-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Diákszállások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Diákszállások   Diákszállások EmptyKedd Okt. 07, 2008 7:06 am

Az Akadémia egyik nagyobb épületszárnyában alakították ki a tanulók szálláshelyeit. Különböző méretű szobákból áll, attól függően, hogy egy helyiség hány személyes (egy, két, illetve három fő lakhat bennük). Külön férfi- és női részlegre van osztva az épület, mindkettőben megtalálható egy-egy kisebb konyha. Minden nap más tanár felügyel a szállások környékén a rendre, így van olyan este, amikor jóval többet is megengedhetnek maguknak a tanulók, természetesen csak bizonyos kereteken belül.

A tanárok szállásai egy másik épületben találhatóak, nem olyan messze a diákszállástól. (Nekik természetesen valamivel nagyobb lakásaik vannak, amik jobb felszereltséggel is bírnak.)
Vissza az elejére Go down
Pan
Módosított lélek
Módosított lélek
Pan

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Sep. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te1000/3000Diákszállások 29y5sib  (1000/3000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyHétf. Okt. 27, 2008 9:07 am

Nem kell mondanom, eléggé kiakasztottak a kölyök sunyin mosolygó arca és számomra halált jelentő szavai:
- Utazni fogunk a 12. osztaghoz kis barátom!- ezután hirtelen felkapott és elindultunk.
- Eressz már el!- vinnyogtam- Különben sem vagyok a barátod! De ha elengedsz, lehet róla szó...- tettem fel a megtisztelő ajánlatot, de sajnos az volt az érzésem, nem igazán érdekli.
- Légysziiiiiiii! Nem gondolhatod komolyan, hogy a 12.-hez viszel? Láttad már, mit művelnek ott? Borzalmakat… Crying or Very sad - valószínű, ez sem volt egy kielégítő válasz, de még én sem tudtam, mi vár rám a pusztulásomon kívül. Az utunk további részében tovább folytattam a könyörgést és a hazugság-gyártást, de úgy látszott, még mindig nem törik meg. Pedig a vesztőhelyem egyre csak közeledett…
Mire megérkeztünk, már „szellemi-toprongy” lettem. Egy kis ideig oda sem figyeltem a körülöttem történő dolgokra, csupán a tiszavirág-életemet sirattam. Egyébként is: ki kíváncsi a rusnya őr és a Halálosztó vitájára? Végül mégis rászántam magam a hallgatásra.
- Sajnálom, ilyen későn akkor sem mehet be!- ezzel az őr bevágta az ajtót.
* Valami csoda történt? Ez hogy lehetséges? Mégis van remény a túlélésre?*- hullattam örömkönnyeket. Éreztem, hogy újra visszatér belém az életkedv. Hálát adtam az égnek, hogy újabb esélyt adott a menekülésre. Áldottam az őrt, meg az anyukáját, és az egész famíliáját (csak nehogy kihagyjak valakit!). Csupán egyetlen őszinte mondat tudott kicsúszni a számon:
- Hát, ezt jól megszívtad! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te5500/10000Diákszállások 29y5sib  (5500/10000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyHétf. Okt. 27, 2008 9:30 am

Csak dumál, dumál, dumál és dumál. Jár az arca, a pofája, az egész lény nem áll másból, mint hangszálakból és levegőből.
Dühödten, felvillanó szemekkel pillantgattam az aprócska plüssmacira(ami fölött továbbra sem tértem rendre) azonban nem hatott: nem állt be a szája, sőt: ahogy közeledtünk egyre veszélyesebb lett.
Már kezdtem attól félni, hogy van valami a hangjában. Nem is tudom: mondjuk elbabonáz vele, vagy illúziókat kelt, esetleg elaltatbár ettől érdekes módon nem félek és gyorsan elvetem ezt az elképzelést).

Elgondolásaimból és a plüssállat-elméleteimből a megérkezés szakít ki. Rádöbbenek, hogy lassan teljesen immunis leszek a kislény ordítozására. Csakhogy a ma este úgy tűnik, hogy nem akar össszejönni: teljesen rezignáltan fogadom az őr szavait. Nincs apelláta, nincs... nincs... semmi nincs... De akkor most mi van?!

...

Érzem, ahogy elpattan bennem a húr és miután bár nagyon ritkán történik ilyen velem, de valahogy el akarom csöndesíteni az éjszaka állandó zajforrását: a plüsst. Egyszerűen elkap a lendület és gondlkodás nélkül a pofájába nyomom az öklöm. Megnyugodtan konstalálom, hogy belül is, -akárcsak kívül- plüss.
Egy nyugodt, mély lélegzet, majd irritálóan hideg hangon:
- Kedves utasaink, a következő megálló: az Akadémia, hümm... fiúszállás...
Vissza az elejére Go down
Pan
Módosított lélek
Módosított lélek
Pan

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Sep. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te1000/3000Diákszállások 29y5sib  (1000/3000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyHétf. Okt. 27, 2008 10:36 am

Ami akkor történt, arra egyáltalán nem számítottam. Ez a fagyosszent belenyomta azt a mocskos kezét az én gyönyörűséges arcszerkezetembe!!! affraid Ha lenne emésztőrendszerem, biztos kidobtam volna a taccsot (remélhetőleg a képébe), de így csak a fuldoklás környékezett. Miközben krákogtam, vámpír-filmbe illő hangon kijelentette:
- Kedves utasaink, a következő megálló: az Akadémia, hümm… fiúszállás…
- Ez meg mi volt? Suspect Az utasokkal nem illik így bánni!- háborodtam fel a fiú beszólásán felhozott témához igazodva- Még fapados járaton sem! És miért pont az Akadémia? Mit akarsz te velem csinálni?- de inkább nem is folytattam az úti cél firtatását, nehogy véletlen meggondolja magát. Ez nekem így pont jó lesz… Remélhetőleg alkalmam nyílik egy-két szökési kísérletre. Cool

Időközben szép lassan rájöttem, hála a „kitűnő” érzékeimnek, hogy „társam” nem kedveli annyira taktikai bájcsevelyem (vajon miből?), úgyhogy inkább tartottam egy kétperces szünetet. De csak ennyit! Miután kb. letelt az idő, újult erővel folytattam Razz :
- Na és milyen a szállás? Vannak szobatársaid? Aggódok értük, hogyan bírnak egy fedél alatt élni vel…- egy gyilkos nézés miatt félbehagytam a mondatot- Van vendégszobád? Tudod, mert nem tudok idegenekkel együtt aludni… Reggelit, köszönöm, nem kérek! A legfontosabb: vannak ott gyönyörű lányok? Szívesen megnézném őket… Razz - ekkor átváltottam komoly hangnemre és könyörgő szemekkel rákérdeztem arra, ami abban a pillanatban a legjobban érdekelt- Pontosan miért akarod a vesztemet? Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te5500/10000Diákszállások 29y5sib  (5500/10000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyKedd Okt. 28, 2008 8:11 am

Tisztelettel adózom a kis plüsslény képességein. Az egész pofázmányát kitöltöm szinte az öklömmel és képes mégis dumálni. Borzalmas. Krákog, kiköpi az öklömet. Dumál. Felháborító. Kezem újra ökölbe zárul, nem akarom végighalgatni: egy gyors mozdulattal újfent exportálom az öklömet a szájába. Ahogy előbb érzékeltem plüss ez a lény kívül-belül (és továbbra sem térek e kérdés felett dülőre, de még filózok rajta, hogy miként és hogyan. Annyira jutok maximum, hogy valami elszökött jószág a gotei 13 laborjából.) így nem félek, hogy ezáltal tönkrevágom: jó mélyre benyúlok és megpróbálom az ujjaimmal elzárni a torkát, méghozzá belülről.
Őszintén szólva emberrel meg nem csinálnám. Már a gondolattól is kiráz a hideg, de ez egyszerű plüss és eddig nem is tűnt nagyon többnek.

Szóval lenyúlok, hogy elzárjam a levegőjét mindenestül, majd ha megkapom a kért pillanatnyi csöndömet, akkor közlöm neki az időközben feltet kérdéseire a válaszokat:
- Nos, a fiúszállásra azért megyünk, mert van egy üres dobozom. Tetszeni fog neked. Nekem legalábbis biztosan, mert némileg szigetel hangilag. Aztán meglátogatunk valami tanárt. Eddigi terveim szerint legalábbis.
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Yuina Michiko   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 3:54 am

*Yuina Michiko, alias "jégkisasszony" nagy sebességgel száguldva érkezik meg. Fekete haj lobog utánna, tengerkék szemeivel kutat társak után, hátha valaki lesz szíves tájékoztatni. Reméletőleg még ma talál valakit, nem szeretne helyben kidőlni, így is elegett rohangászott ma.*csodálom, hogy nem ütköztem bele egy tanárba*gondolja menet közben.
- Ó, hogy az a...! - inkább elszámol magában tízig, mintsem káromkodjon, ő nem ragaszkodik Aro megröggzött szokásaihoz. Ő nem ilyen. Nekitámaszkodik a falnak, és vár, hogy valaki aranyos megszólaljon és kisegítse az újonc leányzót.*
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 4:31 am

*Önmagamhoz cseppet sem méltó módon miután órákig vártam, elalszok. Egyáltalán nem szokásom várakozás közben elaludni, lehet, hogy ez csak a meleg levegő miatt van. Azt hiszem, jót tesz egy kis séta a parkban, ideje kihasználni a villámtánc előnyeit. Irány a park!*
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 5:51 am

*A villámtáncot alkalmazva érkezek a park felöl, remélve, hogy nem leszek egyedül. Ki nem állhatom, ha egedül én lézengek valahol. Nah, mindegy. Nekidőlök ismét a falnak és várok, szokásomhoz híven.*
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 6:43 am

*Szokásomhoz nagyon nem híven elaludtam már megint. És körbepillantva senki, remek. Mégis mennyire lusták a diákok? tök jó az idő, lehet sétálni, gyakorolni, de ehelyett inkább lustálkodnak.*zsörtölődök, egyáltalán nem szeretem, ha egyedül vagyok talpon. Remélem kitalálnask a sensei-ek valamit, hogy felrázódjon a diákság.*mérgelődök tovább magamban a falnak dőlve.*
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 8:47 am

Hát ilyen nincs! Asszem jobb, ha járok egyet a parkban, mielőtt megint elalszom, jó lenne összefutni egy tanárral, hátha tud értékes információval szolgálni a suli ügyében. Muszáj kiszellőztetni a feje, nagyon állott itt a levegő. HA pedig a diákok inkább llustálkodnak, akkor egészségükre, nekem nincs kedvem heverészni. Nos, egy kicskét kihasználom a villámtáncot, nincs kedvem csigalassú araszoláshoz, mert a végén menet közben bealszik, aztán valaki átesik rajta és a semmiért őt szidnák le. Semmi kedvem most a csetepatékhoz, úgyhogy inkább kivonulok a parkba gyönyörködni a tájban.*
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 9:47 am

*Avillámtánc nem kicsit kifárasztott, már nem is tudom, hányadszorra csinálom ezt a park és a szállás között. Leülök a falhoz, hátamat és fejemet a falnak döntöm, és kevés idő után elalszok. Nem tehetünk róla, ha ennyire lefáraszt minket a fülledt időjárás. Alig várom már, hogy holnap legyen, és jó lenne, ha hűlne a levegő. Asszem ez a szép, de kellemetlen időjárás, mert bármikor jöhet egy nyári zivatar, záporeső, vagy mit tudom én.*
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 4:45 pm

*Nem bírok tovább aludni, egyszerűen felkelek. Nem keltettem nagy felhajtást magam körül, egyszerűen a folyosón aludtam. Nincs sok kedvem ahhoz, hogy a tanárok, vagy bárki pátyolgasson. Magam is el tudom intézni a dolgaimat. szálláskérdés kilőve, a folyosón alszok, amíg nem elsz szobám, ha pedig valaki elesik a lábamban, marhára nem foglalkoztat, nézzen legközelebb maga elé. Fekete hajam valószínűleg, mivel ki van engedve, a kócosnál is kócosabb. IDeje a parkba menni, hátha összefutok valakivel. Jó lenne összetrombitálni a diákságot, szóval jó lenne már egy kis tömeg. Miért én vagyok folyton talpon? Vá, ell egy kis friss levegő a nyugodt gondolkodáshoz.*
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 8:46 pm

*Már nem is tudom, hányadszorra ingázok a park és a szállás között. Hol az egyik, hol a másik. Na mindegy, a lányeg, ohgy valamenniyvel könnyebben megy már a villámtánc, mondjuk igaz, hogy alapképesség, de ezért még sem árt meg, ha gyakorlok és fejleszteni.A folyosó falának dőlve ácsorgok, mint akinek az égvilágon semmi dolga. Igazság szerint lenne dolgom:szobát keríteni, habár én megvagyok itt a folyosón is. Nincs szükségem olyan nagyon társakra, egyedül is remekül vagyok. De ez a túl nagy csönd nekem agyon nem tetszik. Sokkal jobban szeretem, ha zajoganak körülöttem. Aroval például megállás nélkül kerstüka kalandot a Rokungai-ban. Na, akkor nem ismertem az unatkozást, most meg totál uncsi. Alig várom, hogy kiszabaduljak innen, aztán irány a hatodik osztag. Feltéve, ha sikerül a vizsgám és rendesen iamerem a kardomat. Klassz lenne, ha legalább a kardom lelkének alakját ismerném. De azzal még várhatok, előbb még tanulok, hogy az elsődleges célom első pontját elérjem. Aztán következik a többi.*-Lusta banda, a tanárok mikor hajlandóak előkríteni a henyélőket? - zsörtölődök hangos véleménykinyikvánítással.*
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 10:16 pm

*Már kezdem szétunni magam, de mérges is vagyok. Igen lusta népség lehet az akadémiai jónép. Gondolom, hogy ha egy kapitány itt járna, biztos jó adag fejmosást kapna a csapat.Kicsikét boldogítom a falat, így leülök a padlóra, nekidöntöm hátacskámat és fejemet a falhoz, aztán várom, hogy történjen már végre valami, vagy valaki lesz szíves kimozdulni. Habár nem igazán szeretnék nagy felhajtást magam körül, de megnézném, ahogy egy tanár keresztül esik a lábaimban. Hát igen, hozom a szokásos formámat. Legszebb öröm a káröröm, mert nincs irigykedés benne.*
Vissza az elejére Go down
Ex-Shinji
Mesélő
Mesélő
Ex-Shinji

Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Dec. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te0/0Diákszállások 29y5sib  (0/0)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 10:27 pm

A sok diák egymáson fetreng, van amelyik aludni próbál,van amelyik most kell fel. Mindenki nyűglődik, látszik rajtuk hogy a friss, üde, fitt...stb szavakkal már rég nem találkoztak. Csak egy leány ül a kupactól kicsit arrébb, hátával a falat támasztja és kinyújtott lába pont keresztül ér a folyosón. Bár tudta, hogy ezzel a mozdulattal bármelyik felettese áteshet a lábán, de talán direkt csinálja, hogy legyen valami történés eme unalmas szálláson.
Hamarosan egy felfegyverkezett shinigami fut keresztül a folyosón, a lábát ügyesen átlépve. Yuina kinéz és hamarosan meglát újabb két shinigamit akik fejvesztve loholnak , láthatólag az előző után. Az elől futó magasabb rangúnak látszódott. Eme rangjánál fogva keresztül esett a lány lábán, majd ezután a mármár kopasznak nevezhető társa is átesett felettesén.
A magasabb rangúnak tünő hamarosan felpattant leporolta magát és szemöldökét felhúzta:
- Kopaszkám, menj tovább kapd el azt a csavargót ,addig én rendet teszek itt!
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 10:33 pm

*Örömmel veszem a shinigamik jelenlétét, az egyik át is esik a lábamon. Végre valami esemény. Most nézem, nem csoda, hogy keresztül esett rajtam, hiszen a lábam pont keresztül ér a folyosón. Legközelebb vigyázok, semmi szándékosság nem volt benne, egyszerűen csak pihenni akartam.*-Elnézést kérek öntől a gondatlanságomért.*szólalok meg, de a ridegség megmarad. Az egyedüllétem megfosztása mindig a rideg, kegyetlen, és nemtőrődöm-formámat hozza. Muszáj, nem adhatok teret, nem engedhetem meg magamnak a gyengeséget.*-Jól van?*érdeklődök, miután felállok, és meghajolok az udvariasság kedvéért.Elvégre durván fel lehet itt nyalni a padlót, ha valaki nem figyel és a talajon landol. Remélem jó gondolom. Most aztán félhetek, nem tudom, hogy mit jelent ennél a shinigaminál az, hogy "rendet tesz"*
Vissza az elejére Go down
Ex-Shinji
Mesélő
Mesélő
Ex-Shinji

Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Dec. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te0/0Diákszállások 29y5sib  (0/0)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyPént. Júl. 24, 2009 2:28 am

- Köszönöm a kérdését, jólvagyok! - mondja a nem túl magas zömök testalkatú shinigami. Miután elvégezte ruhájának tisztítását, megtörölte az arcát majd rád nézett. A fickónak elég érdekesen áll a már-már kékesen világító, fekete haja.
- Bár ez a tiszteletre méltó kérdés sem volt elég hogy enyhítse büntetésedet.... - ekkor egy kicsit elhalkult , a földre nézett. Így áll ideig majd hirtelen felnéz rád mutat :
- Hisz én vagyok a 3. osztag 17. tisztje!!!! - üvölti teli torokból, de úgy hogy a fején kidomborodó erek szinte külön életet élnek. Majd jobban benéz a szállásukra látja a sok egymáson fetrengő tanoncot. Torkát megköszörüli majd folytatja hasonló hangszínen a beszédét:
- Rusnya banda!!Kifele az edzőpálya körül fussatok 12 kört, majd ha visszajöttetek, seperjetek, mossatok fel, és tegyetek rendet ebbe a kócerájban!!! - majd Yui-ra néz és rendes hangszínen folytatja:
- Ha valami nem lesz rendben, valamit elrontotok téged vonlak felelőségre! - ezek után elhúzza a csíkot a tanítványai után.
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyPént. Júl. 24, 2009 2:32 am

*Végighallgatja a shinigamit, tisztelettudóan, de tisztában van, hogy azért mégis csak hibázott, hiszen gondolhatot volna arra is, hogy átesik rajta valaki.*-Értettem, tiszt úr, minden rendben lesz, ha kitartóan dolgozunk.*mondja ugyanolyan rideg hangnemmel. Nem fog lelkesedni vagy valami, de azért nem fog elmenekülni a munka elöl. Úgy látja, tényleg rájuk fér a mozgás, az épületre pedig egy kiadós takarítás.*-Legközelebb nem fordul elő, oda fogok figyelni.*mondja, aztán ha a tiszt úr mond még valamit, meghallgatja,meghajol, majd elmegy teljesíteni a parancsot. Jól bevált villámtánccal érkezik a diákszállásra a leányzó. Megkönnyebbültenn látja, hogy a diákság már alszik. A lány hófehér, sápadt arcán látszik, hogy rendesen dolgozott, fekete hajzuhataga időközben rendesen összekócolódott a gyakorlópáylán eltöltött idő alatt. Kezében még mindig a zsákot tartja, majd úgy dönt, hogy nekidől a falnak, legújabb szokása szerint. Ám most nem ül le, hanem a magokat rejtő zsákot az övéhez rögzíti, a kulacsa mellé, majd egy darabig ácsorog, nézelődik. Egy idő után a munkától kifáradt leányzó tengerkék szemei lecsukódnak, elalszik.*


A hozzászólást Yuina Michiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 19, 2009 8:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyPént. Júl. 24, 2009 9:15 am

*Jól bevált villámtánccal érkezik a diákszállásra a leányzó. Megkönnyebbültenn látja, hogy a diákság már alszik. A lány hófehér, sápadt arcán látszik, hogy rendesen dolgozott, fekete hajzuhataga időközben rendesen összekócolódott a gyakorlópáylán eltöltött idő alatt. Kezében még mindig a zsákot tartja, majd úgy dönt, hogy nekidől a falnak, legújabb szokása szerint. Ám most nem ül le, hanem a magokat rejtő zsákot az övéhez rögzíti, a kulacsa mellé, majd egy darabig ácsorog, nézelődik. Egy idő után a munkától kifáradt leányzó tengerkék szemei lecsukódnak, elalszik.*
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptySzomb. Júl. 25, 2009 3:18 am

//Mesélő - Rémálom a konyhában, vagy inkább a konyha egy rémálom?//

Nem messze Michiko szobájától, néhány gézengúz elhatározta, hogy megviccelik a lányt, aki jelenleg épp a szobájában alszik. Mielőtt még az álmodozó lány felébredt, a fiúk két, jól megtermett patkányt vittek be a lány szobájába, majd egyenesen a lány mellkasára helyezték őket. Michiko csupán annyit vehetett észre, hogy apró lábacskák nyomkodják mellkasát, hiszen a patkányok folyamatosan rohangáltak rajta össze vissza. A lány, mivel aludt, azonnal felriadt, és szembe találta magát a két rágcsáló egyikével, aki épp orra felé vette az irányt, így most pont farkasszemet nézhettek egymással. Mivel természetesen esténként a tanárok felügyelnek a diákok épségére, így Michiko sikítását hallva, azonnal berohant a szobába az egyik járőröző tanár. Michiko balszerencséjére azonban az iskola területén szigorúan tilos bármiféle állatot is tartani, így a tanár kényszerfőzőcskézésre utalta a lányt, így neki kellett elkészítenie a diákok reggelijét.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te2500/5000Diákszállások 29y5sib  (2500/5000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptySzomb. Júl. 25, 2009 3:43 am

*Pár diáktársa úgy dönt, hogy megtréfálja őt, ami sajos sikerül is a patkány trükkel,de ő egyszerűen fogja a legelső kezébe akadó könyvet, és lecsapja a dögöket, amikről azt sem tudja, hogy mik. De az egyik tanára is megjelenik a nagy zajra, és mázli, hogy addigra elkergeti a számára totál ismeretlen lényeket. Ő meg illedelmesen meghajol, aztán ha jön a prédikáció, akkor végighallgatja halál nyugodtan, szokásához híven. Nem szokott beijedni egy felnőttől sem, nem az a nyafka, ijedős kislány. Ahhoz túl sokat élt át, hogy olyan legyen.*~Gyenge trükk. Hogy ijedjek meg olyasmitől, amről azt sem tudom, hogy micsoda. Kérdezzenek ezek a lassú felfpgásúak, mielőtt meggondolatlanul cselekednek.*-Sensei, ezek miféle dögök voltak?*kérdezi, és marhára nem érdekli, mi lesz a következménye a kérdésének.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Danvolt
Quincy
Quincy
Daniel Danvolt

Férfi
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 7
Age : 33
Registration date : 2011. May. 10.
Hírnév : -9

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te0/0Diákszállások 29y5sib  (0/0)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyHétf. Május 16, 2011 8:15 pm

Egy ideig a kislányt nézem, majd végre megszólal.
- Viszlát Dancsi.
A kislány eltűnik, majd felkelek az ágyból, egy kis esti sétára indulva. Előbb azonban elkezdenék olvasni egy könyvet, ami a párna alól került elő. A könyv valójában egy napló, így leteszem az éjjeli szekrényre, mivel nem lenne helyes beleolvasni más naplójába. Az előbb kapott becenévvel nem törődöm. Elhagyva a szobát, az edzőterem felé veszem az utam, kezemben a fakardommal.

// A kislány nem más, mint Yachiru Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Daniel Danvolt
Quincy
Quincy
Daniel Danvolt

Férfi
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 7
Age : 33
Registration date : 2011. May. 10.
Hírnév : -9

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te0/0Diákszállások 29y5sib  (0/0)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyKedd Május 17, 2011 5:56 am

Visszaérve a szobámba, kidobom a törött kardot, majd lefekszem. A napló még mindig ott van az éjjeli szekrényen. A kezembe veszem, majd elolvasom a keménylapos borítón a nevet, amin Ayumu Michiyo neve áll. A naplót berakom az éjjeli szekrény fiókjába, azzal a szándékkal, hogyha legközelebb látom, visszaadom neki a naplót, de arról fogalmam sincs, hogyan keveredhetett ide.
- Holnap lesz az első napom. Nem árt, ha kipihenem magam. Ha elvégzem ezt az iskolát, akkor csatlakozni fogok a nyolcadik osztagba, és viszonozhatom Michiyonak azt, hogy megmentett a Lidérctől, átküldött ide, és segített abban, hogy tanulhassak ebben a Halálistenképző akadémiában. Márpedig el fogom végezni.
Ahogy befejezem előbbi hangos gondolkodásomat, lekapcsolom a lámpát, majd elalszok.
Vissza az elejére Go down
Naganori Asami
5. Osztag
5. Osztag
Naganori Asami

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2013. Jan. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te5000/15000Diákszállások 29y5sib  (5000/15000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyKedd Jan. 15, 2013 8:02 am

//Újra az Akadémián –avagy hová tűntek az iratok?//

*Szokás szerint utólag jöttem rá, hogy néhány irat az Akadémián maradt. Utam a diákszállások felé vezetett, mivel nem tudtam, hogy vannak-e órák abban az időben, mikor érkeztem. Meg azért valamennyire kíváncsi voltam egykori tanáraim hogylétére is – vajon bírják még a kiképzést? Ahogy a szűk folyosón baktattam, ismerős emlékek jutottak eszembe. Például, mikor Reináékkal rengeteg fejfájást okoztunk a fiúknak, ki és hogyan tűntette el a ruhájukat, míg ők fürdőztek. Ez édes bosszú volt a leselkedésekért. Csöngetés után érhettem, s egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy egy szőke hajú, zöld szemű kis tanonc ütközött nekem a nagy rohanás közepette.*
- Ne haragudj, nem láttalak! - *szabadkoztam, és reméltem, hogy a kis pöttöm nem kezd el sírni, különben hamar véget ért volna kezdődő shinigami-pályafutásom. Legalább is, ha Hanbei-sannal futunk össze, biztosan. Szereti a tanulóit, és nem is az haragtartó típus, karót nyelt, szabálymániás tanár. Hollowismeret-tanárunk reméltem, a közelben jár legalább, még ha láttam is esélyét, hogy kapok a figyelmetlenségemért, de legalább előkerülnek azok a bizonyos elkallódott iratok.*
- Minden rendben, Picúr? - *valahogy előtört belőlem az anyai ösztön, aminek még korai lenne, hisz tudtam, Yamidorival folytatott románcomnak nem igazán lesz különösebb nyoma. Kedves mosollyal igyekeztem jó benyomást kelteni, hogy ne gondoljon rám vérmes házi hárpiaként, s eme elképzelésem szeretett zanpakutóm szellemét is felvidította, nevetéséből következtetve.*
~ Te már csak Asami maradsz, kedvesem! ~ *kis piszkálódására csak legyintettem egyet, s a kelleténél kissé hangosabban találtam válaszolni neki.*
- Pont te beszélsz, Madárkám? - *Aztán észbe kaptam, hogy más is hallotta. Mondjuk ez a kicsi lány.*- Bocsánat, apróság, csak Yamidorival viccelődtünk.
*mutattam az oldalamon hordott kardra. Hogy tereljem a figyelmét, elkezdtem kérdezgetni arról, milyenek a tanárok, mi a kedvenc tantárgya, satöbbi, amit ilyenkor szokás. Csak ne kezdjen el sírni. Nincs rosszabb egy síró kis pöttöm lurkónál.*
- És hogy van Majd-elolvadok-a-tanulóimtól-san? - *tettem fel utoljára ezt a kérdést. Na, igen, a többi tanár nem volt annyira elragadtatva tőlem, főleg a hakudát oktató nem, ő egyenesen falnak ment a pocséknak is csak jóindulattal minősíthető teljesítményemtől. Legszebb az egészben az volt, mikor elkezdtek faggatni arról, hogy miként lehetséges az, hogy kéréssel és nem paranccsal hívom elő, s azon lepődtek meg leginkább, hogy egyenrangú félként kezeltem. Pedig elvileg nekem kéne a főbb irányadónak lennem. Csakhogy ez egy kicsikét máshogy alakult, mint ami a megszokott… Mint megtudtam tőle, Natsukinak hívják.*
- Jaj, de modortalan vagyok… az én nevem Naganori Asami -*mutatkoztam be a kis nebulónak. Barna hajamat félresöpörtem az útból, mivel a tincs, ami előre lógott, enyhén, de zavart a látásban.*
~ Nem az iratokért akartál visszajönni, kedves? ~ *szólalt meg már másodszor is Yamidori. Nem szerettem, ha akkor osztotta meg velem gondolatait, mikor másokkal beszéltem, s ezt tudta jól, és általában pimaszul ki is használta szerelmem. A tanáraim előtt mélyen hallgattam arról régebben, hogy mi is folyt a háttérben, s ez az osztagomnál sem volt másképp.*
~ Ha nem viselkedsz, egy hétig nem szólok hozzád! ~ *eme fenyegetésem elérte célját, mivel Natsukival történő beszélgetésem során nem szólalt meg többet a fejemben.*
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Diákszállások Cl0te5000/15000Diákszállások 29y5sib  (5000/15000)

Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások EmptyVas. Jan. 20, 2013 2:50 am

Az ismeretlen néni... kémveszély? O.O

Nao~channak szüksége volt rám. Már vacsora közben is mutatta a titkos jelünket, ami azt jelentette, hogy találkoznunk kell, de mindenféle titkos jel nélkül is éreztem! Elvégre nem hiába vagyok a nővére. Az, hogy valamikor mi egyek voltunk, elég szoros köteléket hozott létre köztünk ahhoz, hogy ha valami bántja, valamit szeretne, vagy valaminek nagyon örül, akkor azt én is megérezzem. Szóval nem volt mit tenni. Lelkesen vettem elő a titkos egyenruhámat, ami megszólalásig pont olyan volt, mint Nao~chané. Úgy állítottam be a hajamat, mint ahogy Nao~channak szokott állni, olyan tündérien édesen és angyalian kócosan, mint aki frissen kelt ki az ágyból. Embarassed Pár pillanatig a tükörben megszemléltem a munkám eredményét. Nao~chan integetett vissza a tükörből Cool. Ezek után magamhoz vettem a kardomat, párnával és takarókkal kitömtem az ágyamat, hogy úgy nézzen ki, mintha benne feküdnék, és épp nagyon mélyen aludnék. (Ezt Aputól tanultam Cool ) Ezek után az ablakon keresztül ki is szöktem. Még vacsorakor félig kinyitottam az iskolai folyosók egyik ablakát, azon keresztül most bemásztam, és immár célegyenesbe voltam Nao~chan irányába. Muszáj volt sikerülnie, hisz Nao~chan várt rám! És nem hagyhatom ilyenkor magára. Aputól tanult, hangtalan futással hagytam magam mögött sorba a folyosókat, mikor egyszer csak neki mentem valaminek, vagyis pontosabban valakinek. Egy fekete hajú néni játszott útakadály játékot. Talán majd én is kipróbálom, ha nem épp egy szigorúan titkos, és nagyon fontos küldetés közepén leszek Cool. Hirtelen azonban egy félelmetes gondolat futott végig a fejecskémen. Mi van, ha a néni egy új tanárnéni? Vagy esetleg mumus, netalán iratellenőrző kém, akármi legyen is az! Kénytelen voltam bevetni a Nao~chantól eltanult módszert. Azt, aminek egy ember, vagyis élő shinigami sem tud ellenállni, vagyis a Genki Neko style~t. Kissé könnyes szemekkel alulról néztem fel a nénire, ami nem volt nehéz, hisz magasabb volt, mint én. Ennek aztán meg is lett az eredménye. Még úgy is, hogy én nem csináltam olyan jól, mint az öcsém. Igaz, hogy lepicúrozott, de ha ezért cserébe biztonságba eljutok és ami még fontosabb időben az öcsémhez, akkor hívhat így nyugodtan. Ha ez nem használ, akkor kénytelen leszek valamilyen kidout használni, csak fel ne robbanjon Embarassed
Azonban a néni elkezdett magában beszélni, bár az is lehet, hogy kém, is valami szuper kis telefonnal épp információt adott le a feletteseinek, ahogy apu szokott jelentéseket írni. Bár ez így buta dolog, ha csak szóban teszi, hisz így nem lehet belőlük szépeket hajtogatni, vagy rajzolni rá... De senki nem mondta, hogy a mumusok és az iratellenőrök okosak lennének. Eközben a néni és észrevette, hogy lebukott, hisz nem kerülheti el semmi a figyelmemet, elvégre apu és anyu gyereke vagyok Cool. Így aztán mentegetőzésbe kezdett, és inkább bemutatta azt a Yami valakit. Biztos így hívják a főnökét. Mumus nem lehet, hisz azt az előbb teszteltem, és mumusok nem reagálnak a neko style~ra így. Ha pedig nem mumus, akkor Anyu azt tanította, hogy be kell mutatkozni.
- Genki N... - egy pillanatra majdnem a saját nevemet mondtam ki, de mivel épp Nao~channak vagyok öltözve, így ez nem lenne jó. Elmorzsoltam néhány könnycseppet, szipogtam néhányat, majd úgy folytattam, a legcukibb nézésemmel - Genki Naoki hai. És Naoki nem ismer "Majd-elolvadok-a-tanulóimtól-san" bácsit, se nénit hai. Naokinak nincs ilyen nevű tanára hai Embarassed
Az ismeretlen néni erre, talán még mindig a Neko~style hatása alatt bemutatkozott. Azonban ekkor megéreztem, és nem sokkal később meg is hallottam Nao~chan oly jól ismert lépteinek a hangját. Nem járt hangosan, nem csoszogott, semmi ilyesmi. Csak egyszerűen nem lehetett félre hallani az öcsém járását. Teljesen másképp járt mint Anyu vagy Apu vagy Suzi~chan... Lelkesen, de kissé szorongva fordultam Nao~chan felé. Pont ugyan úgy nézett ki, mint én. Szó nélkül mentem elé, majd megöleltem. Nem volt szükség szavakra, elvégre mi összetartoztunk hai Cool
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Diákszállások _
TémanyitásTárgy: Re: Diákszállások   Diákszállások Empty

Vissza az elejére Go down
 

Diákszállások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Lélektovábbképző Akadémia-