-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Végzet Völgye - LEZÁRVA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te41000/55000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzer. Aug. 11, 2010 6:37 am

Halk sóhaj kíséretében nyugtázom magamban, hogy eme szedett-vetett banda tagjai között, ámbár kialakul néha egy-egy konfliktus, ha ilyen helyzetekbe kerülünk a csapatmunkánk kitűnő. A sérülések száma minimális és eddig úgy tűnik, hogy méregbe mártva se voltak az életünkre törő nyílvesszők. Tarkómat megvakarva sikeresnek könyveltem el ezt az orvtámadás hárítását, ám a Yuu akciója által okozott repedés egyfajta láncreakciót indított be, s az egész folyóson végigfutott. Minden lélekenergiámat összeszedve egy Shupoval átszökkentem a terem másik végébe, ahol néhány megtisztított járat és Vendel fogadott. Balomat ökölbe szorítva gondolkoztam el azon, hogy milyen kis távolságot voltam képes megtenni egy olyan Villámlépéssel, mely során szinte minden lélekerőmet meglovagoltam. A veszély rövid időre elmúlt, így időm nyílt felmérni társaim állapotát, s megdöbbenve kell észrevennem, hogy Yuke, illetve a hatodik osztag kapitánya, Hitoshi sincs a köreinkben. Egészen biztos, hogy Ők a mélybe zuhantak. Gondolatmenetemnek végül az vet véget, hogy megpillantom támadóinkat, mivel a Vezetőnk előbbi technikájának köszönhetően a lőrések tarkította fal most már semmivé lett. Minket vesznek célba, s megfeszítik a primitív lőfegyver húrját. Hitomi kapcsol a leggyorsabban, s támadásával egyszerre hárommal végez, míg Yuu-val szinte egyszerre lendülök neki, s szelem ketté az egyiket. Társaságunk többi tagja is harcba bocsátkozik, ami rövidesen véget is ért. Ellenfeleink csak orvmódon voltak képesek veszélyt jelenteni ránk, szemtől szemben rendkívül gyengéknek bizonyultak. A gyorsabb haladás érdekében Yuu parancsára kettéválunk, s míg Engem maga mellé rendel, addig Sukét Hitomi mellé küldi. Örültem, hogy így lettünk elosztva, mivel a Daitenshiből leginkább Yuu-t ismerem, hisz’ a többiekkel eddig csak a gyűlésen találkoztam. Sőt, Hitomit most látom először. Kellő óvatossággal indulunk el a Mi járatunkon, melynek mennyezete egyre alacsonyabb lesz, ahogy egyre beljebb megyünk. A plafon végül már oly’ közel került hozzánk, hogy kénytelenek vagyunk kúszva tovább menni. Lehasalva a mocsokba kezdem el alkalmazni a Shinigami Akadémián tanult módszert, s közben azon kezdek elgondolkozni, hogy miért pont Nekem kell itt hevernem a mocsokban, hisz’ hetekkel ezelőtt még csak a Sors Dárdájáról se tudtam senkit, s nyugodt, gondtalan életet élhettem Zekka mellett, kivel már több mint egy fél éve együtt vagyok. Az előttem mászó Vaizard az oka, legszívesebben itt, helyben végeznék Vele! Ha Ő nem lenne, akkor semmi se változott volna, még most is olyan boldogan élhetnék, mint azelőtt. Íriszeim kísérteties fényben kezdenek izzani, amint arra gondolok, hogyha kikerülünk eme szűk folyosóból, a férfit, aki megkeserítette az életemet egy mozdulattal megszabadítom a fejétől. Eközben fejemet a menetirány felé fordítva megpillantom a fényt, amely’ azt jelzi, hogy itt az idő, most kell megsemmisítenem a Daitenshi vezetőjét. Ám ahogyan egyre közelebb került hozzám az alagút kijáratában megcsillanó fény, úgy enyészett el a Yuu iránt érzett dühöm. Rá kellett jönnöm, hogy sokat köszönhetek Neki, s a Vele való találkozás előtt egyáltalán nem volt annyira boldog az életem, mint az előbb hittem. Valóban mindenem meg volt, egy valamit leszámítva; az izgalmat. És ez megváltozott a renegát Shinigaminak hála. Ezen gondolkozva mászok ki a sírboltokkal teli terembe, ahol nem voltunk egyedül, az nemrégiben lemészárolt lényekkel megegyező teremtmények fogadtak minket. Halvány mosoly jelenik meg ajkaimon, hiszen ezek az előbb sokkal többen voltak, még se voltak képesek ártani nekünk, akkor most mit fognak tenni? Rövidesen meg is kapom a választ, mivel az egyik meglepően könnyedén szorít a falhoz, s a kezében lévő pengével a nyakam felé döf. Jobbommal még épp’ időben kapom el a csuklóját, ezzel hárítva a szúrást, ám Ő a szabad kezével a nyakamat kezdi el szorítani. Yuu szavaiból ítélve neki is hasonló problémái akadhattak, mint Nekem, így valószínűleg Ő sem fog tudni nekem segíteni, egyedül kell megoldanom. Elkeseredve próbálom meg kihámozni magamat hatalmas keze fogságából, ám képtelen vagyok akkora erőt kifejteni, hogy ezt megtehessem. Minden elveszni látszik, ám ekkor felfigyelek valamire; ezek a gnómok szinte nem rendelkeznek lélekenergiával. Bal kezemet Lélekölőm markolatára csúsztatom, s kihúzom a sayájából.
- Yuu, kérlek ne nézz ide egy kicsit. – szólok alig hallható hangon a társamnak, akinek szinte biztos, hogy jobb dolga van, mint az Én harcomat figyelni, de kénytelen voltam biztosra menni. - Kagayaki, Kyūsen Shichiyō… - nyögöm ki, mire a támadóm engedni kezd a szorításából. Tervem tökéletesen beválik, a hipnózisom alá került, s most már nem több egyszerű sakkbábunál az Én játékteremen. Újdonsült követőmet a hozzám legközelebb lévő fajtársára uszítom és reménykedem benne, hogy mindketten belehalnak a csatába. Eközben Én az egyik falatozó szörnyeteg felé lépek, s pengémet a magasba emelve véget vetek földi életének. Tekintetemet a még mindig csatározó gnómokra fordítom, akik látszólag már teljesen kifáradtak, ám az erejük egyenlőségének hála csak nem jutnak dűlőre. Végül egy lomha Villámtánccal Én vetek véget ennek a nevetséges harcnak, s kardomat megforgatva az egyik szívében, az Én irányításom alatt álló egyedre pillantok. Lélek tükreim jéghidegen adják ki neki a parancsot, s pengéjét a torkának szegezve egy könnyed mozdulattal végez magával.
- Ha tudsz, sohase bocsáss meg Nekem… - adom fel neki a végső kenetet, majd Zanpakutoumat kihúzva az üres testből, egy nemtörődöm mozdulattal a levegőbe suhintok Vele, ezzel ugyan nem tökéletesen, de megtisztítva a vértől. Yuu kérdését hallva a férfira pillantok, majd végig simítom a nyakamat, amit az előbb még az egyik prédám szorított.
- Igen. És a Te karoddal mi a helyzet? – kérdeztem, s eközben egy intéssel jeleztem neki, hogy Én most nem gyújtanék rá. Miután Ő rágyújtott, a kulacsom meglötyögtetésével kiderítem, hogy még van-e az említett tárolóban víz. – Ugyan nem tudjuk tökéletesen lekezelni, de legalább mosd le a sebet és kösd be. Szerintem senki se örülne, hogyha hagynám a vezetőnket elvérezni. – nyújtom át neki a kulacsot és miután ezzel is elkészülünk, a csigalépcső felé vesszük az irányt.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te25250/30000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 11:55 pm

Yukezo, a félholt társadat a szűk csigalépcsőn kezded el felfelé vonszolni némi nehézség árán; páncélod hiánya végett végre szabadabban mozogsz, de a szárnyas szörnyetegek, melyeket magadban az „idegesítő állatok” szintjére degradáltál le, megnehezítik a dolgod azáltal, hogy valamiféle energiagömböket lövöldöznek feléd. Nagyon hasonlít az arrancarok által használt bara-khoz, alkotóelemeiben viszont mégis eltér azoktól. Ezzel legalább megakadályozzák neked, hogy továbbra is egy szűk csigalépcsőn kelljen kardoddal hadonásznod az érkezőkre várva, bár miután először koppant a falon pengéd, tán rájöhettél, hogy ennek így nem sok értelme van. Már éppen meglátod a lépcsőn lefelé ballagó Yuusukét és Daisetsut, amikor az egyik energiagömb eltalálja a lépcsőt – amit még több lövedék követ. Mindhárman arra eszméltek fel, hogy a talaj – ismét – meginog a lábaitok alatt, s a törmelékek között találjátok magatokat. Az újratalálkozás sok örömmel nem kecsegtet, hiszen egyik társatoknak már alig érzitek a reiatsuját; tudjátok, hogy ha magára hagyjátok megvakult, sokkolt és ájult állapotban lévő társatokat, akkor nem éri meg a holnapot. Más részről pedig a szárnyas lények továbbra sem adják fel; százával özönlenek felétek; van, aki megpróbálja egy-két végtagotokat leszakítani rólatok, s van, aki energiagömbökkel keseríti meg nem túl rózsás életeteket. Yukezo, te egy-két zúzódást és egy hatalmas kődarab fejeden való koppanásán túl nem tapasztalsz más sérüléseket, ellenben hamar felfigyelhetsz arra, hogy vezéred mozgása kicsit koordinálatlan az eddig megszokottakhoz képest. Yuusuke, néhány szárnyas lény és törmelék együttes támadásának köszönhetően a légzés hirtelen nehéznek bizonyul, és szúrós érzést érzel a tüdőd alatt. Az éltető oxigénhez így csak kapkodva tudsz hozzájutni, s gyanítod, talán belső vérzésed is keletkezett. Dai, te az esés következtében egy hangos reccsenés és bal lábadba nyilalló fájdalmad az első jele annak, hogy immáron kénytelen vagy fél lábadat mellőzni; combcsonttörésed mellett még néhány bordád is elrepedt.
Döntenetek kell, hogy haldokló társatokat magára hagyjátok-e, hisz visszafele az út jelen pillanatban nem tűnik lehetségesnek, azonban ki tudja, hogy a kripta további részein találtok-e számára biztonságos pihenőhelyet. Bárhogyan is oldjátok meg, nektek muszáj tovább haladnotok, s sérüléseitek miatt legfőképpen Yukezora vagytok kénytelenek támaszkodni büszkeség ide vagy oda; nem mellékesen nektek talán hamarabb feltűnik, hogy a bukott shinigami fején frissen keletkezett sebből nem igazán akar elállni a vérzés. A szárnyasokat megpróbálhatjátok visszaszorítani, azonban úgy tűnhet, mintha sehogy sem akarnának elfogyni. Csak egy nagy, elsöprő támadással lenne esélyetek minddel végezni, azonban amint erősebb támadást akartok használni, a hely egyszerűen elnyeli a lélekenergiátokat. A tópart másik oldalán pedig egy hatalmas ajtóval találhatjátok szembe magatokat, amit mintha egy igazi óriásra méreteztek volna – a kilincsmentes ajtót pedig két hatalmas gólem őrzi. Az egyik gólem lábánál található kőtáblán pedig a következő rejtvényt olvashatjátok – latin nyelven:

Sohasem voltam, de mindig leszek, sosem látott senki s ez a jövőben sem változik. S mégis én adom a meggyőződést, bizalmat, jövőt másoknak.

Hitomi, Suke, az egyre növekvő bizalmatlanságotok egymás iránt bármelyik pillanatban harcra ösztönözhet titeket. Úgy érzitek, hogy a másik csak fenyegeti itt léteteket, és hogy mindazok a pozitív tulajdonságok, amiket eddig a másikban megismertetek, csak színjáték volt, egy édes csapda, hogy végül könyörtelenül végezzenek veletek. Fokozott óvatossággal méregetitek egymást, s egyúttal lesétáltok a szűk csigalépcsőn; a bogarakat úgy tűnik, nem zavarjátok, így azok nem követnek titeket, azonban a százával hemzsegő, szárnyas szörnyek azonnal rátok támadnak, amint cipőtökkel a talajhoz értek. A helyiség szűkös terét egy hatalmas tó okozza, bár a sötétség és a képességeiteket leárnyékoló energia miatt nem vagytok képesek megérezni, hogy a másik oldalon a Daitenshi többi tagja található. A szárnyas lények sokkal szívósabbak annál, aminek tűnnek, s könnyedén előfordulhat, hogy elvesztek egy szemgolyót, vagy éppen egy végtagot. Mindamellett a helyzet tökéletes arra, hogy végezzetek a másikkal a többiek tudta nélkül, hiszen könnyedén rákenhetnétek ezekre a szárnyas lényekre a gyilkosságot, és talán még a hullát is eltüntethetnétek… Figyelmeteket nem kerüli el a két, hatalmas kőgólem, amik egy hatalmas ajtót őriznek. Az egyik gólem lábánál találhattok rá a kőtáblára, amely a következő, latin nyelvű rejtvénnyel kedveskedik:

Hit, remény… Három szó van az egyszerű logikában. Melyik a harmadik?

Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te33500/40000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 3:32 am

Ismerem ezt a hanghordozást és ezt az arckifejezést. Pontosan így nézett rám Suke, amikor a laboromban sült shinigamit akartam belőle csinálni. Talán azt hitte, hogy nem veszem észre a fenyegető testtartását és azt, hogy a keze lassan a kardjára csúszik? Hát kinek hisz engem ez a bunkó? Persze, én csupán egy halandó ember vagyok a szemében, egy apró hangya, akit eltaposhat, amikor kedve tartja. Minden halálisten elköveti azt a baklövést, hogy súlyosan alábecsül, legtöbben ennek a hibának estek áldozatul, a másik felét pedig a meglepetés erejének köszönhetően nyírtam ki. Most Suke következik, csak meg kell találnom az alkalmas időpontot, amikor nem számít rá, hogy megtámadom. Szignifikánsan növekedni fognak az esélyeim, ha meglepem, arra is kell figyelnem, hogy én is épen maradjak. A szervezetemben még mindig ott van a véralvadásgátló, ha súlyosan megsérülök, akár én is belehalhatok.
- Ugyan már, ne tettesd a hülyét! Arról pedig ne is álmodj, hogy itt hagyom ezt a kardot neked. Tetszik, hogy reagál a lélekenergiámra, mi?
Hangomból és mosolyomból csak úgy sütött a magabiztosságom. Nem volt mitől félnem, Suke jég alapú zanpakutója nem tud nekem ártani, amíg fel tudom melegíteni magam körül a levegőt. Ráadásul egy kis hűvös még jól is jönne ebben a túlontúl izzasztó hőségben. Továbbá eszem ágában sem volt új szerzeményemet letenni, hiszen olyan jól kezdődött a barátságunk *.* Égetett a kíváncsiság, hogy mire lehet képes, de legnagyobb sajnálatomra most azonnal nem próbálhattam ki. Pontosabban nem itt akartam kipróbálni. A bogarak ugyanis továbbra is itt voltak, és tartottam tőle, hogy elvonhatják a figyelmem, plusz ugye itt volt az is, hogy ha most támadtam volna rá Sukéra, azzal a lehető legrosszabb döntést hoztam volna a saját szempontomból. Kézenfekvő megoldás volt tehát, hogy helyszínt váltsunk.
- Egy rossz mozdulat, és elbúcsúzhatsz a fejedtől.
Közöltem tárgyilagosan a shinigamival, miközben a kardot továbbra is magam elé tartva oldalazni kezdtem a csigalépcső felé, mindvégig rajta tartva a szemem a kapitányon. Lefelé is csak lassan tudtam haladni, vigyáznom kellett, hogy hova lépek, de végül sikerült úgy leérnem, hogy nem gurultam le, és még Suke mozgását is figyelemmel tudtam kísérni. A lépcső alján egy barlangszerű terem várt minket, nehezemre esett eldönteni, hogy a nagy részét elfoglaló tó természetes képződmény-e vagy sem, hiszen elvileg ez egy épület, bár éppenséggel építhették a barlang köré is. Egy pillanatra felpillantva egy rést véltem felfedezni a helyiség tetején, a formája pontosan olyan volt, mint a Yuu-chan által a padlóban hagyott lyuk, így gyorsan le is vontam azt a következtetést, miszerint Yukezo és Hitoshi itt köthettek ki a zuhanásuk után. Csalódottan vettem tudomásul, hogy a két shinigami talán még életben van, ha a vízbe estek, de ha akartam volna, se tudtam volna a keresésükre indulni, mivel egyrészt a félhomály alaposan behatárolta a látási körülményeket az egyébként elég jelentős méretű barlangban, másrészt mihelyst elhagytam az utolsó lépcsőfokot, azonnal furcsa, szárnyas teremtmények özönlöttek el minket. A túlméretezett denevérre hasonlító lények első, és egyben legveszélyesebb hulláma elől sikerült még időben lebuknom, bár az egyik szörny karma megkarcolta a védekezően a fejem fölé tartott jobb alkarom, mély barázdát vájva a bőrömbe. Fájdalmasan szisszentem fel és megkísértett a gondolat, hogy a teremtmények elől a vízbe vetem magam, de inkább elvetettem az ötletet, sejtve hogy talán itt sem sima édesvíz tölti ki a tavat, ahogy a fenti kútban is mérgezett folyadék volt. A második hullám már kevésbé volt koncentrált, egyrészt mert nem egyszerre rontottak rám ismét, másrészt mert Sukét is célba vették immár, szóval megkísérelhettem a védekezést ellenük. Agykapacitásomat a maximumon használva számoltam ki pillanatról pillanatra, hogy melyik szárnyas fog legközelebb megtámadni, és újonnan szerzett kardomat használva kezdtem neki a módszeres kaszabolásba, bár korántsem voltam olyan jó kardforgató, hogy minden támadó lényt ki tudjak iktatni a fegyverrel, így ha szorult helyzetbe kerültem, egy-egy erősebb elektromos impulzussal tisztítottam meg magam körül a levegőt. Inkább jobbnak láttam ignorálni, hogy megkaptak-e a karmukkal itt-ott, ha lankad a figyelmem, mert arra figyelek, hogy hol, és mi fáj, akkor annak csak rossz vége lehet. Bár rengetegen voltak és úgy tűnt sose fognak elfogyni, sikerült egy-két mintát felfedeznem a támadásaikban, így hamarosan már nem csak arra tudtam figyelni, hogy a dögöket visszatartsam attól, hogy megfosszanak a szemem világától, hanem a környezetem tanulmányozására is tudtam némi időt fordítani. Nem messze egy hatalmas ajtót láttam meg két hasonlóan óriási gólem között, úgy gondoltam arrafelé kéne megpróbálni innen kijutni, hiszen csak az energiám pazarlása lenne legyőzni az összes teremtményt. De előtte ha már így alakult, előbb meg kéne próbálnom megszabadulni Sukétől, elvégre őt is lefoglalták most ezek a szárnyas izék és se Yuu-chanékat se Hitoshiékat nem láttam sehol, tehát tökéletes az alkalom arra, hogy eltegyem láb alól végre a Gotei 13 egyik legerősebb képviselőjét is anélkül, hogy kockáztatnom kellene vezetőnk haragját Twisted Evil Hiszen itt vannak ezek az izék, amik valószínűleg teljesen szét fogják szedni a holttestet, eltüntetve az esetleges nyomokat. Ám én annál trükkösebb voltam, hogy csak úgy, fejjel előre nekimenjek, így először egy számára észrevehetetlen mozdulattal egy erős, koncentrált mikrohullámú sugarat küldtem a kardot tartó kézfejére, remélve, hogy az égető fájdalomtól kiesik a kezéből a fegyver, vagy elveszti annyira a koncentrációját, hogy a szörnyek ellen nem tud kellőképpen védekezni. Majd az első adandó alkalommal, mintha csak egy repülő lényre céloznék, ellőttem a feje felé egy gyenge villámgömböt is, tesztelve hogy mennyire figyel rám, amit újabb, immár jóval erősebb, több százezer volt erősségű kisülések követtek. Innen azt hiszem már neki is leesett, hogy miben mesterkedek, legalábbis a gyilkos pillantásaimat feléje és az átszellemült arcomat már nem tudtam elrejteni, ennyi mindenre nem lehetett odafigyelni. Lassacskán közben odaértem az ajtóhoz, és végre el tudtam olvasni a feliratot is, ami az egyik gólem lábánál volt. Akárcsak a bejáratnál, ez a szöveg is latinul volt, szerencsére azonban nem volt kódolva, csupán egy egyszerű rejtvénynek tűnt. Fejem automatikusan társította a hithez és a reményhez a szeretetet, ám mielőtt reflexszerűen kimondhattam volna a megfejtést, bevillant, hogy egy: ez túl egyszerű lenne így, kettő: ezeknek a dolgoknak az égvilágon semmi közük a szövegben szereplő logikához. Gyorsan megpördülve kettészeltem néhány újabb rám támadó denevérszerű akármit, míg még egyszer végiggondoltam a rejtvényt... Három szó az egyszerű logikában... Az egyszerű logikában...
- Logika!
Kiáltottam fel megvilágosodva, persze figyelve arra hogy latinul világosodjak meg. Lehet, hogy hibát követtem el azzal, hogy szó szerint értelmeztem a feladványt, de egy ilyen szemét, becsapós feladvány, aminek a megfejtése adja magát illene egy ilyen helyhez. Míg arra "vártam", hogy történjen valami (hiszen közben folyamatosan küzdenem kellett a szárnyas kreatúrákkal), ismét Suke felé vetettem egy pillantást, aki legnagyobb örömömre éppen a tópart szélére sodródott hadakozás közben. Fejemben máris kibontakozott az ördögi terv, hogy is szabadulok meg tőle véglegesen, és bár ehhez közvetlenül és teljesen nyíltan meg kellett támadom, megérte a kockázatot. Az engem kiszemelő repkedő lények gyűrűjéből kiteleportálva kerültem pontosan a halálisten mellé, majd a Yuu-chan által tanított és Kotomi által tökéletesített lábsöpréssel igyekeztem egyensúlyából kiborítani, hogy hanyatt esésének következtében a vízbe kerüljön. És ha ott lesz, már csak bele kell dobnom a tóba a hajszárítót, azaz egy számára igen csak hajmeresztő következményekkel járó, azért a 220-nál jóval erősebb elektromos kisülést Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te68000/100000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 3:34 am

Dai kérdésére nemtörődöm arccal megvonom a vállam, sokkal nagyobb sérülést is túléltem már, egy ilyen semmiségbe nem fogok belehalni. Ettől függetlenül készségesen elfogadom a kötszert és a felajánlott vizet, bár a folyadékból nem szándékozom sokat használni, a későbbiekben még szükség lehet rá. Fél kézzel igen nehézkes bekötözni egy sebet, főleg menetelés közben és egy égő cigarettával a szájban. Mindenesetre sikerül megoldanom a kihívást, ámbátor nem egyszer majdnem lyukat égettem a karomba a nagy igyekezett közben. A furcsa érzés, melyet a járatban kúszva éreztem gyorsan tovaszáll, immáron megerősített elhatározással akarom megkaparintani a Dárda darabját, hisz’ azért jöttünk ide, s szenvedtünk el ennyi sérülést már így is. Megköszönöm a felajánlást, azután a kulacsot visszaadom tulajdonosának, mert még mindig lötyög egy-két korty az alján, amit botorság lenne elpazarolni. A kötés persze pillanatok alatt átázik a vértől, ám nem is számítottam rá, hogy rendesen el tudom látni magam, sose volt erősségem az elsősegély. Míg tudásom eme hiányán elmélkedem a csigalépcső egyre lejjebb és lejjebb kacskaringózik, ezen idő alatt Yuke lélekenergiája egyre jobban érezhetővé válik. Ezzel egyetemben viszont Hitoshi mintha eltűnni látszana, fagyos balsejtelem öleli körül szívem. Egyetlen tagot sem akarok elveszíteni, hiszen vezetőként bármi áron meg kell védenem az életüket. Egy újabb fordulót követően megpillantom a páncéltalan és megtépázottnak látszó Tamachit, aki görcsösen szorongatja katanáját, míg védelmezően a 6. osztag kapitánya elé helyezkedik. A rossz fényviszonyoknak köszönhetően nem tudom felmérni milyen sérüléseik is vannak pontosan, viszont az ifjú shinigami alig lélegzik, valószínűleg a halálán van. Tennem kell valamit, mielőtt elragadja a vég!
Viszont elhatározásomat nem tudom cselekvésre váltani egyelőre, mivel számomra eddig ismeretlen lények kezdik el ostromolni a lépcsőt, s néhány fényes lövedéknek hála szét is rombolják azt. Elfojtott kiáltás kíséretében veszem tudomásul, miszerint a talaj bizony eltűnt a talpam alól, jómagam pedig megállíthatatlanul zuhanok a föld felé. Egy félszaltóval próbálom egy nagyobb törmelékdarabra kormányozni magam, viszont nem járok sikerrel. Több méretesebb kődarab is a hátamnak csapódik meggondolatlan húzásomnak köszönhetően, ráadásul a repülő rettenetek is megkeserítik az életem. Tompa puffanás, s halk nyekkenés kíséretében állapodok meg a part menti sziklaágyon. Nincs időm fetrengeni, ezzel Én is tisztában vagyok, szóval gyors mozdulattal kísérlem meg álló helyzetbe tornázni meggyötört testem. Az akció sikerrel jár, azonban furcsa változásra leszek figyelmes. A becsapódás következtében kétségtelenül beverhettem a fejem is, mivel a mozgás koordinálása nem megy olyan egyszerűen, mint eddig. Ráadásképp levegőt sem kapok rendesen, minden korty oxigénért meg kell küzdenem, ha nem akarok fulladásban elhalálozni. Dotonryuu ezüstös villanás tűnik elő ismét sayájából, kirántása pillanatában rögtön visszaverem Vele az egyik rondaság támadását. Fájó oldalamat markolászva, kissé görnyedten szeretnék minél közelebb jutni társaimhoz, s leginkább a már kezdetek óta eszméletlen Tanaka hogyléte izgat. A Végzet Völgye nagyobb kihívást állít elénk, mint amire először számítottam. Hiába a nagy erő, a hatalmas lélekenergia, ha nem tudjuk alkalmazni őket! Fogaimat összeszorítva és az egyre növekvő kínról tudomást sem véve csapok ketté egy szemrablót határozott mozdulattal, látószerveimre még szükségem van, mivel feltett szándékom élve kivezetni innen a bandát.
- Yukezo, dimenziókaput! – adom ki a parancsot már félúton, majd egy szökkenés után kitérek a lábam felé száguldó energiagömbök tucatja elől. – A fiút minél hamarabb biztonságba kell helyeznünk, különben elevenen felfalják Őt ezek a szörnyek. Legkézenfekvőbb ötlet Paragon világába zárni, amíg nem jutunk ki innen.
Jártam már a Zanpakutou belsejében, ebből adódóan sikerül arra a következtetésre jutnom, mely szerint kigondolt mentőötletem még be is válhat. Egy utolsó, lomha villámtánccal érkezem meg a Daitenshi feléhez, akik ugyanúgy megsínylették a becsapódást, ahogy Én. A Villámvándor tarkóján egy nagyobbacska seb díszeleg, mely nem akarja abbahagyni a vérzést. Talán a méreg hatása lehet, amit a fenti nyilacskákból kapott be, nincs viszonyítási alapom, mivel szerencsés módon egyetlen lövedék sem talált el. A másik vaizardra pillantva sokkal zavaróbb problémára leszek figyelmes, mégpedig egy lábtörésre. Igazából csak tippelni tudok mi is lehet a baja, de nem bír rendesen ránehezedni, ráadásul a kövek keménységéből adódóan biztos nem ficamról van szó. Egyelőre a szárnyas rémek békén hagynak minket, valószínűleg egy összehangolt csapás előkészítését fundálják ki tekervényes agyukban. Undorodva csapom le fegyveremről a zsigereket, lélekölőmet nem ilyen alantas életformák kiiktatására teremtette a Sors. Hitoshit megvizsgálva valós borzalom kifejezése felhőzi el vonásaimat, a megcsonkított arc látványa majdhogynem rosszullétbe üldöz. Fejemet elfordítva köpök ki oldalra egy adag véres nyálat, s a fémes íz érzetével egyetemben megállapítom, hogy Nekem bizony belső vérzésem van. Ennél rosszabb már nehezen lehetne, ám még mindig jobban jártam, mint ez a szerencsétlen itt előttem. Felsőm aljából letépek egy hosszabb csíkot, mert a Dai által adott kötszert mind felhasználtam. Nem lesz épp a leghigiénikusabb, viszont legalább lefedi az üres szemüregeket, melyek bíbor árokként merednek vakon a világba. A nemes válaszától függően cselekszem, azaz vagy a hátamra veszem a magatehetetlen testet, s elindulok a szemközti monumentális ajtó felé vagy egyszerűen berakom a megnyitott dimenzióba, ezzel könnyítve meg mindannyiunk dolgát.
A további menet sokkal nehézkesebbé válik, mint az eddigi, mert leginkább Hattorit kell támogatni, másrészről jómagam sem nyújtok épp fényes látványt. Mindenesetre egyedül kísérlem megoldani a fennálló állapotot, így a falnak támaszkodva veszem az irányt a szobrok által övezett átjáró felé. Kardommal céltalanul húzok barázdát lépéseim nyomán, leginkább biztos támasztékként hagytam elől lelkem darabját. Közelebb érve a továbbjutásunk elé álló akadály gigászibbnak tűnik, mint első ránézésre, az azt védelmező gólemek mozdulatlansága pedig semmi jóra nem enged következtetni. Az egyik szobor alján különös feliratra leszek figyelmes, ami legjobb tudásom szerint ismét latinul van. Megint egy ostoba fejtörővel hozott össze a balsors, pedig az ilyesmi egyáltalán nem erősségem. A Földsárkányt egy pördítés után visszacsúsztatom a helyére, aztán karjaimat keresztbe fonva ide-oda kezdek sétálgatni a két „őrző” között.
- „Sohasem voltam, de mindig leszek, sosem látott senki s ez a jövőben sem változik. S mégis én adom a meggyőződést, bizalmat, jövőt másoknak.” – ismétlem el hangosan is az előbb olvasott szöveget, ezzel adva a többiek tudtára mi is van odaírva, már ha eddig nem sikerült volna lefordítaniuk. – Egy elvont fogalomról lehet szó, olyasmiről, ami hozzátartozik az élethez, ezért valami komplikáltabb vagy épp a legegyszerűbb dolog fogja adni a talány kulcsát. Csak tudnám, mi lehet az!
Ingázásom szünetel néhány pillanatra, amíg a sötét mennyezetre meredve próbálom megtalálni a választ. Hamarosan azonban töprengő arcom fájdalmas grimaszba torzul, miközben térdre rogyok, és gyomrom markolászása közben szabad kezemmel akadályozom meg elterülésem. Szemeim előtt sötét köröcskék járnak eszeveszett táncot, amint hangos köhögés kíséretében kiadom magamból mindazt, ami bennem volt. Mivel a reggeli valahogy kimaradt a mai napból, így csak egy újabb adagnyi rubintvörös testnedv kerül felszínre, ami természetesen felfelé tartva kellemesen szétmarja a torkom, nehogy ott sérülés nélkül maradjak. Fulladozva saját véremben próbálom eszméletnél tartani magam, két sérülttel teljesen megpecsételődne a Sorsunk. Ráadásul tudomásom szerint csak Én beszélem a mostani tagok közül az Ősök nyelvét, szóval a dárdadarab közelében szükség lehet effajta ismereteimre. Küzdve a számba tolakodó epével kapkodok levegő után, ami eddig sem ment a legegyszerűbben, hát még most. Fogalmam sincs, mi okozhatja ezt, viszont ha az egyik törött bordám átszúrta a tüdőmet, akkor nagy szarban vagyok. Félve tapogatom meg a károsodottnak vélt csontokat, azonban amikor többszöri nyomásra sem érzek kiemelkedőbb fájdalmat a már meglévőn kívül, megkönnyebbült sóhaj szakad fel mellkasomból. Ekkor megdermedek, szám a néma O-t formálja, mivel drámázásom közepette rádöbbentem a megfejtésre. Annyira kézenfekvő volt, mégis több percig tartott mire megoldottam!
- Hogy lehettem ilyen bolond?! – teszem fel magamnak a kérdést rekedten, a fel-feltörő nevetéssel küzdve. A bensőmbe nyilalló fájdalommal mit sem törődve botorkálok a kapuhoz, aztán tenyerem a hideg kőnek nyomom. – A megfejtés: holnap.
Kezdetben fogalmam se volt mit lehet kihozni ebből az egészből, ám egy különös sugallat hatására mégis megvilágosodtam. Normál helyzetben egyszerűen betörtem volna az ajtót, de most nem vagyok képes teljes erőmet használni, ennek köszönhetően biztosan beletört volna a bicskám a feladat megoldásába. Szaporán dobogó szívvel várom szavaim hatását, eközben lassan elhátrálok a nyílászárótól, mivel valamiféle rejtett csapda vagy ismeretlen ellenség feltűntére igen nagy esélyt látok. Ujjaimmal türelmetlenül dobolok combomon, érzékeimet a végletekig feszítem. A minket körülölelő sötétségnek hála csak úgy öt méteres a látótávolság, egyetlen zajforrásként a barlang falát ostromló hullámok szolgálnak. Hitomi és Suke talán már mérföldekre vannak Tőlünk, kitudja milyen szörnyűségekkel kell szembenézniük. Szerencsére sikerült elsimítani a kettőjük között tomboló ellentéteket, ezért egy igen ütőképes csapatot tudnak alkotni. Ettől függetlenül sokkal megnyugtatóbbnak tartanám, ha mindenki egy helyen lenne, hiába Én ajánlottam fel a szétválás lehetőségét. Elhamarkodott ötlet volt, minél több részre szakadunk, annál sebezhetőbbek vagyunk. Következő alkalommal sokkal nagyobb odafigyelést kell fordítanom a tervezésre, mert így fejvesztve berohanni egy gyilkos lényekkel, valamint izzasztó fejtörőkkel telezsúfolt épületbe nem épp egy életbiztosítás. A hatalmas izgalmak közepette elég kevés dohányt fogyasztottam a mai napon, ez pedig nem mehet így a végtelenségig. Laza mozdulattal egy energiarudat illesztek ajkaim közé, s beizzítom a végét. Az első slukkot követően rögtön rájövök, miszerint ez egy rossz ötlet volt és egy pár perces köhögő roham kíséretében végzek el majdnem egy indokolatlan öngyilkosságot. Halk szitkozódás után dobom el a cigit, ezután mérgesen eltaposom azt. Ilyen még nem fordult elő életemben, szóval már csak ezért is le fogom rombolni ezt az egész kócerájt!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te34000/45000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 3:08 am

Fogalmam sincs, hogy mit akar Hitomi, vagy mire készül, de abból az arckifejezésből, abból a leplezetlen bizalmatlanságról, utálatról egyből világossá válik, hogy semmi jót. Meg sem lepődök igazából. Nyilván a kezdetek óta erre ment ki a játék, hogy ha már bekerült a Daitenshibe, annyi borsot tör az orrom alá, amennyit csak tud. Úgy tűnik, hogy ezzel már nem elégszik meg, és most, hogy lett egy kis játékszere, magasabb szintre szeretné vinni a kis "játékát". Csakhogy megfeledkezik róla, hogy kivel áll szemben. Én nem egy kis hátulgombolós ötödik tiszt vagyok valamelyik utolsó kis osztagból, hanem a 10. osztag kapitánya, és egyben a Seireitei egyik legerősebb tagja. Velem nem lehet elbánni ennyivel...jóval több kell ahhoz, hogy ledöntsenek a lábamról. Mégis, valami folyton azt suttogja a fülembe, hogy vigyázzak vele, mert nem átlagos ember. Ember...mik ők hozzám képest? Pondrók. Én jobb vagyok náluk, a közelembe sem érnek. Szánalmas kis teremtmények, aki kegymás gyilkolásával foglalják el magukat, és míg egymással vannak elfoglalva, észre sem veszik, hogy egy náluk sokkal hatalmasabb erő fogja porrá zúzni mindannyiukat. Lehet jobb is. Lehet jobb lenne a világ nélkülük...nagyon sok felesleges munkát spórolnának meg nekem, és minden más shinigaminak is. Nem kellene nap mint nap a hülyébbnél hülyébb kis apró dolgaikkal foglalkoznunk, és nyugodtabb életet élhetnénk. Persze segítene a dolgon az is, ha Aizen hirtelen feldobná a talpát, vagy kinyírnák a szolgái, esetleg valami ilyesmi..
A Lány hangneme engem is kezd kihozni a sodromból egyre jobban. Nincs tisztában a helyzetével, a rangjával és az erejével. Meglehet, hogy jelentősen le van csökkentve az energiám ezen a helyen, de még így is tudok kellemetlen meglepetéseket okozni. Hitomi meg mint mondtam, egyszerű halandó ember. Egy a sok közül..
- Láttam már jobbat is... - vonom meg a vállam a provokáló szavakra, majd vetek egy pillantást Lélekölőm markolatára. Ennél szebb kard nincs a világon. Persze minden shinigaminak a saját pengéje a legszebb, de egy jég alapú zanpakutuonál nincs jobb. Praktikus, és nem utolsó sorban halálos. Ez jelen pillanatban így nem teljesen igaz, mivel a Lány az elektromosságot tudja kontrollálni, aminek következtében nem kis mennyiségű hő szabadul fel, ami kissé megnehezíti a dolgomat. Csak nehogy elbízza magát. A jég, amit megidézek Aoki által, nem az a hétköznapi értelemben vett átlagos jég, hanem annak egy jóval erősebb, masszívabb, ellenállóbb fajtája. Jóval több kell neki, mint egy frigóból kiszedett jégkockának.
Na de mindegy, remélem nem fog kiderülni, hogy melyikünk van jobb helyzetben, mivel sem a hely, sem az időpont nem alkalmas most egy death match lebonyolításához, minden esetre jobb lesz, ha rajta tartom a szemem, mivel nem bízom benne, és lehet, hogy egy óvatlan pillanatban ellenem fordul.
Hitetlenkedő pillantással nézek rá, mikor elmegy mellettem, és úgy néz rám, mintha meg akarnám ölni. Most, hogy jobban belegondolok, miért ne? Sosem derülne ki, ha mondjuk véletlenül átvágom a testét a kardommal, vagy valami ilyesmi. Amit Yuu-chan nem tud, az nem fáj neki. Minden probléma nélkül el tudnám vele hitetni, hogy az utolsó pillanatban érkeztem, és már nem tudtam a Lányon segíteni...
Amúgy sem néz ki úgy, mint aki olyan magabiztosan, profi módon tudna vívni. Igazából azt sem néztem ki Hitomiból, hogy normálisan meg tud fogni egy kardot, de hát ez a meglepetések napja, úgy tűnik. Nyugodt arckifejezéssel ugyan, de harcra kész állapotban, kezemet továbbra is Aoki markolatán tartva követem a Lányt a lépcsőn lefelé, közben fohászkodom, hogy jöjjön valami csapda, vagy kivédhetetlen támadás, ami örökre megszabadít minket a Doktornőtől. Nem segít a helyzeten az sem, hogy Hitomi folyton rajtam tartja a szemét. Utálom, ha valaki ezt csinálja, és lassacskán kezdek kijönni a sodromból. Pont időben értünk le a lépcső aljára, mivel nem kell folyton a Lányra néznem, hanem körbehordozhatom a tekintetem a helyen, ahova érkeztünk. Nem sok mozgástér van sajnos, mivel egy tó eléggé leszűkíti a helyet. Kicsit meglepő látni egy komplett tavat egy elvileg több ezer éves ősi épületben, de úgy tűnik, hogy az extrákra is adtak a tervezők, mikor építették.
Imáim mintha csak meghallgattattak volna, mivel hirtelen szárnyas szörnyetegek kerülnek elő a semmiből, és szabályosan elárasztanak minket. Időm sincs reagálni, olyan gyorsan történt az egész, így a legelső szárnyas szörnytől be is szerzek egy szép hosszú, és mély vágást az arcom jobb oldalára. A következőnek már nem sikerül kivájni a szemem, ugyanis teste kétfelé válik, mielőtt felfoghatná, hogy mi is történik vele. Remélem Hitomi is boldogul velük, hisz már van kardja, meg minden, bár nem könnyeztetne meg, ha véletlenül elhalálozna a harc közben. Nyilván Ő is hasonlóképp gondolkozik rólam. Azonban most nincs idő ilyen gyerekes dolgokon tépelődni, mivel több tucatnyian szeretnének apró darabora tépni, és nem szeretném nekik megadni ezt az örömöt. Bár az arcomon végighúzódó vágás éget, és fáj, nem olyan súlyos, hogy ez akadályozni tudna a harcban. A hatékony kardforgatásomnak köszönhetően szép lassan elkezdenek fogyni a lények. Kezdek kicsit fellélegezni, hogy talán vége, mikor egy újabb adag jön. Bár ez már nem olyan intenzív, mint az előző, mégis belehalhat az ember, ha nem figyel kellőképpen. Épp egy byakuray-t eresztek el egy szárnyas bestiára, mikor bal kezem hirtelen elzsibbad. Először azt hiszem, hogy az előzőleg elküldött kidoum sült el balul, és visszanyalt a fagyi, emiatt történt a fail, de mikor oldalra nézek és meglátom Hitomi arcát, egyből világossá válik minden. Direkt kivárta az alkalmat, mikor nem figyelek oda, és orvul hátba támad. Nem is tudom mit vártam tőle. Még napirendre sem térek az előző dolog fölött, a Lány már mellettem jelenik meg, és kirúgja a lábamat, minek következtében igencsak gyorsan kezdek el közeledni a tó vize felé. Sajnos ez az egész olyan váratlanul ért, hogy esélyem sem volt védekezni. Szinte látom a Lány arcán, hogy mi fog következni, miután vizet értem, ezért valamit ki kell találnom nagyon gyorsan. Sajnos nem tudok semmi épkézláb védekezést előhozni egy ilyen nagyságú elektromos támadással szemben, így az esély jogán egy Enkosent elmormolok magamban, és reménykedek, hogy elég lélekenergiát fektettem bele ahhoz, hogy megvédjen. Sajnos sikerül magam elszámítanom, mivel az elektromosság úgy üt meg, mint mikor valakit váratlanul tarkón vágnak egy üres sörösüveggel. Fogaim úgy koccannak össze, hogy egy pillanatig azt hiszem, hogy jópártól kénytelen vagyok búcsút venni. Testem pedig úgy rándul össze, hogy azt hiszem, itt a vég. Még így is megrázó élményben van részem, hogy Enkosent használok. Bele se merek gondolni, mi sült volna ki ebből, ha nem. A dolog viszonylag hamar lezajlik, hisz Hitomi nyilván úgy gondolja, hogy ennyivel végezni tudott velem. De mint mondtam, nem olyan könnyű engem eltenni láb alól, és azt most meg is fogom neki tanítani. Az agyamban egyre jobban megy fel a pumpa, hogy egy ilyen kis szánalmas ribanc hogy mert egyeltalán kezet emelni rám, nemhogy így elbánni velem. A még megmaradt lélekenergiámat felhasználva el fogom söpörni ezt a kis pondrót, és egyedül fogom folytatni a küldetést!
Egy shunpot használva robbanásszerűen török ki a vízből, majd tekintetemmel megkeresem a Lányt, és egy szempillantás alatt elküldök felé egy Rikujyoukourou-t. Mivel Hitomi nem számít rá, hogy ezek után még egyeltalán mozogni képes vagyok, így akcióm sikerrel is jár és a Lány néhány másodperc múlva már mozdulatlanul hever a földhöz láncolva. Nagyokat fújtatva érek földet, még mindig érzem a Nő előző kis akciójának az utóhatását.
- Te hülye kis ribanc...mégis mit gondoltál..? Búcsúzz el az életedtől! - döntöm fejem oldalra és kezdek el röhögni Hitomin. Kedvem lenne egy isteneset beletaposni a fejébe most, hogy gyakorlatilag azt csinálok vele, amit akarok, de ráérek még. Eddig ő játszott velem, most én következem. Nagyon rég húztak fel ennyire. Talán még Erasnak sem sikerült ennyire kihozni a sodromból, bár az sem volt semmi. Nagyon nagy erőfeszítésembe telik az, hogy öljem meg azonnali hatállyal Hitomit. Pedig meg fog halni..hamarosan. Szép lassan, ráérősen, bár kissé bicegve indulok el felé. Akármekkora hatalmam is van a Seireiteibe, be kell látnom, nagyon megviselt az áramütés az előbb, mégis, annak a tudatában, hogy most revansot vehetek, valahogy nem tűnik megerőltetőnek a mozgás. Ahogy a Lány elé érek, szép lassan előhúzom sayájából Aokit, közben kárörvendően nézek Hitomira.
- Rossz emberrel húztál újat, ember! Utolsó kívánság? - az "ember" szót igencsak megnyomom, hogy érzékeltessem a kettőnk közti hatalmas különbséget. Igen, most nagyképű, és dölyfös vagyok, aki büszke arra, hogy hatalma van, és ki is használja azt!
Szép lassan felemelem Zanpakutom, hogy lesújtsak fele pontosan Hitomi nyakára. Egy szép, művészi vágás. Talán nem is fogja érezni, nem úgy, mint én az előbb. Már ezzel is szívességet teszek neki. Azonban, ahogy egyre magasabbra emelem Aokit, egyre csak befurakodik egy gondolat a fejembe, hogy miért is kéne nekem megölnöm a Lányt? Hisz egy csapatban vagyunk. Együtt harcoltunk egész eddig, és nem rég bocsánatot is kért tőlem, amiért olyan bunkó volt még a lakásán. Ugyanakkor pár perce még meg akart ölni! A vesztemet akarta, és most itt az alkalom, hogy revansot vegyek.
Lélekölőm hangos puffanással ér földet, ezzel egy időben a tenyerem pedig hatalmas csattanással csapódik be Hitomi arcába, akinek talán még a szája is felreped. Én nem vagyok olyan mint Ő! Nem fogom megölni, kell a szervezetnek...majd esetleg a küldetés után végzek vele, ha már nincs rá szükség...a pofont pedig megérdemelte az előző húzásáért. Mélyeket sóhajtok, majd úgy döntök, hogy nincs értelme tovább fogva tartani a Lányt, ezért feloldom a kidou hatását, és leülök az egyik közeli kőre, hogy kicsit kifújjam magam.
- Tűnj a szemem elől. - szólok oda neki, majd oldalra fordítom a fejem, hogy még véletlenül se kelljen ránéznem, és kiköpök a földre. Nagyon remélem, hogy mihamarabb eltűnik a közelemből, mert lehet, hogy meggondolom magam, és akkor nem fogok megállni félúton...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te52100/65000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 6:04 am

Ez fantasztikus! A hatodik osztag kapitánya életképtelen, feljebb már nem tudom vinni őt, és még a kardomat sem tudom használni, mert azonnal nekicsattan a falnak. Ez teljességgel reménytelen. Egy apró közeledő fénypontot azonosított be a sötétségből a retinám, majd a reflexem egy kiugrást követelt meg. Ennek következtében a szűk lépcső falának neki estem az égett karommal, amit már nem fedett semmit, csak némi cafatokra szakadt kötés. Fáradt voltam, mert az előző vizes kalandom nagyon nem stimmelt egészségesnek, nem is tudva azt, hogy mennyi méreg lehet már a szervezetemben, ami komolyan aggasztott. Vettem egy mély levegőt, majd köhintettem egyet, mert még nem tisztult ki a tüdőm teljesen. Hamarosan egyre több fénypont jelent meg, majd azonnal rájöttem, hogy egy ilyen szűk helyen én célpont vagyok. Leguggoltam, és Tanakát magammal rántva ugrottam előre, majd egy gurulással távolodva a földön fekvő tagtól. Előrántottam Paragont ismét, de inkább kerülgettem. Shunpval tartottam a lépést, mert tudtam, ha sikerül leállítaniuk, könnyen úgy járhatok, mint társam. Ököllel, kardéllel, alkarral és lábbal védekeztem a kis idegesítő mocskok ellen. Kellemetlenül éreztem magam, hogy nem tudok mit kezdeni. Najó... akkor kicsit erősíteni kell. Pulzusom növekedett, az izgalomnak köszönhetően, és a mozgásom állandósága is csak segített ezen. Légzésem felgyorsult, és a figyelmem lankadt. Minden egyes vágás a testemen, csak erősebb lett. Szakadttá vált haorim, így sérült testem lassan nyílttá vált a külvilággal szemben. Paragonra lenne szükségem ez egyértelmű elmémben. Megfogalmazom bensőmben az energiát hozzá, de édes kevéskét érzek magamból. Egy hullámot megéreztem, és azonnal rágyúrtam.
~ Vonszold ide azt a páncélos sejhajod, Paragon!~csak gondolatban tudtam megidézni, de a kard gyengélkedve átváltozott. A szememben semmi szikra, semmi csillogás. Éreztem, hogy most nem tudnék hazaugrani egy kis vízért, meg segítségért. Yuu-san éppen most sietett le a lépcsőn, és mikor felé szándékoztam menni, előre ugrottam egy lövedéket kikerülve. A lövedék leomlasztotta a lépcsőszerkezetet, és a már megszokott törmelékkerülgetés következett. Éppen elpördülnék, mikor egy lövedékkel találtam szembe magam, és annak kikerülése képett egy vaskos kődarab végig hasított a koponyámon, és bizony éreztem, hogy megszédültem. Koponyatörést nem szenvedtem, a többi egyelőre nem érdekelt. Tovább vánszorogtam, majd felnéztem Yuu-ra, mivel Dait alig láttam, így az ő állapota ismeretlen volt előttem. Yuu tántorogni tudott csak, és még a levegőért is kapkodott. Méreg hatása, vagy belső vérzés? Összehúztam a szemem, majd utasítására megvédtem Hitoshit egy lövedéktől a kardommal. Hozzáértem, és odaképzeltem a bejárathoz, ahol bejöttünk. Mély levegőt vettem, és tömérdek energiát koncentráltam hozzá, hogy biztos sikerüljön. A teste eltűnt, de hogy hová azt már nem tudom. Ha beragadt a null dimenzióba, akkor még én is csak nagy nehezen tudom kihozni. Az az egyetlen hely, ahová én nem tudok menni. Olyan az a hely, mint egy híd, de a legrosszabb, hogy a létezés tiltott ott. Egy semleges anyaggá változok még én is. Még nem fejtettem meg a rejtélyét, de biztos felhasználható valahogy. Most hogy aktív a kardom, a következőt próbálom megtenni. Yuu a terem másik oldalára szenvedte magát, és elvileg még a madarak sem támadnak, bár azt én nem hiszem, hogy én már át tudnék futni. Daira pillantok, aki kibotorkált a kevés fényre is. Láttam rajta, hogy nagyon gyengén megy neki ez a járás dolog. Odasietek hozzá, és a kardom hozzá érintem, majd magammal együtt Yuu-hoz kerülünk. Egy kisebb villanás kísért, így lehetőséget kapott Yuu, hogy egy pillanatra lássa az ellenfelet. Kardom hirtelen tűz forróvá vált. Elhasználtam az egységeket, töltenem kell! Kikapcsoltam, leszúrtam a földbe, hogy hűljön egy keveset. Yuu már elolvasta a feliratot, és mondott is valamit, addig nyújtottam egy kis támaszt sérült lábú társamnak. Persze csak ha szükség volt rám. Igazából azon gondolkoztam, hogy ez a két gólem most ránk akar-e ugrani vagy sem. Sok lehetőségük volt. Régen voltam már, ennyire nehéz helyzetben. Sajnos mindig volt lehetősége a menekülésre, de most valamiért ez kimaradt. Fantasztikus, jó esély van rá, hogy itt még Yuu is érzi a helyzet súlyosságát. Bár ez a Dai gyerek még mindig ködben van előttem. Nem érzem, hogy mennyi erő is rejlik benne. Az a furcsa, hogy annyira nem beszédes, hogy abból kitaláljam milyen típusú a srác. Annyit tudok róla, hogy vaizard, és könnyedén csapta szét a hollowokat anno még a fejvadászatban. Sóhajtottam egyet, és egy cigit halásztam elő, majd gyújtottam meg. Kezembe vettem a kardomat a földből, és vártam a következő támadás hullámot ha jön.
~Nem igazán értem miért van arra szükség mindig, hogy méreggel szórakozzanak. És ez a tó amibe én beleestem, valószínűleg abból az anyagból van, amit Hitomi odafenn megkóstolt. Jelentős mérték jutott a szervezetembe, mikor fulladoztam egy keveset. Szerintem a méreg lassan kifejti hatását. Pulzusom nem növekedhet, mert csak gyorsabban fejti ki a hatását. Egyáltalán mi lehet a hatása?~ morogtam magamban, miközben Yuu-san megfejtését hallgattam végig, és vártam, hogy történjen valami. Odamentem a kapuhoz magára hagyva Dait, és egy kicsit megnyomkodtam az ajtót, hogy történjen valami. Talán a megoldás rossz? El kéne gondolkodni rajta. Igazából teljesen igaza van. Sosem voltam. Tehát a múltban egyetlen pillanat sem igaz arra, hogy ez a dolog létezett, tehát a jövőben van. A válasz lehet még a jövő is, vagy a sors. A Sors Dárdáját keressük vagy nem? Teljesen elfogadott lenne, hogy a sors az alternatív válasz lehetőség. Bár ráhagyom Yuu-sanra, ő biztos tudja ezt, hiszen helyén van az esze... őőő... vagy nem, de ebbe most ne menjünk bele. Fontos a bizalom... hátőőő... ebbe se menjünk bele. Nem vagyok egy nagyon megbízható ember, de szerintem megértették a történéséket, és rájöttek, hogy velük vagyok. Mint a legújabb tag, szerintem elfogadható, hogy a bizalmukba akarok férkőzni. Na mindegy elég a rizsából, ki tud telni az a két oldal rizsa nélkül is ^^.
~ Mi lesz már? Nyílj már ki... lécciii!~ egy kicsit hisztis jellege volt a dolognak, mert már megelégeltem ezt a helyet. Kicsit ideges kezdek lenni, de rá kell ébrednem, hogy hiába leszek idegesebb, az csak rosszabbít a helyzetünkön. Megerőltetem magam, és visszavarázsolom magamra a hideg mimikát. Előveszem zippom, meggyújtom, és lenyugvásképpen a lángját néztem, és szívtam tovább a cigit. Hátha a cigi füst távol tartja ezeket a mocskokat. Idegesítő állatok, leszedték Hitoshit. Társam sorsa valamiért mégsem rendített meg annyira. Elfogadható az, ha egy ilyen helyen már a saját érdekeim is megjelennek. A hatodik osztag kapitánya életveszélybe került, talán meg is hal. Egy újabb kapitány csere következik, és így már mindenhol meglesz az a váltás, hogy a régi rendszer puszta emléke is eltűnik. Akkor talán észhez tudnám téríteni őket. Nyehehe. Sosem éreztem, hogy nekem szükségem lenne ismét rájuk. Széles mosolyra nyitom a számat, egészen úgy, hogy még az ajkaim is belefájdulnak. Hamar lekeverek magamnak egy pofont, mert éreztem, hogy a pulzusom növekszik, és a vérnyomásom változik. Le kell nyugodnom. Ez a meleg már az agyamra megy! Odaguggolok a víz mellé, belemártom a cigi csikket, letörlöm, majd visszahelyezem a dobozba. Ugyanis én nem szennyezem az ősök épületét, holmi elhasznált szűrőkkel. Visszafordulok Yuu-sanhoz és az eredményt várom.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te25250/30000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 9:39 am

Hitomi, logikus gondolkodásod helyesnek bizonyul; a több méter magas gólemek egyszerre mozdulnak meg, lélegzetelállító látványt nyújtva nem ehhez szokott szemeid számára. Félelemre azonban nincs ok, nem ártani készülnek neked, csupán a hatalmas ajtó kinyitásán fáradoznak, melyre feljogosítják kincset érő megfejtésed. Az ajtó kitárul, s az újabb csarnok, ahová kijutsz, látszólag üresnek bizonyul. Haragod és gyűlöleted Suke iránt nem változik, amikor a gólemektől hemzsegő csarnokban való barangolás után végül belebotlasz a Daitenshi többi tagjába. Igaz, Hitoshit és Dait nem látod meg köztük. Valószínűnek érzed, hogy Yuusuke kérdőre vonhat Sukét illetően, ám bízol képességeidben, ami az újabb hazugságokat illeti. Amennyiben megpróbáltok visszamenni érte, már hűlt helyét találjátok, s még a legrosszabbtól is tarthattok, hisz minden esélye megvan annak, hogy már nem találtok rá barátotokra – vagy ha mégis, csak holtan.

A még továbbra is beszélni képtelen Yukezo sikeresen elteleportálja sokkot kapott, félholt, s immáron használhatatlan társát a kripta bejáratához; bár az ott telepedő forróság és a valamiért nem túl bizalomgerjesztő gargoyle-ok valamiért azt súgják neked, hogy ez sem éppen a legbiztonságosabb hely számára, s közös megegyezés alapján úgy döntötök, hogy szintén súlyosan sérült társatokra, Daisetsura bízzátok a kapitányt – hiszen a továbbiakban úgy sem vennétek sok hasznát, ha lábra sem tud állni.

A rejtvény megfejtése a gólemek életre keltésével jár; robosztus, monumentális alakjuk tán automatikusan harci készséget vált ki belőletek, ám esetleges megérzéseitek tévesnek bizonyulnak, hisz egyetlen rendeltetésük a gigantikus ajtó kinyitása.
Lévén az eddig titeket több-kevesebb sikerrel ostromló lények feladták a küzdelmet a szükséges jelszó elmondása után, már biztonságban beléphettek a csarnokba. Rövid bolyongásotok közepette végül belefuttok Hitomiba, s egyből feltűnik nektek, hogy egyedül van. Eláraszthatjátok kérdésözönnel Suke hollétét illetően, igaz, nektek is felelnetek kell Dairól és Hitoshiról.

A gólemek bár szemmel tartanak benneteket, érzitek, ha nem csináltok hülyeséget, nem fognak az utatokba állni. Az emberszerű alakra épített, robosztus alakok lomha mozgása elég nagy zajjal is jár, s biztosak vagytok benne, valamilyen mágia irányítja őket. A visszhangzó terem több be,-vagy kijárattal nem rendelkezik, azonban rátaláltok egy szerkezetre. Kör alakú palettáján a latin ABC betűit olvashatjátok le, stílusában nyoma sincs az egyiptomi kultúráról ismert jegyeknek. A paletta pedig egyértelműen elmozdítható, s lévén mindannyian találkoztatok már rejtvényekkel a szentélyben, egyértelműnek veszitek, hogy ismét egy feladvánnyal kell megbirkóznotok – már amennyiben nem szándékoztok inkább a gólemek által szétpréselődni.
- Nyelvem megeresztem e-vel, vezekeljetek! Eszetek remeket szerkesszen szerkezeten, mely eme helyen leledz. Ne engedd, fekete szellem ereje lepjen el, szerkezet meg hemzsegjen jegyekkel s betvekkel. – halljátok meg az ismerős hangot, s a szerkezet takarásában, a falnál meg is pillantjátok kedvenc idegenvezetőtöket, Vendelt.
- Senyvednetek kell feleletetekkel, mert feszes mell, kerek segg be nem gerjeszt egy sem. Ez egy kelepce, hehe. Betveket leledzel Ferenccel s Kelemennel. Nesztek! – lép mellétek két gólem, s halványan felfénylik egy-egy vésett felirat kőből alkotott felszínükön, így a következő szövegre lesztek figyelmesek:

”Amit Isten nem lát… de te minden nap látod.”

Amennyiben sikerül a megfejtést kitalálni és azt a szerkezet által be is „írjátok”, nagy robaj kíséretében a Vendel melletti falrész eltűnik, helyét pedig egy látszólag liftszerű mechanizmus kerül elő. Mellette egy vastag láncot az egyik gólem kezdi el felfelé húzni, s már csak arra vár, hogy beszálljatok az utazóeszközbe, hogy egy szinttel lejjebb mehessetek. Azonban ha nem tudtok megfelelő feleletet adni, a gólemek egyként támadnak rátok; nagyjából 40-50 lehet belőlük, s egyenként is kifejezetten hatalmas, pusztító erőt birtokolnak. Csupán lomhaságuk az, ami a legnagyobb hátrányt jelenti számukra.

Suke, te tovább harcolsz immáron egyedül a szárnyas lényekkel, lévén nem kívánsz tovább Hitomival tartani. Dühöd a lány iránt egyáltalán nem csillapodik, s biztos vagy benne, a következő találkozásotok egyikőtök halálával fog járni. Önfejűségből csak később tervezel a gólemek által kinyitott ajtó felé menni, saját testi épséged megtartására fordított erőd viszont mégis sürget s arra ösztönöz, tovább haladj. Bár csupán felületi sérüléseket okoztál, a lények szervezett támadásai újra és újra felesleges energia elpazarolását eredményezi. Kis híján megválsz az egyik szemedtől, csupán reflexeid mentenek meg, ám az ostromok egyre erősebbekké és szervezettebbekké válnak.
Megelégelve a helyzetet indulnál a lány után, azonban a nyitva álló, robosztus gólemek által védett kőajtó előtt megpillantasz egy rókaszerű, valahonnan nagyon ismerős lényt. Úgy érzed, mintha mindig is ismerted volna, pedig biztos vagy benne, hogy először találkozol vele.
A helyszínváltást nem érted, bár valószínűsíted, egy csapóajtó nyílt ki alattad. Egyedül a teljes sötétség fogad, legfeljebb kidouval generálhatsz magadnak pislákoló fényt, hogy felmérd, hol is vagy pontosan. Támadód kiléte eme körülmények között kiismerhetetlen, csak a hátadba vájó, szúró fájdalmat érzed, valamint a véred okozta melegséget. Amennyiben mégis sikerül valamilyen fényt csinálnod, egy újabb kreatúrával találkozol:

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 VV5

A shunpo mestereit megszégyenítő sebességgel mozog, csápszerű nyúlványai pedig őrjítő fájdalmat okoznak, ha hozzád érnek – lehet, egy újabb mérget fecskendeznek beléd. Célja egyértelmű, a halálod akarja. Fontos megjegyezni, hogy a vérzékenység hatása még továbbra is tart, minden apró sebedből továbbra is folyik a vér, s félő, hogy ha le is győzöd a lényt, ez még a vesztedet okozhatja.


Úgy gondolom,eleget vártunk Daira, ezennel ki lett pakolva ő is a küldetésből. ^^
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te33500/40000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 8:42 am

A vízbe zuhanó shinigamit látva diadalittasan fordítottam hátat, és hanyagul, mindössze a szemem sarkából visszanézve indítottam útjára a víz felé a halálos erejű áramütést. Habár nincs ötletem egy kapitány szintű halálisten tűrőképességéről, de így is háromszor annyi energiát fektettem bele a támadásba, mint abba amellyel általában végezni szoktam egy-egy shinigamival. Több ezer volt, ennyit még Suke teste sem bírhat ki, ergó teljesen biztos voltam benne, hogy sikerrel jártam, miközben még csak meg sem kellett izzadnom. Hogy stílszerű legyek, ennyit már a kisujjamból kirázok, akár több százezer voltos kisüléseket is létre tudnék hozni, ha nagyon pazarolni akarnám az erőmet. De minek az overkill, ha akár minden csepp erőmre szükségem lehet a későbbiekben? Vagy akár most rögtön, hiszen ha pont az volt a csapda a feladványban, hogy nem volt benne csapda, akkor a gólemek minden bizonnyal azért mozdultak meg, hogy porrá zúzzanak. Feszülten, de a hatalmas teremtmények láttán mégis lenyűgözve állapítottam meg végül, hogy aggodalmam felesleges volt, a megfejtésem pedig - természetesen - helyes, hiszen a teremtmények az ajtó kinyitásával kezdtek el foglalatoskodni és nem velem. Még egyszer visszanéztem, hogy kedvtelve pillanthassak Suke a tó felszínén úszkáló hullájára, ám ekkor váratlanul teljesen lebénultam, szemeimet lefelé vetve pedig sárga fényrudakat véltem felfedezni magam körül. Mikor ismét felnéztem, arcomra kiült a hitetlenkedés, hiszen a shinigami alakját véltem felfedezni velem szemben, aki nagyon is élőnek tűnt. Cöh, szóval sikerült alábecsülnöm, noha láthatóan megviselte az áramütés. Ha nem akarok ennyire spórolni, már tényleg halott lenne...
- El kell ismerjem, szívósabb vagy, mint gondoltam...
Vetettem oda hűvösen, miközben hiábavaló erőfeszítéseket tettem a kiszabadulásra. Yuu-chan pontosan ezzel a kidouval állított meg a Fészekben, amikor először találkoztam Sukével. Akkor se tudtam tőle megmoccanni, és most sem, de nagyon nagyot téved a halálisten, ha azt hiszi, hogy ezzel megállított. Nem kell ahhoz mozognom, hogy támadni tudjak, sőt, tulajdonképpen a legtöbb technikám egyáltalán nem is igényel semmiféle mozgást a részemről.
- Fordulj fel!
Közöltem az "utolsó kívánságomat" Watanabével nem éppen kedves hangnemben, majd hogy nyomatékosítsam az utálatomat feléje, még szembe is köptem. Éreztem a hangsúlyából azt a lekicsinylő hangnemet, ami annyira jellemző a fajtájára. Csak ember vagyok, ezért gyengébb is náluk, ember, tehát kevesebbet érek, mint egy shinigami. Ó, ha tudnád kedves Suke, hogy mindenki aki ezzel a hozzáállással közelített hozzám, csúnyán megütötte a bokáját! Halvány, de magabiztos mosolyra húzódott a szám, ahogy a kardja pengéje felemelkedett, készen álltam arra, hogy egy vaspor falat képezzek magam elé, és azzal védjem a rám lesújtó zanpakutou csapását. Azonban a kard helyett végül a kar mozdult, és az arcomba csapódó tenyér hatására néhány pillanatra forogni kezdett körülöttem a világ. Dühösen fújtatva meredtem a férfira, miközben kiköptem a számba került hajamat.
- Ennyire alábecsülsz, hogy azt hiszed egy pofonba belehalok?
Élcelődtem Sukével miután végül feloldotta a kidouja hatását és megtapogattam a sajgó arcomat, hogy a kezemre ránézve a rátapadt vöröslő folyadékból megállapítsam: felrepedt a szám. Fantasztikus Rolling Eyes Meg fogja bánni még, hogy kezet mert rám emelni, de az ajtó a következő terembe nyitva áll, és az elsődleges feladatom most a Daitenshi segítése. Elmulasztottam egy jó alkalmat, de ez nem jelenti azt, hogy nem lesz több. Különben is, csupán abba belehalhat hogy itt marad, elvégre a lények viselkedéséből kiindulva nem fognak átkísérni az ajtón, tehát Sukére kétszer annyi förmedvény fog mostantól jutni.
- Ahogy akarod. - hajoltam meg gúnyosan. - Élvezd ki az egyedüllétet, ha legközelebb kettesben maradunk, azt már nem éled túl, shinigami.
Fenyegettem meg, majd sarkon fordultam és futólépésben indultam meg az ajtó felé, útközben felnyársalva még egy-két ilyen denevérszerű teremtményt, akik még úgy gondolták, hogy búcsúzóul kivájnák a szemem, vagy valami. Köszönöm, van már elég sebem, nem kérek belőle >.> Feltételezésem helyes volt, a szörnyecskék nem követtek a csarnokba, amely bár először üresnek tűnt, de hamar rájöttem, hogy a sziklafal igazából nem is fal, hanem több tucatnyi gólem. Bizonytalanul indultam meg a hatalmas alakok között, várva hogy történjen valami, miközben egyre többször pislogtam hátrafelé, hogy Suke vajon követ-e, de nem láttam feltűnni. Legalább nem fogja elvonni a figyelmem és teljes mértékben tudok arra koncentrálni, ami vár rám, nem érdekelt a sorsa innentől kezdve. Csak majd Yuu-channak kell valami hihető mesét beadnom ha esetleg összefutunk és addig nem kerül elő, márpedig reméltem hogy nem fog már előkerülni. Soha többé Twisted Evil Nem gondoltam volna, hogy mindössze néhány percnyi kóborlás után meg is valósíthatom a tervemet, de a távolban ismerős alakokat pillantottam meg, így megszaporáztam a lépteimet feléjük.
- Yuu-chan, Yukezo-san! - kiáltottam feléjük már messziről integetve. - De jó, hogy látlak titeket! Egy teremmel odébb több száz repkedő valami támadt meg minket és én ugyan megúsztam pár karcolással, de Sukét elragadták a lények... és én... és én már nem tudtam mit csinálni, nem engedtek utánamenni és aztán elvesztettem őt szem elől, csak egy szörnyű kiáltást hallottam, és... és... muszáj volt otthagynom a termet, mert nem bírtam el velük, kérlek ne haragudj rám, Yuu-chan, kérlek ne haragudj!
Meséltem rettentő zaklatottan, hogy aztán végül a vaizard nyakába boruljak hüppögve, beteljesítve az Oscar-díjas alakításom Surprised Egészen nyugodtan mehettem volna színjátszószakkörbe is régen, a színészkedéshez is megvan minden tehetségem, egyáltalán nem okozott gondot eljátszani azt, hogy megviselt egy meg sem történt esemény, egyébként is érzékeny lélekként létezem a férfi szemében, egy ilyen kirohanás nem meglepő tőlem. Gond majd akkor lesz ha esetleg Suke ránk talál, de bíztam benne hogy ez nem fog előfordulni, vagy ha igen, akkor is ki tudom magam majd magyarázni. Bár leginkább most arról mesélnék, hogy miért van nálam éppen egy kard, nem pedig arról a utálatos alakról, de a helyzet ezt kívánta meg, nyilván Yuu-chan arra kíváncsi, hogy hová tűnt a "társam", és nem arra, hogy egy értékes, rég eltűntnek hitt ereklyét zsebeltem be a bogarak fészkében. Hiszen ez a kard minden bizonnyal az volt, amelynek a legendájába az Egyiptomról való kutatásom közben belebotlottam, a leírás pontosan illett rá.
- Úgy látom nektek sem volt könnyű dolgotok... ugye azért jól vagytok? És ugye Daisetsu-san és Hitoshi-san jól vannak?
Kérdeztem rá a két hiányzóra miután kissé "megnyugodtam", bár őszintén szólva nem igazán rázna meg egy-egy rossz hír róluk, hiszen egyáltalán nem is ismertem őket, néhány órája találkoztunk először, ahogy Yukével is. Sőt, tulajdonképpen Tanaka sorsa érdekelt a legkevésbé, és a teleportáló shinigami is nyugodtan felfordulhatott volna tőlem. Viszont Yuu-chan elég rosszul festett, ami ténylegesen aggasztott, és nekem is volt miért aggódnom, mivel a karomon lévő karmolás elég mély volt, és túl nagy ahhoz, hogy úgy ellássam mint a vállamon lévő sebet. Plusz még a számból is folydogált a vér köszönhetően Sukének... remélem hamar kiürül a szervezetemből a véralvadásgátló, elvégre csak egy nyíl talált el Rolling Eyes De legalább már egyesült a csapat a kényszerű szétválás után, még ha kicsit hiányosan is, egyedül egy ilyen helyen nem lett volna jó ténferegni... Ha egymagamban talál meg az a denevérhorda, akkor valószínűleg nem lennék ennyire ép, ebből a szempontból hálás lehetek Sukének, hogy a puszta jelenlétével elvonta a lények felének a figyelmét. Erre legalább jó volt az a fattyú -.-
Nem kellett sok hozzá, hogy felfedezzük, nincs más látható kijárata a helynek, csak ahol bejöttünk, ellenben találtunk egy szerkezetet, amit a latin ábécé ékesített. Kizárásos alapon nyilván ennek lesz köze a továbbjutásunkhoz, de semmiféle rejtvényre hasonlító dolgot nem láttam a környéken, aminek köze lehetne hozzá. Tanácstalanul vakarásztam a fejem, de szerencsére az eszköz mögül megszólaló hang a segítségünkre sietett. Vendel beszélő szobra most kevésbé ijesztett meg, mint az első alkalommal, mondhatni már-már talán hozzászoktam és immúnis lettem a jelenség meglepő erejére.
- Kelepce... Szóval ha nem fejtjük meg, akkor gondolom a gólemek nem fognak minket elengedni...
Sóhajtottam fel, miközben "Ferenc" és "Kelemen" elénk tárta a megfejtendő találós kérdést. Valahogy jobban szerettem volna olyan feladványt látni, mint amilyen a bejáratnál volt, a kódfejtés sokkal inkább illik hozzám, mint holmi ostoba szórejtvények. Eddig egyik rejtvény sem jelentett komoly kihívást, hiába találtam bele véletlenül az elsőbe, attól az még primitív volt :/
- Valami, amit más nem láthat, csak te... például a szemhéjad belseje?
Villant be a legkézenfekvőbb megoldás pár másodperces töprengés után, majd miután rájöttem arra is, hogy az egyik kezemben kard van, amit nem szívesen tennék most le, a másik meg fáj, ha mozgatom, egy udvarias mozdulattal inkább átengedtem a lehetőséget Yuu-channak, hogy betáplálja a megoldást a szerkezetbe. Hát, ez a rejtvény se dolgoztatta meg az agytekervényeimet túlságosan, már feltéve ha jó a megoldás, de miért ne lenne jó? Ilyesmiben ritkán tévedek :/

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te68000/100000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 1:12 am

Feszült csöndben várakozva kémlelem a hatalmas kaput, miközben rimánkodok magamban megfejtésem helyességért. Szerencsére nem kell csalódnom hihetetlen intellektuális tudásomban, hiszen a kapu melletti gólemek parancsszóra mozdulnak meg, azután több méter vastag karjukkal játszi könnyedséggel lökök be az impozáns kőlapokat. Valószínűleg normális helyzetben minden gond nélkül képes lettem volna magam is áttörni az akadályon, ám jelenleg nem sokkal vagyok erősebb, mint egy kezdő tisztecske, szóval érdemesebb tartalékolni az energiáimat. A továbbhaladás viszont újabb problémába ütközik, amikor Dai egyszerűen képtelen egy lépést is megtenni. Gondterhelten ráncolom össze homlokomat, miközben gyors diskurzusba kezdek a másik vaizarddal. Yuke még mindig elég szótlan, talán mostanáig tart a méreg hatása, amit botor módon önként kóstolt meg. Végül arra a következtetésre jutok, miszerint nem sok hasznát venném egy súlyosan sérült bajtársnak, ezért Tamachival őt is felküldetem Tanakához, hogy vigyázzon rá. A helyzet kezd elég kilátástalanná válni, már csak ketten maradtunk díszes kompániánkból, fogalmam sincs róla, merre járhat Hitomi és Suke. Biztosan megtesznek mindent saját és egymás testi épségének védelméért, ebből a belépés pillanatában lejátszódó események sorozatából tudok következtetni. Másrészről rengeteg olyan csapda, valamint ismeretlen lény ólálkodhat ezen a helyen, amivel akár meggyűlhet a bajuk. Ingerülten harapdálom nyelvem hegyét, ekképp vezetve le a testemben felgyülemlett feszültséget. Lélekölőmet gyors mozdulattal ismét előhúzom, mert egy teljesen ismeretlen tartalmú terembe készülök belépni, s nem lenne szerencsés, ha váratlanul érne akármilyen támadás. Nos, vezetőké az elsőbbség; előre!
Aggódásom alaptalannak látszik, mivel csak egy kisebb csapatnyi kőszobor tartózkodik bent és egyelőre semmi fenyegető mozdulatot nem tesznek. Ám mielőtt még mélyebbre hatolhattam volna a csarnokban, egy ismerős hangot vélek felfedezni a távolból, ami rögtön egy kevés jókedvet csal igen nyomott hangulatomba. A pillanatnyi öröm elhamarkodottnak tűnik, mivel a 10. osztag kapitányát sehol sem látom. A legrosszabbtól tartva vetek egy kérdő pillantást az Esperre, aki készségesen elmeséli mi is történt, azután a nyakamba borul. Habár Engem is megvisel a veszteség esetleges megléte, mégis erősnek kell mutatnom magam. Szabad balommal sután megveregetem a hüppögő genetikus hátát, miközben felszisszenek attól a gyenge szorítástól is, amit a lány karjai fejtenek ki. Most már biztos eltört néhány bordám, ami nem is csoda emlékezve a becsapódásainkra. Miután kellőképpen megvigasztalódtunk, karnyújtásnyi távolságra tolom tanítványomat, azután jobban szemügyre veszem sérüléseit. Ruháját több helyen elszakították, vállán és karján két igen csúnya seb éktelenkedik. A szárnyas szörnyecskék tehettek kárt benne, habár el se tudom képzelni milyen ütést vihettek be neki, amitől csak felrepedt a szája, s nem tűnt el valamelyik szeme. Jelenleg viszont ez a legkisebb problémám, szóval letörlöm az állára száradt vért, azután tovább kémlelem a környéket. A Daitenshi két kiemelkedő tagja harcképtelenné vált, Hitoshi pedig talán már nem is él. Az egészért csak magamat okolhatom, nem lett volna szabad társakat gyűjtenem, most csak egyedül lennék kalamajkában, nem pedig egy féltucatnyi személlyel együtt. Mozgásom még mindig elég darabos és koordinálatlan, nehezemre esik a megfelelő irányba tartani. Hitomi-chan kérdésére fáradt sóhaj szakad fel mellkasomból, azonban mindenképp tájékoztatnom kell a Velünk történtekről.
- Élünk és mozgunk, ez a lényeg… - válaszolok rezignáltan a hogylétünket firtató kérdésre. – Dairól és a 6. osztag vezetőjéről már nem mondható el ugyanez. Sajnálatos módon a szárnyas szörnyecskék minket is megtámadtak, Tanakát megvakították, míg másik társunk egy elég szerencsétlen esésnek köszönhetően súlyosan eltörte a lábát. Érthető okokból egyikük sem képes tovább harcolni, így Yukezo segítségével visszaküldettem Őket a bejárat elé. Nem egy életbiztosítás ez számukra, de több esélyük van a túlélésre, mint itt. Hm, ez nem volt valami biztató…
Utolsó mondatom már elég fásultan hangzik, viszont se kedvem, se erőm nincs ahhoz, hogy megjátsszam magam. Az események kiábrándítóságától függetlenül meg kell szereznünk a Dárda darabját, nem lehetnek az áldozatok hiábavalóak. Beljebb lépdelve tekintetem véletlenül a nő kezére vándorol, amiben egy eddig ismeretlen eredetű kard pihen. Elég érdekes kialakítású, s olyan erő áramlik belőle, amitől még a hátamon is feláll a szőr. A mostani helyzetben nem lenne megfelelő megvitatni, hogy milyen módon is jutott az ereklyéhez, de remélhetőleg jó szolgálatot fog tenni Neki a későbbiekben. Kissé nyugodtabban mozgok a helyiségben, hiszen nem akarnak rögtön megölni, viszont ujjaim haragosan szorulnak katanám tsukájára, amikor az egyik sötét sarokból ismét feltűnik a homokos szobor. Kifejezéstelen arccal hallgatom végig hablatyolását, igazán megtanulhatna már beszélni rendesen, mert kezdem unni a rizsáját. Erőm visszatérte pillanatában első dolgom lesz ezernyi darabra zúzni, attól kétségtelenül elmegy majd a kedve a pofázástól. Ismerve szexuális orientációját, inkább hátrálok egy lépést, mivel ha már fenekeket emleget, akkor itt semmi jóra nem számíthatok. Az újabb monstrumoknak elég snassz nevük van, az otthoni vízköpők sokkal fantáziadúsabbakkal rendelkeznek. Az újabb rejtvény elolvasását követően kedvem támad széttörni az egész táblát, viszont ezzel hibát követnék el, s az eddig békés hegyomlások sem lennének tovább olyan kedvesek. Hitomi agya a megpróbáltatások ellenére is tökéletesen forog, ennek köszönhetően hamar megtaláljuk a megoldást. Kérésére készségesen lépek előre, majd miután bepötyögtem a megfelelő betűket, feszülten tekintgetek Vendel irányába.
Legnagyobb megkönnyebbülésemre semmi és senki nem esik Nekünk, csupán az eszperente melletti falrész csúszik félre. Egy liftszerű szerkezetet tár szemünk elé, ami sokkalta megkönnyíti majd a felfelé haladást, mivel állapotomból adódóan a lépcsőzés nem a legjobb közlekedési mód. Még mindig méregetve a szószátyár búzacsírát pattanok be a fülkébe, s miután mindenki besorjázott utánam, várom, hogy végre elinduljunk. Az egyik gólem lomhán elindul irányunkba, azután gigászi erejét kihasználva, saját kezeivel ereszt le minket a következő szintre. Türelmetlenül dobolok kardom hegyével a kabin alján, ilyen módon találva magamnak elfoglaltságot, amíg csigalassúsággal fel nem érünk. Már bánom, hogy nem gyalog mentem, de ez tűnt a legkézenfekvőbb haladási iránynak, eszembe sem volt alternatív menekülési utakat keresni. Felnézve azt is be kell látnom, miszerint egyáltalán nem vezet innen semerre járat. Csupán lefelé vagy visszafele lehetne haladni, s amíg meg nem szereztük amiért jöttünk, egyértelmű merre vezet utunk. A stresszmentes perceket konstruktív módon szeretném kihasználni, szóval zsebeim egyikéből előhalászom cigarettámat, aztán pár másodperc múlva már száll is a világosszürke füst a plafon felé. A nikotin valamennyire tompítja a fájdalmat a fejemben, viszont annál szúróbb érzést vált ki a tüdőmben. Köhécselve próbálom tartani magam, egy enyhe kis kín nem fog eltántorítani függőségem okozójától. Egy valóságos szenvedés az az öt perc, ami az energiarudacska eltűntetéséhez szükségeltetik, ám legalább addig sem gondoltam sérült és elvesztett társainkra. Be kell valljam, leginkább Suke hiánya a megrázó, hiszen Őt mondhatom legrégebb óta barátomnak, valamint erős harcos és biztosan szerető férje volt Mitsukonak. Eléggé ironikus módon pont amiatt a férfi miatt kellett meghalnia, aki egyszer már megkísérelte elvenni az életét a Soukyoku hegyen. Valójában semmi bizonyíték nincs rá, hogy valóban az életét vesztette, de az Esper elmondása alapján elég nagy esélyt látok erre.
- Vajon megéri az áldozat, amit a világért hoztunk? – teszem fel a kérdést egy sóhajtást követően, miután eltiportam a leégett cigicsikket. – Nem leszünk csupán névtelen mártírok, kiknek tetteiről semmit sem tud majd az utókor? Rengeteg dolgot feladtam azért, hogy a mai napon itt lehessünk, ám mégsem érzem azt az izgalmat, ami elvárható lenne. Mindannyian megsérültünk, ki súlyosan, ki kevésbé és még mindig nincs semmi eredménye ittlétünknek. Nem kizárt, hogy a következő ajtó mögött a végzetünkkel találjuk szembe magunkat. Ezért arra kérlek benneteket, ha netalán tán az eddigieknél is borzasztóbb veszély fenyegetne Minket, tűnjetek el, amilyen gyorsan csak tudtok. Nem fog több ember meghalni az idealista nézeteim miatt…
A végén már leginkább csak magamnak motyogom a dolgokat, azonban most láttam az idejét az elkövetkezendő történések tisztázásának. Mégis, van egy olyan érzésem, hogy szavaim ellenére nem fognak magamra hagyni. Talán az eskü miatt, ami a Testvériséghez köti Őket vagy a személyem iránti tiszteletből, de harcolni fognak, akár pusztulásukig. Természetesen nem fogom engedni, miszerint még egy beosztottamnak baja essen, így elsőként lépek ki a félrecsúszó kőajtón, készen bármilyen ellenfél legyőzésére. Kardomat markoló ujjaim már teljesen elfehéredtek, mégsem gyengítek a szorításon. Egyetlen figyelmetlen mozdulat vagy a lankadó koncentráció is végzetes következményekkel járhat!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te34000/45000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyPént. Okt. 08, 2010 10:46 pm

Meg kell mondjam, hogy egyeltalán nem úgy ment eddig végbe ez a küldetés, mint ahogy elgondoltam, vagy szerettem volna. Gyakorlatilag minden az ellentétesen következett be, és még véletlenül sem úgy, hogy az kedvező legyen számunkra. Elég ha körülnézek a mostani helyen, ahol tartózkodom, és egyből felsejlik bennem az az érzés, ami eddig szinte teljesen idegen volt tőlem. Az elkeseredettség. Itt állok egy barlang közepén, nem messze a tó partjától, Hitomi előttem tartózkodik a földön, kissé megszédülve a pofontól, amit az előbb kapott, körbe-körbe pedig ezek az ocsmány, undorító, visszataszító lények, akiknek egyetlen céljuk van: végezni velünk. Ez a hely el van átkozva. Alattomos mágiájával egymás ellen fordít minket, az eddigi barátokból ellenségek lesznek, sőt, mit több, halálos ellenségek. Tekintetem körbehordozom a teremben, ahol még mindig hemzsegnek ezek az izék, és próbálnak minél hathatósabban kárt okozni bennünk, eredménytelenül. Legalábbis engem nem sikerül elérniük, az időközben aktivált pajzs kidou miatt, amiről úgy pattannak le, mint egy gumilabda a falól. Engem meg véd, az a lényeg, Hitomi meg le van szarva. Kis ribanc...hálás lehet, hogy ezek után még életben van, és lélegzik. Nem minden shinigami gondolta meg volna magát félúton.
Még egy utolsó pillantást vetek a Lányra, mielőtt ott hagynám a barlang közepén, aki ezt ez jól irányzott köpéssel "hálálja meg". Shinigami egyenruhám ujjával kitörlöm a szememből a vérrel keveredett nyálat, majd egy utolsó hosszú pillanatig Hitomi szemébe nézek, majd sarkon fordulok, és a sorsára hagyom. Nem érdekel,hogy mi lesz vele. Sőt, hálás lennék a szárnyas förtelmeknek, ha sikerülne széttépniük a Nőt. Az iránta eddig érzett némi pozitív gondolatok most eltűntek, örökre, megmásíthatatlanul. Nem hinném, hogy valaha is beszélő viszonyban leszünk ezek után, sőt, valószínű, hogy ha a jövőben találkozunk valahol egymással, onnan csak egyikünk fog visszatérni, ahogy azt Hitomi is mondta az előbb. Halk szusszanással engedem ki a levegőt, ahogy megszüntetem az Enkosent. Be kell látnom, hogy ebben a harcban igencsak hátrányban vagyok. Az előző kis csetepaténk az Esperrel nagyon leszívta a lélekenergiámat, és az igazat megvallva, nem sok erőm maradt már. A mozogni is csak erőlködéssel tudok már, a lábaim is egyre jobban fájnak, illetve az elektrosokk is megviselt, hiába védte le a nagy részét a pajzs kidou. Nem vagyok rózsás helyzetben, de nem tehetek mást, minthogy megpróbálok kijutni innen, vagy legalábbis megtalálni Yuu-chanékat. Hallom, ahogy Hitomi távozik azon a kőajtón, amin eredetileg ketten kellett volna átmennünk, egymás mellett, mint társak, egymás oldalán. Ez már csak egy illúzió, fölösleges azon gondolkodom, hogy valaha is jóban leszünk. Inkább azon kéne járatnom az agya, hogy hogyan jutok ki ebből a barlangból, lehetőleg élve, egy darabban. Felmérve a terepet sajnos be kell látnom, hogy nincs más kiút, mint az az ajtó, amin az Esper is távozott. Egy hanyag suhintással kétfelé vágok egy szárnyas kis bestiát, majd a felém tartó kisebb csoportot elevenen megsütöm egy haiennel, viszont túlzott magabiztosságom majdnem a szemembe kerül, mikor az utolsó pillanatban sikerül elhajolnom egy oldalról érkező éles karmokkal felszerelt aszott kéz mancs elől. Így is sikerül az arcom másik oldalára (is) beszereznem egy szép hosszú vágást, amit egy szisszenéssel le is reagálok. Megfordul a fejemben, hogy aktiválni kéne a bankaiomat, de erről egyből le is teszek, hisz ha ennyire visszafogja az erőnket ez a hely, akkor valószínűleg elő sem tudnám hívni Aoki bankai formáját egyrészt, másrészt nem férne el ebben a barlangban, és az egész kóceráj összedőlését eredményezné valószínűleg, ha megjelenne egy tizenöt méter magas sárkány. Harmadrészt pedig, nincs elég erőm hozzá. Sokat kivettek belőlem az eddigi harcok, és ha kelletlenül is de be kell valljam magamnak, hogy le vagyok gyengülve. Ha nem is annyira, mint a felső emeleten, de még mindig szivárog a vér a lábamból és ha nem csinálok gyorsan valamit, el fogok ájulni a vérveszteségtől, ami egyenes út a halálhoz.
is idő múlva realizálódik bennem, hogy túlerőben vannak ezek a lények, és nem tudom felvenni velük a harcot. Sürgősen le kell lépnem erről a helyről, és nincs más út sajnos mint az, amelyen Hitomi is elhagyta a barlangot. Bármennyire is büszke, és önfejű vagyok, nem maradhatok itt, távoznom kell azon az ajtón. Remélem, hogy nem fogok összefutni a Lánnyal újra, bár ki tudja. Lehet, hogy már rég halott, mert belesétált valami csapdába, amit nem vett észre az idegtől. Kétségkívül én lennék a leghálásabb ennek a komplexumnak, ha ez megtörténne. Hátrálva elindulok az ajtó felé, zanpakutom magam elé tartva, és szépen araszolgatok az ajtó fele, közben pedig hárítom a felém érkező támadásokat. Már látható közelségben van az átjáró, és igyekeznék, hogy minél előbb átléphessek rajta, mikor megpillantok egy furcsa lényt az ajtó előtt. Fogalmam sincs hogy honnan, de nagyon ismerősnek tűnik. Nem is, inkább úgy érzem, mintha minket több évezrednyi ismeretség kötne össze, több emberöltőnyi közös múltunk lenne, mint egy régi ismerős. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy most látom életemben először. Igazából meg sem kéne lepődnöm...lehet, hogy ez is csak a hely egy trükkje az elmémmel, nem több, mint egy illúzió, csak hogy összezavarhasson, és eltehessen láb alól. Úgy tűnik, hogy a utóbbi érvényesül, ráadásul szó szerint, hiszen hirtelen zuhanni kezdek. Rémülettől elkerekedő szemekkel próbálok keresni valami kapaszkodót, ám a gödör fala tükörsima, nincs rajta semmi, amibe belekapaszkodhatnék. A földet érés nem valami kellemes, valószínűleg egy-két bordám el is tört, viszont az jobban zavar, hogy lent a teljes sötétség fogad. Tapogatózva próbálom kivenni, hogy hol lehet a gödör széle, ám hátam a fal helyett valami egészen mással találkozik. Valami nagyon éles és hegyes dologgal, ami belemélyedt a lapockámba. Elcsigázottan ordítok fel a hirtelen rám törő fájdalomtól, majd néhány pillanat múlva érzem is, ahogy hátamat ellepi a saját vérem. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, így gyorsan úgy döntök, hogy először fényt kell kreálnom, hogy lássam, mivel van dolgom. Egy apró kidou elvégzése után bal tenyeremben apró fénycsóva jelenik meg, ami elég fényt biztosít ahhoz, hogy bevilágítsa a környezetet. Lehet nem kellett volna, mivel a fény egy újabb, és még az előzőeknél is veszélyesebb, és ocsmányabb lényre vetül. Apró szusszanásokkal jelzem, hogy egyeltalán nincs ínyemre a dolog. Gyorsan végeznem kell a szörnnyel, de hiába támadok felé, hihetetlenül gyors mozgásának köszönhetően rendre eltáncol támadásaim elől, és mikor csak lehetősége van, megérint a csápjaival, ami iszonyatos fájdalmat okoz. Lehet méreg van a csápokban, lehet nem, nem is érdekel, lényeg, hogy gyorsan ki kell véreztetnem ezt a valamit. Az idő ellenem dolgozik sajnos. Látásom néha-néha már homályos, és mozgásom is lelassult. Újfent be kell látnom, hogy vesztes helyzetben vagyok. Egyetlen lehetőségem van csak, hogy utolsó tartalékaimat is bevetve aktiváljam shikaiomat, és azzal végezzek a szörnnyel. Ennek megfelelően el is végzem a dolgot, bár egy ponton úgy tűnik, hogy nem sikerül aktiválnom a shikaiom, mivel annyira ki vagyok merülve, hogy már az is fizikai fájdalmat okoz. Végül néhány másodperc után kezemben érzem jégcsapkardom jellegzetes, megnyugtatóan hideg markolatát, és némiképp a gondolataim, látásom is kitisztul. Még így is hihetetlenül gyors a lény, de már valamennyire le tudom követni, és mikor elhajolok az egyik csápjának gyilkos támadása elől, jobb kezemet előre lendítem, halálpontosan átszúrva a lény testét. A kard húson, csonton áthaladva kibukik a másik oldalon, és beleáll a falba. Gyakorlatilag odaszögeztem a szörnyet a falhoz. Látván, hogy nem mozdul többet, lerogyok a földre, és lihegve próbálom összeszedni magam, de nem sikerül. Lábam nem akar mozdulni, és még mindig szivárog belőle a vér. Gyorsan kell döntést hoznom, mert már nem bírom sokáig. Meg kell tennem, habár iszonyatosan fájdalmas lesz, jelenleg nem tudok jobb megoldást erre a problémára. Odavonszolom magam a lény holttestéhez, kitépem a falból és testéből kardom, majd magam elé tartom. Aokinak van egy passzív képessége, miszerint ha valaki megvágok vele, a seb néhány másodperc múlva szétfagy, ezzel lassítja az ellenfelet, és nem utolsó sorban erős fájdalmat okoz neki. Magammal is ezt fogom most tenni. A saját technikámat fogom magam ellen használni, de nem tehetek mást. Lassú, óvatos mozdulatokkal letekerem a lábamra tekert véres ruhadarabot, majd odarakom a Aoki pengéjét, és parancsomra megfagyasztom a sebet, amiből a vér szivárog. A fájdalom szinte elviselhetetlen. Ordítva terülők el a padlón, és töltök el ott néhány percet, mire enyhül a fájdalom. Csak ekkor állok fel, és próbálom ki, hogy talpra tudok e állni. Még mindig sajog a lábszáram, viszont nem vérzik, és ha csak időlegesen is, de megoldottam ezt a problémát. Jobban körülnézek a teremben, aminek a másik végében megpillantok egy ajtót, és elindulok felé. Nem tudom, hogy mit találok a másik oldalán, de mihamarabb ki kell jutnom innen. Ez most már élet-halál kérdése!
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te52100/65000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 2:46 am

Miután lezártam magamban a repülő kis izékkel kapcsolatos bajlódásom, felmértem a károkat. A vérzés továbbra sem csillapodott, sem a tarkómon, sem a karjaimon, nem is beszélve, hogy semmi sem védi a felsőtestem. Kellemetlen érzés volt az, ami most az agyamon futott át. Vérveszteségeim konstans nőnek. Már sápadtabb is lett a bőröm, ha nem találunk valami ellenszert, én elpatkolok ezen a helyen. Egyértelmű, hogy a jelenlévők közt nem én vagyok a leggyengébb, de valamit kezdenünk kéne velük is. Kirántottam fegyverem Yuu parancsára, és aktiváltam, majd a Vaizardot Tanaka-tachouhoz küldtem. Magabiztosságot éreztem magamban ennek a tervnek a sikeréért kapcsolatban. Azonnal kikapcsoltam a zanpakutot, hiszen már sokkal többre nem vagyok képes. Még így is dupla annyi egységet használtam el erre, hogy biztosra menjek. Ilyen módon ketten maradtunk a vezéremmel. Megfejtése helyes volt, és erre azonnal megelevenedtek a kő gólemek, és kinyitották a kapukat. Megigazítottam ruhám maradékát, és Yuu-san után mentem. Egy nagyobb csarnok fogadott, ahol rövid sétálás után a ziláló kis lányt pillantottam meg. Szegényke az ájulás szélén volt, így gyorsan odapattantam mellé, hogy ha kell elkapjam, de szerencsére erre nem volt szükség. Ő is találkozott ezekkel a szörnyekkel, bár ő jócskán megúszta őket. Sukéról regélt valamit, de nem igazán értettem. Azt sem vettem le, hogy szét kellett válniuk. Mi leestünk, de utána ők miért mentek külön? És most Suke nincs itt. Odasietek ahhoz az ajtóhoz, ahol Hitomi jött be, de már zárva volt. Öklömmel csapkodtam az ajtót, hátha kinyílik, de semmi. Erős shinigami ez nekem is leesett, de azok a fenevadak elbántak velünk csúnyán, pedig többen voltunk. Valószínűleg Hitomit mentette meg a saját áldozatával. Nagyon hasonlított Yuu-sanra, így elbírom képzelni. Ő toborzott be engem a Daitenshibe, de különösebben több emlékem nincs róla. Mayától hallottam róla rengeteget. Családjaként szerették egymást, nem is beszélve, hogy volt felesége is. Yuura néztem reménytelenül, aki átérezte azt, amit én. Csak ő sokkal jobban. Régebb óta ismerte őt, mint én. A legelső tagok közül való volt Suke. Még a nevük is ugyanaz hehhe. Sóhajtottam egyet, majd megpróbáltam lenyugtatni magam. Nem lenne jó, ha itt borulna el az agyam, és kezdenék el pusztítani a nem létező erőmből. Csak a halálomat lelném benne az is biztos. Odasétáltam a kőtáblára, és megvizslattam rajta a latin ABC-t. Nem is értem hogy került ez ide. Egy ismerős hang zavart meg. Vendel. Hangja most pont az irritáció és a buzdítás között állt, így azt ajánlottam magamban neki, hogy fogja be, különben Yuu-sannal együtt morzsoljuk addig, amíg finom porrá nem válik. Feriék feladványát most pont leszartam, hiszen itt volt Hitomi is. Azonnal tudta rendezni a gondolatait velem ellentétben, és gyorsan lezárta ezt a kérdést is. Könnyed megfejtését vezérünk beforgatta, és erre a Vendel melletti kőajtó kitárult, amit megjegyzem eddig észre se vettem, és egy felvonószerű valamit mutattak meg nekünk. A kő gólem oda is állt mellé, hogy működtesse. Yuu-san keveset habozott, én valamiért még maradoztam. Az a narancs reiatsu igazán kitörni vágyna belőlem. Mélyeket lélegeztem, kicsit szédültem is az egésztől. A vérveszteség kegyetlen mértékeket öltött meg bennem. Vajon meddig bírom talpon? Belépek a szerkezetbe a többiek mellé, és én is rágyújtok csakúgy, mint ahogy azt Yuu-san tette. Köhécselve, de megküzdött vele, nekem sokkal egyszerűbb volt a helyzetem, hiszen a tüdőm csak tömérdek mennyiségű méreggel találkozott. Miközben zakatoltunk lefelé valami olyasféle érzés volt bennem, hogy amint kilépünk innen, Paragon bejut a gondolataimba, és irányítani kezd. Lesznek még itt vicces dolgok. A cigi kicsit ellazította a hangulatot, majd megkínáltam a többieket a kulacsom víz tartalmából. Nekem elment a kedvem a víztől. Annyi haszna volt a méregnek, hogy mégis csak víz, így engem lehűsített, bár a hatásai megvannak ettől még. Ez szín tiszta víz, ami nálam volt, és nekik most jól jöhet. Még Yuu-sannak sem kéne elutasítania. Utána egy bús monológ hangzott el, aminek a vége pusztán a levegőben maradt. Megfogtam Yuu-san vállát biztatóul.
~Vannak veszteségeink, de ezt meg kellett hozni. Suke, Hitoshi. Tudtuk, hogy életünkkel is fizethetünk a célunkért, de ez a mi célunk is, nem csak a tied. Ha most olvashatnál a gondolataimban akkor minden kételyt eloszlatnék benned~ sajnos a nyelvem még továbbra is bénult volt, így ezeket nem mondhattam el. Hálás vagyok neki, és ezt nem azzal fogom viszonozni, hogy ha baj van, akkor itt hagyom a fenébe. Leültem és magamba szálltam... mélyen. Most meg kell keresnem azt a palotát, ami bennem van, nincs mese! Hiába próbálkoztam csak egy tétova kusza felhőben úszok. Az erőm le van blokkolva. Talán ezen látszik az, hogy Hitomi képességei nincsenek oly mértékben leállva. Elválaszt minket a belsőnktől ez a varázslat. Lehetetlen megtörni saját erőnkből, hiszen pont hogy az nincsen meg hozzá. Ki vagyunk szolgáltatva ennek az egésznek. Paragont szólítottam magamhoz, és csak egy sejtelmes megnyilvánulást éreztem, némi erő löketet, de semmit. Pulzusom egyre jobban növekedett a helyzettől, hiszen az idegi állapotomban könnyebben el tud érni. Ennek volt köszönhető, hogy egyáltalán el tudtam teleportálni Daiékat a bejárathoz. Összeszorítottam fogaimat, és koncentráltam. Nem jutottam feljebb. Lepörgettem pár Mayával kapcsolatos emlékeket. Azon korszak még mindig éles nyomot hagyott bennem. Nem tudtam sosem lezárni eddig. Talán ha találkoznék vele még egyszer, mondjuk beszélhetnénk. Ha kikerülök innen, akkor oda fogok menni hozzá. Ez biztos. Beugrott pár kép a rémálmomból. Most is azt tartom a legrosszabbnak. Tágra nyílt a szemem, és bal szemem átesett a rosszabbik formájába. Reiatsum megváltozott, de semmi sem történt. Sőt egy éles fájdalom a bal karomból azonnal lecsillapított. Nem tudok kitörni ebből a rabságból. Egyszerűen lehetetlen önerőből. Majd csak lesz valami. Ez a nyomasztó hely elhagyhatatlan. Remélem ha már kezünkben van a dárda darab csak érünk vele valamit. Mi a fenének alkottak egy ekkora erővel rendelkező tárgyat. És miért pont most került előtérbe. Izgalom csigázott át gerincemen, és kivert a verejték. Igaza volt Yuu-sannak. Amint kinyílik az ajtó valószínűleg olyan csapásokat fognak ránk mérni, amit kevesen élünk majd túl, vagy megsérülünk. Nem kizárható a tény, hogy meghalhatunk mindannyian. Hárman maradtunk csupán a végjátékra. Sóhajtottam egyet, majd megpróbáltam a megmozgatni a nyelvem. Továbbra sem éreztem, hogy lenne bármi erőm egy kiadósabb harchoz, pedig odafennt rengeteg gólem volt, akik nyilván nekünk ugorhattak volna, de ha ők vannak fennt, akkor kik vannak lennt? o.O

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te25250/30000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 7:03 am

A rögtönzött lift cseppet sem nevezhető kényelmesnek, különösen, amikor hirtelen megállásra kényszerül, hiszen elértétek a legalsó szintet. Megbizonyosodtok arról, hogy Kelemen és Ferenc nem kifejezetten a legjobb liftműködtető munkatársak, majd a következő akadályokkal készültök szembenézni. Bár harcra felkészülten lépnétek be a felemelkedő kőajtón, a támadás hirtelen ér benneteket – vagyis a célpontot, legfiatalabb, amúgy is gyenge lábakon álló, nőnemű társatokat. Szinte csak egy villanást észleltek belőle, a különös, rókaszerű lény egyszer csak megjelenik, majd ugyanolyan gyorsan el is tűnik – a megjelenés és eltűnés előtt az amúgy szebb napokat is látott Hitomi jobb karját megroncsolva egyetlen harapással, egyetlen szaggatással. Pengétek kavicsként pattan le az őt védő energiamezőről, a genetikus súlyosan megroncsolódott karjára pedig gyakorlatilag rá sem lehet ismerni. A legrosszabb az egészben, hogy védekezni sem volt alkalmatok ellene. Különös, hogy támadótok csak ennyit ártott nektek, ezután egyszerűen eltűnik, mintha előre szemelte volna ki célpontját.
Hitominak sürgősen ellátásra van szüksége, s bár már látjátok azt a meleg, halvány, fehér fényt nem is oly messze, a lány állapota kétségbe ejtő, cselekednetek kell.
A kőajtó mögötti fényáradat mintha elkerítene valamit; a rúnákkal díszített kőemelvényt szabályos kör alakban kerít el; ebből a távolságból inkább csak sejtitek, hogy a Sors Dárdájának olyannyira óhajtott darabját rejti a mágia. Megpróbálhatjátok erőszakkal vagy egyéb technikával áttörni a védelmet, de az csak újabb felesleges sérüléseket okozna, hiszen alig hogy testetek érinti a vékony fénysugarat, az a fal felé taszít. A teleportálás és hasonló technikák ugyanúgy hatástalanok, mintha csak simán be akarnátok sétálni a körbe.
Hitomi számára még aggasztóbb lehet a tény, hogy elsőként pillantja meg Sukét egy, a terem másik végében lévő trónon várakozni. Mégis, valahogy mégsem ő az, valamiért mégis más… Az a sugárzó magasztosság, előkelőség s végtelen bölcsesség egyáltalán nem arra a shinigamira és jó barátra (vagy éppen halálos ellenségre) emlékeztet titeket, akit már oly régóta ismertek. S bár az ő hangján szólal meg, mégis érzitek, hogy nem vele beszéltek. Nem kerüli el figyelmetek az a különös, sivatagi róka sem, aki a trón mellett ülve figyel rátok.
- A nevem Kayios, az Egyensúly és a Bölcsesség Istene. Gratulálok nektek, elsőként jutottatok el ideáig, minden elismerésem. Az évezredek alatt megfordult itt jó és rossz is, ám sikertelen próbálkozásaikat tehetetlenül néztem. Ha bebizonyítjátok, hogy bármit képesek vagytok feláldozni azért az ereklyéért, ami számomra a legfontosabb, megkapjátok és biztonságban eltávozhattok. Valamit valamiért, egyenértékű csere, az egyensúlyért és a tökéletességért. Ez a feltételem. Két órátok van, ne feledjétek. Válaszotokat visszatértemkor várom. Addig is, pihenjetek, s minél előbb döntsetek. – néz végig rajtatok eltűnése előtt magasztosan, büszke tekintetéből mégis inkább az elismerés, mintsem az arrogancia sugárzik belőle. Úgy érzitek, mintha Kayiost mindig is ismertétek volna, mintha csak egy régi ismerős lenne, mint aki mindig ott lett volna mellettetek. Isteni mivolta előtt semmi kétség, s tudjátok, bízhattok benne, hisz betartja ígért szavait.
Hitomi, felrémlik előtted nővéred, Kotomi képe, hisz számodra ő a legfontosabb. Pontosan tudod, Kayios az ő emlékeit akarja.
Yuu-chan, számodra a család a legfontosabb, az Isten az ő emléküket tartja a Dárdadarabbal egyenértékűnek.
Yukezo, bár megkönnyebbülhetsz, amikor észreveszed, hogy a nyelvedet bénító méreg elszivárgott, azonban a Dárdáért a büszkeségeddel kell felelned – a Villám Vándor jelzőről lemondva Kayios elégedett lenne.

Suke, elkeseredettséged ellenére nem adod fel s tovább küzdesz azon kihívások ellen, amiket felvállaltál, amikor a Daitenshibe léptél. Legyengülve, s kis híján megtörve, de tovább vonszolod magad fájó, ám legalább fagy által már nem vérző lábad a fal felé, ahol vélhetően egy ajtót pillantottál meg egy fényforrást biztosító technikád használata után. Kilincset ugyan nem találsz, kezed viszont beleakad az ajtó mellett egy kis kapcsolóba, s a primitívnek egyáltalán nem nevezhető technika használatának jussa az ajtó kitárulását eredményezi.
Lágyan pislákoló, kellemes, meleg, fehér fényáradat, egy pillanatra tán elvakít, hisz a koromsötét szobához képest a delejes fény izzó napsugárnak tűnhet. Beletelhet pár másodpercbe, míg szemed hozzászokik az új viszonyokhoz, ám ismét megpillantva a rókaszerű lényt kételyeid kezdenek elszállni.
Jobban körbenézve a teremben észreveszed, hogy a különös fényáradat valamiféle mágia eredménye lehet. Szabályos körben kerít el villanypásztor módjára egy rúnákkal díszített kőemelvényt, melynek tetején ott leledz a tárgy, amiért társaiddal eljöttél. Nem látod tisztán ebből a távolságból, de biztos vagy benne, hogy az ott a Sors Dárdájának egy darabja. Megpróbálhatsz a közelébe férkőzni, amennyiben jelenlegi erőddel mindezt megkockáztatod, de valahogy úgy érzed, hogy erőszak útján úgy sem sikerülne, különösen nem jelenlegi állapotodban.
A trón mellett ülő és téged vizslató róka ekkor mintha gondolatokat küldene hozzád. Pontosan ismered szándékát, tudod jól, mit akar. Nem tudod megmagyarázni, honnan és miért ez az érzés, de abban is biztos vagy, hogy bízhatsz benne, nem ártani akar. Csupán egyenértékű cserét ajánl. Egy kis bosszú az összeköttetésért cserébe.
Rábólintasz az ajánlatra, nem tudod, pontosan mit takar, csak egyet tudsz – Hitominak fájni fog. S pár pillanattal később elönt téged az a végtelen, megtapasztalhatatlannak vélt erő, tudás, bölcsesség, felrémlenek előtted régi korok emlékei s az Elfeledett Istenség, kit Kayiosnak neveznek, kívánságod teljesítéséért cserébe immáron kölcsön birtokolja tested. A trónra letelepedve pedig nincs más dolgod, mint várni, s hagyni az eseményeket, hadd folyjanak…
Körülbelül 5-10 percbe telhet, mire társaid megérkeznek. A mágia utóhatását, ami Hitomi ellen fordított, egyértelműen érzed, azonban a testedet birtokló Isten nem hagyja, hogy meggondolatlanul cselekedj. Mintha kívülállóként látnád az eseményeket, látván saját tested, a rád olyannyira nem jellemző, felsőbbrendűségtől sugárzó, ám még sem lenéző, inkább elismerő mosolyt, s azokat a bölcsességtől s végtelen korokat megélt szemeket. Hallod saját hangod, de tisztában vagy vele, nem te beszélsz. Mintha sebeid is kissé gyógyulnának, ám lehet, ez csak tested kölcsönadásával járó, apró mellékhatás. S miután Kayios elmondta, amit akar, megállapodásotok értelmében el is hagyja tested, hogy ismét birtokba vehesd azt. A fájdalom egyből visszatér, azonban felfogván Kayios mondanivalóját újabb problémát találsz. Valakinek áldoznia kell. Valamit valamiért. Tudod jól, hogy a családod akarja.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te33500/40000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyVas. Okt. 10, 2010 6:41 am

Türelemmel figyeltem, ahogy Yuu-chan betárcsázza a gépezetbe a megoldásom, és egy apró mosoly jelent meg a szám szélén a rejtett ajtó félrecsúszását látva. Kíváncsi lennék, hogy milyen tökfejek próbálkozhattak eddig a dárda darabjának elrablásával, ha ilyen végtelenül primitív feladványok megállították őket. Főleg úgy, hogy eddig messze a belépésnél ránk váró rejtvény volt a legnehezebb, ahhoz képest ezeknek igazán nem szabadna gondot okozniuk a kalandoroknak. Persze ha valaki el is jutott valaha idáig, az már valószínűleg hasonlóan ramaty állapotban került ide, mint például a vaizard vagy Tamachi. A nyílköpő gnómok vagy a kint repdeső lényecskék igen alattomos módon szívják el az ember erejét, és bár vigyáztam, hogy ne vigyem túlzásba a képességem használatát és tartalékoljak, egy nagyobb volumenű küzdelmet már nem bírnék végig. Ha nem lenne ez a kard, lehet hogy már az utolsó erőtartalékaimat kellene mozgósítanom, sőt az is lehet, hogy már a medálom erejét élném fel. Egy szó, mint száz, nekem könnyű, mert zseni vagyok, de egy egyszerű kincsvadásznak, legyen bármilyen erős is, nagy szenvedést okozhatnak hullafáradtan az efféle feladványok is. De mivel nekem nem okozott nagy megerőltetést ez sem, ezért most komor képet vágva léphettem be a felvonóba. Fenn akartam tartani a látszatot, hogy a veszteségeink megviseltek, holott nem különösebben érdekelt a többiek hogyléte amíg Yuu-chan relatíve ép és egészséges volt. Megvakult? Szegény shinigami, hú de sajnálom Rolling Eyes Eltört a lába? Kellemetlen, de majd meggyógyul, nem halálos seb. Amíg én és Yuu-chan harcképesek vagyunk, addig a Daitenshi előtt nincs és nem is lehet akadály Cool
- Ne érezd magad felelősnek azért, ami eddig történt, mindannyian önszántunkból jöttünk el... köh-köh... hogy támogassunk. Nagyon sajnálatos, ami a többiekkel történt, de tudtuk, hogy nem egy békés teadélutánra jövünk ide. Ha a Sors úgy látta jónak, hogy ez az ára a dárda megszerzésének, akkor ezt neked is el kell fogadnod. Arról pedig ne is álmodj, hogy itt hagylak a slamasztikában!
Torkolltam le a vaizardot már-már a még mindig beszélni képtelen Yuke helyett is, miközben azzal küzdöttem, hogy ne fulladjak meg a szűk teret teljesen ellepő füsttől, amit a két férfi cigije teremtett. Két lángelme, Yuu-channak talán még jól sem esett a köhögésből ítélve, és akkor is felszisszent, amikor átöleltem, szinte biztosra vettem, hogy minimum bordatörése van... Amin biztosan nem segített az a zöttyenés sem, amitől kis híján teljesen elveszítettem az egyensúlyom és a szerkezet oldalfalának estem. Rosszalló tekintettel pislantottam fel a liftet működtető gólemekre, ha egyáltalán ezt lehet működtetésnek hívni. Akárhogy is, megérkeztük, így egy nagyot fújva kikergettem minden zavaró gondolatot a fejemből, és erősen megmarkoltam a birtokomban lévő kardot, felkészülve a legrosszabbra. A kőajtó felemelkedett, és én Yuu-chan mögött óvatosan körüllesve kiléptem a felvonóból, miközben homlokomról egy sokadik verejtékcsepp gördült le. Érzékeim jelezték, hogy valami félelmetes sebességgel közelít felénk, de még csak megmozdulni sem volt esélyem. Jobb karomba iszonyatos, elviselhetetlen fájdalom hasított, egy pillanatra talán az eszméletemet is elvesztettem, ahogy a padlóra zuhantam. Tört már el kezem-lábam, nemrég egy denevérszerű szörny karma mélyedt a karomba, ám azok csupán szúnyogcsípésnek tűntek amellett a kín mellett, melytől most tehetetlenül, gondolkodásra képtelenül, síró hangon fel-felordítva vonaglottam a padlón, bár én magam nem éreztem az arcomon lecsorduló könnyeket, csak a heves, múlni nem akaró fájdalmat. Azt kívántam, bárcsak most is bevertem volna a fejem, mint évekkel ezelőtt, amikor kizuhantam abból a buszból, és akkor most sem kéne átélnem ezt, ahogy akkor sem kellett a csigolyatörésem miatti szenvedést. Percekbe tellett, mire enyhült annyira a fájdalmam (vagy inkább hozzászoktam?) hogy egyáltalán visszanyerjem a testem és a józan eszem felett az uralmat, de szapora, felszínes légzésem és gyötrelmes arckifejezésem jól mutatta a két férfi számára, hogy még mindig komoly kínokat élek át. Ekkor jutottam el odáig, hogy rápillantsak sérülésemre, de azonnal meg is bántam. A karom látványától, pontosabban annak a látványától, ami valaha a karom volt, azonnal elfogott a hányinger, és ha két emelettel feljebb nem adok ki magamból mindent, most itt történt volna meg. És még csak azt sem tudom, ki vagy mi tette ezt velem, és hogy miért hagyott itt minket a támadónk egyetlen rám mért csapás után. Magam sem tudom, hogy miért nem estem pánikba, vagy ájultam el, talán maga a fájdalom tartotta meg az ép elmém, de a lábamat már képtelen voltam mozgatni, lévén másra nem nagyon tudtam gondolni, csak arra, hogy iszonyatosan fáj, és ilyen körülmények között nem tudtam fenntartani azt az elektromos kapcsolatot, ami a sérült gerincemet működteti, és egyébként már tudat alatt is működik. Bár a többiek bizonyára ellenezték a mozgást, és csak remélem, hogy nem zaklattak olyan bárgyú kérdésekkel, minthogy jól vagyok-e, én mégis felemeltem a fejem, hogy körülnézzek a teremben.
- S-Su-Suke...
Nyögtem ki fájdalmasan lihegve, ép kezemmel erőtlenül a trónus irányába mutatva, melyet Yuu és Yuke még nem vettek észre, hiszen minden bizonnyal elvontam a figyelmüket. Legalábbis vagy én, vagy az a fényes kőemelvény, ami a helyiség közepén volt, és talán azt rejtegette, amiért jöttünk. Fejem pár másodperc után visszahanyatlott, és becsukott szemmel hallgattam a Kayiosként bemutatkozó férfit, miközben minden megvilágosodott előttem. Sukével valami hasonló dolog történhetett, mint velem a Kristálykoponya elleni kalandunknál, és ő az én halálomért cserébe egyezett bele abba, hogy megszállják a testét. Ezért ért csak engem az a támadás... Hehe, kudarcot vallottál shinigami, saját kezűleg sem tudtad megtenni, és segítséggel sem Twisted Evil Tudván, hogy milyen kárt okozott, biztos vagyok benne, hogy képes lett volna engem megölni, de úgy látszik a férfiban nincs meg a bátorság, hogy megtegye, ezért nem is sikerült. Fordított helyzetben az én helyemen most egy holttest heverne, én nem habozok ha esélyem van végezni egy shinigamival! Bár... lehetséges hogy nem élem túl, gyógyítani itt senki nem tud, és mire ezzel kórházba jutok... Képességei alapján Yuke ugyan gond nélkül elvisz, de ki tudja mikor jutunk ki innen? Addig még megölhet a vérveszteség, elfertőződhetnek a sebek, vagy akármi... Szóval lehet, hogy itt az idő, pont akkor, amikor végre úgy tűnt, hogy egyenesbe jön az életem. Elfogott a félelem. Nem akartam meghalni, most nem. Talán pár hónapja még el tudtam volna fogadni a végzetem, de most hogy tudtam, él a nővérem... nem akartam, hogy ő is átélje azt, amit én éreztem azon az estén, amikor megszűnt embernek lenni, és én sem akartam őt újra elveszíteni. Tudtam, hogy Kayios őt akarja tőlem elvenni, de nekem ő milliószor fontosabb, mint Yuu-chan eszméi vagy ez a misztikus dárda. Hiszen én még abban sem voltam biztos az indulás előtt, hogy nekem itt a helyem, hogy is lehetne számomra egyenértékű ez a csere? Hol van az egyensúly, ha nem képviseli a csere ugyanazt a súlyt mindkét fél számára? Onee-chan nélkül ugyanolyan üressé válna az életem, mint amilyen eddig volt, a dárda megszerzése számomra nem jelentene semmit. Tudom, hiszen a Daitenshibe sem azért csatlakoztam, hogy segédkezzek az ereklye elpusztításában, ez csak a szükséges rosszat jelentette a folyamatban, melynek során erősebbé válhatok. Erősebbé, hogy shinigamikat ölhessek... de nem, annak már vége van, azt a szörnyű időszakot már magam mögött hagytam. De akkor miért is akartam én Sukét megölni? Hiszen tulajdonképpen neki köszönhetem, hogy letérhettem arról az ösvényről, amelyen eddigi tévutamon jártam. Semmi okom nem volt rá, hogy így viselkedjek vele szemben, mégis a régi beidegződések kerültek a felszínre, mikor egyedül maradtunk. Megérdemelném, hogy a saját hülyeségem okozza a halálom, de a férfi azt hiszem mégsem megölni akart, hanem csak bosszút állni, és erre megtalálta a megfelelő eszközt. Ha élve is kerülök ki innen, a jobb kezemnek könnyen lehet, hogy búcsút mondhatok. Még egy utolsó mementó, mely örökké emlékeztetni fog a ballépéseimre, ha az emlékeim nem lennének elegek. Mégis, bármilyen sorsra is jut a karom, ezt el tudom fogadni, de ha Kotomi létezését elfelejtem, akkor hiába akart megtanítani a Végzet erre a leckére, hiszen minden bizonnyal visszavedlenék azzá a shinigami-vadásszá, akit most annyira gyűlölök. És ha ez megtörténne... ha ez megtörténne, akkor Onee-chan is halálos veszélybe kerülne miattam, hisz' fel se ismerném, ugyanolyan halálisten lenne számomra, mint a többi... És még ha akarna, sem tudna védekezni ellenem, hiszen erősebb vagyok nála, jóval erősebb, és hiába százszor jobb nálam közelharcban, esélye se lenne közel kerülni hozzám... De teljesen felesleges is olyasmiken gondolkodni, hogy mi lenne, ha mi harcolnánk egymással, hiszen sosem tudna rám kezet emelni, csupán néhány másodpercig tartana kettőnk küzdelme. Szemeimbe ismét könnyek szöktek, ám most már nem a testi fájdalomtól, hanem attól a gondolattól, hogy valószínűleg saját kezemmel végeznék a számomra legfontosabb személlyel, ha Kayios alkuját elfogadnám.
- Yuu-chan... emlékszel arra... amit annál az... edzésünknél említettem... ugye? A másik mentorom... Ő a... nővérem... akit halottnak... hittem... Ha én áldoznék... azzal megölném... őt... Nem akarom újra... elveszíteni...
Nyitottam ki a szemem és kerestem meg tekintetemmel Yuu-chan arcát. Nehezemre esett a beszéd, és nem csupán azért, mert a karomból sugárzó kín nehézzé tette a légzést. Sírásba fúló hangom egy ponton végleg megbicsaklott, nem jött több szó a torkomból, de talán ennyi is elég volt ahhoz, hogy megértse, mi az én válaszom, és mi is áll a döntésem hátterében. Ismét a plafon felé fordítottam a fejem, és némán bámultam fölfelé könnyeimtől homályos látásommal, próbáltam valami olyasmire gondolni, ami eltereli a figyelmemet a gyötrő sérülésemről és Kotomiról is. Elájulni lenne a legkönnyebb, de már megtanultam, hogy nem mindig a könnyű út a helyes, és ez ebben az esetben is helytálló. De két órát nem tudom, hogy fogok kibírni így.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te68000/100000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 3:05 am

Még ebben a kilátástalan helyzetben is melegség önti el szívemet, hisz’ társaim mellettem vannak, Rájuk pedig bármikor számíthatok. Yukezo érintését a vállamon egy biccentéssel veszem tudomásul, elég sokáig mered Rám szótlanul, már kezdene feszélyezni a dolog, amikor rájövök a megoldásra. A méreg még biztos meggátolja a beszédben, s most telepatikusan próbálja eljuttatni hozzám gondolatait. Sajnálatos módon ez nem jár sikerrel, ellenben Hitomi-chan szavakba önti azt, amit mindketten gondolhatnak ebben a pillanatban. Megkönnyebbültnek azért nem mondható sóhaj szakad fel mellkasomból, egy kicsivel könnyebbnek érzem magam, még akkor is, ha tudom, itt nincs vége a kalandnak. Kilépve a következő helyiségbe, egy fehér fénnyel ragyogó terület vonja leginkább magára a figyelmem, mely’ valószínűleg a dárdadarab helyét jelöli. Látszólag semmi nem mozdul a teremben, így különös meggondolatlansággal indulok el egyenesen a kiválasztott célpont felé, amikor egy széllökés borzolja fel ébenfekete tincseimet. Érzékelni sem voltam képes a mozdulatot, amivel a lény megtámadott, rögtön az a gondolat fut át az agyamon, miszerint Nekem itt befellegzett. Önző módon fellélegzek, amikor egy elkínzott ordítást hallok meg a hátra mögül, azonban ennek helyét rögtön a rémület veszi át, amint meglátom ki is kapta a sérülést. Szemmel alig követhetően mozdulok el eddigi helyemről és termek a jól láthatóan sokkos állapotban lévő lány mellett. Jobb karját szétroncsolta valami állati eredetű harapás, abban sem vagyok biztos, hogy a végtag megmenthető. A genetikus elvesztése hasonló csapás lenne a Daitenshire nézve, mint Watanabe halála, ezzel egyidejűleg megroppan a szövetség rendjét összetartó épület alappillére. Régen érzett düh uralkodik el Rajtam, acélkéken izzó tekintetem a trón felé fordítom, amin megpillantom… Sukét?!
Nem tudom milyen rossz vicc ez, de a lehető legrosszabb választás volt egy olyan ember alakját felölteni, aki sokat jelent a jelenlévők többségének. Ajkaim vadállatias vicsorra húzódnak, miközben villámtáncomat használva kilövök eddigi helyemről, majd hatalmas ordítás kíséretében szeretném elválasztani az imposztor fejét a nyakától, amikor félúton hirtelen megtorpanok. Egy belső sugallat késztet megállásra, amit nem tudok mire vélni. Íriszeimet ismét a pódium felé emelem, s a barátomból sugárzó magabiztosságot látva be kell látnom, ez nem az a shinigami, akit Én ismerek. Valahol mélyen mégis arra a következtetésre jutok, mely szerint valamilyen formában ez bizony régi kapitánytársam és jó barátom, még ha nem is tűnik annak. Ezen megfontolásból engedem karom és kardom oldalam mellé, hiszen valószínűleg esélyem sem lenne a rókaszerű döggel szemben, ha a jelenleg legerősebb társunkat is ilyen könnyedén leterítette. Továbbra is feszülten várom a fejleményeket, amikor hirtelen zengő hangon beszélni kezd a galád megszálló. Az isten megnevezés hallatán csak egy hitetlenkedő prüszkölés szakad ki belőlem, nem hiszek az efféle babonákban, s nem is fogok. Nagy esélyt látok rá, hogy normális körülmények között még a padlót is feltörölném a testrablóval, azonban mostani helyzetemben hátránnyal indulok. Kétségtelenül súlyos belső vérzésem van, ráadásul mintha még eddig tartalékolt erőm is tovaszállna. Egyre szaporább légzéssel markolom meg az ismeretlen bölcs monológját, eközben megpróbálok egy kevés erőt meríteni a medálban tárolt reiatsuból. Nem mondhatnám, miszerint a procedúra teljesen sikeres volt, ám kétségtelenül jobban érzem magam, mint előtte.
Tisztában voltam vele, hogy valamit valamiért kell majd adni, az egyenértékű csere az élet minden területén megfigyelhető. Lelki szemeim előtt feldereng Chiyo-chan arca, s már érzem is hajának jellegzetes illatát, amikor hirtelen valami visszaránt a jelenbe. Villanásszerű képek jelennek meg a fiaimmal folytatott harcból, melyre első találkozásunk alkalmával került sor. Arról szó sem lehet, hogy a halálukkal egyformaképpen számítson a Sors Dárdájának darabkája is! Akkor inkább pusztulásra ítélem a világot, de ebbe semmilyen formában nem egyezzem bele! Pillantásunk egy pillanatra összekapcsolódik a bölcsesség istenével, ennek köszönhetően mintha megvilágosodnék. Eddig sem mondhattam magam buta embernek, csupán játszom néha az idiótát, viszont most sokkal több összefüggésre tudok rájönni, mint bármikor előtte. Akármit is mond, nem birtokolhat olyan erőt, ami a Föld ezen részéről képes lenne egy teljesen más dimenzióban kárt okozni. Lehetséges volna, hogy Hitomi félreértette az üzenetet? Kijelentése erre enged következtetni, bár a sokk is beszélhet belőle. Nyugodtságot sugárzó tekintetemmel végigmérem az összegyűlteket, azután levonom magamban a megfelelő következtetést. Olyasvalamit szeretne elvenni Tőlünk, ami nem pótolható és nincs hozzá fogható. Sakai… téved. Kayios a szeretteinkről szóló emlékeket akarja, ezáltal elfeledkeznénk azokról, akik a legfontosabbak életünkben. Egyből eszembe jutnak az együtt töltött vidám időszakok, melyek már most halványodni kezdenek, bár inkább az egyre nagyobb vérveszteség miatt nem látok tisztán. Két órát kapunk a dolog eldöntésére, mely valószínűleg hatalmas vitát fog kirobbantani. Talán nem is mindannyian éljük meg a válaszkérés idejét, legalábbis a sérülésekből erre lehet következtetni.
- Igen, emlékszem. – szólalok meg ismét hosszú időt követően, így hangom kissé rekedté vált. – Ellenben egy tárgy értékét nem lehet egy személy életéhez hasonlítani, bármekkora erővel is rendelkezzen az. Nem lenne meg az egyenértékűség, amiről az a beképzelt szemfényvesztő beszélt. Azon elmélkedtem az előbb, hogy milyen módon vehetné el, mondjuk a családtagjainkat a haláluk bekövetkeztén kívül. Ki akarják törölni az emlékezetünkből a számunkra legfontosabb embereket, ezáltal fizetve meg az árat a Sors Dárdájának darabjáért. Legfontosabb értéket a legfontosabb értékért…
Kisebb szusszanással fejezem be beszédemet, azután nemes egyszerűséggel magamba roskadok. Utolsó különösen világos gondolatként még ott lebeg egy talány az elmémben, de ezt majd csak akkor fogom feltenni, ha Őfelsége visszatért. Látszólag Suke is magához térni látszik, azonban nem látok Rajta különösebb sérülést, így első dolgomnak tartom a legjobban segítségre szoruló beosztottamért megtenni mindent, amit lehet. Gyorsan erőt veszek magamon, azután lassan odakúszok a szenvedő Esper mellé, hogy közelebbről is megvizsgálhassam azt a sebet. Így közelebbről még szörnyűbb, mint amilyen pár lépés távolságból volt, viszont nem most van itt az ideje a rinyálásnak, hanem cselekednem kell! Nemes egyszerűséggel letépem magamról az ujjatlan trikót, majd egy szorítókötést szeretnék eszkábálni a női még épnek tűnő felkarjára, ezáltal akadályozva meg az elvérzés lehetőségét. Fogalmam sincs, hogy szakszerűen csinálom-e, ám mivel a vérzés jól láthatóan csillapodni kezd, így újra megbizonyosodom képzettségem sokszínűségéről. Fegyvereimet már korábban lepakoltam oldalra, mivel érthetetlen módon megbízok a lándzsa őrzőjében, még ha szavaim nem is ezt mutatják. Egy biztató kacsintás kíséretében állok fel Hitomi-chan mellől, s realizálódik bennem egy gondolat, mely szerint le kellene szoknom erről a szokásról, mert öregkoromra tikkelős leszek. Még ebben a szorult helyzetben is valós öröm tűnik fel arcomon, amikor a 10. osztag kapitányának közelébe érek, azután emberesen hátba veregetem. Talán ez nem volt jó ötlet, s remélem nem is fogja viszonozni, mert az oldalamon tündöklő lilás- zöldes-sárgás folt nem csak rondán néz ki, de rohadtul fáj is! Lábai eléggé el vannak fagyva, ha jól látom, kíváncsi lennék merre járt, ahol ilyen hideg van a sivatag közepén. Egy szó, mint száz, Ő is elég megviseltnek látszik, de legalább életben van.
- Jó újra látni! – kiáltok vidáman, mintha egy teljesen más helyen és időben találkoztunk volna újra. – Mi történt Veled? Hitomi azt mondta, hogy a szárnyas dögök elragadtak és hát… izé… széttéptek. Mindenesetre örülök, amiért egyben vagy! Nem is tudom, hogy vittem volna el a hírt Mitsunak, ha feldobtad volna a pacskert… Biztosan rövid úton követtelek volna. Surprised
A viszontlátás felett érzett boldogság viszont hamar elpárolog, amint letelik a két óra, barátom arca ismét természetfeletti fénnyel izzik fel. Vonásaim rögtön egy kifejezéstelen maszkba rendeződnek, azután hátrálok pár lépést. Eszemben sincs meghunyászkodni előtte, nincs az az isten, amelyik Nekem parancsolni tudna. Az igazat megvallva még egyáltalán nem jutottunk előrébb, inkább a pihenéssel és a túléléssel töltöttük az időt. Minden olyan próbálkozást elutasítóan fogadtam, ami erre a témára akarta terelni a beszélgetések fonalát, előbb van még egy kis egyeztetnivalóm a Mr. Magasságossal. Kétségtelenül kettőnk közül most Ő látszik sokkal felsőbbrendűnek, ettől függetlenül régi magabiztosságom árnyéka még körüllengi alakom.
- Mielőtt megkapnád a választ, kérdeznék valamit… - zendül baritonom halkan, de mégis tökéletesen érthetően. – Mennyi időre veszed kölcsön az emlékeinket? Bizony, segítségednek köszönhetően rájöttem, mit is akarsz, felesleges a meglepődöttet játszanod…
Legszívesebben letörölném a lény képéről a bugyuta vigyort, azonban ezt az ősz hajú kapitány arcberendezése bánná, szóval inkább visszafogom magam és várom válaszát. Már régóta érlelődik bennem az elhatározás, már csak egy kis bizonyosságra van szükségem. Valószínűleg a Daitenshi egyetlen tagja sem fogja bevállalni ezt a feladatot, akkor viszont teljesen feleslegesen jöttünk ide. Ennél nehezebb döntésben már régen volt részem, nem tudom megjósolni mi fog történni a következőkben.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te34000/45000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyPént. Okt. 22, 2010 4:39 am

A kín, ami a szétfagyott sebekből árad szét testemben, egyre elviselhetetlenebb, ahogy haladok előre. Bár már a végkimerülés határán álltam, és minden reményemet elvesztettem, hogy élve kijuthatok innen, mégsem adtam fel. Mindig, mikor a megállásnak csak a gondolata felsejlik bennem, önkéntelenül felrémlik lelki szemeim előtt Mitsu mosolygós arca, aki vár haza. Ha másért nem is, hát ezért életben kell maradnom, és nem adhatom fel! Ezért is vonszolom magam a félhomályban jól kivehető ajtó felé. Nem tudom, hogy mi vár mögötte, lehet, hogy újabb halálos csapdák, lehet hogy a dárda darabja, lehet, hogy Yuu-chanék, de már nem is érdekel. Csak az lebeg a szemeim előtt, hogy túléljek. Semmi másból nem merítek erőt, csak is ebből. Mikor már csak néhány méterre vagyok az ajtótól, a kidout, amivel némi fényt biztosítottam, deaktiválom, hogy a maradék utat a sötétben tegyem meg. Nem élhetek most azzal a luxussal, hogy az amúgy is jelentősen megcsappant erőmet ilyen dolgokra pazaroljam. Már így is érzem, hogy az utolsó tartalékaimat használom fel arra, hogy egyeltalán mozogjak. Ekkor jut eszembe, hogy a nyakamban lóg egy medál, amiben ha nem is sok, de arra elegendő lélekenergia tárolódik, hogy talán kicsit erőre kapjak tőle, és kevésbé nehézkes legyen a járás. Az ajtó előtt néhány lépéssel meg állok, majd ruhám alól a tenyerembe veszem az ékszert, és néhány másodperc múlva már érzem is, ahogy az elraktározott lélekenergia átáramlik a tárgyból a testembe. Leírhatatlan megkönnyebbülést érzek, mikor sikerül kicsit erőre kapnom. Olyan volt, mintha magát az életet szívnám magamba, mint mikor valakinek a víz alatt elfogy a levegője, majd a felszínre bukkanva egy hatalmasat szippant az éltető levegőből. Igen, nagyjából ehhez tudnám hasonlítani. Mikor tovább indulok az ajtó fele, már valamivel jobban érzem magam, de ettől függetlenül mindenem fáj, főként a lábaim, és a hátamon tátongó lyuk, amit az az istenverte szörnyeteg okozott a csápjaival. A fájdalom, ami ebből ered, még azóta sem enyhült, ugyan olyan intenzitással lüktet, de az évek alatt megtanultam kontrollálni a fájdalmat, a fájdalomküszöböm is emelkedett, így a komolyan sérüléseket is képes vagyok csendben, fogcsikorgatva tűrni. Nem arról van szó, hogy nem fáj. Nagyon is kínoz, egyszerűen megtanultam csendben viselni a fájdalmat. Mégis, valami azt súgja, arra késztet, hogy ne álljak meg, folytassam az utat. Lehet, hogy a túlélési ösztön beszél belőlem, de lehet, hogy más. Már nem lepődnék meg ezen a helyen semmin sem. Kezemmel a kilincset kezdem el keresgélni, de mit ad isten, az ajtónak nincs kilincse. Egy halk szusszanással jelzem nemtetszésemet, de egyebet nem teszek, mert mint mondtam, itt már nem lepődök meg semmin. Ha nincs kilincs, nyilván van valami más, amivel nyitásra lehet bírni az ajtót. Nyilván nem lebegtek át az ajtón annak idején, mikor még építették a helyet, mert akkor minek kellene egyeltalán ajtó? Néhány percnyi küszködés, és ajtólökködés után kezem véletlenül beleakad az ajtó mellett egy kis karba, ami, miután meghúzom, kinyitja az átjárót. Ki hitte volna, hogy ha nincs kilincs, akkor egy kar nyitja az ajtót...néha még magamon is el tudok csodálkozni. Végre van egy kis sikerérzetem. Eddig nem sok jó adatott meg ezen a helyen, sőt, igazából mindenki csak szív, mióta itt vagyunk. Elmémben egyszerre fel is sejlenek a társaim, és miközben lassan haladok előre, azon töprengek, vajon mi lehet velük. Meghaltak? Élnek még, vagy megsebesültek és segítségre szorulnak? Ha így van, sietnem kell, mert lehet, hogy rosszabb állapotban vannak, mint én. Ám az is lehet, hogy megtalálták már a dárda darabját, és már rég elhagyták a helyet, mivel úgy tudják, hogy meghaltam. Ebben az esetben minél előbb ki kell innen jutnom, csakhogy van egy kis gond, mégpedig az, hogy fogalmam sincs, hogy épp merre vagyok az épületen belül. Egész eddig gyakorlatilag lefelé haladtunk Hitomival, szóval annyi biztos, hogy innen felfelé kell mennem. De egyelőre nincs bizonyíték arra, hogy itt hagytak, sem arra, hogy nem, szóval folytatnom kell a keresést.
A helyiségből, ahova az ajtón át kerültem, vakító fényáradat tör elő, ami, mivel egész eddig sötétben, illetve félhomályban voltam, el is vakít egy kis időre. Miután szemem úgy ahogy hozzászokik a fényhez, kicsit jobban körülnézek a helyiségben. Az első dolog, amit észreveszek, az az ismerős róka, vagy ahhoz hasonlító állat. Nem tudom, hogy hogyan, vagy miként, de amikor csak meglátom, úgy érzem, mintha már nagyon régóta ismerném, sőt mitöbb, megnyugszom a jelenlétében. Fogalmam sincs, ez mitől van, lehet, hogy egy újabb csapda, lehet, hogy nem, mindenesetre eddig csak jótékony hatása volt rám. Tekintetem tovább járatom a helyiségben, és most a fény forrását kezdem el tanulmányozni. Néhány másodperc után rájövök, hogy minden bizonnyal egy mágikus erőtér lehet a fény, mivel annak közepén egy kőemelvényen egy tárgy fekszik, ami nyilván nem más, mint a Sors Dárdájának darabja. Biztos vagyok benne, hogy az, mivel nem lehet más. A pillanat erejéig átfut agyamon, hogy oda kéne menni és meg kéne szerezni a dárdadarabot, ám valami azt súgja, hogy az az erőtér nem csak dísznek van ott, így jobb, ha távol tartom magam tőle. Így is épp eléggé le vagyok már gyengülve, nem hiányzik, hogy esetleg meg is haljak.
Hirtelen azonban idegen gondolatok férkőznek be elmémbe. Mintha valaki kintről megpróbálna beszélni hozzám gondolatok útján. Folyamatosan suttog a fülembe, és bármennyire is igyekszem, nem tudom kizárni a fejemből. Azonban bármennyire is őrültségnek hangzik azonban, valahogy mégis megbízom abban, amit a róka sugall felém, mert most már tudom, hogy Ő csinálja. Különös módon eddig sosem bántott, mikor láttam ,vagy találkoztam vele néhány pillanat erejéig, és úgy érzem, sőt, tudom, hogy ez most sincs másként. Arcomon gonosz vigyor fut, át, mikor megtudom a csere tárgyát. Miért is ne? Megérdemli. Nem kell megölni, nem akarom, hogy meghaljon, viszont szenvedhet. Annyit, amennyit én, sőt, többet, sokkal többet, és hosszabban, mint én. Itt az idő, hogy Hitomi visszakapja a kölcsönt, amit adott. Jól láthatóan bólintok az állatnak, egyetértésem jeléül. A Lány szenvedéséért cserébe bármit képes vagyok odaadni jelen pillanatban, ebben az állapotomban. S azért, hogy ez megtörténjen, egy kis "bérbe adás" nem nagy ár. Bár nem rajongok túlzottan az ötletért, hogy egy isten fog óvszernek használni, de csak arra gondolok végig, hogy megéri.
És a következő pillanatban már érzem is, hogy valaki más veszi át a testem felett az uralmat, míg én az elmém egy kis szegletébe, sarkába szorulok, hogy csak egyfajta külső szemlélőként, nézőként figyeljem az eseményeket. Igazság szerint még szívességet is tett nekem Kayios azzal, hogy egy időre megszállta a testem. Nincs semmi, ami miatt aggódnom kéne, pihenhetek egy keveset, hiszen a fájdalom is enyhülni, megszűnni látszik. Áldásos állapot ez, egy ilyen szorult helyzetben. Azt is megtudom hamarosan, hogy mire vár az istenség. Néhány perc elteltével, legnagyobb örömömre, és meglepetésemre, társaim futnak be a terembe, bár sajnálatos módon igencsak foghíjasan. Nem tudom, mi lett a többiekkel, de őszintén remélem, hogy nem haltak meg, maximum csak megsebesültek, és nem tudták tovább folytatni a küldetést. Mikor észreveszem Hitomit köztük, haragom egyből felszínre akar törni, ám Kayios végtelen hatalma ezt nem hagyja. Tökéletesen ura a testemnek, és uralja minden egyes mozdulatomnak. Ennek fejében én is lassan lenyugszom, és a Hitomi iránt érzett gyűlölet lassacskán, mintha csak egy varázsütésre, elkezd halványulni. Bár szám végig beszél Yuu-chanékhoz, mégsem én beszélek. Nagyon furcsa érzés ez, és nem tagadom, el tudnám még viselni ebben a legyengült állapotban, ám mikor Kayios mondandója végére ért, és elhagyta testem, hogy két óra múlva ismét igénybe vegye, a fájdalom régi ismerősként köszöntött újra rám, és ugyanolyan intenzitással fájt mindenem. Mégis, ezek mind eltörpülnek amellett a dolog mellett, ami a Dárda darabajára vonatkozó "szerződés" jelentett, amennyiben elfogadja valamelyikőnk. Tisztában vagyok vele, hogy a világ sorsáról van szó, mégis, gondolkodás nélkül rávágtam magamban a választ: "Felejtsd el!" Erről szó sem lehet. Nem vagyok hajlandó semmi áron sem lemondani Mitsuról, de még csak az emlékéről sem. Inkább hagyom, hogy a világot ellepje a mindent elemésztő gonoszság, mintsem ebbe beleegyezzek. Ha mindenképpen meghalok, hát akkor a Feleségem oldalán fogom megtenni, és kész!
Lihegve veszem a levegőt, miközben a földre rogyok a fájdalomtól. Zúg a fejem, fáj mindenem, és még mindig kicsit furcsán érzem magam az isten előbbi látogatásától, mégis mosolyogva nézek Yuu-chanra, aki felém siet, hogy üdvözöljön, majd egy hangos nyögéssel adom tudtára, hogy épp a hátamon tátongó lyukat paskolgatja olyan nagy örömmel...
- Úgy tűnik, hogy Hitomi tévedett. - jegyzem meg röviden, majd kis erőlködés után talpra küzdöm magam. Felesleges lett volna kitálalni a Vaizard előtt. Majd ketten lerendezzük a dolgainkat, ha ennek az egésznek vége. - Valószínűleg...utána lejött volna értem az alvilágba, és még egyszer megölt volna, csak azért, mert képes voltam feldobni a talpam. - jegyzem meg nevetve, majd a többiek felé fordulok. Bár nem szólalok meg, Hitomi kezére pillantva jóleső elégedettség lesz úrrá rajtam. Megérdemelte...
Ezután a következő két órában nem nagyon történik semmi említésre méltó, mindenki a sebeit nyalogatja, illetve próbál dűlőre jutni az előzőleg elhangzottakon. Én a magam részéről döntöttem már. Nem fogom feladni Mitsu emlékét a Dárdadarabért cserébe. Nem, és kész.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te52100/65000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyPént. Okt. 22, 2010 9:35 am

Gördülünk lefelé a liftben, majd egy hangos puffanással leérkezünk alulra. Majdnem elestem, olyan hirtelen ért a dolog, talán még a sebeimnek sem tett jót ez a dolog. Megragadom kardom, és taktikusan arra az oldalra nézek először, amelyik oldalon kilépek a fülkéből. Védekezően tekintek körül, majd egy villanást megpillantok. Hitomi volt a célpont. A legkisebb reakciót sem tudtam belevinni a dologba, és a legrosszabb, hogy a reflexből jövő belső időmnek hála, szinte végig néztem, ahogyan beleharap egy ismerős lény a lány karjába, és olyan erőt sugároz, ami még nagyobb fájdalmakat okozhatott neki. Tudom, hogy erős emberrel van dolgom, de azért odashunpoztam mellé, hátha el kell kapnom. Szinte már majdnem a kőre zuhant, mikor megpróbáltam elkapni több kevesebb sikerrel, hiszen kevés ügyetlenkedésem a saját fáradságomnak is köszönhető, de azért nem verte be még jobban a fejét. Ha kellek ide, ha nem, akkor is felajánlom támogatásomat, hogy nyugodtan támaszkodva kikerüljön a sokkos helyzetből, ha kapott. Nemesi haorimat félbe kapva odaadtam neki, hogy tekerje körbe vérző sebét vele. Jó vastag a ruhadarab, kellő a vérzés felfogásához, vagy bárminemű tompításához. Yuu-chanon a düh arcvonásai látszanak meg. Igazából faarcából ez nem olvasható le, de ha izzó szemébe nézek, azonnal felismerem benne az igazi szívből jövő harag jeleit. Szóra nyitnám a számat, de továbbra is csak némi nem gyenge artikuláció volt kihallható magamból. Már gyengül a méreg hatása Very Happy . Nagyon lassan odavonszoljuk magunkat a fényes oszlop elé. Mély levegőt vettem, mikor a lány szinte rámutatott a nem is olyan régen elveszített társunkra. Elkerekedtek a szemeim, és csak azt néztem ki, miért ilyen magabiztos a szeme? Honnan ez a fene nagy önbizalom. Biztosan, csak egy álca. A ház ura felvette társunk alakját? Ez most valami rossz vicc? Felettébb dühös lettem. Szóval Kayios? Ez az isten neve. Érzésemben mégis olyan barátságos rávezetés érződött. Mintha ő irányította volna minden körülményemet. Az egyensúly istene, tehát valamit valamiért. Életem legboldogabb évét most a bujdosással fejeztem be. Már az ujján volt a gyűrű, mikor megöltem az apámat, és ennek következtében elveszítettem a becsületem. Már csak az maradt meg, hogy Soul Society leggyorsabb helyváltoztató shinigami voltam. Nem csak a Shunpom, még a teleportálás képessége is az, hiszen én vagy Raiden Fuyuu Tamachi. Shunpom sokkal kihasználtabb, mint bármely más shinigaminál. Talán, ha olyan erős lennék, mint Yuu-san, akkor én lennék a leggyorsabb. Márpedig erőben ezt akarom elérni. Gyors gondolatmenetem után Kayios elregélte az alkuját, miszerint most is valamit valamiért alapon kapjuk meg a dárdát. Azt mondta, hogy ez az ő legfontosabb dolga, így elkéri a miénket is. Erről egy valami ugrott be csupán.
~ Ennek a tehetségem kell. Az igazi tekintélyem. Azt akarja,... hogy... hogy... az nem lehet. Elvenné a shunpomat??? A specialitásomat? Akkor hogy legyek Raiden Fuyuu Tamachi tovább~ ledermedt tekintettel bámulok magam elé. Paragon is felkiáltott bennem, hiszen ez egyenlő a képességei korlátozásával. Közben Sukét is visszakaptuk, aki alig-alig állt szintén a lábán. Rendesen megsínylette a kis denevéreket. Szívem össze-vissza kalapált a látványa miatt, hiszen a társam, és én a csapat stratégiában benne tartom azt, hogy mindenki túlélje. Másrészről a rókaszerű élőlény tekintetén is megakadt saját íriszem. Unottan üldögélt ott, és a legkisebb ártószándék sem tükröződött benne, mégis az imént majdnem letépte vállból Hitomi karját. Vajon mi a francnak vannak itt is gólemek, és miért létezik Vendel is itt, hát nem is tudom. Végig kéne venni az értékeket hmm...
~ Hitomi az elmondottak alapján a másik mentorját veszítené el, akit halottnak hitt, Yuu-san és Suke a családját veszítheti el, ha csak nincs valami sokkal fontosabb számára. Legalábbis szerintem a család a legnagyobb érték mindennél. Mitsuko, és Chiyo a két szerencsés hölgy, akik most kockán forognak. Ehhez képest az én sebességem, és tehetségem semmi. Az életemet tettem fel rá, ez igaz. Nekik sokkal hatalmasabb veszteség lenne. Másrészről én így visszavonulhatnék a veszélyektől. Teljesen más életem lenne, hiszen közelharcban nincs sok tehetségem, csupán a fizikumom alkalmazkodott a másfélkezes shikaiomhoz~ gondoltam végig, és odaálltam Yuu-san mellé. Megéreztem, hogy megmozdult a nyelvem, és rögtön ki akartam használni ezt a jó dolgot.
- Ugye te a családod emlékét veszítenéd el. Én úgy ismerlek, mint aki a csapat bármely másik tagjáért ugranál a golyó elé. Figyelj, nem kell most önzetlennek lenned. Nem akarsz véletlenül most saját magadra, vagy legalábbis a családodra gondolni? Ti ez egy személyt veszítetek el nem? Ez számomra egy csekélység a tiétekhez képest.- próbáltam meggyőzni, de aztán Paragon szinte hasba vágott.
~ Hülye vagy??? Nem adhatod oda az erőd! Megtiltom te barom állat! Ez közös érdekünk, nem engedem, hogy helyettem lemondj erről!!!~ kardom szavai csak úgy elsugároztak mellettem. Leültem, és vártam az eseményeket. Vajon Yuu-san átgondolta mit is mondtam? Akkor gondolkozzunk. Az egyensúly... valamit valamiért.
- KAYIOS!!!- kiáltottam el magam- Azt mondtad, hogy neked a dárda darab a legnagyobb kincsed. Egy istennek nincsenek nagy értékei, csak egy. Te a legnagyobb dolgot kérted, a legértékesebb dologért. Ez az egy dolog egy Istennek nem más, mint az ereje. Ha a dárda darab adja neked a hatalmat, akkor a dárda daraboknak külön külön is van ereje. Viszont! Egy isten nem ajánlja fel az erejét csupán emlékekért, vagy erőért cserébe. Vagy hazudsz, vagy nem akarod már tovább őrizni ezt a darabot. Kérdem én, milyen isten vagy. A legértékesebb dolog, egy darab lenne számodra? Egy földi létező??? Miért? - tettem fel gyorsan a kérdést, amire egyértelműen egy istenien értelmetlen szöveget kapok. Maradék időmet Hitomiba szándékoztam fektetni. Megnéztem az állapotát, ami eléggé ütős volt, még számomra is. Karját az ismeretlenségig roncsolta, ami még az én hátamon is a borzongást keltette. Kardomat megszorítottam, hogy azonnal, amint lehet kórházba vigyem, közben végig a lány segítségére vagyok, bármiben, amiben kellek neki.

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te25250/30000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyPént. Okt. 22, 2010 11:49 am

Kayios esetleges kérdéseitekre láthatóan csak visszatérésekor szándékozik válaszolni. Két óra hosszú idő, hiszen mindannyian súlyos sérülésektől szenvedtek, ám legszörnyebb állapotban egyértelműen Hitomi van, ugyanis hiába az egyik legerősebb esper, mégis csak ember, s sürgősen kórházi ellátásra van szüksége. A gyors elsősegély talán kitarthat arra az időre, míg megfelelőbb kezelést nem tudtok biztosítani neki. A lány számára talán kellemesebbé is teszi a helyzetet a kisebb-nagyobb képszakadások, eszméletvesztések, hisz addig sem kell a fájdalommal foglalkoznia. Ami pedig a szórakoztatásotokat illeti, Vendel úgy fél óra csendben lét után felhívja magára a figyelmet, hisz hogy addig se unatkozzatok, úgy dönt, elmeséli nektek saját költeményét.
- Ezen mese legyen e helyen, nesztek! – kezd bele a történetbe, amit vagy izgalom, vagy heveny fészpalmolás követ részetekről. A legrosszabb az egészben, hogy hiába zúzzátok szét a kőfejét (már ha próbálkoztok vele), a hang továbbra is zeng a teremben, mintha csak valami rejtett hangszóróból szólna.
- Perverz Kelemen fejedelem - szellemes szexmese meleg gyerekeknek (meg Nektek).Perverz Kelemen, egy kegyetlen fejedelem 1001-ben Pesten. Szegeden elletett meg, Egerben nevelkedett, s mert egyetlen gyerek, fejedelem csemete, fegyelmezve nem lehetett, s neveletlen lett. Keszthelyen lett megkeresztelve, de nem lett szent, mert lelke perverz s fekete. Meglett ember lett Kelemen s szexre epekedett, de feszes mell, kerek segg be nem gerjesztette egy se. Szemet vetett Ferencre, egy leszerelt fegyencre, de Ferencnek kedvese Emese, s ezek ketten szerfelett szerelmesek. De Kelemen nem engedett. Egy kedden Ferencet felkerestette s felvezettette Pestre.
- Engedjetek! - ellenkezett Ferenc
- Nem lehet! Kelemennek kellesz. Menned kell Pestre s henteregned vele.
- nevetett Kelemen kegyence (ez kereste fel Ferencet s szervezte be Kelemennek)
- Nem megyek! Nem leszek meleg, mert engem Emese megvetne. Kelemenre nem
gerjedek.
- Ne feleselj! Emberek! Ferencre menjetek! Fel vele Pestre Kelemenhez!
- Ez kelepce! - merengett Ferenc, de egy ember fejbe verte, egy lepelbe
betekerte s ment vele Pestre Kelemen elejbe. Egyszerre felrezzent Ferenc. Egy kereveten hevert levetkeztetve. Mellette ezer selyem meg kelme. Kedvenc bekecse semerre. E termet egy nesz remegtette meg. Kelemen jelent meg s kezdte:
- Kedves Ferencem! Ezer esztendeje erre epekedem. Szemem nedves lesz menten, nem senyvedtem feleslegesen. Levetkezem s mehet.
- He? Becses fejedelem! Kegyelmednek esze ment? Ezt nem engedem! Engedjen el! - menne Ferenc, de keze kerevethez leszegezve.
- Ne berzenkedj tetves fegyenc! Ezt megtehetem. Ellenben mehetsz fegyenctelepre. Emese kedvesed meg le lesz fejeztetve!
- Seggfejedelem!
- Ezerszer szeretkezned kell velem, ellenben nejed rendesen megfegyelmeztetem s feje egy emelettel lejjebb lesz.
- Egye fene! Megteszem neked, mert nejem szeretem, s ezt nem engedhetem.
- Sejtettem. Megyek, s ezennel rendesen seggbeszeretkezlek. Merev fegyveremmel fenekedbe menetet reszelek. Ez kell neked! Ezt hesszeld! - s Ferenc feje mellett meglengette.
- Ne! - rettent meg Ferenc
- Ellenkezned nem lehet, mert nejed feje leeshet!
- Rendben! Esetleg lefejhetlek, de nem nyelem le. – rebegte megszeppenve Ferenc.
- Rendben! - felelte Kelemen - Kezdd el menten!
S Ferenc elkezdte.
- Jeee! Ez kellemes! - lelkendezett Kelemen - El ne menjek! - Ferenc hegyezte rendesen.
- Kedveled ezt Kelemenem?
- Persze, de ezennel seggedbe lesz beverve. Nesze! Fel-le, fel-le! -eszeveszetten hegesztette.
- Ne, ne, ne ... de, de, de - hebegte Ferenc
- Elmegyek! - recsegte Kelemen - melledre permetezem nedvemet! Eh-eh! - Egyszerre emelkedtek fellegekbe.
- Esetleg feltegyek egy lemezt? Kellemes nyenyere-zene. – Kelemen Ferenchez.
- Ne, de egy kendert betekerhetsz nekem, kedves! - jegyezte meg Ferenc. Henteregtek keveset s Ferenc elmehetett.
- Kedden gyere megen, szerelmem! - leggyentett Kelemen.
Ferenc egy helyre ment, melyben emberek szeszt vedelnek. Letelepedett s rendelt. E hely feje Vendel, kedvelte Ferencet.
- Vendel! Egy feles kevert rendel!
- Nesze! Cseszd meg, Kelemen beverte neked! ?
- Be, cseszd meg! Megfenyegetett. Ezerszer szeretkeznem kell vele, ellenben Emese megnyekken.
- Hmmm! Kellemetlen helyzet.
- Nekem ecseteled?
- Verd meg egyetlen kezeddel s mennybe megy! Nyehehe.
- Nem lehet. Emberek feszengnek mellette s engem hesszelnek.
- Szerezned kell egy szert melyet bevesz s reggelre lelket lehel! Nesze, egy Mengyelejev-rendszer, melyben elemekre lelhetsz, melyekkel megfektetheted.
- Tenksz, Vendel!
S este Ferenc ellenszer mentes elegyet kevert, melyet kedden Kelemen benyelt. Szervezete e szert nem szerette. Egy perc sem telt el, meleg Kelemen fejedelem megreccsent, lelket lehelt. Ferencnek szeme se rebbent, hevesen elszelelt. ENDE.

Meséjével végre végez akár örömötökre, akár bánatotokra. Végül letelik az a bizonyos két óra, Kayios pedig visszatér Suke testébe, a sivatagi róka pedig ölebként dörgölőzik hozzá a gazdatest lábához.
- Az idő lepergett, kérdéseiteket a döntés előtt várom. – dől hátra Suke testét használva a trónon, aki ismét megtapasztalhatja azt a könnyedséget s fájdalommentességet, amit két órával ezelőtt is átélhetett.
- Először is, nem tudsz semmit az Istenekről, mégis honnan tudnád, számunkra mi értékes, gondolatolvasó? Pofátlanság azt feltételezni, hazugsággal élek. Nincs szükségem holmi eszközökre hatalmam megtartásáért. Nagyobb, lényegesebb, formátlanabb s megfoghatatlanabb vagyok, mint azt te el tudod képzelni, halandó. De ne aggódj, most az egyszer elnézem neked pofátlanságod… De csak mert évszázadok óta nem volt lehetőségem emberszármazékokkal beszélgetni. – reagálja le Yukét, arcáról – vagyis Suke arcáról – pedig eltűnik az atyai mosoly, hogy aztán ismét megtelepedjen rajta. A magabiztosságtól lángoló íriszek ezután Yuu-chanra vetődnek, s ismét egy mosoly telepszik meg a már jól ismert arcon.
- Amíg egy nagyobb erő fel nem oldja. Például a Dárda használata… Vagy annak elpusztítása. Szóval akkor, váram a döntést… Vagy hagyjátok el vesztesként eme szent helyet. – várakozik, mire a Daitenshi vezére felemelkedik, hogy ezzel jelezze, ő vállalja a mártír szerepét.
Kayios elmosolyodik, s valami ismeretlen nyelven kántál valamit. Talán valami fényes, látványos effektre számítotok, ám ez nem történik meg. A változás pedig érthető módon a célpont által nem érzékelhető. Szépen, lassan kiszivárog a szeretett nő arca a célpont emlékeiből, s csupán üres foltok, hézagok maradnak a helyén… Bár annyira emlékszik még, hogy létezett egy bizonyos Yasuji Chiyoko, csupán egy régi osztagtársára emlékszik belőle. Mintha az együtt töltött idők sohasem léteztek volna.
- Végeztünk… Induljatok érte. – szünteti meg a Dárdadarabot körülvevő erőteret, emlékeitől megfosztott vezéretek pedig így hozzáférhet a kincshez, mely ekkora árat követelt. Kayios pedig búcsúzóul utolsó jókívánságait elmondván távozik társatok testéből, valószínűnek érzitek, hogy talán soha többé nem kerültök szembe vele. Lehet, egy évszázad múlva mindenki elfelejti…
Yuu-chan, a Sors Dárdájának darabját te veszed le az emelvényről, ám amint megérinted azt, iránytűvel rendelkező karodba fájdalom nyilall. Mintha egyszerűen leégetnék rólad a tetoválást, s ránézve karodra valóban bőrdarabod hiányát veszed észre. A fájdalom pedig nem múlik, míg valamiféle fájdalomcsillapítót nem szerzel. Ám boldogíthat a tudat, hogy eljöttél, amiért akartál, még ha nagy árat is kellett érte fizetni. A Daitenshi legtöbb tagja súlyosan megsérült, van, aki haldoklik. Viszont túléltétek a megpróbáltatásokat, s megszereztétek, amiért jöttetek.
A róka ezután végig követ benneteket, míg ki nem juttok a sivatagba – valamiért mindig Suke közelében akar lenni, mintha még érezné róla Kayios energiájának maradványait. A visszafele vezető út legalább adott, hisz a lift által két emelettel feljebb juttok, egyenesen a szemeit vesztett, ájult Hitoshit védő Daihoz. A gargoyle-okkal meggyűlhetett a baja, hiszen azok nincsenek ott, ahol eredetileg álltak, helyette több kőkupac hever szanaszét a padlón azok maradványaként. Az ajtó Vendel által pedig ismét kinyílik, hogy felfrissülhessetek a tűző napsütésben. A küldetéseteknek itt vége – vissza kell térnetek mihamarabb Karakurába, hogy sérüléseiteket ellássátok. Beszámolni Dainak még ráértek, vártok. Talán még Vendel búcsúzó szavait is meghalljátok…


//Na akkor, itt a vége, huss el végre, és bocsánat az összecsapott utolsó körért. xD Igen, most lehet lengetni a Gonosz mesélő táblát, mert tudom ám, hogy titkon mazochisták vagytok és élvezitek a szenvedést, amit kiosztok rátok, mwahaha. Twisted Evil Viszlát a Pokolban. No need to thankies, just doing my job. ^^//
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te33500/40000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptyPént. Okt. 22, 2010 9:54 pm

Yuu-chan válaszából nyilvánvaló volt számomra, hogy a férfi teljesen félreértett engem. Neki nem sikerült azt a gondolatmenetet összeállítania a fejében, amit nekem, de persze én voltam a bolond, hiszen hogy is tudhatná, hogy mi zajlott le a fejemben annál a bizonyos találkozásnál, amikor Suke beállított hozzám Kotomival az oldalán. Ő csak azt tudhatta, hogy felhagytam a bosszúmmal, a döntésem okáról nem szóltam egy szót se, így nyilván arra sem jöhetett rá, hogy ha Kayios kitörli az elmémből nővérem emlékét, akkor az meg nem történtté teszi a találkozást amiről ő nem is tud, és azzal visszatérne a shinigamik irányába érzett gyűlöletem is, tehát az első adandó alkalommal megölném Kotomit köszönhetően annak, hogy nem ismerném fel. Nem egyszer rótták már fel hibámnak, hogy sokszor olyat is triviálisnak veszek, ami mások számára nem az, de ezzel jár, ha az embernek olyan gördülékenyen fut az agya, mint az enyém. Azonban most nehezemre esett a józan gondolkodás, és még a beszéd is túl sok energiámat vette el, így inkább meg sem próbáltam megmagyarázni, hadd higgye csak azt a vaizard, hogy ezúttal nincs igazam és tévedtem. Amennyire fájdalomtól eltorzult arcommal képes voltam rá, hálás tekintettel pislogtam Yuu-ra, miután elkötötte a felkaromat, így csillapítva a vérzést, hogy legalább a túlzott vérveszteség ne fenyegesse az életem. Már így is épp eleget vesztettem a szállítási funkciókat ellátó vörös folyadékból, amit gyengeségem és egyre inkább elhomályosuló látásom erősített meg.
Ahogy Suke testéből elszállt a felsőbbrendű hatalom, úgy lettem egyre feszültebb, hiszen ha a kapitány elmondja az igazságot, én nem fogom tudni megvédeni magamat, se szavakkal, se tettekkel. Igaz magam sem tudom mitől borult tudatomra a vörös köd, hogy még mindig nem tettem-e túl magam az utálatomon, és az okozta, mint a pánikrohamomat még a Fészekben, vagy esetleg valami más, mondjuk a tömérdek bogár látványa az előző szinten, esetleg ez a bizonyos kard őrjített meg, hiszen akkor kezdődött ez az egész, miután kezembe vettem a fegyvert. Azonban szerencsére imáim meghallgatásra találtak, és a halálisten nem "köpött be" Yuu-channál, igaz lehet csupán megelégedett azzal, hogy most ilyen állapotban láthat. Hiába próbáltam bocsánatkérő pillantásokat küldeni Suke felé, gesztusaiból és mimikájából egyáltalán nem úgy tűnt, mint aki képes lenne nekem megbocsátani, és ami azt illeti, meg is értem, ha a ma történtek miatt örökké ellenszenves leszek neki. Azért remélem egyszer, valamikor, túl fog lépni azon, hogy önkívületi állapotban az életére törtem, immár második alkalommal. Talán neki is meg kéne tudnia szörnyű múltamat, hogy megérthesse a motivációmat, ám nem tudom hogy reagálna rá, mint a Gotei 13 egyik vezetője, hiszen számos társát megöltem. Igaz Yuu-chan is, és mégis közeli barátok lettek, de az ő kapcsolatuk alighanem régebbre datálódik, mint a vaizard szökése, míg én előbb öltem, és csak aztán ismertem meg Sukét :/ Yukezóról bezzeg alig tudok valamit, és az sem túl pozitív, ellenben az eddig tőle tapasztalt viselkedés nem támasztotta alá a mentorom által korábban lefestett megbízhatatlan képet, mivel cselekedeteiből érezhető a törődés még akkor is, ha rólam van szó, egy számára komplett ismeretlenről, és nem mondjuk Yuu-ról, akit már régebb óta ismer. Ám a férfi hiába volt ott mellettem, és itatott meg rendszeresen, néhányszor így is elsötétült előttem a világ, bármennyire is küzdöttem az ájulás ellen. Időérzékemet pedig ennek köszönhetően teljesen elvesztettem, így nem volt elég, hogy minden pillanat egy örökkévalóságnak tűnt éberen, még csak esélyem sem volt számon tartani, hogy a két órából mennyi lehet még hátra, teljes bizonytalanságba taszítva ezzel engem. Legalább szenvedni nem szenvedtem annyit, bár arra magamhoz térni, hogy éles, kibírhatatlan fájdalom hasít a testembe... nos, ezt az érzést nem kívánom senkinek. Furcsa módon talán még valami álmot is láttam eszméletlen állapotomban, legalábbis nem tudtam máshova tenni azt a homályos emléket, amely egy igencsak bizarr, a településnevek alapján Magyarországon játszódó történetről szólt. Nem is álom volt ez, inkább hallucináció. A fájdalom az agyamra ment és Vendel korábbi szavait illetve a két gólemet szőtte mesébe az elmém, másra nem tudok gondolni.
Hosszas, nagyon hosszasnak tűnő várakozás után végre ismét meghallottam Suke a szokásosnál bölcsebbnek tűnő hangszínét, amely Kayios visszatértét jelezte. Torkomba gombóc gyűlt, hiszen senki sem mondta ki - vagy legalábbis nem hallottam - hogy meghozza a kért áldozatot, így önkéntelenül is eszembe jutott, hogy esetleg mégis nekem kell a dárda darabjáért cserébe elvesztenem emlékeimet. Már nem igazán fogtam fel mi történik, nem értettem tisztán sem Yuke, sem Yuu szavait, azonban az istenségét valamilyen különös oknál fogva igen és csak még jobban megerősített benne, hogy ez nem az én reszortom kéne hogy legyen, hiszen visszafordíthatatlan következményei lennének, ha Kotomi létezéséről elfelejtkeznék, még ha csak egy bizonyos időről is volna szó, amíg meg nem szerezzük a mágikus fegyver összes darabját, és el nem pusztítjuk azt. Már ha képesek leszünk rá, hogy ezt a feladatot teljesítsük, hiszen ha már az első darabnál ennyire megszenvedtünk, és ekkora ára van a megkaparintásának, akkor el se merem képzelni, hogy mi lesz a másik kettő esetében. Nagy erőfeszítések közepette emelkedtem fel egy kissé, hogy lássam mi történik, és hatalmas megkönnyebbülést jelentett számomra, amikor megpillantottam vezérünk magasba emelkedő kezét. Fejem erőtlenül hanyatlott vissza, és érthetetlen módon a boldogság hullámai öntöttek el, holott Yuu-chan éppen talán élete legnehezebb döntését hozta meg, és biztosan sok szenvedés fog rá várni ennek következményeként. Ám most, hogy nővérem sorsa tisztázódott, én a lelkemben dúló vihar elcsendesedett, hirtelen végtelenül nehéznek éreztem a szemhéjaimat, és rám tört minden gyengeségem és fáradtságom, amelyet a heves kínok okozta stressz és a vérveszteség okozott a testemnek. Úgy éreztem többé felesleges ellenállnom, hiszen eddig sem jártam túl sok sikerrel az ájulás elleni küzdelmemben. Minek is fárasszam hát tovább magam vele? Megnyugodva hunytam hát le a szemem, a sötétség pedig azonnal, kíméletlenül magába szippantott.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te68000/100000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 12:47 am

Yuke kiabálását nem tartom célravezetőnek, inkább higgadtságot kellett volna mutatnia, azzal talán kivívta volna valamennyire az istenség tiszteletét, azonban a lenéző pillantás egyértelművé teszi mit is gondol. A két óra csigalassúsággal vánszorog, ráadásul a meleg kecske megint rákezd és mesélni kezd a régi időkről. Így is elég frusztrált vagyok, életem legnehezebb döntése áll előttem, erre azt kell hallgatnom, miképp fűrészelte meg az egyik csávó a másikat. Ezek a magyarok biztos hatalmas állatok lehetnek, mit nem adnék most egy mangáért, istenem! A Villámvándornak igaza van, tehetsége egyáltalán nem mérhető egy személy elvesztéséhez, azonban ha megválik a specialitásától, teljesen hasznavehetetlen lesz, ez pedig egyáltalán nem lenne a társaság hasznára. Valami por belement a szememben, ennek köszönhetően percekig kínoz a szúró érzés, amit követően döntésre jutok. Kayios szavai csak bizonyosságot adnak gondolatomnak, mindenképp vissza fogom szerezni családom emlékét, csupán idő kérdése. Muszáj leszek túlélni a Sors Dárdája utáni harcot, nem lennék képes úgy meghalni, hogy nem emlékszem a legfontosabb dologra, amely egy apró reménysugarat jelentett a kilátástalanság sötét egén. Egyszerűen képtelen vagyok egyetlen szó nélkül elfeledni Chiyokót, ezért hátrahagyok egy levélkét, ám még így is, mintha a szívemet tépnék ki a helyéről. Az egyetlen használható anyagra, azaz Tamachi köpenyének egy darabjára írom az üzenetet saját véremmel, azután összehajtogatom és nadrágom hátsó zsebébe süllyesztem. Lassan emelkedem fel, térdem mégis megremeg egy pillanatra. A mellkasomat feszítő érzéssel nem törődök, sokkal nagyobb kínt állok most ki, mint amilyet fizikailag okozni lehet. Még utoljára visszagondolok a sötét hajtincsek illatára, szerelmem ajkának érintésére, majd… eltűnik minden.
Hihetetlen üresség érzése tölt el, amit nem tudok mire vélni. Egy gúnyos vigyor árnyéka tűnik fel az arcomon, amivel megajándékozom az eltűnő bölcset, aki azt képzelte kifog Rajtam. Amíg Suke visszatért testébe, jómagam az emelvény felé indulok, azonban azt már nem veszem észre, amikor a korábban írt üzenet lehullik pontosan a fehérhajú kapitány elé. Egy ködös gondolatként még felsejlik valami, ezért remélem, barátom magához veszi a cuccost és elviszi a címzettnek. Végül sikerrel jártunk, s habár rengeteg áldozatot követelt, azt kell mondjam, elég jól végződött a küldetés. Mindannyian életben maradtunk, most már csak el kell vennem az emelvényről a dárda hegyét és mehetünk is haza. Elégedett bólintás kíséretében szorul markom a cicomás fegyver legelső darabjára, azonban ekkor hirtelen elviselhetetlen fájdalom hasít jobb alkaromba. A váratlan reakciótól térdre rogyok, majd tekintetemmel végigkövethetem, amint az arany iránytű kiég a bőrömből. Ezzel egyidejűleg legalább egy csészealjnyi bőr is eltűnik vele együtt, azonban ez nem olyan sérülés, amit nem lehetne meggyógyítani. Az érzés csak nem akar csillapodni, viszont emellett egy csöppnyi boldogságot is fel vélek fedezni, mivel végül is megszereztük, amiért jöttünk, ennek hála egy lépéssel közelebb vagyunk a Dárda elpusztításához. Az ereklyét az övembe tűzöm, aztán fájdalmas grimaszokat vágva ténfergek le az emelvényről. Hitomi-chan van a legrosszabb állapotban a jelenlévők közül, ehhez nem fér kétségem, így a legfontosabb legelőször Őt orvoshoz vinni. Még mindig blokkolva van az erőm, így képtelen vagyok érzékelni Daiék jelenlétét, így csak reménykedni tudok, miszerint nem töltöttünk túl sok időt távol.
- Ideje hazamenni… - szólalok meg fáradtan, mialatt intek egy Yukezonak, hogy nyalábolja fel szerencsétlen Espert, mivel a saját lábán képtelen elhagyni a helyet. Normális keretek közt jómagam vállalnám tanítványom cipelését, ám jelenleg a renegát shinigami van a legfittebb állapotban, ráadásul a teleport most jól fog jönni. Tenyeremet a férfi vállára helyezem, ezzel biztosítva utazásomat. Valószínűleg még nem szállított ennyi ember egyszerre, de a késlekedést most nem engedhetjük meg magunknak. Megpróbálok annyi lélekenergiát belepótolni a technika kivitelezéséhez, amennyit csak képes vagyok, ellenben szerény személyem is fogytán van a naftának. Ekkor jut eszembe egy adósság, amely megadása nélkül képtelen lennék itt hagyni ezt a helyet. Gonosz mosollyal fordulok Vendel felé, eztán egy meghajlást mímelek, s ugyanezzel a lendülettel indulok támadásba. Csupán egy fémes pendülés hallatszik és a szobor feje hangos koppanás kíséretében törik ezernyi darabra a padlón. Hangja azonban nem szűnik meg, valószínűleg minden testét el kéne pusztítanom ahhoz, hogy véglegesen ki tudjam iktatni. Némi elégedettséggel a lelkemben sétálok vissza meggyötört kompániánkhoz, s engedélyt adok az indulásra. Nem telik bele egy fél másodpercbe sem az utazás, mégis egy örökkévalóságnak tűnik. Annyi is volt, mivel a liftnél nem jutottunk tovább. Mérgelődve sorjázok be utoljára a szűk felvonóba, pedig sokkal jobb lett volna a gondolatnál is gyorsabban kikerülni innen. Két emelettel feljebb ismét viszontláthatjuk hátrahagyott társainkat, akik közül Hitoshi még rosszabb állapotban van, mint akkor, amikor Yukezoval felküldettem. A szétszóródott törmelékek alapján Őket nem kímélték meg a vízköpők, Velünk ellentétben. A genetikussal együtt máris útnak indítom a Villámvándort, addig Mi itt is tudunk várakozni. A következő utas a 6. osztag vezetője lesz és csak utána hagyhatjuk el ezt az átkozott építményt örökre.
Vaizardtársammal néhány tőmondatban ismertetem a részleteket, majd elnézést kérve a legközelebbi kőoszlop árnyékába telepedek, íriszeimmel pedig a lenyugvó Nap útját követem. Végtelenül magányosnak érzem magam, holott a legtöbb társam még mindig itt van körülöttem. Az alku… Valami olyasmit vett el Tőlem, amire egyébként hatalmas szükségem lenne, de akárhogyis próbálok visszaemlékezni, egyszerűen nem vagyok képes rá. Mártírkodásommal megint jól keresztbe tettem magamnak, pedig egyszer már ígéretet tettem, mely szerint csak saját céljaimmal és érdekeimmel fogok foglalkozni. Legnagyobb sajnálatomra viszont nem vagyok ilyen ember, szóval ezirányú törekvéseim rendre kudarcot vallottak. Véráztatta nadrágomból elővarázsolom az utolsó szál cigarettámat, amelyet még tárolt a meggyötört doboz. A fekete energiarudat ujjaim közt pörgetve elmélkedem némán, majd egy vállrándítást követően ajkaim közé lököm. Pár pillanat elteltével máris szürke füst száll az ég felé, s ezen a tüdőmbe hasító szúrás sem változtathat. Úgyis visszaszerzem azt, amit elvesztetem, mert ha tényleg fontos volt, akkor egyszerűen képtelen leszek létezni nélküle. Mert azzal ugye nem basz ki a Sors, aki mindig jót cselekszik?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te34000/45000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 2:00 am

Miután az isten elhagyja testem, és megkezdődik a két óra, amit a gondolkozásra adott, kínos csönd veszi kezdetét a csapat körül. Meg is értem, hisz olyan dolgokról kell dönteniük, amiket senki sem tesz meg szívesen. Én a magam részéről már döntöttem, és ez az álláspontom azóta sem változott. Nem vagyok hajlandó a dárdadarabért feláldozni a családom emlékét, még ha csak ideiglenesen is, akkor sem. Szükségem van rá, hogy emlékezzek, hisz gyakorlatilag Mitsu az életem értelme, nélküle nem lenne motivációm az életben maradáshoz. Lehet önzően hangzik, de jelen pillanatban más baja nem érdekel. Nyilván Yuu-channak, Hitominak, vagy Yukének is nagyon nagy árat kéne fizetnie a fegyver darabjáért, mégsem tudok most velük együtt érezni, hisz az életem értelméről van szó. Pusztuljon el az egész világ, akkor sem érdekel. Másfelől kis csapatunk gyakorlatilag minden tagja súlyos sebektől szenved, és a zaj nem segít ezek gyógyulásában. Néha odasandítok Hitomi felé, hogy lássam, hogy van a Lány. Nem rajongok különösebben érte, de nem akarom, hogy meghaljon. A mágia, ami arra késztetett, hogy mindenáron tegyem el láb alól az Espert, már eltűnt, ennek ellenére az emlékek megmaradtak, és jórészt emiatt nem érzem azt, hogy valaha is megbíznék a Nőben. Hisz Ő tényleg megölt volna, és kis híján sikerült is neki, csak a szerencsémnek köszönhetem, hogy nem sültem ropogósra a tóban. Én viszont csak azt kívántam attól a fura lénytől, hogy szenvedjen, de ne haljon meg. Ha esetleg elvérzik az már nem az én gondom, én nem akartam megölni. Lehet, hogy a nemrég kettőnk közt induló béke most örökre eltűnt, nem tudom, de én nem fogom magam erőltetni azért, hogy ne így legyen. Ha valamit szeretne, majd odajön, és elmondja. Ha nem, hát akkor nem.
A percek kínzó lassúsággal telnek, és nem segít a várakozáson az sem, hogy még mindig ugyan úgy fáj mindenem, mint ezelőtt. Legfőként a hátamon tátongó lyuk fáj, amiből még mindig szivárog a vér. Elég kellemetlen helyen van, nem tudom elérni, így jobb híján csak tűröm a fájdalmat csendben, mint eddig is. Ha ez mind nem lenne elég, a magát Vendelnek nevező szobor ismét rákezd valami hülyeségre, mintha valaki kérte volna...Már a címből sem számítok semmi jóra, azonban a "mese" további folytatásáról rájövök, hogy bizony egy meleg pornó elregéléséhez van szerencsém. A végét már facepalmolva, arcomat tenyereimbe temetve hallgatom végig, és imádkozom, hogy minél előbb a végére érjen a szobor a történetnek. Szinte már üdvözülésként fogadom a visszatérő Kayiost, aki ismét birtokba veszi testem, hogy azon keresztül szóljon a többiekhez. Nem rajongok ugyan a dologért, mégis, az enyhülő fájdalmat hálásan fogadom, mikor átveszi az irányítást felettem az istenség. Úgy tűnik, hogy Yuu-chan vállalja a mártír szerepét. Magamban egy bólintással jelzem, hogy elismerem a bátorságát, és eszembe jut, hogy nekem nem volt ennyi vér a pucámban ahhoz, hogy megtegyem, de ez cseppet sem zavar, ha azt nézzük, hogy mit kívánt tőlem az isten.
Aztán megtörténik, és minden látható nyom nélkül szállnak el a Vaizard emlékei a Nőről, akit szeret. Bár nem látszik rajta, mégis hatalmas árat fizetett azért a kis dárdadarabért. Miután újra a saját birtokomba kerül a testem, és újfent visszatér a fájdalom, nincs más dolgunk, mint magunkhoz venni a darabot. Mikor Yuu elhalad mellettem, zsebéből kihullik a kis levélke, amit Chiyo-channak írt, és pont előttem landol a földön. Nem tudom, mitévő legyek, így egy szó nélkül magamhoz veszem a ruhadarabot, és gondosan összehajtogatva elrakom, hogy majd odaadhassam Yuu-chan Feleségének. Ez a legkevesebb, amit megtehetek értük. Míg a Vaizard magához veszi a darabot, végig csöndben vagyok, meg utána is. Nem igazán tudom, hogy mit kéne ilyenkor mondani, sőt igazából erőm sincs arra, hogy megszólaljak. A lift falának nekidőlve csendesen merengek az előző néhány órában lezajlott történéseken, és be kell látnom, hogy erősebbé kell hogy váljak, mert valljuk be, hajszálon múlt, hogy nem hagytam itt a fogam. Sőt, még most is életveszélyben vagyok igazából, mivel nagy annak az esélye, hogy elfertőződnek a sebeim, vagy nem tudnak ellenszert találni a méregre, amit a kis nyilak juttattak a szervezetembe. A tűző nap nem enyhít a fájdalmakon, de legalább már a szabadban vagyok, és nem kell attól tartanom, hogy rám szakad ez az egész kóceráj. Kis pihenő után meg is kezdődik a sebesültek szállítása. Egyértelműen Hitomival kezdődik a sor, hogy Ő van a legrosszabb állapotban, hála nekem. Valahogy mégsem érzem megbánást, mint mondtam ha szeretne valamit, majd megkeres. Tekintetem Yuu-chanra irányul, aki épp egy szál cigit gyújt meg. Nem tagadom, nekem is jól esne most egy szál, de valamelyik ugrásnál vagy shunponál kiesett a zsebemből és nem érzek késztetést arra, hogy visszamenjek érte. Innen már csak haza akarok jutni, Mitsuhoz. Ezen gondolatra ismét eszembe jut Yuu-chan, és a levél, ami a zsebemben van, és elhatározom, hogy amint felépülök, első dolgom lesz eljuttatni a céljához a kis vászondarabot.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Cl0te52100/65000A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 2:55 am

Yuu-sanon nem láttam semmiféle gondolkodást azon, amin mondtam. Lihegtem egy keveset, és leültem egy megfelelő helyre Hitomi környékén. Kardomra összpontosítottam, hiszen két óra van számunkra. Remekül el leszek meditációval. Reiatsumat is belevetettem a töltődésbe, és a nyugodt percek jótékony hatását kiélvezhettem célom érdekében is. Fáradt voltam, sebeim nem voltak olyan súlyosak, mint társaimé, de engem is eléggé megviseltek. Tisztában voltam vele, hogy nekem kell majd egy csomó szaladgáló feladatot elvégeznem. A haza útra már jó állapotba kell kerülnöm. Kizártam minden felesleges tényezőt. Hitomi halk, de fájdalmas szuszogása tompulni látszott. Belső időm került előtérbe, így az igazi idő múlását kevésbé érzékeltem. Megpróbáltam a belső világomat megidézni, de nem jutottam bárminemű eredményre, így csak csöndben üldögéltem és koncentráltam a kardomra. Általában magában szokott feltölteni, de most muszáj volt egy kicsit belesegítenem. Nehéz percek borultak a kis csapatunkra. Nagyon nehéz volt a feszültséget nélkülöznöm, hiszen nemsokára egy remek embernek életének legfontosabb értékét kell célunkért feláldoznia. Gondoltam rá is, utána saját szüleimre. Vajon mit gondolnának arról, amit most teszek? Ez a kérdés most teljesen tárgytalan. Kíváncsi voltam, hogy mit fog majd a kérdésemre válaszolni az „isten”. Bár lehet, hogy értelmesebb lett volna magamnak megtartani, és inkább csendben lenni. Remélem nem haragítottam magamra az egyensúly urát. Hosszas néma percek után felnyitottam a szemem, hiszen kedves Vendel megint szólt hozzánk. Egy mesét akar elmesélni? Mi a franc?!. Felálltam, és hallgattam, ahogyan Ferencet megreszeli egy kétségtelenül más identitású férfi. Furcsa volt hallani, ahogyan egy igazi szerelmes embernek meg kell alázkodnia. Furcsák voltak ezek a magyarok, mik nem kellettek nekik. Megvontam a vállam, majd felálltam, és megnéztem az Esper állapotát. Félrehúztam a szám, és előre meredtem. Lassan telt az idő, de végül megjelent Kaiyos, és azzal kezdte, hogy kioktasson.
- Fogadja őszinte bocsánat kérésemet. Önnek van igaza- hajoltam meg egy cseppet. Semmi kedvem nem volt egy isten magamra haragítására, pláne nem az egyensúlyét. Bár számtalan kérdés vetült fel bennem. Miért ilyen fontos neki ez a dárda darab. Talán ő alkotta meg ezt a részét? Talán élete egy jó részét töltötte megalkotásával, és ez a főműve. Mi ezt el akarjuk pusztítani, így végülis érthető miért kell neki ennyire. Ki tudja? Mindenesetre Yuu-san már elé lépett, hogy elveszítse mindazt, ami egy igen fontos része eddigi létének. Motyogni kezd valamit, valami isteni nyelven, és nem történik semmi. Mintha semmi se lenne. Yuu-san rezzenéstelen kifejezéssel nézi, ahogyan elvégzik rajta az ősi mágiát. Kayios pár másodperc múlva kijelenti, hogy a dárda a miénk. Ennyi volt? Ez volt a végső megmérettetés? Fújtam egy nagyot, és készültem a sietős hazamenetelre. Hitomi mellé sétáltam, és gyengéden megemeltem, utána a lift felé siettem. Gyorsan bepattantam, majd bevárva a többieket a bejárathoz értem. Körül sem nézve shunpommal, ami jóval lassabb ugyan, de bőven elég, az épület elhagyására készültem. A sivatagban jó sok ideig futottam, mire minden erőmet visszatérvén éreztem. Nem volt felsőtestemen ruha, így csak a jószerencsének köszönhettem, hogy nem volt ébren, hisz nem ez a legmegfelelőbb pillanat, hogy azon veszekedjünk hová is szorítom a testét. Koszos és izzadt volt a mellkasom, így biztos voltam benne, hogy nem tetszene neki. Megálltam, lefektettem a homokba, magamhoz szólítottam a kardomat, és már teleportáltam is. Karakura ismertebb kórháza környékére kerültünk, és egy kis mellékutcába leraktam. Valaki nagyon hamar észrevette, és már vitték is az intenzívre. Egy darabon követtem, hogy hátha valami rossz történne, de nem történt semmi. Úgysem látnak, így a műtőbe is beléptem könnyedén.
- Jobbulást!- mondtam még búcsúzóul, aztán pukk már vissza is kerültem a sivatagba, ahol a jó meleg fülledtség fogadott ismét. Már hozzászoktam ehhez is, csak most olyan jól esett a friss levegő. Már haladtak társaim felém, így nem kellett az épületbe visszamenni. Egy mosollyal nyugtáztam a dolgot, és most a hatodik osztag kapitánya következett. Vajon magamra varjam ezt is? Jó, egy újabb bűn a listámra. Már látom is, hogy a bíróságon, amikor az ítéletet hírdetik, fel lesz jegyezve az is, hogy Tanaka Hitoshi a hatodik osztag kapitányának súlyos testi sértése. Yeah. Nade pont leszarom! Megragadtam a testét, és Sereitei egy népesebb terére teleportáltam. Mindenki megrökönyödve bámult rám, aki szintúgy komolyabb sérüléseket szenvedett el, de Tanaka-taichou állapota sokkal rosszabb volt. Győzelmem teljesen egyértelmű volt. Nem szórakoztam sokat, azonnal visszatértem a többiekhez, és a kardom pengéjének érintésével a Fészekbe küldtem őket, majd jómagam is odateleportáltam.
- Szép munka volt fiúk!

Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 8:44 pm

Halihó! Very Happy

Na szóval... Hát... nem is tudom, nem is tudom... Lehet, hogy Verára kéne hallgatnom, és tényleg csak 500 lp-t kéne adnom ezekre az igazán pocsék postokra... Surprised *kötsög xD*

De most tényleg... Very Happy Szép hszeket irkáltatok, és Verának is gratulálok, hogy sikeresen lemesélt egy újabb küldetést. Mivel jó hosszú postokat kaptunk a játékba, ezért kaptok is érte jócskán lp-t, és ryout. A kiosztás a következőképpen néz ki:

Sakai Hitomi: 3000 lp + 3500 ryou
Sierashi Yuusuke: 3000 lp + 3500 ryou
Watanabe Yuusuke: 3000 lp + 3500 ryou
Tamachi Yukezo: 2000 lp + 3000 ryou - azért kapsz kevesebbet, mert elég sokszor probléma volt a postjaiddal. Ezzel arra szeretnélek figyelmeztetni, hogy ilyen legközelebb ne forduljon elő! ^^
Daisetsu Hattori: 1500 lp + 2500 ryou - azt hiszem, nem kell részleteznem, hogy miért kapsz jóval kevesebbet, mint a többiek. ^^


Tanaka Hitoshi nem kap lp-t, se ryout, hiszen itt hagyta az oldalt, így teljesen felesleges lenne.

Gratulálok mindannyiótoknak a küldetés befejezéséhez, további kellemes játékot!




A küldetés lezárva
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Végzet Völgye - LEZÁRVA   A Végzet Völgye - LEZÁRVA - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Végzet Völgye - LEZÁRVA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-