-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hálókörlet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te31700/45000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Május 25, 2014 4:12 am

Reggeli zűrzavar

Volt képe gondolkodást mímelni a kérdésemre!!! Még ha nem is gondolta komolyan... Legszívesebben a vállába boxoltam volna, még úgy is, ha közben elővesz a vigyorgás, ám köztünk volt az asztal, rajta az étel, meg Hikaru~chan, ámbár ő nem az asztalon szerencsére, szóval jobbnak láttam önmegtartóztatni. Ráadásképp ki tudja mi sült volna ki holmi verekedésekből...
De végül, ha én nem is, úgy tűnt a zashiki-warashim büntetett helyettem is, és olyan ártatlansággal, amilyet még nem látott a világ. Ráadásképp úgy, hogy nem is volt rá szükség, de inkább újfent nem jegyeztem meg semmit, lévén a férfi válaszolt a lányka kérdésére, még ha kissé krahácsolva is.
Bagabondó bemutatására mosolyra húztam a szám, hisz elképzeltem a figurát. Mondhatni pont az ellentetjének hatott, mint amilyen Gingitsune.
- Kíváncsivá lettem kissé iránta is... - finomítottam jócskán a dolgokon. Elvégre penge volt, ráadásképp nem láthattam, de meséltek róla...
Egyből érdekes fickónak sejtettem, ám egyelőre nem faggattam tovább Motochika~sant Bagabondóról, főleg mert Hikaru~chan egyre érdeklődőbb lévén újabb kérdést tett fel. Meg is simogattam a fejecskéjét, hisz nem tudtam, hogy ő evés közbe tud csak ismerkedni...
- Akkor a bácsihoz is bemehetek én is? - újfent elkuncogtam magam, de megint nem szólaltam közbe, hisz nekik kell összebarátkozniuk, és nem nekem kell tolmácsolnom. Hallják egymást, már valamennyire látják is, tán csak megoldják...
Inkább lelkes elmélyüléssel, természetesen extra mód vigyorogva fogyasztottam a reggelit. Pár korty teával öblítettem le, és reméltem erősen, hogy nem akarnak bele fojtani ebbe a pár kortyba, a felettébb viccessé vállt helyzetbe...

...:
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te5000/15000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyKedd Május 27, 2014 3:10 am

Reggeli zűrzavar

- Na, hát meg nem tudom mutatni, max lerajzolni, de az se lesz valami jó. Piszkos bénán rajzolok… inkább firkálás az, mint művészet. Mintha egy macska lábára kötné ceruzát, és rálöknéd egy darab pappírra. Annyi a tudásom. Talán valakivel lerajzoltatom.- csak találni kéne valakit, aki erre képes is. Nem ismer senkit se, talán majd Tollas, vagy Kezes tudhat ilyenről. Rájuk se bízná a rajzolást. Kezes kézben hiányt szenved, már ki is esett, Tollas meg… hát lehet hamarább elrágná a ceruza végét, mint belekezdene, vagy valamit hajtogatna a papírból. Meg van lőve, de rendesen.
De nem úgy, mint Hikaruval való ismerkedése, barátkozása. Igaz az, hogy evés közben tud az ember igazán haverkodni. Jó kaja, és magától jön a szöveg, ennél már csak piálás közben mehetne jobban. De van egy tippje, hogy Vörike ezt nem nagyon engedné meg. De elmaradottság. Bezzeg Motochika, már akkor részeg volt, amikor az itteni idő szerint tizennégy volt. Igaz, utána úgy elverte Baa~chan, hogy már attól összerezzent, ha valaki előtte ivott. Nehéz volt ebből kinőnie, és ismét ártatlan szeretettel néznie az alkoholt. Az elején még mindig a háta mögé nézett, hátha ott van Baa~chan, kezében a fakanál, vagy ami éppen a keze ügyébe akadt.
- Naná, hogy jöhetsz, de hívj csak Motochikának. Nem kell bácsizni, még nincs egy ősz hajszálam se, és még vénnek se érzem magamat.- mondta barátságosan mosolyogva. Bár nem nagyon tudja, hogy kell bánni a gyerekekkel, de ha embereknek tud néha olyan barátságos arcot vágni, akkor csak egy gyereknek is menni fog. Legalább most gyakorolhat arra, amikor találkozik Hime pereputtyával. Szó, mi szó, jól belehúzott az a lány. Ki se nézné belőle az ember, hogy ennyire rákapott a szexre.
- És mik a további tervek, Vörike? Reggeli után, gondolom mindenki rendbe rakja magát, és egy kis edzés, és ilyenek. De utána?- pislogott kérdően Vörikére. Ő a nő, mondja csak meg az asszonyka, hogy mit is tervez a továbbiakban. Na meg este. Talán rákapott a jóra, és szeretné folytatni, és hát Motochikának ez igazán nincs ellenére. De lehet most lesz az a látogatás, akkor pedig egy pár órára le lesz foglalva Motochika a takarítással, jó pár órára.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te31700/45000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyKedd Május 27, 2014 9:26 am


Reggeli zűrzavar
Halkan elnevettem magam, mikor elképzeltem, ahogy elsőként is elkap a Varázsló egy cicát. Majd a lábára ecsetet köt, miközben a cica össze-vissza karmolászná, lévén menekülni akar a szegény pára. Végül egy nagy ív fehér papíros fele akarná lökdösni, amit viszont a cica veszett mód ellenezne, ezért mind a négy lábával ráfeszítene, hogy márpedig ő aztán arra a papírra rá nem lép!
- Hogy tudsz bárkit is megkérni rá, hogy lerajzolja, ha rajtad kívül más nem láthatja? - gondolkodtam tovább, ámbár úgy tűnt, kihallatszott.
Közben Hikaru~chan is kezdett belemelegedni a megnövekedett asztaltársaság jótékony előnyeinek a kihasználásába. Mosolyogva figyeltem, ahogy a férfi a leánykával társalgott. Nem akart vele gügyögni, nem beszélt lassabban, és ami még fontosabb volt, nem keverte a nehéz felfogást a gyermek léttel. Arról persze nem világosítottam fel, hogy a picur lány idősebb, mint mi ketten együtt véve, lévén a lányoknál úgy láttam, hogy ez egy kényes téma... Szóval női együttérzésből mélyen hallgattam róla. A férfi engedélyére, mellyel a kis zashiki-warashinak is bejárást engedett a saját otthonába, egy hálás mosollyal köszöntem meg. Már csak az maradt hátra, hogy ha kettesbe maradok a bájos leánykával, akkor tisztázzuk ezt a jövős-menős dolgot. Ismertem már a lelkem kreatív fantáziáját, szóval magamba kitűztem egy ilyes csevejt.
Ezalatt elkaptam a férfi pillantását. Vagy ő kapta el az enyémet? Pár pillanatra éreztem, hogy szívdobogásom heveskedésre adta a fejét, miközben a hihetetlenül sötét és gyönyörű szempárba fúrtam a pillantásom. A külvilág, érzékelve gyorsan felkavarodó lelkiállapotom, úgy döntött, szabadságolja magát, és megszűnik kissé létezni. Talán integettem is volna néki, ám épp más, kellemesebb elfoglaltság kötött le, pillanatnyilag, így nem értem rá. Furcsán izgalmas merengésemből bambulásom személye riasztott ki a hangjával. Egyből libabőrös lettem egészen a tarkómig, majd mint egy rajtakapott gyerkőc, csibészesen elvigyorodtam, de el is pirultam. Pár pillantás erejéig kutattam a fejembe, hogy vajon mit is kérdezett, lévén épp más hangulatba leledzettem, majd előkaparászva az emlékmorzsákat, össze is pakoltam a képet.
"...tervek... reggeli... edzés... rend..." Végül a kérdés is beugrott, hogy a tovább levőkről folyt épp az érdeklődés. Óvatosan a hajamba birizgáltam, lévén nem volt kész forgatókönyvem a napra, ahogy Suza~chan szokta volt mondogatni. Pár pillanatra elgondolkodtam, de lévén a válaszom várták, hát első soron egy magyarázatot rittyentettem, miért is nincs ilyenem.
- Ha őszinte akarok lenni- pislogtam kissé alulról a férfira - Tegnap este... khm... nem értem rá tervezgetni. Bocsánat érte. - persze a szavaimmal ellentétben a megbánás legkisebb jelét se mutattam. Immáron csibészes mosoly trónolt a képemen, és hasonlóan incselkedve csillogott a szemem is - Ma reggel pedig... - újfent a hajam matattam anélkül, hogy magam észre vettem volna - ... szóval még a tegnapi nap hatása alatt voltam, szóval újfent nem ültem le tervezgetni. Szóval ha megfelel, feldobok egy ötletbörzét, hogy a kissé másfele kalandozó elmém kíméljem, és majd mosolyogva bólogatok, vagy még jobban mosolyogva rázom a fejem... oké, a végét csak viccnek szántam - tettem hozzá, noha az ábrázatom alapján efelől kétségek merülhettek fel.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te5000/15000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2014 5:04 am

Reggeli zűrzavar

- Egyszerűen. Hát elmondom neki, hogy néz ki, meg körbeírom jól, és majd rábökök arra, ami a legközelebb áll az igazsághoz.- tényleg egyszerűen hangzik, de mégis kurva nehéz lesz. Nem kevés munkába fog kerülni, mire tényleg egy értékelhető darab fog születni. Főleg, mert ahhoz, hogy elsőnek sikerüljön, ahhoz a legjobb kéne. Azt meg nem tudja, hogy ki is lehet, de mindegy, mert tuti drága lenne. Ha meg egy átlagost kér fel, ott meg többre lesz szükség, és az is le fogja szívni a pénztárcáját. Akárhogy is nézi, itt bizony üres lesz a zsebe. Ez a szívás, nem széllel szembe pisálni.
Kicsit beszélget már a láthatatlan lánykával, akit majd át kell keresztelnie homályosan látható lánykára. De a legjobb az lesz, ha megmarad majd a nevénél. Nem kell felesleges beceneveken törnie a fejét, meg egyéb marhaságokon. Na mindegy, ha nem felejti el, akkor így is fog tenni.
Kérdezte Vörikét, hogy akkor a mai nap hogy is legyen a továbbiakban, de a jelek szerint kicsit elkalandozott a hölgyike. Néha szívesen belelátna a nők fejébe, hogy ilyenkor mi is a helyzet. Bár lehet ez Vörikénél nem annyira jönne be, mert hát nem átlagos nő, annyi szent. Na de amit most mondott, az elég széles vigyort csalt Motochika ajkára, bár kissé önelégült is volt az a mosoly. De hát na, ezek szerint büszke lehet a teljesítményére. Nah, hát kitett magáért, akarta ám, hogy Vörikének maradandó élményben legyen része, és hát a jelek szerint, ezt sikerült is elérnie.
- Örülök neki, hogy ilyen „mély” benyomással voltam rád.- piszkos lator módjára vigyorog az egész jól félreérthető kijelentésén.- Eh… lehet nem kellett volna olyan hevesen „edzeni” tegnap este. Máskor erre azért figyellek, hogy reggel is működni tudj rendesen.- mondta vigyorogva, és közben csak folytatja az evést. Mert már elég volt az is, hogy a tegnap estéről beszélt, már is éhesebb lett.
- Akkor az eleje legyen az, amit mondtam, kaja, zuhany, meg ilyenek. Utána meg ha gondolod majd megint átjövök, és kitalálunk valamit. Játszhatunk is, vagy megtaníthatlak kártyázni. Persze szigorúan tét nélkül… na jó, max ruhára, és nem, nem el akarom nyerni a ruhádat, hanem ha vesztesz, akkor leveszel egy darabot magadról.- persze már látta Vörikét úgy, ahogy megszületett, de ha így vetkőztetheti az egy kis pluszt ad az egészhez… kicsit sok pluszt. Ha a ruha meg elfogyott, akkor játszhatnak más tétben is…
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te31700/45000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Május 29, 2014 5:22 am


Reggeli zűrzavar
-Talán bánod a heveskedést? - szaladt fel kérdőn a homlokomra a szemöldököm - Mert én cseppet sem. De ha te igen... - sóhajtottam galádul egy lemondót - Akkor innentől kezdve majd igyekszem visszafogni magam a kedvedért... - akarattal provokáltam vissza teljes ártatlanságba, hisz ő kezdte! Kellett neki ilyeneket mondania!
Az ötletekre valóban lelkesen vigyorogtam, noha feltűnt, hogy hirtelen kikopott az edzés opció. Pedig előlem nem menekülhetett!
- Lássuk csak... - vettem sorra a felsoroltakat - A reggeli előttünk... a zuhany arra - mutogattam a megfelelő ajtó fele, noha Hikaru~chan pont az ellenkezője felé hadonászott, de itthon tudtam az irányokat - Én annak csak örülök, ha itt vagy. Viszont azt a mai napba bele kell sűrítenem, hogy két új bokent is be kellene szerválnom, lévén az előző eltört az egyik keményfejű edzőtársam jóvoltából... - hogy mik vannak. Utána el kellett vinnem a negyedik osztaghoz, de lévén nem számoltam rá, hagytam Suza~chant inni. Kész gyászba vont díszmenet volt, mire Risu~chan egyik betegágyába szervíroztam a gyereket. Arról nem is beszélve, hogy azóta se volt időm új bokent csenni az osztag raktárából, lévén nem sokra rá, el lettem hajtva egy öngyilok akcióra. Minden előzetes számítás ellenére is túléltük a dolgot, és most itt árválkodtam egy valamire való boken nélkül. Hát élet így az élet, kérdem én.
Közbe jött a játék ötlet. Nem volt ellene kifogásom.
- Azt azért remélem tudod, hogy játék nélkül is bármikor megszabadulok a felesleges göncöktől... - majd mint aki most kapott észbe, gyorsan javítottam is - Igaz is, most mondtam, hogy nem heveskedek, és tessék. Vedd úgy, nem mondtam semmit. Kész innentől kezdve neglizsébe alszok, nehogy panasz legyen rám... - tettem hozzá gonosz vigyorral
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te5000/15000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Jún. 01, 2014 4:49 am

Reggeli zűrzavar.

- Mi? Dehogy bánnom én, egy cseppet se bánom.- hevesen rázta a fejét, mert ebből nem nagyon jöhet ki jól. De már lehet késő, Vörike vissza akarja fogni magát, hát az nem jó. A végén azon kapja magát Motochika, hogy Vörike majd csak úgy fekszik ott, és nem csinál semmit.- Ahogy mondtam, nem kell visszafogni magad, bár… szerintem nem is nagyon tudnád, sőt, tuti nem tudnád.- vigyorgott magabiztosan, de azért ott bujkált benne a félsz, hogy talán mégis képes visszafogni magát, és akkor itt a vége.
- Hát, a reggeli előttem lassan el fog kopni.- tesz is érte, hogy tovább kopjon.- Gondolom te már zuhanyoztál, így akkor én is otthon fogok. Majd egyszer meglövünk egy közös zuhanyt, oké?- ha már egy pár, akkor ennyi romantikus baromság még belefér a kapcsolatba, de itt meghúzza a vonalat Motochika. Ennyi, és semmi több. Nem illene hozzájuk ez a kandalló előtt össze bújva nézik a lángokat. Inkább a piálás, verekedések, ennyi.
- Akik elől egyszer menekültél? Tudod, amikor a kertben sütöttem, és megtaláltál. Tényleg, utána mi lett? Megtaláltak, és adtál a szájuknak rendesen, vagy mi volt?- kíváncsian pislog Vörikére, és közben a reggelijét is befejezte, leöblíti egy kis teával, már csak egy cigi kell, de azt majd később, ha megy hazafelé, akkor rászívja magát egy bűzősre, mint éhes gyermek magát anyja keblére.
- Tudom, és ezt nagyon is bírom benned. De ha van valami tétje, akkor igazán jó egy játék. Na meg persze, ha te nyersz, akkor én fogok majd vetkőzni.- fene, csak nem akar leszállni erről a visszafogásról Vörike.- Hogy miben alszol? Milyen zselébe? Meg ha itt vagyok, nem nagyon lesz alvás, régen rossz lenne, ha mellettem elaludnál. Majd ha nem jövők, vagy valami, akkor aludhatsz tőlem abban a zselében, vagy akár bundában is. De ha érkezek, akkor bizony nem lesz semmi ilyen. Na meg visszafogás se lesz a heveskedésben. Mint az újdonsült pasid, én ezt mondom.- határozottan beszélt, kihúzta magát, így adott hangot a véleményének, amivel talán el is ér majd valamit, de ha nem, hát legalább megpróbálta, ez a lényeg. Meg hát pasi, és nem szabad hagynia magát ledominálni, itt nem, majd az ágyban igen, de ilyenkor megmutatja, hogy azért kiáll magáért, meg a véleményéért is. Nem fél attól, hogy nem kap majd pinát, látta Vörikén, hogy élvezte az egészet, és akar majd repetát.
- Csókoltatom azért a szakácsot, jó volt a reggeli. Sőt, na gyere ide egy csókért akkor.- és ha így tesz Vörike, akkor kap egy könnyed, reggeli ajkast.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te31700/45000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Jún. 01, 2014 9:57 am

Reggeli zűrzavar
[b]-Van még, ha kérsz! - kínálgattam a készítményem lelkesen. Öröm volt nézni, ahogy ette, szóval tényleg szívesen adtam, ha még kért. - Zuhanyoztam, de a zuhanyzó nélkülem is működik, de ahogy jónak látod - hagytam rá a reggeli fürdés problémáját.
Elvigyorodtam, mikor a nevezetes esetet említette.
- Hagytam, hogy utolérjenek. - bólogattam szerényen mosolyogva - És azt hiszem meg kapták az első leckéjüket az osztagról. De nem rajtuk törtem el a jobb sorsra érdemes bokent. Náluk csak a kezeim használtam, lévén azért vigyáztam rájuk... - tettem hozzá. - Nem újonc volt az edzőtársam. Azt hiszem újoncokon nem is tudnék eltörni egy fakardot. Olyankor az ember mindig visszafogja magát, mert ha meg megöli őket, értük is ugyanannyit kap... - vakartam meg a buksim. - De azt hiszem ezt te is tudod - tettem hozzá.
Közben a játék ötlete újfent elgondolkoztatott, megkísértett. Végül csak kibukkant hangosan is a sajnálkozásom.
- Nem tudtál volna akkor játékra hívni, amikor még nem láttad Hikaru~chan egyáltalán? - érdeklődtem le teéjes letargiába, hisz lássuk be, kezdő játékosként komoly stratégiai előnyt jelentett volna egy, az ellenfél számára láthatatlan segítő barát!

Aztán meghallottam a zselét. És elnevettem magam. Őszintén, nem akartam, épp ezért meg is próbáltam visszatartani a dolgot, de nem bírtam. Ebben úgy tűnik nem vagyok jó. Először csak elvigyorodtam, ám nem csak én, Hikaru~chan is kuncogni kezdett, mikor a neglizsé helyett zselét mondott Motochika~san, majd Hikaru~chan kuncogása rám is átragadt, végül mind a ketten nevetésben törtünk ki. Jó pár pillanatig önfeledten kacagtunk, és talán hamarabb abba tudtuk volna hagyni, ha nem látjuk egymás arcát, ám így midőn már kilábaltunk volna a víg kedély mocsarából, újfent visszalöktük egymást.
-A neglizsé... egy... - A lány inkább nem fejezte be a leírást, inkább elvonult, és hozott egyet. Nem lepődtem meg, hogy ilyen is fellelhető volt a dobozában, mint szerintem minden más női ruha nemű, mindenféle méretbe és színben. Kihozott egy példányt az emlegetett ruhadarabból, elém tartottam megszemlélte fél szemmel, kettővel, hunyorított kicsit, majd felvirult az ábrázatja. - Lehet benne aludni, tied lehet! - közölte.
-Azért ezt gondoljuk át még egyszer! - kezdtem rögtön alkudozni, hisz nem gondoltam én ennyire véresen komolyan.
- Maradhat hozzá göndör a hajad, mint most! - engedékenykedett a lány.
- Ez eleddig se képezte alku tárgyát! - piszmogtam a ruha láttán, holott szép fekete csipkés példányt libegtetett az orrom előtt. De mégis csak ruha, amibe bele kell bújni, meg amúgy is... A tárgyalást a Varázslóra hivatkozva rekesztettem be, hisz ha már hívott, miért ne mentem volna. Megcsókolt, én meg nyugodtan az ölébe telepedtem, és repetát foganatosítottam magamnak
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te5000/15000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 12:41 am

Reggeli zűrzavar

- Majd meglátom, most még nem kell. De lehet viszel el belőle, ebédre is kell valami.- aprókat csapott a hasára, jelezve, hogy teli van, na meg valahogy azt is, hogy finom volt a kaja.- Ez a baj, hogy már zuhanyoztál, és nélkülem. Közösben az igazi. Na de majd erre is megtanítalak, mint sok másra is.- mondta sokat sejtető vigyorral az ajkán. Oh, kurva sok minden van még, amire taníthatja Vörikét, és bizony fogja is. Na meg hagyhat elől pár jó kis hentait is, amikből megint csak okulhat Vörike.
- Ahaaa… akkor csak egy kis előjáték volt a részedről az a szaladgálás. Vágom.- bólogatott vigyorogva.- Áh, minek? Legalább jobban megtanulják, hogy milyen is ez az osztag. Akik nem bírják a képzést, azoknak nem itt van a helyük. Nem ok nélkül vagyunk mi a daráló szakasz. Dehogy fogom magam vissza! Ha jobban fáj, jobban törekednek arra, hogy kivédjék a támadásaimat. Fájdalmas tanítás, ennek a híve vagyok, legalábbis van amit így lehet jól a másik fejébe verni.- azért akadnak helyzetek, ahol jobb, ha nem okoz fájdalmat, mert akkor ha elmegy az ember kedve az egésztől, marad a kézi mosás, az meg senkinek se valami jó.
- Mert akkor lett volna segítséged, és az nem ér, meg második találkozásunk alkalmával már mondtad, hogy van neked egy Hikaru~chanod. Naná, hogy gyanús lett volna akkor a játék.- arról nem is beszélve, ha valaki csalni akarna, az Motochika lenne. Bár nem valami nagy tétben játszanának, ott inkább maradna a rendesnél, és betartaná a szabályokat.
Azt már nem érti, hogy mire fel is ez a nagy nevetés. Nem tudja, hogy milyen ruháról van szó, és talán az a zselé se volt valami jó szóhasználat, de na, akkor is. Legalább Hikaru már meg akarta magyarázni, de inkább lelépett. Most aztán tényleg tanácstalan volt Motochika, itt marad kétségek közt, nincs igazság. De talán mégis akadhat, mert valamivel a kezében vissza is tért Hikaru, és mint kiderült, ez volt az a zselé, vagy mifene. S’ nem is rossz, talán jó is lesz, ha Vörike néha ebben jelene meg, sőt!
- Nem-nem Vörike. Jól mondja Hikaru, a tied, és aludhatsz benne, főleg, ha én is itt vagyok, sőőőőt, tényleg maradhat ez a haj is.- kajánul vigyorgott Motochika, és bólogatott serényen. Jó ez a ruha, naaagyon jó. Ahogy a csók is, amit Vörikétől zsebelt be, sőt, a repeta is kifejezetten jó. Simogatni is kezdte Vörike combját Motochika, de csak szolidan, nem kéne itt hamarjában feldobni az asztalra, és megismételni a tegnapit. Majd este inkább…
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te31700/45000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 5:26 am

Reggeli zűrzavar

- És még az előbb te is olyan hevesen tiltakoztál ellene! - fűztem a nyaka köré a karjaim - Hogy is mondtad? Alhatok bundában is, de ha te itt vagy, jobb ha elfelejtek minden ilyesmit? A neglizsét is! - tettem hozzá kissé gonosz mosollyal. - Pedig a bunda is elég vonzó ötlet volt... - grimaszoltam egy inkább vicces mint ijesztőt. Ámbár a ruhákért így sem voltam oda. - Akkor így honnan tudjam, hogy akkor most legyen ruha, ne legyen... - komoly, igen csak nagy horderejű volt a problémám. Szóval elsőként megsimogattam a haját, ahogy fésülve volt, majd nem tudva ellenállni a Rókától rám ragadt szokásnak, bele is mélyesztettem az ujjaim a puha hajába - Így kénytelen leszek a saját fejem után menni! - suttogtam, miközben a homlokához támasztottam a sajátom.- A hajam pedig sajnálom, de ilyen. Na jó, nem sajnálom... - sóhajtottam. Mégis az övét birizgáltam.
Én ellettem volna piciny világomban így, ám egy jól ismert susogós hang kilibbentett belőle.
- Szomorú vagy? - kérdezte Hikaru~chan, aki nagy szemekkel pislogott ránk.
-Miért lennék? - csodálkoztam rá, noha nem akaródzott felkelnem, hát maradtam.
- Olyankor szoktam én is így az öledbe ülni... - ártatlansága megkérdőjelezhetetlen volt.
Nem tehettem róla, újfent nevethetnékem volt, szóval a Varázsló nyakába temettem az arcom, hogy ne nevessem mégse ki túl feltűnően a kislányt.
- Mikor szoktalak még a térdemre ültetni? - kérdeztem, mikor újfent meg bírtam szólalni.
-Ha örülök? - jött a kissé bizonytalan felelet.
- Bezony, most épp én is örülök... - bólogattam nagy komolyan.
- De olyankor se így szoktam az öledbe ülni... - mondta még mindig elgondolkodva.
- A te ruhakölteményeiddel ez a dolog teljességgel kivitelezhetetlen, ezt jobb ha belátod! - bólogattam együtt érzőn. -És Motochika~san sem bánja... ugye? - intéztem a mondat végét már a férfi felé fordulva, kissé bizonytalan orcával. El is határozta, hogy csak akkor kászálódok fel a felettébb kényelmes helyzetemből, ha mindenképp ragaszkodni fog hozzá. Ám ha nem, nincs menekvés, még egy darabig kénytelen lesz elviselni így. Főleg, hogy a kislány is oda csüccsent mellénk, kissé még a ruhácskáját szemlélte, majd komoly hangon rám parancsolt.
- Egyszer akkor is viselned kell! - pislogott rám. Ismertem már ezt a nézését, és tudtam, megmakacsolta magát...
- Nem mentenél meg? - kérdeztem súgva a férfitól...
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te5000/15000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyKedd Jún. 03, 2014 6:01 am

Reggeli zűrzavar

- Mert az előbb még nem tudtam, miről is van szó.- mondta vigyorogva.- Hát… te tudod, de ha jól emlékszem, azt mondtad, nem szereted a ruhákat. És hát a bunda… na az nagyon kimeríti azt a kategóriát. De igen, ezt mondtam, de a neglizsé az már a kivétel szabályát élvezi.- még jó hogy, egy olyan szexis ruhadarab… az tuti, hogy kelleni fog Vörike ruhatárába.- A bunda mehet, ha nem vagyok itt, de a neglizsét akkor is, ha itt vagyok.- kajánul elvigyorodott, miközben elképzelte Vörikét abban a ruhadarabban, és a fantáziájában bizony nagyon is tetszett neki. Csak az zökkentette ki, hogy a haját kezdték el piszkálni, halkan fel is szisszent miatta.
- Ha a neglizsé felé megy, akkor simán mehetsz utána.- szólna a hajáért, de most kicsit el van foglalva homlokozással, meg a beszélgetéssel.- Ne is, bejön.- hányszor mondta már el, hogy tetszik neki Vörike haja, maradhat is így.
Társalgásban pedig Hikaru is beszállt, akit az érdekel, hogy Vörike szomorú vagy se? Na Motochikát is érdekli, hogy miből gondolja ezt a kislány. Ezért se szól közbe, hanem szépen hallgatja a kialakult társalgást. Csak akkor szólal meg, amikor még kérdezik is.
- Bizony, hogy nem bánnom. Hát mi a francért bánnám?- bár ez csak egy vidám, költői kérdés volt a részéről.- De majd ha gondolod, te is ülhetsz az ölembe Hikaru.- jobban be kell vágódni a kiscsajnál, nem akarja mindig úgy látni, mintha részeg szemüvegen keresztül nézné. Na, de vissza a társalgáshoz, ami most arra felé terelődött, hogy Vörikének valami ruhát kell viselnie.
- Nem hát…- mondta vigyorogva, miközben Vörike combját simogatta, és adott neki egy puszit. De hogy megmentse? Na azt nem, lehet mondani, hogy a hajpiszkálásért ez volt a bosszúja. Nem szólt érte az igaz, és hiába sikerült elterelni a figyelmét egy rövidebb időre, de most beugrott neki, hogy bizony itt piszkálás volt a javából.
- Meg hát néha tényleg kell a ruha, még ha nem is olyan sok. Például amikor elviszlek Baa~chanhoz, meg majd megyünk Himéhez is vacsorára. Rám lett szólva, hogy menni kell, vagy örökharag, és hát még a gyerekeket se ismerem, csak látásból.- érdekesen alakultak a dolgok, eddig nem volt se család, se barátnő, most pedig szerencsére elég hamar meglett mindkettő. Ha van Sors, akkor elég érdekes a humorérzéke, sőt, inkább néha szemét tud lenni, bár ebben az esetben… kifejezetten fasza volt. Majd gyújt neki egy gyertyát, vagy valami, már ha nem felejti el.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te31700/45000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptySzer. Jún. 04, 2014 12:43 pm

Reggeli zűrzavar
Nesze nekem, egy eltökélt zashiki-warashi karmai közt lettem hagyva a kedvesem által. Sóhajjal nyugtáztam az észrevételt. Végül is nagy lány vagyok, ha már mondhatni örökbe fogadtam egy kis házi szellemet, viseljem a gondját, és a következményeit. Ámbár, hogy összefogjanak ellenem, ez újdonság volt.
- Komolyan azt szeretnéd, hogy ebben mászkáljak minden fele? - pislogtam rá csodálkozva, miközben a nevezetes ruhadarab felé böktem. - Félre ne értsd, nem vagyok szégyellős, de ha már attól kikészül a fél osztag, hogy fáslikban gyakorlok... akkor azt hiszem ez sem fogja őket hidegen hagyni! De ha erre vágysz... felőlem edzésre is mehetek benne. Bár azt hiszem kissé kényelmetlen viselet lenne harc közben, és az állaga tartósságát se tudnám garantálni! - magyaráztam lelkesen, hogy miért is nem jó ötlet, amit kitaláltak Hikaru~channal. Azt tudtam, hogy a lány nem akarja majd, hogy tönkretegyem ezt a csipkés pilleleheletnyi ruhát, de Motochika~san. Úgy sejtettem ő azért nem ennyire szívbajos. Szóval rá másképp kellett hatni, de hogy miként, fogalmam sem volt. Épp ezen törtem volna a buksim, mikor megláttam, hogy erőst vörösödik Hikaru~chan fülecskéje, ahogy szokatlan csendesen csücsült mellettünk.
Újfent elkapott a jó kedv, de megint nem akartam kinevetni, szóval hogy valahogy levezessem a férfi nyakába hajoltam, és hangtalanul, nagyokat szuszogva igyekeztem túl lenni a dolgon. Sejtettem vörösödése okát, párszor magam is átéltem ilyesmit az elmúlt időszakban... Mikor túl lettem a dolgon, pár pillantással felmértem újfent a helyzetet. A lány változatlanul vörösödött, szóval megsimogattam a buksiját, persze nem keltem fel hozzá, hisz akkor még a végén beváltotta volna az ígéretet.
- Különös hatással vagy a házam női tagjaira... - mosolyogtam a férfira.
- Talán téged is elpirított? - érdeklődte le az idő közben idült alkoholizálásba kezdő madaram.
- Hajjaj nem is egyszer... - bólogattam, hátha ettől a kislány majd kicsit megnyugszik. Újfent megsimogattam a hajacskáját - Volt olyan, hogy a fejem búbjától a lábam ujjáig vörösödtem! - és még igazat is mondtam...
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te5000/15000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 05, 2014 4:50 am

Reggeli zűrzavar

- Hát… ha úgy nézzük, akkor büszkén feszítenék melletted, hogy az én csajom vagy. De az is igaz, hogy rád rajtam kívül más ne csorgassa a nyálát. Tehát nem, ebben a ruhában csak is előttem lehetsz, már persze leszámítva az ittenieket.- kellett Vörikének azt mondania, hogy ebben a ruhában edzene, sőt, még azt is, hogy lehet szakadna. Egyből összevonta a szemöldökét Motochika.- Nem, ahogy mondtam nem. Ez a ruha csak nekem, másnak nem, nincs vita.- büszkén tolta ki a mellkasát, amiért ilyen férfias, és megmondja a magáét a nőjének. Azt még elviseli, hogy Vörike elég lengén öltözik, és akkor is megnézi pár faszi, de hogy még abban a szexis valamiben is legyen, és ráverjék esete a faszukat, na azt már nem. Vörikére csak is Motochika verheti.
- Majd ha megyünk Baa~chanhoz, akkor oda simán mehetünk a sima ruhádba, ahogy általában kinézel. Irigykedjenek csak az ottaniak, Baa~chan meg nem az a szívbajos, szerintem tetszeni fogsz neki.- főleg, mert Motochika eddig egy barátnőjét se vitte haza, ez már haladás.
Nem tudja mire vélni azt a nyakas dolgot, de azért nem volt rossz, ahogy Vörike csiklandozta a nyakát a szuszogásával. Bár nézeget körbe, ahogy csak tud, és meglátja a kicsilányt, már amit ki tud venni belőle, és nem érti az okot, amiért vöröslik.
- Hát… szerintem erre lehetek büszke is. És ez még csak nem is a kardom képessége. Személyes varázsom.- mondta önelégülten, és vigyorogva hallgatta tovább a párbeszédet, és még önelégültebb lett, amikor elmondta Vörike, hogy tudta pirítani.
- Nem is egyszer volt ilyen. Hajaj, amikor egyűt fürdőztünk, akkor se a víztől volt vörös Chiyo, de nem ám, és még tudnék mesélni egy pár helyzetet.- halkan nevetni kezdett, de kicsit hangosabban, amikor fel is idézte azokat az alkalmakat. A tegnapi este pedig… igaz, akkor nem látta mindig Vörikét, legalábbis nem teljesen, de biztos, hogy egy párszor akkor is elég vörös lehetett. Párszor… talán végig, és nem csak a mozgástól pirulhatott ki.
- Hikaru, azért elmondod, hogy most mivel is sikerült pirulásra bírnom téged?- kérdezte kíváncsian. Csak figyelnie kell erre, hogy ha majd Hime gyerekeivel beszélget, és ott is van lány, vagy lányok, fene tudja, na, de őket ne pirítsa majd el, még kapna a fejére az anyjuktól.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te31700/45000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 05, 2014 11:01 am

Reggeli zűrzavar
Nem gondoltam, hogy a Hikaru~chan számára felhozott aggályaim, ilyes hatással lesznek Mo~chanra is, de jó az ilyet tudni! Heves tiltakozására, pár pillanatig, mondhatni döbbenten pislogtam rá, majd újabb pár pillanatra elkapott a gonoszkodás, ami ki is ült az arcomra, lévén otthon nem igazán színészkedtem, végül mindez egy mosolyba fulladt, elvégre egy ruháról volt szó, szóval ha már ragaszkodtak, hogy ne vegyem fel, akkor bizony nem veszem. Persze lehet nem pont ez volt az értelme a mondandójuknak, de én így hallottam. (Bosszantó dolog volt, de a Varázsló kedvéért hajlandóság volt bennem a viselésére, ám ezt újfent nem kötöttem az orrára!)
Újabb új információ volt, hogy menni fogunk Baa~chanhoz. Nem reagáltam rá, mintha természetesen vettem volna a dolgot. Az igazság azonban az volt, hogy kicsit ... nem is tudom... talán megijedtem. Alapvetően az idegenekkel úgy vagyok, hogy vagy jól kijövök velük, vagy nem veszek róluk tudomást, vagy szimplán leütöm őket. Viszont azt már tudtam, hogy Baa~chan az egyik legfontosabb személy a Varázsló életében, szóval fogalmam sem volt, hogy mi is lesz, ha találkozni fogunk. Ha nem fog kedvelni, vagy ha zavaromban nem fogok tudni megszólalni, esetleg bolondot csinálok magamból. A fiából kiindulva kifejezetten jogosnak éreztem az ez irányú gondolatokat! Ám mindezek rejtett érzésekből semmi se jelent meg az arcomon. Ennyit az otthon nincs színészkedésről... Rolling Eyes Kedvesen mosolyogtam, miközben hallgattam, hogy Mo~chan kimosolyog, pont a pirultatásom lévén. Majd Hikaru~chant faggatta óvatosan, szóval felkelltem, és a lányka elé guggoltam. A két kezecskéjével takarta el az arcocskáját, és csak fél szemmel pislogott rám az ujjai között. De nekem ennyi is elég volt, hogy elkapjam a tekintetét. Pár pillanatig a haját simogattam, majd felkelltem, és a kezem nyújtottam neki. Hangtalanul tette a tenyerembe a sajátját, majd ő is felállt, és jött velem szép óvatosan. Ennek pedig az lett a következménye, hogy Motochika~san újfent be lett támadva, ám most nem általam. A lányka valóban a szaván fogta, és a térdeire telepedett. Kissé hangtalanul pislogott rá egy darabig, majd végre megszólalt. Vagy talán inkább csak motyogott...
- Nem szoktak...nénik meg bácsik... segíteni... - a végét már nem igazán lehetett hallani. Szóval fordítottam.
- Igazat adtál neki, és ehhez úgy tűnik, nem igazán van hozzá szokva, hogy férfi emberek így tegyenek! - mondtam, amire a lány rábólintott.
-A bá... Vannak ruháid? És milyenek? - bátorodott neki hirtelen, és kezdte el faggatni Mo~chant, az őt abban a pillanatban leginkább foglalkoztató témákról.
- Ahogy én a pengékkel vagyok, Hikaru~chan úgy van a ruhákkal. Ha valami extra ruha van rajtam, az is többnyire neki köszönhető - adtam gyors magyarázatot, majd a választ nem vártam meg, kivittem a konyhába az edényeket. - Akkor rakjak neked elvitelre, vagy vissza ugrasz ebédre? - kérdeztem rendezkedés közben ki a konyhából a férfitól. Elvégre emlegetett ilyesmit, szóval tudnom kellett miként is készüljek. Közben a szép lassan totál kómás Suza~chant is el kellett helyeznem valami biztonságos helyre, ugyanis szégyen szemre reggel korán kiütötte magát!
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te5000/15000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:21 pm

Reggeli zűrzavar

Nem egészen érti, hogy most mi is van. Vörike már tudja kezelni, ha pirítja, de a jelek szerint meg kell tanítania majd Hikarut is, de legalább lesz mit csinálnia, ha itt lesz, és Vörike éppen valamivel el lesz foglalva, ami nem Motochika. Ha most egy horror filmben lenne, akkor igen csak az következne, hogy a közeledő kislány előkapna egy véres kést, és belebaszná Motochikába, VÖrike meg csak mosolyogna, igazán nem lenne jó, ha ez történne, de helyette csak annyi van, hogy Hikaru került Motochika ölébe. Ez már jobb fejlemény, mint a késelés. S’ még aránylag hallotta is, amit mondott az apró lány, bár érteni, nem értette, de ez részletkérdés volt csak. Ám felmentő képében megérkezett Vörike is, aki fordított, amitől elmosolyodott Motochika.
- Hát mert azok, akik nem adnak igazat akkor, amikor kéne, hát ők faszok. Minek kéne ellenkeznem, ha egyet értek veled? Nyugi apróság, ha máskor is egyetértek veled valamiben, akkor bizony annak hangot is adok. Főleg, ha Vörikét öltöztetjük ilyen ruhákba.- mondta szélesen vigyorogva, és ha már ruházkodás, kapott is egy ilyen kérdést.
- Persze, hogy vannak. Akad az általános, amit gyakran viselek, egy jó, hosszú barnás kabát, meg van egy olyan láncmellény féleségem is, meg csízmáim, de azok egyszerű feketék, meg sötétek. Így nem tudom elmondani, majd egyszer átjössz, és megnézed őket, rendben van?- kérdezte barátságosan mosolyogva, már amennyire ez telt tőle, de manapság egyre jobban megy. Lehet még Vörike is hatott valamennyire Motochikára, a mosolygás területén legalábbis tuti.
- Rakjál is el, meg hát majd akkor jövök is ebédre, meg vacsorára is. Tényleg, jut eszembe, a napokban majd elmegyünk Himéhez vacsorára, és nincs kibújás, jössz te is.- mondta ellentmondást nem tűrő hangon, na jó, legalábbis próbálta, de szerintem csak sikerült valami olyasmit kinyögnie. Ha már a csaja és a húga barátnők, akkor ezzel a vacsival gond tuti nem lesz, és majd csinál a barátnőből sógornőt is. Egy újabb szempontból kész haszon ez a kapcsolat.
- Na, és milyen ruhákat szeretsz Hikaru?- hálát ad az égnek, hogy Bagabondo ezt nem hallja. Ruhákról akar beszélni, igen csak belehalna a röhögésbe. AZ a hülye fasz.

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te31700/45000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptySzer. Jún. 11, 2014 10:24 am

Reggeli zűrzavar
Válaszra várva dugtam be a buksim a szobába. Igaz a válasz kissé meglepő volt, de legalább nyertem, és rávettem, hogy ebédre meg vacsorára is velünk legyen! Vissza is siettem a konyhába, további alkotásokra, ámbár fél füllel még hallottam a kérdését, amit a lánykának tett fel. A választ nem vártam meg, lévén tudtam, hogy ha a lányka ilyen téren egyszer komolyabb magyarázkodásba kezd, akkor nincs menekvés onnan, nagyon hosszú ideig! Szóval Kasai~channal a vállamon, négy szép mintás ebéddobozt készítettünk el, elvégre egy megtermett felnőtt férfi ember tud enni! Sok minden kavargott a fejemben, miközben rendezgettem az ételt, hogy ne csak finom legyen, szép is.
Elvégre már megint ezt művelte a Varázsló. Egyfelől simán káromkodott a kislány előtt, holott eleddig az volt a tapasztalatom, hogy gyerek előtt, még a legelvetemültebbek is igyekeztek visszafogni magukat. Mo~chan ellenben a lehető legtermészetesebb módon beszélt velük is, mint mindenki mással. Viszont vette a fáradtságot, és olyan témákról is hajlandó volt beszélgetni, és itt a kölcsönös társalgás volt a lényeg, amik a lánykát érdekelték, és őt nem feltétlen annyira. Valamiért úgy sejtettem, hogy a ruhák ilyen téma volt. Ámbár az is igaz, hogy a neglizsé téma főleg velem kapcsolatban... megmozgatta a fantáziáját valósan. Férfiak... ki érti meg őket!
Közben, míg elkalandoztak a gondolataim, észre se vettem, hogy elkészültem. Szóval a bebugyulált csomagot kivittem, hogy Motochika~san is lássa, ezt néki készítettem, majd hangtalan léptekkel mögé lejtettem, és váratlanul hátulról átöleltem.
- Nem vagyok a jónak elrontója, de csak akkor, ha nem neglizsébe akarsz vinni, mert a gyerkőcök megrontója se volnék... - mosolyogtam bele a hajába. - Ámbár Hikaru~chan akar ilyen ruhákkal ijesztgetni... de ő kivételt képez! - tettem hozzá. - Amúgy honnan jött ez a hirtelen látogatás ötlete?
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálókörlet - Page 2 Cl0te5000/15000Hálókörlet - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 EmptyPént. Júl. 25, 2014 5:53 am


Reggeli zűrzavar

[justify]Bár nem nagyon volt a kedvenc témája a ruházkodás, sőt, a megruházás kifejezést is máshogy ismerte, de Vörike, és Hikaru kedvéért csak megtette, hogy beszélget. Legalább Bagabondo nem volt kéznél, hogy minderről értesüljön, és tuti, nem is fogja megtudni. Kivéve, ha Motochika részegen ezt nem osztja meg Vele. Na akkor lesz gond a másnap, de majd azzal elhallgatatja, hogy rózsaszín hüvelybe fogja rakni, meg még egy masnit is ráköt, amikor otthon vannak. Ez tuti letöri majd a szarvát, és minden ismét visszaáll a rendes, nyugis körülményekbe.
Észlelte Vörike közeledését, de nem a lépései zaja, vagy a reiatsuja miatt, főleg, mert annak az érzékelésében béna volt. Nem, hanem az illata miatt, amit már sose fog elfelejteni. Az a finom illat, ami elbódítja, amitől hevesebben ver a szíve, és a fejében zsongás van, na meg persze a farka is keményedik tőle. De az már nem a legfontosabb dolgok közzé tartozik, bár van, amikor igen, és nahát akkor se Vörike illatával foglalkozik, bár egész jó, amikor az izzadtsággal keveredik, persze Vörikéjével, mert hát már csinálnak olyat, amiben lefárad az ember. S’ ez nem edzés, legalábbis nem az a fajta, ami jellemző a 11. osztagra. Nah, de eltért kicsit a tárgytól. Az ölelést vigyorogva fogadja, és finoman ráfog Vörike csuklójára.
- Nem, a neglizsé azt utána fogod felvenni, és csak is nekem, és vagy nálad, vagy nálam.- vigyorogva kacsintott Hikarura, aki mintha egy kicsit el is pirult volna ettől, vagy lehet a fényviszonyok tréfálták meg Motochikát.- Mert Hikarut ismered, és a kivétel erősíti a szabályt, na meg jól is teszi, hogy ijesztget ilyenekkel. Ha majd olyan ruhát akarsz felvenni, amitől beindulok, akkor kérj Tőle tanácsot.- halkan felnevetett ettől, majd válaszol a kérdésre a szokásos nyugodt hangján.- Onnan, hogy találkoztam Himével, aki rám parancsolt, hogy menni kell, és hát ha menni kell, akkor bizony menni kell. Na meg ha már barátnők vagytok, akkor miért ne jöhetnél velem? Elvégre nekem a nőm lettél. Illik bemutatni akkor a barátnőmet a családnak is. Vagy nem?- kérdezte mosolyogva, és habár nem akarja, de ki kell bontakoznia Vörike öleléséből.- De akkor én most megyek. Vár rám egy zuhany, meg akkor az állványt is berakom valami fasza kis helyre, és akkor Bagabondo is lazulhat valahol, és a másik is.- érte is ment az említett dolgokért, és úgy, ahogy volt, kézbevett. Szerencsére ahhoz elég erős volt, hogy egykézel el is bírja őket, így volt mibe fognia az ételt is. Majd lehajolt Vörikéhez, és hosszasan megcsókolta, utána pedig Hikaruhoz, kinek a feje búbjára adott egy puszit.- Ha kiengedsz Vörike, kapsz egy másik csókot is.- vigyorogva rákacsintott, és ha meg is teszi, akkor persze, hogy ad neki még egyet, és a fülébe is súg.- Fantasztikus voltál az este… ennek még sok ismétlése lesz, és imádlak.- a csókok megvoltak, most csak egy puszit adott az arcára, majd indult a dolgára.
~Na, mi volt este, Cabron? Gerincre vágtad?- izgatottan kérdezte Bagabondo.
~ Drága barátom. Azt nem fogod megtudni!- vigyorgott, mint a tejbetök.
~ Ezt igennek veszem. Majd részleteket is, Cabron. Lehet, hogy fosgyenge tudsz lenni, de hogy megvolt az a Vörös démon, az már valami. Jipijáááééé!!!- vidáman mocskos röhögésbe tört ki Bagabondo. Motochika pedig csak legyintett rá.

//Köszönöm a játékot és az ételt, Vörike ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hálókörlet - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörlet   Hálókörlet - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hálókörlet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 11. Osztag-