-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Játszanék ^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyKedd Nov. 18, 2008 6:44 am

Én jelentkeznék az egyik vizsgáztató kapitánynak, már ha belemegy az érintett...*kaján vigyor*

Ötlet is kéne? Öööööö...*úgy tesz mint, aki gondolkozik* Ha több részfeladatokból összerakott vizsga lesz és már miért is ne lenne...akkor szívesen vállalom a fegyveres harcot. Letesztelem az állóképességed, gyorsaságod egy éles harci helyzetben.
Arra gondoltam, hogy a fő szabály annyi lenne, hogy nem hagyhatjuk egy a gyár területét a többi ránk van bízva. A feladat addig tart, amíg valaki el nem veszíti a zanpakuto-ját. Természetesen démonmágia használható, de nálam ezzel nem lesz gond, mert pocsék vagyok benne. Az egyenlőség kedvéért nem használhatom sem a shikai, sem a bankai alakot. A sérülés a pakliban van, de csak kisebb karcolás engedélyezett, ha valaki keményebben megsérül vége a vizsgának.
Jó kis szimuláció lesz? Remélem érthetően fogalmaztam, szokásom a homályos magyarázás...
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyKedd Nov. 18, 2008 8:28 am

Én is szívesen veszek részt a vizsgán, ha szükséges, NJK tanárt kijátszva vagy éppen Akanéval kapitányként, tőle úgysem áll távol a szivatás Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyKedd Nov. 18, 2008 8:46 am

Ja, igen, a vizsga részleteit is el kéne árulnom. ^^"

Tessék parancsolni:

- A fő feladat a Zanpakutod átváltoztatása lenne, hiszen lényegében ez a legfontosabb egy shinigami számára.
- Gondolkoztam olyan feladaton is, hogy a tanulmányi átlagodnak megfelelő feladatok elé állítunk. (pl.: Labirintus, ami bejárására több napot adnánk, egy hollow legyőzése), de mivel nem igazán írkálsz órákra, ezért nem nagyon tudom, hogy milyen is lehet az átlagod. ^^"
- A vizsgabiztosok két-két kapitány és hadnagy lenne, valamint egy vizsgáztató tanár és a főkapitány. A vizsgáztató tanár szabadon választható.

A második feladat legyen egyelőre titok, majd megtudjátok időben Razz

A főkapitány úrral (Ken Aruya) már le lett fixálva a vizsgáztatás, mint ahogy ezt már Owando is leírta.

A kapitányoknak meg szerintem megfelel Hanae és Renji, tehát már csak hadnagyokat keresünk. ^^

Aizen pedig választhat szabadon egy NJK tanárt. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 33
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te19000/30000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyKedd Nov. 18, 2008 8:52 am

Adok pár napot a hadnagyoknak,hogy jöjjenek,de ha nem történne meg beszállok mint B terv. ^^"
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te5500/10000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyKedd Nov. 18, 2008 10:23 am

Bocsánat, azt hittem leírtam, hogy milyen feladatok vannak eddig, amiknek a karim elébük áll! Embarassed
Na, mindegy, akkor már ezt is tudjátok, azért köszi Yoru! ^^

Öhm... köszönöm a részvételt mindenkinek, érezzétek majd közben jól magatokat, karim meg azért maradjon épségben! ^^
Bár úgyis voltak még ötleteim vele... What a Face

Elvileg még minimum 1 kapitányt keresünk!!
Illetve: szerintem ha valaki még a kapitányok, vagy hadnagyok, vagy egyszerű shinigamik/más akadémisták közül meg akarja tekinteni a dolgot, az is jöhet. Közben meg majd még filózok, hogy melyik gotei-t is akarjam. Very Happy
Merthogy ott történik a kiválasztás...? confused
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzer. Nov. 19, 2008 3:21 am

Juhé Very Happy Ez esetben Tsubasa Kaori senseit játszanám ki vizsgáztató tanárnak, ha megfelel a többieknek is :3 Amennyiben látogatók is megnézhetik a vizsgát, akkor Akane is megjelenne^^
Az osztag választása pedig szerintem olyasmi lehet, hogy a vizsgázó jelentkezik a neki szimpatikus helyre, az adott kapitány pedig elbeszélget vele és utána dönt véglegesen.
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te5500/10000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (5500/10000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzer. Nov. 19, 2008 7:30 am

Rendben, akkor eddig:
- Ken, mint főkapitány,
- Aizen, mint Kaori vizsgáztatótanár,
- Renji, mint kapitány,
- Hanae, mint kapitány,

- Nagano, mint B terves hadnagy
- és végül Akane, mint szemlélődő

Tehát 1 hadnagyra még mindenképp szükség lenne, és kezdődhet.
Addig ha érdekelne még valakit és jönne "szemlélődő" karival, akkor az bátran jelezze, bár nem hinném, hogy gond, ha utólag csatlakozik be.
[Bár lassan kezdek félni, hogy így is már szinte a max useri számmal vagyunk, pedig már vannak multik! Very Happy]
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te21000/30000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 05, 2009 8:23 am

~ AFV (Amerikai Foci Vaizard-módra) ~


Vállalkozó szellemű, főleg vaizard egyedeket (de akár shinigamik is jöhetnek) keresünk a címben szereplő játék lebonyolítására Smile A játék várhatólag holnap kezdődne a Karakura -> Vaizardok búvóhelye -> Föld alatti terem topikban, az érdeklődőket és jelentkezőket cseten várjuk.

Köszönet az ötletért Hokorashii Hito userének^^
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te15500/30000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzer. Május 13, 2009 2:44 am

Üdvözletem!!! ^^

Nos igazából nekem egy
Adminisztrátorra/ Moderátorra/Mesélőre/ lenne szükségem, ezért gondoltam feladom ezt a kis hirdetést.Very Happy Genki Kouga, Michinaga Ishinomori, Asesino Puno és szerény személyem, Yoshizawa Kodama lennénk a dolognak a résztvevői. Annyi kikötésünk lenne a dologgal kapcsolatban, hogy egy olyan illető legyen szíves elvállalni a dolgot, aki hetente minimum 1 kört le tud zavarni a küldetés folyama alatt.

A történet a nemrégiben befejezett Ismeretlen ellenfelek, valamint A rejtelmek városa folytatása lenne. A küldetés részleteit a mesélő fantáziájára bízzuk, szóval úgy bonyolíthatja a dolgot, ahogy éppen csak szeretné. Wink

Jelentkezési határidő: 2009.05.13- tól, 2009.05.25- ig.
Aki elvállalja legyen szíves ide írni, vagy engem egy PM- ben értesíteni!

Előre is Köszönjük!!! ^^
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te3000/7000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (3000/7000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyKedd Dec. 15, 2009 5:52 am

Keres/Kínál

Ki?
● kedves
● cserfes
● barátkozó
● kicsit hülye
● túlbuzgó
● énekes

Kit?
● BÁRKIT

Ha úgy érzed, szívesen játszanál velem, hívj a... Ja, hogy ez nem az a műsor? Akkor, írj pm-et!
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te7600/15000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 4:17 am

Hali!

Szívesen eljátszadoznék valakivel, aki eléggé aktív.
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te13000/15000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 4:58 am

Ha valaki szeretne játszani írjon, most több időm van.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te68000/100000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 6:56 am

Hiraikotsu Omote írta:
Hali!

Szívesen eljátszadoznék valakivel, aki eléggé aktív.

Akki Enzeru írta:
Ha valaki szeretne játszani írjon, most több időm van.

Hm, csak szerintem kézenfekvő, hogy két épp nem játszó user felvegye egymással a kapcsolatot? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te7600/15000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 9:35 am

Már felvettük Sierashi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te5000/15000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyKedd Jan. 05, 2010 7:59 am

Sziasztok!

Nos én szívesen bevállalnék egy NORMÁLIS társat egy kis gyors küldire!
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te33500/40000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyPént. Márc. 12, 2010 8:52 am

Anou... konbanwa... ^^

- Embertársat keresek egy kis lelkizésre
és/vagy
- Kapcsolatot építenék az arrancar fajjal egy jövőbeni gyümölcsöző együttműködés reményében - lévén céljaink részben fedik egymást Twisted Evil

Ezen túl szívesen összemérném az erőm egy kevésbé tápos shinigamival a küzdőtér területén. Barátságos hangulatra ne számítsatok Evil or Very Mad

Arigatou gozaimasu!

*meghajol*
*balra el*
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te6500/15000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyVas. Márc. 14, 2010 4:01 am

Szép napot!

Azt hiszem én is szívesen játszanék valakivel. A téma nekem teljesen mindegy, úgy vélem tudok alkalmazkodni akárkihez, és bármilyen szituációhoz. Ha mégsem így lenne, akkor az hamarosan ki fog derülni. XD Szóval akinek lenne hozzám egy kis kedve plusz ideje, az írjon itt, vagy keressen fel PM-ben. ^^
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te16400/30000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (16400/30000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 6:15 am

Umm.... Hola! *szégyenlősen a földet nézi*

Szívesen játszanék valakivel, akinek van ideje és kedve. A téma bármi lehet, majd igyekszem alkalmazkodni. ^^

*int, majd lassan elsétál*
Vissza az elejére Go down
Sesshou Raidon
10. Osztag
10. Osztag
Sesshou Raidon

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Tartózkodási hely : Isten hátán a két lapocka között, ahol nem érhet el^^
Registration date : 2010. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 5. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te5000/10000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 3:53 am

Sziasztok! * kis gyanakvással a szemében, kezét a kard markolatán tartva*

Szeretném elütni az időt valakivel, aki nem csap le egy ütésből. Talán egy duel is szóba jöhet, de nem kötelező. Igazából bármi jöhet, csakhogy egy kicsit aktivizáljam magam.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzomb. Május 08, 2010 12:26 am

FIGYELMET KÉREK!


Nem épp erről lenne szó, de átvitt értelemben ide tartozik a felvetésem. Mielőtt bármiféle nyitogatásba kezdenék, megbeszélném a részleteket admin-nal, előtte visszajelzéseket kérnék, hogy lenne e értelmük a következő dolgoknak:

1. Karakura-ba szórakoztató központ nyitása
Úgy gondoltam, hogy nem szükséges külön board-ot nyitni. Mindenkire rá lenne bízva mit akar ott csinálni. A lehetőségeket összegyűjtenénk, vagyis kérek ötleteket. Én olyanokra gondoltam, mint konzol vagy játékterem. Itt lennének azok a szépséges interaktív játékok, amik a japánoknál kedveltek voltak az elmúlt időkben (pl.: az a bizonyos nyilakkal felszerelt táncgép, vagy vezetékekkel teletűzdelt teniszütő és monitor meccs) Nem igazán vagyok otthon manapság mi számít menőnek, úgyhogy bőven jöhetne segítség! Meg persze cáfolat is! Ha úgy érzitek felesleges, írjátok meg!
Továbbá, még elférhetne benne logikai részleg is, illetve tényleges kikapcsolódás, ahol össze van kötve a kellemes a hasznossal.

Nálam pontosan nem állt össze a dolog, de úgy érzem lehetne egy nagy épület, amiben sok érdekesség megtalálható és nem csak teaház, vagy pláza.

2. Hueco Mundo-ba és/vagy Seiretei-be nagyobb placc szórakozásra
Piac sok árussal, illetve ügyességi feladatos bódéval? Esetleg, olyan épület, ahol fellelhető mindenféle Emberek Világából származó kütyü és ki lehet őket próbálni?

Légyszíves, írjatok, hogy mi legyen. Azt hiszem nektek is érdeketek merre játszatok, vagy ne karaktereitekkel. Érkező segítségeket, véleményeket előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyVas. Május 09, 2010 1:13 am

Ez abszolút jó ötlet szerintem ^^
Bővebben belegondolva minden helyszínnek megvan a saját "imidzse" - Karakura a modern Japán, Soul Society hasonló a középkori Japánhoz és tradícióikhoz; csak Hueco Mundónak nincs semmire kihegyezve a profilja. Szóval utóbbi lehetne mondjuk olyasmi hangulatú, mint egy hagyományos török piac, zajos, zsúfolt - a sivatag hozzájárul ehhez az összképhez, és már hummusz bár is van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te6500/10000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyHétf. Május 17, 2010 8:57 am

Sziasztok! *int egyet*

Szívesen játszanék bárkivel és bármi lehet a téma Very Happy . Ha esetleg lenne jelentkező, küldjön PÜ-t és szerintem ott megbeszéljük.

*meghajol és balra el*
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

nő
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 31
Age : 30
Tartózkodási hely : karakura
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te5000/10000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Egy nem remélt találkozás...   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 11:18 am

Sziasztok. *bájos megnyerő mosollyal köszön*

''Egy nagyobb irányítás által, oktalan vádolt, s végül ártatlanul száműzött, mindent elvesztett bukott angyal, ki reméli egy nap ráragyog az ég...
Ártatlanul tudatosan számolva órákat napokat vár azon alkalomra ami megfordítja sorsát.,,

Ez lennék én egy EXshinigami akit családi hagyatékával büntetés gyanánt egy gyarló múltbeli vádra száműztek Karakurába.

Azon gondolkodtam ha már Karakurában ragadtam mint egy Exshinigami. Megtörténhetne egy ismerkedés valakivel amit egy véletlenszerű cselekménysor követne ahol helye lenne érzelemnek,
valamint egy kisebb harcnak is. Ezzel így hát játékos társat keresek. Ebből a történés sorozatból alakulna esetleg ki valami nagyobb esemény ami a töri szálát előrébb lökné nekem. Tehát jelentős fordulópont. Aki szeretne egyet játszani, egy jót jelentkezhet p-mben. Kezdő helyszín mondjuk Karakura utcái lehetne.

Előre is köszönettel: Hytari Takeda Kaelina
Vissza az elejére Go down
Nakashima Miharu
9. Osztag
9. Osztag
Nakashima Miharu

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : ahol csak szeretnéd ^^:D
Registration date : 2010. May. 20.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te5000/10000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 3:12 am

Sziasztok^^!
ömm...izé..nemrég reigsztráltam az oldalon és szivesen játszanék jófej és ari emberkékkel.
Tudni kell róla: őrült,pasimániás,bundáskenyér imádó*-*
Ha szivesen játszanátok velem küldjetek PÜ-t =D
PeaceLávPuszi
Vissza az elejére Go down
http://www.semmisem.hu
Oichi Reika
Kidoushuu
Kidoushuu
Oichi Reika

nő
Pisces Monkey
Hozzászólások száma : 45
Age : 32
Tartózkodási hely : Az osztag területén belül, vagy Kami-kun mellett *3*
Registration date : 2010. Jun. 04.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Játszanék ^^ - Page 2 Cl0te6500/15000Játszanék ^^ - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 EmptySzer. Jún. 09, 2010 6:01 am

Helló!

Na szóval... játékra keresek partnert. Bárkit szívesen látok...(hollowok shinigamik rettegjetek)

Köszöntem szépen.
Vissza az elejére Go down
http://rosablogja.p8.hu/
Ajánlott tartalom




Játszanék ^^ - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Játszanék ^^   Játszanék ^^ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Játszanék ^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő-