-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 ♣ jOlLy JoKeR ♣

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Daemon Nagai
Ember
Ember
Daemon Nagai

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 224
Age : 38
Tartózkodási hely : Filmstúdió, Dojo, klubok, hotelek, otthon, macskalakban
Registration date : 2009. Feb. 16.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: színész/idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Cl0te17000/26000♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 29y5sib  (17000/26000)

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 11:48 pm

Naiv módon azt hitte, ennél már nem bosszanthatják fel jobban a mai nap folyamán. Úgy forrt a dühtől, mint a művésznév adó kollégája által kevergetett üst, amiben a kárhozott lelkeket pácolja. Már a feje is kezdett belefájdulni, ami határozottan azt vetítette előre, hogy ha most kap egy kellemes kis migrént is, akkor aztán már végképp felhőtlen lesz a hangulata. Ez pedig pontosan így be is következett, amint első választása eredményeként valami piros izé materializálódott, bár ebben a holografikus környezetben nem tudja helytálló-e egy ilyen szót használni, de mindenesetre az a valami konkrétan rácuppantotta magát a lábára. Jobban szemügyre véve őket, egy pár ormótlan bohóccipővel találta szemben magát. Hevesen rángatózó szemöldökkel próbálta őket lerúgni magáról, de jobban ragaszkodtak, mint gondolta volna.
- Fuh ezt a kegyetlen büntetést… -eresztetett el egy szarkasztikus megjegyzést karbatett kézzel ácsorogva, miközben megpróbált tudomást sem venni a nagy vörös csukákról. Csendes sztrájkját viszont hamar félbeszakította egy újabb teleport élmény. Esküszik már lassan kezd hozzászokni ehhez a gyomorforgató érzéshez. Egy pillanatra azért megdobbant a szíve, hogy talán végre kijuthat innen, mert sikerült beletrafálni a helyes megoldásba, de az már határozottan nem erről győzte meg, hogy elvesztette az eszméletét. Mikor magához tért, egy újfent roppant bizalomgerjesztő helyen találta magát, aminek sajnos köze sem volt a szabadulásához. Már hogy is lett volna… Sose volt akkora mázlija, hogy totál hasraütésre beletaláljon a megfelelő dobozba. Erősen pislogva dörzsölgette kóválygó fejét, hogy legalább azzal tisztába kerüljön, hogy most miféle helyen lyukadt ki. Nyert volna magának egy bónusz pályát? Juhé… el se tudja mondani, mennyire repes az örömtől. Főleg amiatt, hogy egyre jobban sajog a válla, a feje, és idegesíti ez a cipő. Nem tudja mikor érezte magát utoljára ennyire bosszúsnak, de jaj annak, aki most a szeme elé kerül. A saját, jól felfogott érdekében senki se közelítse meg, vagy szóljon hozzá, amíg legalább felére nem csökkentik az őt jelenleg zavaró tényezők számát. Ezt a képzeletbeli figyelmeztetést viszont azon lendülettel megcáfolták, amint megmoccant. Ugyanis feltápászkodása közben tűnt fel neki, hogy az egész helyiség fele van állogatva mindenféle dominóval, a miket egy elegánsnak nem nevezhető mozdulattal sikerült feldönteni. Ezzel egyidőben pedig egy roppant felpaprikázott hangulatú ürge rontott be az ajtón. Van ajtó! Remek, legalább nem kell itt ücsörögnie. Legalábbis ezt gondolta, miközben próbált kitáncolni a pasas ütése elől. Az viszont hagyta annyiban a dolgot, és Daemon hiába jutott el az ajtóhoz, azt zárva találta. Némi szitkozódás kíséretében pörült vissza a továbbra is az ő bőrére pályázó támadója felé.
- Leszarom a dominódat, engedj ki, és nem döntöm fel többet. –rúgott bele még pluszban nyomatékosításként az előtte heverő kis fekete-fehér téglákba. Az alkuja persze nem talált érdeklődő fülekre, így maradt a dolog ököllel elintézése. Próbált úgy kitérni az ütések elől, hogy sérült bal kezét minél jobban kihagyja a mókából, ha egy mód van rá. Így viszont nem tudta rendesen prezentálni a leterítő technikáit. Az ürgének azonban egy idő után így is elege lett a dologból, és amilyen viharosan érkezett, olyan viharosan távozott is a helyiségből, újfent zárt ajtót hagyva maga után. És ha mindez még nem lett volna elég, a dominók is egyből talpra ugrottak. Ő pedig ott ragadt egy szűk alakzat közepén. Bár nem sokat foglalkozott vele, meg ebben a retkes cipőben ha akart, se tudott volna manőverezni közöttük, így amint a keskeny ablakokhoz lépett, hogy kinézzen rajtuk, hátha nyer némi tippet arról, hogy hol lehet, újra hatalmas robajjal nyílt az ajtó a előbbi bosszús férfivel.
- Asszed nálam mérgesebb lehetsz?... –fordult meg erősen rángatózó szemöldökkel, és kiadva dühének egy részét egy ehhez hasonló rúgásban, terítette le támadóját. Továbbra is igyekezett kerülni sajgó baljának használatát. Az ürge ismét heves morgások közepette vonult vissza, maga után hagyva a dominó erdőt. Hatalmas logikáját kihasználva Daemon kezdett rájönni, hogy bármennyiszer rúgja fel ezeket az izéket, a pasas mindig beront és el akarja páholni. Oda se neki! Legalább van kin levezetnie a dühét! Tehát ezen felbuzdulva még vagy ötször eljátszotta ezt a jelenetet, míg végül addig püfölte a teremőrét, hogy némileg lejjebb mászott a stressz szintje. Fújtatva egy nagyot huppant le az egyik sarokba némi pihenőt tartva, mert igazság szerint kicsit kezdte unni, hogy még mindig nem tűnt fel senki, aki magyarázatot adott volna neki arra, hogy most mégis mit kéne csinálnia, hogy kijuthasson innen.
- Valami hintet? … -morrant fel ingerülten, miközben bal vállát masszírozgatva próbálta benne csökkenteni a fájdalmat.

Vissza az elejére Go down
Vayuolos
Módosított lélek
Módosított lélek
Vayuolos

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Hitomi lakásán
Registration date : 2011. Jul. 29.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Cl0te7000/12000♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptyVas. Okt. 14, 2012 8:33 pm

- Akkor talán jobban kéne figyelni a másikra, hogy senki se maradhasson le! <.<
*Morranok fel a fiúlány aggódó szavait meghallva. Biztosan túl régóta vagyok macskatestben, hogy nem tudom megállapítani már az emberek nemét sem, ráadásul még a szag sem árulkodó, mert a levegőben terjedő parfümök és egyéb, a hely autentikus szagai elnyomnak mindent... Egyébként is, az emberek orra azért mégiscsak jóval gyengébb, hihetetlen, hogy képesek ilyen fogyatékos testrészekkel élni! Azonban az, hogy ennyire aggódott miattam valaki, elég erősen legyezgeti hiúságomat, és a felreccsenésemet követő pillanatban békítően igyekszem dorombolni egy kicsit neki, habár az emberi hangszálak miatt elég különös hangfoszlányokba torkollik ez a próbálkozásom.
Hamarosan azonban hangosan lihegve és látványosan szenvedve tekerem tovább ezt az istenverte drótszamarat itt alattam - ugyanis hiába akarok szünetet tartani, a lábaim mintha önálló életre keltek volna, automatikusan járnak a pedálokon. Biztos annyira meghajtottam magam az előbb, hogy reflexszerűvé vált mozgásom... Mindenesetre ez nem túlságosan jó megoldás, mivel ha sokáig kell folytatnom, igencsak valószínű, hogy a tüdőm a padlón fog landolni.... De várjunk csak, van egyáltalán az ilyen póttesteknek tüdeje vagy bármilyen belső szerve? O.o Mert ha nincs, akkor az is könnyen előfordulhat, hogy a lélekgolyó fog kiesni belőlem, amit utána hamarosan követne a test is, ez a tinibanda pedig biztosan nem fogja tudni, mi történt velem! Itt hagynak majd és örökre ebben az elcseszett vidámparkban ragadok magatehetetlenül! O.o Mondjuk az is hihetetlen, hogy egy olyan hatalmas zseni, mint amilyen jómagam vagyok, hogy férhet el egy ilyen picike gömböcskében...
Nagyjából itt járok csapongó gondolataim mezején, amikor egy pillantást vetek a bicikli kormányán kicsit feljebb is: ekkor tűnik fel a kivetítő előttem, amin valószínűleg élő, egyenes adásban közvetítik a szőke szépfiú ugrálását - eddig észre sem vettem, hogy eggyel kevesebben vannak a teremben a szívatásomra Hitomi által felfogadott statiszták... Bár, alaposabban végiggondolva a helyzetet, kétségkívül az lehet a különös jelenség magyarázata, hogy nekem kellene ott lennem a helyében: elvégre mindketten szőkék vagyunk és a színjáték többi résztvevője minden bizonnyal összekevert minket, hiszen ki hitte volna, hogy egy olyan überszexi férfimacska, mint én, ennyire méltóságán aluli póttestet kap? Sőt, ha már itt tartunk, még az is meglehet, hogy éppen ő lopta el tökéletes póttestemet, hogy ezt a selejtet tegye a helyére! OAO
A következő pillanatban azonban harsány kacagásban török ki, pont annak hatására, hogy a véletlen szerencse folytán ezúttal még egy ilyen ritka méltánytalan póttestnek is van valami haszna, hiszen megúsztam miatta a tökéletes leégetést, mégpedig az élénk színű bohóccipőket... Nem sokkal ezután meg is szakad az adás, gondolom, azért, mert már innentől kezdve nem tudtak volna más átverést kitalálni a bent lévő számára.*
- Elmégy te a jó büdös fenébe, Sakai Hitomi!
*Mantrázom tovább orrom alatt a fenti felkiáltást, ami az eddigi percekben is elég gyakran elhagyta számat válogatott indokok miatt, most azonban új erőre kapott, elvégre nem szoktam hozzá az ilyen mértékű testmozgáshoz ilyen hosszú ideig... Azt a kényelmes bőr ülőgarnitúrát akarom, hogy végignyúlhassak rajta és kipihenjem fáradalmaimat, ezen kívül pedig elvárom, hogy legalább egy hétig a szokottnál is jobban kiszolgáljanak! >.> Például tökéletesen kiengesztelhető lennék azzal, ha az ételt aranyozott villával adogatnák falatonként a számba...
Annyira belemélyülök ilyetén fantáziálgatásaimba, hogy még azt se veszem észre, hogy időközben eltűnnek körülöttem a biciklik és az emberek - automatikusan tovább tekerem az idő közben valószínűleg láthatatlanná vált eszközt, ami elég komikus látvány lehet a külső szemlélő számára.*
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Cl0te7000/12000♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptySzer. Dec. 19, 2012 2:48 am

LoRd VaYu

Lelkesedésed tovább hajtja lábaidat. Hátadon kiterülve merednek égnek, miközben bevált ritmust tartva körözöl velük. Láthatóan elvesztél úszkáló halaktól hemzsegő fantáziád tengerében, így a kivetítő vásznán, érdekes látvánnyal szembesülnek társaid. Idegileg kikészült bicikli tandem tagjai, eltérő módon reagálnak az abszurd helyzetre, ahogy fellegekben lebegő elméd is hamarosan kőkemény betonra zuhanhat. Előbb, mint utóbb észlelned kell, rég nem a tükörszobában tartózkodol. Ezen felismerésre semmi sem ösztönöz, hacsak a síri csend nem kelt benned gyanakvást.
Körülötted minden sejtelmes sötétségbe burkolózik. Lassanként, egymás után lobbannak fel fáklyák fényei. Kellemes, barnás fényt varázsolnak a komor barlangszerű helységbe. Boltozatát nem láthatod a sötét, szikla tapintását keltő falaknak, viszont egyértelműen jelzik, föld alatt, vagy hegy gyomrában tartózkodhatsz. Közvetlen orrod előtt, szabályos négyzet formában villan fel a padló. Ismerős, ám jelenleg szemet bántóan erős kék fényével hívogat. Erősen küldözget feléd mozgásra sarkalló üzenetet, arra legyél szíves megkezdeni utadat. Ha netán más felé kívánnál lépni, egyszerűen nem sikerülne. Továbbra is működik az épületet beszövő láthatatlan fal effektus. Amikor tilosba lépnél, ismeretlen erő tart vissza, mely nem engedi akarata ellen cselekedj. Nincs választásod. Nincs tiltakozás. Nincs hiszti. Arra kell haladnod, amerre az utasítás szól.
Miután engedelmesen megteszed menetet nyitó lépésed kicsiny kártyalap villan fel fejed mellett. Tengelye körül pörög, kizárólag arra várva kezedbe vedd. Próbálkozhatsz figyelmen kívül hagyni, addig azonban nem vagy képes tova haladni, míg végig nem futod a kártya tartalmát. Kicsiny lap, roppant hasznos adatokat tartalmaz. Leírja mi a feladatod, valamint mindezt hogyan kell teljesítened. Nincs egyéb dolgod, mint szóról szóra memorizálni a rajta szereplő mondókát, majd a sorokat követve túljutni a csapdáktól hemzsegő akadály pályán. Ehhez szükséged van némi ügyességre, macska reflexeidre, na meg tökéletes emlékező tehetségedre.
Leíráson szereplő mondóka a következő:

„Merre baktatsz bátor vándor?
Ne légy balga! Fogd a hörcsög farkát!
Kettőt szökkenj, hármat hátrálj!
Kezeddel magasba intve jobbra fordulj!
Talajra hasalva öt métert kússzál!
Boldogan ugorva, balra lépj!
Almát szedve sűrűn hajladozzál!
Bokádat fogva, tízig számolj!
Törpeként járva, fal mellett sétálj!
Nagyot szusszanva levegőt fújj!
Így jutsz el a hercegnő kulcsához!”


Értelmetlen halandzsa megtanulásra mindössze néhány perced van. Ezt követően a kicsiny kártya szertefoszlik. Előtted kialszik a kéken fénylő kocka. Zavarodottságod fokozására, váltakozó sorrendben és helyen villan fel a padló. Ideje lenne elindulnod, ám első mozdulatoddal beindíthatod az első csapdát. Nem árt, ha szem előtt tartod a mondókát és követni próbálod a gyerekesen ható utasításokat. Abban a pillanatban eltérsz tőle, rögvest működésbe lép a barlangban üzemelő gépezet. Hangos nyikorgással, fémes csörgéssel zúdítja rád a helység összes akadályát…
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Cl0te7000/12000♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptyHétf. Márc. 18, 2013 8:34 am

mR. aWeSoMeNeSs!

Lap tanulmányozása közben szokatlan dolog történik Vayu-val. Hirtelen köddé válik. Megnyílik lábai alatt a talaj. Csapóajtón keresztül, süllyesztett verembe keveredik, ahol vezetékek tömkelegébe gabalyodva veszik körbe mechanikus bogarak. Hosszú csápjaikkal apró elektromos árammal sokkolják a kiszolgáltatott férfit, minél sietősebben kászálódjon fel és induljon meg négykézlábra ereszkedve az egyik kijárat felé. Hosszadalmas kúszása során temérdek kiegészítővel, kellékkel, vezetékkel és össze-visszarohangászó robot élőlényekkel találkozik. Sok ideig nem bámészkodhat, mert háta mögött sertepertélő bogarak kegyetlenül megrázzák, ha nem csipkedi magát.
Odakint tekerő hármas sem maradhat ki a mókából. Megrázó képekkel szembesülnek. Pufók férfit mutató kép váratlanul lefagy. Előbb szaggatottan kezd mozogni, majd teljesen elsötétül. Néhány másodpercre teljes csönd borul a teremre. Feszült várakozást, végül a sík képernyőn megjelenő homokóra töri meg. Komótosan pörög az óriási sötétségben. Vele szöges ellentétben, buzgó vibrálással villan fel a számítógépes játékokból ismert „loading” felirat. Vígan ugrándozik a képernyő teljes felültén, míg végre visszatölt az előbbi pálya. Üresen sem maradhat, így abban a pillanatban létre jön a kapcsolat Justin-nak lába kel. Vayu tartózkodási helyén találja magát és szintén felvillan orra előtt a kitartó kártyalap. Szöveg tartalma ugyanaz marad, ahogy a szöveg tanulására is összesen másfél percet kap, melyet a válla mellett visszaszámláló kicsiny óra jelez.
Feladata egyszerű. Mondóka utasításait követve, keresztüljutni a váratlan veszélyektől hemzsegő barlangon. Addig könnyed séta, míg pontról pontra követi a szavakat, de abban a pillanatban eltér tőle, rögvest nyakába tódulnak az akadályok. Mondóka mögött rejlő tartalom a következő: Két szökkenés, mert háta mögött dárdák törnek fel a földből. Hármas hátrálás, mivel az oldalsó falból lángcsóvák törnek elő. Karokkal magas intéssel összekötött jobbra fordulás, mert mindkét oldalról lengő bárdok csapódnak le és nem szeretnénk, kar nélkül maradjon. Talaja hasalás és öt méter kúszás, hogy ne találja el a plafonról lezúgó és tűhegyes karókkal felszerelt farönk, ami békésen ingázik ebben a terjedelemben. Balra lépés, valamint alma szedés tíz másodpercig, nehogy az elzúgó mérgezett nyilak bárhol eltalálhassák derékmagasság felett. Törpe járásban közlekedj szorosan a fal mellett, hiszen óriási kő süvít végig a pálya közepén, míg széleken plafonról lelógó robot denevérek robbannak fel, ha hozzájuk merészelnél érni.
Túlesve az izzasztó pályán már nincs több történés, csak a hazatérés! Be kell nyúlni a száját tátó és bizarr kinézetű szobor szájába, ám kizárólag akkor, ha felvillan előtte a kék járólap. Hamarabb lép, vagy később, csapóajtón keresztül juthat pót pályára.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Cl0te8500/12000♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptyVas. Ápr. 14, 2013 11:16 am

Kezdett egyre szorgosabban leverni a víz, és éreztem, hogy a lábam sziklaszilárdságúra keményedett. Félelmem nem adott alább, főleg mindazok után, elsötétült előttem a kép. Egy másodperc töredéke alatt új helyszínen találtam magamat. remek volt a megérzésem, hogy őrült játékmesterünk a szőkékre bukik… Kérdőn körbenéztem. Abban a játékban találtam magamat, amit az előbb a canga tetejéről koslathattam. Hirtelen megpillantottam a nem messze tőlem álló nagydarab férfit, aki hasonló érhetetlenséggel meredt előrefelé. Semmiből újra felpattanó szöveg érthetetlenségétől piszok pipa lettem. Túl fáradt voltam ahhoz, ennyi tekerés után még az agyam is pörögjön. Kinőttem már a találós kérdésekből. Csak annyi piszkálta fantáziámat, hogy időhöz voltam kötve. Ahogy visszaszámlált az óra, kezdte egyre jobban kedvemet szegni. Gyorsan belém állította a parát. Tehetetlenségemben, na meg a seggem megóvása érdekében rákényszerültem arra, hogy két lihegés között bemagoljam a mondókát. Homlokomról törölgetve az izzadságcseppeket visszhangzott fülemben a visszaszámláló pittyegő zaja.
Idő lejártával még utoljára eldaráltam a sorokat. Teljes érthetetlenség. Ignoráltam az olyan hablatyolásokat, amik nem egyértelműek. Indulást megelőzően összeszedtem megmaradt erőmet, és nekilódultam. Nem volt túl sok kedve barlangászni. Egy az, hogy kurvára nem tudtam, mire kéne számítsak, a másik pedig, hogy le voltam gyengülve. Az oldalamra szerzett seb lüktetett és szúrt egyszerre vagy épp felváltva. Mikor milyen kedve támadt. Barlang bejáratától számított pár lépésen belül jobbnak láttam, ha átveszem a verset. Orrom alatt motyogva ragadtam meg egy pillanatra egy cselekvésre felszólító szón. Szökkenés. Folyamatosan kántálva jutottam arra a következtetésre, ezt utánoznom kéne. Elég ciki volt, mit ne mondjak. Nagyot fújtatva toltam félre szemembe hulló hajamat, mikor egy pillanatra hátam mögé kaptam tekintetemet. A földből valamik rémes gyorsasággal csapódtak föl. Kidüllesztett szemekkel ugrottam minél előbbre. Teljesen összecsináltam magamat. nagyot pislogva zuhantam térdre és nem akartam hinni a szememnek. Itt bizony minden igen faszán valódi volt! Sokkolt a dolog.
A lehető leggyorsabb tempóba kapcsolva vágtam magam ismét egyenesbe és rákoncentráltam a versre, ami hirtelen eszembe sem jutott. Gyors lepörgetése után minden szürkeállományomat megdolgoztatva hercehurcáztam a megértésével. Mögé kellett látnom, és leszűrnöm a tartalmát, ami ilyen pánik szituban nem volt túl könnyű feladat. Gyorsan hátrébb kapartam magam, épp a legutolsó pillanatban; a falból akkora disznó lángok csaptak elő, amit még egy piromániás is megkönnyezne. Totál le voltam taglózva. Tovább mondva a verset már hangosabban kántáltam és úgy tettem, ahogy azt leírták. Magasba meresztve kezeimet jobbra forogtam, közben pedig pengék siklottak el körülöttem. Bevallom, ordítottam, mint egy pisis picsa! Nem kérek ingyen fodrászt, azt meg aztán végképp elkerülném kevesebb legyek két karral. Part felé vetődő bálnaként csapódtam földre és jó katonaként araszoltam hason. Mindenféle veszélyes fegyverrel tökig tűzdelt rönk alatt nem volt túl kellemes az átcsúszás. Annyira rápasszírozódtam a földre, amennyire csak tudtam. Szinte összeszorított szemekkel kúsztam egyenest előre. Félúton járhattam, mikor rémes köhögés kapott el, az előttem felkavart portömeg miatt. Ez kellett bele még az amúgy is hullámzó szartengerbe. Tüdőm kiszakadva tepertem. Szerintem már csak az adrenalin hajtott, és nem hagyta, hogy lassítsak. Azért mégiscsak az életemről volt szó!
Végre hátam mögött hagyott fatömbtől már nyugtom lehetett. Na persze, mintha az olyan könnyen menne. Ahogy felkeltem a földről csúnyán megszédültem, a csillagok meg ott szambáztak ellőttem. El kellett őket minél előbb hessegetnem, és vers szerint balra léptem. Az almaszedős részt igazából abszolút nem értettem, de az isten verje meg, hát megtettem. Olyan szorgosan csináltam, hogy azt a napszámos is megirigyelhetné. Kezdett egyre nem szimpibbé válni, hogy minden gyilok cucc hasított el fölöttem, és kis híján, egy hajszálon függött az életem. Kezdtem azt hinni, hogy a főgonosz valami afrikai szalajtott fekete mágus, aki előszeretettel ijesztgeti a játékosait különféle őshonos fegyverrel. Nagyon menő volt, kajak, csak épp bekaphatja! Kezdtem nagyon de nagyon zabos lenni, a törpejárás meg kiváltképp nem hiányzott. Azt hittem összecsinálom magam a fájdalomtól. Ez volt az a pont, amikor úgy éreztem, hogy már az adrenalin sem segít. A jelenet eléggé rémisztően hasonlított azokra az évekre, mikor Tomb Raider-t toltam. Nem gondoltam volna, egyszer nekem is kőgörgeteg elől kell menekülnöm. Brutálisan ijesztő volt, ahogy szinte az orrom előtt zúgott el az a kőgolyó. Araszoltam tovább, falhoz simulva. Nekem nem kellett kétszer mondani. Pillanatra felnézve, furcsa, gépesített, denevérszerű szerkezetek lógtak, amiknek abszolút nem volt bizalomgerjesztő pofájuk. Jobbnak láttam, ha még a nyakamat is visszahúzom. Nem bíztam semmit sem a véletlenre. A lábam alatt sorra felvillanó, kék kockák magam helyett diktálták az iramot. Beleszólásom sem volt abba, mennyit, meddig bírok. Tepertem, ahogy kellett.
Utolsó akadály legyőzésével akadt kismillió problémám. Leverten, szutykosan, életemért küzdve tántorogtam föl, és léptem tovább kék mezőkre. Sose vártam ennél jobban semmit. Ki akartam kerülni ebből a számtech pokolból. Pálya végeztével megfordult fejemben az előző nagydarab pasas, meg persze a többiek. Reméltem nem esett bántódásuk. Viszont voltam annyira legyengülve, felmértem, hasznavehetetlen voltam. Minden erőmet elnyelte ez a rengeteg ide-oda ugrálás. Soha többet ne jöjjön vissza még a legmeredekebb álmomban sem. Felvillanó kék lapra ráléptem és előrenyújtottam a kezemet. Szabadulni akartam, most, azon nyomban! Szédülgetve és levegőért kapkodva dugtam bele tenyerem a szobor szájába. Igazából már kezdtem csúnyán feladni, ezért cselekedetemben bőven érezhető volt a hanyagság. Egy biztos dolog volt, tuti nem lettem volna képes hasonlókra, mint az előbb. Zenész vagyok, nem szuperhős. Gondolatban átfutva azért ennek a pályának megéreztem hatását, és azt, hogy újra kellene küzdő sportolnom. Csúful elszoktam a kiképzéstől és ez elég kellemetlenül érintett.
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Cl0te7000/12000♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 5:28 am

mR. aWeSoMeNeSs helyett mRs. RoBiNsOn CrUsOe!

Türelmi idő lejártával kezdetét vehette a kihívás! Játékosnak memóriájában bízva kellett keresztül jutnia az egyenes, ám annál sötétebb barlanghelységben. Értelmetlen sorok betartásával, viszonylag könnyedén teljesítette az akadályokat. Talpraesettsége viszonylag egyszerűen segítette át a pályát teljesítő kapuhoz. Rendszergazdát ez a látvány szörnyű haragra lobbantotta. Izgalmat, vért, szenvedést, jajveszékelést, hosszas küzdelmet akart látni! Férfi ügyessége derékba törte álmait! Nem hagyhatta szégyenszemre kudarcot valljon! Segélykérő könyörgésre vágyott! Magába roskadt, gyötrelmektől kikészült áldozatokat kívánt kijelzőjén látni. Több kellett! Ennél több! Hezitálás nélkül döntött úgy, tovább kínozza szőke választottját.
Botjával ritmusosan kopogtatott, ahogy fejét jobbra-balra döntögette. Ujjával monitorra bökött, melynek eredményeként játékos előtt váratlanul kialudt a járólap. Szabadság kapujában elbukott. Látványon hangos örömujjongásban tört ki. Megkapta, amire áhítozott, újabb szórakozás volt kilátásban! Áldozata kezére játszott, mást nem tehetett. Körülmények összefogtak ellene. Szemben lévő szobor szája összecsapódott, lábai alatt kinyílt a csapóajtó, végezetül hosszasan tekergőző csőben találta magát. Állandó zuhanás leselkedett rá. Élmény nagyjából megegyezhetett a strandok csúszdájával, pusztán a víz hiányzott belőle. Mindaddig raboskodott benne, míg a rendszergazda megálmodta büntető pályáját. Percek peregtek le, mire összeállította képzeletében tökéletes vezeklő feladványát. Mesterművét egyetlen gombnyomással feltöltötte a virtuális világba. Mozdulatával szőke kiválasztottja rögvest új környezetbe csöppent. Torony plafonján mélyedés keletkezett és egyenest Daemon nyakában landolt.
Események láncolatából a tekerő páros sem maradhatott ki. Abby kicsiny csillám pacákká robban szét, hogy a fáktól és bokroktól hemzsegő erdőben térhessen észhez. Kép igazán idillinek hatott. Tücsökciripelés, madarak csicsergése, virágzó fák és mezők kellemes illata töltötte be a teret. Minden valódi erdő látszatát keltette. Egyetlen bökkenő az orra előtt forgó homokóra, mely helyét neon sárga vízi pisztolyra hasonlító valami vette át. Kék nyíl jelent meg mellette. Arra várakozott elvegyék a kihelyezett pisztolyt. Abban a pillanatban mindez teljesül kiválasztott orra előtt különböző adatok jelennek meg. Látószöge kellős közepén felvillan a kék célkereszt. Hűségesen reagál a látott tárgyakra, illetve mindenre, amire rászegezi fegyverét. Egyelőre kék színben pompázik, ám várhatóan ellenség felbukkanásával vörös színre változik. Egyéb újdonság a jobb oldalon, lent elhelyezkedő nullát mutató találati számlaló, valamint a balon szintén lent látható muníciós adat, ami 399-et mutat és a mellette villogó stopper óra jelzi, ezen pályát időre szükséges teljesíteni.
Küldetés abban a pillanatban veszi kezdetét kibiztosítja fegyverét. Mozdulatot követően monitoron háromtól visszaszámolnak, majd mehet a fergeteges őrület, ahol bokrok-fák mögül felbukkanó, vidáman szökdécselő plüss medvéket kell lelőni. Feladat nem egyszerű, mivel a bocsok eltérő ideig bukkannak fel. Akad ravasz bundás, aki kisandít a bokrok mögül, de vannak bátor célpontok, akik hosszasan futkorásznak keresztül a téren. Ha mindezt nem lenne elég fárasztó nyomon követni abban sincs rendszer mikor kerülnek elő és hányan. Feladat teljesítéséhez szükség lesz remek reflexekre, valamint precíz célzásra!
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Cl0te8500/12000♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 12:27 am

Igazából számíthattam volna rá, hogy én leszek a következő áldozat, mégis meglepetésként ért. Hirtelen eltűnni, és egy merőben más helyen felbukkanni, méghozzá egy meseszép délutánon. Kicsit elveszettnek éreztem magam. Reméltem, hogy nem tekertünk még annyit, délután legyen már, azonban abból a néhány trükkből is, amit eddig láttam, nyilvánvaló, hogy az idő jelentőségét vesztette számunkra.
Sajnáltam, hogy Umi magára maradt a bicajokkal. Nyilvánvalóan fáradt volt és ideges, nem hiányozhatott neki az eltűnésem, ugyanakkor reméltem, hogy látja, ami velem történik, és ez valamennyire megnyugtatja. Na, nem mintha hirtelen összebarátkoztunk volna, de a bajban az embernek szüksége van társakra.
Kezdtem ellazulni, ahogy hallgattam a tücskök halk ciripelését. Minden olyan nyugodt volt. Túl nyugodt, mint a vihar előtti csend. Körbenéztem valami árulkodó után kutatva. Valami, ami elárulhatja a hely csapdáit. Alig fordítottam el a fejem egy kicsit, megjelent előttem az ismerős homokóra, majd helyébe egy sárga pisztolyféle került. Az idegesítő kék nyíl nélkül is nyilvánvaló volt, hogy a fegyvert nekem szánta a játékmester. A kérdés csupán az ellenségre korlátozódott.
Amint kezembe vettem a játékszert, mint egy videójátékban, a fontosabb információk megjelentek a látóteremben. Néha-néha, ha nagyon unatkoztam, megesett, hogy leültem játszani valamit, de általában a lövöldözős játékokat pont messzire elkerültem.
A felvillanó célkeresztet végigvezetve mértem fel a terepet. Jó lett volna egy próbalövést megejtenem, vagy ilyesmi, de amint kibiztosítottam a fegyvert, a visszaszámlálás elkezdődött.
Az egyik közeli fánál a célkereszt pirosra váltott, ám mikor megláttam, miféle ellenséggel is van dolgom, megvallom őszintén, ledermedt. Nem, sajnos nem a sokktól, sokkal inkább a hirtelen haragtól.
Nem is értettem, miért, de gyorsan legyilkolta a büszkeségem az az egy szem plüssmackó is, amelyik éppen csak elődugta az orrát egy fa mögül, erre nem messze tőle, két nyomi gördült át egyik bokorból a másikba. Akármennyire is szerettem volna, nem sikerült megőrizni a hidegvérem.
- Elég idős vagyok már, hogy ne szoruljak pedomedvék társaságára, a francba! - Morogtam, és elsütöttem a játékpisztolyt, amint a célkereszt pirosra váltott. Ide-oda kapkodtam a fejem a kis szörnyetegek között, miközben a számlálók egyre csak pörögtek.
Nem is értettem, miért nem játszottam eddig fegyveres játékokkal, hiszen egész könnyen bele lehetett jönni, és jó feszültségoldó is volt, bár azt akár az ellenség számlájára is írhattam volna.
Először kicsit tartottam tőle, hogy ha túl jól megy majd a játék, a bajkeverő, aki a háttérben a szálakat mozgatja, rám is megorrol, és megnehezíti az esetleges célba érésem, vagy továbbjutásom, de nem történt semmi ilyesmi.
Az időm vészesen fogyott, akárcsak a lövedékeim, amiket minden további nélkül igyekeztem hiánytalanul ellőni, és célba találni. Leginkább azért, mert ennyire alábecsültek, másrészt pedig, mivel ki akartam kerülni erről a helyről minél hamarabb.
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Cl0te7000/12000♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 6:54 am

mRs. RoBiNsOn CrUsOe

Méreg hamar elönti agyadat. Gyilkos elszántsággal veszed kezedbe az irányítást és lövöd halomra az édes plüss medvéket. Kicsiny szőrpamacsok egymást követően dobják égnek mancsaikat. Elhaló nyösszenéssel végezik be sorsukat. Közben találat számlalód egyre ígéretesebb számokat mutat. Magabiztosan haladsz győzelmed felé, ám, ahogy gondolatban előre láttad, szívtelen fő gonoszotok arcára rögvest ráfagyott a mosoly. Látva dühöd miként csap át hatékony mészárlásba, azon nyomban tehetetlen idegességgel kiált fel. Haját eszelősen tépkedve pattan fel székéből.
Botjára támaszkodva jár fel-alá, ahogy óriási kivetőn szemléli teljesítményed. Justin-hoz hasonlóan csalásban töri fejét. Lehető leggyorsabban megoldást kíván találni a felmerülő kellemetlenségre. Immáron nem a bukásod, pusztán elsöprő győzelmed késleltetése a célja.Botja végével megkocogtatja néhányszor a kijelzőt. Újfent tarkóig húzódó vigyor jelzi, megoldást talált égető problémájára. Gyors mozdulattal vetődik székébe. Karfán egyetlen gombot nyom meg. Virtuális kijelzőn számtalan oszlopokba berendeződött jel bukkan fel. Otthonosan tapicskol közöttük. Kiválasztja az adott pálya kódrendszerét. Ujjai zongoráztatására halk hegedű szó csendül fel. Dallam szigorú követésével lát hozzá átírni a lövöldözős szakasz paramétereit. Munkásságára a játéktér fekete dobozzá változik. Eltűnnek a bokrok, fák, medvék, tücsökciripelés és kezedből a fegyver. Fejed körül pörgő számlálók lefagynak és óriási kék szöveg villan fel. Először error, majd loading felirat fogad. Hirtelen síri sötétség vesz körbe, mintha valaki lekapcsolt volna minden rendszert körülötted, majd az ismert kék homokóra békés nyugalommal lát hozzá orrod előtt forogni. Lassú tánca alatt fokozatosan épül köréd az új díszlet.
Gyerekkorodból ismerős legó fák nyúlnak égig. Igazi retro stílusban, kicsiny téglalapokból állnak és szabad szemmel követhetetlen gyorsasággal épülnek egymásra. Óriási pálmafákként magasodnak föléd. Amerre ellátsz, mindenhol sárga-zöld növényzet fogad. Igazi legó dzsungel épül köréd indákkal, egzotikus madár csicsergéssel és majom üvöltéssel. Hiányérzeted támadna, messzeségben kígyókat, baljós morgásokat hallhatsz. Bámészkodás alatt újdonsült fegyvered is megkapod. Kezedbe gigantikus legó balta kerül, fejed körül, pedig az idegesítő kék lap forog. Kezedbe vennéd a következő utasítás szerepel rajta:
„Törzsekbe rejtett kincseket keress!
Erőd növelésére halmozd!
Lombok lakosától óvakodj! ”

Sorokat jobb, ha komolyan veszed. Tartalmukra sebesen rádöbbensz, amint hozzálátsz nemes feladatodhoz. Utat kell vágnod a végtelen dzsungelben, pontosabban lehető legtöbb fát kell kidöntened, ráakadhass a bónuszokra, melyekkel fegyvered hatékonyságát növeled. Erre égető szükséged lehet, hiszen a helybeli lakosság nem nézi jó szemmel otthonát pusztítod. Alig kezdesz hozzá favágó munkálataidhoz, máris felbukkan az ellenség. Mini méretű ágyékkötős kicsi bennszülöttek özönlenek rád. Apró lándzsákkal, fegyverekkel támadnak neked. Rajtad áll védekezel, támadsz, avagy menekülsz a fák minél gyorsabb ledöntésével. Lényeg, elérd a gigantikus majomkenyérfát, aminek törzsében rálelhetsz a pályát lezáró kulcsra. Megszerezni, természetesen nem egyszerű. Szembe kell nézned őslakosok és fát őrző majmok kókuszdobáló kellemetlenségével. Vigyázz, nehogy túl sok találatot kapj! Figyeld az életvonaladat és töltsd vissza a körülötted landoló kókuszok taposásával.
Tipp:
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Cl0te8500/12000♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptyPént. Szept. 06, 2013 11:08 am

Kezdtem belejönni a mackógyilkolásba, és már láttam a fényt az alagút végén, mikor sejtésem beigazolódott. Nem azért, de nekem most már nem magyarázza be senki, hogy a női megérzés az humbuk. Lehet, hogy magamnak ástam a gödröt, de beigazolódott, hogy a fogva tartónknak kicsit sem tetszik, ha valaki boldogulni mer a pályáin.
Amint látta, hogy közeledem a célhoz, a hely semmivé vált, mintha nem is ott lettem volna. Síri csend, és sötétség támadt, egyedül az error felirat jelezte, hogy felejtsem el, valaha is kikerülök innen, míg a főgonosz, vagy akárkicsoda el nem tűnik.
A homokóra végtelen pörgése volt az, ami a leginkább idegesített a játékban. Nem szerettem várni, kicsit sem. Igyekeztem ugyan türelmes maradni, de akármennyire is próbálkoztam, még korábbi dühöm sem múlt, a várakozás pedig tetézte mindezt.
Végül, meglepő gyorsasággal, új játéktér kezdett körvonalazódni a szemem előtt. Ha pislogtam volna, biztosan elszalasztom a látványt. Ameddig a szemem ellátott, mindent beborítottak a legóból épült fák, igazi dzsungelben éreztem magam. Alig néztem körbe, mikor a háttérből hangos üvöltés hallatszott. Reméltem, hogy az állatok is legóból vannak.
Elmálézva már csak azt vettem észre, kezemet óriási balta húzza. Annyira megdöbbentem, hogy majdnem elszalasztottam a segítő kártyalapot. Szerencsére még időben kapcsoltam. Az előző alkalmak tanulságaként annyit már elkönyvelhettem, hogy a kártyát nem árthat elolvasni.
Az üzenet rövid volt, valamiféle kincsek keresésére ösztönzött. A fák lerombolása volt a feladat, vagy mégsem, azonban nem sokáig gondolkodtam a dolgon, az első utamba kerülő fára lecsaptam vele, hogy teszteljem, mégis mire, sőt, jó-e egyáltalán valamire ez a különleges játékszer. Mikor a fa darabjaira hullva dőlt le, azt hittem, hogy vele együtt újonnan szerzett fegyveremnek is búcsút inthetek, azonban az csodával határos módon egyben maradt.
Még egy próbát tettem vele, biztos, ami biztos. Egy vastagabb törzsű legófát választottam, majd néhány jól irányzott ütésnek köszönhetően, ledöntöttem azt is anélkül, hogy bármi baja esett volna a baltámnak. Már épp készültem tovább indulni valamerre, mert azt igazán nem tudtam, merre is menjek, mikor megláttam valamit a legóhalom közepén.
Egy konzervnyitó volt. Hogy ez kincsnek számított-e vagy sem, nem értem rá ezen agyalni. Váratlanul éles fájdalom nyilallt bal lábamba, mire gyorsan hátrafordultam, és megláttam egy pöttöm emberként alig semmiben pattogni a korábban ledöntött legófa hulláján.
Nem kicsit lepődtem meg, mikor csatlakozott hozzá még kettő, és sejtésem szerint, mely alig egy fával később beigazolódott, nem ők voltak az egyetlenek. Nem tudtam, mit is tegyek, az mégiscsak sportszerűtlen lett volna, ha ellenük fordulok a hatalmas baltámmal, de valami kellett, amivel megállíthatom őket. Szinte gondolkozás nélkül hátradobtam a konzervnyitót, ami az egyiket fejbe találta, és megszédülve bucskázott hátra a legókupacon.
A másik kettő mérgesen ordítva rohant felém, mire én i felhíztam a nyúlcipőt, és már ütöttem is le az utamba kerülő fát. Semmit sem láttam a kupacban rohanás közben, de néhány fa erejéig nem is mertem nagyon körbetekintgetni. Igyekeztem leelőzni a nyomomban robogó dühös kis őslakosokat.
Mikor úgy éreztem, talán akadhat elég időm felszedni némi „kincset”, lassítottam kicsit, és figyelmesebben mentem el az egyes fák előtt. Akadt légycsapó, locsolócső, valami fura hajlított kés, de féltem, hogy hamarabb szúródok fel rá én, mint bármi más, szóval ott hagytam, ahol volt. Kenyérpirító, és egy horgászbot is előkerült, de azokkal sem foglalkoztam.
Ahogy haladtam valamerre, ki tudja, merre, egy csúzlival találtam szembe magam, amit rögvest fel is kaptam, ha másra nem, a bennszülöttek elleni támadásra az is jó lesz. A baltám nyelére állítottam függőlegesen, mintha az valami célzó szerkezet lenne, aztán léptem is tovább.
A nem is olyan messzi távolban tisztásféle látszott. Megeshetett, hogy csak a szemem káprázott a sok élénk színű legótól, és egyik fa törzsét nem tudtam már megkülönböztetni a másiktól, de azért arrafelé vettem az irányt.
Közben sajnos az őslakos ellenség is beért annyira, hogy a fogpiszkálóikkal pont el tudjanak találni, ami cseppet sem könnyítette meg a dolgom. Túl gyorsan mozogtak, és túl nagyot tudtak dobni méretükhöz képest. Szúrós fegyvereik beleálltak a karomba, és a lábamba. Hazudnék, ha azt állítanám, hogy a pizsamaként használt pólóm és rövidnadrágom elég védelmet nyújtottak a repkedő lövedékekkel szemben, de felesleges lenne részletezni, hogy fúródott bele egyik-másik a hátsómba.
Elbotorkáltam egy összezúzott fa fölött, és felkaptam a romok közt rejtőző kincset. Lepkeháló. Komolyan, mégis mennyi esélye volt, hogy egy semmire sem jó tárgyba ontom minden reményem. Már így is több sebből vérzett ez az egész pálya, én meg főleg, és erre kifogok egy lepkehálót. Jelen pillanatban még a korábban hátrahagyott gumikacsában is több fantáziát láttam, mint ebben a vacakban.
- Áú! – kiáltottam fel, mikor egy bátor apróság belém döfte a fegyverét. Annyira mérges voltam már, hogy fel sem fogtam, mit teszek, csak felé suhintottam a lepkehálóval. A kis emberke időben félreugrott, így helyette a halom legóból vertem le nem keveset, miközben jól meg is merítettem a lepkehálót. – Szóval valamire mégiscsak jó.
Lőszerrel megpakolva eredtem tovább az egyre fogyó, de még mindig akadályokkal teli erdőn keresztül a kiutat kutatva. Szerettem volna minél hamarabb megszabadulni ebből a rémálomból, ámbár lassan úgy éreztem, még én magam is csak hátráltatom az előre jutásomat. Az előttem tornyosuló két fa, melyek felé lélekszakadva rohantam, túl közel állt egymáshoz, félő volt, hogy nem tudom áttuszkolni magam a törzseik között. Végül mégis megoldottam, és a túloldalról döntöttem le a két fát, ami reméltem, egy kicsit majd feltartóztatja üldözőimet is.
Gyorsan beletúrtam a kupacokba, és előhúztam, egy esernyőt és egy ugrókötelet. Mindkettőt megpróbáltam a baltámra erősíteni, ám valamilyen oknál fogva csak az egyiket engedte. Nem volt időm eldönteni, melyiket akarom, mert egy dühös morgás megzavart a totojázásban, csak automatikusan eldobtam az egyiket. Később, futás közben tudatosult bennem, hogy a rosszabbik lehetőséget választottam, de visszafordulni lehetetlen, és felesleges lett volna.
Nem sokkal előttem egy legókígyó bukott alá az egyik alacsonyabb faágtól, mire futás közben előre bucskáztam, és orral előre csúsztam ki két bokor között. Szinte öntudatlanul pattantam fel, és torpantam meg futásra készen. Hatalmas fa terebélyesedett előttem. Kicsit sem értem rá agyalni, csak fogtam a baltámat, és rögvest a törzsének estem. Még el sem találtam, mikor valami nagyot koppant a fejemen.
A kókuszgolyó lehuppant a vállamra, majd onnan a földre esett. Lassan felpillantottam a lombok közé, ahol egy majom éles kiáltozással csápolt. Ha eddig nem lett volna elég, hogy mini ágyékkötős fazonok szurka-piszkáltak, hát még az aranyos állatok is bántalmazni kezdenek. Nem mintha az n kis csimotámon kívül más állat is megérdemelné, hogy aranyosnak tituláljam.
Újra felemeltem a baltám, mire egy másik ágról újabb kókuszgolyó zuhant rám. Akkorát koppant, hogy majdnem elejtettem az én csúzlival, lepkehálóval és esernyővel felturbózott fejszémet. A megvilágosodás majdnem akkora erővel csapott le rám, mint a kókusz. Az esernyő első ránézésre talán haszontalannak tűnt, ám pajzsként még akár hasznát is vehetném. Nem fektettem én bele nagy reményeket, elvégre csak egy mezei esernyő volt, nem ágyúgolyó ellen találták ki, de ha mást nem, hát tompíthatta az ütések erejét.
Eléggé aggasztott így is, hogy az életerőm fele már lement, és még csak most érkeztem a „főellenséghez”. A kókuszgolyók pedig akkorát ütöttek, hogy butaság lett volna feltételezni, még az előtt kidöntöm ezt a vastagtörzsű fát, mielőtt teljesen lenullázódok.
Felnyitottam az esernyőt, és teljes erőmből nekiiramodtam a fának. Akkorát vágtam rá, hogy attól tartottam, most aztán biztos, hogy darabokra hullott a baltám, de szerencsére megúszta egyben, azonban a fa is majdnem ilyen szerencsés volt. Alig hullott ki belőle egy kevés darabka.
Eközben két kókusz is lehullott rám a fáról, ugyan az egyiket egész jól felfogta az esernyő, a másik telibe találta a kezemet a nagy hadonászás közepette.
Miközben a következő csapáshoz készülve hátráltam, ráléptem egy kókuszra. Egy hatalmas zakózásra felkészülve csapkodtam a kezeimmel, mint egy kismadár, azonban semmi sem történt azon kívül, hogy a dió a súlyom alatt megroppanva zuhant össze. Nem kellett volna, de egy cseppet megalázónak éreztem, na meg dühös is lettem. Annyira azért nem voltam súlyos, hogy így derékba törjem azt a kemény vackot, és mégis.
Furcsa, csilingelő hang vonta el a figyelmem a dühöngésről. Szinte egyből az életvonalamra pillantottam, és láss csodát, minden eddigi fejtörésemre megvolt a válasz. Akadt mód rá, hogyan növeljem az életerőmet, és ez annak fényében, hogy a bennszülöttek kisebb csoportja már a sarkamban morgolódott, nagyon is jó hírnek számított.
Kivont esernyővel indultam újabb csapást mérni a fára, majd meghátrálva a lehulló diókat szinte rögtön össze is tapostam. Néhány túl közel lebzselő kisemberkét homlokon lőttem a csúzlimmal, és a majomkenyérfa széthulló törzséből pótoltam a lövedéket.
Így folytattam ezt tovább, hol a kókuszdobáló majmok elől hátrálva, hol őslakosokat kilőve, míg végül eléggé meggyengült a fa törzse ahhoz, hogy nekifutásból egy erős ütés és rúgás kombóval ledönthessem.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 EmptyKedd Nov. 05, 2013 5:43 am

Vicces kedvű bohócot nem sikerült ebben a küldetésben nyakon csípni, de talán legközelebb.^^

Karakter hű, hosszú és minőségi post-okat a szabályok alapján értékeltem!


Jutalmazás:
  • Vayulous: 1000 lp és 1000 ryou
  • Hoshi Ikari: 3000 lp és 3500 ryou
  • Justin Awesome: 3500 lp és 3500 ryou
  • Daemon Nagai, Abby Robins: 4000 lp és 4500 ryou


Valamint Lucifer Curiel-nek szeretném megköszönni a küldetés kieszelésében és levezényelésében való aktív részvételt! Bár szívesen tette, én még is külön szeretném értékelni fáradtságos munkáját: 500 lp és 500 ryou személyében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: ♣ jOlLy JoKeR ♣   ♣ jOlLy JoKeR ♣ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

♣ jOlLy JoKeR ♣

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-