-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Forestfield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Forestfield - Page 2 Cl0te53000/65000Forestfield - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Forestfield - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Forestfield   Forestfield - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2012 3:32 am

Hamvaiból feltámadó ellenfeled láthatóan elképedve és némi fáziskéséssel tekint le lábaihoz. Addigra már hűlt helyed sincs, régen tova csúsztál a boncasztal fedezékbe. Ettől függetlenül kísérletet tesz képzeletbeli árnyékod agyon csapására. Érzékelhetően nincs nála minden rendben. Mozgása lomha, kissé megkésett és nem mondhatni összeszedett lenne. Elnézhető szépséghiba egy több ezer éves múmia esetében. Kezdeti ingadozását, pedig kihasználhatod. Elporlad agya, vélhetően nem dolgozik teljes kapacitással, így könnyedén javadra billentheted az erő viszonyok tekintetében igencsak felé billenő mérleg nyelét. Kezdeményező támadásod mondhatni elsöprő sikerrel jár. Rozsda és idő jótékony hatásától a boncasztal nagyobb erőfeszítés nélkül esik szét. Még kezdő rúgásod is betalál. A nehéz fémlap hatalmas bombaként csapódik mélázva tekintgető ellenfelednek. Találat következtében aprócska és meglehetősen gusztustalan részekre szakad szét. Nem tűnik úgy, felkelhetne szétszórtságából.
Kezedben szorongatott asztallábakkal nézhetsz végig a szobát díszítő friss ocsmányságon. Villámösszecsapásod sikere, azonban korainak bizonyulhat. A teremben található testrészek, belsőszervek halkan vibráló fénybe burkolóznak, majd érhetetlen módon egy helyre csoportosulnak. Folytatva a regeneráció csodálatos, na meg kiakasztó folyamatát, egyetlen testben öltenek alakot. Múmia barátod szívósabb, mint hitted. Mérhetetlen hullahegyből újra és újra felépíti visszataszító testét. Gyakorlatilag végeláthatatlan újjászületésre képes, hacsak ki nem találsz valamit, miként tudnál megszabadulni a tartalék felszerelésektől. Netán a lény mögött megjelenő Fauna lesz a kulcs? Irányítaná a lényt? Fontos kérdések ezek, miközben meseszép kísérőd szürkés füstszerű anyagból formát öltve sétál a szoba távolabbi felében árválkodó fiókos éjjeli szekrényhez. Rá se hederít a bizarr környezetre, vagy abnormális módon felépülő szörnyetegre. Egyetlen dolog foglalkoztatja, elegáns mozdulattal felülhessen rá és lábait keresztbe téve emelhessen fel egy homokórát. Arcán kirajzolódó csalódottsággal helyezi maga mellé és figyeli sajnálkozó pillantással, miként kezd folyni a kéken foszforeszkáló massza.
-Ketyeg az óra, Mr. Sierashi. A fiam őrült terve valóra válik, hacsak megoldást nem talál a problémára.-
Mutat kecses ujjával zsebedre, melyben a kicsike fémlap hever. Több információt nem oszt meg veled. Használatáról, funkciójáról, egyáltalán arról, mit lehetne vele kezdeni semmit sem tudsz. Magadtól kell rájönnöd, méghozzá minél előbb. Kedves barátod befejezte gyors felépülését és nyakát roppantva készül fejszéjével apró darabokra nyesni. Fegyvere nem elég borotva éles, bitang nehéz és hatalmas erővel csap le, még duplázni is tudja hatékonyságát. Feje fölött megforgatva kékes energia vonja körbe, ezzel növelve a kellemetlen eszköz támadó pontjait. Mindehhez hozzájárul, hiába ütöd, szúrod, rúgod, meg se kottyan neki. Két lábon járó hulla, aki nem érez fájdalmat, nem vérzik és kétséges gondolkozni képes e. Értelem jelét nem mutatja. Kizárólag támadásra koncentrál. Védekezésre nem fordít energiákat. Gépiesen betáplált monotonitással halad előre, minél gyorsabban megszabadulhasson tőled.


Pottyanna lejárt szavatosságú parizel a löttyedt tokájára az összes csicska madártávlatú szarjankóra, aki kurvára rá van izgulva tahó pajesz lenyesésére! Faszért szívatnak non-stop, ezekkel a gecós ér fűrészelő odúban balladai homályt berregő csótány csápokkal?! Szarért nyűglődjek a zombi cécós fakeretbe kalapálással. Meghúzatom egy redvás csülök csücsökre pályázz fecnivel, amit grill sirályozott rohaggyá atomjaidra cimbi kartonnal zuttyantok pofásra, oszt nyiszálja dögvészig a sávosan beszaggatott zónáját. Picsáért nem tolja le az elektro boogie-s vergődést egyes számra cövekelt szomortanya csücskébe ágyazódva?! Rohadásért kell tüncimünci lekezelő bögyös egyengúnyában mellékes pancserként lecsapatni a témába kavargatást. Kurvára nincs hozzá ingerenciám, bassza meg. Tunyulhatnék a tetves zajládám elé górva bütyök csonkosítót, oszt guvadhatna sávosra gülüke mindenféle fikuszról leszédelgett retardáltan csökött mazsijú törpe firkász diára, erre dögölhetek ebben az ótvaros réz pecuban és szálkával csesztethetni pupillankát vaksira suvickolt keserű pirula vernyogása! Elkufircolt visonka luvnyaként beuntam a lelki defektes picsogást, csak az az univerzumból kipenderített záposodott tojtoj klotyó, kurvára nem vágta a kúrd mennyezeti vakolatnak a tyúkszemed szitu lezavarását.
Telibe trafóztam mindegyik felkapuzó tockossal, bár az a magaslatokba lógatott NASA lubickolás baromira kipattintotta a feszkó szelepet. Gecóért szívózik, ekkora űrpatkány szlalomozással. Húzzon csak tempósan gömböcre pattanva lenyomatott köhintve tipegni meg csumákosra lecsócsált vakert tolni a mitugrász ügetés kontra talajzaton kolbászoló elfajzott baromarcok hering konzervbe pácolt zsongási talpnyalásáról. Basszottul griff fikát köpetek rá, miféle tetves felpolcolt fénypötty durrantóval pattant le pofazacsit süttetni, csak dögöljön már meg, de marha szaporára pördítve a cseszett lecövekeltetett toporogit. Hókon is csosztam hörgő berosálóval toljuk a kitikkasztó gödörbe szédelgést. Be is gördítette a dögvész terpesztést. Zizegett tőle pár leprás polosoka kotrást, lájtosan szörcsögött, akár sötét vidéki plexi bádogdoboz, záróraként meg behomorított a tetves rángással. Felpöccintettem a bubis löttyöt kampec a besérült mezsgyés csókának, aztán nyomultan becsekkolni mi a szart kotorásszak ebben a ketyerében túltengő elektro sokkoló veremben. Nem téma, cseszettül nem konyítok ezekhez a zsinegekkel séró betépősre feszkózott baromságokkal. Gecc azt fel lehet vésni a ellenőrző havibajba nem kockáztam cakkos sushi-ra azt a retkes kotrási irányzék károgó agyfaszt. Ennél a túlspilázott numera becsurrantó girbe-gurbás nyisza csápos Edward-nál már basszottul becsattogott a lövésem sincs pirula. Nyamvadtul tekergőző sziszi kábelek vonaglanak suháré bulaként az egész pöcegödörben. Kapálnám kifelé a cinkes veteményest melyik szaros zugba suvasztották a rohadt duplán bemutató konnektort. Százra tetraédert róka bundáznék a légkörbe tolatott szaglójukra, gebaszosan kicibálnám az angolnát, oszt bekrepálhatna a jövendőt kúró szerkentyűjük. Vagy tököm bököm bársony cilinderrel széttorpedózom gyík dzsungelt lajhár gazon lófráló picsájával. Érdekli a hóhér ráncát, majd kigyötrök egy szopatást. Marhára majd, mert szottyadt zombibis depresszáns kupola retekre nem akart túlpartra evickélni. Ez a sügér hót ziher bebandzsulta a kinyuvadt gillete koptató krapekoknak össznépi jajongás a kurvára nukutól szenvelgő kripta ánuszabbik végbél kandikálásánál táblát. Felkaparta a csonti pofáját és még rohadt humor gyökérként lekárogta tetves rutinra kurjantott kínlódását. Meg ne szakadjak! Cseszettül nem cibál ritmikus vergődésbe fellógatta egy foggyer komája.
-Na, faszom. Kajak befájok tőled MókaMiki! Lezavarintod a lúzer felkászálódásod duplás menetét, rohadjon debilre a gógyim, sorszám rántó tötymörgést ganéba rugdalva teperek az öt órás fejsze szopogatásra!-
Penderítem vállasra retkes fogpiszkát, nyomassa csak a szutykos sódert. Kurvára nem üget picsámban a tatár mártogatós. Max a tokba szorult pille nyámnyiláknak lesz gázos a szitu. Rázoomoltam, uzsira tolja befelé lezsibbasztott ziziket. Hogy a genyó nyúlványába gorták bele kattantékat azt nem vágtam, de valszeg telibe kúrták zsibbasztó fecskével a valagukat, osztán kanasztázhattak a sarkvidéki fruskákkal. Szopacs nekik, nekem meg ez a szekta rizsálás. Kaparásztam gesztenyés buktából ez kurva méretes kozmásodás lesz. Suttyója csak nem a lottó bezsebeléséért nyomta a tetves hadova hablatyot. Hát, cseszettül nem. Átvedlett egy szaros nanunanu éticsigává. Oda ne fossak a hóbelebancos atyagatya küszöbére egy tripla csavart para katyvaszt. Csurig tele durrantottam gattyert, naná, meg a réti paszuly vedlési szőrszálát. Kigereblyéztem korpa tenyészetet séróból és lerobbant fakaruszként villantó lencséshez sündörögtem.
-Dikk, hogy a lúzerek mindig valami elfajzott fémkasznivá tápolják a koksz receptet. Üzembe pöccent a mikrobab komplexus, farkangyal? Had tippmixeljek minek tolod a menőke üzemet. Elbaszott padlócirkálóként lapítottál, benyakaltad a sok csesztetést és most lazán pofán tolsz minden buzeránst, aki kicseszett veled! Stimm?-
Baszottul nem spanolt fel lócitrom sírásótól lecsappantott réz bödönös mit sügérkedett eddig a pisztrángos csatornában, szal rákattantam a gyomlálásra. Ezeket a lappangó gazokat bíbelődő kotorászás lecsekkolása helyett, szét kell kenni, de kurva csettintésre. Elköhintett valamit arról a sutyerák pofa vizites lapocskáról. Faszomat se hozza zseblázba, melyik gógyiból kikászálódó fénymásolata zagyválta neki akasztófázzon, de lecsörgedezett belőle egy tutkó szenvelgés. Kurvára szilánkosra dübbentem a masinánál virító villantót. Azt még nem csengettem ki, hogy robbanok oda, majd bezsákolom, ha körzetébe terpeszkedhetek. Addig le kellett spannolni a pofámra eresztett házi blökijeivel. Rohadtul be akarta jelöli a képemet azokkal a körítés cécó mentesített lekaszáló vackokkal. Úgy tarkón csusszantott szaros bonyodalom tapasszal baszottul tütükét felráncigálva szorultam iszkiri bíbelődésbe. Gázosan lefalcoló tutajba pattanva menthettem a retkes irhámat, mielőtt becsámpáztathattam volna vércsavarozó naplopót, köpje ringbe tángáló felfogót –kuroi chi kawa - visszatükrözés – és flamóztassa be csipa teleppel a rafkósan rám gerjesztett cuccát. Dörömbölő nyitányról se csusszanhattam le lúzerként, úgyhogy elgorva a retkes kuglim elreteszelését, bepöccintettem a sikamlós kaparászást – beny chi kawa -, kipenderíthessem merre poshad kondimámor. Vágtam kurvára nyestára tépek ezzel a buzulással, de míg becci levámolta, csülökbe szajkózhattam tasakos agyagedényt és felturbózott zúgással telibe paskoltam lencse főzeléket. Már, ha az a tahonya tulok bele nem pofátlankodik a gürizésembe.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Forestfield - Page 2 Cl0te68000/100000Forestfield - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Forestfield - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Forestfield   Forestfield - Page 2 EmptySzer. Aug. 08, 2012 8:10 am

Az események pozitív menetének alakulása majdhogynem olyannyira meglep, mint ahogy a múmiát a hátának csapódó vaslap. Elégedetten pillantok le a kezeimben tartott, némileg rozsdás csövekre, amiket szinkronban megpörgetve igyekszem meghatározni azok súlypontját. Fanyar mosollyal kell tudomásul vennem, miszerint ezeket egyáltalán nem fegyvernek találták ki, így habár egy utcai verekedésben hasznát venném egy-két pillangókés vagy boxer ellenében, igazán kétlem, miszerint annak a hatalmas bárdnak is képesek lettek volna megálljt parancsolni. Vonásaimon hamarosan az undor kifejezése veszi át a csalódottság helyét, egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni az effajta rendetlenség látványát! Ellenfelem vélhetőleg még a fejét is elhagyná, ha az nem lenne a nyakán… Várjunk csak, hol van az a kobak? o.O Értetlenkedve pillantok körbe a helyiségben, túlságosan messzire biztos nem repülhetett egy lezárt teremben! Éppen az utolsó másodpercben vagyok képes lebukni az említett testrész útjából, ami különös fénybe burkolózva száll egy helyre, ahol további szervek, s egyéb gusztustalan dolgok várják. Valami belső hang már korábban is ott motoszkált bennem, mely előzékenyen megsúgta, nem lesz ez azért ennyire egyszerű menet, mint amilyennek első ránézésre tűnt. Be kell látnom, képességeim hiányában, pusztakézzel képtelen vagyok elpusztítani olyasvalamit, ami korlátlan újraegyesülésre képes, ameddig van miből építkeznie. Valójában csupán emberi szemmel nézve látszik legyőzhetetlen ellenségnek, korábbi önmagam simán apró darabokra szabdalta volna, azután pedig egy egészen egyszerű kidouval hamuvá égethető minden egyes gyomorforgató összetevő. Gyors fejrázással zavarom el a nem megfelelő gondolatokat, abból kell dolgoznom, amim van és nem azon keseregni, hogy mim lehetne.
Láthatóan felesleges lenne bíznom a szavak erejében, habár arca valamilyen szinten Anjealére emlékeztet, felismerni mégsem akar, s amennyiben ez másképp is lenne, vélhetőleg akkor sem tudna megálljt parancsolni tetteinek. Jogosan élhetek a gyanúperrel, mely szerint egész itteni szenvedésem okozója az ismételten megjelenő gyönyörű nő, akiben sajnálatos módon egyetlen egyéb szimpatikus jegyet sem tudok felfedezni. Igazán bosszantónak találom nyugodt mozdulatait, hiszen Én éppen a haláltusámat vívom, ha nem tűnt volna fel Neki! Na jó, kicsit talán túldramatizálom az összecsapás tényét, hisz’ egészen idáig egyetlen sérülést sem tudott okozni az a böszme fejsze, viszont ettől függetlenül szellemileg igencsak megviselt a sok rettegés meg idegeskedés. A furcsán foszforeszkáló homokóra látványa valamilyen megfoghatatlan nyugtalansággal tölt el, amin a felcsendülő szavak sem segítenek túljutni. A sajnálkozó pillantásokból ezen a helyen eleget kaptam ahhoz, hogy beoszthassam további életem minden napjára, nem kell a kamuduma, inkább valami használható tippet adjon, amit felhasználva végre két vállra tudom fektetni az újra támadóállásba helyezkedő szörnyűséget. Fauna mutatóujjának irányát követve pillantok végig magamon, csakhogy felháborodottan hördülhessek fel ezután. Ez nem olyan pillanat, amikor kedvem lenne egy kis etyepetyéhez, ráadásul feleségem van, akit szeretek meg minden! El kell telnie néhány másodpercnek mire leesik hova is mutat valójában, ámbátor ezzel sem vagyok sokkal előrébb, szó se róla. Az ékszeres doboz tartalma számomra használhatatlannak tűnik a harcban, de valamire mégis képes lehet, így nincs már hátra, mint megfejteni ezt a kérdéskört. Mivel semmilyen kiindulási támpont nem segít, ezért egyedül önmagam találékonyságában bízhatok. Nem túl jók az esélyeim…
Mélázásomnak hála majdhogynem egy fejjel rövidebben folytathatom pályafutásomat, hiszen eddig ismeretlen támadásformával rukkol elő a két lábon járó szarkofágszökevény. A kékesen derengő energiahullám elől testi épségemet sem kímélve vetődöm félre, a megérkezés kecsessége eléggé kétségbe vonható, ráadásképp a nyelvemre is sikerül ráharapnom, aminek köszönhetően fémes íz tölti be a számat. Véres nyálat köpködve igyekszem négykézláb kimászni a veszélyzónából, majd amint elegendőnek vélem a távolságot, feltápászkodom. Kétségtelenül esélyem sincs felvenni a versenyt fizikai erejével, ellenben gyorsaság tekintetében az Én oldalamra billen a mérleg nyelve, ezt kell kihasználnom, ebből tanácsos akciót építenem. Türelmesen kivárom, mígnem ismét csapásra emeli méretes fegyverét, majd ez követően az utolsó pillanatban lépek ki balra, ezáltal tiszta rálátásom nyílik a lény halántékára. Eszemben sincs hezitálni, a lehető legnagyobb erővel sújtok le kissé féloldalasan az adott pontra, természetesen az asztalláb rozsdásabb, hegyesebb végével. A csont hátborzongató reccsenése most örömódaként csendül füleimben, s már-már éppen ellépnék a kifröccsenő vér útjából, amikor rá kell jönnöm, ellenlábasomban egyetlen csepp sincs az éltető folyadékból. Legszívesebben homlokon csapnám magam, viszont szerencsére van egy igen segítőkész hullahegyem, aki szívesen megteszi ezt helyettem. A visszakézből érkező pofon erejétől a hátam mögött lévő falig repülök, könnyedén beágyazódva az üveges szekrénybe, aminek polcai egyáltalán nem nyújtanak kényelmes támaszt egy elfáradt vaizard megviselt gerincének. Sőt, túlzás nélkül állíthatom, finomra őrlik a csigolyákat, kérni sem kell! Az idő előrehaladtával esélyeink egyre jobban kiegyenlítődnek, habár nem kriptatöltelék lesz egyre élőbb, jómagam leszek lassan holt.
- Bumm, telibe! – nevetek fel harsányan, ami rögtön át is megy fájdalmas sziszegésbe, egy-két bordám biztos csődöt mondott. – A kisfiad durván pofára fog esni, nem jöttem felmentő sereg nélkül! Itt a válasz, amit akartál: ma egyikünk sem fog meghalni!
A kissé szakadt egyenruha ujjával letörlöm a szám oldalán csordogáló vérpatakot, s megszorítom a kezemben tartott vasrudakat, bütykeim szinte teljesen kifehérednek. Az ütésekkel-vágásokkal semmit nem értem el, ezért az új stratégiám nem a szörny szétcincálására irányul, attól sokkal elegánsabb végzetet képzeltem el számára. Reményeim szerint működni fog a stratégia, amit kigondoltam, miután a mostani is a „B” terv már, ettől többre egyelőre nem telik. A fémlapocska felhasználhatóságában igazán kételkedem, de Nekem nem sokat ér, ebből adódóan gondolkodás nélkül fogok megszabadulni tőle, ha úgy hozza a Sors. Az izgalomtól egyre haragosabban zubog ereimben az adrenalin, hamarosan csupán tompa nyomásként érzékelem a bekapott sérülések által gerjesztett fájdalmat. Íme egy olyan vizsga, amin végre valahára megmutathatom mennyit is ért az a rengeteg óra, amit fizikai edzésre fordítottam és nem támaszkodhatok azon tudásomra, amely amúgy kiemel az átlagból. Nagy levegőt veszek, lassan kifújva némileg megrázogatom karjaimat, eltávolítva ezáltal a kezeslábasomra tapadt üvegszilánkokat, illetve kicsit bemelegítve elgémberedett izmaimat, amiket a kábítások sorozata közben nemigen voltam képes használni. Döngő léptekkel kezdek futásba, ugyanolyan öngyilkos módon közeledve, mint ahogy az ismeretségünk első perceiben is tettem, de ezúttal fel vagyok rá készülve a lehetőségre, mely szerint kétszer ugyanaz a trükk biztos nem fog bejönni. Sejtéseim az elvártaknak megfelelően beigazolódnak, amikor félúton találkozom a fokos élesebbik részével, a suhintás indítási szögéből adódóan egyértelműen a nyakamra céloz. Ostoba döntés, a helyében ekkora bestiális erővel nem szórakoznék, simán belevágnám az ellenfél mellkasába akár öt méterről is fegyverem. Szerencsére ez hamarabb jutott eszembe, mint Neki, második dobása pedig ígérhetem, nem lesz.
A mozdulatok lelassulni látszanak. Az utolsó pillanatig kivárok, mígnem térdre vetem magam, majdnem 180°-ban hátradőlve suhanok el a halálos csapás alatt, így az mindössze két-három tincset tud lemetszeni mesteri hajkölteményemből, ám ezért lakolni fog, kamatosan! Csúszásomat megszakítva és a lendület által adott plusz segítséget felhasználva vágom a kezemben tartott egyik karót a múmia bal lábfejébe, ezzel a padlóhoz szögezve a megnevezett végtagot. Esélyt sem adok a felocsúdásra, amikor talpaim együttes erejével a másik láb hajlatába rúgok, szétszakítva ezáltal az ottani inakat, amiket ugyan nem lehet nagy megerőltetés regenerálni, de képtelenség hiányuk mellett állva maradni. Ennek köszönhetően tompa puffanás közepette landol oldalamon az oszladozó tetem, minek bambán kalimpáló jobb alkarja is odaszögezésre kárhoztatik. Szaporán lihegve mászom fel és nehezedek mellkasára, megpróbálván tudomást sem venni az iszonyatos bűzről, ami ilyen közelségben egyáltalán nem egyszerű feladat. Kapkodva nyúlok zsebembe a lapocska után kutatva, ezt követően hangzik el diadalittas kiáltásom:
- Ezt kapd be! – minden undoromat leküzdve vágom a képébe öklömet, pontosabban a fogai által alkotott rozoga falon keresztül szeretném bejuttatni a doboz tartalmát az élőhalott belsejébe. Minden bizonnyal fel fog ragadni a nyálkahártyájára és elképzelhetetlen kínok közepette fogja majd a végletes halálát okozni… vagy nem. Máskülönben az asztalnak még maradt két felhasználható darabja, amelyekkel minden Rám nézve veszélyes csápolás megakadályozhatóvá válik. Nos, lehet zsenialitásom ismételten atomvillanásszerűen bukkant a felszínre, mert amennyiben ez másképp lenne, visszaszerezni a kijutás kulcsát nem volna egy szép történet, sem illatos.

Sértéseid süket fülekre találnak, legalábbis a groteszk maszk semmilyen érzelmet nem tükröz, csupán egy halk hümmentést kapsz válaszul, ami alig képes felülemelkedni a központi generátor mormolásán. A szavak elszállnak a széllel, csupán a tettek azok, amik örök időkre fennmaradnak. A fényesen izzó körpengék halálos pontossággal száguldanak irányodba, azonban még a találat előtt fennakadnak a shikaiod által gerjesztett ködfalon, ennek megfelelően veszélytelenül siklanak félre oldalaid mellett. A támadás váratlanul éri, kezeivel és szárnyaival próbálja védeni magát, ám képtelen megfelelő fedezéket biztosítani teste számára, ebből adódóan hamarosan vörös vércseppek kezdik áztatni a sötét padlózatot. Visszataszító hörgéssel kezd el zuhanni, de ha mozgásod közben véletlenül oldalra pillantasz, megláthatod, miszerint újabb üvegkoporsóban szűnt meg a világítás, csak elvétve találhatsz olyat, amiben még van élet, a szó legszorosabb értelmében. Ennyi figyelmetlenség elég is Conolly számára, a semmiből tűnik fel és ragadja meg torkodat, miközben ezzel egyidejűleg fegyvert markoló kezed is lefogásra kerül. Ilyen közelről nem kerülheti el figyelmed a tény, mely szerint alakja vibrál, mintha nem is ehhez a létsíkhoz tartozna. Töprengésre ellenben nincs sok idő, hisz’ váratlan mozdulattal fordítja természetellenes szögbe csuklódat, eltörve ezáltal azt.
- Ejnye-ejnye, milyen türelmetlenek vagyunk! – szólal meg kedélyesen, ha kell túlkiabálva esetleges szitokáradatodat, amit a nyakába kívánsz zúdítani. – Aräwn igazán megharagudna Rám, ha hagynám Neked összetörni a tárolóját. Lásd be, itt és most nem győzhetsz, ezen a helyen halhatatlan vagyok, az elmúlás olyan számomra, akár egy rossz álom, akkor kelek fel belőle, amikor csak akarok. Megállítani, Te, nem vagy képes!
Kardforgató karod egyetlen, lüktető fájdalomgócként lóg esetlenül oldalad mellett, az akasztott ember immáron nem szentel rá több figyelmet. Eleget szórakozott már, nincs sok hátra és végre teljes valójában visszatérhet a földi életbe, nem csupán egy elmúlt alak satnya lenyomataként, újra élni fog, ha a gép megfelelő mennyiségű életenergiát volt képes összegyűjteni. A látszat eltörpül a valóság mellett, a csőrendszer nem csak erre az egyetlen csarnokra terjed ki, hanem behálózza a Forestfield Asylum egész területét. A betegek, az orvosok, a biztonsági személyzet minden egyes lélegzetvételükkel egyre inkább gyengültek, lassacskán elsorvadtak, akárcsak a sötétben tartott virág. Rövidesen már nem volt elég nagy a kiszipolyozandó terület, a megfoghatatlan rosszindulat rátelepedett a termőföldekre, s a korábban virágzó vadvilágra is. Az állatok érzékelték a bajt, s elmenekültek előle és hamarosan a hétköznapi emberek is képesek voltak észrevenni az intő jeleket. Féltek, tartottak az átkozottnak vélt elmegyógyintézettől, gyűlöletük célpontjává az ártatlan pácienseket tették. Viszont arról senki sem tudott, hogy az egész egy jól megtervezett, ördögi terv része. A professzor - fia és felesége elvesztése miatt érzett bánatá okán - beleőrült a gyászba és a tükör kihasználta gyengeségét. Lelkekért cserébe ismét láthatta gyermekét, aki ugyanúgy cseperedett lassacskán, mintha a kenderkötél húrok nem is vetett volna véget életének oly’ fiatalon. Vékony vonal húzódik a megváltó szeretet és az elemésztő téboly között. A vak képmás lomhán fordul oldalra, ujjai elengednek, személyed pedig ismét az éltető oxigén után kapkodhat. Nincs semmi a kezedben, ami képes lenne megállítani? Hisz’ végeztél Vele, számtalan alkalommal!
- Bocsáss meg, apám! – elméje elveszíti a fókuszt, hangja sokkalta vékonyabbnak, már-már gyermetegnek tűnhet. Repülni is képes, mégis megigézve kezd a generátor irányába botorkálni, orra alatt valamit mormolva. - Snowflake, snowflake, little snowflake. Little snowflake falling from the sky. Snowflake, snowflake, little snowflake. Falling, falling, falling, falling, falling, falling, falling, falling, falling... falling on my head.
A dallam némileg hamis, a szöveg egészen egyszerű, feltehetőleg gyerekdal lehet. Mégsem ez a legmeghatározóbb jelenség a teremben, hanem az immár kikövetkeztetett rendeltetésű szerkezet fölött egyre inkább alakot öltő, elmosódott szellemalak. Körvonalai robusztusak és láthatóan a fókuszként szolgáló ereklyéből mászhatott elő. Nem kell túlzottan nagy géniusznak lenni a kirakós összerakásához: mindannyiukat becsapták, Aräwn egy percig sem akart segíteni a megtört apán, csak egy ürügy kellett számára és egy test, amiben eme síkra léphet. S amennyiben ez megtörténik, elszabadul a pokol!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Forestfield - Page 2 Cl0te53000/65000Forestfield - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Forestfield - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Forestfield   Forestfield - Page 2 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 5:41 am

Komótosan mozgó múmia ellen hasznos támadási felületre találtál. Gyors mozgásodra építkezve rontasz rá. Nyakára mért ütéstől fájdalmas reccsenés járja be a kicsiny szobát. Fejét támasztó cölöp nélkül, érintett testrésze kecsesen zuhan földre. Labdaként pattogva gurul Fauna lábaihoz. Kényelmesen pihenő női alak, minderre csalhatatlan fintorral arcán rúgja arrébb és sóhajt fel hisztisen. Kényes ízlésének nem tetszik, kilátását rontja a bűzölgő hulla. Pontosan tudja, hamarosan összeszedi elveszett testrészét. Másrészt az igencsak hányinger keltő látvány helyett, szívesebben figyeli, mihez kezdesz. Lopva homokórára pillant. Vészesen fogyik a benne kavargó anyag. Kicsiny szerkezet nem csak az idő múlását jelzi. Szusszanásnyi szünetben feltűnhet erőd fogytán van. Izmaid elnehezülnek. Tested fáradtságtól rogyadozik. Hatalmába kerít az álmosság és egyre több erőfeszítést igényel összpontosítani figyelmed. Érthetetlen módon pillanatról pillanatra semmivé foszlik erőd. Olyan érzésed lehet, mintha valaki, vagy valami porszívót kapcsolt volna rád, mely őrületes teljesítménnyel szippantja ki belőled az életet.
Tétlenségbe még sem bocsátkozol. Ellenfeled kellemetlen ütéssel jutalmazza fejvesztését. Több sérüléssel gazdagodva készíted elő újabb terved. Foszló ellenfeled, mindaddig visszaszerzi elvesztett fejét. Hátborzongató ropogással illeszti helyére, ráadásul tükör használata nélkül kissé rossz szögbe sikerül állítani. Nevetségesen oldalra húzó tekintetével, rövidesen felé masírozó alakod követi nyomon. Lomha mozgással meglendített karja vízszintesen szeli keresztül a levegőt. Találat nélkül maradt múmia értetlenséggel nyög fel. Követhetetlennek bizonyult számára, eltűntél látómezőjéből. Elhajlásod úgy hatott rá, mint gyerekre a bűvésztrükk. Bamba morgással forgolódik törzsével. Mérgesen kutat, hova tűnhettél, míg a lábfejét érő szögeléstől némileg meginogva nem pillant lábához. Fegyverét újabb kockázatos ütésre emelné. Nem törődik vele saját testét is eltalálhatná. Önkéntes csonkítása azonban kudarcba fullad. Lábai szétroncsolásától magatehetetlen farönkként esik össze. Földön kiterülve csalapál éles fegyverével. Csapdába esett vadként hadonászik szabadulásáig, mindössze addig, míg azon kezeit is földhöz nem szegezed. Kiszolgáltatott ellenfelednek a fémlappal viszed be a kegyeldöfést.
Kicsike anyagot rövidesen lenyeli. Teste néhányszor megráng, majd foszlásnak indul. Évtizedek munkája zajlik le szemeid előtt. Csontokról elporladnak a szövetek, inak, izmok. Nem marad más, csak egy halom megsárgult csontkupac. Folyamattal párhuzamosan szoba fokozatosan visszanyeri eredeti, érkezésedkor mutatott alakját. Kopottas, törött berendezési tárgyak, töménytelen por, pókháló, állott, dohos szag, félhomály és a feléd sétáló Fauna. Arcán hálás mosoly húzódik, ahogy feléd nyújtja karját. Alakja egyre átlátszóbb, szellemi formát ölt. Körülötte halvány ezüstös fény rajzolódik ki. Valami, mégsem stimmel. Hirtelen megtorpan. Nem tud tovább haladni. Csuklóján és bokáján aranyló bilincsek gátolják szabad mozgását, háta mögött súlyos láncok csörrennek. Hirtelen börtönné válik a szoba. Több rabláncra vert lélek bukkan fel háta mögött. Orvosi köpenyek, ápoló ruhák, betegek zöld pizsamája köszön vissza. Egykori kórház összes lakosa ott tolong.
-Kérlek bocsáss meg! Tudnom kellett milyen erővel rendelkezel. Az a fémlap egy fegyver szilánkja volt. Egyetlen kulcs a győzelemhez.-
Szomorúan mutat kézfejedre. Halvány fém kezdi beborítani csuklódat. Téged is elért a rabszolga sors. Keserű igazságon elmélázva burkolózik hallgatásba. Jó néhány másodperc eltelik mire meggyötörten felsóhajt, majd szívére helyezi tenyereit. Szemét behunyva koncentrálódik az ezüstös fény mellkasához. Tenyerében kavargó energiagömb rajzolódik ki, mely hamarosan kard formáját veszi fel.
-Ő itt Scaoileadh! Fogva tartottak elkeseredéséből született. Ezzel kijuthatsz!- Tartja feléd a kard finoman ívelt markolatát.- Sietned kell. Ha az utolsó csepp is elfogyik az üvegcséből, meghalsz! Menj az épület alagsorába. Hűtőkamrából nyílik az átjáró. Útközben több élőhalott állhatja utadat, majd a kard segít! Amit megsebzel vele azaz enyészetté válik. Felszabadulsz, kérlek, öld meg Aräwn-t! Ebben az elátkozott szobában tart minket fogva időtlen idők óta. Békében akarunk nyugodni. Ments meg minket!-
Hangjából kétségbe esett könyörgés hallatszik. Teste beleremeg hosszú évek szenvedésébe. Szemében könnyek gyűlnek, miközben eltűnnek szemeid elől. Egyedül maradtál a helységben. Hiszel, vagy sem a mesének, rajtad múlik, ám Fauna ajándéka még kezedben pihen. Nincs más dolgod, mint lejutni a föld alá. Hosszú folyosók keresztül szelését akadályozzák a párokban sétáló múmiák. Leküzdött ellenfeledhez hasonlóan lomhán közlekednek, kezükben hatalmas bárdot szorongatva. Legtöbben az alagsorban tanyáznak. Legalább tízen álldogálnak a hűtőkamra bejárata előtt. Közöttük is kimagasodik egy két méteres, igencsak kidobói minősítéssel illethető harcos. Többiekhez képest élénkebben mozog. Láthatóan nincsenek súlyos koordinációs problémái. Környéket pásztázó tekintetéből, pedig arra lehet következtetni, agya sem szottyadt még el az évek alatt. Kezeiben nem egy, hanem két darab, óriási bárdot tart. Türelmetlenül feszengve mocorog jobbra-balra. Izgatottan vár valaki felbukkanására. Valószínűleg értesült róla, valaki szökéssel próbálkozik és feléjük tart…


Az a retekfalváról univerzumra pottyant vergődő uszkár kipadlózott saját kosztjától, csak épp becsurrant a faszom bibircsók, ezzel lepattintották a neon csövezést az egyik kripta kapszulában. Baromira elcsesződött szitu, hogy itten tolom a felkoncoló műszakot, oszt luxus kifingani depresszív fószernek, lájtosan benyakalja lúzer szundizók derengését. Bassza meg! Azért annyira közepes korhadásban ragadt ősbunkó nem voltam, ne csapasson hókon a tantusz ez a redvás ércsapoló kövi dinka nyomingerekből polcolja fel a raktárat. Mekkora szenya takonygomba! Nem telik csalapáló mellénykére?! Csessze meg a gyöngyösen felvágódott sor kihúzgáló kupakja! Oszt még rám állítja a begőzölten kattant szotyiját is. Marhára virulok a szopatástól az egész tetves família csúrig van töltögetve szefósan becsavarodott krapekokkal. Szennylap gyűjteményem csócsálom be, ha a némbereket meg tüzifával elfüstölték, mert szutykos hókuszpók banyáknak halluzták. Kurvára nem csengetnék be a meglepi kuponokat, bár griffentett pukkantást postáztam rá, mert ránceros mazsinak retekre be kellett löknie a tejen felkokszolt tricepsz állományát. Baszottul gigára ment a tatája. Akkora nyomulással gorta satuba, aszittem redvás padlózatra loccsan a kibaszott retinám, aztán mehet a kriket felhajtás. Gecósan benyakaltam a kozmásodást. Majd belefikkantam a levegő trónfosztásba és még kurvára oda se sózhattam kovi ubival. Kurvára csonkára ropiztatta szelő foggantyút. Erre kurjantanék egy cifra fánkot, ha nem épp a pofámat zöldeltetné bubesz hiányzékban.
-Baszódj meg!- Azért nem az én tapló ábrázatom lenne kussban vergődném telibe, baszott gyökérségekről tartanak gógyi reteszelő tereferét. Kituszkoltam ezt a baromira szűkösre szabott benyögést, miközben neki feszültem pofatartóra tapaszolt trotyi lecuppantására. Bekanalazva a plafonra ragasztott agyfaszt csimpaszkodtam aszottka csülkére balossal. Duplásom van, vazze. Nem tolom vele az osztást kurvára rafkósan, de többre vergődtem vele, mint a gülü kocsányosodó hörgéssel. Faszom tépőzárként lógva rajta gereblyéztem placc alá baszottul zaba feldolgozón gyűrhessem, egy kurvára szakadj le a pofámról bütyök kalácsolással, de mire bedurrantottam a kazánt lebasztak a redvás katyvasba. Marhára virulhattam volna megest hajkurászhatom légzsákékat, de azt a rohadtul eldeformált rézbödönt! Engem kurvára ne hajigáljon!
-Köpök a redvás cimbid csigagubójára. Szarok a lógástól bezizzent szekta katyvaszaidra. Tojok a kaszást kigáncsoló nyomulásodra. Erre az egész tetves buzgálkodásra barna bundást tolok! Baszottul egy szutyok cseszi a tahó küszöböm!-
Kaparászom satnyább csülökbe fogpiszkálót. Marhára zsákosba gubancolva a kidöglesztett nyelv lógatást, vagy beszaratósan zsongó markot vanszorogtam talpasra. Retekre lecsörgedeztetve a tréfarépát pöccintette emoszkár elfelé poroszkáló picsájának lajhárt.
-Kurvára ki foglak csinálni, pudli pöcs!-
Károgok utána eleresztve az agár körpályát koptató ügető bolhazsákokat bealázó kraftomat. Ehhez a töketlen zizzentett betéthez kurvára nullás lenne sikálóval vagdalkozni. Fentebb tolattam a szaros mélygarázsból és másodikos emelvényről toszakodtam a sokkoló ellátáshoz. Baszottul nem tépegettem ki gyanta csiklandozással mi a fészekben tollászkodó pikkelysömör nyerít be bábozott kóklerékhez, ha szétcseszem az elektro cérna gombolyagot. Azért rohadt gennyláda se vagyok az egész kibebaszott redvát szétkúrjam. Gecóra benyisszantottam az egyik kábelt, aminek asszem baromira semmilyen csáplengető közösülése nem lihegett éterben és telibe trafóztattam cövek karcsival, hátha retek égimeszelősre besütöm a frizkóját. Ne cikk-cakkozzon a tetves piedesztálon terpeszkedő góréhoz, akit mingyá lecsippentek onnan. Marha trágyadombosan lecuppanva a padlózatra repesztettem be a szecskás bambuló tákolmányát, lepattanjon a surranója alól és ha nem nyiffan ki, mert minek rohadna meg ilyen kurvára csettintésre, legalább tolja légvonalba a pofáját.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Forestfield - Page 2 Cl0te68000/100000Forestfield - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Forestfield - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Forestfield   Forestfield - Page 2 EmptyVas. Okt. 14, 2012 5:03 am

Igyekszem visszatartani a feltörekvő öklendezést, azonban kézfejemmel egy hulla szájában valahogy nehezebb ezt kivitelezni, mint ahogy első hallásból kitűnik. Oszlásnak indult, de még mindig élő húst tapinthatok, a kitört fogak olyan egyszerűen adnak utat öklömnek, ahogy a katonai sorfal kettéválik a parancsnok érkezésekor, ezzel biztosítván a megfelelő kíséretet a haladáshoz. Eléggé morbid a metafora, bele se merek gondolni miféle bajokat kaphatnék el, amennyiben mondjuk példának okért felsértené bőrömet az egyik csorba csontvég. Való igaz, manapság egészen korrekt művégtagokat tudnak gyártani, s talán még Hachi is képes lenne visszafoltozni egy szerencsétlenül járt, fertőzött kart! Fejtegetésemben eddig jutok, lévén érzem, ahogy az alattam lévő test elveszíti minden tartását, ugyanaz a jelenet játszódik le, mint megérkezésemkor, csak éppen fordítva. Sosem gondolkodtam rajta, hogy vajon milyen is lehet az emberi porhüvely leépülése a koporsóban, azonban most első kézből láthatom micsoda pusztításra képes az idő! Lassacskán minden puha szövet eltűnik, porrá lesz, mi porból lészen, nem marad egyéb hírmondója a múmiának a megsárgult csontokon kívül. Térdelő pozícióban pihenve, tenyereimmel térdeimen támaszkodva próbálom kifújni magam a megerőltető harcot követően, úgy vélem, ez a halandó szervezet legnagyobb hiányossága, tűréshatára meglehetősen alacsony, holott normál esetben egy, az előbbihez hasonlatos összecsapás még csak meg sem izzasztott volna, nem is beszélve a szerzett sérülések mértékéről. Habár ebben a létesítményben a valóság és a képzelet elválaszthatatlanul kezd összemosódni, nem vagyok egészen biztos benne, miszerint nem-e az elmegyógyintézet gyógyszereinek köszönhető eme utazás, valamint múltam azon aspektusai, amelyek bizonyítják shinigami mivoltomat.
Valahogy képtelennek érzem, hogy meglepődjek az újabb változásokon, lassacskán minden felveszi ugyanazt az ütött-kopott, elhagyatott formát, ami első belépésemkor is köszöntött. Halkan krákogva emelkedem fel a padló közeléből, a felkavarodó rengeteg por igencsak fullasztóan hat, s amikor segítségül szeretném hívni az egyik polcot, vastag pókhálóba gabalyodok. Undorodó grimasz kíséretében lejtek egy bénább népi táncot, ekképp igyekezvén lerázni a Rám tapadt rettenetet. Ekkor pillantom meg szemem sarkából a közelítő Faunát, akinek arcáról sugárzik az öröm, ezáltal csalva elő belőlem értetlenkedő pillantásokat. Miért örvend, amikor egyértelműen legyőztem a szolgáját? Hamarosan erre is fény derül, amint közelebb érve váratlanul megtorpan, csuklóin és bokáin aranyló béklyók akadályozzák továbbhaladását. Rövid időn belül megint változásba kezd a távolban, börtön ez, s nem kórterem. Megláncolt, fogságba esett lelkek tucatjait vélem felfedezni mögötte, orvosok, ápolok, betegek lelkei, amik képtelenek szabadulni. Elképedésem egyértelmű, habár nem egyszer láthattam már ilyesmit pályafutásom során, általában a röghöz kötött lélekből hollow válik, ha egy halálisten nem érkezik időben a megtisztításához. Ellenben jelenleg valami egészen más állhat a háttérben, mivel rövidesen az Én alkarjaimon is megjelenik valami aranyszínű fény, melytől megszabadulni semmilyen formában nem vagyok képes. Ugyan szellemi lény vagyok, ám legjobb tudomásom szerint nem szabadultam meg a gigaiomtól, ebből adódóan élőnek számítok, azt hiszem. Vonásaimon a sértődöttség kifejezése rajzolódik ki, igazán meg is kérdezhette volna milyen képességekkel rendelkezem, kielégítő válaszok egész tárházával rendelkezem!
- Nincs ok az aggodalomra… - mormogom alig hallhatóan, miközben megpörgetem a kapott kardot, keresve annak súlypontját a legmegfelelőbb forgatás érdekében. – Fogalmam sincs, kicsoda lehet ez az Aräwn, de legalább tényleg bebizonyosodott, nem vagyok őrült! Kiszabadítalak benneteket, ígérem!
Belém helyezett bizalmuknak nem fordíthatok hátat, s hiába támadott meg a nő, úgy döntök, segítek Neki, valamint társainak. Talán a Forestfield Asylum dolgozói nem voltak semmivel sem jobbak utódjaiknál, azonban a páciensek minden bizonnyal ártatlanok, maximum betegségük okán tehettek olyasmit, ami nem túlzottan helyes. Természetesen itt nem a pszichopata sorozatgyilkosokra gondolok, azok megérdemelnék, hogy az idők végezetéig sínylődjenek egy ehhez hasonló helyen. Az eltünedező szellemeknek hátat fordítva gyorsítom meg lépéseimet, célom a megjelölt helyiség az alaksorban, ahol valószínűleg megtalálom a kijutáshoz szükséges zárat, a kulcs már amúgy is a kezemben van Scaoileadh képében. Ennél nehezebb nevet valószínűleg kitalálni se lehetne, minden bizonnyal beletörne a nyelvem, amennyiben hangos szóval szeretnék hivatkozni újdonsült fegyveremre. Mondanom se kell, valamivel nagyobb magabiztosság tölt el, ugyan a rozsdás vasrudak is szolgáltattak némi védelmet és támadóerőt, viszont az edzett acélnál kívánni sem lehet jobb társat, ráadásul ez valami spéci bicska lehet, a szépség szavai alapján minden itteni élőhalott elpusztul tőle, ebből következően jó távolabb tartani magamtól, semmi kedvem elszublimálni az éterbe! Széles folyosókon vezet utam, haladásomat a szétszórt lomok mellett párokban járó kriptaszökevények is akadályozzák, amik feltehetőleg már nem megbízóm teremtményei, máskülönben igazán érdekesen akar segíteni megmentésükben! Lassítás nélkül rohanok tovább, a közeli falfelületet használva kiindulási pontként rugaszkodom el, nemes egyszerűséggel döfve pengémet első ellenfelem kulcscsontja feletti csonttalan izomkötegbe, legalábbis annak maradványaiba. Landolásomat sebesen vezetem át egy kisebb bukfencbe, azután tengelyem körül megpördülve, térdmagasságban elkaszálom a másikat is.
A harc meglehetősen monotonnak érződik, hiszen megfelelő felszerelés mellett egyetlen lomhán mozgó entitás sem jelenthet kihívást számomra. Ugyan azon tudásom, amivel másodpercek alatt véget vethetnék a műsornak, most nem áll rendelkezésemre, viszont zanjutsu terén mindig is kiemelkedő eredményeket értem el, talán még osztályelső is voltam az Akadémián az említett tárgyból, habár állításomban nem lehetek teljesen biztos, száz év is eltelt már azóta! A légszomjtól szenvedve, üres balomat a mellkasomra szorítva határolom be tartózkodási helyem, lélegzetvételnyi szünetet engedélyezve szerénységemnek az értelmetlen kaszabolásban. Sajnálatos módon ekképp kell aposztrofálnom cselekedeteimet, hisz’ nincs olyan mozgó hullakupac a vidéken, aki felérne hozzám harc terén. Könnyen megállapítom, miszerint nem tévedtem el, az ellenfelek megnövekedett száma egyértelművé teszi előttem a tényt, mely szerint a tíz plusz egy főre rúgó csoportosulás után a korábban említett hűtőkamra található. Nagyot nyelve mérem fel a csapat vezetőjének számító, korábban NDK súlylökőként dolgozó rettenetest, kinek meglepő módon ide-oda cikázó tekintete több intelligenciáról árulkodik, mint társaié. Arcomon széles vigyor jelenik meg, ha nem is teljesen, de részben azért megfelelő ellenlábasnak tűnik! Legnagyobb hátrányomnak kétségtelenül magányos mivoltom jelölhető meg, viszont ami megvan nekik fölényben, azt könnyedén ellensúlyozni tudom ésszel, valamint gyorsasággal. Az idefelé vezető túra alatt megbizonyosodhattam ezen felvetésem igazáról, a körülményeket figyelembe véve egyetlen kiiktatandó szörny áll köztem és a kijutás között, a többiek csupán lézengő terepakadályként szolgálnak. Mocskos kezeslábasom ujjával megtörlöm izzadságtól gyöngyöző homlokomat, majd miután nyirkos tenyeremet is szárazra dörzsöltem nadrágom szárában, indulásra kész vagyok!
Széles nyolcasokat leírva alakom körül szambázok be a tömeg közepébe, könnyed mozdulattal távolítva el egy, majd még egy aszott kobakot. Brutális erővel suhanó bárdok között szlalomozva, elegánsnak mondható csuklómozdulatokkal távolítom el az életemet veszélyeztető végtagokat, nemigen lesz itt hadonászás, ha nincs mivel megfogni a balta nyelét! Tervem egészen zseniálisnak volt mondható, mígnem a nagyokos váratlan fürgeségről tanúbizonyságot nem téve lendül Felém, mindkét húsdarabolóját magasba emelve. Sugárzó magabiztossággal rántom fel szablyámat fél kézzel, egyfajta ellentartást kölcsönözve ezáltal, habár egy igen fontos változóról megfeledkezem, mégpedig emberfeletti fizikumom hiányáról! Kapkodva kísérlem meg mindkét markommal meggátolni a csapást, így mélyedhet vállaimba egy-egy bárd. Fájdalmas kiáltás hagyja el számat, ellenben megfelelőbb ötletem nem lévén, hagyom, hadd hatoljon belém mélyebben a cucc, ezen idő alatt egy kígyó fürgeségével változtatom meg a tartás szögét, s előre döfve szeretném felnyársalni megmaradt agyvelejét. Utána következhet a slepp, velük elbánni sétagalopp lesz!

Lélekenergiád kavargó, fullasztó fergetegként emelkedik a levegőbe, miközben megelégelvén a szenvedést bankaiba váltasz, hiszen zanpakutōd első feloldásával nem értél el semmilyen sikert. Eközben ellenfeled látszólag semmit sem észlel a rátörő veszedelemből, tovább károgván idegtépő dalocskáját csoszog előre, az egyesülés a küszöbön áll, innentől kezdve a testből kivész a fiú lelke, annak személyiségjegyei utolsó csápként kapaszkodnak a porhüvelybe, melynek rendeltetése immáron nem más, minthogy a démoni istenség tárolója legyen ezen a világon. Az elvágott kábelben szaladgáló több ezer voltos feszültség úgy cikázik végig a kagylóhéjszínű bőrfelületen, akár villám az égen, kormos, égett szélű lyukat hagyva maga után a helyen, ahol belevágtad. Elkínzott, kisfiús kiáltás tör fel torkából, miközben füstölögve, kormosan a földre rogy, további rángatózással biztosítva afelől, hogy nem halt meg, csupán képtelen újra felemelkedni súlyos sérülései végett. Száz és száz életet áldozhatott fel önön létezésének oltárán, azonban regenerációra nem volt képes. A generátor felett lebegő sötét szellemképből haragos süvöltés tör ki, ismeretlen nyelven szitkozódva teszi egyértelművé, hogy egyáltalán nem örül tettednek! Heves vergődésbe kezd, szinte látszik, ahogy fodrozódik körülötte a tér, izzó haragja vörös fénybe vonja az egész csarnokot. Akármennyire is próbálkozik, képtelen kitörni a tükör bűvköréből, amelybe évszázadokkal korábban pecsételték nagy erejű druidák a világnak eme esős, borongós részén. A kötés a természet kimeríthetetlen energiáiból táplálkozik, s a régi idők törvényei uralkodtak, azaz kizárólagosan egy önként felajánlott létezés szabadíthatja meg börtönéből. A lehetőség előtte áll, a magatehetetlen Conolly könnyű prédának számít!
Törekvése azonban kudarcba fullad, amikor ténykedésednek köszönhetően méretesebb kráter keletkezik a szerkezet alatt, amibe belezuhanva minden hozzá kapcsolódó cső és kábelköteg elszakad, illetve eltörik, elektromos szikrák tucatjait szórva az ég felé. Az ereklye kibillen az egyensúlyából, a rajta átfolyó energia pedig kontrollálhatatlan fénypászma képében csapódik ki, mély barázdát húzva az acéllal megerősített barlang mennyezetébe. A robaj szinte süketítőnek hat, azonban lassacskán alábbhagy, a lézersugár kibocsájtásáért felelős tárgy pedig vörösen izzó kerettel állapodik meg egy végtelenségig eldeformált valaminek a közepén, ami korábban a tárolásáért felelős fémburok lehetett. Ugyan némileg meggyötörten, de diadalittasan lépdelhetsz a beszakadt padlózat szélére, onnan lepillantva figyelheted meg művedet. Hátad mögött ekkor fényesség támad, a legrosszabbtól tartva emelheted fel lélekölődet, azonban már nem kell veszélyre számítanod. Az arctalan burok hátrészén repedések futnak végig, mintha valamiféle óriás lepkének lenne a gumója. Hirtelen vakító villanás tölti be a helyiséget, s amikor látásodat ismét visszanyered, egy régi hálóruhát viselő fiúcska emelkedik fel, aki kézfejével igyekszik kidörzsölni a rossz álom könnyeit szeméből. Közelebbről megnézve felfedezheted, miszerint tucatnyi lánc köti őt ehhez a teremhez, valamit vagy valakit nem akar hátrahagyni, ezért nem képes átkelni a túlvilágra, ahol szenvedései véget érhetnének. Botladozva indul el Feléd, majd közvetlen közeledben megállapodik, orvosi köpenyednek alját kezdi el rángatni, ekképp akarván felkelteni figyelmedet, ami ugyan vélhetőleg megjelenése óta fennáll. Shinigamiként nem egyszer találkozhattál hasonló esettel, habár azok az idők igencsak régen voltak.
- Hol van anyu? – teszi fel a kérdést némileg morcosan, láthatólag semmire nem emlékszik, ami az elmúlt évtizedekben történt, ugyanaz az ártatlan gyermek, akit a halál istene által manipulált ápoló felakasztott évekkel korábban. Mielőtt válaszra nyithatnád szádat, legyen az akármilyen goromba megjegyzés is, amit szeretnél a kölyök tudtára hozni, hangos csattanás kíséretében egymás után nyílnak fel az üvegkoporsók, a bennük lévő szerencsétlen flótások rémülten ülnek fel. Egyedül Yuusuke börtöne nem akaródzik megadni magát, ráadásul a lámpa is tovább világít benne, holott elég egyértelműen megszüntetted az energiaellátást. Vajon mi tarthatja vissza Őt?

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Forestfield - Page 2 Cl0te53000/65000Forestfield - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Forestfield - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Forestfield   Forestfield - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 6:22 am

Meglehetősen könnyen engedelmeskedsz Fauna tanácsának. Igaz a valóság mellett szól rabsága és alakuló rabságod csalhatatlan látványa. Azonnal útra kelsz a megadott alagsor irányába. Egymás után szabadulsz meg mumifikált ellenségeidtől. Hallgatva józan eszedre, óvatosan bánsz fegyvereddel. A leláncolt lelkek utolsó akaratából készült penge minden lélekre egyaránt veszélyt jelent. Nem pusztán elhamvasztja őket, képes elszívni a lélek energiáját is. Hosszabb távú forgatása kihat a használóra! Fokozottan csapolja erejét, ezáltal fenntartva és növelve saját hatékonyságát. Mások ereje nélkül a kecses fegyver, rövid időn belül egyszerűen elvékonyodik, majd elporlad.
Gyorsan hazafutással robogsz végig az emeleteken, melyen sokat lendít a kezedbe került fegyver. Elbizakodottságod, majd nem csúfos vereséggel jár, amikor szembekerülsz a hűtőkamrát őrző behemóttal. Szinte azonnal észleli cakkozó közeledted. Fegyverein idegesen megjáratva ujjait, szorítja magához bárdját és löki arrébb csenevész társait. Kizárólag magának akar. Torkából bődületes hörgés szakad fel. Előre bukó fején meglazul a kötés, láthatóvá téve a kötéllé feszülő inakat. Harci tűzben égve ösztönöz támadásra. Türelmetlenül várja a pillanatot, elérhess hozzá. Körülötte sertepertélő múmiákkal nem foglalkozik. Kettőnek azonnal lemetszi fejét, ahogy meglendíti súlyos fegyverét, miközben eldőlő testüket hanyag mozdulattal arrébb dobja. Nagy erőkkel közeledik feléd. Az sem hatja meg, játszi könnyedséggel pusztítod kíséretét. Kizárólag téged figyel. Szemeivel mozgásod követi, hogy a legtökéletesebb pillanatban sújthasson le karjaival. Arcán gúnyos mosoly körvonalazódik. Mindkét fegyver mélyen szántja ketté vállaidat. Elsöprő győzelmét érezve morran rád. Csalódottan húzza el száját, azonban újabb támadásra nem futja. Fölényes arckifejezése szempillantás alatt fagy arcára, miután az ezüstösen vibráló penge keresztülszeli koponyáját. Halk nyögéssel bandzsít be, mielőtt óriási puffanással eldőlne. Eget rengető morajlástól némi értetlen zűrzavar keletkezik az amúgy is csenevész társaságban. Leeresztve fegyvereik toporognak jobbra-balra. Tökéletes időt hagyva újabb rohamra. Könnyen elintézheted őket, azelőtt megmaradt hatos fogat, szabályos kört alkotna körülötted és egyszerre nem rontana rád energiával megsegített bárdjaival.
Kreativitásodnak és eddig mutatott teljesítményednek hála, kisebb nagyobb zökkenőkkel túljuthatsz az ellenségen. Nem marad más dolgod, mint benyitni a hűtőkamrába. Ehhez szükséged van a pengére. Hasonlóan a senkaimon-hoz, jelenleg is maga a kard szolgál kulcsként. Ebből sejtheted nem épp abban az Írországban jársz, ahol hitted. Teljesen más világban rekedtél. Hogyan lehetséges? Nem tudhatod. Valószínűleg a fogva tartott lelkek műve ebbe a Purgatóriumnak nevezhető világba kerültél. Hiszen az Emberek és Seireitei világa között nincs semmi, csak a dangai. Valószínűleg a röghöz kötött és Fauna által megnevezett személy műve, megszületett egy köztes világ, ahol raboskodnak. A fura dimenzióban, ami hirtelen megremeg, majd pusztulásba kezd.
Korhadt épületen egyre több repedés keletkezik. Gyenge szerkezete fájdalmasan nyögve ontja magából a több évszázados port. Falak dőlnek össze, mennyezetek szakadnak le. Az egész ócska idegszanatórium végét járja. Egyértelmű jelzést kapsz, menned kell. Visszafordulva az ajtóhoz, tovább fokozódhat nyugtalanságod. Átjáród halványan felvillan, majd halványodni kezd. Ez idő alatt a csuklódon éktelenkedő bilincs apró darabokban pattog le bőrödről. Jelenségre pillantva erőtlen lökést érezhetsz hátadon. Fauna halvány alakja ösztönöz, fordítsd el újdonsült fegyvered a zárban.
-A fiam! Hozd el nekem, kérlek!-
Cseng füledben monoton ismétléssel kétségbe esett hangja. Következő pillanatban egy sötét, meglehetősen szűk, pánik betegeknek fokozottan ajánlott, kapszulaszerű tokban találod magad. Kék fény pislákol körülötted. Halkan gépies zümmögést hallhatsz. Testedből különböző vezetékek lógnak ki. Kijutásod egyetlen akadálya, maga a tető. Hiába ütögeted, rugdosod, keresed rajta a nyitást jelentő gombot, meg se moccan. Érzékelhetően bekrepált a rendszer. Felmentő sereg hamarosan érkezik. Ismerős, bár nem épp kedvelt magyarázás foszlányai szűrődnek be hozzád.

Duplásan megeresztett duhajkodástól kurvára befacsarodott a tejköpülő! Bebandzsulva szédelgett a nyominger pofám, mint a kemotox-szal telibe durrantott muskátli. Rohadtul beroggyanva lengedeztem déli szellentésben, még a tetves képcsöves terrorizmus is szanaszét kenődött. Baszottul vissza nyalifalizott a szopatás, túlspiláztam a gátas sztorit. Már kurvára vergődhettem köcsög duda kockásra, gecire bekukkeroltam, ahogy ezt a rühes visszakancsító lemezke gödrözést is. Az egész tetves kóceráj besüppedt a kibaszottul elcseszett aljanövényzeti gilisztatákkal lepacsizni és olyan marhára felkúrták a csicsa show-t, még az összes purgyé falván rohadó szír-szart is legenyózták a picsába! Cseszettül traktor gányt kúrtam volna rájuk, de az a tetves gennyedék, meg a bezizzent centrumom, úgy telibe kombózták a lúzer tetűláda pofámat, baszottul kongott rezes lábas. Amíg én ottan telibe cakkozva dőledeztem sutyerák pisa-i tákolmányként, addig az a redvás terülj-terülj vánkos valamelyik retekes tartozéka, úgy képen csoszott elzakóztam mekkába betérülni a kipattanva fityegő vállasok csoportosulásába. Mér is ne, pont zónásan rá kellett placcsannom annak a tetvedék kicsücskösített ótvarnak a matyó hímzéssel rosált szegletének, hogy rohadtul amőba tenyészetet szántson a feles leosztású oldal tartozékaimra és zsákba hintett pukkantásként, még kipöccintse retkes csülök cupákot a gyári sík fajzati megállójából. Oszt, ha nem köptem volna be a zománc óvszert, mert havibajos a képem, baszottul zsong a szálkásra filézett csápom, homár bugyogást nyakalt a hátas lapom, ottan szívhattam budi hápogót, hogy még elbaszott vállas is tropára zuttyant.
Nem gáz, fogtam a szakállas góré valagáig párologtatott agyfaszom, nyomokban egybe kaparnyásztam becolozó sasolásom és telibe lódultam egy flancos óbuzi vakolattámasztó cölöpöt. Kurvára giccseset vernyogtam, csak, hogy baszottul ne ficcenjek már ki, ennek a nyomortanyának a felvágós szutykából és szolgálati témába ránduló tagozódással kóvályogtam oda pöcegödörhöz. Marhára becuppantja a valagamat az a redvás Ms. univers tanya bájgúnár, ha nem takarodott el a túlpartian elfajzott dög szigetekre elaszalódni a kikúrt enyészetnek és nekem feltolja az otromba pofáját, abból a méretes földelési vályúból. Há dikk, akkora vakondokként süppedt a humuszba, aszittem becsusszanok lepacsizni a manusszal, de zakózik le a faszom! Baloson virított egy tököm se barkóbázza ki bizbasznak az idecövekelt maradványa. Leszottyadt kerekded hajigáló gányként löktem bukéeregető alá és lőttem fel tahó postával nyomingernek a csulákos kripta avatásom.
-Rohaggyá meg, te geci~h!-
Azért még rágórtam a bütykömnél lófráló kavicsot is. Szarakodik a kisbicska rugója, míg rám nem tetvészkedett utólagosan becsörtető para. Valami oltári gány katyvasz kaparászta a szőrcsíkom rángását. Kurvára nem akadozott ingerenciám újabb tohonya takony csörtető zizzentségéhez. Retekre globálisan elfajzott kozmásodás, mindegyik kattant telep ekkora elcseszett tápos baromfi csürhével van telibe csurrantva. Baszottul Szuka lámpa burájára szögezem, retekre nem ügetek több szefós detoxba! Addig ezt a felkászálódó nyomingert még lecsapatom matricának, csak, hogy azt se kellett, mert a rotyogtató fóliából elő kolbászoló förmedvény egy padlócirkáló volt. Kurva értelmien füstölt parasztként görnyedtem a mitugrászra, honnan a lepra kupis tök lámpás negyed fordulatból kavarodott látómezőbe, amikor rohadtul cséplő Csabira gyúrtam.
-Na, vazze…- Pöccintettem ki a dobhártyám a dínom dánomosan begerjedt trükkre. Rohadtul tréfarépás kicsattantak a kannibál kancsókák pofái. Lecsekkolva göncöt benyúló fikuszt lökök el éterbe orbitálisan feszkót lecsapató szeleperesztést. Mini krapek rohad gázosan padlós szintjére zsugorodva csapok le neki tetőpaskolást.
-Elkavarodtál, törperős? Felkaparjuk a muterod, csak bezsebeljük előtte foggyert, oké-zsoké?- Szotykosa, kurvára ezen a retardált kriptában ragadt. Rohadtul kicsapattam a bázist gógyi tartó kilátásra penderítsem, de baszottul odacsusszantottam a üzemkész csülköm tapadjon rá. Baszottul nem kéne telibe rongyoljon valami szart. Nekem meg mászni kellett befőttes vackokhoz, melyikben pöffeszkedik szúnyoglárva. Naná, egyikben se terpeszkedett, pedig becsekkoltam az összes láncra hányt tákolmányt. Már csak az a redvás lakatolt vitrin feszített. Szartam rá ki rohad benne, taplósan belekúrtam az oldalába.
-Nyomass valami re…ndes kongó jelet, gyépés! Ba…jban hagylak, ha ro…hamosan nem varnyogsz.-
Koslattam körbe, mi a rőzse kupacról leszambázott almacsutkáért nem ficcen fel a masina teteje. Így bökte ki retinás közepét a rohadt babzsák picsáján éktelenkedő papTamás. Baszottul nem nyomulok le addig négyesre züllött pudli pöcsként. Inkább bedobbantottam az ötlet morzsákot, csipáskára sandítva.
-Héj, törpi! Bekotorsz oda? Ku…rtán telibe kéne ba…lossal tenyerelni azt a rikító gombot.-
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Forestfield - Page 2 Cl0te68000/100000Forestfield - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Forestfield - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Forestfield   Forestfield - Page 2 EmptyPént. Okt. 26, 2012 9:41 pm

Nem esik nehezemre felvenni ugyanazt a fölényes vigyort, ami áldozatom arcán játszott, mielőtt még kardom pengéje fel nem nyársalta volna az agyvelőjét. Hangos káromkodással veszem tudomásul, ahogy a fejszéket markoló kezek nem engednek a szorításon, ennek köszönhetően ugyan eldől az utamból, de búcsúajándékként ki is tépi fegyvereit a vállamból. Tetemesebb mennyiségű vér fröccsen szét, vörösre festve a padlót és a mennyezetet. Kissé megtántorodva zuhanok féltérdre, csupán a Scaoileadh által nyújtott támasztéknak hála nem vágódom el. Szapora zihálással igyekszem összeszedni megmaradt erőmet, még nincs vége a harcnak, legalább féltucatnyian lézengenek körülöttem, habár egyelőre nem mutatnak semmiféle hajlandóságot a támadásra. A jobb félni, mint megijedni alapelv mellett letéve voksom módszeresen kivégzem mindannyiukat, a nyaki csigolyák mentén beszúrva az eltörlő szablya hegyét. Diadalittas kifejezéssel arcomon pörgetem meg a kezemben tartott tárgyat, s átlépve az elhullajtott testrészeken közelítem meg az ajtót. Első ránézésre sem tűnik szokványosnak, nincs rajta se kilincs, se kulcslyuk, csupán egy rés a közepén, amiből elég észrevehetően hiányzik valami. Leginkább egy senkaimonra emlékeztet, habár kételkedem benne, miszerint az átjáró a Seireiteibe nyílna. Már korábban is megfogalmazódott a fejemben, hogy itt minden illúzió, Angeal szavai is óva intettek bármitől, ami valóságosnak tűnik, ellenben mégsem az! Mondanom se kell, szépen megrendezett színjátékot prezentált Elém valaki, voltak olyan pillanatok, amikor teljesen elmosódott a határ a valóság és az álomkép között. S most, a kijárat kapujában minden összeomlik, nem képes tovább fenntartani magát eme dimenzió. Kapkodva csúsztatom a pallost a lyukba, hiszen ez a kulcs, bíznom kell Fauna szavaiban, még ha először meg is akart öletni.
Ettől függetlenül nem történik semmi, lesújtva kell tudomásul vennem a tényt, mely szerint minden igyekezetem ellenére nem jártam sikerrel, a röghöz kötött lelkekkel együtt magam is az enyészeté leszek. A hátam mögött felhangzó robajlásból egyértelművé válik a helyzet, a régi szanatórium lassacskán darabjaira hullik aranyozott béklyóimmal együtt, a levegőben évszázados por szitál, a korhadt fagerendák recsegése egy szimfonikus zenekar ügyességével szolgáltat aláfestést a pusztulásnak. Aggodalmas pillantással mérem fel magam mögött a károkat, a folyosó többi részének hűlt helyét bámulva megfogalmazódik bennem a kétely távozásomat illetőleg. Alig észrevehető fényjelenséget követően a hűtőkamra bejárata halványodni kezd, ekkor érzem meg hátamon az erélyes lökést, miközben elmémben felhangzik az utolsó kérés, amit a szépség továbbít Felém. Belezuhanok a sötétségbe, néhány másodpercig semmit sem látok, azután lassacskán kitisztul a kép. Szűkös üvegkoporsóban fekszem, testemből ilyen-olyan huzalok állnak ki, melyek egyáltalán nem tűnnek bizalomgerjesztőnek. Kintről alig hallható hangok szűrődnek be, miközben újra kapcsolatot létesítek ezen világgal, úgy tisztulnak ki a dolgok. Ködös elmémből képes vagyok egy nevet kapcsolni az orgánumhoz, habár ezzel egyidejűleg fancsali grimaszba rendeződnek vonásaim. Rövidesen eltávolításra kerül a fedél, ennek eredményeképp darabos mozgás koordinációval kászálódom ki önkénytelenül használt fekvőhelyemről, aminek oldalában meg kell kapaszkodnom, hisz’ lábaimból egyik pillanatról a másikra fut ki minden erő, mintha legalább napok óta nem lettem volna talpon. Fél kézzel megtapogatom a korábban beszerzett sebesüléseket, azonban ujjaim sértetlen bőrfelületet találnak, ettől függetlenül a fájdalom igazinak érződik.
- Sosem gondoltam volna, hogy egyszer örülni fogok a rusnya képednek… - vetem oda csak úgy mellesleg megmentőmnek, egy kis kedvesség nem árt. – Remélem Te se szórakoztál kevésbé rosszul, mint Én odaát! Ki ez a kölyök? Csak azt ne mondd, időközben beálltál óvó bácsinak? Háháhá, ha ezt a raktárban elmesélem…
Akkor minden bizonnyal nem fogják elhinni, lévén magam sem vagyok teljesen biztos abban, amit látok. A szokásos csipkelődés után kényszerítem agytekervényeimet racionális tézisek képzésére. Egy kevés összpontosítással fel is tudom mérni környezetem, óriási megkönnyebbülésként veszem tudomásul a testemben cikázó lélekenergia megnyugtató pulzálását. A gyermek körül is láncok materializálódnak a semmiből, tehát egy újabb röghöz kötött plus, talán pont Ő felelős az összes átélt borzalomért, ámbár ennek valószínűsége igencsak alacsony. Közelebb sétálva megrökönyödve kell tudomásul vennem, hogy ugyanolyan szemei vannak, mint Faunának, ezek szerint az említett fiúval hozott össze a balsors. Az igazat megvallva nem egy ilyen bakfisra számítottam, hanem példának okáért egy lenyalt hajú pszichopatára, aki sátánista dogmákat mormol az orra alatt. A monumentális csarnokban körülnézve összecsapás nyomait vélem felfedezni, ezek szerint konfrontáció nélkül idekint sem lehetett megoldani a kényelmetlen szituációt. Halk hümmögés közepette lépek ki póttestemből, a shinigami uniformis feketéje majdhogynem beleolvad a sötét háttérbe. Ígéretet tettem, amit be is fogok teljesíteni! Dotonryuu gyors mozdulattal rántom elő, a markolat végével pedig homlokon ütöm a szerencsétlenül járt szellemet. Orcáján a végtelen megkönnyebbültség kifejezése villan át, miközben alatta vakító fényesség támad, s lassacskán elsüllyed a hófehér tóban. Egy villanás, s a pokollepke sebesen csapkodó szárnyain kívül nem marad más hátra. A lélektemetés ezzel egyidejűleg nem várt események láncolatát indítja el, több száz lélek jelenik meg körülöttünk, akik egymást követve lépnek át a túlvilágra, utoljára egy letörölhetetlen mosollyal és hálás tekintettel megáldott anya.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Forestfield - Page 2 Cl0te53000/65000Forestfield - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Forestfield - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Forestfield   Forestfield - Page 2 EmptySzomb. Okt. 27, 2012 7:42 am

Rohadtul összekurtítottam a párosodásra fajzott csápjaimat nem kúszott el szirénázó görcsoldót nyakalva betonrongyoló. Baszott termetes kozma rozsda lenne, ha nem totymorogna a picsámban és az én elkorcsosodottan leszedált pofámnak kéne búvár kundként lenyomulnia humusz kaparászó alakzatba. Meg kurvára nem ganéznám össze a kotricáló nikkelbolhát, ha para feszkót kapna a baromira horror kellékes csicsa kosztümömtől. Marhára faszintos tájképet tolhat a retinájába, előtte poshad egy tahó vadparaszt ordasan lekaparászott hátsó lappal, meg kifacsarodott beintő csáppal. Laza a fosos, bár csekkolhatott ennél gecósan elfajzottabb maszlagokat is. Fasz se lök rá tipmixet, mióta rohad ebben a redvás beton kolosszusban. Az volt a franya, bekotort a moszkító gubó alá és rohadtul gömböcre eregette csóringer szutyok lyukas garasnak a bársony vánkosban rohadó picsáját, mert, hogy kurvára kilapogatták a tetves szotyi ráncolódásait az hót ziher. Baszódna meg! Engem leszedáltak nyominger index lámpa hobbitok ő meg csak tentikélt a retekbe. Marhára billegett a szaros hinta palinta nyelőcsöve, hogy úgy gigán baszom zöldfűszer keveréket, mint a klotyó ajtót a szaporára ügető lúzer. Genyósan nem kóser én talpaltam rá a csonkított fogpitiszkáló vacakságra, oszt engem górtam ide kihorgászó övként. Baszottul nem teperek többet semmilyen gyökér összekaparására. Rohadsába már! Majdan mindig bestrigulázom a bitangosan leépített nyomoronc melóját. Meg a kőbükisen elgörgedezett porfészek pöcegödörbe bukfencezett nyanya csavar gyűjtögető ragya Marcijának kurvára vulkánként széttoccsanó gógyi velőjét!
-Ku….kur…kuka maraggyá, szundernyák vagy roh…rohamosan visszamoccintalak a befőttbe! Basz…-Akkorára duzzasztott tetűládaként se szikrázom az elfajzott éterben, ne reteszeljem be xs-es kóc burjánzás kagylóját. – Baszottul tréfarépás, bumbornyák! Te mi a fészkes francia pirítóst ropogtattál, míg én itten szívtam a redvás slozi pucerát? Vergődtél egy leprás wellness csapatáson?!-
Pöccintettem ki a dobhártyámban állomásozó trutymókat, nehogy rohadtul bedurranjon a lámpa bumburnyákom és gecire non-stop károgás osztogatást tartsak a mininger surmó előtt. Kurvára elégségesen görnyedező háztető zsonglőrködés volt végigtunyulni a szitut lájtosan rángatózó kukker ellenzővel. Azon retekre be se húzom a hahota zsákot, mitugrász rohadt tempós kotrással farol a valagamhoz. Ettől a sutyernyák zizzentett kaviártól mindegyik kotró gép elhúzna a havi bajos turcsi röffencs tahonyába dzsemet köpülni. Faszom se hántja le a traktor gumiját, mér pont az én elbaszott parasztságom lőtte telibe, de rohadtul bedurrantottam rátukmáló vergődésem, ne kapjon frászt sírásótól. Begörgettem a spanok vagyuk, közbe meg az első tetves lomtárolóba lepasszintanám kamu vakert, osztán rányomattam csuklyás krapekra a földelést. Csörtessen csak mitugrász az őseihez, bár azon lepetéztem még ott tetvészkedett egy felduzzasztott hadosztály.
-Mi a redva…kripta szökevény fesztivál? Lecsapatnád a drótot mi a szutykot trottyántottál, abban a griff kloáka csusszantott szarkofágban?-
Gereblyézem körbe a sörényemet sír kaparó zizzent ábrázatát csekkolva. Lövésem sincs miféle szektás randalírozást nyomattak, mert abban a leprás labirintusban kóvályogtam. Kapirnyászom az elbaszott mese átkát lecsusszantam néhány morzsa szétgórásról, de érdekelte a csicska telepről elszaltózott bugylibicskát. Kotorhattunk a rákba. Legalábbis nekem kurvára berángott a lepattanó zsongásom. Baszottul csuláztam rá kéne még tolni a mikka makkás trécselést, vagy tököm se böki keresztbe a csütörtököt. Rohadtul nullásra lövettem a kraftot. Másra se csüngedezett az ingerenciám, csak bedögleni a redvás csicsika tartómba, rányomulni a szutykos doboz üzemelőre és rohadni a mócsingokra terveztetett karistolásos sztorik előtt.
-Húzzunk a karton placcra….Azt az elcseszett, redvás, kurva életbeli, szarosan lefosott gennyláda, kikúrt fenyvesébe! Hogy a faszomba kavarodunk oda?!-
Nyomattam tövig a gatyernyák féket, aztán kurvára rám placcsant a leszarom tároló. Itten rohasztotta légteret patyolat pöffedék. Köhintek rá, mi a sutyernyák limbózást loccsant ki a szürkére mázolódott állományából, de rohadtul lepasszintottam neki a tipli manővert. Kurva taplósan lekongattam neki a téma tockost.
-Tegyed magad haszon jószággá, baszódj meg! Kurtítsd azt a járólapot!-
Tosszintottam keresztesbe a csülkeimet, hogy baromira lecsurgassam, szétkeni a pofámat, se pöccintem a bütykömet. Már pedig, gecósan privát terepre akaróztam nyomulni, szal, ha nem görget csapólécet erre a nyomortanyára, mittom mi a szart fogok dobbantani leszedáltan…
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Forestfield - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Forestfield   Forestfield - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 6:20 am

Na, uff! Surprised

Küldetéseteket ezennel lezárom. >< Mint ahogy az mindkettőtöktől várható volt, szép hosszú postokat kaptunk, így a jutalmatok se marad el. Jutalmatok 3500 LP, valamint 4000 ryou. Smile

További kellemes játékot~ :3
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Forestfield - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Forestfield   Forestfield - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Forestfield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Karakurán kívüli világ :: Küldetések :: Lezárt küldetések-