-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Beavatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te40600/45000Beavatás - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyKedd Dec. 27, 2011 10:32 am

Amióta megjelent ez a majom fickó egyre jobban idegesít a viselkedése. Lehet, az is közrejátszik, hogy a 12. osztag kapitányára sem nézek jó szemmel, amiért csak most volt hajlandó minket is beavatni a feladatunkba. Mindig ez van velem, hogy mindig nekem mondanak el mindent legutoljára és egy idő után azért egy kicsit rosszul esik. Akkor is, amikor Verát kinevezték kapitánynak csak a szóbeszédekből tudtam meg a dolgot. Tudom, hogy nem Vera tehetett erről, hiszen egyszerre szakadt minden a nyakába és biztos elfoglalt volt. Ezt a felgyülemlett érzést pedig jól esne kiengedni valakire. Amikor pedig megkéri Tasut, hogy legyen a felesége, végleg betelt a pohár és majdnem rávetettem magamat. Amikor megmozdultam a késztetéssel, hogy rátámadok a szőrös alakra, Kawashima-san fogta meg a vállamat, hogy megállítson.
- Tudom, de… - próbáltam megmondani neki, hogy nincs igaza, de a lelkem mélyén tudtam, hogy mégis Kawashima-san mondja jól. Még jó, hogy megakadályozott, a végén még szőrpamacsot csináltam volna ebből a majomemberből és nem tudta volna megmondani, merre kell mennünk.
~ Király? Egy erdőnek a királya? De nagy cucc. ~ jegyzem meg magamban, amikor elárulta a szőrös egyed, hogy ki is ő. Egyáltalán nem ámultam el, hogy ő ennek a helynek az uralkodója, ez nekem nem jelent semmit. Nem tekintem őt többnek magamnál, inkább kevesebbnek. Én a Gotei 13 egyik kapitánya vagyok, bár ezt meg lehet, őt nem érdekli.
- Mert… - kezdtem bele a hirtelen jött kérdés megválaszolásába, de itt megálltam és egy csöppet lehajtottam a fejem, mert egy kicsit elpirultam, mivel ilyen témáról nem szívesen beszélek nagy tömegek előtt. Nem akartam sokáig, így maradni, mert azzal Tasut is megbántanám, hogy nem tudok erre a kérdésre válaszolni. Át kellett gondolnom, hogy mit mondok, nem akartam elhamarkodni. - …Tasumi anélkül is tudja, hogy szeretem, hogy gyűrűt húznék az ujjára. De, majd eljön az az idő is, amikor megkérem a kezét. – mondtam el felhajtva fejemet, minél gyorsabban a mondanivalómat, majd egy pillanatig Tasumira néztem és reménykedtem, hogy legalább ő megérti a mondandómat. Ezután azonban egy kicsit arrébb húzódtam, mivel nem akartam, hogy az eddigre rák vörössé váló arcomat mindenki lássa. Az elvonulásom alatt megragadtam az alkalmat, hogy végre elengedjem a ruhámban rejtőzködő kis makit is, hogy legyen valami ürügyem, miért is mentem távolabb a többiektől.
Miután sikerült lenyugodnom visszamentem a csapathoz, de nem felejtem el ezt egy darabig, annak a majomcsávónak. Éppen akkor értem vissza, amikor bemutatkozott, nem tudom eddig mi történt, mivel direkt nem figyeltem oda, de biztos nem maradtam le semmi fontosról. A nevéről csak annyit, hogy hallottam az Emberek Világában valami King Kong nevezető óriás majmot, aki megmászott egy tornyot, bizonyára valamilyen rokonok lehetnek. Meg tiszteletet is kért mondandója végén, amit tőlem biztos nem kap meg, engem egyáltalán nem izgat, hogy milyen pusztakezes harcot talált ki, amúgy se sűrűn használom.
Masamune végre rátér érkezésünk okára, ami után valamiért nagyon elnevette magát majomemberkénk, pedig nem volt semmi vicces abban, amit a 12. osztag kapitánya mondott neki. Amikor abbahagyta az értelmetlen kacagását, mondott is valami hasznosnak nevezhető információt, de azt is levettem mondandójából, hogy lebecsül minket és erősebbnek hiszi magát nálunk. Mi biztos le tudnánk valahogy győzni azt a hét repülő törpét, van itt egypár kapitány közöttünk.
- Nem kéne lebecsülnie minket, erősebbek vagyunk, mint látszik. Képesek lennénk legyőzni azokat az akárkiket is, hisz több kapitány rangú halálisten is van a csapatban. – próbáltam visszavágni az előzőért szórós szemeket meresztve a majom fickóra. Ha nem hisz nekem házigazdánk, csak szólni kell, és szívesen megküzdök vele továbbra is. Vagy ha az kell, tarthatok egy kis erőbemutatót, amiben megváltoztatom télre az itteni évszakot és az egész erdejét hó és jég fogja borítani.
- Lelket megtisztítani? Erre képes ez a virág? – tettem fel kérdésemet, bár nem szívesen kérdezek ettől a fickótól, de ez igazán érdekesnek tűnik. Meg az is, hogy nem érhetünk hozzá, bár ezt könnyen meg lehet oldani egy lélekklónnal, vagy egy kidou kötéllel húzom magam után. Több mód is van arra, hogy anélkül vigyem el, hogy megfognám. És, hogy meg kell tanulnunk leszedni, ki találta ki ezt a hülyeséget. Nem elég, hogy legyőzzük a hét törpét, minek vannak egyáltalán ők ott, nem annak, hogy megvédjék? Ezek szerint még sem olyan erősek, ha kellett egy második védőmechanizmus. Máris megkönnyebbültem, már csak meg kell tanulnunk, hogy kell leszedni a virágot.
A gyakorlást is megemlítette a King Kong utánzat, amiben remélem arra gondolt, hogy felajánlja magát edzőpartnernek, akkor szívesebben megyek oda, ahova vezetni akar minket. Először is megvárom, hogy valaki elinduljon a csoportból és csak utána indulok meg én is.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te15900/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:03 am

Valahogyan nem igazán lepett meg a többiek reakciója, egy ilyen hirtelen lánykérés, és úgy, hogy nem is ismerjük azt a személyt, aki feltette a kérdést, sőt, akkor lehetne már valami rendezvény is. Hiszen ha ezt akarja a majomszerű alak, akkor illene készülni is rá, és remélem nem csak banán lesz a menü. De valami nem hagy nyugodni, ismerős a majomember, csak nem tudom hova tenni. Mintha olvastam volna róla, még régebben, emberként, vagy történetet meséltek volna róla? Nem tudom, sajnos fogalmam sincsen róla. Viszont azt aláírom, hogy adott egy ötletet, lehet itt kéne nekem is megkérni egy nő kezét? Lassan felé is pillantok, majd mielőtt valaki észrevehetné, visszairányítom a tekintetemet Hayakawa hadnagyra, aki ügyesen helyre rakta a kéretlen kérőjét, és Shiratori kapitány is besegített, bár nem hiszem, hogy a harc lenne a legmegfelelőbb. De talán nem is lesz, hiszem megszólalt végre a kérő. Király, erdő, majmok, bot… elfehéredik az arcom a gondolattól is, hogy kivel is állhatunk mi szemben, és Őt akarja valaki kihívni? Még Én is beleavatkoznék a dologba, pedig ez igazán nem jellemző rám. A kialakuló párbeszéd pedig… nem az, amire számítanék egy olyan személytől, mint Ő. Még gyerek voltam, amikor meséltek Róla, és most pedig láthatom, ez igazán megtisztelő. Viszont amit a vádló beszéd után, amit Shiratori kapitánynak célzott, na azután csinál, az pedig nekem nem nyeri el a tetszésemet. Ilyen hamar keres magának másik nőt? S pont Mistyt? De kérem, ez felháborító, sőt, még… még… féltékenységet is érzek majdnem, de szerencsére hamar eltűnik ez az érzés, amikor látom, hogy mivel is kezd el játszani Ő. S végül tökéletes bizonyságot szerzek a személyéről, tényleg Sun Wu Kong az. Ez pedig azt jelenti, hogy még több érdekes dolog történhet velünk, és azt is megtudtam, hogy mit is keresünk erre. Valami lótuszt, hm, mi lehet a haszna? De az is kiderül Sun szavaiból, megtisztítani egy lelket? Hiszen nekünk ez a dolgunk, és eddig is ezt csináltuk, nem volt szükség rá, holmi mágikus tárgyra.
Sajnos a mágikus tárgy gondolata miatt, önkénytelenül is felnyúlok oda, ahol a másik „szemem” van. Remélem nem fog túl sok gondot okozni. De nem szabad erre gondolnom, folytatja a beszédet a majomkirály, aki szerint gyengék vagyunk, de a véleménye szerint, tud valakiket, akik talán segíthetnek. Nem várok a többiekre, egyenesen elindulok utána. Remélem a kis majom, aki még mindig a ruhám takarásában van, lassan úgy dönt, hogy elmegy, talán nem a legjobb lenne, ha velem tartana.

Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te5000/15000Beavatás - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 2:42 am

Homlokomat ráncolva, nyűgösen vizslattam az akrobatikus mozdulatokkal tarkított előadást a majomembertől, de még ez is több figyelmet érdemelt tőlem, mint az, hogy a kicsike halálistenecskék éppen ki, mi miatt fortyognak. No, és mintha annyira érdekelne az a gizgaz, amit meg kell szerezni! Mi vagyok én, virágárus? -_-’’ Nem is értem, hogy Sleryrrlyn'dreskel-sama, hogy bírja ezt az egész őrültséget ép idegekkel. |-( Ha nem veszélyeztetném kílétünket ezzel, már rég csatakiáltással törtetnék előre, de ezt az elképzelésemet, mintha gondolatolvasó lenne a szemüveges kisokos is… meghiúsítja, grr. >.>” Számon kérően, magyarázatokat várva szuggerálom az elém emelt karját, mielőtt kedvem szottyan a kis szőrös állatokat utánozva rácsimpaszkodni, de nem aranyos üzemmódban, hanem rendezet fogsorom mintáját meghagyva rajta. Csak, hogy lássa, milyen egészségesen is táplálkozom! >.>
Fogam fehérjét megmutatva vicsorítok hol a társalgó, piros almaszín fejűre, hol pedig a majom királyra, ahogy megosztotta velünk cseppet sem becses nevét. Milyen egy beképzelt jelző ez? Mad Kehh, és miért meri feltételezni azt, hogy a harcok mestereinek, a mesterének, a mestere? >_>
Rosszallóan tekintek a hahotázó maki királyra, kihúzva magamat, bal kezemet Lucifer markolatán pihentetve. A mi idegenvezető vörös rókánkból jómagam se néztem ki volna ezt a szöveget, de legalább a majomember tolerálhatta volna modorát! >.>
- Kehh, mi adjunk tiszteletet, de te még azt sem tudod mi fán terem az, maki herceg! >.> A halá… szóval a Taichou kérdezett valamit! >.>””” – próbálom a majomembert beszédre bírni, amiért kezd egyre inkább irritálni a társasága. Különben is, minél hamarabb szabadulunk innen, annál hamarabb megszerezzük azt a gyomot és mehetünk haza! Gondolom. Vagyis, merem remélni, hogy nem találnak ki mellé semmi mást! >.> Még az hiányozna, hogy a Lelkek micsodájának további jót tegyek, kehh… előbb aggatok magamra szaloncukrokat és égősort és mondom azt, hogy idén bevezetjük az idióta emberek által annyira kedvelt nagyszabású ünnepkört és kezdésként én leszek Las Noches karácsonyfája! Bár… fityfenét, azért ennyire még én sem vagyok elvetemült! >___>”
Hangosan felhorkanok, ahogy hallom a leteremtő szavakat, mely szerint mi nem is tudnánk megszerezni azt a liliom, lótusz vagy micsodát… még mit nem! >.> Lehet, hogy ezek a nyámnyila halálistenek nem, de mi Sleryrrlyn'dreskel-samaval simán! Nem kéne egy lapon kezelniük ezekkel a feketerucis őrültekkel! ˇ-ˇ
- Kehh… kit érdekel? Kell az a gaz, nem? Attól még, hogy te, kiskirály, nem tudod ellopni, nem kell azt állítani, hogy nekünk nem sikerülne. Arrogáns Nem így van? >.> - mérem végig a jelenlegi „kapitány” szerepét betöltő vöröskét, és valami helyeslést várok el a megerősítéssel kiteljesedő kérdésemre. – De… mi? Ellopni? Várjunk csak, nem hivatásos parancsot teljesítetek, khm… ízé, szóval… teljesítünk? >.>” – morgom idegesen, amint kissé késve, de annál hangosabban koppan fejemben a bizonyos szó, melynek súlyát csak eme nanosecundumban fogok fel.
A következmények hidegen hagytak. Attól még, hogy részt kell vennem a gizgaz megkeresésében, az nem jelenti azt, hogy nekem is kell megfogni azt. Nem mintha komolyabban érintene a Soul Societyvel kapcsolatos dolog, így jártak a kis pondrók, kehh… Las Nochesnek legalább nincsenek ilyesfajta miniatűr hátrányai. Ez is megmutatja fejlettségünket! ˇ.ˇ
Morogva néztem a majomemberre ki merészelt rápillantani Sleryrrlyn'dreskel-samara, csak semmi rossz ne járjon a fejében, mert a végén kedvem szottyan bemutatni közelebbről is Lucifernek. >.> Azért rendben, hogy a fekete rucisoknak menniük kell, és aki nem akar? Nem mintha én hivatásos szakvizsgát végzett fekete öltözékű lennék, csak, csak, na… >->” Lucifer ments, hogy én több időt tartózkodjak e mellett a beképzelt tuskó majom mellett! >.> Belső tombolásomat igyekezve csitítani hajoltam közelebb a vörös kistudóshoz, hogyha már ő osztja itt az ész, csak tud felelni költői kérdésemre alapon.
- Hé, ez nem fogja veszélyeztetni kilétünket? – vonom fel szemöldökömet, a többes számmal utalva Sleryrrlyn'dreskel-samara is. Mégiscsak ez az okoskatörp a ludas mostani kinézetünkért, no meg neki is köszönhetünk afféle bizonyos hátvédet ezzel – tudom, hogy ezért jövök neki eggyel, grr. Mad Ezért ajánlom, hogy valami használható felelettel gazdagítson. >.>
- Fogj le, mielőtt tennék valami meggondolatlant a maki herceg ellen… Mad - mogorván morogva jegyzem meg, s adom tudtára az éppen mellettem állónak negatív indulataimat, közben végig mérve a már útnak indult majom királyt, ahogy sürgetését kezdi hangoztatni. Téve pár bizonytalan lépést előre, fogcsikorgatva szorítok rá jobban Lucifer markolatára, amiért igencsak rosszindulatú gondolatok kezdenek el felsorakozni elmémben, ahogy a nagy dzsungel varázslatos módon, hipp – hopp eltántorodik az idegenvezetőnk elől.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te16300/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptySzomb. Dec. 31, 2011 8:39 pm

Olyan „mi is történik most?” arckifejezéssel bambultam értetlenül a helyzetet, de az megmosolyogtatott, hogy Shiratori ennyire felpaprikázta magát a dolgon. Jó, én lazán kezelem az ilyesmit, de nem tudtam, hogy ő ilyen birtoklós-féltékeny típus. Na, erről majd kifaggatom alaposabban, erre mérget vehet! A kicsi halálisten asszony megnevezést nem nagyon tudtam hová tenni, főleg mert nem csak japán mércével, de még európaival is magas vagyok, legalábbis elvileg. Végül csak egy vállrándítással tértem napirendre a dolog felett és igyekeztem elrejteni a mosolyom két tenyeremmel takarva az arcom, mert azért mégsem szép dolog, ha kinevetem a saját barátom, de mégiscsak mulatságos volt, hogy olyan lovagiasan kiállt értem na T_T Arra a bizonyos gyűrűs kérdésre viszont kinéztem az ujjaim közül és kíváncsian pislogtam egyetlenem felé, mert ez felkeltette az érdeklődésem. Korábban már gondolkodtam rajta, de túl nyomulós, meg bunkó dolog az, hogy egyszerűen csak a képébe vágom, hogy miért nem vesz el, nem? Meg amúgy is… feleségnek olyan túl kötött dolog, nem való a nekem, a végén még egyszer csak azon kapnám magam, hogy kalitkában őrzött madárka vagyok és ki sem mozdulhatok az irodámból, mert a felesége vagyok és nehogy bajom essen. Nem, ebbe nem megyek bele!
- Jaj de édes vagy! Persze, hogy tudom, hogy szeretsz ^^ - mosolyodtam el és csimpaszkodtam bele én egyetlen kapitányom karjába, utánozva a majmocskákat.
Remélem, azért engem nem akar felrakni egy fára, hogy megszabaduljon tőlem… Egy kicsit cirkuszban éreztem magam a majomember vagy király, vagy mi, szóval az ő botos mutatványai miatt, de én is ilyen hajlékony akartam lenni! Talán ha már három éves koromtól artistának készülnék, lehetnék valami ilyesmi szinten… Szóval szinte úgy tátva volt a szám, hogy berepülhettek volna a legyek, de szerencsére mielőtt meg is tették volna, még időben becsuktam, úgy nézve tovább a már a karddal játszó lényt. Mielőtt még úgy ámulatba eshettem volna, megint szaltózott, megint tökéletesen, persze. Tanulni akarok tőleeeeee~! *.*
Elég hamar kiderült, miért ennyire jó ezekben a mozdulatokban azon kívül, hogy volt egy jó pár éve gyakorolni, ha éppen unatkozott. Persze olvastam már róla valahol és egyszer emlékszem kívántam is hullócsillagot látva, hogy egyszer bárcsak találkozhatnék vele, de… azért mégiscsak már így élőben látni egy… egy… szóval a legnagyobb mesterek mestereinek mesterét *>* Mint egy szerelmes tinédzser bambultam ki a fejemből, azon álmodozva, milyen jó lenne, ha tőle tanulhatnék, vele gyakorolhatnék… én hülye, ha ezt tudom, talán még igent is mondtam volna! Nem, nem, álljon meg a menet! Nekem van két csodálatos gyerekem, a világ leges-legcsodálatosabb férfijától, szóval nem kell nekem egy majomkirály, aki amúgy mindenre megtaníthatna, amit csak meg akarok tanulni.
Dühösen ráztam ki a fejemből a gondolatokat, hogy tudjak figyelni arra, mit beszél Raiden-taichou, meg Sun-sama. Teljes áhítattal szívtam magamba minden egyes szót, komolyan mondom, tényleg csodával határos volt, hogy nem kezdtem el megint üresfejű libaként bambulni. Azt hiszem, a fontosabb információkat sikerült felfognom és meg is értenem, miről folyik a beszélgetés.
- Jaj hagyd már… nem vehetsz mindent a nyakadba, maradj szépen csöndben és hallgasd meg Sun-samát. Lesz elég időd hencegni azzal a hatalmas erőddel útközben. – dorgáltam meg halkan Shiratorit, kicsit szorosabban hozzábújva, hogy lenyugtassam.
Túl sokat morog, csak mert megkérték a kezem, miért olyan nagy dolog ez, most komolyan? Nem értem én a férfiak gondolkodását, annyi szent.
- Amúgy már elnézést vörös-kisasszony, de nem hiszem, hogy bárki is kikérte volna a véleményed. Mit tud egy juunibantaios a pusztakezes harcról, hacsak nem az elméletet, meg amit az Akadémián tanult? Szerintem Sun-samának tényleg több tisztelet jár! Viszont igazad van… el kell lopni azt a virágot? – az utolsó mondatra inkább csak döbbenet marad bennem, ellenszenv egy kicsi sem, pedig korábban sem akartam túl nyers lenni, csak… én érzékeny vagyok a harcstílusomra és szerintem annak ősével találkozni igenis nagy dolog.
A fejleményeket hallva kicsit erősebben rászorítottam Shiratori karjára, nem akartam elveszíteni, mert persze, hogy az ötlött fel bennem, hogy én vagy ő akárhogy, de megérintjük azt a virágot. Akármilyen elkötelezett vagyok is a Goteijuusantai iránt, nem akarom, hogy egy küldetés örökre szétszakítson minket. Ahogy Sun-sama elindult, rögtön mögé siettem, leszakadva kapitányomról és csodálva, csillogó szemekkel bámultam az elhajló növényeket, néha bekukkantva a fák közé.
- Sun-sama, kérdezhetek? Miért hívják a feledőket… azoknak? Nekem a feledő azt jelenti, hogy elfelejti a dolgokat. Milyenek voltak régen a halálistenek? Én nagyon-nagyon tisztellek téged és… örülök, hogy találkozhatok veled, mert a kedvenc harcmodorom a pusztakezes harc. Ott, ahová megyünk, lehet gyakorolni veled is? És tanulni? Bocsánat, hogy ilyen sokat kérdezek. – pirultam el kínosan és lehajtottam a fejem, ahogy kényelmesen kocogtam az ő nagy léptei mögött csak egy kicsivel lemaradva.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te26400/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (26400/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyVas. Jan. 01, 2012 1:26 am

Masamune kérdése kicsit meglepett, nem egészen értettem, hogy mi köze van mindennek a szanszkrithez. Persze csendben nemet intettem a fejemmel, mivel nem beszéltem egyetlen idegen nyelvet sem. Nem volt divat a nyelvtanulás, mint ma, szóval még csak angolul sem tudok - nem mintha meg akarnám tanulni a jenkik nyelvét - de nem különösebben zavart, elég műveltnek tartottam magam ahhoz, hogy elboldoguljak egy társalgásban és ne nézzenek komplett hülyének.
Egyszemélyes fogadóbizottságunk viselkedése már-már a szemtelenség határát súrolta, sőt, azt hiszem át is lépte azt, úgy játszadozott és cikázott köztünk. Hamisítatlan majom volt, bőven emlékeztetett a kis makikra, akik szórakoztattak minket az előbb, és most csendben figyeltek minket. Gyorsasága, hajlékonysága és ügyessége egészen bámulatos volt, kétségtelenül kiváló erőnek örvendett. Persze csak az ül fel a provokációnak, aki hagyja magát, ha ártani akarna nekünk, azt már rég megtehette volna. Ezért sem értem azokat a reakciókat, amiket kicsalt, noha lehetséges, hogy ha Reika-chan lenne Hayakawa helyében, akkor én sem tudnék békésen megmaradni egy helyben. Igazából két gyerekkel én magam sem értem, hogy miért nincs a hadnagy ujján gyűrű, a kötelék közöttük egyértelműen elég erős a házassághoz. Az én kis tündérkém és jómagam kapcsolata még messze nem ilyen mély, mégis eszembe jutott már a gondolat, hogy mi lenne, ha... A mi esetünkben azonban még egyértelműen túl korai, még nem is ismerjük annyira egymást, hogy valós dologként kezeljük a lehetőséget, csupán a szerelem tüze lobog. Éppen emiatt állításom ellenére nem tudom hogy pontosan mit is érezhet Nara, csak nagyjából... de reakciója akkor is túlzó, és nem is olyan embernek ismerem, akinek ilyen heves lenne a vérmérséklete.
- Oh... khm... elnézést kérek, sejtelmem se volt Neutral
Köszörültem meg a torkom zavartan a bemutatkozást hallván. Nyugodtan pislantottam körbe, a reakciókból egyértelműen le tudtam szűrni, hogy ki az, aki járatos a kínai mitológiában és ki az, aki nem. Bár lehet az őt alábecsülő hangok alább hagynának, ha Son Gokuként mutatkozott volna be, elvégre nálunk ismertebb ezen a néven a Majomkirály. Ettől függetlenül kissé nyugtalan lettem, hiszen nem számítottam arra, hogy egy ilyen legendás erejű lénnyel fogunk itt találkozni.
Tekintetemmel olykor-olykor Narára pillantottam, mivel a feszült helyzetet cseppet sem segítette kedvese viselkedése, aki valósággal rajongani kezdett Sun Wu Kong mester iránt, és az előbbi jelenetet figyelembe véve egyértelműen túlzása vitte ő is, hiába próbálta megnyugtatni a kapitányt, na meg a kissé nagypofájú 12. osztagos kislányt. Valahogy olyan érzésem van, hogy Reika-chan az egyetlen vörös hajú nőnemű lény, aki nem ilyen nagyon heves természetű, bár éppenséggel ő is tud az lenni bizonyos körülmények között... khm... Neutral És ő speciel ilyenkor a legaranyosabb, nem úgy, mint ez a lány itt Rolling Eyes
Végül a tarkómat vakargatva indultam el kísérőnk után, mivel igazából mindenki megelőzött mindennel. Nem volt arra szükség, hogy belefolyjak a kialakult vitácskába, valamint azok a kérdések is elhangzottak, amire jelen pillanatban a legkíváncsibb voltam. A virág ereje, és hogy ki ellen is akarjuk használni... nem igazán tetszett, hogy ennyire kevés információt kaptunk erről a misszióról, de mivel nem volt más lehetőségem, muszáj volt sodródnom az árral. Tréning... nem hangzott valami biztatóan, tekintve hogy ki is állt előttünk. Még ha nem is ő lesz a mesterünk, ha ebben a dimenzióban ilyesmi lények mászkálnak, akkor minden bizonnyal kemény feladat elé nézünk.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te20700/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyHétf. Jan. 02, 2012 1:10 am

*Különös borzongás kap el még mindig, ahogyan közbe nézek eme helyen. Még nem volt időm azon gondolkodni, hogy vajon Rinaaya-sama okkal vitt-e Hueco Mundoba, de talán nekem nem is szabad ilyesmire gondolnom. Őszintén sajnálom, amiért nem tudok visszatérni az Insignis Reliquiahoz, ám e hely kicsit felkeltette a figyelmemet. Vagyis inkább azok, akikkel körbe vagyok véve. Mindenki olyan erősnek látszik, eltörpülni érzem magam mellettük, remélem, nem leszek senkinek sem a terhére. Kissé félénken pillantok Mei-samara ama pillanatban, mikor azt mondja, hogy nem kell bocsánatot kérnem. Kicsit lesütöm tekintetemet, s hosszas pillanatok után engedem meg magamnak, hogy merjek erre csupán bólintani egyet. Nem szeretnék túllőni a határon. Lehet, hogy éppen azért haragudna meg, ha túl hirtelen reagálok igenlően a válaszára. Egyébként meg abban sem lehetek biztos, hogy mivel bólintottam, nem haragszik meg. Erre csak akkor jövök rá, hogy nem így van, amikor megengedi, hogy Meinek szólítsam. Ez pedig bizony nagyon ritkaság. Egy kicsit illetlennek is érzem magam e miatt, hogy majd így kell szólítanom. Nyilvánosság előtt még Viclynt is Senger Viclynnek kell szólítanom, meg a többiek is kapnak valamiféle magasabb rang jelzőt. De mindezekért nem is panaszkodom, hiszen valóban felettem állnak. Azok is, akik éppen itt vannak, erősebbek és határozottabbak. Talán a puszta jelenlétükkel is kiérdemelhetnék ezt a fajta megszólítást. Én nem veszekszem, majd megpróbálom halkan kiejteni a nevét, és akkor nem tűnik olyan bántónak. Nem szeretném, ha ezért neheztelne.
A kicsiny kis állatkának tűnő majomra félve pillantok rá a taichou háta mögül. Vagy is taichounak szólították ezt a férfit, meg Raidennek, de ahogyan én tudom a taichou a tiszteletteljes megszólítás. Nekem pedig annak idején azt tanították, bármennyire is nem emlékszem a múltamra, hogy mindig legyek nagyon tisztelettudó másokkal szemben. Noha arra már nem tanítottak meg, hogy ezt mikor kell alkalmaznom, de azt hiszem, ha csak akkor szólítom másként, amikor megengedi, akkor nem lehet gond. Legalább is én nem szeretném ezt elrontani. Tehát a majomra pillantok, és arra ami éppen kibontakozni látszik. Ő bizonyára valami szent állat lehet ezen a helyen, ha az ilyen kis majmok ennyire szerethetik. S hallva, valamint látva azt, hogy az egyik halálisten asszonnyal, valamint a hímével ilyen beszélgetést folytat, meg is bizonyosodhatok arról, hogy mennyi mindent tudhat. Egy pillanatra azonban visszatévednek gondolataim Karakurába, valamint Viclyn irányába. Ez a majom nagyon okos lehet, hiszen jól ismerheti az emberek szokásait.
Valójában pedig nem is tudtam, hogy az emberek világában egy nőstény, és egy hím szokása az, hogy szerelmüket egy gyűrűvel pecsételik meg. Én ennek mélységét feltehetőleg nem tudhatom meg soha, de eme szokást hallva kicsit elszégyellem magamat. Hiszen én magam sosem kaptam Viclyntől ilyesmit. Lehetséges, hogy a kettőnk közti viszonyt nem is lehetne egy ilyen gyűrűvel megkoronázni? Kicsit fájdalmasan pillantok a vállamon ragadt majomra, akit finoman fogok kezemmel, ne hogy véletlen baleset érje. Bár még mindig sajog egy kicsit a fülem, de ez nem számít. Inkább az a lényeg, hogy ennek a szent állatnak ne essen baja, nem szeretném a királyukat megbántani azzal, hogy véletlen kárt teszek az egyik ilyen kicsiben. Vajon lehetséges, hogy éppen ez az egyik kisgyermeke? Megrázom fejemet magára a gondolatra, hiszen ilyen területre a gondolataimban nekem nem szabadna tévednem. Sóhajtok egyet, és néhány lépést teszek oldalra, hogy a taichou mögül jobban kiláthassak. Habár egy kicsit félek attól, hogy ezzel megijeszthetem, nem szeretném csak...csak ha engedik, akkor megnézném a hő képét a szent állatnak.
Így hát vöröses szemeimmel pillantok a majom királyra, aki nevét rövid időn belül elárulja. Még sosem láttam ilyen helyet. Másabb hő képpel rendelkezik, s az állatok is teljesen másabbak, mint a földön. Azért nem merek sokáig a dolgok mögé látni, mert esetlegesen olyan területre tévedek, ami nekem már nem megengedett. Hiszen Ő a király, ezt ő maga is megmondta. S ha az ő szava a törvény, akkor én nem szeretnék ütközni a törvényekkel. Nem akarok senkit bajba sodorni ilyesmivel, így a csendes megfigyelésem következtében a vállamon lévő kisebbiket simogatom. Remélem nem ijedt meg tőlem, csak szeret itt lenni. Mármint én szívesen megpróbálok rá vigyázni, ha esetlegesen velem jönne. De ha el akar menni abban sem fogom megakadályozni, semmi esetre sem szeretném kalitkába zárni azért, mert a vállamat választotta nyughelynek.
Ami nekem kicsit nagyon újnak tűnik, vagy éppen érthetetlennek, hogy ez a lény tanított minden lénynek pusztakezes harcot. Felvetül bennem a gondolat, hogy vajon Menzoberranzani fegyvermestereknek is taníthatott. Mármint akkor ő is egy lehet Lolth szolgáinak, akiről Viclyn mesélt nekem? Lehajtom fejem. Ha ez valóban így van, akkor nekem még csak rá sem szabad pillantanom, mert nem vagyok tiszta vérű. Két egymással ellentétes faj kereszteződéséből jöttem létre, amit nagyon sajnálok. Hiszen jól tudom, hogy a kettő külön- külön erős, sugárzó, bátor és nemes..míg én...én egy senki vagyok. Csak egy nő, aki még nevét is mástól kapta, és csak arra vágyik, hogy egyszer elnyerhesse a tisztaságot. Természetesen azt is tudom, hogy ez lehetetlen. Az itt lévők miértjeit sem igazán értem, ezért is bizonytalanul fordulok a kapitány felé.*
- Bocsánat..mi az a szivárvány...lótuszvirág? *Megpróbálom jól megfogalmazva feltenni a kérdésemet a kapitánynak. Hiszen hiába vagyok gyógyító, és találkoztam már a földön, valamint küldetéseink során néhány dimenzióba rengeteg növénnyel, akkor sem tudok ilyesmiről. Azzal is tisztába lehetnék, hogy lehet erről az információról én nem is tudhatok, de azért remélem, hogy ez nem így van. S amint Sun-sama ismételten megszólal egyet lépek hátra és a földre szegezem tekintetemet alázatosan, amiért merészeltem megzavarni a beszélgetésüket. Főleg, ha ő éppen Lolth egyik őre, akkor én most hatalmas hibát követtem el, amiért nem tudok majd kellőképpen bocsánatot kérni. Elharapott ajkakkal, s kissé remegő kézzel simítok végig a majmon. Habár ez nem egy pók, amiről meséltek nekem, de attól még lehet az őre nem?* ~ Vajon azaz alma azt jelképezi, amit az emberek eredetéből olvastam? Mármint, akkor mi az Istenek földjén lehetünk? ~ *Ijedten pillantok magamon végig. Hirtelen nagyon koszosnak érzem magam ehhez a helyhez. Még csak ajándékot sem hoztam, ahogy ezt itt szokás, s voltaképpen nem is vagyok várt vendég. Csak egy betolakodó, s most pedig nagyon megfognak rám haragudni. T_T Szent virág...sóhajtok egyet. Örök szenvedés, és a földön kell élnie. Én ilyen árat senkinek sem kívánnék. Mármint ilyen veszélyes volna az a virág? S ha szent, akkor nem is volna szabad hozzáérni. Legalább is nekem semmiképpen sem. Hiszen nekem nem is volna szabad itt lennem, ez az ő feladatuk. Én nem akarok útban lenni, de hozzásegíteni valakit a szenvedésnek? Mélyen magamba fordulok egy pillanatban. Eme társaságnak az volna a célja, hogy egy közülük olyan szenvedést szerezzen meg magának, ami...ez olyan szomorú. Nyelek egyet, én nem akarom, hogy ezek az erős személyek szenvedjenek. Megsimogatom a majmot, és ha engedi, akkor csendesen, meghúzva magamat indulok a többiek után a kapitány mögött.
Az út közben számtalan dolog végig fut az elmémen. Többek között a hely groteszk tisztasága, valamint az, hogy egy fajta mestereket szeretnének hozzánk csatolni. Egy kicsit át fut a gondolatomon, hogy mennyi mindent tanultam a szervezetben is, és még mennyi mindent nem tudok, vagy nem szabad tudnom. S itt a vállamon az apró útitárs, remélem, nem esik baja...*

Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te48500/65000Beavatás - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyHétf. Jan. 02, 2012 10:16 am

Nem mondom, hogy nem örülök a viszontlátásnak, de azt sem, hogy nem, egyszerűen csak… Csak hagyjon békén! >.> Nem szeretem, ha ölelgetnek, mert nem és kész, tiszta ciki már az egész. ¬_¬ Sajnos azt sem állíthatom, hogy fellélegezhetek, miután kiszabadulok az ölelésből, hiszen olyan erős shinigamik között kell, hogy legyek, akikkel nem szívesen tartózkodnék egy légtérben. Na nem mintha félnék bármelyiküktől vagy valami, egyenként biztosan elbírnék a kapitányokkal is, azonban nem vagyok ostoba, tudom, mit jelent a túlerő. Saját életem pedig érthető módon jobban féltem, na meg persze a büszkeségemet, tehát egyetlen egy utat látok magam előtt: össze kell tartanom espada társammal, és némiképp hagyatkoznom kell Raidenre is, ha túl akarom élni. Nem értem a kapitányt, hogy miért kockáztat, egyszerűen nem. Elég tanítást kaptam a shinigamikról és szokásaikról, jól tudom, hogy arra képezték mindet, hogy a hollowkat öljék, ha pedig én is shinigami lennék, tuti biztos valami kötelességtudó halálisten lennék, aki tisztességesen végzi a munkáját, mert egyszerűen ezt kellene tennem. Ellenben Raiden nemhogy nem próbál megölni, de még segít is, és ezt, azt hiszem, ezt sosem fogom megérteni. Megfogan bennem ama elképzelés, hogy talán valami hátsó szándéka lehet ezzel, és már nem is igazán tudom, hogy bízhatok-e benne. Nem lehetek bolond, nem tehetném meg, mégis, egyszerűen már nekem kínos az, ahogyan óvni akar. Espada vagyok, engem csak ne akarjon óvni, vili? ¬_¬
Talán a leginkább az borít ki, amikor meghallok egy olyan nevet, amit én nagyon nem akartam hallani. Mégis hogyan és honnan tudja? Arcom a pillanat töredéke alatt válik vörössé, tekintetemet pedig elkapom a zöldes hajú shinigamiról; sosem tudtam jól hazudni, de nem fogom akkor sem az orrára kötni azt, amihez semmi köze sincs.
- Nem ismerek semmiféle Keisuke Isamit, jó? >.> – rivallok rá kicsit hevesebben, mint azt szerettem volna, és felettébb zaklatottan, majd kicsit dacosan fordulok el tőle, mint aki haragszik rá. Ezzel csak az a baki, hogy a saját shinigami álnevem sem tudom használni, hiszen félő, túl könnyedén következtetéseket vonnának le, amit meg nagyon nem akarok. De aztán, valamiért mégis csak annál maradok, hogy az eredeti nevemen mutatkozok be, aztán lesz, ami lesz. Remélem, Raiden és Räv is veszi majd a lapot, és nem kell kétszer mondanom.
- Nem haragszom, de neked most Itsuki vagyok, úgyhogy ne nevezz Sla-channak, jó? >.> – motyogom zavartan vissza a kapitánynak, miközben engedem, hogy meginduljunk a felhőkön. A shinigami ruhában még mindig olyan zavartan érzem magam, kicsit feszengek benne, hiszen nem vagyok hozzászokva. Bár tulajdonképpen annyira talán arrancar felszerelésem sem tér el tőle leszámítva azt, hogy ujjatlan és vállatlan, a leginkább pedig talán a lábbelim okoz számomra kényelmetlenséget. Ha a földön járnék, biztosan hangosan kopogna, ami meg egyszerűen idegesít, és ebben még csak seggbe rúgni sem tudom megfelelően a másikat. Neutral
Érdeklődve hallgatom végig, amit Raiden Hueco Mundoról mesél, de én soha nem tartottam Hueco Mundot a Pokol egy részének, mert egyszerűen nem az. Jó, talán nem vagyok éppenséggel egy szentséges szűzmária, de nem tettem semmit, amiért nekem bűnhődnöm kéne, és kikérem magamnak, én egyáltalán nem szenvedek. >.> Megvannak az arrancar lét előnyei is bőven, élvezem az espadaságot, és mindazt a hírnevet és elismerést, ami ezzel jár, büszke lehetek és vagyok arra, hogy eddig eljutottam.
Kiborítóak ezek a majmok, de a maguk módján még aranyosnak is nevezhetem őket. Időnként egy-két morgással adom a világ tudtára, hogy nem tetszik, ha a ruhámat piszkálják ezek a makik, ugyanakkor éppen ennyire szórakoztat engem is, amikor azt látom, hogy mások mit és hogyan szenvednek a szőrpamacsok csínytevéseiknek köszönhetően. Hálát adok az égnek, hogy a majmok egyébként meglepően emberszerű királya nem engem, hanem egy barna hajú lányt meg egy haoris shinigamit szekál; mondjuk elég mókás a látvány, hogy mindeközben egy kékes hajú, másik halálisten mögöttük csüng le egy fáról.
Egy lélek megtisztítása? De hiszen nem erre van a shinigamiknak a zanpakutojuk? Összeszűkített szemekkel vizslatom hol Sunt, hol Raident, biztos vagyok benne, hogy még nem mondtak el mindent, amit tudnunk kell.
- Sosem tudhatod, igazán erős vagy-e, kapitány. – pillantok rá a fekete hajú kapitányra; megvan a magam morálja az erő terén, és már rengeteg shinigamit hallottam hasonlóan vélekedni, ám végül mégis felülkerekedtem rajtuk. Ugyanakkor tanultam veszteségeimből is, még akkor is, ha azokat, vagyis inkább azt a traumaélményemet legszívesebben örökké elfelejteném.
Erősen megmarkolom a kis méregzsák vállát, és a szájába nyomok egy fáról leakasztott gyümölcsöt, hogy azon puffogjon, mielőtt még lebuktat minket. Párszor alaposan hátba is veregetem őt, mielőtt a fülébe súgnék valamit.
- Nem olyan rossz az egész… Még a javunkra is szolgálhat, legalább tanulunk valamit. – kacsintok végül rá Rävra, majd én magam is beleharapok egy gyümölcsbe, ha már meg lettünk kínálva. Nem tűnt fel semmi esetleges célzás abból, hogy a Majmok királya rám nézett, de azért igyekszem a lehető legtöbb információt kihámozni a virágot illetően. Már ha ez a virág megnevezés nem inkább képletes, hisz abból ítélve, amit eddig tudok róla, talán jobban beillik annak.

Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te24000/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (24000/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyKedd Jan. 03, 2012 4:12 am

Masamune kapitány elém kerülő kezén eléggé meglepődöm, de nincs okom bármilyen módon is reagálni rá. Különösnek különös, hiszen nem is az ő osztagához tartozom, mi több, a jelenlévő kapitányok közül senkiéhez sem. Minden esetre Masamune-sama ezzel ténylegesen kivívta a tiszteletemet. A különös, idegen lény sebességére viszont leginkább a páratlan jelzőt tudnám alkalmazni. Az előbbi érdeklődő kapitány mögötti megjelenésével, és kardjának elorozásával kapcsolatban legalábbis ennyit tudnék mondani. Kicsit azért tartok tőle, mit akarhat azzal a fegyverrel, de miután visszaadja annak az ismeretlen, sötét hajú nőnek, már minden kételyem és félelmem elszáll vele kapcsolatban. Azért még így is biztosra veszem, meg fogom tartani tőle a tisztes távolságot.
A nevének hallatán szemeim elkerekednek. Hiába érdekelt a környezetem kultúrája emberként, biztosra vettem, hogy a hozzá hasonló lények léte mindössze legenda, mítosz, semmi több. Még ennél is nagyobb lesz viszont döbbenetem, mikor meghallom, miféle technika kötődik hozzá. Hakuda… igen tiszteletre méltó és fenséges, de az én szintem ebben a harcmodorban csak azért nem egyenlő a nullával, mert kötelező volt az Akadémián. Attól tartok, ezt most nyugodtan felírhatom magamnak szégyenként. De nem süllyedhetek túl mélyre az efféle gondolatokban, hiszen a 12. osztag kapitánya beszédbe elegyedik a majomkirállyal, amire azért illendőbb és tanácsosabb lenne odafigyelnem. Ez az egész feladat… nem hangzik túl egyszerűnek. Azonban Masamune kapitánynak igaza van: ez a parancs, hát meg kell próbálni. Azonban az ár, amit azért a virágért kilátásba helyeznek… Számomra túl magas. Sosem szerettem a földi létemet, a halált is csak néhány röpke pillanatnak tűnő ideig éreztem csapásnak – hamar sikerült feldolgoznom. Azóta mindig azt mondtam, utána kezdtem igazán élni. Magamból indulok ki, mikor ilyen gondolatokba bocsátkozom, ám én senkinek nem kívánnám, hogy örökkön örökké a földön kelljen élnie.
Az sem túl bíztató, hogy a növény megszerzéséhez tanulni kell… de mit? Tartok tőle, nem zanjutsu, vagy kidou lesz a tananyagban… Előre félek, hogy a pusztakezes harcmodorból fogunk ízelítőt kapni, és ez esetben csak remélni tudom, hogy nem vallok majd csúfos kudarcot. Nálam tehetségtelenebbet a hakuda területén ugyanis nem sűrűn találni. Megadóan sóhajtok, és elindulok a többiekkel együtt a majomkirály nyomában. Amit kérdezhetnék, már megtette más, így nincs más dolgom, mint csendben figyelni, és végre, először alaposan körülnézni, kik alkotják a nem is olyan kis csapatot. A későbbiekben szeretném felismerni mindegyiküket odahaza… legalábbis remélem, hogy lesz még odahaza. Haladtunkban hogy, hogy nem, egy kék köpenyt viselő halálisten mellé sodródok. Alaposan végigmérem, de nem tudom beazonosítani, hová tartozik, s milyen rangot visel. De bizonyára nem olyan alacsonyt, mint én. Tudatlanságomnak azonban nem merek hangot adni, vagy túlzottan közel merészkedni az ismeretlenhez. Inkább megpróbálok gyorsítani lépteimen, hogy beérjem az előttem haladókat, vagy legalább azt a kis társaságot, akik között nem sokkal korábban keringtem.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te19800/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyKedd Jan. 03, 2012 6:48 am

A helyzet kezdett egyre komolyabbra fordulni, ezzel egyetemben én pedig sikeresen elfeledkeztem róla, hogy az előzőekben egy kérdést intéztem a társaságunkban található, neve alapján kínai kislány felé. Az biztos, hogy az ő memóriája sokkal jobb állapotúnak bizonyult, mert nem nagyon néztem felé, de azért a fülemet megütötte egy csendes válasz. Az addig rendben, hogy a tippelésem jónak bizonyult és tényleg a 3. osztag valamint Kagami taicho a felelős érte, de a többi már messze nem volt olyan kedvező. Rendben, újonc, nem az én osztagomban van, így nem húzom fel magamat rajta, de néha az ilyen dolgoktól az idegbaj tud kergetni. Udvariasság egy forma, amely arra való, hogy felületes kapcsolatot tarts fenn számodra kevésbé ismerős személyekkel, valamint elnyerd azok rokonszenvét. Jó esetben, hozzám hasonlóaknál elsőre egy figyelmeztetést lehet ezért bezsebelni, másodikra pedig komoly kijelentést arról, hogy nekem mennyire megvan a véleményem az ilyesmiről és még ha nem is mindenki ért egyet vele, annyit elvárom, hogy a jelenlétemben tiszteletben tartsa, ennek eredményeként a megszólítást igazítsa ki. Épp elég, ha a kapitányi gyűléseken kezd az embernek az agyvize felmenni, mert az ilyet le kell nyelnie, a való életben én elég sok mindent meg tudnék azért tenni, hogy ne tűnjek ennyire szigorúnak és basáskodónak. Rang van, de ha egy üres fejet takar, az nem nagy eredmény, így egy apró sóhaj kíséretében oda fordulok a lányhoz és anélkül, hogy kimutatnám, mennyire van éppen meg a saját elgondolásom az ilyen dolgokról. Nem tudom megállni, aranyosnak találom, ahogy minden kislányos tisztet és egy apró kis mosolyt is megengedek magamnak, miközben kiigazítom.
- A taicho-samát inkább hanyagoljuk, jobban szeretem, ha Mistique-et vagy Misty-t használják. Valamint a magázásból sem kérek. - tettem hozzá, hiszen ezt még ugyan páran nem tudják, de én kifejezetten az a fajta vagyok, akit csak jobb kedvre tudnak deríteni egy barátságosabb megszólítással és móddal a beszédre, nem kell mindig betartani azt az ostoba etikettet. Vannak akik kifejezetten kérik, de nekem már attól égnek áll a hajam, ha a nemesi családok sarjaival szemben elvárják, hogy alkalmazzam, eszem ágában sem lenne nekem is mindig erre figyelmeztetni másokat. Jól van, nem vagyok olyan büszke, mint hiszik, igazán nem kell ezen meglepődni, senki nem is várta el tőlem soha az ilyesmit. Lehet, hogy képes lettem volna rászokni, ha a kapitányaim nem úgy viselkednek velem, mint egy jó baráttal, de ez ma már eléggé veszett fejsze nyele.
A majom szerű lény úgy tűnik, elég elfoglaltságot talált magának, szemmel láthatóan komolyan gondolta, hogy házasságot ajánl Tasuminak. Persze ez már a többiek figyelmét is felkeltette, ezzel együtt pedig reménykedtem benne, hogy nem különösebben fogja érdekelni, ha megpróbálkozom a józan eszére hatni. Nos, úgy tűnik csúnyán elszámítottam magam, mivel amit sikerült egy jó kis szócsata kíséretében végeznie az ott lévőkkel, eltűnt, majd még mielőtt egyáltalán megéreztem volna a jelenlétét, a testemen végig cikázó villám jelezte, hogy pontosan mellém került. Azonnal összerezzentem, akaratlanul is érzékelve az erejét, de ez nem akadályozott meg benne, hogy azonnal felé forduljak és jobban szemügyre vegyem. Ha már ő nem tartott be semmilyen szabályt, akkor remélem nem várta el, hogy a tehetetlen bábjaként én ugyanezt meg fogom tenni. Nem vagyok játékszer, és nem fog belőlem senki azt tenni. Egyenesen a szemébe néztem, habár a hatalma már így is komoly kockázatot jelentett számomra, és megpróbáltam nem törődni vele, milyen végtelenül mély a pillantása. A szavai elértek és egyben meg is mutatták, mire számíthatok, de igazán inkább a keze hozta rám a frászt. A hajamon érzett apró szorításért nem nagyon aggódtam, annyiba nem halok bele, de amint még közelebb hajolt hozzá, az ereje megcsapott és akaratlanul megborzongtam tőle. Mindegy ki és mit állít, ennek a lénynek nagyon veszélyes hatalma van. Már attól komolyan kétségbe estem, hogy esetleg hozzá kell érnem, így akaratlanul is lehullott a kezem, mikor felemeltem, hogy ellökjem vele az övét. Úgy tűnik észre is vette, mert elengedett, de mire hátra léptem egy újabb dolgot kaparintott meg. Azt hiszem, most engem nézett ki magának, mivel éppen a kardomat vizsgálta. Helyes, azt ugyan viheti, Yure van elég keményfejű és merész ahhoz, hogy az első adandó alkalommal megpróbáljon a fejébe jutni és kutakodni kicsit az emlékei között. Elég lenne hozzá érnie, és meg is tette, mire ösztönösen mintha éreztem volna az energia áramlását. Vonom vissza, mégis jó valamire, hogy ilyen önfejű egy zanpakutou.
- Akkor rosszal kezdtél, elég vérmes a természete... - válaszoltam, miközben az arcát figyeltem, hogy mikor tűnik fel neki, mennyire igyekszik valaki a fejébe hatolni. Vagy már bele is került, amíg nem engedi el és adja vissza nekem, nem fogom tudni. Mindegy, előbb-utóbb meg kell tennie, szeszélyes egy lélek lakja, kétlem, hogy sokáig el tudná viselni. Valószínűleg igazam is lett, mert könnyedén átnyújtotta és abban a pillanatban el is tűnt, amint megérintettem. Igyekeztem nem figyelni rá, reméltem, hogy nem a hátam mögé akar osonni, helyette kicsit a kardomra néztem rá megint, hátha valamiképpen jelezni akar nekem, de még nem tett semmit. A csendnek van éppen elég oka, kezdetnek emésztheti, amit megtudott és később kezd rá, vagy egyszerűen kudarcot vallott és éppen dühöng magában, gondos hallgatásba burkolózva előttem. Hát, mindegy melyik a jó válasz, valamelyiküket egy időre hatástalanítani tudta, ami már fél siker.
Figyelmem nem sokáig tud kalandozni, a párbeszéd, amely szemmel láthatóan számomra nem olyan fontos, eléggé érdekesen alakul, kezdetnek megtudom a zaklatóm nevét és rangját is Hát, ha a pusztakezes harc mestere, akkor nem csoda, hogy én semmit az ég világon nem tudok róla és kerülöm, eléggé béna vagyok benne. Jól van, ritka szerencsétlen tudok lenni, ha használnom kell a saját erőmet és a közelharcnak ebben a részében teszem, eddig talán csak azért nem szereztem benne kilométeres rossz pontokat, mert mindig volt elég gyors kidoum ahhoz, hogy el tudjam kerülni a jelenlétét. Na, azt hiszem nem hiába nem akartam én hozzá érni, nem hiányzik egy újabb tapasztalat ilyen téren a hiányosságaimat illetően, másnak meg nagyon előnyére válna. Reméltem, hogy senki nem figyel, a hajamat kissé előre csúsztatva elrejtettem az arcomat az esetleges vizslató szemek elől, majd még a beszélgetés vége előtt a kardomat a helyére téve léptem közelebb hozzá. A felszólítás már kevésbé tetszett, valahogy enélkül is biztos voltam benne, hogy lesz esélyem alaposan leégni. De hát a küldetés az küldetés is marad, függetlenül más hozzáállásától. Lassan elindultam utána, de eszem ágában sem volt mellé keveredni, inkább a tájat fürkésztem. Lehet, hogy a mai nap teszi, újra előjött a rossz érzésem. Ez az erdő mintha szó szerint élt volna és nem most csak kordában tartanák. Vagy egyszerűen Sun ereje kevert meg, hamarosan kiderül...
Vissza az elejére Go down
Sukkecu Eiji
Különleges karakter
Különleges karakter
Sukkecu Eiji

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 89
Age : 32
Tartózkodási hely : Idegszanatórium
Registration date : 2009. Feb. 26.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te16000/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptySzer. Jan. 04, 2012 1:10 am

Fejet föld felé fordítva lóbálózott, legalábbis lendületesen unatkozott unalom ütemében. Üresjárat kavargott kerek erdő középső erezetén. Beazonosíthatatlanul betájolhatatlan bot zsonglőr zsörtölődött és kíváncsiskodva kutakodott kisasszonyok kelméjében. Elegáns előadására harsány hevességgel harácsoltak fennkölt sértettségben férfi seregek, kik feleségeit, feles feleségeit és felelőtlenül feleséggé fejlődő fejlődést felejtett feleségeik kerültek kereszttűzbe. Párkapcsolati patáliában páratlan paradicsom pöffeszkedett. Azonban akaratos akaratát hidegen hagyta házassági tanácsadás terítéke. Érdektelen érdeklődést váltott ki vérmérsékletéből. Értetlen érzéseket kanalazott kupakba. Feltérképezetlen területként díszelgett férjes feleség, feleséges férj dacos fogalmazása. Mit jelenthetett mondogatott javaslat? Ki, kitől, mitől, hol, mikor, merre, miért, hogyan, minek, kinek, kiért? Tudatlan hánykolódást tudálékos hajózásra cserélve csúszkálna frissen gyűjtött formáció gyönyörében. Ingoványos információért iparkodva nyújtotta nyakát ágak árnyékából. Maradék süteményt majszolva sandított majom seregben maradt shinigami-ra. Gyűrű gyűrűzéséről beszéltek. Ujjatlan ujjra biggyesztett bájolgó házas helyzetről. Egyszerű eset! Nem érti bonyodalom nagyszabású érlelődését. Karikát kanyarít kacsóra, ezzel elintézve eszetlen esztelenséggel előadott erkölcsi eretnekségükre.
Lesajnálón legyintve pajkos problémájukra, tekintve tekintetett más mesék folydogáló folyamára. Távolabbi tartományban alacsony alak hangosan hangolt. Paprikavörös patáliája igazodott izgatott vérmérsékleti viszonyaihoz. Szívet szabdaló szabadalom volt verejtékes vitáját szemlélni. Bíbor palástba burkolózott pajkossága bánatűző parittyaként bűvölte el. Kedvelte kiszemelt kegyeltje kedélyállapotát. Vénái ütemét lüktető lángolássá űző varázslat volt. Káprázatos képkeret kacsintása, mely másodpercek múltával semmibe suhant. Lebilincselő vörös vágya lehűlését figyelme fordulása fordította fel. Zsibbasztó zsörtölődésére túl sok tekintettel sorozható szórakozás szóródott szét. Ugrándozva utazhatott csettintésre csacsogásra csendülő csoportok takarásában. Háttérből hegyezve füleit fülelhetett történésékre. Lombok között lapítva kotorászhatott mondatok tömkelegében. Édességet rágcsálva élvezkedhetett rőzse tetején. Zavartalan hallgatózásban züllve hallhatta zavarójuk hallatlanul zavarba ejtőn előkelő tulajdonságait.
-Király? KIRÁLY!-
Tenyerével törzsre támaszkodva tolta testét talajra. Földet érve fészkelődött édes vigyort villantva és tagjait nyújtózkodva tornába nyalábolva. Gémberedett gémként gubbasztott, még szép megfáradt sziesztázásban. Ideje volt izgalmas várakozásba iparkodva vesztegelnie. Mehettek, futhattak, sétálhattak, szaladhattak, siethettek, rohanhattak, gyalogolhattak, mendegélhettek, bandukolhattak, menetelhettek, rohamozhattak, iparkodva iparkodhattak bárhová, csak jussanak jussuk jutalmához. Ami, mi is az a mi? Szivárványosan színes szirmos szobanövény? Felettébb felesleges fontolgatni formáit. Elegendő eszébe annyit aprítani, ollóval okosan szárat metszeni! További tanácsos tanács nemleges nemmel érdekli érdekét. Játszott játékossággal tudatlanságot tetőzve rekeszti ki ravaszan közzé tett gyomnövény gyámoltalan tulajdonságait. Úgy téve újdonság tornácára utazik, mélységes hallgatásba mélyedve szökkent szakavatott vezetőjük vonalába. Lépve léptek tettek mezejére! Kénytelen kelletlen indultak ingoványos rétekre. Sötétben surranva kullogtak pofonok tisztására. Elvégre szőrös szerzetük eseménydús tángálás táncával csábította csoportjuk.
-Bimbó, bimbó, rózsabimbó~♪…nyissz, nyi~ssz!-
Izgatott ingerültséggel ütögette egymásnak ügyes esetlenséggel vágó eszközzé változott ujjait. Tűkön pattogva türelmetlenkedett, mikor perdül melléjük pázsit művelés problémája. Bár bevallott bűnösként bőrt szívesebben bontana szikével…
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te21500/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyKedd Jan. 10, 2012 9:47 am

Midőn eme kis csapat elindult, Sun végig mókás lazasággal dobálta a karjait és maga körül szórakozottan pörgette a botját.
- Tudjátok, hogy ez a bot nyolcezer kilós?- kérdezte vígan. Olyan játszi könnyedséggel forgatta, az ujjai között, mintha teljesen súlytalan lenne. Így közelről, nem is olyan ilyesztő, de azért van egyfajta fenyegető kiállása, mikor mosolyog megvillannak ragadozóként meghosszabbodott szemfogai, és a szemei is vadak. A majom király mindenhol az erő és a vadság szimbóluma. Ám az erdőben a társaságot kíváncsi tekintetek tömege kísérte. Eiji háta mögött megrezzent egy bokor. Ezek nem a kis majmok. Azok lármásan makogva és játszadozva kísérték a királyukat, mint egyfajta furcsa udvari menet. Közben Tasumira nézett és hümmögve válaszolt.
- Azért mert olyan lelkek akik miután ide kerülnek, elfelednek mindent, semmire nem emlékeznek előző életükből. Ezért lehetnek pártatlanok és tiszták. A feledők legtöbbje valaha kapitány volt, szóval esetleg néhányotok ráismerhet az ősére, de hiába is próbálnátok elmondani nekik a tetteiket, a feledők a lelkek bírái. Ő döntik el ki mikor születhet újjá és hogyan, valamit ők felelősek a kirekedt vagy a körforgásból kizárult lelkekért, azaz a démonokért, mármint az erősebbekért. - majd Nara-sanra nézet és immár nem volt ravaszság vagy rosszindulat szemében.
- A zanpaktou-val előbb le kell győzni a lelket, de ez szent lótusz elég ha hozzáér. Ha valahol kicsúszik az irányítás a kézből, mindig jól jön. Amolyan végső ütőkártya... és persze a neve ellenére elég sok formában létezik, attól függ ki fogja meg. A virág egyé válik a használó fegyverével és lelkével, s egy ellenséget, ha csak megérint a fegyverével, akkor az elveszti minden erejét, és örök kárhozatra ítéltetik a földön, egészen addig, amíg a feledők fel nem oldják. Ám az nagyon, nagyon, nagyon hosszú idő. - mondta a majomkirály békésen. Ám Eiji san miközben a király beszélt folyton a tarkóján érezte a szúrós pillantást és most már Kojiro is. Ám hiába meresztgették a szemüket, az istenért se láttak meg semmit. Viszont egy ízben halk sziszegés hallatszott és azzal egybekötött suttogás
- Kik eszek... fekete ruhász emberkék szzzz.- sejlett fel valahonnan egy bokorból.
-A feledők hófehér ruhákban járnak, ők felelnek Sentensi biztonságáért.- tette hozzá még Sun-san. Hamarosan viszont kicsit más irányból újabb sziszegés és egy kicsit magasabb kivehetően női hang sziszegése szűrődőtt ki.
- Nem tudom kedveszkém... fogalmam sszinc, de a rendbontóval vannak. Sun bissztosss megint bajt fog keverni.- aztán halk kacér kuncogás.
- Nésszük meg !- szólt az első hang valahonnan már a két fiú feje fölül. Ők ketten maradtak leghátul. Sun látszólag nem figyelt fel a hangokra, és az elöl haladók sem. Raiden inkább diplomatikus hallgatásba vonult, és középen haladt, maga előtt terelvén jobbára lányokból álló kompániáját. Vigyázott rájuk mint a tyúkanyó a csibékre. Kicsit feszülten lépkedett, tudta, hogy bármi, ami itt él, nagy eséllyel könnyedén legyőzi őt, ám elhatározta, hogy mindent meg fog tenni a jelenlévők biztonságáért. Kevésbé volt kedves az arca, inkább rideg fegyelem és összpontosítás tűnt le róla, nem akart meglepetéseket. Aggódott kissé, mert itt volt Slarin akit azért egyáltalán nem kellett félteni. De tartott attól, hogy netalán valaki, meggondolatlan lépéseket tesz majd. Mélázva méregette a kis csapat tagjait miközben maradt, és buzgón remélte, hogy senki nem lesz olyan büszke vagy épp vakmerő, hogy birokra kel az itteniekkel. A kapitány pontosan tudta, hogy csupán átutazó vendégek, és igazából nem itt a helyük.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te20700/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptySzer. Jan. 11, 2012 9:36 pm

*Olyan ez a hely, mint egy mesebeli álom. Egy jó álom, amelyen csak azok vehetnek részt, akiknek engedik. Ám az események előre haladtával magam is rá jöttem, hogy engem nem hívtak, csupán betolakodtam. Kiráz a hideg eme gondolatra. Nem akartam az Istenek földjén kelletlenül sétálni. Én igazán sajnálom, s megpróbálok csendben maradni. Valójában nem sok mindent értek meg a környezetem beszédéből, hiszen azt sem tudom lényegében, hogy mi a zanpakuto. T_T Szörnyen restellem eme informálatlanságomat, így hát lesütött szemmel sétálok némileg lemaradva. A fejemre húzom a csuklyámat, s a majmot úgy próbálom rendezni, hogy a csuklyám alatt foglaljon helyet. Kezemmel összehúzva markolászom köpenyem sarkát, s csak úgy haladok. Nincs más választásom, hiszen nekem nem szabad lemaradnom. Meg egyébként sem tudnám hogyan juthatok haza. Másrészt Nocturn-sama is megharagudna, ha nem mennék utánuk.
Még mindig a fejemben van az a gondolat, hogy az embereknek ilyen furcsa szokásuk van. Voltaképpen a mi világunkhoz képest eléggé furcsa. Félénken pillantok a hímre és nőstényre, akikhez szóltak nem is olyan régen azok a szavak. Szépnek találom őket, egy kicsit el is időzik rajtuk a tekintetem. De észrevéve, hogy mit teszek, visszakapom tekintetemet. Sokáig csak magam elé pillantok, míg haladok Raiden kapitányék irányába. Elméletileg egy virágért jöttek, amit meg szeretnének szerezni. S idővel az is kiderült, akié a virág, az szenvedni fog. Ilyet nem kívánhatok senkinek, nem igaz? Valójában fogalmam sincs, hogy engem miért érdekelhetne a virág, ha szabad? Felsóhajtok, és néhány percre megpróbálom ezt kiterelni a gondolataim folyásából. Ekkor figyelek fel ama beszélgetésre, mely a környező lelkeket érintik. Szóval ezért ilyen súlyos a légkör? Mennyi lélek is övezheti a területet? Pillanatnyi körbenézésem alatt picit megnyílnak ajkaim. Megszeppenve csodálkozom el ennek a világnak sűrítettségén. Egy ilyen tiszta helyen mennyire szabad nem tiszta lényeknek lépniük? Hiszen én nem vagyok tiszta. Lábamra pillantva nesztelen járásomat megpróbálom úgy igazítani, hogy ne sértsek fel egyetlen szál aljzatot sem, melyet csizmám érint. Idegennek érzem magam egy ilyen helyen. Főleg úgy, hogyha Sun az Lloth egyik előjárója. Félelem jár át pillanatok alatt, és csak jobban összehúzom magam. Nem vagyok méltó egy ilyen helyre. Sem fajilag, sem lényemben nem érzem magam tisztának.
Egy kicsit sikerül lemaradnom, de így is hallom a király szavait. Habár előtte tettem egy félénk próbálkozást Raiden kapitány irányába, biztos nem talált méltónak a reakcióra. A fuvallat, mely néha picit megcsap egészen hidegnek, tűnik e pillanatban. Sun-sama, mondatával felfedi a lótuszvirág funkcióját és alakját egyaránt. Ajkaimhoz kapom kezemet, és egy pillanatra meg is torpanok a mesélést hallva. Egy olyan erő, amellyel bárkinek lehet nagyon ártani? Hiszen ez gonoszság! Mégis kinek kellene ártani ennyire? Körbe pillantok a shinigamikon. Vajon mennyi szenvedésen lehetnek már túl, hogy egy ilyen eszköz kell nekik? Valakit megfosztani az erejétől, és kárhozatba taszítani. Lehunyom szemeimet egy pillanatra, azonban egy nagyon halk sziszegést hallok meg. Azonnal előrébb szaladok, hátha ez valami figyelmeztető hang, hogy ne maradjak le. Lelkiismeret furdalásom támad pillanatok alatt. Nekem nincs ellenségem, akivel ezt megtehetném. S még ha lenne is, vajon szabad-e? Hiszen megharagudna rám, valamint rossz lenne neki.
Miért okoznék másnak rosszat? Lehet, hogy ezért lettem gyógyító. Lehet, hogy ezért volnék teher az Insignis Reliquia számára? Mert oly sokakkal ellentétben, én képtelen vagyok ölni. Fájdalommal töltene el, ha valakinek a mellkasába kéne kést szúrnom. Én nem szeretnék senkinek sem ártani. Talán nem mindig úgy alakulnak a dolgaim, és gyakran okozok bajt Nocturn-samának, de nem szeretnék teher lenni. Ostoba vagyok, amiért másnak ártani nem vagyok képes. Visszagondolva, mai napig nem értem, hogy a halál istenségek miért bántják a lyukas hasúakat. Hiszen az utóbbiaknak rossz lehet úgy élni nem? Tán pont ezért nem férek bele az élet körforgásába, igaz? Mert nem tudok úgy ölni, és ártani, ahogyan mások megteszik. Gyenge vagyok tehát, sajnálom. T_T Lesütöm tekintetemet, és csak követem őket.
Nekem pedig meg kell tanulnom leszakítani egy ilyen virágot. Összevetve gondolataimban, csak is egyre tudok gondolni. Ha mindenkinek más, és meg kell tanulnunk bizonyos dolgokat. Akkor talán mindenkinek lehet, hogy van egy saját ilyen lótusza? Bennem, biztosan nincs meg azaz erő. Valójában nem is mernék hozzányúlni egy ilyenhez, mert tudom, hogy másnak is kell. Mármint ő náluk biztosan szebben mutat, és céljuk is lehet vele. Bár biztosan szép virág lehet, vagy biztosan szép lehet az, ami valójában.
- Miért kellhet valakinek egy ilyen gonosz fegyver... *Nagyon halkan, lemondó sóhajom keretében a köpenyem alá bújt fehér majomhoz szólok. Habár ez inkább csak magamnak, véletlenül szavakkal. A tájat kezdem el pásztázni, de lemaradni nem szeretnék. Nem tudom merre haladok, de legalább tudom miért. Vagy is azt tudom, hogy a halál istenségek mit szeretnének. Nekem viszont szabad-e ilyesmit akarnom? Nem szeretnék senkinek sem ártani egy ilyen fegyverrel.*
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te5000/15000Beavatás - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyHétf. Jan. 16, 2012 6:30 am

Idegesen fújtatva hallgatom végig a gyűrűtlen boszorka szövegelését mondandóm kifordítását illetően. Cseppet sem vágom a témát, hogy most mégis miért lett leteremtve általa harci tudásom – ami 1000%, hogy jobb ennél a makinál, nem mintha tudna róla, de akkor is… grr. Mad Talán az lenne a pitiáner gondja, hogy most valami tizenkettes számozású osztagnál vagy mi a szösznél vagyok nagy színészi rájátszással? >.> Mondja, csak a képembe állok elébe, ha baja van vele! >p> Meg különben is, miféle Akadémiáról papol itt nekem?! >_>”
- Na, ugye, hogy ugye… banya. >-> – felmordulva, fennhordott orral fordítom el fejemet a másik irányba, amint talált valamit szövegemben, melybe nem tudott belekotnyeleskedni, nyehehe. Twisted Evil Így hát lezártnak tekintettem a témát és inkább próbáltam odafigyelni a roppantul idegesítő a koronázatlan, koronás majom mondanivalójára, annak ellenére, hogy cseppet sem volt ínyemre a dolog. Még Sleryrrlyn'dreskel-sama gyümölccsel való megmerényelése is váratlanul ért fortyogásom miatt, nem is tudtam hirtelen reagálni a számban kikötött édes csemegére, nemhogy ellenkezni miatta! Pedig a húst jobban kedvelem! >.>” De ebben a helyzetben kifejezetten jól jött még akkor is, ha nem egy finomságos, szaftos húsi comb volt.
- Ggrrrrrrrrr…. >___>” – hangos morgással adom tudtára nem tetszésemet a pozitív szemlélettel kapcsolatban, mégis mi a szöszért örülnék azért, mert egy bolhás majomembertől tanulhatok? Főleg virágot szedni vagy mi?! Mad Nem érdekel, haza akarok menni, Espada-samahoz és Pappihoz! <3 Miért is jöttünk mi ide, Sleryrrlyn'dreskel-sama? |-(
Menetelés során az eddig dzsungeles akadályként fent álló zöldek eliszkolását igyekeztem tőlem meglepő módon békésen venni, és nem rossz nézeteimet a világ tudtára adni. Akarta a frász követni ezt a majomembert, de ha muszáj, hát muszáj! >->” Még azt is békésen tűrtem, hogy valami naposcsibe módjára terelgetett a paradicsomfejű okostóni, de a fellengzős megszólalás maki királytól kihúzta nálam a gyufát… Mad
- Nyolcezer, kehh! Persze, persze, nehogy azt hidd, hogy én ezt beveszem, maki király! >o> - Luciferrel hadonászok irányába, miközben Sleryrrlyn'dreskel-samatól kapott kedves ajándék maradékát nyamoggtam átmenteni mérgemben, melyet felbőszült szövegembe való belekezdésébe nyomban, egyben le is nyeltem. A füllentésnek is vannak azért határai! >.> Még, hogy nyolcezer kiló… kehh>->
Nehézkesen sikerül túltennem magam a megdöbbentő szövegén, amit persze még most sem hiszek el, hiszen: hiszem, majd ha látom, jelen helyzetben, ha tapasztalom! ˇoˇ Viszont remek figyelemelterelő volt a beszámolója ezekről a feledőkről vagy kikről, az előbbi mérgemről. Bár a démonos rész kicsit homályos nekem, számomra azok könyvekben szereplő, gonosz lények, nem léteznek, de ha ő mondja. |-(
- Ez a szent gaz, virág vagy micsoda, jócskán csak hihetetlennek hangzó tulajdonsága mellet, minthogy efféle „isteni hatalommal” ruházza fel azt, aki hozzá ér és örök kárhozatra küldi a kiszemelt személyt blabla… na, viszont ő többé nem tud már visszaváltozni? Szóval, ez egy végleges „egyesülés”? Vagy, hogy nevezik errefelé… - üti meg fülemet ez az aprócska részlet, mellyel talán hasznosíthatja ez a bolhás majom szememben magát, hogyha már bevállaltam ezt a karavánszerű cirkuszi felvonulást. >.>” Mondjuk, egyre érdekesebbnek hangzik, de igencsak elképzelhetetlennek számomra, bár ha mi fenséges arrancarok, és ezek a fránya shinigamik is léteznek… Neutral
A hófehér öltözéket meghalva ettől a Santen… micsodától, rögvest felkapom a fejem. Bár igen visszakozok ettől az egésztől és életem legnagyobb baklövésének érzem azt a cselekedetet, hogy a segunda espadat követtem ide. De legalább megtudhattam, hogy a helybéli amnéziás bagázsnak kifejezetten jó ízlésük van az öltözködés terén. Nem hiába viselünk mi arrancarok is fehér ruhát! Cool
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te15900/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyHétf. Jan. 16, 2012 7:18 am

Valamennyien ugyanabból az anyagból valók vagyunk. Ugyanazokból az alkotórészekből vagyunk összetéve - a fa, a vadállat, a csillag -, egyek vagyunk mind, egy cél felé haladunk. S most a célunk az, hogy megszerezünk egy tárgyat, ami képes arra, hogy könnyedén legyőzünk vele bárkit. De komoly ára is van ennek a „fegyvernek”, kárhozat, nem térhet vissza a használó a Lelkek Világába. Igazán nagy ár ez, és egy idő után beleroppanhat az ember lelke. Pedig a lélek furcsa dolog. Nem olyan, mint mondjuk az ujjad, mert ha az ujjad eltörik egy darabig fáj, aztán elmúlik és ha nincs többé ujjad az már nem fájhat. Ha a lelked törik darabokra az örökké fáj és ha nincs többé lelked a fájdalom attól még megmarad. Habár… alighanem tévhit, hogy az emberi lélek csak bizonyos mennyiségű iszonyatot képes befogadni és átélni. Éppen ellenkezőleg: ahogy a valóság egyre sötétebbre vált, úgy indul meg valamiféle hatványozódási folyamat. Nem könnyű beismerni, de a tapasztalat azt mutatja: amikor már végképp elborul a látóhatár, olyankor az iszonyat iszonyatot szül, a balszerencséből újabb, immár szükségszerű balszerencse fakad, mígnem mindent elnyel a feketeség. Én elég sok iszonyatot láttam már, talán eggyel több vagy kevesebb már nem igazán számít.
Kíváncsi vagyok, ki is lesz majd az, aki végül vállalja ezt a sorsot. Kitaszítva élni, távol az otthonától és a szeretteitől, barátaitól. De mi is az a barátság? A Barátság egy szó, egy gondolat, egy érzés, egy hely a szívedben. Barátodnak mondod azt az embert, akihez valami kis szállal fűződsz, viszont a barátságotokat is átfűzi egy erős szakíthatatlan szál, ami akár örökké és tarthat. S van olyan, amikor ez a szál, egy gyenge kis cérna, melyet eddig és még ezután is csak az érdek tartott össze. Sajnos a véleménye szerintem, én még egy kis cérnával se rendelkezek. Talán ezért is kéne majd nekem jelentkeznek arra a feladatra, hogy vállalom az egész mizériát, a száműzéssel és a szenvedéssel kapcsolatban.
A szokásos önsajnálkozásomból pedig Sun szavai billentenek ki. Pontosabban az, hogy az állítása szerint a botja nyolc tonnát nyom. Nehéz ezt elképzelni, egy ennyire vékony valami, amit úgy forgat az ujjai közt, mint egy hurkapálcikát. Habár nem egy emberről, és nem is egy shinigamiról van szó, hanem a Majom királyról. Aki mellett az éveim számával is csak egy nyeletlen fiatal vagyok. S most pedig a feledőkről beszél, a szavai miatt kíváncsi vagyok rájuk, az erejükre, és a szavaikra, és arra, hogy mit is taníthatnak nekünk?
Addig-meddig gondolkoztam, hogy azt kell észrevennem, hogy valahogyan a sor legvégére kerültem, egy számomra ismeretlen személlyel. Ez még annyira nem is jelentene gondot, sokkal inkább az, hogy egy különös érzése kerített hatalmába. Legutoljára akkor éreztem ezt, amikor néhány merénylő ránk támadt, pontosabban rám és Nobunagára. Akkor is ez volt, ami keringett bennem. Mintha figyelnének. Zavartan nézek jobbra és balra, de nem láttok semmit, csak valami suttogást hallok, bár nem tudom kivenni belőle, hogy szavak ezek, vagy csak a szál gyermeteg játéka. Talán jobb lenne, ha felzárkóznánk a többiekhez. Kérdő tekintettel nézek a másik sereghajtóra, hátha Ő is hallotta azt a fura suttogást, és az utána következőket is. Mivel a jelekből ítélve, a társaink nem vettek észre semmit, jobb is ha nem okozok gondot ezzel. Lehet csak alaptalan képzelgés az egész.
Kémlelni kezdem a fák lombkoronáit, mintha onnan is hallatszódott volna valami. Kezd rossz érzésem lenni ezzel az egésszel kapcsolatban. Lehet, hogy nem csak képzelődtem? Ezért is kulcsolom az ujjaimat a kardom markolatára, fő az óvatosság.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te40600/45000Beavatás - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:28 am

Amikor visszaszóltam a majomkirálynak, hogy ne becsülje le az erőnket, mert biztos legyőznénk a rossz memóriájú bagázst, Tasumi azonnal lehurrogott. És nem csak ő, hanem az a lány is, akit mintha már láttam volna valahol, de még mindig nem emlékszem a rossz memóriámnak köszönhetően. Ezzel szerintem én is beállhatnék a feledők közé, úgyis mindig mindent elfelejtek, ha kell, ha nem. Nem értem, hogy miért kellett engem ledorgálni, pedig is a saját erőmmel kérkedtem, hanem a kapitányok erejével úgy általában. Az ő nevükben is próbáltam beszélni, gondolom ők is hasonlóan a gondolkoznak. Ennyire félre lehetett érteni a mondanivalómat?
Miután útnak indultunk, Tasumi egyből idegenvezetőnkhöz szalad csillogó szemekkel és kérdésekkel ostromolta. Én úgy tettem, mintha nem érdekelne és elfordítottam a fejemet, de valójában igenis zavart, hogy így rajong a majomemberért. Lassan megkaptam a válaszomat a virággal kapcsolatban, de ezzel csak újabb kérdéseket raktam össze kobakomban. Eddig is elhangzottak az állítások, de csak most figyeltem fel rá igazán.
- Miért pont a Földre száműzi a lelkeket, a szenvedésre ott van a Pokol, nem? – mondom el érvemet a lelkek száműzetésével kapcsolatban, majd lassan a 12. osztag kapitányához fordulok. – És a Lelkek Királya ki ellen akarja használni ezt a virágot? Masamune, úgy tűnik csak téged tájékoztattak a küldetésről, tudsz valamit? – intézem következő kérdésemet kapitány társam felé minden tisztelet nélkül. Mivel egy szinten állunk a ranglétrán, így nem kötelességem tisztelni őt, hiszen nem szeretem, ha kivételeznek valakivel.
Séta közben majom vezetőnk hencegni kezdett, hogy neki milyen nehéz botja van. Igazából nem különösebben érdekelt, de nem szeretem, ha hazudnak. Nem régiben a fáról ledobva a földbe szúrta azt a botot, és ha az nyolcezer kilós lenne, akkor valószínűleg egy kisebb földrengés minimum lett volna. És nem beszélve arról, hogy az a bot könnyedén hajlongott. Milyen anyagból lehet, ha nyolcezer kilós és könnyedén hajlong?
Mivel Tasumi előre ment, így egyedül maradtam, de nem terveztem, hogy sokáig, így marad, valakihez hozzá fogok csapódni. Az a lány, aki az imént Tasumival egyetemben rám szóltak, felkeltett az érdeklődésemet. Attól még, hogy 12. osztagos nem írhatom le előre a kapitánya miatt.
- Helló. Bátor dolog volt az előbbi hozzászólásod. Nem sok tiszt vonná képségbe egy kapitány erejét. Ez tetszik. Nara Shiratori, a 9. osztag kapitánya. Neked mi a neved? – kezdeményezek beszélgetést a rövid barna hajú 12. osztagos lánnyal. Bár bemutatkoztam, feltételeztem, hogy már ismert ezelőtt is, de ha megkérdezed valaki nevét, illik előtte neked is bemutatkoznod.
A sétánk egy ideig zavartalanul telt, amíg nem kezdtem el hangokat hallani a bokrok közül. Csak halkan hallottam sziszegésre emlékeztető zajokat, de próbáltam nem rá figyelni. Biztos itt élők azok, már ha él itt valaki, és betolakodónak néznek minket. Amíg ők nem támadnak ránk, addig nincs velük bajom, de a biztonság kedvéért a kardom közelében tartom a kezem.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te48500/65000Beavatás - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 12:08 pm

Csak a vállamat vonogatom, amikor Sun bejelenti, hogy mennyit nyom az a bot; na és aztán? Én meg tudok az orrommal sörös dobozt egyensúlyozni, még sem vágok fel vele. :/ Annál inkább érdekel az egész dolog miértje; mármint minek Soul Societynek egy ilyen fegyver? Tulajdonképpen Raident sem értem, hogy miért próbál védelmezni engem. Meg sem fordul a fejében, hogy nem kéne? Mert igen, előfordult már, hogy egy barátom ellen fordultam, amikor már nem volt szükségem rá. Amikor már úgy éreztem, hogy megfojt közelségével. Ugyan, kinek akarok én hazudni? Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy nem azért kaptam az alkalmon, mert bizonyítani akartam Aizennek, hanem azért, mert nem bírtam tovább. Megijesztett, szinte már megfojtott, és roppantul idegesített azzal, hogy folyton túlértékelt. Most pedig akad valaki, aki a helyére lépett, és ugyanazt az érzést kezdi belőlem kiváltani, amit a másik kapitány is. Amennyire csak lehet, el akarom kerülni, hogy újra megtörténjen az, ami akkor, de ha nem lesz választásom, akkor kénytelen leszek ismét meghozni azt a döntést, amit akkor.
A furcsa lány kérdését teljesen jogosnak tartom, hiszen valóban elgondolkodtató, s én magam is méláztam ezen. Miért kell nekik egy ilyen fegyver? S ha mi, arrancarok megszereznénk, vajon mit kezdhetünk vele? Mégis, egyetlen egy személy jut az eszembe, aki kiérdemelne egy ilyen sorsot. Csak egy olyan shinigamit ismerek, aki megérdemli, hogy emberi életre és halandóságra kárhoztassák. De ez… nem, ez egyszerűen valahogy nem fér össze.
- De hiszen Aizennek vége, Aizen nincs többé, Raiden! – rivallok rá a kapitányra és megpróbálom néhány röpke másodpercre megbénítani tekintetemmel, hogy felfogja a helyzet súlyát; mégis, mindeközben gondolataim kissé elkallódnak, s már nem is azon agyalok, hogy a shinigamiknak mire ez a fegyver, hanem hogy nekem mire lenne jó. Ahogyan gondolkozok, eszembe jut a boszorkány, akin még mindig nem állt módom bosszút állni. Fel nem foghatom, hogy miért gondoltam ideig-óráig, hogy képes lehetek vele szövetkezni. Persze az, amit tett velem, mindent megváltoztat. Ha Aizenen nem is, de a boszorkányon, Rinaayán szívesen kipróbálnék egy ilyen fegyvert, csak hogy aztán lássam, mivé lesz. A lista pedig az én részemről körülbelül ennyi; akadnak ugyan, akikkel nincs túl jó viszonyom, de semmi különös. Megeshet, a boszorkány összekülönbözött Soul Societyvel? Végtére is, Las Noches néhány espadáját már sikerült magára haragítania.
- A lélek folyton fejlődik… Ha visszaváltozni nem is, de apránként nem tartom kizártnak, hogy valaki visszaszerezze erejét. Elég csak a visszafejlődött adjuchasokra gondolnunk. – válaszolom meg Räv kérdését, miközben magam előtt terelgetem, hogy ne puffogjon itt nekem.
Váratlanul ér, hogy a kapitány válaszol nekem, pedig én igazán csak azt mondtam, ami a szívemen – hehe - , szóval ami a szívemen van. Még én sem tudom, hogy mi mindenre lehetek képes, és senkinek sem lenne szabad elzárnia önmagát egy új lehetőségtől. Ugyebár, emiatt lettem arrancar is, vagy mi a fene.
- Itsuki Isami, Einstein szakaszából. – rázok vele kezet út közben és raktározom el a nevét; tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy hívják a kapitányokat, de így legalább ezzel se lesz problémám. Az Einstein szónál Raidenre bökök, hogy jelezzem, éppen róla beszélek. - Bár kijár már neki egy alapos fenékbe rúgás. :/ – morfondírozok félhangosan, hogy mindenki hallja. Persze én csak rákacsintok Raidenre, hogy ne aggódjon, tudom kezelni a helyzetet. Hála Menosnak már van egy remek alteregóm, ha shinigami bőrbe kell bújnom, mert nem ez az első alkalom. Még egy esküvőn is jelen voltam egyszer. Cool
- Nem vonom én kétségbe senkiét, de amíg nem tapasztalsz, úgy sem tudsz, Nara. Wink – vágom barátian és szokásos, közvetlen stílusommal hátba egyszer-kétszer jó erősen, remélhetőleg nem viszem túlzásba. Persze gondolkozás nélkül letegezem, mert miért is ne tenném, ugyebár.
- Kérsz? Fincsi. Surprised – túrok elő a zsebemből egy csomag rágót és kínálom meg Narát; ezt a csomag rágót még Natalietól kaptam, már nem is tudom, miért, ráadásul pillangó! formájúak a szemek, de ha elrágod, úgy se látszik. Meg aztán az íze a fontos, nem?

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te21500/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 11:05 pm

A kapitány inkább csak amolyan megszokásból terelgette maga előtt a lányokat. Kicsit meglepődött Slarin válaszán, Egyáltalán nem akarta megsérteni, de hamar rájött hogy talán egy kicsit túlzásba viszi a dolgot. Magában e tekintetben arra jutott, hogy mivel a két espada jelenleg egyszerű tisztet alakít, mint felelős álvezetőjüknek, ez az elvárandó viselkedés. Minden ellenére megértette a secunda ellenérzéseit, tudta jól, a lány képes legyőzni őt, de még mennyire. Hirtelen bocsánatkérési kényszer vett rajta úrrá és persze az a kényszer, hogy mindenkinek válaszoljon. Türtőztette magát, főként mert érzékelte Nara negatív viszonyulását az ő tekintetében, nem akarta még jobban kihúzni a gyufát.
- Ami azt illeti, tájékozottságom, részben a kém robotoknak, részben pedig kutatásaimnak köszönhető. Mikor meghallottam a mantrát, azonnal tudtam hova jövünk. A virágról a tájékoztatást pedig elvileg mindenki megkapta közülünk... elvileg. - na igen a papírmunkában a legtöbben hanyagok sőt rendetlenek a kapitányok, s ha ők nem is, de a hadnagyok igen, könnyen lehet, hogy az értesítő elkallódott. Erről nem tehetett, szóval jogtalannak érezte ezt a szurkálódást.
- Azt, hogy Őfelsége milyen célból óhajtja ezt az objektumot, hivatalosan nem közölték, nem hivatalosan, pedig van néhány sejtésem, de egyenlőre még egyiket sem érzem jogosan megalapozottnak, így inkább hallgatnék ezekről. - mondta tárgyilagos kimértséggel. Rájött hogy a kedvesség nem fogy használni, sőt inkább visszatetsző lesz, igen, ezt már tapasztalta a való életben is. S a nyilvánvaló arcátlanságra amit éppen Slarin követett el ellene, forgatta a szemeit és egyik fülén be, a másikon ki. A valódi tisztjeitől sem várta el a tiszteletet, inkább igyekezte kivívni. Türelmesen és sokat dolgozott ennek érdekében, úgyhogy nem bánta ha egy kicsit leamortizálják a presztízsét.
-Itsuki san ma kivételesen kegyetlen Very Happy.- nézett rá jelentőség teljesen, hátra tette a kezeit és teret adott kettejük beszélgetésének. Ám azon nem győzött eleget csodálkozni amit Aisen-ről modnott.
- Öhm... izé, szóval nem is miatta jöttünk ide, mármint ennek az egésznek Aisen-hez szerintem semmi köze. Nyilván egy másik árulóról van szó. - néztem a nőre majd Sun csak úgy mellékesen hátranézett és megtáncoltatta a szemöldökét.
- Nem hiszed? Pedig igen, varázs bot, és tényleg annyi, tessék, fogd meg, próbáld megemelni, ha már hazugnak nevezel Very Happy- nyújtotta Rävnak a botot, elvégre csak ő mondta ki hangosan a gondolatait.
- Ez semmiség egy olyasvalakinek, aki fellázadt a mennyek ellen.- vigyorgott kissé ravaszan. Riaden éppen messzebb állt a majomtól és az espada-tól úgyhogy még válaszolhatott Nara másik kérdésére is.
- Ha engem kérdezel, szerintem nem büntetésből, hanem tanulópénzként. Vagy azért mert a lélek, életében nem követett el olyan bűnt, amit ha megölnénk a pokolba kerülne, nyilán ezért kell ez az eszköz, ártalmatlanná tenni egy illetőt, nem pedig eltenni az útból. De ez szintén csak a magánvéleményem. - mondta Raiden. Eközben Sun san letette a botot Räv elé, hogy szabadon próbálkozzon a megemeléséve. S addig ő összekulcsolt kezekkel fennhéjázva nézte mi történik és vigyorgott. Látszik rajta, hogy lehetetlennek tartja, hogy a lány akár egy centire is elmozdítsa a helyéről. Mindez a mutatványsorozat a kapitányt nem nagyon érdekelte, s a maga részéről semmit se vett észre a sziszegésből. Ám azok a hangok egyre közelebbről jöttek. Kojiro és Eiji szinte a tarkójukon érezték a szemek szurkálását, és apró állatok, bogarak menekültek el a lábaik között.

//ez kiegészítő hsz, határidő 01.25/
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te24000/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (24000/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptySzer. Jan. 18, 2012 6:46 am

Mikor vezetőnk elárulja fegyvere súlyát, egy pillanatra eléggé megdöbbenek, bár… ha tényleg akkora hakuda-mester, mint hírlik, könnyedén elképzelhető. Én ugyan nem fogom kétségbe vonni a szavait. Azt már inkább nem. Ki vagyok én, hogy egy idevalósiban kételkedjek? Nem. Inkább csak figyelek a szavaira, és megpróbálom beérni azokat, akikkel korábban együtt jöttem. Mellettük valahogy kényelmesebben, nagyobb biztonságban érzem magam. Frusztrál az idegen környezet, és nem igazán tetszik ez a feladat sem. Valóban remek kérdés: mire kellhet nekünk egy ilyen fegyver? Az elhangzottak alapján ez egy kétélű penge, melynek mivolta csakis használójától függ. Felmerül hát a kérdés, nem túl veszélyes-e magunkhoz venni? Mi a biztosítékunk rá, hogy a megfelelő kezekbe kerül, és nem taszítja örök kárhozatba az egész társadalmunkat? Akárhogy is, nekem a feladatra kell koncentrálnom. Nem engedhetem meg magamnak, hogy a pesszimista gondolatok eluralkodjanak fölöttem. Lehet, a feladat veszélyes, és minden kétséget kizáróan homályos is, de mi első sorban egy katonai szervezet emberei vagyunk. A parancsok teljesítése így hát kutya kötelességünk. És abban is biztos vagyok, a megszerzendő eszközt az emberek, vagy ha úgy tetszik, lelkek védelmében szeretnénk használni. Ez megint csak olyasmi, amit nem hagyhatunk figyelmen kívül. Elvégre sokan ezért lettünk shinigamik. Ha közülünk más nem is, én biztosan. Fontosnak érzem hát, hogy a feladataimat a tőlem telhető legmagasabb szinten vigyem végbe. Mert ez a feladatom, és a szívem is így diktálja.
Természetesen a párbeszédeket Sun-sama és a társaim között igyekszem minél figyelmesebben nyomon követni. Egy korábbi megjegyzést viszont nem tudok kiverni a fejemből. Talán az ismeretlen hadnagy mondta? Ha jól emlékszem, igen. Kicsit felgyorsítom a lépteimet és megpróbálok odakerülni mellé.
– Elnézést, Fukutaichou-san. Mei vagyok. Jól hallottam, hogy önnek a pusztakezes harc a kedvence? – nem véletlen orientálódok a hadnagy kisasszony felé. Ha valóban így van, és még jó is benne, talán a közelében elleshetek néhány alapot, hogy mégse tűnjek annyira ügyetlennek. Meg aztán attól a legjobb tanulni, aki szereti is, amit csinál… Csak remélem, nem fog ügyetlennek nézni és lehurrogni, amiért egyszerű dolgok sem mennek. De ha már itt vagyunk, és tanulni kell, akkor a legjobbat kell kihoznom magamból. Ha még ráadásul a tanulandó anyag a hakudához köthető, akkor fejlődnöm is kellene. Nem hozhatok szégyent a társaimra, ha már idáig eljutottunk. És ez a hadnagy elég kedvesnek tűnik ahhoz, hogy segítsen nekem, ha úgy hozza a helyzet. Csak remélem, majd meg tudom neki hálálni, ha tényleg szükségem lesz rá…
Közben fél füllel figyelek Masamune-sama véleményére is. Valóban remek, hogy neki vannak elméletei, és nem rossz hozzáállás, hogy nem mondja el nekünk, hisz nyilván nem akar fölösleges feszültséget kelteni, de ha már megemlítette, azzal a szellem kiszabadult a palackból, akár akarta, akár nem. Engem jelenleg a feladat jobban leköt, de egyszer biztos lesz valaki, aki komolyabban rákérdez az ilyen megnyilvánulásaira. Vigyáznia kellene, mit mond el másoknak, és mit nem… De ő a kapitány, biztosan tudja, mit csinál. Nincs szüksége egy harmadik tiszt kritikájára.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te16300/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptySzer. Jan. 18, 2012 9:28 am

Különösebb figyelmet én nem tulajdonítottam az akadékoskodó bandának, ha nem tudják, mi jó nekik, akkor nem tudják, mi jó nekik is kész >.> Amúgy meg akkor sem vagyok banya, ez a vöröske veszi a bátorságot, nem tetszik nekem, tiszteletlen, neveletlen és-és-és… biztos van még egy csomó rossz tulajdonsága, inkább fogja be azt a lepcses száját és menjen vissza kutakodni a kis laborjába, nem is értem, miért nem volt jó csak Raiden, mint 12. osztagos, ő legalább harcolni is tud, ha kell, elvégre kapitány! Őt kedvelem, egész jó fej és nem olyan okostojás, aki mindenkinek az orra alá dörgöli, hogy ő márpedig tud valamit és okosabb, mint a Seireitei többi osztagában állomásozók, mert aztán fene tudja, lehet, sőt biztos, hogy akad a Hachibantaiban is olyan, aki felér egy 12. osztagossal, mert mi okosak és leleményesek vagyunk Arrogáns
További magamban puffogásomat megzavarta a Majomkirály, vagyis nem megzavarta, hanem izé… szóval na, válaszolt a kérdésemre, úgyhogy illik ráfigyelni, nem? Surprised Időközben elmajszoltam a maradék sütiből egyet, szóval inkább csak bólogattam Sun-sama szavaira, hiszen nem illik teli szájjal beszélni, ezért a szüleim régen egy csomószor rám szóltak. Amúgy ha már itt tartunk, ha a Feledők ugyebár mindent elfelejtettek, hogy a fenébe taníthatnak nekünk bármit is? o.O Persze mondjuk biztos, hogy tanultak valamit itt is, de hát az emlékek közé tartozik az is, ha valaki mondjuk megtanult egy kidout vagy valami, szóval ha elveszíti az emlékeit, azt sem tudja már megcsinálni nem? Ne jó, a filozofálgatás nem az én pályám na, inkább ráhagyom a vörös loboncos kapitányra és osztagára, ők úgyis azért vannak, hogy mindenféle kérdésekre megtalálják a választ egy csomó kutatással, legalábbis tudtommal, de még sosem jártam náluk, úgyhogy igazából fogalmam sincs, mi a fenét csinálnak naphosszat, csak a hírekből szedek össze némi morzsát, hogy tudjak tájékozódni.
- Jó nagy felelősség lehet… és nem kis szenvedés. Erős fegyver, nagy követelmények a számára, aki használni akarja. Én ezt nem kívánom senkinek. Amúgy is, szerintem a lelkeket megtisztítani kell és nem büntetni, szenvedésre kárhoztatni, ha nem is örök, de hosszú időre. – szólaltam meg halkan, inkább csak magamnak mondva ki saját véleményem.
Észre sem vettem, hogy időközben kicsit hátrébb sodródtam a csapat sűrűjébe, egyenesen egy fekete hajú lányka mellé. Emlékszem, amikor ideértünk, eléggé elveszettnek tűnt… talán nincs itt a kapitánya? Megvontam a vállam, én ezért nem ítélek el senkit, biztosan sok dolga van. Tuti, nekem is a nyakamba szakad majd egy csomó elvégzendő papírmunka, ha hazaérek, Mitsu-taichounak nem épp az a kedvenc elfoglaltsága.
- Hogy mi? Ja, igen-igen, nagyon szeretem. Talán te is? Amúgy ne hívj Fukutaichou-sannak, van nekem nevem is, meg amúgy is, zavarba hozol >.< Hayakawa Tasumi desu. De hívj csak Tasu-channak, mint az ismerőseim nagy része, nem szeretem, ha valaki túl hivatalos. Na és Mei-chan… nem baj, ha így hívlak, ugye? Szóval te melyik osztaghoz tartozol? Kérsz sütit, még maradt egy pár. – nyújtottam a lány felé mosolyogva a zacskót, majd meggyújtottam egy cigit.
Tekintetem Raidenre vándorolt, ahogy hallgattam a magyarázatát. Néha, unalmas óráimban elgondolkodtam rajta, miért állnak ellen a hollowok annyira… Sokáig abban a hitben voltam, nem kell majd vért ontanom, hogy jól végezhessem a munkám, de a fenébe is, akkor miért tanítottak harcolni az Akadémián?! Bajtársakat is meg kellett ölnöm, árulókat, legalábbis ezt mondták róluk. Nem egy álmatlan éjszakám volt amiatt, mert mindez nyomta a szívem és ha becsuktam a szemem, azoknak az arcát láttam magam előtt, akiket levágtam… Megtisztítás, de ettől nem érzem jobban magam! Bár, mára már valamennyire megbékéltem a dologgal, vagy ha nem is, már egyszerűen nem érdekel… Családom van, akik szeretnek és akiket szeretek és megvédem őket, bárkit is kell megölnöm ezért. De mégis… miért állnak ellen? Nem értik meg, hogy ezzel csak jót akarunk nekik. Bár ha rólam lenne szó, én is biztosan félnék a haláltól és az sem vigasztalna, hogy újjászületek.
- Gyere Mei-chan, próbáljuk meg mi is! – ragadtam meg a lány kezét és húztam oda a földre helyezett bothoz.
Arrébb terelgettem a vörös hajú, ilyesfajta dolgokban biztos dilettáns, Juunibantaios shinigamit, nehogy még megüsse magát szegény a nagy próbálkozásban, a végén még olyan vörös lesz a feje, mint a haja Neutral Ezután mindkét markommal körbezártam a bot egyik végét, a másikhoz meg odairányítottam Mei-chant és megpróbáltam megemelni. Csak sikerüljön, csak sikerüljön, különben tuti, hogy jaj az egómnak és minden önbecsülésemnek T_T
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te26400/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (26400/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyVas. Jan. 22, 2012 7:38 am

A nagy sétálgatás nem vezetett sehova rövid időn belül, szóval kicsit unottan lépkedtem a fűben, miközben a környezetünket tanulmányoztam. Hiába voltam nagyjából a csoport közepén, senki sem gondolta úgy, hogy nagyon érdekes beszélgetőpartner lennék. Persze nem hibáztatom őket, nem is vagyok az, bár talán ennyire ijesztő mégsem vagyok Neutral No mindegy, addig is némi töprengés után rágyújtottam, és elmerültem a gondolataimban. Lelki szemeim előtt máris megjelent Reika-chan édes mosolya és csilingelő nevetése, ez a két dolog bármikor, bármilyen helyzetben képes volt nekem erőt adni, legyen szó valamilyen akadály leküzdéséről, vagy akár az unalom elűzéséről. Aki ebben a pillanatban rám nézett, az talán furcsa, bárgyú mosolyt láthatott a szám szegletében, hiszen nagyon is kellemes gondolatok foglalták el az elmémet, és ez a hangulatomra is kihatott. Jó lett volna, ha ő is itt lehetett volna mellettem, vagy én őmellette, és nem ezen a küldetésen, de ez egy megoldhatatlan feladat volt jelenleg. Ő még lábadozik a 4. osztagban, nekem meg kötelességem volt itt lenni, szóval el kellett hogy szakadjunk egymástól. Nagyon ajánlom, hogy a yonbantainál megóvják az én kis tündérkémet, amíg nem lehet mellette Neutral
- Ha egy másik áruló ellen akarja használni a lótuszt, akkor kevés potenciális jelölt van. Mostanában nem sok veszélyes alak hallatott magáról. Mindenesetre elég kemény kritika ez a Gotei 13-nak és az Onmitsukidounak.
Kaptam fel a fejem, meghallva a szófoszlányokat. Aizen társaiból már csak Kurosawa érdekes, de róla azóta nem tudunk semmit, mióta kiderült, hogy ő is az egykori 5. osztagos kapitány bábja. A vaizardok a jelentések szerint segítettek Hamis Karakurában, rajtuk kívül pedig csak Sierashi mozgolódott az utóbbi időben, ő viszont eléggé nagy felfordulást okozott. Lehet róla van szó? Neutral Jó lenne tudni mi is szerepelt abban a papírban, amit elvileg megkaptunk, a kiemelt jelentőségű iratokkal azért még én sem várok. Ha elkeveredett, akkor az nem az én hibám Neutral
- Eiji-san, ne maradj le! Neutral
Figyeltem fel egykori osztagtársamra, aki jól láthatóan nem tudott mit kezdeni magával, én pedig nem szerettem volna, ha elmászkál esetleg ezen az ismeretlen terepen. Sokan voltunk és könnyű valakiről elfelejtkezni, fel sem tűnik, ha valaki elmarad, különösen ha olyan magának való alak mint Eiji vagy én. Legalább addig megállunk, amíg a lányok botot próbálnak emelgetni, noha talán annyit még nem haladtunk, hogy pihenőre lenne szükség.
- Minden rendben van, jól érzed magad? Biztos furcsa lehet neked itt Neutral
Kérdeztem meg egykedvűen a biztonság kedvéért az 5. osztagost, miközben a tarkómat vakargattam. A kis titkáról csak néhányan tudhattunk a jelenlévők közül, remélem nem jelent számára különösebb problémát, hogy egy olyan dimenzióban vagyunk, ami szöges ellentétben áll az ő otthonával.
Vissza az elejére Go down
Sukkecu Eiji
Különleges karakter
Különleges karakter
Sukkecu Eiji

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 89
Age : 32
Tartózkodási hely : Idegszanatórium
Registration date : 2009. Feb. 26.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te16000/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptySzer. Jan. 25, 2012 2:05 am

Ujjaival unásig vágást vállalva vesztegelt megbeszélés medrében. Botok betegesen bonyodalmas súlyáról sóhajtottak intelmeket. Izgató izgalmat generáltak gerenda zsonglőrök zsigereiben. Elszánt egyedek esdekeltek fegyver fedélzetére, hogy hallottak valójáról vitathatatlan bizonyítékot begyűjtsenek. Ajkára akaratos mosoly mászott, látva leleményes terveik tekintélyes balszerencsével buknak meg. Pontról pontra másolva mérges próbálkozásaik mulatta percek pergését. Szőrös szerzet szavait szapulni szenvedélyes szertelenség. Mi okból, miért, minek, mi végett lódítana buzogánya mázsás löketéről? Cukkolva cukkolni cukorfalatok cérnavékony felvágottan felvágós felekezetét? Lehetségesen látható lényeg. Jogos jajveszékelés, érző életek érdeme gyorsan gyűlöletté gyúrható. Szavak szeszélyével bármi beérhető. Figyelmetlenséget folytató fejének fentebbi taktikát tanulni tekintélyes tanítótól felér főnyeremény felmarkolásával. Következésképpen néma követés kegyes köpenyében nagyszabású körképet kaphatott küldetés nézetéről. Hátsó sorok hatalmával sűrűn hallgatta sejtelmes hazája sanyargatott helyzetének sorsra hajított sérelmét. Működésének mentelmi mechanizmusát meghallva, mégis megtorpanva meredt menetelőkre. Érdekesen élménydús értekezlettel élnek. Felszínre piszkálták figyelmét. Földre földelni fölöttébb fölösleges föderációt? Pokoli procedúrát precíz pontossággal pihenőpályára penderíteni? Lebilincselő lelemény! Átmeneti álszentséggel, döbbenten szájához dönti ujjait, tapasztalható tudatlanság pihenjen pofiján.
-Élettelené értéktelenedő életet élni émelyítőbb évődés.~♪-
Mulatságos muzsikaként közzé téve mozgatja körkörösen végtagjait, miközben tekintetével vizsgálódva köröz. Hátára helyezett szempárok szorongatják nevetséges nótájában. Ágak árnyékából ádáz alak alkalmatlankodik. Surranó sündörgése véráramot pezsdítő váratlan próba. Kedvet fokozó küldemény! Rokonszenvet elnyerő rejtély! Ki, mi, kicsoda, micsoda, hol, merre, amarra, emerre, itt, ott, emitt, amott, odaát? Szemforgató titokzatosság búvóhelyének szüntelen találgatása. Fárasztó torna fák tetejének figyelése. Idegeket kaszaboló időhúzás kétkedő idézetét kapva időzni. Végül, csaló vigyort ébresztő véleményezés csapattag váratlanul ébredő vélekedése. Kétkedő pillantással kacsint pajkos képemre. Nem látná, nem hallaná, nem érezné, merre mászik meglepetésünk?
-Felettünk furcsán fogalmazó fejlemény~♥.- Buja bugyutasággal bárányfelhők békéjére bök, melyet bajtársra biccentés bájos bűvöletével mellékel. -Hallásod hajlama határozottan hatékony.-
Szökkenve ugrik kézfejére unalom száműzése végett. Végtelen várakozás kezd eluralkodni kedélyállapotán. Erősödő megérzés erősödik mellkasában. Valódi történés története korán se vette kezdetét. Békés bandukolás hamarosan harmóniát bont. Rossz előérzet riadalmát eregette zavartalan zajongások. Gondolatai ezen eretnekségen gúnyosan gágogtak. Szerette a szertelen alattomossággal születő alkalmakat. Jöhetett bármi, örömmel bukik önelégült bajba. Gondba nem is, de gondoskodó nemes lélekbe gördülékenyen botlott.
-Maradéktalanul mentesítem magamat maradék minősítésétől!-
Érte be az érte álldogáló ártatlanságot, igyekvő igyekezettel időzítve. Udvariatlan utálatosságot messzire menekítette, elvégre eldöntötten rangban ragadtan alacsonyabb alak. Kénytelen kelletlen kényszerült kényelmi kéz körútja kivégzésére. Talpra fordulva térítette testét függőlegesbe, hogy helyes tartásba helyezkedve fülelhesse taichou hűvös közönyét. Szavai puhatolózó szándékát szája mosolyra húzásával szorgosan jutalmazta. Biztos bizonyossággal állíthatta állapota kifejezetten kielégítő. Társaság távlatának eszement eszelősséggel kívánta kifejezni pokoli punnyadtsági skálája sértetlen. Vendége vállának szíven szúrt drámaisággal dőlt. Utolsókat rúgó mártírként utalt rigolyás végrendelete vezénylésére, ám átmeneti zűrös zavarát figyelmesen felfüggesztve hajolt hallójáratához.
-Ne aggódjon. A hülye nem vész el, csak átalakul.-
Kimért nyugalommal kihirdetett nyavalyáján keresztül nyalábolva, átlagos vehemenciával ábrándozva viselkedett. Meghökkent döbbentséget mutatva lökte el magát lelkesen döntögetett múzsájától. Szívéhez kapva szállt ki élete, hogy élettelen tömegként hullhasson talajra. Játékot játszva játszani jelentős jutalom.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te19800/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 9:55 am

A helyzet nem volt éppen rózsás, ami engem illet, egyre inkább kezdett itt minden átváltozni olyanná, amitől a legszívesebben elmenekültem volna. Eleve Sun személyétől nem éreztem magamat túl jól, ráadásul pedig túl sok itt a shinigami kis területen ahhoz, hogy esélyem legyen csak egy kicsit is elgondolkodni a dolgokról. Annak azért örültem, hogy a zanpakutou-mat visszakaptam, bár még mindig nem a kedvencem a szelleme, azért egy kicsit meztelenül érzem magamat nélküle, már ami a küldetésen való részvételemet illeti. Hiába idegesítő, megy az agyamra naponta, ha tud és mászok tőle a legközelebbi falra, ha huzamosabb ideig kinn tartózkodik, attól még a lelkemnek egy fontos része, és ami azt illeti, elég erős is ahhoz, hogy észrevegyem, ha nincs velem. Olyan számomra, mint egy egészséges határ, amely az erőmet tartja a helyén és a legszívesebben ezt az egy képességét nagyon ki is használnám, csak éppen ezt nem fogom megtenni. Eddig is magától tette, ezután is fogja, cserébe pedig én kibírom a többi szeszélyét. Azért megnyugtató a tudat, hogy van és képes vagyok megvédeni magamat majdnem mindennel szembe, ha velem van. A kezemet rá is simítottam, miközben próbáltam figyelni rá, hogy véletlenül se tapossam el az előttem sétáló hölgyeket. Egészen biztosan nem örülnének neki, ha esetleg csúnyán rájuk lépnék, vagy a nagy erdő figyelés közben felbökném őket, ráadásul kapitány is van a csapatban, ami megint nem egy jó pont akkor sem, ha elméletileg egyenrangú vagyok vele. A figyelmemet próbáltam teljes mértékben elvonni az erdőről, így szinte végig a többieket néztem, hátha lesz valami érdekes, amely képes engem is lefoglalni. A legtöbben azonban már szétszóródtak és kisebb csoportokban kezdtek el beszélgetni, miközben a majomkirály továbbra is az élen haladt. Egyenlőre nem nagyon beszélt, én pedig igyekeztem Yurehoz fordulni, de teljesen elzárkózott előlem, ami nagyjából nála annyit jelent, valamit vagy nem kéne tudnom, vagy egyszerűen azt hiszi, ezzel sikerül lepleznie a saját eredménytelenségét. Mindegy, majd meg fog nyílni, addig pedig ráérek...
Csak ne lenne itt az erdő, valamiért nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy van benne valami, aminek nem ez a természetes élőhelye. Nem valami hatalmas állatra gondolok, amely esetleg eltévedt, mert az errefelé, valljuk be, nem túl gyakori dolog, sokkal inkább, mintha maguk a növények lennének teljesen összekötve egymással, akár egy lélegző lény, amely bármelyik pillanatban lecsaphat és jelenleg tátja ki a száját felénk. Lehet, hogy egyszerűen a hely teszi az üldözési mániámat, ennek ellenére a szememet képtelen voltam huzamosabb ideig távol tartani a lomboktól. Nem volt feltűnő hang, sem jelentős változás, csak vonzott. Elkalandoznom mindenesetre megint sikerült, hála a helynek és csak akkor tértem magamhoz, mikor Sun volt olyan kedves megemlíteni, hogy kifejezetten nem könnyű a botja. Vagyis, csak enyhén fogalmaztam, mert a 8 tonnát hallva nekem is kicsit leesett az állam, ezután pedig neki kezdtem komolyabban figyelni a párbeszédekre is, amikor lehetett. Néha azonban annyian kezdtek el egyszerre kérdezni, hogy az egész a fülemben eggyé vált, és kellemetlen dübörgést értettem csak meg belőle. Remek, egyre jobb volt a helyzet, ezután inkább szelektáltam és próbáltam kizárólag a vezetőnkre és Raidenre figyelni, mielőtt elszalasztanék valami érdekeset. Egy ideig semmi számomra fontos dolog nem volt benne, utána pedig csak egy figyelmeztetés tűnt fel, hogy nekünk, kapitányoknak elméletileg kapnunk kellett volna egy tájékoztatót a küldetés előtt. Nos, én garantáltan nem kaptam semmi fontosabban az 1. osztagtól és a főkapitánytól, az egyetlen, ami az elmúlt egy hét folyamán onnan érkezett egy rendkívül olvashatatlan kézírással megalkotott beszámoló volt, amelynek még a címét sem tudtam kihámozni. Remélem nem erre gondoltak, mert akkor nekem sikerült rövid úton félretenni az olvashatatlan papírok nem kis kupacába. Most már mindegy, majd valami lesz vele, ha végre vissza is jutok az irodámba... Hirtelen újra körülnézte, mert megint nem stimmelt valami, de csak annyit sikerült vele elérnem, hogy sikeresen lemaradtam pár lépéssel az elsőkhöz képest és majdnem a végére kerültem a csapatnak. Oda se neki, innen is hallottam, amit kellett, a többi pedig igazán nem olyan fontos. Inkább Kojirot vettem helyette szemügyre, ő láthatóan hozzám hasonlóan gondban volt, így esélyem is nyílt vele pár szót váltani, amint megbizonyosodtam róla, hogy a kutyát sem érdekli mi van itt.
- Minden rendben? - fordultam felé óvatosan, miközben megpróbáltam egy apró mosolyt is erőltetni az arcomra, de az olyan szerencsétlenül sikerült, hogy szerintem ő azonnal kiszúrta, köze nincs egy valódi érzelemhez sem. Inkább csak figyelmeztetésnek lenne jó, hogy valaki már nagyon messzire ment és kínomban nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek...

//enyhén kicentizve, de csak beértem Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te21500/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2012 11:35 pm

Minden hiába, a hadnagy kisasszony minden igyekezete csupán szívpörgető komédia. A bot ugyan meg se rezdült. De még csak meg sem dől, apró rezdülést sem tudott kicsikarni belőle.
- Hehe. - nevetett a király
- Milyen lelkes kislány. A mestereid büszkék lehetnek rád. - mosolygott kedvesen, s hagyott még a lányoknak pár próbálkozásnyi időt, majd a fegyvert felkapta, vállára illesztette, kezét átívelte felette, mint egy vízhordó fiú. S éppen valamit mondani készült de a levegőbe beleszagolt, szőre a fején és a vállán felborzolódott, arcán a ráncok mély árkokat vetettek. Fogait mutogatta, de ki ár nem mondhatta amit gondolt.

Hátul veszély leselkedett. A két kígyó óvatosan kúszott, szivárványos bőrükön a napfény megtört, és szinte láthatatlanok voltak. Pedig a kígyók hatalmasok. Úgy hírlik varázslat terén és az alakváltásban is jártasak, és persze mérgezőek mind. Természetük szerint ragadozók, s úgy türelmesek és kegyetlenek. Nem is kell azon meglepődni, hogy mindjárt kiszemelték maguknak a két hátramaradt fiút. Olyan porhanyósnak tűntek. Főleg az a furcsa beszédű fekete hajú fiú. Láthatatlan gyorsasággal csaptak le. A két fiúnak semmi esélye nem lett volna, ha egy nyolctonnás bot nem ékelődik pontosan a fiúk nyaka és a két kígyó méregfoga közé. Mivel a kígyók harapni gyorsan és lendületből szoktak, találkozásuk a varázsbottal igen fájdalmasra sőt kábítóra sikeredett. Testük hátramaradó mintegy tíz méteres része lecsúszott az ágakról. Egy zöld és egy fehér kígyó támadt. Nagy félelmetes fejük az ütés után a földre hullott. Majd mikor egy kicsit józanodni kezdtek szépséges szép női alakot vettek fel. Szénfekete hosszú haj, karcsú törékeny test, csillámfényű zöld és ezüst ruhában tündököltek és nagyon bűnbánó arccal néztek. A hatalmas fekete szempilláknak és fekete gomb szemeknek nem lehetett ellenállni. Valódi szivetszakító szépségek voltak így emberi alakjukban, nehéz volt elhinni hogy az imént még kígyókként feküdtek a földön. S elesetten megsértetten kissé hepciáskodva felkeltek, s a zöld ruhás hölgy csípőre tette az egyik kezét, másikkal a királyra mutatott.
- Hogy képzeled, hogy megzavarsz a vadászatban? - vonta kérdőre ingerülten. Ajkát összecsücsörítette, szemöldökét összerántotta és látszott rajta hogy teljesen fel van háborodva.
- Azonnal engesztelj ki hallod?! Micsoda modor, ezért vagy még mindig lázadó! Kígyót vadászatban megzavarni, hallatlan. Ugye? - oldalra nézett ezüst ruhás társnőjére aki kezét tördelgette és nagyokat pislogott a szemeivel.
- Olyan szépek...nem fájt volna, tetszett volna.- nézett a szégyenlősebb Kojirora, míg a zöld és agresszívabb ki kezét még mindig csípőjén felejtette, most már a lábával is dobogtatta földet Eiji-re nézett. A bot eközben visszarepült a király kezébe.
-Mi hogy? Hozzám szóltál? Nem hallottam kristálytisztán, bocsánatomért esedezel, amiért becses vendégeimet megsértetted? Kegyelmemért ma táncot ajánlsz fel? Ugye így kell értenem sziszegésed?- ingerelte tovább a majom a túlvégről és a zöld nő haragjában megindult feltűrte selyem ingujját és fjta akár egy vipera.
- Úúú, megöllek, egybe lenyellek!- szitkozódott felé, de a társnője finoman lefogta.
- Sajnáljuk, azt hittük ezek a hátsók már eltévedni szeretnének, s életük semmit sem jelent számodra.- szabadkozott a fehér miközben a zöld kitépte magát a karjaiból és kissé lenyugodott.
- Ne hazudj, kígyó mert megérzem. Büntetésből őket fogjátok szolgálni, amíg itt vannak!- zárta le a vitát a király.
-Mi? Mi? Ne...ezt.
- Csomót kötök rád, ha tovább bosszantasz!- mormogta a majom és a két kígyó megadóan hátralépett és durcásan mestereik mögé léptek. Eiji mögé a zöld és Kojiro mögé a fehér, és egyszerre megszólaltak.
- Kívánj bármit, amíg itt vagy, mi megtesszük. - harsogták. Tudni illik a kígyók nem csak kegyetlenek és sikamlósak, de a tudásnak is a jelképei. Eztán egymásra néztek a kisasszonyok és rögtön már is valami turpisság kezdett el formálódni okos kis fejükben. Raiden teljesen értetlenül állt a történések előtt. A veszélyt még csak nem is érzékelte. Előre felé nézett, mert már az erdő széle látszott s azon túl valami nagy sötét hegy árnyéka, lábánál vöröslő és kéklő cseréptetők íves fedele. S inkább afelé nézelődött semmint hátra. S a két új tag csatlakozása, nem csak meglepte, de a közjáték is olyan valószínűtlenné kezdett válni. Jobb lesz vigyáznia. Úgy tűnik a társadalom itt egészen más. Valóban úgy lehet, ahogy Sun mondta, csupán vendégek itt.

/ innentől nem színezek... Very Happy mert sok párbeszéd lesz és bele fogok kavarodni...02. 06. az új határidő. Bocsi a várakozásért! /
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te15900/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2012 3:49 am

Kifejezetten különösen viselkedik a sereghajtó társam, jobban mondva, érdekesen használja a szavakat. Nem mintha túlságosan is nagy gondot jelentene ez számomra, mert a lényeget megértem. A szavai közt rejtőző, megbúvó értelmet, hogy egyetért velem. Miszerint az égből talán várható némi probléma, amit talán nem ártana megemlíteni a többieknek, főleg a vendéglátónknak. Hisz ez Sun otthona, ereje teljében lehet itt, és mivel az a bot is elég nehéz, de mégis úgy forgatja, mint mások a ceruzát, talán tudna valamit a kialakulni készülő helyzetről. Fel is vetném eme lehetőséget… csak már akrobatikus mutatványba kezdett a társalgó partnerem. Nem is csinálja rosszul, sőt, kellemes is nézni, hogy ebben az idegen helyzetben, helyen, mennyire önfeledten tudja magát szórakoztatni. Talán még sincsen nagy gond, ha ezt csinálja? Vagy csak ezt akarom elhitetni a nyugtalan lelkemmel? Nem lehet gond, ha a más szórakozik, csak a fák levelei súrlódtak össze a szélben, keltve sziszegésre emlékeztető hangokat, a többit meg az elménk hitette el velünk. Társítani akartunk valamit a zajhoz, hiszen egy másik világban vagyunk, minden idegen, találkoztunk egy isteni lénnyel, nem lehet meglepő, ha az agyunk játszik velünk.
Kis csapatunk néhány tagja játékba kezd, próbálják mozdítani Sun botját… rendben, ez kifejezetten nem hangozhatott jól, főleg, mert túlnyomóan a hölgyek szeretnék azt a botot mozgatni. Igen, nem lehet itt semmi gond, csak képzelődtem, és bevontam ebbe a fantáziálásba még valakit, csak hogy bizonygassam a saját igazamat. Igen ostoba, és kezdő hiba, szégyellem magamat e kis ballépés miatt.
S önostorozásomat pedig Misti törte meg, hm, érdekes, titkolni kelljen, hogy mi is alakul ki köztünk? Mire fel kellene ezt tenni? Talán okunk van arra, hogy rejtegessük egymást, vagy nem lenne elfogadott dolog, ha egy kapitány, egy másik osztag tagjával keveredik kapcsolatba? Ez már nem a Sengoku időszak, ahol nem volt elfogadott az, ha egy rangon aluli személyt vettél feleségül. De ha mások szóvá tennék mégis, hogy gyengéd érzelmeket táplálok valaki iránt, aki a rangomnak nem megfelelő, nos, akkor csalódnék tökéletesen a shinigamik rendszerében, és az egészben.
- Nos… nem tudom, fura ez a hely, de talán csak képzelődtem… igen, rendben van. És veled? – nem látszik, hogy túlságosan szétvetné a testét a boldogsághormon.
Zajra kapom hátra fejemet, leginkább egy puffanásra hasonlíthatott a hang, és a meglepetéstől már majdnem tátva maradt a szám. Két, igazán termetes hüllő volt előttem, akkor mégse játszott az ostoba fejem, tényleg volt valami, ami lesett ránk, és ha nem segített volna Sun, akkor most esélyes lenne az, hogy egy kígyó gyomrában emésztődnék. Belegondolni is kellemetlen, nem szép halál, hiába vágyok rá gyakran, nem így szeretném befejezni. S más is történt, elhagyják a régi alakjukat, és női test formáját veszik fel, és mennyire megkapóan szép női alakot. Még az se hangzik olyan borzasztóan, amit mond. Vadászatban zavarták meg kettejüket, és a zsákmány pedig a két hátsó személy volt, igaz, az egyik Én voltam. Hm, talán az ezüst ruhás szeretett volna megenni engem? Nehezen hiszem, most olyan… olyan szégyellősnek tűnik. Habár… talán nem lett volna eufórikus érzés az, ha megesznek, akármennyire is bizonygatnák. Az időközben kialakult párbeszédbe nem nagyon akarok beleszólni, főleg, mert a vége nagyon meglepet. Szolgálni minket, míg itt vagyunk?
- HOGY MI?! – hm, most hallattam elsőnek a hangomat, legalábbis hangosan, és meglepetten. Nem konkrét személyt kérdeztem, hanem úgy mindenkit, hogy ez tényleg komoly? Mistire is néztem tanácstalanul, „hogy legyen”? Ezt kérdezi az egyetlen szemem. De valószínűleg felesleges az ellenkezésem, beletörődök, és megpróbálok normálisan a dolog elébe nézni.
- Nos… hát… üdvözlöm. Elsőnek megmondaná a nevét, természetesen, ha nem jelent problémát, és talán utána, ha szeretné, megoszthatná azt is, hogy mik is Önök? – lehet ez nem a legjobb kérdések kombinációja, de valahol el kell kezdeni, és próbáltam a szavaimmal, némi bizalmat is sugározni az ezüst ruhás… hölgy felé. S hogy ne éreztessem, hogy egy „szolga”, inkább mellé álltam, és úgy akartam beszélgetést kezdeményezni. Remélem Misti nem lesz féltékeny, amiért most egy másik hölggyel fogok kommunikálni.

- Miért hívta a … barátnője lázadónak Sunt?
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Beavatás - Page 2 Cl0te24000/30000Beavatás - Page 2 29y5sib  (24000/30000)

Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2012 9:08 am

Úgy tűnik, a hadnagy kisasszony jó választás volt, hiszen valóban jól hallottam a pusztakezes harcra vonatkozó megjegyzését. Ennek őszintén örülök. És ez esetben, azt hiszem, tényleg jobb, ha a közelében maradok, és akkor minden bizonnyal, ha megszeretni nem is fogom, egy-két trükköt majd elleshetek tőle. Ezen kívül kedvesnek tűnik. Bár az furcsa, hogy ugyanazt kapom meg tőle gyakorlatilag, mint Kotomi-sa… akarom mondani Kotomi-chantól. Ezek szerint tényleg le kéne szoknom a hivatalos formuláról, mert mindenkit bosszant? Kicsit nyelek is egyet, főleg Hayakawa hadnagy… vagyis Tasumi-san lelkesedése után elég nehéz lesz őszintén elmondani az érzéseimet a hakudával kapcsolatban.
– Tulajdonképpen nekem nem igazán a kedvencem, Tasumi-sa… Tasumi-chan, és nem is vagyok jó belőle… A zanjutsu közelebb áll hozzám – remélem, azért nem sértettem meg az érzéseit ezzel kapcsolatban. Tényleg nem vagyok jó pusztakezes harcban, sőt… már-már nevetségesen alacsony szinten állok belőle. - De szívesen tanulok, ha arról van szó… – próbálom azért valamennyire menteni a menthetőt, már ha ilyen egyáltalán van. Én attól tartok, nincs. Mondjuk, azt hiszem, okom sincs annyira szégyenkezni, biztosan vannak másik is, akik gyengébbek egyik-másik harcmodorban, de én ezt egy ilyen helyen cseppet kellemetlennek érzem. Különösen Tasumi-sanchan lelkesedése után. Ő biztosan nagyon ügyes is benne… A hozzám intézett kérdésre halványan elmosolyodom.
– Harmadik osztag, és köszönöm szépen, Tasumi-chan, elfogadok egyet – veszek egy keveset a sütiből, és gyorsan el is fogyasztom. Nem szeretek küldetésen a nassolással élni, de ha már ilyen kedvesen megkínáltak, udvariatlanság lett volna visszautasítani… Egyébként is nagyon finom, de ennyi elég is volt belőle, nem piknikezni küldtek.
Már épp indulnék is tovább, amikor Tasumi-chan elkap, hogy próbáljuk meg megemelni mi is azt az állítólag nyolc tonnás botot. Hát neki talán valamelyest menne, de én inkább elhiszem Sun-samanak, amit mondd, nem szükséges próbát tennem. Elég látnom, hogy a hadnagy kisasszonynak sem megy. Tekintetem egy kis időre elkalandozik a többiek felé, ám amint megpillantom Illiame-sant, elkapom onnan szemeim és inkább odamegyek, megpróbálok segíteni Tasumi-channak. Nem értem a tulajdon viselkedésem, hiszen én magam reménykedtem benne, hogy még találkozhatok egyszer Illiame-sannal, de… most hogy itt vagyok, félek, nem akar majd szóba állni velem. Az a pár mondat, amit váltottunk... Talán túlontúl kényszeredett volt, de én nem szeretném, hogy ennyiben maradjon. Mire már Tasumi-chan is megunja a sikertelenséget, bennem is megérik az elhatározás: nem fogom Illiame-sant sem magára hagyni. Úgy tűnik, Sun-sama is így lehet a botjával, mert visszaveszi magához, és épp indulni készülne. Nem tudom, mi lesz, de nekem most mást kell megtennem.
– Tasumi-chan, gyere – mosolygok rá halványan a hadnagyra, és kezét megfogva indulok el Illiame-san felé, nem sokkal az előtt, hogy a hátulsó fertályon megtörténne az a különös orvtámadás két társam ellen. Egy pillanatra megtorpanok a váratlan jelenséget látva, majd Tasumi-chan kezét elengedve szaladok oda Illiame-sanhoz. – Ugye neked sem esett bajod, Illiame-san? – alaposan végigmérem a lányt mindenféle sérülést keresve, de mivel nem találok, vetek pár futó pillantást a kicsit távolabb folytatódó komédiának nevezhető eseményekre, majd szemeimet visszavezetem a fiatal nőre és halványan rámosolygok. - Talán biztonságosabb lesz valamivel, ha mellettünk maradsz… – mutatok itt Tasumi-chanra és jómagamra. - Már ha van kedved hozzá - adom meg neki azért a választás lehetőségét. Persze, remélem, Illiame-sannak nincs ellenére, hogy csatlakozzon hozzám és a hadnagy kisasszonyhoz, de nem szeretném kényszeríteni semmire. Majd eldönti, hogyan szeretné tovább.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Beavatás - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Beavatás   Beavatás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Beavatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Karakurán kívüli világ :: Küldetések :: Lezárt küldetések-