-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 2. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

2. kategória _
TémanyitásTárgy: 2. kategória   2. kategória EmptyHétf. Aug. 08, 2011 11:51 pm

Ebben a játékban ismét kreatívkodni fog minden résztvevő. Igazából a teljes nyereményjáték ilyen stílusban fog végigfutni, szóval hajrá! Surprised

Feladat: készíts valami szülinapi ajándékot, bármilyen témában. Nincs megkötve, hogy mit kell csinálnotok, teljesen a fantáziátokra van bízva, hogy mivel álltok elő. Több ötlettel is be lehet nevezni, viszont ettől függetlenül a nyereményt userekként osztjuk szét, tehát attól, hogy Jancsival és Juliskával is jelentkeztél, még nem fogja a két különböző kari megnyerni a játékot. Razz

Nyeremények:
1. helyezett - 3500 lp és 3000 ryou + engedély (Bankai, Bankai II, Kapitányi poszt... stb. amelyiket választja a júzer, és amelyikkel még nem rendelkezik!)
2. helyezett - 2500 lp és 2000 ryou
3. helyezett - 1500 lp és 1000 ryou
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te25900/300002. kategória 29y5sib  (25900/30000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyKedd Aug. 09, 2011 9:29 am

Szertnék benevezni a versenyre Smile Készítettem egy háttérképet.
Ilyen szülinapi, love, illetve Urahara and Yoruichi kedvelőknek szeretnék kedveskedni ezzel a képpel:


2. kategória 302674-20110809-ML5n2Y

http://pics.coldline.hu/pics/302674-20110809-ML5n2Y.png
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te43000/450002. kategória 29y5sib  (43000/45000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptySzer. Aug. 10, 2011 12:22 am

Nos, akkor benevezek én is, a képeket szándékosan csak méreteztem és mást nem csináltam velük.

http://kepfeltoltes.hu/110810/Boldog_Napot1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
Sierashi Lee
Shinigami
Shinigami
Sierashi Lee

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen | Hinan-Sho
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Renegát shinigami
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te12500/150002. kategória 29y5sib  (12500/15000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 10:22 pm

Nos, íme az általam készített kis kép, ami ajándék mivolta mellett mindenki számára tanulsággal szolgál majd!
2. kategória 1313139553
Kardal: vagy karének, minden oly zenedarab, melynek előadásához az emberi hang nagyobb tömege szükséges. A karének annyiféle válfajra oszlik, amennyire maga az emberi hang nagyobb tömege szükséges.

Következtetésképp mindenki más karddal harcol, ezt nem árt megjegyezni. Wink További szép napot! 2. kategória TrollFace
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te40700/450002. kategória 29y5sib  (40700/45000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyPént. Aug. 19, 2011 2:05 am

Remek összképet ismét sikerült lekapni. Cool Terut bíztuk meg azzal a csodálatos feladattal, hogy hozzon egy születésnapi tortát, ha már Toto csak ennek a fejében hajlandó visszaadni mobilját. Nos, a torta Hibiki szerint finom volt… Surprised A következményeket inkább jobb, hogyha nem tudjátok… *<*”
Az idilli kép megörökítésében végül Aoi segédkezett, ha már nem volt képes Yuko és Anao egyességet kötni két perc erejéig. Szerencsére mielőtt romokba dűlhetett volna a ház miattuk, Hajime is megérkezett. Csak Aoi kicsit túlzásba esett az újonnan kapott piros filcével, mellyel merényletett indított a fénykép - ami még nem lett volna gond - és Hajime szemkötője ellen – jelentem: szerencsére még áll a ház -. Mindenesetre egy bölcs tanács: őrülteket ne engedj össze még egy percre sem, mert rosszabb, mint az Apokalipszis. Neutral

(Megjegyzés.: Igen, ismét jöttem kísérteni a rajzommal a jónépet. *<* A színezés szerintem ismételten csak szörnyű lett… ^^”… a scannert meg még mindig szeretem I love you (-.-"). De végül harmadik nekifutásra ezt sikerült alkotnom. Hittomi örömére ez legalább tényleg passzol a kategóriába Neutral - mondtam, hogy nem karácsonyi üdvözlőkártya lesz Arrogáns Razz -.)
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te20700/300002. kategória 29y5sib  (20700/30000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyPént. Aug. 19, 2011 3:42 am

Mert nem mindegy, hogy születés napján legyen shinigami, arrancar, quincy, ember...stb. az illető, hogy mit csinál. Kon akcióban Cool

2. kategória 21kb4fb
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te15800/300002. kategória 29y5sib  (15800/30000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:24 am

Hali! Nos, úgy gondoltam ebben a kategóriába is nevezek.

Íme egy fergeteges születésnapi party Bleach módra: Katt

Pár nagyítás ugyan erről a képről:
Katt
Katt2
Katt3
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te40600/450002. kategória 29y5sib  (40600/45000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyHétf. Aug. 22, 2011 6:03 am

Én is csináltam valamit, amivel neveznék. Nem vagyok valami kreatív, de megtettem, amit tudtam.
Itt az oldal mozaikolt fejléce a wikia képeiből. Remélem valakinek tetszeni fog.
Neutral
2. kategória Fejlac12_Mosaic05
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te7000/120002. kategória 29y5sib  (7000/12000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyKedd Aug. 23, 2011 9:23 am

Az International Saimoe League (ISML), a Korea Best Moe (KBM) és az Anime Saimoe Tournament (AST) mintájára a HitoRitus Productions bemutatja:

I. Születésnapi BLEACHSML Villámtorna

64 lány és 48 fiú küzdött meg az elmúlt két nap folyamán az oldal legnépszerűbb karakterének címéért a cseten, és a végeredmény nem várat tovább magára!

A torna lebonyolításáról:
Az oldal aktív karaktereinek összegyűjtése után a versenyzők létszámát le kellett sajnos szűkítenem a gyors és minél egyszerűbb lebonyolítás érdekében. A 64 lányt kettesével, a 48 fiút pedig az első körben hármasával, majd onnantól kettesével szedtem párosításokba. Minden mérkőzésből a győztes továbbjutott, a vesztes pedig kiesett, nem volt tehát vigaszág. A sorsolás minden alkalommal teljesen véletlenszerű volt. A negyeddöntőig mindössze egy user döntött a továbbjutóról, a végjátéktól kezdve azonban már minden cseten jelenlévő szavazhatott az általa preferált karakterre. Csupán két szabály volt: saját karakterre nem lehetett szavazni, illetve a negyeddöntőig egy userre sem osztottam ki ugyanannak a karakternek a meccsét kétszer.

Köszönet jár a segítségért, azaz a szavazásért a következőknek:
Yoru, Yuu-chan, Vera, Anao, Nati, Ayu, Rai, Vex, Michi, Shunc és Shio

LÁNYOK

2. kategória Girlmoe

Gratulálok Chizuki Reinek, az I. BLEACHSML villámtornán övé lett a Mennyei Tiara!
2. kategória _Poster2011_Template5a1


FIÚK

2. kategória Boyboshi

Gratulálok Tui Giobbe Zuolgónak, az I. BLEACHSML villámtornán övé lett a Bajnoki Gyűrű!
2. kategória _Poster2011_Template5a2


A tornát reményeim szerint valamikor év végén ismét meg szeretném rendezni, azonban immáron az összes aktív karakterrel, és úgy, hogy mindenki részt tudjon venni a szavazásban, nem csak a cseten aktív userek. Szóval aki esetleg ebből kimaradt, az ne búsuljon, hiszen hamarosan lehetősége lesz csatlakozni.
Vissza az elejére Go down
Lluvia Blizniat
Exequias
Exequias
Lluvia Blizniat

Hozzászólások száma : 15
Registration date : 2011. Jul. 31.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 82. Arrancar, az Exequias tagja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te7500/150002. kategória 29y5sib  (7500/15000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyKedd Aug. 23, 2011 10:12 pm

Sziasztok!

Ugyan az én ajándékom nem olyan szórakoztató s briliáns, mint az előttem szólóé, engedjétek meg, hogy én is tiszteletemet tegyem ebben a topicban.

Shizuka-chan szeretett volna kedveskedni az oldalnak, így megkért, hogy fotózzam le a ténykedését. Mivel az ablakra letörölhetetlen filccel rajzolt, nem tudtuk kijavítani a hibát (aki megtalálja az kap egy öklöst Shizutól). Ribbon-chan is szerepelt a teljes képen, de megkért, hogy cenzúrázzam ki, mivel ő nem adja az arcát egy ilyen idióta mellé.

katt
Vissza az elejére Go down
Vayuolos
Módosított lélek
Módosított lélek
Vayuolos

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Hitomi lakásán
Registration date : 2011. Jul. 29.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te7000/120002. kategória 29y5sib  (7000/12000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptySzer. Aug. 24, 2011 3:04 am

Hát, az első kategóriában bemutatott hollow idő közben kezdett elkanászodni, lassan pedig már magát az oldalt fenyegette...
2. kategória Dsc01550f.th

Szerencsére azonban a közelben volt Kon, aki úgy döntött, az oldal születésnapjára való tekintettel megvédi a fórumot ajándékként *>*
2. kategória Dsc01551o.th 2. kategória Dsc01552j.th

Ádáz harcok közepette (melyeket inkább nem dokumentálok fényképekkel, mivel túl erőszakos jeleneteket tartalmaznak, így a 18 év alattiakra káros hatással lehetnek) végül sikerült legyőznie a félelmetes lidércet, így Kon bebizonyította, hogy ismét ő a nap hőse Cool

2. kategória Dsc01553k.th
Vissza az elejére Go down
RawR!
Módosított lélek
Módosított lélek
RawR!

nő
Hozzászólások száma : 40
Tartózkodási hely : Diran konyhájában
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Pokol kutyája
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te4000/120002. kategória 29y5sib  (4000/12000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptySzer. Aug. 24, 2011 7:22 am

Eredetileg tortát akartam sütni, de a diéta, kedv és hiányos hozzávalók megakadályoztak (furcsa pont ezzel a karival diétát emlegetni Neutral ), úgyhogy valami mást kellett kitalálnom. Surprised Mégis PS munka, három darab fejlécet hoztam. Igazából csak átszabtam pár hátteret, hogy jó legyen, meg egy keretbe foglaltam, az egészet egy másik fórumskin mintájára, amit még egyszer régebben találtam meg. Meg készítettem mellé egy-két bemutató ikont, hátha szeretnénk egyszer fórumskint cserélni vagy újítani, de azokat nem töltöm fel ide. Embarassed

2. kategória Mwf9dy

2. kategória 28s0i10

2. kategória 2wfl6w9
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Cherise_Yseult_Saint-D
Hamaro Shintaro
1. Osztag
1. Osztag
Hamaro Shintaro

Leo Horse
Hozzászólások száma : 30
Age : 33
Tartózkodási hely : Kiskunfélegyháza
Registration date : 2010. Aug. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te6500/150002. kategória 29y5sib  (6500/15000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptySzer. Aug. 24, 2011 1:39 pm

A lemeno nap sugarai tukrozodnek vissza a viz tukreben
Nem jelent ez tobbet masok szamara, mint a kozeledo veget
Ver hullik az ereszkedo fenybogar szinfoniaja alatt
Ket furcsa alak uzent a toparton egymasnak hadat.

A shinigami haja buzlik vernek ocsmany szagatol
Mig a hollow karja sebesult meg ellensege kardjatol
Ket osi ellentetes polus feszul neki egymasnak
Egyikojuknek bukni kell, nincs kimelet eme vilagban.

Ki a jo, ki a rossz? Ezt a gyoztes donti el
A vesztes pedig neman turi, ahogy tarsait temeti el
Ki a jo, ki a rossz? Donts sajat belatasod szerint
De ne feledd! A ket felfogas mas kutbol merit.

Leszallt a nap, fure szaradt az erofitogtatas ara
Hideg szel hatan szedi a halal betevojet mara
De nem ez a lenyeg, hanem hogy elerkezett az ora
Happy Birthday es minden mas josag, az osszes Bleach forumozora.

Sajnos nem tudok csak angol billentyuzeten irni ezert sok a hiba, de ne feledjetek a szandek a fontos.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te19800/300002. kategória 29y5sib  (19800/30000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 10:54 pm

Hatalmas fejetlenség, mindenfelé kivágott színes és fehér lapok, ragasztó maradékok, festékes dogozok kupakjai, és persze egy nagy adag hibajavító szaga fogadja azokat, akik vannak olyan elvetemültek, hogy a ne zavarj tábla ellenére megpróbálnak belépni a szobába. Itt már napok óta folyik a lázas munka, és éppen az utolsó simításokat végzik a lassan egy hónapja készülő műveken. A fejetlenség ellenére mindenki tudja a dolgát, miközben az utolsó adag fixáló habot és különböző polírozó szereket keni a kiemelt helyen szereplő két vaskos könyvre. Az egyik már készen van, óvatos mozdulatokkal fel is állítják, hogy látszódjon több száz éves és nem kevesebb oldalas mivoltja is. Miközben páran a szárítással foglalkoznak, egy nő szólásra emelkedik és mosolyogva kezdi el dicsérni segédeit.
- Kedves résztvevők! Köszönöm nektek, hogy több héten át magatokat nem kímélve álltatok szolgálatomra, hogy immáron újra, dicső fényében tündökölhessen a hosszú ideje használhatatlan állapotban lévő Bleach Biblia! Nem tudom, hogyan készültem volna el időre egyedül vele, hiszen még így is, hogy többen segítettetek, súroltuk a határidő végét. Köszönöm, hogy elviseltetek, és még inkább, hogy szeszélyeim és maximalizmusom ellenére is tovább dolgoztatok. Igazán megérdemlitek, hogy ti adhassátok át az oldalnak első, hivatalos történetét és a fajok becsületkódexének leírását! Valamint tiétek a megtiszteltetés, hogy, amennyiben végre hajlandó megszáradni a díszítő festék, megkezdhessétek az oldal 2011-es, szülinapi ajándéknak szánt Emlékkönyvének megtöltését a titeket jelképező idézetekkel, versekkel és rajzokkal. Biztos vagyok benne, hogy jövő ilyenkorra egy gyönyörű, teleírt könyvet mutathatunk majd fel, amelybe mindenki örömmel hagyja ott jelenléte nyomait. Most pedig adjuk át az ajándékokat a vezetőségnek! - fejezi be a beszédet a hölgy, majd óvatosan megpróbál átjutni a még mindig akadály pályának számító papírhegyek között immáron a kész művekig, melyeket az évfordulóra készített...

//nem valami jó, de egy próbát megért Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:05 pm

Halihó!

Elnézést, hogy most zárom le, de tegnap teljesen kiment a fejemből, ráadásul elég durva nap zavarban vagyok... xD Szóval, a játékot ezennel lezárom, indulhat a szavazás.

Misti, mivel te már a játék vége után küldted be a képet, így sajnos nem tudom elfogadni. A board leírásában benne van, hogy 25-ig lehet pályázni a játékban, ma már azonban 26 van.

Hamarosan kiírom a szavazati lehetőségeket, addig is további kellemes játékot mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:18 pm

Dupla post <3

Tehát, mivel túl sok pályázónk van, azért nem lehetséges szavazás kiírása, mivel maximum 10-et enged meg. Így arra jutottam, hogy kérek ide minden szavazótól egy postot, hogy kire teszi le a voksát, valamint hogy miért. Igen, tessék megindokolni, legalább pár szóval. Ezen kívül kérnék mindenkit, hogy a munkák ötletessége alapján szavazzanak, és ne az alapján, hogy a usert/karaktert mennyire szereti, vagy utálja.

Ezen kívül, megadom mindenkinek a lehetőséget, hogy több pályázóra is szavazzon. (Max 3!!!)

31-én zárul a szavazás, akkor összeszámolom, hogy ki, mennyi voksot kapott, és azok, akik a legtöbbet kapják, jutalmat kapnak.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te7300/150002. kategória 29y5sib  (7300/15000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyPént. Aug. 26, 2011 12:40 am

Úúú ennyi ötletes és szép munkát. Surprised *.* Nagyon nehéz volt a döntés, de fél óra után végül is sikerült választanom:

Vayuolos: Nekem nagyon elnyerték tetszésem azok a pici kis figurák és az a kis mini történet, amit hozzá alkottál! Smile
Lluvia Blizniat: Nem nagyon szeretem ezeket a szerkesztett képeket, de ez a kép nagyon aranyos és szerintem egész életszerű, vagy hogy is fogalmazzam. ^^"
RawR!: Ezek a fejlécek... amikor megláttam őket, tudtam hogy ez lesz az egyik, amelyikre szavazni fogok és így is teszek. Nekem mindig is tetszettek az ilyen típusú dolgok és ráadásul nagyon jól sikerültek!

Szóval akkor a 3 akire szavaznék: Vayuolos, Lluvia Blizniat és RawR! De mindenkié nagyon jól sikerült, gratulálok!! Smile
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptySzomb. Aug. 27, 2011 4:51 am

Kavics~ .^v^.=.~

Igazából nem akartam szavazni… :/ Szívem szerint minden résztvevőnek adnék egy – egy voksot, ha tehetném, de sajnos nem lehet. T_T Azért ne csüggedjenek az Ő munkájuk is nagyon jó!! >-<


Nocturn: Nagyon poén lett. xD Imádom, ráadásul az eredmények, amik kijöhetnek hulla nagy. xD No és van benne KAVICS *<* is.

Nakano Kanade: Tök buli volt! *<* Alig várom a következő felvonást egy ilyen szavazósdiból. *<* De Rei-chan és Espada-sama~♥ nehéz ellenfél… Neutral

Vayuolos: Ezek a figurák! ***^*** Olyan kis édes a superheroKon. *<* Bár szegény holló… T_T De a mellé írt történet nagyon kreatív és ezért igazán megtetszett. >-<

Nyo~ szóval röviden tömören a három szerencsés kiknek munkáját kiemeltem - igencsak nehéz választás volt! T_T” -
Nocturn, Nakano Kanade, Vayuolos.
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te0/02. kategória 29y5sib  (0/0)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptySzomb. Aug. 27, 2011 5:51 am

Sexy Boltos akcióban! afro

Nakano Kanade: Azért vicces volt, hogy sokáig senki nem értette, hogy mit csinálsz. Ezzel az egész művel az aktív playerek szinte egésze meg lett mozgatva. A kíváncsiságot agyon facsargató mű, amelyre már mindenki nagyon- nagyon várt. Megérte, habár galád mód jól le lettek szedálva a karijaim. T_T Bár Ai egész sokáig bírta, azt hiszem! *>* Tehát ide minimum egy szavazattal jövök, mert azt hiszem ez egy igazán jó kis móka volt..mindenki szavazni akart! xDD

RawR!: Őszintén szólva lehet, hogy pár hónapja vagyok itt, de tényleg kezd "unalmassá" válni a fórum skin. Ezek a fejlécek igen kreatívak és meg gondolásra mindenbizonnyal motiváló célzatúak. Tehát nekem különösen tetszik, hogy annak ellenére, hogy szülinapi ajándék, még is van benne némi globális megmozdulás (vagy mi). Szóval, ha ne tán megnyernéd remélem Yorunak még az alapötlet is bejön az új skint illetően. >.<

Shiroichi Anao: No, hát ebben van minden, komolyan. Kész történetet vázoltál fel? O.o Kevesebbre nem is gondolhatok, mikor ennyi és ennyire különböző karakterek kerülnek egy helyre. xD Az eredmény = Anarchia! Kezdjük ott, hogy tedd össze Hajimet és Aoit egy helyre...és akkor még nem beszéltem Anao és Yuko párosról... xD Kész terrorista szervezeted van..tényleg, még fizetni sem kéne a Gotei ellenfeleinek, hogy tegyenek némi izgalmat az életbe. Egyszerűen szabadítsuk be ezt a pár karit és stuff. Egyébként...izé...Teru nem pózolt a kamerába? O.o" No de, kreatív...elmélkedős munka. Aki meg hozzám hasonlóan ismeri a karaktereidet az tudja, hogy miért kezdtem el ezt mind leírni! xD

Kanade-chan, Rawri, Anao *>*
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te30900/450002. kategória 29y5sib  (30900/45000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyVas. Aug. 28, 2011 11:59 am

Üdvözletem szárazföldi patkányok! (bocsi nem tudom abbahagyni a közhelyek ömlesztését)

Ide is beküldöm a számomra leginkább tetsző alkotások megalkotóinak nevét. (túlragoztam? :O)

1. Sierashi Lee: Megláttam ezt a kis képet és kifeküdtem... Annyira tetszett az ötlet. Így legalább minden kezdőnek az oldalon, mikor elfogadják az előtörténtét és helyesírási hibát vét, be lehet linkelni ezt a képet, hogy biztos megértse mit magyaráznak neki :3
2. Nara Shiratori: Tetszett az ötlet és a megvalósítás is. Elsőre ránéztem és nem értettem mit értesz mozaik alatt pöttyöket? De aztán ránagyítottam és megtetszett.
3. Haiiro Kira: Igen megint emlegetlek, ne haragudj. Most leírhatnám ugyanazt az indoklást mint az előbb, de inkább kitalálok valami mást.... hmm.... Vicces, ötletes, jellemző és szórakoztató a kép? Kisuke arca.... xD


Összesítve pedig: Lee, 6. osztag ex hadnagya, és az őrült 11. osztagos nőszemély
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te6000/150002. kategória 29y5sib  (6000/15000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyVas. Aug. 28, 2011 10:31 pm

Sajnálom, hogy nem volt itt annyi pályázat, mint a többiben, de azért itt is sok a jópofa nevezés. Ismét kiemelném a kedvens hármamat.

Vayu: Sok munka van benne, na meg modsoul powa. *>* Szóval tiéd az első savazatom. Surprised

Lluvia: Gyönyörűen rajzols, én örök fanod maradok. Surprised

Kanade: Élveztem a savazgatást, és kösönöm sépen a tiarát. :inlove:
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te13500/260002. kategória 29y5sib  (13500/26000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:02 am

Nara: Egyszerűen kurva fasza.
Kanade: Már csak azért is mert én is szavazhattam.
Hamaro: Mert nem csak képben gondolkodtál.

1. Nara 2. Kanade 3. Hamaro
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te25900/300002. kategória 29y5sib  (25900/30000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:04 am

A 3. kategóriából sokkal nehezebb volt a választás. Nem tudom miért.......

1. Nara Shiratori - Kis képekből egy nagy képet összerakni nem egy egyszerű feladat, ezért le a kalappal Smile Ettől már csak az lett volna még elképesztőbb, ha a fórum avatar-okat használod fel, vagy azt a bizonyos ismétlődést még inkább kitolod. (remélem tudod mire gondolok) De ez már csak kötözködés XP
2. RawR - Nem rosszak a képek, de az első nekem annyira nem tetszik. Meg ha egy kicsit megspékeled, akkor még jobb lehetett volna, de így sem rosszak Smile (nekem a második a kedvencem)
3. Karasu Vex - Aranyos, hogy az avaképeket így felhasználtad, és nekem tetszett maga az ötlet. Igaz mégis valamit hiányolok belőle, és azért nem ugrott nálam egy helyezést, de így is bőven benne van az első 4 legjobb munka között.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
2. kategória Cl0te40600/450002. kategória 29y5sib  (40600/45000)

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:34 am

Itt a számomra 3 kedvenc.

Nakano Kanade: Nagyon tetszett az ötlet és várom a következőt. Szerintem jó helyen végeztek a kariaim, de a Vera karik túl erős ellenfelek voltak nekem is.

RawR!: Mind a 3 fejléc szerintem megállná a helyét az oldalon is, szóval megy egy szavazat.

Haiiro Kira: Vicces kép lett. Szép munka.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:38 am

Jöttem ide is leadni a szavazatomat. >.<

Nocturn: Jájj az ilyen ökörségeket annyira imádom xD El lehet vele szórakozgatni xD (Nekem ez jött ki -> Együtt pipiltem a Zödsünnel, mert crack-et szívtam Surprised xD)

Nakano Kanade: Gyanús voltál te nekem ezzel a szavazgatással... Neutral De nagyon bejött *.* Csak az nem tetszik, hogy az összes karim kiesett valaki ellen T^T Na de nem baj, Rei-chan meg Tui azért tényleg szuper karik Surprised *.*

Vayuolos: Koncsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii *o* Az a galád holló megérdemelte a büntetést, és jól tette Koncsi, hogy legyőzte, és megmentette az oldalt ˘.˘ Büszkék vagyunk rá, épp ezért, hálám jeléül, övé az egyik szavazatom *3* <3


A hozzászólást Shihouin Yoruichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 29, 2011 10:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




2. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 2. kategória   2. kategória Empty

Vissza az elejére Go down
 

2. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Bleach Nyereményjáték :: 2011 - Születésnapi nyereményjáték-