-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kérdezz-Felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 3 Cl0te48500/65000Kérdezz-Felelek - Page 3 29y5sib  (48500/65000)

Kérdezz-Felelek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 8:10 am

Kérdezz-Felelek - Page 3 Krdsecske


1. Kedvenc ételed/italod: Az édessavanyú ízeket szeretem... főleg a kínait...
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Sütemények... vagyis csak nem szoktam már enni olyat.
3. Amit szívesen főzöl: Nem tudom, hogyan kell. De Sachiko~nee-san finomat tud főzni. Amilyet Himawari-néni is tudott.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Az estéket nem szeretem. Amúgy nem tudom.
5. Kedvenc számod: Az egyes.
6. Kedvenc színed: Nem is tudom, talán a zöld.
7. Kedvenc ruhadarabod: Egy pöttyös szoknya, csak sajnos kifogytam belőle. T-T
8. Amit jelenleg viselsz: Iskolai uniformis. A nővérem azt mondta, az egyszerű iskolákban ilyet hordanak, ezért nekem is ebben kell lennem. Olyan furán érzem magam benne...
9. Amit otthon viselsz: Hangulatfüggő, de szeretem a szép ruhákat.
10. Amiben alszol: Mintás pizsamákban. *3*
11. Kedvenc alvópózod: Több is van? O.O
12. Amivel alszol: Már kinőttem a játékbabákból...
13. Rossz alvási szokásod: Nem szeretek aludni.
14. Amivel másokat ébresztesz: Nem illik olyat. Akkor haragudnának rám az emberek.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Mindig időben felkelek magamtól. Smile
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Fogat mosok, azt hiszem. ^^"
17. Amivel eltöltöd a napod: Általában tanulok. Szeretnék egyszer jó állást szerezni, ahogyan a szüleim mondták.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Szeretek olvasni.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Mindenhol jó, de legjobb otthon. ^^
20. Ahol szívesen élnél: Most Sachiko~nee-sannál lakok. Szeretek vele élni.
21. Legnagyobb álmod: Hogy mindenki szeret.
22. Három kívánságod az élettől: Vissza akarom kapni anyut és aput... sírás
23. Rituáléd, szokásod: Ha fontos vizsgára tanulok, mindig halat ebédelek. Azt hallottam a tévében, hogy serkenti az agysejteket.
24. Rossz szokásod: Régen rágtam a tollam végét, de már leszoktattak róla, mert tönkretette a fogaimat. Igaz, csak tejfogak voltak. ^^"
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Nem tudom... én próbálok mindenkinek megfelelni.
26. Ami legjobban felbosszant: Amikor a legjobb barátnőm megnyerte a matematika versenyt, nagyon haragudtam rá...
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Rám mindenki hallgat, csak szépen kell kérni és mondani.
28. Aki leginkább ad szavadra: Smile
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Mosolygok. Smile
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Nem tudom, az milyen. Akkor lehet, nem is szeretnek?
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Nem szeretem, amikor ideges vagyok, olyankor néha csúnyákat mondok. T.T
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Sachi~nee-san, ez a kérdőív olyan gonosz... T_T
33. Ami felvidít: Ha valami jól sikerül, de ha rám mosolyognak, az is jó. Smile
34. Ami elszomorít: ....nem akarok válaszolni! T.T
35. Testrészed, amit szeretsz: Az állkapcsom, azt hiszem.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Ezen még sosem gondolkoztam.
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Hogy én? Embarassed
38. Kedvenc testrészed: Sachiko~nee-san, most már fura is ez a kérdéssor... miért kell ezt annak az új iskolának tudnia?
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Az arcuk.
40. Férfiideálod: Nem tudom. A tiéd milyen?
41. Első csókod: Hogy a MIM? O.O
42. Legkínosabb randid: Beszéljünk inkább rólad. Smile
43. Tökéletes randevú: Hűha, ez nagyon romantikus lehetett. Surprised És aztán mi történt? Surprised
44. Tökéletes lánykérés/esküvő: Szóval te is templomi esküvőt szeretnél? Surprised
45. Álmaid családja: .......................Saaaaachiiiii~neeee-saaaaaaaaaaaan TT__________TT *bújik*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: *hüppögve ingatja a fejét jelezvén, hogy nem tudja*
47. Amivel foglalkoznál, ha nem diák lennél: *még inkább bújik Sachikohoz, hátha sikerül megnyugodnia, mely lassacskán sikerül is neki*
48. Amivé változnál állatként: Azt hiszem, én madár szeretnék lenni. Azok olyan szépek.
49. Amit tennél állatként: Elrepülnék, és nem aggódnék semmi miatt.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Vigyázzatok, mit mondotok. Lehet, örökké megbántok egyetlen mondatot.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 3 Cl0te52100/65000Kérdezz-Felelek - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Kérdezz-Felelek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 3 EmptyVas. Nov. 25, 2012 11:54 pm

Kérdezz-Felelek - Page 3 Krdsecske

A füsttől alig látható asztal túloldalán ott mosolyog Tamachi Yukezo, és nem igazán érti, hogy miért akarja bárki is, bármiről megkérdezni őt. Bár jó poénnak tűnik, szóval vigyorogva megigazítja kalapját, és sárgás szemével a riporterre villog.


1. Kedvenc ételed/italod: A Kislány //Kirie-chaaaan// sütije
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Yuu főztje >.>
3. Amit szívesen főzöl: Teát
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: A nappal, ha jól gondolom, de évszakot nem szívesen neveznék meg. Nem hiszem, hogy hallottál valaha róla
5. Kedvenc számod: $
6. Kedvenc színed: Hűűűű… én nagyon szeretek minden színt, nem diszkriminálok a színek között. Még megbántódnak, és egyik sem akar a ruhám lenni T_T. Ezt te se szeretnéd ugye?
7. Kedvenc ruhadarabod: A kalapom =|:>
8. Amit jelenleg viselsz: Látom a füst elvakít, de akkor elmondom. Vörös bársony zakó, zöld öv, kék nadrág, fekete nyakkendő, sárga ing, fekete-fehér csíkos kalap, a kiegészítőket is felsorolhatom? Kérlek! Négy karóra, két nyaklánc, az öltönyömbe egy biztosító tű van belszúrva, amúgy a gombokon… //tíz percnyi felsorolás után// szóval ennyi csupán.
9. Amit otthon viselsz: Hasonló
10. Amiben alszol: Hát nem hiszem, hogy szoktam aludni, de ha olyan, mint ha aludnék, akkor leginkább ágyban.
11. Kedvenc alvópózod: Mivel alszom, így nem tudok róla :/
12. Amivel alszol: Párnákkal szokás én úgy tudom, de a képzeletemnek nem szabhat határt a szunnyadó testem, szóval bármivel lehet.
13. Rossz alvási szokásod: Rossz alvási szokás? Tehát ha rosszul alszom, akkor mi a szokásom… Hmm… fura egy kérdés. Akkor lehet a világ körülöttem milliószor elpusztul. Nem tudom.
14. Amivel másokat ébresztesz: Megbökdösöm a fejüket a botommal. *-*
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Ha valaha is alvásra kényszerülök, akkor szerintem bármivel
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Megnézem egyben vagyok-e még a nagy álmodás után. Fingom sincs!
17. Amivel eltöltöd a napod: Kiriével játszok, Shizunével foglalkozom, tenshikkel edzek, keresem a potenciális ügyfeleket.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Hát nekem senki nem mondja meg, mivel töltsem az amúgy nem szabadidőmet.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Én bármikor bárhol ott lehetek. De van egy világ, ami nagyon kedves nekem. Egyszer majd talán elviszem Shizunét oda.
20. Ahol szívesen élnél: Az Emberek Világa
21. Legnagyobb álmod: Mindent elértem. Most már csak családot kéne alapítanom. Mindenesetre azt szeretném, hogy a tenshijeim Daitenshikké váljanak
22. Három kívánságod az élettől: Nooo… kezdjük ott, hogy az élet kíván tőlem! Ezután már csak a megfelelő alkukat kötjük.
23. Rituáléd, szokásod: Nekem szokásom? Egy sincs >.< *közben kitölt egy csésze teát, csészéstül*
24. Rossz szokásod: Node kérem, milyen kérdés ez *hátra hajítja a teát, ami nem ér földet sehol, és vihogni kezd*
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Először is, van stílusom, másodszor remekül szórakozok, és hálásak nekem az emberek. Csak egy pohárka, és megoldva minden probléma
26. Ami legjobban felbosszant: Ha Shizune úgy kezel, mintha egy démon volnék
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Sierashi Yuusuke
28. Aki leginkább ad szavadra: A kislány
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rádMegkopogtatom a földet, vagy lelövök valakit, vagy esetleg valami szokatlan dolgot teszek
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Megsértődök. Mégis mit tegyek? Örüljek? Mindenesetre magamra vonom a figyelmüket
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Röhögök
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Szomorúság? Nem tudom. Azt hiszem megkattanok.
33. Ami felvidít: Mások nyomorának kiteljesedése… izé mármint őőő… egy jó vicc *és kacarászik mellé*
34. Ami elszomorít: Ha nem értékelik a csodaszép kalapomat
35. Testrészed, amit szeretsz: Öhm… a jobb kezem, mert onnan öntöm a véremet
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: A bal karom, mert ő folyton megvágja a jobbat, és az fáj neki T_T
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Folyton nagyon vonzó vagyok. Legvonzóbb max akkor, ha megmutatom a világnak, mire vagyok képes
38. Kedvenc testrészed: Ez a kérdés már nem volt egyszer? Lehet, csak képzelődtem, de a jobb kezem, mert onnan öntöm a véremet.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Az arckifejezése
40. Nőiideálod: Hosszú fehér haj, érzelmes tekintet, tiszteletet parancsoló, és eléggé erős ahhoz, hogy elviselje a sok kis apró önmegvalósítási kényszeremet
41. Első csókod: Történt az 800 évvel ezelőtt kábé. Emlékszik rá a franc
42. Legkínosabb randid: Megöltem a nőt, hogy elérjem a Senbankai szintet
43. Tökéletes randevú: Csak ketten vagyunk, és teázgatunk egy kanapén, derengő fényben, én leemelem a kalapomat, és ráteszem, majd rámászok. Azt hiszem ez ideális lenne. Megyek, és meg is csinálom.
44. Tökéletes lánykérés/esküvő: Nem tudom, ezen sosem gondolkodtam, de dereng arról valami, hogy én már megkértem valakinek a kezét régen.
45. Álmaid családja: Van már családom, és álmaimból jöttek elém. Ha te ezt meg akarod változtatni, elváltoztatlak a semmibe.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Kapitány, azt hiszem
47. Amivel foglalkoznál, ha nem egy shinigaminak indult, Daitenshis alkukötő démon utánzat lennél: Kapitány lennék, már rég
48. Amivé változnál állatként: Durrfarkú szurcsók.
49. Amit tennél állatként: Megenném fajtársaim
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Ha bármi kívánalmad van, fordulj bátran Lord Belialhoz.


A hozzászólást Tamachi Yukezo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 26, 2012 10:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kagam Ai
2. Osztag
2. Osztag
Kagam Ai

Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2012. Dec. 14.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház XVIII. feje, Kodoku no Hogosha, Ex- kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 3 Cl0te47050/65000Kérdezz-Felelek - Page 3 29y5sib  (47050/65000)

Kérdezz-Felelek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 3 EmptyPént. Dec. 14, 2012 11:45 pm

Kérdezz-Felelek - Page 3 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Lasagne, Sangria, Sake, Bonbon Neutral
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Mirelitek, Erősebb italok, Cola
3. Amit szívesen főzöl: Mindent, ha van rá időm.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Tavasz és az este
5. Kedvenc számod: 0, 3, 17, 10
6. Kedvenc színed: Vörös, babakék
7. Kedvenc ruhadarabod: Mindenféle nemesi öltözék
8. Amit jelenleg viselsz: Kimono, egyértelműen. Tudd a helyed ..shinigami! Főnemes vagyok! Neutral
9. Amit otthon viselsz: Lehet válogatni a 7-es kérdésből. Rolling Eyes
10. Amiben alszol: A nemesek dolga nem tartozik egy köz shinigamira. ._.“
11. Kedvenc alvópózod: Titok Arrogáns
12. Amivel alszol: Párnával, egyéb betolakodóval.. ^^“
13. Rossz alvási szokásod: Könnyen felkelek pl. arra, ha betolakodsz a magánéletembe. >.>
14. Amivel másokat ébresztesz: Tenran, egyértelműen. ( x“D)
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: “Vetődés“, ami aktiválja a Danku-t. Surprised
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Készülődök, esetleg olvasok egy kicsit.
17. Amivel eltöltöd a napod: Munka, család, mentorálás, látogatások
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Mentorálás, hárfázás
19. Ahova elutaznál nyaralni: Mindenhová, kivéve Párizst. Neutral
20. Ahol szívesen élnél: Nem pudlikus. ._.“
21. Legnagyobb álmod: Egyszer valóra váltottam, majd tönkre is ment. Jelenleg keresem ezt.
22. Három kívánságod az élettől: Hagyjál békén, ne lógj rajtam, férfiakat a nőegyleti „vágóhíd“ alá. szemöldökrángatás
23. Rituáléd, szokásod: Meditálás, teázás, gyógyfürdő
24. Rossz szokásod: Bonbon, Érzelmek rejtegetése. *(Kergeti a júzert hadou 88-al >.>)*
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Minden rossz tulajdonságom egyben a jó tulajdonságaim. Arrogáns
26. Ami legjobban felbosszant: Felelőtlenség, valakit sírni látni, tiszteletlenség
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Keisuke? @.@ Meg..őő..Anao? @.@
28. Aki leginkább ad szavadra: Pártfogoltjaim, illetve Hajime a tanítványom
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Elsütök a feje mellett egy kidout, vagy előveszem a Bankai paródiát. ._.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: *Felhúzza szemöldökét.* Nem érdekel.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Kidouzok, vagy elvonulok.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Társaságkerülő leszek. Túl sokat vagyok a kertben egyedül, esetleg a munkába feletkezek.
34. Ami elszomorít: Ayame esete, hogy nem sikerült megmentenem a haláltól. A gyermekem elvesztése, Keisuke, Ryuuji-dono halála, magány
35. Testrészed, amit szeretsz: Szemeim, hajam.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: *Felhúzza szemöldökét.* Nem mondom meg!
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Családi díszöltözetekben, különleges alkalmakkor.
38. Kedvenc testrészed: 35- ös kérdés, és hadou no sanjuusan: sokatsui!
39. Első dolog, amit megnézel másokon: A tekintet és kisugárzás. Hogyan viselkedik, miképpen válogatja meg szavait. Aztán a szeme, haja..stb.
40. Férfiideálod: Egy olyan alak, aki megérti végre az indítékaimat. Képes átlátni rajtam, és ezt szándékosan ellenem fordítani, hogy csapdába csaljon. Képes kijátszani, de csak azért, hogy a közelembe tudjon lenni. Rejtélyes, kiszámíthatatlan; vakmerő és egyben óvatos is. Művelt és intelligens; tanult tiszteletet és etikettet. Határozott fellépésű, aki képes ledominálni, és kihozni belőlem azt a nőt, amelyre eddig csak egy személy volt képes. Tudjon harcolni értem.
41. Első csókod: Még az akadémián
42. Legkínosabb randid: Magánügy...shinigami! >.>
43. Tökéletes randevú: Rendezett, szép környezetben egy érdekes partnerrel. Kedvelem a filozófiai párbajokat, s mivel nehezen viselem, ha legyűrnek benne.. talán pont ezzel lehet felkelteni a figyelmem.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Nem reménykedem a leánykérésben; az sosem jöhet össze. Ideális esküvőnek pedig a nemesek által rendezett esküvőket tartom.
45. Álmaid családja: Már van. *Mutat fél SS-re, de leginkább Ritsura*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Főnemes a húgom oldalán.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem kidoushuu tiszt lennél: Már minden voltam, ami szerettem volna lenni. Nem számít, hogy kapitány vagyok, vagy sem...teszem a dolgom.
49. Amivé változnál állatként: Páva
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Danku Neutral
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 3 Cl0te40600/45000Kérdezz-Felelek - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Kérdezz-Felelek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28, 2013 1:14 am

Kérdezz-Felelek - Page 3 Krdsecske
A Seireitei Communication számára én is kitöltöm ezt a kérdőívet. >_<

1. Kedvenc ételed/ italod: Epertorta, epres tejjel
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Nem is tudom scratch
3. Amit szívesen főzöl: Bármit, hiszen a sütés-főzés a hobbym
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Este / Tél. Gondolom nem kell magyarázni
5. Kedvenc számod:4. Nem, nem a 4. osztag miatt Rolling Eyes
6. Kedvenc színed: Kék Cool
7. Kedvenc ruhadarabod: Kapitányi haori Cool
8. Amit jelenleg viselsz: Egyenruha
9. Amit otthon viselsz: Amit éppen kiveszek a szekrényből
10. Amiben alszol: Ágy Neutral
11. Kedvenc alvópózod: Nincs kedvencem
12. Amivel alszol: Tasuval
13. Rossz alvási szokásod: Horkolok
14. Amivel másokat ébresztesz: Reggelivel Cool
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Óracsörgés
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Felkelek
17. Amivel eltöltöd a napod: Munka
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Sütni-főzni, családdal lenni
19. Ahova elutaznál nyaralni: Akárhova, csak a családom is legyen ott
20. Ahol szívesen élnél: Ahol most élek, nekem megfelel
21. Legnagyobb álmod: Együtt legyen újra a család
22. Három kívánságod az élettől: Közös unokákat Verával, Shizune jöjjön vissza Soul Societybe, ez a kettő is elég
23. Rituáléd, szokásod: Rituálé? Surprised
24. Rossz szokásod: Nem tudok róla
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Most melyik? Rolling Eyes
26. Ami legjobban felbosszant: Nehéz felbosszantani
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Nincs olyan, kapitány vagyok Cool
28. Aki leginkább ad szavadra: Haruki
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Megköszörülöm a torkomat
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Felemelem a hangomat
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Próbálom magamba folytani, de ha valaki ekkor kiprovikálja, akkor rázúdítom az egészet
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Szomorkodom Neutral 
33. Ami felvidít: Család Very Happy 
34. Ami elszomorít: Shizune elment Soul Societyből Crying or Very sad
35. Testrészed, amit szeretsz: Kezem, mert kidoukat tudok vele lövöldözni
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Szemem, mert szemüveget kell hordanom olvasáshoz
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Nem is tudom...
38. Kedvenc testrészed: Ez a kérdés már volt az előbb, nem?
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Nem szoktam másokat bámulni Neutral 
40. Nőideálod: Tasu Razz 
41. Első csókod: Tasuval volt Embarassed 
42. Legkínosabb randid: Nem volt olyan
43. Tökéletes randevú: Amit Tasu szervez
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: *elpirul Embarassed *
45. Álmaid családja: Ha Shizune visszajönne Soul Societybe, akkor meg lenne
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Nem emlékszem, már régen voltam gyerek
47. Amivel foglalkoznál, ha nem énekes lennél: Shocked Én nem vagyok énekes
48. Amivé változnál állatként: Macska
49. Amit tennél állatként: Lustálkodnék egész nap
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Olvassák továbbra is a Seiretei Communicationt ^-^
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Watanabe Sojirou
9. Osztag
9. Osztag
Watanabe Sojirou

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : 9. osztag
Registration date : 2014. Apr. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 3 Cl0te5000/15000Kérdezz-Felelek - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 3 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 11:01 pm

1. Kedvenc ételed/ italod: Ramen Sake
2.Amit soha nem ennél/ innál meg: Brokkoli
3. Amit szívesen főzöl: Palacsinta
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Kora reggel / Nyár
5. Kedvenc számod:
6. Kedvenc színed: Sárga
7. Kedvenc ruhadarabod: Hakama
8. Amit jelenleg viselsz: Shinibami egyenruha, fekete köpeny, bőrpáncél, ujjatlan kesztyű
9. Amit otthon viselsz: Jukata
10. Amiben alszol: Egy köntös
11. Kedvenc alvópózod: Hanyadt fekve nagy török ülésben
12. Amivel alszol: A zanpaktoummal
13. Rossz alvási szokásod: Sokszor felkelek
14. Amivel másokat ébresztesz: Megfogom a ruhájukat és az ágy mellé a földre emelem őket. Ha nem ébred föl akkor megrugdosom picit.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Bármivel. Éberalvó vagyok.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Körbenézek
17. Amivel eltöltöd a napod: Teakészítés szertartásosan, Kalligráfia, Iaido, Chi kung, Tahi chi
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Meditálok. Izanamival és Izanagival beszélgetek a belső világomban.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Japán
20. Ahol szívesen élnél: Tengerpart és hegyek közelében.
21. Legnagyobb álmod: Eichiro-channal sétálni
22. Három kívánságod az élettől: Eichiro-chan felélesztése, Minden nyelv ismerete, Gondolatolvasás
23. Rituáléd, szokásod: Mindent szertartásosan csinálok. A reggeli öltözködéstől a teaiváson keresztül a küldetésig mindent.
24. Rossz szokásod: Erről a többiek tudnak referálni.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Makacs vagyok
26. Ami legjobban felbosszant: Hazugság, Elhalgatott információ, Ködös beszéd
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Senki
28. Aki leginkább ad szavadra: Senki
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Várok hogy mindenki befejezze amit csinál
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Tovább várok
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Kardot rántok
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: valameik szertartást
33. Ami felvidít:
34. Ami elszomorít: Felesleges szócséplés
35. Testrészed, amit szeretsz: Nincs.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy:
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad:
38. Kedvenc testrészed:
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Szem
40. Nőideálod: Eichiro-chan. Erős és mégsem tolakodó
41. Első csókod: Nem volt
42. Legkínosabb randid: Egy Hollow kis híján megölt mindkettőnket.
43. Tökéletes randevú: Egyben a legkínosabb is. Utána nagyon összemelegedtünk.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Nem gondolkodom ilyesmin.
45. Álmaid családja: esélytelen hogy lesz ilyenem
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: nem emlékszem gyerekkoromra
47. Amivel foglalkoznál, ha nem énekes lennél: Nem vagyok énekes. Soha nem is leszek az. Nektek is jobb.
48. Amivé változnál állatként: Feketepárduc szibériaitigris
49. Amit tennél állatként: Vadásznék
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Hmm
Vissza az elejére Go down
Shima Eizo
11. Osztag
11. Osztag
Shima Eizo

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Valahol lófrál
Registration date : 2014. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 3 Cl0te6000/15000Kérdezz-Felelek - Page 3 29y5sib  (6000/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 3 EmptyCsüt. Május 01, 2014 1:23 am

1. Kedvenc ételed/ italod: Pizza, tea
2.Amit soha nem ennél/ innál meg: romlott pizza, hideg tea
3. Amit szívesen főzöl: Vajas kenyér
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: önmagam
5. Kedvenc számod: önmagam
6. Kedvenc színed: önmagam
7. Kedvenc ruhadarabod: Ujjatlan felsők, hogy minél többet lássanak az izmos felső testemből.
8. Amit jelenleg viselsz: Shinimini egyenruha, ami szintén ujjatlan.
9. Amit otthon viselsz: trikó, hosszúgatya
10. Amiben alszol: takaró
11. Kedvenc alvópózod: hason fekvés
12. Amivel alszol: takaró
13. Rossz alvási szokásod: mély horkolás, nyáladzás
14. Amivel másokat ébresztesz: Felszavalom nekik eddigi dicső tetteimet.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Semmivel, hiszen nem is alszom, egy hős minden helyzetben fel van készülve a harcra.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Semmit, hiszen nem is aludtam el.
17. Amivel eltöltöd a napod: Orvgyilkos nindzsák felkutatása, ha nincsenek, akkor párbajra hívni egy konzervdobozt. Nehezen nyílnak, de a végére azért meg szokták adni magukat.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Védelmezem a gyengéket, elűzöm a gonoszt, megmentem a világot.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Dicsőség földére
20. Ahol szívesen élnél: Dicsőség földén
21. Legnagyobb álmod: Nehéz megállapítani, mivel nagyon sokszor álmodom saját magamról.
22. Három kívánságod az élettől: Nincs szükségem efféle álmodozásra, hiszen amit kívánnék, az előbb-utóbb úgyis teljesül.
23. Rituáléd, szokásod: Hátrasimítani a hajamat, lassított felvételben.
24. Rossz szokásod: Nincs, hiszen tökéletes vagyok.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Jóképű, izmos, karizmatikus, na meg jóképű, és ráadásul még izmos is. Rossz nincsen, hiszen tökéletes vagyok.
26. Ami legjobban felbosszant: Ha más valaki van a főszerepben, mint én.
27. Akik legkevésbé hallgatnak rád: Csak a bolond emberek.
28. Akik leginkább adnak szavaidra: Okos, bölcs emberek.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Szükségtelen bármit, hiszen mindig figyelnek rám.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Szükségtelen bármit, hiszen mindig figyelnek rám.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Bud Spencer pofonokat osztogatok.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Lenyomok száz fekvőt.
33. Ami felvidít: kihívások
34. Ami elszomorít: Ha más is részt vesz mellettem a kihívásomban.
35. Testrészed, amit szeretsz: Nehéz dönteni, hiszen mindenem tökéletes.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Semmivel, hiszen tökéletes vagyok.
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Én mindig az vagyok. Arrogáns 
38. Kedvenc testrészed: Nehéz dönteni, hiszen mindenem tökéletes.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Nem érzem szükségét, hogy érdeklődjek mások iránt.
40. Nőideálod: Legyen olyan vonzó, mint én.
41. Első csókod: Sok volt már, így arra pont nem emlékszem.
42. Legkínosabb randid: Amikor találkoztam saját magammal, de piszkos volt a tükör.
43. Tökéletes randevú: Amikor tiszta volt a tükör.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Azok meg mik? blink 
45. Álmaid családja: Már van, álmaim családja pont előtted áll.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Egy hallhatatlan harcos, de azóta már Eizo vagyok.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem a 11. osztag tagja lennél: Már régen kapitány lennék valahol, amint elvégeztem az akadémiát, viszont úgy döntöttem, hogy nekem nincs szükségem rangra ahhoz, hogy csak simán nagyszerű legyek.
48. Amivé változnál állatként: Egy hatalmas sárkány lennék.
49. Amit tennél sárkányként: Tüzet hányva leordítanék mindenkit, és rettegésben tartanám a világot. Twisted Evil 
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Ha szeretnél autogramot kérni, nyugodtan látogass el az osztaghoz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kérdezz-Felelek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kérdezz-Felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Kifordítva-