatatlan állapotú volt, hiszen nem kis sebességgel rohantam le, de azért még egy kicsit megvizsgáltam, hátha sikerül rájönnöm, hogy néni-e, vagy bácsi, de sajnos sikertelen volt az akcióm, így hát visszaindultam boldogítani Toto-chant és Aba-samát.
- Aba-sama, játszunk megint repülőset? Olyan vicces voltál.
Kuncogtam, de ekkor hirtelen vészjóslóan villant meg Aba-sama kardja. Ha jól emlékszek, akkor valami Zabizizé. De ez most nem is lényeges, mert most inkább Aba-samával kéne foglalkozni, hiszen most még a szokásosnál is viccesebb. A pokol tüzével körülvéve kezdett el kergetni az irodában, és én visítozva rohangáltam körbe-körbe. Egyre jobban kezdett tetszeni ez a játék, ezért megfogtam Toto-chan kezét, és magammal rántottam, hogy ő se maradjon ki a csudijó játékból. A játéknak sajnos hamar vége lett, mikor a Havacska-chan megjelent az ajtóban, hiszen Aba-sama azonnal lefékezett. Boldogan ugrottam Aba-sama képébe, aki ettől azonnal elterült, mint valami lelőtt állat. Ezt is murisnak tartottam, ezért még ugráltam rajta néhány sort.
- Vesztettél, Aba-sama!
Ugráltam még mindig rajta, de valószínűleg megunta a játékot, mert megragadott a grabancomnál fogva.
- Na jól van! Most lett piszkosul elegem! HÚZZON MINDENKI KIFELÉ VAGY ESKÜSZÖM FELSZELETELEK MINDENKIT APRÓ KOCKÁKRA!
Boldogan kalimpáltam a lábammal, azonban az egyikkel véletlenül Aba-sama lábai közé rúgtam, majd egy hangos vinnyogás után el is engedett.
- Mi a baj, Aba-sama? Fáj valami?
Pislogtam rá kíváncsian az összegörnyedt, és fetrengő Aba-samától, majd oda siettem Toto-chanhoz.
- Toto-chan, Toto-chan! Valami baj van Aba-samával!
Rángattam meg a ruhája ujját, és mutattam a még mindig hangosan visító Aba-samára.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te13000/15000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Júl. 29, 2009 4:04 am

Aiko- és Chiyo-féle hiperszuper terrortámadás

Ahogy ott álltam a romhalmaz közepén kővé dermedve, színtelen arccal, csak azon járt az eszem, ha egyáltalán még működőképes állapotban volt, hogy milyen lehet shinigamiként meghalni, mert Abarai kapitány most már ezer százalék, hogy végez velünk. Bár jobb is így, nem kell életem hátralevő részét kínzó bűntudattal leélnem, és azzal a ténnyel, hogy újabb személlyel bővítettem azok listáját, akik mélységesen gyűlölnek. Az erre való rádöbbenésnek köszönhetően a depresszió súlya csak még erősebben telepedett a vállamra, addig nyomva, nyúzva, gyötörve, amíg egész pici gombóccá gömbölyödtem a szobában szanaszét heverő iratok alatt. Szemeimet kínkeservesen égető könnyeimet igyekeztem visszatartani, nem akartam még eláztatni is az amúgyis eléggé megviselt dokumentumokat.
Hamarosan ajtónyitódásra és egy új hangra lettem figyelmes, így kikémleltem a papírkupac alól, és szembesültem a végső csapással: Abarai kapitány barátnőjével. Hallottam már róla sok kedveset, meg amúgy is aranyos lánynak tűnt, de nem csodálkoznék rajta, ha átváltozna valami naggyá erőssé és baromi mérgessé, amiért Aiko-channal sikeresen leépítettük a barátját mind testileg, mind fizikailag. Láthatóan Abarai kapitánynál is betelt a pohár, amiért a nője előtt csinálnak belőle komplett idiótát, így éktelen üvöltözésbe kezdett. Szerencsére sikerült megtartanom az amúgy oly' illékony lélekjelenlétemet, ahelyett, hogy elájultam volna, arra a döntésre jutottam, hogy ideje tiplizni. Kommandósokat megszégyenítő módon vetődtem elő eddigi rejtekhelyemről, de Aiko-chan, sajnos túl későn került a karmaim közé, ugyanis sikerült telibe találnia Abarai kapitány férfiasságát, amit iszonyatos üvöltés követett.
- Elnézést a felfordulásért és a kellemetlenségekért, de azt hiszem, itt az ideje mennünk, még naaagyon naaagyon sok dolgunk van Aiko-channal, annyi, hogy el se tudom mondani! Őszintén sajnáljuk, további szép napot!!! - Kiabáltam kétségbeesetten sűrű hajlongások közepette, Aiko-channal a hónom alatt, majd olyan sebesen viharzottam ki a helyiségből, ahogy csak bírtam....
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te11800/15000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyVas. Aug. 02, 2009 6:25 am

// Látogatás a harcmezőre //

Tátott szájjal figyeltem az eseményeket, na meg azt a felfordulást, ami a kapitánynál fogadott: szanaszét papírok, a hadnagy és két csenevész shinigami. Fantasztikus összkép, de mit kereshetnek itt?
-Mi a fene folyik itt? -álltam karba tett kezekkel, és topogtam a padlón.
Nem sok értelmes választ kaptam, hiszen ők is meglepődtek az érkezésemen, de Aiko továbbra sem zavartatva magát terrorizálta a Kedvesem, sőt, még a legérzékenyebb pontját meg is rúgta. Egy nagy levegőt vettem, és a kezemet a szám elé kapva fojtottam vissza egy sikítási rohamot. Soha sem láttam még ennyire szenvedni őt, na meg a hang, ami elhagyta a száját, hátborzongató volt. Gyorsan lehajoltam mellé, amikor már nem volt az útban Aiko.
-Jól vagy Édes? -néztem rá könnyben forgó szemekkel, és azt sem vettem észre, hogy a két lány lelép az irodából.
-Nem... -morogta, miközben még mindig a földön feküdt.
-Várj, keresek jeget! -robogtam a helyiség másik végébe.
-Khm.. Itt nincs hűtő, kisasszony! -világosított fel a hadnagy.
-Remek...
Szerencsére a fal mellett azonban találtam egy flakon, aránylag hideg ásványvizet, amit felkaptam és visszamásztam a padlóra.
-Csak ezt találtam, remélem segít! -emeltem felé az üveg nyakát, de megfogta a kezem.
-Ne... -próbált meg felülni.- Hagyd! -sziszegte, majd kisebb erőfeszítés után az asztalnak támaszkodva felállt.- Remélem nem látom egy darabig, mert kitekerem a nyakát!
-Nyugodj meg! -simogattam a hátát, hátha sikerül hatnom rá, most az egyszer.
Vissza az elejére Go down
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te7000/20000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzomb. Okt. 31, 2009 3:47 am

//Új "tiszt" az osztagnál//

A beszélgetést követően kiléptem a főkapitány irodájából, és elindultam a 9. osztag felé. Még mindig feleslegesnek éreztem ezt az egészet. Nem volt olyan nagy a baj, mint amilyennek látták a többiek, vagy legalábbis én nem láttam olyan nagynak. A szobába majd beköltözök a látogatás után. Úgy tartotta az illem, hogy előbb tiszteletem teszem a kapitánynál az irodájában, bár inkább fordítva kéne. Nevetségesnek tartottam, hogy nekem kell alázatot mutatni SS lakói felé, nem fordítva, de bármennyire is volt nevetséges, nem lehetett kitudódnia az igazságnak. Botommal szórakozottan lépkedtem az osztag területe felé. Jónéhány tiszt megnézett magának rendesen, mikor elhaladtam mellettük, egyesek elképedve, mások mosolyogva haladtak el mellettem. Nem zavart a dolog, ha meglátnák valódi alakom, valószínűleg nem nevetnének. Egyik IQ szintje sem vetekedett az enyémmel, még csak a közelébe sem értek. Még egy növényben is több értelem van mint itt egy-két shinigamiban. Reméltem, hogy a kapitány nem egy idióta, és nem is fog akadékoskodni sokat. Beköszönök, aztán megyek beköltözni. Fontos dolgaim vannak most, hogy bejutottam. Jelentést kell tennem, 1-2 varázslatot elvégezni, stb. Pár perc múlva odaértem a kapitányi iroda ajtaja elé. Nem volt probléma nekem tájékozódni az osztag területén, könnyen ki lehetett a tisztek elméjéből olvasni az információkat. Megkocogtattam botommal háromszor az ajtót, majd benyitottam. Gyorsan felmértem a terepet, mikor beértem az irodába.
A kapitány az asztalánál volt, meg volt egy másik tiszt is az irodában. Egy nő. Hadnagy lehetett, a karszalagból ítélve, szóval jelentéktelen volt számomra.
- Üdvözlet! Krázus vagyok a 9. osztag rang nélküli friss tisztje. Mivel nem rég csatlakoztam az osztaghoz, úgy gondoltam, helyén való volna előbb bemutatkozni, és csak utána beköltözni. - biccentettem enyhén, hogy látszódjon azért. A "tiszt" szót meg csak nagy erőlködésekkel tudtam kipréselni magamból. Megalázónak éreztem, de mindegy, nekik ezt nem kell tudniuk.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Nov. 04, 2009 11:22 pm

|| X× Új "tiszt" az osztagnál ×X ||

Időm sem volt átvedleni a hajnali kiugrasztás után, mert vízbe fojtóan szeretett Tomika eltörölhetetlen vágyat érzett a mai napra kitűzött kivégzésemre. Az a pár halom várhatott volna KÉT nyamvadt percet! Hova a tekintélyem, hogy pizsamában száguldozom egy eszelős után?! Ezért ki kell találnom valami büntetést és hozzá megkérdőjelezhetetlen indokot! Mondjuk! Fogalmam sincs! Fel se ébredtem! Na kézifék! EGYÁLTALÁN MINEK PARÁZOM?! ÉN vagyok az erősebb! Na meg, a magasabb beosztású! Nem ellenkezhet! Most megmondom neki a magamét!
-TOMOKO!- eresztettem szabadon erőteljes és betegesen visszhangzó hangomat, természetesen rengeteg érrel a fejemen. A lendületes mérgem hamar átcsapott izzadtságcseppes félelembe, miután bekövetkezett az a bizonyos villanás és beterített a halál árnyéka. Hatalmasat nyelve mentegetőztem fél percet és landoltam az irodámban. Mindig megszívom, ha bele akarok kötni utált beosztottamba. Most is dekkolhatok hetven évre visszamenő irat előtt! Annyira boldog vagyok, hogy a fejemre borította az a zöld mitugrász ezt a csomó égetni való papírt! Ennyit a kivívott tekintélyről! Főleg ilyen holmiban pöffeszkedve. MIÉRT NEM CSERÉLHETEM LE?!
-Voltam olyan kegyes és munkaköri feladataimat túllépve sorrendbe helyeztem az Ön előtt pihenő dokumentumokat!-
-Keh...Most legyek hálás?- támasztottam unottan a fejemet előre siratva az egész, kellemesen eltölthető napomat. A mennyiségből ítélve hosszú hetek álmatlansága várakozik türelmetlenül csak rám! Hogy RÜHELLEM! Ha már nem mérgezett volna meg a shinigami kódexszel biztosan Zabimaru markolatával ütném agyon! Na ne! Kezdek erre a két lábon járó büntető törvénykönyvre hasonlítani!
-Nem ártana, főként ha az osztag érdekeit vesszük figyelembe!-
-Bla, blaaa...Hagyjuk a szöveget!- kaptam fel egy tetszőleges halmot, de a krákogás csak újabb dülledő érhálózatot telepített a homlokomra. -MOST SZÓRAKOZOL?! NEM TÖK MINDEGY MELYIKKEL KEZDEM?! ROHADTUL UGYANÚGY NÉZNEK KI!-
Az újabb kiselőadástól egy kopogás mentett meg. Nem izgatott kicsoda, csak kimondhatatlanul elégedetten vágódtam hátra a székemben. Végre más élőlény téved ide a négyszeműn kívül. Illetve nem utolsó szempont, hogy megúsztam a lealáztatást is. Az önégés így is megvolt. Még mindig nem ráncigáltam magamra az egyenruhát...de, mivel én vagyok Abarai Renji! A NAGY Abarai Renji tartottam a laza, lenéző pillantásomat, amikor belépett egy groteszk ürge. Mégis melyik bolygóról szalasztották ezt? Kit érdekel! Uncsi az infó! Fenének kell mindig beveretni az elgyakorolt nyalizós szövegeikkel?! Úgy se jegyzem meg, hogy hívják a felénk kószáló sok idiótát.
-Háh! És?- erre a vállról lepillantó válaszomra egyértelmű volt, hogy reagálni fog Tomika. Tolta is elém a bizarr kinézetű csávó adatlapját. Aztán felvéste mekkora bunkó voltam, újra. Több ezredik büntetőpontot nem szándékoztam kapni, úgyhogy kipréseltem egy üdvözlést is. Kissé egyhangú, halk, elhadart és rohadtul megterhelő volt kimondani a következőket.
- Hello! Üdv nálunk vagy mi...Kérsz cukorkát? Esetleg tejbepapit? Talán nyögsz még valamit magadról?- támasztottam tovább a fejem a unalom határán egyensúlyozva, de az újabb vészjósló torokköszörülésre már pipa módban vágtam rá az asztalra.
-MEGINT MI A FRANC BAJOD VAN?!-
-Tiszteletlenül viselkedett és indok nélkül emelte fel hangját egy beosztottjával szemben...-
-INDOK NÉLKÜL?! MEG VAGY VESZVE?! TE PROVOKÁLTÁL! FIGYELJ RÁM HA HOZZÁD BESZÉLEK!- karisztolt teljes lelki nyugalomban abba a máglyán égetni való könyvébe. Én pedig mint egy idióta ugrottam fel és mutogattam rá teljesen elborult fejjel. Fél percen belül elő fog kerülni a zanpakuto-m is, szóval jobb sürgősen elhúzni az iroda körzetéből, mert most tutira megölöm a hadnagyom!
Vissza az elejére Go down
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te7000/20000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 3:41 am

//Új "tiszt" az osztagnál//

A soul societybe való felvételem után és a 9. osztagba való besorozásomat követve úgy döntöttem, hogy túl kell esnem gyorsan a formaságokon, és beköszönni a kapitánynak. nem hagyhattam ki, bármilyen szükségtelennek is éreztem a dolgot. Reméltem, hogy a kapitány nem valami szerencsétlen alak, akit csak azért ültettek oda, mert nem volt más jelentkező a posztra. Azért kapitánynak már ne mártott egy olyan ember, aki tényleg rátermett a feladatra. Természetesen nálam jobb ember nem lett volna erre a dologra, de nem élnék vele még akkor sem, ha felajánlanák, aminek az esélye valljuk be, egy rang nélküli tisztnél gyakorlatilag nulla. A sok együgyű tiszt akik mellett elhaladtam, úgy néztek rám, mintha nem láttak még volna mágust. Nagyon is úgy nézett ki, hogy még nem láttak eddig mágust. Lehet, hogy jobb is nekik így. Nem kell az amúgy sem nagy agyukba elraktározni több ezer évnyi történelmet rólunk. Enyhén botomra támaszkodva haladtam az iroda felé, na nem mintha olyan nagy teher lett volna a járás, de már megszoktam az évek alatt. Néhány perc múlva odaértem az iroda elé, és néhány másodpercig vártam, míg megigazgattam a ruhámat, mert mégiscsak a kapitányhoz megyek, nem árt a jó megjelenés. Bár, amilyen hangok kiszűrődtek az irodából, nem biztos, hogy érdekelné a kapitányt a megjelenésem. Kopogtattam, majd benyitottam az ajtón. Gyorsan közöltem, hogy miért vagyok itt, aztán vártam a soromra. A kapitány az asztalánál ült, elég bizarr öltözékben. A hadnagy, -legalábbis az lehetett, mivel a hadnagyi karszalag ott díszelgett a karján- pedig egy másik asztalnál ült, és szúrós tekintettel nézett a kapitányra. Engem arra emlékeztetett, mint mikor egy mihaszna kölyköt próbált az anyja megnevelni, kevés sikerrel.
Elég lenéző szöveget kaptam válaszul a kivethetetlen bemutatkozásomra, mire kissé felvontam a szemöldököm. Igaz, hogy a kapitányról van szó, de nem szeretem ha nálam alacsonyabb rendű "élőlények" néznek le engem.
- Cukorkát? Köszönöm nem élek vele. Tejet meg nem szoktam inni. Általában megelégszem a vízzel.- válaszoltam olyan semmilyen hangnemben. Ha már Ő így, akkor én is így egy kicsit. Kezdett nagyon nem tetszeni, ahogy beszélt velem abban a lenéző stílusában, de nem tehettem meg, hogy visszaszóljak neki, mivel sokkal fontosabb dolgaim voltak. Mintha a hadnagynak sem tetszett volna ,mert igencsak köszörülte a torkát, úgy nézett ki, hogy az én pártomat fogta. Ezt el is mondta a kapitánynak, mikor az rámordult, hogy megint mit vétett.
Kezdett elfajulni a helyzet, ezért jobbnak láttam közbeavatkozni. Itt sem vagyok, meg már be kell avatkoznom a dolgok folyamába, holott nagyon is nem lett volna rá szükség. Kisétálhattam volna csak simán, és megvárni, míg azok ketten kikészítik egymást, és miután lehiggadtak a kedélyek, visszamenni, de most az első lehetőség volt az optimálisabb.
- Khm..magamról. Hmm. Egy mágus vagyok, akit az Euthanatos rend vezetői küldtek, hogy segítsek Soul Societynek. Esetleg kíván még valamit tudni? - fejeztem be a mondatot gondosan kimérve minden szót, és a botomra támaszkodtam addig, amíg vártam. Előbbi sejtésem, hogy a kapitány egy idióta, kezdett beigazolódni, de nem baj. Egy "ilyen" még elfér SSben, csak több ne legyen, mert az már káros lehet mindenki számára.
Talán a közbevágásom meggátolja majd a kapitányt és hadnagyát abban, hogy vérengzés színhelye legyen ez a szoba. May később visszajövök, miután feltakarították a padlót.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 19, 2009 4:45 am

|| X× Új "tiszt" az osztagnál ×X ||

Eddigi pályafutásom messze tündöklő fénypontja, hogy két idegtépő őrülettel vagyok bezárva elvileg SAJÁT irodámba, de nagyon úgy festett mindenki otthonosan érzi magát RAJTAM KÍVÜL! Az egyik szüntelenül fogyasztja a ceruzát a másik meg az egekben hordja a nadrágját is! Többi tényről nem is beszélve! Elhorgásszák előlem azt az apró örömöt, hogy csendes keretek között eltegyem láb alól Tomikát. A pökhendi akárkicsoda szövege brutális módon sérti a vörös uralmamat, amiért minimum gondolatot módosítok és őt biggyesztem kivégzési listám elejére! Plusz egy megveszekedett léleknek sem esik le, ÉN vagyok a KAPITÁNY és két percen belül felrobbanok! Szóval könnyed brutalitással telve fordultam a botos irányába, persze megrögzött piszichopata vicsorgással. Két szemöldök rángatózás között megpróbáltam emberi nyelven kinyilvánítani a véleményem, mely arról szólt volna, hogy magasról teszek a laktóz érzékenységére és mazochista hajlamaira, de a levegőhöz jutott személyi kínzóm újra megvillantotta szemüvegét. Már imádkoztam a nyaka körül szorításra kész ujjaimmal, hogy nyögje ki éppen melyik ezredik szabályt szegtem meg, viszont HALLGATOTT! Ettől totálra elment a maradék eszem és hajamat tépve szívtam tele a tüdőmet kisebb eget rengető ordítozáshoz gyűjtve. Meg se lepődtem, hogy megelőztek a beszédben, igaz kis híján megfulladtam. Bónuszként, pedig nem adtam engedélyt fecsegni mindenféle értelmetlen baromságról. Mégis melyik mesekönyvből pattant ez ki?! Mágus, eutanázia szekta, meg ki tudja még micsoda. Nagyon fonalat vesztettem! Villogott is a kérdőjel szerencsétlen fejem felett, bamba arckifejezéssel párosulva. Bár a hangos véleményezést kihagyhattam volna.
-Mivan?!-
-Micsoda meglepetés, hogy semmivel sincs tisztában...-
-EZT MEG HOGY ÉRTED, PÁPASZEM?!-
-Ahogy hangzik a mondatom...-
-TOMIKA! Én...téged...megfoglak...ÖLNI!- szedtem el tőle a mappáját, majd vertem gallyra az asztal szélében a kimondott szavak ütemében. Elégedetten elvigyorodtam, látva, hány cafatra hullott szét és meddig foglalja el utált hadnagyom az elrendezés. Persze a felírást így se fogom megúszni, ezekre úgyis emlékszik, hogy fordulna fel! Hagytam a fenébe motyogni, inkább bepróbálkoztam valamiféle értelmet kicsalogatni újdonsült arisztokrata selyemkendőnkből. Valami beteges, mennyire irritált a feje! Nem hiába egy Táltos vagy Lantos rendből érkezett fogyatékostól mit várok?! Közel is hajoltam a fennhordott orrába, jó néhány x-el gazdagodva.
-Te-tee paprikajancsi! Beavatlak milyen különbség van közöttünk! Kész vagy?- préseltem ki a fogaim között, amitől két épülettel arrébb lehetett hallani a csikorgó neszeket. Kisebb szünet után jöhetett a szokásos üvöltés. - Az, hogy rajtam van EZ A ROHADT KAPITÁNYI HAORI! Szóval hallgatsz, amíg ÉN vagyok a FŐNÖKÖD! VILÁGOS?!-
Kicsit későn csapott fejbe az igazság, hogy jelenleg minden csak nem osztagvezető szerkó van rajtam, viszont nem hozhattam kínos helyzetbe saját magam. Álltam tovább száz százalékos magabiztossággal! Elvileg lehet átvitt értelemben is érteni ezt a mondatot, bár ez a piperkőc úgyis bele fog kötni.
Vissza az elejére Go down
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te7000/20000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (7000/20000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptySzer. Dec. 02, 2009 10:54 am

//Új "tiszt" az osztagnál//

Úgy tűnt, hogy a hadnagy, és a kapitány igencsak nincs jóban egymással. A kapitány kis híján idegbajt kapott, és ezen nem segített a hadnagy sem. Sőt úgy tűnt mintha direkt hergelné az amúgy is idegbajos vörös hajú srácot, és mintha élvezte is volna. Nem nagyon zavart ez engem, mert ezzel is engem védett, vagy legalábbis próbálta kordában tartani a 9. osztag első emberét. Na nem mintha meg kellett volna engem védeni bármitől is. Kapitány vagy sem, megvédeném magam, ha arra kerülne sor. Ő csak egy shinigami, én pedig egy ősöreg sárkány vagyok, aki a puszta akaratával is képes lenne a levegőbe repíteni az osztagot, vagy a puszta gondolatommal megölni bárkit. Szóval ezeket latba véve nem volt szükségem védelemre, bárki ellen ki álltam volna, ha arról volt szó. Közben Renji próbált valami mondani nekem, vagy a hadnagynak, ám nem jött össze most sem, mert Tomoko megállította ebben, aminek hatására újabb dührohamot kapott. Megjegyzem, lehet fel kéne öltöznie a kapitánynak, mert nem előnyös rá nézve, ha pizsamában mászkál az osztag területén.
Azért gyorsan bemutatkoztam, rang, név, rend, stb, meg hogy miért is vagyok itt. Küldetésem célja volt, hogy segítsek Soul Societynek a harcban. Így szólt az eredeti küldetésem. Viszont volt egy sajátom is, amiről senki más nem tudott, csak én. Terveim voltak a későbbiekben, de egyelőre még ráértek azok a tervek. Temérdek időm volt rá, hogy előkészítsem, és véghezvigyem tervemet.
Gyorsan visszatértem gondolataimmal a jelenbe, ahol a kapitány heves vitába kezdett a hadnaggyal.
- Nyugalom kapitány. - mondtam nyugodt hangon, miközben azt néztem, hogy a Renji által elvett mappa gyors halálra lel a földön. Ezután felém fordult, és idegbeteg fejjel kezdett rá a szokásos rangbemutatós szövegbe. Hányszor hallottam ezt már életem során..
- Hallgatom, uram. - mondtam normál, száraz hangon Renjinek, mikor belekezdett, erősen megnyomva az "uram" szót. Engem nem tud felhúzni ezzel a szöveggel, max ha így folytatja, rövidesen a gyengélkedőn fog kikötni elmeháborodott állapotban.
- Természetesen világos uram. Egy percig sem feltételeztem, hogy nem így van. Ezért sem értem, hogy miért kiabál. Viszont, nem kéne magára vennie valami normális ruhát? Persze engem nem zavar ez sem, csupán az Ön népszerűségéért aggódom. - mondtam higgadtan a férfinak.
Sokat nem foglalkoztatott, hogy milyen ruhában van, mert volt jobb dolgom is, mint ezzel foglalkozni, ám mégis, ha velem beszélt, nem ártott volna valami normális ruhát felvennie, mert ahogy azt az előbb erősen hangoztatta, itt Ő a kapitány.
- Esetleg valamire kíváncsi még rólam? Bármit szívesen elmondok, amire kíváncsi? - kérdeztem a sráctól.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyVas. Dec. 27, 2009 2:01 am

|| X× Új "tiszt" az osztagnál ×X ||

A felvilágosító előadásom nem épp úgy sült el, ahogy terveztem. Rajtam kívül mindenki fennakadt azon az apróságon, pizsamában vagyok! Mégis mi van, ha ebben a göncben támadt kedvem bejönni?! Megtehetem! Jogom van hozzá! Attól még ugyanúgy én dirigálok. Különben sem látszik, ha bevágódok az asztal mögé. A hadnagyom azért megkopasztom, újabb ébresztési rángatásnál. Öt kemény percbe se telt volna átvedlenem! És ne szövegeljen egy TISZT a népszerűségről! Akinek nem tetszik, azt buditakarításra küldöm két hónapra, de ha ez a pökhendi rendtag tovább piszkálja a parazsat elkenem mint egy muslicát! Az sem fog izgatni kismillió büntetőponttal ajándékoz meg Tomika. Ki nem állhatom a fontoskodó seggdugókat! Tán kicsi a gatya tartalma, ezért ilyen tágas a pofája?! Ne rajtam élje ki a kisebbségi komplexusait! Ragadtam meg csiricsáré 'inge' gallérját. Skubizzon a szemembe, ha neki járatom a számat! Nem izgat, mekkora menő palástban nyomul utána a nép szekta gyűléseken, de itt ne arcoskodjon vagy csatlakozhat csatornát fényesíteni negyedikes haverokhoz.
-Tán bajod van vele?!-
Ráztam meg kicsikét. Nem erősen! Ennyire azért nem vetném el a sulykot, bár marha nagy volt a késztetés. Műsoromra papírjai között kotorászó védjegyem is előkerült. Szemüvegét igazgatva oktatott ki a kapitányi túlkapás és fenyegetés rejtelmeiről, amihez nagyon nem fűlött a fogam. Szóval kapta az égi áldást szavak formájában, miközben továbbra is újoncunk ruháját szorítottam. Kellemetlen légi torna és levegő elfogyás, hiszen ordítás mellett muszáj ráznom a karjaimat. Kell a nyomatékosítás. Az meg teljes véletlenségből kiesett memóriámból, épp el vannak foglalva nyápic cuccával. Befejezve a párbajt viseltesen eresztettem útjára tisztünket és végre levágódtam a székembe. Picsába! Öregszem! Hamar lecsillapodom.
Vakartam meg fejemet lángcsóvákat fújva orromból. Elég volt a veszekedésből és tovább nem izgatott Patyolat rend tagja.
-Én végeztem...Tomika édes, neked van kérdésed?-
-Nem szükséges! Már említettem minden rajta van az adatlapon! Ha egyszer figyelne nem történnének félreértések!-
-Bvááááh...-
Fújtattam hatalmasat sávokat vájva az asztalba. Kezdett megint felpöccinteni. Gyorsan el is zavarom a kiscsókát, had menekülhessek átöltözni. Addig sincs a sarkamban ez az átok. Bár ha nem kötöttem volna ki nem léphet a férfi öltözők, fürdők, budik, házam területére tutira láncra verve követne. A hideg kiráz, ha felidézem, ahogy megvillanó lencsékkel szobrozik a házam előtt és mappáján járatja az ujjait. Kell a fenének ilyen rémes ébresztő! Inkább tartok hollow házőrzőt! Igaz, Tomika hatásosabb üldöző volna. Nem értem, miért nem használjuk fegyerként. Szerintem Aizen is összecsinálná magát...
-Végeztünk! Nálad valami kérdőjel?-
Vissza az elejére Go down
Masakazu Ishigami
9. Osztag
9. Osztag
Masakazu Ishigami

nő
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. May. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 4 tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Volt Kapitányi Iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 10:34 am

|| X× Új "tiszt" az osztagnál ×X ||


Mikor már nagyon meguntam a semmitevést gondoltam meglátogatom a kapitányom hátha tud valami feladatot adni.
Miközben sebesen haladtam a kapitányi iroda felé feltűnt hogy mindenki egy emberről beszélt, gondoltam hogy ez nagyon jó a számomra mivel lehet hogy épp egy bevetésre kell menni a titokzatos ember elfogására.
Már minden gondolatom azon az emberen folyt, vajon ki ő?
Mikor a elhaladtam a hadnagyi iroda ellőt feltűnt hogy az irodában nagy csend van, kezdtem aggódni hogy a hadnagy elment egy küldetésre én pedig lekéstem róla.
A kapitányi iroda ellőt állva hangos szavakra lettem figyelmes.
Megfontoltam hogy bekopogjak-e vajon élni akarok-e még?
De rávetem magam hogy bekopogok a kapitányhoz, de lehet hogy ez lesz az utolsó napom.
3 nagy kopogtatást ejtetem az ajtóra és lélegzet vissza fojtva vártam a kapitány szavait.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Volt Kapitányi Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Volt Kapitányi Iroda   Volt Kapitányi Iroda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Volt Kapitányi Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 9. Osztag-