-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Pillangótánc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Pillangótánc - Page 2 Cl0te21950/30000Pillangótánc - Page 2 29y5sib  (21950/30000)

Pillangótánc - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pillangótánc   Pillangótánc - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:56 pm

Szapora lélegzetvételek következnek nálam. Fogalmam sincs a homokfelhőnek köszönhetően, hogy sikerült-e a kijutási kísérlet vagy sem. Sajnos a kuncogás és az ezt követő beszédhang már a rossz hírt jelzik nálam, mégpedig, hogy az időzítésem nem volt megfelelő.
~ Légy átkozott... - Rohan át a gondolat a fejemen, miközben a földre támaszkodva küzdök azért, hogy levegőt vehessek. Már készülnék egy ordítást kiadni a belém szorult levegővel, viszont mikor a szemem elé tárul a kép, hogy egy kard pengéje található a fejem és a testem között, egyszerűen bennem reked az ordítás és helyette minden elsötétül előttem. Valahol, még eszméletvesztésem előtt megjelent a gondolat, hogy most vége, elvesztettem mindent amiért eddig küzdöttem. Elvesztettem saját magamat, a saját gyengeségem miatt. Szánalmat éreztem... saját magam iránt...
Pár pillanatig nyugodtan lélegeztem, viszont mikor a tudatom apró szikrája fellobbant, reflexszerűen pattantak fel a szemeim és egy hatalmas levegővétel keretén belül támaszkodtam fel.
- Dögölnél meg... - indult el újra a mondókám a rám 'oly jellemző beszédstílusban, de kissé elkerekedtek a szemeim azt látva, hogy amit kívántam valóra vált. Tudtam, hogy ez a dolog éppenséggel nem tőlem függött, habár jó lett volna ha valóban így lett volna, viszont ettől függetlenül meglepett a dolog. Persze ez még nem jelentette azt, hogy a józan eszemet elveszítem, így egyetlen gondolati úton küldött üzenettel jeleztem a láncaimnak, hogy azonnali hatállyal ássák be magukat az alattam elterülő homoktengerbe, hisz nem tudhattam, hogy az a két valaki barát vagy ellenség.
- Minket akartok tesztelni? Komolyan az életetekkel játszotok? - csapódik az egyik öklöm a másik tenyerembe, mintegy jelezve, hogy ha harcolni akarnak, akkor rajtam ne múljék. Nem azon arrancarok közé tartozom, akiket szóval meg lehet félemlíteni. Viszont az, ahogy ránk támad már kivált nálam egy kis meglepődést és egyfajta unalmat is, hisz ismételten fojtogatás áldozatává válok. A kezem automatikusan elindul, hogy megpróbálja lefejteni azt ami a torkomat szorongatja. Ugyanakkor van egy dolog bennem, ami egy ideje egyre-másra érlelődik. Eddig, hogy is mondjam, a játékszabályok miatt kénytelen voltam visszafogni magam és játszani a "jó kislány", de a bennem egyre erősebben lángoló düh, már kezdte azt a határt súrolni, amikor képtelen vagyok visszafogni, ráadásul ez a fehér hajú nő sikeresen tett egy lapáttal arra a lángra.
- Elegem van már abból, hogy mások szerint kell játszanom. Békén lehet hagyni most már! - sziszegem a fogaim között igyekezve a lehető legkevesebb levegőt elfogyasztani, ugyanakkor egyik kezemmel jelet adok a láncaimnak, hogy ideje kezelésbe venniük a nőt. Remélhetőleg ezzel a kis támadással sikerül elterelnem a figyelmét annyira, hogy ne tudja fenntartani az ellenem intézett támadását.
- Conviértete en una piedra, Aguarrás! - igyekszem kiáltani a ressurectionom aktiválását kiváltó szavakat, miután a támadást követően magamhoz rendelem a láncaimat. Nem érdekel, hogy még korai, vagy valami. Csupán az érdekel, hogy ezt a nőt mihamarabb apró cafatokra szaggathassam és vége legyen már ennek a nyomorult küldetésnek. Különben is, ha a támadás nem is, a ressurectionom aktiválása úgyis arra kényszeríti a nőt, hogy még ha ideiglenesen is, de megszüntesse a támadását. Azután meg mind próbálkozhat, hisz igazán kétlem, hogy képes lenne materializálódott hierron keresztül fojtogatni, meg ha mégis, akkor is van egy nagyon kedves ajándékom a számára ahhoz, hogy ez ne történhessen meg.
- Horca! - szegezem az ujjamat a nőre, hogy bizonyos legyen, hogy a láncaim nem tévesztik el a felakasztani való célpontot.
- Szedd össze magad, Cephalus! - rivallok rá a tízes espadára. Igaz, hogy erős vagyok, de nem eléggé ahhoz, hogy egymagam le tudjam győzni ezt a nőt. Különben is, ahhoz, hogy komolyabb sérülést okozhassak neki közelebb kell kerülnöm hozzá. Ráadásul Cephalus sebei úgyis begyógyulnak, ha aktiválja a ressurectionját, már ha aktiválja. Ergo, most rajta áll, hogy túléljük ezt az átkozott küldetést, vagy mindketten itt halunk meg. :/
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Pillangótánc - Page 2 Cl0te48500/65000Pillangótánc - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Pillangótánc - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pillangótánc   Pillangótánc - Page 2 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 12:00 pm

Nem támadok a bestiára, amíg az nem támad rám; mindez akkor, amikor leérkeztünk erre a helyre, nem volt kivitelezhető, hiszen gondolkodás nélkül ránk vetette magát a szörnyeteg, pusztán ösztöneire hallgatván, ám ez most úgy érzem, más helyzet. Védekezőleg magam elé tartom ugyan katanám, ám hátrálok egy lépést várván, hogy a bestia tegye meg az elsőt felém. Ez azonban nem történik meg, valamiért pedig – isteni sugallat talán – éreztem, hogy így fog történni. Mint káprázat, eltűnik ez is a többivel együtt, minden fallal, s ama valósnak hitt béklyóval, melyek ehhez a helyhez kötöttek akaratom ellenére is. A kellő izgalom, mely a közelgő győzelem illatával és első falataival kecsegtet, bőven elég ahhoz, hogy ügyet se vessek a csapdára, melyből sikerült kiszabadulni. Jobban izgat az, hogy társaimat, kikek távoli alakját már innen látom, fellelhessem, s együtt pusztítsuk el a boszorkányt.
Biztosan sokáig tart majd nekik felocsúdni döbbenetükből, hogy nem hagytam ott a fogam, azonban a helyzet morbidságával mit sem foglalkozva csápolok nekik már messziről, hogy jelezzem, minden okés. Ahogyan közelebb sonidozok, látom, hogy kicsit rossz bőrben vannak, igaz, nekem is lenne miért panaszkodni, de azt hiszem, olcsón megúsztam. Hiszen még életben vagyok... A lényeg a lényeg azonban, hogy még ők is életben vannak, és most már csak tenni kell az ellen, hogy ez így is maradjon. Rávicsorgok a töb sebből vérző szőkeségre, kifejezetten jó azt látnom, hogy ennyit szenved. Tudtam, hogy valami nem stimmel, elég egyértelmű volt, amikor a kis tréfája után minden olyan furcsa lett. Twisted Evil Örömöm nem tarthat azonban örökké, hiába örülök annak, ahogyan szenved, mert valljuk be, ráérdemelt a kis boszorkány. Úgy vigyorog vissza rám, miközben a teste aranyszínű pillangókká bomlik, mintha nem éppen most tépte volna le valami a karját... Ám ekkor eszembe jut valami, mégpedig hogy az a valami, ami ezt tette vele, velünk is képes lehet így elbánni, ha nem figyelünk. Márpedig igen nehéz valamire vagy valakire úgy odafigyelni, akit nem látunk. Tekintetem először a homokba réved, amerre a boszorkány volt, ám lábnyomokat nem látok, nem tudok mást feltételezni tehát, mint hogy azok tehették ezt vele, akik megtisztelték jelenlétükkel kiérkezésünket. Be kell valljam, megvoltam fogadóbizottság nélkül is...
Ami eddig rejtve maradt, most még engem is megcsap kissé. Érzem a két idegen irányából a reiatsu mennyiséget, melyet hirtelen, egyszerre szabadítanak fel. Katanám azonnal megemelem, hogy kellőképpen védekezni tudjak, azonban nem úgy érkezik a férfi hátulról, ahogyan arra számítanék. O.O Fordítanám a törzsem kicsit oldalra, azonban először az tűnik fel, hogy az arca döbbenetesen közel van az enyémhez, mindennek tetejébe pedig...
Idegesen, kicsit hisztérikusan sikkantok fel, és kapálózva szabadulok ki a fogásából. Ziháltan fordulok szembe vele, a nemrégiben rajtam feszülő vicsor azonnal megszűnt létezni, mintha soha nem is élt volna. Csak egyetlen gondolat az, ami materializálódni látszik tudatomban. Megölöm, megölöm, megölöm, megölöm... Lapos pillantást ¬_¬ vetek a merész elkövetőre, mielőtt megindítanám felé első támadásom. Nincs más célom, mint elválasztani fejét a testétől, minél hamarabb, minél gyorsabban, hogy többé ügyet se kelljen vetnem rá a jövőben. Sikertelen próbálkozásom egyelőre csak dühöm okozta hanyagságnak és nem odafigyelésnek tudom be, s próbálkoznék vele újra, ha nem vágna közbe váratlanul – ám nem eléf váratlanul ahhoz, hogy katanám megemeljem annyira, hogy a másik penge az oldalán simuljon csak végig - az ellentámadás.
- Temeeeee.... – prüszkölöm jól hallható idegességgel, s dühödt remegés fut végig rajtam. Újra és újra megpróbálkozok lecsapni, hogy a létező legnagyobb kárt okozzam benne, ám ő még csak nem is védekezik. Bárhogyan is teszi ezt.
- Maradj... már... nyugton... Hadd... találjalak... el... – folytatom a már-már eszeveszett vagdalkozást. A lehető legkevesebbet gondolkozom, az biztosan beválik majd.
- Mi a titkod, miért nem talállak el? ¬_¬ – túl sokat beszélek ahhoz képest, hogy nincs más célom, mint végezni ezzel a... nem tudom, mi is a neve? Lényegtelen. Meg kell halnia és kész.
Vissza az elejére Go down
Cephalus Ó-Madaidhín
Espada
Espada
Cephalus Ó-Madaidhín

Férfi
Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2009. Jan. 09.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Pillangótánc - Page 2 Cl0te22000/30000Pillangótánc - Page 2 29y5sib  (22000/30000)

Pillangótánc - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pillangótánc   Pillangótánc - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 3:59 am

*Eli-chan cerója, úgy tűnik, láncreakciót indít be, kezdve azzal, hogy ellenfelünk végképp elveszíti türelmét, bár látszólag kuncogással igyekszik leplezni azt. Ráadásul egy kislány nevet fel... Talán többen is vannak a rosszul nevelt, javítóintézetből szökött gyerekek teadélutánján? O.o *
- Téved a kisasszony, jómagam nem vettem részt a lázadásban...
*Jegyzem meg félhangosan, hiszen nem szeretném ilyen kis félreértések miatt elveszteni a fejemet - szó szerint, mivel a következő pillanatban már valaki készül lenyakazni volt fracciónomat, amiből csak annyi látszik, hogy egy kard szegezi a földre a lányt. Mindez azonban annyira gyorsan történik, hogy megmozdulni sincs időm, hogy segíthessek a másik espadán, ugyanis néhány másodperccel később minden eltűnik körülöttünk, mintha nem lett volna itt más a sivatagon kívül, amióta világ a világ. Egyelőre ebből sincs időm felocsúdni, ugyanis hirtelen, sebesüléseink eltűnésével párhuzamosan még Slarin is megjelenik nem messze tőlünk, ez pedig már túl sok mára a meglepetésekből... Hitetlenkedve bámulok a nőre; egyszerűen túlságosan valószínűtlen, hogy túlélte azt a túlságosan valósnak látszó négyfelé szakítást, amit saját szememmel láttam és meg mertem volna győződni arról egészen idáig, hogy egyáltalán nem volt illúzió.
Azonban egy újabb alak is feltűnik közelünkben, úgy vélem, a kislány lehet az, akinek az előbb hallottam vihorászását... Mondjuk nem sokáig "boldogítja" társaságunkat, ugyanis pár pillanattal később valami szemmel nemigen lekövethető gyorsaságú támadás szakítja le ellenségünk karját, aki az atrocitás hatására aranyszín pillangókká omlik szét. Szeretném azt hinni, hogy az újabb ismeretlent "barátunknak" tarthatom az ellenségem ellensége elv alapján, de túl vagyok már azon, hogy elhiggyem, a két különös lélekenergiájú alak nekünk akar segíteni. Különösen akkor, amikor meghallom szavaikat is, melyek egyértelműen arról szólnak, hogy rajtunk keresztül vezet az út az ő dicsőségükhöz...
A két alak hamarosan szét is válik, Eli-chan és énfelém például a nő indul meg, míg Slarint a férfi veszi célba. Résen kell lennem, hiszen nem tudni, mit terveznek... Hiába érzem magam annyira fáradtnak, hogy talán itt, álltó helyemben is el tudnék aludni, még ki kell tartanom egy kicsit! Szándékom azonban édeskevés egyelőre, hiszen csak úgy szó nélkül nyársalnak fel engem is ezzel a különös, láthatatlan támadással, aminek következményeképpen nemes egyszerűséggel a földre zuhanok, hangosan zihálva. Szerencsémre azonban nem olyan vészes a sérülés, hiszen főképp a hollow-lyukat találta el a szúrás, bár az igaz, hogy kissé kitágította azt, de legalább nem ért semmi létfontosságú dolgot. Az mindenesetre nem árt, ha erről nem tud az újabb ellenfél, így még egy darabig folytatom a látványos szenvedést, hiszen ha sikerül meglepetést okoznom neki a megfelelő pillanatban, már átbillenhet a javamra a mérleg... Szóval elkeseredett arcot vágva figyelem Elizianát és a másik nőt, miközben kezemet a sebre szorítom továbbra is.*
- Eli-chan, talán egy kicsit kevésbé parancsolgató hangnemet is megüthetnél, elvégre a felettesed voltam...
*Mordulok fel bosszúsan, a két nő harcát figyelve. Tudom, hogy nem vagyok mintaespada viselkedésügyileg, azonban még így sem szeretem, ha úgy beszélnek velem, mint egy kóbor kutyával, különösen nem azok, akiknek nemrégiben még az volt a feladatuk, hogy az én utasításaimat hajtsák végre... Egyébként is, az egész nap a testi és lelki kínzatásommal telt el, ráadásul még most is arra készülnek, hogy megöljenek, szóval kissé harapós kedvembe kerültem. És könnyedén megtehetném azt, hogy addig játszom a félholtat, amíg Eli-chant meg nem fojtják egyszer ténylegesen is, hogy csak akkor támadjak, miután ellenfelünk kifáradt... Azonban még mindig az a legkényelmesebb megoldás, ha egyszerre ketten is lefoglaljuk a nőt. Egyelőre azonban még várok kicsit, hadd jöjjön rá a másik espada, hogy nem éppen azzal kellene így viselkednie, akin jelenleg az élete múlik, különben csúnyán megütheti egyszer a bokáját.*
- Hoetsuke, Perro Rabioso!
*Arcomra vigyor telepszik, amikor végre feltápászkodok a földről, majd kimondom kardom feloldásának parancsát. Pár másodperc múlva már teljes "díszben" állok négykézláb ugrásra készen, bár előbb még egy dühödt morgással szólítom az erre az alakomra megszólalásig hasonlító illúzió-farkasokat mellém, hogy támadjanak azonnal. Addig is időt nyerünk, amíg ezek lefoglalják a nőt...*
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Pillangótánc - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pillangótánc   Pillangótánc - Page 2 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 4:33 am

Nem sok idő telik el azután, hogy harcba bocsátkoztatok az ismeretlen ellenfeleitekkel, és újra bezengi a kopár, száraz levegőjű sivatagot az ismerősen csilingelő kislányos kacagás. Rinaaya nevetőgörcsbe fúló hangja kellően idegesítő, azonban nem látjátok őt sehol, semmilyen formájában, ha esetleg jut időtök arra, hogy megpróbáljátok megkeresni tekintetetekkel a hang forrását. A titokzatos kihívóitok arcán látszik, hogy zavarja őket a kis boszorkány, és a nő még egy halk morgást is megenged magának, amiben a bosszantó vakarcs lerázásának sikertelensége miatt panaszkodik.
- Legyetek büszkék magatokra, barbár férgek! Tán még szórakoztatóbb is lesz, ahogy ölitek egymást, minthogy besétáltatok a csapdámba és bohócot csináltam belőletek! Ti pedig, nyamvadt, alávaló férgek, még hallani fogjátok a Rinaaya nevet egyszer! - szólalt meg felettébb nagy élvezetről tanúskodó hangszínnel, utolsó mondatát pedig minden bizonnyal a két legyőzője felé intézte, majd kacarászott magának tovább, így biztosítva róla titeket, hogy még jelen van.

Slarin vs Rito
Miközben vívtok, a férfi arcán végig ott van az a bizonyos perverz vigyor, és sokszor nem is azt nézi, hogy éppen hová csapsz vak dühödben a kardoddal, hanem valami egészen mást, számodra zavarba ejtőbbet. Vagdalkozásod viszont nem pusztán azért eredménytelen, mert könnyen kiszámítható, és félre-félre tud lépni a suhintásaid elől. Mihelyst ugyanis megkéred arra, hogy ne térjen ki, ő valóban abbahagyja ezt és engedi, hogy megvágd a fegyvereddel egyszer... kétszer... háromszor... Minden egyes csapásod talál, ő pedig csak áll egy helyben. Csakhogy hiába kaszabolod, ezzel csak annyira jutsz, hogy a ruháját téped meg, ugyanis Rito testén egyetlen karcolás sem jelenik meg, hiába a dühödt, erőteljes találatok. Lustán billenti végül oldalra a fejét, hogy mögéd pillantson és betekintést nyerjen a másik küzdelem alakulásába.
- Ej-ej, ez a frigid ringyó Hanabi már megint kezdi, pedig tudja, hogy nincs időnk játszadozni... Szívi, te felül akarsz lenni, vagy alul? Sejtettem, hogy vadul szereted, de azért a ruhámat így levagdosni azért kicsit túlzás volt Rolling Eyes Most muszáj visszaadnom... a kölcsönt Twisted Evil - pajkos hang- és arcjátéka az utolsó szavaknál átmegy valamiféle megszállott, torz gesztushalmazba, és vadnak tűnő, de mégis pontos csapásokkal támad meg. Célja elsőre talán nem egyértelmű, de ha nem nyugszol meg, akkor nem kell hozzá sok, hogy föléd kerekedjen, és megtépázza az uniformisodat. Suhintásai legfeljebb csak megkarcolnak, nem áll szándékában súlyosan megsebezni téged. Tényleg a ruhádtól akar megszabadítani fegyverével.
- Ne is gondolj arra, hogy meg tudsz sebezni! A bőröm keményebb, mint a gyémánt, ez a képességem. Neked elárulom, mert tetszel nekem, szívi Wink Tudod, ennél már csak egyvalami keményebb, kitalálod, mi az? szemöldökrángatás - dumál tovább, mintha nem is harcolnátok közben éppen, majd némi mormogással folytatja, amit a csattanó pengék zajában nem érthetsz. Ám mihelyst becsukja a száját, abbahagyja a küzdelmet, kezeit feléd emeli és rövidesen egy Rikujoukourou és egy Sajou Sabaku fogságában találod magad. A hat bénító fényrúd és a sárgás fényben úszó, karjaidat a testedhez szorító lánc együtt elég erősek ahhoz, hogy beleteljen egy is időbe, míg kiszabadítod magad. Nem úgy tűnik azonban, hogy ráérsz ilyesmivel bíbelődni, ugyanis ha nem teszel valamit azonnal, ki tudja mit tesz veled? Démoni tekintettel néz a szemedbe, szinte felfal a tekintetével. Kiszolgáltatottá váltál volna?

Eliziana & Cephalus vs Hanabi
A nő a szavaidra jóformán semmit sem reagál, Eli, csupán arcvonásai rezdülései jelzik, hogy ha tehetné, kiröhögne téged. Nem is fordítja feléd a fejét, miközben fojtogatni kezd, figyelmét inkább Cephalus vonzza. Valószínűleg a tizedik espadát szerette volna hamarabb mozgásképtelenné tenni, ezért is kapta ő a komolyabb támadást.
- Egynek annyi - jegyzi meg hűvösen, miután a színjátékot egy rövid ideig tanulmányozza, és ez a kis figyelemkihagyás éppen elég is volt ahhoz, hogy a láncok támadása meglepje. A fejét érő ütéstől halántékán vékony vércsík jelenik meg, és csápjai szorítása is megszűnik a nyakadon végre, így könnyűszerrel kiszabadíthatod magad. A nő bosszússá válik ismét, ahogy megtapogatja a fejét és a kezére meredve észreveszi a vörös foltot, aztán kellően sötét pillantást vet rád, Eli, miközben resurrecciónodba váltasz. Az akasztás elől oldalra tér ki, és megindul feléd, ámde döbbenten veszi tudomásul, hogy a láncaid végül utolérik és a nyakára tekerednek. Korábbi fölényes tekintetének nyoma vész, és fizimiskájára a rémület ül ki, ahogy kétségbeesetten próbálja fegyveredet lefejteni magáról. Látszott rajta, hogy már nem fogja sokáig bírni levegő nélkül, vergődése pedig egyre gyengébbé vált a fogságban, mígnem feladta a küzdelmet. Egyik kezével még egy utolsó próbát tett arra, hogy lefejtse a láncokat, de a másik már erőtlenül engedett el. Még egy hitetlenkedő pillantást vetett rád... aztán vonásai ismét megvetővé rendeződtek vissza, és egy könnyed, légies mozdulattal tépte el a láncaidat. Talajra érkezése egy kisebb porfelhőt kavart, köhintett egyet-kettőt és megropogtatta a nyakát.
- Tch... fájdalmasan gyenge vagy, azt hittem egy espada nagyobb kihívást fog ennél jelenteni - jelenti ki unott arccal, a köztetek lévő több méteres távolság pedig úgy tűnik el, hogy fel sem fogod talán. Hierród nem jelent előtte akadályt, a levegő is benn szorul, ahogy gyomron vág és ütésével elrepít. Ráadásul még azelőtt jelenik meg újra melletted, hogy földet érnél, és egy akrobatikus mozdulattal rúg mellkason és küld a földbe, becsapódásod méternyi mély krátert okoz a homokban a jelentős homokfelhő mellett. Bordatörésed miatt nehéz, szúró és kellemetlen érzés lélegezned, testedet pedig máris zúzódások borítják.
- Még csak a képességemre sincs szükségem. Szánalmas - kommentálja a történéseket, erődemonstrációja pedig előrevetíti, mennyire nehéz is lesz a dolgotok. Követhetetlen gyorsasága és hatalmas fizikai ereje már egyértelmű lehet előttetek, és amíg Eliziana összeszedi magát, Cephalus is kap egy kis kóstolót. Az első felé érkező farkasokat egy Gaki Rekkouval pusztítja el, aztán ismeretlen képessége és öklei segítségével folytatja a megkezdett munkát, mindezt szenvtelen arccal. Ugyan lefoglalni lefoglalod, így a célját eléri a képességed, és ezalatt talán meg is tudod támadni, ám esetleges meglepetésre alapozó reményeidet megalázó módon, szó szerint puszta kézzel zúzza szét, legyen az távolsági vagy közelharci támadás. Ha mégsem indítasz akciót, és másra használod fel az időt, amit nyerni próbáltál, akkor sem jutsz sokkal tovább, ugyanis a farkasok gyűrűjéből sebességével kitörve kerül melléd, és indít a törzsed felé egy rúgást, mellyel a korábban sérült karod töri el újra amellett, hogy Eli mellé repít.
Diadalittasan tekint rátok, az egyetlen zavaró dolog a magabiztos tartásában, hogy mintha kicsit lihegne. Ám így is nyilvánvaló, hogy fizikailag sokkal erősebb nálatok, talán még akkor is, ha összedolgoztok, de csapatmunka nélkül valószínűleg az égvilágon semmi esélyetek sincs. Ha azonban le tudjátok küzdeni a köztetek fennálló ellentétet és sértődöttséget, még kidolgozhattok egy stratégiát, amivel túlélhetitek ezt a küzdelmet.

//Ez az utolsó kör, nem adok határidőt, de még a nyáron szeretném lezárni a küldetést ^^//
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Pillangótánc - Page 2 Cl0te48500/65000Pillangótánc - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Pillangótánc - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pillangótánc   Pillangótánc - Page 2 EmptyVas. Szept. 02, 2012 9:43 pm

Nemmmmmvagyokideges, mert a francokat nem! Gyűlölöm az ilyet! Nem értem, miért mindig engem pécéznek ki az ilyen alakok! T^T Bezzeg Cephiék egy normális ellenfelet kaptak, aki ráadásul nem zaklatja őket szek... szek.... szóval úgy. ¬_¬ Mindemellé hiába csapkodom, nyiszálom, és próbálom végre elérni, maradjon nyugton a kurva száját, csak nem sikerül rajta akár egy sebet is vágnom. Hát milyen dolog ez, kérem szépen?! Már megölni se hagyják magukat a mocskok, vagy mi fene... Nem értem, miért én szívok állandóan, és miért én kapom a legnehezebbeket. Nem igazán foglalkoztat a tény, a többiek nálam többet sérültek, szinte már cafatokban van a másik kettő, és láthatóan alig bírnak ellenfelükkel, ez viszont nem jelenti, nekem sok lenne, nem beszélve arról, fizikailag tulajdonképpen semmit se sérültem, legfeljebb lelkileg. Mert igenis, aztán ez az egész egy nagy és hatalmas megrázkódtatás, jó? Pofa be és nem röhög, akkor is szörnyű ez a helyzet! >____>
Bármit teszek, úgy tűnik, semmi haszna. Ultrapontos vágások elől táncol el úgy, mintha higany volna, aztán meg ha végre eltalálom, az már nekem fáj jobban, nem pedig neki, ez pedig kurvára nem ér, hö! Már-már gondolkoznék azon, talán többet érnék el, ha egy piros színű vécépumpát dugaszolnék le a torkán, mert a seggébe én fel nem dugom, ahhoz már mindenképp hozzá kell érni, meg ki tudja, milyen dolgokat találna ki nekem cserébe, amihez nekem nem fűllik fogam. Hajam csapzottá válik, s légzésem is zilálni kezd kicsit, ellenfelem meg még ki sem fáradt, ami így nagyon nem okés.
Mindennek a teteje, hogy elkerekedett szemekkel pisloghatok, ez mégis megint mit akar. Hosszú pillanatokig meredek előre bamba bociként, mi történhetett, s először gyakorlatilag fel sem tűnik, itt-ott meg lett tépázva az uniformisom. Nagy része rongyokként hullik alá, s elkeseredetten kapkodom utána, hogy legalább ennyi hadd tartson meg. Feszülten takargatom magam és kuporodok össze a földön, ösztönösen pedig eleresztem hangom, hozzám nem illő, lányos sikoltással kínozva meg környezetem fülét. Voecom fülsüketítőnek és hátborzongatónak bizonyul, na persze elég sok időnek el kell telnie, meg jó mély, kimért levegővételeknek, mire felfogom, mi van. Mert hát az van, ha sikoltok még párat, akkor sosem kell kitalálnom, mi az, ami még annyira állítólagosan kemény.
Shinigami lenne? Nem érezném, hogy shinigami lélekenergiái lennének, pedig tökéletesen ismerem ezeket a kidoukat – eleget találkoztam már velük. Külön-külön gond nélkül ki tudnám szabadítanom önmagam, a hatrudas és a láncok együttes fogvatartásából azonban még nekem is időre lenne szükségem, míg semlegesítem azt. Viszont a kiáltásnál mintha ellenfelem a füléhez kapott volna. Legalábbis mintha zavartam volna. Talán a hang elég lesz a gyémánt ellen?
Az első és egyetlen épkézláb ötletem, újra eleresztem hát a hangom, fülsüketítő voecot eresztve el, hogy megtörjem ellenfelem minden próbálkozását, bármik is legyenek azok. A legjobb az egészben, hogy mintha tényleg hatna. Mintha tényleg meg tudnám ölni őt csupán azáltal, hogy eleget használom ezt a technikát. Így aztán az sem érdekel, ha belegebedek is, folytatom a küzdelmet, látván ellenfelem szaggatott lépteit és végső megtörését pedig végül foglalkozhatok azzal, hogy a kidouk csapdájából is kiszabadulhassak.
Így már elég időt szerzek magamnak arra, hogy kiszabadítsam magam a börtönből, ugyanakkor koncentrálok tőlem telhetően reiatsut, hogy mihamarabb meglephessem ellenfelem az espadák sajátos cerojával. Ha a gyémánt nem véd, már sérthetetlen ellene. Hah! Még hogy ő jobb lenne nálam! Szánalmas teljesen.
- Valaki adjon egy köpenyt... – kuporodok össze a földön, nem is főként a kimerültség miatt, hanem mert alig fed valami, és semmi kedvem így visszamenni. Aizen megint rászedett, egy szóval nem mondta, az a nyomorék boszorka lesz az ellenfelem. Meg ezek az... izék. Mi is volt a nevük? Mindegy, lényegtelen...


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Pillangótánc - Page 2 Cl0te21950/30000Pillangótánc - Page 2 29y5sib  (21950/30000)

Pillangótánc - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pillangótánc   Pillangótánc - Page 2 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 2:02 am

Levegő után kapkodva támaszkodom meg remegő kezeimen. Minden egyes levegővétel erős szúró fájdalommal jár, arról nem is beszélve, hogy még a korábban történteket is fel kell dolgozzam valahogy. Pillanatok alatt fordult visszájára ez az egész dolog, pedig eléggé közel voltam ahhoz, hogy ezt az egészet befejezzük. Ehh... miket is gondolok, csupán annyit értem el nála, hogy megsebesítettem. Legalább az biztos, hogy nem sebezhetetlen, de határozottan problémát jelent a gyorsasága és a fizikai ereje.
Megkíséreltem a felállást, de hamar vissza kellett görnyedjek és kezemet a szám elé téve köhögtem fel egy kis vért.
- Vér... - néztem a tenyeremben vöröslő folyadékot. Gondolataim között rengeteg lehetőség és végkimenetel öltött alakot pár pillanat erejéig, majd mind tovaröppentek helyet adva egy véleményem szerint igen jó tervnek.
- Szükségem van a segítségedre, Cephalus. - közöltem a mellettem landoló espadaval, miközben egy pillanatra se vettem le a szemem az ellenségünkről. Testének reakciói pedig azt mutatták, hogy mintha fáradna.
- Figyelj jól, mert amit most mondok azt még egyszer nem fogod tőlem hallani. Valóban nem voltam se jó fracción, sem pedig olyan, aki figyelembe tartotta, hogy egyszer az voltam. Habár kétlem, hogy ez változni fog a jövőben. Viszont az tény, hogy egy jó példaképnek köszönhetően váltam azzá az espadavá ami most vagyok. Köszönni, nem fogok megköszönni semmit, nem az én stílusom. - álltam meg egy percre a szövegelés közepette levegő után kapkodva, hisz nem épp a legmelengetőbb érzés, ha a törött bordád a tüdődet simogatja.
- Ezt a sok értelmetlen fecsegést félretéve, a kérésem irányodban csupán annyi lenne, hogy tartsd a földön valahogy. Mindössze ennyit kérek tőled. - mondtam kicsivel hangosabban, hogy az ellenfelünk is hallhassa. Számomra teljesen mindegy, hogy bekapva a csalit a levegőben lesz-e vagy a földön marad. Mindkét esetben ugyan azt szeretném majd elérni és elvégezni vele, habár ha a földön marad talán könnyebb lesz kissé.
- Ojo de serpiente. - suttogtam a technika nevét miközben bal kezemet a talajra helyeztem. Egy pillantásba került mindössze, hogy szemgolyóim felvegyék a kígyók szemének jellegzetességét, és hogy kígyók hada fogadja parancsomat és rejtőzzön el körülöttünk a talajban támadásra készen.
- Még valami. Kerüld a közvetlen közelségemet. Öngyilkosság lenne. - szóltam oda félhangosan még Cephalusnak. Lévén azt sem tudva, hogy egész pontosan mi fog történni énvelem, nem szerettem volna, ha értem hal meg. Már csak azért se, mert nem akarom, hogy értem bárki is meghaljon, nem vagyok én olyan gyenge.
Mély levegőt véve és összeszorított fogakkal tűrve a fájdalmat indultam el az ellenségünkkel ellentétes irányba, közben jobb kezemben megszületett a véremnek és lélekenergiámnak hála a magenta színű gömb és lélekenergiámból táplálkozva növekedésnek indult. nagyon is kétlem, hogy ez a nőszemély tudná, hogy miféle támadást kívánok indítani ellene, lévén kétlem, hogy ismerné magát a technikát.
Közbe közbe felugorva a levegőbe várom azt, amikor végre engem vesz célba. Kicsit talán izgulok is hisz a technikát melyet használni kívánok eddig még sohasem volt alkalmam kipróbálni, ugyanis Las Noches falain belül tiltják a használatát érthető okokból kifolyólag.
"Menekülésem" közepette mindössze arra várok, hogy megtámadjon. Ha a földön marad, akkor remélhetőleg a kígyóim mérge elegendő lesz ahhoz, hogy valamelyest lassítsák őt, ha meg a levegőből támad akkor csak a szerencsémben bízhatok. Az egész stratégiám lényege, hogy egyik támadását követően sikeresen megragadhassam valamely végtagját. Azt követően pedig aktiválom ressurecionom ketrec készítő képességét magunk köré és gondolkodás nélkül küldöm el felé a jobb kezemben érlelődő Gran Ray Cerot. Ezt követően a befejezés pedig már Cephalusra van bízva. Azt tesz amit akar, nekem nem áll módomban erről vitázni vele, hisz fogalmam sincs, hogy mit kezd majd velem ez a technika ilyen közvetlen közelről. Csak reménykedni tudok, hogy nem lesz egy öngyilkossági kísérlet már.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Cephalus Ó-Madaidhín
Espada
Espada
Cephalus Ó-Madaidhín

Férfi
Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2009. Jan. 09.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Pillangótánc - Page 2 Cl0te22000/30000Pillangótánc - Page 2 29y5sib  (22000/30000)

Pillangótánc - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pillangótánc   Pillangótánc - Page 2 EmptyVas. Szept. 16, 2012 5:41 am

*Már csak a kislány vihorászása hiányzott... Nem csodálom, hogy ő jól szórakozik, miután túlélte ezt a kettőt valami csoda folytán. Mindenesetre ha ennek sikerült, nekünk is fog! Elvégre ketten vagyunk egy ellen, ráadásul papíron Hueco Mundo legerősebbjei közül valók...*
- Egyetértek... azt hiszem, nem végeztek túl jó munkát az előbb.
*Jegyzem meg a nő morgására válaszként. Hangom resurrección alakom miatt érezhetően eltorzultabb: mélyebb és rekedtesebb, mint "emberi" alakban. Csúnya dolog ilyet mondani vagy gondolni, tudom, de határozottan sajnálom, hogy nem sikerült új ellenfeleinknek megsemmisítenie a régit... Igyekszem ignorálni további szavait a lehető legnagyobb mértékben, sajnos azonban olyannyira irritáló hangszíne, hogy lehetetlen kizárnom tudatomból a röhögcsélést.
Úgy tűnik, néhány perces színjátékom valamilyen szinten eléri célját, így azt a rövid időt, amíg rám figyel a nő, Eli ki tudja használni egy újabb támadásra. Ennek köszönhetően újfent elterelődik rólam a figyelem, ezt a párharcot pedig arra szánom, hogy minél alaposabban megfigyeljem ellenfelünk reakcióit és harcstílusát. Meglepő, hogy ezúttal milyen könnyedén felülkerekedik rajta volt fracciónom... Felettébb gyanús, különösen azok után, hogy néhány perccel hamarabb még mennyire el volt telve önmagával - a látottak alapján pedig nem véletlenül. Gyanakvásom létjogosultsága hamarosan be is bizonyosodik, amikor az ellenfelünk teste elernyed egy pillanatra, nem sokkal ezután azonban új életre kap és nemes egyszerűséggel eltépi a másik espada láncait. Azt hiszem, lassan meg kellene alapítani a Las Noches-i színjátszókört, lenne néhány tehetséges tagja... Mondjuk nem igazán valószínű, hogy a két ismeretlen alak Hueco Mundo-i lakos vagy egyáltalán arrancar.
Ekkor indítom el farkasaimat támadónk irányába, az első hullámot követően pedig én is csatlakozom a rohamhoz. Csak egyetlenegy hajszálát vagy vércseppét megszerezhessem! Utána már rövid kell kitartanunk ahhoz, hogy elkészüljön a róla mintázott apró játékfigura... Hirtelen nekilendülök és kiválok az ellenfelünket közrefogó farkasok gyűrűjéből, hogy reményeim szerint megragadjam hátulról, aminek köszönhetően minden bizonnyal nálam marad néhány szőrszála - mindezt persze a fejére induló támadásnak álcázva, holott jól tudom, hogy nem áll fenn annak a veszélye, hogy megsebezzem. Kinyújtott karjaimmal sikerül is kicsit hozzáérnem homlokához, ami remélhetőleg elég ahhoz, hogy a vércsíkból ragadjon karmomra valami, illetve hárításaira válaszként igyekszem megragadni haját úgy, hogy kissé megkopaszthassam. Túl sok reménnyel azonban nem kecsegtet akcióm, mivel rövidesen kapok egy rúgást, aminek segedelmével a másodperc törtrésze alatt kerülök volt fracciónom mellé. De legalább annyit elértünk, hogy lihegjen az ellenfél... ._. Egyértelmű, hogy jóval erősebb nálunk és össze kell dolgoznunk a legyőzéséhez - amire van is egy ötletem. És, ahogy elnézem, Elinek is.*
- Biztosan nem egy kismacska a resurrecciónod, hogy így nyalogatod a hiúságomat?
*Vigyorodok el halványan, miközben gyanakvó oldalpillantást vetek felé. Ismerem annyira Las Noches népét, hogy tudjam, ha valaki ennyire hízelegni próbál, azt valamiféle nagy kérés követi hamarosan. A szívesség pedig néha gyorsabban öl, mint egy cero...*
- Nincs túl sok esélyem az eddig látottak alapján, de megpróbálom...
*Talán sikerül kombinálnom az ő tervét az enyémmel, elvégre nekem is fontos ezúttal, hogy közelebbi kapcsolatba kerüljek ellenfelünkkel, bár nem lesz egyszerű feladat. Ha viszont sikerül, úgy jelentősen megnő az esélyünk a túlélésre... Nem is osztom meg a lánnyal saját tervemet - bőven elég, ha egyelőre csak én tudok képességemről. Tőlem meglepő módon halált megvető bátorsággal indulok meg rejtélyes ellenségünk felé, arcomról jól leolvasható elszántságom, ami talán meglepő lehet a nő számára előző viselkedésemhez viszonyítva. Hamarosan már (amennyire jelenlegi egészségi állapotomtól kitelik) sonidóval gyorsulva vetem rá magamat a másikra, és bár valószínűleg nem fog túl sok nehézségbe telni félresöprésem, remélhetőleg lesz lehetőségem arra, hogy kitépjem pár hajszálát. Akkor aztán elrúghat magától akármilyen messzire, rövid idő alatt elkészítem a nagyjából tenyérnyi méretű plüssfigurát, aminek segítségével valamilyen szinten irányíthatom őt, ezzel megkönnyítsem Eli-chan dolgát, lévén távolról kizökkenthetem a támadásból ellenfelünket, sőt, talán még egy helyben maradásra is rákényszeríthetem, esetleg megsebezhetem valamennyire...*
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Pillangótánc - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pillangótánc   Pillangótánc - Page 2 EmptyVas. Szept. 16, 2012 7:55 am

Harcotok mindkét fronton jól alakul minden hátrányotok ellenére. Slarinnak sikerül megbénítania hangjával Ritót, aki fájdalomtól eltorzult arccal vergődik a fülét befogva, valamint Cephalus és Eli terve is formálódni látszik. A tizedik espada ahogy ráveti magát ellenfeletekre, képes belekapni a hajába, és a vérrel együtt egy tincsét is megszerzi mielőtt elemi erejű rúgást kap a gyomrába. Sikerélményetek azonban csak eddig tart. Hanabi talán a vártakkal ellentétben ugyanis nem Eliziana után indul, miután lerázta magáról a kígyókat is, hanem társát menti mielőtt Slarin a Gran Rey cerójának erejét tesztelhetné perverz ellenfelének bőrén. A legerősebb espada mögött megjelenő nő a gerincére mér egy komoly rúgást, majd a már korábban látott módszerével még reptében elkapja és ütésével a földhöz passzírozza, mély krátert teremtve a homokba, melynek alján Slarin súlyosan sérülten, eszméletlenül fekszik.
Cephalusnak csak ekkorra sikerül elkészítenie a bábot, mellyel ellenségetek mozgását befolyásolhatja. Ez eredményre is vezet, hiszen így mikor Eliziana után ered a nő, meg tudjátok akadályozni, hogy a quinta által készített láncketrecből időben kitörjön. Eli Gran Rey Cerója telibe kapja Hanabit, a méretes robbanás azonban csak az espadát üti ki, a fehér hajú alak megússza égési sebekkel. Ennek ellenére egyértelműen vesztésre áll, hiszen látszik rajta, hogy teljesen kimerült. Rito ekkor azonban akcióba lendül és a kölcsönt visszaadva meglepi Cephalust, hátulról keresztül szúrva a mellkasát fegyverével. Az egyetlen állva maradt arrancar éppen annyira súlyos sérülést szenved, hogy mozogni még tudjon, de ahogy társai, ő sem képes folytatni a harcot.
- Talán mégis... többet érnek egy marék... lepkénél...
- Csak te voltál ultra gáz, ne viccelj már :/ Egyedül te vagy olyan béna, hogy ezek a nyomorékok kárt tegyenek benned - folytattak le egy rövid párbeszédet, miközben Rito összekaparta Hanabi. Elég zavarba ejtő helyeken ragadta meg, de határozottan támogatni akarta társát.
- Tch... Ide figyelj espada! Vidd hírül az uratoknak... hogy hamarosan a... módosított lelkeké lesz az... uralom Hueco Mundóban. Ítéletet hirdet felettetek is... Hakubo-sama... - pillantott rád a nő, Cephalus, ezt követően pedig egy számodra ismeretlen technikával távoztak a helyszínről. A te feladatod maradt, hogy Slarinhoz és Elihez segítséget hívj, ám végre vége ennek a meglehetősen kurtán-furcsán alakult küldetésnek, még ha súlyos áldozatokkal is járt mindez.


Hosszú kaland volt kisebb-nagyobb kényszerszünetekkel, de vége. LEZÁROM a küldetést! 2500 LP és 3500 ryou jutalomban részesültök, gratulálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Pillangótánc - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pillangótánc   Pillangótánc - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Pillangótánc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-