-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Higure vs. Diran

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ketsueki Higure
Xcution
Xcution
Ketsueki Higure

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 44
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Holdgyilkos
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te5000/15000Higure vs. Diran 29y5sib  (5000/15000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 12:50 am

Az idő homokja lassan pereg, a világon minden változásban van. Évszakok váltják egymást, évek hosszú sora kacskaringózva nyúlik vissza a homályba. Az elmúlás is a létezés velejárója, azonban vannak olyanok, akik ezt minden áron meg akarják másítani. Ketsueki Higure is ezen személyek közé tartozik, s mivel már jócskán benne jár a korban, úgy tűnik, sikerrel jár. Ötszáz esztendő hosszú idő, rengeteg személyiséget kellett felépítenie, azután lerombolnia, mivel túlságosan is feltűnő lett volna egy halhatatlan ember. Ettől függetlenül hősünk mégis az, ám rendkívüli élettartamát nem épp az egészséges életmódnak köszönhette. Olyan volt, akár egy dögevő, a még ki sem hűlő testekből lopta el a lélekenergiát, ekképp tartva fent saját magát. Mióta ismét visszatért Japánba, egyre inkább régi hírnevének visszaállításán dolgozik, egyre több és több sikerrel. Az egyszerű polgárok nem jobbak a leölésre váró birkáknál, legalábbis Higure ilyen véleménnyel van Karakura városának lakóiról. Az egyik magas tömbház tetején ücsörögve szemléli az előtte elterülő várost, maszkja illetve kalapja a párkányon fekszik, amelyen Ő is helyet foglal. Látszólag egyáltalán nem figyel a külvilágra, csupán egy dinnyés ízesítésű rágó csomagolásának kibontásával bíbelődik. Lévén a művelet nem halad elképzelése szerint, így ingerülten kap elő egyet az övén található tőrök közül, aztán precíz mozdulattal felszeli a vékony műanyag borítást. A megérdemelt jutalmon csámcsogva húz elő egy szál olcsó cigarettát is köpenyének egyik rejtett zsebéből, amit rövidesen lángra is lobbant. Elégedettséggel, valamint erővel eltelve sziesztázik, nem is olyan régen végzett a szokásos étkezésével. A füstöt kifújva pillant hátra válla fölött, majd hirtelen a homlokára csap, hiszen egy nagyon fontos dolgot elfelejtett.
Hiába a rutin, feledékennyé könnyen válhat bárki. Ennél fogva kászálódik fel ülő helyzetéből, ezt követően pedig nagyokat szippantva cigarettájából lépdel közelebb a tető közepén fekvő élettelen testhez. Szemrevaló teremtés lehetett egykoron, azonban az arcára fagyott rémület teljesen elcsúfítja. Nos, igen… Kicsit eljátszadozott Vele, mielőtt megölte volna, erre utalnak a nő testét takaró, széttépett ruhadarabok. A nemi erőszak eltörpül a gyilkosság ténye mellett, ám állatias ösztöneit mindenképp ki kellett elégítenie. Nadrágja zsebéből egy kopottas bőrtok tűnik fel, amit felnyitva legalább féltucat ezüstnyelű szike kerül elő. Mindennél jobban szereti ezeket a szerszámokat, bizonyosan ideggörcsöt kapna, ha csak egyet is elveszítene. Egy kisebb kiválasztása után óvatosan hajol a tetem felé és egy vidám dalocska dúdolásába kezd. Határozott, gyakorlott mozdulatokkal metszi ki a lány homlokából a félhold alakzatot, mely régen s most is a névjegye. Emiatt kezdték el Holdgyilkosnak hívni, ami igencsak imponált Neki, ezért is kezdett ekképp hivatkozni magára, még ha korábban sosem gondolt efféle beteges hírnévre. Elégedetten szemléli művét, majd miután kedvesen végigsimított a vértől csutakos ébenfekete tincseken, jobbnak látja tovább állni. A hajnal messze van, de sokkal szívesebben mozog a sötétben, mintsem fényes nappal. Már-már indulna is, minden felszerelését összeszedte, amikor hirtelen megszédül. Nem olyan régen vette el a cseléd életét, mégis gyengének érzi magát, s ilyesminek nem szabadna előfordulnia. Mérgesen veszi tudomásul, miszerint étrendje nem elég kielégítő, nincs más választása, nagyobb reiatsuval rendelkező egyének után kell kutatnia, ha életben akar maradni. A múltkori találkozása azzal a diáklánnyal csak azt mutatta, hogy megnőtt azoknak a száma, akik Ketsuekiéhez hasonlatos adománnyal rendelkeznek, bár kétségtelenül nem olyan kivételessel, mint Ő.
Talán túlzottan önelégültnek tűnhet, azonban egyetlen olyan létformáról sem hallott még a shinigamikon, valamint a lidérceken kívül, akik képesek voltak ilyen sokáig megmenekülni az elmúlástól. Higure egyáltalán nem fél magától a haláltól, az öreg Kaszást igazán jó barátjának tartja. Csupán egy hozzá méltó ellenfelet keres, akivel összemérheti az erejét, s ha úgy hozza a sors, akkor el is bukjon az összecsapásban. Természetesen ez nem a közeljövőben fog bekövetkezni, de azért nyitott szemmel jár. Így is találja meg legújabb áldozatát egy fiatal férfi személyében, ki valószínűleg esti bevásárlását tartja a kihalt lakókerületben. Nem épp a legmegfelelőbb helyszín a leszámoláshoz, túlságosan nyitott, nincs egyetlen sikátor sem, amiben elbújhatna. Sokkalta jobban kedveli a nagyvárost, ott ilyesfajta problémákkal nem szükséges foglalkoznia.
- Gyönyörű esténk van, nemde bár? - szól erélyesen az alak után, kalapja karimáját kicsit megdöntve, ily’ módon üdvözölve következő áldozatát. – Nem gondoltam volna, miszerint találok még itt valakit ezen késői órán, ám úgy tűnik, a lekötelezettje leszek. Legalábbis még egy rövid ideig…
A régimódi utazóköpeny rejtekében jobbjának ujjai pengéinek egyikére siklik, álarcának vigyora pedig semmi jót nem tartogat szerencsétlen flótás számára. Szinte már felfoghatatlan gyorsaságot prezentálva mozdul, karja pedig rettentő erővel vágódik előre, kezéből pedig minden hezitálás nélkül csusszan ki a dobótőr, egyenest az alak szívének irányába. Ilyen közelségből lehetetlennek tűnik a hiba lehetősége, túl régóta gyakorolja ahhoz mesterségét. Ámbátor némi küzdésnek örült volna, de az éhség nagy úr, s törvényt bont.
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te7000/12000Higure vs. Diran 29y5sib  (7000/12000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptyPént. Ápr. 20, 2012 9:53 am

A gyönyörű, magányos Hold játékosan világítja be Karakura várost. Régi barátként köszönt, mint valami csintalan gyerek, aki épp játékra invitál. Szerencsére épp kedvem van az effajta játékhoz, hiszen már érzem, hogy szükség van rá. Érzem, ahogy egyre inkább bekúszik elmémbe az a gondolat, hogy ismét meg kell tennem. Szükség van egy újabb olyanra estére, amikor én, és a legújabb barátom eljátszunk egy kellemesen lefóliázott, tiszta szobában, a pengeéles eszközeimmel, és a bűneivel, mellyel szembesítem őket. Már a gondolattól is kellemes borzongás kúszik végig gerincem vonalán.
Most is épp arra törekszem, hogy minél hamarabb megtaláljam azt a bizonyos személyt. Hogy minél hamarabb ki tudjam elégíteni sötét, nem mindennapi vágyaimat. Bár azt a személyt akivel igazán végezni szeretnék, akit mindenki – legalábbis a gyilkosságiak, és a „laborpatkányok is – úgy ismer, mint a Holdgyilkos, még nem találtam meg. Évek óta tevékenykedik már, s nyomozásaim alapján elég sok helyen járt, és gyilkolt az évek során. Túl sok helyen, és túl hosszú ideig ahhoz, hogy akár egy ember lehessen. Talán családtagok lehetnek, akik valamiféle örökség gyanánt adják tovább a nem mindennapi szokást, és a hold alakú védjegyet az áldozat homlokán. Sajnos erről nem tudok megbizonyosodni, hiszen a lelkek nem élnek köztünk annyi ideig, hogy a több tíz, vagy száz évvel ezelőtti gyilkosságokról is kifaggassam őket. Csupán feltételezéseim vannak, amikkel egyáltalán nem vagyok megbarátkozva. Muszáj pontos információkat tudnom ahhoz, hogy lépni tudjak. Pont ezért, sajnos még nem eredhetek a nyomába, csupán szaglászhatok, mint valami kopó, aki a rókát próbálja kiszagolni az erdőben. Sajnos eddig nem sok támpontom van. Jelenleg nem csak a helyi rendőrség, de én is meg vagyok lőve a témával kapcsolatban. Annyi viszont biztos, hogy ha megtalálom, akkor ő is ott fogja végezni, ahol a többi játszótársam. A város temetőjének egyik frissen ásott sírgödrében.
A sötét sikátorokban rejtőzve próbálom kifürkészni következő áldozatom szokásait, tevékenységeit. Övemben most is ott pihen a lélekbontó tőr, ha esetleg valaki szeretne jelentkezni egy gyors zsírleszívásra, vagy átszabásra jelentkezni. Teljesen ingyen vállalom az efféle munkákat. Még élvezném is. Azonban most a feladatomra kell koncentrálnom.
A fedősztorim szerint épp a közeli közértbe jöttem le vásárolni, ami mondjuk annyira nincs is közel. Legalábbis az én lakásomtól igen távol van. Mondhatni a város másik végén, így a kocsim egy tényleg közeli parkolóban pihen.
Az egyik falhoz lapulva, a csuklómon csüngő kicsi nylon szatyor halkan megzörren, miközben próbálok elhelyezkedni a úgy, hogy ne vegyen észre senki. Szerencsére nem lehet meghallani, így a barátom nem is igen hallhatja, hogy valaki épp kifürkészi minden lépését.
Épp egy újabb helyre sétálnék, amikor a miénktől teljesen különböző lépteket hallok meg, melyhez egy nem is olyan sokkal később egy hang is társul. Remek… leleplez, ráadásul még a vad is elszalad…
- De, gyönyörű a Hold ma este. Vad dolgokra készteti az embert – fordulok óvatosan az ismeretlen felé, majd megpillantom maszkját, és kicsit tovább figyelve feltűnik a furcsa jelmeze is. Mintha valami álarcosbálból érkezett volna.
- Én se gondoltam volna, hogy még találok errefelé bárkit is ezen a késői órán – fürkészem tovább gyanakvóan. Nem tetszik nekem ez az alak és ha jól értelmezem szándékait, valami hasonló foroghat a fejében, mint én. Kezem óvatosan az övemben pihenő tőrre csúsztatom, hogy még tudjak védekezni, ha esetleg támadna.
Gondolatait most az átlagostól könnyebben kiolvashatom, hiszen már senki más nem tartózkodik a környezetünkben, kivéve persze azokat az embereket, akik már rég az igazak álmát alusszák pihe-puha ágyikójukban. Kicsit irigylem is őket. Nekem viszont most fontosabb dolgom van. Először is, hogy ezt a furcsa alakot eltüntessem az útból, másik pedig a hobbim, amit igen gyorsan űznöm kéne, különben még túl messzire menekül.
Ajkam halvány mosolyra húzódik, ahogy kiolvasom gondolataiból, mit is próbál tenni, ám kicsit túlságosan is belebambulok az olvasgatásba. Túlságosan erősen kell koncentrálnom a hang kiszűréséhez ahhoz, hogy tényleg érthetően kivehessem a többi gondolat közül, így kicsit későn sikerül elvetődnöm a felém száguldó tőr elől. A fegyvernek sikerül kicsit felhasítania ingem ujját. Ha nem figyeltem volna, most valószínűleg egy élettelen test feküdne a betonon, szívében egy tőrrel, felette a saját lelkével.
- Látom zavarom a köreit… Elég lett volna ha csak annyit mond, menjek el – pillantok rosszallóan az alakra, majd hozzáteszem: Egyébként mit is mondott, mi a neve?
Hiába na… érdekel, hogy ki próbál ennyire megölni, holott még soha nem ártottam neki. Hacsak nem az egyik áldozatom kedves rokona. Bár őszintén szólva ezt kétlem, hiszen senki se tud a kedvenc elfoglaltságomról, hacsaknem ő is valami hozzám hasonló bosszúálló szörnyeteg, aki előszeretettel veszi el másoktól az életet. De természetesen csak azoktól, akik azt megérdemlik…
Vissza az elejére Go down
Ketsueki Higure
Xcution
Xcution
Ketsueki Higure

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 44
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Holdgyilkos
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te5000/15000Higure vs. Diran 29y5sib  (5000/15000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 5:28 am

Minden teljességgel úgy alakul, mint ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Technikáját évek hosszú során keresztül fejlesztette, vélhetőleg minimális a hibalehetőség dobásait nézve. Ettől függetlenül áldozata mégis képes az utolsó pillanatban elugrani a helyéről, holott ez szinte fizikai képtelenségnek tűnik. Haragosan toporzékolva veszi tudomásul a történteket, kezd nagyon elege lenni az itteni népekből, most történik meg másodjára, miszerint a kiszemelt jelölt egyszerűen nem hajlandó meghalni! A pofátlan fráternek van képe még csak meg sem sérülni, csupán az ingének ujját sikerül Higurének felhasítania. Felettébb bosszantja a helyzet, nem szabó Ő, hanem a valaha született legzseniálisabb gyilkos. Természetesen felnagyítja önön jelentőségét, habár kétségtelenül nem tudott egyetlen rendfenntartó szerv sem a nyomára akadni, legyen szó Japánról vagy a világ bármelyik másik pontjáról, ahol megfordult az esztendők során. Ennek több oka is van, de feltehetőleg kulcsszerepet az a tény játszik, hogy senki sem látta az igazi arcát, amit a maszk rejt. A halottak nem mesélnek, túlélők pedig egészen az elmúlt hetekig nemigen voltak. Először az a diáklány, most ez a férfi látszik kicsúszni az ujjai közül. Büszkesége ezt már nem viselte volna el túlzottan jól, ebből adódóan minden eszközt be fog vetni, amire csak szüksége lehet a győzelemhez. Szerencsés változóként könyveli el magában a korábban meggyilkolt nőt, neki köszönhetően, ha nem is csúcsformában, de legalább megfelelő kondícióban tudhatja magát. Francia szitokszavak egész armadája hagyja el a száját, indulatai egy pillanatra felülkerekednek megszokott modorán. Halk köhintéssel fojtja el haragját, mialatt fejét kissé oldalra döntve hallgatja a fiú beszédét. Elmenni? Nem-nem, arról szó sem lehet!
- Félreért, kedves barátom, bár ennek oka valószínűleg otromba fellépésem… - mesterkélt nevetése halkan száll a kopott járda felett, van valami fenyegető a hanghordozásában, amit nem lehet hova tenni. – Épp ellenkezőleg, Ön az, aki teljessé teszi körömet! Nem hallhatta a nevem, mivel nem mondtam, ám amennyiben elég ideig képes életben maradni, talán megosztom a titkot. Ki tudja?
Kedélyes szavak, borzalmas jelentéssel. Ketsueki egy pillanatig sem érzett sosem megbánást bűncselekményei miatt, a szánalom kifejezése ugyancsak nem lelhető fel szótárában. Sok elmebeteg örömét leli az emberi test feltrancsírozásában, tetteiknek nincs valós céljuk, a következményekkel nem törődve akarják lángba borítani az egész világot. A Holdgyilkos tökéletesen eltér az előbb felvázolt személyiségformától, hiszen számára van egy igencsak nyomós ok, amiért mindazokat a szörnyűséget elkövette, amik számlájára írhatóak: önmaga. Lévén egy felsőbb akarat választotta ki, s adta számára a megfelelő képességeket ahhoz, hogy akár örökké élhessen. Istenek kegyeltjeként nincs olyan, mit ne kaphatna meg, a hétköznapi polgárok csupán felesleges módon okos falatok a tányérján. Töprengése közepette jobbja lassacskán a háta mögé vándorol, s köpeny jótékony rejtekében kioldja a hátára erősített kardot. Muszáj új stratégiát kidolgoznia, a fickó túlságosan is fürge ahhoz, hogy a késeket megfelelő módon lehessen alkalmazni ellene. Ellenben közelharcban kétségtelenül Övé lenne az előny, a pengének nem állhat útjába a csont és a bőr. Marka keményen szorul a fegyver markolatára, miközben az acél kísértetiesen vörös színben kezd izzani. Megpörgetvén tüzes kört rajzol vele a levegőbe, öröm nézni a fenséges Mangetsu táncát. Tekintete révetegen villan a Holdra, nemtörődöm testtartása és oldala mellett csüngő keze egyáltalán nem nevezhető megszokott támadópozíciónak. Az esti égbolt nagy világítója ezernyi, szikrázó ezüstsugárban szórja fényét az egész városra, viszont a Holdgyilkos tudja, ez csak Neki szól! A színpad tökéletes, a szereplők mind a helyükön vannak, végre kezdetét veheti az előadás. Váratlanul lép egyet előre, viszont nem megy tovább, csupán kóstolgatja mennyire ideges is ellenfele. Nem szabad rögtön in medias res belevágni a dolgokba, az olyan durva!
- Az élet csodás, Lucky Luke! – Higuret nem érdekli igazából, hogy milyen nevet is adott az édes jó anyukája a szemben álló egyénnek, elnevezte a legmeghatározóbb tulajdonságáról, ami rövid ismeretségük alatt felszínre tört. – Jól mondta, ez az este nem mindennapi, felpezsdíti az ember vérét! A tudatlan barmok persze alszanak, nem is jók egyébre, csupán feláldozható, levágható állatok. Ön féli a halált?
Hanglejtése mondandója végére teljesen elkomorodik, az álarcon a mosoly viszont töretlen. Talpa alatt zöldes fény villan, aminek hála másodpercek alatt képes átszelni a kettőjük között lévő tetemes távolságot, azután félúton a magasba szökkenve, egy felülről lefelé indított csapással kísérli meg egyszerűen kettényesni beszélgetőpartnerét. Nem tartozik azok közé, akik nem szeretnek játszani az étellel, azonban mindennek van egy határa és ezt már akkor átlépték, amikor a kiszemelt illető nem dobta fel a pacskert olyan gyorsan, mint ahogy az elvárható lett volna. Szomorú, mára minden jómodor kiveszett a társadalomból, s farkastörvények uralkodnak! No, nem mintha ez gond lenne, a régi időkre emlékezteti.
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te7000/12000Higure vs. Diran 29y5sib  (7000/12000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 11:13 pm

Sose hittem volna, hogy csak így az ölembe pottyan egy lehetőség. Egy rejtélyes idegen, aki minden bizonnyal nem a legközelebbi játszóteret keresi. Bár ki tudja. Lehetséges, hogy neki is – akárcsak nekem – az éjszakai terep a lehető legtökéletesebb játszótér. Ez az alkalom lehetőséget ad arra, hogy kiélhesse nem mindennapi vágyait. Talán rokonlélekre találtam benne… De most nem ez a fontos. Sokkal inkább célját, és okát kéne kiderítenem, hogy mit is keres errefelé. Talán engem akar? Vagy már épp befejezte feladatát? Mindenképp meg kell tudnom tőle, hogy mit akar, és miért van itt. Egyszerűen érdekel. Tudni akarom.
- Ezek szerint nem tervezi, hogy ismét összefussunk – jelentem be színlelt sajnálkozással. Igazából én se terveztem vele még egy találkozót. Még most el akarom intézni a dolgot. Legalább haszna is legyen, ha már miatta meglógott az újabb játszópajtás. Szerencsére viszont kapható vagyok cserére is, amennyiben a másik alany jobbnak látszik. Most persze ez történik. Úgy látszik az újonnan megismert barátom sokkal tökéletesebb futó barátnak ígérkezik, mint elődje. Talán még meg is ismerhetjük egymást rövid barátságunk alatt. Nagyszerű lenne, ahogy épp kivesézzük az életét… Kell ennél jobb, és szorosabb barátság? Aligha…
Feszülten figyelem minden egyes mozdulatát. Kétlem, hogy ennyivel megúsznám a kis játékot, de ki tudja. Annyi viszont biztos, hogy hatalmasat csalódnék, ha csak úgy meglógna előlem. Még csak azt se tudnám, hol kezdjem az utána való kutakodást.
Szám halvány, elégedett mosolyra húzódik, mikor megpillantom az előbukkanó kardot. Mégse hagyja ennyiben. Szerencsére. Azonban kicsit aggódom. Ha közelharcra kerül a sor, lehetséges, hogy alul maradok. Annyira tökéletesen azért még nem megy a gondolatolvasás, hogy pillanatok alatt levegyem, épp hova akar csapni azzal a fegyverrel. Valahogy el kell távolítanom azt az éles acélt a kezéből, hogy esélyem lehessen ellene… Amikor azonban meglátom a fegyver vöröses vibrálását, kicsit megborzongok az izgatottságtól. Reméltem, hogy nem lesz könnyű dolgom vele. Izgatottságom percről percre fokozódik, ahogy szemtől szemben állunk.
- Elég szélsőséges gondolkodás módja van, azonban úgy gondolom hasonló cipőben járunk. Mindketten az éj sötétjében éljük ki nem mindennapi vágyainkat, melyek ma már létszükségletünké váltak – kezdek bele én is rövidke monológomba – De hogy kérdésére is válaszoljak: nem, nem félem a halált. Nincs okom rá, hogy féljek tőle akár egy kicsit is. Ám azonban azoknak több okuk van a félelemre, akik más embereknek ártanak.
Hangom komorból, kissé játékosra vált mondandóm végén. Ketten is lehet játszani ezt a játékot. Kíváncsi vagyok, mennyi esik le neki abból, amit most elmondtam neki. Bár ha jól sejtem, nem épp a bugyutább fajtából származik az ismeretlen férfi.
Az alatta felsejlő zöldes fény nem jelent jót, így felkészülök a támadásra. Amilyen biztosan csak tudom, megvetem lábamat a talajon, kezemet óvatosan a hátamnál lapuló tőr felé csúsztatom. A szíjat, mely a tokjában tartja, óvatosan eltávolítom, s immár nyelét szorongatva, feszülten figyelem minden egyes lépését. Szinte felfogni se tudom első pillanatban, ahogy ellenfelem kilő eddigi helyéről, majd egy ugrással felém kerül, s így próbál kettészelni, mint egy darab gyümölcsöt. Na, abból biztos nem fog enni. Neutral Amilyen gyorsan csak tudom, előrántom tőrömet, így még időben sikerül hárítanom a támadást. A két fegyver hangos csendüléssel és némi szikrával csapódik egymásnak. Tőröm halvány, kékes színben dereng fel egy pillanatra, amit ha álarcos barátom is észrevesz, rájöhet, hogy nem mindennapi fegyverről van szó. Így talán majd kétszer is meggondolja, hogy mikor és hogy támadjon. Ha akár egy kicsit is megvágom fegyveremmel, máris beindul a képessége, melynek köszönhetően lelkét részecskékre bontja. Természetesen minél kisebb vágást ejtek rajta, annál kisebb részét bontja le.
Mikor már úgy érzem, nem tudom tovább tartani a védekezést, próbálom elhárítani a kardot tőrömmel, majd hátrébb ugrok egy kicsivel.
- Nem rossz, de hozzám több kell. Nem adom meg magam olyan könnyen. – mondom huncut mosollyal arcomon. Bizony ám… nehéz dolga lesz velem. Egy gyilkos, a másik gyilkos ellen. Igazán jó poénnak ígérkezik ez az éjszaka. Lehetséges, hogy mindketten elesünk, de az is lehet, hogy egyikünk túléli. Reményeim szerint én leszek az a bizonyos egyik. Nem lenne ajánlatos feldobni a bakancsot. Annyi dolgom van még, és annyi embert fel lehetne még darabolni azok közül, akik meg is érdemlik azt. Nem szívesen hagynám itt az életet… Még nem…
Vissza az elejére Go down
Ketsueki Higure
Xcution
Xcution
Ketsueki Higure

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 44
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Holdgyilkos
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te5000/15000Higure vs. Diran 29y5sib  (5000/15000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptyPént. Jún. 22, 2012 6:37 am

Felelőtlen.
Ostoba.

Higure vonásai elégedetlenkedő grimaszba torzulnak, midőn meghallja legújabb prédájának válaszát. Aki nem fél az elmúlástól, az nem bátor, csak egyszerűen félkegyelmű, nem képes felmérni az élet értékét, ezért oly’ egyszerűen dobja el azt, mint ahogy a kígyó levedli bőrét. Ám ahogy a mitológiai történet szerint a kígyóból sárkány lehet, úgy a halált követően talán értékesebb létforma válna belőle. Ezt azonban sajnos már nem tudhatja meg senki, mivel a Holdgyilkos célja teljesen kiszipolyozni a férfi lelkéből a lélekenergiát, ezáltal tüntetve el ezen föld színéről. Ő régen ugyanúgy rettegett a keserű végtől, mint minden normális ember, habár egyáltalán nem lehetett átlagosnak nevezni. Egy ideig versenyt futott az idővel, fiatalságát és erejét rengeteg gyilkossággal tartotta fent, azonban az évtizedek, az évszázadok alatt beleunt. Vajh, mi értelme olyanokon élősködnie, akik egyáltalán fel sem fogják nagyságát, tevékenységének művészi mivoltát. A kimetszett félhold egy emlékeztető, egy aláírás, amellyel kifejezi, miszerint az elpusztított plus teste immáron az Ő tulajdonát képezi, habár nem sokra megy vele, lévén a kannibalizmus olyannyira távol áll tőle, mint a sertésektől a repülés. Az elindított csapás ereje és szöge kielégítőnek mondható, csupán az előrántott tőr rondít bele a mesteri összképbe. Ketsueki a fegyver láttán prüszkölve kacag fel, ezáltal lehetőséget biztosítva ellenfelének ahhoz, hogy eltáncolhasson a közeléből. Nem máson, mint helyzeti előnyén derül ennyire, vajon a majdhogynem egyméteres katana vagy a legfeljebb is csak negyven centiméteres kés jelent meghatározóbb fegyvertényt e harcban? A maszkra festett arc is jól szórakozik, ám a sötét szemgödrökben felsejlő rubint színű tekintet hátborzongatóvá teszi. Élvezettől csillog.
- Sajnálom, de nem. - furcsa, viszont hangjából mintha tényleg valamiféle szánakozás hallatszódna ki. – Érdekes a szó, amit választott: létszükséglet. Helyzetünkben Rám ez halmozottan érvényes, míg Ön csupán deviáns személyiségének kicsapongásaival küzd. S maga nem árt másoknak? Logikáját követve a következő áldozata ugyanolyan eséllyel lehetne önmaga, mint bármelyik erőszaktevő vagy gyilkos. Mi alapján döntött úgy mégis, hogy vadásznak áll a kötél helyett?
Igencsak mulattatja a visszásság, amire fényt derített, ám ezúttal megpróbálja moderálni magát és nem fennhangon nevetni. Figyelmét inkább fontosabb tényezők felé fordítja, mint például a korábban jókedvet gerjesztő tárgyra. Igazából már az első pillanatban fel kellett volna tűnnie a kékes derengésnek, mely egyértelműen természetfeletti mivoltára utal, azonban ha a kedvezőtlen fényviszonyok miatt ez el is kerülte volna a figyelmét, azért a tény, mely szerint Mangetsu pengéje nem csúszott át a másik acélon úgy, akár a forró kés a vajon, igazán árulkodónak mondható. Elismerően biccent a másik ereklye irányába, talán mégis lehet valami ebben a ficsúrban botor igazságosztó szerepe ellenére. Az előbbi kísérletéből sikerült levonnia a következtetés, miszerint gyorsaságban felülmúlja a vörös hajú hőst, így vélhetőleg ezen előnyét kihasználva lenne képes a leghamarabb győzelmet aratni. Ám mire fel sietne? A hajnal első sugarai még csak órák múlva fognak felbukkanni a horizont mögött, hogy fényes kezekként húzzák félre az éjszaka függönyét. Mennyire más a világ az éj birodalmában! A nagy világító feltűnésével a Holdgyilkos eltűnik, s átadja helyét egy jelentéktelen, emberi roncsnak. A saját magának kreált alteregó teljes mértékben eltér eredetijétől, mintha egyszerűen fogta volna minden tulajdonságát és az ellenkezőjére fordította volna. Ugyan ki gyanúsítaná meg a suta patológust, aki mindenkit dinnyés rágóval kínálgat? Minden bizonnyal a kórházban is élcelődések tárgyát képezi, megvédeni magát nemigen tudja, ahhoz túlságosan esendő, gyenge. A megtévesztés attól a pillanattól kezdve a mindennapjai részévé vált, amikor lemetélt arcbőrét rávarrta valamelyik névtelen közkatona arcára. Azt a fájdalmat sosem fogja elfelejteni, beleégett a tudatába. Ellenben a kín jó, jelzi, hogy az illető él, mozog, küzd a fennmaradásért, bármennyire kilátástalan is a helyzete…
- Félnie kéne, az azt jelentené, hogy először emberi lény és csak azután gyilkológép. – ajkai lágyan formálják a szavakat, mintha egy jó pohár bor mellett folytatnának eszmecserét. – Mit gondol, szolgáltathatnék igazságot az Ön által önkényesen elvett életeknek?
Ugyan mondandója együttérzést sugall az említettekkel kapcsolatban, de valójában magasról tesz az összes olyan féregre, aki nem volt képes önerőből a felszínen maradni. Balja a köpeny rejtekében egy újabb dobókésre fonódik, a vékony bőrkesztyűn keresztül is érzi tenyerén a markolat fájának erezetét. A saját kezével készítette mindet, varázslatos kardján kívül egyetlen olyan tárgy sincs a birtokában, amit nem Ő alkotott volna. Félfordulatot téve mímel suhintást a másik férfi irányába, de valójában a ruházata redői közül kirepülő tőr jelenti a valódinak látszó fenyegetést, holott ez még mindig csak elterelés. Két fél küzdelme végletekig megkoreografált tánc, ahol az esik el, aki nem tudja követni a lépéseket. Ismét a talaj lelkét hívja segítségül, ezzel gyorsítva meg lépéseit, viszont ezúttal a felülről indított támadást mellőzve inkább oldalról kísérel meg lyukat ütni a fagyos szívbe.
Döfés.
Kegyetlen.
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te7000/12000Higure vs. Diran 29y5sib  (7000/12000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptySzomb. Okt. 27, 2012 5:52 am

Nem tetszik nekem az a gúnyos horkantás, amit akkor hallatott ellenfelem, mikor meglátta fegyverem. Igaz, ez csak azt jelenti, hogy túlságosan is magabiztos, és szinte készpénznek veszi, hogy legyőzhet a katanájával, ami… valljuk be… eléggé esélyes, hiszen azért mégiscsak nagyobb fegyverről van szó… Azonban ha ennyire elbízza magát nyereségét illetően, akkor a nyerési esélyeim is növekedhetnek, hiszen figyelmetlenebb is lesz ezáltal. Nem is olyan nagy probléma ez. Legalábbis számomra.
- Azt egy percig se állítottam, hogy ártatlan lennék. Azt meg pláne nem, hogy én magam nem érdemelném meg a halált ugyan úgy, mint azok, akikkel én végzek. Azonban köztem, és a játszótársaim között van némi különbség. Míg ők ártatlanok életét veszélyeztetik, vagy épp veszik el, addig én hosszas nyomozás útján megbizonyosodok róla, hogy megérdemlik a halált. Na meg persze kapok némi segítséget is… A többi már nem tartozik magára. Már így is túl sokat tud – vágok vissza hűvös hangon.
Sok minden történt, aminek jelenlegi állapotomat köszönhetem, de csak egy ember volt az, aki segített, hogy irányítani is tudjam az ölési hajlamaimat. Ha mostohabátyám azon az éjszakán nem állít le, valószínűleg én is olyan szörnyeteggé váltam volna, mint az általam levadászottak. Egy ostoba, ösztönös gyilkoló gép lennék, akit már minden bizonnyal rég bezártak volna egy csinos kis kalitkába, vagy rosszabb esetben kivégeztek volna. Persze nem állítom, hogy jelenlegi formámban nem vagyok szörnyetek, csupán jóval ügyesebb, és okosabb vagyok, amit előnyömre tudok fordítani. Na meg persze ott van a saját magamnak felállított csinos kis szabályrendszer, amit mindig megpróbálok pontosan követni. Sokat köszönhetek neki, és persze magamnak is.
- Jó meglátás. Igazából nem is tartom magam emberi lénynek, de mint mondtam, nem minden tartozik magára, és már így is túl sokat mondtam el azzal, hogy elárultam a hobbimat. Sajnos így most már végképp nem hagyhatom életben.
Az már viszont más kérdés, hogy melyikünk marad felül… Ha viszont a titkommal együtt futni hagyom, akkor igencsak nagy ökör lehetek. Mondjuk van egy olyan sanda gyanúm, hogy ő se éppenséggel a „hagyjuk futni, és ne foglalkozzunk vele” opción gondolkodik. Ha elmenekülnék – ami egyenlő a lehetetlennel – valószínűleg utánam jönne, hiszen én láttam, és ha láttam, valószínűleg vadászni is fogok rá. A felesleges nyomozgatást, meg keresgélést megspórolva viszont inkább maradok, és befejezem, amibe belekezdtem.
Alkatát tekintve nem épp a legsportosabb, s talán épp ezért több esélyem lenne, ha fegyver nélkül küzdenénk meg. Viszont így előbb a katanát kéne kiütni kezéből, lehetőleg a legmesszebb kis összecsapásunktól. Ami talán kicsit nehézkes lesz, hiszen én azért mégiscsak egy tőrrel vagyok. Mondjuk egy nem akár milyen tőrrel, de mindegy. Valószínűleg az ő katanája se mindennapi. Azonban minél gyorsabban támadok, annál kevesebb lehet az esélye, hogy hárítani tudná a támadást.
- Sajnálom, de nem hagyhatom, hogy csak úgy félbeszakítsa a küldetésem – válaszolok komoran, majd amennyire csak tudok, elrugaszkodok, s a lehető legnagyobb sebességgel indulok meg az álarcos fickó felé mellkasát becélozva. A felém repülő tőrt hirtelen először észre se veszem, azonban amint megpillantom, máris próbálok kitérni előle, ami nem megy épp a leggördülékenyebben, hiszen a tőr még így is végig karcolja vállamat pár centis vágást ejtve rajta. A szörnyű, kifröccsenő vértől – ami még ráadásul az enyém is – nem foglalkozva folytatom utamat ellenfelem felé, hiszen továbbra is szándékomban áll támadni. Ha mázlim van, legalább egy kis sérülést sikerül okoznom neki, amivel máris lebomlik lelkének egy része. Viszont ha mégse olyan figyelmetlen, akkor egész könnyen háríthatja támadásomat. Ám ha ez megtörténik, s elég közel vagyok hozzá, egy erőteljes rúgással megpróbálom megbénítani lábát, vagy legalább kigáncsolni, hogy valami kis előnyhöz juthassak.
Vissza az elejére Go down
Ketsueki Higure
Xcution
Xcution
Ketsueki Higure

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 44
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Holdgyilkos
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te5000/15000Higure vs. Diran 29y5sib  (5000/15000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptySzer. Okt. 31, 2012 4:50 am

Magyarázkodás.
Felesleges.

Higure világszemlélete szerint nem létezett ártatlan ember, talán egyedül az újszülöttek azok, akik mentesek mindenféle undorító dogmától és kórságtól, amit a társadalom aggat majdan rájuk nevelkedésük alatt. Vonásai megvető grimaszba torzulnak, egészen egyszerűen nevetségesnek tartja, ahogy a férfi megpróbál brutális gyilkosságainak hitelt szerezni, a megmentő, az igazságosztó szerepében sütkérezve, amiről természetesen senki sem tudhat, hiszen ugyanolyan ítélet várna reá is, mint bármelyik tömeggyilkosra, legyenek áldozatai mind köztörvényes bűnözők. Néhány futó másodpercig akár úgy is gondolhatta volna, valamilyen szinten hasonlítanak egymásra, azonban most elveti ezt a lehetőséget. Az útjára engedett dobótőr felsérti ellenfele bőrét, most sajnálhatja csak igazán, miszerint odahaza nem mártotta méregbe őket. Igazából némileg meglepte a találat sikeressége, ennek megfelelően kellett támadásának irányán változtatnia, amivel éppen annyi időt vesztett, hogy a vörös hajú férfi képes legyen valamiféle riposzttal válaszolni. Képzett harcosként nagyon jól tudta a tényt, mely szerint a fegyvereik között lévő hosszkülönbséget egyetlen módszerrel lehet érdektelenné tenni, méghozzá abban az esetben, ha a katana holtterébe kerül, ahol a kard előnyei hátrányokká válnak. Ezt megakadályozandó rántja fel pallosát az ég felé, keresztezve a mellkasa felé ívelő döfést, azonban ezzel egyidejűleg védelme csökkenni látszik, figyelmetlensége okán a rúgás el is találja, kis híján összecsuklik a váratlanul érkező erőhatástól. Szinte már-már kapkodva ugrik hátra különleges képességének segítségével, amellyel kedvére manipulálhatja az aszfalt lelkét, habár eléggé kezdetleges formában. Balja önkénytelenül is fájós lábára siklik, a régi sérülés hegét azonnal a kín lángjai kezdik nyaldosni.
- Mily’ szörnyűséges szavak, Luke, pedig azt gondoltam, talán lehetünk barátok is! – hangjában észrevehetően nevetés bujkál, gúnyos megjegyzésében felesleges komolyságot keresni. – Á, értem-értem, végre megértettem! Nem tartja magát emberi lénynek, hisz’ cselekedeteiből egyértelműen kitűnik, Ön felsőbbrendű entitás, a halál angyala, igaz-e? Nem, valójában Én sajnálom a dolgot… Mármint eme szerencsétlen találkozást, kedvemre való lett volna végignézni, ahogy levadásszák, így viszont kénytelen leszek önvédelmet alkalmazni!
Legnagyobb megnyugvására hangja egyáltalán nem remeg meg a fájdalom ellenére sem, amin igazándiból nincs oka meglepődni, több száz éven keresztül kellett együtt élnie vele, lévén nem volt mindig a közelben olyasfajta fájdalomcsillapító, ami használt volna. A modern orvostudománynak köszönhetően szenvedése valamilyen szinten kezelhetőbbé vált, de sajnálatos módon függőséget okozott a szer, nélküle képtelen volt játszani Ketsueki Higure, a szerencsétlen patológus szerepét. Holdgyilkosként érezhette ténylegesen egésznek magát, kötöttségektől és rendszabályoktól szabadon, az önmaga által felállított törvényeknek megfelelően. S ezen listán első helyen szerepelt a tiltás, sose engedd elszökni az áldozatodat! Ámbár a beszélgetés fonalát követve erre elméletileg nem is fog sor kerülni, a megtorló botor módon elhitette magával, innen csak egyikőjük távozik majd élve. Ingerülten kapta el kezét fájós lába közeléből, még a végén kiszúrják a gyengepontját, aminek eredményeként már sokkalta nehezebb lenne lépést tartani a kézitusában észrevehetően képzettebb ellenséggel szemben. Egyetlen másodperce lehunyja szemét, összpontosít és ismét megerősíti koncentrációját, olyasfajta figyelmetlenséget, mint aminek eredményeképp majdhogynem a földre került, nem engedhet meg ismét magának. Szórakozottá vált az évek során megfelelő riválisok hiányában, az egyszerű áldozati bárányokat nem volt kihívás lemészárolni, viszont Karakurában jól láthatóan megtanulták megvédeni magukat a magasabb lélekenergiával rendelkező emberek, ráeszmélték a felsőbb hatalomtól kapott ajándék felhasználásának módjára, ami nem járt mindenkinek, egyedül a kivételes személyeknek. Ketsueki mindig is ezen egyének csoportjába sorolta magát, enyhe gőgössége is ennek köszönhető. Kételkedni igazában nincs oka.
- Endless Night! – susogja alig hallhatóan, miközben Mangetsut könnyedén visszalöki hüvelyébe köpenyének takarása alá. A fullbring megnevezésének elhangzását követően maszkján különös, zöldes csillogás fut keresztül, ettől eltekintve nem látszik változás. – Amenonuhoko!
Tenyereit összecsapja maga előtt, majd karjai kitárása közepette egy fényesen ragyogó, aranyszínű fénypászma feszül ujjai között. Gyors fordítást követően máris egy dárda alakját veszi fel, amit könnyed mozdulattal hajít el a jelenségtől vélhetőleg megilletődött alak irányába. A lándzsa különlegessége nem csak abban rejlik, miszerint tömény lélekszemcsék alkotják, hanem találat esetén olyan érzetet kelt, mintha izzó vasat forgatnának az ember húsában.
Ítélet.
Felemelő.
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te7000/12000Higure vs. Diran 29y5sib  (7000/12000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptyHétf. Feb. 04, 2013 1:12 am

Támadásaim közül, ha nem is mind, de egy mindenképp eltalálta. Rúgásommal telibe találtam a lábát. Ettől egy kicsit magabiztosabbnak éreztem magam, s ahogy észre vettem igencsak kellemetlenül érintette a rúgásom. Lehet rá esélyem, hogy én nyerjem ezt a kis összecsapást, de akkor is óvatosnak kell lennem. Muszáj eltávolítanom a kardot a közeléből, különben semmi esélyem se lesz. Vagy legalábbis maximum annyi, mint egy egérnek egy macskával szemben. Persze ott van az az igen szórakoztató rajzfilm, ahol az egér mindig sikeresen túljár a macska eszén. Nekem is ezt kéne tennem. Eddig én voltam a macska, s nem volt túl bonyolult az egyszerű egérkék eszén túljárni. Ám most bizonyos szempontból fordított egy helyzet.
Látszólag ellenfelem teljesen félreértette, hogy mit is magyaráztam… Még hogy halál angyala… Ennél röhejesebb ötletet még én magam se találtam ki. De ha ő ennek akar látni, hát tegye. Bár kétlem, hogy egy hozzám hasonló akár csak meg közelíthetné az angyal létet bármilyen formában. Már ha egyáltalán léteznek angyalok. Ezzel szemben is igen csak nagy fenntartásaim vannak. Sose értettem azokat az embereket, akik mélyen vallásosak. Olyasvalamiben hisznek, ami még csak nem is létezik. Én nem hiszek ilyesfajta ostobaságokban. Abban meg végképp nem, hogy én egy angyal lennék. Pontosabban inkább a halál angyala. Nevetséges teóriának vélem, de úgy határozok, hogy inkább nem reagálok rá. Nem szeretném ezt az egészet túlbonyolítani, hiszen már most látszik, hogy egész éjszaka a játszadozással fog elmenni. Gúnyolódását megpróbálom minél inkább ignorálni, hiszen nem szabad elvesztenem a fejem. Muszáj higgadtnak maradnom. Lassan, megfontoltan veszem a levegőt, hogy a lehető legtöbb oxigén juthasson el az agyamba. Muszáj nyugodtan gondolkodnom. Persze az se árt, ha éppenséggel az ellenfelemre is odafigyelek néha. Nem kéne, hogy bármivel is meglepjen. Muszáj a gondolataira koncentrálnom, de természetesen nem annyira, hogy ez teljesen elterelje a figyelmemet.
~ Ez meg mi a fenét csinál? O.o ~ figyelem igencsak meglepődve, ahogy ellenfelem visszacsúsztatja fegyverét a hüvelyébe, s köpönyege alá rejti azt. Valamiért úgy érzem, hogy nem adja fel a harcot. Szinte megdermedve, feszülten figyelem a furcsa idegen mozdulatsorát, ahogy összecsapja tenyerét, majd egy hosszú, fényes rúd képződik ujjai között. Amint megpillantom, hogy lényegében a semmiből hozott létre egy dárdát, kissé leesik az állam, s megfordul a fejemben, hogy ez minden bizonnyal csak egy nagyon rossz vicc lehet. Ha már a karddal szemben rosszak voltak az esélyeim, akkor most mennyi esélyem lehet egy dárdával szemben?! Nem sok, annyi szent. Bele kell húznom, és mindenképp ki kell találnom valamit. Ha nem is töröm ketté azt a micsodát, akkor legalább el kell távolítanom tőle, hogy még csak a közelben se legyen.
- Igazán csinos… – jegyzem meg kissé talán gúnyosan, jelezve, hogy nem tetszik, amit látok. Sőt, ha sikerül vele eltalálnia, akkor az se fog tetszeni. Azonban nem tudok ellene mit tenni, csupán annyit, hogy megpróbálok így végezni vele. Késemmel ez ellen már nem sokat fogok érni, más fegyverem pedig sajnos nem igazán akad. Most már teljes mértékig a taktikai tudásomra kell hagyatkoznom, hiszen egy rossz mozdulat, vagy akár egy kevés figyelmetlenség, és máris keresztüldöf a dárdájával.
Talán ha ismét eltalálom azt a lábát, amit már az előbb is, összerogy, s kiüthetem a kezéből. Elvégre az már egy kissé meggyengülhetett az előző rúgásomtól. Még ha nem is nyerem meg vele a csatát, egy próbát akkor is megér. Legfeljebb lesz egy kis sérülésem, amit a dárda okoz. Nagydolog… Ilyentől még úgy sincs sérülésem… Neutral
Tekintetemet le se veszem ellenfelemről. Figyelem minden mozdulatát, s közben végig pásztázom agya minden egyes szegletét annyira, amennyire jelenlegi erőmmel képes vagyok. Ha van bármilyen taktikája, megtalálom! Vagy legyen a nevem Csökött Agyú. Na jó, azért nem, mert még nem tudom olyan tökéletes szinten irányítani a gondolatolvasást, de látok rá esélyt, hogy kipuhatolok valamit. Vagy nem. Bíznom kell magamban, máskülönben semmi esélyem nincs ellene.
- Ha már ennyire összebarátkoztunk… Elárulna nekem valamit? – kezdem meg baráti elterelős beszélgetésemet – Miért teszi meg minden alkalommal? Azért, mert élvezi, ahogy végig nézheti, amint eltűnik az élet a szemükből, s végül csak egy darab véres, undorító húsdarab marad vagy, mert létszükségletnek érzi? Mert úgy érzi, hogy ha nem teszi meg, azzal magának árt.
Fegyveremet szorongatva figyelem továbbra is minden rezdülését. Amint úgy érzem, hogy tökéletes az alkalom az előbbihez hasonlóan ismét elrugaszkodom a földtől, s megtámadom. Ha dárdájával próbálna keresztül döfni, kikerülöm, vagy késemmel hárítom. Amennyiben ez nem sikerül, máris szerzek egy újabb sérülést. Ám ha sikerül védelmét áttörnöm, fegyveremet a bal combjába mélyesztem, s a lehető legnagyobb sérülést próbálom okozni vele.
Vissza az elejére Go down
Ketsueki Higure
Xcution
Xcution
Ketsueki Higure

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 44
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Holdgyilkos
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te5000/15000Higure vs. Diran 29y5sib  (5000/15000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptyHétf. Márc. 18, 2013 3:18 am

Gúny.
Mardosó.

Meglehetősen vicces gondolat csinos dolognak nevezni egy színtiszta energiából álló lándzsát, habár szó mi szó, valóban fenséges látványt nyújt, pont olyat, ami tökéletesen illik egy egykori hadvezérhez. Természetesen egy letűnt kor emléke bukik a felszínre Higure gondolatai között, mialatt a feszültség legkisebb jele nélkül, kissé fájdalmas félmosollyal az arcán szemléli egyelőre igencsak meglepődöttnek látszó áldozatát. A lábában a sikító fájdalom lüktetéssé tompul, mindazonáltal kétsége sincs afelől, pillanatnyi figyelmetlensége okán elárulta legnagyobb gyengepontját. Nem kételkedik abban, miszerint jelenlegi ellenfele ki fogja használni a védelmén tátongó rést, éppen ezért kell lehetőség szerint minél távolabb tartani magától. A tőr, mint fegyver, egyértelműen közelharcos képzettségre utal, ahogy erre már korábban is rájött, ebből adódóan mindenféleképpen megfelelő távolságban kell tartania magától, hiszen fizikai tekintetben hátrányból indul a vörös hajúhoz képest. Szerencsére a legmegfelelőbb fegyver áll rendelkezésére ennek kivitelezésében, ráadásul különleges képességének terméke mellőzi a dárdák ama idegesítő hiányosságát, mely szerint a hegy kikerülését követően szinte lehetetlen vele valamirevaló sérülést okozni. Az Amenonuhoko lévén teljes egészében lélekenergiából áll, bármelyik részén megérintve képes égető fájdalmat okozni. Sok-sok év tapasztalatára, illetve töménytelen mennyiségű gyakorlásra volt ahhoz szükség, hogy tudását ilyen magas szinte emelhesse a lélekrészecskék manipulálását illetően. Némileg elkalandozva kapja fel fejét a kérdésekre, habár a válaszon nem sokat kell elmélkednie.
- Vajon milyen indok vezérelheti a krokodilt, amikor az éppen ivó bivalyra veti magát? – kérdez vissza könnyedén, hangja türelmes, magyarázó. – Mit érezhet az oroszlán, amikor hatalmas agyarait az antilop húsába vájja? A válasz egészen egyszerű barátom, az éhség az ok! Nem véletlenül találtam olyannyira mulatságosnak, amikor épp a létszükséglet szót használta. Immáron több mint fél évezrede járom eme árnyékvilág sötét ösvényeit, s túlélésemhez bizony elkerülhetetlen olyan személyek feláldozása létezésem oltárán, akárcsak Ön!
Nincs oka arra, hogy visszatartsa ezen információt, ebben a szituációban semmiféle nehézséges nem fog származni, sőt a későbbiekben sem. Válaszát egyfajta tiszteletadásként is el lehetne könyvelni, halála előtt ez a férfi megérdemli, így talán megértheti, mi a különbség kettejük között. Persze a Holdgyilkos maga is átérzi minden alkalommal azt a semmi mással össze nem hasonlítható érzést, ami felfut a gerinc vonalán és az egész test beleborzong. Kioltani egy emberi életet olyasfajta kiváltság, amivel kevesen élhetnek a társadalom féken tartó béklyói miatt. Érezni, ahogy a karmazsin nedű forrón és fémesen végigfolyik a kézen, hallani az utolsó, irgalomért remegő nyögéseket, látni, ahogy a mellkas hullámzása előbb lelassul, aztán teljesen leáll, felbecsülhetetlen érték! Ketsueki egyetlen pillanatig sem érezte magát sohasem bűnösnek tettei miatt, lévén a ragadózókat se vonhatja kérdőre senki a zsákmányszerzés okán. Az evolúció következő lépcsőfokának képviselője tulajdonként tekinthet az alatta álló réteg tagjaira, kihasználhatja, kizsákmányolhatja őket, lévén az emberi természetnek ez alapvető eleme. Ahogy a végsőkig tartó, elkeseredett küzdés is, aminek remek mintapéldánya Luke, akinek szerencséje elfogyott a mai estén. Tudja, mit akar riválisa, könnyedén kiszámítható a támadás vektorát figyelve. Meglehet, egyszerű gyilkosokkal és gonosztevőkkel szemben ilyen elnagyolt lerohanások is eredményesek lehetnek, azonban Higure legalább tucatnyi hadseregben szolgált élete során, Nála kevesebb képzett katona mászkál a Föld kerekén. Megforgatja jobbja ujjai között a megidézett energiarudat, s éppen abban a másodpercben ugrik hátrébb segítségül hívva az aszfalt lelkét, amikor riválisa ugrása ívének tetején jár, a holtponton.
- Túlságosan lassú. – jegyzi meg mintegy mellékesen, némi sajnálat által színezett tónussal hangjában. – Lássa be Luke, elérte határait, tegyünk végre pontot az ügy végére, s adja meg magát! Ígérem, gyors leszek és kíméletes!
Valóban igazat mond, eszében sincs elszórakozni Vele sokáig, amennyiben nő lenne, talán még megfontolná, de a sérült végtagjából sugárzó fájdalom áthatolhatatlan ködként veszi körbe tudatát, fogait csikorgatva igyekszik visszafogni a mellkasából feltörekvő kíntól terhes nyögéseket. A legmegfelelőbb pillanatot várja, amikor az igazságosztó ismét talajt fog, akkor akarja elhajítani szédítő sebességgel az ezidáig kezében szorongatott lándzsát. A szívét kívánja átdöfni.
Célzás.
Pontos.
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te7000/12000Higure vs. Diran 29y5sib  (7000/12000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptyPént. Május 10, 2013 9:17 am

Kissé feszültséggel tölt el, hogy ellenfelem hangjából semmiféle feszültséget nem hallok ki. Hidegvérrel válaszol minden kérdésemre, még ha az nem is épp a legkedvesebb, azonban nem szabad elfelejtenem, hogy minden bizonnyal egy igen tapasztalt gyilkossal állok szemben, akinek kezéhez számtalan ember vére tapad. Vicces, hogy épp egy nálam látszólag sokkal tapasztaltabb szörnyeteggel állok szemben, aki bármelyik pillanatban képes lenne megölni, azonban mégse félek. Lehetséges, hogy hobbimból kifolyólag már hozzászoktam annak gondolatához, hogy bármikor meghalhatok. Nincs már egy élő rokonom se, akinek számítanék is egy keveset, így nem valószínű, hogy nagyon keresnének, vagy akár megsiratnának. Azonban nem adhatom fel, hiszen még számtalan bűnözővel kell végeznem. Rengetegen megérdemlik a halált. Persze… köztük én is, de én legalább nem azokat bántom, akik nem szolgáltak rá a halálra…
Meglepődve hallom válaszát, hogy már többszörösen is túllépte az időskort, s mégis milyen fitt és ránctalan. Irigylem. Kíváncsi vagyok, hogy milyen ránctalanítót használhat… Tuti valami saját recept, mert hogy az üzletekben nem árulnak ennyire hatásos kenceficéket, az biztos… Vagy meg esetleg valami hókusz-pókusz segített neki, hogy fiatal maradhasson. Őszintén szólva… nem nagyon érdekel, hiszen sose hittem az efféle dolgokban. Ha valaki öregszik, akkor öregszik, és kész. Nem tud ellene mit tenni.
Támadásom nagy sajnálatomra nem ér célba, így nem tudom lelassítani ellenfelemet, ami csak ront a helyzetemen. Nem szeretnék összetalálkozni a fegyverével, hiszen kitudja, milyen képességei vannak azon kívül, amit már amúgy is láttam. Amint visszaérkezek a földre, máris megpróbálok elrugaszkodni tőle, hogy hátrébb ugorhassak, azonban túl későn veszem észre a felém tartó dárda hegyét. Nincs időm teljesen kitérni előle, ám annyira sikerül, hogy ne okozzon vele halálos sérülést, s így kulcscsontom alatt fúródik testembe a fegyver. A hirtelen érő égető fájdalomtól úgy ordítok fel, mint ahogy még eddig valószínűleg soha. Olyan, mintha ezernyi tüzes vasat szúrtak volna át a vállamon. A tőr kiesik a kezemből, s tompa koppanással esik a nyelére, majd végül az oldalára, aztán én is követem a példáját. Lábaimból mintha minden erő egy szempillantás alatt kiszaladt volna. Megadják magukat, s én térdre rogyok. Egy pillanatra minden elhomályosul, s még a férfi hangját is tompán csengőn hallom, ha egyáltalán megszólal. Ebben a pillanatban igazából semmi más sem érdekel, csak az, hogy ne ájuljak el. Nem ájulhatok el ebben a pillanatban. Egyszerűen nem tehetem meg. Ha eszméletemet vesztem, könnyedén végezhet velem, s ezt nem hagyhatom.
- Ennyire könnyen… nem fog legyőzni, kedves állarcos idegen…
Nem adom fel ilyen könnyen, arra mérget vehet, s az is biztos, hogy kettőnk közül ő fog holtan távozni.
Kezemmel fegyverem után kezdek kutatni, ami egy kicsit nehézkesen megy, hiszen a sötétség és a majdnem vakság nem teljesen kedvező. A vállamban érződő fájdalom nem akar szűnni, s egyre csak lüktet. Érzem, ahogy az a mocskos, undorító vörös folyadék végig csurog a karomon, eláztatva ingemet, s teljesen tönkre téve azt.
Amint megtalálom fegyverem, máris megmarkolom, s megpróbálok ismét talpra állni, nem törődve az erősödő fájdalommal. Ahogy tisztul az elmém, úgy egyre inkább érzem, ahogy éget.
- Kell a fegyvered? Gyere, és vedd el! – mondom széles, ám annál fájdalmasabb mosollyal, hiszen azért gondolom még szüksége lesz rá egyszer, és nem óhajtja az én vállamban felejteni. Igazából én se örülnék neki túlságosan, hiszen hogy magyaráznám meg az embereknek, hogy egy hatalmas dárda lóg ki a vállamból…? Neutral Természetesen azonban nem minden hátsó szánék nélkül hívom magamhoz, hiszen amint közelebb ér hozzám, én máris támadásba lendülök, amennyire még erőm bírja.
Vissza az elejére Go down
Ketsueki Higure
Xcution
Xcution
Ketsueki Higure

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 44
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Holdgyilkos
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te5000/15000Higure vs. Diran 29y5sib  (5000/15000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptyKedd Május 14, 2013 8:47 pm

Ordítás.
Visszhangzó.

Higure maszkja takarásában elégedetten elmosolyodik, minden az elképzeléseinek megfelelően alakul. A Mennyei ékes lándzsa eleven energia, olyan hőfokon, amit akár a tűz is megirigyelhetne. A vér mámorító illata betölti a keskeny mellékutcát, meleg cseppek festik vörösre a férfi ruházatát. Ugyan önmagát sosem sebezte meg saját technikájával, mindazonáltal a fájdalomról igencsak meghatározó élményei vannak. Példának okáért néhány száz éve az egész arcát levágta, csakhogy egy hullára fércelve halottnak tettethesse magát. Ennél hatalmasabb kínt elképzelni sem lehet, csodaszámba megy a tény, mely szerint sikerült ép elmével átvészelni, s nem fulladt meg a következő útjába kerülő latrinaárokban. A Holdgyilkos nyugodtsága egyértelműen rutinjából származtatható, ámbár egyre-másra érzi ugyanazt a bódító érzést, amely első áldozatának megölésekor járta át a testét, mindazonáltal az akkori izgalmat azóta sem képes visszaidézni, ami meglehetősen elkedvetleníti néhanapján. Létezésének nincs sok értelme, kizárólag egy megfelelő kihívóra vár, akivel képes lenne összemérni erejét és akár távozni is ebből az árnyékvilágból, amennyiben egy felsőbb erő így rendeltette. Sajnálatos módon kis afférjuk alatt meg kell állapítania, hogy ez a személy nem Luke lesz. Az álarc szemrészei mögött vöröslő íriszekben nem tükröződik szánalom, beléjük pillantva az áldozat máris tudja, a vég elkerülhetetlen! Szomorú ugyan, azonban a természetes kiválasztódásnak meg kell történnie, kizárólag így képes a faj megerősödni, fennmaradni az évezredek sodrásában. Az elsők között volt a XIX. század közepének táján, aki megvásárolta Charles Darwin: A fajok eredete című művét. mely igazán meghatározó szerepet töltött be elkövetkezendő évtizedeiben. Úgy tekintett magára, mint az evolúció következő lépcsőfokára.
- Könnyen? - ajkai alig hallhatóan formálják a szavakat, hangszalagjainak búgása bársonyként érinti a fület. - Ez meg sem fordult a fejemben, barátom! Habár megtört pszichéje miatt képtelen lennék meghatározó hasonlóságot felfedezni kettőnk között, ám azt be kell látnunk, mindketten ragadozók vagyunk, prédaként tekintünk az emberekre. Ugyanazt tesszük, csupán az ízlésünk - az áldozatok kiválasztásának terén - tér el némileg. Nincs ebben semmi szégyellnivaló, hiszen nem erről szól a humán létezése? Az igények végeláthatatlan, szüntelen kielégítéséről? Mások az alkoholizmusba menekülnek, Nekünk ez jutott!
Tónusa sajnálkozó, mindazonáltal egy másodpercre sem lehet elhinni, miszerint valóban sajnálja másságát. Élvezi az okítás minden percét, meglehet az igazságosztó olyan tudás birtokában kellhet majd át a túlvilágra, aminek hála következő élete alatt szerencsésebb lesz. Ketsueki egyfajta jutalomként aposztrofálta magában az átadományozott információkat, igyekezett mindenkit a megfelelő világszemlélet felé terelni. Valamiképpen a tisztelettel lehetne azonosítani azt az érzést, aminek hatására így cselekedett, igazán meglepte és lenyűgözte, amikor egy-egy zsákmánya képes volt érdemileg küzdeni ellene. A vadnyugat hőse ráadásul észrevette gyengeségét, s ellenfele hátrányából kísérelt meg magának előnyt szerezni, de sajnos nem járt sikerrel. Lényének korlátai kötik gúzsba, képtelen felülemelkedni ezeken a határokon, pedig hogyha képes lenne rá, talán a Holdgyilkost is félre tudná söpörni. Lenézett az aszfalton fetrengő alakra, aki kétségbeesetten próbálta visszaszerezni fegyverét, az egyetlen olyan tárgyat a kialakult szituációban, ami valamicske biztonságérzettel töltötte el. Nem esne nehezére közelebb szökkenni, azután végérvényesen pontot tenni az ügy végére, viszont valamilyen érthetetlen megfontolásból kifolyólag mozdulatlan marad. Némán figyel, egy az éjszaka árnyai közül. Becsülendő a kitartás, a bátorság és az erő, viszont bizonyos helyzetekben ezek sem elegek a túléléshez. Némileg értetlenül fordítja oldalra a fejét az invitálást hallva, persze a cowboynak fogalma sem lehet képességei természetéről. Modortalanságán megrökönyödve a lehető leggyorsabban kísérli meg eloszlatni a félreértéseket. Kesztyűs keze csettintésével semmisé teszi a Diran vállából kilógó dárdát, ezt követően a korábbival pontosan megegyező mozdulattal ismét összecsapja tenyereit, s megidézi az eltüntetett tökéletes másolatát.
- Khm... - köszörüli meg torkát, ekképp hívva fel magára a figyelmet. - Több is van belőle!
A történtek valószínűtlen helyzetkomikuma önkénytelenül is nevetésre fakasztja, kíváncsi milyen arcot fog vágni ellenfele, amikor egyik pillanatról a másikra megszűnik a vállából sugárzó szenvedés okozója. A nem megfelelő döntések sorozata vezetett idáig, közelharci fegyverrel képtelenség sérülést okozni valakinek, akivel nem lehet tartani a lépést. Győzelme elkerülhetetlennek tűnik, kockáztatni vajh' mennyi értelme volna? Igazából túlzottan ellaposodott a végére találkozásuk, az első sérülés láthatóan megpecsételte szerencsétlen flótás sorsát. Egyetlen, pontos döfés a nyaki ütőérbe hamar megoldaná a problémát. Elindul a kábult alak felé, fénydárdája mély barázdát karcol az utcakőbe. Léptei lassúak, kimértek. Egyáltalán nem siet.
Halál.
Kegyes.
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Higure vs. Diran Cl0te7000/12000Higure vs. Diran 29y5sib  (7000/12000)

Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran EmptyKedd Aug. 13, 2013 9:00 am


Úgy tűnik, most én magam is megízlelhetem a halált, mint ahogy azt oly sokan megtették az én kezem által. A fájdalomtól, egyre inkább úgy érzem, elhagy az erőm. Gyenge vagyok. Csak most eszmélek rá, hogy valójában apró porszem vagyok a hozzám hasonló különleges képességűek között. Hiszen itt van ez a furcsa alak, aki szinte alig erőltette meg magát, hogy engem legyőzzön. Ahhoz, hogy egyszerű emberekkel végezzek elég csupán a fizikai erőm, és az eszem. De itt mindez kevés. Belátom, hogy a tőröm – habár egyedi erővel bír – nem hatásos egy lándzsával szemben. Arról nem is beszélve, hogy nem vagyok elég képzett, hogy a megfelelő módon forgassam ezt a csodálatos fegyvert, ami annyiszor kísért végig játékaim közben. Most, hogy nem szoríthatom a kezemben, kissé nyugtalannak érzem magam, ám mindez gyorsan megváltozik, amint sikerül kitapintanom az éles, hideg pengét nem messze tőlem. Mindeközben ellenfelem szavai elhussannak a fülem mellett. Egyiken be, másikon meg ki. Épp elég nekem a túlélésemmel foglalkozni, nem vagyok még kíváncsi a nagymonológjára is… ._.
A csettintés, ami után azonnal elmúlik az éles fájdalmam, már sokkal inkább megragadja a figyelmem. Azt hittem nem tudja máshogy eltávolítani, csak ha kihúzza. Kezdtem örülni, hogy sikerült tőrbe csalnom. Már a fájdalomra is felkészültem. De… csak csettintett egyet, és a lándzsa semmivé foszlott. Mintha ott se lett volna a vállamban… Az égető fájdalom, s maga a lyuk azonban nem tűnik el a vállamból, habár a kellemetlen érzés már valamivel kevésbé érezhetőnek tűnik. Nem annyira elviselhetetlen, de mégis érezem, mégis tudom, hogy ott van, s ez zavar. Enyhén szólva is zavar.
Megdermedve figyelem, ahogy újabb fegyvert hoz létre magának, lényegében a semmiből. Ugyan úgy, ahogy az előzőt.
- Ez meg mi a jóbüdösfranc?! – motyogom.
Valamiért úgy érzem, erre inkább nem szeretnék magyarázatot kapni jelenleg. Mintha valami lándzsa arzenálja lenne egy másik dimenzióban, és abból húzkodná elő egyesével a fegyvereket. Mondjuk, nem hiszem, hogy ez igaz lenne, hiszen arra már sikerült rájönnöm, hogy lélekrészecskékből tevődik össze, tehát semmi köze holmi alternatív világhoz… Bár tény, hogy némileg több időt szerezhetnék, ha ismét valami nagy monológra „kényszeríteném”. Persze ez nem valószínű, hogy jelenleg sikerülni fog, hiszen mégiscsak felém sétál, ráadásul a fegyvere még az utcát is felkarcolja. De egyébként meg… Szerinte ki fogja kifizetni a károkat, amiket okoz?! ._.
Minden erőmet összeszedve próbálok feltápászkodni, kezemben mindvégig ott van fegyverem is. Nem adom meg magam olyan könnyen! Azonban mégis… valami furcsa érzés kezd magába keríteni, amit még eddig nem nagyon éreztem. A légzésem, és a szívdobogásom felgyorsul, a tüdőm, s a gyomrom a lehető legkisebbre zsugorodtak. Kezdek pánikba esni, ami jelen helyzetben nem túl jó ötlet. Muszáj valamit kieszelnem, ám ehhez időt is kell nyernem. Ehhez pedig visszavonulást kell fújnom, és el kell bújnom valahova, ahol elég időm lesz kitalálni valamit. Ezen kívül a sebemet se ártana bekötözni, mert hát azért mégis…
- Akkor… én most azt mondom… VISZLÁT! – intek ép kezemmel, majd amilyen sebességgel csak tudok, meglódulok a legközelebb eső sikátor felé, ami reményeim szerint nem csak sima zsákutcával végződik.
Amint sikerül kicsit leráznom a fickót, levetem magam amilyen óvatosan csak tudom, majd a lehető legnagyobb óvatossággal (értsd letépi magáról ._.) leveszem az ingemet, s megpróbálom bekötözni vele a sebemet. Nem épp a leghigiénikusabb, de mégiscsak jobb, mint a semmi. Ráadásul ha sikerült valamennyire hátra hagynom, akár még a meglepetés erejével is a nyakába ugorhatok. S ha erősen koncentrálok, talán még a gondolatait is meghallom, és idejében képes leszek rávetni magam, hogy végre pontot tehessek ennek a harcnak a végére. Amennyiben viszont ez az egész nem jön össze… Vagy itt halok meg, vagy pedig elfutok. Szégyen a futás, de hasznos. Jelen esetünkben pedig hatványozottan is. Egyrészt megmentem vele magam, és nem halok szörnyet itt helyben egy testvérlélek keze által; másrészt pedig ha sikerül meglógnom, nyomozhatok egy kicsit utána, s kideríthetem, hogy ki is ez az alak, na meg kitalálhatok valami csinos kis játszóházat kettőnknek, ahol nyugodtan eltölthetünk kettecskén egy kis időt.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Higure vs. Diran _
TémanyitásTárgy: Re: Higure vs. Diran   Higure vs. Diran Empty

Vissza az elejére Go down
 

Higure vs. Diran

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek-