-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Rajin Loraine Pályázatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Rajin Loraine Pályázatai Cl0te5000/15000Rajin Loraine Pályázatai 29y5sib  (5000/15000)

Rajin Loraine Pályázatai _
TémanyitásTárgy: Rajin Loraine Pályázatai   Rajin Loraine Pályázatai EmptyVas. Május 23, 2010 10:24 am

Shikon akarata (pályázat új Shikaiért)

Sakata Yaken… A harcunk megváltoztatott bennem valamit. A reiatsum megváltozott, ahogy Shikoné is. Az enyém tisztább lett, míg a kardomé jobban kezdett hasonlítani egy Hollowéra. Ezért még messzebb kellett volna kerülnünk és elveszíthettem volna, de nem teljesen így lett…

Hazatértem. Végre elnyúlhattam az ágyamon, és pihenhettem. Ez a harc teljesen kifárasztott. Ennek ellenére én boldog voltam. Végre újra olyanná lehettem, mint a fiatal éveimben. Élettel, harci kedvvel, és reménnyel teli. Már az akusztikus gitárom Yakennél volt. A hiányát meg sem éreztem. Ott volt, ahova tartozott. Lassan elaludtam a fejemben kavargó érzésekkel… Egy sötét helyen találtam magam. Valami hideg ért a nyakamhoz.
-Rajin Loraine…- Szólt egy hang.- Gyenge vagy! Meg fogsz halni!
-Ki van ott?- kérdeztem határozottan.
-Nem ismersz meg? Ó, Shinigami, megsértesz!- Hallottam a szavakat. Megrendült bennem valami. Már tudtam, hogy kitől származik a hang. Egy olyan embertől, akit már több éve ismertem. Ő volt a kardom, Shikon.
-Shikon, ne merj hozzám érni!- Mondtam hűvösen.- Erősebb vagyok nálad!
-Már nem ez a nevem, és már nem éred el az én szintem!- Mondta őrült szemekkel az arcomba bámuló Hollowszerű lény. Más volt a maszkja. És az alakja is. Fény gyúlt. Apró zöld lángok. Egy körben világítottak körülöttünk. Shikon páncélja fekete volt. Gyönyörű kitines páncél, melyről a lángok fénye visszatükröződött. A karmai mások voltak, mint az enyémek. Mintha ízekből álltak volna. Öt ízből, melyek nem úgy mint a rovarok lábai mereven mozdulatlanul feszültek egymásnak. Pár pillanattal később, már megéreztem az erejüket. Felhasította az arcom jobb felét.
-Hadou…- Hiába kezdtem bele, azonnal megéreztem a hűvös karmokat a gyomromban.
Hirtelen felültem. Ott feküdtem az ágyamon, verítéktől nedvesen.
-Csak egy álom…- Mondtam halkan, de a combomra csöppent valami. Az arcomhoz nyúltam, és megtapintottam az öt vágást ott. Valódi volt minden. Shikon föllázadt ellenem.- Meg akar ölni…
Nem akartam többé elaludni, de megbékélni sem tudtam Shikon őrületével. Felkeltem, és elindultam. Muszáj volt elszakadni ettől a világtól. Azonnal az utcára akartam menni. A napra, hogy kizárjam a fejemből a sötétséget. Mire újra az emberi világban voltam, már remegtem. Lerángattam a kardom az oldalamról, és eldobtam. Leültem a földre. Pánikrohamom volt. Hosszú percek kellettek, hogy lenyugtassam magam. Felkeltem, és elindultam megkeresni a kardot. Egy fa mellett találtam meg, kicsit kicsúszott a hüvelyéből. Megláttam az arcom benne. Egy őrült tekintet volt… Azonnal visszalöktem a hüvelyébe. Már hallucináltam is.
-Fenébe…- Mordultam fel, és elindultam. Már nem tudtam merre tartok, csak mentem. Végül megálltam, és felnéztem.
~Ha visszatérhetnék… Az a barlang, biztosan segítene újra legyőzni Shikont… De hogy jussak vissza? Bárcsak még meglenne az a pokollepke, amit legutóbb használtam, de eltűnt. Hirtelen meghallottam valamit.
-Üdv…
Hirtelen oda fordultam. Egy kedves ismerősöm volt. Unott képpel nézett rám. Yomochin Atsuya. Elmosolyodtam, és kezet fogtam vele. Egy póttestben volt. Fehér ing, kék farmer, csak lazán, ahogy ő is mondaná. Elindultunk egy italbolt felé. A féltető árnyékos felére ültünk.
-Te meg mit csinálsz itt?- kérdezte tőlem. És elmosolyodtam. Ő biztosan küldetésen van, fáradtan felsóhajtottam.
-Hát át kellett jönnöm. Történt néhány dolog, és most- mondtam, és közelebb hajoltam- Soul Socaity-ba kell jutnom! Muszáj, de csak te segíthetsz!
Halkan felnevetett. Kisé gúnyosan. Ráhúzott az italára. Pár kortyot nyelt belőle.
-És mégis hogy gondoltad?- kérdezte nyugodtan.
-Be kell juttatnod titokban-, mondtam. Tudtam, hogy nélküle nem érek el sokat. Szükségem volt a barlangra. Ott tökéletes összhangban voltunk, talán legyőzhetem.- A kapu… És pokollepkék… Csak te intézheted el!
Gondolkozott valamin, és letette a poharát. Látszott rajta, hogy valami terven töri a fejét.
-Kihez kell menni?- kérdezte megkomolyodva, és rám nézett. Nem értettem Megráztam a fejem, talán az alváshiánytól, de nem működött az agyam… Aztán.
-Mármint… Rá gondolsz?- tettem fel a kissé ostoba kérdést.- Urahara Kisuke? Nem rossz ötlet, már jó ideje nem voltam nála…
Atsuya bólintott. Elfogyasztottuk a két italt, és elindultunk. Egy boltot kerestünk fel. Azt a boltot, ahol az említett alak dolgozott. Benéztem, szerencsére üresnek tűnt a hely. Legutóbb a régi kapitányom majdnem lerobbantotta a fejem. Szerencsére megléptem előle. Atsuya hirtelen felásított. Már én is kezdtem unatkozni.
-Kisuke!- Kiáltottam fel. Reméltem, hogy nemsokára megjelenik a bolt vezetője. De csak egy halk kiáltás felelt.
-Pince…
Atsuya furcsán rám tekint, és követni kezd, ahogy elindulok a pince felé.
-Kisuke Loraine vagyok… Csak kérnék valamit, persze nem ingyen, de jó lenne, ha segítenél!- Mondtam, és végül leértünk a hatalmas gyakorlótérre. A szőke kalapos férfi ott állt. Hál istennek a régi kapitányom nem volt ott.
-Mond csak!- Mondta, és már a hatalmas ellenszolgáltatástól hevesen dörzsölni kezdte a kezét. Ám meglátta az utánam lépkedő Atsuyát.- Ó és ki a barátod?
Láttam a barátomon, hogy egy másodpercre izgatottá vált.
-Egy Shinigami, legyen ennyi elég!- Mondta a megszokott stílusában.
-Ó de rejtélyes valaki…- Kezdte Urahara, de közbevágtam.
-Egy út lenne, a régi munkahelyünkre! Fontos!- Mondtam. Láttam, hogy egy pillanatra elgondolkozik.- Na jó megteszem, amire korábban megkértél!
-Ó, akkor rendben! Most úgy sincs itt…
-Ne emlegesd a kapitányom, megcsináljuk, és lelépek!- Mondtam.
-Csak, ha a kis barátod is segít!- Mondta ördögi vigyorral a szőke.
-Te Loraine Biztos vagy ebben?- kérdezte Atsuya. Aztán suttogni kezdett.- Ez akar tőlem valamit…
Bólintottam, pár perc múlva minden kész volt. Kint álltunk a boltban, bohóc jelmezben. A pontos feladatunk, amit Urahara már elmagyarázott… Népszerűsítenünk kellett a boltját…
-Én mit keresek itt?- Kérdezte Atsuya miközben unott képpel nézett rám.
-Hát, ha képes vagy azt mondani Kisuke arcába, hogy mégse vállalod!- Mondtam. Aztán megvontam a vállam, és elindultam az ajtó felé.- Ja amúgy a legutolsót mentő vitte el! Két darabban…
-Na most vége!- Mordult föl a Shinigami barátom.
Tíz perc munka után a barátom megunta, és vörös fejjel betrappolt a boltba. Csak bámultam, ahogy bemegy, és már vártam is, hogy mi lesz. Egy Shinigami test esett ki az ajtón. Drága barátom volt az. Urahara utána lépett, a kezében a koponya fogójú botjával.
-Legyen, majd ledolgozzátok nálam később, de taníthatnál egy kis tiszteletet a barátodnak, ne nekem keljen!- Mondta vigyorogva a tizenkettes osztag egykori kapitánya.- Most pedig irány a pince, és megnyitom az átjárót!
Bólintottam, és átöltöztem. Kiléptem a póttestből. Atsuya elindult a saját útján a pokollepkéjével. Szörnyű út volt…
Mikor odaértem teljesen elfojtottam a reiatsum. Lassan lépdeltem, mert nem akartam semmi feltűnést okozni. Éreztem, hogy a kialvatlanság démona a torkomhoz ugrik, és fojtani kezd. Lassan elértem a helyhez, ahol először csatáztam Atsuya ellen. Megláttam az unott képét.
-Na vég…- Ezek voltak az utolsó szavak, amit meghallottam. Elájultam.
Megint a sötét szobában találtam magam, de nem vártam tovább. Azonnal fényt gyújtottam egy Sakkahou-val. Shikon ott állt tőlem nem messze. Felém ugrott, és a furcsa karmaival ütni készült.
-Tsunzaku Shikon!- Kiáltottam. Még időben alakult át a kardom.
-Ugyan, Loraine… Meg fogsz halni! Hiába használod a tőlem lopott erőt!- Kiáltott Fel Shikon. Én hátra vágódtam, és hasba rúgtam. A páncélos alak felröhögött. Én felkeltem, és hátrálni kezdtem. Kinyújtottam felé az egyik karom.
- Hadou 58: Tenran!- Kiáltottam. Hatalmas forgószél indult meg Shikon felé. Úgy éreztem minden lelassult. Shikon karmai hirtelen egy kattanás után megnyúltak, széthasították az örvénylő szelet. Az ostorszerű karmok végén fényes fekete pengék voltak. A tör penge végighasította a mellkasom. Én a földre kerültem. Az alak mellém lépett. A karja újra a régi volt.
-Megöllek!
-Shikon, ne tedd ezt…- Mondtam neki halkan.
-Nem ez a nevem!- Kiáltotta.- Sosem hallottál meg teljesen! Nem hallottad a teljes nevem! Gyűlöllek Rajin Loraine!
Mikor a fejem felé közeledett a keze, elszomorodtam. Felsóhajtottam, és a támadás útjába löktem a kezem. Az a fejem mellett csapódott be. Hirtelen megmozdítottam az egyik kezem. Shikon mellkasán is megjelent öt vágás.
-A Zanpakutoum vagy… A társam!- Kiáltottam. Hirtelen mindennek vége szakadt.
Felébredtem. Az öt vágás, amit a belső világomban szereztem, itt is megjelent. Egy-két óra telhetett el. Egy sötét hűvös helyen feküdtem. Fölöttem fák suhogó lombjai. A barátom nem messze a testemtől félig ülő helyzetben várt. Megráztam a fejem. Felültem. A ruhámon nem volt sérülés, de a testemen igen.
-Hmm, azt hittem kicsi jobban bírod a gyűrődést.- Szólt hangosan Atsuya. Én felugrottam, és leporoltam magam. Megláttam a kardom. Megragadtam, és egy fának vágtam. Majd dühösen utána köptem.
-Hülye ócskavas. Hogy törnél szét!- Ordítottam. Drága barátom víg kacaja felrázta az erdőt.
-Látom nem javult a kapcsolatotok-, mondta az imént még hevesen nevető férfi.
-Ó, nem már meg akar ölni…- Motyogtam, és széthúztam az egyenruhám.- Nem viccel! Már másodszor teszi! Ezért kellett ide jönnöm.
Felsóhajtottam. Nem akartam jelenetet rendezni, nem volt szokásom, de mégis… Ezek az új érzések. Nem akartam bevallani, de felszakadtak a sebeim, melyeket még gyermekkoromban szereztem. Gyűlölt minden napszámos társam. Egyszer meg is akartak ölni, pedig előtte barátok voltunk. Shikon nyugodt „testére” néztem. Szomorú lettem. Gyorsan fölkaptam.
-Cöh, tényleg nem viccel, és most hova?- Kérdezte méltán kedvelt barátom. Az egyenruhájának ujja rejtett zsebe fém flaskát tartalmazott. És hogy abban mi volt, nem tudom, de Atsuya jól ráhúzott. Elmosolyodtam. Megsimítottam a fülbevalómat.
-Arra a helyre, ahol először sikerült Shikonnal beszélnem… Még egy öreg kapitány mutatta nekem, pont a te osztagodé volt…- Motyogtam. Tudtam, hogy ott egyikünk veszít, vagy én, vagy Shikon.- Az a hely, olyan mint a belső világom. Ott kezdődött, és ott is lesz vége!
Rávágtam a kardom tokjára majd felsóhajtottam. Volt valami ami még nem tette lehetővé, hogy eljussunk oda.
-Egyedül veszélyes lehet, főleg, hogy nem használhatom Shikont, és zavarodott a reiatsum is…- Motyogtam. Lassan elindultunk az úton.
-Figyelj Atsuya, neked sosem volt Gondod Yoru No Kage-val?- kérdeztem halkan.- Mindig megvoltatok?
Atsuya meglepődött.
-Nem, eddig még sosem volt ilyen gondom vele…- Válaszolta halkan.
-Értem… Úgy érzem változáson, megyek keresztül, én is, és Shikon is… Nem értem, de valami furcsa történik-, mondtam. Nem akartam elmondani, hogy mennyire kényelmetlenül éreztem magam a Zanpakutoum ereje nélkül. Elértük a barlangot, és én beléptem.
Először nem láttam semmit, aztán fény gyúlt. A belső világom valódi fénye. Ódon csillár fénye világította meg a termet. Középen, pedig ott állt a kardom szelleme.
-Most vége lesz…- Mondtam halkan.- Most elmondod az igazi neved, vagy…
-Vagy megöllek!- Motyogta a fekete páncélos. Bólintottam. A kezemben pihenő kard felvette a Shikai formát. Shikon elmosolyodott, és leguggolt. Megsimította a földet. Én a fülbevalómhoz nyúltam. Még ebben is. A vén babonáinkban is hasonlítottunk. Nem számított már, mennyire különbözünk, vagy mennyire hasonlítunk. Shikon végighúzta a karmait a vádlián. Természetesen csak a csikorgó hangot lehetett hallani, de a lába nem sérült. Én egymásnak dörzsöltem a pengéim, és hasonló hangot adtam ki velük. Nem volt más hátra. Egymásnak rontottunk. Azonnal elkapott egy oldaltalálattal. Én teljes erőmből combon szúrtam. Mindketten felüvöltöttünk. Messzebb ugrottunk.
-A harcmodorunk is egyezik… Lásd be végre, hogy egyek vagyunk!- Szóltam, közben megráztam a karmaimat. Shikon torz képén mosoly feszült.
-Nem tudsz még rólam eleget Loraine- súgta. Megmozdította a kezét, aztán felém csapott. Túl messze volt, hogy eltaláljon, legalábbis azt hittem. A karmai megint szétváltak, és öt tűhegyes végű ostorként az oldalamba hasítottak. Én fél térdre estem. Lihegve indultam előre.
- Bakudou 75: Gochuu Tekkan!- Kiáltottam. Lezuhantak a nehéz oszlopok, de már nem tudtam eléggé koncentrálni. Csak a két lábára zuhant rá a Kidou egyik fele. A másik része az ellenkező irányba állt. Az én hibám volt, ha jobban figyelek, és több reiatsut adok hozzá, ám nem így lett. Shikon kinyújtotta a karját. Két karma eltalált, és a falnak szögezett. A másik öt lesújtott a testemre. Rengeteg seb jelent meg rajtam. Vért köhögtem föl, és kinyújtottam a kezem.
- Hadou 33: Soukatsui!- Mondtam. A támadásom elérte. Az ostorszerű karmok kicsúsztak belőlem, és a földre zuhantak. Lassan odavonszoltam magam Shikon mellé.
-A társam vagy… Mindig az leszel! Az, aki fényt gyújt a lelkem sötétségében. Nélküled semmi vagyok…- Súgtam Halkan Shikonnak. Valamit motyogott.
- Mond megint…
-Az igazi nevem… Shikon. Kuromeru Shikon… Hívj végre így!- Mondta. Elmosolyodtam.
-Kuromeru Shikon… Legyen hát…
Kivánszorogtam a barlangból. Csupa vér volt a testem. Remegtem, de mosolyogva eldőltem.
-Sikerült Atsuya… Legyőztem őt!- Mondtam halkan.
-Hmm, nem kételkedtem-, mondta. Megint elővette a flaskáját, és a számhoz nyomta. Én felsóhajtottam, és belekortyoltam. Felszabadultan felnevettem.
-Ez itt az élet pajtás…- Súgtam vigyorogva. Ez után Loraine öszhangba került a kardjával, és elérte a valódi Shikaiát.

Kuromeru Shikon igazi formája szintén kesztyű. Azzal az eltéréssel, hogy az ujjaknál a penge nem lapos, hanem öt ízelt részből áll. A végén persze ott a hegyes penge. A hüvelyk ujja mögött egy plusz penge helyezkedik el. Minden ujj egy ostorként működhet, ha Loraine úgy kívánja. Ezeket húsz méteres távolságig nyújthatja ki maximum. A kesztyű, Loraine alkarja felét is befedi. Fehér az egész kesztyű, kivéve a mintázata.

Kyouran, Kuromeru Shikon (Dühöngés, Fekete Karom): Ekkor az ujjaknál az ízek kattannak egyet, és szétválnak. Így Loraine mint ostort használhatja. Minden csapás után, muszáj az ujjaknak az eredeti állapotukba visszatérni, hogy ismét lehessen velük támadni.

Otoshiana, Kuromeru Shikon (Csapda, Fekete Karom): Ekkor Loraine mindkét kezét a földbe vágja, és az ellenfél talpa alatt hirtelen kilövi a karmait. Egy gyors Shinigami még képes eltűnni a tüskeként kicsapódó karmok elől, de egy lassabb teremtmény nem. Ilyenkor Loraine nem képes elmozdulni, amíg a karmait vissza nem húzza, ami akár három másodpercbe is beletelhet. Egy magas szintű csatánál már komoly hátrányt jelenthet.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Rajin Loraine Pályázatai _
TémanyitásTárgy: Re: Rajin Loraine Pályázatai   Rajin Loraine Pályázatai EmptyPént. Jún. 11, 2010 9:33 am

Szia!

Ha új shikai támadást szeretnél, ahhoz nem kell pályázatot írnod. Csupán elküldöd nekem pmben a kívánt technikát, majd pedig ha elfogadtam, kijátszod a felfedezésüket valamelyik játékodban.

Tehát várom pmben az elbírálásra váró technikákat. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Rajin Loraine Pályázatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-