-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 Cl0te68000/100000Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!)   Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 EmptyVas. Jan. 30, 2011 11:10 pm

Röhögj csak, bádogfazék, úgyis az ócskásnál végzed! Lehet, hogy az idióta díszítőelemeket meg tudod félemlíteni, de szerény személyem ennyitől biztosan nem fog a gatyájába csinálni, sokkal rusnyább és nagyobb dögöket is lenyomtam már. Ettől függetlenül hihetetlenül jó fej vagyok, s hagyom, hadd ugorjon Neki először a felbőszült anyuka, legfeljebb majd besegítek ímmel-ámmal, ha szükségét látom. Ennek megfelelően katanámat leeresztem, azután kissé hátrébb lépek, ezáltal adva teret. Viszont még mielőtt bármit is tehetnénk, furcsa kaparászás hangjait vélem felfedezni a falból, mintha valami állat próbálna kiutat ásni magának. Nincs sok kedvem agyevő vakondokhoz, szóval remélem csak a képzeletem játszik Velem, mert túl régóta vagyunk itt lent, meg nagyon zárt is a hely. Ellenben sosem voltam klausztrofóbiás, ezért a zajok valódiak és nem jelentenek pozitív dolgot, ezt a több éves tapasztalat mondatja Velem. Ellenfelünk kardját felemelve valamilyen megfoghatatlan halmazállapotú anyagot bocsájt a rengeteg koponyára, amik természetesen ebben a helyiségben is fellelhetőek, ezt követően pedig tovább röhög magának, mint egy elmeroggyant csöves. Fejemet ingatva szemlélem a jelenséget, miért nem lehet egyszer csendesen megpróbálni kinyírni Minket? Sokkal nagyobb lenne a siker esélye, ráadásul megkímélnének a migréntől is. Még egy kávét se tudtam inni reggel, meg amúgy is morcos vagyok, amiért elrángattak egy másik dimenzióba, szóval gyorsan véget fogok vetni itt a hercehurcának. A groteszk lények elözönlenek mellettem, kétségtelenül Engem választott ki a vasember, Maycsinak itt most nincs beleszólása az események alakulásába. Nos, jöjjön, aminek jönnie kell, úgyis régen bontottam már konzervet Zanpakutouval, talán még az első kiküldetésem idején.
Egyet-kettőt azért odacsapok a csontosok közé is, azonban azok könnyedén hárítják karjukkal a tökéletes acélt, ami rendes körülmények között úgy suhant volna át a csonton, mint forró kés a vajon. A kékes derengés egyértelműen valami mágia lehet, ezért nem fogja őket a penge. A megoldáson nincs sok időm agyalni, mivel vendéglátónk Felém iramodik, Nekem pedig igencsak nehezemre esik legyengült állapotomban kellő gyorsasággal kitérni. Méretének köszönhetően lomhasága is számottevőbb az enyémnél, hiszen jelenlegi helyzetemben is gyorsabban tudok mozogni, mint bárki ebben az épületben. Pallosa ennek hála az üres levegőt szeli csupán ketté, már réges régen a másik oldalán vagyok, de a páncélzata túlságosan kemény, egyszerűen nem tudok rajta rést ütni. Kétségtelenül jelenlegi szintemen nem fogok tudni felülkerekedni a fémhulladékon, ezért más tervet kell kiötlenem. Már korábban is elhatároztam magamban, hogy nem fognak szórakozni Velem ebben a dimenzióban sem, így tartom magam az adott szavamhoz és abbahagyom a játékot. Kockázatos a terv, amit kieszeltem, lehet Ránk dől az egész építmény, ám őszintén… Érdekel ez Engem? A válasz egyértelmű, ennek megfelelően lélekenergiát koncentrálok lélekölőmbe, majd ezt követően elharsogom a Bankai parancsot. Ezüstösen kék fénynyaláb öleli körül alakom, amellyel egy pillanatra még jómagamat is elvakítom, de szerencsére minden esetben Én nyerem vissza elsőként a látásom, legalábbis eddig mindig ez történt. A kezemben tartott katana eközben átalakult egy szépen kidolgozott vívókarddá, mely könnyű, mégis halálos. Sebességem emellett a szokásos tízszeresére növekszik, mivel most a Shikai fázist kihagyva rögtön a második szintre ugrottam. Esélytelen, hogy veszítsek.
Ennek megfelelően lendülök mozgásba, már percek óta tudom, hogy mit kell tennem. A páncélruhák jó szolgálatot tesznek, ellenben van egy olyan nagy hibájuk, miszerint nem védenek tökéletesen. Az illesztéseknél, valamint a mozgó alkatrészeknél igencsak gyengék, szerény személyem pedig ezt fogja kihasználni. Valószínűleg már nem is képes érzékelni ellenfelem a mozgásom gyorsaságát, ezért is lep meg annyira, amikor a végső döfés bevitele közben nemes egyszerűséggel lenyisszantja a kézfejem, ám ettől függetlenül pengém mégis a résbe hatol. Az amputált testrész vért fröcskölve repül a magasba, azután pedig eltűnik az egyik mozgó csonthalom mögött. A fájdalomtól megtántorodva esek Neki a falnak, azután rogyok össze. Mivel tökéletesen el lett metszve az egyik főütőerem, nem sok esélyt adok magamnak a túlélésre. Habár miért is vagyok ilyen borúlátó?!
- Utsusemi. – adom meg a választ a kimúló lénynek, mialatt sértetlenül álldogálok azon a helyen, ahol korábban elszenvedtem azt az igazán fájdalmas sérülést. – Hasznos kis technika, pont az ilyen esetekre találták ki. Minden a tökéletesen időzítésen múlott, hamarabb kellett bevinnem a halálos szúrást és elshunpóznom, mint ahogy lecsaptál volna. Itt a vége, terminátor, Astala Vista!
Dotonryuu-t egy pördítés kíséretében változtatom vissza szokásos alakjába, azután fejemet forgatva kezdek el kutatni társam után. A főnök megölésével az ellenségből is kiszállt az élet, ennek köszönhetően megint rengeteg csonton kell átvergődnöm, ha el akarok jutni valahova. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy az ilyen leszámolásoknak miért mindig kriptákban kell helyet kapniuk, sokkal vidámabb lenne, ha mondjuk egy virágokkal tarkított réten eresztenénk el az indulatainkat. Jó-jó, az csak néhány másodpercig lenne virágos mező, de az pont elegendő volna az alaphangulat megadásához. Ehhez hasonló ötleteken morfondírozva rugdosom szét az utamba eső csonthalmokat, miközben valami rejtekajtót keresek, mivel a másik vaizard egyértelműen a közelemben van, bár nem érzem túlságosan a reiatsuját, elég sokat kiszívtak belőlünk azok az átkozott piócák. Visszatekintve még egy utolsó pillantást vetek a sarokban fetrengő klónomra, ami először halványulni kezd, végül teljesen eltűnik. Ki is ugorhattam volna a póttestemből a vágás pillanatában, ám az általam választott megoldás kétséget kizáróan sokkal stílusosabb volt.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 Cl0te36000/45000Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!)   Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 10:05 pm

Az a változás, amit olyan könnyen észreveszünk másokon, s oly hamar felrójuk nekik, minket szinte észrevétlenül közelít meg és kebelez be. A tudatunkba férkőzik, s nyomot sem hagyva ivódik be minden egyes sejtünkbe, hogy később még csak ki se tudjuk irtani magunkból. Körülölel és elringat, egy végtelenül kellemes, ám mégis zavaró elegyet alkotva. Olyan, mintha valaki más életét élnénk, s roppantul tetszik nekünk ez a dolog, hiszen mintha röpke szabadságot kaptunk volna. S fel sem merül bennünk a kérdés, hogy ez vajon jó-e nekünk, a körülöttünk élőknek... egyszerűen csak megtörténik, s képtelenek vagyunk meggátolni. Talán túl gyengék vagyunk hozzá, vagy túlságosan tetszik... s valahogy kétlem, hogy ugyanaz a személy maradnék a mai kaland után, mint az, aki voltam. Ugyanakkor... miért ne lehetnének nekem is felhőtlen, bohókás pillanataim? Nem nyomhatta rá a többi ember a bélyegét. Nem fogok örökké a homályban, a kétségbeesésben tébolyultan vergődni... egyszerűen visszaszerzem életem fényét, megragadom és hazaviszem, hogy tovább tartson engem a világosságban. Ilyen egyszerű az egész. Arra, hogy nincs többé, hogy baj érte, nem gondolhatok, egyszerűen nem szabad... mert ha ezt tenném, megállnék, és ledermedten bőgnék, mint egy ötéves kisgyerek. Nem szakíthatják ki belőlem a részemet... Nem engedem.
Talán pont ezért rontottam rá a fémdobozra olyan vadan, vérszomjasan, ridegen... 'vérét' akartam, látni, ahogyan a földre hull és az mohón beszívja. Azt akartam, hogy valami, ami ennek a világnak a része, legalább annyira szenvedjen, mint ahogyan a Lányom szenved valami lyukban. sikítson, halála előtt könyörögjön a végért, annyira fájjon... de csalódottan kellett rájönnöm, hogy én megint csak a sokadik, a végtelen utolsója vagyok a sorban. egy lényegtelen pont, mely könnyen félreállítható és elsöpörhető. A falakból kaparászás, mocorgás zaja árad felém, mintha egy ócska szellemkastélyban lennénk... mégis, a fejemben csak az zakatol, hogy a groteszk testet öltő csontok is biztosan Yucit akarják. Lemondó sóhajom vége azonban meglepettre sikeredik, hiszen engem is támadnak, s védekezésre kényszerülök, csak hogy döbbenetemnek hangot adjak. Mégis, kérem szépen... hogy létezik már az, hogy a csontokba Ne marjon bele a mohó penge? Mind tudjuk, melyik a keményebb s az élesebb, az erősebb! Pupillám a döbbentettől kitágul, majd meg is értem a dolgot, hiszen tekintetem eddig teljesen elkerülte a kékes derengés. Mágia... Sosem volt vele különösebb bajom, mindig is szerettem, s néha eljátszottam azzal a bohókás, gyerekes gondolattal, hogy emiatt kis részben talán még boszorkánynak is nevezhetem magamat... na de ebben a pillanatban a fenébe kívántam az egészet. Dühösen sütöttem meg egy-egy kidouval a zanpakutuomnak ellenszegülő csontokat, s követtem figyelemmel, hogy a páncélos őrmester betámadja kedvenc vizardomat. bosszantott, hogy mindig, mindenki csak másodlagos veszélyként tekint rám, s csak meg sem fordul az ellenfél fejében az, hogy én is tudnék neki fejfájást okozni. Biztosan azért, mert nőből vagyok... :/ Hülye sztereotípiák... mindegy végülis, mert nem nekem lesz ciki, mikor bebizonyítom az ellenkezőjét. Neutral
Tekintetem megakad az oldalsó résen, s körbepillantva ellenőrzöm, vajon ki látná, hogy eltűnök. Fogas kérdés... vajon a csontmatyik látnak? Képtelen lettem volna rá helyes választ adni, de úgyis mindjárt megválaszolódik a dolog magától. Shunpora váltva oldalazok el a járat felé, miközben párszor feláll a hajam a felém forduló koponyáktól és a falat kaparászó láthatatlan mancsoktól - karmoktól. Ha nem töltené ki a fejemet ennyire a könyv, minden bizonnyal rég összeféltem volna magamat. Vagy éppenséggel élvezettel szemléltem volna a horrorfilmbe is beillő jelenetet, hangulatfüggő a dolog...
S lám, egy rosszul kifaragott kőoltáron, míves tartón ott áll a poros, vaskos, halvány derengést adó könyv. Szinte megbabonázva nézem- egy ilyen papírhalmaz miatt öltek meg annyi ártatlan gyereket? Csak gratulálni tudok hozzá... legszívesebben apró darabokra téptem volna minden lakóját ennek a dimenziónak, amiért kezet mertek emelni azokra a gyerekekre... s legfőképp az én lányomra. - -
Közelebb lépek- szinte már nyúlnék a könyv után, hogy megragadva iramodjak kifelé, amikor valami rossz érzés kerít hatalmába. Tényleg csak... ennyi lenne az egész? Semmi ára nem lenne annak, hogy ezt az ős igékkel teli könyvet elvigyem innen? félreértés ne essék, szándékomban nem állt súlyos árat fizetni érte! csupán furcsállottam a dolgot, s fejembe óhatatlanul belopózott pár rémkép. felesleges volt 'Mi lesz, ha...?'- kezdetű gondolatmenetekkel kínoztam magam a félhomályos, fáklya fényétől alig megvilágított helyiségben. Közelebb léptem, csak hogy a kaparászás hangja még inkább felerősödjön s valami morgás is támadjon, ami mintha mindenfelől jött volna. Le se tagadhattam volna, hogy a hátamon futkos a hideg, hiszen zanpakutuomat markoló kezemre pillantva máris lenyelhettem a tényt, mely szerint bizony, én libabőrös vagyok. Csak reméltem, hogy Yuci már szelektált hulladékot gyártott a törzsőrmester páncélzatából, s képes lesz belőni megcsappant reiatsujú személyemet és hamarosan megtalál... Nem mintha szükségem lenne segítségre, csak na. Kell valaki, aki cipelje a könyvet helyettem. :/
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 Cl0te6000/15000Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!)   Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 EmptyKedd Feb. 08, 2011 8:12 am

Sejthető volt, a cero már elég hatásos arra, hogy Rei utat törhessen magának. Ugyan lidérc énjét – valószínű, a véletlenek összetett hatása végett – sikerült visszaszorítania többé-kevésbé meggyötört, kimerült testébe, eme – általa először használt – támadása még csak nyomába sem ért annak, amit anyja képes lenne használni, ha szükség lenne rá. Hiszen ő olyan csodálatos! Nem is kérdés, Rei-chan legnagyobb álma, hogy minél inkább rá hasonlítson. Bár valószínű, szőke fürtjei csak fiatal korával járnak, s mire idősebbé válik, megörökli édesanyja dús, sötétbarna lombozatát, jelenleg a kislányt cseppet sem érdeklik afféle jelentéktelen apróságok, miszerint nincs rajta a cipő, amibe reggel még édesanyja tuszkolta bele, ezért újra s újra belelép útjába kerülő kavicsokba, szilánkokba, idegen anyagokba, melyek felsértik vértől s kosztól egyaránt mocskos bőrét. Bár eddig ritkán vette magára, ha a sok sárban és pocsolyában ugrándozástól kicsit piszkosabb lett, mint a kelletténél. Különben is, mi lenne jobb egy kellemes, esős estén annál, hogy a mami megfürdesse a meleg kádban az átfázott, kimerült, de minden bizonnyal nagyon vidám kislányt? Talán ez is egy ilyen este. Talán csak most is arra kell várnia, hogy a pocsolyába beleragadt, elhagyott cipőjét és a fán felejtett Sakutarot le tudja szedni, hogy aztán a mami zavart fejcsóválással mosolyogjon rá és hurcolja befelé az előkészített fürdő felé – hisz amíg nem teljesen tiszta, addig csak nem ülhet oda az ebédlő asztalhoz! S mégis milyen éjszaka lenne az, amikor az elalvásban nem segít a kakaó kellemes, krémes, édes utóíze?
A látott képeket legszívesebben kitörölné emlékezetéből. Igen, felismerte egykori cellatársát, kinek akaratlanul is lábára lépett, s fejjel előre esett. Mégis felállt, újra felemelkedett, s még ha teljesen ki nem egyenesedett, még ha izmaiba nyilalló fájdalom is jelezte tűrőképességének határát, még ha a sírástól még levegőt is alig kap, még ha tényleg úgy érzi, nem bírja tovább, s csak egyszerűen véget akar vetni ennek az egésznek, akár saját, apró, még alig égő életének lángját is kell kioltania a végleges békén hagyás elérésére, akkor is tovább lép, fut, elfele, hisz vannak, akik számítanak rá. Hiszen neki van még egy rendeltetése, mármint azon kívül, hogy ő a Chizuki ház felügyeletes királylánya, és hogy ő ismeri a legszebb meséket. Ő egy shinigami, méghozzá a harmadik osztag… valamelyik tisztje. Ugyan az Akadémián sosem járt, kardjának képességét hihetetlenül hamar felfedte. Nem is csoda mindez egy kapitány és egy hajdani espada örökösétől. Így hát jogot nyert, shinigamiként – a szülői óvás ellenére – teljes körű jogai vannak. Ezzel együtt felelőssége, kötelezettségei! Ha ő nem cselekszik, vajon ki fogja megmenteni a többi gyereket a gonosz, otromba, csúfos, egyfejű gyíkbácsiktól és gyíknéniktől? Nem várhatja meg, míg a világ legeslegmenőbb szuperhőse, Pimpinkin bácsi megérkezik azzal a felkiáltással, hogy „Szevasz, Tökmag, jöttelek megmenteni!” Surprised Cselekednie kell, hiszen Pimpinkin késik. Mert el fog jönni, az teljesen biztos, egyszerűen érzi. Tudja azt is, hogy annyira messze nem is lehetnek. Ugyan Rei-chan még nincs tisztában azzal, hogy a két hős lélekenergiáját észleli, hiszen még túl fiatal, hogy pontosan megértse ezeket, de tudja, hogy ott vannak, a közelben, és hogy azért küzdenek, hogy őt megmenthessék. Mert el fognak érte jönni.
Már nem is figyel arra, kikkel találkozik; jobb nem látni, csak feltartanák útjában. Eleget látott, többet is, mint amennyit valójában kívánt, s az újabb holttestek képeit mintha egyszerűen kiradírozná elméje. Szelektív látása elegendő ahhoz, sikeresen megérkezzen a többi gyerek cellájához. Nem tudja, hogyan sikerült megtalálnia az utat, de nem is gondolkozott rajta nagyon; talán csak ösztönösen tudta.
Teste emlékszik a rácsokra, még ha elméje nem is. Nem ér hozzájuk… S ugyan kardja nincs nála, nem zavarja, inkább menekülő utat keres. Gyilkossá azonban nem fog válni, még ha ezek a szörnyetegek csak rosszat tettek ellene. Nem fogja bántani a két őrt, s mivel most hollow ereje erősebb, sokkal erősebb shinigami részénél (hiszen kardját is elkobozták, nincs nála), néhány gyenge, ám hatásos bara-val robbantja szét a rácsokat, s negaciónnal teszi saját magát érinthetetlenné. Hiszen így tökéletes védelmet tud biztosítani magának, de a többi gyereknek is anélkül, hogy bárki a továbbiakban megsérülne. S miért is várna, míg visszacipelik őket az átjáróba? Gargantát ő is tud nyitni… Bár kétséges, ebben a világban képes-e rá, most már semmit sem veszíthet, vagyis nincs kockázat. Kívülről érinteni az őrök se őt, se a többi gyereket úgy sem tudják. S ha sikerül terve, gargantán keresztül megléphet Karakurába az összes gyerekkel – még ha neki is kell cipelnie a sarokban kuporodó kislányt, akinek a helyén nemrég még ő gömbölyödött össze ugyanúgy.
Vissza az elejére Go down
Grimmjow Jeagerjaques
Mesélő
Mesélő
Grimmjow Jeagerjaques

Férfi
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Oct. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Csúnya, csúnya mesélő...
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 Cl0te0/0Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 29y5sib  (0/0)

Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!)   Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 EmptySzomb. Feb. 12, 2011 3:30 am

Yuusuke roppant elégedetten szemléli a látszólagos végkifejletet, hiszen lényegében meg sem kellett magát erőltetnie azért, hogy legyőzze az ellenfelét. Ehhez azonban kétségtelen, az járult hozzá, hogy az idő eljárt a már több ezer éves őr felett, aki az idők kezdetet óta őrizte a helyet. csak hogy a helyzet letisztázódjon, a csontok mire földet érnek, leginkább krétaporra emlékeztetnek... Ám diadalérzete lassan elül, és felmerül benne az ötlet, hogy meg kellene keresni társát, aki eléggé rezignált állapotban lehet. Lélekenergiáját gyengén érzékeli, egyre halványulóbban, ami egyértelmű jelzést ad társa állapotáról. Ő is megpillantja az oldalnyílást, s határozott léptekkel igyekszik felé, csak hogy az értetlenség telepedjen rá vonásaira: minél közelebb ér a bejárathoz, egyre erőteljesebben sötétedik el az, és a korábban, a kapunál tapasztalt "izzás" is megjelenik. Ám kétségtelen, hogy Maya odabent van- ám semmiféle hang nem szűrődik ki odabentről, hiszen a mágikus erőtér nyilván tökéletes hangszigetelést is ad. Környezete azonban nyilván biztosítani akarja, hogy igenis, történik bent valami, hiszen a falból már nem kaparászás zaja ér el hozzá, hanem sokkal inkább morgásé, ami végül apróbb sikításokká erősül. Ami el is kezd halkulni, elhalóan, végül pedig a nyíláson is képes lesz bemenni, csak hogy szembe találhassa magát az oltárnak dőlő társát vérző csuklóval, és a könyvből kiemelkedő 'csápokat', melyek a vért nem hagyták kárba veszni. Érdekes azonban, hogy - mivel talán már nem kellett nekik több az életet adó folyadékból-, visszahúzódásuk után a sebek begyógyultak, áldozatuk eszmélete azonban nem tért vissza. Yuusuke feladata egyértelmű: ájult társát hátára véve kell eljuttatnia a könyvet a papnőnek, s ezáltal visszaszereznie keresztlányát.
Kiindulási pontjukhoz, a 'palotához' visszaérve azonban kénytelen szembenézni a ténnyel, mely szerint Rei-chan a gyerekekkel együtt visszament Karakurába, mivel sikeresen likvidálta a lelkét/testét bitorló démont. Így már csak önmagát és az ájult anyát kell hazajuttatnia, amit egy nagy keggyel, számukra megnyitott kapun keresztül meg is tesz- természetesen csak azután, miután kiguberálta Sakutarot és a lány eltűnt kardját az elveszettség homályából.


VÉGE
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!)   Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 EmptySzomb. Feb. 12, 2011 8:27 am

Nos, mivel szóltatok, hogy véget ért a küldetés, jöttem is lezárni ^^

Közmegegyezéssel kaptok 1500 lélekenergiát (Yuu-chant kivéve persze, akinek tökéletesen megfelel a 499 lp is xD), valamint 2000 ryout.

Gratulálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!)   Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tiltott igék könyve (LEZÁRVA!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-