-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Anya Mikhalev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Anya Mikhalev Cl0te13600/15000Anya Mikhalev 29y5sib  (13600/15000)

Anya Mikhalev _
TémanyitásTárgy: Anya Mikhalev   Anya Mikhalev EmptyHétf. Feb. 06, 2012 2:15 pm

Engedély a kari átírására: Szayel Aporro Granz

Jelszó: Aa iaea

~ Adatlap

Név: Anya Mikhaleva
Nem:
Kaszt: Fullbringer
Szül. ideje: Március. 17.
Kor: 25
  • Emberként: 25
  • Lélekként: -



~ Előtörténet

A nevem Anya Mikhaleva és igen ez egy orosz név. Apám orosz nemzetiségű volt és a nevem is tőle kaptam ellenben anyám Japán és anyanyelvem is japán bár azért tanultan egy icipici oroszt is, de csak nagyon, nagyon, nagyon kicsit. Oroszországban csecsemőkorom óta nem jártam. Apám egy éves koromban hunyt el valamilyen betegségben így nincs túl sok emlékem róla. Viszont ne rohanjunk ennyire előre. Mivel nem átlagos ember vagyok így illik pár mondat erejéig kitérnem arra hogyan is tettem szert különleges képességeimre.
Anyám japánban élt már gyerek kora óta és már általános iskolában megmutatkozott a tudomány iránti szeretete imádata. Nagyon szeretett új dolgokat feltalálni, különböző kémiai vegyületeket kifejleszteni kisebb nagyobb sikerrel. Célja az volt, hogy alkosson valamit, amivel képes látni a shinigamikat és egyéb hasonló lényeket melyekről nagyapjától hallott, aki vele ellentétben rendelkezett lélekenergiával. Sok mindennel kísérletezet. Különböző szerkezetekkel és vegyi anyagokkal, de egy sem jött be. Persze mindezek mellett más értelmesebb kutatásokat is végzett a Tokiói Tudományos Egyetem tagjaként és itt találkozott apámmal is, aki egy kutatásban segédkezett az egyetem számára. Mondanom se kell szerelem volt első látásra. Nyugi, nyugi mindjárt rátérek a képesség megszerzős részre… nos tehát mint mondtam szerelem volt ez első látásra. Igaz kissé bizarr hisz apám elég idősvolt körülbelül 45, míg anyukám 20. Nem is nézte jó szemmel egyik szülő sem a kapcsolatukat. Viszont ellene sem tehettek semmit így azt sem tudták megakadályozni, hogy anyáék összeházasodjanak egy évvel a találkozásuk után ráadásul, mint kiderült anyám már az esküvő előtt két hónapos terhes volt vele.
A nászút után apukám munkája az egyetemen véget ért és visszahívták Oroszországba egy másik igen nagyszabású kutatás miatt így anyu is ment vele. Míg apa dolgozott anya folytatta kis magánkutatását, hisz még akkor velem terhesen sem adta fel a reményt, hogy létrehozzon egy szerkezetet vagy vegyületet, amivel láthatja a shinigamikat. Míg férjecskéje dolgozott ő maga is saját kutatásán dolgozott, ha pedig nem dolgozott anya se tette és együtt dolgoztak a szobámon. Kifestették, kidíszítették bútorokat és játékokat vettek bele, nagyon vártak már pedig még hátra volt születésemig három hónap. Persze ez a kis idő sem telt el eseménytelenül, sőt mi több ebben az időszakban történt meg az is (igen, igen most a képességes dologról beszélek, tudom, hogy erre vártatok). Anyának sikerült kikísérleteznie egy szert. Úgy hitte ezzel végre sikerülhet az, ami miatt ennyi éven át dolgozott. És persze a szert be kellett venni ahhoz hasson anyám meg állapota ellenére bevette. A bevételt követően azonban rosszul lett olyannyira, hogy összeesett és elájult. Anyósa vette észre és hívta a mentőket mikor ment meglátogatni fiacskáját. A szer a kórházba érés közben felszívódott és anyám is jobban lett ennek ellenére kivizsgálták és ott tartották egy estét. Mondanom se kell apa nagyon megijedt mikor felhívták és elmondták neki hogy mi történt az ő egyetlenével és kislányával.
Mivel az orvosok idegen vegyi anyag vagy más dolog nyomát nem találtág így az ott töltött este haza is engedték. Nem mellesleg mielőtt egy kicsit tovább haladnánk, elmondanám, hogy anyám e kis kutatása miatt lett a hajam olyan amilyen. Hála anyámnak a hajkoronám úgy váltogatja a színeit amilyenek az érzelmeim. És most vissza…
Szóval egy hónappal a kórházas ügy után anyám, apám kérésére felhagyott a kísérletezgetéssel. Persze ekkor már nem is kellet ugyan is a szer hatásos volt csak kellett egy kis idő még anyuci teste begyűjtötte a környezetből a lélekrészecskéket hála kikísérletezett szernek. Aztán egy nap úgy gondolta sétál velem egyet a környéken mit sem sejtve arról, hogy mi fog történni vele azon a napon. Alig hagyta el a házat máris nem esett nehezére észrevennie egy igen gyanús ház nagyságú személyt, aki neki háttal ált mindaddig, míg közelebb nem sétált hozzá. Közelebbről szemlélve jól láthatóvá vált, hogy a lényt sebek borítják, melyek erősen véreznek. Szülőm azonban közelebb érve reiatsujával felkeltette a sebesült szörny figyelmét, aki azonnal felé irányította tekintetét és méregetni kezdte szemeivel. A várandós asszony teljesen elámult mikor megpillantotta a lény fehér maszkkal borított arcát. Alig tudta elhinni, hogy egy valódi hollowot lát így nem csoda, hogy annyira lekötötte az, hogy elhiggye, hogy még menekülni is csak akkor jutott eszébe mikor a lény épp támadni akart. Meg is tette anyának csak egy lépést sikerült tennie hátrafelé, mikor a lény egy karma belemélyedt a bal vállába. Szerencséjére, másodpercekre rá feltűnt egy halálisten, aki az eddigi sebesüléseit is okozta a lidércnek és kihasználva, hogy a szörnyeteg nem rá figyelt gyorsan fejét szegte. Azonban mielőtt lélekrészecskékké bomlott volna a hollow lélekenergiájának egy kis része, lenyomata még sikeresen bejutott anyám testébe. Nem szándékosan tette csak megtörtént, az is lehet, hogy az anyám által készített szer hatására történ, de mindegy is hisz a lényeg, hogy a testébe jutott, mely a későbbiekben majd még fontos lesz. Mikor a shinigami meglátta a várandós szülőm a mély sérüléssel a vállában hamar oda sietett hozzá. Valamennyire értett a gyógyításhoz így elkezdte begyógyítani a sebet.
- T…te shinigami vagy? – nézett rá csodálkozva anyám.
- Igen, az vagyok. Hallottál már rólunk? – kérdezett a halálisten vissza.
- Igen, a nagyapám képes volt látni titeket és ő mesélt rólatok mindig. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer tényleg látni fogok egyet. – ámuldozott még mindig.
- Hát akkor jól nézz meg, mert, ahogy elnézem a reiatsud alapján már nem sokáig láthatsz. – mosolygott rá a férfi majd abba hagyta a seb gyógyítását, ami így már csak egy vékonyabb seb maradt.
- Mi ezt meg… - ám még mielőtt befejezte volna a shinigami zsebében valami pityegni kezdett. A férfi elővette a mobiltelefonra hasonlító készüléket majd rögtön elsietett, de még indulás előtt gyorsan elköszönt tőle.
- Sajnálom, most mennem kell. Kérlek, mihamarabb látogass meg egy kórházat.
- De várj még any… - a shinigami nem várta meg a mondat végét, hamar tovább ált, egy szemvillanás alatt eltűnt.
Anyám szomorúan állt fel a járdáról majd haza ment, hogy véres ruháját lecserélje majd elment a kórházba, ahogy a halálisten tanácsolta, aki ugyan ellátta a sebet, de mivel nem képzett orvos volt nem tudta teljesen begyógyítani így azt már az orvosnak kellett összevarrnia. Aznap egész nap letört volt, mert nem tudott elég időt tölteni a shinigamival pedig annyi mindent szeretett volna meg tudni róluk. De többé nem lehetett, a fekete ruhásnak igaza volt, többé már nem látta őket. Ennek oka, hogy a szer, amit bevett csak ideiglenesen tudta megtartani a begyűjtött lélekenergiát, ami aztán instabilitása miatt távozott a testéből így ismét átlagos emberré lett, egy cseppet sem átlagos gyermekkel a szíve alatt. Pontosan, nem átlagos ugyanis a már említett hollow reiatsu lenyomat anyám testében maradt, ami aztán az én testembe jutva megváltoztatott, különleges erőkkel ruházott fel, noha akkor még se én se szülőm nem tudhatott.
A maradék időben nem történt semmi szóra méltó így egyedüli izgalmas részként már csak a szülés van hátra, ami a kiírt időre el is érkezett. Körülbelül egy óra volt a vajúdás, de megérte hisz megszülettem én. Természetesen apa vágta el a köldökzsinórt, bár igaz, ami igaz sokat hezitált mire végre elvágta. Örömteli nap volt az mindkettőjük számára és nem, csak azért, mert én születtem bár az is hozzá járult, hanem mert a szülés utáni napon a korházba látogatóink érkeztek, mégpedig a szülők, akiknek érkezésem hallatára végre megbékéltek a korkülönbségek miatt okozta fenntartásaik miatt.
Ezek után gyorsan cseperedni kezdtem és egy ideig nem is volt semmi, amit meg kéne említenem csak egy. Édes apám halála. Nem tudom, hogy halt meg és azt sem, hogy miben, csak azt tudom, hogy körülbelül egy éves lehettem mikor ez történt. Nem sok emlékem van róla, csak képekről tudom, hogy ő volt az apám. Ő miatta kaptam orosz nevet, és ő is kutató volt (bár, hogy miken dolgozott azt még ma sem tudni pontosa) ennyit tudok csak róla. Az idetartozó dolgokról még annyit, hogy apa halálát anya nem fogadta valami jól és bár apa szülei marasztalni próbálták ő mégis visszaköltözött velem Japánba, így én attól fogva itt nevelkedtem és így lett az anyanyelvem is japán. Oroszul csak tényleg keveset tudok azt is csak apai ági rokonaim miatt.
Ezután ismét semmi érdekes és karakterre pocsékolt dolgok nem történt velem egészen öt éves koromig, mikor is egy nap nem mindennapi dolog történt velem. Arra már nem emlékszem, hogy mi okból, de veszekedtem anyámmal, aminek a vége az lett, hogy kisebb hiszti roham közepette vörösen izzó hajam hirtelen életre kelt és minden törhető dolgot levert a helyéről plusz még a papírajtót is kilyuggatta. Mind anyám mind én nagyon meglepődtünk a történteken, sőt én még egy kicsit meg is ijedtem ellentétben szülőmmel, akinek a második reakciója az volt, hogy azt akarta csináljam még egyszer. Miután egy kicsit megnyugodtam meg is próbálkoztam ismét a hajam mozgatásával és meglepetésemre sikerült. Bár a mozgása lassabb volt és se megfogni sem eltalálni nem tudtam vele semmit, de mégis sikerült. Anyut minden esetre nagyon felvillanyozta a dolog és az után a nap után egyre csak azon volt, hogy segítsen képességem kitapasztalásában és használatában és, hogy megállapítsa a korlátaimat, de ezek nem zavarta, sőt ahogy egyre többet foglalkoztunk vele engem is egyre jobban érdekelni kezdett a képességem, na meg így sokat együtt lehettem édesanyámmal. A képességemről persze rajtunk kívül nem is beszéltem, nem, csak mert anya azt mondta, hanem azért is, mert azt akartam, hogy ez a mi kis titkunk legyen. Na meg ki lenne az, aki ugyan olyan jól fogadná ezt a dolgot, mint a saját anyám. Köztudott, hogy az emberek kiközösítik maguk közül azt, aki nem olyan, mint ők, félnek tőlük és ellenségesen bánnak velük.
Engem az iskolába járásomtól kezdve szekáltak és kiközösítettek a hajam miatt így tudom, miről beszélek még annak ellenére is, hogy tudatosan megpróbáltam nem foglalkozni az ilyen emberekkel. A hajamat sosem próbáltam befesteni se olyan szert találni rá, ami eltünteti a hatását mivel én szerettem, hogy ez által különleges vagyok, ahogy anya is.

Hát és akkor ennyit rólam és a gyerekkoromról. Tudom nem valami sok, de hogy is fogalmazzak...*mélyen elgondolkodik* Áh, megvan! Nem igazán történt velem semmi, hű de érdekes, de azért még gyorsan pár mondatban összefoglalom mi is történt velem még az elmúlt pár évben.
Tehát lássuk: Nos, a gimnáziumi éveim megkezdésekor már igen különcként viselkedtem és néztem is ki. A hajam volt az elsődleges dolog, ami miatt ismételten furán tekintettek rám bár ez engem, ahogy addig akkor sem zavart és persze most sem. A másik az öltözködésem, mivel, hogy az egyenruhám felül igen csak hiányos volt, rendszerint azaz felül semmi csak egy melltartó. Persze ez nem szándékos egyszerűen csak mindig közbe jött valami a reggeli öltözködésem közben, hol egy kósza ötlet egy új szerkezetről vagy épp csak annyira elmerengtem egy régebbi ötleten hogy végül az öltözködés félbe maradt így valahogy mindig így indultam az iskolába. Na, meg még pluszban a hiányos öltözékem felé folyton egy fehér orvosi köpenyt húztam.
A gimis éveim után és is egyetemre mentem, mint anya ráadásul én is a Tokiói Tudományos Egyetemen kötöttem, ki mint ő. A különbség annyi, hogy én itt nem találtam egy pasit sem akit, úgy szerethetnék, mint ő apucit, bár igaz, ami igaz mióta megtaláltam kicsi koromban a nagypapi eldugott yuri mangáit, azóta csak is nőt tudok elképzelni magam mellett, már ha egyszer elmém, szorít majd helyet ezeknek az érzelmeknek.

Jelenleg már az egyetemen is túl vagyok, bár még mindig oda járok mivel több kutatásban is segédkezem vagy épp vezetek. Érdemleges dologgal ugyan még itt nem igazán tudtam elő rukkolni viszont a saját kis magán laboromban – ami nem is teljesen az enyém, mivel csak bérlő vagyok-, már kicsivel többet remélek, bár ha valamit sikerül is itt feltalálnom az nem biztos, hogy átlagember megértené hisz kísérleteim a reiatsuval függnek össze és sokszor használok kísérleti alanyként hollowokat is, amiket ugyebár normál ember nem lát és nem ismer. De talán majd egyszer ezek a felfedezéseim az emberiség javát is szolgálhatják majd, addig meg majd csak az enyémet. Oh és hogy a hollowokról meg akkor már a többi ilyen dolgokról honnan tudok? Természetesen anyámtól, aki beavatott ezekbe miután tudomást szerzett a képességemről. Halálistenekkel még nem találkoztam, hollowokkal viszont már annál inkább. Gyerekkoromban ugyan kerültem őket, de ma már nem teszem, hisz főbb alanyaimként szolgálnak.
Jelenleg egy nyugat-tokiói kisvárosban, Karakura városában élek mivel itt igen nagy a reiatsu aktivitás így számomra tökéletes helyszín új alanyok keresésére. Tokiótól sincs annyira messze így innen járok be az egyetemre is hetente háromszor-négyszer.

~ Kinézet

170 centiméter magas, vékony testalkatú nő. Haja majdnem vállig ér elől jobb szemét félig eltakarva. Általában vörös színben pompázik, de mivel érzelmei hatására váltogatja a színeit így meglehet, hogy néha más színben tündököl. Arcának bal oldalán szeme alatt egy anyajegy leledzik. Szemüveget visel annak ellenére, hogy a nélkül is jól lát.
Ruházata igen hanyag. Fehér orvosi köpenyt, virágos bikini felsőt és szoknyát hord, ami sokszor kissé lecsúszik derekáról így kilátást nyitva fehér bugyijára. Lábbeliként pedig nemes egyszerűséggel csak egy papucsot visel.Anya Mikhaleva mellette pedig a Tároló nevű eszköze

~ Jellem

Általában kedves, vidám teremtés, de hajlamos nem tudomást venni a világról, főleg ha dolgozik a kis házi laborjában. Olyankor nem igazán lehet zavarni, mert annyira belemélyed a munkába, hogy meg sem hallja, ha akkor beszélnek hozzá. Memóriája igen jó, képes mindent elsőre megjegyezni, amit hall vagy olvas azonban arcmemóriája nagyon rossz csak a közeli barátait, ill. családtagjainak arcára tud emlékezni vagy azéra, aki valamilyen oknál fogva felkelti az érdeklődését. Beszéde sokszor még az alkohol nélkül is összefüggéstelen. Gyakran megesik, hogy elkezd beszélni egy adott dologról, de aztán áttér valami teljesen más témára anélkül, hogy észrevenné. Szeret kísérletezni, új eszközöket alkotni pont, mint az anyja. Eltérés, hogy ő maga előszeretettel alkalmaz kísérleti alanyt/alanyokat.
Érzelmei kordában tartása végett szeret zenét hallgatni plusz a munka is jobban megy számára, ha egy kedvenc száma szól közben. Harcolni sem szeret kivéve, ha az a célja, hogy kísérleti alanyokat szerezzen magának. Ha mégis harcba bonyolódik, valakivel azt úgy teszi, hogy megpróbálja kideríteni a gyenge pontjait és azokat kihasználva legyőzni.
Nagyon szereti a gyerekeket ölelgetni, játszani velük stb. egyszóval oda van értük.


~ Zanpakuto/képesség

~ Képesség(ek)

Neve: The storm of emotions/ Az érzelmek vihara
Típusa: Ruha-típusú
A fókusz tárgya: A saját haját használja fullbring erejének használatához.
Leírás: 1. szint: Képessége használatakor haját akár a 20 méter hosszúságúvá is növesztheti másodpercek alatt és úgy mozognak, ahogy ő azt akarja. A levágott részek egy perc alatt újra nőnek. Ha képességének használatát abbahagyja a haja ismét olyan hosszú lesz, mint eredetileg volt.

Haja anyja kísérletei folytán születése óta érzelmei hatására váltogatja színét. A képességét érzelmei és anyja iránti szeretete váltja ki.
2. szint: The storm of emotions: Képessége az érzelmeivel és hajának színeivel függ össze. Hajának színe érzelmeit és egyben képességeinek elemeit is jelzik a következőképpen + A képességek megszerzésének fokai a Fullbringra tett pontok alapján:
8 pont - Vörös: harag, düh, szerelem, szeretet, izgatottság: Ha ilyenkor használja fullbringjét haja lángba borul és bármi, amihez hozzá ér velük megégeti és lángba is borítja.
12 pont - Fehér: félelem, pánik, kétségbeesés: Ilyenkor haja gyémánt erősségűvé válik ám ruganyossága és mozgathatósága nem változik viszont képes lesz ellenállni fizikai, és reiatsu támadásoknak. Ellenállása attól függ mekkora a Fullbringre tett pontok és az ellenfél adott támadására vonatkozó diszciplínájára tett pontok külömbsége. Azaz ha Anyának Fullbringjén van 12 pont az ellenfél pedig kardjával neki ront akkor az dönti el hogy mennyire képes a támadás áthatolni a hajon hogy mennyi pontja van a Fegyverhasználatán.
15 pont:
  • Zöld: aggodalom: Ha ilyenkor használja haja indákká alakul. Ha megérint valamit azon indák nőnek illetve a sérülések köré tekerve begyógyítják azokat, ha a használó úgy rendelkezik.
  • Kék: nyugalom, higgadtság: Ha ilyenkor használja, a haja vízzé válik melyet kedvére fagyaszthat és forralhat. Csapásaival ki is lőheti a vizet.

16 pont - Sárga: irigység, féltékenység: Ha ekkor használja fullbringjét haján elektromos kisülések vehetők észre, érintése pedig ráz.
17 pont - Fekete: szomorúság, depresszió: Ha ilyenkor használja akkor, amihez haja hozzáér öregedni, rothadni kezd, mely élőlények számára nagy fájdalommal jár a testük megérintett részén. Szerencsére Anya nem igen szokott szomorú lenni így ezt a képességét sem használja valami gyakran. Gyógyító technikákkal lehet semlegesíteni, a gyógyulás folyamata a gyógyító technika használójának képességétől függ. Egy alap gyógyító technikával eltarthat akár napokig is míg egy magasabb szintűnek kevesebbe.



~ Szeret-nem szeret

Szeret:
- Anyukáját
- Kísérletezni
- Új szerkezeteket, vegyi anyagokat feltalálni
- Zenét hallgatni
- Szakét inni

Nem szeret:
- Ha megzavarják
- Harcolni (kivéve ha kísérleti alanyt kell befognia)
- Ha megelőzik egy szerkezet stb. feltalálásában

~ Felszerelés(ek)
Tároló: Egy eszköz melyet ő maga talált fel és alkotott meg. Az eszköz egy nagyobb, fémborítású termoszra hasonlít azzal a különbséggel, hogy ezen egy érzékelő panel, szenzorok és egy számokkal felcímkézett billentyűzet található.
  • Funkció: Az eszköz nevéből kiindulva tárolásra szolgál, méghozzá személyek/kísérleti alany jelöltek ideiglenes tárolására. Kapacitása: Egy személy. Az eszközzel csak a használóval megegyező vagy kevesebb reiatsuval rendelkező személyt lehet foglyul ejteni. Maximum 30 percig képes benn tartani a foglyot így Anyának hamar haza kell érnie vele hogy az alanyt, átrakhassa egy nagyobb tárolóegységbe.
  • Használat: Az érzékelő panelra helyezzük az elfogandó személy/lény testérő származó szerves anyagot (pl.: bőrdarab, vér, verejték, hajszál stb.) amiből a szerkezet DNS és reiatsu mintát vesz. Ezek után beütik, a biztonsági kódot mely aktiválja a szerkezetet. Ha ez is megvolt a Tároló aktiválódik, és a szenzorjai bekapcsolnak /Hatótávuk 5 méter/ és ha a célpont megközelíti, az eszközt öt méteren belül akkor az kinyílik, majd összezsugorítja minta tulajdonost, miközben magába szívja, majd elzárja azt. Újra kinyitni csak a biztonsági kód újbóli beütésével lehet, vagy ha lejár az időkorlát magától kinyílik és kiengedi a bennlévőt.


Reiatsu szkenner: Kinézet. Ez is saját gyártmányu egy GPS-ből lett átalakítva. A lélekenergia bemérésre szolgáló eszköz mely térképen mutatja a bemért reiatsu források helyét és mozgását. Hatótávolsága 2 km. El lehet menteni egy már érzékelt reiatsu lenyomatát így az később automatikusan érzékeli azt és az elmentéskor lejegyzett ismereteket is feltünteti a tulajdonosáról.



A hozzászólást Anya Mikhaleva összesen 21 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 17, 2012 8:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Anya Mikhalev Cl0te13600/15000Anya Mikhalev 29y5sib  (13600/15000)

Anya Mikhalev _
TémanyitásTárgy: Re: Anya Mikhalev   Anya Mikhalev EmptyHétf. Feb. 06, 2012 7:53 pm

Gomen, gomen a képeket már elfelejtettem belinkelni, de amint ma géphez jutok megcsinálom. Addig is: avaalany Isanami - Brave 10 (a kinézethez)
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Anya Mikhalev _
TémanyitásTárgy: Re: Anya Mikhalev   Anya Mikhalev EmptyKedd Feb. 07, 2012 5:42 am

Üdv!

Mielőtt elbírálnám a töridet, szeretném újra felhívni a figyelmedet arra, amit legutóbb, Shiro elutasításánál mondtam. Bár az animét vagy a mangát, amiből az avialanyod van ezúttal nem ismerem, de a különféle ismertetők alapján úgy látom, hogy megint elég sokban hasonlít a karaktered az eredeti szereplőre. Még mindig szeretnék több eredetiséget látni tőled.

Na de vannak súlyosabb hibák is sajnos.
  • Rossz a jelszó, nemrég megváltozott.
  • Rengeteg az előtörténetben az elgépelés, és sok helyen nem passzolnak a ragok sem a mondataidba. Számomra úgy tűnik, hogy nagyon kapkodtál írás közben. Olvasd át még egyszer-kétszer és javítsd ki ezeket a hibákat.
  • Vesszőhibáid is vannak, illetve sok igekötős igét külön írtál, holott egybe kéne.
  • A párbeszédeket nehéz követni. Ha megszólal egy szereplő, azt kezdd új sorba.
  • Szerintem az írásodban van néhány logikai bukfenc is, legalábbis nem igazán illik az apa karakteréhez, hogy a gáláns, kedves úriember hirtelen egy gyilkos iszákos vadállattá változik csak azért, mert elveszítette a munkáját. Főleg ha ilyen szerető, kiegyensúlyozott családja van.
  • Naibuteki no Kairetsu: elutasítva egy az egyben. Csak megérinted az ellenfeled és ha gyengébb, azonnal súlyos sérüléseket okozol neki, de ha erősebb, lehet hogy akkor is? Visszatér hozzád a lélekenergia, így még csak nem is vesztesz az erődből semmit és semmi hátulütője nincsen? Védekezni sem lehet ellene? Korlátokat alkotni smafu? Nem, nem, nem, ez vépé a négyzeten.
  • Kousuiryou: szintén elutasítva. 3000 LP-vel ha lehet ne porlassz szét semmit. Kidoukra, quincy nyilakra vonatkozó korlátot sem látok. Destruktív technika, de képes vagy vele megvédeni valakit? Hogyan? Védekezni megint csak nem nagyon lehet ellene, és súlyos vérzést és erős fájdalmat okoz... nos, ez sem valami könnyen lenyelhető.


Az előtörténetet a fentiek miatt ELUTASÍTOM. A hibák kijavítása mellett azt javaslom, hogy a képességeidet teljes egészében dolgozd át, hiszen nem csak hogy erősen emlékeztet arra, amit az avialanyod tud, de ebben a koncepcióban nem igazán elfogadhatóak. Ha végeztél a javításokkal, akkor értesítsd a staffot PÜ-ben vagy cseten ,és újra elbíráljuk az előtörténeted.
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Anya Mikhalev Cl0te13600/15000Anya Mikhalev 29y5sib  (13600/15000)

Anya Mikhalev _
TémanyitásTárgy: Re: Anya Mikhalev   Anya Mikhalev EmptyPént. Márc. 16, 2012 1:14 pm

Huh... Nos azt hiszem kész, lehet elenőrizni. ( Ha esetleg a Tárolóhoz engedély kellett volna, gomen. Remélem azért, hogy nem) Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Anya Mikhalev _
TémanyitásTárgy: Re: Anya Mikhalev   Anya Mikhalev EmptySzomb. Márc. 17, 2012 12:51 am

Nos, azt hiszem ennek a kalandos átalakítási procedúrának most vége szakad, mivel nem találtam súlyos hibát, így ELFOGADOM az előtörténetet. Azért arra vigyázz, hogy ne menjen az olvashatóság rovására az írásmódod, amivel az összefüggéstelen beszédét és gondolatait akarod kifejezni Smile

Mivel nemrég bevezettük, hogy az egyedi tárgyakat meg kell vásárolni, ezért a Tárolódért a jellege miatt le kell vonnom a kezdőpénzedből. Lévén a szkenner nem befolyásol más karaktereket, így azért viszont nem számolok fel semmit.

Szint: 1.
Lélekenergia: 5000 LP
Kezdőtőke: 2000 ryou (-2000 a Tároló miatt)

Képzettségeid:
- Fegyveres harc
- Pusztakezes harc
- Lélekmanipulálás
- Bringer Light
- Fullbring
5 pontot kapsz az LP-d nyomán a Fullbringedre és további 14 pontot oszthatsz el a képzettségeid között. Részletekért ide kattints.

Mihelyst elkészítetted az adatlapod és bejelentetted a pontelosztásod (topik), hozzákezdhetsz a játékhoz. Jó szórakozást és sok sikert a karaktered kijátszásához.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Anya Mikhalev _
TémanyitásTárgy: Re: Anya Mikhalev   Anya Mikhalev Empty

Vissza az elejére Go down
 

Anya Mikhalev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Fullbringer (engedély szükséges)-