-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Mesék tengerén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te52100/65000A Mesék tengerén 29y5sib  (52100/65000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptySzomb. Május 19, 2012 10:10 pm

A Mesék tengerén
avagy lány a habokban


Biztos hallottál már történeteket olyan csodaszép teremtményekről, akik a könnyeikkel sebeket forrasztanak, arcuk tündöklésével hajókat tűntettek el, és megtébolyult embereket, akik egy tengeri utazás után beleszeret egy fantom képbe, majd megbolondítva őt az őrületbe kergeti. Sokan tűntek már el mitikus egyedek felkutatása közben. Tudod már kikről van szó. A sellőkről.

- Tudod Rei nem igazán hiszem, hogy Shizune örülni fog annak, hogy most elviszlek delfineket nézni. Bár. Amiről nem tud, az nem is fáj neki, úgyhogy ez titok- kacsintottam a szőke kislányra, és a kezét fogva sétáltunk ki a raktárból. Shizunak most korábban is dolgoznia kell, így rám hagyta, hogy vigyem el őt az óvodába. Hogyan is kéne megoldani azt, hogy ne keressék az óvodából. Nem lenne jó, ha felhívnák Shizunét, hogy mégis hol a gyerek. Mondhatja, hogy az apja elvitte. Végülis... az apja vagyok. Akkor írhatok szülői kikérőt nem? Rei nemtudja, hogy az apja vagyok, de nagyon az óvoda se. Shit... Akkor viszont gyerekrablás. Elvezetem őt először haza hozzám. Paragon is kelleni fog. Közben mesélek neki a mai programról.
- Először elmegyünk hozzám, majd Riminibe ott delfineket fogunk nézni, utána szerzünk magunknak egy hajót, és kimegyünk a tengerre, majd egy kis finom pizza mellett élvezzük a vizet. Fürdőruha van nálad?
Amikor haza érünk, beinvitálom a házamba, ahol most viszonylag egészen rend van. Én felszaladok pénzért, meg a kardomért. Egy fáslit is hozok magammal, csak hogy el tudjam rejteni a kardot a későbbiekben. Azok az Európaiak valamiért nem szeretik annyira a katanát. Na mindegy! Visszaszaladtam Reihez, és előhúztam a kardot, majd aktiváltam. Nem sokat akartam most itthon időzni, meg jobb, ha nem tudja, hogy milyen környezetben is élek. 7:32-t mutatott az óra. Tökéletes. Akkor egy estére fogunk odacsöppenni. Vicces lesz. Magamhoz öleltem Reit.
- És most végy egy mély levegőt, és ha szólok, fújd ki az összeset... Most!- mondtam, és Rei csak annyit látott, hogy hirtelen teljesen máshol vagyunk. Olaszország, tengerpart, Rimini. Az egyik leghíresebb delfinárium van itt. Régen láttam őket, a műsor amit előadnak, csodálatos. Plusz olvastam pár érdekességet a Fészek könyvtárában is. Ősi csatákat vívtak itt egykor. Tisztán érthető volt. Halakkal harcoltak. Halakkal. Kicsit nekem ez hihetetlen. Ezért is akarok kiutazni a tengerre. Plusz nem oly régen elsüllyedt pár sétahajó, az ügy rejtélyes, nincs megoldása. Igen, nyomozni jöttem ide, eléggé önkényesen. Shizune most nem kellett ide. Lehet, hogy itt most nem a harc lesz a nyerő ötlet. Halak. Továbbra sem vagyok képes felfogni. Én meg elvileg az emberiség őrzője vagyok. Nem érzem shinigamik jelenlétét. A Gotei 13-nak már fel kellett volna figyelnie a dolgokra, hogy ha valami hollow, vagy más ártó entitás garázdálkodik itt. Egy félreeső sikátorba érkeztünk. Eltettem a kardot, majd betekertem a fásliba, hogy egy sima ne keltsen feltűnést. Az esti műsort el kéne érni. Nem hagyom nagyon, hogy Rei kérdezni tudjon, megragadom a kezét, és elindulunk a delfinek irányába. Mikor odaértünk, gyorsan kifizetem a két jegyet, és beülünk. Miközben a műsor megy, én inkább saját gondolataimba burkolózok. Hagyom Rei hadd élvezze a műsort. Halak. Biztos, hogy az volt leírva. Akkor nincs más választásunk. Kihajózunk az éjszaka, és szépen elkapatjuk magunkat ezekkel a „halakkal”. Jó másfél órás delfin parádé után a felturbózott Reit kicipelem a nyakamban. A szövegelésből semmit nem értett, de nem is kár. Ő delfineket jött nézni. Miközben jöttünk ki, én a tengert bámultam. Ekkor beugrott valami. Mi van akkor, ha a görögöknek is igazuk volt-e tengerrel kapcsolatban. Ránéztem az órámra. Shizune már hiányolhat minket. Esetleg továbbra is dolgozik. Már biztos keresett volna telefonon, hogy ha hiányolna minket. A kikötőbe mentem, és angolul kezdtem bele a hajó kölcsönzésbe. Ő azt mondta, hogy egy kislánnyal késő este bizony nem megyünk ki, pláne, hogy mostanában tűnnek el az emberek. Ekkor elővettem egy nagy pakk eurót, és a kezébe nyomtam. Tipikus olasz. Adott egy jobb fajta motorosat. Nem volt több kérdése azon kívül, hogy értek-e hozzá. Értek. Régen... még nagyon régen megtanultam már.
- Szólj, ha valami furcsát látsz jó?- fordultam Rei felé, és beültettem előre. Felkapcsoltam a lámpákat, beindítottam a motort, és kihajóztunk. Feljöttek a csillagok is az égre. Leállítottam a motorokat, beálltunk kellően messze a partoktól. Egy igazi célpont voltunk. Előbugyoláltam a kardomat, majd felnéztem a csillagokra. Add istenem, hogy most nem csinálok hülyeséget. Most egy fővel nehezebb a Villámvándornak. Az ilyeneket egyedül oldottam mindig is.
- Tudod Rei most könnyen lehet, hogy nagyon vizesek leszünk. Van egy olyan érzésem, hogy sellők fognak megtámadni minket, szóval kapaszkodj, ha valami nem stimmel a hajóval- mondtam, és leültem a fedélzeti deszkákra.


A hozzászólást Tamachi Yukezo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 02, 2012 11:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te6000/15000A Mesék tengerén 29y5sib  (6000/15000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptySzer. Jún. 20, 2012 8:26 am

Én tényleg, de tényleg nem vagyok rossz kislány, de tényleg, hiszen hogyan kapnék így minden évben ajándékot a Télapótól, amiért ilyen jó vagyok? Így is olyan ritkán látni... Nem értem, miért nem jöhet el a Mikulás minden évszakban, ahogyan a születésnapokat is minden hónapban meg kéne ünnepelni. Így sokkal több ajándékom lenne! *-* Bár az is igaz, hogy nagyon nehéz lenne mindig valami újat kitalálni, amikor valakit meg akarsz ajándékozni, de ha rajzolok valakinek, azt általában szeretik, meg én is szeretek rajzolni, meg a tortát is mindenki szereti, meg a kólát is, még ha nővérke nem is engedi nekem gyakran, hogy olyat igyak, pedig olyan vicces a bubis víz, még ha kicsit csípős is, olyan, mintha sav lenne, meg felpuffad tőle a hasam. Nővérke persze nem tud róla, hogy szoktak nekem kólát adni, kivéve, amikor nem kérek, mert nagyon csíp, és olyankor inkább mást szoktam inni, és a kakaó még mindig finomabb, mert az olyan krémes, meg a boci-búbú adja hozzá a tejecskét, az a foltos, amit meg imádok, és a hasam sem lesz pufis tőle, ezért annyit ihatok belőle, amennyi csak belém fér! *o* Meg persze amíg el nem fogy, meg általában nem bírok két bögrénél többet inni, tegnap is csak egyet ittam Yuyu bácsival, aki az új barátom. Annyira a barátom, hogy még titkaink is vannak, vagyis most már vannak, mert eddig nem voltak, vagyis voltak, de csak annyi, hogy ő egy abrakadabra, aki sokat tud csiribázni, hiszen így csiribúzott nekem kakaót is a semmiből, sőt, mi több, kettőt varázsolt magából! De erről nővérkének egy szót sem, ez csak a mi titkunk, meg majd Miyokóé, mert ő a legjobb barátnőm, és neki aztán elmondok én mindent, hacsak el nem felejtem, mert bizony nagyon elfoglaltak vagyunk ám a sok játék közben! De ezt majd mindenképpen el kell mesélnem, hogy nem mentem a zoviba, ahol a kréta gréta cukkolta a ruhámat. Nekem akkor is ez a kék a kedvencem! sírás Nem is kell már a zovis barbie, majd veszek egyet magamnak, meg fiúbarbit is, mert olyan senkinek nincsen. Csak a Nayokonak van terhes barbieja, de én azzal nem játszok, mert sosem adja oda, pedig én is odaadtam neki a múltkor Tüfüt, aztán azóta sem adta vissza. De nem is mondhatom neki, hogy irigy kutya, bújj a lyukba, mert az már biztosan olyan, amikor csúnyán beszélek, Masi bácsiék is csak azért kaptak a télapótól ajándékot, mert én rajzoltam neki, mert mondanak ők sok csúnyát, amikor azt hiszik, nem hallom, persze még mindig nem tudom, mit jelent a hónaljszőrzet, de nagyon viccesen hangzik. Biztosan valami nagyon csúnya szó lehet. Persze én nem mondom ki, mert az egyik óvónéni azt mondta az egyik gyereknek a múltkor, hogy ha megint kimondja azt a csúnya szót, kimossa szappannal a száját, és én nem akarom, hogy szappanos legyen a szám, elég volt, hogy egyszer fürdés közben véletlenül belement a szappanos víz a számba, tiszta undi volt, ráadásul a sampon is csípős, ha kinyitom a szemem, fáj meg minden, és sírni kezdek, annyira rossz, és nem is igaz, hogy katona dolog. T-T
- Rimtimtiminibe! *-* - ugrok egyet a levegőbe és tapsikolok, de nem úgy, ahogy a nyuszifülesek csinálják, hanem teljesen máshogy, pont úgy és csak úgy. Nem tudom, hol van Rimpimitty, de delfineket fogunk nézni ahelyett, hogy a buta lánnyal veszekednék a játékokon, pedig nem is vagyok büdi, csak szeretem a kéket! sírás Most is ugyanazt viselem, mert ez a kedvenc ruhám, és mert nem engedtem, hogy a nővérkém kimossa, mert akkor nem tudnék miben menni Ribizlibe, hiszen mi másban néznék delfineket, mintsem kékséges kékben? Surprised
- Ninsen. Surprised Nins nekem fürdőruhám. T^T - csóválom meg a fejem, én ugyanis bugyiban szoktam strandolni, néha meg anélkül, de van, hogy strand se kell, hogy bugyiban legyek, mert minden ruha tisztára kényelmetlen a kéket kivéve. De a kék a kedvencem, így ennek elnézem, mert azért mégis, mindenkinek van kedvence.
- Yuyu bássi, neked mi a kedvens síned? Az enyém a kék. Miért ilyen fehér a hajad? A nővérkének is fehér a haja, tök olyan lenne, mintha öreg lenne, pedig nem is. Ez azt jelenti, hogy egyser én is ilyen öreg hajas lesek? - kezdem a kérdezést, mert az olyan vicces dolog, főleg, ha vicces válaszokat kapok, márpedig Yuyu bácsi nagyon vicces, annyira, amennyire a Judit bácsi is szokott lenni, csak ő többet foglalkozik velem, míg a Judit bácsi csak a bubis pisit issza a konzervdobozból, amikor velem kéne néznie a mesét. Nem értem, miért teszik konzervbe a pisit, azt hittem, abba csak húst tesznek, meg kukoricát, meg borsócskát, bár a borsót nem szeretem, csak a kukoricát, mert annak vidám a színe meg jó roppanós. Remélem, a múlkori kukoricát nem olyan dobozból ettem, amiben előtte pisi volt. Ha mégis, akkor megígérem, ezentúl minden nap igaziból is fogat mosok, nem csak hazudom.
Teszén meg toszán, különösen sután ácsorgok a folyosón, ahol Yuyu bácsi hagyott. Új ez a ház, és nem olyan házikó, amiben azonnal játszani tudnék, hanem olyan, ahol arra várok, hogy értem jöjjenek és elvigyenek valahova, ahol már jó helyem van, például az udvar. De jó lenne, ha lenne kutya! *.* Egyből nem lenne minden olyan, amit nem ismerek, meg ki tudja, miféle szörnyek élnek még itt, akik biztosan azt várják, hogy végre elrontsak valamit, és hogy akkor majd jól ellássák a bajom, és még a Pimpinkin nyuszinak is megmondanak, én pedig nem mehetek el delfineket nézni Miniribe. De hát milyen dolog lenne már az, hogy kikapok azért, mert nem is csináltam semmit! Surprised Jelenik is meg Yuyu bácsi, furcsa pólyába csomagolt valamit, biztosan az is egy katona, mert láttam már elég ilyet, tudom én, hogy mi az, éppen csak azt nem tudom, miért jó, hogy van ilyen. Jó nagyot veszek a levegőből, pont úgy, mintha bele akarnám, dugni a fejem a fürdőkádba, hogy a hajam is tiszta vizes legyen, na meg mert vicces látni, amikor Shizune azt hiszi, hogy baj van, pedig nincs is, csak jó sokáig bírom ám a víz alatt, kivéve, amikor tele van habbal meg szappannal ugyebár, mert nem jó, ha csipis lesz a szemem, mert az fáj, és még az orrlyukamból is a szétcsufizott hab folyik, ami nem jó. De most nem a víz alá kell belemerülni, hanem varázsolni fogunk, vagyis majd Yuyu bácsi, csak ugyebár nem leshetek. Egyelőre, mert egyszer bizony akkor is kikukucskálok, hogy megtudjam, hogyan is csinálta, bizony ám! Surprised Puffad fel arcom, ahogyan bent tartom jó mélyen a levegőt, még a pofimban is levegő van, úgy, ahogyan a hörcsögöknek a szotyi, csak nem fáj, mert nem szúr. Mikor pedig kinyitom a szemem, és kifújtam a levegőt is meg minden, láthatom a tengert, meg minden kéket! *.* Végre itt vagyok! Végre igazi tengeren vagyok! Visongva felnevetek, meg lelkesen menetelek, de azért szorosan ott maradok ám Yuyu bácsi mellett, mert láttam egy mesében, hogy csúnya és rossz dolog, ha elszakadok, mert akkor csak a rendőrnénik meg bácsik vihetnek haza, ha elveszítem őt, és akkor nővérkém megtudja, hogy megszöktem az oviból. Bár nem is szöktem, mert be se mentem, szökni pedig csak akkor lehet, ha be is vagy kerítve meg minden.
Veszünk először is fürdőruhát, világoskéket, aminek az elején fodrok vannak, meg két delfin, ami épp kiugrik a vízből. Épp olyanok, amilyeneket én is rajzolni szoktam, csak ez csillogósabb, ezért jobban tetszik, meg szebb színei vannak, mert mindig betörnek a kedvenc ceruzáim, ha túl erősen nyomom a hegyét, és magamnak nem tudom kihegyezni, mert akkor is mindig beletörik a hegyezőbe. Most viszont szépen megjegyzek mindent, hogy majd aztán mindent elmesélhessek Miyokonak, meg főleg a színeket, hogy le tudjam ám rajzolni. Még azokat a pici, színes, szivárványos kis pöttyöket is, amik néha ott lebegnek a levegőben, ha úgy hunyorítok, hogy ott legyenek, mert szép színesek. Persze jó meleg van, így ihatok sokat, csak sajnos a jégkásás már zárva van, pedig még sohasem ettem jégkását, és tudni akarom, milyen, meg amúgy is vicces színük van. Ám mindennél viccesebbek, szebbek és pinpinkinesebbek a delfinek, amiket imádok, és imádni fogom őket mindig! Látom, ahogy ugrálnak, látom, ahogy nevetnek, amikor pedig ők tapsikolnak, én is így teszek, főleg, amikor a labdával játszanak úgy, ahogyan én soha sem tudtam. A leginkább az tetszik, amikor a labdával egyensúlyoznak, meg amikor beleugranak a karikákba, de még azt is megengedik, hogy odamenjek megsimogatni őket, és tényleg milyen kedvesek! Sajnos úszni nem lehet velük, azt mondja a néni, túl mély a víz, én meg még nem is tudok úszni, mert sosem vittek el az uszodába, csak a kicsi vizes pancsikoldába, ahol teknősös szobrocskából jön kifelé a víz, de az nem az igazi, mert ott nem lehet igaziból úszni. A legviccesebb, hogy tényleg van szőre, mert tudtam ám én, hogy egy delfinnek nincs pikkelye, meg a bálnáknak sem, hiszen igaziból nem is halak, csak úgy néznek ki. Kár, hogy azt nem mutatja meg, hogyan lehet vizet spriccelni abból a lyukból a feje felett a hátánál, azt mindig úgy szerettem rajzolni ám.
Ugyan nem keltem olyan régen, most mégis fáradt vagyok. Furcsa, hogy máris fent van a hold meg a csillagok. A szemem dörzsölöm meg, amikor Yuyu bácsi hajót keres nekünk, mert elmondta ám, hogy hajókázni megyünk, csak nem értem, miért nem lehet ezt nappal. A csónakban nekidőlök a bácsinak, rövid volt ez a nap, de mégis hosszú. Megtanultam ám, hogy ilyen sötétben mindig aludni kell, csak az ovis alvást nem szoktam szeretni, mert amúgy is butaság a nem sötétben aludni, csak az ovinénik nem tudják ezt, annyira buták. Ez a Rinirimi biztosan egy mágikus delfinhely, hogy itt máris éjszaka van, nem tudom igazán, de nem értem akkor sem. Nővérkééknél még nappal volt, nem? Máris pillednék el, amikor meghallom, hogy lehet, vizesek leszünk, én ugyan nem akarok belepottyanni a vízbe. De mégis, jól hallottam, sellőket mondott? *.* Ugrok talpra, vagyis csak térdre, hogy jó erősen, de azért fáradtan megkapaszkodjak a csónakunk szélében. Abban a szélében, ami távol van a brummogástól, mert olyan csúnya hangja van, mint az ótóknak, csak hangosabb. Sellők, lássátok ti is a felhőt! Lássátok, milyenek a csillagok, lássátok, milyen a napsugár, lássátok!
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te52100/65000A Mesék tengerén 29y5sib  (52100/65000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptySzer. Jún. 20, 2012 10:27 pm

A Mesék tengerén
avagy lány a habokban


Lágy meleg szellők simogatják az arcomat. A tenger sós illata mindig is vonzott engem, így most minden megvan ahhoz, hogy nyugodtan mosolyogjak. Igazság szerint félnünk kéne, hiszen csalinak vagyunk most idekint. De lehet, hogy erősebb vagyok bármily ilyen lény ellen. Mire kell nekik az emberi test. Mit csinálnak velük. Valami nagyon nem stimmel. Ennyi hosszú év után előbukkanni, és ráadásul ilyen agresszíven? Nem jut most eszembe válasz. A csillagok barátian mosolyogtak ránk. Nem nagyon gondolom, hogy a ma este bármi történhet velünk. Rei felé siettem. A kis delfines fürdőruháját egy szatyorban szorongatja, azért megkérdem miért nem veszi fel.
- Hadd lássam hogy áll rajtad!- mondtam nyájas hangom, ha átveszi, akkor a rendes ruháját hazateleportálom a szobájába, nehogy baja essen, ha nem, akkor a fürdőruháját, azonos okok miatt. Kinéztem a tengerre, de nem sok mindent láttam. Már jó messze eltávolodtunk a fényektől, szóval nem értem, hogy miért is nem támadtak még meg minket. Leülök, és Reit kérdezem eddigi életéről, hogy mit tud magáról. Eltelik pár óra. Egyszer csak morgást hallok alólunk. Felpattanok, és mondom a kislányomnak, hogy maradjon mellettem. Előveszem a kardomat, és a vizet pásztázom. Csobbanások hallatszanak a sötétből, szinte teljesen körbevéve minket. Egy bájos énekhang, ami az ősidőket idézi. Majd abbamarad, és a morgás válik egyre erősebbé. A motor hirtelen leáll. Én mindvégig Reit fogom, hiszen egyre inkább érzem úgy, hogy nemsokára ez a hajó nem sokat fog segíteni nekünk. Nem is akarok menekülni. Fel kell derítenem mik történnek. De egy kicsit ijesztő a tény, hogy hatalmas polipkarok törnek föl a vízből, és oszlopként a hajó közvetlen közelében megdermednek. Ezután egyszerre rádőlnek a hajókra, majdnem engem is lecsapva. Én most csak mosolygok, és nyugtatom Reit, hogy semmi baj. Felshunpozok vele a hajó tetejére, hogy jobban szemügyre vehessem a helyzetet. Nyolc polip kar. Nem tudtam, hogy élnek polipok a Földközi-tengernél. Egy hangos reccsenést hallat a hajó, így jómagasra felugrok, miközben a hajó pillanatok alatt elsüllyedt. Lefelé esés közben bal karomban Reit tartom, a jobban Paragont.
- Csukd be a szemed, mert ez a víz nagyon csíp- mondom közben lányomnak. A csobbanásnál én is becsuktam a szemem, de ettől még nekem látnom kell. Mély levegőt vettem még odakint. Felúsztam a felszínre, a kardomat tokjába illesztettem. Megdörzsöltem a szemem, majd kinyitottam. Szám szélén már teljesen a sós íz vette át az uralmat. Lenézek a kristálytiszta vízbe, és meglátom a hatalmas polipot, ahogy viszi el a hajót a mélybe.
- Ez mi a fene volt?- szitkozódok, de eszembe jut, hogy volt valami éneklés is, ezért a hangok tulajdonosait keresném. Alig pillantok körbe, négy kéz megragad, és lehúz a vízbe. Kipattan a szemem, és hatalmas kín röppen bele azonnal. Mondjuk hozzászokok, de azért fájt. Egy világszép arc mosolyogva üdvözöl. Én Reit keresem. Őt is egy hasonló teremtmény viszi a víz alatt, majd száján keresztül levegőt ad át. Visszanézek a sellőhölgyre ugyancsak levegőért, erre simán és egyszerűen megcsókol, közben levegődarabokat átadva. Ellenkezni nem tudok, de valamiért nem is akarok. Van benne valami, ami rabul ejti minden gondolatomat, így azon gondolkodni, hogy hová visznek teljesen felesleges volt. Viszont azért hableányunk kissé szemérmetlen. Igaz Reire is kellően vigyáznak. A karok hatalmas erőt képviseltek, így megmoccanni esélyem se volt. Azt azért felismertem, hogy hatalmas sebességgel haladunk, és még így is hosszú percek telnek el. Ugyebár háttal vagyok a mélységnek, ők pedig normális pozícióban úsznak, így csak egy hatalmas fényjelenséget veszek észre mögöttem, ami egyre erősebb lett. Nem hagyta, hogy hátraforduljak, hiszen szája rátapadt az enyémre. Aztán egy mély levegő adagot átadott, majd megfordított. Reflexszerűen Reire néztem, vele is hasonlóan jártak el. Aranyló buborékokat láthattunk, hatalmasakat, és rengeteget. Egy nagyobb felé szállítottak minket. Mikor a falhoz értünk csak bedobtak minket a buborékba. Amikor magamtól vehettem levegőt először, hatalmas köhögésbe kezdtem. Kéne egy cigi, de sajnos teljesen elázott, a zippommal együtt. Mérgesen kémleltem körbe. A vízben a szép sellők integettek még nekünk mosolyogva, majd tovatűntek. Ekkor megpillantottam, hogy rengeteg uszonyos van a vízben, és ezt mutogatva Reinek, én a belteret néztem meg. Emberek voltak itt. Méghozzá eléggé sok. A többi buborékokat lesték, melyik van közel, melyikhez lehet átugrani. Nem nagyon érdekeltük őket. Páran kiabáltak, őrjöngtek. Nagyon feszült volt a légkör. Mikor az egyik a kardomat meglátta, azonnal hozzám igyekezett, és olaszul darálva valamit akart. Valószínűleg a kardot. Én japánul válaszoltam, ekkor egy kis halászkést vett elő, és azzal fenyegetőzött. Nyugtatni próbáltam, de nem nagyon hallgatott rám. Egy Kounkantennyel messze repítettem. Erre azért mindenki felfigyelt. Pánik tört ki. Kiugráltak a falon, így a vízbe érve, vagy messze tőlem, de még a buborékba. Aki kiugrott a vízbe, ott hamar egy sellő termett, és visszadobta a börtönbe.
- Rei ezek nem normálisak, de ígérem nem bánthatnak téged- mondtam a lányomnak, de azért a kis kidou akcióm magára vonta a figyelmet, és két izmos uszonyos kollega berobbant a buborékba. Aki rájuk ugrott, azt egy ütéssel eltessékelték a vízen ki, most viszont a fulladás és a víztömeg várt rájuk. Összehúzott szemekkel figyeltem a két izomhuszárt. Mondjuk amint beléptek a tengerből, eltűnt a farkuk, és izmos lábak vették át a szerepet. Rajtam kívül mindenkit elhessegettek, így maradt egy kis szabad terület. Előrántottam kardomat, és aktiváltam. Ilyet még nem nagyon láttak. Ha bármi történne, akkor még el tudok teleportálni. Nem értettem, hogy most mire fel ez a figyelem irányomba. A sellők jó két méter felettiek voltak, és robosztus alkatuk messze kitűnt a tömegből. Nem lehetne inkább a lányokat? Azok szerettek engem. Egyszercsak egy öregebb jelent meg, és volt egy kis kísérete is. Amikor a lába került elő, a testére egy köpeny került. Ez biztos valami főmufti lehet. Megszólalását viszont nem nagyon értettem.
- Japán vagyok- mondtam, erre viszont japánul kezdett rá. Tehát minden emberi nyelvet tud. Bemutatkozott, majd elmondta, hogy olyasvalakit keres, mint én, és hogy feladata lenne számomra, úgyhogy mehetnénk is. Már el is ragadnának, mikor káromkodva mondom, hogy kell nekem a szőke kislány, aki velem van. Intettek egyet, és egy robosztus alak már hozta is utánam a vállán.
- Vigyázok rád ígérem- átvittek minket egy másik buborékba, ahol már inkább sellők lehettek, csak lábon. Viszont nagyon díszes volt ez a tér. Növények százai éltek idelent, hatalmas cserepekben. Jóval magasabbak voltak, mint egy átlagos fa. Nehéz kimondani, de lassan kezdek aggódni miattunk. Jó lenne tudni, hogy tudok-e teleportálni. A múltkor is a Végzet Völgyében leárnyékolt egy mágia, amivel nem tudtam mit kezdeni. Az öregsellő elment most, és csupán a kíséret maradt mellettünk. Egy téren álltunk, és valódi épületek voltak körülöttünk. Mintha valami ókori városban álltunk volna, csak sokkal tartósabbak és szebbek voltak ezek. Előre viszont egy hatalmas palotaszerűség volt. Mégsem ez volt a legnagyobb buborék. Nem értem mit keresünk itt, és milyen feladat lehet, amire én vagyok csak alkalmas. Mindenesetre, azért megteszem amit kérnek. Legalábbis megpróbálom. Ha az emberek elrablását ez megakadályozza, akkor rendben. Reire nézek, ha fél, akkor megnyugtatom, de ő nem olyasfajta. Viszont ha elindulna valahova az őrök viszonylag hamar leállítják. Rohangálhatnékja is lehet. Valószínűleg ő még csak a sellőket látja. Arcra csodaszépek, termetre magasok. Vannak kisebbek is. Akkorák, mint én, vagy Rei. A Rei méretűek hasonló korúak lehetnek, mint ő, bár a sellők anatómiája valahogy most nem érdekelt. Érdeklődve figyeltek minket. A fehér hajam viszont meglepő volt számukra. Igaz az övéjük a szivárvány minden színében pompáztak, a legfehérebb az a gyöngyházfényű volt, így igazándiból én most nagy újdonságnak számítottam. Tudják hogy emberek vannak nem is olyan messze innen? Úgy néz ki, hogy egy pár most először lát hozzám hasonló lényt. Apró úszásképtelen sellőnek tűnhetek nekik. Aztán a kíséret minden szó nélkül elindult, és oldalba böktek minket, hogy induljunk. A palotába kísértek minket, ahol most egy díszes szobába dugnak minket. Itt várakozzunk a továbbiakban


A hozzászólást Tamachi Yukezo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 02, 2012 11:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te6000/15000A Mesék tengerén 29y5sib  (6000/15000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptyPént. Jún. 29, 2012 12:45 am

Rimipintyi érdekes hely, de én akkor is álmos vagyok. Sötét van már, meg hideg, mert már nem süt a napocska, így pedig a tenger is olyan, mintha fekete lenne. Ha sötét van, semmi színt nem látni, így pedig meg se lehet rendesen nézni, amit majd le akarok rajzolni. T.T Fáradt szemekkel pislogok vissza dicső és hős lovagomra, és megrázom a fejem, amikor megkapom a kis zacskót benne a fürdőruhával.
- Hideg van. Fázom. - dörzsölöm meg a szemeim, és ásítok is mellé egyet. Ilyen hidegben nem lehet ám fürdőruhába öltözni! Surprised Bár fagylaltot még ilyen hidegben is lehet enni, de az más, meg mert fagyi, azt mindenki szereti, főleg én, kivéve a citromosat, meg a mazsisat, mert az olyan fúj, de a csokisat meg a vaníliásat meg a gyümiset már sokkal jobban szeretem. Bár egyszer megkóstoltam, milyen a hal ízű fagyi, olyan pálcikásat, amit egy olyan dobozból tudsz megvenni, amibe bele kell dobni az érméket. Csak még nem tudom, hogy melyik érme milyen, meg nem érem el a bedobót, így mindig más veszi meg nekem. A mumusbácsi persze így is örül, aki a gépben él, hiszen ha nem eszik pénzt, akkor meghal, de én szívesen megetetem a mumust. Bár én inkább állatorvos akarok lenni, mert szerintem unalmas lehet benne élni a fagyi meg csoki meg bubis szörp kiadó gépekben, amúgy sem szeretnék pénzt enni. Meg macskát sem, de szívesen megetetem a cicusokat minden finommal! *-* Fincsi halacska kell nekik, nem pedig gyógyszuri. Surprised
Halacskákból persze itt is biztosan van ám nagyon sok, igen ám, viszont olyan sötét van, hogy még az orromat sem látom, hiába csukom be egyszer a jobb, majd a balabb szemem is. Aztán sokkal később, amikor már annyit beszéltem, meg annyit voltam fent, hogy már tényleg nagyon álmos vagyok, ezért nem is csinálok nagyon semmit, mert már annyira, de annyira elálmosodtam, hogy hú, de nagyon, már mindkettőt becsukom, mert nem akarom ám, hogy csípjen a víz, elég az, amikor hajt kell mosni, annyira rossz olyankor, de legalább utána szép illatos lehet a hajam, mint amilyen egy igazi királylánynak is szokott lenni! Akkor is becsuktam volna, ha Yuyu bácsi nem mondja azt, hogy csukjam be, mert tiszta gusztustalan polipkarok jönnek ki a vízből, olyanok, amik a kedvenc sellős mesémben is vannak, csak ezek nagyobbak, csúnyábbak és igazibbak. Nem akarom, hogy bántsanak a vizi szörnyek, én már aludni akarok! T.T Felsikkantok, mielőtt a víz alá húznának, már nem is fáradtnak érzem magam, hanem félek. Egy vidámparkban biztire sokkal murisabb lenne, ha így csobbannék a vízben, de ez félelmetes, a nővérkémet akarom! T_T Nem bírok újra és újra nem sikoltani, a szememet pedig nem nyitom ki, különben is működik ilyenkor az a trükk, hogy ha nem látok, engem se látnak. Vagyis a legutóbb működött, remélem, most is fog... remélem. A levegőnél a víz sokkalta hidegebb, azt hittem, a tenger majd nem lesz ilyen, vagyis nem így akartam sohasem megfürödni benne, sőt, én most fürödni sem akarok. Meg fogok fulladni, nem bírom, a mamit akarom! Csapkodok a virgácsaimmal, ki akarok jutni, nem akarok megfulladni... Kezek, vagy csápok, vagy valamik viszont nem hagynak, és kinyitom a szemem úgy, hogy nem is akarom, a víz azonban hiába csípi nagyon úgy, ahogyan a rossz gyerekeket a darazsak, mert leverték a fészkét, mégis csak tágabbra nyitom, amikor megpillantom meglátom, hogy már nem a csúfos polipkarok rángatnak le a mélybe, hanem valami, vagyis valaki egészen más. Egyáltalán nem úgy néz ki, mint Ariel, vagy mint a lányok a sellős sorozatban, de ez a néni is van olyan szép, mint ők. Mert látom ám, hogy ő mi lehet, pontosan látom, még így is, hogy nem látok semmit az uszonyából. Én biztos vagyok benne, hogy ő egy igazi sellő, érzem, hogy így kell lennie! Biztosan azért jön, hogy megmentsen... Ugye így lesz? Ugye biztonságban lehetek?
Köhécselve térek magamhoz, ismét rendesen kapok levegőt. Meglepődök azon, hogy nem ám az én kényelmetlen ágyikómban ébredek, s még csak nem is nővérkémében, ami sokkal kényelmesebb, mint az enyém, meg jó meleg is, és szebbek a párnái is, éppen csak plüssállatai nincsenek, de én mindig szívesen adok ám belőlük, mert hát ki más vigyázna az álmunkra, ha nem Tüfü, a kiselefánt, vagy Mumu, a kisboci? Tudni kell ugyanis, hogy a plüssállatkák, meg a plüssnemállatkák, amik szintén plüssök, csak nem úgy néznek ki, mint az állatok, vagy olyanok, mintha több állatok lennének egyszerre, mint például Dodó, a kacsanyuszitigrisem, vagy éppen Tasi néni, aki olyan, mint egy ember meg egy szörnyike, de ő kicsit csufi, amióta véletlenül kijött a füléből a tömés, ezért már nem játszok vele, tehát mind-mind védőszentek, ha ott alszanak az ágyadban, elkergetik minden rémálmodat. Bizony ám, nélkülük nem lehet aludni! Ezért rejtettem el Vicikét Shishi nővérkém párnája alá. Amilyen pici, talán nem veszi észre, pedig csak vigyázni akarok rá, nehogy megkergessék álmában a csúnya boszorkányok. Embarassed
Szóval, tehát ott tartottam, hol is tartottam? Jaj, megvan! Surprised Sajnos nem a csokigolyó van meg, pedig annak én mindig nagyon örülök, hanem az, hogy mi is történik most. Hát az történik, hogy egy nagy-nagy buborékban ébredek, meg kicsit fáj a fejem is, olyan megint, mintha bedugulna a fülem, és azt nem szeretem. A szemem dörzsölgetem, meg a fülem is, mert nem jó, ahogy most van, bár az is igaz, nem tudom, hogy most hogyan van. Meg hogy hol vagyok, azt sem, nézek hát körbe, hátha Yuyu bácsi megmondja, mi történt, mert már nem emlékszem. A sok vízre emlékszem ám, meg a sellőre, aki megmentett a csúnya, gonosz poliptól, ami egészen biztosan meg akart enni minket. De nem hagyták ám, nem hagyták nekik, hogy így történjen! A sok-sok embert is biztosan megmentették, akik itt vannak, biztosan őket is meg akarta enni egy csúnya polip! Surprised Csilláznak a szemeim, olyan csincsillásan, mert csinosak a sellők, olyan csicsásak, olyan csodásak, pont úgy, ahogyan én azt mindig is elképzeltem! Nagy vigyorral intikézek nekik vissza, ahogyan ott úsznak, és ők is intiznek nekem, biztosan nagyon boldogak, és olyan békések, olyan szépek! Én is ott akarok úszni velük, én is akarok egy olyan szép uszonyt, velük akarok lenni, sellő akarok lenni. sírás Akkor én is úszhatnék velük meg a delfinekkel, akkor egész nap a vízben pancsolhatok, akkor egész nap játszhatok...
Vigyorogva fordulok Yuyu bácsi felé, hogy megmutassam neki, mi minden ilyen szép, persze ő is biztosan látja, de biztos, ami biztos, hátha még sem látja, nekem pedig muszáj megmutatnom neki, milyen csodás itt a víz, meg a sellők, meg a tengeri csillagok. Hiába fordulok azonban, látni látom, de látok olyat is, amitől felsikkantok, mert egy csúnya bácsi, akinek nagy szeme van, nem tudja ám, hogy nem illik késsel hadonászni. Csúnya, nagyon csúnya dolog, meg bántani akarja Yuyu bácsit is, meg biztosan mindenki mást is. sírás Bújok oda Yuyu bácsi lábai mögé, mert ő a hős lovag, ő majd biztosan megvéd, ha valami csúnyát akarnak majd csinálni velem. Csúnya dolgot azonban a sellő bácsik csinálnak, elkerekedett szemekkel nézem, ahogyan beúsznak és lábuk nő, de nem is a lábak, amiktől olyan lesz a szemem, mint a többi embernek, hanem az, hogy kidobják őket a bubiból, de nagyon, és látom, hogy nem kapnak levegőt. sírás Kezdek el sírni, de nagyon sírni, mert nem szeretem az ilyet. Miért kell egymást bántani? Miért kellett ezt látnom? Miért csinálták ezt vele? Már nem is szépek a sellők, haza akarok menni nővérkémhez meg mindenkihez... Nem is figyelek arra, hogy mi mindent mond a sellők királya, mert látom én ám, hogy ő a király, mert palástja van, és én felismerem a királyokat meg a királylányokat, mert én is az vagyok, de legalábbis az akarok lenni. Szorosan Yuyu bácsi lábaiba kapaszkodok, még akkor is, amikor el akarják vinni, de végül aztán engem is a vállára vesz az egyik csúnya sellő, pedig én nem akarok a vállán lenni, én a Yuyu bácsit akarom.
Elvisznek minket egy másik bubiba, olyanba, ami a pisiben is van, amit konzervből iszik a Judit bácsi, csak sokkal nagyobb, meg nem pisiben van. Szorosan Yuyu bácsi mögött maradok, miután letesznek minket, de nagyon megnézem a nagy fákat, amik nem fák, mert nincs törzsük, de olyan nagyok legalább, mint ők.
- Yuyu bássi, mikor megyünk haza? Ugye minket nem fognak bántani? Miért bántották a bássit? Miért voltak gonosak? - teszem fel a kérdéseket, közben pedig a nadrágszárába kapaszkodom, nehogy engem is kidobjanak a bubiból. Kíváncsi szemekkel nézek a többi gyerekre, mert meglátok néhány gyereket is, de ők valahogy mások, és azt hiszem, ők biztosan sellők lehetnek. Talán ők nem lesznek gonoszak, és lesznek olyan kedvesek, mint a néni, aki megmentett, ugye? Ha engedik, odamegyek hozzájuk, és döntöm kissé oldalra a fejem. Talán szeretnének barátkozni, talán lehet velük játszani, meg minden. Surprised
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te52100/65000A Mesék tengerén 29y5sib  (52100/65000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptyHétf. Júl. 02, 2012 6:06 am

A Mesék tengerén
avagy lány a habokban


Nehéz elhinni, hogy ezek a sellők ilyen komolyan gondolják ezt az ember rablósdit. Mégis mire lesz ez nekik jó? Mi akarnak elérni? Egy kicsit lehunytam a szemem, majd gondolkodóba estem. Esténként embereket rabolnak el. Idejövök, arrébb tessékelek egy embert, és máris magamra vonom a figyelmet. Visszanézek arra a buborékra, ahonnan áthoztak minket. A látvány letaglózott engem. Nem volt benne senki. Nincs benne senki, vagy csak nem látszik? Ennyi idő alatt nem tűntethettek el ennyi embert. Reire nézek. A gyereksellők még sosem láttak ember gyereket, így először féltek tőle, de aztán az egyik közel lépett hozzá, majd rám pillantott kérdőn. Félt tőlem, de egy mosolyom után ismét Reire pillantott. Furcsa nyelven beszélt hozzá, Rei nem érthette. Igaz én sem értettem. Ettől még játszani próbált vele. A szülei egy kicsit aggódva pislantott felé, majd megnyugodott, miután látta, hogy Rei békés, barátságos és csodamesés. Akkor miért öltek embert ezek a sellők. Valami nekem itt nagyon nem stimmelt. Természetesen nem tudok senkivel sem beszélni. Mégis milyen rendszer ez? Mindenesetre elkísértek minek abba az apró szobába, ahol most vagyunk. Szövet volt körülöttünk. Perzsa fali szőnyegeknek tűntek. A gazdagság jelképei. Swyrrunkht-nak nevezte magát az öreg, akinek a parancsára áthoztak minket. Mégis mi folyik itt?
- Ezek a sellők nem is olyan gonoszak. Mégis nagyon akarnak valamit. Szerintem nem is tudnak arról, hogy emberek vannak a környéken- mondtam Reinek a véleményem, aztán azonnal felmerült bennem a kérdés: De miért nem? Hosszú órákat vártunk, én Reiiel már bújócskát játszottam a szobában, de mivel nem nagyon volt hol elbújni, így kicsit uncsi volt. Aztán az egyik szőnyeget letéptem, és azt játszottunk repülőszőnyegen vagyunk, és bejárjuk a világot. De az órák multán ennek sem volt értelme. Végül nyílt az ajtó, miközben Reit a nyakamban véve, gyorsakat shunpozva „reptettem”. Levettem a nyakamból, majd jó komótosan előrántottam a kardomat. Ott volt Swyrrukht is. Intett, hogy a kíséret most nem kell. Bátor, hogy ha azt hiszi, egyedül el tud bánni velem.
- A neptunirdok társadalma felkéri önt, hogy hajtson végre egy egyszemélyes királyvadászatot- sziszegő szörcsögő hangjától amúgy is a frász kerülgetett, de így, meg aztán pláne. Nos lássuk csak. Meg akarják öletni a királyukat. Miért? Talán bénán kormányoz? Talán ő akarja a trónt, vagy valami nagy baj fog történni?
- Mióta uralkodik ez a király? És van örököse?- kérdeztem végül rá. Reire pillantottam. Nem akarok gyilkolni a szeme láttára.
- Meg van jósolva, hogy Terrekhym király uralkodása alatt fog a népünk eltűnni. Jogos trónörökös még nincs, hiszen nem elég idős hozzá. Neked kell végezned vele, mert neked van elég erőd, és minket köt az eskü. Egy neptunird sosem szegi meg az esküjét- magyarázta kicsit több infót csepegtetve, mint amit el tudtam képzelni. Miféle jóslat ez? Lehet, hogy ez most valami nagy kamu? Vannak elképzeléseim a királyok megöléséről. És mennyire lehet fiatal még?
- Milyen idős?- firtattam azért mégis csak a témát. Megborzolta a szakállát, mintha ez valami akkora titok lenne. Csak nem újszülött? Most halt meg akkor a királyuk? Várjunk csak egy pillanatra? Lehet, hogy itt nő a királyuk, csak az uralkodót a mi nyelvünkön királynak hívják, és belehalt a szülésbe. Elsőszülött lány hercegnő lesz az új uralkodó. Reire nézek. Nem fogok kisgyermeket gyilkolni.
- 5 éves kis játékos fiúcskáról van szó- morogta, megnyugtatásomra. Bár még mindig vonakodok megtenni. De ha képesek lennének megöletni a királyukat, akkor ez az eskü téma nekem nagyon gyanús.
- Meghalsz, ha megszeged az esküd igaz?- kérdeztem rá gúnyosan, majd erre ő csak bólintani tudott. Elmosolyodtam. Érthető, hogy félnek a jóslattól, csak azt nem értem, hogy ezért miért kell ennyi embert elrabolni. Apropó.
- Ha jól gondolom egy olyan mágia van azon a helységen, ahol fogva tartjátok az embereket, ahonnan nem látni a bennük lévő lényeket- találgattam, és ismét csak egy bólintás lett a válasz- Ha elengedik a bennük lévő embereket... akkor megteszem- mondtam, a torkomban egy hatalmas gócot legyűrve. Gyilkos vagyok. Nem tudom elkerülni az engem megpecsételt sorsot. Embereket mentek meg ezzel, meg talán ezeket a sellőket is. Reire nézek, aki ha megértette, hogy most mire készülök, nagyon el fog ásni magában. Talán sosem fog majd velem újra beszélni.
- Hadd játsszon a sellőkkel, de vigyázzatok rá. Mindig figyeljék. Ha egyetlen egy karcolás esik rajta, akkor életben hagyom a királyt, és megölöm a polipot, amivel hajókra vadásztok- sziszegtem fenyegetően, és ezzel elintéztem, hogy Rei se unatkozzon. Addig én lelkiekben felkészülök a dologra. Mikor Reit elkísérik játszani, megnyugtatom, hogy hamarosan találkozunk, és minden rendben lesz. Mikor kettesben maradunk Swyrrukht-tal, azért még kérdezek pár dolgot.
- Miért kellett kinevezni királynak? Miért nem lehet más a király?- erre viszont erőteljesen csóválta a fejét.
- Az istenek meghagyták a sorrendet, hogy mikor ki a király. Ez a szent család, és a szent vér köteléke. Vérszerint nem rokonok, de az istenek összekötötték őket egy csokorra. Terrekhym az utolsó. Ő a mi végzetünk. Terrekhym ezt is jelenti. Alkonyat. Ha egy neptunid megölné őt, akkor átkozott lenne az egész nép. De te nem tartozol közénk- sziszegte továbbra is nekem. Mondjuk ebben van némi ráció. Mi lehet ez a sorrend a királyok között? Létező istenek szabták meg ezt nekik? Nagyon erőteljesen babona hatása van nekem. Igazán kellemetlenül érint a dolog. Gigaiban viszont akkor sem tehetek semmit. Beveszem a gyógyszeremet erre, mire Swyrrukht nagyon meglepődött. Viszont látott engem. Daitenshi egyenruhában voltam. Nem tudta ezt mire vélni.
- Tamachi Yukezo vagyok. Arkangyal. Az Emberek Világának egyik védőbástyája, és az Istenek bosszúsa. Nem egyszer már keresztbe tettem az isteneknek, itt az idő, hogy ezt mégegyszer megtegyem. Hol találom a királyt?- mutatkoztam be, mire ő szóhoz sem tudott jutni. Aztán csak kibökte, hogy merre van a palota. Pár buborékkal arrébb, a legnagyobban. Legalul. Shunpoval távoztam a teremből, és mély levegővel, és hatalmas energia lökettel átléptem a másik buborékba, majd aktiválva a kardomat, padlót értem a palota előtt, ahol őrök masíroztak fel s alá, egy egészen más egyenruhában, háromágú szigonyokkal.
- Kezdjük!



A hozzászólást Tamachi Yukezo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 05, 2012 7:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te6000/15000A Mesék tengerén 29y5sib  (6000/15000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 4:19 am

Igyekszem ám én, ahogy a lábam csak bírja, de idegen ez a hely, meg minden, márpedig nekem azt mondták, hogy ha idegenben vagyok bent, akkor mindig a felnőtt mellett kell maradnom, nehogy aztán eltévedjek. Csak azt nem tudom, hogy Yuyu bácsinak nem idegen-e a hely, mert csak-csak úgy beszél, aki szintén nem tud eleget. Persze többet, mint egy normális felnőtt, különben nem is lehetne a lovagom, meg varázsolni is tud, igaz, azt én is tudok, csak nem mindig sikerül úgy, ahogyan azt szeretném. A múltkor is csupa ragacs lett minden, amikor trambulint akartam csinálni, pedig én csak ehhez értek, meg a rajzoláshoz, meg az énekléshez, meg a Csicsi diszkográfiához. Na persze Misisonkának meg fogom ám mutatni, hogy én bizony még a kistesókhoz is értek, mert én olyan tukisztikus vagyok, hogy csak nagyon, különben is, Misisonka tartozik nekem egy kisöcsivel, én pedig nagyon szeretnék egy kisöcsit. Lehetne vigyázni rá, meg dédelgetném, és megtanítanám őt mindarra, mint amit tudok. Vagyis a trambulincsináló varázslást, a rajzolás, az énekelést, meg a Csicsi diszkográfiát, és akkor együtt ünnepelnénk a Misisonkát! *w*
Bár már együtt ünnepelhetnénk... Bárcsak nem kéne ezen a hatalmas helyen unatkozni... Mert hiába nagy, ahova megyünk, itt nem lehet csinálni semmit, még csak a bújocska se szórakoztató, mert nincs annyi hely elbújni. A fogócskát meg nem szeretem, meg amúgy is fáradt vagyok. Legalább egy társas játékunk lenne, mert én aztán remekül tudok kártyázni is, meg mindig új játékokat találok ki. A múltkor a kagylókkal is kitaláltam egy játékot, csak lépni kell velük annyit, amennyit dobsz, de valamiért senki sem élvezte rajtam kívül, mert engem nem csapnak be, mert nem vagyok buta, hanem okos vagyok attól még, hogy nem vagyok még nagylány. Akar a sicc nagylány lenni! Nem akarok felnőtt lenni, mindig gyerek akarok lenni! A gyerekeknek fincsi kakaó jár, míg a felnőtteknek keserű kávé, amit titokban egyszer megkóstoltam, de éppen hogy egy kortyocskát. Hát a mortyocska óta eldöntöttem, sosem leszek felnőtt, mert butaság. Talán a sellőmellők azt is tudják, hol lehet Pán Péter, ő biztos megértene engem! Bután fejezték be azt a mesét is, mint az Oroszlánkirályt.
A repülő szőnyeg sajnos nem is volt igazi, és nem lehettem olyan, mint Aladin. T^T Persze elképzelni még el lehetett, és csikartam felhőket az égre, meg festettem bolyhos madarakat, meg szárnyas pillangókat, meg csúcsos, földben gyökeredző hegyeket, durva ormokat, s karcsú, fehér tornyokat, melyek még a fáknál is nagyobbak, az elefántoknál is magasabbak! Pedig azok aztán hú, de nagyon nagyok! Igaz, még csak képen tudom, milyenek, mert kaptam cirkuszos kifestőt, csak túl erősen nyomtam a grafitot, és végül nem szürke lett, hanem egészen csúnya fekete, az meg nem az igazi. Meg hát különben is, ki látott már fekete elefántot? Amúgy se szeretem azt a kifestőmet, mert buta képek vannak benne, csak az állatok a jók benne, de abból meg kevés van, mert raktak be helyette buta néniket meg nagy orrú bácsikat, nekem meg az nem tetszik, mert ronda. Végül pedig annyira elfáradtam, és annyira kimerültem, hogy nagyon-nagyon. Hajtottam álomra a fejemet a varázslatosnak nem túl varázslatos szőnyegen, mert azért így még sem az igazi, ha nem tudunk vele repülni.
Szundítottam tovább, tovább és tovább, nem bírtam ugyanis tovább. Azt pedig nem tudtam, hogy mennyi óra telt el, meg hogy hány is, meg mert amúgy sem olvasom az órát, mert nekem tök magas, és annyira, hogy nagyon, csak rajzolni tudom szépen, mert csak egy szép karika és két vonal, néha-néha pontocska, bár olyan kakukkosat még nem tudok, mert az nehéz és bonyolult. De végül aztán a csicsikálásnak vége lett, mert jöttek értünk, én pedig sokáig azt sem tudtam, hogy kik, és hogy mi van, mert nem értettem. Szóval már az is furi volt, hogy nem ám az én ágyikómban alszom, nem ám a nővérkém ágyikójában ébredek, sőt, még csak nem is a zoviban, pedig pontosan emlékszem, hogy igazából oda kellett volna mennem, vagyis akkor biztosan ott vagyok, és minden mást, hogy elvittek minket a sellők, csak álmodom. De nem álmodom, vagy még rafináltabb, mint Morzsi úr, a kiskutyus a meséből, vagyis még az is lehet, hogy még mindig álmodom, és ez egy álom az álomban, csak nem tudok felébredni. Néha van ilyen, és nagyon rossz, próbálom hát tágra nyitni a szemem, mert az általában segít, meg sikerül is, csak olyankor mindig nagyot dobban a szívem, és az rossz. De most nem dobban nagyot, az álom pedig folyik tovább, mint a csapocska, ha el nem zárják, és arra mérgesek szoktak lenni nagyon az oviban.
Amikor bevisznek minket az uralkodóhoz, még mindig álmosan dörzsölgetem a szemeimet. Tudnék még aludni, fáradt vagyok még mindig, de egy kicsit a fejem is fáj. Oda-odafigyelgetek, mi mindent mesélnek, meg inkább csak beszélnek, de nem nagyon értem, mi történik. Sosem értettem teljesen a felnőttek dolgait, de úgy érzem, hogy csendben kell maradnom. Már addig, amíg maradhatok, hisz egyszer csak, miközben egy jó nagyot ásítok, kérnek meg arra, hogy menjek velük, mert a lovagmovagnak nagy dolga van ám, olyan felnőtt dolog, amiből mindig ki kell hagyni engem. Nem mondom azt viszont, hogy nem, hanem csak hagyom is, meg azt mondják, csak játszani megyek. Nem tudom, hogy akarok-e játszani, én a puha ágyikómat akarom még. Bár lehet, ha találok játszótársat, akkor nem hagynak engem unatkozni.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te52100/65000A Mesék tengerén 29y5sib  (52100/65000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptyVas. Aug. 05, 2012 8:30 pm

A Mesék tengerén
avagy lány a habokban


Valahol már az furcsán érintett, hogy látnak engem egyáltalán, az, hogy a szigonyukkal el is tudnak találni, az meg még inkább. Halálisten vagyok vagy mi a szösz. Ezeknek teljesen kiborítanak engem. Megforgattam a kardomat, majd csaptam feléjük, természetesen shunpoval felvéve a lendületet. Körülbelül egy fél testtel volt magasabb és szélesebb mind a kettő hozzám képest. Erejükkel könnyedén ellöktek maguktól. Nos vegyük számításba, hogy mi is történt eddig. Aktiváltam a kardomat, és az egyik alá shunpoval betámadtam. Ezt úgy kiviteleztem, hogy elshunpoztam a fegyvere alatt, és a teste elé kerültem, majd szúrni akartam. Ez szép és jó lett volna, hogy ha egyszerűen a kardom meg is vágta volna őt. A fegyverem csak megcsúszik a kőkemény bőrén, és nem hatol beljebb a penge egy-két milliméternél. Cserébe pusztakézzel jól hason vágott, amiért én jól megszédültem, de még nem tudott arrébb tessékelni. Az a következő mozdulata lett volna. Közben én felnézek rá, és felmérem azt, hogy az egész testén ez a hierroszerűség van nyakig, aztán jön a feje. Emberi alaknak már nem mondanám, ez annál sokkal rosszabb. Mikor már azt hinném valóban kikutatja milyen bélférgeim vannak azzal a szigonnyal, hirtelen ötlettől vezérelve felugrottam a vállára, és onnan elvágtam a torkát. Ez teljesen bevált, sőt valami vérnek nevezhető folyadék kitörése után még össze is esett. Legalább tíz darab ilyen palotaőr kúszott le a lépcsőn, és közelített felém. Az egyik már bökdösött is felém a szigonyával jelezve, hogy mit akar tőlem. Másodperceim voltak csak reagálni. Egy kidoura már nem volt időm. Lenézek a hullára, és mint minden jó katonának, az oldalán ott feszített egy kisebb tőr jellegű fegyver. Számomra hosszú tőr is lehetne. Elteszem a kardomat, miután deaktiválom a shikait, és elemelem a tőrt. Pont beértek már engem, és szúrtak. Számukra teleportként látszik a shunpo, amit használtam, de helyette az egyiknek a fejénél landoltam, és a tőrrel belevágtam a nyakába. Mikor ezt észrevették, a szigonnyal próbálkoztak, de mikor eltűntem onnan gyakorlatilag a barátukat döfték nyakon. Ekkor még húsz darab ilyen monstrum érkezett. Ó ember. Ezzel a harminccal már nem bánhatok csak úgy el... végül is miért ne próbálhatnám meg. Sokkal gyorsabb vagyok náluk. Egy messzebbihez táncolok, és a feje tetejére rakom a tenyeremet, ezzel meg is támaszkodva.
- Hadou 31: Shakkahou- parancsomra fellángolt a feje, és robbant is egy kicsit. Annyira elég volt, hogy a fejét eltűntessem. A szigonyszúrásoknál annyival elintéztem, hogy ráálltam a szúró szigonyra. Sajnos ekkor realizáltam, hogy akármekkora akrobata vagyok, le kell ugranom a fegyverről, mert egy lépés is elég lenne ahhoz, hogy lelökjön, és akkor esek. Oldalra shunpozok ki, és a következő kidout sütöm el.
- Hadou 50: Rei no kuron- morogtam iskolaszerűen, és két másik társam került elő. Gyorsított tempóban kezdtük el a torkok vágásának a műveletét. Így már mindjárt csak 8 jutott mindenkire. Majdnem. Én kilenccel foglalkoztam. Mit is kéne kezdenem velük. Ekkor egy sziszegő hang hátulról mindenki figyelmét magára kente. A tulajdonosa a lépcső tetején állt a bejárat előtt közvetlen. Egy jó kiállású emberalak volt, szintén annyi különbséggel, hogy magasabb és szélesebb volt, mint én. Erősnek tűnt. Köd kúszott körülötte, és tekintete szinte üres volt. Ijesztő volt több szempontból is. Még mindig csak 50 méterre volt körülbelül. Vajon most mit is kéne tennem? Az egyik klónom biztos, ami biztos neki esett. Rámutatott az ujjával, és egy mennydörgés hallatszott csak. Klónom még le sem ért a földre, már elporladt. Hmmm... Kicsit esélytelennek tűnök ellene. Elkezdek foglalkozni ismét a kis őrökkel, de most mintha rendezettebbek lennének. Védik egymást, illetve a saját torkukat is nehezebben lehet célba venni. Mióta itt van ez a kis pöcök, tehetetlennek bizonyulok ellenük. Klónomat körbevették, és nagyon csúfos halált halt. Ez egy kicsit demotiváló volt számomra.
~ Gyerünk szedd össze magad!~ biztatom magamat, majd egy széles körbe shunpoval odakerülök a parancsnok elé, és szúrni készültem. Még így is gyors voltam, de sajnos ő gyorsabb. Két ujjal, mintha a szálkát kéne kivenni a kis halból, kikapja a kezemből, villámgyorsan fordít egyet rajta, és végig vág rajtam. Szerencsére nem mély, de jó hosszú. Hátra tántorodom, ekkor elkapja a torkomat. Szorítására olyan érzésem van, mintha le akarná törni a fejemet. Ez kis híján sikerül is neki. Nem töri meg a koncentrációmat, így kezemben már formázódik a lila reiatsu gömb.
~ Hadou 88: Hiryu Gekizoku Shinten Raihou~ fut át agyamban a parancs, és azonnal egy hatalmas erősugár gyakorlatilag lerobbantja rólam folytogatómat. Szédelgek, mikor földet érek, és levegőért kapkodok, jó párszor nagyokat köhögve próbálom konstatálni, hogy élek. Ezzel mi az isten tudnék csinálni. Közben az őr nagák igen gyorsan kúszva közelítettek felém. Az előbbi kidoum hatására ez a fazon kissé kábán, de sértetlenül feküdt a bejárat tövében. Egy kicsit meglepődök ezen, majd befutok a kapun, és a folyosók rendszerében kezdek a továbbiakban csatangolni. Jött velem szembe két naga. Egy szigonyos, és egy nyílpuskás. A meglepetés csodájának használata miatt, könnyű dolgom volt. Egy shunpoval a torkába szúrom a tőrömet, megállok a testénél. Úgy irányítom a hatalmas testet, hogy a felénk röppenő nyílvessző biztos az úriembert találja el, és mikor leesik előlem, én az ujjammal a nyílpuskásra mutatok, és elkiáltom magam.
- Hadou 04: Byakurai- a fehér villám szép mély lyukat vésett a testének közepébe. Erőtlenül összecsuklott, és elterült a tükörsima fekete burkolaton. Én kivettem a tőrjét az előttem fekvőnek. Ekkor egy süvítő hangot hallok, és azonnal lehajolok. Egy nyíl röppent el a fejem fölött. Az istenit! Nem érek rá annyira. Jöttem, és megyek. Ez a taktika. Shunpoval távozok, így nem igazán tudják követni a mozgásomat. Viszont annyira én sem tudom, hogy merre van a király. Sietősen ugrálok folyosóról folyosóra, és aki velem szemben próbálkozik, nagyon hamar torkon lesz vágva, vagy át lesz ütve egy kidouval a teste.

Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te6000/15000A Mesék tengerén 29y5sib  (6000/15000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptyVas. Szept. 09, 2012 6:30 am

Lovag-chan, hova visznek? Itt hagysz egyedül? TT_TT Tehetetlenül bambizok hosszasan, ahogyan a Bambi is szokott, amikor az anyukája bajban lesz, csak itt nincsen senki sem bajban, azt hiszem. Persze Lovag-chan nem hagyná, hogy baj legyen, nem engedné, hogy itt ragadjak, hiszen ez a feladata, hogy vigyázzon rám, még akkor is, ha rám nem is kell vigyázni, különben ki fog kapni nővérkétől, és akkor ujjuj neki. Surprised
Az egyik sellő bácsi hajol közel hozzám, akinek olyan szép szigonya van, ami jó éles is, és biztosan azzal szurkálja meg a cápafiúk, a helyi rosszfiúk popóját. Igaz, a rosszfiúk nem is olyan rosszfiúk, Rakuchan is adott nekem szülinapi ajándékot, csak nagyon nehéz, ezért nem szoktam sokat hordani, és még csak nem is kék. Hát milyen dolog már, hogy kapok egy kabátot, ami nem is kék?! Én már csak kéket fogok felvenni, mert az szép.
Pislogok még, hogy mit szeretne, aztán kiderül, hogy elvinne, messze el, vagyis annyira nem messze, csak ki innen, mert itt lehet, hogy zavarom Swyrrrghurrrhhhtot a pihenésben, meg akármi dolga is van. Nagy és fontos embernek, izé, sellőizébizének tűnik, biztosan nem olyan csudijó az élete, mint Arielnek, legfeljebb ugyanolyan habos, csak nem elég babos, abban pedig mi a jó? Ú, tényleg! Biztosan itt van Ariel is valahol! *-* Meg Ficánka! *.* Mindig is találkozni akartam velük! ***_***
Hagyván, hogy vigyen el, megyünk ki egy víz alatti térre, olyan bubisra, amilyenben eddig is voltunk. A talpam alatt tengerkék márvány mozaik rajzol ki egy ábrát, melyet ugyan közelről nem, de távolabbról tisztán ki lehet venni. Hatalmas boltívek, amik olyan nagyok, hogy még Judit bácsi is sokszor elférne alatta még úgy is, ha a sok-sok Judit bá saját maga nyakába ül. Száz, nem is, kétszáz Judit bácsira lenne szükség, hogy elérje a boltív tetejét! Mindennek közepén, na nem az oszlopok tetején, ácsorog magányosan, meg nem is oly magányosan a gyönyörű sellőt formáló szobor, tekintetét a nap messzeségébe nyújtva, melyet innen nem is látni, csupán sejteni. Bár nem tudom, hogy odafent süt-e még a napocska, mert aludtam is egy keveset, de az egész olyan volt, mintha egyetlen pillanat lett volna. Sündörögnek nénik és bácsik, de mindnek olyan fura kinézete van, meg olyan arcuk, hogy nagyon hasonlítanak egymáshoz, és teljesen belezavarodom, mert szerintem annyira ugyanúgy néznek ki mindannyian. @_@ Nem is értem, hogy lehet megkülönböztetni őket, úgyhogy majd nagyon óvatosnak kell lennem.
Sétára küldtek, addig se unatkozzak, de hiába ilyen csodás minden, én akkor is unom magam. Egyedül nem jó játszani, és még csak gyereksellőket sem látok itt, pedig ők biztosan szívesen játszanának velem. Nincs más választásom, el kell foglalnom magam. A szobor talapzatához futizok, amit kagylókkal raktak ki, amik igazából nem is kagylók, csak csiszolt kövek és kavicsok, s hallgatom azt a furcsa beszédet, amit az emberek mondanak. Ugyanúgy beszélnek, mint amikor fogkrém van a számban, és gurgulázok vele, ahogyan a tévében is láttam. Ez azt jelenti, hogy én tudok sellőül? O.O *-* Igen, igen, biztosan így van! Surprised Már csak meg is kéne értenem, hogy mit mondok, meg hogy ők mit mondanak, és akkor eldicsekedhetek még Judit bácsinak is, hogy én milyen okos vagyok!
Nagyokat fújtatok, hogy felkészüljek, majd sok-sok nyálat nyálzok a számba, persze azt becsukva, nehogy kifolyjon, mert olyankor mindig törölgetnek papírzsebkendőkkel, aminek papíríze van, és azt nem szeretem.
- Grrrrr bluttyi-blatty. – gurgulázok hosszasan, bár már-már egészen beleszédülök, hogy mi lesz így velem, mert tuttira-muttira hátra fogok esni. T-T
- Garrrrrrurrrröhö blatyhlagyu gruuuuusssssh? – kérdezem meg az emberektől, vagyis sellőmellőktől, hogy szeretnének-e játszani velem. Vagyis nagyon remélem, hogy szeretnének. Meg azt is, hogy ezt mondtam. °_°
Fejem végül végleg hátradől, meg vele a testem is, puffanok neki az egyik kitett amfi... amfo... Mit is mondott, Kobaachan, hogy is hívják őket? És ki tette ide ezt a szép vázát? T-T Elesek ám annyira, hogy az szépen dől le velem együtt, aztán csörrrr hangot mondva pottyan darabokra. A buksimat is beverem kicsit, meg a hátam is fáj meg minden! És miért néz ez a sok sellő ilyen csúnyán rám? Valami rosszat tettem? Nem én voltam, esküszöm, nem akartam rosszat, véletlen volt, baleset volt, tényleg! T_T
- Hoppá... – próbálok felállni, a sellők azonban most már nem is olyan szépek, sőt, olyan ijesztőek. Nem tudom, mi lesz így velem!

Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te52100/65000A Mesék tengerén 29y5sib  (52100/65000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:33 am

Percek óta bent vagyok már a palotában, de inkább elkerülöm az őröket, különféle rejtőzködési technikákat bemutatva. A rózsaszín párduc is irigyelné a beépülési stratégiáimat. Alább hagytak a kiabáló katonák a palotán belüli keresgéléssel. Nem gondolnák, hogy még mindig itt vagyok a környékükön. A sok szaladgálásban annyira nem is vettem észre, de most nagyon megcsapott, miután kifulladtan szédelegtem már vagy öt perce. Idelent sokkal nehezebb levegőt venni, mint odafönnt. Úgy látszik ezeknek nem kell annyi oxigén, mint nekünk. Csodálkoztam is, hogy milyen jól megmaradok, de úgy látszik tévedtem. Jelenlegi búvóhelyem öt magas doboz, ami csörömpölő hangot hallatott, mikor egy kicsi helyet szorítottam magamnak. Jóval alacsonyabb vagyok náluk, így van egy kis olyan érzésem, mintha valami ócska Góliátos mesébe keveredtem volna. Meg ez az egész olyan mesésnek tűnik, mintha az Ezeregyéjszaka egyik történetének palotájában lennék. Sokkal ősibb kultúra ez, mint amilyennek látszik. A világítást valami kristállyal oldották meg, aminek volt annyi fénye, mintha ablakon sütött volna be a nap. Bár valahol nagyon más volt. Fáztam. Nagyon is. Ebbe a mélységbe már nem melegít a nap, ezek meg nem úgy néznek ki, mint akiknek szükségük lenne forró csokoládéra. Egyáltalán van bármi hatása itt az évszakoknak? Bár mintha kint azért melegebb lett volna. Hirtelen meglátszódott a leheletem. Najó, ez nem szokványos most már. Itt valami egyéb dolog van, és nem vettem észre. Van aki követett volna idáig? Mikor kimászok a menedékemből, a kijárat felöli sarkot már sűrű köd lepte el. Kicsikét még belemeredek, de ekkor meglátom, hogy ez a köd terjed, ráadásul felém. Futásnak eredek, majd hátra-hátra pillantok. Egy sárkányfejű kígyó röppent ki a ködből, aminek a másik vége a ködben maradt. Megpróbálok elugrani, de már késő. Már fel is készültem a fájdalomra, mikor észreveszem, hogy mellé ment a támadás. Ugyan a pikkelyek megtépázták a ruhámat, hiszen baromi élesek lehetnek, de nem sikerült. Ekkor a kígyó köddé vált, és szertefoszlott. Mögém tekintettem. A kinti erősnek tűnő fickó hesegeti el maga elől a megmenekülésem okát. Na gyerekek, ezért tiltották ki a cigarettafüstöt a kocsmákból. Nehéz benne menekülő főhősünket megcélozni. Széles mosollyal veszem be a következő fordulót, majd egy lépcsőn felfutottam, amilyen magasra csak tudtam. Tulajdonképpen most merre is kéne mennem? Van egy nagyon erős figura aki csak úgy lemészárolna, hogy ha nem lennék ügyes futóművész. Most fontosabb dolgom van. Meg kell ölnöm a királyt. Megpróbálok egy nagyon logikus és egyszerű úton menni, vagy bármilyen támpontot kitalálni, de nem annyira vagyok sikeres. Végül hosszú futás utána találok egy nagyon díszes kétszárnyas kaput, aranyozott kovácsolással, meg minden olyannal, amit bármilyen földi király álmodni sem mert. Tényleg eléggé meseszerű. Benyitok, ahol ott ült egymagában egy fiatal megrémült gyerek. Helyben vagyunk. Becsukom magam mögött az ajtót, majd be is reteszelem. Nincs rá szükség, hogy megzavarjanak. Megölnék egy megrémült gyereket? Daitenshis vagyok. Ez a feladatom. Ezek a lények embereket rabolnak el, csak azért, hogy likvidáljanak egy királyt, ami fenyegeti a létezésüket. Eddig milyen titokban megvoltak. Ha ez a király mond ellent a békének, hát hulljon el. Amúgy is rengetegszer történt már ilyen a nemeseknél is. Háttal vagyok most jelenleg a királynak, fejemet még rá is támasztom a kapura. Najó. Csináljuk. Mikor megfordulok, egy hatalmas szörnyeteggel szemezgettem. A maga négy méteres magasságával bőven az átlagos felettinek mondható, még a sellők között is. Reflexszerűen fordulok meg, és keresem a kijáratot, saját örömömre szolgál, hogy én zártam magunkra az ajtót. Jajj anyám. Azt hiszem ezt fel kell írnom valahová. Sosem zárom magamra az ajtót, elzárva az egyetlen menekülési útvonalat. Még akkor sem… Visszafordulok, és már kaptam is egy suhintást. Én elröppenek, és nekicsapódok a falnak. Aucs… Összeszedem magam, amitől mondjuk boldog vagyok, hogy egyáltalán még össze tudtam szedni magam. Rápillantok, majd elsütöttem egy byakurait ami telibe kapta, elvileg a szíve alá kellett volna menni. Nem igazán hatotta meg, a kidou csupán koromfoltként maradt meg a világban. Megvakarom a buksimat. Tulajdonképpen akkor ezt most hogyan is kéne kivitelezni? Közelebbről megnézve mindenhol egy keményedett bőr rész az, ami üthetetlenné teszi őt számomra. Van is egy ötletem, hogy hogyan kéne kivitelezni. Talán kiteleportálhatnám innen a francba. Így is teszek. Legalábbis majdnem belétolom Paragont, és tűntetném el, mikor nem történik semmi. Kérdőre vonom a kardomat, aki nem igazán érti a dolgot. Miért van az, hogy bármikor megyek valahová nagy szörnyekkel harcolni, nem működik a teleportációm. Kapom a következő erőteljesebb suhintást, és egy olyan dolog történik, ami shinigamival nem szabad, hogy megtörténjen. Benne hagytam a fegyveremet. Olyan szinten erős a vértezet, hogy én kevés voltam ahhoz, hogy kirántsam a hátából a kardomat. Felhúzom a szemöldökömet, és új stratégiát eszelek ki villámgyorsan. Ha ki nem, hát akkor menjen be. Shunpoval neki eredek, felugrok a fejére, majd róla elpattanva, a markolatnak a végét célzom meg.
- Kounkanteny!- kiáltom, mire beljebb tolódik egy kicsivel a zanpakutoum. A terv működhet. Kikerülöm a forduló csapásait. Nem képes olyan fürgeségre, mint én, de még így is olyan dolgokat tesz, amihez nem igazán tudok mit hozzáfűzni. A nyála, amit köp, még a trónterem kövezetét is képes felmarni. Még egy párszor beljebb tolom Paragont, és mikor már a húsába véstem egyre mélyebbre, és mélyebbre, már sokkal cselesebben kellett becserkésznem. Rei no Kuronnal két klónt is csináltam magamból, és hárman döfködtük egyre mélyebbre, és mélyebbre, mintha kovácsként kalapálnánk az acélt. És miután végeztem, odaugrottam a hátára, belekapaszkodtam a markolatba, mert nagyon több már nem látszott ki a kardból. Alig sikerült a sipítozásos kapálásától fennmaradnom. Szerencsére nem tudta megvakarni a háta közepét.
- Jelenj meg Paragon!- suttogom, és hirtelen ekkor szétoszlik a gömb, egy másfél méteres sugáron. Ezt védd ki! Ellenségem megdermed, majd összeesik. Az a másfélméter sugarú kör tökéletesen megfigyelhető a testében. Élettelenül, furcsa ragadós sistergős vérben fürödve múlt el a király. Amint a kapuhoz érnék, szétfagy a kapu, és szilánkokra törik. Ott volt az engem üldöző kemény legény, és még díszes kísérete is. Mindenki hasonlóan festett, mintha súlyos fagy kínozná őket.
- Gratulation… - majd szörcsögésbe kezdett, és folytatta- You killed… the fake king- szenvedte ki. Nem nézek ki eléggé japánnak, hogy angolul kell nekem válaszolni? Nyilván csak ezt sikerült megtanulni… méghozzá, milyen rondán, kifejezéstelenül. De én csak tőmondatban válaszolok, utánozva a szörcsögését.
- Fuck… You- csak hogy megértse. Japánul lehet, hogy nem tudott volna mit hozzátenni. Az aktív Paragonnal a kezemben teleportálok oda, és vágok előtte egyet. Körülötte a köd azonnal egy kígyóvá változott, ami felfogta a vágást. Szinte a szemét sem rebegtette, de most megpillanthatta közelről is a gyilkos szándékot a szememben. Lehet, hogy három négy fejjel magasabb nálam, de én azért egész jó harcos vagyok.

Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te6000/15000A Mesék tengerén 29y5sib  (6000/15000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptySzer. Jan. 02, 2013 1:07 am

Én nem akartam rosszat, eskü... Bambizok szépen a nénikre meg bácsikra, hátha megértik végre, hogy mennyire nem akartam én rosszat, hiszen semmi többet, mint kedves lenni, hiszen nekem azt tanította Pimpinkin is, meg mindenki más is a zoviban, hogy kedvesnek jó lenni. A rossz gyerekek ugyanis önzőek, és kevés bennük a szeretet. Nekem viszont sok szeretetem van, nem hiába én adom a legjobb ajándékokat is karácsonyra, amiket a zoviban szoktunk csinálni. Lehet, hogy ma tényleg inkább zoviba kellett volna menni... Ezek a sellők nem is olyan szépek meg kedvesek, mint amilyennek lenniük kell! T.T Miért akarnak bántani? Nővérkém, bocsáss meg, én nem akartam, de tényleg! TT___TT
- Srrrrrurrthukaaa! Sziszegywwwwaaaaa! - beszélek a nyelvükön, és mondom meg nekik jól a magamét, hogy ne bántsanak, mert olyat nem szabad, meg nem illik, mert csúnya dolog. Vagyis azt hiszem, azt mondom. Riadtan nézek körbe-körbe, lehet, mégis csak kéne az a cipő, ami úgy szirénázik, mint Kyouyának a zoviban. Csak néha kicsit hangos meg zavaró, mert tudja, hogy ha sokat csinálja, az idegesítő. Viszont legalább minden rossz ember elmegy olyankor, mert a cipő úgy nínózik, mint egy rendőrautó, a rendőrbácsiknak meg tudom ám, mit kell mondani, ha eltévedek, ők biztosan hazavisznek. Most miért nem hallom, hogy nínónínó? Most miért nem látok semerre sem rendőrt? Bár ott, az! Annak tengeri csillag van a hajában! Lehet, hogy ő egy rendőr? Talán ő segíthet nekem!
Dudorászom jó hangosan a rendőrautót, meg hogy segítsen nekem, hiszen mégis csak az a dolga, de még csak rám sem hederít, mintha nem is látna. Miért bánt engem mindenki? Miért vagyok én itt? Miért ilyen gonoszak? Pedig én tényleg nem csináltam semmit...
- Psszt! - súg felém a szobor túloldaláról egy hangocska, egészen vékony, hasonló az enyémhez. Hozzám szólt egy sellő fiúcska, én pedig szaladok át hozzá, mielőtt a gonoszak elkapnak, amiért nem csináltam semmit, vagyis amiért ők ennyire, de ennyire ilyen buták. Sőt! Nem csak buták, lassúak is! Fitizek meg futizok, szóval olyan shinpizek - azt hiszem, így mondják, amikor olyan gyors vagyok - a szobor túloldalára, s pillant rám mély, zöld szemekkel a legeslegszebb fiú, akit valaha is láttam! Olyan barátságos, hogy tudom már most is, hogy mi nagyon jó barátok leszünk, meg azt is, hogy benne bízhatok, ő játszik velem, és biztosan nem hagyja majd, hogy bajom essen, mert akkor aztán nagy baj lenne.
- Hű, de gyors vagy. o.O Fussunk! Surprised - beszéli az én nyelvemen, így végre nekem sem kell megtanulnom az övéket. Tele van olyan hangokkal, amik olyanok, mintha az orrukon jönnének ki, nem pedig a szájukon, ez meg fúj, olyan gusztustalan. o.O Lehet, hogy a sellők igazából takony nyelven beszélnek? Surprised Lehet, ez volt a baj, hogy nem nyálat, hanem taknyot kellett volna gyűjtenem. Csak akkor meg nem kapok levegőt, és én nem akarok megfulladni. T.T Buták ezek a sellők, miért beszélnek takonyul, ha tudnak japánul is? Hallottam, hogy tudnak, nem kell becsapniuk...
Mi azonban futunk tovább, árkon és bokron át, bár itt a bokrok ilyen fura szivacsok, amik még csak nem is zöldek, de sokkal-sokkal szebbek. A csúnya sellők még csak nem is kergetnek, s úgy shinpizek, hogy még a fiút is lehagyom, és annyira lehagyom, hogy vissza kell érte mennem. T.T Nem tehet róla, biztosan nem szokott annyit futni, mint én, mert neki uszonya van, még akkor is, ha most épp nincs. Uszonnyal meg nem szokás futni, furcsa is lenne, ha az aranyhalak futiznának a partra kifelé.
- Mi a neved? Surprised Te is sellő vagy? Képzeld, én még sosem láttam sellőt! Vagyis már igen, mert elraboltak engem meg Yuyu bássit. Téged is elraboltak? Vagy te itt sülettél? Van kedved jássani? Lesünk barátok? *-* - kérdezek tőle jót meg sokat, mert most lehet ilyet, meg amúgy is játszótérre jöttünk. Buborékhinták meg pörgentyűs micsodák, olyan furák, még sosem láttam ilyeneket, pedig én ismerem már Karakura összes játszóterét! Itt is vannak csúszdák, meg mászókák, meg egy csomó olyan is, amivel nem tudom, hogyan kell játszani. Azt tudom csak, hogy jó lenne mindet kipróbálni. Most meg már tudok kivel játszani, hiszen egyes-egyedül semmi sem elég vicces. Hát nem lesz jobb így mindenkinek?
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te52100/65000A Mesék tengerén 29y5sib  (52100/65000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptyHétf. Feb. 25, 2013 3:50 am

Szóval automatikus védelme van. Ez nem is olyan rossz, hogy ha belegondolunk, csak nagy kár, hogy nem nekem van. Mitől ilyen gyors? Ezzel is foglalkozunk majd még később, de egyelőre meg kell keresnem a kislányomat. Látható tempóban hátrashunpoztam a szörnyhöz, és belemásztam abba a lukba, amit én ütöttem a hátába. Ott gubbasztottam egy pár pillanatig, majd amikor megláttam a ködöt a szörny körül, kiteleportáltam a bejáraton túlra, és elkezdtem futni ismét, mint egy patkány. Nekik eléggé patkányos lehettem amúgyis, szóval csak nyugodtan kergessenek, ártani nem árt. Szóval néha vissza-visszapillantottam, mikor utána szaladtak szürcsögve, kiabálva, meg valami villámló technikával lövöldöztek rám. Hmm… támadt egy ötletem. Amikor egy termen keresztül szaladtam, és az asztalokat felborítva próbáltam elszökni, bezárult előttem az ajtó. A jégkígyós pacák volt az, és széles mosollyal lépdelt hozzám közelebb, majd egy jégkígyó indult el felém, méghozzá olyan gyorsan, hogy alig tudtam kilépni előle. Abban a pillanatban hogy elsuhant mellettem jéggé változott, majd darabokra tört, és elpárolgott köddé, ami visszatért a gazdájához. A ködből csinálja a kígyóit, amik aztán jéggé, majd köddé változnak vissza. Tényleg nem rossz! De ez ellenem kevés lesz. Tehát fel kell vele vennem a harcot. Ekkor egy apró kis szürcsögést hallottam magam mögül. A társaid nem éppen az egy az egy elleni küzdelmet pártolják. Vagy itt nincs is olyan, hogy harcos becsület? Könnyen lehet. Akkor mindjárt lefaragjuk. Hátraugrottam shunpo segítségével, egy oldalazó pörgéssel, majd egyenesen az arcába vágtam Paragont. Hát miközben összecsuklott, átugrottam egy társához, és elmetszettem a nyakát. Ekkor elém vágódott egy kígyó, amiről elugorva jutottam el a harmadikhoz is, akinek az arcára tettem a tenyeremet, és egy kidouval lerobbantottam a fejét. Most jöhet Icy is. Felé fordulok, majd szépen lassan sétálni kezdtem felé. Amikor rámtámad, egy kanashibarival indulok meg, így ő egy bábot lát mögöttem, majd a kardommal szíven akarom szúrni, mikor a köd előtte kígyóvá válik, és könnyedén hárítja a támadásomat. Baszódj meg! Azt hittem, hogy csak egy kígyód lehet. No mindegy, majd ezt is kezeljük, ekkor viszont feltűnt, hogy benne maradt Paragon a kígyójában. Tovább káromkodok, majd a kardomról megtámaszkodva nyújtom az ujjamat az arcába.
- Hadou 04: Byakurai!- nem tudtam kimondani, a kezével félrelökte, és kilőttem az ablakot is ezzel egyetembe. A védekező kígyója is eltűnt, így a kardom ismét szabad. Egy kounkantennyel magamhoz ragadom, és az ablak felé veszem az irányt. Ekkor egy suhanó hangot hallok. Mögém került a pojáca! Az ütésétől szinte azonnal eszméletemet vesztettem. A következő pillanat az volt, hogy kint repülök vészes sebességgel a föld felé. A kardom mellettem olyan másfél méterre esik lefelé, viszonylag anyátlanul. Az ellenfelem kivégző csapással készül, csak arra vár, hogy leessek. Van még 10 másodpercem földet érésig.
- Bankai! Raiden Fuyuu Paragon!- kiáltom el magam, és kardom villámként belémcsapódik, ezután földet érek, és hatalmas port kavarok. Ekkor megérkezik az ellenség is hirtelen, amibe még a föld is beleremegett. De engem már sehol sem talál. Másodjára is földet érek, és Paragon két pengéjét a hátába vágtam, amit ugye hárított a kígyó.
- Raiden Ouki!- kiáltom el magam, és egy villám csap a srácnak a hátába, amitől teljesen lebénul. Egy fénylő gömb is ott maradt. Én hátra ugrok. A villámvonalat most csak addig az egy gömbig húztam. Egy robbanás, és az emberünk/sellőnk fél teste lerepült. A páncélzat vakítóan aranyszínben pompázott, a vér egy cseppje sem tarkította el. Felnyílik a rostély és nézek a tetemre. Paragon hangját hallom.
~ Hol van Rei?~ lecsukom a rostélyt, és elkezdem keresni a reiatsuját. Valami baj volt vele, ezt tisztán éreztem. Villámcsapásként tűnt shunpom, amikor megérkeztem oda, és amit láttam, az elborzasztott. Az öreg tanácsos ott állt Rei mellett, és karjában egy meggyilkolt kisgyerek. És hát Rei egy hollowmaszkkal az arcán készül széttépni a szürcsögő lényt. Egy sírást is meghallok valahonnan. Egy kék hajú sellőlány az. És körülötte minden sellő halott, de ő mégis a kisgyereket siratja. Valószínűleg ő volt az édesanyja. Viszont Rei bajban van, és én is szülő vagyok, így a leányzó nem érdekelt. Mire ugyan visszanézek, a tanácsos már képtelen volt a harcra. Viszont a kislányom továbbra is dühöng. Ekkor ütött vissza rám. Úristen, ez a lány egy vaizard! Emlékszem már, hogy mennyire is brutális, amikor egy shinigami elveszíti a belső hollowja ellen a küzdelmet. Nem hagyhatom! Odateleportálok a páncélban, és izomból a maszkjára ütök. A szemébe nézek Reinek.
- Küzdj!- kiáltok rá - Nem adhatod fel, mert én vagyok a te lovagod! Kérlek ne tűnj el onnan, tudom hogy figyelsz… én… - és tudom, hogy nem kéne, és hogy Shizune ki fog akadni, de nem érdekel. Itt most csak ezt lehet tenni.
- A neved Tamachi Rei, és én vagyok a te édesapád- ekkor csak eljutott a tudatáig a dolog. Miután visszakapom a lányomat, a tanácsoshoz megyek, és rászegezem a páncélom fegyvereit.
- Mi volt ez?- ő csak szürcsögött. Aztán egy olyan nyelven kezdett el beszélni, amelyiket én jól ismerek. Az Ősök nyelvén beszélt, bár annyira még nem voltam jó abban a nyelvben, hogy ezt megértsem. Csak annyit értettem ki, hogy sosem szeghetik meg az esküjüket, és a nép akarta a király halálát, ezáltal mindenki megszegte az esküjét. Kivéve az édesanyja. A sellők korszaka lejárt. Ezáltal talán az Ősök voltak azok, akik ezt a tanácsost megteremtették, és ő volt az, aki a fajt csinálta. Nem értettem a szavait, de nagyon sok információ lehetett volna benne. Legalább egy felvételt meg kellett volna csinálni. Kislányom eléggé kimerültnek tűnt, de jól van. Annyi nekem most elég. Daitenshiként vagyok most itt. Sajnos az emberek, akik itt vannak, azoknak halniuk kell. Nem mondhatják el, hogy mi történt itt, de remélem ez most majd senkit sem fog zavarni. Mennek Soul Societybe, és mindent elfelejtenek. A sellőlányt még felkapom, és Reit. Ekkor elszédülök, és majdnem összeesek. Kezd elpusztulni ez a világ. Az épületek összeesnek. Nem várom meg, míg a buborékok szétesnek. A két leányzóval kiteleportálok innen, Dél-Olaszország partjaihoz. A kék hajú lány Reihez beszél, én messzebb álltam egy sziklán, és hallgattam a hullámokat. Az ő beszélgetésük csak rájuk tartozik. Ekkor jut eszembe, hogy én azzal a kék hajú sellővel már találkoztam. Ő vitt le engem a sellőkhöz. Megvonom a vállam, és kikapcsolom a bankaiom, de aktívan hagyom a kardomat. Reihez megyek, és hazaviszem. Ez csakis a mi emlékünk.

Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te6000/15000A Mesék tengerén 29y5sib  (6000/15000)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptyVas. Márc. 03, 2013 3:52 am

Sohasem fogom elfelejteni, milyen fantasztikus is ez a Rimtimtimini! *.* Azt hiszem, Lovag-chan-bássi így mondta ezt a helyet, ahol a sok szisze-nyelvű félhalacska él, meg a delfinek, és persze a tengeri csillagok. Meg az új barátom, aki pont olyan magas, mint én, csak sellőből van! Surprised Kár, hogy nem vihetem haza Karararába, biztosan nagyon jókat játszanánk ott együtt, de úgy ám! T-T A zoviban se csúfolnának többet, hiszen az én barátom igazi sellőből van, nem pedig olyan nem igazi uszonyból, amit a múltkor láttam Judit bássi tévéjében! Surprised Persze az is szép volt, meg csillogott is, meg minden, de olyannyira nem volt igazi, mint az óvónéni szakálla, amikor megpróbálta elhitetni velünk, hogy ő az igazi Mikulás. Neutral Átláttam én a csapdán, mert még a hangja is olyan volt, ráadásul vattapamacs a szakálla, és hát ki hallott még ilyenről, hogy a Mikulásnak vattából lenne a szakálla?! Surprised Meg is mondtam az óvónéninek, hogy ő nem is az igazi Mikulás, ő különben is este jön, úgyhogy csak lefekvés előtt kell kikészíteni neki a kiscsizmát, meg a tejet és a süteményt, amiért cserébe én kapok cukorkát, meg mindenféle jót, mi mást? Surprised
- Ugye a Mikulás hozzátok is sokott jönni? *-* - kérdezem meg új barátomat, hiszen nagyon sajnálnám, ha ők nem kapnának minden évben ajándékot karácsonyra. Az a kedvenc ünnepem! *-* A sülinap meg a húsvéti nyusimuss mellett. Surprised De nem értem, miért csak egyszer vannak egy évben. Miért nem lehet szülinapom minden hónapban? T^T Akkor biztos, hogy már sokéves lehetnék! Surprised Bár, akkor meg fel kéne nőnöm, én pedig nem akarok felnőni. Na jó, iskolába már akarok járni, mert nem szeretem a zovit, mindenki gonosz, buta meg csúnya ott. Persze az óvónéniken kívül. :3
- Tudod, ilyen naaagy posakos, piros kabátban, és hófehér sakállal! Surprised Bár a rénsarvasok nem tudnak úsni... biztosan tengeri sikóval jön le ide! *.* - beszélgetek vele a kedvenc ünnepemről, és ő is elmondja nekem, hogy neki mi a kedvence. Csak sajnos nem értem a nevét, mert ez is sellőnyelven van. T.T
Víg játékban megszakít minket az a csúnya és gonosz pofájú sellőbácsi, aki lefogadom, hogy még buta is, pont, mint a többiek a zoviban. Onnan gondolom, hogy csúnya, hogy új barátom nagyon megijed, amikor észreveszi, hogy ott van. Meg aztán onnan is, hogy nagyon csúnyán bánik a szegény nénivel, akit a csuklójánál fogva vitt oda, pedig ő aztán tényleg egy gyönyörű sellőnéni! Olyan kék a haja, mint a tenger, de még annál is kékebb, hiszen mellette itt minden olyan szürkének tűnik. Még az én ruhám is, pedig az aztán tényleg szuperkék. Új barátom pedig azt mondja, hogy ő a mamája, de akkor ez a csúnya bácsi lenne az apukája? Nem, nem értem ezt az egészet, furimurik ezek a sellők, egy apukának pedig nem szabadna így bánnia egy anyukával. Akkor biztosan nem lehet az apukája. De akkor mégis miért csinálja ezt az anyukával? Miért gonoszkodik? Miért csurog ilyen piros a legújabb barátomból?
S felszínre tör, mely mélyen elrejtett. Tőrként hatol be minden szívbe. Szabad vagyok! Szabad leszek, szabadságot akarok! Vért, kínt, halált, mindenkit megtalál a talány. Mi vagyok én? Ki vagyok én? Szörnyeteg, ki végre belsőségekből lakomázhat.
Mélyről feltörő, keserves üvöltés, első jele annak, hogy végre megnyerhetem ezt a harcot. Fiatal test, még nem elég erős, túl porhanyós, törékeny, sérülékeny - de immáron az enyém. Csak az enyém. Erő kell. Erő kell nekem, s vér, vérengzés, őrjöngés!
Gondolkodni nem kell. Rontok neki a sellőknek, s széttépem mind. Majd végül látatlanul a férfinak, kinek szabadságom köszönhetem. A kislány utolsó kívánságát ekképpen teljesítem. Ó, nem kívánta? Hát hogyne kívánta volna? Talán még csak fel se fogta... fel se fogta, mi történik, s ki vagyok én. Pedig már találkoztunk, régen ugyan, de találkoztunk. Törjenek felszínre az emlékek, a mélyek, a rejtettek! Engem semmi sem állíthat meg. Elpusztítom, elpusztítom! És akkor ez a test teljesen az enyém!
Pusztítok mást is. Undorító reccsenés, ropogás, a férfi, ki gyermeket ölt, most gyermek keze által éri majd a halál. Szívét akarom tépni, marcangolni, üvöltök félelmetesen, s folytatom a mészárlást, mert kell nekem, az jó nekem, finom, édes, sós, illatos! Imádat, éhség, győzelem! Tébolyba kergetett test, s tébolyba rángatott város. Mindenkinek halnia kell, mert nem érdekel! Mert élvezem. Számat tátva egy cerot kezdek el formálni. Ennek a városnak pusztulnia kell, s vele együtt mindennek, mi ide tartozik. Mert egyszerűen látni akarom, ahogyan mindennek vége. Ott akarok lenni a végén. Tehát ott is leszek a végén.

[...] Úgy érzem, mintha nem kapnék levegőt, meg igaziból is alig kapok levegőt, és még a fejem búbja is fáj, és a mellkasom is lüktet, mintha pici vonat száguldana benne, és néha-néha hangosan süvítene, hogy süsűűű. Yuyu bássi! TT_TT Mi történt itt? TT_TT Hallom, amit beszél, mert hát beszél, és a száját is látom tátogni, de igaziból csak sokkal később értem meg, hogy mit is beszélt. Ő lenne a zapukám...? És miért nem emlékszek arra, hogy mi történt? Miért emlékszek csúnya dolgokra, amik nem történhettek meg? Nem akarom, hogy megtörténjen. Anyu... Hol vagy? Miért utálsz? Miért hagytál el? Apa? Tényleg te vagy? Hol voltál eddig? Miért hoztál ide? Miért kellett meghalnia mindenkinek? Nem akarom, nem értem. Nem lehet vége.
Orromon sem kapok levegőt, mert csupa takony lett, az a gusztustalan, amit az egyik gyerek az oviban meg szokott enni, igaz, ő mindent megeszik, még a bogarakat is. Sellőfiúval még akarok játszani, és én oda akarok menni, hogy felébresszem, és folytassuk a fogócskát. Biztos csak alszik! Az anyukája tudja, hogyan kell felkelteni... igaz?
Újra tengerparton, bár nem emlékszem, hogyan kerültem ide. Megint érzem a bőrömön a napocskát, kellemes és meleg, ahogyan szokott lenni mindig, de most valahogy mégis szúr a szívem. Már csak lassan zakatol a kisvonat, és huhúzik vidoran, éppen csak én nem vagyok vidor. Nem álom volt, tudom, hogy nem. Minden olyan borzalmas volt... pedig minden olyan csodás volt.
Sellőanyukanéni kér meg, hogy figyeljek rá picit, hiszen mondani, vagyis adni szeretne nekem valamit. Nagyon halványan égnek a tenyerei, olyan szép kéken, mint amilyen a haja, és a szívem felé teszi kezeit. Azt mondja, hogy a barátom és a szeretet még bennem él, de nem igazán gondolkozom rajta, mit jelent. Nem akarok gondolkozni. Ahogyan a kék fény pislákol, úgy viszont mintha nekem is könnyebb lenne. Minden picikét-micikét szebb, csak másabb. Minden olyan furcsa még, hogy nem is értem ezt az egészet igazán. De majd egyszer megértem, ha itt van az ideje. Most talán, azt hiszem, aludnom kéne nagyot.
- Yuyu bássi, elvestettem a barátom. T.T - hagyom, hogy hazavigyen, miután elbúcsúztam a nénitől. Lehet, hogy még találkozunk egyszer, nem tudom. Én szeretném, hogy így legyen.
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Mesék tengerén Cl0te0/0A Mesék tengerén 29y5sib  (0/0)

A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén EmptyVas. Márc. 03, 2013 5:40 am

Ahoy!

Nahát, micsoda izgalmas küldetés; nem beszélve a jó kis postokról és történetről. Jól van, csak így tovább! Wink

Jutalom mindkettőtöknek: 3000 LP és 3000 ryou. Üdvözletem =)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Mesék tengerén _
TémanyitásTárgy: Re: A Mesék tengerén   A Mesék tengerén Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Mesék tengerén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Karakurán kívüli világ :: Küldetések :: Lezárt küldetések-