-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yamato Katsurou Bankai Pályázat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yamato Katsurou
Vaizard
Vaizard
Yamato Katsurou

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Mindig máshol :| || Karakura Town
Registration date : 2009. Jul. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yamato Katsurou  Bankai Pályázat Cl0te11500/15000Yamato Katsurou  Bankai Pályázat 29y5sib  (11500/15000)

Yamato Katsurou  Bankai Pályázat _
TémanyitásTárgy: Yamato Katsurou Bankai Pályázat   Yamato Katsurou  Bankai Pályázat EmptyVas. Jún. 06, 2010 7:49 am

Yamato KatsurouBankai Pályázat

[color=#CD853F]Az eső esik és az ég olyan fekete mintha fekete festékkel festették volna be. Minden ember a házában volt, mert nem akartak elázni. Az eső egyre nagyobb károkat okozott az embereknek, de ez az idő engem nem érdekelt. Egyedül csak én tartózkodtam az utcákon ugyanis sietnem kellett Urahara-sanhoz. Az ok, amiért felkerestem az volt, hogy szerintem, vagyis én úgy éreztem, hogy vagyok elég erős ahhoz, hogy meg tudjam idézni a bankaiom. Még tíz percet sétáltam az esőben majd megérkeztem a jól ismert bolthoz. Bekopogtam mire Urahara ajtót nyitott.
- Szép, jó napot Yamato-kun. Miben segíthetek? – Kérdezte majd intette, hogy fáradjak be ugyanis már elég vizes voltam.
- Szépnek nem mondható ez a nap. Jól gondolta segítenie kéne. Úgy érzem, hogy már elég erős vagyok a Bankaihoz és azt szeretném, ha ön segítene nekem. - Mondtam majd elkezdtem jobbra-balra rázni a fejemet. Nem úgy sikerült, ahogy gondoltam. A hajam nem száradt meg, de a körülöttem levő cuccok vizesek lettek. Lementünk egy földalatti edző teremféleségbe ahol Urahara megjelent valamilyen bábbal a kezében.
- Nos, ez a báb felveszi a Zanpaktoud lelkének a kinézetét. Ha ezt legyőzöd elsajátítottad a bankait.- Mondta Urahara majd kieresztette a bábot, aki egyből felvette a Zanpaktoum lelkének a kinézetét.
- Örülök a találkozásnak Yamato.- Mondta Dzsakkaru Kiba. Kicsi elnézegettem, hiszen nem minden nap lát ilyet az ember.
- Én is örülök, de ne beszélgessünk, ugyanis nekem most az lenne a dolgom, hogy legyőzzelek. - Mondtam majd kikaptam a földből egy kardot és támadást indítottam Kiba ellen. A kard célba ért, de ahogy hozzáért Kibához a kard darabokra tört.
- Mi a büdös picsa volt ez, bazdmeg?!- Ordítottam felháborodva majd felkaptam még egy kardot és azzal is támadást indítottam. Mostmár Kibe sem habozott és ő is támadt. Mikor kard hozzáért ismét eltört.
- A jó kurva anyádat már te balfasz.- Ordítottam még egyszer majd elindultam egy elég fura alakú kard felé. Amint kihúztam a földből éreztem, hogy ez lesz az igazi. Mivel egy kis csapással semmit sem értem volna el előhívtam maszkomat és elindultam Kiba felé. Amint elég közel kerültem hozzá kikerültem két támadását és pontosan a szívébe szúrtam a kardot.
- G-g-gratulálok- Mondta Kiba majd feloszlott és csak a báb volt ott. Nagyon meglepődtem, hiszen túl könnyen ment az egész. Nem is gondoltam volna, hogy ennyi lenne. Komolyan azt hittem, hogy ennél azért százszor nehezebb lesz. Mondjuk az is igaz, hogy beszereztem én is pár sérülést, de azzal nem foglalkoztam. Örültem neki, hogy sikerült elérnem egy újabb és erősebb szintet.
- BANKAI
Név: Hakaitekina Denkou Yoroi (Pusztító Villám Isten)
Képesség:
Hankai Yoroi (Részleges Isten):
A név elhangzása után megjelenik a zanpakuto lelkének egy része, pontosabban a feje amit képes vihart kelteni illetve nagy pusztításra is képes. Mikor aktiválja ezt a képességet Yamato akkor Yamato szeme átalakul, ugyanis Yamato ilyenkor a sárkny szemeivel lát.



A hozzászólást Yamato Katsurou összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 10, 2011 5:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Yamato Katsurou  Bankai Pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Yamato Katsurou Bankai Pályázat   Yamato Katsurou  Bankai Pályázat EmptyPént. Jún. 11, 2010 10:53 pm

Hát... rövid lett... Surprised Mondjuk ez nem akkora probléma, mert végül is minden fontosabb mozzanat benne volt, csak nem volt kifejtve, ami azért kicsit sajnálatos. Igazából az zavart még egy kicsit a rövidség mellett, hogy Ichigo bankai tréningjét vetted alapul. Igazából mindegyik zanpu lélek más feladatot ad a használójának ezen az edzésen. Persze előfordulhat, hogy azonos tesztet kell végrehajtaniuk. Mindegy, most nem is ez a lényeg...

A pályázatodat elfogadom, de legközelebb próbáld meg kicsit hosszabban kifejteni. ^^

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Yamato Katsurou Bankai Pályázat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-