-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Cielo Sanchez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Cielo Sanchez Cl0te13500/15000Cielo Sanchez 29y5sib  (13500/15000)

Cielo Sanchez _
TémanyitásTárgy: Cielo Sanchez előrelépése   Cielo Sanchez EmptySzomb. Nov. 08, 2008 9:25 am

Las Nochesben már mindenki tudott Retsu előléptetéséről. Minden arrancar erről beszélt. Bár pontosan senki sem tudta hogy történt, mivel Retsu nem sokat beszélt róla, így a történet nagy része a pletykákból állt össze. Én jónéhány verziót hallottam már, így azok alapján nagyjából tudom mi történhetett.
De hogy hogy történt az a lényegen nem változtat. A harmadik espada helye ismét üresen áll. Ez néhány napig így is maradt. Rögtön a történtek után senki nem merte nyíltan követelni a helyet, de úton útfélen járkálva a palotában mindenhonnan azt hallottam ki hogyan miként fogja majd betölteni a pozíciót. Pontosan egy héttel Retsu kinevezése után Aizen-sama összehívta az arrancarokat a trónterembe. Mikor mindenki összegyűlt az arrancarok sustorgása töltötte meg a termet. Az espada egy magaslaton foglalt helyet Aizen mellett jobb és bal oldalt. Amikor Aizen felemelte a kezét egyből néma csend lett.
-Gondolom sejtitek miért hívattam ide mindenkit. -könyökölt rá kőtrónusára- Mint az ismeretes, az espada jelenleg egy tagot hiányolni kénytelen. Csodálom hogy egy hét alatt még senki sem jelentkezett hogy betöltse a megüresedett helyet. Pedig azt hittem hataloméhes banda vagytok- vigyorodott el gúnyosan
Az arrancarok felmordultak, de Aizen ismét szót kért.
-Adok nektek egy lehetőséget. Aki itt és most előlép, betöltheti a helyet. -megint sustorgás- De azonban van egy feltételem. Ha egynél több jelentkező lép elő, akkor meg kell küzdeniük egymással, és sz egyetlen életben maradt töltheti be pozíciót. Tehát aki most előlép, az vagy espadaként távozik innen, vagy meghal.
A teremben újra moraj hallatszott. Végül egy arrancar előlépett. Őt meglátva már újabbak is előléptek, mondván hogy őt biztos le tudják győzni.
Így végül összegyűlt vagy tíz arrancar, mert mivel egyre erősebbek léptek elő, újabbak már nem merték kockáztatni a hitvány kis életüket.
-Akkor nincs más jelentkező? -szólalt meg ismét Aizen. Ekkor megdobban a szívem. Felálltam a helyemről és egy sonidoval a többi jelntkező között termettem.
-Engedelmeddel én is jelentkeznék Aizen sama. -hajoltam meg előtte.
-Ez érdekesnek ígérkezik -vigyorodott el az Aizen mellett ácsorgó Gin
Aizen bólintott
-Akkor kezdjétek el a küzdelmet. -mondta
Az arrancarok hirtelen a falhoz húzódtak, tekintélyes helyet hagyva középen a küzdelemhez. A gyengébb arrancarok szemében láttam a félelmet mikor rám néztek. Ők voltak azok akik először rám rontottak.
-Erősségi sorrendben jöttök? -néztem rájuk megvetően, miután az elsőket egy-egy sima barával porrá égettem, a következőkhöz már cero kellett.Az erősebb vetélytársaim is sorra intézték el gyengéket. Majd mikor maradt már vagy három, elkezdhettem az igazi harcot. -Melyikőtök jön? Vagy egyszerre támadtok? -mértem végig őket.
-Ne legyen ekkora a szád cicus -vigyorgott az egyik, talán a legerősebbnek tűnő- Még a végn kiderül hogy nem is vagy olyan erős, elvégre azt sem tudjuk hogy kerültél az espadába. Én pedig nem hiszem el meséket amiket hallottam, hogy csak úgy elintézed Zommari-samát.
-Ezt nem vagyok köteles hallgatni -mondtam hidegen, majd előhúztam a zanpakutoumat és kimondtam a parancszót- Revoloteo Colibrí. Majd miután átalakultam, egy sonidoval a nagyszájú arrancar mellé léptem és szíven szúrtam. A karom pengéje vajként hatolt az arrancar bőrébe, majd kihúztam a pengét, és az arrancar rongybabaként esett össze a trónterem padlójára. -Van még valakinek valami mondanivalója? -néztem körbe. A többi jelölt szemében már halálfélelmet láttam. Mindketten próbáltak menekülni, nekiindultak elrohanni a kijárat felé, de ekkor Tousen és Gin egy-egy kidouval elintézték őket.
-Megmondtam hogy innen két távozási lehetőség van -emelkdett fel a helyéről Aizen-, majd lesétált a lépcsőn és megállt velem szemben -Gratulálok Cielo, mivel te vagy a győztes ezért az ajánlat értelmében mától nem hetedik hanem harmadik espada vagy.
-Alázatos szolgád Aizen-sama- hajoltam meg előtte méltóságteljesen.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Cielo Sanchez _
TémanyitásTárgy: Re: Cielo Sanchez   Cielo Sanchez EmptySzomb. Nov. 08, 2008 9:32 am

Szép pályázat, tehát elfogadom. ^^
Ezennel te vagy a 3. espada! Gratulálok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Cielo Sanchez Cl0te13500/15000Cielo Sanchez 29y5sib  (13500/15000)

Cielo Sanchez _
TémanyitásTárgy: Cielo Sanchez   Cielo Sanchez EmptyPént. Nov. 12, 2010 7:51 am

-Mikor feleszmélsz és egy önmagából kifordult világ közepén találod magad-


Pozíció: 103. Privaron espada
Engedély: van

Vörösre színezett, néhány órával ezelőtt még fehér egyenruhában álltam egy shinigami felett, akire a kezemben tartott zanpakutoumról csöpögött rá a saját vére. Meghalt… én öltem meg, mert ezt parancsolták… Nem tudom az okát, azt nem közölték velem miért kell meghalnia. Talán csak azért mert shinigami, Aizen nagyúr és vele együtt a mi ellenségünk. Én is gyűlölöm őket, de ettől a konkrét cél nélküli vérontástól mindig felszínre tör bennem az érzés, hogy ennyi erővel arrancarokat is gyilkolhatnék, hiszen szinte senki iránt sem vagyok képes pozitív érzelmeket táplálni. Nem meggyőződésből vagy félelemből követem az urunkat, hanem pusztán a célból, hogy egyszer talán majd megtalálom létezésem értelmét, míg eleget teszek a rám bízott feladatkörnek. De egyre inkább kezdem azt hinni, ezzel az espadasággal csak zsákutcába vezettem magam. Azt reméltem, ha feladatokat tűznek ki elém találhatok egy célt, amiért érdemes küzdeni és egyre erősebbé válni. Mindezt ezzel szemben viszont egyedül az generálja, hogy hosszú sor kanyargózik mögöttem, akik csak arra várnak, hogy eltűnjek az útból, és a helyemre léphessenek. A félelem űz egyre előre és előre, hogy mikor támadnak hátba az eddig mézesmázosan a bizalmamba férkőzni próbáló arcok. Csodálkozom, hogy mivel eddig ez még senkinek sem sikerült, nem próbáltak meg saját kezűleg eltenni láb alól. Talán mégis lehet egy szemernyi távoltartó ereje ennek a számnak, amit magamon viselek. Bár ahogy végignézek a mostani espadán már azt sem tudom eldönteni ki hogy került ide egyáltalán. Igazából nem tartom nagyra magam, hiszen nem vittem véghez semmit amire büszke lehetek, vagy mások büszkék lennének rám, de mégis degradálónak érzem ha egy lapon emlegetnek velük. Én sem vagyok olyan régen tagja a tízeknek de az utóbbi időben egy szempillantás alatt tűntek el az arcok akiket eddig ismertem, és vették át a pozíciójukat újak, akiket sosem akarok megismerni. Eddig is egyedül voltam, de most még magányosabbnak érzem magam. Talán ez a jele annak, hogy új utat kellene keresnem? De merre tovább, egyáltalán itt hagyhatok csak úgy csapot-papot?
Csak álltam, és kifejezéstelen arccal meredtem magam elé a kardomról hegyéről lehulló vércseppeket figyelve, amik egy idő után lassulni kezdtek, majd egyszer csak abbamaradtak. Csatakos ruhám ujjával megtisztítva a pengét tettem vissza az azt oldalamra kötött hüvelyébe. Azt hiszem itt végeztem…
Az elkövetkezendő napokban a szokottnál is durvábban utasítottam el a velem szóba elegyedni próbáló egyéneket. De nem hiszem, hogy feltűnt volna bárkinek is, hiszen alig beszélnek velem. Ha pedig megtalálnak, akkor is rövid úton tudatom velük velősen, olykor indulataimat is demonstrálva ha elegem van a fecsegésből. Tehát látszólag semmi sem változott, én viszont döntésre szántam el magam. Meguntam, hogy abban a felháborítóan szedett-vedett egyénekből álló csürhében képviseljem magam. Nesztek itt a számom, vessétek rá magatokat, mint a kivert kutyák az utolsó mócsingos csontra. Remélem nektek legalább meghozza azt a beteges kielégülést amit nálam egész eddig hiába próbált. Én nem óhajtok ebben ezután részt venni… Azt mondjátok menekülök? Talán igazatok van… Menekülök a szégyen elől mielőtt teljesen elborítana. Felfordul a gyomrom ha szétnézek magam körül milyen irányba halad a világ. Hová lettek a tulajdonságok amik eddig meghatározták az espadát? Már semmit sem látok abból, amiért régen erre az útra léptem… Méltóságom illúziója hajt előre, hogy kivonjam magam ebből, és végre a saját lábamra álljak.

Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Cielo Sanchez _
TémanyitásTárgy: Re: Cielo Sanchez   Cielo Sanchez EmptySzomb. Nov. 13, 2010 9:19 am

Üdv!

Sem az engedéllyel, sem a pályázattal nincs gond szerintem, szóval ELFOGADOM lemondásodat az espadaságról.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Cielo Sanchez _
TémanyitásTárgy: Re: Cielo Sanchez   Cielo Sanchez Empty

Vissza az elejére Go down
 

Cielo Sanchez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-