-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Friss

Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi


nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Friss Empty
2010Apr07
TémanyitásFriss

Sziasztok!

Már egy ideje döglődök, hogy ideje lenne már írni ide is, hogy azért mindenki tisztában legyen a dolgokkal, amik történtek/-nek, vagy épp tervben vannak. Hiszen nem mindenki látogatja a chatet, vagy nem épp akkor vannak fent, vagy meg nem turkálnak a fejemen több száz kilométerről. Very Happy

Tehát, első napirendi pont lenne a Wikipedia. Igen, nekünk már olyan is van egy ideje, csak épp vagy elfelejtettem, vagy lusta voltam közölni ezt a hírt mindenkivel. Sebaj, jobb később, mint soha. ^^" Épp ezért szeretnék mindenkit megkérni, hogy ha lehet, táplálja be az oldal saját wikijébe karakterét/karaktereit. Segítséget kérhettek Verashu Suwuntól, Wakahisa Shuntól és Sierashi Yuusukétől. ^^ Minden bizonnyal szívesen segítenek, ha esetleg elakadnátok. Very Happy

Link: >>KATT<<

Aztán, második pont, a technikákkal kapcsolatos. Újabban feltűnt, hogy kezd egyre több olyan technika lenni, ami még nem ér el egy bizonyos szintet, de már az előzőn túl van. Uh... na jó, nem tudom, hogy ez mennyire volt érthető, szóval inkább megpróbálom még érthetőbben. xD
Tehát... *gondolkozik* Tegyük fel, hogy van egy technika, ami 3. szintre van besorolva. Ez azt jelenti, hogy csak egy 3. szintű karakter képes megvenni, és használni. Azonban ezek között vannak olyanok, amik még nem 3. szintűek, de már 2. szintűek se. Tehát a kettő között van valahol, és ezért kicsit nehéz behatárolni őket, hogy hova is kéne sorolni. Épp ezért arra gondoltam, hogy meg lehetne úgy oldani, hogy nem szintek, hanem lélekenergia alapján sorolnánk be a különböző technikákat. Tehát például nem 2. szinttől lehetne egy technikát megvásárolni, hanem 12.000 lp-től.
Nem tudom, hogy ez kinek mennyire tetszik, épp ezért, várom ide, vagy akár pmben a véleményeket.

Következő lenne a technikák. Ajánlom minden 4. és 12. osztagos tisztnek, hogy nézzék át a kitalált (és a nem kitalált xD) technikákat, mivel lehet köztük olyan technika, melyek ingyenesek számukra. Igen, ezeket fizetés nélkül be lehet írni az adatlapba, és lehet őket használni. ^^

Aztán... *erőteljesen gondolkozik, nehogy ki felejtsen valamit* Igen, az Emberek... Azon gondolkodtam az elmúlt néhány napban, hogy nem ártana létre hozni számukra egy szervezetet, ahol összegyűlhetnek, megbeszélhetik egymással a képességeiket, azoknak kialakulását, valamint ahol szabadon, a kíváncsi szemek elől elrejtve gyakorolhatnak, edzhetnek. Ennek nevét még homály fedi, szóval várom az ötleteket, de természetesen én is erőteljesen töröm rajta a buksimat Micimackó pózban. Very Happy
Valamint, mivel lehet kitalálni az Ember csoportnak technikákat, ezért ezek csak azoknak lehetne elérhető, akik ennek a szervezetnek tagjai. Természetesen nem kötelező tagnak lenni, vagy ha az is az egyik karakter, akkor se kötelező a nap 24 óráját ott tölteni, elvégre mindenkinek van magánélete, munkája.
Véleményeket ide, vagy pmben kérem, esetleg chaten is meg lehet vele ostromolni, ha éppen fent vagyok. ^^

Végül, de nem utolsó sorban: Ezen is csak néhány napja gondolkodok (milyen meglepő... xD) Igen, az elmúlt néhány napban sok minden eszembe jutott, lehet, a jó időnek köszönhető, vagy nem tudom... xD
Tehát az utolsó dolog az az lenne, hogy nyithatnánk Facebookon egy csoportot az oldalnak, ha már van Wikink is... Very Happy Természetesen nem lenne kötelező belépni. Aki akar, az beléphet, aki meg nem, az meg... Very Happy Itt frissebb infókat tennénk közzé, és esetleg megjelenhetnek majd a találkozók képei is a galériában - már ha az ötlet elfogadásra kerül. ^^
Véleményeket lehet mondani az olyan helyeken, amiket már előzőleg említettem. ^^

Ennyi lett volna az információ lavina, ha még valami eszembe jut, hozzá pakolom. Addig is további kellemes játékot mindenkinek!

Üdv,
Shihouin Yoruichi
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Friss :: Megjegyzések

No Comment.
 

Friss

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tavaszi friss

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: