-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Legenda, Neofisto a rém

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te17500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (17500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyHétf. Feb. 15, 2010 7:45 pm

Nem mondhatni, hogy sokan vagytok egy ilyesfajta küldetéshez, de feltehetőleg három Espada ereje és a fraccionjuk talán elég lesz, hogy sikeresen végrehajtsák a feladatot. A Menosok erdejébe vettétek az irányt, ahol az újabb legenda mutatta meg magát. Neofistoról semmi hírforrás nem volt ezidáig. Csak a nevét tudták páran, de az azóta is fent maradt, de azt ezidáig nem sejtette senki sem, hogy ő is egy a legendák közül.

Még mielőtt azonban elindultatok volna, Aizen összehivatott titeket, s egy-két szó után átadott nektek egy különös tárgyat. Valamiféle doboz, melyen gyönyörű képek lettek aranyból feltüntetve. Kinyitni azonban nem tudtátok. Aizen azt mondta, majd kinyílik, ha eljön az ideje. Tadeo vette magához a furcsa tárgyat, mivel ő volt a legerősebb a csoportban.
Ezek után már útnak eresztett benneteket, hogy elhozzátok neki Neofistot. A Menosok erdejében még soha nem éreztetek semmi olyasmit, ami egy legenda erejére uralt volna, vagy akár csak hírét hallottátok volna, így megint csak vakon kutattok. Néhány Hollowot megpróbáltok kifaggatni, de úgy tűnt ők sem hallottak a rémről. Különös. De még inkább különösebb volt, mikor az erdő belseje felé haladva kérdeztetek rá. Ekkor inkább már amolyan titkolózásoknak tűntek azok a bizonyos ,"nem hallottam róla" mondatok, s gyanakodni kezdtetek, hogy rejtegetnek valamit előletek. Ami még viszont különös volt, hogy furcsa mód minden lidérc, akivel az erdő közepén találkoztatok egy különös lilás-fekete sebbel rendelkezett a maszkján.
Különös. Felettébb különös, hogy azok a Hollowok, akik Aizennak engedelmeskednek titkolóznak előtettek. Biztos történt valami, úgyhogy ki kell derítenetek! Azonban mikor éppen egy beszélgető csoportot akartatok kifaggatni, váratlanul a hátatok mögül támadtak rátok újabb lidércek. Így már nyilván való volt számotokra, hogy valami történt, s ennek valószínű köze lehet a rémhez is. Végeznetek kell a Hollowokkal, nagy részük, amúgy is gyenge és mihaszna, szóval nem izgat senkit, ha megmetszitek Aizen seregét. Azonban minél tovább harcoltok annál többen jönnek elő a fák közül, így gyorsan kell végeznetek velük, ami azonban nem lesz könnyű, hacsak nem vettek be valami nagyobb technikát, hogy eltakarítsátok a szemetet. Egy pár Cero is biztos megtenné a magáét, szóval nem árt, ha megpróbálkoztok vele, vagy akár kaszabolhatjátok is őket, addig amíg teljesen ki nem fulladtok, de így valószínűleg meghalnátok, mivel ezek a Hollowok, valahogy erőre kaptak, s egyeseknek ereje vetekszik a tiétekkel.
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te11000/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (11000/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyKedd Feb. 16, 2010 5:35 am

-Mi a franc van már?!!!?!
Nyűgösen, kiakadt fejjel feküdtem az ágyamban. Már majdnem 12 órája...valamiért nem tudtam aludni, és ez kikészített!!! 12 óra alvás nélkül jézusúristen! Szemeim alatt biztosan fekete karikák éktelenkedtek már. Pedig én próbáltam aludni. Fekve, állva, fejen állva, kézen állva, földön ülve, fotelban, asztalon, széken, mindenhol! És semmi!!! Slarin tegnap meghívott egy pohár tejre, ami furcsán barnás volt kicsit...azthittem karamella, de nem! most már tudom mi volt benne...kávé! KÁVÉT ITATTAK VELEM!!! Idegesen felültem az ágyon, zombi képpel fókuszáltam a szobát körbe, olyan helyet keresve, ahol még esetleg nem próbáltam meg elaludni, de semmi...Pedig tegnap már délután 5-kor lefeküdtem, hogy másnap reggel 13:00-kor frissen ébredhessek, mert Slarin azt mondta, hogy menni kélne valami küldetésre. Ehh, meló...kinek van rá ideje? De menni kellett, mert csúnyán néztek volna, ha azt mondom nem, így elintéztem egy "Ehh....oké..."-vel. Így bízz meg az espadádban, erről ennyit...de majd számon kérem én rajta, az tuti, majd elé állok hogy most aztán kérjen bocsánatot és kár térítsen a 14 órás alvatlansági sorozatomért. >< Lassított felvételként keltem fel az ágyból, mert indulni kellett Aizenhez a küldetés előtti konzultációra, vagy akármi is volt ez, de ehh...így? Odavánszorogtam a hűtőhöz, kiszedtem egy mirelithalrudat, mikrózás nélkül, kőkeményen lenyeltem az egészet, aztán indulás. Rágás meg melegítés? Minek? Úgyis mindegy már, 14 óra alvás nélkül, bele fogok halni, akkor haljak minél gyorsabban. xD
Erősen zombi fejjel, cikkcakkban haladtam a folyosón, és Slarint szidtam, mint a bokrot. Hogy tehette ezt? A tervezettnél jóval több időbe telt így eljutni Aizenhez, és legnagyobb meglepetésemre elsőnek értem oda, még így is. Csodálatosan festhettem, mert útközben, mikor összetalálkoztam valakivel, úgy nézett rám, mint egy zombira szokás. Lehet nem is állt olyan messze a valóságtól. Mivel várni kellett a többiekre, leültem az egyik székre, ami ott volt és magam elé bámulva lestem ki a fejemből jó ideig. Még azt se vettem észre, hogy a többiek megérkeztek. Amúgy sem voltam olyan állapotban, hogy felismerjem az embereket. Még a saját rokonomat se ismertem volna fel abban az állapotban. (a kari egy széken ül a semmibe révedve és az alvásról motyog..xD) Aztán felnéztem egyszer. Voltak ott páran, de én egyből egy bizonyos arrancart szútam ki a tömegből.
-SLARIN!!! - indultam meg espadám fele magam előtt kinyújtott kezekkel, ahogy az egy jó zombihoz illik.
- Miért nem mondtad tegnap, hogy kávé is van a tejemben?! Te kávét adtál..NEKEM! Legközelebb ne tedd kérlek, nem bírom ki még egyszer!!! T.T Meg Elmira-chan sincs itt, hiányzik is, meg minden! Segííííts! TT.TT- borultam bőgve a karjaiba, és próbáltam felelősségre vonni, de nem igen jött össze. Már csak azért sem, mert megfogott, és olyan erően megrázott, hogy X_x szemekkel nézegettem egy darabig, de legalább kezdtem "kijózanodni" a kávé hatása alól, és kezdtem álmosodni. Végre lehet majd küldetés közben egy jót szunyálni. *.* Szipogtam még egy kicsit a világfájdalmaimon, tökre összetörve, majd összeszedtem lassacskán magam teljesen, felvége a "ráérünk arra még" arcot, meg a lassulást, meg mindent. Néhány perc múlva be is bocsájtottak minket Aizenhez, aki előadta a dolgokat. Unott fejjel hallgattam végig egy oszlopnak dőlve a küldetés információit. (Vagyis az oszlopnak dőlve horkolt félhangosan a kari, de Azien talán nem hallotta meg, mert még mindig életben van xD). Egy nagy horkantással riadtam fel, aztán indultam meg orromat törölgetve a társaság után. Elfelejtettem nekik kint köszönni, mert mással voltam elfoglalva, ezért bepótoltam, mikor kiértünk a termemből.
- Öm, izé, bocsi az előbbiért. Volt némi magánügyi problémám, de már okés! Szóval sziasztok! Raúl Suspicaz de Afuera, 14. arrancar, Slarin fracciónja vagyok. -mutatkoztam be és gyorsan besoroltam Slarin mögé. Azért mögé, hogy suttyomban aludhassak a küldi alatt, és ne lássa. Wink
Na hát végül is kisebb nagyobb zökkenőkkel, de elindultunk a küldetésre, valami Tiestot kellett elkapnunk (Neofistot hallotta félre félálomban XD). Én úgy voltam a dologgal, hogy gondolkozni majd az espadák fognak, harcolni meg a többi fracción, természetesen rajtam kívül. Ezért is mély hallgatásba burkolóztam, mikor is a kósza hollowokat interjúvoltuk a menosok erdejében, így természetesen gőzöm sem volt arról, hogy mit mondtak, mert..dolgom volt. (Aludt. xD) A többi vbeszélgetés valahogy kimaradt az emlékezetemből, mert arra ébredtem fel megint egy fa törzsének támaszkodva, hogy hollowok támadnak minket.
- He? O.o - ennyi volt reakcióm első pillanatban, aztán egy nagy "most ezt muszáj?" sóhaj után előszedtem kardomat, és elkezdtem irtani a szembe jövő hollowokat. Azonban az votl a baj, hogy nem fogytak, csak minél több jött. Sajnos, mivel nem rég lettem arrancar nem voltam a legerősebb fajta, ezért jobb híján abban bíztam, hogy Slarinék valamit majd kitalálnak, amivel el lehetne tüntetni a hollowokat.
- Slarin! Valamit csináljatok légyszi, mert nem nagyon fogynak ezek, hiába ölöm őket! - kiáltottam oda a lánynak két hollow között, és reméltem, hogy hamarosan történni fog valami, különben ma Raúlt fognak vacsorázni a hollowok itt...


A hozzászólást Raúl Suspicaz de Afuera összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 17, 2010 6:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te25500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (25500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyKedd Feb. 16, 2010 9:46 am

Cseppet sem lepett meg, jelenleg egy piti, harmadrangú ölebet küldtek értem ósdi levelek helyett. Főként azok után, kósza megjegyzést tettem a vicces kedvű postások tehetséges megsemmisítő húzásairól. Cseppet sem izgatott beletapostam néhány szörnyeteg üres mellkasába, vagy gyártok hátamba kést dobáló rajongókat. Egyszer úgyis elér a sokadik halál, akkor meg miért fussak előle?! Inkább becsuktam magam után szobám ajtaját és Aizen sama színe elé meneteltem. Valamiért látni kívánt urunk és parancsolónk, aki mostanság igazán rákapott ama szánalmas szokásra, hogy minden egyszerű küldetésre espada-kat küld. Lealacsonyító, értelmetlen pocséklás. Kivéve, ha nem épp az a cél távol tartsa ELVILEG korlátlan bizalommal támogatott tízes védelmi rendszerét. Nem hoz lázba miben töri fejét, de az energiáim mocskos felélése már annál inkább feszegeti türelmemet. Sosem kérdőjeleztem mit-miért tesz, de lassan elér arra a pontra önző diktatúrája gyakorlásával, hogy megtegyem. Micsoda érdemi húzás! Az érzéketlen üveglap kinyitja a száját. Rögtön hitelemet veszteném. Már csak azért sem figyelnének rám, mert én beszélnék. Az első benyomás ki gondolná itt is milyen magas fokon meghatározza a kialakult képet. Újabb bizonyíték hiába küzdünk, sosem szabadulhatunk meg teljes mértékben az emberi lélek bonyolult rendszerétől.
Az ajtón belépve meghökkentő látvány tárult elém. Egy eddig általam ismeretlen arrancar otthonos lazasággal szétterülve, ha jól láttam mély transzba esve pihent. Mivel némi udvariasság szorult még belém csupán torkom köszörülésével igyekeztem valóságba zökkenteni. Hasztalan próbálkozás. Kicsiny zörejem könnyedén pattant le fogyatékos ábrázatáról. Tovább nem is foglalkoztam nullán egyensúlyozó személyével. Szebb a káröröm, ha segítségem nélkül gyárt balféket magából. Ezt rövidesen meg is tette, mintha csak néma kérésem teljesítené. Fanatikus elmezavarral támadta le legújabb espada-nkat, akinek természetesen kabarékba illő reakciója sem maradt el. Csodálatos páros. Akár Stan és Pan! Ha nem épp egy hivatalos megjelenésről lenne szó, talán még élvezném is, de ez az előadás jobban mutatna egy bár silányul megvilágított színpadán, mint Las Noches gyűléstermében. Nem is meglepő próbáltam kizárni magánszámukat látóteremből, amennyire csak lehetséges volt. Elvégre ilyenkor nem olyan nagy az a terem, mint szeretném...
Szokásomhoz híven mindentől és mindenkitől távol maradtam az ajtótól nem messze. És micsoda meglepetés ért! Valóban egy pofon egyszerű feladatot dobtak elénk. Elvégre a faggatás és információszerzés még a friss arrancar tagok számára is kivitelezhető küldetés. Értelmetlenül elvesztegetett idő. Amíg mi itt bájosan csevegünk, illetve ráérősebb fraccion-ok gondtalanul aludnak, addig könnyű szerrel útjára bocsáthatott volna egy felderítő csapatot. Rögtön kezd ellenszenves lenni ez a legendakutatás nem is beszélve arról a lusta Raúl nevezetű férfiről. Remélem a lábai lógatásán kívül más hasznos akcióval is rendelkezik. Bár részemről bármikor távozhat, hogy milyen formában az rajta múlik. Nem kockáztatom a feladatunkat egy óriás csecsemő miatt. Mindenesetre kései bemutatkozására előzékenyen biccentek. Felesleges viszonoznom a gesztust. A név és rang semmit sem számít. Illetve biztosra veszem lesz, aki felvilágosítsa kilétemről. Amúgy is jobban lefoglalt a kicsiny doboz, melyet szinte azonnal rám akartak bízni. Ilyenkor természetesen mindenki eszébe jutok. Ha valakire üzentet, tárgyat akarsz bízni tökéletes áldozatnak bizonyulok, de most az egyszer kezemben tartok egy kibújót. Illetve kíváncsi vagyok rangban a felettem álló hölgy reakciójára. Valószínűleg nem fog örülni az alamizsnámnak.
-Igazán köszönöm a bizalmat, azonban úgy hiszem jelenleg nem én vagyok a doboz védelmére legalkalmasabb.-
Fordulok az ötödik espada felé. Természetesen rögtön irányába nyújtom kicsinyke terhem. Úgy hiszem el fogja fogadni. Egyértelmű gesztusom visszautasítása roppant kínos lenne számára, bár ki tudja. Az öntelt elszántsággal kitartott fegyver olykor visszafelé sül el...
Az erdőben folytatott gyűjtögetés természetesen nem alakult zökkenésmentesen. Drága hollow társaink a szokottnál is kedélyesebben hallgattak, ráadásnak ellenszenvük tudatosítása gyanánt még támadást is indítottak. Igazán kedves tőlük gondolnak a kellően hazaias fogadtatásról, mégsem látom értelmét ennek a kaszabolásnak. Ha van kicsiny ész fehér maszkjuk alatt tartogatnak némi meglepetést. Vagyis a csőcseléket kéne követnie valamilyen váratlan fordulatnak. Ugyanis sértő feltételezés azt hinni pár üvöltő bábfigura rendelkezik a képességgel, hogy végezzenek velünk. Nem is éreztem fontosnak közel engedni őket. Csupán néhány tökéletesen kivitelezett bara-ra és magasságommal egyező fegyveremre volt szükségem. Ahogy pedig várható volt a fogyhatatlan szemét egymás után hullott a porba. Egyikükért sem kár. Agyatlan ösztönlények, akik tudatát elette féktelen éhségük. Ocsmány teremtmények, akik bármely állati létformához mérten vesztésre ítéltettek.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te15500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (15500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyKedd Feb. 16, 2010 12:49 pm

Viszonylag pozitív gondolatok töltötték meg a fejemet, amikor felébredtem. Ennek oka az volt, hogy a ami napon egy állítólag fontos küldetésre kell mennem egy-két társammal együtt. Az ágyban hanyatt feküdve a plafont bámultam, s azon merengtem, vajon kik lesznek az illetők, kiknek a társaságát élvezni fogom a kis kalandunk során?
- Na essünk neki...- suttogtam, után felültem, majd megvakartam a fejemet. Igazság szerint pár perc múlva ismét előjött az az utálatos érzésem, hogy el vagyok késve, így azonnal felpattantam, majd magamra aggattam a ruhámat. Megmostam az arcomat, mert nem akartam nyomottnak tűnni első ránézésre. Zanpakutomat a derekamra rögzítettem, majd zsebre vágott kezekkel léptem ki a szobámból. Az ajtót behúzva magam mögött, mindkét irányba szétnéztem, de a hosszú, hangulat nélküli folyosók megint üresek voltak.
- Akár a halál... Bár jobban belegondolva ez az is.- mosolyodtam el halványan, megint sikerült egy fokkal jobb kedvre deríteni magamat ezzel az idióta poénnal. Kissé szapora léptekkel közeledtem Aizen-sama terme felé. Út közben még megigazítottam a galléromat, majd jobb kezemmel kinyitottam a hely bejáratát. Úgy tűnt én voltam a harmadik befutó személy.
- Üdvözletem!- köszöntem mindenkinek egy fejmeghajtás kíséretében, azután egy helyben toporzékolva vártam az eseményeket. Szépen, lassan mindenki megérkezett, majd arra gondoltam, nem is lesz olyan rossz ez a társaság. Bár tény, egyikünk igencsak szenvedett valami okból kifolyólag. Egyik szemöldököm kissé feljebb csúszott a másiknál, ezt követően érdekes arccal figyeltem az Arrancar cselekedeteit.
~ Szegény... Biztosan nem lehet könnyű neki... De ez azéééért... Egy kicsit túlzás, nemde?~ kérdeztem magamtól, mialatt Tadeora pillantottam, akinek láthatóan nem tetszett a férfi színjátéka.
- Ehehe! Talán csak jobb kedvre szeretne deríteni minket!- vágtam oda neki egy kínos nevetés mellett, mialatt barátságosan oldalba löktem könyökömmel a 6.Espadát. Kissé meggondolatlanul cselekedtem, igazából nem nagyon ismertem még Tadeot, viszont azt sejtettem, nem igazán szívleli az efféle megmozdulásokat.
- Öhm... Elnézést!- löktem végül oda neki, majd megkíséreltem ismételten koncentrálni a feladatunkra. Figyelmesen hallgattam végig Las Noches főnökének a beszámolóját.
~ Neofisto mi? Ez igazán érdekfeszítően hangzik. Mégis miféle lény lehet? Aizen-samát ismerve nem véletlenül küldött hármunkat eme különös misszióra. Lehet, hogy még meggyűlik a bajunk azzal a valamivel. Minden esetre legjobb lesz mindenre felkészülni.~ merengtem, azután gondolatmenetelemből az zökkentett ki, miszerint Tadeonak adtak valamiféle ládát, mely igen pompásan nézett ki. Ennek ellenére ő elutasította, azután le is passzolta Slarinnak.
~ Vajon tényleg örül ennek Slarin?~ tettem fel magamban az újabb, akkor még megválaszolatlannak tűnő érdeklődést. Nem sokkal később távoztunk a teremből, majd az álomkórral küszködő srác bemutatkozott.
- Ugyan már, nem tesz semmit! Mindenkinek vannak nehéz pillanatai, nem igaz? Adán Sctacierto, Espada 8. Örvendek a szerencsének, Raúl!- viszonoztam a megismerkedés első lépését, eztán tovább sétáltam. Utunkat a Menosok erdeje felé vettük. Hogy én mennyire utálom azt a helyet... Egy kissé kínosan éreztem magamat, ezért úgy véltem meg kellene törtöm a csendet valamivel.
- Na és, Slarin! Mi lett végül a kocsis ügyből?- kérdeztem meg az 5. Espadat.

Amikor odaértünk, próbáltunk érdeklődni, viszont érdekes módon senki nem tudott semmit. Milyen meglepő. Bizonyos okokból kifolyólag hasonlóra számítottam. Miért is könnyebbülne meg a dolgunk azzal, hogy valaki önszántából elárulja merre kell menni? Mégis miként nézne már az ki, ha egy Hollow leállna mellénk, aztán megszólalna:
"Sziasztok! Hát hogy vagytok? Jajj, persze! Hogyne segítenék nektek drága barátaim. Na akkor elmentek a Fehér Kristályfa Sugárútig, ahol elfordultok balra, azután a Homokbucka 12-nél jobbra, majd tovább egyenesen, egészen a Marháraidegesítővégtelensötétség Térig."
Komolyan mondom azon lepődnék meg, ha egyszer az életben valami könnyebben menne a megszokottnál. Ahogy egyre jobban belemerültünk a semmibe észrevettem, a közelünkben lévő lidércek érdekes sebhelyet birtokoltak a maszkjukon. Éppen próbára tettük a szerencsénket, miszerint kifaggatunk egy másik Hollow bandát, csakhogy a következő pillanatban ránk támadtak. Villám gyorsan rántottam elő a fegyveremet, mialatt egy éles lidérccsőrt hárítva csúsztam hátra.
- Fenébe!- nyögtem ki, utána hasba rúgtam a nem túl kedves lényt.
- Reméltem, erre nem kerül sor...- mondtam, ám nem láttam más megoldást, én is nekiláttam pusztítani Hueco Mundo ész nélküli népét. Elrugaszkodtam a talajtól, s az egyik pácienst azonnal kettészeltem. Ekkor feltűnt, ketten kíséreltek meg kinyuvasztani, egy felülről, a másik pedig alulról. Ebben a pillanatban megpördültem a levegőben, és még az elsőt a mellkasánál, a másodikat a gyomránál rövidítettem le a pengémmel. Nyomattam egy szaltót, ezt követően az egyik sziklától elrúgva magamat, kitartottam testem elé Zanpakutomat, nem sokkal később pedig átszáguldottam egy nagyobb példány torkán.
- Hölgyeim és Uraim! Az a sanda gyanúm támadt, miszerint a sebes maszkok, plusz megvadult cimboráink valamilyen kapcsolatban állnak Neofisto barátunkkal.- jelentettem ki, azután egy Sonidoval visszatértem a többiek közé.
- Ha ez így megy tovább bajok lesznek... Van egy technikám, amivel véget vethetnénk a háborgó alanyok buzgólkodásának, ám ehhez kellene némi fedezet. Aztán meg villám gyorsan elhúzni a csíkot.- javasoltam. Amennyiben a társaim támogatják ötletemet, megkísérlem használni a Cero Esferat, viszont egyenlőre védekező pozícióba helyeztem magam.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te11500/25000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (11500/25000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 4:46 am

Érthetetlen, őrültnek látszó félmosoly jelent meg az ajkamon, miközben a dűnébe rúgtam az arrancart. Nem tehettem róla, irritált, és kész. Miért van az, hogy egyes parasztok napokon át követik az ember szép lányát, hogy aztán letámadják? Bár először a szívem a torkomban dobogott, örömmel kezdtem el kaszabolni meg megtépni ezt a gyíkot... Kár, hogy nem látszik rajtam, hogy nem vagyok egy ártatlan kis angyalka. Miután a lábamat a gyomorszájába építettem, elégedett mosollyal indultam hazafelé, hogy aztán befejezzem azt a jelmezt, amit pár napja kezdtem el varrni. Ezen is dominál a vörös és a narancs szín, fekete díszítéssel. Tökéletesen hangsúlyozza a halloween másodlagos jelentését: a rémítést, a rémületet, a félelmet... *.*
A maszkot olyan elmélyülten festettem, hogy fel sem tűnt: indulni kellene. Dühös morgás kíséretében akasztottam fel a helyére, hogy száradjon, és agresszív puffogással pakoltam el a festékeket. Zanpakutuomat megmarkolva csaptam be "véletlenül" magam mögött az ajtót, és indultam el a többiekhez. Ha jól hallottam, jónéhány Espada is ott lesz, tehát sajnos vigyáznom kell majd a számra, mert könnyen jégre tehetnek... Bár nem tudom, mennyire leszek képes álmegalázkodni. Mindenesetre nem fogom magamat megtagadni... Francot. Majd... igyekszem a körülöttem levő dolgokat széttépni, és nem beszólni. Életem legnehezebb órái állnak előttem... Nem elég, hogy nem köthettem bele az elmúlt napokban senkibe sem - szigorú befenyítés hatására, amit személyesen a "nagytiszteletű" Gintől kaptam... -, még most sem tombolhatok majd kedvemre! Szörnyű az arrancarlányok sorsa... T.T
- Üdve! Ranil Carrolobacco vagyok, a 13. arrancar. - hajoltam meg félig, aztán felegyenesedtem, hogy végignézzek a társaságon. Las Noches színe-java álldogállt előttem, élükön az 5. Espadával. Híres volt az arroganciájáról és büszkeségéről... És mivel e kettővel rendelkezik, kétlem, hogy öribarik lennénk. Sokkal inkább öriharik... Aztán végülis megint eltűnődtem. Ki lehet az a Neofisto? Biztosan erős és... félelmetes (?) személy lehetett, ha ennyi erős Espadát és még néhány arrancart is küldenek érte... Bár a nevétől inkább nevetőgörcs akarna rám törni. Miért nem Mefisto? És akkor már a Sátán nevét tudná magáénak. Bár lehet, hogy... valami újsátánnak tartja magát. Lényegtelen, előbb-utóbb úgyis kiderül, nem?
Némán haladtam együtt a többiekkel egyre beljebb az erdőben, és egyre izgágább lettem. Nem tehettem róla... a részem volt a pörgés, a tombolás... meg az agresszió is. De csak egy kicsit: annyira, mint minden egészséges, szépséges, fiatal lánynak. Legszívesebben nekiugrottam volna valaminek, lassan kínomban már a levegőt harapdáltam volna, maikor megtámadtak minket. Kitörő örömmel ugrottam az első hollowra, és szúrtam ki a szemét. Azt hiszem, teljes bizonysággal állíthatom: még soha nem beleztem ki semmit sem ilyen örömmel... Úgyis csak férgetket tiportunk el. Bár a maszkukon levő, egyforma sérülés igazán érdekesnek hatott. Lehet, hogy a későbbiekben egy-egy maszkomon felhasználom. *.*
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te48500/65000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (48500/65000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 10:20 am

*A fene se gondolná, hogy Raúl ennyire kikészül egy kis kávétól… Jó, bevallom, nem kellett volna ilyen aljasnak lennem, meg minden, csak már kicsit untam, hogy egy beszélgetés közepén is képes elaludni, bár lehet, legközelebb nem az ikrekre kéne bíznom a koffeinadagolást. Bár az azért túlzás, hogy ilyen módon megszégyenít a kiscicus egy ekkora társaság előtt. Ember, itt más espadák is vannak! Igaz, Adánt már ismerem közülük, Tadeot viszont eddig csak névről és látomásról sikerült megismernem. Azonban az, hogy Raúl ilyen módon tiporja a földbe minden önbecsülésem, megbocsájthatatlan! Még az a szerencse, hogy Aizen-sama nem igazán figyel ránk, s a további kellemetlenségeket megelőzvén kicsit felemelem fracciónom, s kicsit megrázogatom, hogy térjen észhez. Egy néma és rosszalló pillantással jelzem neki nemtetszésem, mert semmi kedvem pont itt megvitatni ezt a gyerekes dolgot. Persze a fejem színe vörösre vált, mintha csak túl sokat töltöttem volna a napon, vagy valami, mert hát valljuk be… nem így képzeltem el a debütálásomat.
Gyorsan bocsánatot kérek a kis közjátékért, első sorban Tadeonak címezve az elnézéskérést, aki viszont még csak ide sem bagózik miatta. Szóval ez most nem jött össze… majd legközelebb. Pedig igazán nem értem, hogy mi baja van… Meg csak nem lehettünk annyira feltűnőek, ráadásul most még az ordibálástól is eltekintettem, mert hát Aizen-sama és a többi espada előtt semmi kedvem teljesen lejáratni magam a fracciónom kicsinyes problémája miatt. Bár valószínűleg már késő, pedig semmi kedvem elérni, hogy mások úgy tekintsenek rám, mintha közben lócitromot szagolgatnának. Ez is Raúl hibája. Bocsánat, hogy próbálom kigyógyítani az álomkórból. >_>
Az persze csak növeli a kellemetlenséget számomra, hogy bár rangban én vagyok a legmagasabb, még sem engem tartanak a legerősebbnek. Lehet, hogy Tadeo és Adán is képesek lennének legyőzni, s ismét elönt a bizonytalanság saját rátermettségemet illetően. Egyáltalán, minek csináltak belőlem espadát, ha még csak annyira sem bíznak bennem, hogy nekem adják oda azt a hülye dobozt? A felgyülemlő feszültséget csak ökölbe szorított kezem jelzi, s kissé elpirosodó fejem, lángoló tekintetem pedig az asztal egyik pontjára függesztem, s szuggerálom azt, hogy vágja már képen a másik espadát, amiért merészel olyan megkülönböztetést kapni Aizen-samától, amit én nem kaptam. Persze ez nem történik meg, ám annál inkább megdöbbenek, amikor Teo gyakorlatilag a kezembe nyomja a dobozt a „te vagy a legmagasabb rangú” dumával, majd végül csak biccentek egyet beleegyezésem jeléül. Így már nem is kell annyira ez a nyavalyás kis doboz, közvetlenül Aizen-samától kellett volna kapnom. >_> Hirtelen pedig úgy érzem, hogy mindenki csak engem akar nyaggatni. Az előbb Raúl volt a nyakamon, most pedig… áhh…
Bemutatkozásra nem fecsérlem az időt, miután távozunk Aizen-sama trónterméből, ugyanis valószínűleg mindenki tudja, ki vagyok. Ha máshonnan nem, akkor Raúl hangos köszöntéséből és nyűglődéséből biztosan megmaradt nekik a nevem. Azért remélem, hogy nem csak emiatt maradok meg az emlékezetükben. >.<
Szívesen megkérdeztem volna útközben a Ranil nevű arrancartól, hogy ő kinek is a fracciónja, mert egészen véletlenül elfelejtette közölni, de Adán közben már be is támadt, hogy a múltkori autós dologról kérdezzen vissza. Élénken emlékszek még, amikor sikerült az autópálya kellős közepén, vagyis pontosabban mondva néhány kisebb mellékúton lerobbannunk valami hülye kis hollow miatt, ami tönkretette a kocsit, de végül happy enddel végződött a történet, meg hát mint általában mindig, most is tökéletesen elértem a célomat azzal, hogy kicsivel több lélekenergiát engedtem el a kelletténél, és pár másodpercre megfagyasztottam azt az arrancart, aki ezt az egész autókölcsönzősdit vezeti. Röviden elmesélem Adánnak is, hogy nem nagyon mertek problémát okozni ebből az ügyből. Mert hát, nem igazán mertek. Wink*
- Mondd csak, ez a Ranil nevű lány a te fracciónod? - *kérdezem meg, s a választ meghallva kizárásos alapon csak azt tudom mondani, hogy Tadeo fracciónja lehet, mert tudomásom szerint csak espadák és azok fracciónjai jöhetnek el erre a küldetésre. Persze ha tudnám, hogy nem is Tadeo dolga, hogy felügyeljen rá, valószínűleg ráordítanék, hogy húzza vissza a képét Las Nochesbe, és ne akarja játszani a sértődött királylányt, mert nincs joga itt lenni, de szerencséjére nem vagyok ennek a tudatában. Wink
Persze nem kerüli el a figyelmemet, hogy Raúl még a szokásosnál is csendesebben vonul a hátam mögött. Mit vonul? Szinte már somfordál. >_> Út közben tehát néha megállok látványosan facepalm-olni, szerintem meg is van az okom rá, pedig igazán nem szeretek drámázni, meg másoknak kimutatni, ha valamiből már kezd elegem lenni, de ez… Így hát az utolsó reménysugárnak is lőttek, hiába bíztam eddig mindvégig abban, hogy Raúl megembereli magát, ha küldetésről van szó. Hogy én mekkorát tévedtem…! Bár valószínűleg az arckifejezésem mindent elárul gondolataimról. Komolyan, csak egy kicsit szedje össze magát… Megtaláljuk ezt a Neofistot, aztán megyünk haza, mindenki szép és heppi és boldog lesz, s még egy üveg tejecskét és egy halkonzervet is kaphat, ha végre azt teszi, amire ki lett találva. Vagyis harcol. Rendesen.
A lehetőség elég hamar megadatik nekünk, ugyanis miután sikerül elérnünk, hogy a hollowk le akarjanak koptatni, ránk is támadnak. Persze nem kerüli el a figyelmem a lidércek maszkján lévő lilás-fekete seb, s gyanítom, hogy nem valami helyi divatnak hódolnak ezzel a nyommal a maszkjukon.*
- Ahogy gondolod, nekem megfelel. - *biccentek Adánnak, majd szólok Raúlnak is, hogy mindenképp mellettem legyen, és a másik Espada hátát segítsen védeni. Így legalább ő sem kóvályog el, szem előtt van, és legalább megtudom, hogy meg tudja-e védeni magát. Ami engem illet, nem pazarlom az energiáim cerokra, csupán néhány baara az, amit útnak engedek, ám leginkább kardtudásomban bízom. Így, hogy ketten fedezzük a 8. espadát, már biztosan elegek vagyunk ahhoz, hogy a technikáját használhassa.*
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te17500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (17500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptySzomb. Márc. 06, 2010 12:52 am

A Hollowok száma szépen lassan lecsökken, s a számtalan lidérc hulája felhalmozódik. Ez azonban különös. Általában, ha egy Hollow meghal teste szertefoszlik, mintsem, hogy emberi maradványokként a földre hulljanak. A fény, mely fejükön már feltűnt továbbra is világít, s mikor már éppen készülnétek tovább állni még jobban felizzik. A számtalan mennyiségű lidérc feltámad, maszkjuk szemgödrében ismét felpislog a fény, s ismét talpra áll s készek arra, hogy végezzenek veletek. Azonban ekkor egy furcsa üvöltés rázza meg a környéket. A lidércek megdermednek, majd fejvesztve szaladnak el. Ezt megúsztátok, de a későbbiek során még könnyen előfordulhat, hogy visszatérnek. Azonban az üvöltés gazdája rejtély. Esetleg egy nagyobb Hollow? Nem tudni. Mindenesetre nem árt sietni, mert hamarosan visszatérnek az elkergetett egyének.
Utatok egyre mélyebbre vezet, ahol is meglelitek Neofisto rejtekhelyének vélt hegyet. Furcsa, az erdő közepén egy hegy, mely eddig rejtve volt. A barlangból iszonyatos mennyiségű reiatsu áramlik. Még a legerősebb csapattagjaitokon is meglátszik az aggodalom és a küzdés, hogy ne veszítsétek el lélegzet vételetek felett a kontrollt. Fojtogató egy energia, annyi szent.
A bejárat egy különleges kapu, amit reiatsu véd, megérintve érzitek, hogy komoly akadály, s nem vagytok elegen, hogy lebontsátok, de különös dolog történik ekkor. A Hollowok, akik elmenekültek visszatértek. Nem támadó céllal azonban. Lassan sétáltak a kapu irányába. A kapu egy különleges anyagból készült kőfaragás volt. Két furcsa állat ült a száját tárva az oldalain, s a szájukban két fekete gömb tartózkodott. A Hollowok lilás árnyalatú materiákból egyszer csak kiáramlott az energia a gömbökbe, s egytől egyig hamuvá váltak, amint az elhagyta testüket. Az akadály lebomlott, amint az utolsó hollow is visszaadta az erőt a gömbökbe. Óvatosan beléptetek a szentélybe, mert ahogy belépve tapasztaltátok a falakon megannyi falrajz volt található, s kikövetkeztetve rájöttetek, hogy ez amolyan sírhely, ami blokkolja a lélekenergiát. De akkor mégis, hogy érezhettétek kívülről az erőt? Különös. Mindenesetre lassan beléptek, s gondosan figyeltétek merre haladtok a szentély labirintusában, mert pár csapdát is felfedeztetek benne, ahogy egyre mélyebbre értetek. Azonban nem csak ti voltatok az egyetlenek, akik kutattak. Kívülről ekkor érkezett oda egy három fős társulat. Halkan beszéltek egymáshoz, s csak pár szót. A hamvak közt kutattak, majd a bejáratra tekintettek, s rögtön be is hatoltak. Nem tudni kik lehetnek azok, de mivel az ellenkező irányba indultak egy darabig nem is biztos, hogy találkozni fogtok velük.
Mikor már úgy érzitek végtelen a labirintus, úgy érzitek valaki követ benneteket. Hangos dübörgés zendül fel körülbelül öt másodpercenként, s egy fény is közeledik felétek. Az egyik sarkon feltűnik egy különös fénnyel izzó lény, melyhez foghatót még nem láttatok, s amint megpillant titeket megrohamoz benneteket. Menekülni kezdtek a szűk folyosón, majd egyszer csak elérkeztek egy nagyobb területre, ahol már van elég helyetek a harchoz. A lény egyenlőre megállt középen míg ti körbevettétek, s várt, orrából meleg levegőt fújtat, s vér vörösen izzó szemei kémleli lépéseiteket.
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te11000/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (11000/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyKedd Márc. 09, 2010 10:42 pm

Még mindig morcos voltam Slarinra. Hogy tehetett ilyet? Kávét adni nekem? Ez olyan mintha egy trabantba kerozint öntenének. Akkor lenne még csak nagy durranás, ha beindulna. Na mindegy, nem volt idő éppen sírásra, meg fújtatásra, mivel épp egy kisebb hadsereg próbált minket eltenni láb alól, és hiába erőlködtem, meg vagdaltam őket, csak nem fogytak. Lehet ezek ilyen superhollowok? Múltkor láttam valami superpókembert a tévében, lehet ezek is olyanok. Mindjárt elkezdenek röpködni meg pókhálókat eregetni. O.o Na de azt nem hagyhattam, szóval nők és gyerekek előre, én meg majd hátul el leszek, egy szóval támadás volt épp, na. Slarinra még visszatérünk ezután. Haragom nem száll el egy könnyen, és tudok félelmetes is lenni, ha akarok. (És ezt ki hiszi el nekem? xD) Lényeg, hogy jó néhány percnyi kínlódás után végre csak fogyni kezdtek a hollowok. Egy valami azonban feltűnt. Mikor levágtam egyet, nem párolgott el, mint szoktak, hanem megmaradt a teste...mondtam én, hogy ezek supermanpókemberek...Nem baj, néhány perc múlva elfogyott az összes hollow, és bár nem tűntek el, feküdtek, mozdulatlanul, vagyis meghaltak, meg ilyenek. Elégedetten vissza is csúsztattam katanámat sayájába, és már kerestem volna egy szép, kényelmes fatörzset, hogy nekidőlhessek, és kipihenhessem az egész napi munka fáradalmait, de nem, ma úgy tűnt, hogy senki sem akarja, hogy aludjak. Mégsem superhollowok voltak, hanem ZOMBIK! O.O Azt a sebességet a gyalogkakukk is megirigyelte volna, amilyennel bespuriztam Slarin háta mögé holtra vált arccal, mikor megláttam, hogy ezek az izék felkelnek, és úgy járkálnak, mintha fél perce nem kaszaboltuk volna le őket.
- Nem kéne ennyi horrorfilmet néznem. Zombik nincsenek, ugye...Sarin? - kérdeztem espadámtól. Inkább magamnak bizonygattam, mintsem neki mondtam volna, de egy megerősítő válasz igen sokat segített volna a helyzeten.
Már épp kiugrottam volna Slarin háta mögül, és hatalmas csatakiáltással kirohantam volna a hollowok elé, mint Zrínyi (Raúlra lefordítva sprinteltem volna haza a szobámig xD), mikor egy furcsa üvöltés hallatszott valahonnan a környékről, és a hollowok szétszéledtek, mi meg túléltük a dolgot. Tuti tőlem ijedtek meg ennyire, mert olyan félelmetes vagyok, szóval ki is húztam magam jó rendesen, hogy mindenki lásson. Mindenesetre indulhattunk tovább, és nem szalasztottam el az alkalmat, hogy újra leghátul haladhassak félálomban, csak most valahogy nem ment a dolog, így jobb ötletem nem lévén, odamásztam Ranil-chan mellé, akit nem rég ismertem meg a hummusz bárban, és vele haladtam tovább, míg el nem értünk egy fura helyre, ahol olyan iszonyatos lélekenergia áramlott a levegőben, hogy a fél kezemet is oda adtam volna egy zacskónyi friss levegővételért. Jobban megnéztem magamnak a helyszínt, és levezettem magamnak, hogy ez egy kapu. Egy lezárt kapu. Tehát őriz valamit, ami igencsak erős lehet a környéket betöltő lélekenergiából kiindulva. Mi következett ebből? Hogy kint jobb mint bent, tehát mehetünk haza tejet inni a hummusz bárba, meg jelenteni Aizennek, hogy bizony semmit sem találtunk, szóval bocsi. Ha ez még nem lett volna elég, ezek a fura hollowok is visszajöttek. Remek, már csak ez hiányzott az életemből...Már húztam volna elő katanámat megint a tokjából, és nekiálltam volna védekezni a rám támadó nyomik ellen, de nem történt semmi. Kissé bamba fejjel néztem, ahogy elpárolognak, ezúttal hitelesen, és kapu megszűnt, vagy kinyílt, vagy valami ilyesmi.
- Slarin ugye nem akarsz oda bemenni? - kérdeztem tőle, de valahogy már előre sejtettem a válaszát, szóval egy nagy "ehh"+sóhajtás kombó után beléptem utána a barlangba, de úgy, mint valami halálraítélt. Ha már meghalunk, legalább legyenek jó emlékeink hozzá, szóval visszasoroltam Ranil mellé.
- Mizu veled Ranil? - kérdeztem kissé idegesen a lánytól, mert kezdett az az érzés hatalmába keríteni, hogy valaki követ. Még mielőtt a lány válaszolhatott volna, valami megindult felénk hátulról, emiatt nem igen maradt időnk további csevegésre, hanem futnunk kellett, amilyen gyorsan csak tudtunk. Kezdtem kilehelni a tüdőmet, mikor végre kiértünk egy valamivel nyitottabb helyre, ahol már szembe fordulhattunk a támadónkkal. Mikor megláttam, legszörnyűbb gyanúm vélt beigazolódni. Mondtam, én, hogy zombik vannak erre..-.- Hirtelen azt se tudtam, mit csináljak, így azt tettem, ami ilyenkor a legjobb szokott lenni. Egy sonido után már Slarin háta mögött tartózkodtam, és onnan lestem a szörnyeteg felé, vagy akármi is volt az...
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te25500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (25500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptySzer. Márc. 10, 2010 7:22 am

Várható volt nem lesz egyszerű az átjutás. Kevés intelligenciával megáldott hordánk, ugyanis kicsit sem óhajtott csökkenni az idő múlásával. Elég ironikus a túlerő még a nagyra becsült másodkezes társaságot is képes tartósan lefoglalni. Nem is volt ellenemre kivételesen alárendeljem saját akaratom. Elvégre azzal, hogy segítek légből kapott ötlettől vezérelten közvetlen baráti viszonyt feltételező Aizen beosztottnak, magamat mentem meg a további energia pocsékolástól. Mindenesetre remélem nem veszi gyűléstermi megnyilvánulása biztosítékaként lépésemet. Nincs szükségem elismerésért törtető senkiházik kegyelté fogadtatását levezényelni. Így is sértettséget színlelhetnék, amiért kizárásos elvvel élve rám akartak aggatni egy feltűnően kötözködéssel unalmát űző nőszemély felügyeletét. Természetesen nem teszem. Elvégre eddigi beosztottjaimmal is alig érzékelhető munkakapcsolatot ápolok, vagyis észlelni ki tartozik hozzám, nem egyszerű feladat. Bár, úgy vélem valamiféle személyiséget tipikusan jelző hangsúlyt kaptam volna. Ott van a társaság agresszív tagja, Hrafn. Biztosra veszem a tiszteletet jelző 'sama' vagy el sem hagyná száját, vagy komoly erőlködés árán jutna csak felszínre és önvédelem céljából még hozzászőne némi felettesi szigort romboló szösszenetet, mellyel szilárdan próbálná elhitetni neki semmi és senki sem parancsol.
Na, de kanyarodjunk vissza a körülöttem zajló eseményekre, elvégre sáska mennyiséggel büszkélkedő ellenfeleink nem ismerték a halállal járó elpusztulást. Újra és újra levegőbe emelkedtek. Tényleg szükséges lesz azt a hasznos fegyvert bevetnünk. Kellett váratlanul arrébb lépnem a hisztérikus rohamot kapott arrancar elől, aki röviddel később fedezékbe húzódott. Micsoda páratlan bátorság! Igazán örvendetes ilyen "derék" személyekkel vagyok itt. Ajánlom neki hamar haljon meg vagy húzza meg magát, mielőtt miatta keveredünk ennél is tetemesebb galibába. A felügyelete nem kívánt figyelemveszteség ellenségektől hemzsegő területen. Tudnám minek törődöm vele. Elkerülte a pengémet. Most pedig ideje lenne teljes kapacitással Adán védelmére koncentrálnom. Épp eltávolítottam néhány szárnyas semmirekellőt, amikor hatalmas ordítás járta körül a teret. Valahogy gondoltam célja volt, de nem igazán a lények elvonulását feltételeztem. Ezen töprengeni viszont nem lehetett. Addig kellett továbbállnunk,amíg lehetett. Rögtön helyére csúsztatva Kárhozott lelket léptem előre. Nem foglalkoztatott mit szólnak önző lépésemhez. Megszokják, vagy megyek egyedül. Nekem teljesen mindegy. A társaság amúgy is sok helyzetben csak kolonc a munkáját végző nyakán.
Az erdőben haladva rövidesen zárt kapuval találkozunk szembe. Egyértelmű ide kellett érkeznünk. Legalábbis az ostoba Menos-ok tetemes csokorba gyűjtve se bírnak annyi ésszel ilyen részletesen kidolgozott és idegeneket távol tartó "kerítést" húzzanak fel. Ámulatomat csapatunkat hűségesen követő repülő ellenségeink zavarták meg, aki kivételesen nem minket vettek célba, hanem a zárt nyitották ki igen önfeláldozó módon. Ergo, odabent csapda vár ránk. Micsoda meglepetés! Mindenesetre nem árt résen lenni. A könnyed bejutást mindig keményen bepótolják rejtett vermek formájában. Én személy szerint érintésre mozgásba lendülő ajándékra számítottam, de tényleges ellenfelet kapni valamivel rosszabb. Főként, ha maga Neofisto lenne, ami kizárt. Nevéből ítélve nem ilyen ostoba. Ez inkább a felmérés lehetett. A zöld szörnyetegen keresztül kívánta látni mire vagyunk képesek. Meglátjuk. Ettől függetlenül engem továbbra is a legenda kiléte foglalkoztat. Felkeltette érdeklődésem. Ha ennyire titkolózik valaminek kell lennie. Hamarosan kiderül. Előtte viszont nagyobb térre érve lesz szükséges túljutnunk várakozó fogadóbizottságunkon.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te15500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (15500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyPént. Márc. 12, 2010 5:25 am

Mivel a többiek beleegyeztek, hogy segítenek nekem, Zanpakutomat villám gyorsan a tokjába csúsztattam, utána pedig magam elé tartottam a két kezemet.
- Cero Esfera!- hangzott el számból a képességem neve. A tenyereim előtt egy kék színű gömb kezdett el formálódni.
~ Na még egy kicsit!~ gondoltam magamban, ezt követően észrevettem, technikám készen állt a támadásra. Ujjamat előrenyújtva löktem el közelemből képződményt, és egyenesen a Hollowok közé irányítottam. Amint ez megtörtént, kezeimet ökölbe szorítottam, a gömbből pedig egyszerre több Cero is távozott, ami hatásosnak bizonyult megvadult fajtársaink ellen.
- Köszönöm!- hagyta el számat a mondat, mialatt komoly arccal elsősorban Slarinra, majd a többiekre pillantottam, eztán bólintottam egyet. A rengeteg tetem igencsak különösnek tűnt, elvégre ez ellenkezett a természet rendjével. Hirtelen fényesség jelent meg az elbukottak maszkjain, nem sokkal később meg mindegyikük talpra állt.
- Mi a...?- kérdeztem halkan, ezután ismételten előkaptam a katanámat, védekező pozícióba helyezkedtem.
~ Ez meg mit akar jelenteni? Képtelenség, hogy ilyen gyenge, nyomorult Hollowok képesek legyenek harcba szállni, azoktól a sérülésektől, amiket tőlünk szereztek.~ töprengtem az eseten, viszont az ellenfelek csak özönlöttek. Ha így mentek volna tovább a dolgok, bizonyára megszívtuk volna, csakhogy egy hatalmas üvöltés rázta meg a Menosok erdejét. Ijedten rezdültem meg, jobb kezemet meg a fülemhez illesztettem. Gyengeelméjű fajtársaink nem nagyon bírták a feszültséget, ezért rohanni kezdtek.
- Most már tényleg nem tiszta ez az egész...- jelentettem ki, miközben zsebre helyeztem kezeimet.
- Mitől rémültek meg ennyire? Nem akarok nagyképűnek tűnni, de nálunk ijesztőbb lélekenergiával rendelkező lények aligha fordulhatnak meg a környéken. De a Hollowok nem is foglalkoztak ezzel, csak rohamoztak. Most pedig egy ordításra mind berezeltek?- ráztam meg a fejemet, összeráncolt homlokkal. Eme történések még jobban fokozták a feltételezésemet, miszerint Neofisto is ludas az ügyben.
- Öhm... Jut eszembe, biztosan jól vagy Raúl-kun? Nekem úgy tűnik, kissé nehezen bírod a megrázkódtatásokat.- tündöklött egy félmosoly az arcomon, azután megvakarva a bal vállamat indultam tovább. Tadeo cimboránk angolosan távozott a körzetünkből. Nem túl bőbeszédű ugyan, viszont annál bölcsebb, elvégre valóban ideje volt elhúzni a csíkot.
~ Azért remélem sikerül még a mai nap során kihúzni belőle egy mondatot.~ merengtem el. Egy idő utána valamiféle barlanghoz érkeztünk, ahonnan elviselhetetlenül nagy reiatsu távozott. Kezemet az arcom elé illesztettem, próbáltam nagy levegőket venni.
- Hihetetlen...- suttogtam csak úgy magamnak. A barlangot egy erős fal védte, amely rémesen stabilnak nézett ki. Kellemetlen fordulat, ezen az idáig viszonylag akadálymentesnek mondható úton. Perceken belül felbukkantak múltbéli vendégeink is, akiknek érkezését valamilyen okból nem tudtam díjazni. Csodás! Két választási lehetőség nyílt számunkra. Szenvedni a kapuval, aminek védelmét ennyien képtelenek vagyunk áttörni, vagy megküzdeni a halhatatlan Hollowok seregével. Már éppen a fegyveremért nyúltam volna, viszont kiderült, drága barátaink nem pont minket vettek célba. Önfeláldozásuknak köszönhetően, a reiatsu pajzs feloldódott, nekünk pedig szabaddá vált az út befelé. Megvakartam tarkómat, majd kicsit előre döntött fejjel, komótosan vettem utamat a barlang rejtelmei felé. Ezek után jött csak a meglepetés, merthogy egy lélekenergia blokkoló helyre érkeztünk. Ezzel csak annyi volt a baj, hogy innen még így is akkora energiák távoztak, amiket alig lehetett megállni. Egy pár csapdával is találkoztunk, ám szerencsére ezekből nem származott probléma. Feltűnően lassú haladásomnak köszönhetően sikerült sereghajtóként végeznem a társaságban, előttem meg Ranil-chan és Raúl-kun készült volna társalogni. Félig leeresztett szemhéjaim alól folyamatosan magam elé bambultam, miközben már készültem a hallgatózásra. Ekkor egy nagyobb lény bukkant fel az egyik sarok mögül.
- Hm?- adtam ki egy értetlen hangot, majd magam mögé pillantottam. Amit láttam, az rossz volt, és felénk közelített. Nem volt más megoldás, rohanni kellett, amíg el nem értünk egy harchoz alkalmasnak bizonyuló terepre. A támadónk szemei vörösen izzottak, én meg mélyen a tekintetébe pillantottam. Kimutatva fogam fehérjét, egy őrültebb vigyor jelent meg arcomon.
- Ezt már szeretem!- mondtam, ezt követően előrántottam a Zanpakutomat. Futni kezdtem a szörnyeteg irányába, utána megkíséreltem a feje elé ugrani, s leadni arra pár vágást a pengémmel. Kissé elragadott a hév, ennek talán még rossz következményei lesznek, viszont úgy éreztem, akcióba kellett lendülnöm.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te11500/25000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (11500/25000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyPént. Márc. 12, 2010 6:33 am

Azt hiszem, nem örvendtem túl nagy népszerűségnek. Kiváltképp, hogy én voltam az egyetlen, aki nem volt fracción vagy Espada. No de mit lehet erre mondani? Valakinek őket is meg kell figyelni, és félreértés ne essék, nagyon nem volt sok kedvem itt ennyire eltelni magamtól, mint hiszik. Világosan éreztem, hogy itt én vagyok a leggyengébb láncszem, és ennek nem örültem. Természetesen hallottam, hogy az 5. Espada milyen élénken érdeklődött utánam, amit egy futó pillantással jutalmaztam. Tekintetemből semmit sem lehetett kiolvasni: akár még azt is lehetett hinni, hogy feltétlen bizalommal adózok az összes itt megjelentnek. Nem, persze hogy nem így volt… Csak egyetlen személynek örültem, akit megláttam, az is Raúl volt, és szelíd mosollyal intettem neki.
Aztán jött az újabb meglepetés: a hollowok feltámadtak, én pedig döbbentem néztem ki a fejemből. Mi a jó édesanyjukat csinálnak ezek itt? Ezeknek már nagyon rég el kellett volna tűnniük a balfenéken! Hátrébbléptem, közelebb a megvédendő személyhez, és úgy voltam vele, hogy csak a testemen keresztül. Ahogyan a többiek arcára néztem, az övéken is csak meglepődést láttam. Aztán a felhangzó kiáltástól kirázott a hideg. Közepesen hosszúra nyúlt életem során már számtalanszor hallottam hollow üvöltést, de ez… ez volt az, amelytől hosszú idő óta először rázott ki a hideg. Úgy tűnt, hogy nem csak én vagyok ezzel így: a zombi-hollowok fejvesztve menekültek el, és vitték magukkal kísérteties maszkjukat is. Nem vártunk sokat, szinte futólépésben kezdtünk el haladni, nekem meg a torkomban dobogott a szívem. Nem azért, mert féltem, dehogyis. Hanem azért, mert sokkal rémesebb érzés kerített hatalmába, mint ami azon az estén, Krázussal. Tekintetemet a többiekre függesztettem, azt hiszem, most sikerült magamra öltenem a csapatjátékos pókerarcát. Bárkitől elfogadtam volna valamilyen ésszerű parancsot, persze csak normális hangnemben. Tény, hogy én vagyok a gyengébb, de attól még nem vagyok kutya, akihez rohadtul lehet beszélni. Nem is tűrném el, nem olyan a vérmérsékletem…
Utunk során egyre közelebb érünk egy hegyhez, amelynek barlangjából félelmetes reiatsu árad felénk. Alig kapok tőle levegőt, szinte kényszerít, hogy meghajoljak akarata előtt, és a földre vessen magam, levegőért kapkodva, és azon imádkozva, hogy hamar legyen vége…
Szinte hipnotizáltan érintettem meg a bejáratot védő kaput, és megborzongtam. Hátrébb is léptem, tudtam, hogy én itt semmit sem tudok kezdeni. Csupán pajzsa leszek a hős Espadáknak, akik bizton nem menekülhetnek el, ha úgy hozza a sors… hiszen tudtam, mi volt a rejtett célja az idejövetelemnek. Odasétáltam Raúl mellé, és még tettem egy baráti megölellek-mozdulatot, de félbe maradt, és lehanyatlott a kezem. Azt hiszem, Raúl ezt is nagyra fogja értékelni, kiváltképp azért, mert tudja, hogy előbb rúgnék fel valakit, semmint hogy megöleljem. Ő a csekély létszámú kivételezettek csoportjába tartozik…
- Ami azt illeti, egész jól elvagyok mostanában… Viszont nem lenne kedved valamikor csinálni valamit? – kérdeztem, miközben tekintetemmel a fákat fürkésztem, és fehér bőröm még jobban elsápadt, amikor a közeledő hollowokat láttam meg. Kezem akaratlanul is a zanpakutuomra tévedt, és meghökkenve szemléltem, hogy megnyitják nekünk a bejáratot. Mondanom sem kell, az elsők között léptem be, csak hogy ne kelljen tovább kint maradnom. Valamiért nem kedveltem azt a kísérteties erdőt…
Ujjaimmal megérintettem a falakon levő rajzokat, és szinte ámulva néztem a tökéletes megmunkáltságukat. Mélységesen sajnáltam, hogy hülye vagyok hozzájuk, és felfokozódott belezhetnékem hatására a tenyerembe mélyesztettem karmaimat.
Aztán, amikor valami kisebb csoport érkezett köreinkbe, rátapadtam a falra. Hideg volt és érdes, fel is hasította a ruhámat, ami amúgy sem volt valami véresen komoly darab, de rendes körülmények között ordítottam volna a dühtől. Most viszont inkább az életben maradás mellett döntöttem, és kussoltam, igaz, nehezen. Megkönnyebbülve sóhajtottam fel és léptem Raúl mellé, hogy csak olyan mellett legyek, akit ismerek, és minimálisan megbízok benne. Így mégiscsak könnyebb, nem igaz?
Soha nem hittem volna, hogy ilyen tempóban is lehet menekülni. Az a valami viszont erre késztetett minket. Rémülten szedtem a lábaimat, mert olyasfajta rémület töltött el, amit még nem ismertem azelőtt… Azt hiszem, évtizedek óta most először lesznek rémálmaim, már ha túlélem ezt az egészet. Nem, nem a naiv kislány beszélt belőlem, sem a megrémített taknyos… egyszerűen beleégett a szemembe az a különös valami, és nem hagyott nyugodni… Amikor pedig körbevettük új harcterünkön, nem bírtam nem a szemébe nézni…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te48500/65000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (48500/65000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptySzomb. Márc. 20, 2010 3:28 am

*Mi a franc? Nem kellett volna ezeknek a gyenge, tömegével támadó szerencsétleneknek elporladniuk? Hess innen, oszoljatok, mint a homály... Hála Adán cerojának, egyszerűen lélekrészecskékké kéne bomlaniuk, de nem! Ehelyett mint valami agyatlan zombik egy DnD játékban, újra felállnak. Érzem a késztetést, hogy újabb támadást indítsak, de kérdés, hogy nem támadnának-e fel poraikból ismét. Cseppet sem nyugtató a tény, hogy a sok megélepetést okozó mocskok egyként indulnak meg, azonban nem támadni készülnek, hanem gyakorlatilag elvezetnek minket valahová. Nem kétség, valaki a háttérben húzza a szálakat, a marionett bábukat pedig ezek a hollowk okozzák. A csalit pedig önként kapjuk be, nem mintha lenne más választásunk.*
- Hát persze, hogy nincsenek zombik! Biztosan valami más áll a háttérben. - *förmedek rá Raúlra, aki mintha életcéljának tűzte volna ki, hogy egyre kínosabb helyzetekbe hozzon. Komolyan, ideje lenne felnőnie, nem bébiszitterkedhetek felette örökké! Nem is értem, miért pont őt hoztam el magammal, még Lala és Lily is hasznosabbak lennének nála. Ők biztosan nem bújnának el a hátam mögött elvárva tőlem, hogy megvédjem őket. Hol marad az arrancar büszkeség?
Látványosan facepalm-olok ismét, s vészjelzően lüktet a halántékomon az az ér, ami eddig semmi jót nem jelentett. Nem, most kurvára nincs időm Raúl pátyolgatásával foglalkozni. Eddig se tettem, és nem is szándékozom, nem érdemelte ki. Majd ha látom, hogy legalább igyekszik arrancarhoz méltóan viselkedni, majd akkor esetleg lehet róla szó. Csak már kicsit unom, hogy úgy kell viselkednem, mint valami anyuka, holott nem vagyok az, és nem is szándékozom azzá válni.
Remélem, hogy ez a Ranil nevű kiscsaj átvállalja tőlem ezt a szerepet, mert minden bizonnyal ismeri már Raúlt. Nem tudom, nekem Raúl nem tűnik olyan személynek, aki lazán elmegy csajozni, nem is tudom... Mindig olyan feszültnek tűnik, vagy nem tudom. Szóval valószínűbb, hogy máshonnan ismerhetik egymást, de addig is foglalkozhatok értelmes dolgokkal, például magával a küldetéssel, meg hogy elgondolkozzak azon, vajon mi is okozhatja a rejtélyes zombi jelenséget.
Előre látom, hogy az egyetlen épelméjű személynek Adán és Tadeo számítanak. Jó, az utóbbi elég hallgatag, de nem is azért vagyunk itt, hogy felesleges dolgokról fecsegjünk. Magamban megemelem előtte a nem létező kalapom, amiért látszólag ilyen könnyedén átlátja a helyzetet. Végre valaki, aki azzal foglalkozik, amivel feltétlenül szükséges! Nem dumál, csak teszi a dolgát, így hát tekintetem én is magasra emelem, s követem őt, elvégre igaza van, nem rostokolhatunk itt örökké, ráérünk majd hűűűűzni meg háááázni, amint visszaértünk Las Nochesbe, és megtettük a szokásos jelentéseket rókaképű Ginünknek, akit persze még mindig képes lennék megfojtani egy pocsolyában, ha alkalom adódna rá, mert... nem tetszik a sunyi képe. Az ilyen fejek mindig rosszat jelentenek.
Egy rosszat sejtető mosollyal adom Raúl tudtára, hogy igenis, én szándékozom bemenni a kapun, ha már beinvitáltak. Túl sokat használja a száját az ökle helyett, lehet, ideje lenne figyelmeztetnem. :/ Bár talán nem is lesz rá szükség, úgyis megjelenik hamar egy újabb ellenség.
A barlangnál terjengő lélekenergiától egy pillanatra még én is meghátrálok; olyan, mintha a levegő egészen sűrű lenne és emiatt nehéz lenne lélegezni, ám nem adom meg azt az örömet senki számára sem, hogy bármiféle gyengeséget mutassak. Egy nagy sóhajjal küzdöm le magamban a nehézséget, nem ez fog megállítani a küldetésben. Elnézve társaim arcát meggyőződök arról, hogy nem csak engem ütött ki ez az energia, majd útközben meglapogatom Raúl hátát is, reménykedve abban, hogy ettől majd több önbizalma lesz és megemberli magát. Kimondatlan szavaim, miszerint "kitartás, hamarosan túlleszünk rajta" remélem, elérik a tudatát. Futólag ismét végigmérem ezt a Ranilt, akinek még mindig hiányosnak tartom a bemutatkozását. Egy pillanatra összefonódik a tekintetünk. Valami nagyon nem tetszik rajta, és van egy olyan érzésem, hogy én se vagyok számára szimpatikus.
Az egyik pillanatban még Neofisto kilétén agyalok, a következőben pedig menekülök, amíg egy harcra alkalmas terepre nem érek. Ez a valami, ami a semmiből bukkant fel és támadott ránk, valamivel szívósább ellenfélnek tűnik, mint a zombi-lidércek, de majd meglátjuk. Raúl úgy döntött, hogy fedezi a hátam, habár valószínűbb, hogy csak szimplán nem akar megsérülni és elvárja tőlem a védelmet. Hát ezt megszívta. Egy szép vicsor láttatása után már kivont zanpakutoval sonidozok ellenfelünk felé, és a kedvenc rúgás-majd-vágás kombómmal indítok támadást. Az Aizen-samától kapott doboz kicsit húzza a zsebemet, amelyben elrejtettem, de nem akadályoz a mozgásban.*
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te17500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (17500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyHétf. Márc. 29, 2010 6:59 am

Nem igazán könyvelhettétek el sikeresnek a támadásotokat, ugyanis a lény egyetlen karcolás nélkül megúszta a támadásaitokat. A lény bőre érezhetően verte vissza Zanpakutoitokat, s a lény továbbra sem mozdult. Legalábbis míg vissza nem érkeztetek helyetekre, majd abban a pillanatban bőszen nekilódult, hogy felökleljen benneteket. Úgy tűnt csak szimpla közelharcra, vagyis tombolásra képes, más ereje egyenlőre nem mutatkozott meg.
Próbálkoztok, hátha másfajta támadási módszer beválik-e rajta, s úgy tűnt a mágiára már érzékenyebben reagál. Meg is találtátok gyengéjét, de ekkor váratlan vendégeitek érkeznek, akik véget vetnek a lény szerepének.
Egy fekete csuklyás, magasságából és gesztusaiból ítélve férfi egy furcsa kézjel után a lényre szabadít egy hatalmas energiától túlduzzadó sugarat, amitől a bika szerű különös teremtmény szertefoszlik. Egy másik csuklyás alak, ki a mögötte álló körülbelül hat fős csoport vezetője volt felétek pillantott, majd rámutatott Slarinra.
-Te birtoklod az ereklyét, add át nekem! -hangzott el a felszólítás, de persze eszetek ágában sincs átadni a kívánt tárgyat. De ekkor már újabb lények tűntek elő a számtalan folyosókról, de már nem csak bikák, hanem valami féle kígyóemberek, akik egy kiegyenesített kasza szerű fegyverrel szórtak varázslatokat. Talán rájuk pont az ellenkezője hat, mint a bika lényekre, de ezt ki kell derítenetek előbb.
A csuklyás idegenek szintén küzdenek, hiszen az izzó színes lények őket sem kímélik, de vigyázzatok, nehogy megkaparintsák Slarintól a dobozt, melyet Aizen adott.
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te11000/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (11000/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptySzer. Ápr. 07, 2010 4:35 am

~ Ja mer' nincsenek zombik, ugye Slarin? Még te sem hiszed el, hiszen itt áll egy előtted...végig nekem volt igazam. >.> - tűnődtem magamban, míg Slarin terjedelmes hátának biztonságát élvezve nézhettem a helyzetet. Mit tudnak ezek, naphosszat LNben feküdnek, és kitudja mit csinálnak, ellenben én, néha még filmet is nézek! Múltkor is voltunk Ranil-channal Karakurában a plázában , és valami horrort néztünk, aminek az volt a címe, hogy...Kút,...Gömb...Gyűrű..?(Kör xD) Elfelejtettem...Na mindegy, abban is volt egy zombicsaj aki a tévéken keresztül közlekedett, és mivel valami fura szemüvegben néztük a cuccost, a plázában is kimászott a képernyőből! O.O Na ezek után mondja valaki, hogy nincsenek zombik. Ez a fazon meg nagyon is arra hasonlít. Nem mondom, jó lett volna elkempelgetni Slarin hátával még egy darabig, de mivel harcról volt szó, rendbe kellett volna magam szednem, mert hát mégiscsak...fracción lennék, vagy mi. Egy sonido utáni szép vágással meg is koronáztam volna harctéri képességeimet, és diadalittasan lobogtattam volna hajam, hogy megöltem azt az izét, de a zanpakutom meg sem karcolta. Mintha nem is ért volna hozzá. Nem hinném, hogy bennem lett volna a hiba, eléggé pontos vágás volt, és biztos is voltam benne, hogy súrolta a zombi testét, de mégsem lett semmi baja. Úgy döntöttem, inkább visszavonulok kicsit, és besoroltam Ranil mellé, aki épp olyan tanácstalannak tűnt, mint én.
- A kard nem sebzi meg. Valami mással kéne próbálkozni. Van valami ötleted, Ranil-chan? - kérdeztem tőle. Valamivel okosabbnak tűnt nálam így harc terén, szóval nők előre, én úriember vagyok, és előre engedem a nőket. Épp kezdtem volna szurkolni Ranilnak, hogy törje szét az arcát a zombinak, de ekkor társaságunk érkezett, mintha nem lett volna épp elég gondunk eddig, még ez most kellett...
Valami durva cuccot csinálhatott a kezével, mert egyből eltűnt az az izé, amivel eddig harcoltunk. Érdekes, én hozzá sem tudtam érni, ez meg egy legyintéssel elintézi. Slarintól akart valamit, ami nála volt, mindezt nem valami illedelmes módon. Persze, majd hülyék leszünk neki odaadni. Ha már eljöttem, és ha már nem alhatok, akkor csinálok valami érdemlegeset, vagyis, odaugrottam Slarin elé magam elé tartott katanával, egyfajta személyi védelmet nyújtva neki. Úgy tűnt, hogy munkám lesz bőven, mert jöttek a "haverjai" is, fura, egyenes pengéjű fegyverekkel, és varázslatokkal küldtek velük felénk. Nem tűntek valami strapabírónak, szóval úgy gondoltam, talán lehet esélyem ellenük. Legalábbis több, mint a bikaszerű lény ellen volt.
- Nehogy odaadd nekik azt az izét! - szóltam hátra Slarinnak egy utolsót, majd egy sonidoval elindultam a kaszás támadók felé. A nagy kavalkádban azt sem tudtam, hova csapjak először, végül úgy döntöttem, bevetem magam a sűrűjébe, és egy barát előre küldve utat csináltam magamnak a sok ellenfél közt, majd egy ugrással előttük termettem, és kaszabolni kezdtem. Jó lenne, ha a többiek is követnék a példámat, különben a kis partizánakcióm elég hamar véget fog érni, méghozzá csúnya véget.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te25500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (25500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyVas. Ápr. 11, 2010 6:47 am

Nagyobb teret kapva egymást követték a próbálkozások. Mindenki saját sikerre éhesen rontott közös ellenfelünkre. Azon lehetőség azonban összes jelenlévő figyelmét elkerülte, csúsztassuk félre önérdekünk. Képmutatás. A legtöbb itt tartózkodó nyájasan viselkedik fraccion-jaival, miközben ugyanolyan önzők, mint személyem. Különbség csak annyi, én vállalom felfogásom. Jó indulatot tekintve azt kéne mondanom, magunk sincsenek tisztában érzéseikkel és tetteikkel. Cinikus hozzáállásom viszont akadályoz efféle hipotézis felállításában. Maradok az elidegenedés, magányos küzdés, érdekek középpontosított szerepénél. Eme eszmefuttatásom következtében tökéletesen teljesítettem elképzelésem. Hátsó szemlélő helyzetéből várakoztam a rohamok eredménye felől, illetve az ismerős külső vonzotta tekintetem. Bika. Némi rokonságot mutatott eredeti alakommal. Lényegtelen félreértésnek véltem, rövid időn belül azonosítottam hiero keménységű bőröm az övével. Nem vetettem párhuzamot a valósággal, mégis bekövetkezett. A pengék könnyedén pattantak le testéről. Döbbenetes véletlen. Ennyivel elegendő magyarázni. Nem volt semmi zseniális vagy jövőbe látó képesség kijelentésemben, egyszerű spekuláció eredményeként jutottam ki efféle gondolatoknál.
Túlesve értelmetlen fejtegetésen, ideje volt próbát tennem. Ha nem hat rá közelharc érdeklődve várom mit reagál puszta lélekenergiára. Két lehetőség sorakozottunk előttünk. Szintbeli különbség mi, vagy az ő oldalán. Muszáj lesz némi változást mutatni. A hangsúly viszont azon van, milyen lesz. Addig nem aggódhatunk, amíg célt nem ér cero-m, kivéve, ha valaki be nem ugrik a kék sugár terébe. Remélhetőleg senki sem rendelkezik ennyire degeneratív felmérő képességgel.
Hamarosan túlestünk kísérletemen. Némi túlélési esélyt könyvelhettünk el, hiszen a lény ordítva dőlt maga elé. Fájdalom jele. Kellhet ennél egyértelműbb jelzés? Nos, úgy véltem szavak nélkül is egyértelmű mi a teendő. Bara és cero segítségével véghez vitt támadás. Láthatóan kisebb fajta zavar, esetleg kezdeményezési biztosság hiánya állt be szedett-vetett társaságunkban, mivel egyetlen szó, vagy mozdulat sem érkezett irányukból. Érdemi lépés híján rákényszerültem magam folytassam harcunkat. Újabb támadásom indítását, azonban három idegen akadályozta meg. Pofátlan érkezésükben nincs meglepetés, de azt feltételeztem Neofisto kifinomultabb fair játékos. Elvégre érkeztük a bika kiiktatása után lett volna esedékes. Lényegtelen! Amúgy is nyíltan előálltak követeléseikkel. Végre, semmi mellé beszéd, vagy hosszas hallgatás. Azon rész pedig mellékesnek számít, teljesíthetetlen kérésük. Nem tárgyalni léptünk be a hatalmas kapun. Tehát, részemről lezártnak tekinthető a kísérlet. Befutó seregük pedig nem elég ijesztő asztalhoz kényszerítésre. Maradt a harc és Kárhozott lélek forgatása. Jelenleg a csőcselék eltüntetése előbbre való, mint a kinézetüket rejtegető hármas megtámadása. Komolyabb tett előtt a koncentrációt zavaró tényezőkről kell gondoskodni. Tervem rokonszenvre vagy véletlenre talált, de az eddig elveszett gyerekként anyja szoknyája mögé bújó balga szintén a furcsa lényeket ostromolta.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te15500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (15500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyKedd Ápr. 13, 2010 12:42 am

Többen is próbáltunk rámenni a bika kinézetű teremtményre, csakhogy sima pengéink erőssége semmit nem hatott. Egy nagyobb hátra szaltó után guggolva érkeztem meg a talajra, miközben eléggé szigorú tekintettel pillantottam ellenfelünkre.
~ A fene essen bele!~ gondoltam magamban, azután kiegyenesedtem. Mielőtt ismételten rányomultam volna a monstrumra, Tadeo egy ceroval a földre kényszerítette, ám nem fosztotta meg életétől.
~ Tehát jobban megérzi az olyan támadásokat, amelyek lélekenergiából állnak. Így már mindjárt más a helyzet.~ merengtem, majd egy halvány félmosoly tűnt fel a szám jobb oldalán. Ekkor különös fickók tűntek fel, egyikük pedig azonnal végzett is a bikával. Sejtelmes arccal tekintettem rá, ám többen is voltak, egyikük pedig fenyegetően szólította fel az 5. Espadát.
- Ilyeneket találj még ki, aztán fejjel megyek a falnak!- mondtam gúnyosan, miközben Slarin háta mögött jelentem meg egy sonido segítségével. Ebből valószínűleg mindannyiunknak leesett, a titokzatos idegenek arra a bizonyos tárgyra akarják rátenni a kezeiket, amit Aizen-sama bízott ránk. Bár ennek a jelentőségét még magunk sem tudtunk, engedelmeskednünk kellett urunknak.
- Ne aggódj! Nem foglak hátráltatni... Csak lerovom az adósságom.- szólaltam meg halkan, miközben kissé oldalra fordítottam a fejemet, s Slarinra tekintettem szemem sarkából. Nagyon is jól tudtam, mennyire nem szerette, ha gyengének nézték, vagy nem bíztak meg eléggé a képességeiben. Erről most szó sem volt, ám nemrégen ő is segített nekem, ezért hát kötelességemnek éreztem, hogy az oldalán szálljak harcba. Különben is a barátomnak tekintettem, és valószínűleg őt sajnáltam volna a legjobban, ha valami baja esett volna. Jobb kezemet kinyújtottam, amiben ott volt a Zanpakutom. A hegyével arra a férfira mutattam, ki nemrégen likvidálta a kisebb fejtörést okozó bikát. Ezzel hadat üzentem neki, ám mielőtt megkezdhettem volna a támadást, még több ellenfél özönlött be. Viszont itt már nem csupán négy lábon járó esztelen vadállatokról volt szó, hanem valamiféle kígyó és ember keverékekről. Ők méretes kaszákkal rendelkeztek, viszont örömmel tapasztaltam, nem az érkezett követelőkhöz tartoztak, mert velük is csatába elegyedtek. Nem volt viszont már annyira biztató gondolat, miszerint miránk is erősen pályáztak.
~ Valószínűleg ennek a barlangnak az őrzői.~ töprengtem. Sok időt nem hagytak rá, hogy végiggondoljam a dolgokat. Elrugaszkodtam, aztán az egyikkel összecsaptam. Miközben a fegyverének pengéjét szorítottam vissza, egy vigyorral tekintettem ocsmány pofájába.
- Ez minden?- érdeklődtem. Egy erősebb lökéssel eltaszítottam kaszáját a katanámtól, aztán sonido segítségével mögötte jelentem meg. Kezeimet átíveltem rajta, egyikkel a fejét szorítottam, mialatt a másikkal, melyben a Zanpakutom is volt, elvágtam a torkát. Ezután elengedtem, megpördültem, de még a bal lábának hajlatába is rúgtam egyet. Alig intéztem el a bestiát, már egy reiatsuból álló lövedék közelített felém, amit egy baraval próbáltam meg hatástalanítani.
- Ez az srácok! Kezdem jól érezni magamat.- jelentettem ki lelkesen, miközben megpörgettem magam mellett a harci eszközömet. Cikázva kezdtem rohanni, majd két lábbal elugorva a földtől, oldalazva forogtam a levegőben az egyik kígyóember felé. Úgy kíséreltem meg a leérkezést, hogy fegyverem élével, átlósan kettéhasítsam a szörnyet. A következő lendülettel, a közvetlen mellette állónak a fejét szerettem volna elmetszeni a nyakától. Szemeimmel fürkésztem a terepet, háta ki fogom majd azt a "torreádor" fickót, akit eredetileg is meg akartam rohamozni. Amennyiben ez sikerül, minden bizonnyal rárontok. Túlságosan nem akartam messze kerülni Slarintól, így egy félkörben kívántam megtisztítani a terepet akrobatikus mozdulataimmal.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te11500/25000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (11500/25000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptySzer. Ápr. 14, 2010 5:46 am

Szívesen kitéptem volna a lény belét, hogy a nyaka köré tekerjem. Igazán csinos, és élvezetes látványt nyújtana, egy egészen új divatirányzatot teremthetnék meg az extrém nyaklánccal, amit direkte csak neki csináltam volna. Sajnálatos módon nemhogy én nem jöhettem szóba, de még a többiek sem: hiszen ha a nagy espadák se bírják megkarcolni, én mit kezdenék vele? Visítva röhögne körbe, amiért vagyok olyan balfasz hogy megtámadjam... Nem, ilyesmire nem fog sor kerülni. Felesleges lett volna parádéznom, inkább olyan ellenfelet kellene keresnem, akivel elbírok. Ezzel meg... foglalkozzanak a "nagyok".
- Én a kibelezésre szavazok... Bombázzuk Ceroval, és ha felhasad a páncélja, szívesen kiszedem a belsőségeit, Raúlkám. - magyaráztam neki, és kinyújtóztam. Azt hiszem, egyedül én nem éreztem magam feszélyezve, sőt- nekem kiváltképp szimpatikus volt a helyzet, és baszott jól éreztem magam. Kedvem támadt volna dúdolni is, amikor megéreztem a feszültség ugrásszerű fokozódását. Annyira, de annyira széttéptem volna... Ezt az érzést talán csak a mániákus függők értenék meg: amikor el akarják tőlük venni a függés tárgyát... vagy amikor a mézesmadzagot húzzák el az orruk előtt... Nos, az én mézesmadzagom ez a lény volt. Ami, hozzáteszem, örülhetne, ha egyáltalán hozzám érhetne, azért pedig térdepelve hálálkodhatna, ha én végezném ki.
Újonnan feltűnt kis csoporttársunk vígan eltüntette vágyaim tárgyát, amitől kezem egészen véletlenül a zanpakutuomra tévedt. Hogy jön ő ehhez... Ilyen arcátlanul és undorítóan könnyen végzett vele... Nem érdemel kegyelmet, csupán azt, hogy ez a penge végighasítsa a testét, és szétfröccsenjen a vére... Vér... milyen vonzóan illatos, csodálatos folyadék...
Arcomon végigfutott a gúnyos mosoly, amint meglátom, ahogy szinte mindenki körbeveszi Slarint. Milyen bájos... Íme, a nagy 5. Espada, amint mások árnyékába bújik. Szánalmas és nevetséges. Előbb téptem volna le a karomat, semmint hogy másokra hagyatkozzak... kivéve, ha a más Raúlt jelenti. Élvezettel figyeltem a benne végbemenő változásokat: messziről lerítt róla, hogy csak azért tűri el a díszgyűrűjét, mert az ereklyét kell védenie...
Úgy gondolom, örülhet, amiért én is odaálltam a közelükbe, nem is az utolsók között. Közben az újonnan érkezett vendégeinket vizsgálgattam, és megnyaltam az ajkam a kínálkozó lehetőségre. Milyen élvezetes is lesz ezekkel verekedni... pardon, ezeket verni, mert hogy annyira sem méltóak, hogy a piszkot lenyalják a cipőm talpáról. Szinte kéjes mosollyal húztam elő a kardom, míg másik kezemmel Barával ajándékoztam meg egy pár jöttmentet, majd Sonídoval Raúl mellé léptem.
- Raúlka csak nem gondolod hogy hagylak egyedül learatni a babérokat? - küldtem felé egy mosolyt, majd a mellkasomba fúródó ütés elterelte róla a figyelmem, és önfeledten adtam át magam a játék hevének. Imádtam az adrenalint, ami az egekbe emelt... A kicsorduló vér szagát... Jobb ez, mint bármiféle drog. Ez maga az élet...
Persze igyekeztem pirulám közelében tombolgatni, mert valakinek vigyáznia kell rá is... Olyan kis álomszuszék meg ügyetlen, és ráadásul ha mellettem van, egyszerűen képtelen vagyok teljesen megtébolyultan gyilkolni, ami csak annyiból jó, hogy nem rontok neki senki olyannak, akinek nagyon nem kellene...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te48500/65000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (48500/65000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyVas. Ápr. 18, 2010 10:23 am

*Jó lenne tudni, hogy miből készül ennek a lénynek a hierroja, szívesen elkérném a receptet, mert tudnám mire hasznosítani, az biztos. Addig viszont egyszerűen nem hagyom majd, hogy bárki is eltaláljon. Apropó, találat… Azért elég egyértelmű, hogy igencsak vagdosom az ellenfelet, a többiekkel együtt, azonban ez a strapabírás már több, mint egyszerű páncél, valami más lehet az oka a szívósságának. Hamarosan azt is sikerül felfedeznem, hogy maguk a fizikai támadások nem hatnak az ellenfelünkön. Sajnálatos, pedig ebben vagyok igazán jó, azonban kénytelen vagyok visszarakni a kardom markolatába, hogy aztán barakkal egységesített ütések sorozatát mérjem erre a minotaurusz-izére. Nem igazán értem, hogy miért jó neki az, ha esztelenül támad rá mindenkire, mert hát, enyhén szólva kiszámítható, de belegondolva én sem vagyok jobb, amikor dühösen kezdek el harcolni. Mármint nagyon dühösen. Olyan dühösen, ahogyan nem sokan szeretnének látni. Persze ha gondolatolvasó lennék, akkor biztos megjönne a dühöm is. Először tuti felkenném Ranilt a falra, de talán trófeát is csinálnék a csini kis fejecskéjéből, amiért ilyeneket gondol rólam. Nem az a baj, hogy gondolja, hanem az, hogy még csak a képembe se vágja, és alapja sincs annak, amit gondol. Nem mintha Tadeo-samára ez nem vonatkozna, ám valószínűleg neki csak beintenék, mert mit érdekel engem Mr. Antiszoc véleménye? Semmit. Szóval igazán hálásak lehetnek, hogy user nem vértezte fel kariját gondolatolvasással, csak szó szerint vérfagyasztó nézéssel. Raúl legalább kimutatja – a maga módján - , hogy kezd elege lenni belőlem. Az megint csak más kérdés, hogy miért is, mert igazából tényleg semmi rosszat nem tettem ellene, csak a munkámat végzem. Aizen azt mondja, menni kell, ezért megyünk és kész, nem tudom, mit kell ezen magyarázni. Majd ha hazaértünk, biztosan leállok beszélgetni egyet Raúllal, és elmondom neki, hogy zombik tényleg nincsenek. Meghívom egy pohár tejre is, egye fene, csak ezt a Ranilt ne hozza magával. Az a kiscsaj úgy néz rám, mintha valami nem kívánt főnökkisasszony lennék. Bár bánom is én… Nem az én dolgom vele foglalkozni, hiszen Tadeo fracciónja, mert hogy nem az enyém és Adáné sem, az biztos. Persze ha véletlen kiderülne, hogy egy Espada fracciónjába sem tartozik, biztosan kapna tőlem egy alapos fejmosást.
Aztán valami csőcselék is érkezett, akik olyan nagynak és erősnek hiszik magukat, csak mert valami mágiával eltüntették az ellenfelünk. Az utolsó ütésem már a levegőt hasítja, ugyanis a lény lélekszemcsékké redukálódik. Kis híján sikerül kibillennem az egyensúlyomból is, és baromira nem tetszik, hogy valami kis senki ilyenkor áll le ugatni nekem. Meg amúgy sem szeretem, ha így beszélnek velem, nem vagyok én senkijük, és hát, mégis csak espada vagyok, vagy mi a szösz. Még hogy adjam oda nekik? Pfff… >_> Sikerül Raúlra is egy sötét pillantást vetnem, amiért merészeli azt feltételezni, hogy majd hallgatok valami kis suhancra és átadom azt, ami elvileg olyan hú-de-fontos tárgynak számít missziónk során. Persze, persze, majd biztos mosolyogva fogok fejet hajtani és odaadni nekik azt, amit Teo nagy kegyesen átpasszolt nekem. Francokat.
Beletörődve fújtatok sötét tincseim mögül; baromira nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy én vagyok az, akit úgymond „védeni” kell. Annyi időt se kapok, hogy egyáltalán szóhoz jussak, mert hirtelen egy kör közepén találom magam, espada és arrancar társaim szabályosan körbevettek, egyfajta védőgyűrűt alkotva körülöttem. Mégis ki a rák találta ki, hogy ártatlan királykisasszony szerepet oszt rám, és védelemre van szüksége? Ez csak egy csőcselék, talán egyedül is elboldogulnék velük… Nem szeretem, ha gyengének néznek, azt meg pláne nem, ha mindenki épp engem piszkál, márpedig most erről van szó.*
- Csak most az egyszer. Tudod, hogy mennyire utálom ezt. - *válaszolok Adánnak, aki az antiszociális vöröset leszámítva az egyetlen értelmes fickónak tűnik, meg legalább volt alkalmam annyira megismerni őt, hogy merjek bízni benne. Fura eszméi vannak, az tény, de nekem kifejezetten tetszenek a Las Noches megreformálásáról szóló álmai.
Legnagyobb meglepetésemre Raúl végre elkezd harcolni, ahogyan az egy jó arrancarhoz illik. Talán mégis csak méltó a figyelemre, és biztosan meghívom ezek után egy sült lazacra meg egy halra. Még a kávét is mellőzöm, és az ikrektől is megkímélem.
Ami engem illet, kénytelen vagyok inkább védekező pozícióba helyezkedni, bár szívesebben követném Raúl példáját, sokkal hamarabb végeznénk az ellenfeleinkkel. Kardomat ismét előre rántom, és az engem célba vevő ellenségekkel egyenként veszem fel a harcot. A legtöbb valószínűleg nem tarthat tovább néhány másodpercnél, már ha a taktikám sikeresnek bizonyul. Ismét a kedvenc technikámat használom, egy-egy pillanatra megfagyasztom az engem támadókat, ami bőven elég ahhoz, hogy kibillentsem magabiztosságukból és egyensúlyukból is, majd kardom ezután a nyakukat célozza meg, hogy lemetszhessem fejüket a testükről.*
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te17500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (17500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyKedd Május 04, 2010 11:01 pm

Úgy tűnt a lények lassan eltűnnek, ám a csuklyás idegenek még mindig jelen vannak, s már végeztek a rájuk támadó lényekkel, méghozzá ijesztően hamar. Ez nem jó jel, hogy csak ennyivel lemészároltak mindent. Mindenesetre, mikor a lények utolsója is a földre hullott, az összes szertefoszlott.
A csuklyás idegenek vezére ekkor előrelépett, majd ismét felszólította Slarint a doboz átadására, ám ezúttal bővebben beszámolt.
-Add át, hogy megállíthassuk ezt a veszedelmet. Ti képtelenek lesztek legyőzni Neofistot, s csakúgy mi is, de mi tudjuk az ereklye használatát. -szavaiban nem tűnt hazugság, mégis valami nem stimmelt. Nem hazudott, mégse mondta el a teljes valót. Mindenesetre, ha tényleg igaza van, akkor még ki is használhatjátok az érkezésüket. Meggyőzitek a vezért, hogy ha eljön az ideje átadják, de addig tartsanak veletek, hogy együtt eljussatok a szentély közepébe. A vezér beleegyezett az alkuba, s veletek is tartott.
Végül eljutottatok a szentély közepéig. Egy hatalmas kerek csarnok, ami telis-tele ábrákkal. Középen egy furcsa állvány, olyan, mint amilyeneket az áldozásokhoz szoktak használni, bár jóllehet körülötte egy csepp vér sem volt. A teremben hirtelen halvány fény gyúlt, s éreztétek, nem vagytok egyedül. Egy női alak tűnt fel az árnyékokban, s elsétált egészen egy sziklából felépített trónig, ahova aztán leült, s fejét megtámasztva figyelt benneteket. Ti továbbra is csak a körvonalait tudtátok kivenni a nőből, ám ekkor előre lépett a csuklyás alak.
-Ez Ő. Neofisto, a Rém! -szólalt meg, s ekkor az egész teremben fény gyulladt, s jól láthatóvá vált a trónon üldögélő nő. Jobban megállapítva egy Arrancarról volt szó, s ez kis meglepetést is okozott számotokra. A nő elmosolyodott a nevet halván. Ezt jól lehet senki nem tudta róla, de ez csak egy becenév, mely még a rég múlt idő során ragadt rá. A nő mellett ekkor egy számtalan színben fénylő emberhez hasonlító alak tűnt fel. Az lényt feltehetőleg a nő irányította. A fénylő alak kinyújtotta kezét, s a doboz mely Slarinnál volt hirtelen odarepült. Az alak kinyitotta, s egy nyakláncot húzott ki belőle, amit oda is nyújtott azonnal úrnőjének. Ez lett volna Aizen ajándéka? Egy nyaklánc, ami nem is járulhat hozzá a küldetésben? A nő ismét elmosolyodik, majd felszólal.
-Csak akkor megyek veletek, ha bizonyítjátok, hogy Aizen serege nem olyan gyengék, mint azt képzelem. -ez valami furcsa célzás volt. De rögtön megértettétek, amint a csuklyás alakok levetették köntösüket, s ellenetek fordultak kiszegezett fegyverrel. Mind férfi volt, de mindegyiken megtalálható volt egy fekete arc festés, ami hirtelen foszforeszkálni kezdett. Ezúttal nem óhajtottak beszélni, inkább azonnal támadtak. Mindenkire jutott legalább két ellenfél, így eltarthat egy darabig a csata. Ám lassan megértitek mi az a festés az arcukon. Fizikai erejüket, s még lélekenergiájukat is jócskán megsokszorozta, így talán, ha azt az ábrát megsértitek talán a folyamat is megszűnik.
Vissza az elejére Go down
RawR!
Módosított lélek
Módosított lélek
RawR!

nő
Hozzászólások száma : 40
Tartózkodási hely : Diran konyhájában
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Pokol kutyája
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te4000/12000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (4000/12000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptySzer. Május 05, 2010 2:54 am

*Néhány nap bőven elég volt ahhoz, hogy teljesen regeneráljam magam. Hogy mennyi temps écoulé az ébredésem és a „száműzetésem” között? Magam sem tudom biztosra, lehet, csak pár év telt el, de lehet, hogy teljes évszázadok. Egy biztos, Aizen már teljesen az uralma alá hajtotta Las Nochest, és abban is biztos vagyok, hogy már az Espada tagjai sem a régiek. Az Első távozása után fivéreimmel, Leoval és Xanderrel sem volt más választásunk, és közös döntésünk alapján elhagytuk Las Nochest, hogy Az Első érkezésére várjunk. Sûr vagyok benne, hogy eljön az idő, amikor Az Első ismét szólít minket, és ismét Las Noches legendás triójává válhatunk. Az első jelzést pedig megkaptuk, különben nem ébredtem volna ismét tudatomra néhány nappal ezelőtt. Egy darabig kézbe kell vennem az irányítást, de a réunification nem kell már annyit várnom.
Torporból ébredni nem olyan kellemes dolog. Kimerített az alvás, a fejemben pedig csak a káosznak pedig újabb napok kellettek, hogy végre lecsillapodjon. Azonban mindez nem akadályozhatott meg abban, hogy azonnal nekiálljak armée visszaépítésének. Tudtam, hogy előbb vagy utóbb felhívom magamra Aizen figyelmét, és számítottam arra, hogy a felderítésemre fog küldeni egy kisebb les équipes.
A csapatra nem is kellett olyan sokat várnom, hisz alig egy hét telhetett el torporból való ébredésem és a mai nap között. Ezt nem tudom pontosan megállapítani, mivel Hueco Mundo ezen részén örök éjszaka honol, az idő illúziója pedig jelen esetben lényegtelen számomra. A lényeg, hogy amikor már megérzem a közeledő, idegen lélekenergiákat, már teljesen felkészültem Aizen kutyáinak fogadására. Valószínűleg Espadák is vannak köztük, azonban nem fognak egy ilyen aprósággal elrémíteni, és nem áll szándékomban megkönnyíteni a étoffe.
Csupán a már szinte elmaradhatatlan pipa hiányzik az összképhez, hogy a régi fényemben tündökölhessek, ám még várnom kell, amíg a régi szokásaimat feleleveníthetem. Xanderből kinézem, hogy valami dohányültetvény közepén tért pihenőre, amilyen cigaretta függő a fivérem, bár bevallom, azért én se vagyok sokkal jobb, ha már itt tartunk. Mindegy is, mes invités nem várakoztathatom meg. A szentély trónját elfoglalva nézek végig a társaságon, legelőször pedig természetesen a feltűnő, vörös hajzat hívja fel magára a figyelmem. Mindig is gyűlöltem ezt a színt, bár ez sosem akadályozott meg abban, hogy ruháimon viseljem. Egy sötét hajú nőnél tisztán érzem a számomra olyan sokat jelentő ékszer jelenlétét, ám számomra nem fog gondot okozni a megszerzése, hiába állják most is körül védekezően az Espadát, ugyanis Aizent ismerve biztosan csak egy erősebb arrancarra bízná a tárgyat. A fejemet egy kicsit oldalra döntöm, és a kezemben megtámasztom azt, és jót mosolygok a „Neofisto” szó hallatán. Rémnek azért nem nevezném magam, hisz attól, mert ki tudja, hány évig egy kriptában feküdtem, még nem vesztettem olyan sokat régi alakomból. Már elég energiához jutottam ahhoz, hogy teljesen regeneráljam magam, és igen, kifejezetten gentille dame tartom magam. Nem mintha valaha is bárki tudtára adtam volna nem tetszésem a „rém” jelzőt illetően, hisz igazuk van, van miért tenez-moi .
A fények felgyulladása után biztos vagyok abban, hogy ők is jól látnak engem, bár ha az új generációba tartoznak, akkor kizártnak tartom, hogy bármelyikük is emlékezne rám, vagy az igazi nevemre. Mellettem egy fénylő, ember formájú alakot materializálok, akinek szerepe, hogy elvegye – vagy inkább magához vonzza – az Espada nő által olyannyira féltve őrzött ládikát. Magától úgy sem adná ide az előzményeket ismerve, és lehet, hogy forrófejűsége végett több problémát okozna, ha egyszerűen megkérném rá. Valami azt súgja, hogy a legtöbben nem értenének a szép szóból, bár ha a csuklyás teremtményekkel is képesek voltak un tel compromis
A nyakláncot megcsillantom a kezemben, majd a nyakamba veszem az ékszert, és egy mosoly kíséretében, a hatásszünet megvárása után nézik végig az összegyűlt arrancarokon.*

- Csak akkor megyek veletek, ha bizonyítjátok, hogy Aizen serege nem olyan gyenge, mint azt képzelem. - *jelentem ki, nehezen elfojtva az izgatottságot hangomban. Az akcentusom valószínűleg tisztán érezhető, ettől sosem tudtam teljesen megszabadulni, bár Leo és Xander azt mondják, hogy nem vészes, szóval biztosan igazuk van. Nem hinném, hogy jelen pillanatban bármilyen veszély is fenyegetve, kényelmesen hátradőlök a trónomban, mintha csak egy lovagi tornát szemlélnék. Szelíd mosolyomat felvillantva szemlélem tovább az eseményeket, és játszom tovább a rám osztott szerepet.*
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Cherise_Yseult_Saint-D
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te11000/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (11000/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyCsüt. Május 06, 2010 9:15 am

Panaszra ok nem volt, hisz fogytak ezek az izék úgy, mintha csak az lett volna a dolguk, hogy szép sorban beállnak elénk, és hagyják magukat leöletni. Nyöhö, még túl éber voltam a kávétól, szóval ha akartam sem tudtam volna bealudni épp, meg amúgy is túl nagy káosz volt itt mindenütt. Ranil-chan is "jókedvűen" írtotta a kígyóizéket, olyan természetességgel, minta csak kenyeret szeletelne. Na hát, van akinek jobban megy a kenyérszelés, pl én. Ettől függetlenül azért még kivettem a részem a jóból, és olyan vonaglásokat nyomtam mint amit Dzseki Csen szokott meg Zsánklódfándámm. Néha én is szoktam filmeteket nézni, és megmarad ez-az bennem, főleg Csák Nórisz (vagy ki) legendás pörgőrúgása. A nevekkel mindig hadilábon álltam, szóval hallás után jegyeztem meg őket, de szerintem így is közel állnak a valósághoz. Sajnos a pörgő rúgást nem tudtam bemutatni, mert nem, de azért hadonásztam a kardommal bőszen, és ennek meg is lett az eredménye, művészi hajlásszögben lehulló fejek formájában. Sajnos ezek a csuklyások úgy tűnt, hogy nem unják meg Slarin molesztálását, mert újra és újra próbálkoztak, miután gyanús módon hirtelen eltűntek a gyíkcuccok, pedig biztos vagyok benne, hogy fél perce még azokat irtottam. Úgy tűnik, hogy ezek dobozbuzik, vagy nemtudom, de folyton azt a szerencsétlen izét akarták megszerezni Slarintól, aki persze nem volt olyan, (a hülyét nem merem leírni, mert Slarinról van szó, és lehet mérges lenne, ha lehülyézném >.>) hogy oda is adja nekik.
Igazából arra a részre nem emlékszem, mikor megegyeztünk ezekkel abban, hogy majd később odaadjuk nekik a cuccot, ha már nekünk nem kell, mert arra keltem fel, hogy egyedül szuszogok a nagy semmi közepén, és a többiek sehol sincsenek. (szal a kari átaludta egy sziklának dőlve azt a részt xD) Így egy sor rémüldözés után gyorsan utánuk futottam, és csendesen leghátul elbattyogtam magamban. Beletellt egy kis időbe, mire történt valami érdemleges, szóval én addig bőszen hódoltam egyik legkevesebb szokásomnak, és különböző fajtájú/nagyságú/alakú halakat képzeltem magam elé, majd el is fogyasztottam őket gondolatban. Néha akaratlanul is beleharaptam a levegőbe egy különösen ízletes falatnál, de amúgy semmi gáz. Nem hiszem, hogy valaki is észrevette volna, ha meg de, úgyis mindegy. Hogy úgy mondjam "engem sem az eszem miatt szeretnek, sajnos T.T". Végül csak beértünk egy jó nagy fajta csarnokba, aminek a falai tele volta kfurábbnál furább ábrákkal. Futó pillantással nyugtáztam őket, aztán inkább szorosan a többiek mögött haladtam tovább, nehogy véletlenül még egyszer lemaradjak. Eddig sötét volt, ami jó is volt mert kellemes volt a szemeimnek (sok a volt egy mondatban), most meg hirtelen világosság lett. Világosban nehezebb aludni...nem mintha nekem nehezemre esne, hiszen profi vagyok ebben.^^ Tekintetem végighordoztam a területen, ha már fény volt, és szemeim megállapodtak egy zöld hajú lányon, aki egy kőtrónon ült. Elmondom még egyszer...tekintetem megállapodott egy ZÖLD HAJÚ lányon, aki egy kőtrónon ült. Aki megtalálja a hibát a mondatban kap egy csokit. Szóval jah, beletelt néhány percbe, mire a zöld hajat megemésztettem, de csak sikerült. Valaki a tömegből felkiáltott, hogy Ez Neofisto, a rém. Ki hitte volna...azt hittem ez Batman...-.- Gondolataimat azonban nem oszthattam meg az előbb felszólaló okoskának, mivel az arrancar lány mellett valami furcsa lézershow ment végbe, és valami cucc fénylett mellette. Pozőrnek pozőr volt, főleg akkor, mikor kiröppent a dobozka Slarin kezéből, és egyenesen a fénycuccnál kötött ki. Mondtam én, hogy itt minden a doboz körül forog. O.o A doboz hamarosan kinyitásra is került, és egy nyaklánc tűnt fel belőle...nemár hogy egy nyaklánc miatt szívtam ennyit..ehhh...-.-
Mérgelődésem a lány szakította félbe, mikor is valami seregről kezdett magyarázni, meg hogy bizonyítsunk valamit. Egy valamit bizonyíthatok, hogy milyen gyorsan tudnak menekülni a macskák. Ha nem lennénk itt ennyien, és nem lenne NAGYON ciki a futás, már nem lennék itt, de sajnos nincs más lehetőségem, mint szívni tovább. Egy hét szabadság rendel ezek után Slarintól...Megint harcolni kell..-.- Hagyjanak már békén! >.<
- Ezután remélem egy ideig békén hagysz! >.> - szóltam oda Slarinnak elégedetlenkedve.
Hiába magyarázok, nincs mit tenni. Katanám újra előhúztam sayájából, majd megindultam az ellenfeleim felé, merthogy kettő-három is volt. Ez a jó arány, csak éljem túl. Tuti nem kelek ki az ágyból két hónapig.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te25500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (25500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyHétf. Május 10, 2010 10:51 pm

Feltűnően könnyen végeztünk a lényekkel. Valószínűleg figyelmünk elterelése, vagy erőnk fogyasztás a cél. Mindenesetre egyre érdekfeszítőbb helyzetünk. Viszont az figyelemre méltó a küldetés érdekében, milyen összhang keletkezett. A színes társaság egyöntetűen lépett fel védelmező szerepben. Már csak az a kérdés, mi ösztönözte erre őket. Büntetés, szégyenfolt, netán kudarc? Nem kétséges az összes felsorolható tény negatív kicsengésű. Minő meglepetés! Hueco Mundo rabszolga lelkei, mégse annyira szívtelenek, mint hosszú ideig gondolnánk. Igenis foglalkoztatják őket, mi történhet hírnevükkel, vagy milyen súlyos büntetést kaphatnak, feladat sikertelen volta révén. Mi ez ha nem emberi számítás? Hisz az erőtlen és gyáva világ szülöttei képesek arra, hogy ámítás eszközével fedjék le sérülékeny pontjaikat. A végső konklúzió, jobban hasonlítunk rájuk, mint szeretnénk. Hangsúly az elfogadáson van. Egyenlőre mindannyian küzdünk a tény ellen. Kilengéseink mellett, szigorúan tartjuk magunkat egy megszokott sémához. Tisztában vagyok vele, ez alól én sem számítok kivételnek. A különbség csak abból fakadhat, ki küzd az elutasítással és kit hagy hideg a megmagyarázhatatlan.
Gondolatomból jelenbe csöppenve, már nem számított becsatlakozok e az érkező idegenekkel folytatott bájcsevegésbe. Jobbnak láttam, ha rábízom a hordozóra a döntés jogát. Természetesen, ezen lépésemet automatikusan sznobnak fogja értékelni. Részemről elfogadható az utálata. Nem barátkozni érkeztem és úgy vélem a témába kotnyeleskedéssel, csak az időt vesztegetnénk. Tehát, türelmesen kivártam, amíg megszületik az egyértelmű döntés. Mindketten hasznot húzhattunk a közreműködéssel, vagyis nem volt kérdéses a szövetségre lépés. Csupán az zavart, semmit sem tudtunk a csuklyás lényekről. Honnan jöhettek, mi céljuk a dobozzal? Egyenlőre a kívánt válaszok nem tűntek fontos információnak. Legalábbis ezt hittem. Érdemelt büntetésünk el sem maradhatott. Egy terembe vezettek, mely kinézetében, ősi áldozati helyre hasonlított. Az oltáron kívül minden fontos kellék megtalálható volt benne. Rövidesen még a szertartás vezetője is színünk elé járult. Közzétett nevéből világossá vált, hogy eddigi elképzeléseim kudarcnak tekinthetőek. Neofisto cseppet sem hím nemű, inkább egy akcentussal csevegő női arisztokrata. Sugárzik lényéből a felsőbbrendűségi érzet. Nos, rövidesen kiderül, csak külsőre hiszi ezt magáról, vagy minden tekintetben megtartja identitását. Mindenesetre a fogadtatás, inkább szolgál szórakoztatására, mint az említett indok kiderítésére. Illetve meg kell békélnünk azzal a ténnyel, Aizen sama újfent hiányos információkkal látott el minket és az eredeti célunkra ki sem tért. Igazán örvendetes, hogy feláldozható hulladéknak tekint minket és leendő szövetségesünk elé hajít, hátha látványos elpusztulásunk meggyőzni, izgalmát leli Las Noches fala között. Ha alkalmam nyílik biztosra veheti, elrontom szórakoztató műsorát.
Sértő feladatunk miatt aggódni ráértem, mivel két támadóm azonnal rám rontott. Újabb példája, hogy kedvelem őket. Még mindig semmi mellé beszéd. Ennek ellenére kénytelen leszek rajtuk túljutni, hogy illendően köszönthessem vendéglátónk. Egyenlőre várnia kell. Nem ronthatok átgondolatlanul ellenfeleimre. Láthatóan összhangban mozognak. Az egyik támad, másik védi. Illetve a fejükön található festések, valószínűleg Neofisto manipulatív képessége. Előfordulhat azok segítségével irányítja őket. Ha ez így van, amíg rájuk pocsékolja erejét, sebezhető. Könnyű teória, de megvalósítása már kevésbé egyszerű. Még várok egy keveset, mivel kettős erővel nehezebb lekövetni gyorsaságuk.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te15500/30000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (15500/30000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptySzomb. Május 15, 2010 12:42 pm

A harcunk nem volt hiábavaló az érdekes kinézetű lényekkel, hiszen egy idő után rendesen megtörtük őket. Nem kellett sok idő, mindannyiukat elpusztítottuk. Behunytam a szemeimet, azután egy ördögi mosoly jelent meg a számon, viszont ez nem látszott, mert lehajtottam a fejemet.
- Csak ennyi...?- érdeklődtem elégedetlenül, elvégre, ha egyszer elkezdtem küzdeni, mindig is szerettem azt addig csinálni, amíg ki nem merültem. Ami viszont sokkal aggasztóbban hatott rám, hogy a pár csuklyás fickó is tanulságot tett igen nagy erejéről. Nekik ugyancsak nem esett nehezükre lerendezni a pár szörnyeteget. Egy megfontolt mozdulattal helyeztem bele a tokjába a fegyveremet, melynek markolata végén ott pihent az üvöltő farkasfej. Lassú léptekkel ballagtam vissza a társaimhoz. Összeráncoltam homlokomat, amikor újból meghallottam a csuklyások vezetőjének megnyilvánulását.
~ Mégis kiknek képzelnek ezek minket? Közülünk hárman az espada tagjai... Tudják egyáltalán mit jelent ez?~ kérdeztem magamtól gondolatokban, mialatt szigorú pillantásokat vetettem az idegen bandára. Arról próbáltak minket meggyőzni, hogy doboznak, melynek tartalmához még egyikünk sem tudott hozzáférni, ismerték a nyitját. Bár való igaz volt, még nem is kíséreltük meg mindannyian felnyitni a tárgyat, melynek őrzésére urunk Slarint bízta meg. Szerintem jó helyen is volt az őnála, ezért még a kezembe sem akartam azt venni. A dolgok kezdtek furcsa fordulatot venni, elvégre nem engedhettük meg magunknak, hogy eléjük vessük a missziónk létfontosságú részét, így más megoldást kellett találni. A többiek szövetséget ajánlottak az ellenfeleinknek, azzal a feltétellel, melyet nem tartottam helyesnek.
- Részemről rendben van...- hazudtam, elvégre fölösleges is lett volna ellenkeznem. Különben meg bizonyára voltak ebben a társaságban olyan illetők, kiket cseppet sem érdekelt volna az én szavazatom... Ez meglehetősen irritált, de nem volt mit tenni, egyesekbe nem szorult elég jó modor. Elindultunk hát a folyosókon, idő közben nem nagyon vettem le szemeimet a kalauzokról. Egy idő múlva gyorsabban szedve lábaimat az 5. espada mellé siettem.
- Vajon tényleg jól döntöttünk, Slarin? Ők sem mutattak semmilyen bizonyosságot arról, hogy igazat mondanak. Ezen kívül könnyen lehet, egy újabb csapdába vezetnek minket. Bár, azt hiszem nem lett volna sok választásunk. Talán mégiscsak jót akarnak a fickók.- próbáltam szövegem végére ismételten optimista hozzáállást tanúsítani. Ám bármennyire is szerettem volna azt hinni minden rendben volt, a szívem mást diktált számomra. De jobban átgondolva a dolgokat, két lehetőséget láttam. Vagy átvertek minket, vagy féltek valamitől. Elvégre mi értelme lett volna beleegyezniük a szövetségbe, hiszen saját állításuk szerint tudták az irányt. Ki tudja? Valószínűleg hamarosan mindenre választ fogok kapni. Pár percre rá, el is értünk egy nagy helyiségbe. A falain rengeteg ábra hevert, melyek érdekesnek bizonyultak. Egy jobbra húzódó félmosollyal társulva tekintettem át a terepet, ahová az idegenek vezettek el bennünket. A teremben elhelyezkedett még egy kissé morbid áldozati állvány, de meg kellett hagyni, igencsak tiszta volt. Nem sokáig bámészkodhattam, ugyanis a félhomályból egy női alak vonásai bontakoztak ki. Ezután az ismeretlen személy lehuppant egy trónra, mely valószínűleg kőből készült. Miután elhangzott, ő maga Neofisto, még jobban elvigyorodtam. Kigyúlt a többi fény is, ezzel párhuzamosan megvizsgáltam a személyt, akiért jöttünk. Hosszú, zöld hajjal, sárga szemekkel rendelkezett. Be kellett valljam, nem efféle alaknak képzeltem el a Rémet, akiről annyit áradoztak. Valami ridegebb, veszélyesebb, és félelmetesebb külsejű egyénre számítottam. Mindenki tévedhet. Ekkor egy szivárvány fickó bukkant elő, aki magához vonzotta az ezidáig Slarin birtokában lévő dobozt.
- A fenébe!- adtam hangot idegességemnek, miközben zsebeimben ökölbe szorultak a kezeim. Kíváncsian vártam mi lesz a tárgy tartalma, ám a szám is tátva maradt, amikor szembesültem a tényekkel. Egy nyaklánc. Egy közönséges nyakék. Ezért kellett idáig kockára tenni az életünket? Megalázottnak, becsapottnak éreztem magamat. Csalódottságomat nem kívántam titkolni, s egy nagy sóhajjal adtam neki hangot. Mielőtt bármi történhetett volna a nő uralma ára vonta az eddigi csuklyás illetőket, kik ellenünk fordultak. Azonnal előrántottam a Zanpakutomat, hiszen védenem kellett egy támadást.
- Már elnézést hölgyem, de ha nem vette volna észre, sem bohócok, sem pedig mutatványosak nem vagyunk! Elég legyen végre ebből a szarságból!- emeltem fel a beszédem végére a hangomat, sőt jobban mondva ordítottam. Az agyamra mentek az örökös próbatételek, ideje volt véget vetni ennek a "lovagi tornának". Erősen szorítottam Lobo Azult, miközben egy sötétkék sugárban szabadítottam fel a reiatsum egy részét. Nekem két ellenfél jutott. Bal kezemet kinyújtva, az egyik felé tíz barát lőttem. Ezek a lövedékek gyorsak, ám erejük nem olyan hatalmas. Nem is pusztítás céljából használtam őket, hanem elterelés miatt. Amíg a gömbök száguldottak, én sonidoval a másik fickó elé kerültem, majd pengémmel megpróbáltam felsérteni az arcán lévő festést.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te11500/25000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (11500/25000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyHétf. Május 17, 2010 8:19 pm

Úgy fogytak a kígyóféleségek, mintha direkte erre a célra fejlesztették volna ki őket. Nem mondom, kedveltem a kígyókat, terveztem is, hogy veszek egyet - ez azóta él bennem, mióta a vidámparkoláskor felmerült bennem. Egyszerűen muszáj lesz beszereznem egy ilyen szépséget, mondjuk, egy pitont. De ezek, ezek a szerencsétlenek egyáltalán nem hasonlítanak azokra a csodálatos kis lábatlan csúszókra, és ez felháborító. Arcátlan dög volt mind, amelyik málén állva szinte hagyta, hogy kinyomjam a szemét, vagy levágjam a kezét. Undorító kis senkik, akik csak felhúzzák az ember agyát... Gyenge sattyak, nálam is gyengébbek... Pedig hol voltam én ahhoz, hogy erősnek legyek mondható? Sehol. feldühödve kaszaboltam őket, és egyre inkább csak hergeltem magam rajta, hogy ennyire könnyű ez az egész. Hol marad a kihívás? Hol marad az, hogy érezzem a nehezen megszerzett siker fájdalmas ízét?
Szertefoszlottak egyetlen pillanat alatt, eltűntek, kardom pengéje pedig nem a kígyószerű lény nyakába vájt - ha volt egyáltalán olyanja neki, hanem a mögötte levő sziklának pattant, és éles hangot hallatott. Kissé aggódva szemléltem meg fegyverem, igazán sajnáltam volna, ha bármi baj történik vele. Végülis, hozzám tartozik, az én részem, és semmilyen kis rohadék nem juthat el odáig, hogy kárt tegyen benne. Morogva egyenesedtem fel, és csúsztattam vissza a sayába kardomat, mindezt csak azért, hogy tekintetem Raúléval akadjon össze. Lehet, hogy ő se tudta, hogy mi a jóságos franc folyik itt? Dühösen szusszantottam, és karba tett kézzel léptem arrébb, hogy közelebb kerüljek a kis társasághoz. világosan éreztem azt a megvetést, ami Raúl espadája felől áradt felém. Az érzés kölcsönös... egyszerűen nem bírom elviselni a fejét, és kész.
Tekintetemet tovább futtattam, és a csuklyások még itt voltak. Kíváncsi voltam, hogy miért nem tűntek még el: talán ők is szerették volna, ha beléjük mártjuk a kardjainkat? Mai engem illet, szívesen jelentkezek arra, hogy elsőként vessem rájuk magam. Igazán érdekes lehet harcolni velük, ha már ennyire szánalmasan könnyen eltüntették a rájuk jutott ellenséget. Vajon mennyire lehetne őket megsebezni? Állkapcsomat önkéntelenül is összeszorítottam a gondoltra, hogy itt vannak, és... több, mint valószínű, hogy nem pókerezni jöttek. A dobozt akarják, ami annál az idegesítő nőnél van. Mintha fújtatott volna kínjában, amiért körbeállták őt. Sajnos, én is ott voltam a közelben - nem az ő védelmem miatt, csupán mert ott kellett lennem... a doboz miatt. Ráadásul az újabb felszólítása során rosszul éreztem magam. Ez valamit elkussol előlünk, hogy rohadjon meg... A tököm kezdett már tele lenni azzal, hogy mindenki csak hülyít minket. Nem vagyunk mi óvodások, az istenért...
Ráadásul, az, hogy még velünk is jönnek a szentély közepéig, csak rontott amúgy sem rózsás kedvemen. Mi a szent szarért kellett velük egyezkedni? Csak baj lesz belőle, mert az nem létezik, hogy az a sok gyökér ne kössön belénk... Lehet jönnek majd azzal a hülye szöveggel, hogy ha nem tesszük ezt vagy azt, kinyírnak. Hát csak tessék, lehet próbálkozni! Ki tudja, a végén lehet, hogy én húzom nyársra valamelyik csuklyás barmot. -.-
Azért volt valaki, aki törődött a szórakoztatásommal is, így Raúl harapott néha bele-bele a levegőbe átszellemült arccal. Talán éhes volt szegény, majd ha visszaértünk, adok neki egy doboz tejet, hogy kibírja, míg hazaér... mivel ő volt az egyetlen, akit jelenleg ismertem, maradtam mellette. Nem merült fel bennem az sem, hogy esetlegesen zavarnám őt. A jó édes fenét... Legalább tudom vigyázni a seggét, ha valami nagyon rosszul sül le. Nem mintha gyenge lenne, szó sincs róla, csak pirulának nem eshet baja, és kész. >.<
Mellesleg érdekes volt a terem, ahová jutottunk. Milyen jó lett volna, ha tarthattam volna egy rögtönzött áldozati bemutatót az egyik csuklyással! Még fel is csillant a szemem a gondolatra, mert akkor minden biztosan szép és véres lenne, olyan, amilyennek egy ilyen helynek lennie kell! Aztán persze csüggedten fordítottam a fejem jobbra- balra, hogy megtudjam, miért gyúlt halvány fény a teremben. Na ja, miért lettünk volna csak a csuklyásokkal? A zöld hajú csaj vígan, előkelően felsétált a trónig, és beleült. Úgy nézett ki, mint valami múlt századokból itt maradt jövevény, legalábbis a pillantásaiból ez volt kiszűrhető. Az egész valahogy... felsőbbrendűnek hatott. Még a hideg is kirázott tőle, pedig régebben én is egy hozzá hasonló kisugárzású egyént szolgáltam. Szerencsére azok az idők elmúltak, szóval a francot fogok én erre gondolni most....
- Nem mondod, bazd meg... - mordultam fel, amikor kedvenceink közül valamelyik előállt azzal, hogy ő Neofisto. Hát, ha nem mondja, esküszöm nem jövök rá... -.- De még időm sem volt, hogy legalább jól megnézzem magamnak, hogy kire vessem rá magam később, mert egy szivárványszerű valaki jelent meg, és bizony szinte rögtön a kezében tartotta Slarin dobozát. Hát, gratulálok neki. Ha már ronda volt, akkor legalább ügyes legyen, nem igaz? Megidézője nyilván elégedett lehetett vele, és ki is nyitotta a dobozt, amiből egy nyaklánc került elő. egy tetves nyaklánc miatt kínlódtunk ennyit? Remek... Édes faszom, hogy mi a fenéért akartam én ennyire ide jönni... Kedvem támadt egy erőteljes morgást levágni, amikor itt valami bizonyítási szarra szólított fel minket a mohahajú csaj.
- A jó anyáddal szórakozz... - mondtam veszettül dühösen, és majdnem felröhögtem, amikor a csuklyások rögtönzött sztriptíze után előttünk állt egy jó adag, festet képű fegyveres hím. A festékük meg foszforeszkálni kezdett... igazán szemet gyönyörködtető látvány lett volna, ha egy kupacban fekszenek, megpusztulva, és akkor kezd foszforeszkálni ez a szar a képükön. De sajnálatos módon így csak idegesítő kis semmirekellőknek tűntek, akiket az anyjuk szteroidokon nevelt tej helyett. Ahogy láttam, mindenki megkapta belőlük a maga kis adagját, így nekem is jutott két darab belőlük. Volt még több is, úgyhogy felélénkülve húztam elő kardomat abban a reményben, hogy ha ezekkel sikerült végeznem, kapok még esetleg egyet. Aztán persze gyorsan megváltozott a véleményem, miután még időm sem volt ahhoz, hogy a pár elsütött Barám után megkarcoljam a mellkasát az egyiknek, a másik máris a szentély falához kent. Nyögve csúsztam le a földre, de nem szándékoztam sokáig ott punnyadni: nem akartam sushi alapanyaggá válni. Gyorsan felugrottam, és megcéloztam a két fickót, miközben szelídnek annyira nem nevezhető mosoly terült szét az arcomon. Sokkal erősebbnek éreztem őket, mint az előbb, míg még nem izzott az a szar a képükön. Mi lenne, ha megpróbálnám lepiszkálni őket onnan? Kardommal megpróbáltam levágni az egyik arcáról a tetkóját a bőrrel együtt, de csak az orrnyergének egy kis szeletétől szabadítottam meg. Úgy tűnt, ettől is eléggé begurult, így felém vetette magát, én pedig örömmel szaladtam eléje.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Legenda, Neofisto a rém Cl0te48500/65000Legenda, Neofisto a rém 29y5sib  (48500/65000)

Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém EmptyKedd Május 18, 2010 4:31 am

*Kígyófejék komolyan azt hiszik, hogy megállíthatnak, de hamarosan szembesülniük kell a ténnyel, miszerint kicsikét esélyük sincs ellenem. Persze, már nagyobb problémát jelentenek a csuklyások, akik mintha a középkorból érkeztek volna ide, mert pont úgy néznek ki, mint a hóhérok leszámítva, hogy idiótábbak, és sajnos erősebbek is. Mindegy is, legalább képesek gondolkozni is, még ha igencsak átverés szaga is van annak, amit állítanak. Állítólag tudják, hogy merre van Neofisto, meg hogy mi célt szolgál a doboz, blablabla. Nem mintha útközben egyszer is megpróbáltam volna kinyitni, mert ha Aizen-sama azt mondja, hogy majd kinyílik magától, akkor az úgy is van.
Szóval, mint minden fontos döntés, ezt is kénytelen vagyok én meghozni. Raúl és Ranil enyhén szólva alkalmatlanok erre a feladatra, mert fracciónom alszik, Ranilnak meg csak bunkó feje van és kész. Tadeotól azért többet vártam, vöröske igazán megszólalhatott volna, vagy valami tanáccsal láthatott volna el, de nem, neki muszáj különcködnie, ehh. -.- Köszönöm, Istenem, hogy ennyi társamban bízhatok, ha baj van. Nem is tudom, mi lenne veem nélkülük.*
- Jól van, Mr. Antiszoc… éljen a segítőkészség, bíztam benned, és a fracciónodban is. - *veregetem meg Tadeo vállát, s mivel alig magasabb nálam pár centivel, mindez természetesen nem kerül nagy erőfeszítésbe. Természetesen ironikusnak szántam mondandóm, érezhető a megvetéssel vegyülő gúny hangnememben, majd egy lemondó sóhaj keretében fordulok vissza a szintén értelmet nem tükröző csuklyás csürhéhez. Talán olyan nagyok az elvárásaim a többi Espadát illetően? Már kicsit unom, hogy minden fontos döntést rám hagynak, mert nem alkalmasak ezek meghozatalára. Olybá tűnik, hogy Adán az egyetlen, értelemmel rendelkező lény közülünk, meg csípem is a fejét, hiányzik belőle az a hülye megszállottság, ami általában jellemzi az arrancarokat, meg az eszméivel is egyetértek többé-kevésbé. Noha én még mindig lehetetlennek találom, hogy csupán a szó ereje által megoldhassuk társadalmi nézeteltéréseinket, én is hamarabb ütök általában, mint kérdezek, mert a legtöbb emberre felesleges szavakat pazarolni. Aztán felőlem aztán nézhetnek akármilyen Brünhildának, nem érdekel, amúgy sem fog ez azon a tényen változtatni, hogy jobb vagyok náluk, és velük ellentétben teszek is azért, hogy elérjem, amit akarok.
Szóval ja, megegyeztünk törpehóhérékkal, hogy átadjuk nekik a dobozt, ha itt az ideje. Persze, a francnak van kedve odaadni nekik, én sem bízok bennük, és ha van egy kis eszük, ők se bennem, de szükség van a hazugságokra néhanapján, bár nem szívesen teszem azt. Szeretek bízni fracciónjaimban és barátaimban, és igyekszem elérni, hogy ők is bízhassanak bennem, és ne tartsanak valami rohadéknak, bár lehet, Raúl esetében már rég késő, mert mintha nem nagyon zárt volna a szívébe. Mindegy is, én nem tiltom meg neki, hogy kivel barátkozzon, nincs jogom hozzá, de ha ez a kiscsaj valamit elront a küldetés során, és kockáztatni meri a sikert, tuti letépem a fejét.*
- Könnyebbet kérdezz. Bár Mr. Antiszocért és szintén döntésképtelen társáért nem lenne kár. - *morgom bosszúsan válaszom az orrom alatt, míg hagyom, hogy beljebb vezessenek a szentélyben.
Na mindegy is, legalább ismét tanúbizonyságot nyert az a tény, miszerint csak magamra számíthatok, és ennyit ér az Aizen által mesterségesen felállított hú-de-kemény rendszerünk. Nem mintha valaha is olyan naiv lettem volna, hogy elhiggyem, arrancarként már támaszkodhatok is másokra, meg minden, de azért mégis, kicsit túlzásnak tartom, hogy legkevésbé beszédes társunk szinte a kisujját se mozdítja a küldetésért, pedig igazán szimpatikusnak tűnt még jó fél órával ezelőtt. Saját döntéseket meghozni képtelen, agyatlan katonákból áll Aizen serege, vagy mi a franc? Na mindegy is, én már döntöttem, bár csapda szaga van az egésznek még mindig. Nem lepődnék meg, ha el akarnának tenni minket láb alól, szóval az, hogy hajlandó voltam velük megegyezni, még nem jelenti azt, hogy óvatlan is leszek. Különben sem most jöttem le a falvédőről, amúgy sem Disney-n nőttem fel.
Nem mondom, szép kis szentélybe vezetnek a papok, már csak a kripta hiányzik, amiből a nagy Neofisto lép ki. Kripta nincs, csak áldozati oltár és kőtrón, ám a kisasszony szíveskedik így is jelenlétével emelni az est fényét, meg amúgy is kigyulladnak valami lámpák (tudja a franc, mitől lett hirtelen megint világos), amikor Neofisto helyet foglal a cuki kis trónjában, arra várva, hogy kirobbantsam onnan egy ceroval. Nem épp egy nőre számítottam, a fura akcentusa sem teszi szimpatikusabbá, ahogyan azok a fények sem, amikből valami emberformájú izét hoz létre maga mellett. Lehet, hogy abban az Oázis nevű bárban ő szolgáltatja a diszkófényeket, ki tudja, nem szokásom ilyen helyekre járni, mert rühellem a zenéjüket meg az agyatlan tyúkokat, akik kis koktélkákra hívatják meg magukat és riszálják a csípőjüket, mert éppen hiányuk van. Fények ide vagy oda, engem nem fog ennyivel elkápráztatni, különben sem ő az, akinek joga van megmondani, hogy bizonyítsunk. Ha nem élve kéne a cuki, zöld hajjal díszített kis feje, már rég lemetszettem volna azt a testéről. Pláne azok után, hogy kiderült, valóban csapdát állítottak fel nekünk, mert az a fényes cucc magához vonzotta a dobozt, amit magamnál rejtettem. Persze, a többiek egyből elkezdtek hőbörögni, néhányan azért, mert a csuhások közül az egyik majom elkiáltotta magát, hogy Neofistoval állunk szembe, vagy éppen azért, mert egy nyaklánc miatt kellett ennyit gürizni. Ha csak egy egyszerű ékszer lenne, lehet, hogy nem kellett volna ennyit gürizni, Aizen-samának ugyanis nem túl jó a humorérzéke. Ha még Gin bízta volna ránk a medált, akkor lenne miért azt feltételeznem, hogy csak szívattak, mert neki hülye humora van, amit normális arrancar nem tud értékelni. Hőbörgéssel meg amúgy sem érünk el semmit, úgyhogy csúnyán nézek egy pillanatra mindenkire, aki merészelte akár egy arcrándulással is jelezni, hogy nem tetszik neki a helyzet. Vagyis a Raúl-Ranil páros egy pillanatra meghúzhatja magát, Tadeo most megússza egy lemondó fejcsóválással, Adán… ő legalább normális, szóval ő már egy vérszomjas vigyort kap, amikor ránk támadnak a paptanoncok. Szerintem is épp itt volt az ideje, hogy végre folytassuk a küzdelmet ott, ahol abbahagytuk, legalább nem fogunk eltévedni hazafelé, Neofistoval a hónunk alatt.
Legalább attól az idióta köntöstől megszabadultak, így nem kell folyton valami papnak néznem őket, és máris szívesebben mártom beléjük pengémet. Arcomról lerí, hogy élvezem a harcot, hisz lehetnek akármilyen erősek, én jobb vagyok náluk, még ha ketten is támadnak rám. Zanpakutom pengéje megcsillan, amikor előrántom, a hátam mögül érkező támadást pedig kardom sayájával védem ki, míg fegyveremmel a szemből támadó kis majom felé suhintok. Szerencsétlenségére elkövetett egy hatalmas hibát azzal, hogy a szemembe nézett támadása közben, és nekem megvan az a képességem, hogy még a levegőt is belé fojtsam annak, akinek a tekintete találkozik a sajátommal. Szóval pár másodpercre teljesen ledermed az illető, és mozdulatlanul áll, készen arra, hogy nekem rontson, ám mire ismét mozogni képes, addigra már kardom markolata a homloka felé közelít, hogy nagyot koppanjon rajta. Remélem, a koponyáját is sikerült betörnöm, ki tudja, minden esetre máris nem tűnik olyan magabiztosnak. A festés az arcukon lehet, még sem a mocskos kis szektájuk ismertetőjele, hanem egyfajta erőnövelő, hisz elnézve társaimat ők is rájöttek erre a kis trükkre.
Egy szektatag kiiktatva, jöhet a következő, igaz, ezek az események gyakorlatilag csak másodpercek alatt mennek végbe. Még időben elhajolok az új támadása következtében, és igyekszem most is az előbb alkalmazott módszert alkalmazni. A tekintetét keresem, hiszen nem tudhatja, hogy azért sikerült elintéznem a társát, mert a szemembe nézett, amitől kénytelen volt mozdulatlanná dermedni. Nem kevés vérmennyiség tapadhat kezemhez, amikor kardom sayáját visszatéve a helyére, szabaddá vált kezemre egy barát idézek, és megpróbálom fejem találni a fickót, hogy gyakorlatilag átlyukasszam a fejét. Eltűnik a jel és még meg is döglik, szóval praktikus megoldás, csupán ha sikerül a tervem, a többieknél jelentősen nagyobb vérmennyiség áztatja be körülöttem a földet, meg persze a szabad karomat is, és a megszállott vigyorom sem tehet nagyon szimpatikusabbá. Mondjuk amúgy sem azért vagyok itt, hogy megkedveltessem magam társaimmal. Az pedig sosem árt, ha félnek tőlem. Legalább kétszer is meggondolják, hogy merészelnek-e ezek után belém kötni.*
- Még valami meglepetés, több szektás, egy szertartás, vagy valami? Már egészen kezdtem élvezni a dolgot, de úgy tűnik, smink nélkül fele annyira sem erősek, mint azt hittem volna. - *ásítok egyet látványosan, és megpróbálok Neofisto közelébe sonidozni ezek után. Nem fogom megvárni, míg újabb parancsokat osztogat, előbb tartom oda nyaki ütőeréhez pengémet, mintsem hogy cirkuszosat játsszak. Már ha nem akadályoz meg semmi, hogy sikerüljön a közelébe jutnom. Amúgy meg kétlem, hogy bárki is képes lenne megállítani.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Legenda, Neofisto a rém _
TémanyitásTárgy: Re: Legenda, Neofisto a rém   Legenda, Neofisto a rém Empty

Vissza az elejére Go down
 

Legenda, Neofisto a rém

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-