-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 2. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lucifer Curiel
Hollow
Hollow
Lucifer Curiel

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Tartózkodási hely : Eras nyomában *.*
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Eras gazdi legtökéletesebb nyálzó utánfutója *q*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te8000/150002. kategória - Page 2 29y5sib  (8000/15000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 4:16 am

Maaaaah T.T Gyorsan gépelek, lehet, a helyesírásom is elromlik, de nem akarom látni, kire, mire szavazok, mert a végén ez is veszélybe kerül, és átírom, és hozzáírok, és... *szuszáááá -.-"*

1. Dalos pacsirta Kanna-chan (Nakano Kanade): Imádtam, és kész. Nem lehet túlrsézletezni, és bár pont te voltál, aki kiütötted Michit az vég előtt majdnem egy köpéssel, azért igenis tetszett az egész, és szívesen megismételném, és várom is már, hogy lemenjen a következő. Very Happy *Lulu csak duzzog a háttérben, mert őt emberszámba sem vették xD*

2. Szalagos kiscsaj (Yamasaki Shizuka): Mert az első katos munkád is nagyon tetszett, mégis mást választottam helyetted. Szeretem a munkáidat, nagyon jól rajzolsz, és még most is azon agyalok, hova használhatnám még hollóMichi képedet. Szóval ügyes, ötletes! Grat hozzá!^^

3. Husiiii cica-san (Vayuolos): Csak ennyi: Kon!!!!négy!*.* Valami haláli jó, Kon is, meg a hollow holló is. Very Happy A kis történet meg perfekt, és nagyon tetszett, és kész vagyok!^^" xD

||Valamint igen, pofátlan vagyok, és ha csak apróbetűben is, de ideírom Furi cuccos hapit (Nocturn) is, sőt azt az elhanyagolhatatlan momentumot is, mi jött ki nekem. Nagyon, de nagyon tetszett, hogy a nyuzsikák is bekerültek, meg persze a szerelemgyár, bármennyire is menekülnének előle a karijaid. >.< Szóval: Együtt füveztem a Nyuszikával, mert emo vagyok. :/ Very Happy Nagyon állat, de "Mi az a fűhüüüü?", hogy a kedves karimat idézzem. >.<||

Tehát a szerencsések: Kanade, Shizuka és Vayuolos.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 4:27 am

No, jöttem én is szavazni! Legszívesebben nem is választanék, mindenki megkapná Tőlem azt az egy szavazatot, de dönteni muszáj ugye. Surprised

Nara Shiratori: Ötletesnek tartom, biztos volt vele munka elég. Először Én sem vágtam, hogy mi olyan nagy szám a fejlécen, de miután rázoomoltam minden világossá vált. xD +1

Vayuolos: Szuperül sikerültek a kis figurák, de valamiért úgy érzem, hogy egy sötét hatalom áll az elkészítésük hátterében. Csak nem darkCephalus? o.O +1

Taknyi (alias Shiroichi Anao): Ez meg csak szimplán tetszik, szóval ide nem tudok más szempontot írni. Surprised És még így is simán kihúzom ezt az értékelést is két mondatra, muhaha. Neutral +1

Peace! 2. kategória - Page 2 883936
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te32500/450002. kategória - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 8:09 am


Karasu Vex: Azóta esélyes kedvenc hogy beküldted, és nem azért mert az egyik első mű ^^
Sierashi Lee: csak mert egyszer már tényleg szeretném ha nem kórusba akarnának felvételizni a notóriusabb újoncaink :<
RawR: Az első vagy a második fejlécet szívesen látnám akár a főoldalon is! ^^

Összegezve: Vex, Júlí, RawR
Vissza az elejére Go down
Vayuolos
Módosított lélek
Módosított lélek
Vayuolos

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Hitomi lakásán
Registration date : 2011. Jul. 29.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te7000/120002. kategória - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 11:50 am

Lluvia Blizniat: Nagyon szépen rajzolsz, látszik, hogy nem kétperces munkák, ráadásul ötletesek a pózok is a képeidnél ><
Nocturn: Nem hittem volna, hogy valaha is ilyet mondok, de ez a meme így bleachesítve egészen poénos Very Happy
Haiiro Kira: Jópofa kép, mindegyik rajta lévő karakter is el lett találva ^^ Néhol furák ugyan az arányok vagy az anatómia, de minél többet gyakorolsz, annál jobban fog sikerülni Wink
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te15800/300002. kategória - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 2:10 am

Na, hát akkor én is beesek szavazni.^^ Lássuk a választottjaimat.

Nocturn: Hát ez nagyon jó. Very Happy

Nara Shiratori: Hát az elején én se vágtam a dolgot, de miután ránagyítottam leesett az állam.

RawR!: Tök jók ezek a fejlécek, nekem nagyon tetszenek.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te16300/300002. kategória - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 6:31 am

Nincs kedvem még egyszer leírni kalandos utamat, ahogy eljutottam idáig, így inkább rögtön a közepébe is vágok:
Sierashi Lee: Nem tudok mit hozzáfűzni, csak hogy bővítetted a szótáramat egy szóval, úgyhogy napokig a kardallal fogom nyaggatni szüleimet, biztos örülni fognak *.* (xD) Ami azt illeti, majd megnézek egy előadást, karddal az oldalamon, mert mindig szükséges az elővigyázatosság Surprised
Shiroichi Anao: Tökéletes káosz összehozva egy képre, nekem nagyon tetszett! Ami azt illeti, remélem a szívecske lemosható Hajime szemkötőjéről, különben vehetek neki újat és márkásat akarok, de az meg sokba kerül, a hadnagyi fizetésből meg azért nem futja mindenre Neutral
Nakano Kanade: Gratulálok a két nyertesnek először is, bár én nem szavaztam, de biztos érdekes volt >.< Valamint ugye gratulálnék Hitominak is persze a nagyszerű ötletért és bár én nem voltam itt, amikor gyűjtögette (ha jól tudom chaten) a szavazatokat, biztos érdekes volt.

Szóval ők hárman itt a pártfogoltjaim: Lee (nem tudom, milyen jelzőt használhatnék T-T), Anao-chan, Kanade-senpai
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ayumu Hirateuchi
10. Osztag
10. Osztag
Ayumu Hirateuchi

Férfi
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 70
Age : 39
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2009. Dec. 31.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te7500/150002. kategória - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 8:08 am

Sierashi Lee Kerek perec: besírtam rajta xD

Vayuolos Aranyos és ötletes.

Hamaro Shintaro Tetszett a vers, biztosan sok munka volt vele Smile
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te7600/150002. kategória - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 8:42 am

Hmmm Ero Sennin amint meglátta azt a bizonyos képet, tudta kire fog szavazni ennél a fordulónál:

1. Eliana del Barros
Nos, ez a kép mélyen megérintett. Nem tudom miért, de nagyon tetszik Razz

2. Shiroichi Anao
Egy újabb kép. Szerintem a készítője nagyon ügyes volt, tehát jár a voks Wink

3. Hamaro Shintaro
Szerintem nagyon jó kis versike
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te53000/650002. kategória - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 10:03 pm

Vált a farkam, kaptok mindent tróger lámpa burám jóvoltából!

1. Hármas fogpöcköt villantó fodor mániákus: Csipázom a tablódat!

2. Gülü szemű betoncirkáló pisis csitri: Inkább a jézuskának cuppantottál "free hug" címkét a valagára, mint a népfenntartó virtuál dögnek, de leszarom, mert komálom!

3. Szesz vedelve nyávogó guruló gombóc: Nyominger állatkert szégyene ott a szeren. Már csak egy fatestápolós kicsi csíra luvnya hiánycikk a vatta picsája mögül, hogy jó anyásan lekongassa!

In magyarszki:

1. Karasu Vex: Tetszett az ötlet, hogy az ava-kból tetted ki a feliratot!>.<

2. Nakano Kanade: Nagyon Hitomi-s és nagyon poén! Engem megnyert! Na, meg Tui győzedelmeskedett!*o*

3. Vayuolos: CUKIII!**-** Már azzal kiütöttél, hogy plüssök! Azonnal megszólalt a fanatizmusos rángásom!X"""D

Vissza az elejére Go down
Hamaro Shintaro
1. Osztag
1. Osztag
Hamaro Shintaro

Leo Horse
Hozzászólások száma : 30
Age : 33
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza
Registration date : 2010. Aug. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te6500/150002. kategória - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptySzer. Aug. 31, 2011 1:38 am

Haiiro Kira mondtam mar hogy a rajzok az elsok nallam mind munka mind otletesseg miatt
Nara Shiratori WOW
RawR! Igen, igen jol sikerult muveket lathattunk
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
2. kategória - Page 2 Cl0te33500/400002. kategória - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptySzer. Aug. 31, 2011 9:56 am

Innen még hiányoznak a szavazataim, szóval gyorsan bepótolom ^^

Nara Shiratori - Nagyon jól néz ki a fejléc ezzel a mozaikos megoldással, és van rajta sok-sok Onee-chan is *.*

Lluvia Blizniat - Hogy is mondjam... Shizuk-chanos lett ez a kép xD Nagyon szeretem a rajzaidat és ez különösen jól sikerült szerintem.

Vayuolos - Ötletes pályamű, gondolom a figurákat se két perc alatt horgoltad xD
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptySzer. Aug. 31, 2011 10:45 pm

Üdv!

Mivel tegnap, augusztus 31-én telt le a határidő, így a szavazást LEZÁROM. Egyik pályázó sem lett inaktivitás miatt a kizárva a versenyből. Az eredményhirdetésre valószínűleg hétvégén fog sort keríteni Yoruichi, addig is türelmet kérünk Wink


Gratulálok mindenkinek az ötletes képekhez

Rose
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 EmptySzomb. Szept. 10, 2011 7:50 am

Uff! Anyahajó

Ezennel kihirdetem a nyerteseket. Meglepő módon az első két hely megosztásra került.

1. helyezett - Nakano Kanade és Vayoulos
Jutalom: 3500 lp és 3000 ryou + engedély (Bankai, Bankai II, Kapitányi poszt... stb. amelyiket választja a júzer, és amelyikkel még nem rendelkezik!)

2. helyezett - RawR! és Nara Shiratori
Jutalom: 2500 lp és 2000 ryou

3. helyzett - Lluvia Blizniat
Jutalom: 1500 lp és 1000 ryou

A nyertesek az általuk megválasztott karakternek utalhatják nyereményüket!
Ezen kívül minden résztvevő kap 1 db ingyen technikát a részvétel miatt.

Gratulálok minden nyertesnek!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




2. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

2. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Bleach Nyereményjáték :: 2011 - Születésnapi nyereményjáték-