-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Halott fák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te40550/65000Halott fák 29y5sib  (40550/65000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Halott fák   Halott fák EmptyKedd Jan. 10, 2012 10:26 am

Spoiler:
*Arrancarnak lenni sosem könnyű, s talán sosem lesz az. Létünkből fakadóan maga a fennmaradás is egy életre szóló küldetés. Egy olyan küldetésé, amelynek nem lesz vége. Hiszen fajunk lényege az örökön evolúció fenntartása, és ha már nem tudunk új szinteket elérni, akkor eszközökhöz kell nyúlnunk. De vajon mekkora lehet azoknak az eszközöknek a tárháza, amely segít nekünk ebben? Mennyi mindent alkothatunk azért, hogy maradhassunk? S vajon mennyire is éri meg? A visszafejlődéstől való félelem járja körbe testemet. Nagyobbat bukhatok, mint bárki más. Hiszen a tudós számára a legnagyobb veszteség, ha elveszti azt a tudást, amit eddigi élete során szerzett. S mi több, engem két zseniális elme alkotott. Talán a határaim is máshol feszülhetnek, ennek ellenére nem adom fel. Csupán bólintásommal jelzem öcsémnek parancsát. Voltaképpen teljesen igaza van, s én csak most fogtam fel. Túlontúl sokan pályáznak ahhoz a Primera címre, hogy megállhassak. Örökösen a hátam mögé kell majd néznem, és lehetek bármennyire erős is, a tudásom az, amelyet fejleszteni kell. Lehetséges, hogy az új fő gonosz bácsitól máris tanultam valamit? Valóban. Szayel-nii-sama kezei közül ki esett alany. Egy olyan lény, aki többre vitte úgy, hogy végre elszakadt az alkotótól. Tán nekem is éppen ezt kéne tennem? Elszakadni? Borús emlékfoszlányok derengnek fel bennem, mi alatt az egyik folyosón sétálgatva haladok a folyosó végén álló fracciónom irányába. Tekintetemet ezúttal a földre helyezem, s arckifejezésem semmitmondóvá válik. Azok az esősnek tűnő napok, amikor minden egyes kínkeserves fájdalmamban csak arra tudtam gondolni, hogy Szayel mennyire kedves hozzám. Ugye így volt? Felsóhajtok, és megigazítom speciális szemüvegem.*
- Kiyo...küldetésre megyünk. Hozod a mini tárolókat? *Egy kis táskába helyezett kémcsődobozra gondolok ezalatt, amit a laborban találhat meg, s ő már tudja is, hogy éppen melyik helyen. Azért egy egy mosolyt intézek meg féleje. Egyáltalán nem akarom vele tudatni, hogy milyen helyzetbe lettem alig pár perc alatt keverve. Ha eddig, hát ezután is megoldom a problémáimat. Mindössze eme pillanatban furcsa folyamtokon megy keresztül szervezetem, ennyi az egész. A számba kapok egy epres ízű cukorkát, aminek hatására talán egy kicsit jobb kedvem lesz, s máris hatalmas mosollyal az arcomon ölelem meg Kiyo nénit. Talán nem is olyan nagy baj, hogy egy ilyen küldetésre küldtek el, új fajta dolgokat fedezhetek fel. *_* Eltökélten indulok meg Las Noches külső falai felé, ahol még az Exequias néhány tagjával is összefuthatunk, s páran el is állnak, amint megkapják a parancsot az úrtól, hogy megvan az engedélyünk a távozásra. Kicsit beletúrok a hajamba a távolba elhúzódó homokdűnék látványára, s majd Kiyo felé fordulva billentem oldalra a fejemet valamelyest. Azért nyújtok feléje is egy cukorkát.*
- Hogy ne legyél boldogtalan. *_* Tudod fontos küldetésre megyünk ám, nem akarom, hogy szomorú legyél. Képzeld egy értékes fát kellene megtalálnunk Hueco Munco sivatagában. Mintát veszünk és jöhetünk is vissza. *Persze az, hogy miért vennénk mintát, az már megint egy másik kérdés. De hát, ha nem kérdeznek, akkor nem is nagyon kell válaszolnom. Inkább élvezem a napsütéses időt, valamint azt, hogy akkor most lehetőségem lesz a kedvenc elfoglaltságomra. Teljes oda adással lépek egy lépést előre.*
- Fogócskázzunk...hátha akkor megtaláljuk! *_* *Kacsintok rá egyet, s miután megmozgattam vállaimat, egyszerűen sonidoval indulok el egy random irányba. Fogalmam sincs, hogy éppen mely helyen lesz az- az a fa, de majd csak megtaláljuk nem? Na jó, talán igénybe vehetném Szayel holopaneles térképét, de jelen esetben talán nem árt, ha kicsit szórakozok a fracciónommal. Nem szeretném, hogy ha bánatos lenne ilyenkor. Hueco Mundoban általában mindig szép idő van, nem éri meg bánatosnak lennie. No meg aztán, mégis csak az én fracciónom, nem? *.* Gyorsan előre szaladok a köpönyegemben, hogy suhogjon, mintha az emberek világában játszanék ismételten Karakura Raizert. Való igaz, milyen rég látogattam már me gőket. T_T Ugye emlékeznek még rám? Ugye nem felejtették el azt a rengeteg játékot, mi közben megfigyelhettem őket kicsit? Talán, ha ennek vége, akkor majd engedélyt kaphatok némi kimenőre. Ha esetleg nem így volna, akkor majd szépen írok egy levelet, és elküldöm valamelyik arrancarral.
Utamat egészen cikázósra fogom ,hogy az elkapásom ne is legyen olyan könnyű, bár a számomra megengedhető sebesség felét sem használom ki ilyen fogócskák alkalmával. Az úgy nem lenne izgalmas, ha teljes erőmből rohannék, lehet el sem kapnának. O.o" Így inkább csini játékosként hagyom magam némi erőfeszítés után megfogni, s akkor felcserélődnek a szerepek. Persze ez sem tarthat sokáig, mert egy hatalmas koponyával találhatjuk szembe magunkat.*
- A koponyaaaaaa! *________* *Rohanok egyenesen rá. Egyszerűen imádtam, még emlékszem rá. Emlékszem arra a napra, hogy Bellel játszottunk itt, és arra is, hogy akkor még Slarin volt az espadam. Slarinra gondolva fokozott izgalmam lesz, és egyenesen a koponya tetejére sonidozok, majd onnan pillantok le. Intek egyet Kiyo néninek is, hogy jöjjön, hiszen nagyon jó innen a kilátás. Hagyom is, hogy hajamat a szél fújkorássza.*
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te14000/15000Halott fák 29y5sib  (14000/15000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptyHétf. Jan. 23, 2012 9:06 am

Várok. Szokatlan kihaltság lengi be a helyet, ahol állok, és várom az espadámat. Nem örülök neki, amikor csak így egyedül csavarog a városban. Egyszerűen nem, és kész! Egész viselkedése, mostani magatartása is valami különös kételyt ébreszt bennem. Pedig az ő közelében nem szoktam annyira lobbanékony lenni, mint általában, ezt már magam is észrevettem, elvégre nem vagyok holmi balga barom, aki a saját viselkedésének megváltozását nem észleli. Én képes vagyok érzékelni, ha valami nincs velem rendben. És Natalie-sama közelében érdekes módon sokkal több ostobaságot vagyok képes elviselni, mint egyébként. Ez pedig, mielőtt megismertem, csak a kísérletezés időszakára volt jellemző, mert olyankor más kötötte le a figyelmemet. Minden bizonnyal a furcsaság mivolta abban gyökeredzik, hogy tisztában vagyok egy másik tudós elme közelségével. Egy olyan személyével, akinek gondolkodás nélkül megadom a kellő tiszteletet, mert már láttam zsenijének csillogását, és itt most nem azokra a csillámporral bélelt töltényekre gondolok. Persze azok is igazán szórakoztató munkák voltak!
Valamiért úgy érzem, most nem azt a nőt látom, akit espadámként megszoktam. Különös az egész kisugárzása, és amikor megszólít, kevés híján a padlóba fejelek. Mikor szokott le arról, hogy nénizzen?! Oké, eleinte képes volt kiakasztani vele, de már megszoktam, Natalie-sama velejárója, és… ez a nő most akkor beteg?! Biztos jól érzi magát? Nincs láza? Mert valami biztosan van e mögött a tőle irracionális viselkedésminta mögött! És legyek én is olyan tökkelütött fajankó, ha nem derítem ki az okát!
– Persze! – felelem a hozzám intézett kérdésre, és különös mosolyát igyekezve figyelmen kívül hagyni iramodok meg a labor felé a tárolókért. Tulajdonképpen fogalmam sincs, mire kellenek, de ha szükség van rájuk, valószínűleg nem olyan küldetésre megyünk, ahol bérgyilkost kell játszanunk… Pedig a véres dolgok sem rosszak… Nem! Ezt most rögtön kiverem a fejemből, mert nem gyilkolászni megyek, arra lesz időm később is, viszont egy soha vissza nem térő alkalom adódott nekem ezzel a küldetéssel, amire kémcsöveket is vinni kell! Ez pedig azt engedi feltételeznem, hogy a feladatunknak a tudományhoz sokkal több köze van, mint bármi máshoz. Elégedett mosolyt engedek szétterülni ábrázatomon, ahogy loholok vissza espadámhoz, ki már egy jóval ismerősebb arckifejezést vett fel, és… megölel? Végülis, ez nem olyan meglepő tőle, csak kissé szokatlannak tartok tőle egy ilyen hirtelen hangulatváltást… bár ő az én espadám, én pedig tudom magamról, hogy szeszélyes vagyok, csak nem foglalkozom vele, úgyhogy ez akár rá is érvényes lehet. Tőlem nem éppen megszokott, sőt, meglehetősen ritka bátortalansággal kicsikét magam is megölelgetem az espadát, majd úgy téve, mintha mi sem történt volna, megyek a nyomában Las Noches falai felé.
Nem kell sokat teketóriázni, hamar kiengednek minket. Még szerencse, elvégre fontos ügyben járunk el, és az ilyen helyzetekben bizony nem árt időben elindulni, fennakadások nélkül. A magam részéről a táskával a vállamon követem Natalie-samát, és mikor felém fordulva megkínál egy cukorkával eleinte csodálkozva nézek rá. Ez most vajon mi akar lenni? Végül, miután néhány pillanatig alaposan méregetem a cukorkát, elfogadom azt. Meglepően finom. Különös, már-már emberi ízekre emlékeztet. Vagy ez pontosan az lenne? Mégis, miféle feladat vár ránk? Erre is megkapom a választ: egy fát keresünk. Ebben a környezetben előzetesen is inkább csak kórót mondanék. Nem vagyok én biológus, még csak hobbiból sem! Nem értem, minek kell fákból (!) mintát venni, a ki tudja, mi a jó fenéhez! Veszek egy mély levegőt, és inkább megtartom magamnak a felháborodásom. Visszafojtott pufogásomban fel sem tűnik, hogy Natalie-sama tervez valamit, márpedig arra nem lenne olyan borzasztóan nehéz rájönni. Abból, ahogy nézett az előbb… már lehetne rosszat sejteni…
– Natalie-samahaaa~ T-T” – nézek kislányos nyafogással távolodó alakja után. Nem gondoltam volna, hogy pont most jut eszébe fogócskázni! Egyszerűen… wáááh! És még a kémcsöves tárolóra is vigyáznom kéne, mert azok a szent tárgyak nem sérülhetnek, mert akkor Mengyelejev átka fog engem sújtani! Jézusom, honnan veszem ezt a sok ökörséget?! Azt a kölyköt, aki régen voltam, már életemben eltapostam, nem értem, minek kell most előtörögetnie a sok bolondosságával?! Ennek is az az arrancar az oka, aki úgy néz ki, mint Ő… Kicsit megrázom a fejem, és meresztgetem a szemem, hátha sikerül meglelnem a kondenzcsík maradványait, amit espadám húzott maga után, midőn elsonidozott mellőlem. Kénytelen kelletlen nekiiramodok, hogy utolérjem azt a rózsaszín fürtös nőszemélyt, akihez tulajdonképpen tartozom, és aki mindig képes meglepni valami váratlannal, amikor már azt hinném, kezdem kiismerni. És még a minta leendő tárhelyéül szolgáló kémcsövekre is vigyáznom kell! Natalie-sama, ezt most mihééért?! T.T
Na jó, nyafogásból elég, el kell kapnom azt a nőszemélyt! Hamar nyilvánvalóvá válik azonban, hogy ez az én képességeimmel szinte lehetetlen, és hogy őszinte legyek, ez felettébb bosszantó tényállás! Jó alaposan kifáraszt, míg végül engedi magát elkapni. Már azt hinném, vége, megúsztam, kifújhatom magam, de ekkor észreveszem, hogy felém lendül és reflexből ugrok el. Persze, nem kell sokáig szenvednie, hogy elkapjon, hiába nem akarom hagyni magam, mert azért nem akarom ám feladni ellene, de ehh… Gyors, piszkosul gyors, és még fáradhatatlan is @_@
Az utunkat keresztező koponya formájú valamitől meg kis híján kiugrok az egyenruhámból. Nem azért, mert megijedtem, hanem mert meglepett, nem számítottam rá. Túlzottan lefoglalt a menekülés Natalie-sama elől. Most meg még ez a valami is…! Feladom! Természetesen a primera már ott is van a tetején, mert hol máshol lehetne… Lemondóan sóhajtok egyet, és nekiveselkedek, hogy felvonszoljam magam arra a valamicsodára… nem tudom, mondtam-e már, de nem arra képeztem magam, hogy hegyet másszak… és ez egy koponyára ugyanúgy érvényes!
– Azt megkérdezhetem… mi a jó frászt akarunk egy sivatagi kóró mintájával, Natalie-sama? – kérdezem lihegve, immáron a koponya tetején és próbálom szemügyre venni az espadám által szemlélteket. Homok, homok, még több homok… néhol egy-egy kráter a múltkori robbantgatásaim nyomán. Semmi érdekes, csak a holdszerű égitest odafent. Meg a távolban némi nagyobb fajta dűne, amiről ki tudja, mi a jó élet lehet?! Lecsúszok a koponyáról és megteszek egy-két lépést a szokatlanul nagynak látszó dűnék irányába. Hunyorogva próbálok meglátni valamit, hátha szokatlanul nagy jelentőséggel bírnak, de magam is tudom, ekkora távlatból ez képtelenség, és akár még délibábok is lehetnek.
– Natalie-sama! Merre kellene mennünk? – nem a tájékozódó készségemmel fogom megváltani a világot, de egy térkép sokat tudna segíteni, ha lenne… Talán azt is meg kéne érdeklődnöm, ilyenünk van-e egyáltalán…
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te40550/65000Halott fák 29y5sib  (40550/65000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptyVas. Jan. 29, 2012 8:40 am

*Régi szép emlékek, bizony azok. Nagyon szép emlékek futkorásznak végig piciny buksikámon, ahogy Las Noches bizonyos számú arcsimarcsijaikkal fogócskáztam, valamint játszottam. Ez a koponya viszont különleges. Már többször is megfordultam itt, és sokszor szembesültem azzal a ténnyel, mintha vonzaná a lidérc fajtákat. Még soha nem tudtam megmondani, hogy miért is gondolom így, de valahogy adja magát ez a gondolat. Körbe- körbe pillantgatok, hátha mégis. Mert miért ne láthatnék meg olyasmit, amit esetleg Kiyo néni nem? T.T Néha azért csodálkozva pillantok rá, hogy milyen bátran jön velem egy küldetésre. Szép és erős arcsi néni, ahogyan Slarin-chan is az. *_* Mit szólna akkor, ha egyszer ezt el is mondanám neki? Mert én bizony büszke vagyok a fraccusomra. Barátként kezelem, és remélem még sokat fogunk fogócskázni. Ám megkaptam hősiek feladatomat a csápos híró bácsitól, hogy találjam meg magamnak a hatalmas nagy koponya forrását. Tovább kell fejlesztenem magam, amitől kicsit bazsarózsás lesz a pillangusom. Nekem most fejlődnöm kell azért, hogy továbbra is a Primadonna maradhassak, és Kiyo néni lehessen a fraccusom. Piciny, csillámló pillantásokkal illetem. Vajon ő mennyire szeretheti azt, hogy én vagyok az espudája? Én nagyon szerettem Slarin- chan oldalán lenni.
Utálok okimoki lenni, mindig elrontja a szitumitut. >.> Nagyot sóhajtok, s majd bambán nézek a távolba Kiyo kérdésére. Olyan szép itt minden, kár, hogy nem sokára megint menni kell. Vagy is már most is menni kellene, de előtte még meg kell magyaráznom neki, hogy miért is vagyunk mi itten.*
- A csápos híró bácsi küldött el. Fejlesztenem kell magamat, hogy továbbra is Las Noches Primadonnája maradhassak. *_* *Slarin-chant utánozva villantok egy pillangós, hősies beállást. Olyan hatalmas mosoly kerül az arcomra, hogy remélem a holdacska megcsillantja a rózsaszín szemüvegem üvegét. Mi köze a mosolyomnak a szemüvegemhez, azt én már nem tudom. <.< Ajkaimra tapasztva kezemet kezdek el gondolkodni az eset lényeges megoldásán. Mégis hogyan kéne megtalálnom azt a fát, ami mélyen a földbe van ásva? Oldalra billentett fejjel konstatálom, hogy valamit elfelejtettem. Valamit tutira elfelejtettem, mert nem jut eszembe, hogy miért nem tudom merre lehet. Nekem az ilyenek be szoktak ugrani. Fel- alá kezdek el trappolni, amelyre a koponya csontja repedezni kezd. Észre sem veszem, hogy recsegések lesznek hallhatók. Ugyan már, több évtizedes csontocska kibírja, nem? *_* Egyszer csak megremeg a talaj, s Kiyo nénire pillantva állok meg.* - He? Heeeeee..! *Szakad be alattunk a csontozat, s hirtelen a föld süllyedni kezd. Lassított felvételben látom az előttem lepergő zuhanást, ahogyan a környezetemben minden omladozni kezd. Megilletődésem gyanánt eszembe sem jut, hogy esetleg védekezzek a megindult mechanizmus ellen. Szinte csodálattal kémlelem, hogy minden egyre mélyebb lesz, és lassan eléri testem a horizontos vonalat. Ami mit jelent? Ennél már csak sötétebb lesz oda lent, ahová éppen landolunk. Ahoz képest, hogy mekkora puffanás után záródik minden fényforrás, nem fáj semmim. *_* *
- Ez szupeeer volt! *___* *Hatalmas lelkesedéssel pattanok fel a törmelékek közül, és lépek előre egyet. Vagy is tenném, ha nem esnék el Kiyo néniben. Ismét fel állok hamar, hogy leporoljam magam, viszont nem látok semmit. A probléma viszont itt kezdődik, hogy nincs semmiféle fényforrás, amire durcásan elhúzom ajkaimat. Mi az, hogy Natipipőkét nem illetik reflektorfénnyel? >.> Rózsaszínt kérek és pillangósat! >.> Erős hümmögésekkel hozom napvilágra felháborodásomat, és csípőre tett kézzel kezdek el toporogni.*
- Kiyo néni, most mit csináljunk? >.> *Idegesen szólok feléje, melyre a falak alsó szegei mentén neoncsövek izzanak fel. Ugrok egyet a jelenségre, s sűrűn veszem észre, hogy egy hatalmas folyosó kellős közepére pottyantunk. Ráadásul a tetőt is lezárták a csont törmelékek. Magamba puffogni kezdek, hogy így majd hogy fognak a pillangók elrepülni? S hogyan fogom megtalálni azt a fát? T.T A fraccusom felé fordulok, s kérdőn pillantok rá sűrűn. Tudom ám, hogy tudja a megfelelő választ, csak éppen nem válaszol most még. Én pedig csak várok- és várok, míg nem támad egy ominózus ötletem a fennálló probléma megoldására.*
- Tudom már! Kő, papír, ollóval döntsük el melyikünk megy előre! Na? Na? Na? *___* *Egyre hatalmasabb fejjel kérdezem meg, s ha bele megy, természetesen elvesztem a csatát. T_T Ez így nem fer, hogy hagytam magamat veszteni. Vagy is inkább csak előre tudtam, hogy mit fog a kezével mutatni. Amúgy is szeretném, ha elől menne, mert miért ne? Erős ám ő, tudom! Így pedig megindulunk a folyosón egyenesen előre, mint a karakurai cserkészek. Még dúdolni is kezdek, hátha lesz olyan itt lakó őspillangusz, akinek esetlegesen kedve támad egy kicsit játszani velünk. Azért megfordul a fejemben az a gondolat, hogy mi történne akkor, ha esetleg tényleg így lenne. Meg tudná mondani, hogy hol találom azokat a fákat? Én, én tudni akarom! Nem akarok szégyent hozni a csápos híró úrra, no meg Szayel- nii- samara sem.*
- Ébredj, ébredj csipkerózsika! Tényleg mondtam már, hogy a másik nevem Rózsika, amit Karasu Vextől kaptam? Surprised *Próbálok beszélgetni a fraccuskámmal. Nem is mondtam még neki, hogy hogyan is szoktak engem még nevezni. Pedig fontos ám egy küldetésen, hogy ne csupán egy idegen mellett mászkálj. Habár én mögötte vagyok, és remélem is, hogy jó irányban haladunk. Azért a falak szépen visszaverik a dúdolásom, maradjon is így; kell találnom egy őspillanguszt!*
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te14000/15000Halott fák 29y5sib  (14000/15000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptySzomb. Feb. 18, 2012 7:03 am

Natalie-sama mellett a legunalmasabb és legfölöslegesebb feladatban is talál az ember érdekességeket. Hogy ezek mennyire szórakoztatóak vagy nem azok, az már az arrancar hozzáállásán múlik. Ami engem illet, nem tudom, mi az istent csinálok a sivatagi koponya mellett, amikor valahol a homoktengerben valamiféle növényt… ha jól emlékszem, fát (?) kéne megtalálnunk. Ez reménytelen! Az előbb még elég cinikusan álltam a térképes ötletemhez, nem is igazán éreztem, hogy bármi haszna lehetne, ám minél jobban végiggondolom ezt a nyomorult feladatot, annál inkább kezdek hinni benne, még egy gyerekeknek való kincskereső térkép is megfelelő lenne, ha a célpontunkat bejelölték rajta egy X-szel. Elegehem vaaan!
Mikor espadám megszólal, felnézek rá, a koponya tetejére, aminek épp terveztem nekidőlni. Ezt a fajta pózolást valahogy nem néztem ki belőle, de ahogy ezzel toldja meg a szavait… menő. *-* Azonnal erőt is veszek magamon, hogy visszamásszak hozzá. Micsoda buta feltételezés, hogy ha Natalie-sama nem fejleszti magát, nem lehet többé primera? Mást el sem tudok képzelni, aki olyan alkalmas lenne Las Noches első espadájának, mint ő, hiszen rendelkezik mind erővel, mind intellektussal, és mint tudjuk, az erő gyakran nem minden. Márpedig ezzel sokan mások nem törődnek, éppen ezért nem is érhetnek az én espadám nyomába. Azt látom rajta, hogy valamin gondolkodik. Azt hiszem, egy kicsit még itt leszünk, úgyhogy a magam részéről le is ülök a koponya tetejére és igyekszek jobban felmérni a környezetet, mint eddig tettem. Nem akarom Natalie-samat zavarni gondolkodás közben. Az viszont nagyon is feltűnik, mikor repedezni kezd ez az őskori fosszília. Lehet, hogy diétáznom kéne? O_O” A földrengés-szimuláció már tényleg több a soknál, ennyire csak nem vagyok nehéz, és nem is mozogtam!
– Mi a… – fűzöm hozzá elmésen Natalie-sama felkiáltásához, mielőtt összetörik alattam ez az őslelet, és zuhanni kezdek. Miközben közelítek a feltételezett aljzat felé, gyorsan leveszem magamról a táskát, és a fejem fölé emelem, nehogy a tartalma sérüljön, mert mégis csak rám lett bízva. És különben is, a felszerelés szent! Így aztán páratlan eleganciával terülök szét a padlóféle képződményen hasmánt. De a felszerelés megmentve! *_* Nyögve próbálom összehúzni magam, mikor érzékelem, hogy kedvenc felettesem útjába kerültem akadályként.
– Bocsánat, Natalie-sama… T_T” – szabadkozom, és ismételten megkísérlem legalább ülő pozícióba tornázni magam. Fáj mindenem. És nagyban megkönnyítené az egész helyzetét, ha látnánk is valamit! Ennek ellenére sajnos ötletem sincs, mit kezdhetnénk a kialakult szituációval, még akkor is csak tanácstalanul tudok nézni, mikor Natalie-sama felvet valami hasonló problémát. Mikor kigyulladnak azok a fények, azonnal felugrok álló helyzetbe, és úgy nézek körül ezen az ismeretlen helyen. Egészen olyan, mintha egy jól felszerelt épület belsejébe pottyantunk volna azon a vackon keresztül. Szúrós pillantást vetek a plafon felé, ahol a törmelékek teljesen elzárták a kijutási lehetőségeket.
– Mi? Hogy? Ja, rendben. – bólintok rá gyorsan Natalie-sama ötletére, mielőtt probléma lenne a kisebb elkalandozásomból… más felé figyelésemből. A játék során ollót mutatok, amivel úgy tűnik, nyerek, tehát mehetek is előre. Nem éhéér… Biztosra vettem, hogy legyőz… Natalie-samahaaa…Na jó, megfordulok és magabiztosan elindulok előre. Időnként hátranézek, velem van-e még az espada, nehogy elkavarodjak mellőle. És mikor már a csönd is kezdene zavarni, szerencsére Natalie-sama magához ragadja a szót… Vagyis csönd eddig se igen volt, de a dúdolása miatt már kezdtem azt hinni, untatom. Azt hiszem, élvezi ezt a kis kiruccanást…
– Mondtad, csak azt nem, kitől kaptad. Először így mutatkoztál be nekem, Natalie-sama – fordulok felé mosolyogva, ami nálam azért ritka. De ez olyan jó emlék, és tényleg szeretek visszagondolni arra a napra, amikor megismertem. Bár a tény, hogy ennek a becenévnek ahhoz a barom állathoz van köze… Brrr… Jobb, ha erre nem gondolok. Azt hiszem, ideje közben tovább haladni, de nem igazán akarom, hogy az espadám unatkozzon és emiatt dudorásszon – bármennyire is szépen csinálja. - És, mondd csak, Natalie-sama, te tudod, mi ez a hely? Úgy vettem észre, azt a koponyát régóta ismerted, ezért jutott eszembe, hogy talán itt is jártál már… – sandítok hátra miközben kérdezek, és azért a folyosó vonalvezetését is igyekszem nyomon követni. Nem igazán tetszik nekem ez a hely, olyan… fura. Nem tudom, mit találhatok itt, és ez biza igencsak zavaró tényező. Nem tudom, mi merre van, ráadásul még egy elágazás is szembejön. Kicsit megtorpanok, és vetek egy pillantást a dudorászó espadára, majd elindulok az egyik irányba. Még bele sem gondolok, hogy több ilyen elágazásba is belebotolhatunk. Ez bizony öreg hibának bizonyul, mert a következő elágazás már 3 lehetőséget is kínál. A sokadik ilyen elágazó után már nem bírom. Az fel sem tűnik, hogy a többivel ellentétben ezek nincsenek kivilágítva sem, csak sötét lyukakként ásítoznak a falon.
– Ez most egy labirintus?! – kérdezem kissé ingerülten, ahogy előretrappolok az egyik irányba, a nem tudom mennyi kivilágítatlan járat közül. Hát ezt határozottan nem kellett volna, legalábbis ebben a formában nem, ugyanis minő váratlan fordulat, ismét megtapasztalhatom a súlytalanságot. – Natalie-samaaa~! – hozzá akarom tenni, hogy vigyázzon, de ebben a tervemben megakadályoz az a puffanó hanggal járó landolás, melynek kapcsán ismét nyekkenek egyet. Határozottan oda kéne figyelnem a jövőben a csontjaim védelmére, mert előbb-utóbb összetöröm magam, ha még sok ilyen helyre küldenek ki. U-TÁ-LOM!!!
Valahogy most is sikerül feltápászkodnom – valami csoda folytán a táska tartalma is épségben van még mindig – és ingerülten toppantok egyet, mire az itteni neonok is aktivizálódnak. Mikor oldalra nézek, espadámat is megpillantom magam mellett, mire egy kicsit még ugrok is.
– Minden rendben van, Natalie-sama? – kérdezem tőle aggódva, mert nem lenne jó, ha az én figyelmetlenségem miatt ő is megütötte volna magát… Azért körülnézek itt is, de nem tűnik semmiben sem másnak, mint a korábbi helyszínek, leszámítva, hogy belátható területen belül véget is ér a terem/folyosó/Mengyelejev se tudja micsoda.
– Ez most valami vicc, ugye?! – kiáltok fel elkeseredetten és odaszaladok a szembeni falhoz. Nem hiszem el, hogy ennyi mindenen mentünk keresztül, hogy egy zsákutcába érkezzünk. Valami nem stimmel ezzel a fallal, és nem tudok rájönni, mi a baj vele… - Ömm, Natalie-sama, botorság volna azt feltételeznem, hogy ez egy ajtóféle, ugye? T_T” – amennyiben nem, úgy a berobbantás vagy a savval való leöntés és további fizikai ártási kísérletek nem éppen tűnnek járható útnak. Valahogy csak ki lehet nyitni ugye? Kérdőn nézek espadámra, hátha neki eszébe jut valami ezzel kapcsolatban. Talán van rajta valahol egy panel, amin be lehet ütni egy jelszót és úgy bejutni, tovább haladni, kiszabadulni… Igen, ezzel az elmélettel csak néhány bökkenő van: egy, ki tudja, mennyire volt fejlett az építő technológiailag; és kettő, ha tényleg egy jelszóval védett átjáró, honnan a fenéből fogjuk tudni kikövetkeztetni a jelszót?! Kínomban már becsukom a szemem és nekidöntöm a fejemet a falnak.
- Hogyan tovább, Natalie-sama? – a további nyafogásban megakadályoz a közelben felhangzó nevetés. Gúnyos, és a hideg futkos tőle a hátamon. De legalább arra jó, hogy felkapjam rá a fejem, és a hang irányába fordulva beálljak Natalie-sama mellé. Az előlépő alak rózsaszín hajú, szemüveges arrancar, és a megjelenésében van valami, ami arra int, tartsam tőle a távolságot. Ennek persze semmi köze a Natalie-samahoz való hasonlóságához… egyszerűen csak különös, és óvatosságra intő alak. Talán a korábbi kérdésem mostantól még aktuálisabb. Hogyan tovább?
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te40550/65000Halott fák 29y5sib  (40550/65000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 4:30 pm

*Bwáá lezuhantam T_T de milyen dolog már ez, hogy csak úgy hagytam magam, hogy lezuhanjak? Ez egyáltalán nem méltó rangbeli elhelyezkedésemhez. Én azért ennél többet vártam volna magamtól, avagy nem? Sosem lehet igazán tudni, hogy mégis mi az, amit magamtól várok. Még én sem vagyok e dolgokkal igazából tisztában. Gonosz dolog ugyan, de nincsenek kikötött céljaim. Akad ugyan egy- kettő, de valójába, ami igazán engem érintene, az csupán egy akad. Így hát kezd ez az egész már egy kicsit unalmas lenni, hogy semmi móka sincsen. Lehet, ezért hagytam a zuhanást? Lehetséges. Nagyot sóhajtok a ráeszmélésre, hogy annyira butuska mégsem lehetek, ha sikerült kitalálnom az egész eljövetelünknek az okát. Tehát a csont összeroppant, mi meg zuhantunk lefelé.*
- Csonti T_T *Bánatosan suttogom. A hatalmas koponya elpusztult, most hol fogok játszani? Hol fogom a napfényes napok zömében magaslati levegő szívva megálmodni minden idők leghatalmasabb találmányát? Keresnem kell új helyet. Surprised Ha ügyes leszek, és nagyon-nagyon okos, akkor nagyon hamar találni is fogok. Nem is kell messze mennem, hiszen ott volna az én kicsiny kis laborocskám. Nem kell messze mennem, ha helyet szeretnék találni, csak csonti T__T Nem egyszeri alkalmam kedvenc helye, s most, hogy már nincs, azért picit fáj. Még akkor is, ha voltaképpen én tehetek arról, hogy semmivé aszalódott. Na mindegy.*
- Valóban? De jó *.* *Tapsikolok kettőt a felfedezésre, hogy milyen ügyesen használom ezt a nevet. Valóban kicsit hozzám nőtt, még akkor is, ha maga az elnevezés igazából nem egy kedves módon született meg. Vagy is inkább gúnyolódás akart lenni, nem? De ez engem sosem zavart, vagy is inkább nem hagytam teret az ilyesfajta megállapításoknak. Tárgyilagosan tekintettem mindig is az ilyen atrocitásokra. A hollow- tengerek gyakran nem éppen a kedves formájukat mutatják meg, de azért cukik. Így ezt észbe tartva nem is olyan rossz, hogy kaptam ezt a nevemet; így legalább a nevemet nem kell mindig mindenkinek kiadni. Habár az is igaz, hogy Las Nochesben sokan ismerik a nevem. A gyűlés óta meg azt is tudják, hogy az Espadak helyén pontosan az esőt foglalom el. Kinyújtózkodom, majd oldalra billentett fejjel pislogok Kiyo nénire, megszólalása gyanánt.*
- Nani? Én soha életemben nem jártam erre. Én a koponyánál jártam sokat. O.o *Elkerekedő szemekkel konstatálom a tényt, hogy tényleg nem voltam még itt. Szerencsére a koponya tesz arról, hogy ennek azért meglegyen a következménye. Végre lejöttünk a játszótérre. *.* Vagy legalább is remélem, hogy ez a hely az lesz az. Nem voltam még itt, de a berendezések, amik a falak tövében futnak végig, azok nekem egészen ismerősek. Nem értem még igazán, hogy miért is. Valamiért nagyon ismerősen hatnak nekem, ezért fokozott figyelemmel követem, amíg elérünk egy szakaszra, amely nem valami kedves velünk. Puffanásra leszek figyelmes, s gyors reflexszel billentem ki Kiyo nénit az egyensúlyából pillanatok alatt, hogy a földre essen. Én magam is ezt teszem, s bőszen érzékelhetjük a tényt, hogy valaki nagyon- nagyon gonosz akart lenni. A plafonból szerteszét ágazó bárdok himbálóznak egy öt méteres szakaszon. A padló viszont szabad. *.* Mosolygok egyet a fraccusomra, s elkúszom a végéhez. Gonosz néni vagy bácsi majdnem megölte a fraccusomat. T_T Mereven kezdem el bámulni azt a falat, amellyel szemben találhatjuk magunkat később. Csípőre teszem a kezem, bár a falon megpillantok egy jelet. Elkerekednek szemeim, s elkezdek hátrálni. Éppen hogy nem szaladok bele a csapdarendszerbe, mert az semmivé foszlik. Ha nem így lett volna, most Natalie Salazaar Granz maradványai maradtak volna itt. Több pillanaton keresztül merevedek a falra, kissé szürkén. Emlékeimbe ivódott ama kép, mikor megmutatta nekem. Nem ezt, hanem a sajátomat. Emlékszem arra a pillanatra, amikor megmutatta azt a kicsike kis helyet, ahol első kísérleteimet végezhettem. Akkoriban a gyógyszerészet érdekelt igazából. Rengeteg, több fajta gyógyszert kevertem ki, s Karakurában teszteltem az embereken. Ahogy pedig egyre több helyre lett volna szükségem, akkor megtörtént a baj. Hatalmasat sóhajtok, azonban ajkaim nem képesek mosolyra húzódni. Nem képesek a felszíni látszatot hozni. Arcomra az elmúlt évek kínjai ülnek ki. Mindaz a szenvedés, mindazok az álmatlan éjszakák, mikor azon voltam, hogy felébresszem imádott bátyámat. Mind hiába, Szayel Aporro Granz talán sosem ébred fel mély álmából. Egy könnycsepp kezd el szemem szegletéből körvonalazódni, s majd sóspatakként zúdul le egyik arcom gödreiben. Egy síró arrancar, milyen ritka; nem igaz? Milyen ritka is, ha egy arrancar képes felismerni a testét kínzó gyötrelmeket; mert érezni mi is képesek vagyunk! Ide vagy oda, emberi - ámbár gonosz- lelkekből készültünk el mi is. Ugyanazok az alapjaink, még ha mindegyikünk egészen mesterséges. Nem vagyunk emberiek, de emberség még bennünk is akad valamilyen formában. Vér, mosoly, hobby..bármit lehetne találni, ami eredetünkre visszavezethető. Mert lényünknek eredete életünk meghatározó szerepében áll. Hogy én magam honnan eredhetek? Számomra Szayel a legfontosabb, és megkérdőjelezhetetlen tényező. Egy olyan személy az életemben, akit többre tartok akár önmagamnál is. Sokáig nem válaszolok a fracciónomnak, csak bámulom a falat elfedő jelet, míg aztán pillanatokkal később egészen halkan szólalok meg; egyetlen mondat erejéig.*
- Kiyo Phellera, ez a hely Szayel Aporro Granz valódi laborja. Az, amit nekem van..az nem az ő laborja volt. *Alig hiszem el, hogy itt állok ezen a helyen. Azon a helyen állok, ahol hajdanán Ő állt. Lehetséges, hogy itt alkotott meg? Lehet, hogy találnék magamról adatokat? Ha így volna, akkor nem kéne elküldenem a fracciónomat? Vajon mennyire bízhatok benne? Mennyire gondolhatom azt, hogy nem árulna el, ha arról lenne szó? Rengeteg megválaszolatlan kérdés merül fel bennem, ami arra utal, hogy egészen elbizonytalanodtam. Mindennel tisztában vagyok, ami az arrancarokat illeti. S ha én magamban nem vagyok képes megbízni, akkor ugyan hogyan bízzak meg a saját fracciónomban? Elhitethetem magammal, hogy bízok benne, de ez még egyáltalán nem így van. Az ereje az, amire támaszkodhatok egyelőre, de a lelkére még semmiképpen sem. Túl sok mindent nem tudunk még egymásról, s túl nagy a kockázata annak is, hogyha elárulom neki, akkor majd nem árul el. Elvégre is Las Noches első számú espadaja vagyok, ha ledönt, ő lesz a rangidős. Mindazonáltal Seth is kiszemelte magának, ami még jobban gyanakvásra adhat nekem okot. Az úr felszínes bizalmát élvezi, ráadásul magasabb feladatot kapott, mint én magam. Megölni Raiden Masamunet, valamint végezni a néhai Kutatási és Fejlesztési iroda vezetőjével Urahara Kisukevel mindössze hentes munka. Egy Primera Espadanak pedig ilyen feladatot adni nem jelent mást, mint lebecsülni az álláspontját. Majdnem úgy tűnt, mintha teljes egészében igyekeznek lealacsonyítani, ezzel megmutatni, hogy bármit tervezek, nincs esélyem. Patthelyzet az egész, én még is mosolyogva fogok kikerülni az egészből. Habár ennek is megvan a maga jó oldala, hiszen míg Kiyo ideje megvan kötve, addig én személyes dolgokkal foglalkozhatok. Valamint a fracciónom kutatásai után is kémkedhetek, hiszen számomra nem lenne nehéz ezt megtenni. Végtére is a saját fracciónom, akinek a szervezetében már régen benne vannak azok a nanorobotok. Azon egyelőre nekem az a legjobb álláspont, ha Las Noches arrancarjai elhiszik, hogy én kiállok királyuk mellett. Saját érdekem, ha hűségesnek vallom magam. Nem vagyok az, egyáltalán nem vagyok. Gyűlölöm az egész létformát, amit csinált, magából. Gyűlölöm azért, mert meggyalázta Szayel- nii-sama munkáját. Meggyalázta emlékét a bátyámnak, ráadásul volt képe elfoglalni azt a helyet, amit neki tartogattam. Csak is ezért akartam elfoglalni a Primera helyet. Csak is ezért mérgeztem meg Raúlt. Azért, hogyha "feltámasztom" néhai mentorom, akkor beültethessem abba a székbe, akár erővel. Talán még Slarin is szívesebben látná Szayelt abban a székben, mintsem ezt az undorító férget, aki még nem is arrancar. Kiveszett belőle már minden, ami arrancarrá teszi. Túlfejlesztette magát, így elveszett az éterben. Az arrogancia gyűjtő fele, amit elfogok pusztítani egyetlen bátyám emlékéért. A bosszú hevesen izzik bennem, kiölni ezt nem tudom. Fejleszteni fogom magam azért, hogy intelligenciám elegendő legyen hozzá. Lehet, hogy meg fogok változni, de felejteni nem fogok. Nem felejtem el sohasem azokat a napokat, amiket átéltem. Életem meghatározó célja nem volna tehát semmi más, mint a bosszú. Megbosszulni a bátyám "halálát", semmi mást. Talán így nem is olyan rossz, hogy két tudóssal kell majd szembenéznem. Találni fogok olyan adatokat is, amik érdekelni fognak. S így jobb is, hogy egy olyan arrancart kell magammal vinnem, aki egyáltalán nem ért ehhez. Igazából már az is elég volna, ha magammal hozom majd Urahara egy laptopját, de majd meglátjuk. Letörlöm a könnyeimet arcomról, s körbe tekintek.*
- Yare, yare..milyen problémás vagy még mindig. Meg kéne, hogy javítsalak. *Szólal fel egy hang az árnyékból. Ismerősen csengő hang ez, melyet hallat. Sugárzó arrogancia, s csipetnyi őrület pattan vissza a falakról. Hirtelen fordulok a hang irányából, s mikor előre lép, végre meglátom. Hökkenten lépek egyet hátra, mikor valójában pillanatnyilag mindent el is felejtek.* - Szayel..nii..sama! *Csodálkozva töröm meg szavaimat, majd egy egészen ostobaságot követek el. Nem törődve semmivel, pláne nem emlékezve az iméntikre, odarohanok hozzá, hogy megöleljem őt úgy, ahogyan régen is. Milyen régóta is vágyok már erre! Habár maga az elnevezés, amelyet hallatok a fracciónom füle hallatára, egyszerűen árulkodó. Nem szándékoztam rokoni kapcsolatomat felfedni, most mégis sikerült. Hatalmas mosollyal az arcomon vetem magam rá, de ami rám vár, az egészen váratlanul ér. Ugyan megölel, viszont a következőre mellkasomba fúródó pengének éles beszúrását érzékelem. Hatalmas, megdöbbent szemekkel pillantok rá, s csak akkor veszem észre, hogy ennek a Szayelnek tengerkék szemei vannak. A csalódás dühvel ivódik belém, hogy nem az aranyszínű szemekkel megáldott bátyám áll előttem. Ahogy kirántom magam karjából, neki esek az egyik falnak, s villanó tekintetemet ráirányítom.*
- Hogy mered Szayelt bemocskolni, féreg?! *Rivallok rá egészen nyíltan. Noha ez eléggé ellentmondó, s nem éppen magas intelligenciára utaló viselkedésmód, de nem tehetek róla. Egyszerűen annyi minden van már bennem az elmúlt évek alatt, hogy ezt egyszerűen valamilyen módon ki kellett mondanom. Az pedig, hogy csupán egy másolattal állok szemben, egyszerűen feldühít, mikor már azt hittem végre felébredt. Bár jelenleg rajtam kívül senki nem tud arról, hogy Szayel úgymond él. Egy titkos helyen tartom őt, pontosan azért, hogy titok maradjon. Fennhéjzó mosolyát sugározza, pontosan úgy, mint régebben. Őrült nevetése körülöleli a helyszínt. Egyszerű válaszokat ad, s az eredetinek vallja magát. Elgondolkodtató a számomra, hogy vajon tudja e egyáltalán, hogy ő nem lehet az eredeti? Kardomat húznám ki jelen pillanatban, de ekkor eszembe jut, hogy maradt a zsebemben egy injekció.*
- Kiyo. *Intem magamhoz a fracciónomat, s úgy, hogy Szayel ne láthassa, átadom neki, de csak egy pillantásommal jelzem azt, hogy mi a tervem. Egy savas mérget tartalmaz, ami majd elmarja a szöveteit annak, akinek be van adva. Jelenleg pedig én nem vagyok olyan állapotban, hogy túlságosan mozoghatnék, nincs idő arra, hogy ellássam magam. Ami kellene az van nálam, de erre most nincs idő. Kiyora kell bíznom a nehezebbik részét, ráadásul nem is biztos, hogy képes lennék megtenni. Én nem biztos, hogy képes lennék Szayel másolatát megölni! Pontosan úgy áll ott, mint az eredeti. Nem tesz semmit, lebecsüli az ellenfelét. Remélem Kiyonak van annyi esze, hogy felismerje, Szayellel csak ésszel bír el. Bár, ha ez nem az eredeti, akkor könnyen találhat majd olyan pontot, ahol elérheti. A másolatoknak ugyanis, nincs meg azaz ösztön, ami az eredetiben létezik. Szintetikus módon ülteti ezt bele az alkotó, így fennállhat az eshetősége annak, hogy a másolat hibázik; ezt pedig ki kell ebből a Szayelből csalni.*
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te14000/15000Halott fák 29y5sib  (14000/15000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:39 am

Valamiért meglep, hogy Natalie-sama még nem járt erre, még ha eleve meg is volt bennem annak felismerése, hogy feltételezésem helyességének esélye igen alacsony, mi több, némileg abszurd. Hiszen akkor miért szórakoztunk volna a fenti fosszílián, ha egyszer tudja, hogy itt van alul ez a járat? Mindegy, kár is fecsegni, balgatag, agyament feltételezésekkel most nincs értelme foglalkozni, mert azzal csak felhúzom magam, és úgy végzem, hogy a fejemet verem a falba a tulajdon butaságaimon. Ami egyébként nem szokásom, úgyhogy ennek a különös késztetésnek az okozóját egyszer még felgyújtom… nem, a pirománia nem az én reszortom. Fogalmazzunk inkább úgy, hogy kínlódni fog, méghozzá nem is keveset, amiért össze merte zavarni az agytekervényeim amúgy összetett és tökéletes rendszerét. Ezt a gaztettet nem fogom megtorlatlanul hagyni, kerüljön csak a kezem közé ama zavaró tényező! Megkapja a magáét, arról kezeskedem!
Nagy pufogásom közepette trappolnék is előre a folyosókon mindenféle körülnézés nélkül, ám az egyiknél igen váratlanul espadám a földre lök. Ha bárki más tette volna, most szúrós szemmel fürkészném az arcát, de Natalie-samanak biztosan volt rá valami oka, így csak kérdőn nézek rá, majd előre, majd rá és előre… és a következő pillanatban a homlokomra csapok.
– Kezdem nagyon utálni a tervezőt… – morgok félhangosan, majd kúszva követem az espadát tovább. Eztán ismételten folytathatjuk ezt a monoton, unalmas, semmire sem érdemes utat. Komolyan: ha van egy búvóhelyed a sivatag alatt, ahova arrancar eleve csak véletlenül juthat be, minek csinálsz még mellé egy mindenféle nyomorult csapdát, labirintusforma alaprajzzal?! >.> Egyszerűen ez már a túlbonyolítás magas iskolája. Sokkal egyszerűbb lenne felhasználni a véletlen idetévelyedett oktondi barmokat mondjuk kísérletezni! Hah, miket is gondolkodok, hisz épp mi vagyunk a behatolók!
Ezen sem kell sokáig agyalnom, hisz nagy bosszankodásomban természetesen belegyalogolok a következő nyavalyába is. Még szerencse, hogy sem Natalie-samanak, sem a felszerelésnek nem esett semmi bántódása, csak én vágtam oda magam megint a padlóhoz. Ráadásul most itt ez a nyomorult fal is, ami fene se tudja, fal-e egyáltalán. Mi a nyavalyát csinálunk itt voltaképpen?! Kezdem nagyon-nagyon-nagyon unni ezt a helyet, és elegem van abból, aki tervezte! … Bár meg kell hagyni, a maga szempontjából kifejezetten ötletes, és sokaknak az agyára lehet vele menni… no meg kísérleti alanyok ejtésére is alkalmas lenne… Nem! Én most nagyon utálom, aki ezt a helyet tervezte, és nem akarok a kelleténél tovább maradni egyetlen árva perccel sem! >.>
Natalie-samara gyakorolt hatása mindezek mellett sem kerüli el a figyelmemet, és ettől én magam is kicsit lenyugszom. Ami az espadámat ilyen mélyen érinti, arról nem kellene azonnal ítélkeznem. És mikor meghallom a nevet, mely oly híres-hírhedt Las Nochesben, egy pillanatra megmerevedek. Már kezdem érteni a logikát. Ha egy tudós alakította ki ezt a helyet a maga hobbijához, akkor igazán tiszteletreméltó… annak ellenére, hogy most legszívesebben akkor is kitekerném a nyakát a labirintusa és a csapdája miatt (amiből sanda gyanúm szerint több is akad errefelé)! De úgy látom, espadámhoz igen közel állt. Bolond lennék, ha elkerülné a figyelmem, ami az arcára van írva. De nem tehetek semmit, nem tudom, hogyan kell. Évek óta nem foglalkoztam mások fájdalmával, és gyakorlatilag világéletemben el voltam kényeztetve. Mindig én voltam az első. Ezért furcsálltam eleinte, hogy valakihez tartozzak, hogy Natalie-sama mellett legyek, mint a fracciónja. De minél többet voltam vele, annál inkább kezdtem úgy érezni, hogy annak idején ez hiányzott. Már nem okoz akkora kényszert a vér látványa, mint korábban, és azt is jobban kordában tudom tartani. De a legérdekesebb, hogy valamelyest, bármily nehéz is bevallani, törődni kezdtem vele. Épp ezért szorítja ökölbe kezeimet a tehetetlen bosszúság, hogy most nem tudok mit csinálni. Ez olyasmi, amiben én nem lehetek segítsége senkinek, mert nem tudom, hogyan működik. A saját ügyeimmel valahogy megbirkózom, még ha mások számára visszataszító, vagy épp elborzasztó módon is. Nem tudom, mások hogyan működnek. Újabb pont a kutatási listán: a társaim megfigyelése. Meglehet, hasznos információkkal tudna ellátni egy ilyen projekt a bombák és oldatok között. Talán nem is olyan elképesztően borzalmas ötlet. De a jelenben erre nem érek rá! Ostoba képzelgéseknek itt nincs helye! Azzal a fallal kellene kezdeni valamit, ami előttünk áll, és nem enged tovább! Mily irritáló képződmény! Halál arra, aki megtervezte!
A hirtelen felcsendülő hangra odafordulok a tulajdonoshoz, miközben espadám mellé araszolok. Nem tetszik nekem sehogy sem ez a fazon. Kiráz tőle a hideg, már a puszta látványától is, és ahogyan Natalie-samahoz beszél… egyszerűen undorító. Hogy merészeli…?! Már készülnék is valami kacifántos visszavágásra, mikor a primera szavai megakasztanak. Levegőt is elfelejtek venni. Hallottam már tőle ezt a kifejezést… mikor először találkoztunk… mikor a fracciónja lettem… de most, ezzel a személlyel szemben hallani… meglehetősen különös, furcsa. És ahogy nézem cselekedeteit, olyan dolgok kerülnek a memóriám felszínére, amikre soha, de soha többé nem akartam emlékezni! Amikről azt hittem, már réges-régen eltemettem őket magamban, elfelejtődtek, nincsenek többé…! Ezek szerint nem lehet tökéletesen kimarni a tudatalattiból azokat a dolgokat, amik egyszer már beleégtek. Ez marhára kellemetlen! Nem akarom felidézni azokat az éveket, mert gyűlölöm a személyt, akihez tartoztak! Gyűlölöm azt az ostoba, szánalmas kis kölyköt, akinek nem volt jobb dolga, mint otthon sírdogálni, ha valami baja volt! De ez nem Natalie-sama hibája. Ez kizárólag annak az ostoba hímnek köszönhető, aki eszembe juttatott egy régi életet, aki miatt most mindenről beugrik egy-egy apróság, amiről már azt hittem, nem okozhat gondot. Dögöljön meg érte! -.-”
Na de ez a rózsaszín hajú barom is, aki képes és ilyesmit tesz az espadámmal! Mikor észreveszem, hogy baj van, azonnal odasietek hozzá. Ahogy így látom… ez most nem emlék, csak érzés. Éreztem már ezt. Azt hiszem, életemben kétszer. És egyszer sem volt kellemes. De többször… többször nem fogom érezni, ha rajtam múlik! Előbb ölöm meg a kiváltó okot, aki ez a pink fejű amőbaszintű korcs! És nem érdekel, Natalie-sama szerint mennyire hasonlít a bátyjára, bár ahogy elhallgatom, már ő is a vesztét kívánja. Legalábbis nagyon remélem, mert én kikaparom a szemeit! Már ott állok Natalie-sama mellett mikor felhangzik megint az az idegesítő nevetés, amitől az egész gerincemen végigszalad a libabőr. Ráadásul mindaz, amit mond… csupa képtelen őrültség. Ostoba fajankó. Szúrós szemmel méregetem, mígnem a nevem hallatán odafordulok Natalie-samahoz. Nem is nézem elsőre, mit ad át, automatikusan zsebre vágom, és csak akkor kezdem kitapogatni, mi lehet, mikor már biztos helyen van. Miközben ez a hímegyed a száját jártatja, szép lassan leveszem magamról azt a táskát, amiben a felszerelés található. Jobb, ha az a földön van. Mert ezt most nem fogom annyiban hagyni. Megfizet azért, amit az espadámmal művelt! Arról nem is beszélve, hogy így legalább lesz alkalmam leverni valakin azt is, ami bennem felgyülemlett. Bár ezt igazándiból másnak szántam, de üsse kavics. Majd adok én neki leszúrni az espadámat! A kérdés csak az, hogyan. Ugyanis nálam erősebb, ehhez kétség sem fér, és fogalmam sincs, miben lehet gyengébb. Tartsam a távolságot, vagy menjek fejjel a falnak? Frászt! A durr bele stratégia az ostobák ellen való, akik másból nem értenek! Ez a fazon sem teljesen komplett, de hogy ilyesmi beváljon ellene? Hah, nevetséges! Natalie-sama injekciója pedig jobb, ha egyelőre rejtve marad. Így tehát kénytelen vagyok elővenni a legyezőimet. Ugyan ezek nem katanák, de kellő közelségben tudnak vágni. De egyelőre nincs elég messze ahhoz, hogy a további kellemetlenkedését kiiktassuk, úgyhogy megkísérlem egy üdvözlő rúgással arrébb tessékelni őkelmét. Az, hogy immár valamivel távolabb ismételten felnevet, már komolyan borzolja az idegeimet.
– Mást is tudsz a hahotázáson kívül, barom, vagy csak ahhoz értesz?! – kérdezem némiképp ingerülten. Legalább moderálhatná magát egy kevéssé, ha már egyszer ő volt az, aki csak úgy szó nélkül megtámadta Natalie-samat! - Ha ilyen jó kedved van, akkor válaszolj: mi a fészkes francot csinálsz idelenn?! – valamivel húznom kell az időt, ameddig előkotrom a ruhámból az egyetlen magammal hozott bombát. Vétek egy ilyen alsóbbrendű alak ellen elhasználni, aki még csak meg sem közelítheti azt a személyt, akinek espadám elsőre hitte, de nincs mit tenni. Közben őméltósága nagy kegyesen feltesz egy költői kérdést, miszerint miért ne lehetne a saját laborjában. ¬_¬ Ismételten tanúi lehettünk a „nesze semmi, fog meg jól” stílus alkalmazásának, csak ez engem már baromira irritál! Úgyhogy a tökéletesen beállított időzítőnek megfelelően hozzá is vágom a savtartalmú bombát honorárium gyanánt. Ha a számításaim helyesek, pont a becsapódáskor kellene robbannia a kicsikémnek. Óh, igen, a számítás helyes, robban a megadott helyen, csak a célpont sonidozott el onnét. Marja ki a lúg a képét! Hogy merészeli?! Mikor én voltm olyan nagyvonalú, hogy feláldozzam az egyetlen nálam lévő darabot?! Na jó, most már tényleg betelt a pohár! Ujjaim eddiginél is nagyobb erővel fonódnak a legyezőkre. Elegem van ebből! De meg kell nyugodnom, mert egy ilyen alak ellen sajna a puszta erőszak nem megoldás.
Natalie-sama rám bízta azt az oltóanyagot, tehát az biztosan effektív lenne… csak hogyan jutok ennek a barom állatnak a közelébe?
– Natalie-sama… – nézek hátra az espadámra. Tudom, hogy ez harc közben hülyeség, minden finomkodás nélkül, de valamit tudnom kell. - Pontosan hol kéne lennie annak a gaznak, amit keresünk? – ostobaság az ostobaságra ezt megkérdezni, de szemem sarkából azért nyomon követem Pinky uraság mozgását. Ha minden kötél szakad, még eljátszhatunk egy figyelemelterelést is akár… Heh, ez pont az én fejemben fordul meg?! Ejj, ejj, látszik, hogy a környezetem hatással van rám. Mindegy, nem érdekel! Csak legyünk túl ezen az egészen! És nézzenek oda, ez a szemüveges kretén megindul felénk. Na még mit nem! Ráküldök két barát, hátha ennek már lesz valami hatása is. Nagyon kezdem unni ezt a játékot, így a következő lépésemben eltávolodom az espadámtól. Én támadtam rá, csak nem Natalie-samaval fog foglalkozni. Ha ez beválik, még lehet komolyabb esélyünk valamire… Bár Natalie-sama sérülése határozottan nem tetszik, úgyhogy jobb lenne, ha ez a gyökér csak simán velem foglalkozna, és békén hagyná az espadámat. ._.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te40550/65000Halott fák 29y5sib  (40550/65000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptyVas. Júl. 01, 2012 2:39 am

*Miért hiszem azt, hogy a múlt lezáródik s majdan a jövő felé evezek a napnyugtában? Miért hiszem azt, hogy majd nem fojt meg a végzet lángba vert karjai egy nap? Miért menekülök, mikor tudom azt, hogy hová is tartozom? Felemelkedtem, egy lettem Las Noches sugaraiból. Mégis most kell ráeszmélnem a keserű tényre, hogy mindaz mely valójában körbe vett, talán a hazugság egy bíboros folyópartja. Miért is küzdök én? Vagy miért akadályoz utamban egy emlék, amitől szabadulni nem tudok. Sokkos állapotba kerültem, szemeim fénye elhomályosulnak, s az események mintha csak a vége felé terelődnének. Lassulnak, egészen elszürkülnek.
Emlékszem még a napra, amikor romok tömegében sétáltam lányként. Kerestem őt, kerestem mindenütt. Majd a holdfénye megvilágította a valóság sötét oldalát. Halottan találtam rá drága jó bátyámra, halottan találtam rá arra, aki új életet adott nekem. Most mit is tehetnék egy olyan személlyel, egy olyan utánzattal, aki az ő emlékét mocskolja? Ki lehet Ő, s miért éppen most vagy éppen itt? Megannyi válaszra megannyi felelet. A tényeken viszont semmi sem fog változtatni, csak is az idő. Az idő fog mindent elmosni; vagy így, vagy úgy. Mostanra viszont már állíthatom azt, hogy bizonyára itt kell lennie annak, amiért elindultam a palotából. Szayel jelenléte bizonyára nem a véletlen műve. Bárki is szerette volna elrejteni, a védelme felfokozott. Legalább is annak biztosan, akinek az esze nem éppen borotva éles. Tennünk kell valamit, tenni mielőtt kifutnék az időből. Noha, nem volna feltétlen szükséges az, hogy tovább fejlesszem magam ezzel a módszerrel, de úgy gondolom ahhoz, hogy majd egy nap felléphessek a király ellen; ahhoz feltétlen szükséges. Saját céljaim vannak, még akkor is, ha ezek túlságosan kockázatosak is. Tervvel kell előállnunk, olyan tervvel, amely még Szayel másolata ellen is megállja a helyét. Jobbjára az injekció még elég is lenne, azonban ha csak a másolatot is veszem figyelembe, espada szinten áll. Lesérültem, muszáj lesz valamit tennem azért, hogy túl tegyünk rajta. Kicsit feljebb húzom magam, hogy talpra tudjak állni.*
- Cero! *Hirtelen támadok egy rózsaszín sugarú ceroval. Bár fizikailag a sérülésem akadályoz, attól még a lélekenergiát igénybe vevő technikákra alkalmas vagyok. Mind e közben, mi alatt támadom a nyomorultat, érzékelhetek egy aprócska jelenséget. Valami van ennek a labornak a szárnyával. Valami különleges kisugárzást érzékelhetünk mind a ketten. A falon futó fények vibrálni kezdenek, s olykor- olykor a padlózat is meg-megremeg. Mintha csak valamit elindítottunk volna ezzel a feltétlen elkerülhetetlen harccal. Kiyora pillantok, s tekintetemből szinte leírható az, hogy éppen mire is gondolok. Nem egyszerű döntés ez, de szerintem erre ő maga is rájöhetett volna.*
- Ne félj Natalie, nem bántalak..csak megjavítalak! *Ellököm magam a faltól, s némiképp lehunyom szemeimet. Némi lélekenergia szabadul fel a testemből, hogy megindíthassam testemet az elpusztítandó objektum felé. Érzem, hogy szöveteim minden egyes lépésemre tovább szakadnak, de nincs időm a fájdalmat érzékelni. Tennem kell valamit, mielőtt ránk omolna minden. S ezért egy gyors elrugaszkodással rá is vetem magam az espadara, hogy lefogjam. Nem túl elegáns taktika ez egy tudóshoz képest, de nincs meg a kellő állapotom ahhoz, hogy jobban járhassak el.* - Most, tedd meg! *Rivallok rá a fracciónomra, aki bizonyára eddigre már készenlétben is volt. Amint meg is teszi, egy kisebb meglepetésben lehet része. Ez a sav teljesen máshogyan viselkedik, mint amilyet maga szokott fejleszteni.*
- A saját találmányom. *Ekkor pedig az anyag bekerül a célszemély véráramlatába s teste teljesen elfeketedik. Ám egy átlagos savszerű anyagtól eltérően a savas hatás nem az azonnaliságban fakad ki. A teste pillanatok alatt elélettelenedik és cseppfolyós állapotban maródik le. Ezt következően megszilárdul, kigyullad. A kék láng pedig néhány percen belül csendben kialszik, maga mögött egy enyhe kénes szagot hagyva. Nem szoktam ezeket a találmányaimat felmutatni még tudós társaim felé sem. Rám egyáltalán nem jellemző, hogy ilyesmikkel foglalkoznék, viszont Kiyo nem csupán a fracciónom. Ő egyben az egyik tanítványom is, akinek néha-néha adhatok egy-két tippet, ha minden igaz. Így hát, mihelyst a kellemetlen pillanatokon túl teszem magam, már lépnék is előre, de testem a földre kényszerül. Kilencven fokban landolok a koszos talajon, mellkassal a plafon felé. Tekintetem egyre üvegesebbé változik, ekkor elmosolyodom.*
- A fal mögött lesz. Mintát kell venned, és a számba csepegtetni. Csodálatos növény, vele alkotott valaki mást is. *Köhögök fel némi vért, de szüntelen mosoly lepi el arcomat. Ilyen pillanatban sem fogom kimutatni gyengeségemet. Habár jelenleg Kiyora vagyok bízva, sosem bízhatok meg benne teljes mértékben. Éppen ezért, csak azt mondom meg hol találja meg, de azt nem mire jó annak a fának a nedve. Gyógyszer leginkább; gyógyszer az elme tompaságára.*
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te14000/15000Halott fák 29y5sib  (14000/15000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptyVas. Júl. 15, 2012 11:53 pm

Bosszantó és idegesítő a helyzet, amibe kerültünk. Legalább egyikünk számíthatott volna a személyes – vagy olyasmi – védelemre is, de ez valamiért elmaradt. Az ellenfél pedig felülmúlta a számításokat, már puszta személyével is, még akkor is, ha az igazinak nyomába sem érhet. Bármennyire kellemetlen is, azt azért el kell ismerni, hogy a meglepetés erejét remekül kihasználta, tehát alábecsülni is botorság volna, már-már öngyilkosság. Nem is tudom, voltam-e már ennyire higgadt gondolkodású egy küzdelem alatt. Jelenleg a harcon kívül már megoldásom nincs, akkor sem, ha esélytelen. Azt a „fegyvert”, amit Natalie-sama adott, mégsem kótyavetyélhetem el egy meggondolatlan lépés miatt. Legyezőim fémtüskéi is alkalmasak addig, ameddig időt nyerünk valamilyen stratégia kitalálására. Mert nem fogom engedni, hogy még egyszer ilyen semmirekellő alak okozzon sérülést az espadámnak! Azt már nem! Elkeseredetten próbálkoznék ez ellen a rózsaszín fejű alak ellen? Meglehet, de ez pont nem tud érdekelni.
Natalie-sama cerojára azonnal visszaugrok mellé, hogy onnan figyeljem a hatásokat. Szerencsére nekem nem okoz gondot megosztani a figyelmem a környezetem, Natalie-sama és az ellenfelünk között. Különös érzés kerít hatalmába, amit nem tudok megmagyarázni. Ez számomra minden másnál bosszantóbb. A tudós elme a magyarázatok és összefüggések után kutat. Nekem racionális alap kell, hogy tovább mehessek! De egy keveset kombinálva a jelenséggel és a kiváltó okkal, sikerül előállnom magam számára egy olyan elmélettel, ami megnyugtat, legalább annyira, hogy ismét tiszta fejjel tudjak gondolkodni, és értelmezni a Natalie-sama szemében megjelenő különös fényt. Értem, mi jár a fejében. Ez… nem, majd később! Most arra kell koncentrálnom, hogy ne hagyjam cserben, és megtegyem a tőlem telhetőt, hogy segítsem! Túl sok minden jár a fejemben újabban. Ezt most lényegesen le kell csökkentenem a megfelelő eredmény elérésének érdekében!
„Ellenfelünk” szavaira félhangosan morgok, de bármiféle reakcióm lassabb, mint espadám sebessége. Nincs mit tenni, követnem kell, amilyen gyorsan csak tudom! Közben pedig elrakom a fegyvereimet, azokra most nincs szükség, de másra, az injekciós tűre igen. A fontos dolgoknak kell kézben lenniük egy ilyen szorult szituációban. Mikor espadám lefogja, és rám szól, a tű már rég az ellenfél testébe mart. Mégsem mondok semmit, semmi olyat, amit bárki másnak mondanék. Egyszerűen csak bejuttatom a Szayel-másolat testébe a tűben rejlő anyagot. Távolabb lépek a szerencsétlenül járt arrancartól – már ha ennek egyáltalán nevezhető – és onnan figyelem az anyag hatását.
– Érdekes anyag… Natalie-sama! – kapok a hanyatló espada után, hogy azért mégse landoljon teljes valójában a földön. Ez tőlem idegen, különös, ösztönös reakció, amiről nem is tudtam, hogy megvan bennem. Ezt jelentené kötődni valakihez? Hah, nevetséges. Sosem kötődtem igazán senkihez. Amit pedig most teszek… megmagyarázhatatlan, alap- és indoktalan. Mégis… valahogy helyesnek tűnik, hogy espadám ne csattanással kerüljön a földre, ha már testének állapota miatt oda kell kerülnie. Ahogy figyelem, mint mosolyog és mint kerül vére egyre több helyre, különös, gyomorszorító érzés fog el. Kíméletlenül elfojtom magamban. Nincs szükségem ilyesmikre. Nincs szükségem olyanokra, amik csak gyengítik a koncentrációmat és elveszik tőlem a lényem racionális gondolkodását. Espadám szavaira komoly arccal bólintok és felállok mellőle, hogy magamhoz vegyem a felszerelést, mely a mintavételhez szükséges. Eztán odalépek a falhoz. A falhoz, mely áthatolhatatlannak tűnt egészen eddig, és most sincs különösebb kedvem azon gondolkodni, hogyan jutok át rajta. Bár utálok olyan helyre teleportálni, amit nem ismerek, most mégis ezzel kell élnem.
Először sötétség fogad, majd szép lassan kivilágosodik a terem, ahogy a neonok pislákoló fénye bevilágítja. Itt kell lennie valahol a nekem kellő növénynek. De ahogy körülnézek… nos, minél kevesebb időt töltök itt, annál jobb. ._. Nem tetszik nekem ez a labor, meg a felhalmozott sok kísérleti anyag. Az egésztől a hideg futkos a hátamon, és nem azért, mert olyan félelmetes lenne. Az egésznek van egy nagyon unszimpatikus kisugárzása. Szinte vibrál a levegőben az idegeneket nem tűrő aura. Egy magamfajta ösztönlényt pedig feszélyez az ilyen, még akkor is, ha kézzel fogható, racionális alapja nincs is az egésznek. Nem szeretek itt lenni. Éppen ezért igyekszem minél kevesebb időt tölteni nézelődéssel, és csakis azt figyelni, hol találom meg azt a nyomorult gazt, ami jelen pillanatban sok mindennél fontosabb. Kicsit meglep, hogy az, amit kerestem, pont a laboratóriumi részleg kellős közepén van, egy üvegbúra alatt. Legalábbis ahogy szemügyre veszem a fa alakú, kristályos képződményt, csak erre tudok gondolni. Akár egy halott növény, amiből már eltávozott az éltető folyadék és csak a váza maradt. Szinte üveges. Azok alapján viszont, amit Natalie-samától hallottam, nem lehet halott, és nem lehet kiszáradt kóró sem. Ezt mindenképpen el kell hinnem.
Mindezek mellett a feladatom most hozzájutni annak a… növénynek a nedvéhez. Ehhez pedig először az üvegbúrát kellene eltávolítanom róla. Tudnám, minek lett az egyáltalán odarakva?! Eh, mindegy is, nem ez a lényeg! Mindenek előtt megpróbálok a finom módszerekkel célt érni, tehát a tervező által kitalált módon hozzájutni a kristályfához. Nekem kell annak a fának a nedve! Még engem is meglep, hogy ezzel a módszerrel sikerre jutok, és a búra eltűnik a célpontomról. Most következik a munka komolyabb része, tehát a mintavétel. A tőlem telhető legnagyobb sebességgel és pontossággal dolgozom, hogy fel tudjam tölteni a fa nedvével a mintavételhez hozott tárolókat. Tudom jól, hogy szorít az idő. Miután végeztem, néhány apróbb ténykedés után a búra visszakerül a növény köré, én meg sonidoval távozom a közeléből, vissza a falhoz, amin át bejöttem. Kifelé már nem kell teleportálnom, meg tudom csinálni, hogy eltűnjön. Rémesen egyszerű, nincs is értelme szót fecsérelni rá.
Amint tudok, ott termek újra az espadám mellett, és előveszem a mintatárolók egyikét, hogy utasításainak megfelelően járhassak el. Nem tudom, mire számíthatok ettől. Csodára biztosan nem, nem hiszek benne. De ettől még Natalie-sama szájába csepegtetek a mintából, és remélem, olyan lesz a hatása, mint amire ő számít. Másra gondolni sem akarok. Nem, ez sem igaz. Másként egyszerűen nem lehet, mert az képtelenség, hogy Natalie-sama tévedjen, ugye?
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te40550/65000Halott fák 29y5sib  (40550/65000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptyPént. Aug. 03, 2012 5:21 pm

*Lassan egy tükör tört össze, s szilánkjai törése alatt új világképek, új képzetek keletkeztek. Sorsom immáron egészen ironikusan egy fracciónom kezében áll. Noha, nem halnék meg attól, hogyha most elhagyna, csupán legyengülnék. Később viszont e tette miatt búsás árat kellene megfizetnie. De nem hinném, hogy volna oly' botor, hogy éppen most hagyna el. Végtére is, nincs espada szinten. S melyik fracción hagyná el a Primera Espadat? Nem bízom bennük. Nem, egyszerűen az én természetesem olyan, hogy nem tudok bízni másokban. A bizalom töredékét talán egyen- ketten ismerhetik a részemről, de megtanultam igazán rejtőzködni. Most is a fal mellett kell meghúznom magam, s várnom kell arra, hogy ezentúl majd minden másképpen legyen.
A múltba tekintenek vissza szemeim a törött tükrön át, s ékes szavakat hoz a becsapó szél. Hazug szavakat kiállt, olyan szavakat, amiket már rég el kellett volna felejtenem. Mégis Ő az, aki ide köt engem? Ő az, aki arancarrá, erős arancarrá tett. De mi célja lehetett vele? Mi célból lettem e világban utódja a legnagyobb elmének? S lesznek-e még utódaim? Ha igen, kit teszek majd meg azzá? Talán Kiyo volna az? Talán benne lapulna az a parányi szikra, amit lánggá kéne gyújtanom, hogy találmányai gyökerestül változtassák majd meg világunk? Nem, még előtte ott egy cél, egy ok, egy motiváció. Sandaime Granz, S.E.T.H. Egy olyan létforma, ami az én törvényeimben nem elfogadottak. Ez ellen a létforma ellen pedig, ha kell végsőkig harcolok. Sosem fogom hagyni, hogy bárki is hozzáférhessen a titkos információkhoz. Már pedig tudom, hogy a szörny célja...rájönni hogyan is készítette a mester. S valóban úgy volt, hogy elszabadult volna? Mi van, ha Szayel pontosan azt szerette volna? Mi van, ha semmi sem véletlen? Nem véletlen hagyhatott maga után. Tudott valamit, amit én most még nem tudok, de idővel majd úgyis rá kell jönnöm. S abban a pillanatban, csakis abban a pillanatban majd megvilágosul bennem további útjaim. Választás elé kerülök majd, hogy aztán örökre megváltoztassam az életem. Lesz ebben társam, én azt hiszem, látom azokat, akik képesek volnának segíteni ebben. Látom magam előtt a következő teendőket, s látok magam előtt mást is. Slarin képe mosódik ki előttem a vértócsában. Magasztos, erőteljes tekintete egyenesen reám vetül. Halott espadam még most is kísért. Habár mi arrancarok vagyunk, belém mégis szorult némi...emberi érzelem? Ki tudja. Mindenesetre érzem, hogy amit egykor tervezett, azt a munkát majd nekem kell befejeznem. Valahogyan be kell fejeznem azt, amit félbe hagyott. Az ellenállásnak még egyáltalán nincs vége! Tudom, hogyan támaszhatom fel, s hozhatok létre egy ominózus méretű ellen hadat S.E.T.H. ellen, azonban óvatosnak kell lennem. Ki kell derítenem, mennyire is fejlesztette fel önmagát. Mindezek előtt pedig el kell érnem, hogy az elmém..fejlődjön. Ha pedig az új anyag eléri bőröm, akkor majd történik valami, ami egészen különös lesz.
Ez az anyag pedig rövidesen megpecsételi sorsomat azzal, hogy végül belém kerül. Az édesnek tűnő nedű, másodperc alapon hatol be a szöveteimbe, hogy a génállományomat rohamosan felülírja. Hatalmas lélekenergia csap fel ekkor, amely Kiyo Phellerat méterekre csapja. Ha eddig nem is volt tisztában, most talán megérezheti, hogy mekkora lélekenergiával rendelkezik az Espadaja. talán még ez nem is az a fajta tetőpont, amire számítani lehetne. Az éles fájdalmak miatt sikoltás lesz rajtam úrrá. Viszont senki nem jöhet hozzám, senki nem ronthatja el ezt. Az anyag már elkezdte átalakítását, s míg testemen bizonyos átalakulások mennek végbe, addig a fracciónom lábát elkapja valami.*

- Hatalmas, nem igaz? De nincs mitől félned. Nincs mitől tartanod, Kiyo. A világ legcsodálatosabb látványában lesz részed mostan, megpillanthatod a Primera Espada újjászületését. Légy résen, s tanulj! - Furcsa, ismeretlen nevetés csattan ki. Kiyo számára ismeretlen eredetű, hiszen magának a lénynek semmi alakja sem volt, ha egyáltalán az volt. Csak magát a fogó érzést, és másfajta eredetű lélekenergiát lehetett érezni. Tán úgy is mondható, hogyha előbb volt is itt valaki, már elment közben. Lehetséges, hogy egy nap még visszatér majd..

*Lassan a lélekenergiám kontrollálatlanul nagy, s egyre növekvőbb valója beszakítja ezt a terepet, a labor, mint egyfajta detonáció, felrobban. A törmelékek össze-vissza omlani kezdenek, de a lélekenergiám védő jellegű a beomlástól. Habár alakom nem látszódik, feltűnő, hogy a sivatag kellős közepén egy hatalmas kráter keletkezik. Ennek a kráternek a legalján pedig lassan kirajzolódik testem rajza. Eleinte a nagy energia robbanásban úgy tűnhet, mintha csak csíkokból állnék. Aztán, ahogyan ez a fény eltűnni látszik, úgy testem egyre élesebben kivehető. Ami már most megfigyelhető, hogy külsőmben nem történt változás. Ellenben, amint megszűnik minden, a szemem fénye mintha csak..más lenne. Egyetlen sonidoval akkora távot teszek meg, hogy a kráter tetejére jutok, egyenesen Kiyo elé pár méterre. Lesújtónak hathat tekintetem, akárcsak a lélekenergiám, amelynek intenzitása hirtelen megszűnik. Talán most már kivehetőnek látszik, hogy erőben valóban a Primera címet érdemlem, viszont a továbbiakra még nincsen utaló nyom. Behunyom szemem, beleszívok a levegőbe.*
- Tetszik ez az üresség, amelyet Hueco Mundo áraszt magából. Ideje haza mennünk, nem igaz? *Nyitom fel tekintetemet, s lágy mosolyt kerítek arcomra. Micsoda furcsa gesztus ez, most komolyan. Pedig mosolyogni mostanra már egyáltalán nem lenne kedvem. Valami egészen nyomasztólag hat számomra. Feltehetőleg a migrénes fejfájások okozzák ezt. A kísérlet bizonyára sikeres, csak kell egy pár nap, hogy kipihenjem magam. Addig is lesz időm eltervezni majd, hogy mit tegyek a jövőben. Elindulok Las Noches falai felé. Olyannak tűnik nekem körülötte, mint egy aknamező. Minél közelebb érsz, annál több holowwal találkozol. Most viszont annyiban másabb, hogy szinte elő sem merészkednek. Csak éppen a homokőr az, aki a kapunál próbálja bemutatni magát. Mikor fölénk magasodik megállok előtte.*
- Tudod, nem szabad csak úgy megállítani a pillangó hercegnőt! *_* Kezdem unni, hogy útban vagy. Neutral *Megfogom Kiyo kezét, hogy magammal víve gyors ütemben érjük el Las Noches falait. Régebben talán el is játszadoztam volna az őrrel, erre viszont most nincs idő. Ideje most lezárni ezt a történetet azzal, hogy összeszedjük a fracciónjaimat.*
- Itt az ideje, hogy elgyertek velem egy küldetésre, ami teljes mértékben titkos küldetés. Szedd össze a maradékot, addig meglátogatom az "urat". *Természetesen hangsúlyomból már kivehető, hogy a fracciónokra gondoltam. Különös lehet egy kicsit Kiyo számára, hogy ezúttal az összes fracciónomra szükségem lesz. Miféle küldetésről is lehet szó?*

Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te14000/15000Halott fák 29y5sib  (14000/15000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptySzomb. Szept. 08, 2012 4:21 am

Megmondtam: nem várok csodára. Kíváncsi vagyok, hogyan fog hatni az a nyomorult kórónedv, amit a labor szívéből kellett hoznom az espadámnak, de azért azt nem várom tőle, hogy teljesen rendbe hozza. Ennyire nem vagyok naiv, és mivel nem vagyok holmi balgatag félnótás, reménykedni sem szokásom. Az az ostobák szokása, akik nem látják át a helyzeteket és az esélyeket. Én pedig, noha az anyag hatását nem ismerem, nem fogok lehetetlen elvárásokat és jóslatokat támasztani vele szemben. Egyszerűen nem lenne értelme. Ameddig ez a helyzet, kénytelen vagyok az ésszerű alapokon mozogni, és csak megfigyelőként jelen lenni. Elmenekülni vagy elmenni innen azonban nem fogok. Natalie-sama az egyetlen olyan espada Las Nochesben, aki mellett önmagamhoz mérten jól érzem magam, és ez nem is valószínű, hogy változni fog. Így hát semmi okom nincs arra, hogy el-, vagy cserbenhagyjam. Erre több okom is van, és mindemellett nem ment el teljesen az eszem.
Meglep, mikor alig néhány másodperccel Natalie-sama utasításának teljesítése után kicsapódó lélekenergiája elrepít engem. Akár egy közönséges fadarab, csakhogy én nem vagyok az! Nem számít, ez a reiatsumennyiség akkora, hogy mozdulni sem vagyok képes átmenetileg. Nem is marad másra szabad energiám, mint hogy a légzésemre odafigyeljek, és összeszorított fogakkal tűrve hallgassam, ahogy az espadám felsikolt. Őszintén szólva szánalmasnak érzem magam, ahogy itt fekszem mozdulatlanul, ahova az előbb a lélekenergia lökött. Nevetséges! Ennyire gyenge lennék hozzá képest? Nem meglepő, nyilván nem pillanatnyi szeszélyből lett a primera. Hah! Ostoba egy elgondolás lenne. Némiképp eszelős mosoly jelenik meg az arcomon. Újabb ok, hogy tiszteljem az espadámat. Amikor azonban valami szorítást érzek a lábamon, én magam is hallatok egy sikolyt. Mi a jó fészkes fene?! O.O És hogy van képe olyat kijelenteni, hogy ne féljek?! Én aztán nem félek! >.> Csak egyszerűen nem szeretem, ha figyelmeztetés nélkül érnek hozzám, ráadásul ismeretlen eredetű, anyagtalan barmok! Engem csak ne fogdosson, és ne utasítgasson! Ha nem macerálna, akkor is figyelnék, nem kell külön kérvényt benyújtani hozzá! >.> Különben is, nekem csak Natalie-sama parancsolgathat! Ráadásul ettől a nevetéstől a hideg futkos a hátamon… Hagyjon csak engem szépen békén, tökéletesen elvagyok én ilyen anyagtalan zaklatók nélkül is! >.>
Natalie-sama lélekenergiája kezd igencsak komoly mellékhatásokat eredményezni. Ezt nem nehéz kitalálni, ha egyszer az arrancar mellé csapódik a labor tetejének egy darabja. Natalie-sama… O.O Ez kezd most egy kicsit sok lenni. Attól tartok, nem lesz jó vége, úgyhogy kicsit összehúzom magam. Nem, nem vagyok gyáva féreg, csak a vett mintaanyagot próbálom védeni, ha már ennyit szenvedtünk a megszerzéséért! >.> Nem fogom hagyni, hogy most törjenek össze a fiolák – már ha nem tették meg korábban, amikor a lélekenergia elrepített. -.- Na mindegy, most úgyse tudok csinálni semmit, csak várni arra, ami elkerülhetetlen. Ezt utálom a legjobban, a tétlen várakozást, amikor nem tudok még annyit se csinálni, hogy az eredményeket tanulmányozom! Amikor a robbanás bekövetkezik, még a szemeimet is becsukom, és csak kicsit később nyitom ki, mikor már lassan kezd körvonalazódni az espada alakja is. Megkönnyebbült sóhaj szakad fel belőlem, amiért Natalie-samanak sem esett semmi komoly baja. Bár most még azt sem tudnám megmondani, esett-e egyáltalán baja. Amikor mellettem terem és rám szegezi a tekintetét, azonnal lehajtom a fejem a lesújtó pillantás hatására. Csak kérdése után pillantok fel rá, és az én arcomon is megjelenik egy mosoly.
– Ha így látod, indulhatunk, Natalie-sama – válaszolom, miközben felállok és ismét magamra veszem a táskát, amiben a vett minta rejtőzik. Nincs is más dolgom, mint követni az espadát Las Noches felé, majd kivárni, mit kezd azzal a barbár barom homoklénnyel. Kicsit meglep, hogy a hozzá intézett szavak után Natalie-sama az én kezemet elkapva indul tovább. Így hirtelen azt sem tudom, mit csináljak, egyszerűen csak a tempóját próbálom felvenni, és nem lebegni mögötte, mint egy tehetetlen rongybaba, ha már az első pillanatban sikerült annyira lefagynom, hogy csak nehezen sikerült felvennem a ritmust. -.- Ez egyszerűen szánalmas tőlem, jobban kell fejlesztenem magam. Már csak azért is, hogy ne hozzak szégyent a tulajdon espadámra a gyengeségemmel. Ennyivel tartozom neki!
– I-igen is, Natalie-sama! – válaszolok a második megdöbbenésem után azonnal a primerának, és elindulok vissza a tornya felé, sietve. Nem tudom, minek kell a többi idióta, de akkor legyen, megkeresem őket. Shinrát amúgy sem lesz nehéz összeszedni, csak mondani kell neki valamit, és levakarhatatlanabb lesz, mint egy pióca! Fogalmam sincs, mitől lehet ilyen, de ameddig nem kezd el megint ölelgetni, nekem édes mindegy, mit csinál. -.- A másik kettőnek meg szólok, aztán vagy jönnek, vagy nem, engem aztán nem érdekel! Úgyis megkapják a magukét Natalie-samatól, ha nem követik az utasítását, engem meg hidegen hagy, mi lesz velük. Majd megoldják, ahogy akarják. Még gyorsan elviszem a korábbi feladathoz kellett felszerelést Natalie-sama területére, mert gondolom, neki még kelleni fog, a többieknek meg ehhez az égvilágon semmi közük nincs!
Miután ezzel végeztem, elindulok a Trónterem felé, hogy ott találkozzunk a primera espadával. Akik velem jönnek a többiek közül, jönnek, akik nem, azokkal nem fogok foglalkozni. Az ő döntésük, engem meg baromira nem tud érdekelni, mit kezdenek az életükkel. Bár Albarracínt nem szívesen hagynám ott a laborban egyedül, de bízom benne, hogy Natalie-sama jobban tudja kezelni azt a félnótást, mint én, és nem marad ott egyedül a kétes ügyködéseivel.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Halott fák Cl0te40550/65000Halott fák 29y5sib  (40550/65000)

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptySzomb. Szept. 08, 2012 6:07 am

A trónterem


*Amikor megláttam Szayelt a laborban, már akkor tudtam, hogy ez a küldetés többről szól, mint aminek tűnik. Eleve nem értettem, hogy Seth hogyan is akarja, hogy én továbbfejlesszem magam. Maga is tudhatta, hogy gyakorlatilag én az ő továbbfejlesztett változata vagyok. Ergo, bennem nincsenek meg azok a hibák, mik benne megvannak. Mégis az intelligenciája egy ponton meghaladja az enyémet; sokkal jobban el tudja rejteni a hibáit, mint én. Neki van valamije, ami nekem nincsen. S ha erre egy nap rá fogok jönni, az nap lesz a Sandaime Granz halálának napja. Ugyanis nem vagyok hajlandó eltűrni egyetlen Granzot sem, akinek tudását nem én magam alapoztam meg. Hiszen nekem Szayel volt a mentorom, így elvárom, hogy a következő Granznak is én magam legyek a mentora. Ám jelenleg nincs a világon olyan arrancar sem, akinek szándékszom egyelőre átadni a tudásom. Potenciális személyek a fracciónjaim közt lennének. Hiszen Kiyo, Ricco, Shinra, Gabriella egyaránt tehetséges tudósnak vélem. Azonban egyelőre nem döntöttem el, hogy végül melyikükből fogom kifaragni az utódom. Az túl egyszerű lenne, ha Kiyoból csinálnék trónörököst. Tehetséges és hűséges fracción, de lehet, hogy sokkal jobb feladat lenne számára az utódom védelme? El majd még elválik. S míg én a trónterem felé veszem az irányt, addig az elmémben kavargó dolgok azok, amik meghatároznak igazán. Könnyebbnek és élesebbnek érzem magam. Ennek racionális magyarázatára előbb- utóbb rá fogok jönni, ám nem tetszik ez a tettetett kényszerítés. Mert hát Seth talán buja szavaival illetett, mégis nagyon jól tudom a mögötte rejlő értelmet. Nem voltak azok szép szavak, sem kérelmek. Egy fajta parancs volt, teljesen értelmetlen parancs. Mert miért várja el tőlem, hogy fejlődjek; amikor jól tudja, hogy az ellensége vagyok? Kissé ésszerűtlen lenne, ha minderre még nem jött volna rá. Meggyőződésem, hogy Sethnek valami felsőbb célja van velem; ha más nem is, de jobb ellenfelet fabrikálni belőlem. Vagy éppen ellenkezőleg? Mi van akkor, ha magától a tudástól leszek rosszabb ellenfél? Fontos kérdések ezek, de senki sem tudja megválaszolni őket. Lassan végre megérkezek a trónterem ajtajához, ahol Seth szinte mindig megtalálható. Csak szimplán néhány Exequias jelenléte miatt tudom, hogy jelenleg is itt tartózkodik. Ezeket rögvest kikerülöm, s két kezemmel a kétszárnyas ajtót egyszerűen belököm. Oda bent viszont Sethen kívül senkit nem találok, így becsukom magam mögött az ajtót. Elé állva pedig komoly arckifejezésemmel illetem.*
- Megtettem, amire kértél. Most pedig megyek a következő küldetésemre. *Színtiszta határozottság hallatszódik hangomból, amelyre egy igen érdekes pillantását tudhatom magaménak Sethttől. Eme tekintetére viszont egyáltalán nem hátrálok, s már a kéz lendítéséből is hihetném, hogy támadni készülne. Ám egyszerűen csak feláll a székéből.* - Pihenned kellene, nem hinném, hogy készen állnál Urahara Kisuke megölésére. Ráadásul egy másik espadat is melléd rendeltem e feladatodra. *Szavai alatt egy-egy lépést tesz le a lépcsőn, míg én rezzenéstelen arccal hallgatom végig. Bizonyára nem értheti, hogy az imént mennyire nyomatékosítottam szavaimat az indulást illetően. Noha ő volna most Las Noches ura, mégis ő akarja megalkotni a Hougyukut. Nekem viszont egyéni tervem van hozzá, ami lényegében Las Noches ura ellen szólna. Az a baj ezzel az egész rendszerrel, hogy gyakorlatilag nincs is. Én úgy érzem, hogy van Las Noches ura és az espadak meg a fracciónjaik. Viszont, ha nincs az úr, akkor ki mondja meg mi legyen? Nyilvánvaló, hogy az espada számok döntenek az esetben. Vagy az erőnléti szempontok, nekem pedig valamilyen szinten fontos, hogy mekkora is a befolyásom Las Nochesen belül. A primitív dolgokat meghagyom másoknak, nekem jelenleg csak a védelem felvirágoztatása a célom, nem pedig Seth önön céljai.Sóhajtok egyet.*
- Nyomatékosítom, hogy elvégzem a következő küldetést is; társakkal együtt. *Válaszára pedig már nem is igazán várhatok, mert úgy dönt nyíltan a tudtomra adja, hogy most az ő szava fog érvényesülni. A telekinetikus erejét használva a fal felé taszít, viszont ily' könnyen már nem fogom magam hagyni. Használva a sonidomat pillanatok alatt vissza kerülök az eredeti helyemre. Gyakorlatilag a zuhanásomból lépve ki akadályoztam meg becsapódásom a falba. E lélekenergia megnövekedésére a trónterem ajtaja pedig kitárul, ahol pedig mind a négy fracciónom áll. Talán most először szembesülhetnek azzal, hogy megvan bennem a kellő bátorság Las Noches ura ellen fordulni, még ha csak egyszeri alkalommal is. Az espadakra jellemző, sötét rózsaszín cero hagyja el kezemet. Ez egy meglehetősen magas szintű arrancar technika, amelynek tulajdonában általában csak az espadak állnak. Egyszerűen Seth felé vágom figyelmeztetésképpen, aztán gyermekies mosolyra kel arcomnak mimikái.* - Seth bácsinak nem szabad Natipipőkét csak úgy dobálgatnia, mert a játék szerint natipipőkének is vissza kell adnia ugyanazt. Natipipőke pedig nagyon szereti Seth bácsikát! *_* *Jelentem ki, míg nem látok semmit, csupán Las Noches trónjának füsjét Sethnek pedig se híre, se hamva. Ekkor az Exequiason már látni lehetne az ítéletet, ám egy intésemmel elmarasztalom mindezt.* - Seth bácsi még él, Eras néni. Csupán Seth bácsi nem szeretne Natipipőkével játszani! T.T Mondd meg Seth bácsinak, hogy elmentem eltemetni a kalapos bácsit, és majd jövök! *-* *Ujjongok egyet, aztán ahogy becsukom magam mögött az ajtót, hogy mindössze a fracciónjaimmal lehessek meglehetősen rideggé változik a kisugárzásom.*
- Itt az idő, hogy meglátogassuk a Hougyuku megalkotóját, Urahara Kisuket. *Intek nekik, hogy kövessenek. Nem akarok találgatni azért, hogy ki miképpen fog ehhez hozzá állni. Mindannyian tisztában vannak azzal, hogy tartoznak nekem. S még az én oldalamon állnak, feltétlen védelmemet élvezik. Bizonyára lesz olyan fracción, akinek kérdése lenne ezzel kapcsolatban, így mielőtt kérdezne, máris megelőzőm ebben. Ekkorra már Las Noches falain kívül vagyunk természetesen.* - Kiyo, kérlek mond el a többieknek milyen feladattal bízott meg téged Seth. De előre mondom, ha bárki bármilyen információt kiszivárogtat; az ne kerüljön a szemem elé. Kísérleti patkányként fogja hátra levő életét élni az Exequias főhadiszállásán Eras Vantor ágyasaként. Remélem érthető voltam! *_* *Félelmetesen groteszk mosolyommal fejezem be mondandóm.*

~ Vége ~
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák EmptySzomb. Szept. 08, 2012 6:22 am

Üdv!

Bár villámküldi, a posztok hosszúak, tartalmasak és magas minőségűek lettek, így megérdemelt a magas jutalom is. 2500 LP és 3500 ryou a jutalmatok, illetve Natalie még további 500 ryout kap az angyalos játék feladatának teljesítéséért. Gratulálok!

A küldetést LEZÁROM!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Halott fák _
TémanyitásTárgy: Re: Halott fák   Halott fák Empty

Vissza az elejére Go down
 

Halott fák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-