-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A rejtélyek pengéje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te40550/65000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 10:00 pm

*Amikor az álmaimban jártam, égető érzést éreztem lelkem másik felében. Akkor s ott érezte igazán ama következményeket, amely első újjászületésemmel járt. Elvesztettem lelkem egy részét, ami Desmondba ágyazódott. Helyette viszont nyertem egy másikat, egy ősibbet. A pokol pedig éget, szúr és mar. Láncai mételyeznek és húznak a felszín alá. Megélni ugyanazon pillanatokat? Megélni a romlást olymi vigasz és egyben kín, amely örökkön- örökké fogva tudna tartani. Ám már réges- régen kiléptem az álmok mezejéből. Meglepve tapasztalhatom, hogy valaki éppen úgy bánt el velünk, mint az én egyik resurrección technikám. Talán éppen ezért nem támadhatta meg lelkem valós felét? S akkor mit ismerhet az, aki volt a támadó? Egy démon lelkének álmával találhatta szembe magát, ezzel pedig én még mindig a kiszámíthatatlanságot élvező személy maradtam. Előnyt vagy hátrányt latolgatva tán egyik sem helyes. Nem is kellene nekem mindezt eldöntenem, csak figyelni és okulni.
Zavar ennek a világnak a képtelenségei. Habár napfényt pillantok meg a szoba ablakából, mégis képtelenségnek érzem a reggelt. Vajon miféle törvényszerűségekre épül ez a dimenzió? Miféle megátalkodott kódok képesek ily' irracionalitást előidézni? Megigazgatom hajamat, és némiképpen összeszedem magam, míg Desmond a fracciónjával van elfoglalva. Valami akkor sincs a rendjén, s tisztán gyanakszom arra az alakra, aki a trónon ül. Ha valakinek a fajtája nem tisztán kivehető, abban rejtőzhet némi alattomosság. Legalább is ez lenne az ésszerű megállapítás. Éppen emelném szóra a dolgokat, amikor a nő ismét megjelenik a szobánkban. Noha elhagyja ajkait egy- két dolog, de nem fogok visszakérdezni. Már csak azért sem, mert értelmét nem látnám. Meg vagyok győződve afelől, hogy a dolgok előbb- utóbb úgyis kiderülnek; akkor minek sürgetném? A tudomány által rengeteg türelmet tanultam, s néhány hónapja arra is rájöttem, hogy a sietség hibát szül. Mindent a maga idejében; nem igaz? Tartom a lépést a többiekkel, ám feltűnően pusztán hátra maradok. Egyáltalán nem tudom mire lehet számítani, ezért támad egy remek ötletem, míg ők elől mennek. A kesztyűmből előhúzok pár aprócska golyót. Eme golyókat lépések zajában elejtem, majd nem törődve semmivel megyek a csoport után. Rövidesen ezek a golyók majd kinyílnak, s gyors átalakulásukkal robotpillangókká lesznek. Ama pillanatban fel fognak szállni, és ugyanazon mechanizmusba kezdenek, mint a laboromban. Azonnali információ juttatásban fogok részesülni a kesztyűmbe épített panel miatt, ahogyan felfedezik majd a területet. Kíváncsi vagyok, hogy vajon találnak-e valamit. Közben megnyomok egy gombot a kesztyűmön, hogy az elhalálozásukat is irányítsák hozzám, mint információt. Némiképpen elégedettebb vagyok ezzel a dologgal, hogy feltehetőleg új információkhoz fogok jutni.
Desmond mögött állok meg az úr előtt, de tisztán érzékelem az espada felől, mintha valamit nem tartana jónak. Néhány gondolatfoszlánya pedig egyenesen arra utal, mintha az úr kiaknázatlan lelkére vágyna. Sóhajtok egyet, Desmond már eldöntötte, hogy mit akar. Nem igazán akarok neki ebben segíteni, hiszen tudom, hogy milyen következményekkel jár ez. Mit is kéne tennem? Hiszen megígértem neki, hogy segítek visszaszerezni régi önmagát. Vagy legalább is segíteni abban, hogy önmaga maradhasson. Erőteljesen elvonja a figyelmemet Desmond a hallottaktól, de még így is hallom az apja fiáról szóló szócséplést. Jobban érdekel most az espadat kínzó vágyak annál, mint ami történhet most. S lassan be is következik, ahogyan láthatom a helyszín átalakulását. A hatalmas fény hatására felveszem az éjlátó, hőlátó napszemüvegemet, hogy némiképpen a retinámat védjem a fény általi károsodásoknak.* ~ Te, teljesítenéd valakinek a kívánságát? ~ *Mugoi Ken megszokott hallgatagságából kitörve szól fel elmémben. Az úr szavára ajkaim cinkos mosolyra kelnek. S látom, ahogyan vészmadaraknak titulálható lények tartják fogságban arrancar társainkat. Milyen kár, nem igaz? Micsoda szimmetriát alkothatnak ezek így ketten. A kettejükből jövő energia pedig hasonlóképpen viseltetik, mint az oda lent tengő padlózat. Hallatlan, hogy ilyen eszközökkel próbálnak ellenünk hatni; de legalább a megállapításom helytálló volt. Nem csupán e világban rejlik ellenség, hanem vendéglátónknak is sajátos tervei vannak. Megállok a lépcső peremén, - másoknak furcsa, avagy nem furcsa módon - oldalra billentett fejjel nézem végig, ahogyan Eliziana szenved az állat karmai közt.*
- Barátainkat? *Rejtélyes hangon szólalok fel. Bizonyára ezt a vendéglátónk is hallhatja, hiszen nincs is olyan messze tőlem. Jó magam nem vagyok lent, mint a többiek. Tudom, hogy Desmond úgyis megmenti majd akár mindannyiukat. Én a kisujjamat sem mozdítom jelenleg. Számomra egyáltalán nem elég ennyi indok, hogy megmentsek valakit. Groteszk arckifejezéssel fordulok meg a harctól, hogy lassú léptekkel az úr felé sétáljak. Persze csak néhány lépést, amivel nyilvánvaló, hogy az egyik madár figyelmét is felkeltem.* - Nekem az a nő nem a barátom. Mondja, miért akarja, hogy megmutassuk az erőnket? Talán, ha jó indokkal szolgál, még megegyezhetünk. *Mosolygok az alakra, hogy lássa én már rég elhatároztam magam. Valahogy úgy gondolhatja, hogy akad itt valaki, akit ilyen könnyen nem lehet átvágni. Számomra komolyabb indokokra van szükség az erőm megmutatásában. Bár, ha haszonnal szolgál nekem, akkor is meg fogom tenni. Nem szükséges ehhez mások elrablása, különösen nem egy espadaé. Az a nő védje meg magát, ahogyan akarja. Minek is taposnék bele a büszkeségébe? Ha nem képes kirágnia magát abból, amit csinált; akkor nem rendelkezik elég erővel. Nem fogom csak úgy ezt neki szolgáltatni. E helyett inkább végig nézem a szenvedését, hátha értelmet látok cuki szemeiben. *_* *
- Ön egyáltalán nem akarja, hogy elmenjünk. Ha nem így lenne, nem állított volna akadályt nekünk. Miért? Mit szeretne ön valójában? Ugye nem várja, hogy mi magunk találjuk ezt ki?! Az kissé önző dolog volna, de valamiért talán pontosan azt akarják mind a ketten, hogy jöjjünk rá ennek a kastélynak a titkára. Az erőnket akarja, tehát ez egy teszt. *Állok meg keresztbe tett kézzel.* - Vagy talán..azt szeretnék, ha megoldanánk a fia problémáját? *Húzom fel egyik szemöldökömet. Egyszerűbb lett volna csak úgy belemenni a harcba, de az hozzám képest nem lenne eléggé kifinomult. Az erőm egy olyan dolog, ami jobbjára tabu. Nem mutatom meg balgatagul mindenkinek. Pláne azért nem használnám, mert Eliziana bajba került. Már a küldetés elején nagy volt a szája, ideje, hogy megmutassa nem csak a szája nagy. Gondterhelten sóhajtok egyet; nem feltételezem, hogy Desmondnak bármi baja eshetne. Díjazom, hogy ő a fracciónjai után ment, nekem viszont ez a nő nem jelent semmit. Bármennyire is tűnhetek ettől most kegyetlennek, nem abból a fából faragtak. Tudom, hogy a lélekenergiám meghaladja a jelenlévőéket, - mármint ami a mi fajtánkat illeti - okosan kell vele bánnom. S talán nem is az erőm lenne az, ami sokat érhet a későbbiekben. Rolling Eyes *
Vissza az elejére Go down
Sirenia de Rose
Arrancar
Arrancar
Sirenia de Rose

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Hueco Mundo/Las Noches
Registration date : 2012. Feb. 10.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Arrancar, Adala fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te11100/15000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (11100/15000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:52 pm

A különös álom után szinte felüdülés a következő nap reggele. Az idő ismételten szép és tiszta. Ahogy elnézem ezt a helyet, olyan különös béke telepedne rám. A levegőben keringő tiszta reiatsu kellemes közérzetet biztosít számomra ahhoz, hogy mosolyogva lásson az espada és a fraccion társam is. Szinte énekelni támad kedvem, de a levegőben két közeledő pontot veszek észre.
- Talán a társaink jönnek értünk?
Kérdem és pillantok az espadára, ő talán könnyebben kiszúrja, hogy mi is a helyzet. de aztán nem szorulunk az espada bölcs meglátására, hiszen kivehetjük, hogy mik közelednek felénk. A két lény erősen hasonlít a mesebeli szfinxekre. Ahogy közelednek felénk a fehér színű felől kellemes energiát érzek, míg társa irányából, kellemetlen érzést hoz magával a reiatsu. Szerencsémre a fehér színű kap el és olyan csodálatos érzés jár át, hogy visítok, mint egy fürdős kur... izé, szóval örömteli sikolyokat hallatok, ahogyan a szél borzolja a hajamat és száguldunk a levegőbe.
- Kirááály!!!
Sikítom bele a nagyvilágba, majd amikor meglátom a kastélyt, hogy közeledünk felé, szabad kezemmel megráncigálom az utasszállítónk lábát.
- Oda vigyél minket! Hallod?!
De persze, úgy tűnik fölösleges neki beszélnem, mert a kastélyba visz. Szelek szárnyáén szárnyalunk, hosszú időn keresztül. Aztán beérünk egy terembe, ahol látok valami öreg embert és a társainkat. Különös érzésem támad, mintha el akarnák venni a szórakozásomat, hogy itt repülök ezzel a ... nem is mutatkozott be. Olyan fura érzésem van, mintha a társaim arra akarnák kényszeríteni az "utazási ügynökömet ", hogy letegyen. De ez az egész olyan szép, hogy szinte fájdalmasan kiálltok föl.
- Le ne tegyél!! Repüljünk a messzeségbe, hallod?!
Komolyan vergődni kezdek, hogy húzzunk már el innen a fenébe. Ha már ilyen jó fej, hogy utaztat, legalább vigyen körbe ezen a világon és mutassa meg a környéket. Mindig is akartam repülni, most pedig végre repülök és le akarnak szedni innen a magasból.
- Nem hallod? Menjünk már valahová, itt le akarnak szállítani téged. Repülj!! Repülj!!
Kiáltom, miközben kezem lábam szerteszét áll és élvezem a léglovaglást. Mondjuk sokkal jobban élvezném ha repülőm hátán ülhetnék, de ez így is egy álom beteljesülése. Én pedig furán nézek a társaimra, hogy mit mászkálnak itt, ahelyett, hogy hagynának minket repülni. A mellettem alvó? Ronanra pillantok, úgy tűnik, hogy ő is élvezi a repülést, persze nem olyan szinten, mint én. De hát ő még kicsi, biztosan másképpen értékeli ezt az egész repülés dolgot. Én élvezem, de vajon meddig? Desmond és Eliana biztos le tudja szedni a repülőmet, akkor pedig én lehet, hogy nagyon nagyot fogok esni.
- Balra!!
Sikoltom, hogy a hős "lovagom" kitérjen a támadás elől, amivel leszállásra tudnák kényszeríteni.
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:48 pm

Az uralkodó némán nézi az arénában történteket, szemeiben a teljes körű higgadtság fénye lakozik. Nem lehet kivenni belőle, hogy vajon melyik fél győzelmére is számít. Natalie tettét nem ítéli el, hogy nem segít a bajtársának vélt személynek, sőt mi több elmosolyodik, miután hallotta elhangozni tőle a kérdéseket. Lehunyt szemmel hallgatja végig mindet, hogy kielégítő választ adhasson neki.
- Okos vagy és erős. Pontosan megfelelsz, Natalie Salazaar Granz… Las Noches primerája. – fordul feléd nyugodt pillantását rád szegezve, vajon honnan tudhatja nevedet és rangodat? S honnan ismerheti Las Nochest? - Azonban tévedsz, nem a fiam problémáját kell megoldanotok, hanem az enyémet. Én öreg vagyok, utolsó napjaimat élem és bármikor itt hagyhatom ezt, a velem egyidős helyet. Valóban érdekelt az erőtök, de nem azért, hogy elkobozzam tőletek, a megfelelőt kerestem és lám, megtaláltam. A te erőd és tudásod pontosan megegyezik a célnak Natalie. Hogy átvedd tőlem a koronát és uralkodj a „” és a „rossz” energia felett, mely a ti világotokat behálózza. – kisebb szünetet tartott beszédében, miközben lassú léptekkel megindult irányodba. - Erős vagy ugyan, de elég erős ahhoz, hogy átvedd a helyemet, Natalie? Képes vagy egyedül szembenézni a sorsoddal, ami meg van írva a nagykönyvben számodra? – áll meg előtted kérdéseit hangoztatva, majd tekintetét az arénában vívódó többiekre szegezi.
Bár úgy tűnik számotokra, hogy hatalmas a túlerő, mellyel szembekerültetek, azonban Desmond és Eliana küzdelme a fehér lény ellen nem is annyira hiábavaló, a kísérteties technika, melyet az espada felvetett úgy tűnik, hatással van a lényre. Íriszét rá szegezve, egy helyben lebegett szárnyai segítségével túsza figyelmeztetéseit teljesen kizárva tudatából. Lehetőségetek nyílt arra, hogy bevigyetek neki egy támadást.
A fekete teremtmény fogságába került espada azonban nem mondhatta szerencsésnek magát a szenvedés, melyet annak szorítása során át kellett élnie cseppet sem bizonyult kellemesnek. Talán az életét is képes lett volna elvenni ezzel, hogyha az uralkodó meg nem állítja a csetepatét. Kezeit kitárva erős energiahullám söpör végig a helyszínen, a küzdőszelleműeket megállítva a megnyugtató spirituális energiával, de a célpontja konkrétan a két lény volt, mely társaitokat tartotta fogva. Mint akiket láthatatlan lánccal ragadnák meg, szenvedve eresztik el foglyaikat – kik ájultan zuhannak az aréna talajára –, majd kényszerülnek a földre az energia miatt, amelyet az uralkodó küldött feléjük.
- Elég volt, gyermekeim távozzatok. – a két hatalmas lény fényfoltokká válva tűntek el a helyszínről, ezután a tekintetét végigvezetve rajtatok szól hozzátok. - Vége van, erőtöket megmutattátok nekem. Most távozzatok, minél előbb. – egy számotokra talán furcsa kézmozdulatot tesz, melynek hatására Natalien kívül mindannyian azon a helyen bukkantok fel, ahova a tegnapi nap során érkeztetek. A tó melletti erdős rész azonban annyiban változott, hogy hat kerek formára csiszolt kő magasodott ki a hegy oldalába vájt ajtószerű vésett előtt. Desmond ismereteinek köszönhetően hamar megfejti, hogy ez vezethet titeket vissza oda, ahonnan jöttetek. Az ájult társaitok csupán most kezdenek ébredezni, kik minden bizonnyal magyarázatokat várnak majd tőletek a történteket illetően.
Amennyiben mind az öten ráálltok egy – egy ilyen kőre reiatsutok mozgását érezhetitek testetek körül, mely a lábatok alatt lévő faragott kőbe szivárog, ami a hegyoldalban egy átjárót kísérel megnyitni számotokra, azonban szembesülnötök kell azzal, hogy öten kevesen vagytok ehhez, Natalie hiányzása miatt képtelenek vagyok visszatérni saját világotokba. Mi tévők lesztek? Visszamentek hiányzó társatokért vagy más megoldást kerestek a visszajutásra? A döntés rajtatok áll...


Natalie:
Társaidat láthatod egyik pillanatról a másikra eltűnni a helyszínről, az uralkodó meg se várva döntésedet cselekedett, mintha olyan természetes lenne, hogy itt maradsz ezen a helyen, miután elmondta neked azt, hogy az iménti „párbaj” mire is volt jó.
- Lehet, hogy ez némi ellenszenvet szül benned, Natalie. De meg kell értened. Ha én meghalok, akkor nincs, aki vigyázzon a két energia közti egyensúlyra, mely a ti világotok pusztulását jelentené. Ez egy olyan dolog, hogy élő és holt sem férhet meg egymás mellett, okos lány vagy, biztosan tudod, hogy mivel járna az. Át kell venned a helyemet, különben elveszthetsz mindent, ami fontos számodra. – kezét válladra helyezi, mely lelki szemeid előtt víziók képét hozza fel. A romba dőlt világ és azon személyek szenvedését nézheted végig holmi feljebbvalóként, akik közel állnak hozzád, mintha csak ezzel akarna meggyőzni téged, hogy mennyire is számít az, hogy átvedd az ő helyét. Ezzel együtt olyan érzést költöztetve beléd, mely arra ösztökél, hogy maradj és segít neki.
- A feladat, amit rád kívánok bízni azonban nem könnyű. Nem hagyhatod, hogy a rossz vagy a jó felé billenjen lelked, egyensúlyban kell tartanod, különben elvész minden. Mit gondolsz, készen állsz arra, hogy megpróbáld?
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te40550/65000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptySzomb. Nov. 17, 2012 7:20 am

*Szemeim előtt szedálják le társainkat, én mégsem teszek egy lépést sem. Valahogy nem látom értelmét annak, hogy kezemet mocskoljam Las Noches egy espadajáért is. Eliziananak elég erősnek kellene lennie életéért, gyengeségéért fizessen maga; nekem nincs hasznomra a szabadítása. Ellenben tisztában vagyok tettemnek következményeivel, magamra vonhatom az uralkodó tekintetét, kinek reakciói egészen érdekesnek tűnnek. Viszonozom kedves gesztusát a mosolygást illetően, majd cukin pislogok vissza a társaságra egy pillanatra. Desmond bizonyára egyedül is képes lesz kimenteni a csapat fennmaradó részét, ebben biztos vagyok. Igazából nem akarok ebbe a primitív küzdelembe beszállni, nem volna hozzám illő; inkább csendben kivárom kérdéseimre a választ. Az úr már első mondatával értetlenséget vált ki belőlem.*
- Ugyan, ne tartson túl sokra. Maga bizonyára sokkal nagyobb erővel rendelkezik, mint én. S ahogy elnézem, a világokról kialakult képe is tökéletes. Pontosan ismerheti Hueco Mundot, én csak egy kislány vagyok. *Billegetem a fejem kelletlenül. Áh, miért is mélyülnék el az egoizmus káros szenvedélyében? Ezek hamis, és üres szavak, mik bizonyára terelésként szolgálnak. Tán elmémet kívánná részegíteni, valóban hasznos stratégia a célok elérésében. Ám ez nekem vajmi kevés ahhoz, hogy képes legyek lemondani céljaimról. Álarcommal fedem valódi gondolatfoszlányaim. Inkább csak kedvesen, lágyultan mosolygok, míg közelebb sétálok.* - Sejtettem, hisz mi másért fogadott volna ily' kedvesen? Egy igazi uralkodó ilyen; önön céljai vezérlik. *Fejtem ki véleményem az uralkodásról, melyet minden espada megtapasztalhat Las Noches falain belül. Tán van egy urunk Seth, de a fracciónok vezére azaz espada. Mi pedig nem szeretjük beáldozni magunkat "fiunkért", "lányunkért"; ezért is érthető a számomra, hogy miért választja magát, s nem pedig a fiának rejtélyének megoldását; vagy mit. Felvonom szemöldököm kecsegtető szavaira. De a szavak hátterében kutakodva újabb kérdésekre lelek, amik az én roppantul kiváncsiságos rafinált lelkecskémet nem hagyja nyugodni.*
- Sors és könyvek, miről beszél? Felkeltette az érdeklődésem; viszont nagy a ricsaj, nem gondolja? Rolling Eyes *Gondterhelten sóhajtok a háttérben zajló eseményekre. Nem hiszem el, hogy még mindig nem gyűrték le azt a két verebet. Persze ezzel nem Desmondot ítélem el, hanem inkább a másik espada vergődését; szánalmas. Nem csupán intelligencián aluli, de jobbjára az erejét sem nevezhetném megfelelő mértékűnek. Remélhetőleg ezt most be fogja látni, s elindul a fejlődés szakaszain, vagy nagyon le fog maradni; milyen kár érte. T.T Magam is a többiekre pillantok, Desmonddal pedig megengedek magamnak egy közvetített gondolatot; miután mindenki a földre esett és vége a balhénak.* ~ Ügyesek legyetek. *-* ~ *Csak ennyit mondok, mert ez minden olyasmit tartalmaz, amelyre kíváncsi lehet. Sokat mondó üzenet, ami pontosan az éberségre utal. Ő is láthatta, hogy passzivitásom látszólag semmiféle következménnyel nem járt Eliziana cserbenhagyásán kívül. Utólag pedig látszik, hogy neki sem esett semmi baja. Szóval személy szerint én a távozás lehetőségét fel sem vetettem magamban, amikor már szinte mindenki köddé válik előttem. A helyzet talán radikálisabb, mint hittem. Ha komolyan átakarja adni a koronát, akkor bármikor megtehetné; de ezek szerint el is utasíthatom. Mindazonáltal miért akarna utódjának? Túl sok kérdésem van hozzá, valahol el kellene már kezdeni a kérdések feltételét is. Azok nélkül sosem leszek tisztában, nem igaz?*
- Mondja, ön fél a haláltól? Vagy mitől is tart pontosan: Attól, hogy át kell adnia a helyét; vagy az egyensúly tökéletességének felborulásától? S ha "jó" , "rossz" energiákat mond; nem tudom pontosan miről beszél. Mi csupán fajok közti ellentéteket, ebből kipattanó háborúkat ismerünk. Sokkal konkrétabbnak kell lennie ahhoz, hogy tiszta gondolatokkal válaszolhassam meg kérdéseit. *Kicsit levetem álarcom, s mosolygó tekintetem hűvösen közömbössé válik. Nincsenek már itt társaim; talán titkokat sem kell annyira titkokká titulálnom. Kicsit elengedhetem magam, s dönthetek úgy, hogy felfedek néhány kártyalapot.*
- Okos, és erős. Tehát tudja, hogy tudós vagyok..a halál manipulátora. Csak azt kell kérnie, hogy mentsem meg a halálnak folyamatától, és megteszem. Természetesen nem ingyen, titokzatos úr! *Mugoi Ken dialektusa jár éppen a fejemben, amikor a kívánságokra térek rá. Valójában ő is az, aki a háttérben kicsit a fejembe magyaráz. Pontosabban segít abban, hogy gondolkodásom most is éppen annyira józan legyen; mint mindig is. Talán ettől nem is tűnhet olyan kellemetlen feladatnak; mert két lélek egy hüvelyben amúgy is egyensúlyt vesz fel azért, hogy bent maradhasson. Érdekes feladatnak tűnik, de tények nélkül nem megyek bele semmibe. Ezért kitárom karomat.*
- Sorsomról és feladatomról beszél. Viszont nekem odaát is van egy pár dolgom, ha haza térhetek időnkét..talán, nem bánom. De ha megadja kérdéseimre válaszaim, ettől függetlenül is besegíthetek. Akár kutatásokkal is megerősíthetem hatalmát. Igazán nem szükséges az ön helyére senki, nem igaz? Wink *Akkor most ki manipulál kit? Elvégre is bizonyára maga is lett annyira kapzsi, hogy hatalmát ne adja csak úgy. Ha annyira érdekelné az egyensúly, már rég talált volna személyt a trónra. Most mégis miért gondolná meg magát? Valami terve lehet velem, tudnom kell, hogy mi. Mióta azt a bizonyos fegyvert akarjuk megkeresni, egyre jobban azaz érzésem, hogy el akarnak tántorítani ettől. Nyilván nem esek bele pitiáner kis csapdákba csak úgy, szándékok nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te25900/30000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (25900/30000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 10:36 am

Úgy tűnik, hogy közös erővel sikerül megfékezni a szörnyet. Mindeközben a Pillangó hercegnő az öreggel beszélget. Sajnos nem hallom, és nem is nagyon tudok odafigyelni. Sokkal jobban érdekel, hogy a fogságba esett személyeket kiszabadítsuk, és ne harapjunk fűbe.
- Elég volt, gyermekeim távozzatok. – a két hatalmas lény fényfoltokká váltak és eltűntek - Vége van, erőtöket megmutattátok nekem. Most távozzatok, minél előbb. – egy furcsa kézmozdulatot tesz, melynek hatására Natalien kívül mindannyian ki lettünk söpörve. Azon a helyen bukkantunk fel, ahova a tegnapi nap során érkeztetünk. A tó melletti erdős rész azonban annyiban változott, hogy hat kerek formára csiszolt kő magasodott ki a hegy oldalába vájt ajtószerű vésett előtt. Valószínűleg ezek segítségével mehetünk haza. Viszont nem vagyunk elegek. Már mikor először megláttam, már akkor sejtettem, hogy nem mehetünk ennyire egyszerűen haza. Valószínűleg csak akkor mehetünk el innen, ha mindannyian meg vagyunk. A pillangó lány viszont nincs velünk. Megpróbáltuk kinyitni az ajtót, de esélytelen.
- Vissza kell mennünk Natalie-ért. Nélküle nem mehetünk vissza, illetve nem is hagynám itt. A másik, hogy én nem kaptam meg a válaszaimat… Én biztos visszamegyek, és segberúgom az öreget.
Kicsit felhúzott, hogy a pillangó hercegnőn kívül mindenkit csak úgy kisöpört. Engem senki ne merjen csak úgy kisöpörni. Majd én megmutatom. Rengeteg kérdésem van hozzá, és addig nem nyugszom, míg választ nem kapok. A másik, hogy miért kényszerített egyáltalán minket harcra. Mit akart ezzel elérni. Én visszamegyek az Espada-ért. Remélem Desmond is egyetért velem, és velem tart. Ránézek és várom, hogy mit válaszol, hogy visszajön-e velem.
Persze eközben szép lassan a többiek is felébredtek.
Nagy slamasztikában vagyunk, simán nem mehetünk vissza. Lehet, hogy a csapat kétfelé is fog oszlani. Gondolom Eliziana valószínűleg nem fog visszajönni. Valószínűleg ő itt marad, és megpróbálja erővel kinyitni az ajtót. Remélem, hogy Desmond velem tart és akkor Sirenia és Ronan sem fog habozni. Remélem, így talán elegek leszünk arra, hogy „kiszabadítsuk” a pillangós lányt.
Kicsit durcásan és határozottan elindulok a kastély felé. Lesz egy pár szavam az öreghez. Majd meg öl a kíváncsiság, hogy mi az ördög folyik itt a háttérben. Miért változik a környezet, a napszakok az évszakokkal, a furcsa eső, a felirat, a rémálom, a két lény. Addig nem nyugszom, míg normális válaszokat nem kapok. Ha kell akkor egyedül állok elé, és teszem fel a kérdéseimet. Ha kell nem fogom majd vissza magam. Biztos tapasztaltabb nálam, de ez nem érdekel. A furcsa nő felől is érdeklődnék, illetve a furcsa és tiszta lélekenergiáról.
Majd akkor távozok, ha én akarok. Nem ő fogja megmondani mikor megyek el.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te21950/30000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (21950/30000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptyVas. Nov. 25, 2012 6:30 am

A barlangból kilépve nem épp az fogad amire vártam. Habár a táj megint olyan szörnyen undorítóan "kellemes" volt, mint az éjszakai vihar előtt a felénk tartó két valami nem épp a kedvemet csigázta fel. A felettünk repkedő nem tudom mik láttán csak egy dolog jutott eszembe.
- Már megint én vagyok a célpont. Egyszer kellett volna magamra hallgatnom és megúsztam volna ezt... - sóhajtottam fel, miközben fel akartam venni valami defenzív harci pózt, viszont az a valami gyorsabb volt és elkapott. Ezt követően megint a saját emlékeim rabja lettem. Csak tudnám, hogy hányszor kell még végignéznem ezt a szánalmas és régi háborús filmet. Mintha olyan sok értelme lenne, vagy nem is tudom. Habár még mindig megvannak azok az érzések, hogy szenvedek valamelyest az emlékeimtől, de ha így haladok akkor hamarosan élvezni fogom az ilyen helyzeteket.
Viszont a helyzet cseppet sincs ínyemre, mert a hétköznapi elmélkedésekkel ellentétben az emlékezés jelen esetben fájdalommal jár, arról nem is beszélve, hogy fogoly vagyok.
A megmenekülésem túlságosan egyszerű volt, ebből az úgynevezett fogságból, de túlságosan sokra nem emlékszem. A kívántnál hamarabb veszítettem el az eszméletemet, ez pedig zavaró. Túl sokszor történik meg velem ez és túl rövid időintervallum alatt.
- Én visszamegyek. Eleget szórakoztak velem ahhoz, hogy az már a kelleténél is tovább töltsön vizet a pohárba. Hogy melyikőtök jön vagy marad az nem érdekel. Legalább nem lesztek az utamban. - álltam talpra, miután az eszméletemet is visszaszereztem és Eliana felszólalása alatt kicsit összeszedtem szanaszét heverő gondolataimat. Semmi értelme annak, hogy a kiút használatával próbálkozzunk. A hülye is látja, hogy hat személy kell a szerkezet működtetéséhez és még véletlenül is csak ötön vagyunk jelen. Szóval szükséges legalább a primera teste ahhoz, hogy visszajussunk. Mindemellett különben sem akarom elhagyni ezt a helyet anélkül, hogy pár csontot össze ne törnék.
- Mielőtt valami hú de nagy terven gondolkoznátok, ajánlom és javaslom, hogy ha jöttök , maradjunk a legegyszerűbb megoldásnál. Bemegyünk, elhozzuk a primerát, hazamegyünk. Mindemellett az utunkba kerülő összes akadálynak végérvényesen pusztulnia kell. Remélem senkink sincs mindez ellen kifogása. -tekertem fel lassan a láncaimat a kezeimre, miközben a számat jártattam. Az utóbbi időben elég sokszor teszem ezt. Ideje lenne leszoknom minderről, mert a végén még csorba esik a hírnevemen. Bár azon már nehezen.
Mindegy is. A lényeg, hogy azt a nyamvadt pacsirtát elkapjam aki zaklatott, meg az öreg kicsontozás után a primérával együtt visszatérni Las Nochesbe. Ez nem tűnik olyan nehéznek első látásra, viszont biztosan nem lesz ilyen könnyű. Még tiszta szerencse, hogy nagy repertoárral rendelkezem technika téren, így kevés helyzet van, amiből ne tudnám kiszabadítani magamat.
- Akkor jöttök? - kérdem csak úgy félvárról, miközben elindulok a kastély irányába. Én bemegyek oda, nem érdekel a többiek mivel akarnak próbálkozni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Sirenia de Rose
Arrancar
Arrancar
Sirenia de Rose

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Hueco Mundo/Las Noches
Registration date : 2012. Feb. 10.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Arrancar, Adala fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te11100/15000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (11100/15000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptyVas. Nov. 25, 2012 7:57 am

Hát, a hős repülő lovagom sajnálattal nem bír kitérni mindenféle támadás elől, ugyanis az egyik pillanatban magasról leejt a padlóra. Hogy a fészkes fene rágcsálná le a füleit. Mégis hogy a büdös francba lehet, hogy csak úgy dobálnak, mint valami játékszert, amit megunt valami fiúcska. A padlóra zuhanástól természetesen alaposan bevertem a fejemet, szóval elájultam. de legalább a Hierrom megóvott attól, hogy szétloccsanjon a fejem a kövön, aztán az agyvelőmből olvassák ki a jövőt. Már amennyiben ismernek ilyesmi szertartást, hogy agyvelőből jövő olvasás. Lényegtelen, mert, amikor magamhoz térek, már egy erdőben vagyunk megint. Pontosabban ott, ahol érkezésünkkor találtuk magunkat. Ak ülönbség mindössze annyi, hogy itt van egy hatalmas kapi, ami előtt hat kő van. Szuper, nehogy már nyugodtan hazamehessünk, inkább ragadjunk itt, mert csak öten vagyunk. Jut eszembe, hogy lehet, hogy csak öten vagyunk, hiszen velünk volt a primera is. Végig hallgatom Baross-t és az ötödik espadát. csöndben figyelek, majd végül magam is kifakadok.
- Habár Desmond fraccionja vagyok, tökéletesen egyetértek abban, hogy rúgjunk szélt néhány segget. Kezdjük az öreg papi seggével, egyáltalán minek neki a primera?
Helyeslem az előttem szóló arrancarok nézőpontját. Ugyanakkor egy valami még felsejlik előttem.
- Ácsorogjunk csak meg egy bolhapötynyit!! Emlékeztek még, hogy mi a fészkes francért vagyunk itt? Mi lesz a pengével? Seth bácsi ezért küldött ide bennünket. Nem hiszem, hogy boldog lesz, hacsak a primerát visszük neki haza. Én azt mondom, hogy mielőtt szétrúgjuk mindenkinek a seggét, kínozzuk meg őket, és szedjük ki belőlük, hogy mégis hol a fészkes francban van. Aki pedig megakar akadályozni bennünket, azt együk meg. Kezdek éhes és nyűgös lenni. Egyet kell, hogy értsek az ötös espadával... mutassuk meg, hogy az espadákkal és fraccionjaikkal nem lehet szórakozni.
Mondom és elindulok a kastély felé én is, valószínűsíthető, hogy tudni fognak arról a dologról, amit keresünk. S addig szedjük ki belőlük az információkat, amíg komolyan gondoljuk, hogy szétrúgjuk mindenkinek a seggét, aki visszadumál nekünk. ott van az az álom, határozottan ellenségesek voltak velem. Nem tudom, hogy a többiek álmodtak-e, de engem határozottan bántott, hogy csak úgy megpróbálnak rávenni olyasmire, amit magamtól is ki tudnék tervelni és végre is hajtanék, ha akarnám. Most azonban pont elégedett vagyok a körülményekkel, amikben élek Las Nochesben, szóval hagyjanak engem békén mindenféle idiótasággal az itt lakók. tapossuk ki belőlük az információt, aztán keressük meg a pengét és menjünk haza. Azon sem lepődnék meg, ha ezt az egészet a pengéért tervelték volna ki az itteniek, nehogy megszerezzük. Így akarnak bennünket eltántorítani a célunktól.
- Feltűnt nektek, hogy a pengéért jöttünk és a legtöbben most már csak el akarnak menni a Primerával egyetemben? Tuti, hogy a pengét rejtegetik, csak ilyen furmányos módon karnak velünk kitolni. Persze lehet, hogy nincs igazam, de még mindig azon az állásponton vagyok, hogy forgassuk kicsit fel ezt a világot. Alakítsuk át a mi szájunk íze szerintire. Férfiakat megerőszakolni, nőket lemészárolni! Útra fel! Desmond-sama mit mond?
Kérdezem meg azért még az espadámat, elvégre biztosan kitalált valami jó ötletet, hogyan lehetne őket keményen megszorongatni.
Vissza az elejére Go down
Ronan J. Phellera
Arrancar
Arrancar
Ronan J. Phellera

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Sokfelé :o
Registration date : 2012. Apr. 06.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 97.arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te11000/15000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (11000/15000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptyHétf. Dec. 10, 2012 9:17 am

Hirtelen felkelek ebből a csúnya álomból, és látom, hogy már sehol sincsen senki, aki rossz. Süt a Nap, az erdőben vagyunk, süt a Nap, és-és-és süt a Nap is. ÉS ITT VAN DESMOND-APUUUU!
- Desmond-apu! Vetődik- azt hittem, hogy nem fogunk találkozni, a csúnya gonosz repülő valamik el fognak vinni minket valahova messzire, talán olyan messzire, hogy nem hogy Las Nochest, de még Narniát sem fogom soha megtalálni, pedig oda könnyű eljutni. Csak meg kell fogni az orrodat, be kell csukni a szemed, körbefordulni, és azt kiabálni: JÖJJ ÉRTEM, TUMNUS ÚR! kiált Ja, és persze gargantát kell nyitni egy szekrényből utána, azt elfelejtettem. Embarassed Várjunk… O.O Mit felejtettem még el? Lehet, hogy még valamit, és nem is tudok többet visszamenni Narniába? O.O sírás
A gondolataimat az szakítja félbe, hogy Eliana-nee-chan, Sirenia-anyu és Eliziana-néni arról kezdett el beszélgetni, hogy meg kell menteni Nati-nénit, mert valaki elrabolta. Pedig Nati-néni olyan okos, hogy rabolták el? Biztos elfelejtett maga köré vizes árkot építeni, de mindenki tudja, hogy az kell, különben a shinigamik elvisznek a zsákjukban éjjel. De a víztől félnek, nem szeretnek fürödni. bounce Én se, de én át tudok kelni a vizes árkon, mert mindig van a váramhoz függőhíd. Okos vagyok. Cool
- Apuuu, menjünk, mentsük meg Natalie-nénit, mielőtt valami csúnya dolog történik vele! Ha Natalie-néni nem lenne, nem csak a legerősebb lennél, de a legokosabb is, és akkor túl sok dolgod lenne, és azt én nem akarom. Sad És Natalie-néni olyan aranyos, ne hagyjuk itt, ugye, Eliana-nee-chan? Ha el is tudnánk menni Narnián keresztül, akkor sem szabad hátrahagyni valakit, az rossz- Márta nővér azt mondta, hogy mindig meg kell várni azt is, aki lassú, meg aki lassan olvas, és lassan eszik, nekünk sem szabad itt hagyni Natalie-nénit. Igaz, szegény Langyos-chant végül ott kellett hagynom, de mindent megtettem, hogy segítsek neki, úgyhogy nem vagyok hibás. Angyalka Elvihettem volna a hátamon, de akkor engem is utolértek volna, és akkor most én sem lennék itt, bezártak volna a Húsvéti nyuszi gonosz ikertestvérének tojásgyárába, és színes tojásokat kellett volna költenem, amiből fekete vuclinyulak születtek volna. A vuclinyulak félelmetesek. O.O
- Apuuuu, légysziii, Sirenia-anyu és Zili-néni is jönni szeretne, mentsük meg Natalie-nénit a vuclinyulaktól. Jaj, várjál, tegyél le egy kicsit, csináljuk ezt a három testőrös dolgot, tudjátok, amiben a Darth Ányán van. Razz Egy mindenkiért, mindenki egyért- azzal előhúztam a kardomat, és betettem középre, várva, hogy a többiek is kövessék a példát. Mert miért ne tennék, a mesékben is ezt csinálja mindenki, nem? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te45000/65000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (45000/65000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptyKedd Jan. 01, 2013 11:59 pm

Nem akarja elhinni, ennyi volt, vége volt. Tekintetében amúgy az üresség és a teljes érdektelenség szokott lakozni, s talán némi ártatlanság és a keserűség fénye az egyedüli, mely valahol mélyen megbújik az apátia sötétségbe burkolt leplében, most mégis kétségbeesetten fürkészi környezetét, szemeit Nataliera szegezve, mihelyst megérti, el akarják szakítani őket tőle. Neki szüksége van arra a lányra, s nem azért, hogy bármi szándéka legyen vele, nem. Csupán a puszta létezése elegendő neki.
Reakcióra esélye sincsen, érkezik ismételten olyan helyre, mely ugyan ismerős neki, mégis biztos benne, hogy még csak egyszer volt itt. A Nap most másképpen süt le az alant elterülő helyre, neki nem okoz problémát betájolni, hogy melyik fűszál mellett tegnap mikor sétáltak el. Túlzottan természetes neki ez a környezet ahhoz, hogy ezt eltévessze. Nem úgy, mint Las Noches, ahol hajlamos néha órákig körbe-körbe sétálni anélkül, hogy észrevenné. Hiszen ott olyan üres minden, olyan egyformák a folyosók, az utak, az ajtók, olyan jellegtelenek...
Már-már megfeledkezik környezetéről, s úgy érzi magát, mint egy kisgyermek a vidámparkban, aki elvesztette anyját. Mégis hogy fordulhatott elő ilyen? Hogy lehettek képesek marasztalni Nataliet? Hiszen még csak nem is tudnak róla semmit... Egyedül az ő privilégiuma, hogy Nataliet börtönbe zárja, fogságban tartsa, s ne engedje haza. Mellékes dolog, hogy sosem tenne ilyet. Túl nagy erőfeszítés. Így is elég az a ketrec, hogy a lány össze van zárva Desmond fejével. Az ő elméje pedig egy olyan börtön, mely gyakorlatilag azt is lehetetlenné teszi, hogy Desmond a saját fejében maradhasson. Nem csoda, hogy ennyire elvarázsolt. Persze ezt Natalien, s talán Elianán kívül senki nem értheti és értékelheti. Végtére is, csak velük osztozott meg önnön világfájdalmán.
Olybá tűnik, meg se tud szólalni, mindazonáltal amúgy sem szokása sokat beszélni, így esélyes, senkinek sem tűnik fel, mennyire meghatódott azon, hogy mindannyian vissza kívánkoznak menni Natalieért. Ugyan könnyedén tudná pótolni azt a lélekenergiát, ami szükséges ahhoz, hogy az átjárót világukba megnyissák - feltételezi, a kövek, melyekhez repítették őket, erre valóak - , még sem szentel sok jelentőséget neki. Ha szükség lesz rá, majd úgyis visszajönnek. Inkább tart attól, hogy mennyi időbe telik még, mire visszasétálnak a kastélyba. Kell lennie gyorsabb útnak. Kell lennie valami kerülőútnak.
- Natalie üzeni, hogy legyünk ügyesek. Azt hiszem, jól van. Smile - közvetíti üzenetét, mely azt sugallja, hogy a primera számít rájuk. Talán nem akad fenn mindenki azon, hogy efféle kijelentést tesz anélkül, hogy valóban látható jelét adná annak, hogy kommunikálna vele. Ha csak Natalie nem dönt úgy, megpróbálja teljesen lezárni elméjét, akkor kész telefonhálózatként funkcionálhat Desmond felé - s mindez fordítva is így van.
- Mindazonáltal Sirenia kisasszonynak igaza van. Fő célunk a fegyver kell, hogy legyen, mielőtt elindul, Aberquero-sama. Smile - arcának mimikája nem árulkodik arról, hogy kétségbe lenne esve, most is olyan nyugodtnak tűnik, mint általában. Tekintetéből viszont ha valamikor, most kivehető, mennyire elhagyatottan, szerencsétlenül érzi magát. Valami más is megváltozik benne ugyanakkor. Maga sem tudja, mikor tett szert a képességre, s ami azt illeti, tulajdonképpen nem is tudja, hogy rendelkezik vele. Az Admiración anélkül lép működésbe, hogy ennek tudatában lenne. Ha szerencséje van, így Aberquero-samát sikerül itt tartania maguk mellett addig, amíg el nem tudja mondani saját tervét és elképzeléseit. Talán meggyőzőbben tud hatni rá, valamint a többiekre is. Bár abban nem kételkedik, hogy fracciónjai igazat adnak neki, azonban tudja, hogy szüksége lesz az espadára is ehhez a tervhez.
- Terv nélkül azonban nem jutunk előre, kénytelenek vagyunk belátni. Kétségtelen, Sirenia kisasszonyban több rejlik, mint azt magam is tudtam. Smile Kellett valami, amiért az uralkodónak szüksége van Nataliera... Kellett neki tőle valami, ami nem az ereje. Nem csak az ereje. - végez eszmefuttatást magában. Ahogy átgondolja a történteket, biztos benne, hogy a király sem számított arra, hogy lesz közülük, aki nem lesz hajlandó megmenteni a többieket. Még akkor sem, ha arrancarokról van szó. Tudja még a királyról, hogy van egy sarja, akivel nincs igazán jóban. Eszébe jut, amikor magyarázatot kapott kérés nélkül álmára. Tudták, mit álmodhatott, pedig nem vonták kérdőre őket. Abban ő maga is biztos, hogy Natalie is álmodott hozzá hasonlóan, hiszen észben, egy elmén osztoznak, s ha ők ketten megkapták ezt a látomást, akkor mindenki más is. A szolgáló szavai a bizonyíték ennek.
- Aberquero-sama, feltételezem felindultságából, bosszút kíván. Sirenia kisasszony, a káoszt megadhatom, ha egyet ért velem. Eliana kisasszony, támogatásában bízok. Ronan... te is vissza akarod kapni Nataliet. Smile - próbál rátérni arra, hogy mi az a terv, melyet meg kíván hozni. Van elképzelése arról, hogyan szerezzék vissza Primerájukat, és abban pedig teljesen biztos, hogy semmi értelme egyenesen a kastélyba indulniuk. Még emlékszik a király lelkének szagára, arra a zamatra, aromára... együttesen sem lenne esélyük az uralkodó ellen. Még úgy sem, hogy haldoklik. Nem beszélve arról, hogy arról az információról nem tudnak, hogy haldoklik.
- Keressük meg a király fiát, még mielőtt bármerre elindulunk. Smile Kis szerencsével talán néhány perc alatt vissza tudom vezetni a forrást... Az uralkodó fia az egyetlen, aki igazán hasznos szövetségesünk lehet. Általa visszaszerezhetjük Nataliet, megszerezhetjük a rejtélyes pengét, valamint olyan káoszt okozhatunk ebben a világban, amit a palota lerombolásával sem érhetünk el. Ha megbíztok bennem, és adtok egy kis időt, persze. Smile - tudná még taglalni tervét, egyelőre azonban ezekre az információkra van szükségük a csapatnak. Amennyiben bármelyikük kérdést tesz fel, meghallgatja őket, és türelemmel válaszol rá, ha pedig beleegyeznek, meg is kezdi a keresést a király fia után. Úgy gondolja, ha egy éber transzállapotba kerül, akkor vissza tudja vezetni azon a síkon azt a forrást, ahonnan az álmokat kapta. Natalievel bármikor fel tudja venni a kapcsolatot, a nehezebb inkább az utóbbi lesz. Minden a szerencsén múlik. Beszélhet a király fiával, és szövetségre léphetnek vele. Feltételezi, neki is érdekében áll, hogy megbuktassa a királyt, éppen csak a módszerei ócskák. Ő jobbat tud neki ajánlani. Ahhoz viszont, hogy ezt véghez vigyék, társai beleegyezése kell. Séta közben még sem tud meditálni. Meg aztán, Ronannak is örömet okozhat a három testőrös dologgal. Talán nem lesz annyira ciki, hogy neki kard helyett csak egy korbácsa van...


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 03, 2013 10:07 am

Natalie:
Némán hallgatja szavaidat, s közben a fejét csóválja, türelmes, nem kapkod el semmit, de némi nyugtalanság tükröződik vonásain. Mintha félne, rettegne valamitől. A délutáni fényekben tündöklő égboltra tekint.
- A nálatok úgynevezett lélekenergiát jó magatok egyként ismeritek, azonban Soul Society és Hueco Mundo piorítása teljesen más, bár mégis egyazon energiaforrásként kezelitek. De míg Soul Society boldogsággal és örömmel gazdag, s épít, védelmez ezzel az energiával, ebből nem kap Hueco Mundo sivár, szegényes, s a harag, düh kézzel tapintható ott, a vele született pusztítás az életben maradásért teljesen természetes. Ez a jó és rossz energiája. De lássunk a dolgok mögé. Bármelyik oldal meglenne jó és rossz nélkül? Világvégéhez vezetne bármely pórus megszűnése. Megérkezésedkor már érezhetted azt a kellemes, tiszta energiát, mely átjárja eme vidéket. Soul Society és Hueco Mundo energiái itt sűrűsödnek össze, éjjel egyik, a nappal másik, de ha nincs, ki ezt egyensúlyban tartsa, elvész minden, felforduláshoz, káoszhoz vezetne. S halld Natalie a válaszom kérdésedre, mitől is félek én! Hogy nem óvhatom többé e két erőt, hogy elpusztul minden, ami virágozhat a maga módján s, hogy nem lehetek megfelelő mentorod, felkészítőd eme nagy, kényes feladatra, melynek elvégzésére kérlek. – pillantását rád vezeti. Jellembéli kibontakozásodon meg sem döbben, mint aki úgy ismer, mintha a tenyere lennél, úgy számít minden egyes szóra, amit mondasz, minden egyes cselekedetedre, amit teszel.
- Tévedsz, Natalie. A halált nem lehet manipulálni, itt nem. Bizonyos árakat kell fizetni, ilyen beavatkozásért. Mint a jó és a rossz ellentéte egymásnak, úgy az élet és halál is. Egyik sincs meg a másik nélkül. A halált késleltetheted, de nem örökké, előbb – utóbb, de utolér. Akárcsak az, hogy jó sem lehetsz életed végéig, rosszat is teszel, ez az élet velejárója. Nem létezik örökké, csak egy bizonyos időszak, amit annak nevezel. – immáron egész testével feléd fordult, s úgy szólt hozzád.
- Félreértesz Natalie. Nem létezik kettő, csak egy. Döntened kell, megteszed, amit a sors megírt neked, vagy hátat fordítasz ennek, s mindent a sorsára hagysz… – közelebb lép hozzád, egészen közel, olyannyira, hogy szinte suttogásig némította hangját. - Natalie, te vagy a kiválasztott. Neked kell őrizned az egyensúlyt, ez a te végzeted, tégy hát ennek megfelelően! – hátrább lép, s szemeivel a tiédbe tekint, mint aki olvasni kívánna belőle, vagy csak egy gondolatot szeretne elmédbe költöztetni? - Gondolkozz, de ne tartson soká! Hajnalban felkereslek ismét, s meghallgatom válaszodat. – szól búcsúzóul, mielőtt szürke fény venné körbe testét, hogy aztán rejtélyes módon eltűnjön előled. Jómagad ott állsz az üresen kongó helyen, mely egykoron a trónterem volt. Hogy hiszel e a királynak, avagy sem, csak rajtad áll. De mielőtt a gondolataiba merülhetnél, szembe kell nézned egy másik személy gondolataival.
Fekete villanást láthatsz a csarnok közepén, s lassacskán egy magas, hosszú hollófekete hajú, markánsarcú férfi manifesztálódik előtted. Hűvös pillantással mér végig, miközben lassú léptekkel indul meg feléd.
- Ne higgy annak az ostoba vénembernek, ne bízz abban az ostoba vénemberben. Mit akarsz, mit kívánsz valójában? Sors, kötelezettség, végzett! De az örökkévalóság nem létezhet? Hiszel benne, megbízol benne? Nem hiszem. Te annál okosabb vagy, eszesebb. Figyelemre méltó a képességed, tehetséged, de miért, miért pont téged választott utódjául? Egyértelmű, hogy magam is tökéletes ura lehetnék a világnak. Mégis arra kérlek Natalie Salazaar Granz, az én világom, Hueco Mundo primerája, tarts velem, jöjj hozzám és formáljuk úgy világotokat, ahogy annak ki kell néznie. Tiéd a hatalom, enyém a szabadság, fer üzletemmel élsz tehát? – szónoklata végeztével már eléd is ért, kezét nyújtotta feléd szavai végeztével, várakozóan nézve rád. Bár vörösen izzó szemében a türelmetlenség olvasható le, sietni, cselekedni kíván, s neki minden pillanat számít. Hogy felelsz hát neki?

A rejtélyek pengéje - Page 2 Peng%C3%A9sk%C3%BCldi_njk
Ki-ki éppen milyen indítatásból, de nem élt a távozás lehetőségével, s nem is ragaszkodott hozzá. Bár a világ mintha marasztalni kívánna benneteket, hiszen a hat személy által nyitható átjáróhoz öten vajmi kevésnek bizonyultok. Desmond terve hatásosnak bizonyulhat, hiszen egy szövetségessel az oldalatokon többre mehettek eme kísérteties világban, mintha csupán vakon tapogatóznátok. S mernétek a második espada szavait kérdőre vonni? Időtök, mint a tenger, s talán ebből kifolyólag hagyjátok is kibontakozni…

Eliziana, Eliana, Sirenia, Ronan:
Láthatjátok az eget sötétbe borulni, félelmetes feketeségbe. „Viharfelhők?” – kérdezhetitek, de mégis miért lenne az, hiszen az imént ragyogóan sütött le rátok a délutáni Nap fénye. A virágok illata belepte a tájat, a reiatsu oly’ kellemes, oly’ játékos volt. Most mégis, miért vált minden olyan hátborzongatóvá?
Villám csapott alá. Majd még egy, és még egy. Aztán újra. Fülsüketítő hangja bezengte a tájat, de az eső elmaradt, csak a villámok cikáztak, egyre veszélyesebben csapódva bele a talajba körülöttetek. Okos lenne fedezékbe vonulni, de Desmondot nem tudjátok fölébreszteni. S hiába is állna mindez szándékotokban, mert amint megközelítenétek a testét, egy villám hull alá az égből egyenest Desmondtestébe. Szembántó fényes villanás késztet arra benneteket, hogy a megvakulás elkerülésére csukjátok be szemeiteket, hogy amikor ismét ki tudjátok nyitni, azt láthassátok: az espadának nyoma veszett. Ahol imént volt, most nincs ott, már csak hűlt nyomát láthatjátok; a növények jéggé fagytak ott a szokatlan villámcsapás nyomán. De a vihar ezután sem szűnt meg, tovább játszotta muzsikáját, folytatva az életetek veszélyeztetését.
Apró, kellemes szél suhan felétek, melyen virágszirmok táncolnak. A zord, szorongató energia elillan körülöttetek, fellélegezhettek. S mintha a széllel a borús idő is távozott volna.
- Miért nem tértetek haza, ahogy azt atyám is kérte? – ismerős hang kér számon benneteket, kihez lassacskán a már ismert személy alakja társul. A hosszú, hófehér hajú lány lép elétek, ki az uralkodóhoz vezetett titeket akkor, mikor először érkeztetek ide. - Közeleg az éj, de az éjszaka veszélyes. Csak halál vár arra, ki nem húzódik menedékbe. – szavai során megszédül, még éppen, hogy meg tud kapaszkodni a mellette lévő vastag törzsű fában.
- Nem tudtok hazatérni igaz? Vagy más miatt maradtatok? Igen, más miatt. Fivérem olyasmit tett, mit nem lett volna szabad. Bajban vagytok, akárcsak társaitok, ahogy én, s atyám, ezért segítek nektek. – tekintetét végighordozza rajtatok. Szaggatott lélegzetvételét próbálván koordinálni először, majd csak ezután kísérelte meg eltolni magát a lombhullató törzsétől. - Ha megkérlek rá titeket, megbíztok bennem, ugye? A bizalom fontos, nem játék. Hosszú út vár előttünk, az éjszaka megpróbál megrémiszteni minket, de ha bizalommal fordultok felém, cserébe barátságot, védelmet kaptok. – int nektek, azt várva, hogy kövessétek. Miképpen döntötök rajtatok áll. Bizonyára vannak kérdéseitek, akár fel is tehetitek neki, készségesen felel bármire, amire tud. Azonban választásotok vészjósló földmozgás sürgeti, mintha a világ szét akarna hullani…

Desmond:
Terved beválik, a külvilág megszűnik körülötted, belépsz az uralkodó fiának a birodalmába. Bár a világ, ahonnan az álmok jöttek: sötét és félelmetes. Árnyak mozognak a feketeségben, a félhomály okán kivehetetlen alakzatok. Vörösen lángoló szem villan fel a távolban, s mégis a közeledben szólal fel a zord, rekedtes hang, mintha közvetlen melletted lenne az árnyban lapuló lény, de mégsem, hiszen ott van mindenhol, mindenütt téged figyel. Akárcsak az erdőben élő ordas a zsákmányára.
- Tudom, miért jöttél. Tudom, jól tudom, mit akarsz, mit akartok elérni. De nem, nem hagyom! Ez a világ az enyém lesz! Nem engedem elpusztítani, romba dönteni! Élni fog, általam, ti, kis patkányok nem szólhatok bele, mert ez mind-mind az enyém lesz! – vörös lángként lobban fel haragja teste körül, mely egy oroszlánéhoz hasonlatos. Nem, nem emberrel beszélsz, sőt ismerős is lehet számodra az alakzat. A sakálfejű arc, a sas lábbal végződő oroszlántest, a sárkányszárnyak, melyeket dühödten csapkod, szélörvényt kavarva körülötted eme semmisnek mondható világban. Harag, gyilkos indulat, szomorúság, bánat, s más negatív hangulat egyvelege lengi körbe a sötétséget, téged, s egyre inkább érzed, ahogy a lény haragja alábbhagy, a lángok játszadozva fénylenek már csak a talpa alatt.
- Azonban lehetsz eszközöm, Desmond Phellera espada, birodalmam másodikja. Kulcsom lehetsz a meg nem értett lélekhez, utam a szabadságomhoz. Aludj, aludj hát, Desmond Phellera. Láss, láss álmot, amit én adok, hisz olyan jót szórakoztunk a legutóbb is! – emberi alak materializálódott előtted, hosszú ujjaival arcodat simította végig, akár egy gondoskodó szülő, mielőtt álomba szenderítené gyermekét.
Nem érdekel gyöngeséged,
láttam már.
Nem érdekel szerelmed,
tudom ki volt.
Mégis hallani, látni kívánom,
vágyaid, álmaid.
Mik azok? Mik lehetnek?
Ugye ismerhetem? Hát persze!
Mi az, vajon mi az?
Hegyeken, sas madárral szárnyalni?
Mezőkön, réteken, sakállal fogócskázni?
Sivatagban sörényes oroszlánnal táncolni?
Nyílt vízen, sárkány hátán ismeretlen tájat felfedezni?
Látni, látni szeretném,
mutasd, mutasd már, bátran,
félted titkod, titkon őrzöm majd magamban.

Képeket láthatsz, álombelieket, de nem csak te nézed, hisz nem vagy egyedül. Itt van melletted, veled, s szemléli ő is, látja, amit látsz. S érdeklődve várja az eredményt. A szituáció hasonlít ahhoz, mikor félelmeidet akarta felfedni, csupán más kutat, más érdekli, s addig nem tágít, míg nem kap konkrét választ.

Határidő: 2012.01.17.
Vissza az elejére Go down
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te45000/65000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (45000/65000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 6:00 am

„…These eyes can do more than just see!”
(Blind Mag)

A kérdés eldöntetett. Hiába, ő túl sok logikát talál saját ötletében ahhoz, hogy úgy érezze, érdemes megvalósítani. Akkor miért váratná magukat tovább? Mindenkinek jobban megéri. Úgy gondolja, egy ilyen szövetségessel oldalukon többet érnének el, mintha vakon tapogatóznának az ismeretlenben. Nem, annak nem lenne értelme… Ugyan ő a mestere annak, hogy értelmet találjon az értelmetlenben, erre azonban még ő sem lenne képes. A semmiből nem lehet valamit csinálni.
Csupán pár percre van szüksége hozzá, hogy a fűbe leülve transzállapotba kerüljön. Gyakorlottan mormol el alig hallhatóan pár mantrát, melyet általában erre a célra használ. Szinte érzi, hogy szervezete valóban megtisztul mindattól, mely szennyezné elméjét, bármilyen érzésről, érzelemről van is szó. Ahogyan egy embert sem tudsz igazán megismerni, ha szimpátiát vagy unszimpátiát érzel iránta, úgy a teljes semlegesség állapotát sem érheted el, ha felgyülemlik benned a feszültség. Le kell adnia belőle, s tesz is érte, hogy ez így legyen. Félreteszi földi bajait, s a küldetés adta gondjait. Többé már nem problémákat lát Natalie elrablásában. Egyszerűen kihívásokat.
Nem tudja, mennyi időbe telik, mire visszavezeti a szálakat, azonban azonnal megragadja őket, mikor érezni véli az elvezető fonalakat. Kicsit olyan, mintha szó szerint vendégségbe hívnák. Olyan egyértelmű, olyan hívogató… S mint aranyhal, lubickol tovább az éterben, nem is igazán tudja már, a való életben, vagy azon kívül tartózkodik immár. Talán nem is fontos, talán az egész lényegtelen, lényege merre lényegül tovább.
Szimpátiára és unszimpátiára nincs szüksége. Túlságosan befolyásolná őt a tárgyalásban. Ő csak céljait hozta magával, hogy közös nevezőre jusson a király fiával. Nem vált ki belőle érzéseket sem a sötétség, sem pedig a távolban felizzó, vörös szempár, sőt, tulajdonképpen tökéletesen úgy viselkedik, mintha az efféle abszurd történések számára mindennaposak lennének. Még némi elégedettség is tükröződik arcán, ahogy az ürességben úgy gondolja, lótuszülésben helyet foglal. Így mégis csak kényelmesebb számára.
- Nagyszerű. Máris nincs szükségem magyarázkodásra. Smile – ha érzelmeket magával hozott volna, kikérné magának a faragatlanságot, amiért patkánynak nevezi őket. Nyugalma azonban túl nagy, túlságosan megrendíthetetlen ahhoz, hogy megszólja ezt. Türelem, türelem… csak türelemre van szüksége. Be fogja törni őt. Csak idővel, idővel.
Érzi a felindultságot a fattyon, ám hagyja, hogy kipárologjanak belőle ezek a negatív érzések. Túlságosan megszokta némelyik arrancar ilyetén viselkedését ahhoz, hogy meghökkenjen rajta. Ő pedig maga a keserűség, ő az élő apátia, a türelembe mártott bánat, ő nem hagyhatja magát ilyen egyszerűen provokálni. Tulajdonképpen még tetszik is neki, hogy ilyet láthat. Kicsit olyan, mintha az ilyen emberek kiegészítenék őt egy bizonyos szinten. Ahogyan Natalie is kiegészíti őt, ha éppen arra van szükség.
Nem különösebben reagál arra, ahogyan elaltatják. Kedves mosoly húzódik végig kígyószerű vonásokkal rendelkező arcán, s mintha csak egy mozira ülne be, kezdi álmodni a vágyakat és álmokat. Mint legutóbb is, ismét úgy reagál, ám nem tehet róla, hiszen ő már igencsak nem tudja, hogy mi is, mely része is önmaga. A képek pedig felvillannak, egyik a másik után. Álmok, vágyak vagy célok? Nem, ezt csak önmaga tudja hát. Nem is tiltakozik előle, hogy a király fia mindezeket megismerje. Ha neki ez jó, hát legyen így… Rajta ne múljék! Mire várnak? Szórakozzanak! Ő maga is kíváncsi a válaszra!
Ám mi az igaz válasz? Talán az, amiben egy anyuka elmegy egy cukrászdába, hogy három éves kisfiának tortát vegyen? Gyönyörű álom, gyönyörű vágy. A nő szempontjából látják, ahogy haját igazítgatva tér be a cukrászdába, s hosszasan válogatni kezd közülük. Szereti a gyermekét. Szereti, mert ő a sajátja. Az ő vére, az ő izzadtsága. Hosszú hónapokon át hordta őt szíve alatt, most pedig újabb év telt el családi boldogságában. Szereti gyermekét, szereti férjét. Ő valóban mindent megtesz azért, hogy szülinapja tökéletes legyen.
Vágyódik másra is… Vágyódik édes csókra. Nem, az a lány sosem vette őt észre. Mégis miért tette volna? Csak mert egyszer egy szünetben beszélgettek? Add fel, add fel… Vajon milyen ízű lehet ajka? Vajon milyen melengető lehet édes ölelése?
Ölelés nem kell! Nekem ölés kell… Sikolyát akarom hallani! Sírását, nevetését, míg végleg el nem halkul! Már érzem, ahogy a kés húsába váj. Többé nem alázhat meg, nem gyalázhat meg, többé nem árthat nekem senki sem!
Mégis miért ölnél? A béke biztonsága, nekem az kell! Kell a nyugalmam, kellesz te is… Gyere vissza hozzám, nélküled nem élem túl!
Vess hát véget önmagad életednek! Nincs értelme, nincs semminek sem értelme! Engem senki sem szeret… Legnagyobb bűnöm talán most követem el. Vágyam mégis teljesítem. Csak pár lépés, míg a szélét elérem. Vajon milyen érzés zuhanni? Vajon milyen érzés földet érni? Nem, már hamarabb meghalok, mielőtt ezt megtudatom. Nem kell félnem, addigra már nem érzek semmit.
Szánalmasak vagytok! Szánalmasak vagytok mind! Én nem akarok ennyire szánalmas lenni! Nem engedem, nem engedem, TAKARODJ KI A FEJEMBŐL! Egyszer még hazatérek, esküszöm.
Te pedig negatív vagy… senki sem kérdezett. Hogy tessék? Az én álmom? Nem is tudom, melyikkel kezdjem. Szerettem volna önálló lenni. Tudjátok, kikerülni a családi fészekből, biztos állás, autó, saját család, meg ilyenek. Persze, ehhez vissza kéne térnem a holnapi vizsgámhoz, értem.
Ambíciók, micsoda ambíciók! Osztozom. Tudod, én egy saját vállalkozást akartam. A saját ruhamárkám.
Nahát, még egy művész! Tudod, én mindig is híres szobrász akartam lenni. Sajna sohasem sikerült.
Szeretlek, megöllek, szeretlek, megöllek, szeretlek! Meg kell, hogy öljelek. Engem nem korlátozhatsz, Desmond.
- Kérlek, szólj, ha a sajátom látom. Smile – mormolja békésen, láthatóan nem zaklatja őt fel semmi sem abból, amit lát. Talán fel se fogja, mi az, amit pontosan lát. Hidegen hagyja az is, amikor a saját nevét hallja viszont.
- Jobban érdekel, mi a te álmod. Beszélgessünk kicsit róla. Smile – cseverészik a király fiával, aki úgy tűnik, már sok mindent tud róla, ő maga azonban alig valamit. Azt se nagyon tudja, hogy lenne illendő megszólítania. Talán nem veszi rossz néven, ha magázódik vele.
- Nem kell, hogy üssék egymást céljaink. – kezd bele a puhatolózásba – Tudod, nekem csak céljaim vannak, nem álmaim. – pár másodpercre elhallgat, ahogyan egy álombéli, hátborzongató kacajt hallgat. Miért ilyen primitívek mindannyian? Miért ennyire manipulálhatóak? Ostobák, egyszerűek. Semmire sem képesek.
- Jól értettem, király akarsz lenni? Uralni akarod a világot? Szép, igazán szép álom. De miért csak álom? Miért nem cél? Tudod, az álmok azért álmok, mert megvalósíthatatlanok. – üti tovább a vasat. Nem zavartatja magát a még mindig őt sorozó képek láttán. Tulajdonképpen az egész olyan számára, mintha csak beült volna megnézni valami ostoba filmet, mely azt kívánja, minden ötödik percben szóljanak hozzá valamit. - Tudod, én segíthetek az álmodból célt alkotni. Smile

Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te25900/30000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (25900/30000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptySzer. Jan. 09, 2013 11:23 am

Meglepetésemre Eliziana volt, aki elsőre mellém állt. Feltehetően bökte a csőrét, hogy sikerült csapdába csalni, és benne is benne volt az elégtétel vágya.
- Én visszamegyek. Eleget szórakoztak velem ahhoz, hogy az már a kelleténél is tovább töltsön vizet a pohárba. Hogy melyikőtök jön vagy marad az nem érdekel. Legalább nem lesztek az utamban.
~ Mi az, hogy ne legyünk az útjába? Mindjárt megmutatom, hogy kivel babráljon…
- Mielőtt valami hú de nagy terven gondolkoznátok, ajánlom és javaslom, hogy ha jöttök , maradjunk a legegyszerűbb megoldásnál. Bemegyünk, elhozzuk a primerát, hazamegyünk. Mindemellett az utunkba kerülő összes akadálynak végérvényesen pusztulnia kell. Remélem senkink sincs mindez ellen kifogása. – karjára feltekerte a láncait - Akkor jöttök? –indul el a kastély irányába.
- Habár Desmond fraccionja vagyok, tökéletesen egyetértek abban, hogy rúgjunk szélt néhány segget. – Serina is egyetért.
- Nem rossz ötlet az egyenesen előre…. bemenni, és szétrúgni mindenkinek a seggét, aki útba mer állni. Viszont az öreg, a király, akinek most Natalie élvezi vendégszeretetét, az nem most jött a falvédőről.
Eliziana nem tudja kivel is állunk lényegében szemben. Az öreg nem éppen egy gyenge vénember. Van rendesen erő. Ha csak úgy neki esni, akkor végünk, és feltehetően számít arra, hogy visszamegyünk, és kopogás nélkül törnénk rá ismét. Másik, hogy nem fogja hagyni, hogy a Pillangó hercegnővel távozzunk.
- Ácsorogjunk csak meg egy bolhapötynyit!! Emlékeztek még, hogy mi a fészkes francért vagyunk itt? – hirtelen Serina-ra pillantok - Mi lesz a pengével? Seth bácsi ezért küldött ide bennünket. Nem hiszem, hogy boldog lesz, hacsak a primerát visszük neki haza. Én azt mondom, hogy mielőtt szétrúgjuk mindenkinek a seggét, kínozzuk meg őket, és szedjük ki belőlük, hogy mégis hol a fészkes francban van. Aki pedig megakar akadályozni bennünket, azt együk meg. Kezdek éhes és nyűgös lenni. Egyet kell, hogy értsek az ötös espadával... mutassuk meg, hogy az espadákkal és fraccionjaikkal nem lehet szórakozni.
Oh, hogy az a… Seth féle pengekeresgélés az én fejemből teljen kiment. Mi van, ha ezzel tényleg csak a pengekeresgélésről akarják elvonni a figyelmünket. Bár az is lehet, hogy közülünk a pillangó hercegnő van a legközelebb a pengéhez. Nem igazán értem, hogy miért foglalta le magának a király, de az is lehet, hogy a pengének is köze van hozzá.
- Feltűnt nektek, hogy a pengéért jöttünk és a legtöbben most már csak el akarnak menni a Primerával egyetemben? Tuti, hogy a pengét rejtegetik, csak ilyen furmányos módon karnak velünk kitolni. Persze lehet, hogy nincs igazam, de még mindig azon az állásponton vagyok, hogy forgassuk kicsit fel ezt a világot. Alakítsuk át a mi szájunk íze szerintire. Férfiakat megerőszakolni, nőket lemészárolni! Útra fel! Desmond-sama mit mond?
Kellemesen csalódtam. Nem gondolkodtam, hogy mindkét lány amellett dönt, hogy akkor menjünk, és szerezzük vissza a Pillangó mániás hercegnőt. Aki ebbe megakadályoz azzal végezzünk. Mindenki elégtételt akar venni. Szerintem ha már hárman nekiesünk a megvalósításnak, akkor a királynak hosszú nézés lesz. Bár egy kisebb vízcsepp szalad végig a homlokomon a „Férfiakat megerőszakolni, nőket lemészárolni!” mondaton. Inkább az első fele csapta ki igazán a biztosítékot. Kicsit el is pirulok, ugyanis a lélektestem még érintetlen. Nem mintha nagyon ilyesmire lenne időm… Még jobban elvörösödöm, mikor Desmond-ra nézek. A vicc csupán, hogy jelenleg ő az egyetlen férfi. Gyorsba arcon is csapom magam, hogy egy kicsit észhez térjek, és újra a gyilkolási vágy legyen úrrá rajtam, és hogy a királynak nagyot bemossak. Lényegében Ronan zökkentett vissza.
- Apuuu, menjünk, mentsük meg Natalie-nénit, mielőtt valami csúnya dolog történik vele! Ha Natalie-néni nem lenne, nem csak a legerősebb lennél, de a legokosabb is, és akkor túl sok dolgod lenne, és azt én nem akarom. És Natalie-néni olyan aranyos, ne hagyjuk itt, ugye, Eliana-nee-chan? – bólintok - Ha el is tudnánk menni Narnián keresztül, akkor sem szabad hátrahagyni valakit, az rossz. … Apuuuu, légysziii, Sirenia-anyu és Zili-néni is jönni szeretne, mentsük meg Natalie-nénit a vuclinyulaktól. Jaj, várjál, tegyél le egy kicsit, csináljuk ezt a három testőrös dolgot, tudjátok, amiben a Darth Ányán van. Egy mindenkiért, mindenki egyért.
~ Nee-chan… Ez elég megtisztelő, de Sirenia-t miért anyuzza? – kicsit elkerekedett a szemem – Na jó, tőlem sokkal anyáskodóbb, és nem csoda, hogy Ronan az anyukájának tekinti. Én meg vagyok a nagy gonosz nővér.
A testőrök féle „Egy mindenkiért, mindenki egyért!” ismerős jelmondata. Kardját előhúzza, és elére nyújtja. Végül is csak egyszer van gyereknap és ezért én is odarakom, hogy még sem legyek olyan szemét, ha már akarja. De nem tartom ott sokáig, ugyanis érdeklődve figyelek fel Desmond-ra, aki hosszú idő után megszólal.
- Natalie üzeni, hogy legyünk ügyesek. Azt hiszem, jól van. …
~ Talán telepatikus komminkáció? De igazán jó tudni, hogy még egyben van
- Mindazonáltal Sirenia kisasszonynak igaza van. Fő célunk a fegyver kell, hogy legyen, mielőtt elindul, Aberquero-sama. … Terv nélkül azonban nem jutunk előre, kénytelenek vagyunk belátni. Kétségtelen, Sirenia kisasszonyban több rejlik, mint azt magam is tudtam. – most kicsit hátrányba érzem magam - Kellett valami, amiért az uralkodónak szüksége van Nataliera... Kellett neki tőle valami, ami nem az ereje. Nem csak az ereje. … Aberquero-sama, feltételezem felindultságából, bosszút kíván. Sirenia kisasszony, a káoszt megadhatom, ha egyet ért velem. Eliana kisasszony, támogatásában bízok. – bólintok - Ronan... te is vissza akarod kapni Nataliet. … Keressük meg a király fiát, még mielőtt bármerre elindulunk. Kis szerencsével talán néhány perc alatt vissza tudom vezetni a forrást... Az uralkodó fia az egyetlen, aki igazán hasznos szövetségesünk lehet. Általa visszaszerezhetjük Nataliet, megszerezhetjük a rejtélyes pengét, valamint olyan káoszt okozhatunk ebben a világban, amit a palota lerombolásával sem érhetünk el. Ha megbíztok bennem, és adtok egy kis időt, persze.
- Na de… - kicsit aggódóan nézek Desmond-ra – A Király sem éppen a puszipajtásunk. Összefogna velünk az öreg ellen viszont nem lepődnék meg, ha hirtelen hátba szúrna mindannyiunkat. Én nem bíznék meg benne.
Nem éppen szépséges álmokat bocsájtott legutóbb sem ránk, és most kérjük a segítségét? Én féltem Desmond-ot. Nem tetszik az ötlet, de ha elhatározott célja, akkor bele egyezem, éppen ezért beleegyezően lehajtom a fejemet és nem szólok semmit sem. Az viszont igaz, hogy az ő és a mi erőnk már elegendő a király megbuktatására.
Desmond meditálni kezd, és az égen furcsa viharfelhők kezdenek gyülekezni. Magamban megjegyzem, hogy már jön is a beszari kis féreg. Egyszerre hátborzongató érzés lett úrrá rajtam. Hirtelen egy hatalmas villámcsapás. Majd egy közvetlenül mellettem.
- SERINIA! AZONNAL VIDD RONAN-T FEDEZÉKBE! – kiáltok oda, majd elindultam volna Desmond felé, viszont az előzőknél sokkal hatalmasabb villám csapott bele Desmond-ba. A fénye majd elvakított, és majd elsodort. Mikor ismét ki tudtam nyitni a szemem, akkor már csak hűlt helyét láttam. A villámok viszont tovább csapkodtak. Ahol becsaptak, ott a fű teljesen megfagyott. „Jég villámok?”
Hirtelen egy kellemes szellőt éreztem, mely belekapott a hajamba. Virágszirmok szálltak, és a Nyomasztó Reitsu is elszállt.
- Miért nem tértetek haza, ahogy azt atyám is kérte?
~ Ezt a hangot én ismerem, ez csakis a kísérőnk lehet. Utánunk jött volna? Mit akar? – fordultam hátra és meg is láttam
- Közeleg az éj, de az éjszaka veszélyes. Csak halál vár arra, ki nem húzódik menedékbe. – szavai során megszédül, még éppen, hogy meg tud kapaszkodni a mellette lévő vastag törzsű fában - Nem tudtok hazatérni igaz? Vagy más miatt maradtatok? Igen, más miatt. Fivérem olyasmit tett, mit nem lett volna szabad. Bajban vagytok, akárcsak társaitok, ahogy én, s atyám, ezért segítek nektek.
Látszik, hogy nincs éppen a toppon. Levegőt is nehezen veszi. Végigmért bennünket, majd nagy nehezen ellökte magát a fától.
- Ha megkérlek rá titeket, megbíztok bennem, ugye? A bizalom fontos, nem játék. Hosszú út vár előttünk, az éjszaka megpróbál megrémiszteni minket, de ha bizalommal fordultok felém, cserébe barátságot, védelmet kaptok.
- Jól gondolom, hogy te tudsz mindenről. Akkor kezdhetsz mesélni. … Mégis mi folyik itt? A király miért tett bennünket próbatétel elé? Miért tartotta magánál Natalie-t? Minket miért zavart el, és mondta, hogy mennünk haza, hisz nélküle egyértelmű, hogy ez lehetetlen. Az testvéred mégis micsoda vagy kicsoda? Elvitte az Espada-mat, és nem éppen vagyok a legnyugodtabb. Egyáltalán hogy bíznánk meg benned? Mi alapján?
Indulatomat már egyszerűen képtelen vagyok leplezni. A jéghideg lélekenergiám kiáramlik, és a talpam alatt még be nem fagyott területet megfagyassza.
- Sötétben tapogatózunk… Megint itt az a rémisztő éj, mely elől menekülni kell… Mégis mi folyik itt? Mi van az időjárással, és itt mindennel? … Értsd meg, hogy elég rossz sötétben tapogatózni, és megbízni benned. … Mond… Ha a helyünkbe lennél, akkor te megbíznál magadban?
Közelebb és közelebb kerülök hozzá. Felettébb választ akarok kapni a kérdéseimre, és most jobb esetben rázúdítottam mindent. Talán remélem, hogy tud felelni nekünk. De mégis úgy érzem, hogy valami nyugodtság áramlik belőle. Már korábban is éreztem. Tudat alatt feltétel nélkül bíznék benne. Többiekre is ránéztem, hogy ők mit gondolnak….
- Nem tudom milyen itt az éj, de biztonságba kísérsz MINDENKIT – hangsúlyoztam – Akkor én veled tartok…. Sajnos most nincs túl sok jó ötletem.
Bűnbánóan hajtom le a fejemet. Sem Natalie-t sem Desmond elszakadását nem tudtam megakadályozni. Eliziana a rangidős, lényegében rá kellene hallgatnunk. Viszont ő ha teheti, akkor most azonnal neki esik a nőnek, abból meg semmi jó nem sül ki. Ha kell, akkor megvédem a nőt, ugyanis én választ akarok, és ő legalább ismeri ezt a furcsa helyet, szóval mindenképpen élve kell nekünk.
Vissza az elejére Go down
Ronan J. Phellera
Arrancar
Arrancar
Ronan J. Phellera

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Sokfelé :o
Registration date : 2012. Apr. 06.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 97.arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te11000/15000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (11000/15000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptyPént. Márc. 15, 2013 12:47 pm

De jó, visszamegyünk! bounce Akkor Natalie-nénit kimentjük, és olyanok leszünk, mint sok-sok-sok-sok-sok-sok lovag, és majd bekerülhetek a mesekönyvbe. Mondjuk, Narniába csak rossz gyerekek mehetnek, ha túl jó leszek, lehet nem engednek be. O.O Lehet majd ha hazamentünk, megeszek hat tábla csokit éjszaka, az nagyon, nagyon gonosz dolog.
- Akkor tegyük vissza a falvédőre, Eliana-nee, biztosan hiányozhat már neki. *.* A királyok miért vannak amúgy a falvédőn, Eliana-nee? *.*- azt nem kérdem meg, hogy mi az a falvédő, mert nem akarok butának tűnni. Nagyon jó a logikám, a Micimackóban is rájöttem, hogy Füles szerelmes Kangába, ezt is ki tudom következtetni. bounce
Hirtelen elkezd dörögni meg villámolni, úgyhogy azonnal odabújok Sirenia-anyuhoz, akkor a csúnya dörgés nem tud bántani, ha valaki vigyáz rám. Vetődik Desmond-apu hogy tud ilyenkor aludni? Ilyenkor nem szabad aludni. bounce
A kezénél fogva elkezdem odahúzni Sirenia-anyut, hogy keltse fel Desmond-aput, de belecsap egy villám, és eltűnik. O.O DESMOND-APUT ELRABOLTÁK! sírás Minket is elrabolnak? O.O Nem akarooom! Még sok-sok-sok-sok-sok legóvárat kell felépítenem, nem vihetnek magukkal a bumbusok. szomorú
- Sirenia-anyu, minket is elvisznek a vuclik? O.O- még jobban belekapaszkodom anyuba, és megpróbálok közelebb menni, hogy megfogjam Eliana-neet is, nehogy őket is magával vigye valami. Őket nem adom. bounce
Ahogy megjelenik a néni, elbújok Sirenia-anyu mögé, biztos ő rabolta el Desmond-aput is, és mivel én vagyok a fia, én kellek neki, meg én legózok a legszebben is. Sőt, most már csak én vagyok fiú, lehet fiút akar vinni direkt. O.O Lehet, hogy teázni meg babázni akar velem, aztán ki fogja festeni a körmömet. O.O sírás
Ahogy a néni elszédül, kidugom a buksim anyu mögül, és megnézem, de gyorsan vissza is bújok, mert ha két másodpercnél tovább nézem, észrevehet. Csak utána nézek ki rá újra, amikor éppen visszanyeri az egyensúlyát- biztos körbeforgott vagy körhintázott vagy valami egyéb gonosz játékot játszott, amit a lányok szoktak. O.O De most ravaszul próbál elrabolni minket, hogy kövessük őt, és Eliana-nee követni is akarja. O.O Elengedem Sirenia-anyut, és odafutok hozzá, hogy belecsimpaszkodhassak a kezébe, hogy ne tudjon menni.
- Ne menj, ő nem jó!- bátortalanul a nénire nézek, aki ugyan nem tűnik boszorkánynak, de lehet, hogy be van festve az orra, ha lenne mágnesem, biztosan hozzátapadna. A boszorkányok megeszik a gyerekeket… nem akarok kemencébe kerülni! O.O Az meleg. sírás De talán, tudja, hogy hol van Desmond-apu…
- Boszorkány néni, hová tetszett vinni Desmond-aput, és miért tetszett odavinni? *.*
Vissza az elejére Go down
Sirenia de Rose
Arrancar
Arrancar
Sirenia de Rose

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Hueco Mundo/Las Noches
Registration date : 2012. Feb. 10.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Arrancar, Adala fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A rejtélyek pengéje - Page 2 Cl0te11100/15000A rejtélyek pengéje - Page 2 29y5sib  (11100/15000)

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptyKedd Ápr. 16, 2013 10:40 pm

Komoly szavak hangzanak el, lelkesebbnél lelkesebb szavak csattognak. Úgy tűnik, ez pár pillanatig a szájtépés ideje. Amikor azonban Ronan valami testőrös játékot talál ki, hogy mindenki egyért ... én csak meredten magam elé tekintek.
- Nincs időnk játszani.
Mondom hűvösen s én bizony, most kimaradok a Kölyök nyafogásából. Mindenki más úgy játszik vele, ahogyan szeretne. A fejleményeket követem, nem figyelhetek, holmi játékra, mert az egyik fraccion társam így gondolta, hogy itt az ideje játszani. Desmond-sama úgy dönt, hogy felveszi a kapcsolatot a király fiával. Hát tegye. De jó lenne, ha sietnénk és végre tennénk a dolgunkat. Engem zavar ez az egész helyzet, ami kialakult. Kezdtük azzal, hogy jöttünk a pengéért, aztán feltűnt a király lánya, aki nem tudott megvédeni bennünket a vihartól. Sőt, ott hagyott minket egy tetves barlangban, amelyben valaki beletúrt a fejünkbe. Ezt nem fogom neki megbocsátani. Aztán valami király hepajkodott, hogy a fia így, a fia úgy. Valaki megröptetett bennünket és most megint itt vagyunk a primera nélkül és pengéért még el se indultunk.
- Óvatosan, Desmond-sama. Nekem bűzlik ez az egész hely.
S gyanúm beigazolódik, alig kezd el meditálni az secunda espada, ... máris megtörténik a baj. Villámok kezdenek cikázni, amire ösztönösen behúzom a nyakamat. de, ha ez nem lenne elég, Desmond eltűnik a következő pillanatban. Hát ezt most jól megszívtuk. Egyedül maradtam egy pszichopata espadával, a Kölyökkel, meg Barrossal. S ha ez nem lenne elég, akkor a hófehér hajú lány is feltűnik, aki egyszer már átverte az agyamat a mézes mázos dumájával. Biztonságba? Na persze, hiszi a piszi. Én nem voltam biztonságban abban a barlangban, ahogyan Ronan sem. A pszicho csaj biztonsága nem érdekel. Miután Barros befejezte a kérdéseit én a többiekre pillantok.
- Nem is tudom. Én arra gondoltam, hogy ezzel a Szűzzel megyek. Ha nekem adja a combjait, a melleit és az ágyékát, akkor garantáltan megvett magának és elfogadom a segítségét.
Mondom, majd a fehér hajú nő mellé sétálok és többiekre pillantok ismét. Majd vállat vonok. Ez a csajszi, olyan dögös mellettem. Érdemes lenne kicsit elszórakozni vele. Szép fehér a bőr, vörös az ajka. Dús keblei hívogatóan domborodnak. Jobbomat, bizalmaskodva a vállára teszem és újfent a többiek számára címzem szavaimat.
- Lássuk be, nincs más módszer csak az, ha a Szűz segítségét igénybe vesszük. Elsőként álltam ide, mellé. S számotokra nincs más mondandóm, csak az: Hogy kiköveztem előttetek az utat.
Mindenki számára titokzatos ehet, hogy mégis milyen útról beszélek. A következő pillanatban azonban értelmet nyerhet. Ha ugyanis sikerült elhitetni a nővel, hogy é vele megyek és a társaimat is erre buzdítom, hatalmas meglepetésben lesz része. Reiatsumat a homlokomba koncentrálom és egy óvatlan pillanatban megpróbálom teljes erőmből megfejelni a nőt. A többieknek megmondtam, hogy mit akarok és mit pártolok. Forgassuk fel ezt a helyet és tökéletes azzal kezdeni, ha azt fejelem meg, aki egyszer már átverte az agyunkat. Az ötös espadának se lesz ez ellen kivetnivalója, hiszen velem együtt ücsörgött abban az átkozott barlangban. Ha pedig sikerült megfejelni a nőt, akkor immáron teljesen mást mondok.
- Ez a ribanc, egyszer már átvert minket. Espada-sama, azt tanácsolom, hogy kezdjük vele a vérontást! Nem lenne ellenemre, ha előtte kivallatnánk. Ez a nő téged is cserben hagyott, miközben védelmet és biztonságot ígért. Las Nochesben ezt árulásnak hívják és zsoldja a halál.
Ha nem sikerülne megfejelni, azért reménykedem, hogy az espada és Barros azért rájött, hogy nem biztos a báj csevejt kellene erőltetni. Ahogy abban az esetben is kapcsolnak, legalábbis remélem, ha túl kemény a feje és esetleg én leszek az, aki kifekszik. Egy biztos. Ez a nő most rosszkor és rossz helyen jelent meg. Legalábbis, ha követi példámat az espada, akkor biztosan.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 EmptyHétf. Aug. 26, 2013 8:22 am

A küldetést a hosszú inaktívság miatt LEZÁROM.

Eliziana Aberquero: Két körrel kevesebbet írtál, mint a többiek, így jutalmad 3000 LP és 2500 ryou
Többiek: 3500 LP 3000 ryou
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A rejtélyek pengéje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtélyek pengéje   A rejtélyek pengéje - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A rejtélyek pengéje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Karakurán kívüli világ :: Küldetések :: Lezárt küldetések-