-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kardok és Nyilak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
You Raiden
Quincy
Quincy
You Raiden

Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 48
Age : 41
Tartózkodási hely : Házam || Diliházban Kanade miatt
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te7500/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (7500/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 8:47 am

Mi van mindenkivel, hogy hirtelen rajtam kezdték el élezni a nyelvüket? Ártottam én nekik valaha is…? Jó, erre a kérdésre inkább nem kérek választ… Rohadtul nem érdekel a vinnyogásuk, és inkább a saját problémáimmal szeretnék törődni. Ők is tehetnék ugyan ezt… Törődjenek a saját problémáikkal, én meg elintézem ezeket. Menjenek és játszanak papás-mamást a babáikkal, vagy tudom is én… Nincs szükségem a segítségükre, főleg meg nem a beszólogatásaikra. Elég bajom van nekem nélkülük is, nem kéne még engem is cseszegetni az idiótaságaikkal. Nem kell a nyakamba még három pólyás…
- Cöh… De fenn hordja az orrát a kisasszony… - morgom magam elé inkább magamnak, semmint válaszként Natsukinak. Fel kell magamnak jegyezni, hogy még csak véletlenül se zúgjak bele ebbe a csajba, mert akkor nekem tuti kampó. Nem akarok papucs lenni, főleg meg emelett a némber mellett. Bár tény, hogy csinos hátsója van, de ettől függetlenül nem akarok vele összejönni. Semmiképp…
Kicsit meglepődve pislogok a lányra, aki legutóbbi támadása következtében kicsit felbukott bennem és így majdnem felnyalta az aszfaltot, ám szerencsés kapásomnak hála, épp sikerült megfognom, így nem esett pofára. Kicsit sajnálom, mert amúgy megkérdeztem volna tőle, hogy milyen íze is van a járdának, de hát… így már sose tudom meg. Én meg ugyebár nem állhatok le tesztelgetni, hogy megfelelő íz világa van-e a betonnak. Valahogy nem vonz az effajta kísérletezgetés. Az azonban már jobban tetszett, hogy Natsuki formás popója épp kéz közelbe esett, így nyugodtan csaphattam volna rá egy oltárit, de… inkább úgy gondoltam, hogy meghagyom későbbre ezt az élvezetet. Valószínűleg lesz rá még alkalmam, a bénaságát elnézve.
- Na ide figyelj, Kotta srác… Veled ellentétben én nem ijedek meg a saját árnyékomtól is. Lehet, hogy nem jártam egyetemre, de biztos többet tudok az életről, mint te. Szóval nekem ne pattogj, mint a szabadnapos bolha, világos? Különben még véletlenül te is elveszíted a fél szemed. – kezdem egyre zabosabban előadni magam. Eh… Mégis hogy jönnek ők ahhoz, hogy engem csesztessenek? Fogalmuk nincs róla, hogy ki vagyok, addig meg igazán békén hagyhatnának, mert szart se tudnak rólam…
Még szinte le se csillapodik a veszekedés, a semmiből máris valamiféle feketelyuk nyílik meg egyik percről a másikra. Az egyik strapabíróbbnak tűnő fa mögé bebújva vártam meg, míg összezárul. Hihetetlen, mennyi szívóereje van egy ilyennek. Azt hittem a parókámat is leszedi a fejemről, szálanként. O.o Miután végre összezárult valami csoda folytán, kikecmeregtem a fa mögül. Látszólag a shinigamik eltűntek, és az új quincy srácot se találtam. Legalábbis így első pillantásra.
- Ez meg mi a fene volt? – teszem fel a költői kérdést, bár amilyen mázlim van, Mr. Okostojás Kotta tuti nyom rá valami választ. Nem értesítették még, hogy nem a Legyen Ön Is Milliomost forgatjuk? -.-’
Vissza az elejére Go down
Mori Kouta
Quincy
Quincy
Mori Kouta

Férfi
Libra Rooster
Hozzászólások száma : 25
Age : 42
Registration date : 2010. Jan. 18.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te5500/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (5500/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 11:49 am

*Értem én Touma-kunt, hogy ne is reagáljunk ennek a vadállatnak, elvégre ezzel csak az ő szintjére alacsonyodunk le és hasonlók, de amikor ilyen nyíltan lesi Natsuki-chant és továbbra is fenyeget mindannyiunkat, mi mást tegyen a quincy?! Azért valamennyi büszkeségem még nekem is van, és nem szeretem, ha a rokonaimat félvakká teszik vagy csak úgy egyszerűen lenézik őket, pedig nem szolgált rá egyikük sem. Már sikerült eléggé felcukkolnom magam ahhoz, hogy ne hagyjam annyiban a dolgokat... És még ez hiszi magát a quincyk fejedelmének vagy nem is tudom... Mintha ez a Raiden meg lenne győződve arról, hogy ő találta fel a spanyolviaszt. Ja, és úgy mellesleg azt hiszi, hogy tud bármit is a rokonaimról vagy rólam, legalábbis úgy dobálózik a szavakkal, mint azt némelyik tinédzser teszi a lázadó korszakában. Már csak egy póló kell egy túlistenített punkegyüttes képével - láttam már elég ilyet tanítványaim között iskolán kívül, szóval tudom, miről beszélek. Még ha arra venné a fáradságot, hogy megpróbáljon bármelyikünket is megismerni ahelyett, hogy üres szitkokat vág fejünkhöz...*
- Kezdjük az elején: még mindig Kouta a keresztnevem, de You-san jobban tenné, ha Mori-sannak nevezne, mivel legjobb tudomásom szerint nem vagyunk olyan viszonyban, hogy a haverjának nézzen. Másodszor pedig egyáltalán nem ismersz, szóval azt sem tudod, én mennyit tudok az életről. Egyébként se hidd azt, hogy most jöttem le arról a bizonyos falvédőről vagy ilyesmi, de nem szokásom minden jöttment senkinek kiselőadást tartani az eddigi éveimről... Szóval örülnék neki, ha te sem pattognál nekem, ahogy fogalmaztad...
*Török ki végül, hangnemem pedig mindvégig az a jól begyakorolt, amivel diákjaimat szoktam felvilágosítani arról, hogy nem minden úgy van, ahogy gondolják. Akár kissé lenézőnek is lehetne titulálni, ezért is használom csak akkor, ha semmi más módszer nem célravezető. Rég voltam ennyire dühös valaki szűklátókörűségén, most azonban úgy érzem, muszáj kitöltenem ezt, mielőtt az elfojtott haraggal magamat teszem tönkre. Persze, persze, tudom ám, hogy biztos neki volt a legrosszabb élete a világon és senki se érhet a nyomába. Csak azt felejti el a nagyságos úr, hogy rajta kívül van annyi ember és más lény, amelyeknek jelentős hányada hasonló cipőben járhat, mint ő, ezért jogos lenne a "pattogás" részükről. Hogy jön ahhoz egyébként is, hogy megítéljen, én miket éltem át? Megnéztem volna, mit tesz a helyemben anno Németországban, amikor például kiderült, hogy nem is létezik az a szálláshely, amit elméletileg lefoglaltam... És történt még jópár dolog az eddigi huszonkilenc évem során, amik miatt kapásból megcáfolom kijelentését. A legfőbb például tulajdonképpen születésem óta tart... Igen, a látásom.
Amennyire azonban belelovalltam magam az utóbbi percekben haragomba, annyira váratlanul ér annak az ismeretlen fekete lyuknak a megjelenése. Ráadásul milyen erős! Az egyedüli szerencsém, hogy hatósugarán kívül ácsorogtam - ha csak pár lépéssel vagyok közelebb, minden bizonnyal én is bele kerülök, pláne abba belegondolva, mennyire elkalandozott agyam...*
- Talán menj és nézd meg belülről... Szívesen belelöklek puszta felebaráti szeretetből, remélem, tudod, Raiden-san.
*Vakarom meg végül tarkómat kissé lehiggadva az előbbi jelenség hatására, közben laposakat pislogva a szóban forgó személyre. Tisztában vagyok vele, hogy én is erősen provokáltam a másik quincyt nem túl régen, de azért él még bennem a remény, hogy nem lesz képe ellenünk fordulnia, mikor még nem lehetünk biztosak abban, hogy tényleg elmúlt a veszély...*
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te30150/45000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 12:00 pm

Úgy sejtettem, hogy nem fogja magát a férfi csak úgy megadni, így mindenre felkészülten szorongattam Mayoi Nekót a kezemben, várva a reakcióra. Ehelyett azonban teljes megdöbbenésemre az egyik hachibantaios anyaszomorító bukkant fel mellettem, csak hogy kioktasson... Vagy talán hogy segítsen az árulónak? A markolatra helyezett keze inkább az utóbbit engedte feltételezni. Nocsak...
- Kedves akárkicsoda, én pedig hadd hívjam fel a figyelmét az osztagom jelképére a karszalagomon. Nekem MINDIG vannak olyan parancsaim, amik felülírnak BÁRMILYEN küldetésre kapott utasítást. Ha akadályozza a munkámat, szíves-örömest ellenfelemnek tekintem magát is, legalább nem hozna több szégyent a 8. osztagra és a Gotei 13-ra.
Feleltem neki fagyosan, majd hátraléptem egyet kicsit elfordulva, hogy mindkettejüket szemmel tudjam tartani. Ám ahogy visszapillantottam Rajinra, furcsa reiatsumozgásra lettem figyelmes, és néhány pillanaton belül feltűnt, hogy a shinigami mögött egy egyre jobban növekvő rés támad. Nagyon rossz érzésem támadt, ahogy feltámadt a szél, és a légmozgás egyenesen a lyuk szája felé mutatott. Csupán egy lépést tettem hátra, mire a szívóhatás olyannyira felerősödött, hogy már nehezemre esett talpon maradni. Döbbenten figyeltem, ahogy a felkészületlen ellenfeleimet egyszerűen elnyelte az egyre növekvő feketeség, ennek bizony fele se tréfa o.O
- Hikkake, Mayoi Neko! Kazehougan!
Kiáltottam el magam aktiválva a lélekölőmet, és a kezeimben megformált szélgolyóbist a lehető legsietősebben magam elé ejtve léptem rá úgy, hogy segítségével minél messzebb ellökjem magamat a veszélyes jelenségtől. Még így is meg kellett kapaszkodnom egy hirdetőoszlopban, de ennek a gyors reakciónak köszönhetően megúsztam azt, hogy elnyeljen a megmagyarázhatatlan rés. A szemem elé táruló látvány mindenesetre horribilis volt, bevillantak bizonyos képek a messzi múltból, a gyerekkoromból, amikor átéltem a kobei nagy földrengést. Nem kívánom senkinek azt a megrázkódtatást, bár a konkrét emlékek nem, inkább csak az érzések maradtak meg. Főleg a rémület és az ijedtség.
- Mi az isten volt ez?
Vakartam meg a fejem a törmelékben bukdácsolva, nem igazán tudtam napirendre térni az eset felett, még akkor sem, amikor ráeszméltem, hogy a lidércek és a gillian még mindig itt vannak. Már fordultam is volna az ellenség felé, amikor a nevemet hallottam meg a hátam mögül, így egy 360 fokos fordulatot megtéve változtattam irányt, hogy lássam, kié az ismeretlen hang. A lány arca ismerős volt, a neve viszont cseppet sem meglepő módon nem, de mivel most elmondta, így talán a következő öt percben nem felejtem el ^^\"
- Ááá... ööö... üdv, Saki-chan. Nos, az az igazság, hogy láttam amit láttam, de ennek ellenére kolbász legyek ha tudom, hogy mi történt itt. - Vontam vállat, mielőtt folytattam volna, a biztonság kedvéért megvártam, hogy nem változom-e kolbásszá. - Viszont feladat vár ránk, szóval kösd fel aaa... amit fel kell kötni.
Böktem a gillianra, majd egy biztató mosolyt küldtem osztagtársam felé. Örömmel tölt el, hogy érkezett segítség, ezzel a lánnyal látatlanban is többre fogok menni, mint bármelyik másik velem együtt érkezett kollégámmal. Azért remélem nem esett bajuk, leszámítva az árulót. Annak úgyis mindegy már.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptySzer. Aug. 03, 2011 10:00 am

Miután Kotomi és Shizuka megérkezik a quincyk csoportjához, marad némi időtök kifejezni kölcsönös mély érzelmeiteket egymás iránt, valamint megbeszélni a történteket, hiszen kiderül, hogy a két shinigamival is ugyanaz történt, mint az íjászklubbal.
Néhány percnyi igen tartalmas beszélgetés után ismét érezhetővé válik a nem is olyan rég feltűnt lélekenergia, majd egy közeli sikátorból nagy fényreklámmal egy apró kis gömb alakú valami jelenik meg, melynek hosszú fülei vannak. Akár rögtön, akár néhány percnyi vizsgálódás után leeshet, hogy ez a bigyó voltaképp egy plüssnyúl akar lenni.
Kardok és Nyilak - Page 2 166kwzl
- A nevem Plum. Ne hökkentsen meg kinézetem. Attól, hogy ilyen apró, és gyengének tűnő testben jelentem meg előttetek, erőm még igen hatalmas. Azonban most feladatom van, mely veletek kapcsolatos. Mesterem látni kíván titeket, emberfajzatok. Kövessetek, ha kedves a társaitok, és a saját életetek. – mondja ellenvetést nem tűrően, majd hátat fordítva, és elindul a sikátor végén lévő falhoz. A kis plüssnyúl ugrálási útvonalát halk csipogás jelezi, így véletlenül se tudtok eltévedni a szűk, és sötét sikátorban. Valószínűleg van benne egy síp, amitől ezt a hangot adta ki. Minden esetre, elég idegesítő tud lenni egy idő után, így az sem meglepő, ha már pár csipogás után zavarni kezdi néhányótokat. A sikátor végéhez érve, a téglafalon furcsa jeleket fedezhettek fel, mely számotokra teljesen ismeretlen nyelven íródott. Mintha csupa, zagyvasággal lenne teleírva, melyen latin betűktől kezdve, egészen japán kanjikig minden előfordul.
Plum a fal elé állva néhány szót mormol el, melynek hatására a jelek ezüstös fényben felizzanak, majd akár egy örvény egymásba csavarodnak, ezzel létrehozva egy hófehérként ragyogó átjárót. A nyúl csipogva ugrál az ajtó felé, majd felétek fordulva pislog néhányat, jelezve, hogy jó lenne, ha követnétek.
Az átjáróban nem sok látni való van, ráadásul szinte zuhantok a másik végén lévő fehér fény felé, amin keresztül pár pillanat múlva át is zuhantok, s már ájultan érkeztek meg a helyszínre.

Pár percnyi eszméletlen fetrengés után végre felébredtek, s habár kicsit szétszóródtatok az érkezés miatt, mégis gyorsan megtaláljátok egymást, és az apró plüssállatot, aki nyugodtan szunyókál az egyik közeli sziklán.
A nap lassan, de biztosan eltűnik a horizontról, esteledik.
Nem messze tőletek egy hatalmas szikla kaput pillanthattok meg, mely valószínűleg a bejárat lehet valahova.
- Azon keresztül juthatunk el a mesteremhez. Azonban… a bejutáshoz el kell végeznetek egy feladatot. – ugrál elétek tovább csipogva.
Ha követitek, elvezet titeket a kapuig, amin különböző, gombhoz hasonló vájatokat pillanthattok meg, melyen nullától egészen kilencig számokat helyeztek el, véletlenszerű sorrendben. Feladatotokat egy pergamen lapon találjátok, mely egy apró bemélyedésben található. Ezt Plum megmutatja nektek, azonban többet nem segíthet, az ő keze is meg van kötve. A papír lapon igen egyszerű, de szép kézírást pillanthattok meg, melyen egy üzenet, és a feladatotok található:

Üdv, kedves vendégeim!

Ahhoz, hogy meglátogathassatok, először ki kell állnotok néhány próbát. Először is, el kell, hogy mondjam, igazán örülök annak, hogy elfogadtátok meghívásomat. Bár az nem tetszik, hogy ehhez túszokat kellett szednem, de sebaj. Úgy vélem, erről úgy is elfelejtkeztek hamarosan. Megjegyezném, hogy Plumtól ne várjatok semmiféle segítséget, ugyanis amint többet mond a feladványokkal kapcsolatban, egy csinos kis robbanással eltűnik, veletek együtt. Tehát, semmiféle csalást nem tűrök ~

Feladat: A bejutáshoz ki kell találnotok a helyes számkombinációt, mely 5 számjegyből áll. Számonként kaptok egy-egy tippet, melyből némi logikával kikövetkeztethetitek a megfelelő belépési kódot.

1) az 5. és 3. szám együtt 14
2) 4. szám = 2. szám + 1
3) 1. szám = 2. szám duplája - 1
4) a 2. és 3. szám együtt 10
5) az öt szám együtt 30

Ennyi lenne a feladatotok, remélem sikeresen, megoldjátok, és tovább tudtok jutni a következő szintre. Addig is, jó szórakozást, kedves új barátaim ~ˇ

A Játékmester
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te30900/45000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (30900/45000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyVas. Aug. 07, 2011 8:54 pm

Miután Kotomi hadnaggyal túlestünk a köszönésen és egyéb rövid illedelmességi formulákon, azonnal munkához is látunk, a quincyk felé véve utunkat.
Figyelmesen végigvizslatom a néhány velünk szemben álló embert. Nem tűnnek hihetetlenül erősnek. Az egyik különösen vékonynak és gyengének látszik, mintha beteg lenne, hiányzik is a fél szeme. Szemmel láthatóan a quincyk között elég feszült a hangulat, nem olyan szervezettek, mint mi ketten, pedig a hadnaggyal most találkoztunk először. Szedett-vedett társaság, akik nem képesek együtt dolgozni. Egyáltalán milyen céllal vannak itt. Meg szabad kérdeznem?
- Elnézést… - kezdek bele kicsit elpirulva a beszélgetésbe. -… Elmondanátok, kik vagytok, azon kívül, hogy quincyk? – Vajon a társaink vagy inkább az ellenségeink? Segítségünkre lesznek-e? Hajlandók shinigamikkal szövetkezni? Kotomi fukutaichou vajon mit gondol erről? Megannyi kérdés és oly kevés az időnk.
Mikor épp szóra nyitnám a szám, hogy megkérdezzem, legalább a nevüket, feltűnik egy hatalmas és ismeretlen lélekenergia. Azonnal a hadnagyomra nézek, az arckifejezésén egyértelműen látszik, ő is érzi, amit én. Természetes, hiszen a hadnagyom. Összenézünk és bólintunk egyet. Külső szemlélőnek ez nem jelenthet sokat, de mi máris tudjuk a haditervet. Felderítés, bekerítés, esetleg likvidálás. Legalábbis azt hiszem, ezt olvastam tegnap egy a második osztagról szóló könyvben.
Az érzést egy villanás erősíti meg. Szinte egy emberként mozdulunk, hogy kiderítsük, miről van szó, ám egy lépést sem kell tennünk, a lélekenergia ugyanis furcsa szökkenésekkel egyre közelebb kerül hozzánk. Komolyan nézünk a szökkenő lény felé.
Pontosan előttünk áll meg. Először kis termete tűnik fel, majd kis termetéhez viszonyítva nagy füle, végül gömbölyded testfelépítése. Komoly tekintetem találkozik pici gombostűfejnyi szemeivel, és aranyos háromszögforma szájával. Hírtelen komoly arcom megváltozik. Mosoly ül ki az arcomra és szívecskévé formálódnak a szemeim.
- Hagy öleljelek meg te kis aranyos! – Ezzel a felszólalásommal egy időben rávetem magam, hogy halálra szeretgessem. Néhány milliméterrel fölötte megdermedek a levegőben, mivel tiszteletet parancsoló hangja teljesen meglep. Hírtelen visszamozdulok a helyemre, mintha visszapörgetnék a mozdulatsorom.
Aggódva körbenézek, hogy most mindenki hülyének néz-e. Nagy mázlimra, leginkább a szőrmók mondanivalójával vannak elfoglalva, ami szerencsés, mivel én ismét elkalandoztam, elszalasztva a mondandójának nagy részét. Csak pár szót sikerül elkapnom a beszédéből. „A nevem… hökkentsen…Attól… ilyen apró… a… feladatom, mely veletek kapcsolatos…” Itt aztán végleg elvesztem a fonalat. Hogy képes egy ilyen aranyos kis lény, ilyen tekintélyt parancsoló hangon, ennyi ostobaságot összehordani?
- Jajj de kis butus. – Mondom kedveskedő hangon és legszívesebben megsimogatnám a buksiját, el is kezdem a mozdulatsort, ám ő abban a pillanatban arrébb ugrik egyet. – Ne menekülj te kis tündérbogár >////< Cicc, cicc~ - ugrálok utána lelkesen, hátha el tudom kapni és megdögönyözni egy kicsit. Aranyos sipogó hangot ad ki, amitől én személy szerint csak még jobban imádom.
~ Úr isten! Ha nem lennék az oldaladon letagadnálak… Most miért vagy ilyen, hát nem aranyos? Ugyanúgy nyuszi, mint te. Még egy szó és megfojtalak, ne hasonlíts egy ilyen gombóchoz két kiálló valamivel. ~
Elérünk a sikátor végéhez, ahol még több furcsasággal találkozunk. Sok érthetetlenül összekuszált betű és jel követi egymást, mintha valami szójáték kellékei lennének. Kicsit abbahagyom a kis nyuszi üldözését, hogy jobban szemügyre vehessem. Olyan arcot vágok, mintha mindent értenék. Néha egy-egy „aha” is elhagyja szám pár bólintással fűszerezve, majd sóhajtok egyet és a többiekre nézek.
- Semmit sem értek… Ti jutottatok valamire? – El tudom képzelni, hogy erre a megszólalásomra, sokan arcon csapják magukat, vagy öngyilkosságot tervezgetnek.
Hírtelen a jelek felizzanak. ~Nééézd csilloooog… Valaki mentsen meg, Shizuka megőrült… Hehe csak vicceltem ^^”~ Az örvényt is elmélyülten figyelem, hátha választ ad valamire, de sajnos nem válaszokat ad, hanem még több kérdést vet föl.
Egy ajtó nyílik meg az örvény középpontjánál, Plum-chan jelez, hogy kövessük és én az elsők között lépek be az ismeretlen ajtón. Belépek, de nem érzek talajt a lábam alatt. Kibillenek az egyensúlyomból és egy halkabb sikkantással belezuhanok a mélybe.
- Úr isten, úr isten, úr isten. Ha ezt túlélem, megígérem, hogy nem eszek naponta hétszer. – Ezek után elvesztem az eszméletem, és mint egy kő, zuhanok tovább.
Mikor felébredek, nem látok mellettem senkit. Ez a tudat, azonnal eloszlatja a fáradtságot a szememből és felpattanok.
Jajj ne! Elvesztettem a hadnagyom, a szöszit, meg az izomagyút! De a legnagyobb baj, hol van Plum-chan? Remélem nem törte össze magát és minden rendben vele. Szólongatni kezdem a társaimat. Vagyis Kotomi hadnagyon kívül senki mást sem szólítok a nevén, a rettenetes névmemóriám miatt mindenki más nevét elfelejtettem.
Mikor végre ismét összegyűlünk, és megkönnyebbülten sóhajtva konstatálom, hogy Plum-channak sem esett bántódása. Egy kapu előtt állunk ismét, melyre már bizalmatlanul tekingetek. Nem szeretném ismét megtapasztalni a zuhanás élményét.
Mikor Plum-chan azt mondja, még nem mehetünk be, megkönnyebbülten biccentek egyet. Ismét követnünk kell, kicsit már kezd untatni a dolog, hiszen még meg sem ölelgethetem. Egy vájatokkal teli fal mellett áll meg, a vájatok meg vannak számozva nullától kilencig. Kicsit arrébb egy pergament veszünk észre. Inkább nem nyúlok hozzá, nehogy csapda legyen. Felemelt kézzel hátrébb lépek, jelezve, aki akarja, megnézheti, de én inkább kihagyom.
A pergament mind figyelmesen olvassuk végig. Én megint csak fél szemmel és füllel figyelek oda, mert inkább a vájatokat veszem szemügyre. Nem szívesen nyúlnék bele egyikben sem, ki tudj,a mit rejtenek.
A feladatot azért többé-kevésbé értem. Logikai játék, számok melyeket ki kell találni és akkor tovább juthatunk egy szinttel. olyan ez, mint egy stratégiai játék, csak nincs „SAVE” „LOAD” felirat. Hangosan kezdek gondolkodni.
- Hmm… Ha az 5. és 3. szám együtt 14, valamint az öt szám összege harminc, akkor 1.+2.+4. egyenlő kell, hogy legyen 16-ttal.
Mivel a falban csak nullától kilencig vannak lyukak, értelem szerűen az összes szám kisebb tíznél.
2.+3.=10 ebből következik, hogy 3.=10-2. továbbá 3.=14-5… hmm… -

Összehordok még néhány ilyen, csak ennél kicsit érthetetlenebb következtetést, majd a fejemhez kapok és idegesen megkócolom a hajam.
–Elfelejtettem, mi volt az első mondatom! Mi a fenének nincs itt valami papír, hogy leírhassuk?! Idióta matekfeladat, gyújtsuk föl. – Mindig is gyenge voltam a logikai feladatokban, főleg ha számokról szóltak. Mennyivel könnyebb lenne zoknikat kitalálni. Igen már látom is magam előtt. „Csíkos zokni meg pöttyös zokni egyenlő kockás zoknival.” Mennyivel szebben néz ki.
~Igen el kell ismernem, hogy az ilyen feladatok megoldása nem erősséged. Látod? Látod?~
A megoldás viszont nagyon is piszkálja a csőröm, ezért abbahagyva az ideggörcsöt figyelmesen tekintek ideiglenes társaim és hadnagyom felé, hátha valaki rájön a titok nyitjára.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te3000/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 4:22 am

A fekete lyuk bezáródásával eltűnik az a mindent elsöprő szélörvény, mely segített a tátongó miniűrnek beszippantani mindent és mindenkit, aki épp rosszkor volt rossz helyen. Inkább a mázlimnak köszönhetem, hogy nem várt rám ki tudja, milyen sors, bezárulásával pedig első gondolatom volt, hogy meg kell találnom a többieket, legalábbis ha élnek még egyáltalán. Torkomban egy tüskés gombóc keletkezik a gondolatra, persze csak képletesen szólva. Elég tanácstalan tudok lenni egy ilyen helyzetben, hiszen mindig volt valaki mellettem ezekben a helyzetekben, aki helyettem is döntött. Én nem vagyok harcos, sosem leszek az. A hősök különben is mindig meghalnak… Én nem akarok meghalni.
- Kouta-kun, ti is láttátok? – térek vissza unokatestvéremékhez, a gyilkost egy pillantásra sem méltatva. Börtönben lenne a helye ennek a pszichopatának…
Nekem semmi bajom a shinigamikkal, de tényleg! Surprised Azonban a hagyományok miatt elég komolyan tanítják nálunk a történelmünket, és teljességgel tisztában vagyok azzal, hogy mit műveltek velünk annak idején. Megpróbálok kicsit a háttérbe húzódzkodni, holott hármunk közül Kouta zöld haja ellenére is minden bizonnyal én vagyok a legfeltűnőbb öltözködésem miatt. Szorosan Kouta-kun mellé húzódok, bár sajnos ő sem tud többet, mint én.
- Ne aggódjon, kisasszony, Kouta-kunnal csak épp erre jártunk. További kellemes estét. ^^ – jelzek Koutának, hogy talán most lenne érdemes lelépnünk, mielőtt nem késő, de sajnos már így is lekéstem a talán egyetlen lehetőségünket. Nem tetszik az a reiatsu, amit ismét megérzek, s pillanatokon belül láthatóvá is válik egy _beszélő_ plüssállat. o.O Fejemet megrázom egyszer abbéli reményemben, hogy csak hallucinálok, de sajnos a rém nem távozik, bármi is akarjon lenni. Nem sikerül egyből beazonosítanom, hogy ez egy nyúl akar lenni, amihez nem csak eldeformálódottsága, hanem a beszéléséből adódó sokk is hozzáad afféle extraként, nehogy véletlenül fel merjem ismerni, hogy mi ez.
- Biztos, hogy jó ötlet ez? – követem megadóan, de egyáltalán nem önszántamból a csipogó teremtést. Szerencsére tökéletesen tudom, milyen anyagok azok, amik egy pillanat alatt tönkretennék a plüss testét, így ha mást nem, talán ebbéli tudásomat felajánlhatom a biztonságunk szolgálatára.
A sikátorhoz érve észreveszek néhány téglafalat, amin általam ismeretlen nyelven íródott szöveg található. Sőt, ami azt illeti, egy nyelvcsaládba sem tartozhat a kódolás, hisz ugyanúgy megtalálhatóak rajta a latin és a ciril betűk, kanjik, meg jó pár, amit nem tudok beazonosítani, számomra túl idegen nyelvek. Majd a jelek fényleni kezdenek, s megjelenik egy örvényszerű, fényes átjáró. Adott a feladat, át a túloldalra. Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet, hiszen ki tudja, nem sülünk-e szénné, mire a túloldalra jutunk, vagy ki tudja… Nekem az egész egyszerűen morbid és kész.
A zuhanás által okozott, pillanatnyi sokkon és egy pár percig tartó ájuláson kívül szerencsére nem esik más bajom, s ahogy szétnézek a társaságon, a többiek is rendben vannak látszólag. A plüssállat valami feladatra hívja fel a figyelmünket, amiért cserébe bejuthatunk, csak éppenséggel arról feledkezik meg, hogy nekem egyáltalán nem áll szándékomban bejutni. Egy pergamentekercset találunk egy kapu előtt, a feladat pedig egyértelmű, olvassuk el az üzenetet. Nagyon rossz érzésem van a hellyel kapcsolatban, ehhez a fogadáshoz pedig egyáltalán nem fűlik fogam, de sarokba vagyok kényszerítve, visszafordulni nem tudok, csak előrefele haladhatok, csak így juthatok ki innen. Lehetőleg élve.
- Egyébként aki még nem ismerne… Szólítsatok Toumának, ő pedig az unokatestvérem, Kouta. Azt hiszem, illendő lenne legalább a nevünket tudnotok, ha már belerángattak minket ebbe az egészbe, nem igaz? – vakaragtom idegesen a tarkómat bemutatkozás közben. Ugyan a szürkés hajú lány vezetékneve ismerősen cseng valahonnan, és hamarosan az is beugrik, honnan, teljesen biztos vagyok benne, hogy ez csupán a véletlen műve. Nem egy gyakori vezetéknév ugyan, de annyira nem is lehet ritka, hogy ne történjenek ilyen véletlen egybeesések.
Hál’ istennek csak egy könnyű matekfeladványt kell megoldani. Természetesen az egyik belső zsebem most is tartalmaz egy noteszt és egy tollat, így Kouta-kunnal félrevonulva állok le megoldani a feladványt. A matekkal sosem volt gondom, szerencsére elég jó tanáraim voltak, és ismerek is egy olyan módszert, amivel egyszerűen, szinte pillanatok alatt rá lehet jönni a megoldásra. Kouta-kunnak is tépek egy lapot, hátha ő gyorsabban végez vele, ám a papírja hamarosan – ahogyan látom – túlbonyolított képletekkel lesz tele. Megengedek magamnak egy fejcsóválást, miközben tovább gondolkozok a feladványon időnként lejegyzetelve a megoldásig tartó utat, végül pedig nagy betűkkel kiemelem a végső verziót, melyről egy behelyettesítés után meg is győződhetek, hogy teljességgel helyes. 7, 4, 6, 5, 8 – a számkódnak ennek kell lennie, biztos vagyok benne.
Vissza az elejére Go down
You Raiden
Quincy
Quincy
You Raiden

Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 48
Age : 41
Tartózkodási hely : Házam || Diliházban Kanade miatt
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te7500/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (7500/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 9:22 am

Kicsit sikeresen meglepett ez a feketelyukas cucc, viszont hősiesen helyt álltam, és engem nem szippantott be. Az viszont már más kérdés, hogy néhányunk elég szépen eltűnt, és még csak azt se tudjuk, hogy hova…
Na jó, kezdenek ezek a vakarcsok idegesíteni… -.-’ Hogy lehet, hogy egy ilyen nyeszlet srácnak ekkora szája legyen velem szemben… Neutral Komolyan oda megyek, és beleépítem a falba, vagy tudom is én… Meg hogy még nem is néz rám Tormácska, és levegőnek néz, az meg pláne rá tesz egy lapáttal az amúgy is szar hangulatomra. Aztán meg ráadásul még jönnek a shinigamik is, akik közül páran távoztak, egy ember meg érkezett. Szuper, legalább kevesebb munka lesz a kinyírásukkal.
Most is sikerült nekik későn érkezniük, és természetesen nekem és a többi „quincynek” kellett elintézni a dolgot. Persze belőlünk sincsenek klónok, így elég lassan haladtunk a munkával.
- Örülnék neki, ha nem dumálnál folyton vissza, Zöldike… – morgok vissza Mr. Okoskának. Kezd nagyon felhúzni, szóval talán le kéne nyugodnom, mielőtt még bele találom építeni a fejét egy közeli falba. >.>
- Ugyan ezt mi is megkérdezhetnénk tőled, Szöszke… – vetem oda a szőke shinigami lánynak. Gondolom neki se ártana bemutatkozni, ha már ennyire ismerkedős összeröffenést akar tartani. Esetleg ne üljünk le egy üveg söröcske mellé dumálgatni az élet nagy dolgairól is? Cöh… Nem tudom mit képzelnek magukról a shinigamik, de hogy simán kicsinálnám mindet, az fix. Sose érkeznek időben, és még annyit se mondanak, hogy „Kösz”, vagy tudom is én… De áh… soha. -.-
Tormán már meg se lepődök, hogy ennyire le akar lépni… De azért én még szeretném kicsit szívatni a két díszpintyet, szóval nem engedem, hogy csak úgy elhagyják a terepet. Nem én leszek az egyetlen, aki ezzel a két Sötét Zsaruval teadélutánol az utcán. Meg azért akármennyire is utálom őket, talán nem ártana, ha besegítenénk nekik egy keveset, amilyen csökött agyúak…
Morgásomat nem sokáig tudom folytatni, hiszen ismét érezni kezdem azt a bizonyos lélekenergiát, amit sehogy se tudtam beazonosítani már előző alkalommal se. Most azonban már valamilyen test is társul hozzá, mégpedig valami szőrös izé.
- Mi a franc akar ez lenni? O.o – pislogok értetlenül a szőrös beszélő valamire, aki ráadásul elég furcsa hangnemben is beszél velünk. Miután elmesélte megható kis történetét, úgy gondoltam, üsse kő, bedobom már magam, mint hős megmentő, hátha növök valamicskét Zöldségkerték (Touma és Kouta xD) szemében. Bár nem mintha amúgy érdekelne, vagy valami, csak gondolom, azért nem árt, ha valamilyen módon segítek nekik. Mondjuk… erősebbé válni azzal, hogy rájuk tukmálom Natsuki helyett is a dolgokat. Ha már itt tartunk. Hol van az a csini bige? Surprised Őt is bekapta a nagy, csúnya, feketelyuk? Surprised Mondjuk nem mintha érdekelne, de na… azért mégiscsak élveztem figyelni a popsiját, ami mondjuk azért kétlem, hogy tetszene Tormának.
A sikátor végéhez érkezve valami fura jeleket sikerül felfedeznem a téglafalon. Már épp kérdezni akartam, hogy milyen nyelven íródott ez a maszlag, mikor a kis szőrgolyó, aki Plum névre hallgat, valamit elkezdett motyogni. Rendben… és mikor jönnek a lvl 40-es druidák? Rolling Eyes Mondjuk nem mintha tudnám, hogy mik azok, de érted… hogy lehet egy ilyen kis izének valamilyen ereje. Hacsak nem valami módosított lélek! Surprised Azt a… mekkora egy zseni vagyok, komolyan mondom… Szóval ha idegesít, csak ledugom a kicsi kacsómat a torkán, aztán kihalászom belőle a bogyót. Sima ügy, seperc alatt megvan. Cool
A motyogás következtében felizzott betűk lassacskán egybefolynak, mint valami örvény, és hipp hopp lett egy átjáró. De hova járunk át vele? Csodaországba? Mondjuk nem csodálom, mert épp egy nyulat követünk Neutral Mindegy, majd megtudjuk. Most úgy is olyan húdenagy vállalkozó szellemben találtak meg, szóval… majd meglátjuk, mi lesz az egészből. Azt viszont erősen ajánlom, hogy ne essen bántódásom, különben mindenkit kicsinálok, akit csak meglátok. Neutral
A beugrást követően zuhantuk, elájultunk, majd földet értünk. Mindenki oltári mázlijára nekem nem esett bajom, bár tuti, hogy meg fog látszódni az esés helye, mert nem éppen barátságosan estem le két bokor közé. Ajánlom, hogy ne mérges szömörce legyen… Surprised Miután mindenkit sikerült megtalálni, egy újabb barátságos kupaktanács gyűlt össze, ezúttal a „Hogyan tovább?” kérdést megbeszélve.
- Ja, amúgy Raiden vagyok... bár hívhattok akár Megmentőnek is Cool
Sima liba lesz az egész cucc, mert csak valami logikai feladatot kell megoldani, azzal meg tuti nem lesz semmi baja a két okoskodónak, Tormának, és Zöldikének, szóval én nagyot nyújtózkodva vetem neki hátamat a sziklafalnak, várva a megoldást a rejtvényre. Ajánlom nekik, hogy gyorsan oldják meg, különben egyenként nyomom bele a fejüket a gombokba. Neutral
Vissza az elejére Go down
Mori Kouta
Quincy
Quincy
Mori Kouta

Férfi
Libra Rooster
Hozzászólások száma : 25
Age : 42
Registration date : 2010. Jan. 18.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te5500/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (5500/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 11:42 am

- Igen, azt hiszem...
*Válaszolok Touma-kunnak eltöprengve kissé, szemeim pedig továbbra is az előbb felszívódott örvény helyét fürkészik. Eddig próbáltam győzködni magam, hogy ez tulajdonképpen csak valami hallucináció volt vagy ilyesmi, de tévednem kell... Szokás szerint; akárhányszor nyilatkozok bármilyen témában, a következő pár percben már szinte garantált, hogy valami rácáfol szavaimra-gondolataimra.*
- Én pedig annak örülnék, ha quincyhez méltóan bánnál velünk, mivel semmivel se vagy különb másoknál, Raiden... A nevem pedig még mindig ugyanaz, mint öt perccel ezelőtt, tehát díjaznám, ha a "Mori Kouta" valamelyik tagját használnád, amikor hozzám szólsz...
*Vetem oda annak az idegbeteg állatnak. Komolyan, az ilyenek miatt néha még a halálbüntetést is támogatnám... Úgy gondolom, kezdenek kölcsönösek lenni az egymás iránti mély érzéseink - lassan már én is ott tartok, hogy kiosztanék egy orrbavágást a nagyságos úrnak, ha sokáig folytatja pocskondiázásunkat. Tudom én, hogy nem vagyok a quincyk gyöngye és mintapéldánya, azonban fenntartom magamnak a jogot arra, hogy ugyanúgy bánjanak velem is, mint mindenki mással. De nyugodtan lehet szólni, ha tévedek.*
- Pontosan ahogy Touma-kun mondja, már megyünk is...
*Unokaöcsém jelzésére éppen készülök elindulni az eddigi eseményekkel teljesen ellentétes irányba, mozdulatom azonban túl késeinek bizonyul. Egyrészt azt sem tartom túl valószínűnek, hogy a két shinigami lány szó nélkül elengedne minket (nem mintha kinézném belőlük annak a bizonyos múltbéli vérengzésnek a folytatni akarását, de hát nem lehetünk elég éberek; egyébként se tartom valószínűnek azt, hogy hagynának utunkra menni, miután halandó létünkre társalogtunk velük, ami, valljuk be, nem lehet túl gyakori eset a praxisukban), másrészt pedig még én is megérzem az újra megjelenő reiatsu-t. Ami történetesen egy beszélő (!) plüssnyúltól (!!) származik... Vagyis leginkább egy nyúlnak tudnám betippelni a nem túl bizalomgerjesztően csipogó játékot, meg egyébként is, egy ilyen kis textilfigura ne beszéljen ilyen hangnemben, ha egy mód van rá. Bár kétségtelenül megnyerőbb a stílusa, mint Raidené - talán ezért is követi a teljes csapat egyöntetűen.*
- Nem, egyáltalán nem jó ötlet, Touma-kun, de ha egyszer ilyen lehengerlő a modora...
*Súgom rokonomnak lemondóan, ahogy mellette kullogok. Igyekszem minél jobban útvonalunkra figyelni menet közben, bár egyre inkább azt hiszem, nem lesz szükségünk rá... A zsákutca falán lévő feliraton sem tudok egy épkézláb szót sem kiolvasni, egy káosz az egész írás - elvégre ki hallott már olyat, hogy keverjék a latinbetűs írást a cirillel, a rovásírásokkal, a kanjikkal és mindenféle egyéb jelekkel? Ezzel szemben azonban mintha néhány német és angol szót sikerülne kibogarásznom, de valószínűbbnek tartom, hogy mindez csak képzeletem játéka volt, és csak túlmagyaráztam az egészet... Amikor is egy újabb örvény jelenik meg, egyetlen utunk pedig egyenesen előre vezet, bele ebbe a bizarr átjáróba, mely túlságosan is hasonlít ahhoz, ami elnyelte a többieket nem túl régen. A belépést és zuhanást követő percek azonban egy az egyben kiesnek az ájulásnak köszönhetően - amire igazán felhívhatta volna figyelmünket előzetesen az a csipogó lény, hogy legalább készülhessünk rá.
A környezet ez alatt az idő alatt viszont jelentősen megváltozik, többek közt egy tekintélyes méretű sziklakapu jelenik meg nem is olyan messze. Hamarosan azt is megtudjuk, hogy a plüss "mestere" azon a bejáraton túl van. De vajon miből gondolja, hogy egyáltalán találkozni akarunk a szóban forgó emberrel? Ráadásul csak egy újabb feladat megoldása után, amihez szintén egyáltalán nem fűlik a fogam.*
- Szerintem a Nagyképű Agresszor találóbb becenév lenne...
*Jegyzem meg átlagos hangerővel, majd Touma-kun bemutató szavaira csak bólogatok egy sort, és inkább a feladvánnyal kezdek foglalkozni. Matekfeladat... Nem vagyok túl jó adott tantárgyból, de azért megpróbálkozom mégis vele, miután kaptam egy tollat és papírlapot rokonomtól. Percekig írom a képleteket és hasonlókat, ami éppen eszembe jut régebbi tanulmányaimból (időnként hümmögve kicsit, amikor éppen egy adott gondolatmenet végére érek), és meglepő módon egész gyorsan is haladok vele - egészen addig, amíg unokatestvérem el nem készül saját megfejtésével. Én pedig bízok képességeiben annyira, hogy nem folytatom számolásomat, hanem az ő számait helyettesítem be gondolatban a feladatba...*
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te30150/45000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyVas. Aug. 14, 2011 6:36 am

Nos, a helyzet az, hogy hiába szerettem volna a gillian irányába bökni, már nem volt hova, ugyanis a menos felszívódott. Ez néhány pillanatra elég komoly zavart okozott a fejemben, ami alatt úgy lefagytam, mint egy számítógép, de az újraindítást követően valamelyest helyreállt a lelki békém. Legfeljebb Saki-chan nézhetett hülyének, hogy a nagy semmire mutogatok ^^\" Kissé tanácstalanul sodródtam oda a tisztemet követve a csapatnyi quincyhez, ugyanis ezzel tulajdonképpen véget is ért a missziónk, szóval akár mehettünk is volna haza. Ám mielőtt felvethettem volna ezt a kézenfekvő ötletet, furcsa, ismerős, és nem utolsó sorban erős lélekenergia üti meg a... azt az érzékemet, ami amúgy elég gyengén működik, szóval a többiek talán még erősebbnek is érzik, mint én.
- Ez a barátotok mindig ilyen modortalan? :/
Súgtam oda a zöld hajú férfinak, miközben a reiatsu irányába haladva elléptem mellette, kezem pedig az időközben elzárt katanám markolatára csúszott. Saki-chan szerencsére tudta, mi a dolga, talán még jobban is mint én, hiszen őt valószínűleg nem kavarták össze az eddigi események köszönhetően annak az egyszerű ténynek, hogy nem volt itt scratch A fényjelenség, melyre figyelmes lettem, hamarosan alakot öltött és egy apró golyóbissá formálódott. A körülmények óvatossá tettek, így hiába az volt az első gondolatom, hogy ki hagyhatta szét egy sikátorban a játékait, mégsem fordítottam el a tekintetem, és ennek meg is lett az eredménye. Így nem ijesztett halálra amikor megszólalt >.> Nem tudom, az arcokat végignézve talán egyedül engem nem lepett meg, hogy egy plüssnyúl tud beszélni, legfeljebb eleinte, amíg eszembe nem jutott, hogy mintha már hallottam volna ilyesmiről. Csak már nem tudom hol... Mindegy is, a mondandója volt a fontos, mert abból kiderült, hogy az egész fekete lyukas ügy mögött ő állt, és ez nem tette számomra szimpatikussá... Más kérdés, hogy tőlem aztán történhet azokkal az anyaszomorítókkal bármi, csak azért mégis... nem mehettem úgy vissza Seireiteibe, hogy eltűntek, amikor tudtam hogy mi történt velük. Vagyis sejtettem.
- 'ttaku, pedig jó lett volna gyorsan hazamenni...
Sóhajtottam fel, és kelletlenül követtem a kis lényt a többiekkel együtt, a csipogó hang kétségtelenül segített nem eltévedni a sötét sikátorban, bár valakinek a sarkára állandóan ráléptem, az alkata alapján talán pont Dulifuli volt az. Nem győztem bocsánatot kérni, bár igazán szedhette volna jobban a lábát :/ A sikátor végén valamelyest világosabb volt már hál'istennek, így némi hunyorgással felfigyelhettem a falon lévő jelekre is. Csak logikát nem tudtam bennük felfedezni, így voltaképpen olyan volt, mintha észre se vettem volna őket. Viszont így megint megúsztam egy kiadós ijedelmet, azt amelyik az újabb fényjelenség és a látszólagos átjáró megnyílásával járt. Hiába nem volt sok gusztusom belépni ebbe a valamibe, mégis muszáj volt, így az orromat befogva meg is tettem.

Valami keményen feküdtem, amikor magamhoz tértem, így rövid úton kizártam azt, hogy otthon vagyok. Félálomban tápászkodtam fel, de... a tisztem hangja csak felébresztett, és gyorsan jeleztem is a hangommal, hogy hol vagyok. Nem tudom hová kerültünk, de biztosan eltelt néhány óra abból kiindulva, hogy alkonyodott.
- Sakai Kotomi vagyok, a 2. osztag hadnagya. Szólítsatok nyugodtan Kotominak. Mellesleg azt rögtön leszögezném, hogy hiába vagytok quincyk, ez nem jelenti azt, hogy ellenségemnek tekintenélek titeket, szóval nem kell tartanotok tőlem.
Mutatkoztam be barátságosan mosolyogva, miután ismét összegyűlt a társaság. Dulifulit látva nem voltam benne biztos, hogy végig meg is fogom tudni ezt a hangnemet, eléggé irritált a stílusa, kicsit beképzeltnek és alpárinak is tűnt. A szőke srác viszont azzal hívta fel magára a figyelmem, hogy a szokottnál tovább nézett engem bemutatkozás után, kíváncsi lettem miért. Volt tippem persze szemöldökrángatás
- Tán valami baj van, Touma-yan?
Kérdeztem rá azért, hátha tévedek, bár volt egy olyan érzésem, hogy hárítani fog. Mindenesetre ismét a nyuszi kérte a figyelmünket, és hamarosan egy meglehetősen rémisztő feladat elé állított minket, legalábbis én menekülök mindenhonnan, ahol ennyi szám szerepel egy rejtvényben o.O Inkább a "játékmester" személye foglalkoztatott, na meg a célja - volt egy olyan érzésem, hogy mire találkozunk vele személyesen is, addigra legszívesebben egy asztalba törném bele a fejét... Azért én is ránéztem a feladatra, ha már ott volt, bár nem sokat reméltem egészen addig, amíg meg nem láttam valamit Surprised
- Ó, hát ez egyszerű Surprised Ha az ötödik és a harmadik szám összege 14, a második és a negyedik összege pedig tíz, akkor az első szám nem lehet más, csak a hat. Innen kiindulva a második számnak... ööö... három és félnek kell lennie, vagyis a harmadik az... hat és fél... Miért nincsen ezen a bigyón tizedespont, ha törtek vannak a megoldásban??
Kezdtem el hadarni egyre csökkenő lendülettel, majd az utolsó mondatomat értetlenségemben már persze ingerülten felcsattanva intéztem Plum felé >.> Valahol belekavarodtam, de hol? scratch Újra megnézve a feladványt persze leesett, hogy hol hibáztam, én meg a fejemet foglalva jajveszékeltem egyet a bénaságomon. Hát, csúnyán beégtem asszem, jobb, ha inkább feladom és a matekzsenikre bízom magam T_T Touma-yanra pillantok, aki halált megvető bátorsággal lép oda a szerkenytyűhöz, és lélegzetemet visszafojtva figyeltem, ahogy magabiztosan elkezdi beütni a számsort.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 6:45 am

Válaszotok helyes, így amint beütitek a megfelelő számkombinációt, a hatalmas kapu máris feltárul előttetek hatalmas robajjal, porfelhő kavarva. A nyúlnak álcázott szőrgombolyag boldogan ugrálva és csipogva jelzi tetszését. Valószínűleg nem hitte volna, hogy képesek vagytok megoldani a feladványt egyedül, segítségkérés nélkül, hiszen ez akár az életébe is kerülhetett volna.
Első állomásotok egy teljesen kihalt, sötét terület, ahol néhány elkorhadt, vagy épp elszenesedett fán, és pár sziklán kívül nem sokat láthattok. Első ránézésre akár azt is mondhatnátok, hogy nem régiben tört ki egy vulkán, hiszen pont úgy néz ki a hely egy vulkánkitörés áldozatává vált volna. Ha felpillantotok az égboltra, rájöhettek, hogy körülbelül semmit se láttok, csupán a hatalmas, feketén gomolygó felhőket, így még tájékozódási pontotok se lehet, hiszen talán a sarkcsillag még talán segíthetett volna, ha valamelyikőtök jól tájékozódik a csillagok segítségével. Azonban mivel az eget hamufelhő borítja, így nem sok esélyetek van rá, hogy bármi segítség is érkezzen fentről. Csak arra tudtok menni, amerre épp gondoljátok.
- Vázolom a helyzetünket… meg a feladatot is, ha nagyon muszáj. Ez a hely az egyik legveszélyesebb, hiszen sose lehet tudni, hogy mikor csap fel a földből a forró gőz, vagy egy kevés magma. Elég instabil a hely, szóval egy rossz mozdulat, és a föld darabokra hullik alattatok, és a mélybe zuhantok. – mondta el, hogy mik is lehetnek óvatlanságotok következményei. Innentől nagyon figyeljetek a lábatokra, hiszen ha nem vigyáztok, könnyedén megeshet, hogy a forró láva szénné éget titeket, vagy épp társaitokat. Tehát csak óvatosan lépkedni, emberek!
Plum csipogós ugrálásával vette át ismét a csapat vezetését, hiszen ő azért mégiscsak jobban ismeri a helyet, mint ti. Amíg a pusztában sétáltok, feltűnhet, hogy igencsak meleg van, ami nagy valószínűséggel a forró láva miatt van, ráadásul beljebb haladva igencsak erős bűz csapja meg orrotokat. Aki jártas a kémiában, vagy tapasztal már vulkánkitörést, rájöhet a szag alapján, hogy bizony elég nagy mennyiségű kénről van szó.
Némi séta után végül megpillantjátok a következő kaput. Azonban minél közelebb értek, annál hangosabb robaj üti meg a fületeket. Ha valaki hátra pillant, talán még épp időben észre veheti, hogy a hely lassacskán kezd darabjaira hullani, s egyre közelebb ér felétek az émelyítő sötétség. Útközben – csak hogy növeljük a feszültséget – Touma alatt lassacskán repedezni kezd a talaj, majd el is tűnik alóla. Ha bármelyikőtöknek is elég jó a reflexe, még képes lehet elkapni, és megakadályozni, hogy a mélybe zuhanjon, és akár fel is húzhatjátok, a szakadék széléről, ha nem túl nagy kérés. Eközben persze folyamatosan közeledik felétek a mindent elnyelő sötétség.
- Gyorsan! Valakinek muszáj megoldania a feladatot! – kiáltja Plum, miközben gyorsan a kapu felé ugrándozik abban reménykedve, hogy valaki követi őt.
A feladat nagyon egyszerű. A falon tátong egy kisebb rés, amit valamiféleképp használni kell. A rés éppen akkora, hogy egy normál méretű emberi kéz beférjen, tehát ebből adódik, hogy valószínűleg ezt kell behelyezni a lyukba. A kérdés már csak az, hogy ki lesz olyan bátor, hogy ezt megtegye… Hiszen nem lehet tudni a következményeket. Lehet, hogy megmenekültök, de az is lehet, hogy ez a valaki még nagyobb bajt hoz a fejetekre. Surprised
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te30900/45000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (30900/45000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyVas. Szept. 04, 2011 1:28 am

Csupán kedveskedni akartam, és jelezni, nincs bennem rossz szándék Quincy mivoltuk miatt. Ám a kedves beszélgetéskezdeményezés végül nem úgy sült el ahogy azt szerettem volna. Jó igaz, hogy nem árultam el azonnal a nevem, de csak mert megkeveredtem, ugyanis a hadnagyomnak már bemutatkoztam. A majomember beszólt, a selyemfiú pedig megpróbált lelépni, igaz, hogy legalább tapintatosan.
- Elnézését kérek! – kezdtem bele zavarbajötten, - A nevem Yamasaki Shizuka, shinigami, a 2. osztag 4. tisztje, a névtelen egység parancsnoka. – kis gondolkodás után suttogva tettem hozzá. -… és Karakura Raizer. -
Szerencsére a logikai feladat megoldásában számíthattunk a szőke hercegre, akiről kiderült hogy Touma a keresztneve. Bár nem árult el semmilyen rangot vagy egyéb információt, ránézésre mégis valami gazdag fickónak tűnik. Sőt, tovább megyek, egész szimpatikusnak találom.
Több időm nem marad az efféle rangsorolásra és elmélkedésre, pedig szívesen szólnám le magamban azt a majomembert, de sajnos nem kolbászból van a kerítés. Az óriási kapu feltűnését a hadnagyom mögül néztem khmm… mármint hallgattam végig, mivel túl égőnek találtam volna kinézni a válla fölött. A következő hang, mely megüti a fülem Plum-chan csipogója, melytől egy kicsit megnyugszok és végre kikukucskálok Kotomi fukutaichou mögül.
- Van egy olyan érzésem, hogy kénytelenek leszünk belépni azon a kapun…- szólalok meg, valójában csak hangosan gondolkodok.
~ Idióta, milyen képet mutatsz te Soul Societyről? Sőt tovább megyek, az osztagodról?! Nem csodálnám, ha Kotomi fukutaichou ezért a fejedet venné… Gondolod, megtenné?~ Rémült arcom, melyet Kotomi fukutaichou felé fordítok, mindent elárul a gondolataimról. Remélem senki sem szól semmit, és némán folytatjuk az utunkat át a kapun. Enyhén még él bennem a remény, hogy egy jobb helyen kötünk ki mint ahol voltunk, de ahogy átérünk rá kell jönnöm, a remény is meghalt már.
Egy kopár, barátságtalan síkságon kötünk ki, fák csak ímmel-ámmal találhatók és azok is már szárazak, korhadtak. Úgy érzem magam, mintha egy horrorfilm szereplője lennék. Terméketlen föld, sötétség… Él itt egyáltalán valaki? Vagy inkább valami? Lehetséges, hogy egyszer régen egy szép hely volt, de egy vulkánkitörés következtében ilyenné vált? Az égen sem repül egy madár sem. Még egy árválkodó bogarat sem látok semerre.
- Kiráz a hideg ettől a helytől. Kotomi fukutaichou nem fordulhatnánk vissza? – A kérdésemre nem jön válasz. Elméláztam volna? Ijedten nézek körbe, a többiek már nagyon előttem járnak. Utánuk szaladok és kisvártatva sikerül is őket beérnem, pont mikor Plum-chan beszélni kezd. Sajnos a mondandója cseppet sem nyugtat meg, sőt inkább még idegesebb leszek. Egyre közelebb lépkedek a többiekhez, nehogy rossz helyre lépjek.
Ahogy egyre beljebb merészkedünk, a forróság kezd elviselhetetlenné válni számomra. Legyezgetem magam a kezemmel, de ez vajmi kevésnek bizonyul. Kicsit később, mikor már hozzászokok a hőséghez, bűz csapja meg az orrom. Nemtetszésem egy hangos „tch” hanggal adom a többiek tudtára, de inkább nem mondok semmit. Abból általában csak rossz sül el.
~ Uram isten! Olyan büdös van, mintha egy marhacsorda kövezte volna ki az utunkat! ~ Méltatlankodik Ribbon-chan és fogadni mernék, hogy a kezét az orra elé teszi…
Ez a kis séta, úgy tűnik mintha egy maratoni túra lenne, de megvan a haszna. A távolban kirajzolódó kapu is ezt bizonyítja. A meleg és a bűz után újabb akadállyal kell megküzdenünk. A fülbántó hang egyre-egyre hangosabbá válik, s egy idő után márt a saját gondolataimat sem hallom. Megőrülök! A falnak tudnék menni, a fejem is kezd belefájdulni!!
Ahogy így idegeskedek ismét a hátsó vonalba kerülők, Toumáék mögött kullogok tovább, és ösztöneim azt súgják, a legjobb lenne elkezdeni futni a kapu felé. Kisvártatva rájövök mi okozta ezt a rossz érzést, ugyanis a hely szép lassan kezd elemeire hullani. Mintha ez nem lenne elég, még a leghátsó sorban is ténfergek.
Az előttem lévők lába alatt ropogó hangot hallok, mely ismét gyanakvással tölt el. A legjobb lenne rágyorsítanom. Meg is kezdem az előzési akciót, mikor követlen előttem siető Selyemfiú alatt beszakad a föld. Sajnos megállni a lyuk előtt már nem tudok, a nagy lendület miatt, ezért szökkenek egyet és megpróbálok átjutni a másik oldalra. A mélybe tekintek, de nem látom a lyuk alját és egy pillanatra megtorpanok a levegőben – legalábbis így érzem – Nem hagyhatom lezuhanni!
~ Jesszus! Hagyd a fenébe! Különben is, csak egy egyszerű Quincy! Nem! ~ Hirtelen semmi jobb nem jut eszembe, csak egy bizonyos kidou, melyet még röptömben aktiválok.
- Bakudou 04: Hainawa! – A sárgás kötelet könnyedén tudom irányítani, hisz hasonlít a shikaiomra. Egy pillanat alatt rátekerem a fiúra, ám a végét nem engedem el. Amint földet érek a másik oldalon, rögtön megrántom a kötelet magam felé. Könnyed mozdulattal kirántom a mélyből, majd gyorsan elkapom, nehogy beüsse magát.
- Jól vagy?- kérdezem aggódva, miközben leteszem a földre és hatástalanítom a bakudoumat.
Nincs több idő a csevegésre, a sötétség ez miatt az akció miatt még jobban beért mindünket. Plum-chan pedig most áll neki feladatot kiosztani! Hát mit ne mondjak, időzíteni tudni kell… Ráadásul nem is mondja el a feladatot.
Végre elérkezünk a kapu elé, amely nem nyílik, mivel még meg kell tennünk valamit. A falon egy kéz méretű rést fedezünk fel, de semmi sincs ráírva, nincs biztosíték rá, hogy nem fogja levágni annak a kezét aki be meri tenni.
Körbe nézek, kiben lakozik annyi bátorság, hogy megtegye. A szemem megakad a Majomemberen, akinek eddig igen nagy volt a szája és különben sem színpatikus.
~ Itt az ideje, hogy megmutasd hogy mennyire vagy férfi…~ hátrébb lépek a lyuktól, és türelmetlenül nézek hátra a sötétségbe, amely már a sarkunkban van.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te3000/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyKedd Szept. 06, 2011 11:23 pm

Mindig is utáltam quincy lenni és még csak nem is tagadom azt, hogy egyáltalán nem tartom magam alkalmasnak egy efféle… hogy is mondják? Felelősség? Na mindegy, szóval az. Nem nekem való, én a csendes életet preferálom, kényelmes otthon, jól fizető állás, hírességek, rivaldafény, kifutó, meg ilyesmik, nem pedig az állandó hajszolást, amit ez az egész hollow-ölősdi meg plüssnyúlkergetősdi ad. Mindezek ellenére kifejezetten elégedett, sőt, büszke vagyok magamra, amiért most az egyszer, végre van valami hasznom is. Elsőként jövök rá a megoldásra, bár kétségtelen, hogy némi idővel Kouta-kun is megtalálta volna a titok nyitját. Pedig igazán nem volt nehéz. Annak idején az egyetemen folyton keresztrejtvények fejtegetésével töltöttem az időt, ha éppen untam magam az órán, mert épp nem volt kedvemre való a téma, matekból pedig mindig is jó voltam, csupán a divat világa jobban vonzott, mint mondjuk a mérnöki. S miután felvettek a divatakadémiára, már nem volt érvényben jelentkezésem a mérnökibe, ezt pedig a mai napig sem bánom.
- Öhm… – pillantok csodálkozva a kisasszonyra. Igazán aggaszt, hogy mind a két shinigami ilyen karakán, pedig mi igazán nem szolgáltunk rá erre a hangvételre. Olyan ridegnek tűnnek mind a ketten, vagy nem is tudom… De legalább nem akarnak minket kinyírni vagy mi. Azt hiszem, fogom én még emlegetni a mai nap során, hogy Kouta-kunnal már réges-rég visszavonultunk, és nem igazán foglalkozunk a quincységgel. Biztos, ami biztos. S ami Raident illeti… Nos, bármennyire is gyűlölöm, talán még se lenne szívem végignézni, ahogyan kinyírják. Tény, hogy börtönben, de minimum a pszichiátrián a helye, de nem fogok egész életemben azon keseregni, hogy azért ölték meg a shinigamik, mert hagytam nekik. Ettől bűnei még megbocsájthatatlanok, s egyáltalán örülhet, hogy hajlandó vagyok ránézni a megmaradt, fél szememmel. Sajnos nem vagyok elég kegyetlen. Még egy csótányt sincs szívem eltaposni, igaz, egy csótány élete többet ér, mint Raidené. Na meg koszos lesz tőle a cipőm talpa, úgyhogy megelégszek azzal, hogy a szoba másik végébe rohanok, ha meglátok egyet, s idegbeteg fejjel tárcsázom a rovarirtókat.
- Csak ismerős a neve… A húgom lakótársának a volt barátnőjét is Sakai-nak hívták. Persze biztos elég népszerű név itt Japánban, vagy mi. ^^’ – magyarázom el a Kotomi nevű lánynak megválaszolva ezzel a kérdését. Bár szívesen megjegyezném, hogy tartózkodjon a nevem elyanosításától, ugyanis számomra elég kínos nevem efféle eltorzítása, de nem akarom kihúzni a gyufát a shinigamiknál, így is van elég bajom. Hiába, na… ijesztőek! O.O Körülbelül az jut róluk eszembe, amikor egy háborús film forgatására voltam hivatalos, még régen, gyakornokként, s segédkeztem a szereplők kosztümeinek összeállításában. Némelyik szereplő csak úgy heccből olyan katonásan beszélgetett még velünk is, az a sok rangsorolás meg minden, eléggé belekavarodott a fejem. Igaz, akkoriban még alig voltam tizenkilenc éves, de azért na. :/ És még csak rákontrázni sem tudok, hiszen nálunk, quincyknél nincsenek külön rangok, legfeljebb néhány tapasztalt öreg, akik okítják a fiatalokat, és ennyi. Elméletileg senki se több vagy kevesebb a másiknál, még ha ezt Mr. Tapló nem is fogja fel, mindenki egyenrangú. Hajh, maradtam volna a szabadság államában… Mennyivel jobban éreztem ott magam!
Személy szerint igazat adok a Shizuka nevű shinigaminak; szívesen visszafordulnék én magam is, miután a helyes megoldás megadása után meglátom, hol kéne végigsétálnunk. Hiába fejtettem meg én a rejtvényt, kínos mosolyom s merev testtartásom elárulja, hogy mennyire feszült vagyok. Így hát a sor legvégén kullogok szorosan Kouta-kun mellett remélve, hogy nem fog betámadni minket valami lávaszörny, amiket a tizenévesek kedvelt számítógépesek játékaiban lehet látni. Fejem csak még sápadtabbá válik, miközben az átkozott plüssnyúl is vázolja nekünk a helyzetet. Szívesen beledobnám a lávába, akkor legalább tőle megszabadulhatnánk, ám bízok benne, hogy talán útmutatásával még hasznos lehet, na meg… nem igazán van kedvem csak emiatt előrerohanni. Igaz, ezt a döntésemet hamarosan megbánom; alig veszem észre, hogy kezd kicsúszni a lábam alól a talaj, s hamarosan már két kézzel kapaszkodva próbálok nem leesni az alattam lévő lávafolyamba.
- Kouta-kun… Valaki! – kiáltom, szívem szerint hozzátéve, hogy ezer dolláros vásárlási utalványt kap a megmentő, amit a Szivárvány Plázában válthat be, ám a hirtelen jött ijedtségtől a hangom is elmegy, még sikoltozni se nagyon tudok. Ciki, de ez van… Az utolsó szót már így is nyöszörögve tudom csak kimondani, a sokknak köszönhetően pedig szemeim lassan lehunyódnak, fejem pedig valamiért nehéz lesz. Talán egy placcsanás, amit még meghallok, az egyik lábam meg a hőség ellenére furcsán hideg lesz. De hogy mitől?
A következő képsorok teljesen kimennek a fejemből. Nem szégyen az ájulás, talán csak egy kicsit. Miután a szemeim kinyitom, annak is örülök egyáltalán, hogy nem haltam meg, s a kellemes „jól vagy” kérdésnek ugyan időre van szüksége, mire megértem, de végül csak képes vagyok válaszolni.
- Ühüm… köszönöm… – hümmögöm, s nyitom ki a szemem kábán.
Egy ideig még nem igazán fogom fel, mi történt, egészen addig, amíg meg nem pillantom a saját zoknimat a jobb lábamon. Arcom még sápadtabbá válik, s nem is igazán foglalkozva a helyzettel kezdem meg sopánkodásom és óbégtásom a potom 700 dolláros bőrcipőm elvesztése miatt – ugyanis az a magmába pottyant. Az egyik kedvenc darabom volt, amiért igen csak megfizettem… Mégis miben megyek én legközelebb divatbemutatóra?
Vissza az elejére Go down
You Raiden
Quincy
Quincy
You Raiden

Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 48
Age : 41
Tartózkodási hely : Házam || Diliházban Kanade miatt
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te7500/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (7500/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptySzomb. Okt. 08, 2011 3:21 am

Kouta igazán kedves megjegyzésére már inkább válaszolni se válaszolok. Nem méltó arra, hogy megtegyem, hiszen ki ő, hogy rajtam gúnyolódjon? Egy kézlendítéssel feltörölném vele a padlót. Bár igaz, hogy akkor én lennék megint az első számú közellenség, akinek vérét kell venni a sátáni tettért. De most őszintén… ki nem szarja le? Legalább egyel kevesebb olyan idióta fog rohangálni a világban, aki quincynek meri magát nevezni. Meg hát itt van a másik okos tojás is, a kedves Torma-kun, aki igen zseniális észjárásával sikerült minket szó szerint a pokolba küldenie. Bár valószínűleg jobban jártunk, mintha az a Kotomi nevezetű csaj oldotta volna meg a feladványt. Ki tudja mik történtek volna, ha azt a csodálatosan szép megoldást villogtatja meg annak az idióta Mesternek, vagy kinek. Lehet egyenként pottyantott volna az zseniális eszünkre néhány szikla tömböt, vagy felrobbantotta volna a szőrpamacsot. Egyik se lett volna épp a legkellemesebb. Már csak azért se, mert nem tudhattuk, hogy pontosan mekkora is lehet a hatótávolsága a robbantásnak, így nem biztos, hogy eltudtunk volna a legmegfelelőbb időben, a legmegfelelőbb távolságra hirenkyakuzni, meg shunpozni. Jesszus, mennyit tudok ilyenekről pofázni… Fészpalm A lényeg, hogy kinyílt a kapu, hála Torma zseniális megfejtésének, így beléphettünk a cseppet sem barátságos következő szintre. Az egész hely úgy nézett ki, mintha nem is olyan rég egy vulkán tört volna ki.

Óvatosan lépdelek az igen instabilnak tűnő földön. Ki tudja, mikor találom magam szembe egy gőz oszloppal. Vagy ami még rosszabb… ki tudja, mikor adja ki magából a felgyülemlett gőzt az a rés. O.o Lehet akkor, amikor épp áthaladok felette... Tuti ropogósra sütné a féltett férfiasságom, és aztán én lehetnék az első, akit hátra hagynak. Na, ilyen biztos nem fog előfordulni…
A bűz, ami valószínűleg kén lehet elég erősen érezteti velünk jelenlétét. Valahogy sose volt vágyálmom egy ilyen helyre eljutni, és most mégis itt vagyok. Remek… Ennyi erővel hozhattam volna egy csirkét, és megsütöttük volna a magmában, hogy legyen néhány kellemesen eltöltött percünk a földi pokolban. Mellesleg jut eszembe… Mi van, ha nem is a Földön vagyunk, hanem elrabolt minket egy földön kívüli. Nem akarok E.T-vel találkozni… O.o Gyerekkoromban frankón frászt kaptam tőle, meg a világító ujjától. De ezt azért nem kell szétkürtölni országnak, világnak, hogy a nagy és hatalmas You Raiden retteg a nyomoronc E.T.-től Neutral Tiszta szánalmas…
Ráadásul nem hogy büdös van, de még szét is kezd esni az egész hely. A sötétség egyre közelebb ér, ahogy mi is közeledünk a következő kapuhoz, azonban ekkor történik valami… Torma majdnem teljes sikerrel zuhan bele egy lávával teli gödörbe. Egyrészt kicsit örültem volna neki, másrészt mentem volna megmenteni, mert jó… nem tartom arra méltónak, hogy quincynek vallja magát, és emiatt meg is fojtanám, de azért mégiscsak a társam, és azt hiszem, tartozok neki ennyivel. Azonban szerencsére nem kell hőst játszanom, hiszen az egyik shinigami megmenti az életét. Halvány, gúnyos mosollyal mérem végig az immár megmentett Tormát, mikor megakad a szemem az egyik lábán, na meg egy igen poénos dolgon is sikerül fennakadnom. Szerencsétlen kölyök olyan béna, hogy a nagy pánikolás és mentőakció közben sikeresen elhagyta fél pár cipőjét. Valahogy nagyon nehezemre esik megállni röhögés nélkül a dolgot, így hangosan felnevetve adom tudtára, mennyire gáznak találom a kinézetét. Na nem mintha úgy általában nem festene tök bénán a srác, de akkor is… Így még totál röhejesnek is fest, azzal a fél pár cipőjével.
A sötétség egyre jobban közeledett, és még közelebb került hozzánk, hála Szöszkének, aki bénázott egy sort.
- Na gyere, te gyászhuszár, ha nem akarsz a sötétségben eltűnni! – kapom fel vállamra még mindig vigyorogva a pillekönnyűnek bizonyult Tormát, és indulok meg a kapu felé, ami remélhetőleg ki is nyílik még időben. Én tuti bele nem nyúlok abba az izébe, ha esetleg arra van fenntartva… Majd Kouta, vagy valamelyik csaj megteszi, de én most egyelőre le vagyok foglalva a feltűnően csendes sráccal a vállamon. Neutral
- Lenne valamelyikőtök olyan drága, hogy tesz azért, hogy tovább is jussunk? – kérdem kicsit sürgetve a társaságot. Semmi kedvem a végtelen sötétségbe veszni ennyi őstulokkal a társaságomban. Bár tény, hogy az ősz hajú csaj egész szimpi, bár az esze nem igazán ragadott meg… Neutral
Vissza az elejére Go down
Mori Kouta
Quincy
Quincy
Mori Kouta

Férfi
Libra Rooster
Hozzászólások száma : 25
Age : 42
Registration date : 2010. Jan. 18.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te5500/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (5500/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyPént. Jan. 20, 2012 9:21 am

- Nem, nem mindig, csak amikor kinyitja a száját... És, kisasszony, ne titulálja a barátomnak, ezt személyes sértésnek veszem ^^"
*Válaszolok sóhajtva a shinigami lány kérdésére, majd igyekszem a továbbiakban ignorálni Raiden-kun méregzsákoskodását. Azzal ugyan senkinek nem lesz jobb, ha ilyen látványosan kivonja magát a dolgok alól, de ha neki ez jól esik, hát tegye... Legalább nem idegel feleslegesen.
Touma-kun válasza természetesen helyes, a kinyíló ajtó pedig rövidesen feltárja előttünk az út folytatását, ami... hát... minden, csak nem éppen bizalomgerjesztő. Egyrészt nagyon is sötét van (alig látok valamit), ezt pedig még tetézi az orrfacsaró bűz - nem kémiatanár vagyok ugyan, de annyit tudok és biztosra veszem, hogy itt a közelben valahol, valamikor vulkánkitörés lehetett. És nem túl régen. Másrészt eszméletlenül kipusztult az egész terület, mintha valami kiirtott volna mindent. A csipogó plüssjószág szavai sem kecsegtetnek sok jóval; úgy vélem, ideje minél gyorsabban túllenni ezen a feladaton. Így is roppantul megnyugtató, hogy akár egy csúnya nézéstől beszakadhat alattunk a föld... No mindegy, inkább szó nélkül, lélegzetemet visszafojtva kezdem el követni a plüssállatot, a lehető legóvatosabban lépkedve nyomában. Egészen addig, amíg...*
- Touma-kuuun!
*Kiáltok fel, amint egy pillanatra hátrafordulok, hova tűnt kedvenc unokaöcsém mellőlem. Utólag mondjuk azt kívánom, bárcsak ne lennék szemtanúja az eseményeknek; a beszakadó talaj, Touma-kun kiáltása és lezuhanása eléggé lesokkol a következő percekre. A lábam földbe gyökerezik teljesen, hiába akarok, nem tudok a segítségére sietni, túl messze vagyunk egymástól... Szerencsére az egyik halálisten-lány idejében reagál: egy gyors mozdulattal és varázskötéllel - azt hiszem, kidou-nak hívják ezeket a technikákat - szó szerint kihúzza a csávából rokonomat. Hihetetlen kő gördül le szívemről a pillanatban, mihelyst eljut tudatomig ez a jelenet és agyam feldolgozza a látványt... Fel sem tűnik, sőt, az igazat megvallva nem is érdekel a nyomunkban loholó sötétség, mely mindjárt utoléri a csapatot, és akkor aztán tényleg mindegy lesz nekünk; a lényeg, hogy unokafivérem életben maradt és bár elájult, érzem, hogy biztonságban van. Már amennyire egy ilyen helyen bárki is biztonságban lehet... Sőt, még az udvariatlanság királya is segít neki: a vállánál fogva támogatja! Ugyan nem bocsátottam még meg a múltban elkövetett mindenféle válogatott szemétségeit egy jótett miatt, azonban arcom megenyhül és megkönnyebbült mosollyal "köszönöm meg" segítségét, egy fejbiccentéssel kísérve a mozdulatot.*
- Jól van már, jól van, majd én elvállalom a feladatot...
*Morgom a sürgetésre reagálva, és teszek pár lépést előre, hogy szemrevételezzem a fal repedését. Elvégre nem hagyhatom, hogy valamelyik kisasszony áldozza fel magát esetlegesen, Touma-kun minden bizonnyal nem tért még teljesen magához (valami hétszáz dollárt és egy cipőt sirat az utóbbi percekben, biztos enyhe agyrázkódása lett szegénynek) meg egyébként is ő oldotta meg az előző feladatot is, Raiden meg jelenleg rokonomat támogatja, nem várhatom el tőle, hogy a fél kezét még ezen kívül máshol használja. Egyébként is, a három jelenlévő quincy közül, nincs mit tagadni, messze ő használja legjobban az íjat, ami ugyebár kétkezes fegyver. Amúgy sem hiszem, hogy sok vesztenivalóm lenne: nincs szükségem mindkét végtagomra, ezen kívül valaki csak ismer megfelelő gyógyító technikát, ha neadjisten elveszteném kezemet. Bár kétségkívül előnyös lenne egy ilyen sérülés: gondoljunk csak bele, mennyi ideig lehetnék táppénzen miatta, távol az osztályok zajától! De egyelőre nem is akarok ilyesmiken agyalni; fő a pozitív szemlélet - ennek jegyében mélyet sóhajtva, szemeimet lecsukva csúsztatom bal kezemet a nyílásba. Aztán majd meglátjuk, mi történik.*
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te30150/45000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:32 am

Némi megkönnyebbülést jelentett a kapu kinyílása, legalább egy akadályon túljutottunk. Saki-chanra kicsit értetlenül pislogtam ahogy elbújt mögém, rémült tekintete nem volt valami bizalomgerjesztő, ahogy Raiden-kunon kívül a quincyk sem tűntek nagy segítségnek a mentőakció szempontjából. Legyen bármennyire is beképzelt és bunkó a férfi, rajta látszott, hogy nem fél, ellentétben a másik kettővel, akik legszívesebben ketten háromfelé szaladnának :/ Pedig úgy tudtam a quincy harcos faj, de ha még ők nem is, de osztagtársamtól azért elvártam volna, hogy ne ilyen képet fessen.
- Nem hagyom, hogy bajod essen, nyugodj meg! Gyere!
Súgtam oda Saki-channak nyugtató, barátságos hangnemben, majd átöleltem a törzsét és átkísérem a kapun. Meg kell, hogy nyugodjon, máskülönben ebben az ismeretlen környezetben még bajba is kerülhetünk, nekem pedig felelősségem, hogy épen és egészségesen térjünk vissza mi ketten is, meg az emberek is.
- Souka-souka Surprised Valóban nem egy ritka név az enyém, igaz rokonom is él a városban. Bár ő biztos nem lehetett, nem nagyon ismerkedik, sőt :/ Neked van barátnőd? Surprised
Válaszoltam a szőke fiúnak, már csak azért is, hogy a nyugtalan hangulatot oldjam egy kis beszélgetéssel. A kihalt, sötét táj és az érezhetően puha és meleg talaj engem is kissé feszültté, óvatossá tett, hát még akkor, amikor Plum bejelentette, hogy milyen veszélyek is leselkednek ránk. Bosszúsan pillantottam a plüssre, igazán nem volt rá szükség, hogy még rá is ijesszen az amúgy is rémült és bizonytalan csapatra, egyértelműen nekem és Raidennek kellett összetartania a bandát. Közben persze a másik quincy sráctól is bocsánatot kértem az előbbiért, nem tudtam, hogy ennyire rosszban vannak egymással. Még egy faktor, ami aláássa a csapatmunkát :/
- Raiden-kun, remélem látod hogy nem éppen rózsás a helyzetünk. Szükségem van a bátor és férfias oldaladra Wink
Léptem oda a férfi mellé a csapat élére, közben pedig az uniformisom gallérját húzogattam meg egy kicsit, hogy némi friss levegőt juttassak alá. Egyre melegebb volt, és a fekete és hosszúszárú egyenruha nem volt valami kényelmes viselet így :/ Raiden tekintetét elkapva azonban kissé zavartan ébredtem rá, hogy ez a pár szó ezzel a mozdulatsorral együtt kicsit félreérthető volt o.O" Elpirulva kaptam el a fejemet, egyáltalán nem volt szándékomban flörtölni egy akció közepén, ez a pasi amúgy sem az esetem :/ Pfúúú, mi az istent csinálok? :/ Inkább hátranéztem Saki-chan felé, hogy ő rendben van-e, de a megrepedő talaj látványára elkerekedett a szemem. Tétovázás nélkül fordultam meg és ugrottam Touma-yan után, aki alatt éppen összeroppanni készült a föld, de bajtársam gyorsabban reagált nálam, és egy kidou-kötéllel megcsípte a zuhanásba kezdő fiút... és ezzel egyetemben az én célpontomat is eltüntette. A szakadék szélén megcsúszva alattam is beomlott, én pedig csak a lélekjelenlétemnek köszönhettem, hogy el tudtam kapni a sziklák szélét.
- Hoppá...
Jegyeztem meg, miközben lepillantottam az alattam elterülő lávafolyamra. Nem lett volna ildomos beleesni, most mégis csak fél kézzel kapaszkodtam felette. Mielőtt valaki veszélybe sodorta volna magát miattam, némi himbálózás után szereztem annyi momentumot, hogy fel tudjam magam lendíteni. Kissé bárgyún mosolyogva integettem, hogy jól vagyok, semmi bajom, és még a cipőm se veszett el. De lám, ez a Raiden csak nem olyan barom, mint amilyennek tűnt, már azt leszámítva, hogy szerencsétlen jajveszékelő Touma-yant kiröhögte - velem együtt, egyszerűen vicces volt ._. - hiszen a vállára vette a zoknis fiút.
- Szép munka volt, Saki-chan Smile
Mosolyogtam rá a lányra a vállára téve a kezemet, míg Kouta-kun az újabb kapuval foglalatoskodott. Azt hiszem ideje lesz nekem is hasznossá tennem magamat, ha minden igaz még semmi értékelhetőt se csináltam o.O
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyKedd Feb. 28, 2012 12:14 am

Toumát sikerült megmentenetek, valamint Koutának se esett komolyabb baja, mikor kezét a falban lévő résbe helyezte, csupán egy apró szúrást érezhetett tenyere középpontján. Valószínűleg valamiféle tű szúrhatta meg, hiszen mikor kihúzza kezét a lyukból egy apró, pirosló foltot pillanthat meg a kezén.
A felétek haladó feketeség egy pillanatra lelassul, majd megáll, s szinte halljátok, ahogy valahol, a közelben fogaskerekek kezdenek el kattogni. Hirtelen a sötétség ismét megmozdul, majd az eddiginél gyorsabban közeledik felétek, végül elnyel benneteket. Könnyedén érezhetitek, hogy talpatok alól eltűnik a talaj, hiszen mindannyian zuhanni kezdtek, s pár pillanatra érzékszerveitek se működnek. Egymás sikolyát, vagy épp érintését se érezhetitek, valamint időérzéketek is elveszik erre az időszakra, így akár egy örökkévalóságnak is tűnhet, mire végre földet értek.
Egy újabb, esőerdő szerű helyre érkeztek. Szinte érezhető a levegőben, hogy nem sokára szakadó eső várható, s mivel nincs esernyőtök (hacsak nem húztok elő egyet a zsebetekből xD), így keresnetek kell egy helyet, ahol meghúzhatjátok magatokat. Jó félórás séta után találtok is egy apró viskót, amiben éppen elfértek mindannyian, s amint beléptek az eső máris őrült mód szakadni kezd.
Már órák óta szakad az eső, amikor Kouta hirtelen elveszti az eszméletét. Minden bizonnyal néhányatok meg is ijed, ahogy Kouta úgy dől el, mint egy zsák krumpli, hacsak valamelyikőtök időben el nem kapja, hiszen az esés következtében még bármi más egyéb baja is eshet. Eszméletvesztésének köze lehet a nem régiben szerzett apró szúrt sebhez a tenyerén, melyen keresztül lehetséges, hogy valamiféle mérget fecskendeztek belé. Nem kell sokáig aggódnotok, hiszen gyorsan magához tér, ám valami megváltozik nála. Vagyis inkább a nézőpontjában, hiszen mindannyiótak meztelennek látja.
Plum értetlenül nézi a történéseket, hiszen ő nem tudott erről a csapdáról, ám ettől függetlenül előfordulhat, hogy mindannyian, vagy akár egyikőtök neki esik az apró, csipogó plüss nyuszinak, aki hebegve-habogva próbálja kimagyarázni magát:
- Ne-nem tudtam erről a csapdáról, higgyetek nekem. A mester azt mondta, hogy azzal tovább juthatunk, de azt nem mondta, hogy ilyen áron. Na-nagyon sa-sajnálom – magyarázza ijedten, miközben szemeiben könnycseppek csillogását vélhetitek felfedezni.
Az eső lassacskán eláll, így tovább folytathatjátok utatokat. Ha kiléptek a viskóból, észrevehetitek, hogy egy lila színben pompázó ösvény vezet a háztól az erdő mélyébe. Ha követitek, talán végre elérhettek ahhoz a személyhez, akitől a meghívást kaptátok.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 05, 2012 5:05 am

Hahó!

Mivel láthatóan elég inaktívak vagyunk megint a küldiben, így felbontom a sorrendet, vagyis aki szeretne, az írhat.

Ezen kívül felállítok egy időkorlátot. Mindenkinek a topikba küldött utolsó posttól számítva egy hete van arra, hogy reagáljon az eseményekre, különben kimarad az adott körből, és kevesebb jutalmat kap a játék végén!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te30150/45000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyPént. Ápr. 20, 2012 6:10 am

Érezhető volt a feszültség a levegőben, ahogy Kouta-kun belenyúlt a résbe, elvégre a kis közjátéknak köszönhetően kezdett vészesen közel jönni az a sötét nyavalya, amit eddig - én legalábbis - nem éreztem túl fenyegetőnek. Így belenézve nem volt túl bizalomgerjesztő ötlet belekerülni, szóval egy hangyányit én is idegesebben fordultam vissza, hogy lássam, mi a helyzet a továbbhaladásunkkal. Akármi is történt, megtörtént, és a furcsa sötétség végre lelassult, majd megállt közeledni. A kattogó hangok forrását azonban hiába kerestem, nem láttam semmit, akármerre néztem. A fejemet vakarva lélegeztem fel egy kicsit megkönnyebbültebben, és igyekeztem egy biztató mosollyal bátorítani a társaság azon felét, akit nem Raidennek hívtak. Nem mintha megkülönböztetném a férfit, csak úgy éreztem, neki nincs szüksége ilyesmire, ellentétben mondjuk Touma-yannal vagy Saki-channal.
- Akkor most... mi lesz? - pillantottam Plum-chanra kissé tanácstalanul, mert nem igazán akaródzott megnyílni semmiféle kijárat erről a helyről, de aminthogy becsuktam a szám, a szemem sarkából észlelt gyors mozgásra máris riadtan kaptam oda a fejemet. A sötétség újra felénk tartott, ráadásul sokkal gyorsabban, mint eddig, mi pedig csapdába estünk. Hiába próbáltam menekülni, egyik pillanatról a másikra eltűnt az amúgy sem szilárd talaj a lábam alól, és hiába kaptam kapaszkodó után, értelemszerűen nem volt ott semmi, amit megfoghattam volna. Éreztem, hogy zuhanni kezdek, csak azt nem láttam, hová, sőt, pár pillant múlva nemhogy a társaimat vesztettem el szem elől, de olyasmi érzés fogott el, mintha a tökéletesen üres semmiben lebegnék. Vagy valami ilyesmi.
Furcsa, úgy éreztem végig az eszméletemnél maradtam, mégsem emlékeztem arra, hogy kerültem a földre... illetve... nem a földre, mivel nem talajt éreztem magam alatt, hanem egy... testet o.O Hunyorogva nyitottam ki a szemem, miközben határozottan úgy vélekedtem, hogy egy mellkast markolászok. Kellett néhány pillanat, amíg felfogtam, hogy fejem néhány centire tartózkodik Raiden-kun buksijától, és egyenesen az ő szemébe pislogok éppen.
- Go-gomennasai! - pattantam fel nagy hirtelen, remélem nem tapostam meg a férfit közben ._. 'ttaku, ez már a második félreérthető helyzet, amibe belekeveredek >.>\" Bocsánatkérően rebegtettem a szememet, miközben leporoltam magam, majd körülnéztem. Mindenki itt volt, akire emlékeztem, és valami erődben voltunk, de olyan sűrű volt a levegő, hogy szinte harapni lehetett benne a zöldet. A magas páratartalomtól a látási viszonyok sem voltak tökéletesek, alighanem hamarosan esni fog.
- Azt hiszem keresnünk kéne valami fedezéket, ha nem akarunk elázni ^^ - vakarásztam a fejem, még egy kicsit zavartan, aztán némi tötymörgés után elindultunk... valamerre. Próbáltam magabiztosnak látszani ment közben, holott jómagam se tudtam, hogy éppen hová is tartunk, meg hogy hol vagyunk egyáltalán. Bíztam benne, hogy Plum-chantól kapunk valami segítséget, de a csipogó hangja volt a legtöbb, amit ki lehetett belőle préselni. Azért valami csoda folytán az ösvény, amin elindultunk, végül egy apró kalyibához vezetett, amiben mit tesz az ég, pont elfértünk mindannyian. Ha nem is kényelmesen, de legalább volt tető a fejünk felett. Mintha csak valaki arra várt volna, hogy belépjünk és megnyomhassa a gombot, azonnal szakadni kezdett az eső, aminek szagával azonnal megtelt a kis helyiség. A felhőszakadás hangja nem volt valami kellemes a fülnek, a csendes eső csöpörgése sokkal kellemesebb ennél a zúgásnál és az erőteljes kopogásnál, amit a tetőn doboltak a vízcseppek.
A páratartalomnak köszönhetően szinte facsarni lehetett a vizet az uniformisomból, szóval nem is éreztem valami jól magam, meg az eső sem nagyon akart elállni. Fáradtan sóhajtottam fel, lassan már úgy voltam vele, hogy inkább kimegyek az esőbe, elvégre túl nagy bajom biztos nem lett volna, erős az immunrendszerem. Ám a váratlanul megszédülni látszó Kouta-kun eltérített ettől a tervemtől, és villámgyorsan odakapva megakadályoztam, hogy a földre zuhanjon, és óvatosan letettem a padlóra.
- Minden oké, csak elájult... - nyugtáztam halkan, miután ellenőriztem a pulzusát, ha kivinnénk az esőbe, biztos magához is tért volna Surprised Ám erre nem volt szükség, ugyanis önmagától is visszanyerte az eszméletét... csakhogy amíg ott mellette térdeltem, és hátrasimítottam a hajamat, olyan furcsán nézett rám és elfordult o.O
- Izé... jól érzed magad? - kérdeztem óvatosan, miközben megpróbáltam a szeme elé kerülni, hogy ellenőrizhessem, magánál van-e, meg ilyesmik. Más kérdés, hogy szinte át kellett másznom rajta ehhez, annyira nem volt hajlandó rám nézni.
- Látom rajtad, hogy valami baj van, de ha nem mondod meg, nem tudunk segíteni! - szólaltam meg kicsit erélyesebben, és a fejét megragadva igyekeztem magam felé fordítani végre, mire kibökte, miért is viselkedik furcsán. Megilletődötten álltam meg a mozdulatban, és szemöldökömet felhúzva pislogtam a férfira, majd a többiekre.
- Oh... más is tapasztal rajta kívül ilyen... tüneteket? - kérdeztem körbe, majd leszálltam a zöld hajú alakról. Engem különösebben nem zavart mondjuk, hogy mit lát és mit nem, bár azért amennyire lehet, eltakartam magam én is, mégis csak egy vadidegen férfiról volt szó. Furán nézhettem ki a többiek számára ^^" Mindegy, szóval Saki-chan miatt jobban aggódtam.
Mindenesetre az eső végre elállt, így kimerészkedhettünk a kunyhóból és megkockáztathattuk, hogy kezdünk valamit magunkkal. Tulajdonképpen én már azt is elfelejtettem, hogy miért vagyunk itt, jelenleg jobban lekötött az, hogy Kouta-kun mögött maradjak, és közben az egyik kezemet a mellkasom előtt tartsam, a másikat meg az ágyékom előtt, hátha van valaki olyan galád, hogy elsumákolja a röntgenszemeket >.>
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te3000/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyVas. Ápr. 29, 2012 4:03 am

Teljesen kiakasztó ez a helyzet. A kedvenc bőrcipőm ment tönkre, vagyis még ha tönkrement volna, de egyszerűen eltűnt! Nem is igazán tudom felfogni ebben a pillanatban, hogy tudok-e örülni annak, hogy legalább nem kell látnom a tönkretett cipőmet, ez az egész viszont akkor is kétségbeejtő. Mégis hogy megyek én haza? T.T Haza akarok menni, éppen csak azt nem tudom, ezt hogyan tegyem. Én nem is akartam itt lenni… Mondtam én Kouta-kunnak, hogy a legjobb lesz, ha távol tartjuk magunkat ezektől, ez pedig már a megaláztatások legteteje, hogy még a cipőm is elbitorolják, bárhol is legyen az. Majdnem megöltek, ezért pedig akkora pert fogok akasztani a nyakukba, hogy abba is tönkremennek majd, hogy az ügyvédjüket fizetni tudják. Felháborító, hogy egyesek mit képzelnek magukról! Egyáltalán ki engedte meg őket, hogy ide, Karakurába hozzanak egy vulkánt? Már ha egyáltalán még Karakurában vagyunk, mert van egy olyan érzésem, hogy ez nem így van, az emberrablás, megalázás és többszörös gyilkossági kísérlet pedig már éppen elég bűn ahhoz, hogy legyen miért beperelnem őket. Neutral
Azt hiszem viszont, hogy a szívroham lesz az, ami a sírba fog vinni, még mielőtt felfogadhatnék egy jó ügyvédet, hiszen hirtelen zuhanni kezdünk a semmiben, én pedig sosem voltam oda az extrém sportokért, egyedül az aerobicot preferálom és a kondit. Ágak és bokrok közé esek, a szúrós gallyak egészen felhorzsolják bőrömet, ruhám megtépázottá válik, és minden horzsolásomból, még az arcomból is kiserken némi vér. Ha innen valaha is élve kijutok, azt hiszem, lesz miért kezelnie pszichológusomnak, de talán még neki sem, hiszen biztosan a bolondok házába utalna, ha elmesélném neki, hogy egy beszélő plüss becsalt a városban egy vulkánhoz, amibe majdnem beleestem, majd egy őserdőbe zuhantam néhány olyan személy társaságában, akiket csak én látok, másoknak pedig láthatatlan. mattaku Mindezt megtetőzi az is, hogy esőfelhők is kezdenek el gyülekezni baljóslatúan a fejem felett, szó szerint, a sötét fellegekből pedig nehéz csapadék kezd aláhullani. Az ezernégyszáz dolláros zakómnak is annyi! Még nadrágom is megtépázta a sok szúrós gally, amibe beleakadtam, és nagyot, férfiasan sikkantva ugrok hátra, amikor felfedezem, hogy a nyakamon lévő csiklandós érzést – egy ideig nem foglalkoztam vele – egy bogár O.O adja. Ma meg fogok halni, igaz?
Ha nem segít senki a járásban, akkor több, mint valószínű, hogy belelépek mindenféle aljas növényzetbe, tócsába és ágak közé, ami csak még inkább dob a világvége érzetemen. Úgy érzem, ennél rosszabb már tényleg nem lehet, a röpke fél órás gyaloglást pedig minimum fél napnak érzem, ám lévén a méregdrága Patek Philippe karórám is tönkrement, így tévedésemről sem tudok meggyőződni. Ez a mai nagyon nem az én napom, nekem pedig elegem van már ebből az egészből. Már-már vonszolni kell ahhoz, hogy bemenjek a viskóba, valamiért örülni sem tudok annak, hogy végre van fedő a fejünk felett. Úgy érzem, mindennek vége, és hogy nem bírom tovább folytatni. Tönkretettek mindent, tönkretették a napomat, tönkretették az életem! TTT^TTT
Miután beérkezünk a viskóba, talán nem kis meglepetést okozok a többieknek azzal, hogy én magam ugrok neki az átkozott plüssállatnak. Amúgy sem tudnám bántani a plüsstestet, de azért jól megszorongatom, nehogy elmeneküljön. Szemeim dühösen forognak és állapodnak meg rajta. Sikerült neki és a mesterének igazán felhúznia.
- Mégis mit jelentsen ez az egész? Miért kellett idehoznotok minket? – rázom meg hisztérikusan a plüsst a kezemben és fenyegetem tovább őt. – Csak hogy tudd, ha ennek az egésznek vége, olyan pert akasztok a nyakatokba, hogy egy életre megbánjátok, hogy tönkretettétek az öltözékem! – nincs az a pénz, amivel kártéríthetnének, miután megaláztak, elraboltak és majdnem megöltek. Ajánlom nekik erősen, hogy vegyék komolyan a fenyegetésem, mert nem állok jót magamért, ha nem így tesznek!
Ujjaim erőtlenül engednek a szorításon, fáradt vagyok, fázok és elegem van, ráadásul csapdaszagot is érzek valamiért. Ha megkapom a válaszokat, vagy erővel ki nem szabadul – nem lehet olyan nehéz dolog - , fejemet lehajtva sóhajtok nagyokat és kezdek bele egy négyütemű légzésgyakorlatba gondolván, az majd kicsit megnyugtat. Ekkor azonban meghallok egy fél mondatot Kouta-kuntól, amint Sakai-sannal beszél, a gyakorlat pedig azonnal félbe is marad. Szépen lassan kezdek el kihátrálni a szoba lehető leghátsóbb, Koutától legmesszebb lévő pontjába. Nem engedhetem, hogy úgy lásson… Nem akarom, én nem bírom ezt.
Vissza az elejére Go down
You Raiden
Quincy
Quincy
You Raiden

Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 48
Age : 41
Tartózkodási hely : Házam || Diliházban Kanade miatt
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te7500/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (7500/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyPént. Jún. 08, 2012 8:30 am

Mély levegőt véve, a levegőt visszafojtva, izgatottan figyelem Kouta minden mozdulatát. A feszültséget szinte tapintani lehet. Valószínűleg nem én vagyok az egyetlen, aki már otthon akar lenni ahelyett, hogy itt fosik attól, hogy mikor nyírja ki egy vulkán, vagy épp egy feketelyuk. Én is haza akarok már jutni. Na meg valahogy nem vonz a tudat, hogy eltűnök egy légüres térben Torma és Zöldike társaságában. Bár még talán Kotomival jól ellennénk… szemöldökrángatás
A nagy fantáziálgatások közepette el is felejtkezem arról, hogy valójában hol is vagyok, és mi is történik, így már csak arra leszek figyelmes, hogy zuhanunk. A semmibe. Neutral Annyi vígasztal csupán, hogy a hölgyikék is velünk együtt mutatják be, hogy az ember valójában képtelen a repülésre segédeszköz nélkül. A pumpa is kezd már azért bennem is felmenni, elvégre mégse úgy volt minden, hogy azt az a rohadt répazabáló elmondta. Ha valaha is haza jutok, azt hiszem, nyúlpaprikást fogok enni. Persze nem őt fogom elfogyasztani, mert kicsit kellemetlen lenne megsütni és megenni a szivacsot, vagy épp vattát, amivel ki van tömve, ezért inkább majd keresek valami jó méretes nyulacskát, aztán meg is lesz a vacsi.
Nem is emlékszem, hogy mikor éreztem talajt magam alatt, de hirtelenjében egy erdő kellős közepén találtam magam. Elhaló hangon nyögök fel egy pillanatra mikor valami, vagyis inkább valaki rám zuhan. Pár pillanat kell, míg végre rájövök arra, hogy valójában Kotomi (szemöldökrángatás) landolt rajta, bár a landolást kicsit kellemesebbre is tervezhette volna. Persze azért persze élvezem a helyzetet. Mégis melyik férfi ne élvezné, hogy egy egész csinos lányka pottyan rá a semmiből? Surprised
- Ejnye Kotomi… csak így… mindenki előtt? szemöldökrángatás – kérdezem huncut, széles mosollyal. Arca alig pár centire van tőlem, és igen félreérthető fekszünk. Szemeimmel az arcát fürkészem. Figyelem, ahogy lassacskán leesik neki a helyzet, majd zavarában felugrik. Természetesen eközben zseniálisan sikerül neki a diótörés is, aminek következtében azóta ülésbe ugrok, majd oldalra fordulok, mint egy zsák krumpli. ._. Hangom néhány oktávval magasabbra ugrik, majd ajkaim közül egy halk „bazdmeg” is kiszökik. Hát fáj, na… Neutral Amint sikerül magam ismét normális állapotba hozni feltápászkodok.
Kotomi ajánlatára helyeslően bólogatok. Én is érzem, hogy elég magas a páratartalom. Alig kapok levegőt, ráadásul szédelgek is, mintha meg ittam volna néhány üveg bort. Persze ez attól is lehet, hogy az esés következtében agyrázkódásom lett, de ki tudja. Bár most jut eszembe… fáj a fejem… Neutral
Idő közben még arról a csipogó hazudozóról is elfelejtkeztem. Kisebb gondom is nagyobb volt annál, mint hogy addig tapossam azt az állatot, ameddig apró cafatokra nem esik szét.
Torma hatalmas vergődését látva inkább úgy határozok, hogy segítek neki. Nehogy én legyek már a köcsög mindig, így felkapom a hátamra ismét, és tovább sétálok vele. Az a +20kg igazán nem oszt, nem szoroz. Viszont tény, hogy így kicsit lassabban haladok, hiszen még őt is cipelnem kell. De aztán ajánlom neki, hogy egy ideig hozzám se szóljon, különben a másik szemének is annyi lesz.
Alighogy belépünk a kunyhóba, az eső máris úgy el kezd szakadni, mintha dézsából öntenék. Legalább kicsit lehűl tőle a levegő, meg minden. Annyi hátránya van csupán, hogy utána térdig érő sárban kell majd tovább bandukolnunk, ami megint csak azt jelenti, hogy én leszek a szamár, aki Tormát cipelheti. Neutral
Amint lepakolom a potyautast a hátamról, az máris a nyúlnak ront, mintha megveszett volna. Kicsit meg is lepődöm rajta, hogy mióta ilyen agresszív állat, elvégre nem így ismertem meg, de hogy őszinte legyek, én is ezt tettem volna helyében… Már nekem is nagyon elegem van a kis vakarcsból. Eddig csak a bajt hozta ránk. A falnak támaszkodva élvezem a műsort. Már csak valami finom vacsora hiányzik mellé, meg egy üveg finom bor, és máris megvan az ingyen műsoros vacsora.
- Ha tapasztalnék se szólnék róla – válaszolom Kotomi kérdésére, hiszen időközben kiderült: Zöldike összeszedett valami mérget, amitől meztelennek látja a többieket. Na meg persze engem is. Nekem szerencsére nincs mit szégyellnem, így nem bajlódom azzal, hogy elbújjak valahova, vagy eltakarjam magam valamivel. Cool Én tuti kihasználnám Kouta helyében a méreg mellékhatását. Surprised
Időközben az eső is eláll, így folytathatjuk tovább az utunkat az ismeretlenbe. Plum továbbra is előttünk ugrabugrál, én meg cipelhetem a világ legnyápicabb… férfiját(???) a hátamon. Kellemes útnak ígérkezik, mit ne mondjak… Rolling Eyes és még ki tudja, hogy mennyi ideig kell velük együtt sétálnom az ismeretlenben.
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te30900/45000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (30900/45000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 11:26 pm

A sötétség nem halad tovább. Mikor az egyik quincy - akit mintha Koutának hívnának - kihúzza a tenyerét egy kisebb szúrt seb, és kiserkenő vér jelenik meg tenyerének kellős közepén. Nem tűnik sem súlyosnak, sem veszélyesnek, de semmiben sem lehetünk biztosak. Elindulok felé, hogy jobban megnézhessem az aprócska sebet, és a szememet csupán egy pillanatra veszem le a nem is olyan távoli sötétségtől, ám pár pillanat múlva a kép elsötétül. Úgy sejtem zuhanok, de egyik érzékszervem sem támasztja alá ezt. A rémülettől egy hang sem jön ki a számon, sőt egy ideig még a levegővételem is megakad, talán még a szívem is kihagy.
Egy nagy huppanással érkezek a földre. Ezt egy halk nyekkenéssel tudatom a körülöttem lévőkkel, majd boldogan konstatálom, végre hallok, látok, érzek. Komolyabb bajom nem lesz a zuhanástól, csupán pár horzsolás, néhány karcolás, volt már rosszabb is, ezért csak egy kicsit elhúzott szájjal a fejemet fogva ülök fel. Legszívesebben szentségelek párat, bár a társaimon végignézve talán én jártam a legjobban. Kotomi-san és a Vadember közjátékár csak felhúzott szemöldökkel nézek rájuk, s egy enyhe pír jelenik meg az arcomon, zavartan fordulok inkább Touma felé. Odasietek, és felé hajolok.
- Minden rendben? – Kérdezem aggódva, bár a mellékelt ábra nem ezt mutatja. Ha szüksége van rá segítek neki felállni, de a cipelését inkább a Majomemberre hagyom. Kotomi-sanhoz sietek és megosztom vele, hogy mit tapasztaltam zuhanás közben, reménykedve, hogy magyarázattal tud szolgálni mi is történt. Tőle tudom meg, hogy az a különös sötétség mégiscsak elnyelt minket. Szememmel a kis plüsst kezdem keresni, ám a készülő eső elől ennyi sérült és ránézésre kétes immunképességekkel – Touma - rendelkező emberrel a legjobb lenne fedezékbe vonulni. Hosszú kutyagolás és érzékeimmel mérve egy évezred elteltével végre találunk egy helyet ahol meghúzhatjuk magunkat. Még szerencse, hogy Vadállat-kun a vállán vitte szegény törékeny kisfickót, ám mikor beérünk a barlang alá, Touma-kun mintha új erőre kapna. Lepattan az izomkolosszus válláról és azonnal elkapja a kis plüsst. A felháborodását teljesen megértem, és én is hasonlóképpen tennék, ha már többször is majdnem meghaltam volna, - Ja várjunk ez történt…- ám a plüss kétségbeesett magyarázkodására valahogy megesik a szívem rajta, s a segítségére sietek.
- Elnézést.. – Nézek félénken a dühös Toumára – de mindannyiunknak válaszokra van szüksége, azzal hogy dühödben széttéped, nem segítesz az ügyünkön… - Remélve, hogy meggyőzöm nyújtom a kezem a kis plüssért, hátha odaadja. Végre alkalmam nyílik a kikérdezésre, ám ekkor megint egy váratlan, vagy inkább várt dolog történik. A harmadik ember ugyanis összeesik. Ijedten mozdulok felé, de hadnagyom már orvosolja a problémát. Szerencsére nem halott, de most mihez kezdünk? Cipelje őt is az Emberszabású itt mellettem? Nem kételkedek benne, hogy elbírná.
Nem sokat kell ezen gondolkodnom – még szerencse, megfájdulna a fejem – ugyanis az előbb még ájult quincy felébred, de igazán különösen viselkedik. Kérdőn nézek rá és egy lépéssel én is közelebb lépek. Bár ne tenném, ugyanis miközben közeledek felé, meghallom, miféle látással rendelkezik éppen. Reflexből ugrok a nagydarab mögé, megleptésemben el is dobom Pulm-chant, majd vörös fejjel nézek ki mögüle. Remélem nem látott semmit. Már-már kényszert érzek, hogy behúzzak ennek a bosszantó ember formájú állatnak, de jobb a békesség, csak mély levegőt veszek és lenyelem a békát. Mikor eláll az eső, Kouta-kun indul ki elsőnek, s utána mindenki. Én, mivel kifejezetten szégyenlős vagyok a sereghajtó szerepet vállalom, s mivel Plum közben mellém keveredik – Talán a többiek körül nem érzi magát biztonságban – végre kikérdezhetem egyről-másról.
- Mondd csak Plum-chan miért volt szükség benyúlni abba a bizonyosan csapdát rejtő nyílásba, ha utána mégis elnyelt minket a sötétség? Mármint akkor miért kellett előle futnunk. – Gyanakodva nézek a lila színű útra, hiszen egyértelmű, hogy a végén valami olyan vár, amivel én nem szeretnék találkozni…
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyHétf. Aug. 06, 2012 6:54 am

-S-saj-sajnálom, T-Touma-san… – hebegte rémülten Plum, miközben a megkergült divattervező fojtogatásától próbát megmenekülni. Shizuka szerencsére még idejében megmentette az aprócska csipogó állatot, így segítőtök életben maradt; továbbra is lesz, ki vezessen utatokon.
Miután már mindenki túltette magát a kunyhóban történt nagy mennyiségű sokkon, és Kouta furcsa mérgezésén, már az idő is teljesen kitisztult. Egy felhőt se lehetett látni az égen, csupán a kéklő eget, és néhány hangos madarat, akik néha-néha átszelték az eget. A levegő ettől függetlenül nehéz volt az épp elpárolgó nedvességtől, így légzésetek nehézkessé válhatott a fülledt melegtől, aminek következtében lassabban haladtok, mint szeretnétek.
Plum utatok közben zavartan magyarázza, hogy nem tehet az eseményekről, hiszen mestere azt mondta, hogy tovább juttok, ha valaki beteszi a kezét a nyílásba. Ám lehetséges, hogy épp ezt értette tovább jutás alatt, hogy bezuhantok a sötétségbe, majd egy újabb, ismeretlen helyszínen találjátok magatokat.
Most, ahogy a lila ösvényen haladtok előre, egyre inkább hatalmatokba kerítheti néhányótokat egy furcsa érzés, miszerint valaki figyel titeket, ám nem úgy, mint eddig. Közvetlenül a közelből, talán épp az egyik fáról, vagy bokorból les rátok egy ismeretlen. Ha eléggé figyelmesek vagytok, esetleg feltűnhet egy gyorsan mozgó árny a sűrűben.
Már jó néhány órája sétáltok, mikor kiértek az erdő sűrűjéből, és egy folyópartra érkeztek. Tisztán lehet hallani, hogy a távolban valószínűleg egy zúgó, esetleg egy vízesés található, így ha szeretnétek átkelni a vízen keresztül, óvatosnak kell lennetek, hiszen amellett, hogy nem tudjátok, milyen mély is a folyó, erős sodrással kell számolnotok. A túl oldalon megpillantotok egy férfit, amint előbújik a fák közül. Egyeseknek talán még Bear Grylls is eszébe juthat, ha esetleg ismerné valaki. Ruhája egyszerű. Zöld színű inget, és egy hasonló színű, sok zsebes nadrágot visel. Furcsán mutathat az őserdő közepén egy férfi, amint nyugodtan áll, és látszólag titeket bámul. Amint átkeveredtek a túl oldalra, ő szívesen válaszol az összes kérdésetekre, amik idő közben felmerültek bennetek, és talán a rejtélyes Mesterről is ki tudtok deríteni valamit. Természetesen mindez csak akkor történhet meg, ha a megfelelő kérdést teszitek fel, és a megfelelő sorrendben.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te3000/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 11:53 pm

Nem nagyon akaródzik beletörődni, hogy pont Raiden az, aki úgy cipel, mintha egy krumplis zsák volnék. Ha ezt tudom, biztosan hozok magammal váltócipőt, de hát ki gondolta volna, hogy egy kellemes estén egy lávatengerbe ejtem a fél cipőmet. Még mindig jobb, mintha én magam estem volna bele, persze, s szuggerálnám magam a kedvenc pszichológusom pozitív gondolkodásra gerjesztő mondataival, ha egyáltalán látnám a kiutat innen. De nem látok semmit, csak egy viskót, dzsungelt, meg egy pattogó plüssnyulat, és én már igazán, de tényleg szeretnék egyszerűen hazajutni a kényelmes házikómba, és a bekapcsolt tévé előtt elaludni a kedvenc kanapémon, mintha ez az egész rémálom soha meg se történt volna. Mit nem adnék azért, ha képes lehetnék teleportálni... Mit nem adnék, ha a kedvenc párnámat nyomorgathatnám!
Bele kell törődnöm, hogy a többség szava dönt, bármennyire is szeretnék végezni a beszélő o.O plüssállattal, amiben ráadásul az egyik shinigami is megakadályoz. ^^” A magam részéről nem szeretnék válaszokat, csak kiutat, haza akarok menni, a saját lábamon, a saját, négyszáz dolláros bőrcipőmben, a saját otthonomba, kényelmembe és nyugalmamba. Persze, megpróbáltak felkészíteni arra, hogy nekem ez csak korlátozottan adatik meg, csupán azért, mert a quincyk hajdanán nagy múltú klánjából származom, apám akaratával pedig csak korlátozottan tudtam ellent mondani. De mit tehetnék, ha egyszerűen ilyen az élet? Biztos vagyok benne, hogy egy átok ül rajtam, és hogy már soha az életben nem fogok tudni megszabadulni tőle.
Legjobb lett volna meg se szólalni, és talán tényleg átestem a ló túloldalára, de azt hiszem, senkinek sincs joga hibáztatni azért, mert kifakadtam a helyzet miatt. ^^” Akkor talán nem kéne Plum mentegetőzését hallgatnom, s vágok az út során gyászos elegem van képet, ahogyan előre haladunk a semmiben. Hogy percek teltek el csupán, amiket hosszú óráknak érzek, vagy valóban ilyen hosszú időn át meneteltünk, azt nem tudom megállapítani, hiszen a kedvenc karórám is tönkrement a helyi légköröknek hála. Fanyarul gondolok arra, hogy legalább lesz időm megvenni azt a gyémántozott, kétmillió dolláros órát, amit egy neves óragyártó cég árul luxuscikként. Mindemellé egyfolytában úgy érzem, mintha kamerák kereszttüzében lennék, ám ez nem az a fajta fény, amit élvezek, amikor elsétálhatok a vörös szőnyegen, hanem az, amikor ostoba paparazzik hiszik azt, megírhatják az évszázad sztoriját, ha lencsevégre kapják, hogy miattuk elejtem a kocsikulcsom, de még a levegőben elkaptam. Vagy éppen az, amikor egy boltban követnek a biztonsági kamerák, és látom a képernyőkön, hogy figyelés alatt állok. Persze távol áll tőlem, hogy bárkitől bármit is lopjak, nem hogy egy üzletből, de mindig van bennem egy furcsa, ösztönös félelemérzet, amikor elhaladok a lopott árukra sípoló detektor mellett. Amikor már a sokadik elsuhanó árnyat is megpillantom, rá kell döbbennem, hogy sajnos nem egy-egy vadállat settenkedik a növényzet között, bár nem is tudom, örülnék-e neki, ha valamilyen vérszomjas lény ugrana ki a fák közül. Ki tudja, mi minden élhet ebben az erdőben. Elfoglalom magam azzal, hogy a telefonom próbálom működésképessé varázsolni, azonban számíthattam volna arra, hogy nincs térerő, a sok fa ugyanis teljesen lefedi a teret.
- Zenét valaki? Talán gyorsabban telik úgy az idő... – próbálkozom inkább saját feszültségem oldani, ha pedig senkinek sincs kifogása, telefonomról fel is csendül a Fatal Error egyik albumának első dala.
Végül elérkezünk egy nagy sodrású folyóhoz, melyen úgy néz ki, át kéne kelnünk. Miután a saját lábamon állhatok végre – jobban mondva fél lábon egyensúlyozok - , szemügyre veszem annak gyors mozgását. Jobban félek attól, miféle szörnyűségek élhetnek a vízben, talán krokodilok is, bár nem értek a biológiához, és a legközelebbi kapcsolatom a hüllőkkel az aligátorbőr cipő, amit még egy filmbemutatóra vettem meg.
A part túloldalán észreveszem a fickót, akinek láthatóan szüksége lenne némi divattanácsadásra, addig azonban nem mozdulok, míg mások nem döntenek arról, most mi legyen. Hidat látótávolságon belül nem látok, a többiek viszont igencsak át akarnak kelni. Fáradtan sóhajtok egyet, amikor Sakai-san beleveti magát a hideg vízbe, hogy átússzon a másik partra, és visszakozok, ha bárki is azt akarná, hogy én is tartsak utána. Tudok úszni, medencém is van odahaza, de az azért mégis csak más. Nem gondolkozok sokat azonban azon, hogyan keljek át a másik oldalra. Nem várom meg, míg akár csak egy ember átkel a túloldalra, inkább a környezetben lévő reishit kezdem el a talpamhoz koncentrálni. Tudom, néha kicsit szerencsétlen vagyok, de ha valamihez, hát a futáshoz értek. Egy lépéssel megiramodok, majd az olimpiai bajnok futókat meghazudtoló sebességgel, alig pár pillanat alatt a túloldalra érkezem. Ez igazán nem nagy kihívás nekem.
- Üdvözletem, uram, tudja, mi eltévedtünk és semmi keresnivalónk nem lenne itt, tőrbe csaltak. Esetleg tudna abban segíteni, hogy hazaérhessünk? ^^” – kezdeményezek kommunikációt a parton álló férfival, persze tartva a tisztes távolságot tőle. Remélem, készséges lesz, nyithatna valami portált hazafelé. Nem akarok fákat látni soha többé.

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te30150/45000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 11:20 pm

Tulajdonképpen Dulifuli megérdemelte, hogy véletlenül tökön rúgtam, nem volt éppen egy gáláns úriember. Legalább viszont őszinte, még ha ez nem is volt túl megnyugtató jelen helyzetben ^^" Amilyen pillantásokkal méregetett, nem volt túl meglepő, hogy nem csak Kouta-kun, de az ő hátát is szívesebben nézegettem annál, minthogy ők nézegessék a hátamat menet közben, szóval Saki-channal együtt szépen a sor végére helyezkedtünk. Éppen elég volt már a félreérthető szituációkból, akár van röntgenlátása, akár nincs, ingyen nem adom meg neki az örömet, hogy többet lásson annál, amit a ruha takar. Tessék szépen megdolgozni érte Neutral Touma-yantól bezzeg egy cseppet sem tartottam, ő amúgy is jól láthatóan teljesen mással volt elfoglalva, kétségbeesésében már a plüssnek is nekiment o.O Nem igazán értettem, hogy mitől akadt ki ennyire. Engem is aggasztott a helyzet, de azért ennyire nem súlyos... vagy de? Akárhogy is, azért sajnáltam szerencsétlen flótást, hogy így megviseli ez a kaland. Szerettem volna valahogy megnyugtatni, mert rossz volt nézni az arcára kiülő tele van a hócipőm-ábrázatot, csakhogy nem igazán tudtam mit mondjak, vagy tegyek :/ Azt hiszem a legokosabb az lesz, ha minél hamarabb hazajuttatjuk őket is, meg magunkat is.
A kunyhóból kilépve mellesleg körülbelül olyan érzésem támadt, mintha falba ütköztem volna, annyira sűrű volt a levegő a trópusi esőtől. Elég volt körülbelül öt percnyi séta, hogy mindenhonnan folyjon rólam a víz, ez még rosszabb volt, mint az a vulkános terület ^^" Egyre gyakrabban fújtattam és legyezgettem magam, ahogy meneteltünk, legszívesebben megszabadultam volna már tényleg ettől a gönctől, ami úgy szívja magába a meleget, mint a szivacs a vizet >.> Lassan nekem is kezdett elegem lenni ebből az egészből, egyre csábítóbb volt egy forró zuhany gondolata, na meg a légkondicionált szobámé a Nibantaiban :/
- Neked is ilyen meleged van, Saki-chan? T_T - kérdeztem a mellettem caplató lánytól kissé nyafogós hangnemben, de hát na, kezdtem tényleg nyűgös lenni. Ráadásul bárhová is tartottunk, valahogy nem akartunk sehogy sem megérkezni, a hőség pedig az erőt is kiszívta belőlem szépen lassan. Szomjas voltam, éhes voltam, egyedül pihenőre nem volt szükségem, de egyébként minden bajom volt. És ha én ilyen rosszul tűröm ezt, akkor a többieknek még rosszabb lehet, leszámítva talán shinigami társamat. Legalább Touma-yan ötlete valamelyest segített elterelni a figyelmemet.
- Ilyen zenéket hallgatsz, Tou-yan? Surprised - érdeklődtem kissé csodálkozva, bár... tulajdonképpen ha belegondolok, nem lepett meg olyan nagyon, hogy tinilányoknak szánt dalok vannak a telefonján, bár azt hiszem ezt a gondolatot az ő érdekében talán nem kéne továbbfűznöm ^^\" Inkább Kouta-kunt és Dulifulit kémleltem, hogy nem vetnek-e... leskelődő pillantásokat hátra.
- Uhuhúúú, víz *.* - lelkesedtem, mint egy kisgyerek, mihelyst a nagyon hosszúnak tűnő séta végén végre kiértünk az erdőből. Minden fáradtságomról és röntgenszemről elfeledkezve szökkentem a partra, hogy igyak egy keveset a folyóból és felfrissítsem magam legalább arcom és karom lemosásával. Ha nem lettek volna itt a fiúk, isten bizony bemászok fürödni Neutral Ám úgy tűnt, hogy a kacér gondolat így is-úgyis meg fog valósulni, ugyanis a túloldalon én is észrevettem a fák közül kilépő férfit, ráadásul egy fia híd nem volt a közelben, amin átkelhettünk volna. A folyó sodrását és a zúgást elnézve némi kihívást állított elém az átkelés, de mindent egybevetve nem szabadott volna, hogy gondot okozzon átúsznom, szóval miután nyugalomra intettem a többieket, feljebb futottam egy pár száz méterrel a parton és úgy vetettem belem magam a habokba. Megküzdöttem a sodrással és kicsit el is számoltam magam, így nem pont ott értem partot a túloldalon, ahol szerettem volna, de az a kevéske visszasétálás már nem osztott-nem szorzott. Csuromvizes voltam ugyan, de a ruhám már a fürdés előtt sem volt éppen csontszáraz, szóval nem számított. Megfázni meg úgysem fogok, mindig elkerültek a betegségek.
- Ööö... ti miért nem vagytok vizesek? Surprised - pillantottam a többiekre meglepetten, ráadásul hamarabb ideértek, mint én. Nem egészen volt tiszta, hogy kelhettek át gyorsabban, ráadásul száraz lábbal ezen a folyón. Kis kérdőjelekkel a fejem felett cikázott tekintetem egyik társamról a másikra.
- Azt már kérdeztétek, hogy keressük az eltűnt társainkat? - kíváncsiskodtam, lévén azt hiszem pár dologról lemaradhattam, amíg én úszkáltam a folyóban. Pedig nem is tartott sokáig, csak pár perc kellett hozzá... azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
You Raiden
Quincy
Quincy
You Raiden

Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 48
Age : 41
Tartózkodási hely : Házam || Diliházban Kanade miatt
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 2 Cl0te7500/12000Kardok és Nyilak - Page 2 29y5sib  (7500/12000)

Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 EmptyKedd Dec. 25, 2012 9:57 am

Már kezd igencsak elegem lenni ebből az egészből... Valószínűleg ennek az egésznek a kitalálója nagyon jól szórakozhat a mi kárunkra. Tutira ül a kis kényelmes minitrónjában, iszogatja a fincsi borocskáját, és közben önfeledten hahotázik azon, hogy mi vásárra visszük a bőrünket miatta, meg a többi quincy, meg shinigami miatt. Most őszintén… mi a francot keresek én itt egyáltalán, mikor egyiket se kedvelem? Pláne a shinigamikat… még a sajátjaimmal csak tudnék kezdeni valamit, ha végre megemberelnék magukat.
Touma súlyát szinte meg se érzem a hátamon, elvégre igencsak izmos testalkatom van (Cool ), na meg az úrfi nem küszködik a túlsúlynak nevezett igencsak „nagy” problémával, ettől függetlenül igencsak ki voltam a párás levegő miatt. Mintha présben nyomták volna össze a tüdőmet, azonban erről próbáltam tudomást sem venni. Őszintén szólva azt se igazán értem, hogy mi a jó büdös mamutszájszagáért hurcolom én a hercegnőt a hátamon, és erőlködök azon, hogy megkedveljen. Talán így próbálnám meg tudatomon kívül kiengesztelni, amiért egész véletlenül igen csúnya módon távolítottam el az egyik látószervét? Ki tudja… Őszintén szólva teljesen nem érdekel. Egyedül az a fontos számomra, hogy innen végre kikeveredjünk, és vehessek egy forró fürdőt, amit az izzasztó helyzetek után igencsak megérdemelnék.
Szívem szerint rátaposnék a csipogó vadállatra, aki cukin ugrálva halad előttünk, és hebegve-habogva kéri bocsánatunkat. Igazából van is miért. Ha ennek az egésznek vége, száz százalék, hogy kiszedem a bélését, és elégetem a tűzben. Egyelőre viszont csak annyit tehetek, hogy mérgelődve tovább baktatok, és közben irigykedve pillantgatok Kouta irányába. Mit meg nem adnék, ha engem mérgeztek volna meg azzal az izével… Neutral Tuti nem szóltam volna senkinek róla, és mindent megtettem volna, hogy a hölgyek előttem sorakozzanak. szemöldökrángatás
~ Mondd, mit ártottam én neked, Édes Drága Jó Istenem, azon kívül, hogy nem hiszek benned?! ~ merül fel bennem a kérdés amint meghallom a primadonna telefonjának hangszóróját elhagyó dallamokat. Legalább valami helyzethez illő kemény nótát rakott volna be, de nem… Még csak véletlenül se… Mondjuk mit várhattam volna egy bájgúnártól? Rolling Eyes
- A túloldalon találkozunk! – mondom türelmetlenül, miután lepakoltam Toumát. Az fix, hogy nem viszem át a folyó túloldalára… Van neki is hirenkyaku-ja, meg képes lélekrészecskéket gyűjteni, aztán majd átjön úgy, ahogy szeretne. Sajnos a mai napra kimerült a jótétlélekelemem. Talán majd holnapra újra töltődik, ha mázlija van. Mondjuk remélem addig nem maradunk itt, de aztán ki tudja. Bár jobban belegondolva az se biztos, hogy még nincs holnap, esetleg holnap után. Elvégre elég változatos helyeken voltunk az elmúlt időszakban, nem tudhatjuk, hogy mennyi idő telt el a belépésünk óta. Ez azért igencsak izgatja a fantáziámat, de majd rákérdezek annál a bizonyos „Mester”nél
Amint átérek a túloldalra, máris megállítom a túloldalról megpillantott férfit, és kérdések tömkelegét zúdítom rá. Többek közt a „Mit keresel itt?”, „Tudod-e hogy a francba kerülünk ki innen?” és társai. Nem sokkal később a többiek is csatlakoznak hozzám. Sőt, mi több, gyorsabban, mint ahogy számítottam rá. Persze Kotomi jóval később verődik a csapathoz, csurom vizesen. Fejemet fogva sandítottam a shinigamira. Azt hittem, hogy egy 2. osztagosnak azért van annyi esze, hogy nem átússza, hanem át shunpozza a folyót, de úgy látszik tévedtem.
- Kotomi, mond az neked valamit, hogy shunpo, és hogy lélekrészecske? - válaszolok kérdésére kérdéssel, ami persze udvariatlanság, de hát így is benne van a kérdésére a válasz. Egyszerűen nem tudtam erre a kérdésre máshogy válaszolni… Majd legfeljebb elnézést kérek tőle. Na jó, nem… Neutral
- Engem az valamiért jobban érdekel, hogy hogy a francba jutunk haza – válaszolok megint csak nem túl kedvesen Kotominak. A tökön rúgással valahogy nagyon nem sikerült mélyen a szívembe lopnia magát, de minden esetre el kell ismerni, hogy szívesen nézegettem volna, ha engem mérgeztek volna meg Kouta helyett. Neutral
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kardok és Nyilak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kardok és Nyilak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-