-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Zendo Salo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zendo Salo
Bounto
Bounto
Zendo Salo

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 56
Age : 28
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2010. Jun. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zendo Salo Cl0te5000/10000Zendo Salo 29y5sib  (5000/10000)

Zendo Salo _
TémanyitásTárgy: Zendo Salo   Zendo Salo EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 1:43 am

Jelszó: Süss fel nap, fényes nap... ♪♫♪
Név: Zendo Salo
Kaszt: Bounto
Nem: férfi
Kor: ~ 300
Jellem: A lustaság jellemzi leginkább, szeret melegen öltözni, és kerüli a vitákat, összetűzéseket. Gondolkodó típus, nem rohan fejjel a falnak. Eléggé inteligensnek érzi magát egy győztes csata után, bár nem az.
Kinézet: barna szinű a szeme, barna a haja. Elég soványka testalkatú, körülbelül olyan 180 cm magas, és 70 kg.



Báb neve: Aar (Sas)
Parancsszó: Ziege Dich ...
Báb eleme: levegő
Kinézete:

- Médium:
Egy pecsétgyűrű ami a mutatóujjamon van.
Előhívás után:
Egy gyönyörű szép sas, aminek nagyon erős karmai vannak. És a csőrével is vigyázni kell.
Zendo Salo Eagle_by_EvaJanus


Támadások:

1) Strahl (Sugár): A támadásnak semmilyen különleges ereje sincs, hasonló mint a bara csak sokkal gyengébb, és valamivel lassabb is, és zöld színű. A sas szályából jön ki.

2) Das Zeichen (Jel): Ez valójában nem is támadás. Egy zöld sugarat lő fel, amivel magára tudja, vonni a figyelmet, vagy pedig segítséghívás szükségletével is lehet használni. Ez is a sólyom szájából jön ki.





Előtörténet:

Egy gyönyörű kastélyban születtem, a Salo Nemesi családban. Nem igazán lehet tudni honnan ered, vagy, hogy honnan származik, csak annyit lehet biztosra mondani, hogy igenis létezik. Rengeteget tanítottak annak idelyén, nem sokkal később elég ügyes is voltam. Jó fejem volt a harchoz. Azonban később, már eléggé ellustultam. Édesapámnak nem igazán tetszett az, hogy erős vagyok és nem harcolok. Különböző harcosokat küldött rám, hogy ne lustulljak teljesen el, azonban azokat a harcosokat elég hamar legyőztem, és már mentem is aludni. Egyszeriben viszont egy másik Bounto jött ellenem, aki már képes volt a bábját használni. Meglepetésemre, egy lány volt az az illető. Még ha ez nem is elég, a bábja víz típusú. Egy aféle edző mérkőzésre hívott ki, mivel még nem volt bábom, és szinte esélyem sem volt ellene. A többi harcosokat simán a pusztakezemmel vertem le, viszont tőle eléggé csúnyán kikaptam, majd hogynem meghaltam. Édesapám sem akart ekkora balhét, de hát ez így történt. Az időmúlásával egyre jobban vágytam egy saját bábra, felkerestem azt a bounto-t, akivel harcoltam, és elmondta, hogy mit kell tennem. A bábom megszerzése után, egyre erősebb lettem, majd újra kihívtam azt a Bounto-t. Egy réten találkoztam vele, ahol szabadon lehet harcolni. A lány elmosolyododt és kezdetétt vette a csata.
Egyből hívtam elő a bábomat, egy hirtelen támadás gondolatával. A támadás egy kicsit meglepte, nem igazán tudta kivédeni a támadást. Próbáltam a bábomat visszahívni, de már késő volt, a lány súlyos sérülésekbe belehalt. Édesapám kitagadott, és a bounto-k gyilkosnak neveztek. Eléggé súlyos lett a helyzet, és úgy gondoltam, jobb ha lelépek.
Hosszú évtizedekig jártam a világot, éldegéltem. Volt, hogy harminc - negyven C°-os melegben is mentem. Mind eközben edztem magam, hogy erősödjek, és kordában tudjam tartani, a bábom erejét. Nem igazán akadt ellenfelem, egy bizonyos napig. Shinigami volt, nagyon erős, és közeljárt ahhoz, hogy a bábom megöljön engem, szerencsére időben visszahívtam, és nem ölt meg. A shinigami elől elfutottam, és féltem, hogy újra találkozok vele. Nem is tudom, hogy mennyit, jobban mondva hány éve úton vagyok már. Egy bizonyos Karakura városban kötöttem ki, és átvettem az alacsonyabb rendű emberek szokásait. Megtanultam boltokba járni, fogat mosni, egyszóval olyan lettem, mint egy sima ember. Bábomat egyre ritkábban használtam, szerettem ember lenni. Viszont egy pár alsobbrendűnek feltűnt, hogy szinte nem is öregszek. Az emberek teljesen kitaszítottak, magányosan éltem.
A bábomat egyre jobban keztem használni, és rengeteget edzettem. Tudomásokat szereztem a shinigamikról, hollowokról. Legnagyobb ellenségeimnek a shinigamik bizonyultak, zanpakuto-val rendelkeznek, különféle képességekkel. Leginkább a kapitány szintű shinigamiktól féltem, és még talán a hadnagyoktól is. Manapság már nem annyira sok a shinigami az Emberek világában, és magányosan élek, a világtól elzárva.


A hozzászólást Zendo Salo összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 14, 2010 9:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Zendo Salo _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo   Zendo Salo EmptyPént. Jún. 11, 2010 8:39 am

Noshát édes rózsaszálam. (Ne vedd a "rózsaszálam"-at sértésnek, mert nem annak szántam Wink )Megjöttem, hogy kimondjam feletted a végső ítéletet.

• A bábod összes német támadása, neve hibás. Gondolom nem vagy németes, de mivel az angol mellett általában ezt tanítják az iskolában, így nagyjából bárhol találhatsz olyat, aki ért a némethez. Ha bekukucskáltál volna chatre, és kérdezősködtél volna, talán ott is akadtál volna egyre. ^^ (Nem, én nem tudok németül, én is megkérdeztem, hogy jók-e úgy a németes dolgaid, ahogy vannak. ^^)

• "Szereti a fogait, gyakran mossa őket." Nem mondom, ezzel a mondattal rendesen megnevettettél. Jó, hogy gyakran mossa a kari a fogát, de ennek mi köze a jelleméhez? xD Mindenki most fogat, a jellemétől függően. Ha nem mosnál gyakran fogat, valószínűleg a közeledbe se menne senki. xD
Ezt esetleg át lehetne fogalmazni valami ilyesmire: Odaadóan ápolja gyöngyfogsorát, hiszen igazán büszke rá. Vagy valami hasonló. ^^

• "Egy farkas amely lángokat bocsát ki magából, tíz farokkal, kinézete teljesen olyan mint egy sima farkasé, viszont piros lángok veszik körül." Kérdem én: hol láttál te 10 farkú farkast? O.o Hozhatnál nekem egyet mutatóba, mert igazán kíváncsi vagyok rá...

• Hogyan szerezted meg a bábod? Azt nem csak úgy adják a sarki fűszeresnél... Meg kell érte dolgozni. Keményen! Tehát? Hogy kaptad meg a bábod? Szeretném látni két kicsi, kék szememmel.

• Hát nem mondom, van néhány kacifántos mondat ebben az elősztoriban... xD Szerintem jobban jársz, ha átnézel néhány Bounto előtörit... Very Happy De lehetőleg a javításban ne lássak viszont olyan részeket, amikkel egyszer már találkoztam egy másik töriben. Wink

Az előtörténeted egyelőre elutasítom. Ha javítottál szólj, és valaki ismét ellenőrzi.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Zendo Salo
Bounto
Bounto
Zendo Salo

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 56
Age : 28
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2010. Jun. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zendo Salo Cl0te5000/10000Zendo Salo 29y5sib  (5000/10000)

Zendo Salo _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo   Zendo Salo EmptySzomb. Jún. 12, 2010 2:06 am

Szia!

Készen lettem minden leírt hibával.


Üdv.: Zendo
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Zendo Salo _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo   Zendo Salo EmptySzomb. Jún. 12, 2010 7:07 am

No, akkor csapó kettő... Very Happy

• A Bountok bábjai testtel rendelkeznek, vagy ha nincs testük, akkor az azt jelenti, hogy egybe olvadtak. Ez egyelőre nem lehetséges. ^^

• Ööö... Harcoltál egy Bountoval, de nem volt bábod? Vagy ez most hogy van? Kértél egyet kölcsönbe? Mert egy Bounto báb nélkül nem tud harcolni, hiszen akkor simán végeznek vele egy suhintással... Ha egy Bounto harcol, nem ő, hanem a báb harcol helyette, ami hogy ha elpusztul, maga a Bounto is meghal. Tehát lényegében nem lehet elkérni senkitől egy bábot, mert először is nem fog engedelmeskedni, másodszor pedig ha elpusztul a báb, a valódi tulajdonosa is belehal.

Az előtörid már összességében jó, csupán ezt a két hibát kéne még kijavítanod, aztán rendben vagy. Azonban addig sajnos el kell utasítanom. Ha javítottál szólj, és ismét átnézem. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Zendo Salo
Bounto
Bounto
Zendo Salo

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 56
Age : 28
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2010. Jun. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zendo Salo Cl0te5000/10000Zendo Salo 29y5sib  (5000/10000)

Zendo Salo _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo   Zendo Salo EmptySzomb. Jún. 12, 2010 8:49 am

Helló!

Ismét kész.

Üdv: Zendo
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Zendo Salo _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo   Zendo Salo EmptyVas. Jún. 13, 2010 1:25 am

Így már azt hiszem, hogy rendben van az előtörid, csak még keress valamilyen médiumot. Ez egy tárgy, ami lényegében a bábot tartalmazza, és amikor a kari azt mondja, "Ziege Dich", akkor ez a tárgy változik át a bábbá. Very Happy.

Igen, tudom... ezt elfelejtettem említeni, ezért is nem utasítom el emiatt az előtörit. xD Bár lehet, hogy amúgy se utasítottam volna el... mindegy... Szóval... Léneg a lényeg, hogy ezúttal az előtörténeted elfogadom.

Szint: 1.
Tőke: 4000 ryou
Lélekenergia: 4000

Ne felejts el adatlapot készíteni!

Üdv köztünk, kellemes játékot! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Zendo Salo _
TémanyitásTárgy: Re: Zendo Salo   Zendo Salo Empty

Vissza az elejére Go down
 

Zendo Salo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Bounto-