-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye Cl0te5000/15000Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye 29y5sib  (5000/15000)

Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye _
TémanyitásTárgy: Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye   Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye EmptyKedd Ápr. 27, 2010 3:26 am

~Retasu átkerül a 8. osztagból a 10. osztagba!~


Már nem is emlékszem, hogy milyen körülmények között kerültem be a 8. osztagba, de annyit tudtam, hogy újoncnak nem a legjobb lenni. Soha sem felejtettem el mikor a kapitányom magára öntötte az itókáját és azt se fogom elfelejteni, hogy az ismerkedésnél activitiztünk, de ez már mind a múlté ugyanis az óta átkerültem a 10. osztagba. Ennek a történetét fogom most nektek leírni.

Szép nyári nap volt. A nap csak úgy ragyogott az égen és a felhők úgy néztek ki az égen mintha egy festő odafestette volna őket. Mivel szeretem a meleget az volt az első dolog, amit tettem, hogy kimentem egy kicsit levegőzni a szép napos terepre. Amikor kimentem elfogott egy érzés, amit soha életemben nem szerettem. Ez az érzés az unalom volt. Eredetileg azért jelentkeztem a 8. osztagba, mert azt hittem, hogy itt sok jó és izgalmas dolog fog velem történni, de tévedtem. Mivel utáltam az unalmat elkezdtem nézelődni, hogy nincs e valami kisebb balhé vagy valami, amiben kiélhetném a fölösleges energiáimat, de sajnos nem találtam semmi izgalmasat sem. . Napok teltek el úgy, hogy untam a fejemet és már komolyan azon gondolkoztam, hogy át kéne menni egy másik osztaghoz, de egy olyanhoz ahol sok izgalmas dolog történik. Miután végleg úgy döntöttem, hogy csak ez az egy megoldás maradt elkezdtem keresgetni az osztagok között. Majdnem mindegyik osztagot végigjártam mire sikerült megtalálnom a megfelelőt, ami nem volt mást, mint a 10. osztag. Arról az osztagról lég sok érdekes dolgot hallottam így elhatároztam, hogy oda fogok átmenni. Két napomba telt mire megírtam a jelentkezésemet a kiszemelt osztagba. Az után a két nap után beadtam és elmentem az akkor kapitányomhoz Mitsukohoz. Mikor megérkeztem az ajtójához vettem egy nagy levegőt és felkészültem a legrosszabbra és majd bekopogtam. Csakis az után nyitottam be miután megbizonyosodtam benne, hogy bemehetek.
- Jó napot Kapitány. -
köszöntem majd odamentem az asztaláhozés vártam a reakciót.
- Szervusz Retasu. Miben segíthetek?- Kérdezte mire engem egyből kirázott a hideg és elkezdtem remegni az izgalomtól.
- Nos, én tulajdonképpen csak azért jöttem, hogy elmondjam önnek, hogy át szeretnék menni a 10. osztagba ahova már be is adtam a jelentkezésemet. – Mondtam majd letöröltem a homlokomról az izzadság cseppeket.
- Úgy érzem, hogy ez egy kicsit hosszú beszélgetés lesz, ezért kérlek, foglalj helyet. - Mondta majd rámutatott az egyik székre. Eleinte kicsit megijedtem, de aztán rájöttem, hogy úgyse fog megölni.
- Miért akarod elhagyni ezt az osztagot Retasu? – Kérdezte nyugodtan a kapitány amitől egy kicsit meglepődtem.
- Őszintén. Eredetileg azért ebbe az osztagba jelentkeztem, mert azt hittem, hogy itt sok izgalmas dolog fog történni, de tévedtem. Tudni kell rólam, hogy világ életemben utáltam az unalmat. Ezek után csak egy megoldást találtam. Kerestem egy olyan osztagot ahol mindig történik valami izgalmas és oda beadtam a jelentkezésemet. Remélem megfelelő magyarázat kapitány. – Fejeztem be a mondani valómat majd elkezdtem mocorogni a székben, vagyis inkább elkezdtem keresgélni a legkényelmesebb pozíciót, de sajnos nem találtam így maradtam a szépen, egyenesen ülésnél.
- Értem. Mivel már beadtad a jelentkezésedet nem tartalak vissza. Remélem, jól fogod érezni magad abban az osztagban és most már szerintem távozhatsz, mert mindent megbeszéltünk, amit kell. Ha minden igaz, akkor már holnapra megkapod a választ a jelentkezésedre. Ha elfogadták, akkor gratulálok, de ha nem akkor sajnálom és szeretettel várlak vissza. - Mondta majd jelezte, hogy befejezte és indulhatok. Nem esett valami jól, hogy így kellett elválnom volt kapitányomtól, de hát vannak ilyen helyzetek. Az utam egyenesen a szobámba vezetett. Mikor megérkeztem körbenéztem, de nem láttam semmi szokatlan ezért bementem a szobámba és elkezdtem összepakolni a cuccaimat. Egy óra pakolászás után az összes cuccom az ajtó melletti sarokban hevert szépen összerakva. Mivel nem tudtam mit csinálni fogtam magam és ledőltem az ágyra. Tíz perc heverészés után egyből elaludtam. Az álmom nem volt valami jó. Azt álmodtam, hogy nem vettek fel a 10. osztagba és, hogy a 8. osztag összes tagja kiröhögött emiatt. Egy idő után egyre durvább lett az álmom. Az egyik legijesztőbb résznél felriadtam és körbenéztem. Az ajtónál egy levél volt. Felálltam és odamentem. A levél borítóján ez állt: Hitoshi Retasu Részére. Ebből már egyből tudtam, hogy ez csakis a 10. osztagtól jöhetett. Remegő kézzel kinyitottam és elkezdtem olvasni a levelet.

Ez állt a levélben:

Tisztelt Hitoshi Retasu!
Megkaptuk a jelentkezését és hosszas gondolkozás és tárgyalások után úgy döntöttünk, hogy ELFOGADJUK a jelentkezését.


Miután háromszor is elolvastam végre eljutott az agyamig, hogy mi is állt a levélben. Nagyon boldog lettem. Az első dolog az volt, hogy elfutottam Mitsukohoz és elmondtam neki, hogy felvettek. Nagyon örült neki, hogy felvettek. Ezek után átköltöztem a 10. osztaghoz és az óta is ott élek!



Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye _
TémanyitásTárgy: Re: Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye   Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye EmptyHétf. Május 10, 2010 10:28 pm

Szia Re-chan! *.*

Ööö... az a helyzet, hogy az osztagváltásról nem kell pályázatot írni. Elég ha csak megírod nekem pmben, hogy melyik osztagba szeretnél átsétálni, és én átpakollak oda. ^^

Viszont annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy ha már valakit megszólaltatsz a te karidon kívül, akkor próbálj a karakter stílusához igazodni, mert hát... Mitsu sose beszélne így, még ha nagyon komoly lenne a dolog, akkor se. ^^"

Ettől függetlenül viszont átteszlek a 10. osztaghoz, bár Mitsu kicsit szomorú, amiért elhagyod. T_T
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye Cl0te5000/15000Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye 29y5sib  (5000/15000)

Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye _
TémanyitásTárgy: Re: Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye   Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye EmptyPént. Május 14, 2010 7:43 am

Szia Yoru *.*

1.) Hát először én is a pm-en gondolkodtam, de aztán megkérdeztem a többieket a chaten és ha jól emlékszem akkor Shio mondta, hogy írjak egy pályázatot.

2.) Bocsesz teljesen elfelejtettem megnézni, hogy milyen Mitsu stílusa ><

Na, de azért kösziiiiiii Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye Cl0te5000/15000Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye 29y5sib  (5000/15000)

Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye _
TémanyitásTárgy: Re: Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye   Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye EmptyVas. Jún. 13, 2010 3:15 am

11. Osztag Hadnagyi pályázat


Ragyogó napsütés. A jó időt hirdeti. Karakura lakosai inkább hűsölnek, mint, hogy a napon legyenek. Egy alak tűnik fel az emberek közt. Jól látható, hogy az embereknek fel se tűnik, hiszen hozzájuk ér, de azt hiszik, hogy más lökte meg őket. Ez az ifjú személy voltam én még akkor nem hadnagyi posztban. Akkor még csak a 10 osztag tudatlan kis tisztje voltam, aki úgy ugrott, ahogy neki parancsoltak. Küldetésről mente küldetésre és a magánéletemmel nem is foglalkoztam. Ha vissza értem Soul Societbe ismét mehettem el. De hát nem ezt akartam? Pont ezért hagytam ott a 8. osztagot és Mitsuko Taichout. Csakis ezért, hogy legyen valami mozgás, de ahogy itt állok és küldetésről megyek küldetésre rájöttem, hogy tulajdonképpen ez nem nekem való. Nagyon meglepő, de tényleg. Azt hiszem benőtt a fejem lágya vagy nem is tudom, hogy mi van velem. Mindent komolyabban veszek, és jobban átgondolom a dolgokat. Egy nap mikor hulla fáradtan értem haza úgy döntöttem, hogy itt van, vége feladom. Az volt az elhatározásom, hogy ismét osztagot váltok de, most nem azért mert unatkozom, hanem azért mert túl sok dolgot csináltam. Ismét napok, hetek, hónapok teltek el mire megtaláltam azt az osztagot, amiről álmodoztam. Soha sem gondoltam volna, hogy abba az osztagba megyek át, amelyet még régebben Vera mondott nekem. Igen ez volt a 11. osztag melynek kapitánya Matetsaku Kai volt. Mivel Vera nagyon dicsérte, vagyis nem tudom, hogy azok dicsérő szavak voltak úgy döntöttem, hogy bepróbálkozom nála. Beadtam a jelentkezésemet. Három nap után megkaptam az örömhírt, hogy felvettek. Összeszedtem a cuccaimat é elköszöntem Verától. Tudtam, hogy nem fog örülni neki, hogy elmegyek, de hát istenem. Miután elvezettek a szobámhoz lepakoltam és elmentem a kapitányhoz bemutatkozni. Nem ment, úgy ahogy a 8. osztagban vagy a 10. osztagban ugyanis most a 11. osztag kapitány előtt álltam, akinek teljesen más jelleme és szokásai vannak. A bemutatkozás 5 percbe tellett majd a kapitány megszólalt, hogy lenne egy küldetése számomra, amiben megnézné, hogy milyenek a képességeim. Rukongai egyik eldugott szögletét támadta meg egy csapat hollow és egy arrancar. Látszólag jól szórakoztak, de amikor megjelentek még boldogabbak lettek. Először a hollowk támadtak rám, amiket persze egy-egy suhintással kivégeztem. Miután minden hollow elpusztult csak én maradtam és az arrancar. Lehetett látni szegény ellenfelemen, hogy ideges és azt is láttam rajta, hogy fél. Mindent elárult a tekintete.
- Most meglakolsz, azért mert elpusztítottad a testvéreim! - Ordította majd előhúzta a zanpaktouját és egy sonidoval elindult felém. Tudtam, hogy ebben a helyzetben nem sokat tudok csinálni maximum védekezni ezért én is előhúztam a fegyverem és felvettem egy védekező pozíciót. Az arrancar gondolkozás nélkül támadott rám. Semmi logika nem volt. Ha odafigyelt volna egy kicsit biztos legyőzött volna. Az utolsó csapása elől kitértem egy shunpoval és aktiváltam a shikaiom.
- Sangai Mamono Kosaku - Mondtam szép nyugodtan és vártam, hogy a kardom felvegye a shikai alakot. Miután felvettem sokkal egyszerűbben sebeztem meg ellenfelem. A bal kezét levágtam és megvágtam a jobb lábán lévő Akhilleusz int is, ami következtében nem tudott lábra állni. Ezzel csak egy baj volt. Én is rakatnyi sérülést összeszedtem. Mind két vállamat megvágta és ennek köszönhetően nem nagyon tudtam mozgatni a kezeimet. Az egyik térdemet kis híján eltörte így az is fáj és így csak sántikálni tudtam. Az arrancar a földön fetrengett mikor oda mentem hozzá.
- Azt hittem, hogy ennél többre vagy képes. Legalább ennél súlyosabb sérüléseket okoztál volna…. na, mindegy. Nem vesztegetem, az időmet ugyanis mennem kell vissza az osztagomba. - Mondtam majd alkalmaztam a Shikaiom második képességét, azaz a lángtengert. Az arrancar ordítva égett szét. Miután sikeresen véghezvittem a küldetést nagy nehezen körülbelül három órába telt. Mikor megérkeztem az osztagomba elájultam a sok sérülés miatt. Mikor magamhoz tértem egy ágyban feküdtem és be voltam kötözve. Csak részletekre emlékeztem, hogy miért is vagyok bekötözve. Eleinte azt hittem, hogy senki sincs bent a szobában, de tévedtem. Egy tiszt volt bent. Ráadásul egy olyan tiszt, akit utáltam és ő is utált engem. Nem nagyon értettem, hogy mit keres abban a szobában ahol és gyógyulgatok. Amikor észrevette, hogy magamhoz tértem felállt és odajött elém, hogy lássa a szemem.
- Nocsak… magadhoz tértél zöldfülű?- Kérdezte kicsit szemtelen hangnemben. Tudtam, hogy provokálni akar éppen ezért csak bólintottam neki. Eleinte nem akartam hozzászólni ugyanis tudtam, hogy ha valami olyat mondok biztosan bunyó lesz. Ezzel a tervel az volt a baj, hogy így is idegesítettem szegénykét ezért úgy döntöttem, hogy megkérdezem látogatásának okát.
- Igen magamhoz tértem. Azt szeretném kérdezni, hogy mi okból vagy itt? – Kérdeztem majd eleresztettem egy félénk mosolyt. Az arc izmai összerándultak majd megszólalt.
- A kapitány küldött. Arra kért, hogy ezt adjam át neked. - Mondta majd előhúzott egy borítékot, amin ez állt: Hitoshi Retasu Részére. Ilyet akkor láttam utoljára mikor megkaptam a jelentkezésemre a válaszomat. Kitéptem a látogatóm kezéből és feltéptem. Kihúztam belőle a lapot és elkezdtem hangosan olvasni.

Kedves Hitoshi Retasu!
Tisztelettel kérném fel arra önt, betöltse a 11. Osztag nemrégiben megüresedett hadnagyi posztját. Amint elfogadja, kérem, jelentkezzen nálam és miután megbeszéltük a részleteket egy megbeszélt időpontban le kell tenni az esküt a Gotei 13-ban szolgáló összes kapitány és hadnagy előtt.

Matetsaku Kai a 11. Osztag kapitánya



A látogatómnak leesett az álla pont úgy, mint nekem. Soha sem hittem volna, hogy ilyen magas rangot fogok betölteni. Nem tudtam, hogy mivel érdemeltem ki ezt az előkelő rangot. Ötször is átolvastam a levelet majd írtam egy válaszlevelet ugyanis személyesen még nem igazán tudtam volna megjelenni Kai Taichou irodájában. A válaszlevelet odaadtam a tisztnek aki kicsit idegesen, de megtette azt amire kértem. Ezek után még egy hétig maradtam betegágyban. Sokan azt mondták, hogy nem fogok felgyógyulni a sérüléseimből, de ezeknek elmondtam, hogy biztosan egészséges leszek és ez be is igazolódott. Miután már a saját lábamon tudtam közlekedni elmentem Kai Taichouhoz megbeszélni a részleteket és megbeszélni az eskületétel időpontját. Ez a megbeszélés se volt hosszabb a bemutatkozásunknál. Tudtam, hogy így még több meló vár rám, de abban is biztos voltam, hogy még közelebb kerültem a célomhoz. Miután távoztam Kai Taichou irodájából úgy döntöttem, hogy sétálok egy nagyot. Legalább végig tudtam gondolni azokat a dolgokat, amiket a betegágyban nem tudtam. Először is nem értettem, hogy miért pont engem választott ki hadnagynak, hiszen nálam sokkal erősebbek is vannak az osztagban. . Ezen nagyon sokáig gondolkoztam, de nem jutottam a végére. Miután éjfélt ütött az óra úgy döntöttem, hogy itt az ideje nyugovóra térnem. Elmentem a szobámba és ledőltem aludni. Másnap reggel 8.30-kor az egyik tiszt ébresztgetett, hogy el fogok késni az eskütételről. Ahogy meghallottam kiugrottam az ágyból felkaptam a shinigami egyenruhámat és siettem is az eskütétel helyére. Nem tudom milyen gyorsan érkeztem meg, hiszen ahogy csak tudtam futottam és shunpoztam. Mikor benyitottam láttam, hogy az összes Kapitány és Hadnagy jelen volt. Elkezdtem izgulni. Beálltam mindenki elé és megesküdtem arra, hogy bármikor, bármilyen helyzetben hű maradok Soul Societyhez.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye _
TémanyitásTárgy: Re: Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye   Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 1:09 am

Uff, kedves Retasu!

Szóval, összességében jó előtörténet, azonban akadnak benne elgépelések, helyesírási hibák, és néhol még a vesszők is rossz helyen vannak.

Ezen kívül vannak még kis problémáim a karakterekkel, akiket megemlítettél a pályázatodban. Pontosabban azokkal, akik jk-k. Legközelebb olvasgass néhány postot azoktól, akiket szeretnél belefogalmazni a pályázatodba/postodba, hogy tényleg hasonlítson a karakter az eredetire. ^^

Azonban ezektől a hibáktól eltekintve elfogadom a pályázatod. ^^ Szerintem egy esélyt mindenképp megérdemelsz, mert tényleg látszik, hogy fejlődtél. Smile (És nem azért, mert... >.> xD)
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye _
TémanyitásTárgy: Re: Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye   Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hitoshi Retasu Pályázat gyűjteménye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-