-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A két testvér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: A két testvér   A két testvér EmptySzomb. Márc. 27, 2010 10:53 am

Lusta nap volt. Már órák óta hevertem. Néha rávágtam a kardomra, mikor valami sértőt mondott. Még a kidout sem akartam gyakorolni. Pár napja sikerült egy hatalmas mágiát újra felébresztenem magamban, ezért úgy éreztem, jár a pihenő. Unottan néztem az ablakon túl elterülő tájat. Még a Sake is túl messze volt, így nem keltem fel érte. A langyos szellő befújt az ablakon. Nem volt kedvem felkelni, és becsukni az ablakot. Viszketni kezdett az orrom, de olyan jól feküdtem, nem nyúltam oda. Hagytam hadd, viszkessen. Hallottam a kardom morgását, de már ez sem dühíthetett. Elásítottam magam. Még ez az ásítás is fárasztó volt. Szinte izomlázam támadt tőle. A pislogást is abba hagytam, de ezért könnyezni kezdett a szemem. Odanyúltam volna, de ahhoz testhelyzetet kellett volna változtatni. Túl jól feküdtem. Ám, hirtelen süvöltés hallatszott. Egy Menos túl közel jött, és egy csapdám elkapta. Dühösen keltem fel, az ablakhoz léptem. Kinyújtottam a karom.
- Hadou 31: Shakkahou!- Már csak a Menos üvöltését hallottam. Haragosan konstatáltam, hogy a helyem kihűlt. Gyorsan a sakemért nyúltam, de láttam, hogy üres. Földhöz vágtam a száz éves agyag kancsót.- Most meg takaríthatok!
~Te lenni hülye!~ hördült fel a kardom. Én egy erőteljest belerúgtam. Mérgesen takarítottam fel a cserepeket, és kiszórtam az ablakon. Mikor kinéztem, megéreztem egy Reiatsut… Ismerős volt. Még mérgesebb lettem.
-Most meg mi van?- kérdeztem a semmitől. Nem válaszolt senki, még…
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 2:09 am

Unalmas nap volt. Már egy ideje nem tettem semmit csak járkáltam. Leheveredtem, majd a kardokat magam mellé tettem lés gyönyörködtem az időben.~kéne csinálni valamit mert még a lustaságom öl meg.~ morogtam magamban és egy hangot hallottam.
-Lito...
~Heee?? ez meg mi volt?~kérdeztem magamtól és felpattantam, körülnéztem nem láttam senkit se.
~Kezdek megbolondulni. Talán az agyamra ment a semmittevés. Ha már így felkeltem akkor meg indulok és megnézem a bátyámat hogy hát mégis mi van vele.~ felvettem a kardomat a földről és eltettem. Azon gondolkodtam hogy mi lesz amikor találkozok vele. ~Lehet hogy megint leisszuk magunkat a sárga földig? Legutóbb is három napig csak józanodtam... ~ inkább nem gondolkodtam tovább mert még ahhoz lusta voltam, csak elindultam a háza felé. Odaérésem pillanatában hallottam egy menos üvöltését. Majd láttam hogy megsemmisül, majd eltűnik. Közelebb mentem.
Most meg mi van? hallottam az ordítást. ~Ajjaj, látom rosszkor érkeztem, kicsit ideges. Talán rátudom venni hogy egy-két menost leszedjünk a régi szép idők emlékére. amikor még közelebb léptem és benézem az ablakon láttam hogy ő is lusta mint én...
~Hopp-hopp-hopp, Na akkor nem megyünk menosért. Inkább harcolok vele egyet mind a kettőnknek jót fog tenni egy kis harc de előtte egy kis italozás, az elengedhetetlen ~ gondoltam magamban majd besétáltam az ajtón...
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re:A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:25 am

Már jó ideje éreztem a Reiatsuját, még az ablakon is benézett. Végül benyitott az ajtón. Én csak fáradtan feküdtem, és vártam, hogy odalépjen mellém. A zanpakutoum hevesen vergődött. Érezte, hogy egy úgynevezett ”testvére” jött hozzá. Én csak megint belerúgtam egyet, aztán Lito felé néztem.
-Hello öcsi… Inni, verekedni, tanácsot kérni, vagy kínozni jöttél?- kérdeztem. Mikor válaszolt, én felültem. A zanpakutoumat a falhoz dobtam.- Ülj le!
Előszedtem egy másik üveg saket.
-Azért iszunk is!- Motyogtam, és töltöttem. Mikor végre mellém ült, a kezébe nyomtam az egyik csészét, odakoccintottam a sajátomat, és már ittam is. Felsóhajtottam, és újratöltöttem a poharam.
~Hülye shinigami!~ kiabálta a kardom. Én odavágtam az üres csészémet. Unottan dőltem megint hátra. Megvakartam az arcom, és felsóhajtottam.
-Tudod, Lito, mostanában fáradtabb vagyok… De vénülök én is…- Motyogtam. A kardom felé néztem. Nem volt kedvem érte menni, ezért csak feküdtem, és néztem a plafont.
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:39 am

Meglepődtem, azon ahogy bánik a a kardjával.
-Tudod, Lito, mostanában fáradtabb vagyok… De vénülök én is…-mondta unott arcal ~Ehh még hogy te vénülsz?~ Nem birtam tovább harcolni akartam de még egy kicsit türtőztettem magam.
-Bátyus dehogy vénülsz te... inkább igyunk még... -mondtam neki, majd egy új csészébe töltöttem egy kis Sake-t
-Tudod, na egy kicsit fáradt vagyok én is, de nem múlhat el nap hogy ne harcoljak. Nekem ez az életem már kezdek megbolondulni a semmittevéstől... Most már nem ártana vadászni egy kicsit Menosokra,nem?-Kérdeztem tőle, Ő a plafont bámulta még mindig.
-Hééé figyelsz te rám???-kiabáltam. Végül feladtam és én is lefeküdtem mellé. ~Ehh valahogy kikéne csalni innen egy kicsit vadászni mert ha nekem elpuhul, akkor kivel fogok én harcolni?~ többek között ez a gondolat cikázott a fejemben.... Kicsit ott feküdtünk, majd nagy nehezen feláltam.
-Na Bátyus indulás. -jelentettem ki és megfogtam a kezét és húztam kifelé az ajtón...
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re:A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 5:46 am

Valamit magyarázott, de nem figyeltem. Álmos és fáradt voltam. Lito elkapta a karom, és vonszolni kezdett. Útközben megragadtam a kardom. Keresztbe fordítottam az ajtóban a pengét. Így hiába rángatott az öcsém, nem tudott teljesen kihúzni a házból. Én elvigyorodtam, de ő csak rángatta a karom.
-Lito, elég lesz!- Mordultam fel. Ő nem állt meg, csak folytatta. Már kezdtem unni a rángatást. Felsóhajtottam- Lito, lyukas a hasad!
Ő meglepődött, én ezt kihasználva elengedtem a kardom, letámasztottam a kezem a földre, és páros lábbal mellkason rúgtam. Már el is eresztett.
-Öcsi, ne cibáld megállás nélkül a karomat, ha szólok, hogy állj le!- Mondtam ásítva, és visszaballagtam a házba. Az orra előtt vágtam be az ajtót. Hallottam, hogy ki akarja nyitni, és azonnal a kilincs alá feszítettem a kardom. Ledobtam magam a földre. Mikor meghallottam, hogy az ablakon akar bejönni, odadobtam egy összegyűrt papírgalacsint. Ez nem állíthatta meg. Mikor végre bemászott, én felkeltem, kinyitottam az ajtót, ismét a képébe vágtam, és bezártam a házamba. Lassan egy fa alá feküdtem, és magam mellé szúrtam a kardom.
~Lenni jó húzás tőled…~ Szörcsögte a zanpakutoum.
~Kösz, figyeld a képét, ha kijön!~ Mondtam neki. Pár perc múlva már roppant is a záram, ő vörös fejjel lépett ki a szürke épületből. Én felsóhajtottam, és az égre néztem. Sötét volt, mint mindig…
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 6:13 am

-Öcsi, ne cibáld megállás nélkül a karomat, ha szólok, hogy állj le!-morogta a bátyám majd öregesen visszaballagott. és bezárta az ajtót.
-Na ebből elég volt.-morogtam majd bementem, pontosabban bementem volna ha nem támasztja ki az ajtót
~Nem számít majd az ablakon megyek be~ amint oda mentem megdobott egy papírgalacsinnal.~milyen gyerekes~morogtam magamban majd bemásztam nagy nehezen...
-Na bátyus idefigy... -kezdtem volna a mondani valómat de nem folt rá vevő így kiment engem megint bezárt de most a házba.
~most már kezdek ideges lenni~ mondtam magamban majd le is törtem az zárat.. Amint kimentem elővettem a kardokat majd két fát fetté vágtam.
- Na szóval, ne legyél nekem ilyen lusta. Rendben?-kérdeztem tőle és hogy nyomaték adjak a hangomnak a Wakizashival felé mutattam...
~na mi lesz kiállsz végre velem vagy tovább kell pusztítsak... nem szívesen tenném, nincs kedvem tönkre tenni ezt a szép erdőt...~
-Na mi lesz megszólalsz végre?-kérdeztem tőle....
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re:A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 6:54 am

Felém bökött a fogpiszkálójával. Én felsóhajtottam, és megpaskoltam a kardom.
-Nem tanította anyu, hogy csúnya dolog mutogatni?- kérdeztem ásítva. Felugrottam. Az oldalamra kötöztem a kardom. Beletúrtam a hajamba. Vettem egy mély levegőt. És egy verset kezdtem el mondani:

Ha látnám a síkon át
e nyüzsgést, szabad nép szabad honát,
a pillanathoz esdve szólnék:
Oly szép vagy, ó, ne szállj tovább!
Ne mossa el megannyi millió év
halandó-életem nyomát. -
E boldogság sejtelme elragad,
s már üdvözít a legszebb pillanat.

Láttam, hogy valamit vár…
-Ez nem Kidou! Ez egy velünk egyidős mondóka! Szeretem… Emlékszel, az öreg félszemű szokta énekelni a hídnál… Érdekes, régen semmire sem emlékeztem, de mostanában a legtöbb emlékem visszatért.- Mondtam.- Ha harcolni akarsz, állok elébe, de ne feledj el valamit! Én a bátyád vagyok!
Felsóhajtottam, és felemeltem a jobb kezem.
-Támadj ha mersz, Öcsi!
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 7:07 am

~ ez meg most tényleg versel???? az eszem megáll.~
-Ez nem Kidou! Ez egy velünk egyidős mondóka! Szeretem… Emlékszel, az öreg félszemű szokta énekelni a hídnál… ~ nahát már kezd emlékezni? elég érdekes hogy csak most na de ez most mindegy végre harcoljunk.
-Ha harcolni akarsz, állok elébe, de ne feledj el valamit! Én a bátyád vagyok! Megálltam, Nem értettem hogy miért mondta ezt. Vettem egy mély levegőt. ~ Most mindent beleadok. Bár a bátyám vagy de most csak egy ellenfél akit le kell győznöm. Hát akkor mindent bele...~
-Bátyám most legyőzlek. Mondtam majd rátámadtam. Ádázul támadtam a kardal és csak remélni tudtam hogy eltalálom. Közben gondolatom elterelődött arra amikor mondta hogy ne feledj el valamit Én a bátyád vagyok.Nem tudtam elképzelni hogy miért mondta.
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re:A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 7:37 am

Rám támadt. Én ismét felsóhajtottam. Elhajoltam az első két csapástól, aztán hátra shumpóztam. Megálltam, és jól megnéztem az öcsémet. Ő megint rám rontott. Én puszta kézzel elkaptam a kardját. A tenyerem vérezni kezdett.
-Nyugi már, ne pörgesd fel magad ennyire!- Mondtam. Aztán visszalöktem a pengéjét.- Öcsi, ne hidd már, hogy egy Hollow ellen harcolsz! Pláne, hogy egy kezdő shinigamival! Még elő sem húztam a kardom, és kidout sem használtam… Te meg egyből karddal rontasz rám… És így is csak a tenyerem sérült meg! Yaree-yaree, Öcsi, túl ideges vagy! Higgadt fejjel nem megy a harc?
A kardja markolatához nyúltam. Közben a szemébe néztem.
-Öcsi, gondolj csak bele… Nincs hatalmad a dühöd felett, ha nem tartanám, belevágnád a hasamba a pengét. Érzem! A kezed teljes erővel nyomod felém!- Mondtam nyugodt hangon. Félre álltam a penge útjából.- Ugyanolyan az arcunk, de te nagyon agresszív vagy! Az agressziód miatt fogsz ma veszíteni!
Messze shumpóztam.
-Na, gyere még egyszer!- Mondtam.- A kardot jól forgatod, de ostobán!
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 8:00 am

Idegességem elvakított megint, kézzel képes volt megállítani. ~Tényleg nem ártana lenyugodni mert így valóban előnybe juttatom.~ lehunytam a szememet majd számolni kezdtem. egy,kettő,három,négy,öt,hat,hét,nyolc,kilenc,tíz. Amint a tízhez értem kinyitottam a szememet és mély levegőt vettem
-bátyám bocs hogy várnod kellett. Na most már nyugodt vagyok. Kezdjük!-mondtam a lehető legnyugodtabban majd szép lassan megindultam felé. amikor már elég közel voltam akkor Sonidoval odamentem majd a szemébe néztem, majd sonidozva a háta mögé majd vissza oda ahonnan indultam. Fellélegeztem.
-Hát tesó most már tényleg könnyebb veled harcolni, eleinte arra gondoltam hogy orvul hátba szúrlak de az nem lett volna tisztességes nem igaz? Bár az is igaz hogy valószínűleg kitértél volna. -Néztem rá és láttam a tekintetén hogy nem tudja miről beszélek.
-Majd később ezt megbeszéljük most harcoljuk! mondtam majd ismét elindultam felé hogy megint megtámadjam bár most más volt a felállás. Nem voltam ideges.~most már menni fog~
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 8:36 am

Tartott egy kis sebesség bemutatót. Valóban jó volt.
- Hát tesó most már tényleg könnyebb veled harcolni, eleinte arra gondoltam hogy orvul hátba szúrlak de az nem lett volna tisztességes nem igaz? Bár az is igaz hogy valószínűleg kitértél volna. ~Abszolút téved. Még hogy kitérni? Öcsi, nem tértem volna ki, már a nyelvem hegyén volt az Enkosen.~ gondoltam.~ De legyen igazad!
Felemeltem a kezemet.
-Majd később ezt megbeszéljük most harcoljuk!- Mondta. Megvontam a vállam.
~Ne öld meg!~ Morogta Shikon.
~Ő az öcsém, nem bántom súlyosan, de ha erőszakos lesz megállítom…~ Válaszoltam a pengémnek. Az öcsém elindult felém. Én a kezemre néztem. Meggondoltam magam. Mikor felém csapott, elhajoltam, egy darabot levágott a ruhámból.
-Heeee? Tudod milyen drága volt? Te meg szétvagdalod! Akkor inkább sérüljek meg, de most szétnyírod ezt a drága kelmét?- kérdeztem, közben a lyukat vizsgáltam.- Selyemfonallal kell varrni! Ch, kifizeted ám!
Természetesen észrevette, hogy komolytalan vagyok. Én megvontam a vállam. Aztán lehajoltam megvizsgálni a cipőm. Mikor felegyenesedtem, eltűntem Lito szeme elől, mögötte bukkantam fel…
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 8:49 am

-Heeee? Tudod milyen drága volt? Te meg szétvagdalod! Akkor inkább sérüljek meg, de most szétnyírod ezt a drága kelmét?- kérdeztem, közben a lyukat vizsgáltam.- Selyemfonallal kell varrni! Ch, kifizeted ám!
-Heh fizessen a hóhér. Nem vagyok akkora vadállat vedd le inkább ha annyira félted azt a szakadt rongyot.-morogtam majd hátrébb léptem és figyeltem a mérgelődését. Boldogsággal töltött el a gondolat hogy sikerült felhúzni ennyire így biztosan nem fogja majd vissza magát.
- Na mi van? az a rongy ennyire tetszett neked? Pedig egy szakadt vén ruha, és nem is divatos... hát Bátyus azt hittem hogy legalább ízlésed van.Mondtam széles mosollyal.
-De most tényleg komolyan mondom ne becsülj alá mert ha ezt teszed akkor elteszlek láb alól. Mondtam majd a Nodachi-t eltettem és csak a Wakizashi marad a kezemben.
-Nem fogok vele harcolni minden erőmből mert most egy kicsit álmos vagyok. mondtam unott képpel.
~Mikor fogom már felidegesíteni???~ morogtam.
-Tudod mit? most gyere te én már elfáradtam. Mondtam majd leengedtem a kardomat... Megnézte a cipellőjét majd eltűnt a lihegését mögöttem hallottam...
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyVas. Márc. 28, 2010 9:34 am

Elkaptam a Nodachija hüvelyét, és hátra rántottam vele együtt. Mikor leült elém, elmosolyodtam.
-Ugyan, én idegeskedni?- Mondtam a képébe nevetve. Ledobtam a felsőmet, így csak a shinigami egyenruhám volt rajtam felül. A hátamon a Kidoshuu osztag jele. A ruhám csuklóján egy hármassal.- De ha gondolod komolyan, veszem…
A hangom komorrá vált. Ott térdelt előttem, megfogtam a fejét.
- Bakudou 09: Geki!- Mondtam. A vörös fény eltalálta, és hátra ugrottam, előhúztam a kardom, és a földbe szúrtam. A Bénító technika nem tudom, hogy hatott e rá, de nem törődtem ilyen apróságokkal. Szorosabbra húztam a ruhám övét. Levettem magamról az emberi világból hozott nadrágot is. Teljes régi valómban álltam ott előtte. Hátrafésültem a hajam, és elmosolyodtam. Közben gyűjtöttem a reiatsut.- Még pár pillanat és elmúlik a bénultság! Én addig előkészítem magam, a harcra jó?
Ekkor magamban végiggondoltam a stratégiámat, és vártam. Már csak az öcsémen múlt mit tesz. A Geki hatása lassan elszállt. És én vártam az agresszív dühöngő öcsémet…
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyKedd Márc. 30, 2010 4:33 am

Hátra rántott. nem lehetett nehéz hisz nem számítottam rá. Amit a földre kerültem megszólalt
-Ugyan, én idegeskedni?- mondta majd ledobálta magáról a ruhákat.
~Mi a fene?? Ez meg mit csinál~ kérdeztem magamtól. Ekkor jöttem rá hogy leveszi a azokat a rongyot amire azt mondja hogy drága volt...
-Nem mindegy hogy az a rongy rajtad van-e, avagy sem??? kérdeztem
Ő csak egy dolgot mondott. De nem a választ.
- Bakudou 09: Geki!-mondta.
~ Ez nem igaz mindig ez az ősrégi trükk...??~ morogtam magamban, és közbe vártam. A kardomat elejtettem.
Amint elengedett technika eltűnt nyomban felvettem a kardomat majd szép lassan megindultam felé majd eltűntem a szeme elől...
~ Ha orvul hátba vagy szembe támadom akkor csak az erőmet pazarlom most egy kicsit technikásabbnak kell lennem. ha sikerül összezavarnom nyerek~ Gondoltam magamban. ~ Várjunk érzi a reiatsumat. A fene ez nem lesz igy jó. De mi lenne ha Sonidoval ugrálnék akkor talán összetudom zavarni.
- Na gyerünk- Mondtam majd hozzáfogtam a tervem kivitelezéséhez
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re:A két testvér   A két testvér EmptyKedd Márc. 30, 2010 9:42 am

Most meg, valami baromságot csinál… Nem számít! Amint támad, felfedi magát, és amint felfedi magát leütöm… Nem számít milyen gyors, nem fog két méternél közelebb jönni! Én lassan végiggondoltam megint a stratégiámat. Felsóhajtottam. Már csak várnom kellett. A ruhám ujjára néztem. A Hármas… A kedvenc számom… És persze az eddigi legmagasabb rangom. Visszagondoltam arra az időre, mikor még sikerültek a kilencvenes szintű technikák. Aizennel való találkozásom után, a reiatsum összezavarodott. Már nem vagyok képes rájuk, az erőm töredékével harcolok az öcsém ellen… A régi erőmmel, nem tartana sokáig, felégetném ezt az erdőt, és azonnal elkapnám, de most be kell érnem ennyivel… Éreztem egy pillanatra a reiatsuját. Oda fordítottam a szemem, de már nem volt ott. Újra felsóhajtottam.
~Shikon, figyelj!~ mondtam a kardomnak, nem felelt, csak megremegett… Kiürítettem az elmém. Lassan lehajoltam, és megérintettem a földet. Kész voltam a támadásra, de még vártam az öcsém lépését…
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyKedd Márc. 30, 2010 9:57 am

~Heh. arra számítasz hogy majd fel fogom fedni magam??? NA rendben még mindig nagyon ráérek ~ Vártam a megfelelő pillanatot. ~Várj még, várj még~ Mondogattam magamban és kerestem az a pontot amikor és ahol sebezhető...
~ Ez nem lehet ha támadok akkor lenyom ennél több kell. A fene ez nem lesz jó így...~
Megálltam már untam hogy mind ugrándozzak.
~ Mi lenne ha...~ Morogtam magamban és megint kezdtem az ugrándozást ám most már egyre kisebbek lettek a körök ahogy körülötte mozogtam. Egyre kiszámíthatatlanabbul mozogtam amikor nem figyel akkor a háta mögé léptem majd megint egy fához ugrottam
~Na nem is figyel annyira... most már meglesz~ gondoltam magamban és kezdtem az egészet újra. Mindig máshol érkeztem mellé majd ismét eltűntem.
~ már csak egy kicsit kell még~
Láttam a bátyám szemében a vágyat hogy már harcoljon velem.
~ Rendben, NA GYERÜNK~ gondoltam majd egyből ugyanazt a a stratégiát követve mentem felé.
Végül megjelentem a jobb oldalán és mind a két kardal lefele szúrtam. Ezzel a támadással a hátát és a mellkasát támadtam egyaránt...
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re:A két testvér   A két testvér EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 6:17 am

Többször éreztem, hogy mellém ugrott, de túl gyors volt. Nem számítottam erre a sebességre. Nyugodt maradtam, végül újra éreztem a reiatsuját. Nem volt időm. De tartottam a stratégiát. Guggolva maradtam, de ő rám támadt. Nem jó szögben álltunk. A Nodachit még el tudtam kerülni, de a wakizashit biztos nem.
- Bakudou 39: Enkosen!- Kiáltottam, és elfordultam. A pajzs védett a hosszú pengétől. A Wakizashi mélyen belevágott a vállamba. Dühösen ugrottam el. Hatalmas mély vágás volt a vállamon. A kardom felé nyúltam, de megálltam. Felemeltem az egészséges karom. Reiatsut gyűjtöttem. A karomba belenyilallt a fájdalom. Tudtam, hogy ez nem fog menni. Nem tudok elég erős támadást használni, mert a csontig átvágta a karom. Nem bírtam koncentrálni, nem tudtam támadni. Hátra ugrottam. Az öcsém meglepődött. Tudta melyik fa mögött vagyok, de én összeszedtem magam. Gyorsan egy kis ruhával lekötöztem a sebet. Vettem egy mély levegőt. Kinéztem a fa mögül. Persze Lito már eltűnt. Én kirohantam a rejtekhelyemről. A sértetlen kezemet a föld felé tartottam.
- Hadou 31: Shakkahou!- Kiáltottam. Hatalmas füst keletkezett, én elfojtottam a reiatsumat, és elrejtőztem. Tudtam, hogy kockázatos, és csak pár percet ad, de az pont elég.- Keikatsu!
Elkezdtem begyógyítani a vállam sérülését…
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 6:49 am

Hátra ugrott, a sérülései súlyosak voltak de nem élet veszélyesek. Láttam a mély vágást a vállában és tudtam hogy meg fogja gyógyítani magát, így addig kellett cselekednem amíg nem épül fel sérüléseiből. Tudtam ha hagyok elég időt akkor le tud győzni. Arra gondoltam hogy ha elég gyors vagyok akkor eltudom kapni a fát átvágva és és a harcnak véget vethetek. miközben ezen filóztam észre vettem a bátyámat akkor amikor elkezdte morogni Nem értettem hogy mit csinál mert hát a jó kezével támadni készül?? Ráadásul a földet? Nem értettem hogy mire jó neki ez.
- Hadou 31: Shakkahou! A füst elterült a terület felett mintha csak valami odahúzta volna nem láttam semmit se.
Ekkor kellett rádöbbennem hogy mire is volt jó ez a támadás.
~Nem támadott hanem menekült~ Gondoltam magamba és megálltam.
A füst lassan leülepedett és néztem a krátert, amit az a támadás hagyott hátra nem volt túlzottan nagy, de akkor is. Nem szívesen álltam volna az útjába.
~Hova a fenébe mehetett el?? Valószínűleg elég messze hogy ne találjak rá addig amíg nem lesz újra egészséges~
Tudtam ha nem találom meg hamar akkor meggyógyítja magát és megint rejtőzhetek pedig ez a harc stílus nem a kedvencem... elindultam, elkezdtem keresni végül megtaláltam egy fa mögött volt.
De elkéstem....
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 9:27 am

Ott állt előttem, én vigyorogtam. A tenyeremben izzó vörös labda feküdt. Tudtam, hogy el is találhatnám, de meggondoltam magam. Ellőttem mellette. Pont a mögötte lévő fát találtam el. Ami, szerencsére azonnal felénk dőlt. Én felugorottam, és oldalra vetődtem. Már nem láttam mit lép, én visszafutottam a ruháimhoz. Kihúztam a kardom, és a földbe szúrtam. Tudtam, hogy vezetni fogja a kidoum, ezért rátettem a kezem. Pár perc múlva megjelent az öcsém. Megint támadni készült. Közbe néztem. Persze, mikor körülöttem körzött, ott hagyta a reiatsuja nyomait, így egy hét méteres lélekenergia vonal vett körül. Vettem egy mély levegőt.
~Shikon, amire készülök, tudod jól, hogy nem olyan veszélyes. Persze, ha hülye lesz, és nekem ront, akkor megbánja! Vezesd szépen a Reiatsumat!~ Mondtam a kardnak. Felkészültem. Nem csak a saját Reiatsumat használtam, így koncentrálnom kellett. Ezt a technikát ritkán használom, hiszen nem mindenki készíti elő a terepet, ilyen erős lélekenergia körrel. Ugyanis, a támadásom, a földbe fogom vezetni, és a kör széléig tart majd az ereje. Sajnos csak akkor ér valamit, ha a földre lép. Persze, ezt még nem látta tőlem… Nem fogja tudni, mire készülök! Felkészültem. Csak három percig hat a technika, tehát ha három perc alatt, egyszer is a földre lép körülöttem, megvan. Nem fog rájönni, ezt még shinigami nem használhatta ellene. Kiürítettem az elmém. Csak a vízkoppanást hallottam. Azt a hangot, amit a barlangban hallottam sok évvel ezelőtt, mikor felfedte magát Shikon. Már teljesen kiürültem…
- Bakudou 09: Geki!- Kiáltottam. Innentől három percem volt, hogy belecsaljam a csapdámba. A Föld néhány repedésében látszott a vörös fény. Persze túl apró helyeken. Nem is habozott sokat, hallottam, ahogy megroppan egy ág a talpa alatt… Még a körön kívül volt, de támadásba lendült. Reméltem, hogy nem próbál azonnal rám rontani…
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 10:10 pm

- Bakudou 09: Geki!- Beszélt magában. majd állt nyugodtan.
~ Ebbe a vadállatba meg mi ütött?~ most már tényleg nem értettem semmit se. Egyszerűen nem tudtam felfogni hogy mit akar azzal hogy várja a támadásom és engedi megsebezni magát. Dühöngve leültem jó messze egy fa ágára hogy egy kicsit gondolkodni tudjak.
~ most már kezd idegesíteni hogy mindig azokat a szerencsétlen kidou-kat használja így rohadt unalmas sőt még a közelébe se tudok jutni ááááá elegem van. Minek támadjak eddig végig én támadtam ez már sok nekem... ~Dühöngtem és csak azt vettem észre hogy az ág reccsen egyet
~Basszus. Ügyes vagyok pont egy ilyen hülye ágon tudtam elmélkedni?~
-Na jól van még egyszer megtámadom és utána én többet nem támadok, ha akar akkor majd ő fog támadni- morogtam. majd visszamentem hogy elkapjam. valahogy sikerült a háta mögé kerülnöm és felé suhintani a kardomat.
Nem értem mi történ de elsötétült minden...
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyVas. Ápr. 04, 2010 5:11 am

Nevetve shumpoztam el egy kötélért. Összekötöztem a csuklóit, meg a bokáit. Elvettem a kardjait, és odaszúrtam elé Shikont. Én pediglen reiatsu nyomokat hagyva elrohantam, közben felállítottam néhány, nem… Rengeteg csapdát! Nem volt sok időm, de ástam egy mély gödröt, néhány hurkot, és egy jól látható drótszálat, amibe inkább elesni érdemes, mint kikerülni… két különleges csapdát, pedig külön Lito örömére állítottam fel, melyekben a két zanpakutouja fontos szerepet játszott. Elbújtam egy helyre, és megint elfojtottam a lélekenergiámat. Tudtam, hogy már felébredt, de még nem tért teljesen magához. Én közben felsóhajtottam, és arra gondoltam mit fog tenni. Valószínűleg beleesik az első csapdába. A gödörben majd elgondolkozik, mit csinál rosszul, amikor kimászik tovább, indul. Akkor jönnek a hurkok, meg a hátrafeszített ágak melyeket, ha aktivál az arcába csapódnak. Persze ez után jön a meglepetés drót. És akkor nem beszéltem a két kardról, melyeket két oldalról állítottam fel veszélyesen közel egymáshoz. Ha közéjük lép, akkor két oldalról felé vágnak, ha viszont az egyik oldalról közelít, a kardokat abba az irányba lövi ki a gép. Aztán végül, ha minden csapdát kikerül, vagy túlél, akkor lesből támadok rá. Már előkészítettem a támadásaimat. Ha a lába sérül, akkor elintézem a Hadou 58: Tenrannal. Viszont ha a lába épp, akkor Soukatsuit lövök rá. De ha megússza, akkor kénytelen leszek valami erősebbel megtámadni…
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 1:04 am

Amikor felébredtem dühömben a köteleket eltéptem. Nézem Loraine kardja ott van előttem.
Kerestem a saját kardomat.
~hol a kardom?? Ez nem igaz nem mondod komolyan hogy elvitte ez a vadállalt???~gondoltam magamban és annyira felidegeskedtem ezen hogy nem törődtem vele hogy ki hallja:
-Ohh hogy a kettős gömbvillám vágjon beléd, te szemét... Ha nem másért akkor ezért megöllek-Dühöngtem, kivettem a kardját a földből azon gondolkodtam hogy most eltörjem vagy sem. Végül mégiscsak arra a gondolatra jutottam hogy hát nem kéne széttörni ezt a vackot. Még a fogása se volt jó.
-És most ezzel harcoljak? Nem igaz, ilyen nincs...
- TE NEM LENNI SHINIGAMI, TE LENNI TESTVÉR - morogta valami. Azonnal eldobtam a kardot magamtól
-Ez beszél? Kard, és beszél? Kezdek meghülyülni??? -mondtam megijedve. Arra gondoltam hogy napszúrást kaptam... de nem is volt nap így nagyon nehezen kaphattam.
Közelebb léptem néztem a kardot végül megszólaltam
- Te meg ki a fene vagy?
-TESTVÉR LENNI. -csendült fel ismét a hang. Itt már tudtam hogy meghülyültem, leültem egy fához...
Hirtelen megéreztem valakinek a reiatsu-ját halványan ugyan de éreztem...
Nyomban felpattantam és elindult a kardot magára hagytam.
futottam hogy minél hamarább visszakapjam a kardomat hirtelen eltűntem. Bele estem abba a rohadt gödörbe...
- ohh hogy ezek a hülye csapdák.-ekkor eszméltem fel hogy hát ez igy nem lesz jó, így megint mehettem vissza azért a szerencsétlenségért. felvettem a földről és elindultam másodszor a reiatsu után. a gödröt kikerültem ugyan de elkapta a lábamat egy hurok...
- Na jó mostmár kezdek ideges lenni-morogtam majd elvágtam a hurkot má jó ideje mehettem és sok csapdát kikerülhettem amikor már felkiáltottam
-Nemsokára ott vagyok! -ebben a pillanatban a saját kardjaim támadtak rám a Nodachit kivédtem de ez nem mondható el a Wakizashiról. Megvágta a vállamat, ezért megint leültem egy kicsit pihenni és dühöngeni.
- Na most hogy visszakaptam a kardokat te már nem kellesz.-Mondtam, majd minden erőmet összeszedve eldobtam magamtól jó messze. Majd fogtam magam és leszedtem arrol az izéről a saját karjaimat és eltettem az őket megillető helyre. Kicsit bántott hogy eldobtam azt a kardot pedig tesónak hívott.
~ Visszamenjek érte? Dehogy megyek. előtte leütöm a bátyámat és majd utána. Áhh inkább most elmegyek érte~ Gondoltam magamban majd elindultam előkaparni azt a vackot...
Amikor már majdnem oda értem akkor akkor már kifáradtam és leültem egy kicsit megint...
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyKedd Ápr. 06, 2010 10:01 am

Ez bolond… Összevissza mozog… És még a meglepetésem is kikerülte… De legalább Shikon meglepte. Az a hülye kard… Biztos ez is valami rejtett képessége, amit nekem nem mutat meg. Bár, lehet, hogy csak a reiatsuját használja, hogy kommunikáljon… Nem is érdekelt az egész. Láttam, hogy nem messze tőlem leült. Felsóhajtottam. Most kell lépnem. Védtelen. És azt hiszi, hogy az a két kard mindentől megvédi… De meg kell tanítanom neki, hogy mit is ér az a két penge tíz ellen… De nem most… Még nem… Még a Kidou erejét kell megismernie, majd utána. Shikon már ideges volt, hiszen eldobták, és aztán megint felszedték. Nem ezt várta egy „testvértől”. Én viszont keztem megunni a tétlenséget.
- Hadou 33: Soukatsui!- Kiáltottam. Nem láttam, hogy eltalálom e, de elé ugrottam, és kitéptem a kezéből a kardom.- Shimoku!
A kardom pengéje világítani kezdett, én meg felhasítottam vele Lito karját.
Tudtam, hogy a harcunk alatt, egyre gyengébb, és lassabb lesz. Én hátra vetődtem, és elmosolyodtam. Shikont megint leszúrtam a földbe. Most még nem használtam a technikámat, csak vártam. Tudtam, hogy ostoba dolog lenne megint nekirontani. Inkább előkészítettem a következő támadást. Felemeltem a jobb karom egyenesen Lito felé tartottam. Reméltem, hogy nem fog ugrálni, mert akkor súlyosabban is eltalálhatom. Már fel is kelt. Én azonnal kinyújtottam a mutató ujjam.
- Hadou 31: Shakkahou!- Kiáltottam. Tudtam, hogy a Shimoku után, tökéletesen nem kerülheti el, de talán még tartogat meglepetéseket… Legalábbis reméltem, hisz az én öcsém…
Vissza az elejére Go down
Rajin Lito
Arrancar
Arrancar
Rajin Lito

Férfi
Hozzászólások száma : 32
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 32. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/10000A két testvér 29y5sib  (5000/10000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyKedd Ápr. 06, 2010 11:34 pm

Nyugodtan ültem amikor hirtelen hallottam valamit.
-Hadou 33: Soukatsui- kiabálta a bátyám, majd egy labdát lőtt ki rám annyi időm volt hogy hogy el ugorjak így csak a fát találta el. Amíg zavartságomban nézelődtem hogy mi a fene történt valaki kilopta a kezemből Shikont.
~Most meg mi a fene történt?? megint ez a hülye kidou? Már kezdek ideges lenni, és-és hova lett shikon?? szegényt elmondtam mindennek pedig a "tesóm".~ kicsit bántott az ahogy bántam vele elvégre eldobtam majd felvettem a földről és utána meg egy sima kardnak használtam. És én hülye még el akartam törni.
Ahogy gondolkodtam észre se vettem amikor a bátyám megtámadott a kardal és egyből megvágta a másik vállamat igy már két vágás volt rajtam. Nem voltak veszélyesek rám nézve hisz ezek csak "karcolások" voltak Sajnos megint nagyon elgondolkodtam, és csak akkor vettem észre hogy hol vagyok amikor megint hallottam a mormogását:
-Hadou 31: Shakkahou!- Mondta majd megint kilőtt rám még egy labdát.
~ Mi már megint ez a hülye trükk??? ~ morogtam majd elugrottam így megint egy fát talált el. Magam se értettem de valahogy amikor a fa felrobbant egy része bele fúródott a kezembe.
-Ohh hogy az a...- mondtam majd a bátyámra néztem. Ideges lettem és elborult az agyam. Attól a pillanattól kezdve úgy néztem rá mint egy ellenségre. És én az ellenségeimet elpusztítom. Vadul támadtam rá nem néztem hogy hányszor vágtam meg vagy hányszor csaptam mellé. Nem érdekeltek a sebek. Egyszerűen újra élveztem hogy élek és hogy harcolok. Nem gondoltam bele hogy mi lesz ha súlyos sérülést okozok a támadással. Csak remélni tudtam hogy le fog állítani mielőtt még súlyosan megsebesítem...
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A két testvér Cl0te5000/15000A két testvér 29y5sib  (5000/15000)

A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér EmptyCsüt. Ápr. 08, 2010 8:22 am

Rám rontott, a csapásai lassabbak voltak, és gyengébbek, de azért jó pár helyen megsérültem. Meguntam végül. Hasba rúgtam. Pont a legjobbkor, mert két oldalról próbálta egyszerre két karddal lecsapni a fejem. Még a kardok útjából is kitértem. A testem tele volt vágásokkal, ezért a rúgás okozta kavarodást kihasználva léptem meg. Felkaptam Shikont, és felugrottam egy fára. Onnan elrugaszkodva egyenesen vissza az öcsém felé.
- Tsunzaku Shikon!- Kiáltottam, közben közeledtem az öcsém felé. Tíz pengém volt kettő ellen. Elé ugrottam, és a bal keze felé csaptam a karmaimmal. A jobb tenyeremmel elkaptam a másik kardját. Mélyen a szemébe néztem, aztán beletapostam a ball lábába. Ezt követően, hátra shumpoztam, és megálltam. Feltartottam a karom. Négy karmommal mutattam felé.
- Hadou 33: Soukatsui!- kiáltottam. Mind a négy pengén megjelent egy-egy kék lánglabda. Mindet kilőttem. Ebben már Shikon vad erőszakos reiatsuja is benne volt. A labdák Lito felé tartottak. Elég távol egymástól, tehát ha félreugrik egy, akkor is eltalálja. Én közben előre shumpoztam. A sebeim lelassítottak, de tudtam, hogy el kell mennem onnan. Egyből rám ugrana… Forrófejű kölyök! Mögé Shumpoztam, és kinyújtottam öt karmom. Végignéztem rajtuk, behajlítottam az összes pengét, kivéve a kisujjamon lévőt. A pengéjén egy-egyes volt. Vettem még egy levegőt.
-Shikon, Hadou 31: Shakkahou!- kiáltottam. Az én reiatsum, és a kardomé keveredett. A karom körül megjelent egy vörös aura, gömbbé vált, és kilőtte a karmom. Ez a gömb kétszer akkora volt, mint egy egyszerű támadás, és egy kicsit gyorsabb is. És sajnos csak ezzel, és a Soukatsuial működik. És ez sem jelent előnyt, ugyanis többet is vesz ki belőlem, és sokáig kell hozzá koncentrálni. De ezért voltak jelentősek a számok. A Shinigamik Zanpakutouja képes vezetni a kidout. És én ezt használtam ki a támadásnál. Mivel nekem öt pengém volt egy kezemen, így öt részre vághattam a technikát, de annyira le is gyengült…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A két testvér _
TémanyitásTárgy: Re: A két testvér   A két testvér Empty

Vissza az elejére Go down
 

A két testvér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-