-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Pontrendszer

Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi


nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Pontrendszer Empty
2011May01
TémanyitásPontrendszer

Uff!

A mai nappal elkezdjük bevezetni a pontrendszert az oldalra. Néhányan - akik sűrűn járnak fel chatre - már hallhattak róla, sőt talán már a pontrendszer doksiját is elkezdték tanulmányozni, s próbálták már elosztogatni pontjaikat a karaktereiknél.
A pontelosztást majd egy arra alkalmas topikba lehet beküldeni, ahonnan majd az oldal Konja beírkálja az adatlapotokba (egy külön postba). Ez a karakter a Staff tagok közös karaktere, vagyis csak ők tudják a jelszót, más nem. A Kon által írt postokat senki sem szerkesztheti, csak és kizárólag Kon. Vagyis ha újabb pontokat kaptok, azt bejelentitek a megfelelő helyen, majd a drága plüssoroszlánunk módosítja az adatlapon. (Remélem érthető Surprised)

Másik dolog, hogy már tényleg hamarosan kész lesz az új összesítés, már nem kell sok xD Tudom-tudom, hogy folyton csak ígérgetem, de na... T-T Most már remélhetőleg tényleg kész lesz >.<

Ennyi lett volna, majd még jelentkezem, ha új fejlemények vannak :3

Üdv,
Shihouin Yoruichi
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Pontrendszer :: Megjegyzések

No Comment.
 

Pontrendszer

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

 Similar topics

-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: