-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Abarai Renji (9. osztag, kapitányi pályázat)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Abarai Renji (9. osztag, kapitányi pályázat) _
TémanyitásTárgy: Abarai Renji (9. osztag, kapitányi pályázat)   Abarai Renji (9. osztag, kapitányi pályázat) EmptyPént. Okt. 17, 2008 7:37 am

Miután beláttam, hogy nem vagyok még mindig elég erős Kuchiki Byakuya legyőzésére, de így arra sem, hogy feljebb lépjek a ranglétrán elhagytam az osztagot és lehetőségem nyílt egy kapitány nélkül maradt csordát átvenni és irányítani. Ahhoz, hogy magamra vehessem a fehér köpenyt le kellett tennem a kapitányi vizsgát.Ahányszor elbizonytalanodtam abban, hogy képes leszek átmenni a vizsgán, a nyomorék Kenpachi-ra gondoltam, aki macskák nyakörvéről elcsent csörgőkkel tájékozódott Seiretei-ben. A legnagyobb problémám az volt, hogy fogalmam se volt mit kell ott csinálnom, ezért a legnormálisabb emberhez fordultam a gotei 13-ban.

-Jó estét, Ukitake taicho. Bejöhetek?-
-Neked is, Abarai-kun. Miben segíthetek?-
-Tudja kapitány...-vakarom meg a fejem, hogy tartsam magam amennyire csak képes vagyok a hivatalos hangnemhez.-Azon töröm a fejem, hogy átveszem a 9. osztagot.-
-Ez figyelemre méltó lépés lenne!-
-Az biztos...-morgok az orrom alatt.-Az lenne ezzel a gondom,hogy nem sok fogalmam van erről a vizsgáról.-
-Értem. Mit szeretnél pontosabban tudni róla?-hosszas esti mese következett,ami után komoly kétségekkel távoztam a 13. osztag területéről.
-Hát a kapitányt már nehéz lenne megölnöm...Az kizárt, hogy hat kapitány is ajánljon engem...de akkor csak a bankai villogtatás marad. Remek...-

Másnap magát a horkolós Yamamoto Genyruusai Shigekuni-t kellett felkeresnem a kérvényezés miatt. Elsőre nem is jött össze, mert szóhoz jutottam volna bealudt az öreg. Gondoltam, ha ő már kiesett a játékból mára, felkeresem a másik két kapitányt, aki részt vesz a vizsgán. Komoly fejtörést okozott, hogy kikre essen a választásom. Végül a részeges Kyouraku Shunsui-ra böktem rá, mellé pedig a végletekig korrekt Ukitake Jyuushirou kértem fel a dologra. A következő napon nem volt menekülése a főkapitánynak. Az engedély kikérése után három napom volt lélekben felkészülni a vizsgáig. Ez nálam azt jelentette, hogy hulla részegre ittam magam a haverokkal. A sikeres józanodás után viszonylag kipihentem kezdtem neki a három szemlélő előtt a bankai-om bemutatásába. Rendesen megszenvedtettek, mert mindenre kíváncsiak voltak, de jogos volt amit kértek tőlem. Fél napos demonstráció után és némi tanakodást követően rábólintottak a kinevezésemre.
Úgyhogy...RETTEGJ SS, MERT MEGJÖTTEM!
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Abarai Renji (9. osztag, kapitányi pályázat) _
TémanyitásTárgy: Re: Abarai Renji (9. osztag, kapitányi pályázat)   Abarai Renji (9. osztag, kapitányi pályázat) EmptySzomb. Okt. 18, 2008 2:51 am

ELFOGADOM
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Abarai Renji (9. osztag, kapitányi pályázat)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-