-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Mei "alkotásai"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Mei "alkotásai" Cl0te24000/30000Mei "alkotásai" 29y5sib  (24000/30000)

Mei "alkotásai" _
TémanyitásTárgy: Mei "alkotásai"   Mei "alkotásai" EmptyPént. Dec. 23, 2011 11:58 am

Hát akkor Vera buzdítására idáig is eljutottam, hogy ezt a kis topicot megnyissam... Jelenleg semmi érdekeset nem tudok mutatni, csak azokat a képeket, amik már wikin is fenn vannak, de ígérem, lesznek majd újak is ^^'

Nos, hibák vannak rajta színezésben, de ez volt az első képem Mei-chanról

A második Mei-chanos kép története: nem tudtam eldönteni, hogyan rajzoljam le, és felvetettem több ötletet is, végül ez lett megszavazva... Íme az eredmény

A következő két képhez nincs sok hozzáfűznivalóm: illusztrációk Halloweenes és "A lélek próbája" című küldikhez.


Ezennel rá is térnék a zanpakutoura, mert arról is van képem:
- kard
- lélek


És a másik karakteremről se feldkezzünk meg, tehát íme Kiyo néhány képen:
- első kép, csak úgy kinézetről
- Tudom, késnek látszik, de az a kezében az egyik legyezője csukva ><
- Resu-illusztráció


És még egy kis nézegetnivaló: Verának készült illusztrációk, amik szerintem lehettek volna jobbak is, de így sikerültek:
Desmond Phellera 1 és 2


Hát egyelőre ennyi lenne, aztán majd pár óra múlva visszatérek még egy-két rajznak is mondható valamivel. ^^
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Mei "alkotásai" Cl0te24000/30000Mei "alkotásai" 29y5sib  (24000/30000)

Mei "alkotásai" _
TémanyitásTárgy: Re: Mei "alkotásai"   Mei "alkotásai" EmptySzomb. Dec. 24, 2011 7:06 am

Boldog karácsonyt mindenkinek!


Hát akkor karácsony alkalmából érkeztem új képekkel, igaz, eggyel kevesebbel, mint akartam. Azt a jelenleg kimaradó képet majd valamikor pótlom, mert mindenképp megcsinálom, remélhetőleg 2012-ig el is készülök vele ^^ Az egy kicsit több időt vesz igénybe az ábrázolni kívánt jelenet miatt, de valamikor csak meglesz, és remélem az érintettek betudják a karácsonyi csomagba majd akkor... Na de rá is térek a képekre, elvégre amiatt vagyok itt Smile

Hát akkor az első kép, amit hoztam egy könnyed kis karácsonyi szösszenet... igazából 2 karakter a saját ruhájában van, ami mindössze új színt kapott XD Remélem, azért tetszeni fog ^^
Karácsonyi ajándék part 1

FIGYELEM! Ezt mindenképp olvasd el a következő kép megtekintése előtt!
Nos, először is felhívnám mindenki figyelmét, hogy a most következő kép a trollkodás szent céljával készült, az ábrázolt jelenet valószínűleg sosem valósulna meg, és az alkotó legjobb tudomása szerint a karakterek nem is ismerik egymást!
És egy kicsit a képről, hogy mindenki értse, miért készült. Tehát, először is tudni kell, hogy én és Shizuk-chan osztálytársak vagyunk, és pár hete tesin tollasoztunk. Shizuk nyert tőlem egy képet (készülőben van, Shizuk!), és utána beszélgettünk szünetben, hogy mit rajzoljak... Shizuk félrehallott valamit és visszakérdezett, mire én elnevettem magam, hogy ez eszembe sem jutott... Igaz. Egészen addig meg sem fordult a fejemben, most is csak trollkodásból. Nem lett a legszebb munkám, és az arányokkal is bajaim vannak vele, de élveztem megrajzolni Very Happy Nem is húzom tovább az időt, íme:
Az áldozatok:
A karácsonyi troll

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Mei "alkotásai" Cl0te24000/30000Mei "alkotásai" 29y5sib  (24000/30000)

Mei "alkotásai" _
TémanyitásTárgy: Re: Mei "alkotásai"   Mei "alkotásai" EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 9:35 am

No, ismét jöttem kreációimmal boldogítani a fórumot, már ha szívesen nézegetitek őket (ellenkező esetben is lehet még számítani bejegyzésekre ebben a topicban, szóval ez most nem sokat számít) ^^
Ma este 5 képet hoztam nézegetni, úgyhogy bele is kezdenék a bemutatásukba:

Elsőként íme egy könnyed kis chibis kép. Igazából nekem egyedül Lluvia tetszik rajta, és véleményem szerint Gemini nem igazán sikerült, de ugye én az elképzeléseimhez viszonyítok, amiket nem mindig tudok megvalósítani ^^'

Mai második szerzeményem stílszerűen a második létező kép Mei zanpakutoujának szelleméről, tehát íme Chi Kiri

És akkor most rátérnék a leendő multimmal kapcsolatos képekre. A kislány neve Yoshida Yoriko, a 12. osztag hadnagyának unokahúga. Nos akkor hát íme a kislányról készült képeim:
- Yoriko-chan, Anao szerint kicsit ijesztően
- Második képecske, avagy Yoriko-chan kidouzik (ne kérdezzétek, miféle kidou ez, én sem tudom ._.)

És íme mai utolsó nézegetnivaló, amivel szolgálhatok:
Yoriko-chan és felnőtt Yuko


Visszajelzéseket örömmel fogadok ^^
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Mei "alkotásai" Cl0te24000/30000Mei "alkotásai" 29y5sib  (24000/30000)

Mei "alkotásai" _
TémanyitásTárgy: Re: Mei "alkotásai"   Mei "alkotásai" EmptySzomb. Feb. 04, 2012 12:50 am

Ezúttal csak egyetlen kép miatt írok ide, melyen az elmúlt héten dolgoztam. Tudom, hogy akadnak rajta kisebb-nagyobb pontatlanságok (főleg a mozdulatok tekintetében), de ettől függetlenül én elégedett vagyok vele, és remélem, másoknak is tetszeni fog, különösen Shizukának, hiszen az ő születésnapjára készült. ^^ (Befejezés időpontja: 2012.02.03. 23:11)

Nem is húzom tovább a szót: boldog születésnapot Shizuk! ^^

Visszajelzéseket továbbra is örömmel fogadok ^^
Vissza az elejére Go down
Shihouin Nadeshiko
2. Osztag
2. Osztag
Shihouin Nadeshiko

nő
Leo Hozzászólások száma : 16
Age : 146
Tartózkodási hely : 2. osztag / Shihouin-birtok
Registration date : 2014. Feb. 10.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Mei "alkotásai" Cl0te5000/15000Mei "alkotásai" 29y5sib  (5000/15000)

Mei "alkotásai" _
TémanyitásTárgy: Re: Mei "alkotásai"   Mei "alkotásai" EmptyHétf. Feb. 10, 2014 5:51 am

Először is azt a trehány mindenségemet, hogy eddig nem jártam erre. @.@ Nem is tudom, mi volt az utolsó, amit beraktam ide... na mindegy, akkor most kislistát hozok, hátha van, ami még új (már azon kívül, amiről tudom, hogy az Razz)




Ennyi voltam mára ^^
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Mei "alkotásai" _
TémanyitásTárgy: Re: Mei "alkotásai"   Mei "alkotásai" EmptyHétf. Feb. 10, 2014 6:02 am

Helyes, helyes, ideje volt az ápdétnak. Very Happy Igazából nem tudok többet mondani annál, amit már privátban elmondtam. Öröm látni az alkotásaid, miközben alakulnak *.*
Vissza az elejére Go down
Mizushima Tenkai
10. Osztag
10. Osztag
Mizushima Tenkai

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Tartózkodási hely : Általában az osztagnál.
Registration date : 2013. Sep. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Mei "alkotásai" Cl0te5600/15000Mei "alkotásai" 29y5sib  (5600/15000)

Mei "alkotásai" _
TémanyitásTárgy: Re: Mei "alkotásai"   Mei "alkotásai" EmptyHétf. Feb. 10, 2014 6:04 am

FUC&ING AMAZING!!!! Csak ennyit tudok rá mondani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Mei "alkotásai" _
TémanyitásTárgy: Re: Mei "alkotásai"   Mei "alkotásai" Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mei "alkotásai"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Rajzok-