-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 3. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te13500/260003. kategória - Page 2 29y5sib  (13500/26000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 1:58 am

Kanade: S nem azért mert megvolt Neutral
Elinia: Szeretem a flashback mangákat.
Hana: Tetszik a dizájn.

1. Kanade 2. Elinia 3. Hana
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:22 am

Uff!

Jöttem már én is szavazni, mert hogy már miért is ne (meg remélem azért sikerül ezzel rávenni néhány usert, hogy szavazzon végre... Surprised). Kicsit tényleg nehéz volt a választás, mert rengeteg szuper alkotás született, és néhányan tök jó képeket választottak a borítók elkészítéséhez, ami még ráadásul rátett egy lapáttal, és nehezebbé tette a döntést, de azért csak megszületett *.* Tehát, az én választottjaim a következők:

Hana Akamoto - Hűűűűű *>* Piros és fekete *.* Egyik kedvenc színpárosításom *.* Nagyon imádom, és mikor facsén is láttam a képet, totál beleszerelmesedtem, szóval mikor itt megláttam, már biztos volt, hogy szavazni is fogok rá. >.< És igen, először kapásból Teora gondoltam a vörös, hosszú haj miatt... xD És még mindig imádom, ahogy rajzolsz, szerintem nagyon szuper *.*

Slarin (nem írom le a teljes nevet, lusta vagyok hozzá... Neutral és igen, a ctrl-c ctrl-v kombóhoz is... Neutral amúgy meg tudom, hogy egyszerűbb lett volna úgy megcsinálni, mint hogy most ide kisregényt írok, de nem baj... Neutral xD) - Velociraptor Slariiiin xD Nekem nagyon bejön, szerintem ötletes, és amúgy is kedvelem a dínókat, mert hát olyan cukik *.* Főleg plüss formájában Surprised (Dincsi plüssdínó by Kitsu <3 *.*)

Sakamoto Karin - nagyon tetszik (főleg a kép xD) *.* Lehet a sok zöld miatt, nem tom, de nagyon bejön xD Viszont a sztori leírása is szuper.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te40600/450003. kategória - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:33 am

Hali! Very Happy
Megjöttem leadni a szavazataimat az én szerencsés hármasomra.

Sierashi Yuusuke: Már a borítóval megfogtál, de a leírással együtt már biztos voltam, hogy megérdemled a szavazatom.

Hanabi Shiori: Nagyon jól kidolgozott lett a borító és leírás nélkül is mindent elmond a történetről.

Namie Fujishima: Mindegyik borító tetszett és jók a leírások, szóval tőlem kapsz egy szavazatot.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te32500/450003. kategória - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 8:28 am

És végül a sok galibát okozó kategória. Lehet kicsit másképp gondolkodom, de én igazából maguk a borítók alapján döntöttem nem a mellé írt sztorikat értékelve ^^ Persze az is számít, el is olvasgattam, de én így értelmeztem a kategória leírását. Ha azokat veszem figyelembe lehet másképp alakult volna a sorrend.

Namie Fujishima: Abszolúte mintha egy polcról vettem volna le Surprised a DVD borító meg különösen édes >.< csak szegény Sky dípel, hogy otthon lett hagyva T^T
Hana Akamoto: Tetszik az ötlet a megcserélt coverről ^^ Eiji démoni alakja meg nagyon bishi lett >//< bár nem biztos hogy akarnék találkozni vele, annál jobban ragaszkodom a koponyámhoz Surprised
Nakano Kanade: Ezt is simán nézém eredeti mangaborítónak. ^w^

Összegezve: Namie, Hana, Kanade

p.s. Igyekeztem egyéni pályázatokat kiválasztani, hogy megkönnyítsem az értékelést. Igazság szerint még jópárat be tudtam volna írni, de ahogy nézem sikerült minden kategóriában más-más júzereknek esélyt adnom a nyereményre ^^ Ezzel némileg nyugszik a hőzöngésem, hogy nem szeretnék kiemelni senkit.
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te7000/120003. kategória - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 9:46 am

Kialakult bennem, hogy kikre akarok szavazni ebben a kategóriában, szóval a tervezett időpont előtt bedobom a voksaimat :]
Szinte minden pályaműben ki tudnék valamit emelni, ami tetszik vagy megragadott, és hát valamelyik borítóra például csak azért nem szavazok, mert a készítője szinte biztosan magasabb helyezést fog elérni az itteninél egy másik kategóriában. No de íme a lista:

Mori Kouta & Touma Vance McCay - BL-doujinshi, yes-yes-yes szerlmes lány Mori-sensei és Torma-chan, csodálatos párosítás. Már nem tudom kinek az ötlete volt, de Karin-senpai különösen élvezte a munkát, meg Midori-chan is. Igazán nem volt szép a senseitől, hogy felfüggesztett minket Arrogáns És természetesen nem ez az egyetlen példány, ami készült Twisted Evil

A fenti kijelentések szigorúan a karakter szempontjából íródtak Neutral Egyébként bár a borító egyszerű, mégis komplett. A cím elhelyezése különösen tetszik. És még azt is hajlandó vagyok elnézni, hogy a szakkörünket nem Genshikennek hívják, mivel az túl klisé Neutral

Sierashi Yuusuke - Jó minőségű alapkép mellé jó megvalósítás társul, csomó olyan dolog rá lett téve, ami rajta van az eredeti mangaborítókon is, ami nagy pirospont a szememben. Ami nem tetszik, az a cím elhelyezése, és talán az ismertető is egy kicsit hosszabb a kelleténél, de ez a két dolog nem ront annyit a minőségén, hogy ne szavazzak rá.

Sakamoto Karin - Karin-senpai megvillantja tehetségét Cool Mindkét borítóhoz kiváló alapképet sikerült választani, az ismertetők hossza is optimális, és a tartalmuk is tetszik. A Zombieland-et simán olvasnám is, csinos, badass csaj főszereplős zombisztori, hű *.* A mangák címe viszont kicsit elbújt sajnos, jobban is kiemelhetted volna.

Tehát:
Mori Kouta & Touma Vance McCay
Sierasi Yuusuke
Sakamoto Karin
Vissza az elejére Go down
Vayuolos
Módosított lélek
Módosított lélek
Vayuolos

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Hitomi lakásán
Registration date : 2011. Jul. 29.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te7000/120003. kategória - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 12:04 pm

Viclyn Do'ana: Hangulatos borítók lettek, szeretem az ehhez hasonló sztorikat, még meg is venném szerintem, ha létezne ilyen manga Surprised
Hana Akamoto: Fú, egyre jobban szeretem a rajzstílusodat >< Első pillantásra fel lehet ismerni, az pedig, ahogy a lábakat dolgozod ki, különösen gyengém *3*
Nakano Kanade: Mahou Shoujo Kanade Magica, yaay - remélem, QB-t előbb-utóbb kiakasztod benne, igazán megérdemelné xD Sokban hasonlít az eredeti borítókra, és emlékszem, elég sokat foglalkoztál is vele ><
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 9:40 pm

Nem akarok és nem is fogok hosszú litániát írni, csak savazok és kész. Surprised Azért be kell valljam, kellemesen meglepődtem, amikor láttam, hogy ebbe a kategóriába érkezett a legtöbb mű. Surprised

Karasu Vex: Szavazatomat a lolis mangáért kapod, mivel besírtam rajta, amikor először megláttam. Mielőtt még bárkinek is piszkos gondolata támadna (ismerlek benneteket Neutral), jómagam nem vagyok pedobear. Neutral I  Slarin

Yamasaki Shizuka: Tetszik, hogy az egész borítót magad rajzoltad, lévén szerény személyem tudása kimerül a pálcikaemberek és a vérgólyák digitálisan való alkotásában. Neutral xD

Ayumu Michiyo: Mintha az egyikben Hirót vélném felismerni. Neutral xD Remélhetőleg marad egy kis nyugta, miután besegített a szerelemgyárban. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Lucifer Curiel
Hollow
Hollow
Lucifer Curiel

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Tartózkodási hely : Eras nyomában *.*
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Eras gazdi legtökéletesebb nyálzó utánfutója *q*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te8000/150003. kategória - Page 2 29y5sib  (8000/15000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 4:37 am

Szívem szerint nem szavaznék ide, mert tényleg nagyon rettentően nehéz választani a sok klassz munka közül. Viszont ha már kell, bedobom a három jelöltemet a mély vízbe, aztán ússzanak! :/ xD

1. Megnevelhetetlen vaizard úr (Sierashi Yuusuke): Megláttam és megszerettem, na a borítót... nincs mit félreérteni a dolgokon. Mikor először láttam a képet, akkor is annyira husi volt a kis süninek öltözött srác, hogy majdnem felfokoztam a süncit Michi újabb hóbortjává. Szerencsére ez kimaradt, mármint... a sünik szúrósak, meg ha véletlen összeakadt volna Yuu-val ilyen alakban, egy életre lelki törést, és maradandó sérüléseket szerzett volna. >.<
Egyébként tetszik maga a kiindulási kép is, és az is, hogy annyi mindent tápakoltál, mégsem lett sok, sőt, tényleg olyan, mint egy igazi Bleach manga. *.*

2. Dögös hadnagy a tuják közt-san (Namie Fujishima): Ide csak annyit, hogy Maki-chan is nyomizgatni valóóóó, és mivel kedves karim már őt is kiszemelte, soha többé nem lesz menekvése. Mondjuk, az cseppet elszomorított, hogy sehol sem láttam nyuszikát a közelében. T.T
És rettentő jól sikerültek a munkáid, nem csak ez az egy, amit külön említettem, hanem a másik kettő is, jók lettek. Gratula!^^

3. A legjobb epertorta készítő fukutaichou barátom (Nara Shiratori): Mert igenis megérdemled, és jól sikerült a manga terved, és egyébként is Michi oda meg vissza van az epertortádért, szóval biztosan rohanna megvenni, lehet, még ezzel is aludna. Very Happy Szóval ez egy jó ötlet volt!^^

A többiek is nagyon jó munkát végeztek, és nagyon tetszettek az alkotások, de savaztam, aztán leolvadtak az ujjaim, így csak találomra nyomogatom a billentyűket. :/ De nem baj, Eras gazdiiii, én így szeretlek!*.*

Jelöltek: Yuu-nyan, Namie és Nara-san
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te15800/300003. kategória - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 5:11 am

Csapó kettő! Lássuk az itteni választottjaimat.

Sierashi Yuusuke: A borító nagyon tetszik és az a cuki Sünsuke (Sün Yuusuke^^) nagyon tetszik. A történet, amit mellékeltél az is nagyon ötletesnek hangzik, ha lenne, ilyen én biztos elolvasnám az összes kötetet. Very Happy

Yamasaki Shizuka: mint minden Shizu-chan által készített kép ez is nagyon tetszik. Így tovább. Very Happy

Sakamoto Karin: Huh… ez is nagyon tetszik. Mind a töri mind a borító 5*-ös. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te16300/300003. kategória - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 7:00 am

Meg kell mondjam, azt hiszem itt voltam a legnagyobb gondban választás terén, mert annyi jó mű született, hogy legszívesebben mindenkire leadnám a voksomat (már nem mintha az előző két kategóriában nem így lett volna, félreértés ne essék >.<). De végül döntenem kellett, úgyhogy itt vannak:
Sierashi Yuusuke: Nem olvastam még a kisszékes történetet, de most már komolyan belekezdek! És most felteszek egy nagyon abszurd kérdést: Hazavihetem Süni-Yuu-t? ***.*** Annyira kawaii meg minden, ráadásul szuperhős is, ennél jobb háziállat nincs *.* Viszonylag komolyra fordítva a szót, nagyon tetszett a történet és a különleges eredetiség is,úgyhogy megérdemelsz egy szavazatot ^^
Namie Fujishima: Annyira jók a borítók, gyönyörűek a rajzok, engem nagyon megragadott, mást nem is igazán tudok mondani >.< Meg már paterolnak a géptől, úgyhogy sietnem kell az indoklással ^^"
Viclyn Do'ana: Először is, egy ideje eléggé rákaptam a gonosz karik imádására, úgyhogy előny volt a törinél ez, ráadásul a képek is nagyon tetszettek, meg ahogy össze lett rakva... egy (vagy inkább sok) szóval teljes egészében magával ragadott, mást nem igazán tudnék róla mondani >.<

Itteni imádott hármasom: Yuu-chan, Namie, Vicy
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ayumu Hirateuchi
10. Osztag
10. Osztag
Ayumu Hirateuchi

Férfi
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 70
Age : 39
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2009. Dec. 31.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te7500/150003. kategória - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 8:40 am

Viclyn Do'ana Izgalmas, lebilincselő történeteknek tűnnek, szép borítók. Én is befizetnék rájuk. Smile

Hanabi Shiori Nagyon szép, igényes borító lett Smile és imádom a shoujot >.< xD

Sierashi Yuusuke Kreatív, cuki. Surprised Ezt is megvenném, ha valóban létezne
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te7600/150003. kategória - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 9:07 am

Nos, én csak egyetlen egy borítóra szavazok.

Nagyon nehéz volt a döntés, mivel rengeteg nagyon jó van.
Azt hiszem, jogos lenne ha végig sorolnám az összes pályázó nevét, mivel mind nagyon jó borítókat készítettek. Azt hiszem azért a választottam borítójára raktam a voksomat, mert ő kézi rajzolást használt, nem pedig digitálisat(remélem jól fogalmaztam, nem vok képben ezekkel a dolgokkal).
Tehát a jelöltem:
Haiiro Kira


A hozzászólást Hiraikotsu Omote összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 30, 2011 9:08 am-kor. (Reason for editing : Hiraikotsu Omote)
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te8500/120003. kategória - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 8:12 pm

Na ezt tegnap jól elfelejtettem, tehát megkésve bár de törve nem... x"D

Hana: értékelem, hogy saját magad rajzoltad a mangát, szerintem a történet is komoly lenne!

Yuu-chan: annyira aranyos és totál vicces, én biztos jókat derülnék süni Yuusuke történetén!

Michi: csak mert nyuszikák *.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te53000/650003. kategória - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 10:37 pm

Mi a retkes fűszál rohadása?! Egyik se bugyi villantós szennylap! Szakadna rátok a Plútó árnyéka, miközben klotyón trónoltok és enka-t nyomatnak a szomszédos bugylibicska bódéban...*mérgesen bemutatja barátját, középső ujját*

Cöh, ha már tolni kell valami szutykot...akkor a sokkolóval felcsapatott válltángálást kapja:

1. Brutálra homokkukkeros zakkant fruska vagy kurvára elpattogott a bogyóm és bebandzsultam a lepényleső színét: Baszod! Totál becsócsáltam lecincáltad egy bevédett féle fajta tűzcsiholó köntösét!

2. Ufó takonyban hempergetett szálka lövöldöző mini némber: Csini bige! Klassz stukker!

3. Betoji tapsi mániákus becsavarodott páros menü hajhász: Csülkeim közé nem kaparintanám...Pöpec példája a mibe ne mássz bele, ha marhára nem visz rá a féreghajtás, hogy elpatkolj! Okádék cécó díjnyertes baromsága!

In magyarszki:

Durcásan vért izzadtam mire kiválasztottam három nyertesem. Nahagyon nehéz volt!@_@ Mindenkinek giga gratula! Az összeset begyűjteném és elolvasnám!>o< ~Én kurvára nem, az hót ziher...NINCS peros karikás! Eszem faszom zaciba hajítom! Mi a flancolósan lécen átgórt tízes védelem ez már?!~

1. Namie Fujishima: Rohadt hiteles!*o*

2. Sakamoto Karin: Szeretem a zombi témát, meg a fegyvereket és emlékeztet egy könyvre, amit nem rég ajánlottak!>o<

3. Ayumu Michiyo: Muszáj, mert imádom a történetet és imádom a karikat! Nem tehetek róla, nem bírtam nem szavazni rá!ToT
Vissza az elejére Go down
Hamaro Shintaro
1. Osztag
1. Osztag
Hamaro Shintaro

Leo Horse
Hozzászólások száma : 30
Age : 33
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza
Registration date : 2010. Aug. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
3. kategória - Page 2 Cl0te6500/150003. kategória - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptySzer. Aug. 31, 2011 1:33 am

Haiiro Kira a rajzok miatt nallam o az elso
Hanabi Shiori nekem nafyon tetszett a munkaja
Nakano Kanade aranyos volt az biztos a munkad
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptySzer. Aug. 31, 2011 10:44 pm

Üdv!

Mivel tegnap, augusztus 31-én telt le a határidő, így a szavazást LEZÁROM. Egyik pályázó sem lett inaktivitás miatt a kizárva a versenyből. Az eredményhirdetésre valószínűleg hétvégén fog sort keríteni Yoruichi, addig is türelmet kérünk Wink


Gratulálok mindenkinek az ötletes képekhez

Rose
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 EmptySzomb. Szept. 10, 2011 7:53 am

Uff! Anyahajó

Ezennel kihirdetem a nyerteseket. Meglepő módon az első két hely megosztásra került.

1. helyezett - Natalie Salazaar
Jutalom: 3500 lp és 3000 ryou + engedély (Bankai, Bankai II, Kapitányi poszt... stb. amelyiket választja a júzer, és amelyikkel még nem rendelkezik!)

2. helyezett - Sierashi Yuusuke
Jutalom: 2500 lp és 2000 ryou

3. helyzett - Namie Fujishima
Jutalom: 1500 lp és 1000 ryou

A nyertesek az általuk megválasztott karakternek utalhatják nyereményüket!
Ezen kívül minden résztvevő kap 1 db ingyen technikát a részvétel miatt.

Gratulálok minden nyertesnek!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




3. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 3. kategória   3. kategória - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

3. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Bleach Nyereményjáték :: 2011 - Születésnapi nyereményjáték-