-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Vidámpark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te40100/45000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 3:39 am

Pár másodpercig gondolkoztam, de hirtelen egy nyelv sem jutott eszembe, aminek hasonló kiejtése lenne, és elképzelhető lenne, hogy a Thea istennőt jelent, arra pedig nem akartam rákérdezni, hogy hol született, és mikor. Én az újabb arrancarok közül való vagyok, de vannak itt olyanok is, akik saját hazájuknak valószínű az utolsó „túlélői.” Amikor az Emberek világát jártam, már léteztek autók, elektromosság, és lőfegyverekkel háborúztak, talán még emberi túlélő is van abból a korszakból. Van, akinek a saját korából még a fák is elhamvadtak.
A szellemvasút tényleg nem túl félelmetes, egyszerű, szemmel láthatóan élettelen bábokkal ijesztgetnek minket, melyek közül egyet útitársam el is kap, és megpróbál megenni, sikertelenül. A tulajdonos nyilván nem fog neki örülni, de az már az ő baja, én meg annak nem örülök, hogy ilyen kis semmit kaptunk a pénzünkért.
-Ezek csak műanyagbábuk, nem élőlények-egy rendkívül gagyi műanyagpókot engedtek le a plafonról, a vonat pedig az utolsó pillanatban került ki az útjából, hogy utána kijussunk újra a fényre. Nem volt túl hosszú utazás, az igénytelen berendezés mellett rövid is volt, de nem is csoda, elvégre kevés arrancar van, akit akármivel meg lehet ijeszteni. Láttunk már mindent, a hollowok testesítik meg a legősibb rettegést, mi pedig közülük is kiemelkedtünk, vizuális effektektől nem fogunk infarktust kapni. Úgysem hiszem, hogy sok látogatója van.
Kicsit körülnézek a vidámparkban, de valahogy nem ragadott meg a hangulata. Valahogy túl finom, túl kedves az egész, ami talán szórakoztat néhány embert, de valószínű nekünk ez sem jön be. Lehet, hogy csak én vagyok kicsit túl öreg már ehhez, fogalmam sincs. Úgy tűnik, hogy nekem mára ennyi elég volt, úgyhogy közölnöm kell a lánnyal, hogy részemről vége a napnak.
-Azt hiszem, én megyek, Thea-nem fogom megindokolni, nincs szükségem kifogásokra, hogy miért megyek el. Meguntam, pont, igaz, hogy eddig jól szórakoztam, de itt felesleges több időt tölteni. -Biztosan összefutunk még a jövőben, remélem, hogy jól érezted magad. Szia!-nem voltam soha híve a túl sok beszédnek, közöltem vele a lényeget, úgyhogy egy mosoly kíséretében otthagyom a lányt, és elhagyom a szórakoztatásra létrehozott intézmény területét.


/Köszi a játékot! Smile/
Vissza az elejére Go down
Ryuunosuke Zilberschlag
Privaron Espada
Privaron Espada
Ryuunosuke Zilberschlag

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 42
Age : 38
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 104. Arrancar (Privaron Espada)
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te9500/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (9500/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 27, 2014 12:46 am

~ ♥ Szerelem, Holdfény, Vidámpark ♥ ~

Csodálatos verőfényes holdra ébredhettünk ma is. Hálószobám erkélyére kilépve hatalmasat szippantok a sötét sivatag levegőjéből. Utálok ezen a helyen élni... Egyedül egy dolog van ebben a világban, ami szerethető: a nők, és a Hold. Természetesen előbbinél csak az igazán csinos hölgyekre gondoltam, abból pedig igencsak akad néhány errefelé. A Hold, pedig mindig igazán csodálatos. Sápadt szürkés színe folyamatosan beragyogja Hueco Mundo sötétszürke, egyhangú egét.
Reggeli kávém elfogyasztása után lustán nyúlok be egyik szekrényembe, ahol egy igazán kellemetlen érzés fogad. A semmit markolászom. Még pár pillanatig próbálok valamit kitapogatni, de semmi, holott a még lennie kéne egy nagy tábla karamellás csokoládénak. De mégsincs! Teljesen kiürült! Valami galád, szörnyű szörnyeteg szánt szándékkal felette a készletemet, aztán abba a hiszembe ringatott, hogy még van némi finomságom.
- Felháborító! Rettenetes! Borzasztó! - adok hangot nem tetszésemnek. - Pedig biztosra veszem, hogy nem ettem meg azt a bizonyos tábla csokoládét, vagy ne legyen a nevem Ryuunosuke Thorbjörn Zilberschlag!
Egyre biztosabban érzem, hogy valaki igen csúnya, s kegyetlen tréfát űz velem, ugyanis a lakásban történő kutakodások se hoznak számomra megfelelő eredményt. Akár egy óvodás, úgy toporzékolok a szekrény előtt, s nyüszögök a reggeli nyalánkságért, ám be kell látnom: ez sem hozza meg a várva várt hatást. Ugyan úgy üres a kis szekrény, hiszen nincs senki, aki megsajnálhatna és a kezembe nyomna egy adag boldogságot. Minő szerencsétlenség! Minő tragédia! Elszontyolodva kezdek neki a készülődésnek, s próbálok valamiféle haditervet kieszelni készleteim feltöltésére. Végül elhatározom: kénytelen leszek kimerészkedni az emberek közé, hogy megkaphassam, amire vágyom. Nem örülök a dolognak, hiszen sose kedveltem az embereket.
Némi jókedvet erőltetve magamra lépek ki az ajtón, s indulok el egy nagy sétára, hátha el tudom terelni gondolataimat a ma reggel történtekről. Nekem ez igenis hatalmas, sőt még annál is nagyobb probléma!
A folyosón haladva megpillantok egy csapat lányt, akik hangosan hahotázva beszélik ügyes-bajos dolgaikat. Cseppet sem érdekel, hogy kinek milyen a "fiúja", vagy hogy épp mit csináltak előző éjszaka kettesben a hálószobában. Egyetlen szó üti meg fülem üres fecsegésük közben: Vidámpark.
Hallottam már hírét, hogy kicsiny világunkban bizony akad ilyen is, s hogy őszinte legyek, már igazán régóta kíváncsi vagyok, hogy milyen is lehet Hueco Mundo vidámparkja. Annak reményében, hogy találok valami különlegességet ezen az igazán izgalmasnak tűnő helyen, máris útnak indulok a nagy útra. S ki tudja, talán leendő gyermekeim anyját is sikerül felfedeznem a hullámzó arrancar-tömegben…
Unottan lépek ki Las Noches falai közül, s indulok útnak a homokot rugdosva nagy felfedező utamra. Még sose jártam Vidámparkban, ám az, hogy most felfedezhetem ezt az igazán érdekesnek tűnő helyet, cseppet se villanyoz fel.
A helyszínre érve nem lepődök meg a látványon. Arrancar, arrancar hátán, mindenki hangosan csevegve, vagy épp hisztizve éli ki gyermeki hajlamait. Ki célba lövőset játszik, ki pedig a legújabb, “legvagányabb” hullámvasút kipróbálásáért áll sorba. Én személy szerint elsősorban az édesség standot tűztem ki elsődleges célomul, ahol - szerencsémre - elég kevesen álldogáltak. Ritka az olyan arrancar, aki annyira édesszájú, s annyira oda van az édességekért - főleg a csokoládéért -, mint én magam. Amint sorra kerülök, máris felvásárlok egy nagy szatyornyi csokoládét és savanyú cukros gumicukrot. Az eladó nem győzi pakolni a finomságokat a zsákba, és ki az asztalra a többi eladni kívánt édesség közé. Mosolyogva sétálok az egyik pad felé. Immár teljesen elégedett vagyok, hiszen már nem kell aggódnom a csokoládé-válság miatt. Egy darabig bőven el leszek látva örömmel és boldogsággal, ami kifejezetten jó érzést lop a szívembe.
Pár percnyi üldögélés után szinte a lélegzetem is eláll attól, amit meglátok. Egy gyönyörű, csinos arrancar hölgy sétál el tőlem alig pár méternyire. Szinte azonnal megbabonázott csodás ezüstös haja, és bársonyos bőre. *.* Domborulatairól nem is beszélve. *.*
- Üdvözlöm kegyedet. Kér esetleg egy szelet csokoládét? Bár nem hiszem, hogy eme édesség édesebb lenne magácskánál - duruzsoltam a kisasszonynak abban a reményben, hogy nem küld el azonnal melegebb égtájra. Sajnos Sla-chan óta nem igen akadtam össze olyan nővel, akinek tetszettem volna. Reméljük most több szerencsém lesz. *3*
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te10200/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (10200/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 27, 2014 4:03 am

~ ♥ Vattacukor, Holdfény, Vidámpark ♥ ~


Sok minden lett más, változást, mindet, sőt, sokat, követni nem tudtam. Ilyen ez is. Emlékek közt kutatok, de idejét nem lelem, mikor lett féktelen vadászatok színhelyéből gyermekded, zsivajos játszótér. Annyi minden jött velem szembe az utóbbi időben, mi idegen, felvont szemöldöknél, hogy ez hogy került ide, nagyobb meglepetést nem színlelek. S ha már itt vagyok, hagy lám, miben más, mint odalent, embereknél volt az az éjszaka közepén. Élőbb, nyüzsgőbb, zajosabb. Bosszantóbb. E tényen mégis felülemelkedek, ha idáig eljöttem, ne csak kívülről szemléljem. Hogy a kavalkádba beleveszve ne fájduljon meg a fejem, céltudatosan kell egyetlen dolgot kiszemelnem, azt követnem. Elhatározásra jutok, legyen az a valami, mi előtt jó néhány példány leledzik. Nem zajong, nem villódzik, nem hullámzik, elsőre úgy tetszik, tökéletesre leltem. Közelebbről is ismeretséget kell kötnöm vattacukor névre hallgató bolyhos idegennel. Végtelenbe vesző percekig szemléltem a körbeforgó, hernyóselyemhez hasonlatos képződményt okádó masinát, már-már művészetnek nevezném, amit a pult mögött álló egyed a pillekönnyű anyaggal alkot. Megbabonázva figyelem, ahogy a félig áttetsző, pókhálós anyag miként válik csábító pihe-puha felhőgombóccá egy darab piszkafa köré tekeredve. Mesebelinek tetszett a látvány, akár mintha csak álmodnám. Kevés ettől lenyűgözőbb dologgal találtam magam szembe az évek során. S ha otrombán fel nem szólítanak, hogy függesszem fel a bámészkodást, ha vásárolni belőle nem akarok, talán évekig is elnézegetném még a szélben lengedező cukorfátylakat. Duzzogva, kelletlen, de ha ez az ára, hát adjon nekem is egyet, talán ízre is lehet olyan, mint amilyen látványra szépséges, míg elkészül sajátom, addig is gyönyörködhetek benne. Kézhez kapva kissé bizalmatlan méregetem a pálcán gubbasztó, rózsaszínben úszó habos-babos gumót. Közelebbről nézve is vesztett már egy keveset varázsából, s ha tudtam volna mennyire kiábrándulok a továbbiaktól, kezembe sem veszem az alantas szörnyeteget. Előbb csak egy ujjal, kétkedve böködöm meg a furcsa szerzetet, s az nem rest egyből kéretlen, engedélyem nélkül hozzám tapadni. Ragacsos, málló izé, két ujjaimat is összetapasztja, ahogy állagát vizsgálgatom. Továbbra sem szimpatizálok egészében a kreálmánnyal, tovább nyüstölöm, az pedig egyre kevésbé ereszt. S ha már ennyire kötődik hozzám, bátorkodok a hozzám tapadt mócsingról előbb szag-, végül ízmintát is venni. Előbbi nem számottevő, nem mutat semmit, mire ne számítottam volna, utóbbival, hogy meg is kóstoljam, még nem készültem fel, egy keveset várhattam volna. Volt és nincs. Bizonyára átvertek. Kaptam valamit, miről azt hittem létezik, tapintható, megízlelve mégis semmivé foszlik? Az én időmben, emberin, kérdés nélkül kiáltottak volna boszorkányságot ilyen tünemény értén. Megmosolygom a képet, hogy az ármányos édességet bitófára küldik, mint mindent, mi számukra érthetetlen. S mikor már épp arra készülnék, bizalmamba fogadom, orvul hátba döf. Figyelmem lankadván, ezt kihasználva, ahogy egy kóbor szellő a hajamba kap, a semmiből támad, magához vonzza azt, s egy szempillantás alatt veti rá magát, rózsaszín ármánnyal fogva tartva egy egész tincset. Nem is éri be ennyivel, ahogy túszát megszabadítani próbálom, úgy tetszik, menten engem is bekebelez. Nem kíméli hajamat, kezemet, ruhámat se, jut belőle, mire megszabadulok, már szinte mindenhova.
- Aljas, kétszínű, ragacsos rémség – felbőszülten hajítom a legközelebbi kukába, szívem szerint, megérdemelné, hogy egy cerot is utána küldjek. Soha többet, fogadom meg, nem hagyom, hogy ilyesféle ármány újra bűvkörébe kerítsen. Bosszúságomon, mint mindig, Ő most is jót derül, kedélyemen visszhangzó kacagása sem derít.
- Mondd, mégis kivel vagy? – morgolódok magamban, kérdésemre süketen hallgat el, nem mulat tovább rajtam. Árulása tovább dögleszti a hangulatot, hát még Ő is ellenem fordul, mikor támogatása leginkább kéne? Francba az egésszel, utam a helyet elhagyásra vezet, biztosra véve, vissza többet sose tévedek. Sokkal kedvemre valóbbak az emberi világban lelt halott játékszerek. Éjjelente, nyugodalmas magányban, még kóbor lelkektől is távol. Inkább, mint e nyüzsgő, zavaros, ragacsos förtelem. Mintha egy pillanatra az egész vidámpark ebben az alantas, rózsaszín masszában úszna, szinte menekülök belőle. Viharzásomban megakaszt egy ismeretlen hang, mi nem a fejemben cseng, s hogy körülöttem arra senki sem figyel, a hang forrása felé lesek. Csupán e fordultnyi idő szükségeltetik hozzá, hogy ne csupán hangját, azokból szavait, de mondandóját is felfogjam. Bizonyára tanúja volt a vattacukorral esett kínos afféromnak, mely küzdelemből félig vesztesen, még inkább cukormáztól ragacsosan kerültem ki. Mi másra tette volna egyébként értelmetlen megjegyzését, az ízemet fontolgatva?
- Kigúnyolsz tán? – fúriaként fordulok felé, készen rá, ha tovább táncol az idegeimen, a színt egy pár frissen szerzett szemgolyóval hagyom el. De hogy szemközt kerülök vele, s így az említett kettővel, dühömről döbbenetemben töredék időre meg is feledkezek, az imént még azzal a kettővel távozni készültem. Sok furcsasággal akadtam már össze, de ismét leltem olyat, mivel eddig még nem akadtam össze. Bosszúsból kíváncsivá tompul tekintetem, ahogy a színejátszó szempárra meredek. Első gondolatom, hogy az illető, kezdetekben, talán rosszul lett összerakva, mint selejtes porcelánbaba, kinek készítője, alkotásban megtorpanva, szemekhez érve üveggolyóból színében nem lelt párra. S ha ez nem volna elég, eme különcségét nem hogy elvonná, csak kihangsúlyozza a fülébe akaszkodó ékek sora. Pedig egy pillanatra férfinak néztem. Eltávolodva tőle, már nem centikről, illetlen közelről szemlélve, az összkép újra ugyanezt mutatja. Mire a látványt egészében feldolgozom, szinte meg is feledkezek róla, az imént sértegetni próbált. Talán. Biztosra menve még kis ideig szótlan vizslatom, kissé hitetlen, mintha csupán káprázat lenne.
- Mit mondtál, hogy hívnak? – hajolok hozzá újra közelebb, délibábot, ha az volna, szétzilálni kívánva érintem homlokához mutatóujjam, mi el is rebben nyomban, élőt, valódit tapintva. Hogy eleven, mégsem riaszt vissza, így legalább kérdésemre, nem csupán képzelem, válaszolni is tudhat.
Vissza az elejére Go down
Ryuunosuke Zilberschlag
Privaron Espada
Privaron Espada
Ryuunosuke Zilberschlag

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 42
Age : 38
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 104. Arrancar (Privaron Espada)
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te9500/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (9500/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptySzomb. Márc. 29, 2014 10:45 pm

~ ♥ Szerelem, Holdfény, Vidámpark ♥ ~

Vöröslő szeme, s gyönyörű, sima bőre, ezüstös hajzuhataga egy pár pillanatra elvarázsol, de magamhoz is térek azon nyomban, hisz’ kérdése kissé meglep. Hogy én? Gúnyolódni egy ilyen szépségen?! Soha! Még a gondolat is felháborító, azonban ezt most csinos arcocskája miatt el is nézem neki, s voltaképp valóban… A hajában lévő vattacukor pamacs miatt elképzelhető, hogy tényleg úgy gondolta: gúnyolódom. Ezzel - úgy gondolom - csak még édesebbnek tűnik. Minden bizonnyal most ehetett ilyet először, hiszen többnyire a tapasztalan édességfogyasztóknak igencsak meggyűlik vele a baja, mire sikerül egy adagot elfogyasztaniuk a ragacsos édes felhőből.
- Ne aggódjon, kedvesem. Nem állt szándékomban gúnyolni Önt, csupán elvarázsolt szépsége. - simítom végig kedvesen arcát, majd áttérek hajára, ahonnan kiveszem azt az eltévedt vattacukor pamacsot.
Meglepve konstatálom, hogy nem csak szép, de igen bársonyos is a bőre, s szívem nagyot dobban annak érintésekor. Hogy nem vettem eddig észre egy ily’ gyönyörű virágszálat Hueco Mundo zord sivatagai, s Las Noches kopár, sivár falai között?! Hogy lehettem ennyire vak, hogy nem pillantottam meg eddig az egy szál rózsát a több ezer gaz között?! Mert hiszen ebben a világban igen kevés kincs van, melyet őrizni, csodálni kell. Kevés a finom hölgy ki megfelelő társ lehetne a számomra, hiszen kicsiny világunk nem épp a törődésről, szeretetről szól. Folyton csak civakodnak, marják egymást ahol tudnak, s alkalmanként akár erőszakhoz is folyamodnak, mely nekem nem kenyerem. Legutóbbi harcom alkalmával is csúfos vereséget szenvedtem egy egykori kapitánnyal szemben, akinek nevét még most se merem kiejteni számon, hiszen félek, említésére ismét megjelenne.
- Oh… Pardon… Bocsássa meg udvariatlanságom, drága hölgy - lépek hátra egy lépést, majd mélyen meghajolok e szépség előtt: A nevem Ryuunosuke Thorbjörn Zilberschlag, 104. Arrancar.
Rangom minden bizonnyal nem tetszik majd neki, hiszen legtöbb társamtól mindig megkapom, hogy csak egy lecsúszott Espada vagyok, aki a figyelmet se érdemli meg. Tény, és való, hogy egykor letaszítottak, s most csak egy egyszerű arrancar vagyok. Azonban nekem így sokkal jobb. Élvezetesebb. Nincsenek kötelezettségeim, alattvalóim, akikre folyton felügyelni kell, s olykor megregulázni, ha épp rosszat cselekednek. Jobban érzem magam szabadon. Persze még így is nagy a nyomás, hiszen azért mégiscsak Las Noches fehér falai között élek, ahol nap, mint nap meg a harc, s küzdelem minden második, vagy épp harmadik arrancar között. Akárcsak az emberek, mi is úgy viselkedünk olykor, mint az állatok. Valószínűleg azért lehet ez, mert egyszerű öszönlények voltunk egykor mind, s ez mindannyiunkban megmaradt. Mindannyiunkban megmaradt az élni akarás.
- Kegyedet hogy szólíthatom? - teszem fel a kérdést, hiszen mégse szólíthatom folyamatosan “drága hölgynek”, vagy ezen hasonlataiként.
- Esetleg meghívhatom egy fagylaltra? Minden bizonnyal azt is találni ezen az igen izgalmas helyen. - invitálom egy kis nyalakodásra.
Remélhetőleg nem unt bele örökre az édességek világába vattacukor ellen vívott harca közben, hiszen még annyi finomság található ezen világban, hogy bűn lenne megvonni tőle szervezetünket. Emellett bizonyos mennyiségre mindenkinek szüksége van belőle, még ha mi vitaminok és ásványi elemek nélkül is tovább élhetjük keserű, s hosszú életünket. Már ha nem támad meg minket saját fajtársunk, s kaszabol le pár kard suhintással, csak mert erősebb…
Abban reménykedve, hogy hölgy társam elfogadja meghívásomat, felé nyújtom jobbomat. Szeretném nem elveszítei a tömegben, s úgy vélem igazán csinos pár lennénk így, kettecskén.
- Karoljon belém, kedvesem, s már indulhatunk is. - megeresztek felé egy barátságos, halvány mosolyt, mely talán némi bizalmat is ébreszt benne, s úgy dönt, velem tart a nyalánkságok csodálatos világába. Úgy érzem nagyszerűen érezzük majd magunkat ketten, ezen a csodálatos helyen, s emlékezetessé varázsolhatjuk egymás napját. Nekem már így is igen emlékezetessé vált eme csodás nap, hiszen e hölgy már beragyogta minden egyes percét, s már azt is elfelejtettem, hogy néhány órája mennyire lógattam orromat az elfogyott finomság miatt. Most, teli finomságokkal, s oldalamon egy egy elragadó hölggyel, igazán nem lehet okom a panaszkodásra. Smile
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te10200/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (10200/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyHétf. Márc. 31, 2014 8:59 pm

~ ♥ Séta, Holdfény, Vidámpark ♥ ~


Tettre merészsége, hogy érinteni mer, furcsa szavakkal karöltve, bármit is kiváltana belőlem, előbb tesz kőszoborrá, semhogy tudatosan tiltakozni kezdjek. Nem vagyok rajongója ilyesfajta kontaktusnak, mégsem csapom le, leplezetlen döbbenettel meredek az arcomra simuló kézre, megilletődve figyelem további ténykedését, mivel a vattacukor szörnytől szabadít meg. Talán illene válaszul valamit rebegnem, magatartását, szavait szóvá tennem, mire kábulatból feleszmélek, hogy ilyesmit tett, már idejét vesztett. Felháborodnom is késő lenne, megfogadom, legközelebb szemfülesebb leszek, kinézem belőle, arcátlansága nem lesz egyszeri eset. Hogy tavaszváró gleccserként mégse olvadozzak lábai előtt, elhátrálok, torkot köszörülök, komolyságot erőltetve, s némi sértettséget adva vonásaimnak kihúzom magam, magyarázatára, segítségére csupán szótlan biccentek, ezt vegye, aminek óhajtja. A pillanat, melyben gondolattal kacérkodtam, arcátlan tettéért akár halált érdemelne, hamar elillan, eddig érzett csekélyke fölényem semmivé foszlik, ahogy bemutatkozáshoz felállva fölém magasodik. Ritkaságszámba megy, valakire lentről kell tekintsek, egész más fényben tetszik, mintha ettől máris valaki lenne. Nevét, utóbb, úgy kívánom, bár ne kérdeztem volna. Azt megjegyezni képtelen volnék, ha századokig sulykolnák fejembe e három szót, se mennék vele semmire, kell találnom számára valami egyszerűbben. Más kérdés ugyanakkor rangja. Hogy mivé lett, mit sem számít, annál inkább árulkodik arról, mit előtte elért. Lett annak bármi is végkifejlete, ettől a ténytől nem hogy kevesebbe, immár többe nézem, lecsúszni valahonnét csupán akkor lehet, ha előtte magaslatba ért. Tovább, nem árt, ha így is kezelem, bár felteszem nem igényelné, magamhoz maradok hű inkább, ha kimondva nem is, de némileg tisztelem.
~ Ily könnyen hagyod, néhány szóra elcsavarják a fejed? ~ Gondolatom megneszelve, mintha ezzel félresöpörném, tolakszik a képbe. Ha nem tudnám, úgy képzelném, féltékeny. Vitába, más előtt, nyílt színen mégse kezdek vele. Van más most előttem, ki figyelmet érdemel.
- Elnézve – nagylelkűen intek, hogy nem előbb, csak kérésre mutatkozott be. Magam sem közöltem még vele, s ha nem érdeklődi meg, később se teszem, sok hasznát valójában nem látva neveknek. Igaz, minek is kérdeztem, ha úgy se jegyzem meg? Megszokás, s mert így illik, azt hiszem.
- Mit szeretnél, ki legyek? – felkínálom, véljen másnak akár, mint aki vagyok. Félrebillentett fejjel várom, él-e, s miként a lehetőséggel, hogy elnevezzen, kíváncsian rá, mit lát bennem. Meggondolva, saját kérdésemnek mégis inkább elébe megyek.
- Nayara Tarin, ha ez megfelel – várakozást megelőzve, legyen az bármi, minek tekint, attól független, ha már kaptam, én is adok cserébe egy nevet, a sajátomat, mellesleg. Ha már szólítgatni akar, mégis inkább ez legyen.
Az emlegetett meghívás tárgya szerencsére, nem úgy, mint a másik, már nem ismeretlen előttem. S bár a mai napra már mindenféle édes dolgot fenntartással kezelek, ha ezt óhajtja, legalább elkísérem. Részemről a kiadósabb, másféle étkeket – abból is inkább a lelkeket – részesítem előnyben, hogy ízlését becsméreljem, tőlem szokatlan, hogy nemtetszésem szótlan hagyjam, most mégse megyek választása ellen.
- Egy feltétellel – kulcsolom hátam mögé a kezem, még nem téve eleget a felkínált kíséretnek.
- Hagyd el ezt a beszédet, sérti a fülemet – mintha csak erőszakot tenne azzal a csodával, hogy gondolatainkat ily különleges módon vagyunk képesek kifejezni, mások tudtára adni. Szavakhoz nem látom méltónak e kifacsart formában használni azokat. Én se teszem, el se várom. Kiszabadulva poros, nemes udvartartásból az „ön” helyett a „te”, ha már nem iramodik nyomunkba senki, ki ránk rivallva óbégatná, miként kell ezt, sokkal kedvesebben cseng. Előbbi karót nyeltnek, utóbbi szabadabbnak fest, s mint mindent, mi kötelező, elvből nem kedvelek. Biztosra véve, hogy utóbb kérésemnek enged, hívásának nem állok ellen, korábban, mit elhagytam, óvatosan, kicsinykét, mégis meghajolva jelzem, társaságát nem utasítom vissza, mozdulatból felegyenesedve el is fogadom a rám váró jobbot, belé karolva intek előre, keressük fel azt a bizonyos édességet. Illetlen vagy sem, hogy lábam elé néznem szükségtelen, hiszen vezetnek, szabadon pásztázhat tekintetem bármerre, s ha már én választom meg, kitartóan felfele nézek, arcát fürkészve. Vizslatva, csüngve rajta, ha úgy tetszik. Mindeközben megfogalmazódik az igény is bennem, s csak azt furcsállom, rögtön nem ezzel a gondolattal kezdtem, bizony, különleges. Úgy is, mint ilyen, elszalasztanom nem kellene, még furcsább, nem részenként, egészében kéne. Már-már bárgyú, álmodozó a mosoly, mivel társaságát illetem e gondolatmenet közben. Hogy mit kezdenék vele, magam sem tudom, háziállatnak túlzottan nemes, szobadísznek túl izgága, bárhogy döntenék is ezek közül, valamit, mitől egyedi, ha elvenném, kevesebb lenne. Kétségbe persze nem esek, lesz még időm kitalálni, mi célból, s miként tartsam magam mellett, a veszély, hogy elszalasztom, még akár órákig nem fenyeget, ha szóval tartom. De mi legyen az? Mit akarok, s akarok-e egyáltalán róla többet tudni, nem elégszem meg azzal, ami van? Ha ez kell, érdeklődő leszek, de legalábbis úgy teszek. Szem előtt tartva, óvatosan csak, olyanra ne kérdezzek, mire viszont válaszolni, ha megfordítja, nem volna kedvem. Nehezebb, mint gondoltam.
- Mi van még e pusztaságban kedvedre, ha épp nem ez? – jobb híján a szót, ha jobbat nem ad elébe, mindennapi tevékenységére terelem, ez a terep kellően semleges.
Vissza az elejére Go down
Ryuunosuke Zilberschlag
Privaron Espada
Privaron Espada
Ryuunosuke Zilberschlag

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 42
Age : 38
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 104. Arrancar (Privaron Espada)
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te9500/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (9500/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyPént. Ápr. 11, 2014 5:02 am

~  Szerelem, Holdfény, Vidámpark  ~

Büszke lehetek rá, hogy egy ilyen gyönyörűség társaságában tudhatom magam, s hogy nem küldött rögtön melegebb éghajlatra, amint elkezdtem bókjaimmal elárasztani. Emellett igencsak elnéző, hiszen elfogadja a tényt, hogy csupán egy privaron vagyok, s nem kezd el hozzám gúnyos megjegyzéseket vágni, mint ahogy néhány társunk is szereti megtenni.
- Bocsáss meg kedves Nayarám, csupán nem akartalak megbántani udvariatlanságommal.
Valóban úgy gondolom, hogy bármilyen hölgyet is csak úgy, tegezni illetlenség. Amíg ő fel nem ajánlja a barátságosabb, közvetlenebb beszéd modort, én nem erőltetem. Persze az egyszerű leszólítás sem épp a legelfogadhatóbb cselekedet részemről, azonban úgy tűnik, őt ez nem zavarja. Örülök társaságának, s annak még jobban, hogy elfogadja meghívásom, sőt jobbomat is, melybe lágyan bele is karol. A bájos karocska könnyedén karolja át enyémet, s így indulunk meg a fagylaltozó irányába, hogy jó alaposan belakhassunk a fagyos édességből. Próbálok nem túl nagy léptekkel, s sietősen haladni, hogy tudja velem tartani az iramot. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy egy igen magas teremtéssel van dolgom, de nem hajt minket a shinigami, s időnk is, mint a tenger, ezen felül beszélgetni is egyszerűbb, könnyebben tudunk a másikra figyelni.
- Sajnos nem büszkélkedhetem túl sok hobbival, hogy úgy mondjam, de még csak izgalmasnak se mondhatom magam. - kezdek bele - Leginkább az égboltot szeretem fürkészni. A szürke Holdat, ahogy bevilágítja hatalmas világunkat, egy kevéske fényt lopva életünkbe. Eközben szívesen majszolok különféle csokoládékat. Lehet az kerek, vagy épp szögletes csokoládé, de akár még gömbölyű is. Mondhatni igazi megszállottja vagyok-e finomságnak. Emellett szívesen sétálok Las Noches folyosóin, megfigyelve a többi arrancart, s olykor ötleteket, tanácsokat adok a fiatal arrancar suhancoknak, akik épp egy hölgyet szeretnének meghódítani.
Na meg persze más egyébbel is szívesen ütöm el az időt, de nem fontos rögtön elmondani mindent. Fontos, hogy titokzatosak legyünk, hogy később is tudjunk meglepetéseket szerezni szívünk hölgyének. S persze olyan információkat se árt elhallgatni az első randevún, hogy szeretek női szíveket meghódítani. Természetesen nem játszadozás céljából, csupán még én is keresem az igazit, mint ahogy mindannyian teszük.
- És te, Kedvesem, mivel szereted tölteni mindennapjaidat? - teszem fel neki én is a kérdést.
Igazán érdekel, hogy mivel töltheti egy ilyen igen kifinomult szépség a mindennapjait. Emellett kellemes hangját hallgatni is felemelő érzés.
A tömeg sajnos cseppet se könnyítette meg dolgunkat a fagylaltozóhoz jutásban, így rengeteg arrancart kellett kikerülnünk, hogy végre megérkezzünk célunkhoz. Sajnos azonban szomorúan kell tudomásul vennünk, hogy hatalmas sor áll a fagylaltos előtt, ami emellett igencsak lassan is halad. Ez engem viszont cseppet se csüggeszt el, hiszen addig legalább jobban megismerhetem szívem hölgyét. *.*
- Meséjl magadról pár szót, kedves Narayám. Ismerkedjünk meg az alatt a pár perc alatt, amíg várakozunk a finomságra, vagy esetleg foglalj helyet egy közeli padon. - ajánlom fel a választási lehetőséget. Őszitén megvalva jobban örülnék ha e drága hölgy inkább mellettem maradna. Addig is biztonságban tudom a többi kósza arrancar csődör szemeitől, hiszen így minden bizonnyal azt gondolják, hogy a hölgy már foglalt. S igen, ezt így nagyon is jól gondolják. Semmi kincsért se hagynám, hogy bárki is lecsapja kezemről ezt az igen csinos hölgyeményt, ki úgy látszik igazán kellemes társ tud lenni egy beszélgetés során.
A sor lassan, de biztosan fogyatkozik, amíg várakozunk, s remélhetőleg még ma megkaphatjuk a nyalánkságunkat. Én már nagyon vágyom arra, hogy valami finomat, s számomra ízleteset nyalogathassak. Természetesen a fagylaltra gondoltam. Neutral
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te10200/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (10200/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 10:18 pm

~ ♥ Séta, Holdfény, Vidámpark ♥ ~


Ahelyett, hogy hízelegne, inkább zavaró kezd lenni lépten-nyomon meghunyászkodó viselkedése, egy magamfajta senki felé, s hogy mindezt olyan bagatell ürügyre fogja, mint holmi illem. Kivetnivalóm ugyan nincsen úriemberek ellen, bocsánatomért esedezni minden szóért, túltesz e fogalomnak az értelmén.
- Több kell ehhez, hogy sértésnek vegyem. Ha valami nem tetszik, ígérem, szólni fogok – igyekszem ezzel elébe menni, hogy mélyebbre süllyedjen előttem, kegyeimért loholva. Valahol buzgósága hízelgő kellene legyen, talán épp bal lábbal keltem, igyekezete most mégsem kápráztat el, mi több, nem is egészében értem, mi bűvölte meg. A helyzetet tisztázottnak véve tovább is lépek rajta, bízva benne, tovább már nem viseltet úgy, mintha elkényeztetett fúria volnék, ki fejét veszi, ha nem előttem, a porban kúszik. Valaha kedvemre volt, emlékszem, ha ezt hitték, s ezzel együtt ékszerként, törékenyként kezeltek, sok minden mással az erre való igényem is elenyészett. De hogy valójában megszidni, csak azért, mert az, aki nem terveztem, még mielőtt magára venné, elnéző mosollyal kedveskedek, s ha időm lenne, elgondolkoznék, mi esett belém, mitől ilyen ütődötten viselkedek. Ha meg akarnám ölni, minden sokkal egyszerűbb lenne, s ezt követi a kérdés is, miért nincs kedvem erre? Mint oly sokszor, sokfélét vág fejemhez, most feltűnik, kételyemre, miértemre nem felel, se gúny, se megvetés, se okítás nem visszhangzik fülembe. Hallgatása már-már nyugtalanná tesz, holott legtöbbször élvezném, hogy nem tolakszik a képbe. Hangosan kimondva kételyem mégsem járhatok utána, mi lelte, még a végén a mellettem haladó bolondnak nézne, kénytelen vagyok elviselni hiányát, míg újra kettesben nem leszek vele.
Míg e kicsinységen tipródtam, alig észleltem, előbbi érdeklődésemre mindeközben felelet érkezett. Meglehetősen terjedelmes, s így néhány gondolatnyi idő szükséges, hogy visszamenőleg értelmezzem. Szerencsémre nem sürget, így a társalgás fonalát sikerül újra idomítás alá vennem, anélkül, hogy otrombán vissza kellene kérdeznem, leleplezve, figyelmemmel eddig nem egészében őt illettem.
- Szép, szép – pillantok magasba az említett ezüstfényűre, s minthogy láttam már eleget, hosszan mégse köti le a figyelmem, tekintetem újra kísérőmre szegezem.
- De unalmas. Halott – idáig, bár sosem tanakodtam rajta, ráeszmélek, nem is illene jobban e világhoz, s hozzánk, ha nem az volna. Itt még csillagok sincsenek.
- Szökj meg velem egy éjszakára, Holdnézőbe, odaátra. Nem csupán gubbaszt a magasban, vándorol egész éjjel, arca is napról napra mást mutat – lelkesedek, talán túlzottan is, az emberi világ apróságain, szépségein felbolydulva, úgy mesélve róla, mintha karom béklyójában andalgó ezt a csodát még sosem láthatta volna. Kevés dolog büszkélkedhet, mi rajongásom ily mértékben elnyerte, kevesek közül viszont ez különleges helyet foglal el, abból a világból sok mással egyetemben. Köztük az élőkkel, helyes kis játékszerekkel.
Csokoládé iránti szenvedélyével nem szállok vitába, helyeselni nincs ingerem, megfeddni ezért pedig ki volnék, ha ebben leli örömét? Hogy ilyesféle dolgokkal nem szívesen élek, inkább nem sértem meg vele. Hogy egy-egy kóbor lélek mennyivel különlegesebb csemege, mit vélek, nos, mindenkinek megvan a maga ízlése. Nem rég még elleneztem, hogy egyesek miként csillapítják éhségük, ámításnak, mi több, vérlázítónak vélve, hogy hamis étkeknek, hóbortnak hódolnak, ha nem is kedvelem, legalább elfogadtam, ilyen is van. Viseltetése fajtánk egyedei felé viszont leheletnyi meglepettséget csal arcomra, igen kevés példánnyal találkozva eddig, kik szociálisan érzékenyek lettek volna más egyedek sorsára. E törtető, egymáson tipró, mi több, gyűlölködő világban, már nem csupán a különc szempár, mitől másként tekintek rá. Valóban, különleges, közülünk igen ritka, egészen furcsa tulajdonságokat mutat. Emberibb, ha jelzőt kéne aggatnom rá, azt hiszem. Hogy ez jó-e, kedvemre való, ítéletet e fölött még nem hoztam. Talán értékelnem kéne, talán rögvest faképnél hagynom, nem tudva, lesz-e rám milyensége hatással, s akarom-e, hogy így legyen. Túl sokat ezen tipródni ő maga, ki nem hagy, sorban most válaszadással én következem. Hiába a témát magam választottam, feleletre felelőtlen mégsem készültem teljesen, mégis megpróbálom a legjobbat kihozni belőle.
- Keresgélek. Régóta tervezem, hogy felcsapok gyűjtőnek – hogy mit, vagy inkább kiket, már nem említem meg, vagy, hogy erre tett próbálkozásaim eddig sikertelenek. Ahogy azt sem volna szerencsés, gyűjteménybe, tetszik neki, vagy sem, őt kívánnám elsőnek. Ennek mikéntje bár továbbra sem kristályosodott még ki előttem, ha már itt van, bizony nem eresztem.
- Ha nem ide köt épp tennivaló, gyakran találhatsz odaát. A meghívás még áll – említem meg, csak mellesleg, megelőlegezve egy újabb találkozást. A körülöttünk nyüzsgő tömegre legszívesebben máris nyélbe ütném a távozást, helyből megejtve az élőkhöz a kirándulást. Fintorogva konstatálom, kevesebben a fagylaltos előtt sem állnak, s minthogy várakozni gyűlölök, ha csupán magamban lennék, gondolkodás nélkül tennék is ellene. Mintha csak vágóhídra, katonásan állnak egymás mögött szépen sorban. A gondolatra élveteg mosoly szalad arcomra, mily egyszerű volna, akár egyetlen ceroval ösvényt vágni magunknak. Hasonlóan hízeleg, milyen káosz törne ki nyomban, legalább felrázná egy kicsit az életet. Álmodozásomból újabb kérdés ránt vissza, egyszersmind emlékeztetve, nem tehetek most mindent saját kedvemre. Ha így tennék, búcsút inthetnénk a fagylaltnak, első nekifutásra ilyen rossz benyomást kelteni pedig, talán nem kéne. Nem lehetek biztos benne, egy kis zűrzavart maga körül mennyire értékelne, így egy lemondó sóhajjal, de eltekintek tőle, hogy felszabadítsam előttünk a várakozó tömeget.
- Nem lennék mesemondó, ha kérdezel, felelek. És maradnék, ha lehet, beszélgetni, ilyen távolságból meglehetősen kényelmetlen lenne – lesek a legközelebbi, s még így sem épp közeli ülőalkalmatosság felé. Ugyan sem a várakozás, sem annak célja nem villanyoz fel, ha már felajánlottam, hogy elkísérem, ehhez tartom magam, vitán felül, továbbra is jobbjába akaszkodva.
Vissza az elejére Go down
Ryuunosuke Zilberschlag
Privaron Espada
Privaron Espada
Ryuunosuke Zilberschlag

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 42
Age : 38
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 104. Arrancar (Privaron Espada)
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te9500/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (9500/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyKedd Május 06, 2014 12:31 am

~  Szerelem, Holdfény, Vidámpark  ~

Kettesben vagyunk, s mégsem, hiszen megannyi vad arrancar vesz minket körbe, akik most valódi természetüktől eltérően viszonylag békénsen töltik perceiket a vidámparkban. Persze akad néhány vadállat, akik elkezdik egymást ütlegelni a park közepén, de persze próbálunk róluk nem tudomást venni, hiszen jelenleg egy igen becses hölggyel kell foglalkoznom, aki nem mellesleg látszólag örül a társaságomnak. ^.^
- Köszönöm kedvességed. Őszintén mondom, sokkal jobb, ha az arrancar szemébe mondod a problémádat, mintha mástól hallaná vissza. Persze én nem az a tipikus “torokra ugrok, ha szólsz egy rossz szót is” fajta vagyok, tehát nyugodtan megmondhatod, ha véleményed szerint eltúlzok valamit. Sajnos igencsak sűrűn előfordul, hogy túlzásokba esem ^.^ - adom tudtára az egyébként teljesen nyilvánvaló tényt, hiszen talán udvariasságom is kicsit soknak tűnhet neki. Minden bizonnyal nincs hozzászokva ebben az igen barbár és neveletlen környezetben, ahol mindenki csak ölni tudja egymást. Igazság szerint engem is igencsak meglepett a tény, hogy ilyen kedves, és elragadó hölggyel hoz össze a sors, hiszen Nayara igazán tökéletes szépség, arról nem is beszélve, hogy kellemes társaság.
- Valóban egyhangú, azonban amolyan tükörként látom a mi Holdunkat. Fajunk se mondható épp változatosnak, hiszen folyton csak az öldöklésen jár az eszünk, mint ahogy maga a Hold se. Egyszínű, szürke, egyszerű. Emellett folyamatosan csak ez világítja meg világunkat - adok igazat kedvesemnek, hiszen valóban… S más indokot nem tudnék felhozni, csupán saját magam idézhetem, mellyel leginkább egy rossz lemezlejátszóra hasonlítanék, mely egy lemezhiba miatt vissza-visszaugrál lejátszás közben, vagy egy amolyan diktafonnak nevezett szerkezethez, mellyel bárki, bármikor visszajátszhatja az épp felvett szöveget.
- Igazán örülnék, ha ismét társaságodat élvezhetném, drága Nayarám. Az meg felettébb felvidítana, ha közösen nézhetnénk az Emberi Világ csodálatos Holdját, melyhez foghatót eddig még sose láttam - egyezek bele a meghívásba, s szívem máris megdobban, hiszen úgy néz ki, sikerült elnyernem e nemes szépség kegyeit, s ő maga invitál egy újabb randevúra. Már ha egyáltalán a jelenlegi randevúnak számít. Azonban erre inkább nem is gondolok, hiszen most minden porcikám arra gondol, hogy ismét láthatom a mellettem álló gyögyörűséget, s ki tudja, talán a szívemben tátongó űrt is be tudja tölteni, melyet drága Slarinom okozott távozásával.
Ó! Gyűjtő szeretne lenni a szentem! *.* Minő csodálatos hobbi, s én se mondhattam volna tökéletesebben, elvégre én is aféle gyűjtő lennék, hiszen minden erőmmel a női szívek meghódításán ügyködöm, mely olykor kicsit nehézkesen, s döcögősen haladgat, de ennek ellenére igazán élvezem, ha egy csinos hölgy elfogadja társaságomat. Természetesen annak már kevésbé örül a szívem, ha elutasítást kapok részükről, de ezt a témát inkább hagyjuk. ^.^
Újbóli felajánlására csak mosolyogva, enyhén meghajolok, s egy pillanatra tekintetébe is belefeledkezek. Hirtelen azt se veszem észre, hogy a sor lassan, de biztosan halad előre. Minden bizonnyal valaki tett róla, hogy ne akadjon el a sor, s tovább tuszkolta társait.
- Ahogy óhajtod, kedvesem. Örülök, hogy tovább társaloghatunk, miközben a hideg finomságra várakozunk. - mondom kedvesen, miközben előre lépek párat, hogy haladjunk is a sorral.
Pár percnyi álldogálás után végül megérkezünk a pulthoz. Szinte mindenféle íz található a hűtőben, ami szem-szájnak ingere, bármit kérhetünk. Előre engedem Nayarát, hiszen mégiscsak ő a hölgy, én pedig a férfiú, aki meghívta fagylaltozni. Úgy illik, hogy ő kérjen először, majd amikor én is sorra kerülök, én is kikérem a magam édességét. Két igencsak méretes gombóc személyében, melyből az egyik csokoládé, a másik pedig narancs ízesítésű. Igencsak kedvelem mindkettőt, hiszen a barna édességért egyébként is odáig vagyok, azonban a narancsos íz ezt még jobban fokozza kellemes ízével. Ennél jobban már csak a mentás csokoládét szeretem jobban.
Fizetés után elindulunk a legközelebbi padhoz, mely még így is viszonylag távol van, ám szerencsénkre teljesen üres, így nyugodtan helyet foglalhatunk. Megvárom, míg a társaságomban lévő szépség helyetfoglal, majd én is elhelyezkedem kényelmesen a padon. S békésen nyalogatom a fagylaltot, miközben olykor Nayarára is rásandítok pár pillanatra.
- Mit szólnál kedvesem, ha a holdnézést egybekötnénk egy vacsorával? - színezem tovább a meghívás ötletét.
Habár nem vagyok oda a lélekevésért, azonban létezésemhez elengedhetetlen, hogy olykor elfogyasszak egyet-egyet, s igazán örülnék, ha ezt egy ilyen kedves, és csodálatos arrancarral tehetném meg, mint Nayara. Társasága csak felüdítene, ráadásul azt is megmutathatnám, hogy bizony nem puhultam el annyira, mióta Privaron Espada vagyok, s még érek annyit, mint bármelyik másik társunk. ^.^
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te10200/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (10200/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyKedd Május 06, 2014 7:04 am

~ ♥ Séta, Holdfény, Vidámpark ♥ ~


Sorra kerülünk, végre valahára, mennyivel gyorsabb lett volna az én módszeremmel, most mégsem gyötrődöm, hogy ki kellett várnunk, játékban volnánk, nem váltok szerepet, pusztítani máskor, másutt is lehet. Rövidke ideig tűnődöm, választásom a számtalanból mire essen. Kókuszos és citromos fehérség, min elsőként megakad a szemem, leginkább színükben hozzám valóként. Némi tanácstalanság után utóbbira bökök, az legyen, választottból is csupán egyet, hogy a látszat meglegyen, ha már ezért jöttünk, várakozásunk kárba ne menjen, nem utasítom el.
Sajátját is kérve, kézhez véve ülőhely felé vesszük az irányt. Séta közben nem bánom, hogy nem faggat vagy fecseg, minden erőmmel a kezemben tartottra koncentrálok, az előbbi baleset újra ne eshessen meg, némileg bizonytalanul méregetem, ódzkodva is kissé távol tartom magamtól, nehogy ez is merényletet tervezzen ellenem. Padhoz érve, letelepedve nincs mentség, a nyavalyás olvadozni kezd, illene valamit kezdenem vele. Hasonlóhoz, ha nem is egészében ilyen, volt már szerencsém, ám azt kulturáltan, méltó módon, kristálykehelyben, kanállal tették elém, ilyen formájával közelebbről most találkozom először. Vannak hiányosságaim, el kell ismernem, mi abból fakad, hogy lényegesnél, s mint látszik, kellőnél kevesebbet élek ilyen, vagy ehhez hasonló dolgokkal, így sok mindenről, változásról lemaradva érnek néha történések, kínosak, mellesleg. Mint ez. Mégse esem kétségbe, feltalálva magam feltűnésmentesen bámészkodva társaságomra lesek, mi is ennek az elfogyasztásának menete. S amit látok, már pedig látásom nem délibábos, azt valódinak veszem, egyszeriben felháborodást vált ki, úrilányost, mit igen kevés dolog hoz ki belőlem. Jobban szemügyre véve, miként is kéne, menthetetlen vált fehérről vörösesre arcszínem, ezt hamarjában megneszelve, hogy kelleténél melegebbet érzek, el is fordulok rögvest. Bizony senki kedvéért nem nyújtogatnám a nyelvem, hiszen annak nem véletlen van a számban a helye, állatnak már jó ideje nem tartva magam én ugyan meg nem teszem, még ha a fagylalt elfogyasztásának módjaként elfogadott is lenne. Felírom a listára látatlanba, egy újabb dolog, amit ilyen formán nem kedvelek.
Gyötrődésemből, hogy figyelmem az édességnek kell szenteljem, végül felfüggesztve annak hallatlan módon való nassolását megtöri a csendet. Vacsorameghívására felé sandítva bizalmatlan méregetem, nem valami nyavalyás ál-étekkel akar-e csőbe húzni újfent, netán valami emberi világbéli, számomra ismeretlen dologgal etetne, mi elfogadhatatlan lenne. De minthogy a gondolatolvasás még mindig nem megy, kénytelen, rá kell kérdezzek.
- Attól függ. Fejtsd ki, mi jár a fejedben? – reménykedek, válasza kedvemre való lesz, mentes olyas tortúráktól, mint eme édességekkel át kellett esnem. Amennyiben helyesen felel, persze, semmi kivetnivalót nem lelnék, ha egy vacsorát hozzánk méltó módon költenénk el. Talán ketten, párban még valami komolyabb betevőre is szert tehetnénk, egy jó vadászatra pedig sose mondok nemet. Felcsillanó lehetőségre, hogy akár normális, számunkra való étket is fogyaszthatnék, nem hogy nevetségesnek, s feleslegesnek, de menten visszataszítónak tetszik az előttem lassacskán trutymóvá váló édesség. Néhány percig még szemezek vele, igyekezve leplezni a rám törő undort, még el nem olvad teljesen, a másik felé nyújtom.
- Kéred? – ha már kivártuk, s megvette, kárba mégse menjen, hátha megbirkózik az én részemmel is. Legfeljebb az íze miatt mondhat nemet, bele nem kóstoltam, ő biztosan tisztában van vele, milyen lehet. Ha mégse kellene, nincs mit tenni, a kukába vele, a vattacukor mellé, a mai napom a pazarlás jegyével bélyegezve.
- Jut eszembe, mások miként neveznek? – igyekszem leplezni, temérdek felsorolt nevet szinte képtelenség észben tartani, lelnem kell valami egyszerűbbet. Egészében mégsem feledve a hallottat, mégis próbát teszek.
- Esetleg, a Ryuunosuke, megfelel? – ha jól rémlek, ez, vagy legalábbis valami ilyesmi lehetett, mit elsőként felém intézett, s ha nem muszáj, nem ragaszkodnék egyéb becenevekhez. Általam is, újfent kimondva meglehet, később sem felejtem el. Talán.
Ha már hozzá beszélek, úgy persze nézem is, felfigyelve rá, immár nem is olyan tökéletes. Aprócska hibát, még mielőtt végiggondolnám, igyekszem semmissé tenni, zsebkendőt elővéve csokoládétól enyhén maszatos képét újra tisztává törölgetni, ha hagyja. Miért is ne hagyná, ezzel, ha akarnék is nehezen törhetnék az életére. Bár ha akarnám, próbát tehetnék ezzel is, a cél most más.
- Így. Tartsd meg, a tiéd lehet – elkészülve végül a kezébe is nyomom a selyemből készült kendőt, hogy a későbbiekben még jól jöhet, használtként vissza se követelem. Újabb régi rossz szokásként tartok még belőle jó párat odahaza, mit számít, eggyel több vagy kevesebb, neki most nagyobb szüksége van rá, mint nekem. Hogy ezen túllépve újra érdemi dolgokra tudom összpontosítani figyelmem, fontos kérdés jut még eszembe. Semmiből a közepébe vágva teszem fel, mielőtt e lényegi dolog feledésbe veszne.
- Mondd csak… Tudsz, szeretsz-e táncolni? – a két kérdés valójában nem függ össze, hogy képes rá, vagy sem, könnyen orvosolható, ha a válasz nem, tanulni bárki képes. Hogy akar-e, sokkalta lényegibb információ, számomra legalábbis. Annak miértje bár rejtelem, ha róla sok mást nem is, ezt mindenképp tudni akarom. Miért is nem ezzel kezdtem? És egyáltalán, miért érdekel ez engem? Ezt még magam sem tudom, válaszát magam felé való tudatlanságomtól független, mindenképp figyelmesen lesem.
~ Miféle balgaság jár a fejedben? ~ féltékenyen vág közbe, hangjára, jelenlétét kis híján feledve rezzenek össze, s ha nem volna más előttem, letorkollnám, mi köze hozzá. Vagy ha van is, hisz hogy ne lenne, fejtse meg maga, egyébként is gondolataim közt időzve bárki másnál több lehetősége van erre. Miértjére hirtelen úgy se tudok feleletet, jobb, ha nem foglalkozom vele, érje be azzal, minden feltett kérdésem pusztám célom eléréséhez szükséges. Mégis, mintha mi sem történt volna, úgy teszek, akár itt se lenne, s nem fecsegne kéretlen harmadik, látszatra teljesen normális, kettesben töltött időnk közbe.

Vissza az elejére Go down
Ryuunosuke Zilberschlag
Privaron Espada
Privaron Espada
Ryuunosuke Zilberschlag

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 42
Age : 38
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 104. Arrancar (Privaron Espada)
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te9500/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (9500/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyVas. Jún. 08, 2014 8:34 am

~ ♥ Szerelem, Holdfény, Vidámpark ♥ ~

E gyönyörű arrancar lány szépsége minden egyes percben elvarázsol amikor rápillantok. Sőt, tekintetem le se tudom venni róla, szüntelen bájos arcát, csodálatos szemeit fürkészem. Szüntelen arra gondolok, hogy vajon mi olyat láthatott meg bennem e gyönyörűség, amitől úgy gondolta, szóba áll velem. Egy idegen, ki tudja milyen arrancarral, aki ráadásul mint kiderült még Espada tag is volt egykor. Sajnos csak egykor, ám jobban bele gondolva talán nem is bánom, hogy akkor, abban az időben letaszítottak csinos kis “trónomról”. Ez az történés mindenki számára változást hozott az életbe. Számomra csupán annyit, hogy lenyugodtam, s rájöttem semmi értelme nincs űzni a hatalmat, hiszen mindig akad nálunk erősebb. Mindig van, aki bármit feláldoz, csak hogy letaszítson nehezen megszerzett pozíciónkról.
Ebben a szépségben azonban semmi olyasmit nem fedeztem fel eddigi beszélgetésünk alapján, amiből azt feltételezhetném; hatalom éhes, gonosz perszóna. Persze a látszat csalhat, ám én egyelőre szeretném magam abba a hitbe ringatni, hogy egy igen elragadó teremtés, aki olyannak szeret, amilyen vagyok. Ebben a pillanatban épp némi kis boldogság motoszkál szívemben, ahogy kettesben nyaljuk a finom, hűsítő édességet. Vacsora meghívásomra érkező válasz kicsit meglep, bár számíthattam volna rá.
- Természetesen arrancarokhoz méltó vacsorára gondoltam, kedvesem - kezdem kifejteni - Nem kívánom tested tovább mérgezni emberi étkekkel, s úgy gondolom, az effajta meghívásnak talán jobban örülnél, s szívesebben velem tartanál.
Minden bizonnyal a mellettem ücsörgő csinos hajadon jobban kedveli a lelkek beszippantását, mint az emberi szemetet, melyet manapság mi is szívesen fogyasztunk, habár semmi haszna sincs. Éhségünket nem csillapítja, erőnket csöppet se növeli. Ebből a jövőbeli vacsorából pedig még akár némi hasznunk is lehet, s ha már én is arrancar vagyok, nem ártana néha úgy is gondolkodnom.
Bájos küzdésén a fagylaltal elmosolyodok. Valószínűenek tartom, még nem evett ilyesfajta édességet, vagy csupán nem ilyen formában. Én, természetsen szinte pillanatok alatt elpusztítom a finomságot, hiszen már jó ideje nagy vágyam volt elfogyasztani egy jókora tölcsérrel.
- Ejnye, drága Nayarám… Hiszen alig ettél ebből a finomságból - dorgálom meg, majd átveszem tőle a szinte teljesen érintetlen, lassan folyós állagú fagyos nyalánkságot.
-[i] Nos, mindenki más névvel illet, így rád bízom a döntést
- mosolyodok el kedvesen.
Valóban sokféle névvel illettek már, hiszen voltam már a “Slagtól” kezdve “Ryuu-kun”-on keresztül minden.
Kissé megilletődve pislogok a lány felé, aki zsebkendőt ragadva próbálja tisztára sikálni arcomat. Kisgyermeknek érzem magam, s jelen pillanatban ő lehetne az édesanyám, aki kedves gondoskodással tisztogatja le rosszcsont fia arcát egy nagy adag fagylalt után. Ismét elmosolyodok, mikor átnyújtja a kellemes tapintású selyem kendőt. Orromhoz emelve mélyet szippantok belőle, s nem csalódom a finom illatot érezvén. Ugyan olya illata van, mint Nayarának, ám nem lehetek olyan modortalan, hogy vissza ne adjam e drága kendőt valódi tulajdonosának. Haza érve kimosom, kivasalom, s tisztán nyújtom majd újra át számára.
- Sajnos azt kell mondjam, bot lábam van. Persze sose próbáltam megtanulni táncolni, azonban ha te megtudnád tanítani minden fortélyát, nagyon boldoggá tennél vele
Valóban nem fordult meg sose a fejemben, hogy magamévá tegyem a táncolás művészetét, hiszen sose volt olyan, aki bátran, s szíves örömest partneremül szegődött volna. Most azonban mégis úgy vélem, hogy igen hasznos lenne elsajátítani. Sose tudhatja az arrancar, hogy mikor lehet rá szüksége. Az pedig, hogy ezzel a szépséggel táncolhatok, talán maga lenne a mennyország. Már ha egyáltalán létezik ilyen.
Harsány harangszó, majd egy éles hang töri meg a Vidámpark zsivaját. Úgy látszik, közeleg a záróra, s hogy biztosra menjenek, korán bejelentik, hogy mindenki időben elhagyhassa a helyszínt. Bölcs döntés, ám arra nem gondoltak, hogy arrancarokról van szó, akik barbár módon, egymást taposva próbálnak kijutni a kapun.
- Úgy gondolom lassan nekünk is ideje lenne haza indulni, kedvesem - állok fel a padról, majd kezemet Nayara felé nyújtom, hogy őt is felsegíthessem. Amennyiben elfogadja azt, de akkor is ha nem, szépen, lassan, nyugodtan indulunk meg mi is a kapu felé.
- Örülnék neki, ha minél előbb tudnánk találkozni, s megejthetnénk az említett vacsorát, és holdnézést. Igazán jól esett a társaságod, drága Nayarám - köszönök el a szépségtől, majd gyengéd csókot lehelek csinos kezecskéjére búcsúzás gyanánt, mely miatt remélem nem sértődik meg, hiszen kár lenne elveszteni egy hozzá hasonló gyönyörűséget.
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Vidámpark   - Page 2 Cl0te10200/15000Vidámpark   - Page 2 29y5sib  (10200/15000)

Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 9:05 pm

~ ♥ Holdfény, Vidámpark, Záróra ♥ ~


Elégedett mosoly játszik arcomon felelete hallatán. Ki tudna nemet mondani ily pompás vacsorára invitáló szavakra?
- Megfelel – bólintok rá visszafogottan, mielőtt túlzott lelkesedésen érne. Titkolom ugyan, ennél szebbet keresve sem ajánlhatott volna. Kedvemre való, hajlandó elszakadni kényelmes, hozzám azonban méltatlan étkektől, s anélkül esett választása számomra kedvesebb elfoglaltságra, hogy ezért külön győzködnöm kellett volna.
~ Meg sem fordult a fejedben, téged kívánna főfogásnak?~ Arcomra fagy a mosoly a kotnyeles hangra. Honnan jött feltételezése, kiszemeltem báránybőrbe bújt farkas volna, s hogy vajon kettőnk közül miért veszem biztosra, én volnék, kitől másnak tartania kell, ha magának jót akar? Elhintett kérdés, emlékeztetőül, ennyi is elég, megrökönyödve álljak saját ostobaságom előtt. Talán épp általam kedvelt módon édesget magához, s mikor már hinni vélem, ártalmatlan lehet, mint én is játszok, bizalom árnyékából, lesből támadna le. Bosszantó mementó volna erre oly későn ébredni rá, mikor már visszafordítani, tenni ellene képtelenség lenne, észrevétlen is saját csapdámba esnék bele. Nehezemre esik elképzelni, lehetne még tőlem is rosszabb. Döntök, mégis, ezt a kockázatot most vállalom, noha gondolat minduntalan ott motoszkál, legközelebb ne legyen ily naiv, óvatlan, mint tettem most. Bár jelét nem látom, hogy rossz szándékkal lenne, sosem lehetek biztos benne, nem fordul majd ellenem. Egyelőre biztosnak veszem, nem ő, ki bábként játszik velem, s ha éber maradok, nem is érhet meglepetésként, ha ártani készülne. Talán szánt szándékkal elültetett érzés bennem a nyugalom, most hagyom, biztonság látszatára elkényelmesedve, gyanú felett állónak tituláljam a Privaront.
Gyermekded letolást, a fagylalt szinte érintetlen, ennyi szeszélyt, ily semmiséget pocsékba veszni hagyok, vállat vonva veszem.
- Talán majd legközelebb – csak remélem, nem veszi ezt ígéretnek, következő adandó alkalommal, ha lesz, nem igyekszik hasonlót megetetni velem. De hogy ilyesmi egyelőre kilátásba nincsen, az édességtől boldogan szabadulok meg, nem sajnálva tőle.
Kérdésemre adott válasza, mi tánctudását, annak nem létét illeti, nem csüggeszt, rögvest feledteti is korábban ért bosszúságokat, mik korábban estek itt.
- Ha sosem próbáltad, nem tudhatod biztosra, hogy nem menne. De ne sajnáld, tanulni sosem késő, időből pedig, talán néha átkos, most szerencsés, hogy adott a végtelen. Ha kedved lenne, ezer örömmel leszek segítség benne – fejet hajtva, köszönetképp hajlandóságára vállalom magamra a tanító szerepet. Ha erről van szó, kétballábbal is rendelkezne, elismerem, bár nehezebb dolgom lenne, elsajátítania mégsem lehetetlen ezt a művészetet. Látatlanban pedig, ha ő sem kísérelte lábait járáson kívül másra használni, nem mondhatok ítéletet, van-e hozzá tehetsége, bizakodó vagyok, hogy egyáltalán fontolóra vette a lehetőséget, képes lehet rá. Még az is lehet, végül meglep, s alig lesz dolgom vele. Akár így, akár rögösebb úton érjük el a kívánt célt, mint legtöbb kihívásra, erre sem mondanék nemet. Felvillanyoz a lehetőség, nyughatatlan várom, látatlanba is, hisz nem csupán leendő táncpartnert faraghatok magamnak, szórakozáshoz. Árulkodó is lesz egyben, mennyire lehet, ha lehet ennél is inkább kezes, mi több, idomítható, s ha így, még hasznomra lehet. Szem előtt tartva, talán nem puszta szeszélyből engedékeny, s nem véletlenből vagy adott természetéből kedves velem.
Záróra közeledtét hirdetve ábrándozásomnak zajos kolompolás vet véget. Még gyökeret sem vert gondolatoknak, terveimnek, mihez kezdjek látszólag ily kezes egyeddel, megfoganni sem jut ideje. Mégsem lehetek telhetetlen, találkozást, kevéske eltöltött időnket értékelnem kell. S ha állja szavát, úgy nem egyszeri és utolsó volt a viszontlátás, be kell érnem egy ígérettel, most még nem tarthatom kedvemre magam mellett. Ha jól csinálom, s minden a terv szerint lesz, előbb utóbb önként marad majd mellettem, kérnem sem kell majd, hogy kövessen. Ehhez azonban most, bármennyire is nem tetszik a lehetősége annak, hogy végleg megszökhet, engednem kell. Bár ennek valószínűsége talán már most kisebb, minthogy békává változzon hirtelen.
Úgy illik, elfogadom a felém nyújtott kezet, karöltve vesszük az irányt elhagyni a helyet. Ha találok is majd kivetnivalót személyében, udvariasságból már most túlteljesített, ha később némileg alakítani is kell, legalább már jó modorra nevelnem nem kell. Minthogy talán ez volna a legnehezebb, civilizálatlan tuskóból úriembert faragni, nem bánom, hogy ezzel vesződnöm nem szükséges.
- Türelmetlen várom a kirándulást. Amint alkalmas, Diego tornyában keress. Részemről öröm, hogy megismerhettelek – valóban, talán nem is tudja mennyire, de jobb is így, mindkettőnknek. Ha többet nem is tudok kihozni belőle, mindenképp előnyös lenne egy hozzá hasonló szövetséges. Búcsúzóul ejtett megerősítése szinte minden kétségem eloszlatja, meghívásomnak nem tenne eleget. Minden ma ért kellemetlenség ellenére elégedetten hagyom magam mögött a parkot, tartva a palota fele, s ha még nyugovóra térni nem is, gondolataimat rendezni hívogat a torony nyugalma.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Vidámpark   - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vidámpark    Vidámpark   - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Vidámpark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Hueco Mundo-