-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te40500/45000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Dec. 20, 2008 2:07 am

Lépteket hallottam a hátam mögül, hirtelen megpördültem és ugyanazzal a lendülettel rántottam volna elő a kardomat. Azonban az még mindig nem volt a helyén. Ezért úgy döntöttem hogy egy kidout készítek elő. Ám mikor megláttam hogy csak Akane és Mitsuko az fellélegeztem kicsit.
-Ti is ezt az utcát választottátok? -léptem oda melléjük, majd együtt sétáltunk tovább. Mindhárman nagyon szótlanok voltunk, még Mitsuko is különösen keveset beszélt. Ami elég jól mutatja a helyzet kétségbeejtő voltát hiszen alig hagyja ki az alkalmat hogy a kapitányát bosszantsa.
Ekkor hirtelen megjelent előttünk az arrancar. Én nem tudtam mozdulni, csak dermedten néztem az ördögi vigyort a képén. Hiába, a zanpakutoum nélkül még mindig szerencsétlenül tehetetlennek érzem magam. Az arrancar azonban nem támadott meg minket hanem valamiféle mágiával egy erőteret hozott létre körülöttünk.
-Mi a fene ez?! -próbáltam volna hozzáérni, de mielőtt megérintettem volna láttam amint a kimonóm hozzásúrlódó széle egy elektromos kisülés következtében elég csúnyán megpörkölődött. Hirtelen hátrébb ugrottam tőle. -Ne érjetek hozzá!- fordultam hátra a többiekhez.
Hosszú másodpercekig nem tudtam mi tévő legyek.
*Ha Yamazakura itt lenne, gyerekjáték lenne innen kitörni*
Ám ekkor észrevettem hogy az erőtért falai egyre közelednek egymáshoz.
*Mit csináljak, mit csináljak* -kezdett gyűlni néhány könnycsepp a szemembe
-Akane, Mitsuko! Valamit ki kell találnunk, mert nincs sok időnk! -szóltam kissé remegő hangon
*Nem szabad pánikba esned, nyugodj meg, gondolkodj, mély levegő* -próbáltam nyugtatni magamat- *elektromos erőtér, és egyre szűkül, szóval addig kell kitalálni valamit, míg még van elég helyünk idebent*
-Van egy ötletem, de elég kockázatos.. megpróbálhatnánk egy együttes Byakurai támadással átrobbantani az erőteret. Elektromosság ellen villámmal támadni, ez talán beválhat..... viszont ha nem sikerül.... *ha nem tud áthatolni az akadályon akkor idebent összpontosul mind a három támadás, de ha nem teszünk semmit akkor ígyis úgyis végünk* -Esetleg van valami kevésbé életveszélyes tervetek? -kérdeztem reménykedve
De egyúttal közelebb is húzódtam melléjük és felkészültem a kidou elkántálására.


A hozzászólást Kawazoe Hanae összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 23, 2008 9:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te33500/45000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Dec. 20, 2008 6:16 am

-ÁÁáááááááh! Hallgass már el!-fogtam a fejemet egyre erőteljesebben, hiszen a csóka csak mondta és mondta a szövegét. "Nyugalom, nyugalom!" próbáltam csitítgatni magamat. "Próbálj valami szépre gondolni...gyerünk már! Jusson eszembe valami jó emlék! Lássuk csak..." estem hasra egy kavicsban.
-A franc essen ebbe a terepbe!-kaptam fel és hajítottam el jó messzire mérgemben a kavicsot.-Most hol is jártam? Ja, jó dologra gondolás!- ahogy ott ácsorogtam a falnak dőlve és kószáltam az emlékeim között egyre halkulni kezdett a mondóka, ami csak tovább segített, hogy folytassam a kutakodást.
~Drága Renji barátom elrángatott egy kocsmázásra, bár semmi kedvem se volt menni. Épp előtte vesztem össze a drága ex-bátyámmal, úgyhogy kripta hangulatom volt, hiszen egy újonc nem mászkálhat mindenhová kénye kedve szerint (*szőlőt csentek a városban az egyik árustól, kapuőri szolgálat alatt*).
Persze nem ő lett volna Abarai Renji, ha nem nyaggat addig, amíg beadom a derekam. Ahogy beértünk a törzshelyünkre egy elég népes tömeg fogadott. Meglepve pislogtam körbe, hogy mi ez a nagy felfordulás, amikor a vörös idióta egyszerűen csak belökött a terem közepébe és szó szerint mindenki nekem esett.
"Boldog szülinapot!" hangzott el kórusban mindenkitől. Annyira magam alatt voltam, hogy teljesen elfelejtettem milyen nap is volt. Váratlanul ért a meglepetés,de az még jobban, hogy mindenki ott volt, aki csak élt és mozgott a gotei 13-ban. Lélekként akkor éltem át a legszebb napomat, csak nevettem megállás nélkül és a barátaimmal töltöttem egy egész estét minden probléma nélkül.~

Ahogy visszagondoltam arra az estére önkéntelenül is elmosolyodtam. Alig kaptam észbe, hogy most itt állok egy utcában, amikor leesett, hogy megszűnt a mondóka a fejemben. Egy örömugrás után folytattam tovább az utamat az út vége felé. "Hmm...ismerős ez a lélekenergia..."gondolkoztam el és esett le azonnal a tantusz.
-Rokuciiiii!-kezdtem el futni, és hamar meg is láttam Amaya-val karöltve.-Rokuuuu!-fékeztem be előtte, de csak annyira, hogy szegény ne vágódjon hátra,ahogy a nyakába ugrok.-De jó, hogy látlak!-szorongattam szegényt tovább, arra se nagy figyelme vetve, hogy valami mintha sípolna.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te45500/65000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (45500/65000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 11:20 am

- Meg ne támadd már a saját társaidat!
*Jegyzi meg mogorván, miközben ösztönösen oldalához kap, hogy zanpakuto-jával védekezhessen - sajnos azonban ismét csalódnia kell: Hisshinoseijin még mindig nincs nála...*
- Ti is ezt az utcát választottátok?
- Amint látod, igen...
*Válaszol a költői kérdésre, mialatt az iménti mozdulatot próbálja álcázni, mintha csak le akarta volna porolni magát. Mitsuko némaságán kissé el is csodálkozik - eddig még egyszer sem hagyta ki az alkalmat, hogy ne bosszanthassa kapitányát valamivel...
Aztán hirtelen mintha valami láthatatlan falba ütközött volna, megdermed. Az arrancar áll előttük, minden gondjuk okozója... Nagy erőfeszítésébe kerül, hogy ne támadjon rá puszta kézzel az ellenfélre. Bár ennek elkerülésében az időközben megrajzolt kör és megjelenő erőtér is nagy segítséget jelent - éppen látta, ahogy Hanae köpenyének sarka megpörkölődik kissé, így nem igazán akarja a saját bőrén megtapasztalni a kör képességét.*
- Hogy az a...
*Sziszegi fogai között. Ráadásul ez a vacak még kétpercenként szűkül is... Nyugalmat erőltet arcára, hogy tipikus stílusában válaszolhasson:*
- Igen, erre magamtól is rájöttem.
*Nézi végig a köréjük emelkedő falakat, mialatt a legkevésbé veszélyes megoldáson gondolkozik.*
- Felőlem megpróbálhatjuk, bár elég őrült ötlet...
~ ... De az ilyenek sosem zavartak, elég Hisshinoseijinre gondolni... ~
*Fejezi be magában gondolatmenetét. Ha Mitsuko is elfogadja az ötletet, szinte azonnal már el is lövi a szóban forgó kidou-t...*
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te25000/30000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Dec. 23, 2008 9:37 am

*Csendben halad a két kapitánnnyal az úton, még saját maga is meglepődik azon, hogy meg se szólal. Valószínűleg már Akane és Hanae is észre vette, hogy mióta elindultak, meg se nyikkant, majd hirtelen az arrancar tűnt fel előttük. Mitsuko alig tudta megállni, hogy be ne szóljon a vigyori arrancarnak. Hirtelen körülötte, és a két kapitány körül energia mező emelkedett, ami látszólag elektromossággal volt feltöltve. Ezt az is tanúsította, hogy Hanae kimonoja megpörkölődött, mikor a falhoz ért. Hanae ötletét jónak tartotta, bár ha nem jól sül el, nekik végük. De hanem tesznek semmit, akkor is meghalhatnak.*
- Rendben, felőlem csinálhatjuk…
*Mondta, majd mutatóujját az egyre szűkülő falra szegezte, majd egy mély sóhajtás után kimondta a kidou nevét.*
- Hadou 04: Byakuray
*Ha sikerül kitörtniük, akkor megmenekültek a folyamatosan szűkülő csapdából. Ha viszont nem, akkor a fal vagy elnyeli, vagy pedig visszaveri a rálőtt kidoukat. Azonban ha az utóbbi történik, akkor nagy bajba kerülnek…*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te18300/30000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (18300/30000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Jan. 03, 2009 12:04 pm

Tatsu-chan utánam kezdett rohanni, amitől megjött a kedvem egy kis fogócskához. Ahogy megfogta a kezemet és vissza akart húzni kibújtam a szorításból és nagy erőkkel rohantam be a kiszemelt utcámba. Hallottam a mérges kiabálását, amin csak elégedetten kuncogtam és lassítás nélkül haladtam tovább.
-Háhááá!-termettem előttem a méregtől gőzmozdonyként fújtató kapitány.-Azt hitted ki tudsz rajtam fogni?-
-Ahaaaam!-bólogattam hevesen még mindig mosolyogva. Ezek után csak halandzsa következett, mintha Tatsu-chan megőrült volna. A látványon elégedetten vigyorogtam és szépen kivártam, amíg befejezi. Jó néhány perc eltelte után újra rám nézett és fel nyúlt. Meglátva a lehetőséget nem is tétováztam, ráugrottam a fejére. Átjutva az akadályon diadalittasan nyújtottam nyelvet a kapitányomnak és viharzottam tovább a nyílegyenes utcán.
-Hüüüm?-kezdtem el hallgatózni, mert sípoló hang ütötte meg a füleimet-Hát ez meg? Vajon Tatsu-chan is hallja?-pillantottam hátra, de már nem láttam a kapitányomat.-Nem baj! Engem érdekel mi lehet ez! Megkereseeeeeem!-ugrottam egyet örömömben és kutattam tovább, hogy merről jöhet a zaj.
Legnagyobb sajnálatomra a hang egyre erősödött, szinte teljesen megsüketítve és még a kapitány is ott loholt mögöttem idegbeteg fejjel.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te20500/25000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (20500/25000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 11:30 am

Miután végre utolérte Amayat, próbált levegőhöz jutni, ugyan is Amayát nem egyszerű megfogni. De aztán pár perc múlva ismét kiszabadult a karmai közül és ismét futásnak eredt. Roku már éppen futásnak eredt volna, mikor egy igen ismerős lélekenergia közeledett felé. De elég gyorsan.
-Rokuciiiiii.
-Ismerős ez a hang…
Gondolkozott el egy kicsit, majd mikor megfordult Hanat látta ahogyan teljes erejéből szalad. Roku felkészült a hatalmas esésre, de Hana gyorsan lassított, de a nyakbaugrást nem hagyta ki.
-Rokuuu! De jó, hogy látlak!
Kezdte el szorítani olyan erősen, amilyen erősen csak tudta.
-Én is nagyon örülök neked Hana! Reméltem, hogy nem lesz bajod, de… már alig kapok levegőt…
Mondta a végét már egész halkan.
-Hopp… ne haragudj!
Engedte el gyorsan Roku nyakát, aki szinte egyből fellélegzett.
-Utol kell érni Amayát, valami olyasmit beszélt, hogy megkeresi a hang forrását… gondolom te is hallod a sípolást.
-WoW. Sherlock… már csak a pipa hiányzik…
Kezdett el röhögni Hana.
-Adok neked olyan pipát…
-Na de Roku… férjes asszony vagyok…
-Nem olyan pipát te… uram isten… inkább keressük meg Amayat, vagy baja esik… mondjuk inkább a támadójának lenne baja mint neki…
Ezután útnak indultak, hogy végre valahára megtalálják a zanpakutokat is és Roku hadnagyát is. Egy kis kergetőzés után sikerült ismét elkapni Amayát, Roku gyorsan a hátára vette és úgy folytatták az utat. Mikor elértek egy épülethez kicsit elbizonytalanodtak, vagy is Roku eléggé. Főleg akkor mikor közelebb mentek az ajtóhoz.
-Kódos ajtó?? Mi a fene… nem a C.S.I.-ban vagyunk… te szent isten…
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te20500/25000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (20500/25000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 11:42 am

Akane, Mitsuko, és Hanae megbeszéltétek, hogy egységesen támadjátok az erőteret, amivel annyit értetek el, hogy visszaállt eredeti formájára az erőtér. De egy idő után ismét szűkülni kezd. Ezzel egy jó darabig elszórakozhattok, de ha észreveszi az arrancar, hogy mit csináltok arra nagyon ráfaraghattok, ugyan is érzi, hogy három shinigami eljutott ahhoz az épülethez ami mindent megmagyaráz, ezért egy kissé ingerült, egyszerűen és nagyszerűen fel lehet idegesíteni. Annak pedig az lesz a vége, hogy egy csapásra megöl titeket. Fel alá járkál a területen, körülbelül 10 percig van nektek háttal, aztán visszafordul és ismét rátok veti a pillantását. Egyszer viszont hamarabb fordul meg, ebből baj lehet.
Hana, Amaya és Roku elérték a főépületet, ami megmagyaráz mindent, ahol visszakapja mindenki a zanpakutoját. De van egy kis bökkenő, a sípolás már elviselhetetlen. Szinte térdre kényszerít titeket, mintha szét akarna robbanni a fejetek. Az ajtót egy számkombináció nyitja, de csak egyszer próbálkozhattok, ha ez a próbálkozás nem sikerül keresnetek kell másik utat, különben Hanae, Mitsuko és Akane meghalnak. A számok a falra vannak vésve.


Számkombinációk:
920318
562345
012012
845234
010236
332102
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te40500/45000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 12:00 pm

Mikor mindhárman bólintottunk támadtunk. A három összesített fehér villám vakító villanással ütközött az erőtér falával, de sajnos nem egészen úgy sült el ahogy reméltem. Csak annyit tudtunk elérni hogy az erőtér nem szűkült tovább hanem visszaugrott egy korábbi formájába.
-Határozottan jobb mint a semmi, de ezzel sajnos csak némi időt nyertünk.... -fordultam hátra Akanéhoz és Mitsukohoz- Nem tudom mit tegyünk. Talán Rokuék többre jutnak, addig ki kell tartanunk. Úgy hiszem elég ezt a támadást 10 percenként megismételnünk. -figyeltem ahogy az erőtér újra szűkülni kezdett.
-De vigyáznunk kell, mert az arrancar itt járkál a közelben...
Közben eltelt 10 perc, és újabb támadást indítottam.
-Szerintem elég lesz ha egyszerre csak egyikünk támad, mert így energiát spórolhatunk és tovább kitarthatunk. -mondtam majd miután láttam hogy az arrancar nincs a közelben egy Byakuraial ismét hátrébb taszítottam az erőteret. Majd mikor láttam hogy az arrancar közeledik, gyorsan hátrébb léptem.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te33500/45000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 2:01 pm

Roku vezérmondatára, hogy keressük meg Amaya-t sűrűn bólogattam. Aztán körbenéztem, hátha meglátom a lila séróját valahol. Közben azért a sípolás is idegesített tovább, úgyhogy sűrűn piszkáltam a füleimet.
-Ha jól láttam ott ugrál....meg mutogat!-böktem a sötétben valamerre. Nagy nehezen sikerült újra meglátni és becserkészni a kis örökmozgót.
-Ez a sípoló hang a sírba tesz...csak én érzem egyre rosszabbnak?-
-Megnyugtatlak, hogy nem.-
-Valahogy ez most nem hatott nyugtatólag...-
-De mi ez a hang? És honnan jön?-
-Ööö...Roku?-tereltem át gyorsan a válaszadást.
-Nem tudom.-
-De miért nem?-
-Mert nem.-
-De miért????-
-Nem és kész!-rázta meg a fejét kicsit idegesen.-Kösz, Hana.-
-Szívesen máskor is!-vigyorodtam el.
-Ott egy épület!-kezdett el pattogni Amaya, amitől úgy éreztem szétdurran a fejem.
Meglátva a bejárati ajtó feletti kombinációkat, rögtön az volt a reakcióm, hogy mérgesen belerúgtam az ajtóba, ami nekem sokkal jobban fájt. Roku részéről csak egy sóhaj, Amaya-tól pedig vihogás és "de buta vagy Flúgos néni" megjegyzés érkezett. Némi sértődöttség színlelése után szorgos fejtörésbe kezdtem, hogy mit is kéne csinálni.
-Én nem fogok itt kombinálgatni!-válaszoltam végül, kérlelően rápillantva az egyetlen férfire köreinkben.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te45500/65000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (45500/65000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Jan. 11, 2009 3:01 am

*Lehunyja szemét a nagy villanás bekövetkeztekor. Mikor újra kinyitja, enyhe csalódással vegyes döbbenettel veszi tudomásul, hogy nem vált be próbálkozásuk. De legalább az erőtér visszaugrott eredeti állapotába, ezzel pedig időt nyertek.
Figyelmesen nézi hol az arrancart, hol pedig az ellenfelüktől elzáró falat. Hanae ötletét végighallgatja, majd ő is megszólal.*
- Akkor használjuk felváltva a kidou-t...
*Vet egy újabb pillantást az arrancarra, majd, nagyjából tíz perccel Hanae támadása után Akane is ellő egy Byakurai-t.*
- Szerintetek is egyre idegesebbé válik fogvatartónk?
*Kérdezi meg halkan, fejével az arrancar felé bökve, majd rövid idő után hozzáfűzi:*
- Nem hiszem, hogy szorosan ragaszkodnunk kellene ahhoz a tíz perchez... Ki tudja, mikor fordul felénk legközelebb...
*Vakarja meg fejét szórakozottan.*
- Elnézve az idegbeteg képét és dühös cirkálását, nem valószínű, hogy jól járnánk azzal, ha felhúznánk...
*Fejezi be mondanivalóját két társára pillantva.*
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te25000/30000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Jan. 17, 2009 7:24 am

*Miután kilőtték mind a hárman a kidoukat ahelyett, hogy az eltűnt volna, inkább csak visszaugrott eredeti formájába, majd egy kevés idő múlva ismét elkezdett szűkülni.*
- Hát ezzel nem sokat értünk…
*Jegyezte meg Mitsuko. Erre valószínűleg már a másik két kapitány is rájött. Hanae felvetette, hogy elég lenne, ha csak egy ember lőné tíz percenként a szűkülő erőteret, azonban ez a tíz perc valahogy nem tetszett neki, amivel valószínűleg nem volt egyedül, ugyanis Akane is hangot adott.*
- Egyetértek Akane kapitánnyal. Ha esetleg hamarabb ide fordulna, miközben ellövöm a kidout, akkor nagy bajban leszünk.
*Vett egy mély levegőt, majd elsuttogta a kidou nevét, reménykedve abban, hogy a fogva tartójuk nem fordul meg hamarabb.*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te18300/30000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (18300/30000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Feb. 01, 2009 4:02 am

A kergetőzés nagyon tetszett. Főleg Tatsu-chan vörösödő feje, amikor átráztam valamilyen csellel. Sokáig csak körbe-körbe futkorásztam. A két buta felnőtt pedig nem vette észre, csak jó sokára. Nevettem is rajtuk. Ezek után kicsit komolyabb lett a hajsza és végre valahára a hang irányába kezdtem futkorászni. Útközben sűrűn közöltem is ezt Tatsu-chan-nal.
Végül csak sikerült elkapnia. A hátára pakolt, ami nekem nem tetszett, de be lettem fenyítve, hogy nem kapok édességet egy hónapig, úgyhogy meghúztam magam. Igaz Flúgos néni szekálása még így is ment. Amikor láttam, hogy nem figyel rám meg-meg rántottam a haját, mindig egyre erősebben. Eleinte csak vigyorogtam azon, hogy cümmög és hessegetni kezd a feje körül, de a végén már szóvá is tettem mennyire vaksi, hogy nem vette észre én piszkálom a haját.
-Ha nem maradsz nyugton megnyuvasztalak!-
-Nem mereeeed!-
-Már miért ne merném?-rángatózott a szemöldöke, amin csak még jobban vigadtam.
-Mi lenne,ha inkább a számokra koncentrálnánk?-
-Mindig is pocsék voltam matekból...-
-Elhiszem, Hanácska drága...de szeretnék már végre megszabadulni ettől az agysejt gyilkos sípolástól és vissza szeretném kapni a zanpakuto-mat!-emelte fel egy kicsit a hangját Tatsu-chan, amire eltátottam a számat, amit nem volt nehéz nem észrevenni.-Csukd be! Még a végén belerepül valami...-
-Micsoda? Gumicukor?-
-Ne reménykedj!-sóhaj.-Szóval számok.-
-Egy kivételével mindegyikben van nulla...-vakarászta a fejét Flúgos néni.-Egyáltalán mi alapján szelektáljunk?-
-Mi lenne,ha kiszámolnánk melyik legyen?-
-Amaya! Psszt!-
-Nem mond túl nagy hülyeséget...csak azt nem tudom mi lehet a következménye,ha rossz kombinációt ütünk be...-
-Gondolom semmi jó.-
-Azt én is rögtön gondoltam! Ne piszkálj, Amaya!-
-De UNATKOZOOOOOM!-
-Hmm...számold a repedéseket a falon!-
-Hej, de ötletes!-
-Istenem, hirtelen ez jutott az eszembe!-
-Jaj, már Rokucika meg ne sértődj!-
-Nem sértődtem, de inkább gondolkozzunk már ezen a kombináción, oké?-
-Oké-oké!-
-Én is segíthetek?-
-Te számolj!-
-De nem tudok számolniii...-durciztam látványosan.
-Akkor keresd meg a legnagyobb repedést!-
-Ez így nem fog menni.-
-Tudom. Rakd le a vadorzót. Én lefoglalom egy kicsit, hogy tudj gondolkozni, aztán megvitatjuk mire jutottál.-
-Kössz, hogy rám sózod az egészet.-
-Szívesen!-fogott kézen Flúgos néni és kezdtünk el sétálni. -Mihez lenne kedved, Amaya-chan?-
-Kiütőshöz!-
-Öhm...-^^"-Valami kevésbé fájdalmas?-
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te20500/25000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (20500/25000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Feb. 13, 2009 8:00 am

Miután Rokuék elérték a nagy ajtót egy mási gonddal találták szembe magukat, de ha ez nem lett volna elég Roku számára a két lány magára hagyta, hogy válogathasson a számok között nyugodtan és magányosan.
-Melyik is legyen… 920318, 562345, 012012, 845234, 010236, 330102… életemben nem láttam egymás mellett ennyi számot! Sőt mi több, rossz voltam matekból is…
Rokun egyre nagyobb feszültség lett úrrá, már a száját is rágta és egyre idegesebben toporzékolt.
-Beütöm mondjuk a harmadikat…
Nyúlt volna a gombok felé, de aztán hirtelen megfeszült a karja.
-Na de ha nem jó? Akkor újra lehet próbálni? Bár… ha jobban belegondolok, ki lenne az a hülye, aki ilyen kombinációkat ír föl és mindet meglehet próbálni?! Ez kész röhej…
Törte tovább az agyát a megoldáson, de a háttérből jövő zaj egyre jobban idegesítette. Fogalma sem volt, hogy mit csinál Hana és Amaya, de szó mi szó elég hangosan csinálták. Roku összeszorította az állkapcsát aztán heves szemcsatát végzett a számokkal és a kis kütyüvel. Pár perc múlva viszont érdekes gondolata támadt.
-Mi lenne, ha nem csak egy számot kellene beütni hanem az összeset… de egyszerre biztos nem lehet beírni… talán ha összeadnám őket… az első… öhm… 23, a következő 25, aztán 6, ismét 26, 12, és végül a 9… ez a sorozat olyan volt mint a lottó sorsolás… és most hölgyeim és uraim, mi a jó istent kezdjek ezekkel???
Nézett bele a tenyerébe ahova leírta a számokat.
-Ha ezeket is összeadom… 101… kiskutya… kész feladom.
Vakarta meg a tarkóját és fordult meg, hogy megnézze mit csinálnak a lányok. Egy jó darabig őket nézte, közben a berozsdásodott kerekek forogtak a fejében, de nem jutott előbbre sehogy, visszafordult és nemes egyszerűseggel becsukta a szemét és rámutatott egy számra.
-562345. Pont ez? Hát legyen…
Fogta magát és beütötte a számokat. Ezután nagy kattanás és egy harangszó törte meg a csendet, bár nem igazából volt csönd, mert a sípolás még mindig hallatszódott.
-Megvan?
-Nem tudom… de lassan vennem kell hallókészüléket…
Az ajtó lassan kinyílt aztán minden zajforrás elhallgatott.
-Szerinted bemehetünk?
-Nem tudom Hana, talán nem kellene bemennünk mindhármunknak…
-De én be akarok menni.
-Biztos vagy benne?
-Aha.
-Akkor gyerünk.
Természetesen Roku ment előre és csak utána a többiek.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te20500/25000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (20500/25000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Feb. 13, 2009 8:25 am

Amíg Hanae, Akane és Mitsuko szórakoznak az erőtérrel Hana, Amaya és Roku bejutottak az épületbe. A hangos zajra a fogvatartó és egyben a bajkeverő felfigyel és gyors léptekkel megindul az épület felé. Most jött el az a pillanat, hogy meggyengül az erőtér ezt a színéből lehet észrevenni, mert eddig sötétebb kék volt, ahogy távolodik a bajkeverő így halványul az erőtér. Ha most egyszerre vetitek be az erőtöket, akkor biztos, hogy kiszabadultok, de rögtön ezután jó lenne megállítanotok az egyre idegesebb fickót, mert ha eléri azt az épületet ahol Hanáék vannak abból semmi jó nem fog kisülni. A másik hármas /Roku, Hana, Amaya/ ahogy bementek az épületbe fülsüketítő csenddel kell megbirkóznotok, ha magatokban beszélnétek kihallatszódna (XD), egy folyosón végigmenve juttok el a zanpakutokhoz, de a folyosó tele van csapdákkal, ráadásnak még a talaj is mozog egy két helyen, de hogy ne legyen könnyű kerülgetni az ilyeneket a lámpák félúton leoltódnak egy kis időre, ha ott rossz helyre léptek a történetnek vége…
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te40500/45000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Feb. 13, 2009 8:45 am

-Gyerünk, gyerünk, menj már hátrébb -szugeráltam az arrancart, mert az erőtér vészesen kezdett közel érni hozzánk, de az arrancar nem úgy tűnt mintha újra cirkálni akarna, amivel lehetőséget ad nekünk a hely bővítésére.
Egyre feszültebbek lettünk mind a hárman, mikor aztán végre megmozdult. sietős léptekkel igyekezett valamerre.
-Na végre! -sóhajtottam fel megkönnyebbülten.- Még néhány másodpercig ácsorog itt és nem tudtuk volna újra kibővíteni az erőteret....
Épp mikor léptem volna előre, mert én következtem, furcsa dolgot vettem észre. Az erőtér színe mintha halványabb árnyalatot öltött volna. Kérdőn pillantottam hátra.
-Szerintetek is más színű vagy csak az én szemem káprázik már? -néztem rájuk megerősítést várva, amit a hasonlóan csodálkozó pillantásokban meg is kaptam.
-Amiatt lehet hogy egyre távolodik. -mutatott az arrancar felé Akane
-Talán ha most megkockáztatunk egy rohamot sikerrel járhatunk. Bár lehet hogy ez lehet az utolsó kísérletünk, mert érzem hogy sosem sikerül már ugyanakkorára visszatágítani a helyünket, hanem az eredetihez képest így is fokozatosan fogy... -emeltem fel a sok kidoutól remegő kezemet- Szóval úgy hiszem nincs is nagyon más választásunk.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te33500/45000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Feb. 14, 2009 5:49 am

Miután sikerült elrángatnom a tett helyszínéről Amaya-t elkezdtem neki össze-vissza hablatyolni mindent. Nem tetszését azzal fejezte ki, hogy belecsimpaszkodott a mancsaival a hajamba és esze ágában sem volt elereszteni,amíg ki nem tépi az összes szál hajamat.
-AMAYAAAAAAAAAAAAAAAAAA! NEEEEEEEEEEEEEEE! EZ FÁÁÁÁÁJ!-
-De olyan vicces, ahogy rohangászol meg kapálózol egyszerre!-
-Ígérem előőőőadok neked egy ilyet azuuuuután is, ho-ooogy eleressssszted aaaa hajam...aaaaaat!-
-De nekem tetszik ez a játék!-
-Ereeeeessz!-
-NEEEEEM!-
-MEGÖLLEK!-
-Úgy se tuuudsz!-nyújtotta ki a nyelvemet és rántott hátra, hogy elvágódjak. Aztán megpöckölte az orromat és elkezdett rohangászni a téren. Nekem sem kellett több. Idegesen felpattantam és üldözni kezdtem az ördögfiókát. Szörnyen élvezte, hogy húzza az agyam a lelassulok, hirtelen felgyorsulok futkorászásával. Arról nem is beszélve, hogy körbe-körbe szaladgált, amitől teljesen bekergültem. Szörnyen jót tett az amúgy is instabil gyomromnak. Gyorsan be is fejeztem, amikor megéreztem a pocakomat és a térdeimre támaszkodva fújtattam nagyokat.
-Jééééj, Flúgos néni kidőőőőlt!-
-RÁM NE MERJ UGRANI!-
-Oh...-szeppent meg a megszokottnál is idegesebb stílusomon.-Miért lett ilyen vörös a fejed?-
-Mert felbosszantottál.-
-Én? Mivel?-
-Neked nem fáj,ha a hajadat kezdik el teljes erőből tépkedni?!-
-Nem tudom.-elgondolkozik.-Nem esik jól.-
-Na látod!-
-Mit?-vigyorodott el ártatlan fejjel.
-Hagyjuk...Leülök egy picit!-
-Okééé...megyek melléd!-
-Remek lesz!-kitartóan ücsörögtem. Addig eszem ágában se volt, hogy felálljak, amíg Rokuci nem szól, hogy kész van. Amaya egy darabig még táncikált mellettem, aztán elcsendesedett. Biztos csinált valamit, de nem volt kedvem megnézni miben töri a fejét.
-Megvan?-hajoltam előre Roku vállai felett.
-Nem tudom… de lassan vennem kell hallókészüléket…-némi idegesítés után benyomultunk az épületbe. Elég sötét volt és ráadásul még annyira nagy volt a csend,hogy azt is hallottam, ahogy levegőt veszek. Közelebb osontam a vezetőnkhöz és belekapaszkodtam a karjába. Remélem annyira nem szorítottam, hogy tőből letépjem.
-Rokuci!-suttogtam annyira halkan, amennyire csak ment.
-Tessék?-
-Az ott mi?-
-Nem tudom, de nézz a lábad elé. Amaya!-
-Igen, Tatsu-chan?-
-Mássz fel a hátamra!-
-Okéééé!-ugrott fel akkora lendülettel, hogy még nekem is fájt.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te45500/65000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (45500/65000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Feb. 25, 2009 7:24 am

~ Vajon mi történhetett? ~
*Fut át agyán az arrancar viselkedését látva. Először nem mozdul egy tapodtat se - ez már önmagában zavaró, így ugyanis nem tudják visszaugrasztani az erőteret eredeti állapotába -, utána meg hirtelen elindul... Ekkor ráadásul az erőtér is halványodni kezd, mintha kezdene meggyengülni...*
- Amiatt lehet, hogy egyre távolodik.
*Válaszol Hanae kérdésére, miközben fejével a távozó arrancar felé bök. Szinte meg sem várja a másik kapitány javaslatát, máris készíti elő tenyerében az újabb Byakurai-t.*
- Ha sikerül kijutni, rögtön támadjuk meg a dögöt...
*Suttogja, mialatt az arrancart tartja szemmel, majd Hanaéval egyidőben ő is ellövi a kidou-t. Jó lenne már kiütni az egyre idegesebb behatolót és végre visszaszerezni Hisshinoseijint...*
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te25000/30000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 9:57 am

Néhány percig várakozva néztük, hogy mikor meg már el az arrancar, mikor végre eltűnt egy időre, ekkor észre vettük, hogy az erőtér elkezdett halványodni, ami úgy tűnt a másik két kapitánynak is feltűnt.
- Rendben. Szerintem is most lenne a legjobb, ha próbálkoznánk.
Mondtam, és már fel is pattantam, hogy segítsek Kawazoe, és Akane kapitányoknak. A kezemet fel emeltem, és már gyűjtöttem is a lélekenergiát.
- Hadou 04: Byakuray!
Kiáltottam csukott szemmel, és vártam a hatást. Reménykedtem, hogy sikerült végre elpusztítani az erőteret. Ha sikerül, azonnal azután a rohadt arrancar után megyek, és úgy kicsinálom, hogy még az ük-ük-ük-ük-nagyanyja is meg fogja emlegetni.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te18300/30000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (18300/30000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Márc. 03, 2009 11:18 pm

Annyira uncsi volt, hogy Flúgos néni beszélt. Vicceseket mesélt, de nekem semmi dolgom se volt. Egy helyben meg köztudott tény, hogy nem bírok maradni. Eszembe is jutott azonnal, hogy milyen fejet szokott vágni, amikor elkezdem rángatni a haját. Annyira mulatságos, ahogy ordibál és kapálózik. Gondoltam ki is próbálom, addig se fogok unatkozni.
A terv nagyon sikeres volt. Már fájt a hasam, annyit vigadtam a kétségbeesetten jajveszékelő Flúgos nénin. Utána még tök jót is fogócskáztunk. Gyakrabban kéne találkoznom Hana-chan-nal! Mellette aztán bőven lenne elfoglaltságom. Miután megunta és leült mellé huppantam. Elkezdtem lemásolni a mozdulatait.
-Te most mégis mit csinálsz?-
-Amit teeeee!-
-Nem is vágok ilyen ronda fejet...-T.T
-Dedeeeee!-
-Nem igaz!-
-De igaaaaz!-
-Akkor sem!-nyújtotta ki a nyelvét, amire egy grimasszal válaszoltam. Sértődötten elfordult, úgyhogy muszáj voltam felállni és arra az oldalra menni. Megálltam mögötte és az arcába vigyorogtam. Látszott rajta, hogy szeretne erre mondani valamit, de Tatsu-chan templomot találhatott, mert harangoztak.
Az épületben sötét volt és nagy csend. Muszáj is volt azzal elütnöm az időmet, hogy ordibáltam a semmibe és vártam hátha visszajön a hangom. Kisvártatva egy nyalóka landolt a számban egy kis időre le is foglalt.
-Agy oty miiii?-
-Hol? Mi?-
-Oty-otty!-mutogattam magunk elé.
-Jesszus....mozog a föld!-mászott majdnem Tatsu-chan ölébe Flúgos néni.
-De beszari vaaaagy!-
-Csitt!-
-Nyugodjatok már le!-
-Elnézést....-szégyelltük el egyszerre magunkat és vágtunk kérlelő fejet.
-Mindjárt tengeri beteg leszek...-
-Az milyen? Azt képzeled,hogy ringatózol?- próbáltak a többiek a fal mellett haladni és megkapaszkodni valamiben.
-Ez a kattanás mi volt?-
-Nem tudom....-
-Biztos meglepetéééés!-ugrottam újfent egyet.
-Ajaj...rosszat sejtek...Védj meg Rokuciii!-
-Megfojtasz Hanaaa!-

-Te tényleg beszariii vaaaagy!-örömködtem tovább szegény Tatsu-chan hátát nyomorgatva. Aztán a két felnőttet utánozva én is nekiláttam hallgatózni, hogy az a kattanó hang mit is fog jelenteni.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te20500/25000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (20500/25000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Márc. 15, 2009 8:47 am

Roku sorsa nem egészen volt kellemes, hiszen két percen belül mindkét társa a nyakán lógott, miközben folyamatosan mozgott a talaj. Így hárman egyszerre ringatóztak oda-vissza. Roku lépteit még az is megnehezítette, hogy Hana olyan erősen fogta a nyakát, hogy alig kapott levegőt, Amaya pedig ugrált föl-alá sikítozva mert ő élvezte az egész helyzetet. A kattanás után még több kattanás és ropogás hallatszódott, ekkor Roku meggyorsította a lépteit és egy hatalmas vasajtó felé vette az irányát, hogy végre sima nyugodt talajon tudjon lépkedni, meg le tudja szedni magáról Hanát és Amayát.
-Juj Rokuci valami agyon dübörög a hátunk mögött!
-Én is hallom Hana, már dolgozok az ügyön!
-Tatsu-chan az ott elől az a nagy ajtó… be akar csukódni.
-Látom Amaya.
-De ha nem sietsz akkor becsukódik.
-Tudom Amaya.
-De ha nem sietsz és becsukódik, akkor kereshetünk más utat Tatsu-chan.
-Tudom Amaya.
Kezdett egyre jobban kidudorodni egy ér Roku fején.
-De ha…
-Amaya elég legyen kérlek, mert így tényleg bezárul az ajtó, de visszafelé én lógok a te nyakadon és ugrálok össze-vissza!!!
Kicsit feszült volt a hangulata, de ez a leszólás Amayat eléggé megrémisztette vagy megértette a dolgot, hogy most nyugton kell maradnia, remélte Roku, de ekkor….
-De én nem bírlak el Tatsu-chan…
Fáradt sóhajtás Roku részéről, inkább gyorsított a tempón, hogy időben elérjen az ajtóhoz. Mikor már pár lépésre voltak az ajtótól, már majdnem bezárult így épphogy áttudtak slisszolni a kis résen. Hatalmas csapódással bezárult az ajtó Roku pedig lerázta magáról Amayát és Hanát.
-Itt már nem lesz bajotok.
-Mérges vagy még Tatsu-chan?
-Nem vagyok mérges…
-Juj de jóó!!
Ugrott vissza a nyakába Amaya.
-Jól van elég lesz.
Tette vissza a földre, aztán elindult a nagy teremben, ami elég romos volt, kissé dohos és a plafonról hullott a vakolat. A repedésekből kis bogarak másztak elő, a padlón pedig egerek szaladoztak. Pár perces séta után erős morgás vízhangzott a teremben.
-Ez mi volt?
-Nem tudom.
Mindenki szétnézett a teremben, Amaya viszont rögtön elkezdte rángatni Roku köpenyét.
-Tatsu-chan…
-Ne most Amaya keresd a hang forrását.
-De én látom.
-Nem egerek adják ki ezt a hangot.
-Az egérnek nagy csápjai vannak, két méteres és hatalmas fogai vannak?
-Mi?
Fordult meg végre Roku is és valóban nem egeret akart mutatni neki Amaya. Egy hollow ácsorgott mögöttük és vérszemet kapott a három shinigamira.
-Öhm… Hana… te keresd meg szépen Amayával a zanpakutokat én meg addig… elszórakozok ezzel a… kisfickóval.
-Kis fickó? Elment az eszed! Maradok!
-Elmész Amayával együtt! Most!!
Adott életében először parancsot Roku egyszerre két hadnagynak, aztán kicsit meg is lökte őket.
-Gyerünk már.
Miután végre kettesben maradt a hollow-al minden erejével azon volt, hogy magára hívja a figyelmét és hogy a lidércnek eszébe se jusson, hogy a két lány után menjen. Fogalma sem volt, hogy mióta játszadoznak így, de már minden vágya az volt, hogy Hana és Amaya visszatérjenek. Egy rosszul irányzott lépés után a földre került, mászni kezdett a földön, hogy ne érje utol egyszerűen a halál, de ekkor Hana és Amaya berobbant a terembe és eszeveszett módon kezdte „öldökölni” a lidércet. Miután végre végeztek a dologgal kikecmeregtek a teremből és elindultak megkeresni a többieket, hogy elmondják a nagy hírt, végre megtalálták a zanpakutokat és szét lehet rúgni annak az idiótának a hátsófelét.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Cl0te20500/25000Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (20500/25000)

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Márc. 15, 2009 8:49 am

Miután a bedühödött shinigamik szétrúgták a bajkeverő hátsóját, azóta mindenki boldogan él!
Küldetés vége!
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Márc. 17, 2009 4:28 am

Gratulálok mindenkinek a küldetés sikeres végrehajtásához. Very Happy Minden résztvevő kap 2000 lp-t és 2500 ryou-t ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//   Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva// - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Zanpakutou nélkül az illúziók ködjében //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-