-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hao Asuka a pokoli démon :D

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Hao Asuka a pokoli démon :D _
TémanyitásTárgy: Hao Asuka a pokoli démon :D   Hao Asuka a pokoli démon :D EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 8:20 am

A Bountok vezetőjeként egyre inkább megértettem mekkora teher vezetőnek lenni. Sokszor volt olyan helyzet, hogy választás elé állítottak: Vagy a vérem, vagy az emberek, barátok. Én a bountokat választottam ami miatt megutáltak mások. Elkezdtem embereket enni. Minél többet ettem annál jobban élveztem. A többiek is egyre jobban elfogadtak, míg egy napon összetalálkoztunk számos shinigamival. Mikor látták mit csinálunk megtámadtak minket, de mi ellenálltunk nekik. Én a bábom kard formájával sok shinigamit változtattam hamuvá.Társaim sorozatosan estek elfele, míg én és egy kapitány maradtunk. A shinigami szirmokat irányított rám, de én mindig kivédtem a támadását. Így harcoltunk hosszúideig, míg nem megunta és aktiválta a bankait. Mikor feleszméltem már kardokkal voltam körbe zárva és szemtől-szembe álltunk. Így is harcoltunk egy darabig, míg nem újabb támadást vetett be: „Goukei”- mondta és csak azt láttam, hogy a kardok amiből a börtön állt felém jöttek. Én erre, úgy reagáltam, hogy megszüntettem a kardom és a bábom védő falat húzott körém. Azt hittem sérthetetlen vagyok, de nem így volt... Egy kard hátulról átszúrt amit aztán még több is követett. Elpusztultam és a pokolba kerültem, de nekem a többi lélektől eltérően megmaradt az emlékezetem, és a többi bountotól eltérően a bábom is megmaradt. Ekkor már csak a bosszú vágy fűtött, az elégtétel azzal a shinigamival aki elpusztított. Harcközben már a nevét is megtudtam: Kuchiki Byakuya. Míg a pokolban bolyongtam csak egy valamire gondoltam. A bosszúra. Ez volt az az érzés ami erőt adott nekem, ez volt aminek köszönhetően megtanultam kaput nyitni a többi világba: Hueco Mundo, az Emberek Világa és SS. A pokolban a bábommal új képességet szereztünk ami a láva irányítás volt. Már nem csak tüzet, légnemű állapotban tudtam teremteni és manipulálni, hanem a lávát is. A pokolban megtudtam mi az erő és találkoztam a Pokol urával is. Az ő erejével szemben én olyan voltam mint egy 2 éves a felnőttek asztalánál. Azt hittem elpusztít, de ő látott bennem valamit és magához vett. Sok képességre tanított meg amit a Pokolbeli élet miatt tanulhattam meg. A bountokról is tudott valamit és segített elérni egy hatalmas erőt: Sikerült a bábommal összeolvadnom. Emellett próbált egy második elemet is tanítani nekem ami az villám, elektromosság volt. Ezt több mint 5 évig kellett tanulnom, míg nem elértem a kard formálást belőle. Ezt még nem tudtam olyan erőseb használni mint a tüzet, de mivel csak ezzel foglalkoztam látványosan ment. Lassan olyan erőm volt, hogy a Pokol ura befogadott a klánjába, fiának fogadott. Ezzel az "előnyös" pozícióval sikerült elérnem a második elem teljes uralmát, hisz az "apám" nagyon sokat foglalkozott velem. A tanulás alatt se felejtettem el a célomat: bosszú a shinigamik ellen.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hao Asuka a pokoli démon :D _
TémanyitásTárgy: Re: Hao Asuka a pokoli démon :D   Hao Asuka a pokoli démon :D EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 8:29 am

Szerintem rendben van a pályázat, szóval ELFOGADOM ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Hao Asuka a pokoli démon :D

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-