-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Társalgó és olvasószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aori Yuusuzumi
4. Osztag
4. Osztag
Aori Yuusuzumi

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 8
Age : 40
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te10000/25000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (10000/25000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 4:45 am

Az osztag második legnagyobb helyiségébe léptél be, sok puha és kényelmes fotelt látsz, amibe "belesüppedve" akár több órahosszát is beszélgethetsz bárkivel Smile középen pedig egy asztal található. A falon szép természeti képek vannak(pl: vízesés, hegyek, virágok...stb.), és több száz könyv a könyvespolcokon arra vár hogy a kikapcsolódni vágyó shinigamik a kezükbe vegyék. Gyógynövényekkel foglalkozó könyv is akad bőven ha valaki éppen tanulni szeretne. Smile
Vissza az elejére Go down
Amatsu Shin
1. Osztag
1. Osztag
Amatsu Shin

Férfi
Leo Hozzászólások száma : 21
Age : 183
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te5000/15000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (5000/15000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptySzomb. Okt. 01, 2011 10:32 pm

~...Hát megvagy végre, hugica...~


Valahol az első osztag mélyén, egy szobában, sok papír alján egy kéz mozog. Az én kezem. Lassan hol köröket, hol pedig "X" jeleket rajzolva. És ez egy fontos dolog.
- Iksz, ó, iksz, ó, iksz... Nyertem! Végre nem döntetlen! - emeltem fel a kezemet mutató és középső ujjammal egy "V" betűt formálva. Szükségem volt erre a győzelemre ahhoz, hogy folytatni tudjam megkezdett dolgaimat. Stratégiai képességeimet próbálom fejleszteni, bár olyan tesztekkel amiket meg tudok oldani eléggé nehéz, hisz nincs bennük kihívás. De nem tehetek róla, hogy ezeket magamnak kell összeállítani, mert más nincs akit megkérjek jelenleg és így eléggé könnyűek.
- Kedves Shin-kun! .... Baráti köszönési mód. Általában nem hivatalos levelekben használatos..... Várjunk csak!- kerül a kezembe egy nem általam írt dolog és a megszólítás elemzése után rá is jövök, hogy ez tulajdonképp egy nekem címzett levél, csak azt nem értem, hogy hogy és mikor került ez a lapjaim közé. Talán addig míg bealudtam? Lehetséges. De ez esetben valaki járt a szobámban. >.>
A levél tüzetes elolvasása és kielemzése után, lelkesedő örömmel indulok neki, hogy elhagyjam a szobámat és megleljem elveszett rokonomat. Útközben természetesen magamhoz veszem zanpakutoumat és míg azzal ügyködök, hogy azt felkössem az őt megillető helyére elfelejtem kinyitni az ajtót, így sanyarú találkozásban lesz részünk.
- Néha igazán kinyithatnád saját magad, legalább ilyen helyzetekben. - súrolom meg kissé piros árnyalatot nyert képemet, miközben kilépek a helyiségből.
A hirtelen rám támadó vakító napsugarak ellen először kezemmel védekezek, míg a másikkal sikerül zsebemből előkotorásznom a napszemüvegemet. Eme kiegészítőnek hála látásomat is visszanyertem így abban a tudatban indulhattam el a célállomás felé, hogy senkivel sem fogok összeütközni vagy valami hasonló.
Szerencsére a negyedik osztagig való eljutásom zökkenőmentesen ment és útközben még egy cigarettát is sikerült elszívnom, így határozottan normális kedélyállapottal léptem be az osztag területére.
- Elnézést, beszélhetnék a hadnaggyal? - tértem egyből a tárgyra, mikor elkaptam egy épp arra felé kószáló tisztet. Már csak azt kellett kitaláljam, hogy milyen ürüggyel oldjam meg azt, hogy valóban találkozzak vele.
- Igen, van időpontom kérve. - hazudtam szemrebbenés nélkül, mintha teljesen normális dolog lett volna. A tiszt egy pillanatig még próbálta vizsgálni a szemeimet, amit a napszemüveg takarásában úgysem láthatott, majd vállat vonva jelezte, hogy kövessem. Természetesen szótlanul tettem mindezt, egészen míg egy társalgószerű szobáig nem vitt ahol közölte velem, hogy üljek le és várjak. Más választás nélkül, mivel nem akartam random eltévedni ebben a beteglabirintusban, így leülve egy kényelmes ülőhelyre dőltem hátra és vártam. Közbe olyan értelmetlen gondolatok szállingóztak a fejemben, hogy mi hogyan fog történni, meg hogy ki mit mond és ilyesmik. Meg aztán olyan is, hogy mi van akkor, hogyha nem ő jön, vagy nincs ideje jönni, vagy küldenek egy kidobó fiút. Na ezen az utolsón egy jót nevettem. Nem az előítéletek miatt vagy valami, de nem igen tudok elképzelni egy izomagyú 4. osztagost. Az úgy nézne ki, mint süni a lufigyárban.
- Üdv, hugica! - intek a belépő hadnagynak és az arcomon egy széles mosoly is megjelenik. Szerencsére nem változott sokat azóta, hogy utoljára láttam, pedig elég rég láttam utoljára. Abban meg csak reménykedhetek, hogy megismer, hisz én feltehetőleg változtam, vagy nem tudom. A lényeg az, hogy megtaláltam őt végre.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te7300/15000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (7300/15000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyPént. Okt. 28, 2011 6:44 am

~ Bátyuuuuuuuuus? o.o ~


Róla még nem is meséltem, igaz? Pedig nekem van egy bátyám is, tényleg, egy igazi! Élő, eleven, és tökéletes *.* És éppen ezért, én...én... én... nem... szóval egyszerűen... nem lehetek hozzá méltó, hozzá fogható! >.< Ha próbáltam is elfelejteni, amit... végül is tettem, talán nem is sikerült teljesen, vagy nem tudom; mélyen mindig is bennem lehetett, és tudom, nem kellett volna, és nagyon gonosz dolog az ilyesmi, és szörnyűség, de... de ha végre őszinte akarok lenni, valóban, teljesen, be kell ismernem, hogy én... én el akartam felejteni őt. És... és olyan nehéz annyi idő után egyszer csak erről beszélni, de... elfojtani csak rosszabb: menekülni olyasmi elől, amit nem volna szabad kitörölni a szívünkből, mert egyszerűen hálátlanság ilyet tenni, borzalmas! Mármint rémes dolog úgy tenni, mintha nem is élt volna egyikük sem, mintha nem lett volna családom, ők nem ezt érdemelnék! T.T
Mert régen, régen minden rendben volt, mert éltem, és ő is élt, boldogok voltunk mi ketten, bizony, mintha a világ csudaszép, csudajó hely lenne - mert nekem az volt, hiszen Shin azzá tette. Képes volt rá. Egyszerű ember volt, mint bárki más, mégis sokkal több! *.* Mert még annál is régebben, nagyon-nagyon régen, még egészen kicsi koromban, nem csak mi voltunk, voltak szüleink is, mint mindenkinek; aztán meghaltak, illetve... számomra egyszerűen csak eltűntek. Talán mert soha, soha nem fogtam fel ezt a tényt teljesen, (nem is olyan egyedüli eset, elvégre sok ember veszti el a szüleit >.<), én mégsem tudtam elfogadni, nem mertem végiggondolni - inkább a bátyám szeretetébe menekültem, aki mindent megtett, hogy ne érezzem a hiányukat. És én gyenge voltam ahhoz, hogy ebből a gyönyörű, békés burokból kibújjak >.< Féltem tudomásul venni, hogy nincsenek, pedig... pedig ők amíg csak éltek, igyekeztek boldoggá tenni. Szörnyű, hogy ezt tettem, hogy úgy tettem, mintha soha nem lettek volna, pedig megtörtént, és... hiszen olyan sok idő eltelt azóta, ha Shin nem bukkan fel, előbb-utóbb, azt hiszem, tényleg elfelejtettem volna őket. Ahogy magát a testvéremet is, iszonyú, borzalmas! >.< Régen annyira logikusnak tűnt, hogy nem beszélek róluk, elfelejtem őket, de már... már nem tudom, hogy hihettem ezt, vagyis... hogy lehettem ilyen gyáva. Ostoba, lelketlen személy vagyok! T.T Szóval... azt hiszem, most sírhatnék, de... akkor inkább az önsajnáltatás helyett elmesélem teljesen, hogyan is történt. De szembenézni a hibáimmal, önmagammal, meg ilyesmi... olyan nehéz T.T Nagyon, igazán.
Összevissza csapongó fenti gondolataimból kihámozható tán, hogy hosszú-hosszú időkkel ezelőtt, második gyerekként érkeztem erre a világra, vagyis az emberi világba, mert, mint annyian, én is emberkegyerekként kezdtem pályafutásomat. És éldegéltem, cseperedtem, miközben ők hárman - a szüleim és a bátyám - vigyáztak rám, elhalmoztak a szeretetükkel... mindez, szeretve lenni, természetes volt nekem. Mert önmagukban talán nem voltak semmiben sem különbözőek másoktól - bár a bátyám már akkor is nagyon ügyes, erős volt *.* -, képesek voltak olyanná tenni a világomat, amilyennek mindenkiének lennie kéne; egy igazán boldog, békés gyermekkort teremtettek csakis nekem, csakis azért, mert szerettek! *.* Nem tudom, miért nem vagyon olyan erős, mint ők... én nem tudnám ezt megtenni, gyenge vagyok, kicsi ehhez, pedig nekik sem volt könnyű, sőt! Élték boldog-szomorú életüket, mint bárki más; Shin pedig... Shin csak még erősebb lett, miután a szüleinket elvesztettük. Kettőnk helyett gyászolta őket, mert nekem - borzalmas kimondani - bár kezdetben sírtam utánuk, sosem hiányoztak igazán. Volt egy testvérem, aki mindent magára vállalva, saját idejét, erejét feláldozva elkövetett mindent azért, hogy ne legyek szomorú; képes volt megőrizni az életemet a maga csendes tökéletességében, és nekem másra nem volt szükségem. Miközben elrejtette azt, amit ő érezhetett... Hiszen a... a szüleink voltak, akik meghaltak, a bátyámnak pedig volt szíve, nem úgy, mint nekem. Ahogy nagyobb lettem, persze kezdtem megérteni, felfogni, mi történik, egyre inkább észrevettem, mennyit tesz értem a bátyám, próbáltam segíteni is, ahogy csak tudtam, minél kevesebb gondot okozni neki - visszaadni neki kicsit abból, amit kaptam. De nem sikerült, mindent tönkretettem, mert ostoba, figyelmetlen gyerekként voltam olyan felelőtlen, hogy botor módon sétálgatva, egyensúlyozva, lezuhanva... meghaljak. És megijedjek. És elszaladjak. És, ami a legszörnyűbb, cserben hagyjam... >.<
Miután rájöttem, mi történt, eszembe jutott, hogy micsoda fájdalmat okozhattam neki ezzel, elmenekültem, gyáván elfutottam, vissza sem mertem menni a környékre... nem akartam látni, hogy gyászol, nem akartam látni, mivel járt az óvatlanságom, hogy szembesüljek egy aprócska, súlyos tettem következményével - hát elmentem. S minden percben, ami ezután elmúlt, minden percben egyre mélyebbre temettem magamban az érzéseimet, hogy mennyire szeretett, és hogy én mennyire szerettem, hogyan próbáltam szeretni; emlékké lettek, amik lassan halványultak, eltünedeztek, mintha sosem lettek volna. Mélyen szunnyadó, észrevehetetlen bűntudat, saját hálátlanságom szégyene, és pár emlék maradt csak mindabból a sok szeretetből és jóságból, amit adtak; és felépült az új világom: korántsem olyan szép, mint az egykori, de nem hiányzott semmi. Csak belül, leges-legbelül, néha megmoccant valami, fájdalmat okozva, de minduntalan elmúlva, észrevétlenül >.< Aprócska űr volt, üresség, elfedhettem, de nem tudtam eltüntetni annyira, hogy néha ne kapjam azon magam, hogy elmerengek a semmibe, mintha keresnék valamit, csak nem tudom mit - hiszen azt hittem, tökéletes az életem, és az is volt! De nem teljes.
Pedig Shin érzései, szemben az enyémekkel... nem múltak el, ő keresett engem! És megtalált, visszakaphattam őt, pedig annyira, de annyira nem érdemelném meg, mindazok után, amit tettem... >.< Hogy tudott annyira szeretni, ha én cserben hagytam? Mintha csak álom lett volna, egy szép napon visszatért, váratlanul, az égből! *.* Szóltak, hogy valaki beszélni szeretne velem, siettem tehát a társalgóba; biztos voltam benne, hogy valami sürgős dolog lehet, ha odáig fajult a dolog, hogy rám van szükség... a többiek nyilván mással foglalkoztak, ezért már csak én maradtam, aki segíthetett - megtisztelő, de hatalmas felelősség az ilyesmi! Ilyenkor mindig félek, remélem, hogy nincs semmi baj, vagy hogy tényleg tudok segíteni... Most is olyanok jártak a fejemben, hogy van-e nálam géz, ha valahova el kell rohannom, vagy hogy esetleg kifelejtettem-e valami fontos iratot a leadandók kupacából... Csupa-csupa hétköznapi dolog, de ez... ez nem! Sohasem gondoltam volna, hogy megtörténhetik: belépek a társalgóba, felemelkedik egy magas, erős fiatalember, és mosolyogva megszólal a bátyám, az én bátyám hangján, az én bátyám nevetésével:
- Üdv, hugica!
Először el sem hittem. Csak bámultam, néztem, hogy ő... ő Shin, tényleg ő az! o.o Aztán, mintha vulkán tört volna ki bennem, még ha közhelyes is ez a hasonlat, hirtelen megrohant mindaz, amiről azt hittem, sikerült elfelejtenem:, a szeretete, az én megbocsáthatatlan hálátlanságom, minden! >.< Boldog voltam, de... de úgy szégyelltem magam, hogy csak annyit bírtam elrebegni:
- Shin... Shin-kun? o.o
Aztán hirtelen sírni kezdtem. Nagyon. Nem bírtam abbahagyni... csak álltam meredten, könnyezve, mint valami gyerek, aki valami rosszat tett, és szembesül vele... még ha ennek a gyereknek több száz év is kellhet, hogy rájöjjön, mekkorát hibázott. És az a legrosszabb, hogy ha még tudom is, milyen borzalmasan viselkedtem olyan sokáig, nem tudtam nem örülni neki... T.T
Vissza az elejére Go down
Amatsu Shin
1. Osztag
1. Osztag
Amatsu Shin

Férfi
Leo Hozzászólások száma : 21
Age : 183
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te5000/15000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (5000/15000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyHétf. Dec. 26, 2011 7:29 am

~...Hát megvagy végre, hugica...~


A várakozás... hosszú. Ráadásul senki sincs akivel beszédbe elegyedhetnék addig, amíg feltehetőleg a hugicám, meg nem érkezik. Bizonyára sok dolga van, hisz hogy ne lenne sok dolga úgy, hogy ő a 4. osztag hadnagya. Azért az egy elég nagy dolog, hisz sok shinigami életét képes megmenteni másodpercek alatt.
Hogy elüssem az időt inkább a nézegetés mellett döntök, hisz nem szeretnék levakarni magamról egy csapat negyedik osztagost azért mert csak úgy rágyújtok az épületen belül. Bizonyára rögvest nyakon öntenének legalább egy konténernyi vízzel aztán kiállhatok a napra száradni. Miután a természetképeket kellően áttanulmányozom a könyveket veszem célba. Sajnos semmi olyasmit nem találok ami elnyerné a tetszésemet. Miért nem tartanak valamilyen újságokat vagy napilapokat amiket az ember várakozás közben olvashat? Egyáltalán miért nem tudom felfogni, hogy mit írnak ezeken a könyveken? Azt hiszem van olyan dolog ami túltesz a képességeimen, mint például ezek a könyvek!
Szerencsére húgom érkezése megment az elkövetkezendő agyzsibbasztástól, bár arra semmiképp sem számítottam, hogy sírni kezd. Azt még megértettem volna, hogyha szellemként lennék itt, de amúgy ez magas volt nekem. Úgy számítottam, hogy a nyakamba ugrik "Rég láttalak. hogy vagy mindig?" aztán beszélgetünk. Bár őt ismerve nem is csodálkozom, mindig is kilógott a sorból kicsit, de így volt az aki.
- Na ne bömbölj már. Nem vagy kisgyerek. Szép nővé értél. - sétáltam oda hozzá és leosztottam neki egy buksisimit. És igen, valóban egy szép nővé érett és úgy tűnik, hogy a kemény munka fogalmát is megismerte, hisz mint shinigami és mint a negyedik osztag tisztje ez szinte kötelező. Hogy ez meglep-e engem? Cseppet sem, hisz mindig is tudtam, hogy van benne potenciál, csupán nem használta ki.
- De ahelyett, hogy itt álldogálunk sétálhatnánk egyet. Attól még nem dől össze a világ. - töröltem le az arcáról az egyre csak generálódó könnyeket, bár ez elég értelmetlen munkának bizonyult, hisz a könnyek csak nem akartak elfogyni. Talán nem ártott volna egy vödröt is hozni, hogy legyen mibe felfogni őket vagy valami.
- Gyerünk, szedd össze magad, na. - adtam be a derekamat és öleltem meg végül, valamint a hátát lapogattam és simogattam, hogy lenyugodjon. Elképesztő, hogy még ennyi év után is nagy testvérként kell viselkedjek, mintha ő még mindig az a kislány lenne aki régen, pedig biztos, hogy nem az, de most nagyon is azt az arcát mutatja. Különben is, milyen példát vesznek a beosztottjai róla, hogyha hadnagyként ennyire elengedi az érzelmeit?
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te7300/15000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (7300/15000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyPént. Ápr. 27, 2012 10:50 am

~ Bányuuuuuuuus! T.T ~

Szegény, szegény Shin-kun, mennyit sírhattam! >< Borzalmas, még mindig csak gondot okozok neki… Ráadásul igazán megdöbbentnek tűnt, hogy én miért zokogok, amikor örülnöm kéne… Ez még úgy is feltűnt, hogy közben életem legintenzívebb könnyáradatát produkáltam, szóval valóban nagyon meglepődhetett. Jobban belegondolva, persze, tényleg ijesztő, elvégre én nem szoktam sírni; alig sírtam, amíg éltünk, mert nem volt rá okom – azóta pedig azért nem, mert ez nem segít semmit. Nem is hittem volna, hogy ennyire elkaphat ez a… nem is tudom, mi. Túl hirtelen jött túl sok érzelem ahhoz, hogy uralkodjak felette, azt hiszem, ez lehetett az oka, mindenesetre nem bírtam abbahagyni, bátyuskámnak kellett rám szólnia, hogy ne bömböljek már. Mindig is tudtam, hogy ő ilyen erős, és hidegvérű, és nyugodt; és valahol, tudat alatt, ezt meg is jegyeztem, nagyon-nagyon büszke voltam rá, hogy megmaradt ilyen nagyszerű léleknek, elvégre nagyon nehéz lehetett neki, bárki más belerokkant volna abba, amit neki át kellett élnie! >< Én például biztosan utánahaltam volna, ha vele történt volna valami… De ő élt, és megnőtt, igazi, nagy felnőtt lett *.* Biztosan rengeteg izgalmas dolgot csinálhatott, mióta nem láttam, és kiskoromtól biztos voltam benne, hogy még nagy ember lesz belőle, olyan, akire mindenki felnéz, és tisztel; hogy jó ember lesz, nagyon jó ember, és most, hogy láttam, tudtam, hogy az is.
Csak nem értettem. Meglepve pislogtam fel rá, miközben a fejemet simogatta; azt mondta, hiszen azt mondta, hogy szép nővé értem – de hát nem! Én igazán, hiszen nem is fejlődtem semmit, mióta elvesztettem őt, szép sem vagyok, hogy láthatott akkor ilyennek? Senki sem mondta ezt nekem - talán mert nem ismerhettek régen, viszont, ami azt illeti, én sem éreztem, hogy bármit is haladtam volna előrébb az elmúlt évek alatt. Vagy csak nem vettem volna észre? o.o Shin-kun… Shin-kun nem szokott tévedni. És nem hazudna nekem. De hát akkor igaza lenne? Én mindig is csodáltam őt, bíztam benne, és nem csalódtam benne soha, tehát hinnem kell neki… Ő olyan, mint régen, csak jobb; és ha akkor bíztam benne, nincs okom kétkedni most sem, igaz? ><
Egyszerre csak rájöttem, hogy ha tényleg felnőtté értem, akkor amit teszek, tenni készülök, már nem elég, most, mint egy nagyobb Yuki-chan, nem bújhatok el megint, ezúttal az ő végtelen tiszteletébe. Talán végre meg kéne próbálnom méltónak lenni hozzá? Ez addig sosem jutott eszembe, pedig… tulajdonképpen teljesen ésszerű dolog, sokkal korábban rá kellett volna jönnöm, hogy ez így lenne helyes! >< Ebből is látszik, milyen elveszett voltam idáig nélküle. Csak persze elgondolni mindezt sokkal könnyebb volt, mint megvalósítani; mert hiába próbáltam, nem bírtam abbahagyni a sírást, egyszerűen zokogtam és zokogtam és zokogtam... Lassacskán azért hüppögéssé szelídült érzelmi kitörésecském, hiszen bátyuskám nagyon igyekezett megvigasztalni, s mire megölelt, már arra is képessé váltam, hogy akadozva megszólaljak.
- Shin-kun, én annyira, de annyira… nagyon-nagyon sajnálom… ><
Majdhogynem újra könnyekre fakadtam, de hát nem, mert ezt nem szabad, mert ha ő erős, és én a hugicája vagyok, nekem is erősnek kell lennem. Legalább meg kell próbálnom.
- Kimenjünk a kertbe? Nem… nem fogok sírni, ígérem. Csak úgy meglepődtem, mert… régen láttalak, és… és nem is hittem, és… nagyon megnőttél, tudtad? *.* - néztem rá csillogó szemekkel, az arcomat törölgetve. Már-már mosolyogni is tudtam, hiszen tulajdonképpen az ilyesmi nagy öröm, igazán nagy – olyasmi, amin legalább annyit lehet sírni, mint nevetni. Esetleg mindkettőt, de csupán könnyezni… valóban nagyon kislányos dolog volt. Nem méltó egy olyan felnőtt emberhez, mint Shin bátyám, elvégre mit gondolnának róla, ha látnák egy síró lánnyal? Nem-nem-nem, azt igazán nem hagyhatom! Bárki mellett sírhatok, de mellette nem >< Legszívesebben azonnal karon ragadtam volna, mint régen, húztam volna ki a sétálni, hogy menjünk! Hogy menjünk ki a kertbe, hiszen az gyönyörű, és az osztag is, és mindent meg akartam neki mutatni! *.* Menjünk, és meséljen el mindent, ami vele történt, mert… Hiszen olyan sokáig nem is gondoltam-gondolhattam rá, annyi mindenről lemaradtam! Igazi felnőtt férfi lett belőle, biztosan rengeteg veszélyes küldetésen járt már *.* Ő tényleg olyan… olyan igazi shinigami. Én sosem voltam benne biztos, hogy tényleg jó lehetek, mert… nem voltam kiemelkedőbb senkinél Rukongaiban. csupán szerencsém volt, hogy segítettek nekem ide kerülni. és ha nem lennék itt, ugyan mikor találkozhattam volna újra Shin-kunnal? Bár nagyon ügyes, biztosan megtalált volna úgy is, efelől kétségem sem volt. Csak meséljen, meséljen el mindent! Még ha közben végig gyötörni is fog a bűntudat, hogy meg sem próbáltam bármit is megtudni róla… én nem fogok elbújni, mert ő erős, és nem érdemli meg, hogy a húga gyáva legyen ><


// Bocsánat a kimaradásért, meg a gyenge posztért, teljesen elszoktam az írástól T.T //
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 6:33 am

Mumus-kór-láz? o.O?
Találkozás Kavicskapitánnyal

A vizsga elején, valamint közben Shiroichi Anao kapitány, mintha nem lett volna jól, így azt gondoltam ki, hogy a vizsga után közvetlenül odamegyek hozzá, viszont sajnos egy-kettő dolog közbe jött, ilyen például a haori átvétele, valamint az osztag elmaradt papírmunkái. Így sajnos kicsit elhalasztódott a Juubatai kapitányának a kivizsgálása. Oh! Valamint majdnem egy teljes napot bajlódtam el azzal, hogy megtaláljam a megfelelő módját annak, hogy egy találkozóra invitáljam Shiroichi-taichout. Végül arra jutottam, hogy pokol lepkét küldök neki, miszerint arra kérem, hogy jöjjön el a Yonbantaihoz. Azért erre a megoldásra jutottam, mivel a levél küldése abban mondott csődöt, hogy hogyan juttatnám el hozzá? ~Valamint valami furcsa ártó kidou szabadulhatott el az osztaguk területén, mivel szokatlanul sok a tűzzel kapcsolatos baleset arra felé… Küldöncöt mégse küldhetek, hiszen annyira nem vészes fontosságú a dolog. Meg látogatni sem merem, mert mi lesz, hogyha pont akkor lesz szüksége az osztagomnak rám, mikor én nem vagyok a közelben? O.O! Így maradt a pokol lepke! ^^~ Bár ezzel is volt egy apró bajom.
- Hogyan kell megidézni a lepkéket? O.O?! – Még szerencse, hogy a társalgó ezen a részén egyedül voltam, valamint csupán fél hangos voltam, mert elképzelni sem merem, hogy az osztagtársaim mit gondolnának rólam, hogy mégis milyen bolond került a kapitányi pozíciójukra, aki még magában is beszél?
~ Szoktál te magadban beszélni. Razz – Viccelődött Ginyuu-san.
~Jó, de akkor tényleg magamban beszélek, és hozzád, hozzátok. És ez nem vicces!~
Ja, hogy mit keresek én a társalgóban? Igazából magam sem tudom, hogy miért itt keresek segítséget, de volt egy érzésem, hogy itt talán találok valami instrukciót, hogy mégis hogyan idézhetem meg a lepkéket. Bár tettem rá párpróbálkozást, de csak is szigorúan egyedül…
„ - Hívlak, Pokollepke! – Tartottam föl a kezem, mintha egy sólymot hívtam volna.” Nem volt hatásos.
„ - Megi~idézlek Pokollepke! – Kezeimmel úgy kalimpáltam, mintha szellemet akartam volna idézni.” Nos, ez sem volt sikeres. Rolling Eyes ^^’
„Jobb mutatóujjamat a szemem elé emeltem, s elkezdtem szuggerálni, aztán pár pillanattal később egy kis fény és füst jelenség volt látható az ujjam hegyén, minthogyha egy kidou sült volna be. ~Csak nem sütöttem szét egy lepkét? O.O?!!~” Hát, hogy is mondjam? Természetesen, ez sem volt sikeres.
Szóval inkább lejöttem a társalgóba, hátha találok itt valakit, vagy valamit, aki/ami a segítségemre lehet.
Egy érdekes könyvet találtam, ami gyógynövényekről szólt, éppen elkezdtem lapozgatni, mikor eszembe villant, hogy miért is jöttem ide. ^^” Kínos mosoly kíséretében visszahelyeztem, s haladtam volna tovább egy másik szekrényhez, mikor ahogy vissza csúsztattam a helyére egy valahonnan megszökött lap hullott a földre. Lehajoltam, hogy felvegyem a szökevényt, s megkeressem a helyét, de ahogy a laphoz értem egy magas lélekenergiára figyeltem fel, aztán ki is nyílt a társalgó ajtaja, ami mögöttem volt, így a haorim alatt elnézve csupán kettő lábfejet láttam csak, s hogy megláthassam, hogy kihez is tartoznak a haorim alját a lábaim között átnyúlva felhúztam.
- Konichiwa, Shiroichi-kapitány! ^^ – Integettem mosolyogva ebből a félig fejjel lefelé helyzetből a látogató felé. ~Vajon mért jött?~ Futott át az agyamon, ahogy kiegyenesedtem, s megfordultam, hogy normálisabb testhelyzetből is köszönthessem. – Minek köszönhetjük az érkeztét? ^^ Remélem nincs valami baja! – És tényleg reméltem, hogy csupán valami más miatt jött, s nem azért, mert beteg.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te40700/45000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (40700/45000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 6:47 am

Mumus-kór-láz

- HáppcciiiT3T – osztagot bezengő tüsszentésemet követően törlöm meg orromat hosszú ujjú haorim ujjával. Bágyadt fejjel meredek orrom elé PonPont ölelgetve, miközben Simán Csak Keisuke-sama irodájában ücsörgök, ahol jó meleg van az ördögűzőtűznek hála. Igazából azt hittem, hogy Keisuke-sama is itt lesz és meg tudom kérdezni tőle, hogy mit tegyek. Olyan régóta nem voltam már beteg, hogy azt sem tudom mitévő legyek. Furcsát is álmodtam az éjjel, mintha Hyozanryuu beszélt volna hozzám… Áh’, de az ki van zárva, már jó ideje hidegháború van közöttünk, kétlem, hogy magától felkeresett volna, azaz ostoba gyík. Bolond haragtartó, sosem tudja, mikor kell engedni. Bár én biztos nem fogok bocsánatot kérni tőle, azok után, amit tett. >.> Szóval biztosan csak tévedek, vagy beképzelem! Képtelenség, hogy Hyozanryuu felkeressen engem éjnek évadján. Surprised
Megrázom fejemet, hogy kiverjem a gondolatokat a fejemből, mert csak megfájdul tőle a kobakom. Lehet, hogy meg kéne keresnem valakit, hátha elmondaná mi tévő legyek most. Kisebb szipogás keretein belül vetem el ezt az ötletemet. Jobb lenne, ha magam oldanám meg ezt a feladatot, Naocchan is megmondta, hogy amit egyedül is meg tudsz csinálni, tedd meg. Vagy valami ilyesmi… szóval én is rá tudok jönni, hogy mit is kellene most tennem. Mondjuk talán elmenni a 4. osztaghoz megnézetni ezt a csúnya náthát? Lehet, hogy csak allergia és fölösleges ilyen gondot csinálnom belőle. De fáj mindenem! T^T Felkelni is alig tudtam, csak muszájból vonszoltam el magamat idáig és a Yonbantai olyan messze van. ._.”
Nagy szusszanás keretein belül állok fel és rakom le PonPont a székre, amiről fölkeltem. Vajon hol lehet most Yama-jii-sama? Ha itt lenne, most megkérném, hogy figyeljen rá, meg a tűzre, nehogy baj legyen, de nincs itt. Biztos valami dolga akadt és elfelejtett szólni, hogy nem lesz ma, végül is már elég idős, szóval nem róhatom ezt fel neki.
Kimozgatom fájó végtagjaimat, majd ezt követően villámtánccal való közlekedésre készen állva indultam el, de sokkal lomhább voltam az átlagnál, ráadásul olyan fáradt lettem tőle és még levegőt is nehezen vettem, így csak félútig jutottam mikor egy újabb tüsszenés kerített hatalmába. Lassan náthával is győzedelmeskedhetnék egy lidérc felett, ha így folytatom, ez olyan kellemetlen. T3T
Orromat törölgetve mentem immáron normális emberi sebességgel a 4. osztag barakkjai felé. Szerencsére nem tévedtem el arrafelé menet, igen nehéz is lett volna. Volt idő, amikor igen sűrűn látogattam el ide, szóval alva járva is könnyedén idetaláltam volna, ha arról van szó. A Yonbantai kapujánál szerencsére nem kellett magyarázkodnom, hogy miért is jöttem, bár az épületen belül már kicsit nehezebb volt a dolgom az eligazodás terén. Az, hogy idetalálok, nem azt jelenti, hogy megtalálok valamit egy ekkora helyen, ami kicsit sem hasonlít a 10. osztag felépítésére! ToT Miért néz ki minden osztag ugyanúgy és mégis másképpen? T_T
Elveszve kerestem az osztagban valakit, aki segíteni tud eltalálni oda, ahol meg tudják nézni, hogy mi bajom is lehet, de senki sem jött velem szembe. Ezért elkezdtem a folyosóról nyíló ajtók mögötti helyiségbe benyitogatni. Az első rizs papírajtó, amivel szembetalálkoztam és feltártam egy hasonló fehér leples alakot rejtett, ami rajtam is van. Nahát, akkor ez azt jelenti, hogy az itteni tájcsóval futottam össze most! Akinek ott is voltam a vizsgáján! Surprised
- I – igen, jó napot… háppcciii @.@... – emeltem fel kezemet tétován, hogy intsek neki üdvözlésképpen, de végül az arcomhoz kellett kapnom, hogy ne a vakvilágba tüsszentsek. A csudába, biztosan a mumusok fertőztek meg, vagy rájuk vagyok allergiás, vagy hát nem tudom… >o>” - Azaz igazság, hogy egy gonosz mumus rám aggatta ezt a fránya náthát és nem tudom mi tévő legyek… – felelek kérdésére eltartva magamtól taknyos haorimat. Masa-jii most biztosan haragudna rám ezért.
- De maga orvos, tud segíteni nem? – kérdezem, rögtön a lényegre térve, legyőzve a doktorokkal kapcsolatos kisebb félelmemet. Sajnos a nevére már nem emlékszem a vizsga óta, szégyellem is magamat emiatt, de most az a kérdés, hogy ki tudja űzni e belőlem a mumust, ami megfertőzött, vagy sem? Surprised
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptySzomb. Okt. 20, 2012 10:33 pm

Mumus-kór-láz? o.O?
Találkozás Kavicskapitánnyal

~Mumus? o.O? Most azokra a mumusokra gondol, amiket általában mások rémisztésére használnak, vagy van valami Soul Society-béli állat, amit mumusnak neveznek, s nem tudok róluk? Inkább az utóbbi lesz, mert hogyha jól emlékszem Rosui-neesan is mintha emlegetett volna őket. Bár azt sem zárnám ki, hogy csupán a kórokozókat hívja mumusnak. Ez sem lenne meglepő, hiszen végül is nem kedves dolgok azoksem.~ Szememmel az arcát fürkészve kezdtem meg a vizsgálatát. ~Pirosló arc és orr. Talán enyhe láza is lehet… Csak nem ez a betegség, ez a „Mumus-kór” lappangott már a vizsgán is benne? o.O? Már akkor cselekednem kellett volna, hogy én milyen szörnyű orvos vagyok! T.T~ S mintha azt éreztem volna, hogy Ginyuushijin a vállamra tette volna kezét bátorítólag, s így nem estem kétségbe, sem búbánatba.
- Igen olyasféle lennék. – Válaszoltam neki a gondolataim miatt kicsit keserűbb hanggal. – Minden tőlem telhetőt elkövetek! – Próbáltam mosolyogni. Közelebb léptem hozzá, s a jobb kezemet, miben még ott volt a nemrégiben elkapott szökevény lap is a homloka felé emeltem. – Hogyha megengedi, engedi… - Kértem volna engedélyt tőle, hogy kézrátétellel megnézzem, hogy lázas-e, vagy sem, de helyette a kezem félúton megállt. – Ez véletlen a kezemben maradt. ^^’ – Mondtam, miközben a lapot az egyenruhám öblébe rejtettem. Aztán a kezemet a homlokához emeltem. Sajnos tényleg volt egy kicsi láza, de nem akkora, hogy mindenképpen ágyba kelljen utasítanom. ~A tünetei alapján egy nem veszélyes, de komolyabb megfázása lehet, ami enyhe lázzal is jár. Viszont a mumusdolgot még mindig nem értem, nem tudom hova tenni…~
- Fáradtságot, gyengeséget véletlenül nem érez? ^^ – Kérdeztem mosolyogva, miután a kezemet levettem a homlokáról.
- Hogy a megfelelő kezelést elő tudjam írni, kérem, mesélje el, Shiroichi-taichou, hogy hol, mikor és hogyan találkozott ezzel a „mumus”sal, ami megfertőzte? ^^ - Tettem fel az újabb kérdést, az előző válasza után. Egyrészt tényleg érdekelt, hogy hogyan náthásodott meg, valamint ez a mumus dolog is aggasztott, mert lehet, hogy valami új betegséggel, kórhordozóval állunk szemben? ~Lehet, hogy Yashuji-taichou-t is egy mumus fertőzte meg? Talán veszélyes „Mumus-kór” áll lesve, hogy bármikor lecsapjon ránk? Lehet, hogy ez csak a kapitányokat sújtja, hiszen először Yashuji-sama, most Shiroichi-taichou? Lehet, hogy veszélyben vannak a kapitányok?! T.T És így az egyensúly és a rend is? T.T Ez nem lenne jó! Nagyon nem! T.T!~ Ginyushujin krákogása szakította meg a gondolat menetemet, még talán időben, hogy tényleg az előttem álló kapitányhölgyre tudjak figyelni. Remélhetőleg nem hagyta el a figyelmemet egy fontos dolog sem…
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te40700/45000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (40700/45000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:02 pm

Mumus-kór-láz

Kíváncsi szemekkel figyelem, miközben várom válaszát. Lehet, hogy nem is a 4. osztagban vagyok, pedig olyan biztos voltam a dolgomban és végül mégis csak rossz osztag területére jöttem? De hát… akkor már a kapuban szóltak volna, miért vertek volna át? Ha csak nem a 12. osztaggal szervezkedtek, hogy átverjenek… az olyan gonosz lenne! T^T
- Tényleg? *O* – könnyebbülök meg, amint hallom, hogy ő valójában olyasmi, mint egy orvos. Bár nem értem, hogyha orvos, akkor miért nem mondja, hogy hát ő az orvos és miért úgy mondja magára, hogy csak hasonló… akkor most az vagy nem az? Nem értem… @.@
Nem igen tudom szövögetni magamban a miérteket, amiért egy nagyobb tüsszentés tőr ki ismételten belőlem, amivel csoda, hogy nem keltek hatalmas szélörvényt.
Kérdőn pislogtam felé, amikor elindult felém ezután egy papírral (O_o) a kezében. Tudom, hogy már vannak kedves, aranyos, jó papírok is, amiket nem feltétlenül kell az ördögűző tűzbe vetni bűnük miatt, hogy aztán megtisztuljanak. De azokat Naocchan mutatta be nekem és Naocchan névrokon, akiben meg lehet bízni. De neki még a nevét sem tudom, vagyis tudtam, csak már nem emlékszem és fogalmam sincs, mit akarhat a lappal, ami lehet, hogy tele van gonosz erőkkel, miket nem űztek még ki belőle és jajj, most mi lesz velem, segítség Simán Csak Keisuke-sama, Shizcchin vagy valaki... @.@
- Mimimimi – mit kell megengednem? TwT – kérdezem némileg kétségbeesett hangon, egy lépést hátrább tántorodva, jobb kezemet védekezően magam elé tartva. Éreztem, ahogy a víz is levert a papírlap láttán, amivel közeledett felém az orvos vagy nem orvos, vagy valami olyasmiféle. - Hee~? o.o – pislogok kérdőn miközben a kezét a homlokomhoz emelte. - Mit csinál? °w°” – teszem fel következő kérdésemet habozva, értetlenül pislogva, amiért nem tudom mit művel. Na jó, nem vagyok orvos, szóval érthető, igaz, igaaaz vagy nem? TOT”
- De, alig tudtam eljönni idáig! TwT Csak a kavics ereje segített nekem! Nézze, ez a naaagy és szép kavics! – veszem elő kavicsot, hogy láthassa miről is van szó. Ez a kavics hatalmas erőkkel rendelkezik, és mindig segít nekem, meg szerencsét hoz és szép is meg minden. *o* Sajnos a mumusok ellen hatástalan, de ahhoz legalább ott van a 3D-s napszemüveg, és ha látom, akkor fel tudok készülni ellenük! *^* Vagyis tudok szólni a többieknek, hogy baj van… Embarassed
Az orvos, nem orvos, de mégis orvos, szóval valami olyasmiféle kérdésére teljes döbbenet ül ki arcomra. Nem tudja, hol vannak a mumusok?! O.O Micsoda veszélyben élhet nap, mint nap, szent senkaimon! O.o
- – tényleg nem tudod?! O_O – kezeimet arcomra teszem, majd elkezdek kutatni zsebeimben, hogy előszedhessek neki egy tartalék napszemüveget. Azonnal fel kell szerelnem a mumusok elleni fegyverrel, mielőtt rajtam szárad, ha megsérül egy mumus galád orvtámadása miatt. - A mumusok kegyetlen, gonosz szörnyetegek, amiket csak napszemüveg segítségével lehet látni. A legjobb fegyver ellenük a mumusűző dal, amit Simán Csak Keisuke-samatól minden kedd délután és csütörtök délelőtt… ízé… vagy fordítva? Szóval azokon a napokon bármikor meglátogathatod és elsajátíthatod tőle. Tessék, ezt neked adom, ezekkel láthatod a mumusokat! – nyújtom neki a napszemüveget, amit találtam magamnál tartalékképpen. Simán Csak Keisuke-sama megmondta, hogy mindig legyen nálam plusz egy napszemüveg is a sajátomon kívül, nem tudhatom soha, hogy mikor történik valami olyasmi katasztrófa, hogy szükségem legyen rá.
- A mumusok olyan furfangosak, hogy bárhol elbújnak, hogy aztán ijesztgessenek téged, rengeteg betegségben és rossz dologban az ő kezük van… sose lehet tudni, hogy hol is bukkannak fel, ráadásul mézet is lopnak, mivel az Apacukák ükükükükunokái! – amint átvette tőlem a napszemüveget tovább mesélek és immáron már kezeimet kitárva csapkodok, mint egy madár a hatás kedvéért, hogy tökéletesen át tudjam adni a mumusok rémisztőségét, amit a 10. osztag olyan jól ismer. - Szóval jobb, hogyha odafigyelsz, különben képesek téged is megbetegíteni. A mumusok gonosz szörnyetegek és semmitől és senkitől nem rettenek vissza, napszemüvegen keresztül lehet látni őket és! Csak azzal a dallal vagy Keisuke-sama tudja elűzni őket! ˇoˇ – jobbomat ökölbe szorítva fölemelem és csak a mutatóujjam áll fölfelé, hogy egy tanár képét adjam át, miközben mindezt elmondom neki, majd egy újabb tüsszentéssel zárom mondanivalómat és haorim ujját kell használnom ismételten takonyfogónak. Még jó, hogy Masa-jii nincs itt, különben megharagudna ezért…
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyVas. Nov. 11, 2012 12:11 pm

Mumus-kór-láz? o.O?
Találkozás Kavicskapitánnyal

- Csupán ellenőriztem, hogy nem e lázas. ^^ – Mosolyogtam rá, miközben a homlokán tartottam a kezem, s sajnos meg kellett állapítanom, hogy itt bizony van egy kicsi láz.
Állítása szerint az a hatalmas kavics, amit elő vett az adott energiát számára, bár olvastam már terápiás-, gyógyerejű marokkövekről, de lehet, hogy valami túlzás lehet a szavaiban, viszont az, hogy ez ad neki erőt, vagyis a kő az lelkesíti, így talán nem baj, hogyha nála van, sőt csak segíthet neki, hogyha azt hiszi, hogy erőt ad neki. ^^ Viszont arra még véletlenül sem gondoltam, hogy miféle lavinát indítok meg az egyszerű kérdésemmel, hogy „Hol és mikor találkozott azzal a mumussal, ami megfertőzte?”. Én csupán a megfázásának helyéről érdeklődtem, erre ő kiselőadást tartott nekem a mumusokról. o.o ~Csak Simán Keisuke-sama? o.O? Csak nem Keisuke Isami-fukutaichou az? Nem is tudtam, hogy ekkora mumusszakértő! Bár a mumusokról sem igazán tudtam eddig. >.> Akkor majd kedd délután és csütörtök délelőtt, vagyis azokon a napokon meglátogatom egyszer.~
- Itto… Nekem is van olyanom… - Vettem elő a ruhám egy „titkos” öbléből a férfiegyletes napszemüvegemet, amit fel is tettem. ~Nem is tudtam, hogy a férfiegylet ilyen napszemüvegekkel rendelkezik, talán ez is Keisuke-fukutaichounak köszönhető?~
Volt az előadásban mumus, apacuka ~Az meg mi? o.O?~ betegség, szörny, ijesztgetés, és űződal, meg mindent látó napszemüveg. ~Hogyha ilyen súlyos a helyzet, lehet, hogy egy Mumus különítményt kellene létrehoznunk…~
- És próbáltad ezzel a dallal kiűzni magadból a mumust? O.O Vagy a mumus csak megbetegített? – Vakargattam meg a fejem búbját. – Viszont arra még mindig kíváncsi lennék, – próbáltam újra feltenni a kérdést, hogy megtudjam, hogy hol és mikor fertőzte meg egy gonosz mumus, bár félő volt, hogy ezzel, csak még jobban megindítom a lavinát – hogy az a galád mumus, amelyik ezt a lázas, megfázást rád aggatta, hol követte el a gonosz tettét, valamint mikor? Ez ahhoz kell, hogy meggyógyíthassalak. ^^ – Próbálkoztam biztatóan mosolyogni, bár kicsit nehezen ment, hiszen, mint megtudtam, igencsak veszélyes egy mumusokkal teli világot élünk. Remélhetőleg egy gyenge mumus támadta meg, szerencsétlen, Shiroichi-taichou-t, így elegendő lesz, csupán melegebb öltözködés, valamint egy rövidke gyógytea kúra. Abba, hogy mi lenne, hogyha egy nagyon gonosz mumus támadta meg, bele sem mertem gondolni, mivel lehet, hogy annyira nagy baj lenne vele, mint Yashuji-sama-val, akit lehet, hogy egye rettentően gonosz és csúf mumus támadott meg.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te40700/45000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (40700/45000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 5:51 am

Mumus-kór-láz

Súlyomat egyik lábamról a másikra helyezem és így ingázok, míg megnézi, hogy van e lázam, de nem értem, hogy ehhez akkor miért kellett papír vagy miért is nem kellett, olyan furcsa ez az egész és annyira nem értem, mintha Simán Csak Keisuke-sama által szidott számítógépguruk lennének itt előttem egy személyben. De nem értem, hogy miért mondja ezt rájuk Keisuke-sama, Rikkocchan nem is tűnik számítógépnek, sem pedig gurunak, de ő biztos tudja.
- És az vagyok, vagy nem? °o° – pislogok rá értetlenkedve, mert ő itt a nagy doktor, csak meg tudja mondani, mint Simán Csak Keisuke-sama által számítógépguruknak titulált halálistenek röpke sebesség alatt azt, hogy mennyi 1x1.
A mumusokról szóló előadásomat követően számítottam a csodálkozására és kérdésére, de nem is egyre! A gonosz és kegyetlen mumusok olyan hihetetlenek, hogy egy – két kérdéssel nem lehet beérni róluk még ha alig tudok róluk annyit, amennyit elmondtam. De akár mondhatok neki egy – két módot arra, hogyan lehet távol tartani vagy elűzni, mert én is tudok pár megoldást Simán Csak Keisuke-samatól.
- Kiűzni magamból? Nem még nem… – elgondolkodok ezen, mert nem is hangzik olyan rossz ötletnek, talán tényleg hatna, de mi van akkor, ha nem? A mumusok tárgyakból meg minden ízéhozé dologból elmenekülnek előle, de vajon emberekből is? :scrach: - De mi van akkor, ha ezzel csak magamnak ártok? A mumusok, mint mondtam nagyon, de nagyon furfangosak, mások alakját is biztosan képesek lesznek fölvenni előbb utóbb, sőt! Már biztosan tudják is a módját, csak még nem tudjuk! Surprised – arcomra teszem a két kezemet és egyre elszörnyedve hozom fel a dolgokat, amik hirtelen állnak össze elmémben. Milyen hihetetlen lenne, ha valóban így lenne, bár még nem tudjuk, szóval tényleg megtörténhet! O_O
- Mondtam, bárhol lehetnek, nem tudom mikor támadott meg, nem emlékszem. Csak abban vagyok biztos, hogy titkos rajtaütés volt a fehér lepelért, amit Masa-jii bízott rám, ebben biztos vagyok! Meg… igazából tegnap előtt még nem volt semmi bajom, de estére egyre rosszabbul és rosszabbul lettem… most, hogy így eszembe jut, mintha aznap esett volna az eső és a lyukas tetőn könnyebben beázott az iroda… – hangosan gondolkodva zárom beszédemet, ahogy tűnődve elnézem a mennyezetet, mintha csak Simán Csak Keisuke-sama irodájába ácsorognék és látnám az ott tátongó naaagy lyukat. A vízióból azonban a napszemcsit illető szavai ráztak ki, döbbenten kaptam észhez és nehézkesen, de sikerült visszarázódnom azért az eredeti kerékvágásba. Még jó, hogy nem merültem el jobban ebben, lehet megbántottam volna vele. @.@
- Mi? Tényleg? De felkészült vagy… de tartsd csak meg ezt is és add oda valakinek, akinek még nincs! *w* – mosolyodom el, bár mások nem tudják, hogy napszemüvegből sosem lehet elég. De várjunk csak… hogyan lehetett az, hogy neki volt napszemüvege anélkül, hogy tudta volna, ez a mumusok ellen a legnagyobb védekezési eszköz? Talán… csak nem?! O_o De igen, biztosan vagy nem biztosan, de lehet, hogy ő egy mumuském?
Döbbenten hápogva nézek rá, amint tudatosul bennem az egész… akkor megmagyarázná, hogy miért is bánik velem ilyen felettébb kedvesen. Próbál a közelembe férkőzni, hogy aztán lecsapjon rám akkor, mikor nem számítok rá, mint bármely gonosz és kegyetlen mumus. Atyaég Simán Csak Keisuke-sama segíts meg! TT_TT”
- Mond csak, te ugye nem a mumusoknak dolgozol? O_O” – tétován lépek hátrafelé egyet, amennyiben igennel felelne, akkor mielőbb el tudjak szaladni, még ha nem érzek akkora életerőt sem magamban, hogy rohanni tudjak. Biztos van itt valaki, aki tudna segíteni az osztagban, ha bajban vagyok, valaki csak képes lepkét varázsolni és üzenni a többieknek a mumusról. Kivéve, ha az osztag összes tagja mogorva és gonosz mumus… akkor ez nem lenne más, mint egy mumusinvázió, amiről nekem kellene értesítenem Masa-jiit?! O_o Jajj, mit tegyek?! TT^TT
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyHétf. Nov. 26, 2012 12:40 am

Mumus-kór-láz? o.O?
Találkozás Kavicskapitánnyal

- Szerencsére nincs nagy láza! ^^ – Mondtam mosolyogva, miután a homlokáról levettem a kezemet. A kérdésemre, hogy próbálta-e kiűzni magából a mumust, ami lehet, hogy nincs is benne, csupán megfertőzte, amellett, hogy megerősödött, hogy a mumusok azok agyafúrt lények, újabb dolgokat tudhattam meg a mumusok galádságáról, hogy talán már tudják a módját annak is, hogy felvegyék mások alakját. Shiroichi-taichoun az elképedés nagyon meg is látszott, nem úgy, mint rajtam nekem csupán a szemhéjam vibrálása mutatta, hogy kezd zavar támadni a fejemben.
~Masa-jii? Fehér lepel? Rajtaütés? Mumusok? o.O?~ Kezdtem kicsit összezavarodni, minek hatására még sűrűbben pislogtam. Viszont végül csak kiderült, hogy tegnap előtt egy lyukas tetejű irodában érte a mumustámadás. Ahogy ezt mondta rémlett fel, hogy azon az este tényleg Seireitei szerte volt esőzés… ~Hoppá.. ^^”~ Az, hogy erről a nem apró tényről megfeledkeztem kellemetlen volt, bár hogyha valaki kérdezné, csupán azért nem arra gyanakodtam, mivel tudni akartam, hogy már az eső előtt is beteg volt, vagy sem. ~Úgy bizony! ><”!~
- Hogyha nálam lenne a napszemüvege, akkor ön, Shiroichi-taichou, nem tudna másoknak adni, akik rászorulnak erre a mumus védelmi eszközre! Surprised – Mondtam teljes őszintén, bár még mindig kicsit zavaros fejjel. – Én majd önökhöz irányítom azt a shinigamit, aki nem rendelkezik vele, pedig kellene. ^^
Ezután nem sokkal ért egy ritka nagy csapás. A kapitánytársam rémült szemekkel azt kérdezte tőlem, hogy nem-e dolgozok a mumusoknak. ~Hogy micsoda? O.O~ Arcomra a teljes értetlenség, meglepődés ült ki, s meglepetésemben, ijedtemben, hogy ilyen nagy galádságot feltételez rólam ijedtemben hátrébb léptem volna, viszont valami – talán egy galád mumus, vagy egy újabb láthatatlan teknős >.> – aljas módon kigáncsolni igyekezett. Kapálózások közepette próbáltam egyensúlyom visszanyerni. ~Egyensúly meg van! Very Happy~ Ami sikerült is volna, főleg Chiyonak és az edzésének köszönhetően, viszont valami baj történt, hiába volt meg az egyensúlyom, a lábamat már nem találtam.
- Viszont a lábam nincs! o.o! – Aztán, mivel a lábaim egymásba voltak gabalyodva, egy hangosat puffantam a padlón, s még a férfiegyletes napszemüvegem is leesett.
- Áú! – Nyögtem miközben a napszemüvegemet kezdtem el keresni. – Nem, nem dolgozok a galád mumusoknak! – A földön nem találtam, így felálltam, s onnan néztem körül, hogy merre lehet a megszökött napszemüvegem. ~Lehet, hogy a fésűmtől eltanulta a „megszökök, s úgysem találsz meg” technikát? >.>~ Ez olyan csúnya feltételezés, Shirouichi-taichou! T.T – Fordultam felé szomorú, s kicsit könnyes szemekkel, valamint az egyenruhámba akaszkodott napszemüvegemmel. – Én egyáltalán nem igazán lennék képes ártani senkinek, főleg nem a társaimnak! Jó, rendben a lidérceknek még csak-csak tudok ártani, meg azoknak, akik gonoszak >.>, de érti, hogy értem! Igazából nekik sem nagyon tudok, akarok ártani, inkább csak egy kicsit, tudja, hogy megjavuljanak, észhez térjenek, meg amúgy is, gyógyító kéz ne öljön! Meg a lidérceknek igazából nem is ártunk, igaz? Csupán a lélekölő kardunkkal megtisztítjuk őket a lélekkoruk alatt elkövetett bűneiktől. – Orrom hegyét a haorim ujjával megdörzsöltem. – Amúgy nincs semmi komoly baja, csupán meg van fázva, amire kamillás inhalálást, jó melegen való öltözködést, valamint sok-sok folyadék ivását ajánlom. ^^
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te40700/45000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (40700/45000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptySzer. Dec. 05, 2012 10:51 pm

Mumus-kór-láz

Homlokomat fogdostam, hogy megtudjam miből is tudta vajon megállapítani, hogy van e, vagy nincs e lázam. A homlokom még mindig a helyén van, nem mozdult el, ráadásul semmi szokatlant nem érzékelek felőle, de ha a doktor így gondolja, hát legyen. De vajon, hogy értette azt, hogy „nincs nagy”? Mármint nem halálos, ugye? Nekem rengeteg dolgom van még! Írni tanulni, papírt égetni, kártyában sokakat megverni, PonPont ölelgetni, kavicsokkal foglalkozni, meg minden más! T^T
- D-de n-nem ha-halálos ugye… ízé őőő – bár emlékeznék a nevére! Ha jobban figyeltem volna a vizsgáján, mert emlékszem, ott voltam, akkor most nem állnék itt, ilyen tudatlanul. De várjunk csak! Rémlik valami… valami virág… hm… megvan, ez az! *w* - Amaririsu-kun! – széles mosollyal az arcomon, elégedetten kihúzom magam, amiért emlékezőképességem a csillagos egek határait súrolja, de nem sokáig büszkélkedek, amiért elkap ismét egy kisebb köhögő roham. Fogalmam sincs mi ez, de egyszerűen kikészít, megkeseríti életemet, sokkal rosszabb, mint a Sárkánygyík! ToT
- Okésoké, nem erőltetem, ha nem kell, bár nekem rengeteg van otthon a 10. osztagban! Képzeld, vannak mintásak is! *o* Nekem is kavicsokkal, meg szép száraz virágokkal vannak kirakva, látod? – mesélem lelkesen, miután szóhoz tudok jutni és a visszautasított napszemcsit is elrakom oda, ahonnan előszedtem – legyen az én titkom, hogy pontosan hová. Rolling Eyes
De a helyzeten semmi sem változtathat, a sok – sok mumusokat illető kérdés arra mer következtetni, hogy ő egy kém és ez hatalmas fenyegetést jelent a Gotei 13 számára. Eleinte csak tétován gondoltam arra, hogy szólok Masa-jiinek az invázióról, de most már biztosra tudom, hogy igen: értesítem róla, mielőtt leigázzák egész Soul Societyt! Mi történne akkor, ha Seretei elveszne, és a mumusok lennének a shinigamik… a mumusok rosszabbak, mint az arrancarok! Oké, nem… de majdnem! Surprised
Elképedve nézem a duplaszaltót, amit előttem produkál a doktor bácsi, földbegyökerezett lábakkal, egyhelyben állva, a helyzetre nem igazán tudván reagálni. Mire észbe kaphattam volna, hogy talán kisegítsem, nehogy hanyatt essen, addigra már késő volt és nyakamat behúzva, szememet takarva hallottam a nagy puffanást, ahogy a sík talajon végezte végül. Csak akkor néztem fel ismét, mikor elült a zaj, s biztosított arról, hogy ő nem a mumusok szolgálja. Ebben biztos igaza van, tuti, hogy egy galád mumus tréfálta meg ily’ módon, azok képesek ilyesmire.
- Amaririsu-kun! Minden rendben, nem fáj semmije? Rendben, elnézést tévedtem, bocsánat! Ne sírjon, mert én is sírni fogok! T_T – segítem föl a földről, amennyiben engedi, majd kérdőn nézek rá, hátha meglelem mit is keres. Aztán rájövök, hogy nincs rajta a napszemüveg, így kisegítem a megtalálásban. A huncut mumusok ilyen gonosz módon elrejteni más elől a napszemüveget! >.>;;
Leakasztom az említett tárgyat az egyenruhájával, majd miközben beszél, felé nyújtom. Képtelen vagyok azt hinni ezek után róla, hogy ő egy kegyetlen, gonosz mumus, aki ember alakot öltött és csakis Simán Csak Keisuke-sama dalocskájával lehet elűzni. Azt hiszem, Masa-jiinek sem kell szólnom az invázióról. Surprised
- Oké, nyugodjon meg Amaririsu-kun! Elhiszem, hogy maga ártatlan, nézze el nekem, hogy ilyet mertem állítani, de az ember, ízé halálisten sohasem lehet elég óvatos! >o<;; – biztosítom arról, hogy már nem hiszem őt mumusnak, hogy teljesen ártatlan és csak elővigyázatos akartam lenni, mert tényleg nem tudni, mikor és hol csapnak le, mint ahogy most szegény Amaririsu-kun járt. Surprised
- Szóval nem fogok meghalni?! T3T – örömkönnyek gyűlnek szememben, bár azt se tudom milyen kamillás ízéhozéról beszélt, a melegebb öltözködés megoldható, kérek kölcsön pulóvert Simán Csak Keisuke-samatól, inni meg iszok rendesen! - Köszönöm a segítségedet Amaririsu-kun! – átölelem köszönetem jeléül, igyekezve nem letüsszenteni, mert ha ez mumus féle megfázás, biztosan fertőz, majd utána lelkesen integetve távozom a szobából, hogy hazamenjek és elmeséljem a többieknek ezt a kalandot és, hogy megfázni nem is annyira halálos! Surprised


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyHétf. Dec. 17, 2012 12:10 pm

Mumus-kór-láz? o.O?
Találkozás Kavicskapitánnyal

- Persze, hogy nem halálos! ^^ – Mosolyogtam rá, bár azt nem szabad elfelejteni, hogy vannak olyan lázak, amik halálosak, viszont Shiroichi-taichou erős és csupán egy enyhe, de bosszantó megfázást kapott el. ~”Amararisu-kun”? o.o Amarilla? O.o Kun? o.O~ Ahogy beszivárgott a tudatomba a név, amivel a kapitánytársam illetett, kissé megfagytam, hiszen igazán közvetlenül szólított meg, valamint egy egészen más néven, s kicsit kínosan próbáltam kijavítani. – Ano… Airisu, a keresztnevem… – Viszont egy újabb tüsszentése megakadályozta a kísérletemet, amit meg sem ismételtem, inkább folytattam a dolgomat.
- Igazán szép a napszemüvege. ^^ – Dicsértem, a valószínűleg saját keze által feldíszített mumuslátót, miközben a nemrégen kínált napszemüveget eltette egy olyan helyre, ahova eltette.
- Nincs semmi bajom… És egyébként sem sírtam! >.> – Töröltem le a könnyeimet az arcomról, amik nem is tudom, hogy miért, talán azért, mert a gonosz, galád mumusok társának lettem nézve? – Arigatou. – Köszöntem meg, s vettem át a napszemüvegemet Shiroichi-taichou-tól, aki volt olyan kedves és észrevette, hogy hova szökött a napszemüvegem és vissza is adta, s azután feltettem az orromra.
- Ugyan, már el is felejtettem! Részemről egyáltalán nincs harag, csupán rosszul esett, hogy ilyesmit mondott rólam. – Válaszoltam neki a bocsánatkérésére. – Valamint teljesen érthető, hogy ennyire elővigyázatos. ^^
Miután elmondtam neki, hogy mit kell tennie a megfázással szemben látszott rajta, hogy megnyugodott.
- Persze, nincs semmi komoly baja. ^^ – Annyira megható volt, hogy a megkönnyebbüléstől, örömtől könnycseppek gyűltek a szemébe, hogy majdhogynem az enyémbe is. – Ugyan, nincs mit köszönnie, ez a dolgom! ^^ – Álltam mosolyogva, de kissé mereven az ölelésében. Teljesen nem tudtam, hogy hogyan kellene viselkednem, hogy szabad-e visszaölelni, vagy nem? Hiszen, bár nem sokkal, de fiatalabbnak látszódik nálam, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy tényleg fiatalabb is nálam, valamint ő is kapitány, meg én is, de ő régebb óta van a pozíciójában, én meg képletesen értve, csupán tegnap lettem kinevezve. Még ezen gondolkodtam, amikor búcsú integettem neki, ahogy lelkesen, vidáman és főleg gyorsan távozott.
~Azért remélem, visszajön kamilláért, vagy van neki, nekik is…~ Gondolkodtam el kisvártatva a távozása után. Sóhajtottam egy mosolygósat, s elővettem a lapot, amit nemrégen volt szerencsém szökése közben elkapnom. Mumuson, kavicson, napszemüvegeken, gondolkodva elkezdtem keresni a szökött lap helyét. ~Csak tudnám, hogy miért van ilyen sötét…~


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyKedd Jan. 08, 2013 3:38 am

Osztály vezetés
Maki Kenta marad a yonseki?

Miután megbeszéltem az osztagunk belső átszervezését a hadnagyommal, az esetleges pontosításokkal ellátott papírjaimat, amin az osztag új felépítése szerepelt részletesebb magyarázatokkal, magamhoz vettem, hogy személyesen keressem fel az első húsz tisztet, vagyis csak tizennyolcat, mivel az első kettőt nem kell, hiszen az én, a kapitány és Amatsu-chan, a hadnagy, vagyunk. Szóval a maradék tizennyolc tiszt felkutatásába fogtam, hogy velük is megbeszéljem a változást, és az azzal járó felelősség, munkaköri feladatváltozást. Mivel nem vagyok egy véreskezű… ~”Véreskezű”… Hehe! Néha a műtéteknél, sebek ellátásánál, bizony véres lehet a kezem. Very Happy ~ Szóval, mivel nem vagyok zsarnoki diktátor az osztagom élén, ezért természetesen azt sem bántam túlzottan, hogyha a tisztek úgy vélték, hogy továbbra már nem bírják elvállalni az addig megvolt rangjukkal járó feladatkört.
Mivel annyira izgatott voltam a változások, a dolgok miatt, hogy nagyon, ezért Úgy indultam el megkeresni a tiszteket, hogy meg sem néztem, utána sem néztem, hogy merre, hova vannak beosztva és meddig. Természetesen ez is akkor jutott már az eszembe, mikor már mondhatni messze jártam az irodától, de Ginyushijin nem felejtett el röhögni rajtam egy jót. >.> Mit volt mit tenni, próba szerencseként bolyongani. Vagyis inkább a társalgóba menni, mivel, hogyha jól emlékeztem, akkor az egyik tisztnek pihenője van, bár az is lehet, hogy az csak tegnap volt. Viszont eléggé nagy az esélye annak, hogy valakit ott találok, bár azt remélem, hogy az első húsz tiszt közül a keresett tizennyolc tiszt közül is lesz ott valaki. ~Várjunk! Egyikük arca sem rémlik! T.T Vagy de? Nem! Rossz kapitány vagyok! T.T~ Kicsit elbizonytalanodtam, pedig már a társalgó ajtajánál voltam, ezért tétován kezdtem álldogálni előtte.
- Airisu-chan! Nem vagy te olyan rossz kapitány. – Bíztatott Ginyushijin. – Biztosan föl fogod ismerni, hogyha meglátod, csak…
- Viselkedj kapitány módjára, Shounen!
– Rivallt rám Samuraikatagi.
~Gome!~ Vettem egy mély levegőt, s kifújtam. ~Hogy bízzanak bennem, nekem is bíznom kell önmagamban és bennük.~ A papírjaimat megigazítottam, s úgy fogtam, hogy senki se láthassa, hogy mi van benne, azután az ajtót kinyitottam, s beléptem.
- Szép napunk van! ^^– Köszöntem, és még teljesen valóst is mondtam, hiszen ahhoz képest, hogy kezdet hűvös lenni, a nap sütött odakint és tudtommal semmi komoly munkánk nem volt.
Körülnéztem, hogy látok-e valakit, aki a rangos tisztek közé tartoznak. Szerencsémre a yonseki pont idebent volt, bár nem volt nehéz kiszúrnom a tömegből, mivel ez a „tömeg” kettő főt számlált. Engem, és… ~Itto… Hogy is hívják? Oh, igen Maki Kenta a neve! Majdnem el is felejtettem ^^””~
- Oh! Maki-san! Pont téged kereslek. – Bár jobb szerettem volna sorban haladni, egytől húszig, de a saját mulasztásom miatt össze-vissza kell kezdenem, s nem szépen sorban, rendben. – Fontos dologról kell beszélnem önnel, remélem, ráérsz. ^^ – Valószínűleg ráért, így csak megvártam a válaszát, valamint azt, hogy rám figyeljen, utána folytattam. – Egy, az egész osztagot érintő kérdés áll a háttérben, a véleményedre a kérdés azon része miatt van szükségem, ami a yonseki hatáskörét érinti. – Arcom komoly volt, bár lehet, hogy túl komoly is, de remélhetőleg ezek a szavak után ő is teljesen komolyan fog a dologhoz állni. – A kérdés, még akkor fogant meg a fejemben, amikor az egyik küldetésről vissza értem, és akkor még csak ötletként volt, egy javaslatként. A küldetésen volt szerencsém megismerni az emberi kórházakat, vagyis csak egyet, s az ötletem onnan ered. A szándékom, hogy a munkánkat, a yonbantai munkáját még hatékonyabbá, még gyorsabbá tegyem, hogy minél több társunkon, minél nagyobb hatékonysággal segíteni tudjunk. Így tíz úgynevezett osztály kiépítésére, megszervezésére gondoltam. Kilenc osztály lenne felelős a betegségek megelőzésére, a sérültek ellátására, a shinigamik egészségének segítésére. A maradék egy osztály viszont a papírmunkáért lesz felelős, a jelentéseket nekik kell majd leadni, s ezt az osztályt én a Kapitány és Amatsu-san, a Hadnagy fogjuk vezetni, felügyelni. Egyelőre nem untatnám a részletekkel, majd fogsz kapni, ahogy az összes többi tiszt is, valamint ki is lesz függesztve egy rövidebb, tömörebb vázlat is. Gondolom kíváncsi, hogy az ön, vagyis a Yonseki feladata mi lesz ebben a rendszerben. ^^ Arra gondoltam, hogyha nem mond le a pozíciójáról, akkor ön, a Yoneki lenne a „Sürgősségi hadi Osztály” vezetője, s a segédvezetője a Juuniiseki (12. tiszt). – Elhallgattam, vártam, hogy feldolgozza az információt, valamint az esetleges kérdéseit is vártam, amiket igyekeztem megválaszolni.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te31700/45000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (31700/45000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyHétf. Jún. 02, 2014 3:08 am

Látogatás Risu~channál
Szisszenve rúgtam egyet az ellenfelem felé, majd magam is lendületesen hátra ugrottam. A homlokomból csordogáló vérem pár pillanatra félig elvakított. A markomba csempésztem Kasai~chant, és amíg a vérmentes fél szememmel ellenfelem lestem, ütésre kész bokennel, a másik kacsómmal a lángocskám szorítottam a sérülésre, hogy elállítsam vele a vérzést. Ellenfelem nem akart előnyt adni nekem, inkább ki akarta használni a nehezen szerzett sajátját. Szóval a vak felemre táncolt, és támadott. Csak azzal nem számolt a szentem, hogy nem csak a szemeimre támaszkodok harc közben, hála atyám brutális kiképzési módszereinek. Szóval, míg én gyomorszájon rúgtam újfent, majd kissé lejjebb, ő pár bordámat repesztett meg puszta szeretetből. Innentől úgy döntöttünk közösen, hogy bemelegítésnek elég volt ennyi. Eleddigre már begyógyult a seb a szemem felett, kellőképp horrorisztikusan rá is száradt a vér a bőrömre, szóval indultunk a sráccal közösen a gyengélkedőre. Egy szimpla bemelegítés miatt... De nem volt mese, míg ő bordát, úgy sejtettem én gyomrot repesztettem, szóval az utóbbi volt a rosszabb. Suzaku lopakodó üzemmódba kalauzolt engem el a negyedik osztag területére, én meg már kevésbé lopakodva támogattam az edzőtársam. Így aztán úgy ahogy egybe, kissé viharvert megviselt állapotba be is ténferegtünk a kórházba. Osztagtársam lepasszoltam, majd elhessentettem az engem vizsgálni szándékszó véleményem szerint túl buzgó, de mindenképp kedves ápolót, vagy orvos lett volna? Azért bocsánat kérő modorban hozzá tettem, hogy csak látogatóba jöttem, amit vérmázolmányos képemet elnézve lerít róla, de békén hagyott. Mindenesetre rég nem látott öcsém felkutatásához láttam néki. Őt kapitánnyá nevezték ki, amin nem is lepődtem meg, én meg küldetések, edzések során rágtam magam keresztül, arról nem is beszélve, hogy Varázslóval, a Genki gyerekekkel és Kei~channal a maradék szabad időm is vészes méretűre csappant. Szóval igazán idejét éreztem, hogy Risu~chant előkerítsem, megszemléljem, körbeforgassam, mennyit nőt, komolyodott~é, ámbár reméltem, hogy nem, és hogy mennyire szereti már a csokit, ezt mindenképp tudnom kellett. Szóval Suza~chan kalauzolásával az osztag módszeres átkutatásához láttam neki, jó pár emberre ráhozva a szívbajt kissé ijesztő ábrázatommal, míg végül meg nem láttam a haoriját az egyik terem... szerűségben. Hatalmas fotelok vagy inkább már ágy szerűségek voltak, és az egyik ilyenbe volt benne Risu~chan. Egyből kész volt a terv a fejemben, miként viccelhetem meg a srácot. Hangtalanul léptem a helyiségbe, és a vérpecsétes szememet letakartam az egyik kezemmel, míg a másik tenyerembe egy szemet idéztem a gyűrűmből. Tudtam milyen, ha valakinek hiányzik egy szemgolyója, láttam ilyet nem egyszer, szóval nem akartam rögvest első pillanatban lebukni. Így léptem az öcskös elé.
- Risu~chan... tudnál nékem segíteni? - kérdeztem kissé karcos hanggal, csak hogy az alakításom tökéletes legyen. És ha még mindez nem lett volna elég, a szem a tenyeremen apró lábacskáira állt, és úgy döntött, ő bizony körbe pislog a szobába. Szóval leugrott a kezemből, és sebes iramba a fotel szerűségek alá rohant...
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyHétf. Jún. 02, 2014 5:00 am

Chiyo-chan látogatása

Még mindig tisztán láttam, ahogy Yashuhiro-ojiiniisan az éjjel benyit hozzám, az irodába, elnyúzott volt az arca, sápadt a bőre, egyértelműen komoly vérveszteséget szenvedett el, a jobb alkarja nedves volt.
- Segíts! – Szólalt meg elhaló hangon, aztán összeesett. Ahogy közelebb értem hozzá láttam, hogy vértől látszott nedvesnek a karja, a maga mögött húzott csíkból egyértelművé vált, hogy a sajátja az. Felrántottam az egyenruhája ujját, s egy elemzéssel megnéztem a sérülését mi okozta, először hollow, vagy netán valamilyen állat harapásának néztem, de a kidou elárulta, hogy egy shinigami zanpakutou okozta talán. A kidou eredménye bizonytalan volt, mert bár zanpakutou általi sebnek láttam, mégis állat harapás volt. A keikatsu-val gyógyítottam már, mikor felötlött bennem, hogy talán a saját zanpakutou-ja okozta, vagy talán maga a szelleme. Hiszen hallhattunk már olyat, hogy egy lélekölő szelleme segített elviselni bizonyos sérüléseket, ezért miért ne lehetne az, hogy sérülést okozzon?
Idővel később, nem tudom, hogy mennyivel, mikor sikerült elállítanom a vérzést, vagyis sikerült a sérülést annyira begyógyítanom, hogy már ne vérezzen pihentem néhány lélegzetvételnyit, aztán kifújtam a fáradt levegőt. Reiatsu érzékelésemmel próbáltam felmérni, hogy hogyan áramlik rokonomban a reshi, hogy az öngyógyulás már elkezdődött-e, vagyis működik-e, de ekkor pont az ellenkezőjét találtam. A sebek újra készültek megnyílni. A kurenai ribon-nal még jobban összehúztam a sebeit, azt követően feloldottam a shikai-omat, hogy Jinketsukakyoku technikát elhelyezzem rajta, hogy addig is gyógyuljon, míg egy ágyat nem találok neki. Viszont ehhez meg kellett idéznem egy lélek klónt, akinek a segítségével a lebegtető ággyal az Általános osztályra, vagyis a Gyengélkedőre vittem. Fáradt voltam, hiszen nem rég az ártó szándékkal kötelet húztam, hogy melyikünk akarata teljesüljön, én találtattam erősebbnek szerencsére, így egy időre sikerült elállítanom a vérzést. Viszont nem törődtem a fáradtsággal, még nem törődhettem! Yashuhiro-ojiiniisan a segítségemet kérte! A shikai-om ragyogó lantjaival együtt hamar találtunk üres ágyat. Ahogy megérkeztünk a lélekklónommal elzártuk a kardunk erejét, s közös erővel gyógyítottuk az újra felnyíló félben lévő sebeket. ~Ugyan ott, mindig ugyan ott…~ Tettem egy röpke megjegyzést magunknak.
Az osztagtársaimat megkértem, hogy egy darabig próbáljanak nélkülözni, mint az Adminisztrációs Osztály tagját és vezetőjét. Egész éjjel nem aludtam, mert nem akartam, hogy a klónom eltűnjön, és nagyon nem is lett volna időm, mivel negyed vagy fél óránként újra-újra megnyílt a seb. Ahogy felkelt a nap a klónomat azzal az utasítással, hogy továbbra is folyamatosan gyógyítsa Yashuhiro-ojiiniisan-t, hogyha a sebe felnyílna, én elhagytam a gyengélkedő szobáját és épületét és áttértem a társalgó és olvasó szobába. Úgy emlékeztem, hogy valami hasonló sérülésekről szóló könyvet már találtam ott, s azt akartam felkutatni.
A már a valahanyadik könyvet néztem át egy fotelba roskadva, arcomon a mosoly leghalványabb nyoma nélkül, mikor egy ismerős lélekenergia vészes közelségét, közeledésére lettem figyelmes. Mivel nem akartam megijeszteni, vagy a gondjaimmal terhelni mosolyt varázsoltam az arcomra, ami valljuk be, én is éreztem, hogy kevés, hogy teljesen elfedje azt, hogy nem aludtam, illetve a gondjaimat. Chiyo-chant pillantottam meg, s kisvártatva a mosolyálca lehullott rólam.
- Mit csináltál? Ki csinálta? Mutasd! – Hadartam, és pattantam fel rémülten a fotelból, s egy szédületes fordulattal Chiyo-t igyekeztem bele nyomni, s a kezét a szeme elől elszedni, hogy azt… Visszategyem, vagy valami ilyesmi… A sebét mindenképpen el akartam látni, a vérzést egyszer, s mindenkorra megszüntetni. Nem akartam, hogy ővele is baj történjen. Szóval akár sikerült a fotelba kényszerítenem, akár nem egy keikatsu-val támadtam rá.
- Egyáltalán nem volt vicces! – Szidtam meg a legjobb fej 11-est, akivel valaha is találkoztam, ahogy sikerült a kezét elszednem a szeme elől, s megláttam, hogy az a bizonyos hiányzó szem az ott csücsül a helyén. Talán egy másik napon, mondjuk az előzőn még nevettem is volna rajta, de ma nem, ez nem az a nap volt.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te31700/45000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (31700/45000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyHétf. Jún. 02, 2014 8:42 am

Látogatás Risu~channál

- Jól van, bocsánat, bocsánat - próbáltam lenyugtatni a srácot. Tudtam, hogy sikerem lesz, de hogy ekkora, arra azért nem számoltam. - Kezdjük az elején, a szemeim rendben vannak, mint látod, kicsit fölé sikeredett az osztagtársam vágása, azt pedig Kasai~chan már lekezelte. De a vér eredeti sajátom. Viszont a bordáim vagy eltörtek, vagy csak megrepedtek, de akármit is műveltek, elég reccsenősen tették. Szóval ha megnéznéd őket, hálás lennék... - tereltem a szót, ha már itt voltunk, mivel kissé haragos volt az ábrázatja. - Aki ezt művelte, szegény még rosszabbul járt. Teli gyomorral jött edzeni, de olyan igazi, degeszre tömött hassal. Én meg a szerencsétlent gyomron rúgtam. Szóval bocsi, most őt is ide szervíroztam. De talán megtanulta a leckét. Igaz is... az egyik nővérke, vagy lehet orvos volt, kissé furcsán nézett rám, mikor ilyen fizimiskával közöltem, hogy most ne engem, inkább a társam vizsgálgassa, amúgy is csak látogatóba jöttem... Ha nagyon a lelkére vette, megnyugtatnád, hogy csak tőled tűrök el bármi nemű vizsgálatot? - kértem, miközben figyeltem az arcát, ahogy dolgozott.
Hatalmas fekete karikák voltak a szemei alatt, nyúzott volt az arca, és kicsit se volt bohókásan esetlen. Valami nagyon nem volt rendben. És nem csak a könyvek voltak rendetlenek. Pár pillanatra felmértem a terepet. Könyvek, kutakodás, kialvatlanság...
Ahogy bírtam felkeltem, visszaültettem a helyemre, elő libbentettem a Táskát, és előbb könyékig, majd vállig kotorva benne, elő is kaparintottam egy műanyag dobozt.
- Kezdjük ezzel, hogy ezt most megesszük. Az emberek világában találtam, és mivel csoki az egyik fele, vanília a másik, gondoltam nekünk találták ki. Amúgy fagyi a neve, és szerencsénkre még nem olvadt szét. Ha ezzel megvagyunk, segítek keresni elvégre több szem többet lát, és én hoztam magammal egy pár kipihent szemet!- lepték el a vállaim a megidézett, vékony lábacskákon álló szemgolyócskák. A hangom és a modorom ezen a téren nem tűrt ellentmondást. - Látszik rajtad, hogy totálisan fáradt vagy, szóval most egy kis fagyis pihenés kötelező, ráadásul ha pihentél kicsit, többet fogsz elérni, mintha agyon hajszolod magad! És maradok segíteni! - fejeztem be, ha netán ellenkezni akart volna.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptySzer. Jún. 04, 2014 6:28 am

Chiyo-chan látogatása

Megkönnyebbültem, igen egyértelműen megkönnyebbültem, ahogy Chiyo beismerte, hogy a szeme megvan. Ezért újra megpróbáltam egyet mosolyogni, minthogyha csak érte aggódtam volna. Közben éreztem, hogy a lélekklónom újra gyógyít. Ezzel a kissé félresikerült mosollyal az arcomon hallgattam Chiyo-chan beszámolóját, miközben a bordáit vizsgáltam. Meg kellet győződnöm, hogy masszív egy lány, kettő repedt és egy majdnem törött borda. Csodálkozni egyáltalán nem volt min, hiszen tizenegyedik osztagos, sőt… amit a jelenlegi Kenpachi mondott a gyűlésen… Kellemes gondolatok, és az, hogy újra Chiyo sérüléseit rakom rendbe lazított egy keveset az aggodalmamon, de nem eleget, hogy a mosolyom, bár álcából, de újra önfeledt legyen.
- Igen, majd megnyugtatom… – Feleltem, miközben már a keikatsu-val gyógyítottam. – De te is jobban vigyázhatnál magadra, hányszor mondjam? – Szidtam meg újra játékosnak szánt szigorral, ami talán mégsem sikerülhetett annyira játékosra.
- Meg vagyunk, a bordáid újra épek… – Mondtam, s gyanakodva néztem körül, hogy hogyan lehetek újra a fotelban, mikor ott Chiyo ül… ült. ~Bealudtam volna? o.O?~ Szemeim kikerekedtek, de gyorsan be is csuktam, s rákoncentráltam a lélekklónomra. Még megvolt. Így vagy nem aludtam be, vagy nem okozott gondot.
- Nem… – Próbáltam ellenkezni, de nem volt esélyem. ~Fagyi? Az nem gombócos?~ Merült fel bennem, mint egy mellékesen a kérdés. ~Vanília… Vanília…~ Visszhangzott a fejemben a szó Chiyo-chan hangján. ~Talán egy kis vanília jót fog tenni, igen biztosan jót fog tenni, mert a vanília erőt ad és éltet!~ Arcomon az álca mögül felvillant egy őszinte félmosoly, ahogy megláttam a „kipihent szemeket”.
- Rendben, egy apró pihenés jót fog tenni, és hát a vanília… Erőt és életet ad. – Feleltem megadóan, és a végére tényleg viccelődő hangon, amit már csak a fáradtság piszkolt be. Elgondolkoztam, hogy vajon mennyit mondhatok el neki, anélkül, hogy fölösleges dolgokkal fárasszam. Kedves volt tőle, meg vanília, hogy segíteni szeretne. Hogyha egy erős valakit kellene lefegyverezni, széles örömmel fogadnám a segítségét, de… Nem tudtam, hogy mennyit tudna segíteni.
- Már most is segít, Airisu! – Hallottam Ginyuu-kun igazmondó szavait.
- Kedves tőled, hogy segíteni szeretnél… – Kezdtem bele egy elutasításba, de közben meggondoltam magam. Jól esett, hogy itt van és segít, de nem akartam feltartani… – Egyáltalán nem akarlak feltartani. Meg, hát csak egy könyvet keresek, ami nem izgalmas, és nem annyira szórakoztató, mint a vívás. Viszont, hogyha még így is segíteni szeretnél… Megértem, hogyha nem… Szóval egy olyan könyvet keresek, ami lehet, hogy nincs is itt, de hogyha itt van, akkor szó van benne zanpakutou-k által okozott sérülésekről… Egy éjszaka… beesett… gondolat miatt –~is~ – van rá szükségem… – Óvatosan, meg-meg akadva, itt-ott az igazságon ferdítve fogalmaztam meg, hogy miért is vagyok itt a társalgó és olvasó szobában.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te31700/45000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (31700/45000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyCsüt. Jún. 05, 2014 9:29 am

Látogatás Risu~channál

- Ez így igaz! - lelkesedtem, hogy egyet értett velem. Szóval újból könyékig... mit könyékig, szinte vállig kotorásztam Táskába, majd két kelyhet (fémet, hogy el ne törjön) és két kanalat is kerítettem elő. Innentől már nem volt mese. Szedtem neki, szigorúan csak szép sárga jeges édességet, míg magam maradtam a csokoládénál. Az igazság az volt, hogy semmi bajom nem volt a vaníliával, ám ha ezt elárultam volna Risu~channak, nem lett volna mivel cukkolnom őt ilyen téren többet.
Szóval lelkesen tettem magamévá a hűsítő finomságot, miközben figyeltem, hogy a nagyon fáradt öcsém is hasonlóképp tett. Furcsa hangulat fogott el. Ahogy néztem a fiút, fél pillanatra eszembe rémlett, hogy miként is találkoztunk elsőként. Hogy kíváncsi voltam, és zavart, miközben nem tudtam hova tenni azt az idegen alakot, aki teljesen logikátlanul, hihetetlen sírósan, mondhatni rám vetette magát fényes nappal, az utca közepén... vagy legalábbis megpróbálta. Annyira megváltozott azóta minden. Megismertem a fura idegent, szép lassan rá kellett jönnöm, hogy még ha sírós is, valójában koránt se gyenge... és most nem a kapitánykodására gondoltam ezzel. Szép csendben elkezdtem valóban a testvéremként kezelni, holott soha az életben nem volt még előtte testvérem, akit ismertem volna! Most pedig teljes természetességgel ijesztegetem meg, teremt le érte, majd gyógyít meg. Sőt, észre se vettem mikortól, de csak rá merem bízni a gyógyításom, lévén az ügyetlenkedései ellenére is csak benne bízom ennyire.
- Chirouchiba - szólaltam végre meg - Segítek neked, egyfelől szeretnék, másfelől meg... - pislogtam rá amolyan megrovó és incselkedő tekintettel - Csak nem gondoltad, hogy kihagyhatsz! Nem kell elmagyaráznod, hogy mi történt, azt meg főleg nem, hogy miért, - hoztam tudtára, egy hajbirizga kíséretében, hogy tudom, elhallgat előlem valamit - de ne hidd, hogy a nővéred hagyja, hogy egyedül csináld végig. Főleg akkor nem, ha veszélyes! Félre ne érts, tudom, hogy erős vagy, de akkor is az öcsém! - jelentettem ki - Szóval ha szükséged van egy kis segítségre, erősítésre, vagy csak egy testvérkére, legközelebb magadtól is szólhatsz ám... Bízok benned annyira, hogy jöjjek, ha nem mondhatod el a dolgok teljességét, akkor is! - mondtam, majd egy kiskanál csokit tüntettem el a számba. Élveztem, ahogy a jeges édesség végigszaladt egészen a gyomromig. Közben félig lehunyt szemeim alól Airisu~chant figyeltem, árgus figyelemmel. Kasai~chan is óvatosan elő bújt a hajam közül, és aprócskát belenyalt a következő falatomba, majd elfehéredett, megrázkódott, és vissza libbent a nyakam mellé. Onnan meresztgette a hatalmas szemeit Risu~chan felé, kérdőjeleket pöfögve magából.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyVas. Jún. 15, 2014 7:27 am

Chiyo-chan látogatása

Azt hittem, hogy a vanília mennyei erővel fog ellátni, hogy feledteti velem a fáradtságot, a bánatot és újra, önfeledt mosollyal tudnék a munkámba bele vágni, sőt vanília mámorba esést vártam, amit ezelőtt már nem egyszer, olykor igen kellemetlenül, tapasztaltam, hogy megtörtént velem. Viszont nem teljesültbe a reményem, nem történt meg, amire vártam. Bár a vanília íze kellemes volt, simogató, hívogató, kedves, de nem tudtam belefeledkezni, annyira nem, mint hittem, hogy menni fog. Bűntudatom támadt, s olyan kérdések kavarogtak a fejemben, mint „Nekem most tényleg ilyesmivel foglalkoznom?”, „Szabad pihennem?”, „Nem csinálok azzal rosszat, hogy nem folytatom a kutatást?”.
„Chiruochiba” hatolt mélyen belém, a választott nevem, amit még Sakura-neesan és Misa aggatott rám, s Akira és Kira bátyáim hívtak rajta. Azóta sokan használták, hiszen, mint családom nevét használtam mióta az Akadémia tanulója lettem. Viszont míg Sakura-nee-vel nem találkoztam újra senki sem mondta azzal a hangsúllyal, s most Chiyo-chan is úgy használta. Megrovó tekintetére enyhe pírral válaszoltam. Olyan… olyan kedves volt tőle, s tényleg, mint egy testvér… Testvér… Rosui-neesan-t is nővérkémnek tekintettem, Chiyo-chan-t eddig nem, vagyis… igen, talán. Hogyha nem is tekintettem, azt hiszem mégis úgy kezeltem. Igen, valahogy jobban féltettem, mint egy barátot, de nem is igazán attól, hogy bántják, hanem, hogy nem vigyáz magára eléggé.
- Chiyo… – Egyszerre akartam mondani neki, hogy köszönöm, hogy kedves tőle, és megígérni, hogy igen, a jövőben fogok majd szólni. Viszont szókarambol történt a torkomban, s ezért megakadtam. Kisvártatva végre sikerült a blokádot feloldanom. – Köszönöm. – Egy újabb kanálka vaníliát küldtem le a torkomon, hogy a szavak is könnyebben jöjjenek, hiszen a vanília a legjobb. – Fogok, igen szólni fogok, de te is tégy így. – Küldtem feléje a bágyadt, de teljesen őszinte mosolyt. Aztán egy újabb kanálnyi vanília erejétől fűtötten fel keltem a fotelból. A vanília tényleg erőt és életet adott, legalábbis újra úgy éreztem, hogy bármire képes lehetek, így a Chiyo-nee-vel és a vaníliával az oldalamon.
- Chiyo, neked, mint harcosnak mi a véleményed a zanpakutou-k által a shinigamik-on keletkezett sérülésekről? – Tényleg kíváncsi voltam, bár volt egy sejtésem, hogy válasza, vagy válaszaiban ott lesz, hogy „fájdalmas”. Viszont ettől függetlenül érdekelt a véleménye, hiszen ő az érme túl feléhez tartozik, ő az, aki sérüléseket okoz, és aki gyógyítja azokat. Ellenben még mindig tartottam, hogy ő a legkedvesebb tizenegyedik osztagos. Miközben fülemmel Chiyo-chan-ra figyeltem, addig a szememmel kerestem a könyvet, ízlelőbimbóimmal meg a finomságosan finom vaníliasságos vaníliát ízleltem.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te31700/45000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (31700/45000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyKedd Jún. 17, 2014 4:54 am

Látogatás Risu~channál
Igaz, én mondtam, hogy segítek, de a kérdése meglepett. Főleg, mert nem értettem a gyógyításhoz. Elgondolkodva haraptam rá egy újabb kanálka fagyira, amit Kasai~chan nyílt rőkönnyel konstatált.
- Lássuk csak - túrtam bele a vörös loboncomba, lévén nem igazán tudtam, miként is kezdjek hozzá a magyarázathoz. Sosem voltam jó a szavakban. - Ez elég tág fogalom így, de nem kérdezek, szóval azt hiszem megpróbálom valamennyi esetet felvázolni. Az első, amikor shinigamik küzdenek egymással, és az egyik megsebzi a másikat. Nos, olyat már gyógyítottál rajtam nem egyszer. Semmi különlegessége nincs az olyan sebnek. A másik, amikor gyakorlás közben a saját lélekölőd sebez meg. Az is hasonló a korábbihoz. Még Kasai~chan is rendbe hozza őket, ha csak megvág. Ha már csontom reped-törik, jövök, de egy sima vágás teljesen átlagos. A harmadik, amikor a Belső Világodban gyakorolsz a lélekölőddel. Nekem minden nap kiporolja a hátsóm a rókám! Külsérelmi nyom nem marad, noha lehet kétségbe esnél, milyen állapotba kerülök néha ott bent. - vigyorodtam el, kissé kajánul. Aztán abba is hagytam, mert realizáltam, hogy eljutottam a problémás részéhez a magyarázatomnak. Gyorsan papírt, és ecsetet kértem, és csak akkor folytattam, mikor megkaptam mind a kettőt. - A következő eset már bajosabb történet. Szerencsére velem még nem fordult elő, és nem is szeretném, de kezdem a legelején. - az ujjamra fektettem az ecsetet, ami azon szép egyenesen megállt - A dolog lényege konkrétan az egyensúly. Látszólag egy nyugalmi dolog, valójában viszont két egyenlő nagyságú, ellentétes erő örök párharca. Ebből következik, hogy a mozdulatlanságban ott a mozgás, és a mozgásban a mozdulatlanság, és így tovább. A világ ugyanis az egyensúlyra törekszik. Benne minden, és mindenki. Ez az egyensúly a harcművészet, és az orvoslás alapja is. Gondolj csak bele, milyen harmónia az, amikor két harcos egymásnak feszül. De ez most lényegtelen. Szóval a harcos maga is az egyensúlyt képviseli ugyebár, hisz azt mondtam, minden, és mindenki. A test, a lélek, és a szellem. Ez átfordítva, a test, a saját tudatunk, és a lélekölőnk. Ha azonban bármelyik is a másik ellen fordul, az egyensúly felborul, és az illető megbetegszik. Vagy testben, vagy fejben, de bajok lesznek. És ilyenkor könnyen megeshet, hogy a lélekölő is a társára támad. Az ilyen sérüléseket már nem fogsz tudni begyógyítani, ugyanis amíg az egyensúly vissza nem áll, a test tiltakozni fog a fenn álló helyzet ellen, és nem fogja hagyni magát. - túrtam bele a hajamba. - Ha valami nagyon lila volt, nyugodtan mondd, kérdezz, vagy javítsd ki. De én így sejtem a dolgokat. pislogtam bele az előttem heverő könyvbe, meg a magyarázat közbe lefirkált illusztrálásaimra. - Oké azt hiszem tényleg lila voltam, vissza térek inkább a csokimhoz
~ Lila voltál, de tudd Édes, így szeretlek! ~ gonoszkodott Gin~chan is kicsit azért velem.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Társalgó és olvasószoba Cl0te17600/30000Társalgó és olvasószoba 29y5sib  (17600/30000)

Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba EmptyHétf. Aug. 11, 2014 9:56 am

Chiyo-chan látogatása

A válaszadása alatt egy kicsit lassan fogtam fel azokat, amiket mondott, mivel túl bonyolult volt, ahhoz képest, mint amit ilyen kialvatlan, aggódó, kicsit szétszórt fejemmel fel tudtam volna fogni, ellenben azért mégis sikerült megértenem a szavait, bár kicsit lassan. Viszont igaza volt, többször is gyógyítottam ilyeneket. Sőt leginkább az ilyesfajta sérülések gyógyításában voltam gyakorlott. Ezért is voltam kissé kétségbe esve, hogy nem tudtam segíteni Yashu-ojiiniisamanak. Amikor papírt és ecsetet kért Chiyo, akkor éppen egy mérgezésekkel kapcsolatos könyvet vettem kezembe. Pislogtam még néhányat, mire rá jöttem, hogy tőlem kéri, hogy hozzám intézte szavait. A fagyit és a könyvet letettem a fotel közelében lévő asztalra, s a ruhám belső öbléből elővettem az egyik kis könyvemet, amit egy üres oldalnál nyitottam ki, s az írónádamat adtam Chiyo-neenek.
„Örök ellentét”, „Egyensúly”, „Mozgó mozdulatlanság”, „Párharc”. „Egyensúly a harcművészet és a művésze egyensúly, ami a harcos”, „A test, a lélek és a szellem”. Kissé összevisszának értettem, de egy újabb ásítást elnyomva és egy bealvást elűzve, egy erőteljes fejrázás segítségével minden a helyére került, s megértettem, hogy mit is magyarázott nekem.
- Áh! Értem, és nem. Nem vagy lila. – Küldtem felé egy bárgyú, álmos mosolyt. Sehol sem vagy lila, a bőröd színe egészséges, a hajad még mindig vörös, szóval nem vagy lila. Főleg a magyarázatod nem az, mert megértettem. Röviden Yashuhirou-ojiiniisama zanakutouja nagyon haragszik rá, annyira, hogy a kettejük közötti egyensúly is felborult, és a zanpakutouja harapja a karját és nem engedi begyógyulni… Jé! Már hallottam egy ilyesmi esetről. Szóval én csak annyit tehetek, hogy a testét gyógyítom, nehogy bele haljon… a vérveszteségbe… – A végére kissé elhaló és enyhén kétségbe esett volt a hangom.
- Hogyan? Miképpen? – Motyogtam magam elé miután a padlóra huppantam. – Hogyan tudnám? Csak ő tudná… Nem tudok segíteni. Magatehetetlen vagyok. Nem tudok a belső világába hatolni… Hasztalan vagyok. – Tekintetemet Chiyo-ra fordítottam, s kérdőn néztem rá. – Mit csináljak? – Tettem fel költői kérdést, mert nem vártam, hogy tényleg ő mondja meg, hogy mit csináljak, csupán valami bátorítást vártam, útmutatást. – Itt már a vanília sem segít. – Éreztem, hogy lelkem mélyén, a belső világomban éreztem, hogy kisebb ellentét alakult ki a kettő zanpakutou lelkem között, de tudtam, hogy mit akarnának közölni a maguk módján: kapitány vagyok, össze kell szednem magam. – Fáradt vagyok, tehetetlen, de mégis tennem kell valamit…

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Társalgó és olvasószoba _
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és olvasószoba   Társalgó és olvasószoba Empty

Vissza az elejére Go down
 

Társalgó és olvasószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 4. Osztag-