-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nagytakarítás

Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi


nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Nagytakarítás Empty
2011Aug23
TémanyitásNagytakarítás

Uff, mindenki! Anyahajó

  • Gondolom néhányótoknak feltűnt, hogy pár board nincs a helyén. A staffal úgy gondoltuk, hogy egy kicsit átrendezzük a boardokat, így pár áthelyezésre került, vagy épp átneveztem őket. A következő boardok kerültek át más helyre:
    • HYL - Száz évvel később (Ahova át lett helyezve: Alternatív board -> Jövő)
    • Város (Ahova át lett helyezve: Seireitei és környéke)
    • Lélektovábbképző Akadémia (Ahova át lett helyezve: Seireitei és környéke)

    Ezen kívül az eddigi Menosok erdeje át lett nevezve Hueco Mundová, így most már nyugodtan lehet oda olyan topikot kérni, ami nem Las Nochesben található. A már megnyitott, nem Las Nochesbe való topikokat már áthelyeztem az új boardba, tehát ott tessék őket keresni, ha esetleg nem találjátok előző helyeiken.
    Hamarosan új boardok nyílnak meg Las Nochesben, amik majd az Espadak tornyai lesznek. Ide kerülnek majd az Espadak, valamint fracciónjaik szobái, és a hozzájuk kapcsolódó helyiségek.
  • Aztán, hamarosan új LP besorolást kapnak a Hollowok, valamint a Módosított lelkek is. Gondoltam szólok, hogy nem árt, ha felkészültök rá. xD
  • Szayel már szólt a Hír bejelentős topikban (meg azt hiszem, az arrancarok kaptak is ezzel kapcsolatban püt), de én is szeretnék szólni, hogy a hierro pontozása módosult. Tehát kérnék mindenkit, hogy aki még nem tette volna meg, az javítsa a pontozását a megfelelő módon >.<
  • Leszögezném, hogy a nemesi karakter indítása, engedélyhez van kötve, tehát mielőtt bárki is indítana egy ilyen karit, először kérjen engedélyt!
  • Ööö... aztán tudtommal már készül egy kaszt segédlet is, amiben Szayel leírja, hogy mit is tudnak bizonyos kasztok. Szerintem elég hasznos, és remélhetőleg tanulmányozni is fogják. Ezek után nem szeretnék majd látni olyat, hogy egy vaizard sonidozik, vagy hasonlók... Rolling Eyes
  • A következő lesz a tiltólistás képességek. Készülni fog egy lista, ahol fel lesznek sorakoztatva, hogy milyen képességei is lehetnek egy karakternek, és milyenek nem. Ezen kívül fel lesz tüntetve, hogy melyekhez kell majd engedély. Lesz olyan is, nem kell félni. Wink


Asszem egyelőre ennyi, majd jelentkezem ismét, ha újabb fejlemények lesznek.

Addig is, további kellemes nyarat! ><
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Nagytakarítás :: Megjegyzések

No Comment.
 

Nagytakarítás

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: