-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Aréna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 09, 2012 10:59 am

Diego Canino: A barád, akár csak az egyszerű cerok, vörös színű, ahogyan mindenki másnak is, hiszen csupán a cerok rendelkezhetnek egyedi színnel. Válaszaid és meglátásaid az edzéssel kapcsolatban azonban sikeresnek bizonyultak, még ha a klónozós trükköddel nem sikerült a kellő hatást elérned a teljes sikert, ráadásul Slarin ruhái is épen maradtak. Fejlődésed azonban 500 LP képében így is megmutatkozik kitartó gyakorlásodnak hála.

Natalie Salazaar: Pofátlan betolakodóként érkeztél, azonban Slarin volt fracciónja vagy, tehát nem lehet haragudni rád. Érkezésed komoly tudományos hipotézisekhez vezetett, de ne feledd, tartozol Slarinnak egy sörrel. Neutral A segunda kérésedre elegendő reiatsut vezet talpa alá, kísérleted eredményeként pedig sikerül elérned, hogy Slarin a barák általi lökésnek köszönhetően elveszítse egyensúlyérzékét és a földön landoljon. A kísérlet számodra 1000 LP növekedést jelent.

Eliana del Barros: Akárcsak Diegonak, és az összes többi arrancarnak, a barád neked is vörös színű, hiszen az nem játszik különleges színekben. A rúgási kísérleteid csődöt mondanak, hiszen mire a lábadhoz érne a bara, az már szertefoszlik, hiszen túl hosszú idő, ráadásul több energiabefektetés, s nem praktikus. Az espada felszólításod ellenére sem védekezik, s nem csupán önteltségből teszi ezt, fejlődésed azonban a feladat sikertelen teljesítése ellenére - pedig a teóriája remek volt, csupán rúgással nem kivitelezhető - is 500 LP-t eredményez.


Kiyo Phellera: Taktikádat teóriákra építetted, ez pedig sikeres volt. Ugyan akkora erőt nem tudtál belevinni a barába, hogy a lökés segítsen rá a feladat teljesítéséhez, a térdhajlatokra való célzás remek taktikának bizonyult, s elérted, hogy Slarin kicsit összeroggyon ennek hatására. Jutalmad 1000 LP.

Slarin Sleryrrlyn'dreskel: Soifon bírálata alapján a két edzésed 1000 LP-t jelent számodra, ebből egy pontot fegyverhasználatra, s még egyet hollow képességekre kell tenned.

A résztvevőknek köszönöm, hogy írtak! A szerzett pontokat mindenki hollow képesség diszciplínára köteles tenni!
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te13100/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Karasu Vex edzi Lanven Alexander Starkot   Aréna - Page 2 EmptySzer. Márc. 07, 2012 8:53 am

Edzés az Arénában!


Nehéz volt oda találni az arénába. Las Noches utcái káosz alapján épültek. Már ha ezeket utcának lehet nevezni. Leginkább folyosók itt ott egy két elágazással. Tökéletesen kihalt minden, sehol egy növény, vagy valamilyen dekorációs elem, mintha az arrancarok maszkjukkal együtt a dekorációs készségüket is letépték volna. Teljesen lehangoló ez a hely, kedvem is támadt, ahhoz a mi is az? Amit mai fiatalok csinálnak? Ó igen! "Emózás", hihetetlen. Vajon ha megvágom magam, akkor a lélekenergiám folyik el vagy a vérem? Hm... Ma nagyon pihentnek érzem magam. Talán nem kellett volna rá tölteni a garatra még tegnap éjjel. Kis keresgélés után rátaláltam az arénára. Minő meglepetés, tökéletesen üres sivatagos puszta egy szem növény nélkül. Csalódott tekintettel, lesújtva álltam ott egy magam. Edzeni jöttem ide Karasu samával. Mindig is edzeni akartam valakivel, de soha nem volt rá alkalmas partner. Mondjuk Karasu sama sem feltétlen a legjobb választás, hiszen már maga a lélek energiája teljesen elszédít. Merem állítani, hogy erősebb bizonyos espadaknál is. Nos, beszéltem vele, hogy edzen engem. Meglepett, mert mindenféle probléma nélkül bele egyezett, sőt még mintha egy kis halvány mosoly is elterült volna az arcán. Azt mondta itt találkozunk, majd jön utánam. Kicsit ijesztő volt, azért az a mosoly. Nem hiszem, hogy azért eresztette azt el, mert tetszett neki, hogy tőle kérnek segítséget. Inkább azért, mert most szabadon szadizhat. Aztán majd meglátjuk. Lehet csak rémeket látok. Sinodo edzést fogunk tartani, az nem lehet olyan nehéz, meg nem is sérülhetek meg annyira. Szerintem csak el kell kapnom, aztán annyi. Ebben a hatalmas sivatagban nem hiszem, hogy el tudna tűnni a szemem elől. Biztosan hihetetlen gyors, de én el fogom kapni! A magabiztosság a leghasznosabb dolog a világon. No meg az optimizmus. Emlékszem legutoljára, emberkoromból, az edzés kegyetlen és megerőltető volt, de meg lett a hatása. Nem bírtam megmoccanni egy napig. Egész nap nyilakat lövöldöztem egy fába. Gyakoroltam a célzást, és az agilitást. A mester le akarta tesztelni, hogy mennyi nyilat tudok ellőni egyhuzamban. Nos, miután már vérzett az ujjam, és a húsomon húztam fel az inat, a mesterem arra kért hagyjam abba, mielőtt még nagyobb kárt teszek magamban. De simán sikerült, vagy száz darab nyílvesszőt elrepítenem a fába. Igaz azután hetekig fájt az ujjam. Miután a mester látta, hogy ha valamit rám bíznak azt maximálisan akarom teljesíteni, ráadásul bármi áron, ezért inkább adott egy íjász kesztyűt. Az ő segítségével váltam a falu legjobb íjásza. Persze tanultam tőle lándzsával és kardal is harcolni. Mindig is gyors voltam, de azért ez itt Hueco Mundóban nem elég. Ezért is kell edzeni. Elhatároztam, hogy bemelegítek amíg Karasu sama ideér. Futottam pár kört, és felüléseket is csináltam. Próbálgattam gyorsítani a léptemet minden sonidonál, de hiába, nem tudtam jobban teljesíteni, mint amikor Yamanakával harcoltam. A bemelegítés után neki támasztottam a hátam a bejáratnál a falnak, és vártam Karasu samát.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te43000/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptySzer. Márc. 07, 2012 9:38 am

Edzés az Arénában!



Bim-bam és megint, bim-bam, valahogyan így kattog az agyam. Lassan belefulladok az unalom végtelen tengerébe. Hiába is van új vezérünk Seth (György) személyében, sajnálatosan nem kaptam még semmit, amivel le tudnám foglalni szerény személyemet. Persze miket is feltételezek, egy sima arrancar vagyok, hogyan foglalkozhatna személyesen Velem a vezér? Amikor ott van a tízek, igaz nincsenek annyian, és csak egytől fogadnék el utasítást, a többinek simán az arcába röhögnék, de ennek is megvan a magyarázata. Gyengébbek nálam, a társadalmunk az erőre épült, a legtöbben ezért szolgálták Aizent, mert erősebb volt, és ezért is fogadják el Sethet az új fejesnek. Tehát ebből következik az is, egy gyengébb espada, nem fog engedelmességre bírni. Ez van, ha le tud győzni egy tiszta küzdelemben, akkor elfogadom feljebb valómnak, addig is mehet a fenébe.
Viszont az unalmamnak vége egy ideig. Felkérést kaptam egy másik arrancartól, Lanven Alexander Stark. Személyesen nem is ismerem, amit tudók, hogy nem egy mai csirke, elég sokan csókolomot köszönhetnének. A felkérése annyiból állt, hogy segítsek neki a sonidoval. Nem a leggyorsabb vagyok, de azért nincs okom a panaszra, tehát lazán megteszem ezt. Főleg, mert egy fajba tartozunk, és csak jó, ha erősebbek vagyunk, mert talán a legközelebbi nagy harcnál, nem fognak seggbe baszni minket, csak letolt gatyával elkapni. Megbeszéltünk egy találkozott, és mehetünk az utunkra, hogy ne csak egy átlagos kergetőzés legyen, hoztam pár karikát és karót, ezeknek is nagy haszna lesz majd, szám szerint tízet-tízet, mindegyiken volt egy szám is, egytől-tízig. Indulás hát az Arénába.
Fogjuk rá, hogy hamar megérkeztem Lanven a falnak támaszkodott, jól is teszi, nem fárasztanám le magamat Én se, csak akkor, ha muszáj.
- Na, akkor itt is vagyunk. Mivel kezdjünk? Meg is van. – vidám vigyor suhant át az ajkamon. A magammal hozott dolgokat simán ledobtam a homokba. – Kezdetnek, fogd ezt a tíz karot, és helyezed el az Arnénában, de lehetőleg úgy, hogy távol legyenek egymástól, az egyest ide, a tízest a legmesszebb. A lényeg, legyenek jól szétszórva, utána pedig, fogd a karikákat, azok is megvannak számozva, mindegyiket rakd fel a párjára, egyest az egyesre, persze használd a sonidodat. Erre van négy perced. A lerakásra, arra, hogy idegyere a karikákért, és rakosgasd azt is. Addig ismételd még nem sikerül, utána pedig kérem a kardodat. El kell majd venned. Addig nem megyünk haza, míg nem sikerül. Na, hajrá akkor!! – összecsaptam a tenyereimet, jelezve, hogy az edzés kezdetét vette.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te13100/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptySzer. Márc. 07, 2012 10:25 am

Edzés?


Nem kellett sokáig várnom, mire Karasu sama megjelent. Mosolyából ítélve biztosan valami kemény dolgot tervez. Kezében egy jó pár karóval, és karikával jött szembe.
- Na, akkor itt is vagyunk. Mivel kezdjünk? Meg is van! Kezdte mondani. – Kezdetnek, fogd ezt a tíz karot, és helyezed el az Arnénában, de lehetőleg úgy, hogy távol legyenek egymástól, az egyest ide, a tízest a legmesszebb. A lényeg, legyenek jól szétszórva, utána pedig, fogd a karikákat, azok is megvannak számozva, mindegyiket rakd fel a párjára, egyest az egyesre, persze használd a sonidodat. Erre van négy perced. A lerakásra, arra, hogy idegyere a karikákért, és rakosgasd azt is. Addig ismételd még nem sikerül, utána pedig kérem a kardodat. El kell majd venned. Addig nem megyünk haza, míg nem sikerül. Na, hajrá akkor!
Kicsit megilletődve a kijelentések sokaságán, kerek szemekkel néztem rá. Miután felfogtam a feladatom felkaptam a karókat, magamhoz öleltem mind a tízet. Összpontosítottam, és a lehető legmagasabbra sonidóztam. Feldobtam mint a tíz karót, és elkezdtem vad sebességgel pörögni, ahogy a karók vissza zuhantak felém, minden perdületnél a centrifugális erőt kihasználva, elhajítottam egy-egy karót. Ezzel csak annyi volt a baj, hogy elszédültem a pörgés közbe, és így célt tévesztettem. Illetve nehezebb volt az indulás sonidóval. Az utolsó kettőt félre dobtam a kiszemelt céltól, ezért utána sonidoztam, és rásegítettem, hogy célba érjenek. A tizedik karóhoz érkezve, letettem a lábam, és a lehető leggyorsabban vissza tértem, a karikákhoz. Felkaptam mind a tízet, ötöt ötöt mindkét karomra. Újból nekifutottam. Ez kicsit lassúnak látszott. Visszatértem Karasu samához, de a tekintetéből láttam, hogy túlléptem az időkorlátot. Ezért felszedtem a karókat, és a karikákat, majd elölről kezdtem. Így ment ez még két háromszor, mert egyszerűen sehogy nem akart össze jönni. Vagy a karókkal, volt a probléma, vagy a karikákkal. A próbálkozások során mindig finomítottam valamicskét a technikán. Negyedszerre már majdnem meg volt, csupán egy fél percet késtem, mert pofára estem a csúszós homokban, ahogy megpróbáltam megfordulni. De úgy ötödszörre már sikerült. A titka az volt, hogy a karókat egyik hón alá kell fogni, míg a karikákat a másik hón alá, és a karikákat szórtam el, és ezután már csak célba kellet találni, ami nekem nem esett nehezemre, hiszen íjász voltam emberként. Így hát megindultam, és a lehető leggyorsabban szétszórtam a karikákat, ez bele telt úgy két percbe. Miután kiszórtam a karikákat, már csak annyi volt a dolgom, hogy egy jól irányzott dobással körülbelül tíz-húsz méterre a karikától, bele dobjam a karika közepébe a karókat. Épp, hogy vissza értem Karasu samához négy percen belül. A feladatom teljesítése után, vissza tértem Karasu samához. Kicsit bizalmatlanul húztam elő a kardjaimat hüvelyükből.
- Biztosan szükség van erre Karasu sama? Már úgy értem, nem lenne egyszerűbb a te kardodat, vagy egy karót elvenni tőled?
Igazából az volt a baj, hogy annyit mondott " El kell majd venned". Na most ezzel az a probléma, hogy simán megvághat vele. Meg aztán nem is szeretem, ha más nyúlkál a zanpakutomhoz. Elvégre én vagyok a tulajdonosa, és az én erőm egy része van elszigetelve benne. Hát, ő tudja mit csinál... Pengéimet átnyújtottam neki. Ekkor már úgy egy órája tarthatott az edzés. Karasu sama már biztos unatkozhatott, ahogy szerencsétlenkedtem ezekkel a karókkal, meg karikákkal. Rossz előérzetem van.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te43000/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptySzer. Márc. 07, 2012 11:49 am

Edzés.



Lehet kicsit hülyén magyaráztam, de ahogy látom a szemében végül megértette az egészet. Ezzel a kis feladattal is a sebességét voltam hívatott fejleszteni, és gondoltam hogy nem fog elsőnek sikerülni. De nem baj, időnk annyi volt, mint a homok ebben az arénában. Szóval ráértünk csinálni. Míg csinálta, Én kicsit távolabb helyezkedtem el. Már csak abból az okból is kifolyólag, hogy az első próbálkozásnál egy karó majdnem eltalált a homlokom közepén. Hamar leizzadtam, és remegő ajkakkal néztem a fejem mellett a falba fúródó tárgyat. S már biztonságban néztem az egészet. A terve nem volt rossz, sőt, jó volt, tuti, hogy Nekem nem jutott volna eszembe. Ezért is jár egy piros pont, második próbálkozásra se sikerült, majd jött a harmadik és megint nem, végül a negyediknél már majdnem. Tényleg csak kevés hiányzott a sikerhez, de végül, az ötödik próbálkozásnál siker koronázta a törekvéseit. Mosolyogva fogadtam, amikor ismét elémállat. Bár az nem tetszett, amit mondott, főleg, mert Orgo nem egy kard volt, hanem egy kasza.
- Igen, erre szükség van. Nézd meg a kaszámat, két kézzel is tudom fogni, így amikor elérnéd az egyik végét, csak elengedem az egyik kezemmel, és már csúszik is távolabb tőled. A karó megint csak nem jó, túl kicsi ahhoz, hogy normális legyen a fogása, legalábbis akkor, ha el akarnád venni. És más oka is van. amiért a Te fegyvereid lesznek a kezemben. Pontosan az, hogy a Te tulajdonodat képezik. Így van, ami még jobban ösztönöz majd a sikerre. Két kardod van, így kétszer kell elkapnod, mivel láttam mennyire vagy gyors, így elsőnek nem sokkal fogok gyorsabban haladni Nálad, másodjára pedig… na, akkor már igen. De nyugi, simán hagyok esélyt arra, hogy elkapj… - látom, hogy nem szívesen válik meg tőlük, Én se tenném, de muszáj. – Khm… tokostul, ha kérhetném… nem lenne szerencsés, ha megvágna a penge, miközben megérinted. Tényleg csak annyi az egész, hogy meg tud markolni, akkor már meg is kapod. Nem fogok rád csapni vagy ilyesmik. Nem a reflexeid, és a védekezésedet akarjuk fejleszteni, csak a gyorsaságodat. Oh, és még valami, nem kell a sama, csak simán Karasu, nem vagyok a feljebbvalód, és még öregebb se vagyok. – próbáltam a lehető legmegnyugtatóbb hangomon szólni hozzá, és amint megkaptam tokkal, vonóval a két kardot. – Akkor a fogócska indul. – s egy vigyorral az arcomon már iramodtam is elfelé a közeléből, természetesen sonidot használva. Mindkét kezemben, egy-egy kardot tartva, a markolatánál fogva.



//Ahogy néztem, neked a sonidod 4-es, ezért az első kardnál 5-ös sebességgel haladok, a másodiknál pedig majd 6-osal fogok.//
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te13100/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptySzer. Márc. 07, 2012 9:29 pm

Edzésterv: Fogócska?


A feladatom végeztével Karasu közölte velem a folytatást. Átnyújtottam a manipuláló ikereket, tokkal együtt. Karasu átvette, és már szem elől is tévesztettem. Az aréna felé nézve láttam, hogy sonidót használva fut. Nem akartam csalni, hiszen ez az edzés rólam szól, így is örülhetek, hogy valamelyik erősebb arrancar nem a sárba tipor, hanem foglalkozik velem, és segít. Ezért hát levettem a cipőm, és kivettem belőle a sonido talpbetétet. Leraktam biztos helyre, és be álltam a fal mellé. Felmértem a terepet. Nem volt sok minden, amit fel lehetett volna mérni. Megnéztem merre halad Karasu. Bemértem, majd arrébb szaladt, és nekifutottam a falnak. Felugrottam rá, megfordultam érkeztemben, és teljes erőmmel Karasu felé rúgtam magam. Az így szerzett lendületet használtam fel a sonidóval, hogy beérjem Karasut. Úgy tíz méterre értem tőle földet, de a távolság nőt. Nem tudtam normálisan tartani vele a lépést. Egyszerűen gyorsabb volt, próbáltam megerőltetni magam, de nem igazán sikerült soha öt méternél közelebb kerülnöm. A fordulókban, nyertem egy kis előnyt, de ezek az előnyök hamar átcsaptak hátrányba, amikor egyenes következett. Márpedig sokszor következett egyenes, és sokáig. Próbáltam felzárkózni úgy, hogy minden kanyarnál előre levágtam a kanyarból, annyit, amennyit csak lehetett, anélkül, hogy ki tudott volna cselezni. Amikor már kezdtem megszokni, és rájönni a nyitjára a fogócskának, hirtelen mozgás koordinációs változások következtek. Karasu már nem csak síkban mozgott, hanem a levegőben is. Ez jóval megnehezítette a feladatot, hogy elkapjam. Minden erőmre szükségem volt, hogy felzárkózzak. Legalább két órát fogócskáztunk így, mire végre elég közel tudtam érni hozzá, hogy majdnem elérhessem a kardom. Kicsit irritáló érzés volt, hogy a kardom valaki másnál van, és nekem kergetőznöm kell, hogy vissza adja. Két óra alatt teljesen be sokalltam az érzéstől, és úgy voltam vele, hogy ha egyszer elérem nem csak a kardomat fogom meg, hanem a torkát is. Persze ez csak edzés volt, de azért na... Melyik arrancarnak ne lennének, ilyen érzései két óra fogócskázás után? Persze mégsem eshetek neki csak úgy Karasunak. Egy kanyar levágás alkalmával elég közel értem hozzá, hogy megfogjam a hold ikert. Karasu nem tartotta vissza, már a kezemben is volt a pengém. Kicsit megkönnyebbültem, de a nap iker még mindig nála volt. Már éppen nyúltam volna érte, amikor hirtelen nagyon lehagyott. Mivel minden erőmmel a kard után nyúltam, egyszerűen pofára estem a homokban. Nagy nehezen felkeltem, és ki söpörtem a homokot az orromból, fülemből, és a számból. Sűrű lihegés közben néztem a távolodó Karasut.
- Karasu sa... KARASU!! Kiáltottam utána - Tartsunk egy kis pihenőt! Teljesen elfáradtam! Reméltem hogy meghallja.
Eldőltem a homokban, és hagytam, hogy kicsit lenyugodjon a szívem és lelassuljon a szívverésem. Ez a fogócska hihetetlen fárasztó dolog. Főleg így, hogy gyorsabb nálam. A vicc az egészben, hogy ő ennél sokkalta gyorsabb, mégis ilyen szinten vissza tudja fogni magát. Tisztelem ezért, de akkor is adja vissza azt a rohadt kardot! Bah, folytatni kellene, nem fog megállni úgysem, ráadásul ha sokat pihenek, beállnak az izmaim, és oda a csúcs teljesítménynek. Felpattantam tehát a földről és utána iramodtam, újra teljes erőmmel. Habár, már fogytán volt a lélekenergiám. Lehet fel kell szabadítanom a tartalék energiáimat is? Nevetséges lenne ha át kéne mennem ressurectionbe, csak azért hogy elkapjam Karasut. De simán lehet, hogy megtörténik még ma. Elképesztő. Újra feltűnt, a horizonton, ez erőt adott a folytatáshoz. Figyelmem teljesen a kardra irányult, és éreztem, hogy egyre közelebb érek hozzá. A lábamból viszont kezdett elfogyni az energia. Fogtam hát, és letörtem a maszkom maradványaiból egy két jókora darabot, ezzel egy kis erőlöketet nyerve. Összpontosítottam.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te43000/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 3:45 am

Fogócska hát!



Talán kicsit nevetségesnek tűnhet az egész. Két felnőtt férfi fogócskázik, de mindennek megvan a maga haszna, ezzel még Én is fejlesztem egy kicsit a kitartásomat. Mert a gyorsaságomat csak egy gyorsabb valakivel szemben tudnám csak, most tényleg csak az fog fejlődni, hogy mennyire bírom tartani az iramot. Az első tíz percben gond nem volt, utána a következő ötven percben se, de már kezdtem izzadni. Amikor néha hátranéztem, láttam, hogy Lanven leginkább elvenné Orgot, és felnyomná a seggembe. Ez volt az, amit el akartam érni, legyen pipa ösztöni majd a lábait, ha van miért, akkor képesek vagyunk, a rejtet tartalékokra is, vagy akár többet is kihozni magunkból. De azért megdolgoztatom, levegőbe fel, majd le, jobbra, balra, cikázok, mint a Kengyelfutó gyalogkakukk. Nyomomban a szegény Préri farkassal, akit Lanven személyesít meg, csak annyi a különbség, hogy sikerült egyet megérintenie, és ahogy ígértem, már engedem is el. Egy megvan, maradt egy, de ej-ej, már nyúlna is érte.
- Bibip! – és nagyobb sebességre kapcsoltam, majd hallottam a puffanást, és a kiáltást is. Nagyon reménykedtem benne, hogy végre kérni fog egy kis szünetet. Megmerevedett a testem, majd kidőltem. Patakokban folyt rólam a verejték, hangosan lihegtem, és éreztem, hogy olyan izomlázam lesz a lábaimban, hogy az valami fertelmesen rossz lesz. De jó lenne, ha Eli drága megmasszírozna, csinálna egy kellemes fürdőt, majd csatlakozna hozzám, de csak vágyálmokat kergetek. Ebből az lesz, hogy valahogy hazavonszolom magam, szerintem majd fekszek a földön, és az álammal fogom vonszolni kimerült testemet.
- Oké, de csak pár perc. – ej, fene, de marhára örökmozgó, már megint kezdi, nem szabad lazsálnom. Felpattanok és nem foglalkozva azzal, hogy a lábaim olyanok, mintha ólomból lenének, folytattam a menekülést. Kitartása az van, azt el kell ismerni, hogy tényleg olyan, mint az a farkas. Nem sokszor volt sikere, de sose adja fel, és ez becsülendő, nagyon becsülendő.
- Gyerünk, gyerünk, mindjárt megleszek, vagy akarod, hogy itt maradjon a kezemben? – elkezdem egyik kezemből a másikba dobálni a kardját, remélem ez majd több erőt facsar ki a testéből. Tuti, hogy nem lennék boldog, ha valaki ezt csinálná Orgoval, és az eddigiek alapján, Lanven se lesz az, gyerünk, meglesz az, eltudsz kapni.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te13100/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 4:42 am

Megvagy!


Szerintem Karasu direkt húzza az agyam. Már mióta futunk, és én is, és ő is fáradt. Persze én jobban. Úgy kapkodom a levegőt, mint egy szűz leány a nászéjszakáján. Nem adhatom fel, akármilyen fáradt is vagyok. A lábaim görcsben állnak, és alig bírom a tempót, erre még hátra fordul és dobálja a nap ikert? Hát tényleg mindjárt fejbe lövöm egy barával. Éreztem hogy nem sokáig bírom már. Egész pontosan mindjárt teljesen kimerülök. Jól esett, ahogy a felkavarodott szél az arcomnak feszülve hűt. Rám fért már, mert a sok futkosásban teljesen kiszáradtam. De tartanom kell magam! Muszáj! Ki kell bírnom az edzést, vagy nem leszek képes előre haladni. Még egy shinigamit sem tudok rendesen a földbe tiporni, ha ilyen lassú vagyok! El kell érnem a maximumot amit produkálni tudok. Eddig mindig visszafogtam magam, tartalékoltam az erőm, hogyha valami nagyobb támadás jön, megtudjak vele birkózni. Vagy éppen ha az én köröm jön, akkor folyamatos támadásokban tudjak kitörni. De most? Hiába tartalékoltam el még annyi erőt, amivel egy két percig tudom még húzni, mert abban az egy két percben nem kerülök közelebb hozzá. Így is túl léptem már egy korlátot, fáradtan még egy korlátot ledönteni, az már túl nagy kihívás. El kell érnem a pengét, mi közbe dobálja, és lankad a figyelme, vagy össze esek és nem bírom majd folytatni. Azzal vége lenne az edzésnek. Muszáj megerősödnöm, ha másért nem, azért hogy tekintélyt szerezzek, és így több nő vegyen észre. Na meg Natalie sama. Én akarok lenni az első számú Fracciónja, ahhoz pedig erő kell! Rengeteg erő! Gyanítom Karasu sokkal erősebb, mint valamennyi espada. Nem értem tehát, hogy mért nem lett ő is espada? Persze minden espada ért valamihez a maga módján, Natalie sama például zseniálisan okos. Karasu meg brutálisan erős. Hát nem értem én ezt. Egyszer majd veszem a bátorságot, és megkérdezem tőle, de nem ma. Most tényleg koncentrálnom kell. Meg is van mit fogok csinálni! Eszembe jutott egy hihetetlen jó terv. Megvártam míg Karasu feldobja a nap ikert, és azonnal össze gyűjtöttem minden erőmet. Most vagy soha alapon minden erőmet összegyűjtve Sonidót használtam. Elhatároztam, hogy nem fogok ressuresctionbe át menni, mert fölösleges. Ha sima formámban nem tudom megtanulni, akkor nem is kell még megtanulnom, hogyan legyek gyorsabb. Tehát minden erőmet koncentráltam a lábamba, és olyan sebességre gyorsultam, mint még soha. Karasu biztos csak annyit vett észre, hogy hirtelen felgyorsulok, és elkapom a tőrt. Majd mind a kettőt bele vágom a tokjába, ezután hangos csattanással nekicsapódok a falnak, és a földön landolva elterülök, és már alszom is. Minden energiámat felhasználtam, így semmim nem maradt, csak a kényszerű alvás. Remélem Karasu lesz olyan kedves és haza visz, mert nem szeretnék itt a sivatag szélén aludni.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te43000/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 6:05 am

Meg hát!


Haladunk, igaz, nem tud elkapni, de nem vészes az a távolság se, amit rávertem. S még nem is maxon megy a sebességem, akkor tényleg nem sok esélye lenne az elkapásomra. Nem beképzeltség, de Lanevnél gyorsabb vagyok, persze nem vagyok annyira gyors, mint egy bespeedezett gepárd, de nincs okom panaszra. De ez csak is itt igaz, más területen nem vagyok gyors, oké, egyesek szerint, a gondolkodásom se az, de azt meg hol nem szarom le? Nem az én dolgom okoskodni, arra ott vannak a nagyok, na meg az a szemét Fred, aki tuti fogott egy csiszolópapírt, és azzal verte ki, miután azt mondta, kapok egy PS3-at, meg egy sose kiürülő söröskorsót. Neeeem, kibökte a szememet egy maszkkal, amit kértem, és még vágjak jó arcot is? Merre van a többi kérésem? Az erő, meg hogy Anao szenvedjen, de legalábbis kopasz legyen. Ej Fred, tuti hogy ha legközelebb látlak, valami rozsdásítót lökök a maszkodra, és majd úgy nevezlek Rozsdi. Csak már megint másra figyelek, fene a hülye fejemet.
Dobálgatom itt a kardját, és mit veszek észre? Egy Lanev száguld el mellettem, majd csapódik a falba, de legalább megszerezte amit kellett. Lehet fájdalmas a találkozása, de sikerült neki, és ahogy az lenni szokott, bebambultam teljesen, így hasonlóan Lanevhez, ütöttem egy Vex alakú lyukat a falba. Nem tudom mi a nagyobb, a fáradtság, vagy a fájdalom? De nem is nagyon akarok már ezen gondolkozni, látom, hogy ideiglenes tanítványom már húzza is a lóbőrt. Jó már neki.
- Le… legalább megszerezted… - lihegem miközben küzdők a légszomjjal és fekszek a törmelékeken, ha nem lennék ennyire kimerülve, szerintem akkor se vinném haza, még ha nő lenne… akkor igen. Felkapnám a zsenge kis testét, és miközben viszem, még le is ellenőrizném a domborulatokat. De így, hogy férfi? Háááát, nem fogom vinni és kész. Pihenjen csak, én meg megyek haza, szerencsére a karjaimat még tudom használni. Tehát jöhet a lánc. Ki a tenyérből, be a falba, ráfogok, és húúúzd meg, és megint csak húzd. Valahogy elérek a kijáratig, és nem érdekel, hogy minek néznek, és azt kívánom, ne találkozzak Belcivel, mert akkor lehet, nem csak a lábaim fájnának. Igaz, megbeszéltük a dolgokat, tehát szerintem felkapna, dédelgetne, majd megetetne, megitatna, és ágyba dugna… Oké, ez marha rossz gondolat volt, ne találkozzak senkivel, csak érjek valahogy haza, belehúzom magamat a kádba, vízet magamra, és kész. Ott fogok aludni is, nem érdekel, vagy két napig dögleni fogok.


//Edzés vége, remélem hasznos volt//
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 8:02 am

Üdv!

A helyesírásotok lehetne kicsit szebb és jobb, de az edzésben nem ez a leglényegesebb pont, szóval térjünk is rá a lényegre.

Lanven Alexander Stark: Kitartás megvan, az akarat megvan, és ez a kettő sok mindenre elég szokott lenni a Bleach világában, most éppen arra is, hogy egy kicsit túllépd a határaidat. Legközelebb ennél több fog kelleni azonban, ha fejlődni akarsz, elvégre nem minden az akarat kérdése. 500 LP a jutalmad, az ebből fakadó pontod sonidóra kell tenned.

Karasu Vex: Az elgondolásod nem volt rossz, bár a tartós fejlődéshez nem árt tudatos, kézzelfogható módon tanítanod a növendékedet, hiszen ha érti, hogyan is tud fejlődni, akkor a tanítás hatásosabb lesz. Az edzést azonban sikeresnek ítélem meg a te részedről is, ha még egy eredményes edzést le tudsz bonyolítani, kaphatsz jutalmat is.
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te40100/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 4:19 am

Sonido edzés Dei-channak Razz

Dei a múltkori kis kocsmázásunk alkalmával kétségbeejtően tetű lassúnak bizonyult, úgyhogy úgy döntöttem, hogy korrepetálom kicsit, cserébe ő állja az esti ivászatot. Jó befektetés, ennyivel úgyis tartozik nekem a múltkori estéért, attól meg nem tartok különösebben, hogy le találna körözni, még az Espada között sem mindenki olyan gyors, mint amilyen én vagyok. Jobb tanárt tehát nem is találhatott volna, ráadásul olcsóbbat sem. Bár azt kétlem, hogy oda merne állni egy Espada elé azzal, hogy tanítson neki valamit, amit egyébként teljes mértékben megértek.
Nem hoztam semmi különleges felszerelést, csak a szokásos dolgaim vannak nálam, az bőségesen elég lesz. Ha nem utál meg a mai nap után egy életre, és még életben is marad, akkor elképzelhető, hogy túllépünk az alapszinten, és kitalálok valami ötletesebbet, mondjuk vesszőfutást. Twisted Evil Ehhez van fantáziám, bár az is könnyen meglehet, hogy már ezt az edzést sem ússza meg egy darabban.
Az aréna szerencsére üres, úgyhogy senki nem fog zavarni minket, nem szeretem, ha bámulnak edzés közben. Rendkívül idegesítő tud lenni, ha valaki úgy bámul, mintha most látna először arrancart, amikor ő maga is az. Mindig azt lehet ilyenkor érezni, hogy hibákat keres a mozdulatokban, a kritikát pedig rohadtul nem vagyok hajlandó eltűrni valakitől, akiről azt sem tudom, hogy ki a búbánat az.
Amint Dei becsukta az ajtót, a sonidom segítségével az aréna közepére ugrok, abból, hogy neki ez a távolság mennyi idő, nagyjából fel tudom mérni, hogy mennyire gyors. Elég alacsony szinten van hozzám képest, majdnem négyszer annyi idő neki ez a táv, mint nekem, igaz, én rendelkezek sonido betéttel, ami elég komolyan dob a képességeimen, de ennyire lassú valószínű soha nem voltam. Persze ő nyilván a harc más területein jeleskedik, de ennek legalább a kétszeresét mindenképpen illene elérnie, különben meglépnek előle.
Karba teszem a kezem, egyelőre az elmélettel kezdem, legalábbis azzal, amit én tudok róla. -A sonido a leggyorsabb módja a helyváltoztatásnak, és szinte nem is lehet látni a használót közben és bla-bla-bla. Ami fontos, hogy ha megfelelően elsajátítod, akár harc nélkül is legyőzheted az ellenfeleid-miközben beszélek, a Gemelos sonido technikámmal hátrahagyok egy klónt, és mögötte jelenek meg. Ha harcolnánk, már itt véget is ért volna a küzdelmünk, legalábbis a lényegi része, persze ezzel csak azt akartam demonstrálni, hogy mennyire hasznos, ha valaki olyan menő, mint én. Smile
-Folyamatos edzéssel el lehet érni, hogy a lábaid gyorsabban mozogjanak, természetesen rengeteget kell gyakorolni a tökéletes technikához, amitől egyébként még én is nagyon messze vagyok. Ezt a részét egyedül fogod megejteni, ha akarsz fejlődni, persze ha van kedved hozzá, akkor néha én is segítek. A sonidoban azonban nem az a legfontosabb, hogy kinek gyorsabb a lába, hanem hogy tudod-e, hová mész. Ha előre megtervezed a mozgásod, mellőzheted a bizonytalan, fölösleges mozdulatokat, és így értékes időhöz juthatsz. Sokszor éppen ez az idő kellene ahhoz, hogy rést találj az ellenfél védelmén, de sajnos sok fajtársunk nem képes használni a fejét harc közben-a mondandómmal egy időben hátra lépek néhányat, és előhúzom a kardomat. A pengén megcsillan a szintetikus nap fénye, amin egy pillanatra megakadnak a szemeim, de aztán Dei felé nézek. -Nem fogok sonidot használni, és csak a támadásaidat próbálom majd kivédeni. A feladatod egyszerű, próbálj megsebezni, de csak a kardodat használhatod hozzá. Az most mellékes, hogy átvágod-e a hierromat, a lényeg maga a találat. Ha sikerül, rátérhetünk a védekezésre-abban biztos vagyok, hogy az első néhány támadását ki fogom védeni, a sablonos terveket, mint a felülről vagy hátulról támadás, mindenki ismeri, a sima, megtervezetlen támadások közötti idő, amíg kitalálja, hogy merre tovább, bőven elég idő hozzá, hogy felkészüljek. A kérdés az, hogy mikor áll neki előre tervezni. Minél gyorsabban fog pörögni az agya, a teste is annál gyorsabb lesz, ezt én éles harcokban tanultam meg, neki ebből a szempontból elég kiváltságos helyzete van. Ráadásul ez a módszer hasznosítható szinte minden területén mind a harcnak, mind magának az életnek, vagy legalábbis annak az izének, amit mi élünk élet helyett.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te11150/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (11150/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 9:36 am

Reméltem Diego nem amiatt egyezett bele az edzésbe, hogy legyen alkalma megölni, miután az a bizonyos piercinges eset megtörtént. Szerintem nem vette volna észre, ha nem annyit nyomatott volna magára, sőt én még mondtam is neki, hogy elég a nyolc, de végül is mit tehettem volna kissé becsípve? Diego lépett be elsőnek a totálisan üres arénába. Őszintén szólva örültem, hogy mások nem fogják látni elkövetkező bénázásaimat. Utána én sétáltam be, így nekem kellett magam mögött becsukni a bejárati ajtót. Diego az aréna közepére sonidozott. Láttam már, hogy nem akart engem kinyiffantani, bár még fennállt a szinte lehetetlen, nehéz kiképzés veszélye, minek gondolatáért se voltam annyira oda. Nem tehettem sok mindent, így én is oda sonidóztam. Diegohoz képest annyira voltam gyors, mint egy csiga, de az is a lassabbik fajtából. Hamarosan Diego megszólalt és beszélt nekem a sonidó elméleti dolgairól. Miután elmondta, közölte velem, hogy próbáljam meg kardommal megsebezni Diegot. Akármennyire sem tűnt könnyűnek, mégsem lehet lehetetlen. Először szemből támadtam, majd arra gondolva, hogy ez sonido edzés, Diego háta mögé sonidoznék. Ha ez sem működne, akkor vissza mennék Diego elé és újra megpróbálnék előről neki támadni, majd az óra járásával megegyező irányban futnám körbe és megvárnám azt a pillanatot amikor nem figyel és akkor sújtanék le. Ha ez sem működne, akkor szintén vissza ugranék kezdő pozíciómba és gondolkodni kezdenék. Először átgondolnám, hogy hatásos volt-e valamelyik mozdulatom, és az ami a leghatásosabb volt, azzal próbálkoznék megint, de azzal a különbséggel, hogy sonidóval próbálnék véletlenszerű időpontokban az oldalához jutni és onnan támadni. Ha ez sem sikerülne, akkor újra vissza ugranék és ismét leülnék gondolkozni. Kigondolnám, hogy miképp tudnám a legeffektívebben megzavarni küzdőtársam és arra jutnék, hogy hirtelen mozdulatokat tegyek. Majd elgondolnám, hogy merre támadjak, ahhoz képest, hogy milyen irányból és milyen erővel véd végül neki ugranék. Elé sonidóznék és ha erősen védi ki, akkor a szabad oldalára, ha pedig gyengén védeni ki, akkor háta mögé sonidóznék és úgy próbálnám meg. Ha az oldalánál is kivédi, akkor a másik oldalra, azaz a hátához sonidóznék, ha pedig a hátulról való támadásomat védené ki, akkor az oldalára sonidóznék. Így próbálnám leküzdeni, végül, ha még így sem sikerülne, akkor feladnám és tanácsot kérnék Diegótól.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te40100/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 10:53 am

Sonido edzés Dei-channak- a támadó manőverek rejtelmei

Szomorúan látom, hogy nem sikerült tökéletesen megértetnem Deivel elsőre, hogy mit szeretnék tőle, ezt már akkor látom, amikor szemből megtámad, és a kardjaink keresztezése után nem tűnik el egyből, hogy máshol bukkanjon fel. Ez az időbéli rés halálos hiba egy éles harcban, a szabad kezemmel legyintek egyet Dei felé, az ujjaim pedig ráfonódnak a karóra, ami a ruhaujjból csúszott ki. Harminc centire van Deitől a penge vége, de ha akarnám, könnyedén beleszúrhattam volna.
-Meghaltál-ettől függetlenül nem szólok neki, hogy elég lesz, amikor mögöttem jelenik meg, felé fordulok, hogy a karó és a kardom keresztezésével hárítsam a tőr pengéjét. Megint túl sokáig áll egy helyben, ha akarnám, át is vehetném a kezdeményezést, ha harcolnánk. Szinte sejtem, hogy újra ugyanonnan fog támadni, úgyhogy amint eltűnik, rúgok egyet oda. Én magam sem vagyok túl jó közelharcban, úgyhogy csak ellököm Deit, nem okozok neki komoly fájdalmat.
A következő támadások ugyan változatos irányokból érkeznek, némelyik egészen veszélyes, köszönhetően annak, hogy csak védekezek, és nem térek ki, de a két fegyver együttese megfelelő ahhoz, hogy megoldjam valahogy. Legalább most már nem ad rá esélyt, hogy visszatámadjak, legalábbis csak a közelharci képességeimet használva, de ez még mindig nagyon kevés lenne egy éles harcban, többször is olyan réseket hagyott, amit sonidoval azonnal halálos sérülés bevitelével honoráltam volna. Tényleg nem túl gyors, de legalább próbálkozik. Ha segítek neki egy kicsit, akkor meg fogja érteni, hogy mit várok tőle.
Az utolsó támadása lett a legjobban kidolgozott, de itt is elkövetett egy hibát, megvárta, hogy hogyan védekezek, ez megint elegendő idő lenne hozzá, hogy megszúrjam. A hárításom után a hátam mögött jelenik meg, amit egy fordulattal hárítok a karóval, aztán néhány lépéssel arrébb sonidozok, elvégre nem vívást oktatok.
A karót visszacsúsztatom az ingujjamba, hogy szabaddá tegyem a bal kezem, most szükségem lesz rá. Amikor megkérdezi, hogy mégis mit csinál rosszul, akcióba lépek. Egy pillanatra előtte tűnök fel, és megérintem a bal kezemmel, de egy tizedmásodperc sincs az érintés, már meg is jelenek mögötte, és a hátát is megérintem, de szinte hozzá sem ér a kezem, már meg is jelenek fölötte egy fél másodpercre, majd újra eltűnök, és ezúttal a lába mellé térdelve állok meg, és elgáncsolom. Annyira nem viszek sok erőt a rúgásba, ez csak egy demonstráció volt, nem az a célom, hogy lerokkantam, csak annyi a hatás, hogy el fog esni, baja nem lesz.
A támadássorozat végén, amikor még el sem esett, csak a lábai váltak el a talajtól, vissza sonidozok a kiindulási pontra. -Már az első lépésem megtételétől tudtam, hogy végül itt fogok megállni, akár sikerül az összes találatom, akár kivéded az összeset, ez ebből a szempontból teljesen mellékes. Amikor támadsz, már nincs időd tervezni, arra addig van lehetőség, amíg az ellenfél közelébe kerülsz. Éppen csak annyi ideig szabad egy helyben megállni, amíg támadsz, már azt sincs időd megnézni, hogy eltaláltad-e. Minél több időt hagysz neki, annál jobban tud reagálni a támadásaidra. Igazából ez a fontosabb eleme a sonido alapjainak, nem a láb erőssége, az a kérdés, hogy az ellenfél mennyi időre kerül a szemed elé. Ha éles harcot vívnánk, valószínű meghaltál volna, éppen azért, mert nem hagytam neked lehetőséget rá, hogy végiggondold, mi történik, amikor még az egyik támadásra reagálsz, már egy másik talál el. Nem szabad különálló támadásként gondolnod a támadássorozat részeire, azok egy nagy támadás részei. Ezt kell megtanulnod. Próbáld újra!-a mondandóm végén felemelem a kardomat. Remélem, ezúttal megértette, hogy mit várok el tőle.
Hiába vagy lassú, hiába kiváló vívó az ellenfél, egy helyből előbb-utóbb mindenkinek rés keletkezik a védelmén, hacsak nem talál előbb ő egyet rajtad. Igazából nem is az a lényeg, hogy milyen támadásokból rakja össze azt a támadást, annak talán csak mesteri szinten van komoly jelentősége, hanem az, hogy összerakja a támadást, és végre is hajtsa. Egy éles harcban nyilván ennél sokkal bonyolultabb a helyzet, de igazából nincs nagy különbség akkor sem, ha az ellenfél mozog, ott a bonyodalmat a harc többi eleme jelenti. Én most csak abban segítek, hogy egy lépéssel közelebb kerülhessen a tökéletességhez a harcnak ezen területén.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te13100/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Barátságos barát edzés, avagy Vex vs Lanven   Aréna - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 8:39 am

Barátságos barát edzés, avagy Vex vs Lanven

A küldetésünk után át kellett értékelnem az életem. Úgy értem ezt a kalap szart, amiben eddig éltem. Igaz már kikúráltam magam, de az illúziók álmomban, még mindig kísértenek. Volt, hogy rémeket láttam a saját szobámba, csak azért, mert el volt húzva a függöny, és tök sötét volt. Komolyan megviselt ez az egész. Ment ez így egy darabig, aztán elhatároztam, hogy tennem kell ellene. Még magam sem tudtam mit, de tennem kell! Nincs más út segítséghez kell fordulnom, és az egyetlen segítség, akire számíthatok az Karasu. Szegényt folyton kihasználom, ezért most az egyszer nem állítok be üres kézzel hozzá. Elmentem hát a kocsmába, és vettem egy szép nagy üveg szakét. Elég sokba került, de nem bántam kiadni rá a pénzt, hiszen Vexről van szó. Én barátként tekintek rá, és remélem, hogy ő se másképp. Elvégre annyi mindenen mentünk már keresztül. Ha bár elég rövid idő alatt. Ha jobban bele gondolok, még csak most ismerkedtünk meg, de én mégis úgy érzem, hogy igaz barát. Voltunk már együtt részegek, edzettünk együtt, és küldetésen is voltunk már együtt. Szóval szerintem tök jól áll a barátságunk. A lényeg, hogy ő is úgy gondolja! Megtudakoltam merre lakik, és afelé vettem az irányt. Az úton láttam egy pár arrancart, de nem igazán voltak beszédesek, és a legtöbben egyedül voltak. Az arrancar nem társas lény, vagy mi? Egy két óra bolyongás után rátaláltam a célszemély lakására. Kicsit furcsán hatott az ajtó, de hát arrancarokról van szó, illetve egy darabról. Az arrancarok meg tudjuk jól, hogy nem éppen százas lények. Sokakat megvisel a korai lidérc fázis. Szerintem emiatt van az, hogy az arrancarok fele pszichopata, a másik fele meg antiszociális. Végül is bekopogtam egy üveg szakéval a kezemben, és vártam mi történik. Remélem itthon van, mert fontos dolgokról kell vele beszélnem. Például egy edzésről. Ő elég erős volt hozzá, na meg gyakorlott, hogy kitörjön az illúzióból, és még komolyan se vegye. Épp ezért kell tőle tanulnom. Muszáj felzárkóznom, mert majdnem felsültem az előző küldetésen. A legtöbb harcnál is durva sebesülések árán tudtam csak elmenekülni, vagy vissza térni haza. Ez pedig nem tetszik. A mások puszta jóindulatán alapulva túlélni, vagy éppen a vak szerencsére bízni magad nem éppen kifizetődő dolog. Elejét kell venni minden ilyennek, és ennek módja az edzés. Egy kiadós edzés ájulásig. Szerintem Vex és így van vele, de ha nem, akkor elmegyünk kocsmázni. Széles vigyorral vártam mi történik.


A hozzászólást Lanven Alexander Stark összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 17, 2012 5:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te11150/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (11150/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyVas. Ápr. 15, 2012 9:10 am

Edzés Diegoval

Kérdésemre egy demonstráció lett a válasz. Először előttem jelent meg, megérintett, majd mögöttem jelent meg, újra megérintett, végül feltűnt felettem, majd mikor oda pillantottam, a lábam mellé állt térdelve és elgáncsolt. A gáncsolás hatására sikerült hátraesnem, de még esés közben jelent meg előttem Diego. Csodáltam sonido tudását, miközben hátsó felem ütötte az aréna talaját, ami felvert egy minimális mennyiségű port.
- Már az első lépésem megtételétől tudtam, hogy végül itt fogok megállni, akár sikerül az összes találatom, akár kivéded az összeset, ez ebből a szempontból teljesen mellékes. Amikor támadsz, már nincs időd tervezni, arra addig van lehetőség, amíg az ellenfél közelébe kerülsz. Éppen csak annyi ideig szabad egy helyben megállni, amíg támadsz, már azt sincs időd megnézni, hogy eltaláltad-e. Minél több időt hagysz neki, annál jobban tud reagálni a támadásaidra. Igazából ez a fontosabb eleme a sonido alapjainak, nem a láb erőssége, az a kérdés, hogy az ellenfél mennyi időre kerül a szemed elé. Ha éles harcot vívnánk, valószínű meghaltál volna, éppen azért, mert nem hagytam neked lehetőséget rá, hogy végiggondold, mi történik, amikor még az egyik támadásra reagálsz, már egy másik talál el. Nem szabad különálló támadásként gondolnod a támadássorozat részeire, azok egy nagy támadás részei. Ezt kell megtanulnod. Próbáld újra!
Mondta Diego, így már sokkal világosabb lett, hogy mit kellett volna tennem. Diego megemelte a kardját. Feltápászkodtam a talajról és leporoltam ruháimat. Megálltam, hogy átgondoljam stratégiámat. Először Diego oldalára sonidoztam, megpróbáltam megszúrni, ha nem sikerülne akkor a másik oldalára próbálnék, és onnan döfném belé kardomat, ha pedig úgy sem, akkor előtte jelennék meg. Ezekkel a támadásokkal azt az érzetet kelteném, mintha nem tanultam volna az esetből. Másodikra először fölötte jelennék meg, de nem csinálnék semmit, majd felette, végül előtte és onnan próbálnám megszúrni. Ha az sem sikerülne, akkor bal oldalt jelennék meg és kardommal megérinteném a kardját, majd a jobb oldalára sonidóznék és megpróbálnám addig megszúrni, amíg a kardot érintkezési zajára figyelne. Ha pedig ez sem válna be, akkor jönne a végső taktikám, amit közben találtam ki. Egy kis különbséggel leutánoznám Diego mozdulatait. Megjelentem előtte és megpróbáltam megérinteni, majd mögötte jelentem meg és újra megpróbáltam megérinteni, majd előtte jelentem meg térdelve és próbáltam kigáncsolni, ezzel ismerős érzetet keltve Diegoban. Sejtettem, hogyha megismétlem a támadást, csak a fölső ugrás helyett azonnal a gáncsra térnék, gondolná, hogy a negyedik támadásom egy teljesen másik lenne. Nem valószínű, hogy arra gondolna, hogy lennék olyan bolond és megismételném a támadásait, csak kettőt kicserélve. Valószínűleg Diego egy teljesen máshonnan irányuló támadásra számítana, és ekkor jelennék meg feje fölött, de mire oda nézne már eltűnnék és ismét megjelennék előtte, hogy kigáncsoljam, de mivel a támadás nem lenne száz százalékosan biztos, a gáncsolás közepette mögé sonidóznék. A harc alatt túlságosan is maga elé, oldalra és fentre figyelt, ha ép ésszel kielemezne, azt gondolná, hogy hátból nem támadok, csak mikor leutánozom, és ekkor jönne a döfésem hátulról.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te40100/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 3:22 am

Sonido edzés Dei-channak- avagy ezt védd ki!

Úgy tűnik, végre sikerült megértetnem Deivel a feladatot, mert elkezdett gondolkozni, és amikor végül támadásba lendült, lényegesen megnőtt a sebessége, köszönhetően annak, hogy végre átgondolja, hogy mit akar csinálni. Páran csupán fizikai edzéssel is képesek nagyon nagy sebességet elérni, de ezzel a módszerrel hülyét lehet csinálni belőlük, ha nem gondolják végig a lépéseiket, úgyhogy ez a célravezetőbb megoldás.
Az oldalról jövő szúrásokat sikerül hárítanom, valószínű vívásban sem jeleskedik igazán, különben már ezeket sem tudtam volna egy helyről védeni. A szemből jövő támadást is védem, és megpróbálom felrúgni. Ez a legveszélyesebb választható pozíció, hiszen az ellenfél tökéletes rálátással rendelkezik rád, de már nincs ott, amikor a lábam megérkezik a kívánt célpontra, éppen csak egy pillanatra tűnik fel előttem.
Az, hogy fölöttem jelenik meg elterelésként, nagyon jó ötlet, ha jobb irányt választana, és nem szemből jönne, akkor lehet, hogy teljesíti is a feladatot. Azt hittem, logikus, hogy a legtöbb ellenfél a látására támaszkodik, ezért célszerű minél inkább eltávolodni attól a zónától, ahol a szemei vannak, így sikerül ezt a szúrást is hárítanom.
A kard csengése megzavar egy rövid időre, de a másik oldalról jövő támadását kivédem. Egyre kevésbé vagyok türelmes, ugyan viszonylag gyorsan csinálja, amit kell, de nem egészen optimálisak a helyválasztásai. Amikor előttem jelenik meg, és megpróbál a kezével megérinteni, egy apró mosoly jelenik meg az arcomon. Mindössze azért ezt használtam demonstrációként, hogy ne sérüljön meg, ez csak bemutatta neki, hogy ha fegyverrel támadok, megölhettem volna. Félreütöm a kezét, amit egyébként el is kaphattam volna, de mivel nyilván nem így fog harcolni, nem használom ki a hibáját. Ahogyan azt sejtettem, mögöttem jelenik meg, úgyhogy fordulatból eldobok felé egy balat, ami azonban messze, az aréna homokjába csapódik be, a kardommal pedig már csapok is felfelé, hogy leszedjem a levegőből. Meglep, hogy ellenállás nélkül halad át a kardom, későn jövök rá, hogy átvert, és elkenődök a földön. A kardja természetesen nem vágja meg a bőrömet, de a célt elértük, eltalált. Egy shinigami súlyosan megsérült volna a találattól, és bár valószínű sok arrancarral vívott harc is előttünk áll még, az elsődleges ellenfeleink a halálistenek. Őket pedig nem védi hierro.
Felállok a földről, a kardomat pedig visszateszem a helyére. -Gratulálok, természetesen közel sem volt tökéletes, amit csináltál, de határozottan tehetséges vagy. Két apróságot említenék meg, mielőtt rátérnénk a sonido másik használati módjára. Az egyik, hogy mindig két tervre van szükséged, az egyik egy olyan terv, amit most is gyakoroltunk, a másik pedig egy olyan, amivel a lépéssorozat bármelyik szakaszában el tudsz távolodni az ellenféltől, ha valami váratlan dolog lép fel, ilyenkor lehetőleg a vakfoltjában próbálj megállni! Ha rájössz, hogy csak illúzió volt az ellenfeled, már nincs időd meglepődni, azonnal a B tervet kell elővenned gondolkodás nélkül, és akkor talán nem kap el. A másik, hogy az ellenfél az esetek többségében változó sebességgel, de mozgásban van. Ilyenkor akkor tudod elkapni, ha rájössz, hogy hogyan működik a mozgása, milyen irányba tér ki, és milyen irányból támad. Persze jóval komplikáltabb a helyzet egy éles harcban, ott jóval több dologra kell figyelni, maga a sonido támadásnál nem használható mindig. Ami fontosabb, hogy ki tudj térni, úgyhogy most ezt fogjuk gyakorolni. Tedd el a kardodat, már nem fog kelleni-nagyjából három méterrel sonidozok arrébb, most megint nagyjából az aréna közepén állok, a falak szinte teljesen egyforma távolságra vannak tőlem. -A következő néhány percben különböző, gyengített erejű távolsági támadásokat fogok feléd indítani, a lényeg az lenne, hogy minél tovább el tudd kerülni őket. Itt is előre ki kell találnod, hogy hova tovább, hogy sikerül-e kikerülnöd, azon múlik, hogy képes vagy-e úgy mozogni, hogy ne tudjam már az előtt, hogy hová mész, mielőtt odaérnél. Ha nincs meg a kellő sebességed, akkor természetesen nem tudsz több ezer energia-gömböt kikerülni, de ez a módszer ad neked némi esélyt. Kezdjük el!
Indításképpen egy balat dobok felé, majd utána fordulok, és mindkét kezemmel elkezdem dobálni őt. Abba sem halna bele, ha az összes eltalálná, persze akkor nem nézne ki túl jól a támadássorozat végére. Nem használom a Slarintól tanult módszert, és nem erősítem meg őket egy-egy ütéssel, emiatt lassabbak és gyengébbek is, de azért így is megfelelő motivációt adnak hozzá, hogy ne akarja, hogy eltaláljam. Tíz másodpercig folyamatosan lövöm, miközben forgok utána, ezután kap két-három másodperc pihenőt, de csak azért, mert ennyi időbe kerül összegyűjteni egy cerot. Ha ez elkapja, akkor már nem lesz olyan állapotban, hogy ki tudjon térni, de azért remélhetőleg ennyire nem amatőr. Ezután újrakezdem a balák lövését, de most csak öt-hat másodpercig folytatom, utána megidézem a Claro de Luna képességemmel a nyomkövető holdjaimat, és azokat állítom rá, hogy össze kötözzék a lábát. Közben azért egy-egy balat is ellövök felé, hogy nehezítsem a feladatát.
Ha a cerom, az egyik holdam vagy több, mint tíz bala eltalálta, akkor felfüggesztem a gyakorlatot, és ugyanúgy, ahogy az előbb, helyet cserélek vele, és bemutatom helyesen, hogy mit vártam tőle. Azt direkt nem mondtam neki, hogy mi számít sikernek, elvégre ez szinte teljesen egyértelmű: ha minél kevesebb találatot kap be. Azt nem hiszem, hogy közel tudna kerülni hozzám, láttam, hogy közel sem elég gyors hozzá, de egyelőre elég, ha megtanulja, hogyan kell kitérni. A távolsági támadások szinte mindig több reiatsut emésztenek fel, mint a szimpla shunpo vagy sonido, úgyhogy ha az összeset elkerüli, azzal értelmetlenné teszi a használatukat. A kidou az egyetlen igazán veszélyes fegyver a shinigamik eszköztárában, annyi fajtája van, hogy lehetetlen tudni mindegyikre a helyes védekezési módot, a legjobb az, ha el sem talál.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te43000/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 4:57 am

Barátságos barát edzés, avagy Vex vs Lanven

Oly csodás, igen csodás lett az új berendezés, a fény, minden remek, a saját kis kocsmám, nem kell lemennem a többiekhez, csak az jöhet ide, akit meghívok, más se kell a nyugalomhoz. Hisz kezd már elegem lenni az egész társaságból, némely csak játssza a keményet, mások pedig boldogságot okádnak a világra. Ez már olyan szinten ingerli a tűréshatáromat, hogy a falba verném a legtöbb fejét. Élvezettel hallanám, ahogyan roppannak a csontok, és leválik a vakolat az ütéstől, és a lassan csúszó testből… a vér némi nyomot hagy. Az lenne ám a csodás díszlet, felemelő látvány… és ismerjük be, mindenki ezt gondolja a fajtánkról, hogy ilyenekben lejük az örömünket… talán tényleg. Lehet mind elkorcsosult teremtmények, vagyunk, akik részben másolják az emberi társadalmat. Kocsmákat hozunk létre, könyvtárat, és ehhez hasonló helyeket. Szánalmasnak is lehetne nevezni, harcolunk a régi emlékekért, normákért, lehetséges, hogy így akarjuk elkerülni az elkerülhetetlent? A kérlelhetetlen elmebajt, az elsüllyedést a végtelen, sötét őrület mocsarába. Erre már van példa is, megadta magát ennek az érzésnek, és nekem úgy tűnik, hogy elégedett az életével, talán pont Eras teszi jól. Szabadon engedte a természetét, kínoz, darabol, trancsíroz… sőt, még talán Kukucska kalandjait is nézi. Komoly gondolatok ezek, amikről talán nem is kéne gondolkozni.
Merengésemet, amit a kanapémon elnyúlva, kezemben egy pohár whisky társaságában folytattam, kopogás zavarta meg. Kelletlenül teszem meg, nem tudtam kiélvezni, de lehajtom a pohár tartalmát, majd az üres kis tárgyat leteszem az üvegasztalomra, felkelek, és az ajtóhoz sétálok, majd kinyitom. S ott áll az egyike azon kevés arrancaroknak, akinek manapság a társaságát el is tudom viselni. Ha jól látom, a kezében pedig némi alkohol, remek, már is szívélyesebb a fogadása. Barátságos mosolyomat felveszem, szerencsére ennek a gatyámnak a zsebében volt.
- Szeva Lanven. Mi kéne, ha volna? Meg ne állj már kint, gyere be, és ad elő vágyadat. – és ha bejött, akkor amit láthat, az félhomály, a falam mellett egy bárpult, mögötte három sorban a piás polc, feltankolva rendesen, a sarokban egy hűtő, a pult felett pedig, középen ott van Fred maszkja, a pult előtt pedig négy bárszék, aztán az egésszel szemben a fekete kanapém, szemben vele egy üvegasztal, rajta a poharammal, és egy üveg whisky, a falak sötétkékre vannak lekenve. Az egész olyan, mintha egy mini kocsma lenne, és majdnem elfelejtkeztem valamiről, a biliárdasztalomról és a TV-ről a falon.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te13100/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 6:05 am

Barátságos barát edzés, avagy Vex vs Lanven

Az ajtó kinyílik, és Vex mosolyog vissza a nyílásból. Rögtön kezébe is nyomom a üveg szakét.
- Szia Vex! Jól feltételezi, hogy nem csupán hiú barátkozási szándékkal vagyok itt, de ezt még nem lövöm le neki. Beljebb invitál, és hát ki vagyok én, hogy ilyenre nemet mondjak. Belépek hát, és mintha egy kocsmában lennék. Félhomály, bár, billiárd asztal, tv. Körbe fordulok, és nézelődök, mint aki még életében nem látott ilyet. Persze nem erről van szó, csak elemzem a helyet. Jól össze van rakva minden, de még kéne egy-két menő díszítés, mondjuk shinigami zanpakuto trófea, vagy tudja az isten. Minden esetre nagyon is hangulatos. El is gondolkodok rajta, hogy Vex most gondolt egyet, és felcsapott kocsmárosnak? Felé fordulok, és a szemébe nézek.
- Vex te most felmondtál Sethnél, és felcsaptál kocsmárosnak? - Kérdőn vonom fel a szemöldököm. - Amúgy nagyon hangulatos. Te magad raktad össze az egészet?
Kicsit még nézelődök, a kanapét is jól megnézem magamnak. Jó kis hely, nekem tetszik. Lehet, hogy az én szobámat is át kéne rendezni? Kicsit tűzbe hoz ez a hely. Be indítja a fantáziám, és már tervezem is a fejemben a saját szobám átalakítását, de végül gyorsan leteszek róla, mert hát vendégségbe vagyok, és még el sem mondtam miért jöttem.
- Jól feltételezed, nem csupán ivási, és látogatási célzattal jöttem, hanem szeretnék tőled megint szívességet kérni. Persze ne érts félre, nem akarlak kihasználni, ezért is gondoltam, hogy egy nagy üveg szakénak örülnél. Szóval nem kerülgetem tovább a forró kását, azért jöttem, hogy megkérjelek, edz engem. Most nem fogócska! A legutóbbi után, annyira elfáradtam, hogy egy napig meg sem moccantam. Szóval a lidérc képességeim elég satnyák, és ebből kifolyólag a halálistenek kidouját sem tudom rendesen felismerni, illetve kivédeni. Nem régiben volt pár csatározásom a halálistenekkel, és hát elég csúnyán kifogtak rajtam a kidouikkal. Ha nem lenne ressurectionunk, akkor valószínűleg már halott lennék. Szóval ezért akarok tréningezni veled. Persze az alapok tudom, és tudok pár technikát is, de ez édes kevés. Hogy ne keljen neked törnöd a fejed, már előre kitaláltam egy edzési technikát, ami neked is tetszeni fog. Három részből áll. Az első lényege, hogy minél tovább fent tudjam tartani a segítő kéz technikát, miközben azzal védekezek ellened, persze közben vissza kéne fognod magad a támadásokkal, mert még a végén össze versz. Mivel a segítőkéz technikát bármely testrészemből elő tudom hívni, ezért tulajdonképpen bárhol támadhatsz. Ha a védekezés megy, akkor a második lépés a támadás, vagy is én támadok vele, te védekezel. Addig nyomjuk, amíg meg nem tudlak ütni. Aztán az utolsó fázis, ez neked tetszeni fog. Ivó verseny! Tulajdonképpen egy egyszerű ivóversenyről van szó, ahol én csak segítő kéz technikát használhatom. Persze ha marad rá energiám. Ha nem, akkor csak tegyél egy tölcsért a számba, és töltsd bele a piát. Szóval ez a terv, mit szólsz? Benne vagy?
A sok beszédbe teljesen kiszáradtam, és meg is köszörülöm kicsit a torkom. Reméltem, hogy tetszeni fog az ötlet Vexnek, hiszen ivászat is van benne.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te43000/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 19, 2012 5:21 am

Barátságos barát edzés, avagy Vex vs Lanven

Erről van itt szó, tuti segítség kell valamiben, és ingyen is megtettem volna, de ha már hozott piát, akkor alap, hogy elfogadom. Mondhatnám, hogy nem kell, de akkor meghazudtolnám az egyik alap fogalmát a férfilétnek: Ingyen piát soha ne utasíts el, csak ha valami halálos okod van rá. Az itt nem volt, ezért szakés üveg a kézben, Lanven pedig bent. Büszke vagyok a szobámra, elég sokat dolgoztam rajta, a belem is kilógót, mire kész lettem vele. Na, nem mindenkinek lehet akkora mázlija, hogy a rangja miatt csicsáztathatja a seggnyalóit. Lanven kérdése miatt szélesen vigyorogni kezdek.
- Áááá nem, csak már untan lejárni a közösbe, gondoltam csinálok egy sajátot. Ha jól berúgok, akkor nem lesz gond azzal, hogyan is menjek haza, ha behányok, nem dobnak ki, sőt, fizetnem se kell, csak nyerek az egészen. A piát meg lopom az emberektől. És ja, ezen dolgoztam egy jó darabig. Na, dobd le magad, és hozok két sört, addig is add elő, miért jöttél.
Én szépen elindultam a hűtőhöz, majd amikor odaértem kivettem belőle két üveg hűtött sört, az egyiket kinyitom, majd a másikat pedig Lanvennek dobom, remélem, elkapja azért, és dobom utána a sörnyitót, és míg bíbelődik vele, rágyújtok.
Kortyolgatom a sört, szívom a cigit, végighallgatom, amit mond. Majd rábólintok.
- Nyugi, nincs valami sok dolgom, ezt már mondtam párszor, ha segítség kell, akkor tényleg csak szólj, és ha tudok, akkor kisegítelek. –sörivás, cigi. – Tehát a hollow képességeid? Nem is árt, mert a shinigamik tényleg szeretik a béna kis támadásaikat. Ez van sajnos, ezen a területen elég nagy hátrányban vagyunk… oké, sok mindenben, de ezen nagyon. – az edzésterve miatt még szélesebb lett a vigyorom. – Tetszik, nagyon is tetszik. Benne vagyok, az kurva isten, hogy benne vagyok. És ne szarj be, nem foglak szétverni, csak éppen meglegyintelek párszor. Ennyi lesz az egész, viszont amikor védekeznem kell, nem fogom magamat vissza, így fejlődsz majd jól, ha nehéz a dolgod. Ami meg a piálást illeti, inkább mégis, úgy csinálom, hogy maradjon erőd. Akkor nyeld le a söröd, és induljunk, a piát majd viszem én, van egy pár rekessz söröm. Az elég lesz bepiálni.
Elnyomom a cigimet, megiszom a sörömet, majd hátramegyek, és amikor előjövök, mindkét kezemben, egy-egy rekesz van, teli sörrel. Egy biccentéssel jelzem, hogy indulhatunk.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te11150/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (11150/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 19, 2012 7:31 am

A feladatom ezúttal támadások kikerülése volt. Diego elmagyarázta, hogy mindig kell, hogy legyen egy melléktervem, mivel kiszabadulhatok, ha gázosan mennének a dolgok. Ezúttal azt találtam ki, hogy a sonidóm segítségével megpróbálok az aréna szélére ugrani és a falon elég magasan lennék, hogy átláthassam a helyzetet. Felkészültem Dei lövéseire, de minél messzebb próbáltam menni, hogy több időm legyen. Először egy bala repült felém, mivel nem igazán számítottam rá és sikerült elkapnia a lábamat. Leadtam magamnak egy pofont, hogy jobban kellene figyelnem. Diego rám fordult és sorjában kezdte dobálni a barákat. Nem volt sok időm gondolkodni, de két bara között sikerült kigondolni az irányokat. Még tíz másodpercig kaptam az áldást, kis forgással megspékelve. Az elején nem volt problémám, de a végére sikerült kettő képességet kapnom. Úgy látszott, hogy Diegonak eddig már háromszor sikerült eltalálnia. Kis pihenési időt adott, majd egy cerot próbált felém lőni. Szerencsémre ismertem a cero rejtelmeit, így az égbe sonidózva kerültem ki. Nem igazán voltam érte oda, de ezután kénytelen voltam ismét balák sorozatát kikerülni, azonban csak öt másodpercig tartott, így egy sem talált egy cikázásom közben, ami úgy nézett ki, hogy: bal, bal, bal, jobb, bal. Időt sem hagyott pihenni és furcsa holdakat küldött rám. Jobb oldalra sonidóztam, erre a holdak megfordultak és ismét követni kezdtek. ~ Ez így nem lesz jó... Rájöttem, hogy a hold alakú izék ellen a legjobb az lenne, ha minél nagyobb távokat tennék meg. Az aréna másik végébe vettem a távot, így minél több időt hagyva magamnak, hogy átgondoljam a menekülési tervet. Elmélkedésbe kezdtem volna, ha egy pofátlan balát nem kaptam volna a pofámba és nem dobott volna hátra. Szerencse, hogy volt hierróm, mert most bizony égett volna a bőr a pofámról és nem csak szó szerint. Azonban magam sajnálására nem volt időm, gyorsan feltekintettem, de a feltekintéssel együtt pupilláim is kissé összeszűkültek. A holdacskák még mindig követtek és ideje volt használnom a menekülő tervemet. Gyorsan az aréna oldalára, a falra sonidóztam, ott legalább volt időm gondolkodni, miközben egy-két balát kikerültem. ~ Vajon megkerülik-e a tárgyakat? Biztos nem rendelkeznek intelligenciával... báár... ha Diego irányítja őket, akkor problémás a dolog. Egy próbát megért, leugrottam a fal mögé és reméltem, hogy a pengék a falat ütik, mert ha nem, akkor bizony nagyon fájni fog a dolog.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te13100/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 19, 2012 9:40 pm

Barátságos barát edzés, avagy Vex vs Lanven


A fényviszonyokat már eléggé megszokta a szemem, és látom, hogy egy üveg sört nyom a kezembe Karasu. Hát legyen, én nem vagyok bunkó, piát nem illik vissza utasítani. Elkezdem kortyolgatni, és közben meghallgatom válaszát. Eléggé tetszett Vexnek az ötlet, aminek örülök, annak viszont kevésbé, hogy sörözni kell majd. Nem rajongok a sörét, persze lenyomom, hiszen piával nem viccelünk, de akkor sem a kedvencem. Meg aztán tudjuk, hogy van a mondás... Egy sör nem sör, tíz sör egy sör. Vex még pakolászik, és már jön is két rekesz sörrel. KÉT REKESZ! Hova a francba fogunk üríteni annyi után? Kb percenként kell majd wcre járnunk. Lehet, hogy ki kell majd alakítanunk magunknak egy külön sarkot, hogy azt biza eláztatjuk. A probléma csak az, hogy az arénában nincsen sarok. Hát ez pofára esés, na mindegy...
- Nem vagyok az a beszarós fajta, meg aztán tőled sincs mit félni. - Mondom széles mosollyal. - Maximum attól kell tartanom, hogy alkohol mérgezésem lesz, bár meghalni sem halhatok már meg. Legalábbis nem ilyen apróságoktól. Buli lesz ez biztos!
Megindulok az ajtó felé, és kinyitom neki, hiszen két kezében egy-egy rekesz sör, és azzal kicsit nehéz ajtót nyitni. Persze nem lehetetlen. Hagyom, hogy előre mennyen, és közbe folytatom a mondanivalómat.
- Mellesleg hova is akarunk menni edzeni? Az arénába megint? És ott is fogunk szétcsúszni? Remélem nem edzenek mások, mert nem szeretek ismeretlenek környezetében szétcsúszni, leszámítva a kocsmákat. Az teljesen más. Elvégre ott már mondhatni mindenki testvér. Alkohol testvér.
Elindulunk hát az aréna felé, és útközben elkérem az egyik rekeszt Vextől, ne higgye már azt, hogy bunkó vagyok. Mert nem vagyok az. Az arénába érve meglátom, hogy már folyik egy edzés, de még bőven elférünk mellettük. A kinézete a helynek egy cseppet sem változott. Sivatag az egész, itt ott egy bucka, és sehol semmi élet. Csupán a szokásos. Kiválasztunk egy helyet, ahol nyugodtan csépelhetjük egymást, és lerakjuk a piát valahova, ahol szem előtt van. Megállok Vex előtt, és védekező pozíciót veszek fel.
- Nos, akkor szerintem kezdjünk neki. Te jössz, kezdj el támadni. Lehetőleg ne úgy, hogy egy ütésedtől elterüljek a földön! - Ehhez a mondatomhoz, még egy mosolyt hozzá fűztem. - Akkor hajrá!
Felvettem az elszánt gyakorló arcomat, és most már csak Vex volt, és semmi más. Készen állok. Remélem nem bánom meg az előző mondataimat, és azt is, hogy nem veszi magára a pillanatnyi parancsolgatást.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te43000/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyPént. Ápr. 20, 2012 5:16 am

Barátságos barát edzés, avagy Vex vs Lanven

Na, ez kész, most kaptam az arcba, hogy nincs miért félni tőlem. Ha azt akarom, hogy komolyan vegyenek, akkor le kell mészárolnom pár embert, vagy egy egész óvodát. Utána meg csak várnom kell az ajándékokat, sok gyümölcsöt, képeslapokat, házassági ajánlatokat. Tiszta menő leszek, már látom azt is, hogy a jogokat megveszi valaki, és az egészből filmet fognak forgatni, a címe pedig: Vex, hogy legyünk sikeresek arrancarként?! Tuti a bolt bazzeg, pénz, nők, pia, minden meglesz.
- Azért ha akarnám, lazán rád tudnám hozni a frászt. – vigyorogva rákacsintottam. – Nyugi van, ezzel még a májadat is edzeni fogjuk, hogy ne dőlj ki, olyan hamar.
Főleg, ha velem akar piálni, mert ha nem Agyhalált vedelek, akkor szerintem nincs senki egész LN-ben, aki bírná az iramot velem. Bárkit a padlóra tudok inni, és meg is teszem, persze csak akkor, ha kell. Valamiben legyek már az első én is, nem?
- Alap, hogy oda megyünk. És ne problémáz ezen, ha majd valaki beszól, hogy minek is ott piálunk, akkor majd szépen „megbeszélem” vele a dolgot. – szerintem, érti, miért is mondtam máshogyan a: megbeszélem, szócskát. Pontosan azért, mert leverem az illetőt, mint vak a poharat, de legalábbis elküldöm térdígérő szélben lekvárt kapálni, vagy vonatkereket pumpálni. Ne azt szólják meg, hogyan is edzünk, örüljenek inkább, hogy valaki fejleszteni akarja magát. – Na, ezért nem járok mostanában kocsmákba, a sok „testvér” mindig ilyenkor akarja lenyúlni az arrancart. Szópkodják meg Orgo pengéit, mert én már nem fizetek nekik, amikor meg én kérnék, hamar eltűnnek.
Lepasszoltam Lanvenek az egyik rekeszt, főleg, mert elkérte, ha fárasztani akarja magát, hát, nekem mindegy. Beérve én is körbenézek, csak a szokásos látvány fogad, semmi extra, meg mit is várhatnék.
- Nyugika, nem kell félni, visszafogom majd magamat. – kicsit be kell melegítenem, nyújtani kezdem a karjaimat. – Na, akkor hadd szóljon. – nem kell semmi felvágás, csak elétermek, majd kezdem az ütögetést, jobbról-balról, lentről-fentről, ahogy csak érem. Hajrá, csak védekezzen, ha betalálok, akkor is csak egy laza ütés, nem fog tőle felrepülni az egekbe, és ott megcsillanni, még csak kifeküdni se fog, marad majd egy kis folt, de ez ezzel jár.
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te40100/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyPént. Ápr. 20, 2012 7:52 am

Edzés Dei-channak- végső fázis

Az, hogy az első eltalálta, komolyan meglep, még figyelmeztettem is rá, hogy mi fog következni. Ennek semmi köze nincs a sonidohoz, ez sima figyelmetlenség, ami a mi világunkban halálos bűn. Meglep, hogy végül képes volt elérni a Menosok szintjére, a többi hollow előszeretettel falja fel azokat az adjuchasokat, amelyek látszólag figyelmetlen, könnyű célpontok. Persze lehet, hogy őt már egy csomóan megették, csak mindig átvette az irányítást az ellenfél teste felett. Ez nem rossz stratégia, amíg fejlődésről van szó, de a shinigamik kinyírják, és onnan már nincs mentőöv. Sonidozni megtaníthatom, de azt, hogy egy kígyó óvatosságával rendelkezzen, magának kell elérnie.
Az eredménye ugyanakkor nem rossz, csak két további bala találja el, nagyjából ezt az eredményt szokták az erősebb ellenfeleim is produkálni, ha így támadok, igaz, ők közben azért vissza is támadnak. A cerom természetesen már nem találta el, azt csak azért lőttem, hogy jelezzem neki, hogy bizony komolyan gondolom az edzést. A Claro de Luna képességemmel is egészen jól halad, bár azt igazából nem lehet hosszú ideig elkerülni, ki kell védeni, vagy rá kell venni a használót, hogy megszüntesse a támadást. Ez az opció nem áll most rendelkezésére.
Újra figyelmetlen volt, a negyedik bala is eltalálta, ráadásul arcon, ha ezt rendesen megküldöm, ahogy egykor még Slarin is tanította, akkor bizony könnyen meglehet, csak csont maradt volna az arca egyes részeiből, a látását pedig biztosan elveszíti. Nem is láttam még olyan, hogy valaki arcba kapjon balát, de mindenesetre rendkívül komikus látvány, megjegyzem magamnak. Lehet, hogy később még hasznát fogom venni.
A kikerülő taktikája természetesen nem válik be, mindkét hold megkerüli a falat, és bilincsbe veri a kezeit és a lábait. Oda sonidozok a megkötözött Dei mellé. -Csak idő kérdése volt, hogy mikor kaplak el, úgyhogy igazából teljesítetted a gyakorlatot. Elég hosszú ideig sikerült elkerülnöd a támadásaimat, ha tudtad volna, hogy ez a támadás hogyan működik, még mindig fogócskáznánk. Egyébként fontos dolog, hogy felkészülj minden eshetőségre, mert például simán keresztül vághatták volna a falat, vagy áthaladhattak volna rajta, az ilyesmit nem szabad megkockáztatni. Még akkor sem, ha már úgy látod, hogy rájöttél a szabályszerűségre, ha egy shinigaminak nincs is annyi esze, hogy megtévesszen, egy másik arrancar megteheti-megszüntetem a technikát, amivel lehetőséget adok neki a szabad mozgásra. -Az utolsó feladatod egyszerűbb is lesz, és bonyolultabb is. Egyszerűbb, mert csak balákat fogok lövöldözni, és bonyolultabb, mert a feladatod nem csak annyi lesz, hogy kitérj, hanem közelebb kell jönnöd, és meg kell ütnöd. Nem használhatsz semmit sonidon kívül. Az egyszerűség kedvéért nem számít, hányszor talállak el, amíg túléled, és felmegyek a levegőbe, úgyhogy akármilyen irányból jöhetsz... Cső, Lanven!- na, tessék, kaptunk közönséget is. A halálnak sem hiányzik, ráadásul még egy jött vele, akiről fogalmam sincs, kicsoda, egyedül a gyönyörű hasonlatát jegyeztem meg, amit Seth előtt térdelve mondott, és az alapján bizony nem lehet egy észlény. Persze ez engem nem érdekel, tőlem nyugodtan piálhatnak is itt, csak aztán legyenek résen, mert emiatt nem fogok máshová célozni. Mi voltunk itt előbb, az Aizen-fáját!
Felemelkedek a levegőbe, és lepillantok Deire. -Kezdhetjük is, ha figyeltél arra, amit eddig tanítottam, sikerülni fog- a jobb kezemmel csinálok egy balát, és felé dobom, majd még egyet, és még egyet. Legalább én is gyakorlom a pontos célzást és a két lövés közötti időt csökkentem. Ezúttal nem fogom vissza magam, jóval erősebb és gyorsabb balákat lövök. A bala bombardeoval esélye sem lenne, így még sikerülhet neki, ha azt csinálja, amit mondtam neki, és előre megtervezi az útját. Mindent azért nem fogok a szájába rágni, ha ennyi idő alatt elfelejtette, amit mondtam neki, akkor úgyis feleslegesen koptatom a szám, de azért az eddigi teljesítménye alapján azért nem volt felesleges a munkám.
Minél közelebb jön, annál nehezebb dolga lesz, de ha folyamatosan váltja a helyét, akkor nem leszek képes követni a mozgását. Én elsősorban a sebességemre támaszkodok, úgyhogy csak balákkal nem tudok valakit távol tartani, igaz, sértetlenül még senki nem tudott megközelíteni, ha elkezdtem lőni. De nem is kell sértetlennek maradnia, csak ne dögöljön bele.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te13100/15000Aréna - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 1:50 am

Barátságos barát edzés, avagy Ves vs Lanven


Elkezdődött hát. Vex már előttem is volt, és kezdte az ütés sorozatot. Egyet jobbról, egyet balról. Figyeltem a lélekenergia használatomra, és megkerestem azt az ideális pontot, ahol nem fogyasztok sokat belőle, mégis egészségesen ki tudom védeni a támadását. Ez körülbelül úgy nézett ki, hogy baloldal blokkolva, jobb oldal épp hogy blokkolva, és a következő ütés már gyomron talált. Kicsit meggörnyedtem, de nem volt időm az önsajnálatra, már érkezett is a következő ütés. Felülről jött az ütés, ezt nem volt nehéz elhárítani. Pillanatnyi levegőkiesésem után újból teljes erővel tudtam a harchoz állni. Már kezdődött is előröl, de más sorrendbe. Véletlenszerűnek bizonyultak a támadások, és így sokkal nehezebb volt kivédeni őket. Főleg azért, mert a segítő jobb kezet bizony minden alkalommal újra kellette teremteni. Szép kis lélekenergia mennyiség fog így elfogyni. Az ütések csak úgy záporoztak, és én alig bírtam lépést tartani vele. A tizedik ütés sorozatnál, már elkezdtem kicsit lihegni, és izzadni. Természetesen egy szót se szóltam. Folytatni kell, nincs győzelem fájdalom nélkül. De túl sokat gondolkodok, és ekkor talált be még egy ütés. Ez most fejre irányult ütés volt, és kicsit meghátráltam. Vex tovább folytatta a támadást, és kénytelen voltam egy ütését saját kézzel hárítani. Láthatóan nem tetszett neki, de nem állt meg. Tudom edzünk, de nem fogom hagyni magam. Úgy értem azt nem fogom hagyni, hogy hülyére verjen, habár tisztában vagyok vele, hogy bármikor megteheti. Az edzés folytatódott, és kezdtem belerázódni a ritmusba. Eddig csak ügyetlenül védekeztem, de most már volt benne egy alap technika. Egy ideje már püfölt, amikor kicsit hátrébb ugrottam, és így szóltam hozzá:
- Most próbáljuk meg, hogy tőlem magasabb szinten támadsz. Az ne érdekeljen, hogy bucira vered a fejem, csak üss. Ja, és mozogjunk is közbe, hogy ne fessen olyan hülyén. Meg aztán mozgás közben sokkal több helyről jöhet az ütés. Mit szólsz?
Néztem rá. Kicsit leizzadtam, de már nem lihegtem, mert felvettem ritmust. Éppen ezért kellet egy kicsit kitolni a szegélyeket. Minél keményebb egy edzés, annál nagyobb eredményt hoz. És ekkor jutott eszembe még valami:
- Figyelj már, olyat tudnánk csinálni, hogy mozgás közbe bombáznál barákkal? Így duplán fejlesztenénk a képességet, mert nekem meg úgy szint barákkal kéne erre válaszolnom, hogy deflektáljam őket.
Szerintem óriási ötlet. Bár biztos vagyok benne, hogy az edzés végére meg fogok szakadni, de most nem ez a lényeg. Maximum elugrunk tölcsérért, vagy vénásan adagoljuk majd a piát. Kíváncsi vagyok mennyire díjazza az ötletet Vex. Várom a válaszát, és közben kihasználom ezt az átmeneti szüntet, egy kis pihenésre. Az pedig sosem jön rosszul.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aréna - Page 2 Cl0te43000/45000Aréna - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 2:10 am

Barátságos barát edzés, avagy Ves vs Lanven


Ütés, még egy ütés, és védekezés tompa hangja. Ismét edzem Lanvent, felkészítem pár dologra, főleg, ha bejön az, amire tippelek. Akkor jól fog majd jönni, ha erős lesz, és remélem, jól is fog majd dönteni. Akadnak, akiknek nem szimpatikus az új felső vezetés. Miből gondolom ezt? Az a pár, kis színpadias játék, amit a „beiktatáson” elkövettek. Szinte biztosra veszem, hogy lesznek olyan ostoba arrancarok, akik majd változtatni akarnak, és egy kis belharcot fognak kezdeményezni. Akkor pedig nagy eséllyel ketté fog szakadni az egész társaság, renegátokra és hűségesekre. Bele fog remegni az egész társadalmunk, régi barátságok fognak tönkremenni az eszmékért, és ha lesz eszük a shinigamiknak, ezt az időpontot fogják választani ahhoz, hogy elintézzenek minket. Hogyan fogok majd dönteni? Nem tudom, meg nem is érdekel, legalábbis jelenleg. Ha odakerül a sor, akkor majd mérlegelünk, az esélyeket fogjuk latolgatni, és úgy döntünk majd. Nem sok hangulatom lesz majd a vesztes oldalra állni… de ha mégis ez lesz, akkor majd szépen a vereség előtt lelépek, vagy lehet már a harcok kitörése előtt megteszem. Mészárolják egymást a hülyék, lesz nekem jobb dolgom is, mint a sajátjaimat darabolni. Mint most is.
Lassan homokzsákká fog válni Lanven, homokról jut eszembe, Belt is meg kéne már keresni. Az edzésre visszatérve, kis pihi.
- Nem nagyon érdekel, majd begyógyul a helye. Nekem meg mindegy, hogyan is edzünk, könnyebb nekem, hogy nem kell ezen is gondolkodni.
Már készültem is volna támadni. Elképzeltem, hogy mikor odaérek hozzá, megtorpanok, kifordulok oldalra, kitartom a karomat, és így csapok az arca felé, majd ismét egy félkör, csak az ellentétes oldalra, majd a másik kezemmel teszem ezt meg.
- Persze, megtudom, de ha ezt közelről teszem, és betalál egy bara, akkor azt tuti nem fogod élvezni.
Közöltem vele vigyorogva, majd megvontam a vállamat, és ismét támadásba lendültem, elsőnek csak ütöttem, majd hátraugrottam, mindkét kézfejemen megjelentek a kis energiagömbök, és oldalra kezdtem rohanni, körbe-körbe, és Lanvent barakal lőttem. Ez is jó, minél többet használ egy hollow támadást, annál inkább fejlődik az ereje is, gyakorlottabb lesz, ez mind csak a hasznára fog válni, és ha eltalálom… hát így járt, majd kap rá Erastol egy gyógy puszit, igaz, utána az a végtagja már nem lesz meg…

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Aréna - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aréna   Aréna - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Aréna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches-