-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Bevásárló lista

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sirenia de Rose
Arrancar
Arrancar
Sirenia de Rose

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Hueco Mundo/Las Noches
Registration date : 2012. Feb. 10.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Arrancar, Adala fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Bevásárló lista - Page 2 Cl0te11100/15000Bevásárló lista - Page 2 29y5sib  (11100/15000)

Bevásárló lista - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárló lista   Bevásárló lista - Page 2 EmptySzer. Május 09, 2012 9:34 pm

Udo egyszerűen eldől Sirenia Barájának hatására, ugyanakkor az arrancarok biztosak lehetnek abban, hogy a férfi nem halt meg, hiszen nem látják a férfi lelkét. Feltehetően kifeküdt, így van idejük körülnézni, bár Diegonak teljes mértékben igaza van. A korábbi labor nem tűnik túlzottan épnek. Legalábbis Diego érkezése a falon keresztül tett arról, hogy néhány fontosabb dolog a szoba egyik végéből, a szoba másik végébe költözzön és ez nem tett túl sok jót az érzékeny berendezéseknek. Egyedül a hatalmas, szekrény méretű gép az, ami még épségben van. Ezt a valamit, akarta az asztalon fekvő Sireniára tolni, hogy feleméssze, vagy a fene tudja mit műveljen a gép. Igazából nincs is sok idejük, hogy körülnézzenek, mi az, ami értékes és elvihető, ugyanis Diego szavai után, amit Udohoz intézett az nyöszörögni kezd. Nagyon úgy tűnik, hogy a férfi még mindig nem adta ki a lelkét, sőt harciassága sem lankadt. De a bara és a korábbi cero olyan mértékben roncsolta a férfit, hogy miután feláll és a két arrancar felé motyog valamit, egyszerűen eldől. Miután elterült a földön, csak hosszadalmas megfigyelés után lehet észrevenni, hogy gyengén, de lélegzik. Kis idő múlva cipő csattogás hallatszik és a korábban látott portás jelenik meg. Ő nem látja az arrancarokat így a kezeit az arcára teszi és motyog valamit.
- Te jó ég felrobbant a kazán.
Állapítja meg a látottakból a történteket, természetesen hibásan, de a két arrancar számára ez ugye egyáltalán nem probléma. Így jár az, aki a kazánnal vacakol.
- Hívnom kell a tűzoltókat ...
A férfi szavai elakadnak, amint meglátja Udo összeroncsolódott testét.
- Udo! Mi történt?
Mondja, amint a feltehetően kómában lévő férfi fölé magasodik, majd vissza is hőköl a borzalmas látványtól. A portás a zsebében lévő telefon után nyúl és feltehetően tárcsázza a mentőt, majd a tűzoltókat.

- Köszönöm még egyszer Diego, hogy megmentettél.
Mondom, búgó édesen mámorító hangomon és igazat kell, hogy asjak társamnak. Fogalmunk sincs, hogy itt mi lenne az értékesebb darab. Összerezzenek a meglepetéstől, amikor Udo még feláll és motyog valamit. de megkönnyebbülésre egyszerűen eldől, mint egy rakás ... Igen, pontosan az. Nem vagyok orvos, de ilyen sérülések után nem fog egy hamar pattogni. Ismét Diego felé fordulok és megszólalok.
- Méltatlan lenne megölni. Szerintem sokkal súlyosabb a büntetése. Ilyen testtel, még ha fel is épül... ki fog ránézni vagy ki fog hinni neki?
Ekkor pillantok meg egy másik férfit, aki érkezik a pincébe. Mint kiderült hallhatta a robajt, amit a cero okozott. Azt hiszi, hogy felrobbant a kazán. Remek. Éljen csak ebben a tévhitben, hogy a kazán okozott mindent. Nem kell mindenkinek tudnia arról, hogy léteznek arrancarok. Minden idióta minket keresne. Ismételten hős megmentőmre pillantok.
- Ha nagy leszel meghálálom. Kérhetsz valamit. De most menjünk haza. Slarin már biztosan várja a cuccokat. Szét fogja rúgni a seggedet, ha késünk.
Kacsintok egyet Diegora jelezvén, hogy én úgyis rákenem. De nem komolyból, csak tréfálkozva. Elindulok kifelé az épületből. Elegem van ebből a napból, pihenni akarok. Lazítani a szobácskámban. Kézen ragadom Diegot.
- Gyere már. Az espada le fogja szedni a fejünket.
Mondom és remélem a mai napon már senki nem fog elrabolni.

/ vége /
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Bevásárló lista - Page 2 Cl0te40100/45000Bevásárló lista - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Bevásárló lista - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárló lista   Bevásárló lista - Page 2 EmptyCsüt. Május 10, 2012 12:06 am

~Sosem akarsz megdögleni?~ Kezd nagyon feldühíteni ez a féreg, nyilván azért nem adta még mindig fel, mert azt hiszi, hogy képes nekünk igazságot szolgáltatni. Senki nem szolgáltatott nekem igazságot, amikor egyszerű hollowként jártam a halottak között, és válogatás nélkül megettem mindenkit, akár akartam, akár nem. Senki nem segített rajtam gillianként sem, nekem kellett felülkerekednem minden egyes háborgó elmén, akivel osztoztam azon a testen. Aztán adjuchasként végre megtaláltam a helyem Aizen-sama mellett. Mindig egyedül csináltam mindent, már késő van hozzá, hogy akár a shinigamik, akár bárki más segíteni akarjon, már megoldottam a saját erőmből.
Ránézésre a sérülései halálosak, de nem vagyok hajlandó kegyelmet gyakorolni felette, a lélekenergiájával túlélheti akár ezt is, főleg, hogy tűz-természetű képessége van, valószínű kevésbé érzékeny az égési sérülésekre. Persze ez nem számítana, soha többé nem fogunk találkozni, ha mégis, akkor sem lehet veszélyes rám nézve, de nem fogom hagyni, hogy továbbra is azt hihesse, hogy ő a kiválasztott. Senkit nem választanak ki semmire, nincs jó és rossz, mindent magunknak kell elérnünk. -Nem hinném, hogy bármiben hátráltatná ez az arc, ugyanazt művelné, amit eddig. Nem érdekel, mit csinálna az emberekkel, ők hidegen hagynak, de ez az ember felbosszantott. Lassan odasétálok a fickó teste fölé. Hidegen hagy a portás, ha zavarna, egy kis lélekenergia-kibocsájtással össze tudnám roppantani a lelkét, de ma nem érdekel más ember. Ráköpök egyet a fickóra, a mérgem valószínű gyorsan be fogja rágni magát a sérült bőrön át. Nem mocskolom be vele a kezem, és a megmaradt lélekenergiája sem ér annyit, hogy még egyszer hallgassam a hülyeségeit, mire sikerül elnyomni a tudatát. Legfeljebb egy, maximum két óra ebben az állapotban, és meghal.
-Akkor menjünk-elindulok kifelé, el a portás mellett, Sirenia vélhetőleg jön utánam. Szívem szerint egy falon át mennék ki, beomlasztva mindent, de most mégis maradok a hagyományos útnál, annyira nem sietős már. -Csodálom benned, hogy azután is képes lennél meghagyni az életét, hogy majdnem megölt.-Sirenia elég gyorsan visszanyerte a jókedvét is, ahogy hallom. Irigylésre méltó, hogy ilyen könnyen túlteszi magát dolgokon. Én még legalább egy napig harapós kedvemben leszek emiatt az ember miatt. Undorító, ha valaki annyira a rabja lesz valami ostobaságnak, hogy a saját életét is háttérbe szorítja. Össze sem tudom számolni, hány shinigami próbált már meg engem megölni az élete árán is, pedig én is jelentéktelen vagyok, akárcsak ők, semmi nem változna, ha meghalnék. Slarin, Sirenia és páran talán pár napig rosszkedvűek lennének, de aztán elfelejtenének. Elvégre háború van.
Elindulok vissza a csomagok irányába, elég nagy hülyeség lenne, ha itt hagynánk őket, akkor tényleg dühös lenne ránk Slarin, elvégre elszórtuk az összes pénzét. Lehet, hogy a madarak már szét is szedték az egészet, bár a sörrel annyira nem tudnak mit csinálni, szóval nem olyan nagy baj az sem. Lehet, hogy arról, hogy mi történt itt velünk, nem kellene beszélnünk, elvégre semmi jelentősége nem volt. Csak egy újabb ostoba ember dobta fel a talpát, és állt be a sorba azok közé, akik különlegesnek hitték maguk. Egy a millióból.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Bevásárló lista - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárló lista   Bevásárló lista - Page 2 EmptyPént. Május 11, 2012 2:01 am

Üdv!

A bevásárlásotok ugyan szép hosszú kalandba torkollott, de az első pár körnek nem sok köze volt magához a sztorihoz, úgyhogy 1500 LP és 2000 ryou üti a markotokat érte. LEZÁROM a küldetést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Bevásárló lista - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárló lista   Bevásárló lista - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bevásárló lista

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-