-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Chizuki Rei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Chizuki Rei Cl0te6000/15000Chizuki Rei 29y5sib  (6000/15000)

Chizuki Rei _
TémanyitásTárgy: Chizuki Rei   Chizuki Rei EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 7:58 am

Jelszó: [Eltávolítva - Kuchiki Byakuya]
Engedély: van

Adatlap

Név: Chizuki Rei
Nem: Lány
Kaszt: Vaizard
Születési ideje: 2010. október 07.
Kor: pár hónapos (6 évesnek néz ki)

Előtörténet

Nekem nem lehet normális családom. Miyoko néha az orrom alá dörgöli, hogy apukám rossz apuka, de nem érdekel. Nem szokott érdekelni, ha piszkálnak, mert tudom, hogy nekem van igazam, nem pedig nekik.
Anyuci azt mondta, hogy apunak fontos üzleti dolga van Buenos Airesben, ezért nem lehet velünk. Ha nagy leszek, majd elmegyek Buenos Airesbe és elviszem onnan apucit a csúnya főnökeitől, hogy ne kelljen annyit dolgoznia és velünk lehessen. Majd nyerek a lottón, hogy se anyunak, se apunak ne kelljen többet dolgoznia, és így több idejük lesz velem. Persze anyu még nem tudja, hogy a zsebpénzemből nem csak fánkot vettem, hanem feladtam a héten egy lottószelvényt is. Azt írták rá, hogy nyerhetek… sokat. A sok szám biztos sokat jelent. Bár még csak egy olyan kaparósat vettem azelőtt, olyan cicásat, amiből nyertem is még több fánkra valót. Persze csak miután hajlandóak voltak odaadni nekem. Attól, mert kicsi vagyok, még jogom van arra, hogy arra költsem a pénzemet, amire csak akarom. Különben is, én kalandor leszek és írok könyvet mindenről, ami történt velem! *>* Persze csak miután megtanultam írni. Még nem értem azokat a pici, fekete bogarakat, amiket anyu szokott rajzolni a papírokra, amikor dolgozik. Csak azt tudom, hogy nem szereti őket. Én nem tudom, mi a baja a bogarakkal, pedig szépek. Anyuci bogarai a legszebbek a világon. Az arrancar néni pedig azt mondta, megtanít rajzolni is. Nehéz neve van, de anyu elnevezte Linzernek, az pedig már majdnem olyan, mint a fánk, és így meg tudom jegyezni. Bár anyu azt mondta, hogy ő is családi titok és nem beszélhetek róla másoknak, még Nabekun bácsinak sem. Sok a családi titok, de nem bánom. Látom anyun, hogy ez tényleg fontos, úgyhogy tényleg nem szólok senkinek. Nekem is van titkom, mert igazából nem is vagyok shinigami, mint ahogy az osztag többi tagja hiszi. Ahogyan anyuci sem az. Így születtem. Félek tőle, mert mindig bántani akar. Néha legyőz, és olyankor fehér lesz az arcom, és tök furán viselkedek. Nem akarom többé, mert akkor a többiek nem fognak szeretni és nem lesznek barátaim. Nem akarok magányos lenni. Nem szeretem a magányt. Nem szeretek egyedül lenni, mert fáj.
Szerencsére Sakutaro mindig ott van velem, amikor nincs kivel játszanom. Anyuci nyerte nekem az Obon fesztiválon. Szeretem az Obon fesztivált, minden nagyon mókás volt, csak nem szeretem a yukatát. De anyuci kedvéért felvettem, igaz, mindig birizgáltam, mert kényelmetlen. A papucs is, nagyon hangos. Viszont volt csokis banán, úgyhogy megérte felvenni, még ha fájt is.
Sakutaro a legjobb barátom, mindig elszórakoztat, amikor egyedül vagyok. Ő tanított fára mászni is, bár nekem még nem megy annyira. Egyszer már majdnem sikerült felérnem a Nagy Fa tetejére, azonban megcsúsztam, aztán a kedves néni ébresztett a 4. osztagból, valami Chikoya. Persze csak addig volt kedves, amíg meg nem akart etetni. Azt mondta, kell nekem a pritomin, ezért meg kell ennem a spenótot, pedig én nem szeretem a spenótot. Inkább levágom a kisujjam, mint hogy megegyem azt a zöld trutyit. Akkor jöttem rá, hogy igazából ő egy gonosz boszorka. Aztán megpróbált megetetni olyan sütivel, amibe spenótot kevert, és ettem is belőle, mert cicás alakja volt, csak utána megmondta, hogy igazából volt benne olyan viktor is, amiből többet kéne ennem. Azóta sohasem eszek semmit, amikor a 4. osztagnál vagyok, csak ha anyuci hozza és tudom, hogy ő is csinálta.
Anyu azt mondta, hogy azért nőttem ilyen nagyra, hogy a másik boszorka ne tudjon bántani. A másik boszi az, akitől csontos lesz az arcom, és mindig megpróbál bántani. Anyunak hála azonban többé nem tud bántani, és anyu különben is erősebb nála. És a barátai is, akikről szintén nem szabad beszélnem. Például Juditról, a lánynevű fiúról. Egyszer anyu elvitt hozzájuk látogatóba valami föld alatti parkolóba, ahonnan a sivatagba jutottunk. De ez nem volt szép emlék, mert verekednem kellett és nem úgy, ahogyan szeretek. De azóta már nem tud bántani a szörnyeteg. Anyu titkos barátai azt mondták, hogy koromhoz képest erős vagyok. Bár lehet, csak mi látjuk Juditékat anyuval, biztos ők is olyanok anyunak, mint nekem Sakutaro.
Apu hiányzik, mert még nem is mutattam meg neki, miket tudok! Anyuci megtanított nekem egy dalt, amit már ketten is el tudunk énekelni, és ő még gitározik is hozzá. Egyszer én is meg akarok tanulni valamilyen hangszeren, de nem gitáron, inkább zongorán. Majd veszek egyet, hiszen úgyis nyerek majd a lottón. *>*

Kinézet: Kora ellenére idősebbnek néz ki, valamint „kortársaihoz” képest is magasnak számít a maga 122 cm-ével; nyúlánk, vékony testalkatot örökölt szüleitől. Hátközépig érő, szőke haja és nagy, vörös szemei vannak, gyakran hord egy Emberek Világából szerzett, pilótasisak névre keresztelt fejfedőt. A kínai piacról beszerzett árucikket egy fesztiválon nyerte aranyhal halászás tudományának bemutatása után.
Különleges ismertetőjele, hogy állandóan kedvenc édességével rohangál – anyja étvágyát egyértelműen örökölte, azonban amióta először megkóstolta a fánkot, alig hajlandó mást enni, még anyja unszolására sem, aki valószínűleg bízik benne, hogy egyszer majd kinövi ezt a korszakát és a zöldségeket is megszereti.
Shinigami egyenruháját nem szívesen hordja, s gyakran szökik ki egyszerű hálóingeiben s kedvenc ruhácskáiban, ráadásul mezítláb. Amennyiben mégis sikerül ráapplikálni valami formálisabb ruhát, egyfolytában feszeng benne, próbál szabadulni belőlük.
Két kicsi, hegyes szemfoggal is rendelkezik, ettől egy minivámpír látszatát keltve. Gyakran magával hordja kedvenc plüssállatát is, akit Sakutaronak nevezett el. Ő a legjobb (képzelt) barátja is egyben.

Belső: Gyakran hisztis, rinyálós és akaratos, főleg, ha éhes vagy szomjas, vagy valami baja van. Ilyenkor nem kímél másokat, s egy-egy szóval juttatja célpontja eszébe szándékát, miszerint ő épp éhes vagy játszani akar. Anyukájáért teljesen odavan, ám ez nem jelenti azt, hogy őt is kímélné akaratosságától.
Nem beszél sokat, ettől kicsit antiszociálisnak tűnhet, s valóban kicsit túl korán ismerkedett meg a depresszió fogalmával. Ennek háttere valószínűleg apjának kevésszer való látása lehet.
Izgága, örökmozgó gyerek, aki feltalálja magát az unalmas pillanataiban. Ha nincs kivel játszania, akkor inkább egyedül játszik, s képzelt barátaival szórakoztatja el magát.
Brutálisan őszinte, hiszen még nem tudja kezelni az embereket, nem tudja, mi sértő és mi nem, holott nem áll szándékában megbántani másokat.
Gyakran szed össze kisebb sebeket, amikor úgy dönt, hogy elmegy világot látni, ami általában az osztag kertjében lévő fáról való lezúgással és egyéb apróságokkal jár, hibáiból azonban nem tanul, amint kiengedik újra, kezd mindent elölről. Szereti az állatokat, viszont képes túlzásba vinni, persze csak merő véletlenből, amikor meghúzza anyja macskájának, Miyavinak a farkát. Tíz perc hiszti után (mindkét féltől) viszont újra békésen simogatja. Nagy álma egy unikornis, imádja a varázslatos lényeket, rendkívül élénk fantáziával rendelkezik, s már ilyen idős korában is gyakran előfordul, hogy ő maga találja ki az anyukája által elkezdett mesék folytatását. A végüket azonban rendszerint összecsapja, ugyanis nem tudja, milyen lenne egy jó befejezés, ám egyértelmű, ezzel a tehetségével akár író is válhatna belőle.
A felnőttek számára szeret büszkélkedni – mindent megtesz azért, hogy rá terelődjön a figyelmük és hogy megdicsérjék, milyen ügyes.
Vaizardságát és erejét meglepően éretten kezeli, holott hollow énjétől kifejezetten retteg. Anyjának és apjának hála azonban képes kordában tartani erejét és hollow részét is. Utóbbit családi titokként kezelik.

Zanpakuto

Neve: Kokuhyou (Kárhozat)
Fajtája: Energia
Shikai parancsa: Tatare! (Átkozz!)
Shikai kinézete: egy Reihez képest hatalmas katana, a pengén egy vörös csík húzódik végig. Mérete miatt úgy tűnhet, Rei képtelen forgatni azt, ám aki alábecsüli, azt meglepetés éri, ugyanis remekül elboldogul katanájával. A markolatból két, fekete-vörös szalag is kiáll díszítés gyanánt.

Zanpakuto lelke:
Spoiler:

Kokuhyou shikai formájában:
Spoiler:

Rei legnagyobb tehetsége az energiák manipulálásában van, épp ezért a kidoukat is kiemelkedő szinten kezeli, akár a Kidoushuu osztag tagjaként is megállná a helyét. Zanpakutoja is az energiák manipulálásán alapszik.

Támadások:
• Egyfajta energiavámpír; zanpakutojával megidézett, vörös, ellenfélre fonódó, erős szalagok által elszívja annak lélekenergiáját és életerejét, amit zanpakutojába áramoltatva képes újra hasznosítani. Egy suhintással vörös színű, az ellenfél felé villámgyorsan süvítő lélekenergia koncentrátumot képes a meggyengített ellenfél felé küldeni, ami vághat, vagy akár robbanhat is. A lélekenergia elszívásakor az ellenfélből néha vért is csapol, s nem csak az elvérzéstől és a hamarosan felé kerülő támadásoktól kell tartania a célpontnak, hanem a méregtől is, amit a testébe fecskendez. A méreg a véralvadást gátolja, hogy az ellenfél egy súlyosnak nem nevezhető sérüléstől is képes kiütni magát.
• Védekező technikája során eggyé válik a levegővel, ezáltal egy kardsuhintás egyszerűen átmegy rajta. Korlátozott ideig képes fenn tartani ezt az állapotot, maximum 15 mp-ig egy alkalmazás során, ezáltal elegendő időt biztosítva számára a menekülésre.

Vaizard maszk:
Spoiler:

Vaizard formájában nagyobb állóképességgel rendelkezik, gyorsasága, kitartása és ereje is többszörösére növekszik.

Szeret
• anyuci
• fánk
• Miyavi
• mesék
• Sakutaro

Nem szeret:
• Buenos Aires (=Des Mos Airon xD)
• zöldségek
• formális ruhák
• belső hollowja
• félni

Felszerelések:
• plüssállat, amit Sakutaronak nevez
• pilótasisak
• fánk
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Chizuki Rei _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Rei   Chizuki Rei EmptySzomb. Okt. 09, 2010 9:26 pm

Szervusz! Very Happy
Mivel van engedélyed és egy szép kis előtörténetet sikerült összehoznod, nem tehetek mást, mint hogy ELFOGADOM!

Lélekenergiád: 10,000
Ryou: 4000
Szint: 1.
Ajándék: 5 választható kidou az animeben/mangában is szereplők közül

A 3. osztag tagja lehetsz, további jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Chizuki Rei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Vaizard (már nem választható)-