-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Zendo Salo - Pályázatok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zendo Salo
Bounto
Bounto
Zendo Salo

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 56
Age : 28
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2010. Jun. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zendo Salo - Pályázatok Cl0te5000/10000Zendo Salo - Pályázatok 29y5sib  (5000/10000)

Zendo Salo - Pályázatok _
TémanyitásTárgy: Zendo Salo - Pályázatok   Zendo Salo - Pályázatok EmptyKedd Jún. 22, 2010 9:31 am

NJK pályázat

Név: Loriento
Kor: 20
Kaszt: Módosított lélek
Kinézet:
Zendo Salo - Pályázatok Year_of_the_Dog___sneak_peak_by_aoikagetora
Jellem: Viszonylag csöndes kutyuli, szeret játszani, és szereti szétharapni a cipőmet.
Képessége: Egy kutyához híven, nagyon jó szaglással rendelkezik, szagminta alapján és persze nyomokkal, képes valakit megtalálni.
Történet:

Loriento születése:

Ugyan úgy mint más módosított lélek, Loriento is egy kis cukorka volt. Valamilyen oknál fogva a shinigamik meg akarták ölni alkotásaikat, de Loriento sikerrel járt a szökést illetően. Egy óriási üvegben volt, mikor egy ember kinézetű lény elkezdte rázni. De, amilyen szerencsétlenül járt, elejtette, és már gurult is Loriento. Eleinte el se lehetett képzelni, hogy hogyan került az emberek világába de mint mindennek, ennek is megvan a magyarázata. Egy aszfalton volt, csak simán egymagában egy kis golyócska, azonban nem sokáig. Egy macska felkapta, és megette, de az a lét sem tartott sokáig. Egy autóbaleset áldozata lett, és a golyó ismét a fűben hevert. Később egy madár kapta fel, de nem nyelte le hanem repült vele, mindaddig míg el nem ejtette, és a golyó egy plüss kutya szájába repült, ami egy kis lány kezében volt. Loriento egyből megugrott, és futásba eredt, addig ameddig egy ház elé nem ment. Egy magas létra vezetett fel egy padlásra, és ott húzta meg magát egy időre, miközben fent pihent látta, hogy egy barna hajú fickó járkált a házban, mikor egyszer megtalálta.


Zendo Salo szemszögéből:

Olyan, mintha csak tegnap történt volna, elég borús idő volt akkor, úgy emlékszem, hogy még az ég is zengett. A szakadó esőben, a lakásom egy kicsit beázott, és annak munkálatait végeztem, mikor hangos ugatásra lettem figyelmes. Úgy hallottam, hogy az utca felől jött, és nem, a padlásomon ugatott a kis korcs. Mivel azt hittem, hogy egy sima kutya, ki akartam tenni a szűrét a lakásomból, de elkezdett hozzám beszélni:
- Ne zavarj ki, kérlek! -egy kicsit furcsa volt, hogy egy kutya beszélt hozzám, majd válaszoltam:
- Ki vagy te? És, hogy tudsz beszélni?
- Én egy Módosított lélek vagyok. Ez megmagyaráz mindent.
- Most, hogy mondod, már hallottam efféléről.
- Kérlek fogadj örökbe, nincs hol laknom!
- Várjunk csak! Nem gyors ez egy kicsit?!
- Kérlek!
- Hát, még meglátjuk. Fontolóra veszem kérésed, és próbaidőre itt maradsz egyenlőre, hogy megbízhatok-e benned.
Majd elmentem keresni neki valami nyakörvet.
- Gyere csak! fölteszem rád ezt a nyakörvet!
- Rendben!
Simán föltettem rá, minthogyha kutyának született volna, ez a Módosított lélek. Másnap már nagyon jó idő volt, és elvittem egy kicsit sétáltatni. a pórázt is simán rátettem, majd vezettem. Teljesen megszerettem, és ő is megszeretett engem, a végére elválaszthatatlanok voltunk. Hallottam a Módosított lelkekről, hogy a hollowok ellen készültek, és, hogy valami hiba van bennük, de ezen látszott, hogy meglehet benne bízni. Egy pát hete, mióta nálam van, napi rendszerességgel vittem sétáltatni, és mindenek megvolt a maga helye. Naponta egyszer (minden reggel) adtam neki enni, mint egy átlagos kutyának szokás. Ami fura az volt, hogy nem igazán volt neki semmilyen képessége, csak a szokásos gyorsaság meg az erő. De nem volt baj, mert így is tudott segíteni a harcokban. Egyszer egy shinigami ellen, nem tudtam győzni, de ő akkor nagyon sokat segített, előre megbeszéltük, hogy amikor meglátja a Das Zeichen nevű technikámat, (mivel az egy jelző technika) akkor a teljes erejével megtámadja a shinigamit.
- Das Zeichen! -teljes haderőmmel, a bábommal mindennel harcoltam, de valamiért nem jött a kutyám. Később, mikor már a shinigami a kegyelemdöfést próbálta megadni, akkor megharapta a shinigamit, ezzel elkergetve őt.
- Hol késtél? -kérdeztem.
- Háát.. öö izé ha akkor jöttem volna mikor jelzel, akkor már mind a ketten halottak lennénk.
- Értem, most már bízom benned, és még akarnék valami nevet is adni neked, mondjuk legyen a neved Loriento. Loriento a villám gyors. Te leszel most már a háziállatom, jóban rosszban kiállok érted!
- Ez igazán jó! -majd elkezdett pattogni Loriento.
Teltek a napok, teljesen összeszoktunk, majd jó harcos vált Lorientóból. Már lassan minden harcomhoz használom, és tulajdonképpen nagyon sokat segít nekem. Így lettünk nagyon jó harcosok, a Bounto és a Módosított lélek.




** Vége **





A hozzászólást Zendo Salo összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 17, 2010 3:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Zendo Salo - Pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo - Pályázatok   Zendo Salo - Pályázatok EmptySzomb. Júl. 17, 2010 1:17 am

Jöttem végre leellenőrizni a pályázatodat. ^^

    ○ A módosítottak közül nem mindenki rendelkezik emberfeletti gyorsasággal. Az eredeti történetben eddig is csak Konnál jelentkezett ez a dolog. Minden módosított lélek más különleges képességgel rendelkezik. (Például Ririn, Cloud és Nova is más-más képességgel rendelkeznek.)

    ○ Őszintén szólva én egy kicsit kíváncsi lettem volna arra, hogy hogyan került bele egy módosított lélek egy kiskutya testébe, meg hogy körülbelül hogy menekült meg az elpusztítástól.


Egyelőre az pályázatod elutasítom. Amint kész vagy a javításokkal, szólj, és valaki ismét ellenőrzi.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Zendo Salo - Pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo - Pályázatok   Zendo Salo - Pályázatok EmptySzer. Júl. 21, 2010 5:53 pm

A pályázatod elfogadom, behelyezheted az njk-k közé. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Zendo Salo - Pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo - Pályázatok   Zendo Salo - Pályázatok Empty

Vissza az elejére Go down
 

Zendo Salo - Pályázatok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-