-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Alex Heidfeld

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kazeshi Doku
Akadémista
Akadémista
Kazeshi Doku

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2012. Apr. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Alex Heidfeld Cl0te2500/5000Alex Heidfeld 29y5sib  (2500/5000)

Alex Heidfeld _
TémanyitásTárgy: Alex Heidfeld   Alex Heidfeld EmptySzer. Ápr. 04, 2012 8:26 pm

Jelszó: Aeeie

~ Adatlap

Név: Alex Heidfeld (Bűvész)
Nem: Férfi
Kaszt: Bount
Szül. ideje: Ismeretlen
Kor: Ismeretlen
  • Emberként: Ismeretlen, talán húsz
  • Lélekként: Ismeretlen



~ Előtörténet

Ismeretlen múlt

Milyen aranyos fiú! De mit csinál? Hogyan képes ilyenekre? Nagyon ügyes, teljességgel lenyűgözött ez az Alex Heidfeld. Én minden trükkjén mosolyogtam és csak ámultam és bámultam. Azt mondta bűvész lesz és nagyon is jó, ahogyan látom. Állítólag egy vándor bűvésztől tanult meg pár dolgot,azután saját maga fejlesztette ki a trükkjeit. Nagyon sok időt töltöttünk együtt, de mások ezt nem nézték jó szemmel, akik a szüleim voltak. Később jöttem csak rá, hogy bele szerettem a fiúba. Persze titokban találkozgattunk és megajándékozott az ő szerelmével. Egymásba habarodtunk, de kapcsolatunk csak addig volt felhőtlen, amíg le nem buktunk. Bitóra akarták verni őt ezért, de egyszer csak eltűnt mindenki szeme láttára az akasztás pillanatában. Nem tudtam mi történt, amikor egyik este eljött értem és elrabolt, én pedig magyarázatot várva vele tartottam. Elmondta mi is ő valójában... Elég messze élve a családi fészektől egy nyugodt kis tanyán éldegéltünk, ahol boldogok voltunk. De csak egy darabig! Én hiába szerettem őt, ha ő mégse öregedett úgy, mint én. Már meg akartam halni, sokszor el is szöktem, de mindig rám talált és megnyugtatott szerető karjaiban, ám egy nap számomra is eljött a vég. Zokogva búcsúzott el tőlem és nem akart elengedni, ezért szellemként ott éltem vele, mert nem hagyott elmenni. Még így is boldogok voltunk egymással, de valaki felfigyelt ránk. Egy lidérc támadott meg és innentől kezdve sejthetitek...

Új társaság

Sokféle bountot láttam már, de olyat mint ő, még soha. Sokkalta erősebb volt a többieknél, ráadásul olyan képességei voltak, amiért sokan imádkoztak volna. Létrehozott magának egy illúziót, ami meghalt szerelme pontos mása és viselkedése is megegyezett vele. Haja hullámos aranyzuhatag, arca bársonyos hófehér, ajka vörös, mint a rózsa. Ki mondta, hogy nem értek a költészethez! Próbálta elfeledni, de nem tudta és soha nem is fogja. Az eset óta az összes útjába kerülő lidércet levadássza és végez velük, bármelyik is tette azt a szörnyűséget. Bosszúállóvá vált és némileg bekattant, mert minden idejét a hamis szerelmével töltötte. Talán ezt nevezik plátói szerelemnek, nem értek az ilyenekhez. Én hűen kitartok mellette, ha már megmentette az életemet és hűen szolgálni fogom őt, történjék bármi.

Az erő határainak a feszegetése

Mentette a többi sz*rházi bount életét, ezért most te leszel egyedül a kísérleti alanyom. A tartályból és a beléd oltott anyag miatt nincs menekvés, most megnézzük mit bírsz. Mi a fene? Az üveg kitörött és a szilánkok belém álltak, ott feküdtem véresen a kiömlött folyadékba. A fickó kijutott, de ez lehetetlen! Ezek után el is vesztettem az eszméletemet. Arra gondoltam, hogy képes volt becsapni az illúzióval a saját szervezetét és nem is érzékelte a beadott szereket. Sokkal erősebb, mint gondoltam. A csapatok persze hiába üldözték, akkora energiát szívott magába itt a Lelkek Világában, hogy simán kijutott. Persze néhány kapitányunk követte őt és meg is küzdött vele, de nem túl nagy sikerrel, mert akkor robbanás lett a vége, hogy három kapitányunk és a srác csoda, hogy túlélte. Őt a társai, a kapitányokat a mi embereink vitték vissza. Szánalmas, hogy egy bount képes volt ennyire kijátszani minket.

Jelen

Alex Heidfeld egy kórházi ágyban feküdt és egyetlen egy sérülése sem látszott. Utolsó erejével azt érte el, hogy az illúziójával nagyon hosszú ideig képes legyen a halálos sebeit az illúziójával elfedni, de ki tudja meddig tart az illúzió. Ráadásul az ereje akkora, mint kezdeti korában és a rövidtávú emlékezete sérült, így még ott tart, hogy megbosszulja szerettét.

Az előtörténet részletes felszínre hozatala játékban történne meg, amikor fokozatosan visszatérnek az emlékei.

~ Kinézet

Rövid világosbarna hajához tengerkék szempár párosul. Bőre világos, arca karizmatikus teste átlagosan edzett. Követi a divatot és hamar el tud vegyülni a hétköznapi emberek között.


~ Jellem

Éles eszű számító alak, aki ki is használja ezt a fölényét másokkal szemben. Gonosz és manipulatív személyiség, aki minden helyzetben próbálja megőrizni hidegvérét. Kiválóan megállná a helyét színészként is, hiszen nem véletlenül képes manipulálni másokat, szinte mindig másik személyiséget mutat meg önmagából.


~ Szeret-nem szeret

Szeret:

- Kihívás
- Manipulálás
- Magas lélekenergiájú lények elfogyasztása
- Cigaretta
- Művészetek
- Győzelem

Nem szeret:

- Vereség
- Közelharc
- Lidércek
- Shinigamik
- Ha őt próbálják meg befolyásolni


~ Felszerelés(ek)

- Doboz cigaretta
- Fém öngyújtó, belegravírozva egy bohóc
- Mobiltelefon
- Laptop

~ Báb

Neve: Der Clown - A bohóc
Fajtája: Illúzionista
Parancsszava: Zeige Dich Clown!
Kinézete:

Alex Heidfeld The_Man-made_Clown

Médium kinézete:

Alex Heidfeld Fal_clown_ring

Képességei:

Képes elmére ható illúziókat létrehozni bármely lénynél, minél magasabb szinten van,annál erősebbek az illúziók és annál nehezebb megtörni azokat. Az illúzió erősségét a használó lélekenergiája határozza meg, amit annál magasabb lélekenergia kibocsájtásával lehet megtörni.

1. szint - Egyszerre csak egy érzékre ható illúziót képes létrehozni!
2. szint - Egyszerre csak két érzékre ható illúziót képes létrehozni!
3. szint - Egyszerre csak három érzékre ható illúziót képes létrehozni!
4. szint - Egyszerre csak négy érzékre ható illúziót képes létrehozni!
5. szint - Immáron mind az öt érzékre ható illúziót képes létrehozni!
6. szint - Képes már eltorzítani a valóságot valótlanná és a válótlant valóssá!
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Alex Heidfeld _
TémanyitásTárgy: Re: Alex Heidfeld   Alex Heidfeld EmptyCsüt. Ápr. 05, 2012 11:41 pm

Üdv!

  • Az előtörténetedet rövidnek tartom. Tetszik a stílusa, szerintem ötletes lett ez a megoldás, de az egy oldalt hosszban nem éri el, nagyon rövid így. Írj még hozzá, bővítsd ki egy kicsit.
  • Kizártnak tartom, hogy három kapitány ne tudjon megbirkózni veled, az említett robbanás ellenére is.
  • Illúzió típusú képességet semmiképpen sem engedélyezhetek, ugyanis az tiltólistán szerepel. Erről bővebben itt olvashatsz.
  • A karaktered képességét emellett ne szinthez, hanem bábhasználat pontokhoz kösd, az oldalon ugyanis ez a fejlődési rendszer, a pontrendszer működik. Itt és itt találhatsz bővebb információt ezzel kapcsolatban.


Az előtörténetedet ELUTASÍTOM. Amennyiben végeztél a javításokkal, értesítsd valamelyik staff tagot, és valaki ismét leellenőrzi.
Vissza az elejére Go down
 

Alex Heidfeld

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-