-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A smaragd karaván //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te14000/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Május 14, 2010 12:46 pm

Örömmel vette tudomásul, hogy nem hordták le a késéséért, otthon bezzeg mindig alapos feddésben részesült, ha valahol nem jelent meg időben, de még az akadémián a tanárok is rosszallották. Kicsit meg is lepte, elvégre a Kuchiki-család magasabb rangú volt, és ő mindig úgy hitte, hogy a magasabb ranggal és a nagyobb felelősséggel nagyobb fegyelem is jár, de ezek szerint tévedett. Nem bánta. Így is szégyellte magát, nem kellett még külön megrovásban is részesíteni őt ehhez. Persze lehet hogy ez az érzés pontosan annak a következménye, hogy ilyen szigorúak vele szemben, és ha hasonló reakciókat kapna apjától is, mint most a testőrtől, akkor nem alakult volna benne ki a bűntudat, és a törekvés a pontosságra meg a fegyelemre. Más kérdés, hogy hiába van meg sokszor az akarat, a körülmények áldozataként így is elkerülhetetlenül hibázik, ahogy ez most is történt. A hangfoszlányokból kihallatszott, hogy érkezése a legtöbb társalgó shinigami között téma lett, ezt a lopva és kevésbé lopva felé küldött pillantások is nyilvánvalóvá tették a lány számára. Ettől függetlenül a legtöbben így második pillantásra sokkal kedvesebbnek tűntek, hiszen az a fiú is visszaintett végül és Tamachi-kun se csinált problémát abból, hogy rajta, illetve az öltözékén felejtette a szemét. Voltak viszont a fordított előjelhez tartozó útitársak is, legalábbis a sor végén haladó kettős modortalanságához cseppet sem volt hozzászokva, nagyon ritkán szóltak hozzá ilyen hangnemben. Viszont ő nem akart és nem is tudott volna udvariatlan lenni, így természetesen készséggel és mosolyogva válaszolt a két nyolcadik osztagosnak.
- Az utolsó pillanatokban kerültem a küldetés résztvevői közé és a körülmények nem tették lehetővé, hogy a találkozási ponton csatlakozzak önökhöz, ezért érkeztem később. Őszintén remélem, hogy nem zavarja önöket, ha a sor ezen pontján haladok. Ha mégis, kérem ne habozzanak tájékoztatni, és már itt sem vagyok.
Picit előreszaladt, hogy meg tudjon állni anélkül, hogy feltartaná a menetet és feléjük fordulva gyorsan meghajolt a mondandója végén. Nem akart rossz színben feltűnni, így a lehető legudvariasabb hangnemben beszélt, amit tudott. Testőr-sama hamarosan pihenőt hirdetett, és bár nem érezte magát fáradtnak, de hallgatott az idős és minden bizonnyal tapasztalt Tsuyoira, biztosan jó oka van rá, hogy szünetet tartanak a menetelésben. Hosszú vagy fárasztó még a hátralévő út, esetleg mindkettő. Így hát sokakhoz hasonlóan ő is a földre huppant és arra készült, hogy amíg tétlenségre vannak kárhoztatva addig megszólítja Kaminamit, de mihelyst becsukta a szemét, megérezte hogy valaki mellélépett és az illető meg is szólította. Ennyit erről.
- A harmadikban. A harmadik osztag nyolcadik tisztje vagyok. És te? Ne, ne mondd meg, kitalálom. Ööö... tizedik?
Válasza közben végig csukva maradt a szeme, és közben úgy tett, mintha erősen koncentrálna, pedig csak a hasára ütve tippelt és a szerencséjére bízta magát, ami rendszerint ilyenkor segíteni szokott. Pislogva tárta fel ismét szemhéját és a másik hozzá hasonlóan fiatal shinigamit pillantotta meg.
- Anou... Hogy hívnak? Én Kagami Ritsu vagyok, de ezt már biztos hallottad.
Mosolygott a fiúra. Útközben egy-két nevet sikerült elcsípnie, egészen pontosan hármat: a vezetőjükét, Gaara-kunét és Tamachi-kunét, Kai-kun taichout pedig a haorija után azonosította, de a többiek kilétét még homály fedte.
- Ő pedig itt a zanpakutom, Kaminami.
Mutatta be jó (vagy rossz?) szokása szerint a kardját is kissé megemelve a fegyvert. Kötelességének érezte legközelebbi útitársát is bemutatni, elvégre neki is ugyanolyan lelke volt, mint bárki másnak, csak nem emberi hanem kard formát öltött.
- Szerinted meg fognak minket támadni?
Kérdezte kissé félve. Nem akart harcolni, pláne nem olyanokkal, akiknek semmi köze nincs a lidércekhez, de pont azért küldtek ekkora kíséretet a Kuchiki-lánynak, mert megvolt a veszélye annak, hogy elrabolják. Jobban szerette volna békés körülmények között teljesíteni az első küldetését, és összebarátkozni Kana-channal meg mindenkivel, aki itt van.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Május 15, 2010 4:38 am

Tsuyoi nyugodtan üldögél a szikla tövében, miközben a köpenye ujjából elővett könyvet olvasgatja. „A szövegértés alapjai” – hirdeti a felirat a nyomtatvány címét, melyet az öreg oly’ nagy odaadással olvasgat. A vén testőr az irodalom szerelmese, szinte bármit képes elolvasni, amiben betűk szerepelnek. Az ifjú Tamachi kijelentésére csupán egy bólintással válaszol, azután tovább böngészi olvasmányát. A 11. osztag kapitányának modortalanságát viszont már nem képes szó nélkül hagyni, így az iromány eltűnik, míg az öreg harcos álló helyzetbe tornázza magát. Látszólagos kora ellenére igen fitten nyújtózkodik egy másodpercig, s csak utána méltatja válaszra a heves vérmérsékletű férfit. Már a kezdetektől fogva nem volt Neki szimpatikus a Taichou, azonban nem tudott mit tenni. A parancs az parancs. Arcán mézesmázos mosoly villan, majd rekedtes hangja búgva csendül a leszálló félhomályban.

- Még az is meglehet, Kapitány Úr. – szólal meg halkan, különös éllel ejtve ki az utolsó két szót. – Összecsapásban amúgy sem sok hasznukat venném, legfeljebb akadályoznának küldetésem végrehajtásában. S csakhogy tudja… Gondolkodás nélkül feláldozom bármelyiküket, ha a Sors úgy rendeli. Nos, akkor indulhatunk is tovább…

Gyorsan obijába tűzi égszínkék sayájú katanáját, azután mindenkinek átadja a parancsot. A heverésző 8. osztagosokat egy-egy rúgással bírja mozgásra, míg Nazót és barátját nevetséges hajbókolással kívánja készülődére ösztökélni. Különös módon csak a fiatalságban lel értelmes társaságra, messziről lerí Róla, hogy a többi tisztet lenézi. Bezzeg az Ő „fiai” egyetlen hiba nélkül hajtanák végre utasításait, hiszen a nemesi testőrség maga az elit, nem kerülhet be bármilyen naplopó, mint a halálistenek soraiba. Néhány percen belül már mindenki indulásra kész, így hátra sem nézve újra futni kezd. Valószínűleg egész éjjel menetelni fogtok, szóval jobb lesz együtt maradni, nehogy valakit elragadjanak az árnyak…

~Pár óra elteltével | Hajnal | Valahol a pusztában

Az esti rohanás szinte mindenkit megviselt, nem egyszer egymás támogatására volt szükségetek az ébrenléthez. A táj is változni látszik, most már nagyobb hegységek emelkednek, melyekről dübörögve zuhan alá tetemes víztömeg, ekképp alakítva ki egy csodálatos természeti jelenséget, azaz a vízesést. Két hegyorom által ölelve pillanthatjátok meg a Kuchiki család rejtett rezidenciáját, amely leginkább egy japán stílusú templomra emlékeztet. Gyönyörű kerten vezet keresztül utatok, ami tele van ültetve cseresznyefákkal. Nos, e család mindig is betegesen vonzódott ehhez a növényhez, Byakuya még lélekben is annak érezte magát, ezzel magyarázható Zanpakutuojának materializálódása.
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Temple_in_fall_by_RavenLight
Ganseki parancsára a kúria előtt várakoztok, ezen időt nézelődésre használhatjátok fel. Biztonsági okokból csak a testőrség parancsnoka léphet be a helyre, mivel itt olyan titkokat is őrizhetnek, amik nem tartoznak egy egyszerű emberekre. Félórás ácsorgást követően végre ismét történik valami, s amint kinyílik a hatalmas faajtó, megpillanthatjátok a megvédendő személyt. Fiatal nő, alig lehet több húsznál. Igazán szemrevaló teremtés, azonban egész lényéből valami furcsa hidegség árad, mely az arisztokraták sajátja. Egyetlen pillantásra sem méltatja az összegyűlt kompániát, viszont Matetsaku kapitánynak egy mosoly kíséretében odaint. Még sose találkozhattak, így ezen cselekvése bizonyosan a szimpátiára épült. Ráadásul nem utolsó sorban a Gotei 13 egyik vezető tagjáról van szó.
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 QEMVDUtvAwJXVw1IQAVR
Ezt követően nemes egyszerűséggel beül gyaloghintójába és ismét eltűnik a szemetek elől. Akár mit is mond Tsuyoi, a jómodort elég érdekesen nevelték belé. Hamarosan négy szolgáló tűnik elő a semmiből, s vállukra kapják az egyszerű szállítóeszközt. Négyszög alakzatban körbeveszítek a kis csoportot és ilyen módon indultok el visszafelé. Legelöl Nazo és Garra párosa halad, míg jobbra Kai és Ayu foglal helyett. A bal oldalon a két naplopó, Atsuya és Kenji menetel kitartóan. A sort a Ganseki-Masaru-Ritsu trió zárja. A visszafelé út sem látszik sokkal izgalmasabbnak, mint az idejövetel, de talán kellemetlenül csalódnotok kell majd. Alig hagytátok el 5 mérföldes távolságra az építményt, amikor váratlan dolog történik. Dobhártyaszaggató robbanás hallatszik, melynek epicentruma pont a gyaloghintó és környéke. Véres húscafatok repülnek mindenfelé, miközben a detonáció ereje az egész csapatot szétszórja.

Nazo - Gaara
A robbanás ereje előre taszít benneteket, de szerencsére nem esik nagyobb bajotok. Nazo, a nemesi vért megvédett a nagyobb kődaraboktól és a tűztől, ennek ellenére a landolásnak köszönhetően szépen felreped a szemöldököd, ezzel zavarva a látásod. Te, Gaara, sajnálatos módon nem úsztad meg ennyivel. Jobb oldalad tisztességesen megégett, azonban nem életveszélyes. A mozgásban ugyan még kicsit gátolni fog, viszont képes vagy a harcra. Erre hamarosan szükségetek is lesz, hiszen a környező bokrokból tucatnyi maszkos bandita ront elő, pallosokkal és szablyákkal felszerelkezve.

Atsuya - Kenji
A lökéshullám benneteket a közeli bozótosba hajít, rengeteg apró karcolással ajándékozva meg párosotokat. Mindketten tisztességesen kaptatok a tűzcsóvából, így kissé szenes uniformissal landoltok a kemény földön. Az ütközésnek köszönhetően valószínűleg megreped néhány bordátok, legalábbis erre lehet következtetni a szúró fájdalomból, ami minden lélegzetvételnél jelentkezik. Életben maradásotok csupán azon függ, hogy képesek vagytok-e félretenni lustaságotokat és minél hamarabb feltápászkodni. A Tamachiékra támadó csoportból négyen kiválnak és felétek veszik az irányt.

Kai - Ayu
Valószínűsíthetőleg Ti jártatok a legjobban, mivel sikerül puhán földet érnetek. Egy kisebb csapatnyi gyilkosokból álló társaság fogja fel esésetek erejét, viszont nem ússzátok meg sérülés nélkül. Kai csúnyán beüti a vállát, viszont a 11. osztag vezetőjének ez nem okozhat fennakadást. Ayu arcát rengeteg kisebb vágás tarkítja, mivel egy tüskés bokron keresztül zuhant be. Nem számottevő sérülés, de annál idegesítőbb. Hamarabb össze kell szednetek magatokat, mint ellenfeleitek, különben csúfos véget értek!

Masaru - Ritsu - Tsuyoi - Kaname

Az utolsó pillanatban a vén testőr mintha megérezné a bajt, ezért egy erőteljes lökéssel hátra taszít mindkettőtöket, ezt követően egy villámtánccal a gyaloghintónál terem, s mielőtt még darabokra robbanna, kimenti a Kuchiki család szemefényét. Hamarosan ismét mellettetek ér földet, fürgén cikázó tekintetével már a támadókat kutatja. Néhány másodperc múlva meg is látja Őket, hisz' újabb négyes válik ki Gaaraék csapatából és felétek veszik az irányt.
- Mindenáron védd meg, Yuusuke! - kiált Masarura Ganseki, nem tudván, hogy eltévesztette a nevet. Katanáját gyorsan előrántja, azután beleveti magát a küzdelem forgatagába. Kettőtökre hagyja a lány védelmét, mivel úgy gondolja senki sem fog átjutni rajta. Azonban téved, mivel egy rosszarcú férfi gyorsan elslisszol mellette, s hatalmas kardját pörgetve próbál végezni Veletek.

// Feladat: Semlegesítsétek a támadókat! //
Vissza az elejére Go down
Kaguyama Gaara
7. Osztag
7. Osztag
Kaguyama Gaara

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Registration date : 2010. Jan. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7.osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Május 15, 2010 9:34 pm

- Nekem és nem önnek, és igen.-válaszolt utolsó kérdésemre, majd odament idegenvezetőnkhöz. Nekem addig volt időm kifújni magam, mert eddig nem tehetem Nazo előtt, milyen szégyen lenne, hogy egy ilyen rövid út után, a halálomon vagyok. Kicsit nyújtottam, közben láttam, hogy mások is a földön pihenek szóval nem akkora gáz, hogy ilyen lusta vagyok. Majd arra lettem figyelmes, hogy Tsuyoi szép illedelmesen lehordja a 11.osztag kapitányát:
- Még az is meglehet, Kapitány Úr. – szólalt meg halkan, különösen kihangsúlyozva az utolsó két szót – Összecsapásban, amúgy sem sok hasznukat venném, legfeljebb akadályoznának küldetésem végrehajtásában. S csakhogy tudja… Gondolkodás nélkül feláldozom bármelyiküket, ha a Sors úgy rendeli. Nos, akkor indulhatunk is tovább…
~Hahaha, ezt jól megkaptad.~nevetem magamban~De azért nem mernék hangosan, így a képébe nevetni, de mivel nem hangosan csinálom, azt hiszem nevetek még rajta egy kicsit.~kuncogtam tovább magamban.
Aztán hirtelen megindultuk. Hatalmas iramban haladtunk az éjszakában, arra gondolva, hogy ilyenkor az ágyikómban szunyókálhatnék, de ha dolog van, akkor egy ilyen kitűnő shinigamira van szükség, mint én, hogy megoldjuk a feladatot. Egyre jobban kezdtem fáradni mikor, elkezdett emelkedni a talaj, aztán megpillantottam egy gyönyörű palotát, amely köré tucatnyi cseresznyefa volt ültetve. Nagyon szép látvány volt, egyszerűen elakadt a lélegzettem.
Ganseki megparancsolta, hogy várjuk meg odakint, mondjuk elvileg egyébként se mehetnék, ha jól tudom, na de mindegy.Tíz perc eltelte után meguntam az állást, na jó egy kicsit el is fáradtam az ide úton, és le ültem piheni egy kicsit. Alig hunytam le a szemem, már nyílt a szép,nagy kapu és megláttam azt a szépséget, bár nem látszott rajta,hogy vannak érzései, attól még igen tetszetős volt számomra. Majd beszáll a gyaloghintóba és eltűnik a szemeim elől. Hirtelen 4 szolga terem a hintó mellet. Ganseki minket is beoszt a hintó köré hogy védjük. Elől mentem én Tamachi-samaval, mögöttem Kai kapitány asszem, igazából nem mertem hátranézni, mert ha tényleg ő az akkor a pillantásával megölne engem az az állat. Egész nyugodtan haladtunk és már kezdtem örülni, hogy milyen békés visszautunk lesz, így gondoltam hátranézek, hogy mindenki rendben van-e. Alig, hogy hátrapillantok egy hatalmas robbanás megy végbe mögöttem, amitől megtanultam előre fele repülni.
Mikor magamhoz térek érzem, hogy valami nem stimmel a karommal, nagyon fájt. Bátorságot vettem magamon és lenéztem a jobb karomra, elég rendesen megégett. Próbáltam mozgatni és nagy örömömre sikerült, csak minden egyes mozdulat borzalmas érzést keltet a karomban.
~Nem hittem volna, hogy hátranézek Kai kapitányra és idegességében felrobbantja a hintót. Tényleg a lány, remélem nem eset baja.~Nagy nehezen felálltam körülnéztem, mert eszembe jutott Tamachi, hogy mellettem állt, mikor volt a bumm. Nem kellet sokat keresgélnem és dolgoztatni a szemem, mert láttam egy nagy piros páncélt, ami eléggé kitűnt a szép zöld környezetből. Szerencsére nem esett komolyabb baja, így első ránézésből. Tehát mehetek a lány segítségére, de sajnos ezzel még várnom kell egy kicsit. Vagy egy tucatnyi bandita támadt felénk. Hál istenek több levált és másik irányba mentek, gondolom, hogy megöljék a társainkat, így még jobban sietnem kellet, hogy megvédjem őket, nem akartam kevesebb emberrel hazatérni.
Két bandita rontott rám, az egyik egy kigyúrt vadállat volt a másik meg ugyanúgy nézett ki, szóval kikaptam két kigyúrt, izomállat ikret. Legalább nem fogok unatkozni, majd nyúltam a kardomért, hogy elővegyem csak egy kicsit nagyon nehezen ment az égési sérülés miatt. De ez nem fog megállítani engem, mert én vagyok a nagy Kaguyama Gaara és ez a két mitugrász nem jelentenek ellenfelet nekem. Nagy nehezen előhúztam a kardom és vártam, hogy rám támadjanak. Nem kellet sokat várnom az egyik nagy barom már emelte a pallosát támadásra, majd egy nagyot vágott felém, amit igen könnyen kikerültem, de ezzel nem hagytam annyiban, már küldtem is rá az első kidoumat:
-Hodou 17:Hebi no Ummei-miután mondtam, már indultak az indák nagy ellenfelem irányába. Az meg csak nézett, hogy mi a fene folyik itt. Míg így bámult addig lazán elkaptam és már szorítottam is össze, de sajnos nem tudtam teljesen, mert a tesója elég dühösen támadott felém. Így egyszerűen fogtam és neki csaptam egy fának. Alighogy eldobtam már a másik pallosa a fejem felé tartott, amit igen nehezen védtem ki a kardommal. Na jó leestem a földre a nagy csapástól, de ez csak azért volt, mert a jobb kezem iszonyatosan fáj, ezért nem is szarozok tovább jöjjön a nagy finish Hi Hebi. Felkeltem gyorsan a földről és arrébb shunpuztam, nehogy addig szétüssenek.
-Tezuru, Hi Hebi- ejtettem ki számon ezeket a varázslatos szavakat és ezután a kardom elkezdett izzani és a zanpaktum vége ketté vált, ezzel készen állok a csatára. Már jött is az a fickó, akit ott hagytam, ez elég könnyű lesz így. -Atakku, Hi Hebi - mondtam ki shikai-om első támadását. Kinyújtottam a kardom a jó 3méter távolságban lévő nagy darab fickóra és már szárnyalt is a penge a férfi felé, amit könnyen átvitt, mint kés a vajat.- Egy kiütve- majd odafordultam az egyik fához, ahol nagyban próbált felállni az ellenfelem, na de ezt nem hagyhatjuk és mint egy ostort vágtam oda a fához, hogy rádöntsem a fát a fickóra, persze ez gyerekjáték számomra és könnyen teljesítettem. Mivel kiütöttem azt a két embert, mehetek segíteni Nazo-nak, de mikor odanéztem láttam, hogy ő is jól elvan és nem kell neki segítség. Akkor mehetek a lányért, hogy megvédjem, ha egyáltalán nem robbant fel. Eltettem a kardom, mert nehéz volt tartani az égett karommal, majd shunpura kapcsoltam és a hintó felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Nazo
Shinigami
Shinigami
Tamachi Nazo

Férfi
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 39
Age : 31
Registration date : 2009. Sep. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Május 16, 2010 5:18 am

Megjegyzésemet Tsuyoi egy fejbiccentéssel igazolta, majd nekiállt olvasni. Mivel még hosszú lehet az út odafelé jobbnak láttam kicsit lepihenni. Leheveredtem egy fa törzséhez, majd lehunytam a szemem és vártam. Néhány perc múlva arra kellett felfigyelnem, hogy vezetőnk a csapat morálját, ami már így is a 0 és a -1 között vándorol, hogyan rombolja még lejjebb. Felkeltem, majd nagy sóhajtással vettem tudomásul, hogy indulunk. Egyre inkább szidtam magamat, hogy felvettem ezt a több tonnás vasdarabot. A csapat újra útra kelt. Még nagyon sokat utaztunk és a csapaton már látszott, hogy mindenki örülni tudna annak, ha megérkeznénk. Ekkor vízcsobogására lettem figyelmes. A távolba feltűnt egy hatalmas palota. Szép lassan beértünk a kertbe, ami a cseresznyefákkal volt körbeültetve. Végre megálltunk.
~ Már csak ugyan ennyi vissza. -biztatgattam magamat. Újra leheveredtem egy fa törzséhez és vártam, hogy most mi fog történni. Most egy picivel több időm volt pihenni, mire ismét fel kellett kelnem, mert megérkezett a lány. Igazán szép lány volt, de a kisugárzása nem igazán tetszett. Sosem kedveltem a beképzelt nemeseket. És sajnos a Tamachi házban is igen sok ilyen emberrel lehet találkozni. Miután a hölgy kocsiját 4 szolga felkapta elindultunk. Gaarával együtt haladtunk az élen. Mögöttünk a többiek. Alig tettünk meg 5 mérföldet, amikor egy hatalmas robbanás rázta meg a karavánt. A detonáció lökéshulláma hatalmas erővel repített előre. Megpróbáltam hassal érkezni, mivel ott a páncél felfogná az esést. Sajnos miközben csúsztam az arcom végigszedte a földet. Feltápászkodtam. Az arcom éget a fájdalomtól, de örömmel tudatosult bennem, hogy mégis csak hasznát vettem a páncélnak. Előkaptam a katanámat és körbenéztem. Egy jókora csapat bandita tartott felénk.
- Okurasu Hitotoki Bakko. -suttogtam. Miután Zanpakutom átváltozott a idő lelassult. Körbenéztem. A kocsikörnyékét füst borította, így nem láttam onnan semmit. A támadó csapatból néhányan leváltak és megindultak a kocsi felé. A kezemet kitartottam feléjük.
- Hadou 04: Byakuray -hagyták el a számat a parancs szavak. A fehér villám közéjük csapott. Sajnos nem tudtam oda figyelni, hogy sikerült-e betalálnom, mert a jobb szememet valami elkezdte csípni. Megtöröltem a homlokom. A kezemet vér fogta meg. Eközben két bandita elért Gaarához. Gyorsan letéptem a ruhaujjamból egy hosszúkás darabot és a fejem köré kötöttem. Reménykedtem abba, hogy ki fog tartani egy darabig. Két ellenfél érkezett meg hozzám. Az egyik kezében egy kis tőr volt. Hála a lassításnak észre vettem, hogy a tőrről valami csepeg. Elég nagy eséllyel méregre tippeltem. A másik kezében egy hagyományos katana volt. Ő ért ide előbb. Hosszú ordítás kíséretével vágott felém. Kicsit lassabbra vettem az időt. így egy elegáns mozdulattal arrébb léptem. A kard elhaladt a bal oldalam mellett és hatalmas erővel a földbe csapódott. Eközben Zanpakutom felemeltem és a bandita nyakán végig húztam. Ellenfelem összeesett és elborult. A tőrös fickó kicsit meghökkent az előző elegáns mozdulaton és jóval óvatosabban indult meg felém. Közelebb léptem. Erre egy szúrást indított meg felém. A tőr lassan indult meg felém. Egy kimért mozdulattal, bal kezem segítségével kitoltam a bandita tőrős csuklóját, majd a torkába lendítettem a fegyverem. Így második ellenfelem is összecsuklott. Ekkorra már Gaara is végzett és megindult a kocsi felé. Utána eredtem.
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te15500/30000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Május 17, 2010 12:43 am

Elgondolkozva viselkedésén rájött, hogy eléggé gyerekesnek látszhat, mivel ilyesfajta kínlódást korábban nem lett volna hajlandó megengedni magának. Valóban fel kellett volna vagdalnia ezt a pimasz kis ficsúrt, maiért egyáltalán rá mert nézni arra a lányra, aki nyilvánvalóan őt akarta. sajnálatos módon ettől vissza kellett fognia magát, mivel kapitány volt. Egyrészt példát kellett statuálnia, ami egyébként nem érdekelte, inkább csak az tartotta vissza, hogy Vera megharagudna rá, és valószínűleg öngyilkossági kísérlettel próbálkozna, ha kinyírná drága pajtosát. Ezen gondolaton fennakadva végigmérte hideg tekintettel Ayumut, és keze újabb cigaretta után indult, ami közel volt a kardjához. Lehetséges, hogy kissé félreérthető mozdulat volt, de végülis nem történt semmi említésre méltó azon kívül, hogy meggyújtotta az energiarudat. Egyes emberek számára az ilyesfajta pótcselekvések felülemelkedtek azon az egyszerű tituláción, mely szerint "azért szívják a hülyék a bagót, hogy lerohadjon a tüdejük, meg mert nem tudnak mit kezdeni magukkal." A cigaretta valójában egy nemes szokás, ami idegnyugtató hatású is, ráadásul. Így igazán érthető volt , hogy miért gyújtott rá már vagy a huszadik száljára, mióta Ayumu mellett volt.
- Nem kell aggódnod, hamarosan biztosan találkozhatsz a kapitányoddal, és a többiekkel is. Elég magas pozícióban vagy ahhoz, hogy ismerhesd őket... Dohányzol? - nyújtotta felé a dobozt, de tekintete már máshol járt. Az öreg trottyos beszólása nem kerülte el a figyelmét, amin csak elvigyorodott.
- Vigyázzon, tata, még eltörnek a csontjai a nagy erőfeszítésben. Mellesleg, nem kell tévhitbe esnie, a kisujjamat sem mozdítanám magáért, ha veszélybe kerülne. Amíg pedig nem látta harcolni a jobbakat, ne kritizálja semelyiküket se. - mondta, majd végigmérte az öreget. Az ilyen idősek sokkal több arroganciával rendelkeztek, mint fiatalabb társaik. Kiváltképp azok, akik olyan helyzetben voltak, mint ő. Elismerte, kellett teljesíteni ahhoz, hogy valaki oda jusson ahová ő, és nyilvánvalóan nem egy gyenge kis anyámasszony katonája, de azért neki nem kell feltétlenül rohangálnia körülötte és minden szavát lesni csak azért, mert ő a trottyos. Még az is elképzelhető, hogy a küldetés során az ő, vagy valamelyik másik értelmes shinigami segítségére szorul. Elvégre is egy ilyen esetben bármi megtörténhet, nem? Hűvös vigyorral pillantott az öregre, majd eldobta a leégett cigarettacsikket. Nem volt piromániás, és a körülöttük levő fákat sem akarta felgyújtani, így előtte kioltotta a parázst. Mindezen apró közjáték után mélységesen megvető tekintettel fordult oda a hevenyésző shinigamik felé, és egyenként mérte őket végig.
- Íme Seiretei becses hímjei. Rátok kellene bízni a város védelmét, a fontos feladatokat? Az ilyen semmirekellő, lusta mihasznáké a jövő? Talán ennyire fárasztó tíz perc gyaloglás, hogy már egyből le kell rogyni? Itt fetrengenek a földön, ahelyett, hogy ugrásra készen várnák a parancsot, amit a vezetőjük ad ki! Idióták... - morogta gúnyosan, majd további pillantásokra sem méltatta a nevetséges shinigamikat. Akik az ő osztagában szolgáltak, le nem feküdtek volna a világ összes kincséért sem küldetés közben. Ugyanis ezek a feladatok a harcokról szóltak, arról, hogy minden érzéküket élesítsék, és készen legyenek a legváratlanabb támadásokra is. Ehelyett... itt döglenek egy kupacban. Meg sem lepődne, ha a rejtekükből előtörő ellenség könnyedén felkoncolná ezeket a bohócokat, úgy, mint néhány rovart a megszállott rovargyűjtő.

Az órákon át tartó menetelést viszonylag könnyen viselte, ami elvárható volt egy kapitánytól. Nem pazarolta több idejét a sok naplopó idiótára, csupán Masaruhoz sétált oda párszor, hogy néhány szót váltson vele, vagy éppenséggel az öreg testőrt húzta, amennyire tudta. A végtelenségig nem akarta elvetni a súlykot, ugyanis bármilyen meglepő is, valamennyire tisztelte az öreget. Volt egy olyasfajta érzése, hogy ezzel a vénember is tisztában volt, bár ha nem, hát akkor majd később felvilágosítja. Bármennyire is idegesítette a gondolat, maradt továbbra is Ayumu mellett, mert Masarun kívül őt tartotta egyedül értelmes lénynek még a csoportban. Úgy tűnt, a fiatal srác nagyon jól elvan a vénemberrel és a fiatal lánnyal, így ő maradt boldogítani a Verára áhítozó 10. osztagost. Mint élelmes ember, magától értetődőnek tartotta, hogy rakjon el némi könnyen hordozható ennivalót. Egyrészt ez fontos volt az erőnlét miatt is - nem mintha olyan gyenge lenne, hogy egy széllökettől is összegörnyedt volna kínjában-, csupán az évek alatt megtanulta, hogy a rendszeres életvitel némi előnnyel jár. Így hajnaltájt belenyúlt a zsebébe, és elővett egy csokoládét, mait meg is evett. Nem volt pofátlan dög, odakínálta a mellette lépkedő alaknak is. Végülis.... tartsd közel a barátodat, de az ellenséget még közelebb, nem igaz? Nem kell feltétlenül tudnia arról a fiúnak, hogy mit gondol róla valójában. Egyenlőre még semlegesen állt hozzá - miután elaltatta a öld szemű szörnyet, és elnapolta a kasztrálást, vagy az esetleges balesetben való eltűntetést-, az, hogy egyáltalán érdemes-e irányában erőfeszítéseket tenni, úgyis hamarosan kiderül: vagy bizonyít valamit a fiú, vagy nem.
Az álmossággal azonban már jobban megviselte, és néha a szemdörzsölés már nem volt elég: ilyenkor újabb cigarettáért nyúlt. Passzívan állapította meg, hogy készlete jelentősen megcsappant, és szinte még csak most indultak el. Ha ilyen ütemben fogynak a szálak továbbra is, a visszaúton már csak az üres dobozt szagolgathatja majd, mint valami szánalmas kis buzi, aki megszállottan nyalogatja a már régen használhatatlanná vált LSD-bélyegét. De azért minden további fenntartás nélkül rágyújtott egy-egy újabb szálra, és a problémán való töprengést ismételten későbbre halasztotta. A haori kiváló szolgálatot tett: nem fagyott szét a hűvös éjjelen. Bár az a gondolat is segített, amikor Vera puha, meleg testére gondolt, ami egyedül csak őt várta a meleg ágyban. Kósza vigyor kúszott az arcára, mikor vissza-vissza gondolt arra a sok módszere, amit már kipróbáltak "Hogyan tegyük kellemesebbé az éjjelt?" címszó alatt.
A táj változni látszott, immár nem fák és egyéb megszokott természeti képek mellett haladtak el, hanem hegyek mellett. Hamarosan költői látvány tárult a szemük elé: egy vízesés, aminek a hangja kellemesnek hatott a sok nyögdécselés és egyéb hang mellett, amit a kis csoport tagjai kiadtak. Kedve lett volna meríteni keveset a hűvös vízből, és megmosni az arcát, hogy ezáltal felfrissülve léphessen be a Kuchiki család szépséges kertjébe, ahol mindenhová cseresznyefák voltak ültetve. Ő is kedvelte ezeket a virágokat, csak a rövid élettartamuk miatt sajnálkozott keveset. Mint művelt ember, értő szemmel mérte fel a templomhoz hasonlatos palotát, és elismerte szépségét annak is. Ha csak egy kicsit is hasonlít a védendő hölgyemény a környezethez, amiben él, akkor valószínűleg egy tündérre kell majd vigyázniuk. Míg várakoztak, pár mozdulattal felfrissítette magát, majd rágyújtott egy újabb szál cigarettára: végülis már órák óta a kezébe sem vett egy szálat sem, bizonyos takarékossági okokból. Miután elfogyasztotta reggeli gyanánt utolsó darab csokoládéját, mellyel immár nemcsak Ayumut, hanem Masarut is megkínálta, várakozva nézett az ajtóra, amely hamarosan kitárult, és megjelent a megvédendő személy, aki tényleg szépnek volt nevezhető: lágy vonások, amelyeket a női nem többi tagjai is megirigyelhetne tőle. Karba tett kézzel figyelte, amint kilép otthonából, és a gyaloghintó felé indul: intése és mosolya váratlanul érte ugyan, de nem felejtette el az illemet, amivel minden nőnek tartozott: lassú mosollyal arcán biccentett. Bár az egész gesztusa hűvösséget árasztott: nyilvánvalóan látható volt, hogy csupán udvariasságból viszonozza a gesztust. Nem felejtett el, hogy valaki otthon vár rá, és az ő szíve is hozzá húzott. Pár hónappal ezelőtt valószínűleg mindenféle fenntartás nélkül viszonozta volna sokkal melegebben a gesztust, mint az tőle várható lett volna. Ma már azonban szerelmes volt... saját szentimentalitásán gondolkozva indult el a jobb oldalra, hol Ayumuval ketten vigyázták a hintót.
- Nekem valahogy furcsa ez a lány... Hiányoznak belőle az érzések. - mondta oda Ayumunak, csak hogy ne legyen csendben a menet, és ne nézzenek ki úgy, mintha egy gyász-szertartásra igyekeznének. Unalmasnak hatott az egész út, ahogyan előre látta, és ennek az aggodalmának egy sóhajtással adott hangot. remélte, hogy történni fog valami... Valami negatívum, mert nem erre vállalkozott. Az egyszerűen lehetetlen, hogy mindenféle izgalom, esetleges összecsapás nélkül térjenek haza. Nem is kellett csalódnia baljóslatú reményeiben, ugyanis hamarosan hatalmas robbanás rázta meg a csapatot, és mindenki szanaszét repült. Ő együtt Ayuval a bokrok felé vette az irányt, és egy kisebb gyilkos-csoporton landoltak. A válla megsínylette a becsapódást, de nem foglalkozott a fájdalommal és a zsibbadással, amit annak irányából érzett: inkább vigyorogva pattant fel, és húzta meg sérült vállát. Tekintetét le nem vette volna a pár hullajelöltről, akiket az útjába sodort a szél. Hangjából lehetetlen lett volna nem észrevenni a felcsendülő izgalmat és ölhetnéket, amikor megszólalt:
- Melyiket akarod, Ayu? Szívesen átadok neked párat, nem leszek kegyetlen veled... - vigyorgott még szélesebben, mint az előbb, és előhúzta zanpakutuoját. Felesleges volt shunpora kapcsolni, nem szaladtak el sehová sem a meggyilkolandók. Élvezettel vágta át az elsőnek a torkát, bár csak azután gondolt a módszerrel járó kellemetlenségekre, miután kapott a képébe pár deciliter vért. Mondjuk nem zavarta, de a megjelenésén eltolta a rémületmutatót. Mivel már megtörtént az eset, csak vigyorgott rajta, majd arrább lépve kardjának markolatával gyomorszájon vágott egy másik merénylőt, majd kitörte a nyakát. Kevesebb vér, kevesebb koszos ruha. Bár a haori valószínűleg mehet majd a kukába, vagy pedig tömény hipóban fogják áztatni. Könnyedén lépkedett a célpontok között, és nem sajnálta az idejét arra, hogy eljátszadozzon velük: némi harcászati közjáték után mégis belemártotta kardját a vele küzdőkbe. Azért nem akarta megölni mindet, egyet mindenféleképpen meg kívánt hagyni: vallatási célból. Így miután néhány kisebb karcolást ő is beszerzett, megmarkolta az egyik menekülni képtelenné tett idióta haját, és odahúzta a trottyoshoz. Elé vetette, majd odaállt mellé, és miután letörölte a kardon maradt vért, visszatette a sayájába.
- Akarsz tőle kérdezni valamit, vagy esetleg elindíthatom a társai felé őt is? - kérdezte amúgy semlegesen, és elővett egy szál cigarettát. Igazán jól érezte magát, legalább kicsit megmozgathatta elmacskásodott végtagjait a kora reggeli levegőn.
Vissza az elejére Go down
Yomochin Atsuya
8. Osztag
8. Osztag


Férfi
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 7. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Május 19, 2010 4:59 am

Atsuya végre a kedvenc hóbortjának élhet, az árnyékban való lustulásnak. Hisz ezt már szinte mester fokon űzi, Kenji barátjával. De mivel nem tudta mikor lesz lehetőség az evésre, úgy gondolta most megteszi. Szóval, az egyenruhájának az ujjából elővett egy méretesebb almát. Ugyanis Atsuya varratott egy zsebet Kenjivel, a shinigami ruhájának a jobb oldali ujjába, pontosan efféle célokra. Tehát nem habozott, az almát kettévágta. Az egyik rész oda adta Kenjinek, a másikat, pedig elkezdte lassan enni. Elsőre savanyú lehetett, mert arca kicsit megrándult mikor beleharapott. Miközben jó ízűen majszolja az almát, észre vette, hogy a kapitány megnézte őt, és valami magában beszélt. Lehetséges, hogy csak a vezetőt szidta, amiért rendesen leoltotta. De sajnos nem volt ideje se, a gondolkodást se az almát befejezni, mivel a drága Testőr-sama megjelent és felrugdosta, azzal az indokkal, hogy tovább állunk.

Az éjszakai út hosszúnak és fárasztónak tűnt. Ugyanis nem ezt az esti éltet szokta meg, és bizony csak Kenji társasága mentette, attól hogy el ne aludjon. Meg egy picit a befejezetlen alma savanykás íze is fenn tudta tartani, hisz egész végig érezte a szájában. A nap elkezdett felfelé kúszni az égen. És a környezet is megváltozott, habár ez nem érdekelte, csak le akart dőlni kicsit szunyókálni. Ugyan a cseresznyefák szép emléket idéztek fel, nem igazán mutatta ki, csak szüntelen álmosságát. Egy kapu előtt kellet várakozni. Nem tétovázva keresett
egy olyan árnyékos helyet, ahonnan tisztán rálátott a kapura. Elég kevés sikerrel, szóval csak neki dőlt a falnak. Hosszú harminc perc után a kapu kinyílt. Egy gyönyörű lány lépett ki. Természetesen a védencke. A csapatból egyedül csak a taichonak intette. Az alacsonyabb tisztekre rá se pillantott. Kecsesen beszállt a hintójába. Hirtelen négy szolga jelent meg és elkezdték a védencke hintóját húzni. Újra neki vágtunk az útnak, de most már a lánnyal, kinek nevét elfelejtette. Kenjivel egy oldalra került. Már-már azt hitte, hogy nem lesz semmi galiba a visszaúton. De sajnos tévedett. Jobb oldalán egy robbanás lepte meg. Kenjivel, pedig meg tanultak alacsonyan szállni egyenes át pár bokron. De hogy tetőzze a bajt, keményre landoltak. Ez nem tett jót neki, plusz minden egyes levegő vételkor szúrója valami a mellkasát. Ahogy felnéz, látja, hogy 4 bandita közeleg feléjük.
- Enyém a két szebbik, tiéd a két rondábbik. - szólt társának majd lassan fel állt a két lábára. Tudta hogy ezt nem fogja megúszni fegyverhasználat nélkül, de nem akarta azt a kevés erejét elpocsékolni. Kardját nem vette ki tokjából, hanem lecsatolta, és másik kezét a levegőbe emelte, majd az egyik felé közeledőre célzott.
- Bakudou 04: Hainawa!- mondta ki a varázslat igéit. Majd a célpont kezéből kiesett a szablyája, mert nem tudta megtartani a lélekenergia kötéltől, ami szorította a kezét. Társa habozás nélkül neki rontott. A támadó fegyvere elől nehezen de eltáncolt. Nem habozott az ellen támadással, tiszta erőből gégén ütöttem a kardja tokjával. Szánalomra méltó ellenfelem földre hullva fuldokolni kezdett. Talán megszánta, vagy csak az adrenalin hibája, de kardjával segítettem neki. Szívénél egy lyukkal több van a fickón. Ám társa nem maradt nyugton, szóval vele is foglalkoznia kellet. Nemes egyszerűséggel torkát vágta, és azonnal tovább állt nehogy öltözete véres legyen. Majd nem sietve csak sétálva, lassú levegővétellel elindult a kocsi maradványok felé.
Vissza az elejére Go down
Shinoda Kenji
8. Osztag
8. Osztag
Shinoda Kenji

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Hol itt hol ott ... sose lehet tudni
Registration date : 2009. Dec. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Május 27, 2010 11:45 am

Végre nem kellett sehova rohanni, így Kenji szokásos elfoglaltságának is szentelhetett egy kis időt. Ez természetesen a lustálkodás és a semmittevés volt, melyben nagy tapasztalata volt már, figyelembe véve hogy életében sem volt nagy híve a túlzott erőlködésnek és így halála után sem törte össze magát. Szeme sarkából figyelte a többieket, de mivel senkit sem ismert különösebben és nem is érzett indíttatást, hogy ezen a tényen változtasson, inkább Atsuyával próbálta elütni az időt. Ez nem bizonyult rossz ötletnek, mivel a lókötő most is fel volt készülve, melyben Kenjinek is része volt. A korábban általa készített titkos zsebből Atsuya egy almát vett elő, melyet a bajtársiasság szellemében megfelezett társával. Miután egy kajla vigyorral megköszönte, és befalták az elemózsiát, amely bár uzsonnának is kevés volt, a semminél azért több. Ezután tovább hódoltak közös kedvenc időtöltésüknek. Ez azonban nem tartott sokáig, mivel megjelent mellettük a Kenji számára amúgy is furcsa testőr-parancsnok, és meglehetősen modortalan módon, egy jól célzott combon rúgással jelezte hogy itt az ideje indulni. Kenji halk szitkozódás közben felkelt és enyhén sajgó lábát fogva még néhány nem épp szalonképes gondolatot fojtott el magában, elkerülve az esetleges gondokat. Ezzel és egy kis lila folttal indult a többiek után.

Az utazás meglehetősen hosszúra nyúlt, ám Kenjit lenyűgözte a táj szépsége, valamint Atsuya társasága, s így nem tűnt annyira fárasztónak a folyamatos menetelés. Mikor már úgy érezte sosem érnek oda, váratlanul felismerte, hogy már ott is vannak céljuknál. Mivel kint kellett várakozni, megpróbált valami pihenésre alkalmas helyet keresni. Feltűnt, hogy Atsuya is pont ezzel foglalatoskodott, ám a fal tövében végezte. Kenji pedig,mint aki jól végezte dolgát, helyet foglalt a földön. Rövid várakozás után kinyíltak a kapuk és megérkezett utazásuk oka, a Kuchiki ház kis gyöngyszeme, legalább is mindenki annak tartotta. Kenji azonban nem különösebben törődött a lánnyal, bár meg kell hagyni csinos kis teremtés, bár a modora pont beleillett egy nemesi család szokásaiba, mivel a kapitányon kívül senkit sem méltatott még csak egy pillantásra sem. Dehát nem is az a lényeg, hogy puszi pajtások legyenek, hanem hogy egy darabban visszatérjenek vele. Azonban ruházata kifejezetten tetszett a varrás szerelmesének, ez ki is ült Kenji arcára, miközben a gyaloghintó felé tartó lány ruháit bámulta. Lelkesedése csak akkor hagyott alább, mikor megérkezett a négy méretes szolga és vállukra vették a hintót.

A kis csapat elindult, Kenji és Atsuya a hintó bal oldalára került, ahol egymás heccelésével töltötték az időt. A látszat ellenére Kenji fél szemmel mindig a környezetét kémlelte, nehogy valami meglepetésként érje. Pár mérföld után már alább hagyott figyelme és úgy érezte, most sem lesz érdekesebb a gyaloglás mint idefelé. Utólag már nagyon megbánta hogy ezt gondolta, mivel alig hogy ezt rögzítette magában, hatalmas lökést érzett és egy fülsüketítő robbanás eredményeként Atsuyával együtt egy közeli bokor felé repültek. Amint kissé sikerült összeszedni gondolatait, ismét szitkozódni kezdett.
~Nagyszerű, végre nem fáj a lábam, erre tűpárnának néz egy nyamvadt bokor. Mi jöhet még? ~ gondolta, ám pár pillanaton belül meg is bánta magának feltett kérdését, mivel erős fájdalom hasított a mellkasába. Nem volt profi az orvostudományok terén, de annyit sejtett hogy a bordái nem köszönték meg az iménti földet érést. Még a földön fekve próbálta kideríteni, hogy Atsuya a környéken landolt e, vagy őt is meg kell keresnie.
-Nem látta valaki ennek az őrültnek a rendszámát? - tette fel a plátói kérdést, mivel egyáltalán nem várta hogy egy röhögésen kívül választ kap. Meglepetésére nem hogy nevetést nem kapott, inkább valami olyat hallott amit először nem is tudott mire vélni.
- Enyém a két szebbik, tiéd a két rondábbik. - hallatszott Atsuya hangja közvetlenül mellőle. Amilyen gyorsan tudott felkelt és máris világos lett számára minden. Négy meglehetősen barátságtalan figura közeledett feléjük, ám látszott, hogy már kitalálták ki kivel fog duhajkodni. Atsuya megindult hogy saját párosával foglalkozzon, Kenji is hasonlóan tett.

Az első érkező magasra emelt karddal közeledett. Ez meglehetősen rossz ötletnek bizonyult, mivel Kenjit lustasága ellenére nem ejtették a fejére, ha harcról volt szó, gyorsan vágott az esze. Ennek jeleként bal oldalán lógó kardjáért nyúlt és egy jól irányzott mozdulattal támadója felé hajította. Nem pont úgy sikerült eltalálni ahogy azt eltervezte, mivel szíve helyett inkább tüdő tájékra fúródott fegyvere, de a hatás ugyanaz volt, így különösebben nem siránkozott ezen. A másik félnótás ellen az már nem volt kivitelezhető, mivel túl közel került. Azzal is tisztában volt, hogy az ő villa alakú, az átlagosnál jóval rövidebb kardja nem a legmegfelelőbb fegyver egy félőrült katanája ellen. A gondolatokat tett követte, s a következő szavakat motyogta maga elé:
-Hikiszaku, Kozai Tsume!
Tőrje e szavak után átalakult hatalmas pengévé, mely tökéletesen illeszkedett jobb karjára. Csak ekkor jutott eszébe, hogy a másik kard még mindig az első támadó mellkasában díszeleg, és valószínűleg érdekes látvány lehet hogy a rövid kard helyett most egy hatalmas fegyver ékesíti testét. Ám nem volt ideje ezzel foglalkozni, mivel táncpartnere már oda is ért és mindenféle kérdés nélkül vad támadásba lendült. Immár megfelelő fegyverzettel Kenjinek nem okozott különösebb gondot a védekezés, sőt egy aranyos kis trükkre is volt ideje. -Hadou 04: Byakuray - hangzott az ige, majd szabad bal kezéből egy szép fehér sugár vágott egy tisztességes lyukat a marcona martalócon. Hogy biztosra menjen, Kenji egy kecses mozdulattal mély sebet kanyarított ellenfele testére, megajándékozva magát egy kellemes vérfröccsel. Miután a támadó összeesett, kardja visszaalakult normál alakjába, ám csak ekkor vette észre hogy mennyire koszos lett felszerelése az események alatt.
-Az isten verjen meg titeket, nem elég hogy kormos lett a ruhám, még a vért is súrolhatom órákig. Micsoda egy nap. - szitkozódott majd tekintetével megkereste másik kardját. Miután visszaszerezte fegyverét, körülnézett és örömmel nyugtázta, hogy Atsuya is jól szórakozik. Ezután lustán fordult körbe, hogy megnézze a többiek is ennyire elfoglaltak voltak e az elmúlt percekben.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te7000/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 10:13 am

- Hú, tényleg? Maya kapitány a keresztanyám, gyakran járok arrafelé!
*Húzza ki magát büszkén rokonára gondolva, minél jobban igyekezvén elfedni meglepetését - ugyanis akárhányszor is tett látogatást a harmadik osztagban, egyszer se látta a lányt. Na nem mintha annyira figyelt volna bárki másra közvetlen úticélján kívül...*
- Honnan jöttél rá?
*Döbben le ismét, bár egyre kevésbé sikerül lepleznie ezt. Ennyire könnyedén kiismerhető lenne? De hiszen rá sem nézett a lány! "Mint egy gondolatolvasó..." - sóhajt fel alig hallhatóan, azon gondolkozva, hazaérve mivel is tudná csökkenteni hovatartozásának egyértelműségét. Pedig most még a hagyományos shinigami egyenruha van rajta, nem valamelyik megszokottabb öltözete... Sajnos küldetésre muszáj azt a feketeséget felvennie - látszik rajta, hogy kényelmetlenül érzi magát benne, akárhogyan is igyekszik nem kimutatni.*
- Sierashi Masaru, a tizedik osztag nulladik tisztje, szolgálatodra!
*Mutatkozik be határozottan - kis híján szalutálva is mellé -, ahogy azt már jól begyakorolta otthon. Igen, még ilyen apróságokon is képes versenyezni testvérével, mint hogy melyikőjük belépője tűnik hatásosabbnak... Aztán ismét elkerekednek szemei, amikor a lány a zanpakutóját is bemutatja.*
- Ő itt Keisei...
*Igyekszik nem zavarba jönni a különös szokást látva, és saját maga is rámutat fegyverére, amolyan viszonzásként. A következő kérdés hallatán azonban már megkomolyodik tekintete.*
- Úgy gondolom, igen... Nem hiszem, hogy ennyi tisztet küldtek volna az útra, ha egyszerű rutinfeladat lenne, ráadásul mégiscsak a Kuchiki-házról van szó... De reméljük, hogy nem lesz semmi probléma, Ritsu-chan!
*Fejti ki véleményét, teljesen más hangszínben, mint eddig, bár a végén biztatóan elereszt egy halvány mosolyt. A biztonság kedvéért azért futva megigazítja katanáját, ahogy meghallja a felszólítást az indulásra, és megvárja, míg a lány is elkészül, végül lendületes léptekkel elindul vezetőjük nyomában.
Nagyjából egyórás gyaloglás után pedig megéhezik - ami elég fura, mivel jelen testében sokkal többet szokott enni, elvégre kamaszkorú... Erre pedig gondolt édesanyja is, ezért nagyjából a fél élelmiszerraktárat összecsomagolta neki, különös tekintettel a zöldségfélékre, azon belül is a kelbimbóra... Az igazat megvallva tulajdonképpen csak az említett kelbimbóval lett ellátva, de azzal nagyon - Masaru alig győzött megszabadulni felesleges terhétől az úton! Ehhez azonban meg kellett várnia, amíg kikerül a féltő anyai szemek kereszttüzéből, ami miatt elég sokat várt a hadművelet megkezdésével, mivel Seireitei környékén mintha még a fák is azután kémkednének, hogy megette-e azt az átkozott ételt... De a lényeg, hogy végül sikerült megszabadulnia a zöldségdaraboktól, ráadásul még ideológiai alapot is talált rá: hiszen azzal, hogy rendszeres távonként elhajigált egy-egy szemet, biztosította azt, hogy ne tévedjenek el visszafelé az úton - elvégre Ritsu-chan is minden bizonnyal csak azért találta meg őket, mert ő olyan gondosan helyezte el az útjelzőket!
Szerencséjére azonban mégsem fog éhen maradni, mivel Vera hadnagy (aki igazán megérdemelne egy szobrot az osztag kertjében, mert hát sikerült elintéznie neki a küldetést legálisan, ráadásul mindig számíthat rá a kelbimbó eltüntetésében) indulás előtt még titokban adott neki egy doboznyi finom epres süteményt. Nehezére is esett nem ott helyben megkóstolni, de hát be kell osztania egyetlen táplálékát!*
- Tessék, vegyél belőle nyugodtan!^^
*Tolja az edényt Ritsu-chan elé - addig nem is fogja békén hagyni, amíg legalább egy szemet el nem vesz belőle a lány -, majd ő maga is megkóstolja. Mikor aztán úgy gondolja, kellőképpen csillapították éhségüket mindketten, ismét elrejti a dobozt a kelbimbós edénybe (elvégre a látszatot mégiscsak fenn kell tartani).
Hirtelen észre sem veszi a megváltozó tájat, csak amikor már látszik a palota is. Halkan füttyentve konstatálja az épület tekintélyparancsoló méreteit.*
- Köszönöm, Kai kapitány! Kérsz abból a finom epres süteményből, amit Vera hadnagy adott az útra?
*Nyújtja Kai elé a dobozkát, majd a kapitány melletti tisztet is megkínálja az édességgel, miután udvasiasságból elfogadott egy darab csokit. A műveletsort azzal zárja, hogy Ritsu-chanra is ismét rátukmál néhány szemet a sütiből reggeli gyanánt. Hamarosan azonban megjelenik egy eddig ismeretlen alak az ajtóban - minden bizonnyal rá kell majd vigyázniuk...*
- Kicsit máshogy képzeltem el... Valahogy kedvesebbnek...
*Fordul Ritsu-chan felé, amikor pártfogoltjuk eltűnik a hintóban. Az, hogy csak Kai kapitányt köszöntötte, olyan modortalanság volt tőle - majd el is panaszolja Vera hadnagynak, milyen mogorvák ezek a nemesek! Ezzel azonban nem tud tovább foglalkozni, mivel nemsokára ismét útnak indulnak: ezúttal a menet legvégén sétálnak Ganseki közelében. A hazamenetel talán még unalmasabbnak látszik, mint a küldetés első fele...
Azonban hamarosan azon veszi észre magát, hogy az öreg testőr nemes egyszerűséggel hátralöki, a váratlan lépésnek köszönhetően pedig nem is tudja megtartani egyensúlyát; szépen fenékre zuhan. Az elkövetkező robbanástól viszont úgy dönt, inkább nem rója fel az öregnek a taszítást. Egyébként is, mire feltápászkodik, már ismét mellettük van Ganseki, a Kuchiki-sarjjal kiegészülve...*
- Masaru vagyok, nem Yuusuke!
*Kiált még az öreg után dühösen - hiszen senki se keverje őt össze édesapjával, azzal az alakkal, aki szó nélkül hátrahagyta a családját! Sokat azonban nem zsörtölődhet, mivel rövid időn belül megjelenik egy nem kimondottan szimpatikus férfiú, nagy valószínűséggel azzal a szándékkal, hogy magával vigye Kanamét...*
- Ritsu-chan, vigyázz rá, én meg majd elintézem ezt!
*Lép előre, kihúzva zanpakutóját - kicsit aránytalannak tűnhet a szokottnál hosszabb fegyver a fiú kezében, de ezzel nem igazán foglalkozik -, szabad tenyerét pedig támadójuk felé tartva egy Shakkahou-t idéz meg.*
- Utau, Keisei!
*Kiáltja ezúttal shikai-ának parancsát, aminek következményeként pára veszi körül fegyverét és apró vízcseppek csillognak közelében. Igaz, testvére shunpójának egyelőre nyomába sem ér, azonban az a hatalmas kard minden bizonnyal jó nehéz is, és csak lassítja az ellenfél mozgását... Ráadásul amúgy is elég lomhának tűnik az alak - reméli, sikerül gyorsaságban felülkerekednie rajta... Így hát villámlépéssel a bandita mellett terem, és megpróbálja hosszan megvágni a férfit, majd eredeti helyére visszashunpózni. Számításaiba azonban kis hiba csúszik: ellenfele megragadja vállát, a szorításból pedig egy újabb vágás után tud csak szabadulni, amikor a fájdalom eluralkodik a másikon. De legalább elegendő vizet gyűjtött támadásához...*
- Keisei no Jubaku!
*Szólal meg ismét, szavai nyomán pedig a penge körüli víz hegyes tüskékké válik - majd egy suhintás a fegyverrel az ellenfél felé, és a tövisek egyenesen belefúródnak az alak testébe. Közel sem halálos sérülés - meg hát nem is akarja megölni -, viszont remélhetőleg elég lesz arra, hogy kivonja a forgalomból az alakot, amíg vissza nem tér vezetőjük, aki majd eldönti, mi legyen vele... Végül fogcsikorgatva hátrál vissza a hátrahagyott Ritsu-chan és védencük felé. Sajog válla az előbbi rántástól, de ezt semmi pénzért nem lenne hajlandó elmondani a többieknek...*
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te14000/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Júl. 17, 2010 11:41 pm

Maya-chan taichou nevének említésére felcsillant a szeme, hiszen imádta a kapitányát. Milyen kicsi a világ, élete első komoly küldetésén rögtön összefut a keresztfiával és ezek szerint könnyen lehet, hogy nem most látták egymást utoljára, ha gyakran jár a 3. osztag környékén.
- Én igazából egy hatalmas, mindentudó varázsló vagyok egy kicsi lány testébe bújva!
Közölte drámai hangnemben szélesen gesztikulálva, majd elnevette magát, mielőtt felfogta, hogy a fiú kérdése azt hivatott jelezni, hogy kitalálta, melyik osztagba tartozik.
- Ezek szerint... eltaláltam? Surprised
Kérdezte csodálkozva. Mondjuk csak 13 az egyhez volt az esély és ennél jóval nagyobb, és persze jelentőségteljesebb szerencse is érte már élete folyamán, például amikor felvételizett az akadémiára, vagy amikor egy neki szánt mérgezett tőr röppályája egy leeső virágcserépben akadt el még bőven azelőtt, hogy valaha eszébe jutottak volna a shinigamik.
- Örvendek, Masa-chan! És Kei-chan!
Felelte mosolyogva először a fiúra, majd a kardjára nézve, reagálva a színpadias bemutatkozásra. Masa-chan teljesen másmilyennek tűnt, mint azok az ő korában lévő nemesek, akiket ismert. Velük maximum teázgatni és beszélgetni lehetett, de még akkor sem voltak hozzá közvetlenek vagy barátságosak, sőt, némelyiküktől egyenesen kirázta a hideg.
- Én mindig úgy érzem hogy túlbiztosítják a nagyobb nemesi családok kíséretét, holott azért nem olyan gyakoriak a támadások.
Vakarta meg a fejét elgondolkodva, majd ahogy meghallotta az öreg testőr felszólítását, felpattant és nyújtózott egyet, pár bemelegítő mozdulat után pedig már oda is kocogott a társaság többi részéhez Masa-channal együtt és folytatták útjukat a Tsuyoi által jelzett irányba. A futásból nemsokára erőltetett menet lett, ahogy a korántsem kis csapat tagjai valamelyest lelassítottak, hogy éhségüket csillapítsák. Ritsu ekkor döbbent rá, hogy ugyan vizet hozott magával, de a harapnivaló az bizony kimaradt a batyuból. Ugyan útközben látott apró zöldségeket elszórva a földön, sőt, egyet meg is kóstolt, de cseppet sem volt elragadtatva az ízéért, így ha netán eszébe is jutott volna, hogy valami kimaradt a pakolásnál, akkor sem abból tárazott volna be. De semmi baj, ha más nem is, Masa-chan hajlandó vele megosztani a magával hozott ennivalót, ami ráadásul nem is akármi, hanem egy rendkívül ínycsiklandó süteménnyel teli doboz. Az epres finomság láttán egyből összefutott a nyál a szájában, de jólnevelt kislányhoz illően nem volt hajlandó elsőre elfogadni a kínálást, bár benne volt egy pici félsz, hogy a fiú a visszautasítást hallva majd elteszi a dobozt, ő meg éhen marad. Azonban erről szó sem volt, így legnagyobb örömére tudott venni az édességből és csillapíthatta vele az éhségét *.*
Az út hosszú volt és fárasztó, és bár a 10. osztagos tiszt roppant szórakoztató társaságnak bizonyult, azért a sötét erdő éjszakai hangjai többször megijesztették, főleg ahogy egyre álmosabb lett. Igyekeznie kellett, hogy le ne maradjon a társaságtól. Hajnaltájt lassacskán változni kezdett a táj és a sűrű erdőt felváltotta a hegyes-dombos vidék, nemsokára pedig megpillanthatták úticéljukat is, a lenyűgöző környezetben fekvő Kuchiki-rezidenciát. Ha másért nem, a gyönyörű, szépen gondozott kerttel megáldott birtokért és a műalkotásnak is beillő épületért megérte megtenni ezt a hatalmas utat. Miután ismét elfogadott egy-két szelet süteményt Masa-chantól és ezzel letudta a reggelit is, az öreg testőr várakozásra szólította fel a csapatot, amit Ritsu úgy használt ki, hogy az egyik cseresznyefa tövének támasztva a hátát lepihent egy kicsit és ami azt illeti, el is bóbiskolt. Nagyjából 25 perc múlva ébredt fel, pontosan jó időben ahhoz, hogy szemét dörzsölgetve odabotorkáljon a többiekhez és egy mély meghajlással fogadhassa a palotából kilépő Kaname-chant.
- Én számítottam rá, Masa-chan, a legtöbb nemeskisasszony ilyen.
Osztotta meg tapasztalaton alapuló tudását a fiúval, miközben tekintetével végigkísérte a hintóba beszálló lányt. Mihelyst feltűnt négy szolgáló, akik a hintó cipelésével voltak megbízva, a shinigamik csoportja is elhelyezkedett a szállítóeszköz körül, és ezzel megindult a menet visszafelé. Ritsu Masa-channal és Ganseki-sannal hátulról védte a menetet, a lány pedig lelkiekben felkészült arra, hogy a hazaút még sokkal tovább fog tartani, hiszen futni már nem fognak. Nem sokkal később váratlan dolog érte, a testőr ugyanis erőteljesen eltaszajtotta őt és a fiút a kocsi közeléből. A villa előtti pihenés jó hatása itt mutatkozott meg, ugyanis Masával ellentétben ő talpon tudott maradni, igaz ehhez egy elég akrobatikus mozdulatra volt szüksége. Meglepetten nézett fel, de a miértre a kocsit a levegőbe röpítő robbanás gyorsan magyarázatot adott. Reflexszerűen összehúzta magát, és mikor ismét felpillantott, Tsuyoit és Kaname-chant pillantotta meg. Csodálattal nézte a testőrt, aki lélekjelenlétének köszönhetően mindhármukat megmentette a sérüléstől, vagy a még rosszabbtól. A füsttől és a portól nem sok mindent lehetett látni, de a hamarosan feltűnő banditák és a romokban heverő hintó túloldaláról érkező szórványos kiáltások kétségtelenné tették, hogy a menetet megtámadták. Ganseki-san egy pillanatig sem habozva vetette magát a küzdelembe, a két fiatal shinigamira hagyva a Kuchiki-lányt, de az egyik delikvensnek sikerült megkerülnie az öreget és rájuk támadott.
- Rendben!
Bólintott Masa-channak, aki egyből vállalkozott a férfi semlegesítésére. Szívesen segített volna, de Kaname-chant nem lehetett védtelenül hagyni. Nem féltette a fiút, nem hitte, hogy a nagydarab alak túl képzett lenne, egy shinigaminak nem szabadna gondot okozzon a csőcselék ártalmatlanítása.
~Víz alapú zanpakutója van!
Gondolta örömittasan, miközben a fiú rászabadította a shikaiának támadását az ellenfelére. Mindig is szeretett volna találkozni egy olyannal, akinek szintén vizet használ a lélekölője és barátságot kötni vele, hiszen mindig úgy gondolta, hogy az azonos típusú zanpakuto egyben azt is jelenti, hogy a használóiknak hasonló a jelleme.
- Ne aggódjon, Kaname-sama, mellettem biztonságban van.
Nyugtatta meg a Kuchiki-lányt, eltökélt tekintetén jól látszott, hogy komolyan gondolja amit mond. Keze máris a zanpakutója markolatán pihent, készen állt arra, hogy bármelyik pillanatban előrántsa a fegyvert, ha szükség lenne rá. Fél szemmel Masa-chant figyelte, fél szemmel pedig arra vigyázott, hogy meg ne lepjék valahonnan a lesből támadó emberrablók.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 9:57 pm

Mindenkinek sikerül legyőznie a támadó banditákat, s már épp újra egy helyre gyűlnétek, amikor egy különös jelenség megállásra késztet benneteket. Több, zölden világító négyzet zárja el egymástól a csapatokat, valamint Gansekit is. Akárhogy is próbálkoztok, még a legerősebb tagotok sem képes áttörni az akadályon. Hamarosan az egyik vastagabb tölgy takarásából egy ismeretlen alak bontakozik ki, és magabiztos léptekkel indul el felétek. Arcát ezüstös maszk takarja, csuklyás köpenye körülöleli alakját. Olyan könnyedén sétál át a védőpajzson, mint ha ott sem lenne, ráérősen sétálgat tovább Masaru és Ritsu felé. Hirtelen eltűnik a szemetek elől, majd pontosan a kislány előtt jelenik meg újra. Egy visszakézből indított pofonnal tünteti el az útból az ifjonc shinigamit, ezt követően pedig magához ragadja a Kuchiki család reménységét. A felbőszült Sierashifi meg szeretné bosszulni újdonsült barátjának fájdalmát, azonban esélytelen a képzettebb harcossal szemben. Katanájának csapás elől egyszerűen kitér, aztán a penge hegyére lépve a földbe mélyeszti azt. Egy elegáns rúgást követően kiiktat minden zavaró tényezőt maga körül, ezt követően pedig vörösen villanó tekintetét végighordozza a kis csapaton.
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 DeathEater
Pillantása végül az öreg testőrön akad meg, aki még mindig a fal áttörésével foglalatoskodik, természetesen mindhiába. Ajkain gúnyos mosoly fut keresztül, bár Ti ezt nem láthatjátok. Nyugodt hosszúra nyújtott léptekkel indul el Tsuyoi felé, ám előbb félúton megszabadul terhétől. A nemes kisasszony némi repülést követően Kenji nyakában landol, ruhája félrecsúszik, ennek köszönhetően egy elég nagy területet pillanthatnak meg az érdeklődök a combjából. Vöröslő arccal pofozza fel a 8. osztag tisztjét, holott Ő semmit sem csinált, így is hálásnak kellene lennie, amiért tompította az esést.

- Üdvözöllek, öreg barátom! – szólítja meg az ismeretlen az ősz férfit, mintha mindig is közeli ismerősök lettek volna. – Újabban már Te is becsatlakozol a Gotei 13 kutyái közé? Be kell valljam, csalódtam benned, jobb társaságot is választhattál volna a halálhoz. A legtöbbjük még szinte kölyök… Nos, egyre megy, innen csak egyféleképp szabadulhattok meg.

Köpenye rejtekéből egy igen díszes kard kerül elő, messziről látszik rajta az aranyozott borítás. Alig látható mozdulattal lendül támadásba, célpontja pedig nem más, mint kompániátok vezetője. Eddig ismeretlen gyorsaságú csata alakul ki közöttük, fegyvereik csupán elmosódott, szürke foltként érzékelhetőek. A vénember nem beszélt a levegőbe, tényleg erősebb talán mindannyitoknál, viszont a maszkos idegen még fejfájást okozhat számára. Ám a nézelődésnek sonidók visszhangzó hangja vett véget, jobban teszitek, ha a hátatok mögé figyeltek!

Nazo - Gaara
Mivel Ti vagytok legmesszebb a történésektől, így csak találgatni tudtok mi is történik odaát. Sérüléseitek ugyan sajognak még kissé, azonban egyre inkább felül tudtok kerekedni ezen az érzésen. Szinte parancsszóra fordultok meg mindketten, így szembetalálhatjátok magatokat az érkező arrancarral. Egyelőre még nyugodtan álldogál, jobbját zsebében pihentetve. Nem támad, kivár. Megpróbálhattok szóba elegyedni Vele vagy egyszerűen rátámadni, Tőletek függ miképp döntötök!

Atsuya - Kenji - Kaname
Tiétek a megtisztelő feladat, vagyis Kaname-sama védelme! Tisztában vagytok vele, mit is jelent ez, így a lehető legjobb formátokat kell hoznotok. Elkülönített területetekre is megérkezik végre az ellenfél, akivel össze kell majd mérnetek erőtöket, s a lehető legjobb módon teljesíteni. A férfi arcán lenéző mosollyal köszönt benneteket, azután karjaim összevonja mellkasa előtt.
- Yo, Srácok! - kiált felétek vidáman, mintha valami teadélutánon lenne. Ezt követően csak magának motyogja a dolgokat, mégis jól értitek mit mond. - Remek, pont Én kaptam a két bohócot...
Kedélyesen integet Felétek, bár lehet ez valami trükk is. Az előző utasítás Rátok is érvényes, próbáljátok megoldani a helyzetet először erőszak nélkül, majd ha szükséges, akkor azt is segítségül hívva.

Kai - Ayu
A 11. osztag kapitánya idegesen figyeli a kialakuló helyzetet, nem is az öreget félti, csupán frusztrálja vetélytársának közelsége, akivel ugyanazon csinos hadnagy kegyeiért versengenek. Legszívesebben egymaga ölné le az összes hollowot, azonban az izzó védelmen még Ő se tud áttörni. Fogait csikorgatva fordul az újonnan érkező ellenfél felé, Ayuval egyetemben. A Rátok nehezedő reiatsuból ítélve egyértelműen sikerült kifognotok a vezetőt, aki nem teketóriázik sokat, máris egy Cerot formál kinyújtott jobbja végén, s hatalmas erővel indítja el irányotokba. Nem a szavak embere, ez az első pillanatban kiderült. Felesleges mellébeszéléssel pedig csak a saját életeteket rövidíthetitek meg!

Masaru - Ritsu

Egymás támogatva próbáltok felocsúdni az orvtámadás után, viszont nincs időtök meghitt társalgásra, mivel a Ti kiiktatandó személyetek is megérkezik. Depressziós kinézete ellenére tele van energiákkal, egyik lábáról a másikra szökken, ekképp vezetve le feszültségét. Habár még gyermekek vagytok, nem fog úgy tekinteni Rátok, ez kiolvasható jeges íriszeiből. Akár egy méh, olyan fürgeséggel lendül támadásba, célja pedig nem más, mint hogy megszabadítsa kettősötöket a szerinte feleslegessé vált végtagoktól.
Vissza az elejére Go down
Kaguyama Gaara
7. Osztag
7. Osztag
Kaguyama Gaara

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Registration date : 2010. Jan. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7.osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 5:15 am

-Csak meg ne haljon a csaj, mert akkor kinyírnak minket, főleg engem, hogy az első küldetésem sikertelen! Ez meg?!-lassítottam a tempón. Közben Nazo-sama utolért engem és akkor már ketten csodálhattuk, azt a gyönyörű zöld négyzetet, ami körül vett minket. Mondjuk én szeretem a zöld színt, az olyan megnyugtató, így nem is izgultam azon mi fog történni, hisz csak fog valami történni, előbb-utóbb. Na amíg itt várunk, mert innen egy darabig nem jutunk ki, addig ellátom a sebeim, azaz a karom. Bár az égési sérülésekhez hozzá vagyok szokva, hála HiHebinek. Egyszer csak furcsa reaitsura leszek figyelmes, egyszer fordulunk hátra Nazoval. Majd nem hittem a szememnek, hogy egy arrancart láttok, hisz még életemben nem láttam egyet se, csak a tankönyvekben. Zsebre tett kézzel álldogált ott. Nagyon nyugodtnak látszott, ami két dolgot jelenthet, egy; nagyon, nagyon, nagyon erős és bízik az erejében és tudja hogy kettőnkel simán elbánik fél kézzel. Bár azért én bízok az erőmben és ha összefogok a Tamachival csak lesz esélyünk leverni, ha akkor se, akkor majd segítségért sikítok. Második feltevés; méreget minket, hogy mennyire lehetünk erősek, amire én visszább fogom a lélekerőmet, mert nem szeretném ha nem lenne meglepi, hogy erősebb vagyok annál, amit most megérez. Harmadik feltevés; lehet, hogy nagyon fáradt és nyitott szemmel alszik. Vajon melyik a három feltevés közül a legvalószínűbb?? Áh tudom már, felkeltem, nehogy már aludjon, amikor két ős ellensége itt áll előtte.
-Hé te, mi a neved?-ordibáltam rá. -Te Nazo, ez az alak szerintem alszik, vagy te mit gondolsz?-kérdeztem bajtársam.- Mit keresel itt?- kérdeztem egy újat az arrancartól.- Nazo te is kérdezz tőle valamit ne csak én, mert a végén tényleg felkell és megtámad és én nem akarom megölni, csak szimplán felégetni, elporlasztani és kellőképpen megadva neki a tisztelet, szétszórnám a hamuját a szélbe vagy tengerbe vagy amit szeretne.Elnézést azt hiszem kicsit beleéltem magam.-beszéltem megállás nélkül, de persze egy pillanatra se vettem le a szemem az arrancarról. Kezem lassan lenyúlt a zanpaktumért, majd egy kecses mozdulattal előhúztam tokjából. Kár volt, így még jobban fájt az éget kezem, de kibírom és nem nyavalygok. Beálltam védekező állásba, hisz sosem lehet tudni.
-Tenzuru, Hi Hebi-mondtam ki zanpaktum nevét, mire már át is alakult egy égő kígyónyelvé. Félszemmel odapillantottam Nazora, majd hozzá böktem ezt a becses kérdést:
-És, most mit csináljunk?-
Vissza az elejére Go down
Tamachi Nazo
Shinigami
Shinigami
Tamachi Nazo

Férfi
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 39
Age : 31
Registration date : 2009. Sep. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Aug. 08, 2010 12:18 pm

Miután sikeresen utolértem Graara-t valami érekes zöldszínű négyzet vonódott fel körénk. Kardommal neki estem, de rá kellet jönnöm, hogy semmi értelmi sincs. Megpróbáltam a távolba nézni, hátha látom a többieket. Messze tőlünk egy furcsa alak éppen a vezetőnkhöz beszélt, de szavait nem vettem ki.
- Szerinted most mit tegyünk? - tettem fel a kérdés és ebben a pillanatban egyszerre fordultunk a hátunk mögé. Arrancar? Ez meg mit keres itt. Hála az égnek nem kellet semmit tennem, mivel társam már fel is állt védekező pozicióba. Én még hátra pillantottam, hogy megnézzem, hogy mi történik éppen, de nem jutottam előrébb. Így hát az ellenfelünkkel kell kezdtem el foglakozni .
- Hé Gaara valahogy le kéne foglalnod egy pillanatra. - Miközben ők ketten harcoltak, nagy mennyiségű lélekenergiát koncenrtáltam össze egy fehér villámhoz. Ha társamnak sikerül kellően lefoglalni ellefelét. Egy gyors villámlépéssel a háta mögé termek és egy hatalmas Hadou 04: Byakurai eresztek a fejébe. Ha nem sikerül segítek a csépelésben. 2 vs 1-ben csak letoljuk.
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te15500/30000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:18 pm

Igazán elbűvölő társaságban találta Masarut, kétségtelen. Nem is kívánt útjába állni a köztük bontakozó kapcsolatnak, így egy féloldalas mosoly kíséretében vett egy szemet a süteményből, ami valamiért roppantul ismerős volt neki.
- Nem is tudtam róla, hogy Vera tud sütni... mondta, mielőtt beleharapott, majd rögtön meg is világosodott. Mindenestre feltűnt neki, hogy ez abból van, amit ő sütött. A szeretett nőért majdnem mindent! Még képes sütni is neki, igen. Bár ez nem publikus, s így nem is hangoztatta még csak azt sem, hogy főzni is szeret. S még csak az kellene, hogy valaki megtudja azt, hogy a szobája melletti, hangszigetelt helyiségben egy zongora rejtőzik! Oda lenne minden hírneve, s már nem félnének tőle az emberek. Teljesen fölösleges ezeket a dolgokat háborgatni, mindenkinek úgy jó, ha nem tudnak róla... akkor nem is fáj.
A kis közjátékuk után elhatározásával ellentétben végül mégis hátrafordult, s miközben az alak fejét fogta, tekintetével Ayu után kutatott. Csöppnyi kedve sem volt arra, hogy bébicsőszt játsszon, de kénytelen lesz... No, nem a Kenji és Atsuya féle vadbarmokról van itt szó, korántsem! Ayura kell majd vigyáznia, s bár szívesen nézné végig kivéreztetését, Vera miatt... nem teheti. Újabb teljesen felesleges hiszti, mosolyszünet, és esetleg valami kellemes meglepetés amikor hazaér a munkából? Volt már rá példa, hogy kezében édességgel nyitott rá a lányra, aki a fürdőkádban ülve pengével akart véget vetni az életének. Nem csoda, ha a széltől is óvni akarta, és a lehető legkevesebb idegrohamnak kitenni. Bár valamin mindig sikerül magát felhúznia, érthetetlen... mindenestre hálás lehet majd neki, hogy fankodása tárgya épen, ép mogyoróval tér vissza hozzá, hogy tudjon kit ölelgetni... -.-
S nem elég, hogy még Ayura is vigyáznia kell, még azt is el kell viselnie, ahogyan a sok idióta, tehetségtelen marha itt téblábol körülöttük. Kár rájuk vesztegetni az energiát, semmi fejlődés nem lesz náluk tapasztalható. Még ha túl is élik ezt a kalandot, és erősebbé válnak, azzal csak közelebb hajszolják az aggyal rendelkezőket ahhoz, hogy minél erősebb fejet a falba vágy vehessen rajtuk erőt. Kár beléjük nemhogy az erő, de még az étel is... agyuk már nincs, szimbiotizmussal élősködnek egymáson. Erre kiváló péda a friss szerelmesek almamegosztása is... egyszerűen kétségbeejtő, hogy mi megy végbe manapság a "férfiak" körében...
Jobbnak látta eltörni az alak nyakát, mivel úgysem foglalkozott vele senki, ő pedig nem akart egész nap egy helyben állni. Megjenése már így is emlékeztetett egy horrorfilm-főhőssel keresztezett bishi kinézetére, s nem kívánta tovább fokozni a helyzetet. Zanpakutuoját visszarakta a sayába- persze csak azután, miután beletörölte a véres pengét legutóbbi áldozata ruhájába. Biztos volt benne, hogy lesz még alkalma megkóstoltani valakit Noctissal, s ezért is biztosította magában kardja lázongó szellemét egy hűvös mosollyal, hogy nem kell aggódnia. Ha mást nem, valami semmitmondó, mégis tökéletes ürüggyel kinyírja valamelyik naplopó férget. undorítóak... hálát ad az égnek, hogy az ő osztagában ilyen semmirekellő alakok nem szolgálnak. Még csak az kellene... Más sem hiányzik Seireteinek, semmint hogy a 11. osztag is hanyatlásnak induljon...
A népek összetömörülését megakadályozta egy fölöttébb furcsa esemény, mely némi reménnyel töltötte el. Lehetséges, hogy végre kapnak valami használható ellenfelet is? A csapatokat elválasztó, zöld szar kétségtelenül erre utalt. Nem volt azért teljesen hülye, hogy visítva rontson neki az akadálynak. Valószínű, hogy nem tudna rajta átmenni, de ki tudja? Ezt a próbálkozást meghagyja valami vállalkozóbb szellemű alaknak, ő inkább figyel. Keze megindult a zsebe felé, hiszen már szinte felfoghatatlanul rég nem gyújtott rá. Ezt is bizonyítja a mögötte eldobott csikk...
Nem kellett csalódnia az öregben, egyből nekiveselkedett a szent feladatnak, hogy áttörje a falat, hiába. Még jó, hogy ő nem kezdett bele ilyen felesleges erőfeszítésekbe, mert a végén még leégne a haja, azt pedig vera nem bocsátaná meg sohasem...
Hamarosan kénytelen lesz más mederbe terelni nézelődését, hiszen felbukkan egy alak, aki joggal pályázhatna Dárkvéder kisfia címére. Már csak a hörgést hiányolta tőle, miközben átsétált a zöld védőpajzson. hiába, akibe némi Haccigen gén szorult, az verhetetlen. .. ezt bizonyítja az is, hogy miután a rohadék megpofozta Masarut és Ritsut, nemes egyszerűséggel az egyik idióta, név szerint Kenji karjaiba hajítja a nemest, aki némi combvillantás után elkezdett pofozkodni. Nem tudott elfojtani egy vigyort, s a röhögést is csak nehezen tudta visszafogni. Bár az ő érdeklődését nem keltették fel a combok, látott már szebbeket, jobbak várják haza...
Úgy tűnt, a trottyos méltó ellenfelére akadt a csuklyás személyében, hiszen szemmel szinte követhetetlen harc bontakozott ki közöttük. A kis közjáték elvonta a figyelmét a mellette tartózkodó alaktól, de elég volt ránéznie ahhoz, hogy újabb cigaretta után nyúljon, s vérnyomása az egekbe szökjön. jeges pillantás volt nála készülőben, amely miatt inkább lehunyta a szemét egy pillanatra- bár csak az idióták nem érezték volna meg a belőle áradó, hatványozott mennyiségű feszültséget, mely látszott a tartásán is. De legalább volt kin levezetnie, hiszen a sonídot követően végre felbukkant ellenfelük is. Hajviselete ismerő volt neki: emberi életében ő is így hordta a magáét. Régi, homályba veszett idők...
S kétségtelen, az összes megjelent arrancar közül ő volt a legerősebb, a vezető... Ajkára kiült a jellegzetes mosoly, hiszen végre valami felkeltette az érdeklődését. Ismét elkezdett benne pulzálni a harc utáni őrült vágy és iránti imádat, s miután elsunpozott a cero elől, zanpakutuoját előrántva indult ellenfelük felé.
- Nem kellene legalább bemutatkozni? Csak hogy tudjam, kit ölök meg...- vetette oda, miközben megpróbálta megszabadítani az alakot egyik karjától.

Vissza az elejére Go down
Yomochin Atsuya
8. Osztag
8. Osztag


Férfi
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 7. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:28 am

Ahogy végeztem a támadókkal, a testőr felé vettem az irányt. Balomon Kenji sétált, láthatóan élvezte a harcot. A landolásom megpróbálom legközelebb finomítani, mert a mellkasom még most is szúr mikor levegőt veszek. Na de vissza a történésekhez. Amint mennék vissza, egy furcsa mező gátolt meg a tovább haladásban.
~Ezek a folytonos csapdák!~ és bele rúgtam az akadályba. Mondanom se kell, hogy a lábam jobban fájt, mint a mellkasom. Keményebb volt, mint a házak fala. De a lényeg csak most következett. Az egyik vaskosabb fagyárnyékából, ami talál tölgy lehetett, előlépett egy ronda álarcot viselő egyén. Úgy ment át a kidou pajzson, mint kés a vajon, majd társaimat úgy helyben hagyta, hogy pislogni se volt időm. Majd fel emelte a drága egyetlen személyt, akit meg kéne védenünk, és eldobta a mi irányunkba. Már maga a repülés se volt rossz de a landolása a tökéletesre sikerült. Pontosan telibe kapta barátomat, és ha ez nem lett volna elég még fel is, pofozta, habár nem tudtam miért. Én hangos nevetésbe kezdtem. Igaz a mondás, hogy a legszebb öröm akár öröm. Miután kacagásom közepette hirtelen fejembe vágott a gondolat, hogy ha Kaname-san a mi részünkön van, akkor nekünk kell védelmeznünk.
- Ugye ezt nem gondoljátok komolyan?!- tetem fel a kérdés, igaz már halkabban. Hirtelen egy furcsa hangra lettem figyelmes. Amikor hátrafordultam, megláttam ellenfelünk. Az a tekintet, a köszönése, és ahogy integet, tisztára olyan, mint Kenji.
- Te figyelj, nem vagy kicsit szemtelen?- vágtam vissza kinézetével, a bohócos beszólás miatt.
- Legalább a nevedet mond meg!- és habár semmi kedvem nem volt a harchoz kardomat elő rántottam, és a hercegnő mellé shunpóztam.
- Hadou 50: Rei no kuron! - és egy klón jelent meg a bal oldalamon.
- Maradjon itt, amíg ezt lerendezzük! De ne várjon semmi harcot, nem vagyok olyan kedvembe.- majd egy sunyi mosolyt kísérete mellet, pár lépést előre mentem Yoru no Kage-val a kezembe.
Vissza az elejére Go down
Shinoda Kenji
8. Osztag
8. Osztag
Shinoda Kenji

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Hol itt hol ott ... sose lehet tudni
Registration date : 2009. Dec. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 10:17 pm

Lassan de biztosan indultam vissza a többiek felé, közben szidtam akit csak lehet, amiért tönkre tették a vadonatúj egyenruhámat. Atsuya is összeszedte magát, így ballagtunk a gyülekező társak felé, akiknek mint láttam kijutott a mókából rendesen. Kicsit bántam hogy ennyire egyszerű volt a dolgunk, valami nagyobbra számítottam, ha már egyszer egy ilyen hölgyet kell kísérnünk, de hát legalább nem kell a rengeteg vért kisúrolni a ruhámból. Természetesen, mint mindig, most is elszóltam magam.
Alig hogy megindultunk, hirtelen egy fal jelent meg előttünk, ám mivel nem igazán az előre nézéssel voltam elfoglalva, kellemesen nagyot koppant rajta a fejem. Pár pillanat után vettem csak észre hogy mi is történik, miközben hallottam amint Atsuya az előbb lefejelt mezőt rugdossa.
~Köszi, ez így igazán jól esett... ~ köszöntem meg magamban, bárki is rakta épp elém ezt az izét. Körbepillantottam és láttam, hogy nem csak mi játszunk pantomimest, mindenki megkapta a maga kis láthatatlan dobozát. A helyzet érdekesebbé vált, mikor egy meglehetősen ízléstelen maszkot viselő ürgepásztor lépett elő a fa alól, amit már korábban kinéztem pihenőhelynek. Legnagyobb meglepetésemre könnyedén átsétált egy olyan falon, ami nekem elég kemény fejfájást okozott, az pedig hogy szerencsétlen Ritsu akkora pofont kapott, hogy csoda lett volna ha a szomszéd mezőnél előbb földet ér, még tovább borzolta a kedélyeket. Masaru seggberúgásán már csak bambulni tudtam, igazság szerint már nem igazán voltam képben a helyzet alakulásával.
A dolgok csak akkor romlottak tovább, mikor hirtelen feltűnt egy azonosítatlan repülő valaki, akiről hamar kiderítettem, hogy nem más mint a híres nemes Kuchiki leányzó. Sajnos ezt már csak akkor konstatáltam, mikor az említett hölgy a nyakamban landolt. A továbbiak pedig egyszerűen logikán felül álltak. Történt ugyanis, hogy amint végre leszállt rólam, két ekkora pofont ajándékozott nekem épsége megóvásának jutalmaként ez a drága nő, hogy elgondolkodtam, hány fogamat is köpjem ki. Szerencsére mindet sikerült a számban tartani és már épp azon voltam hogy megkímélem a támadót a fáradságtól és én magam tekerem ki a nyakát, amikor , épp jókor, érkezett egy kedves vendég.
Megjelenése nem volt épp bizalomgerjesztő, kicsit nevetségesnek tűnt a csórikám, úgy tűnik a rossz fiúknak manapság nem telik értelmes csatlósokra. Ahogy hallottam, Atsuya sem volt elragadtatva a bátor útonálló láttán, és ennek hangot is adott, mint ahogy annak is, ami nekem csak pár pillanattal később esett le.
~Miért pont nekünk kell rá is vigyázni?~ csattant fel bennem a kétségbeesett kérdés. De nem volt idő ilyeneken filozofálgatni, mivel Atsuya nem tétlenkedett és nagyban arra készült, hogy itt márpedig háború lesz. Én azért gondoltam van még idő kipróbálni valamit.
Lazán előre tartottam nyújtott kezem, s 2 ujjamat kinyújtva félköríves mozdulatokat tettem a levegőbe új barátunk felé:
- Ti nem ezt a hercegnőt keresitek! Hagytok minket tovább menni! Mentek és átgondoljátok az életeteket! - Hangzott a felszólítás. Körülbelül fél perc néma hatásszünet következett, majd óvatosan ránéztem Atsuyára, aki kicsit kérdőn nézett felém.
-Jól van na, sejtettem hogy nekem nem jön be, de egy próbát megért nem? - kérdeztem barátomat, majd meg sem várva válaszát, mivel sejtettem hogy nagyjából a pokolba hajtana most el szíve szerint, visszafordultam vendégünkhöz. Röviden átgondoltam mik az esélyek, nem mintha nagyon szokásom lett volna ez, de most volt egy potyautas nőszemély, akit nem darabokban kellene visszaadni, mert megeshet hogy azt nem előléptetéssel jutalmaznák.
-Figyelj ide ... a társam is kérdezte már .. mi a neved te lerobbant rocksztár? - makogtam, mivel nem igazán tudtam mit is akarok mondani ennek a jött-ment alaknak, s bár láttam hogy barátom kezében már ott a kardja, én azért próbáltam még húzni a mézes madzagot, hátha csak alma szeletelésre kell majd használnia. Mivel válaszra nem nagyon méltatott minket, letelepedtem a főbe az arrancar és a hercegnő közé, hogy vétség esetél épp útban legyek és udvariasan jeleztem a néma idegennek hogy ő is foglaljon helyet.
-Nem szeretnélek lehangolni, de épp ebéd idő van, szóval remélem ráérsz egy kicsit a mészárlásos világrengető elképzeléseiddel... ugye? Ezzel előkaptam egy almát és az egyik kardomat majd felvágtam négy részre, remélve hogy ellenfelünk veszi a viccet és nem kell benne is megmártanom fegyvereimet.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te7000/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 6:58 am

~ Sikerült! ~
*Vigyorodik el lelkesen, miután megbizonyosodik arról, hogy sikerült legyőznie ellenfelét - ha ezt majd elmeséli Katsuéknak visszatérésük után! Egymaga kiiktatta a hatalmas, erős, képzett banditát, ezzel két nemeskisasszonyt is megmentve a biztos haláltól! Persze a túlzások egyáltalán nem érdeklik, elvégre honnan is tudnák meg a Seireitei-ben maradtak, hogy nem teljesen úgy történt az egész, ahogy ő azt elő fogja adni? Amúgy is, azzal, hogy kiszínezi a sztorit, nem árt semmit, vagyis hát pusztán a történet élvezeti értékét növeli majd (túl)árnyalt jellemzésével és előadásmódjával!
Szóval diadalittas mosollyal fordul hátra, egyenesen Ritsu-chanékra lesve, épségben vannak-e, ahogy visszacsúsztatja zanpakutóját tokjába. Büszkén oda is sétál hozzájuk, hogy aztán együtt induljanak vissza a csoport többi részéhez - amikor váratlanul valami beazonosíthatatlan zöld fal emelkedik fel előttük a semmiből. Nagy lendületében majdnem meg is fejeli az ismeretlen akadályt, de még idejében sikerül lefékeznie, pár centivel előtte. Tanácstalanul szemléli a hármukat körülvevő zöld négyzeteket, majd arra az elhatározásra jut, ha szép szóval nem tudnak kitörni, csakis az erőszak marad - tehát teljes erejével nekifut a falnak, hátha sikerül kitörniük. Talán felesleges is megemlíteni, hogy próbálkozása nem jár sikerrel: egyedül annyit ér el azzal, hogy faltörő kost próbál játszani, hogy másik válla is belefájdul az erőteljes találkozásokba a fallal. Annyira belemerül ezirányú erőfeszítéseibe, hogy észre sem veszi hirtelen az újabb megjelenő alakot; csak akkor tűnik fel a maszkos idegen, amikor már kettejük közt álldogál, elvágva őt Ritsu-chantól.*
- Hagyd békén!
*Kiált fel dühösen, amikor meglátja, hogy a csuklyás-maszkos ismeretlen kezet mer emelni a lányra. Hát ez nem tanult semmi illemet?! Mondjuk Masaru sem, de az még neki is bőven egyértelmű, hogy ártatlan nemeshölgyeket, akik ráadásul ilyen fiatalok, sőt, aranyosak és csinosak is, mint Ritsu-chan, no, szóval nem bántalmazunk nőket, semmilyen ürügyre hivatkozva és semmilyen módszerrel! A pofon még hatványozottabban feldühíti - szinte neki is fáj már az ütés, pedig nem is ő kapta, mindenesetre nem lehet valami kellemes ettől a nagy állattól -, tehát pillanatnyi felindulásában azonnal rá is ront ellenfelére kivont zanpakutóval. Keisei persze óva inti a fiút, de hát mit számít a jótanács, miután ilyen aljasságnak lett szemtanúja? Hiába ő a nyugodtabb Katsu-chanhoz viszonyítva, azt azonban nem tudja higgadtan tűrni, ahogy bántják újdonsült ismerősét...*
- Mit képzelsz magadról?!
*Ront neki ellenfelének - valljuk be, reménytelenül, hiszen támadásait rendre kivédi az idegen, ráadásul egy-két csapás után meg is unja a csuklyás alak a játszadozást: rálép Keisei pengéjére, megtorpanásra késztetve Masarut, hogy egy erőteljes rúgást követően a fiú jópár méterrel csússzon arrébb, és egyenesen a zöld falnak ütközzön. Köhögve tápászkodik fel néhány perc múlva, tekintetével rögtön Ritsu-chant keresve, amikor pedig meglátja a lányt, egyenesen hozzásétál, és kezét felé nyújtva próbál meg segíteni neki a felkelésben - persze csak ha társa elfogadja a segítséget.*
- Jól vagy?
*Kérdezi meg végül, szemeiben könnyen észrevehető aggódással, hamarosan azonban sonido zajára lesz figyelmes, pár pillanat múlva pedig az újabb ellenfelet is megpillantja, ezúttal egy fiatal(nak tűnő) arrancar személyében. Masaru sem vacakol sokat, az első néhány támadás után inkább elő is hívja shikai-át az 'Utae, Keisei!' paranccsal, majd tovább hárítja a csapásokat - Ritsu-chant is megpróbálva védeni egyszerre -, bár talán egyre kimerültebben.*
Vissza az elejére Go down
Ayumu Hirateuchi
10. Osztag
10. Osztag
Ayumu Hirateuchi

Férfi
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 70
Age : 39
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2009. Dec. 31.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te7500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 1:05 am

Ahogy Ayu lassan, tisztelettudóan végigmérte Kai kapitányt, elszontyolodott. Ugyanis szomorúan kellett konstatálnia, hogy a kapitányban minden megvan (sőt még induri pindurit több is), ami egy férfiban, sőt egy shinigamiban benne van. Karizmatikus, erős, kapitány! Ami gyakorlatilag magába foglalja azt, hogy valószínűleg kiváló harcos és halálisten egyben. Egy vezéregyéniség… A 11. osztag feje. Hogy a fenébe ne félne tőle mindenki? Egy Kenpachi utódtól? Ezért is történhetett meg az, hogy amikor a kapitány nikotin iránti vágya csillapítása okán belenyúlt kabátjába, Ayumu ijedtében egy tyúklépésnyit hátraugrott, majd gyorsan próbálta koordinálni nevetségessé válását azzal, hogy ellenőrizte felszerelését és visszaugrott ezt megelőző helyére.
- Igen, nagy valószínűséggel… nem, köszönöm – tartotta fel kicsit a kezét, hogy így is elutasítsa a cigarettát – Másként tisztelgek előtte – mosolyodott el cinkosan és felmutatott egy radír nagyságú dobozkát. Igen, Ayumu még nem mondta senkinek, de nagy szerelmévé vált a snuffozás. Undorító szokás, meglehet, de amióta egyszer kipróbálta, képtelen ellenállni neki, bár most nem tud időt áldozni szerelmének, hisz ki tudja, mikor indulnak megint útnak.
Ayu a földet rugdalva hallgatta végig az öreg és Kai szóváltását. Már megtanulta, hogy engedje el a füle mellett az ilyen ostoba kakaskodásokat. Ugyanis otthon is gyakran megesett az ilyesmi, ő viszont elég békeszerető lévén inkább visszavonult szobácskájába, vagy valahol bajt kevert, hogy ne kelljen hallgatnia a veszekedést. Azon viszont egészen meghökkent, amit a kapitány ezt követően a társaságnak mondott (tisztelet a kivételnek). Maradéktalanul egyet értett vele, de jobbnak látta nem hozzá fűzni semmit sem, különben még megszólták volna, hogy nyalizós, vagy ilyesmi.

Ayumu sem volt sosem egy gyenge termet, de azért az erőltetett menet nem igazán adózott kényelemérzetének. Tartotta magát, kívülről úgy tett, mintha köztiszthez méltón kissé megviselné az út, ám bent érezte, ahogy lábában az izmok sikítanak a fájdalomtól. Ilyen hosszú távot még sosem tett meg egyhuzamban. Ő végig maradt a helyén, talán csak néha néha bicsaklott meg a lába, de igyekezett visszatérni eredeti pozíciójába. Örömmel vette, hogy néha Kai kapitány elvette a figyelmét a fájdalomról egy-egy beszélgetés során, viszont a csokoládét nem fogadhatta el. Nagy illetlenségnek tartotta, bár ő maga nem csomagolt el semmi-féle élelmet. Az igazat megvallva eddig nem jutott el, mikor összepakolta szegényes cókmókját az útra. Viszont mikor elhaladtak egy almalugas mellett, megemberelte magát és odashunpózott, hogy némi energiához juthasson. Viszonozván a szívességet, hozott egyet Kai kapitánynak is, hátha megkívánja, vagy ilyesmi.
Az álmosság volt viszont az, ami őt nem tudta ledönteni a lábáról. Fáradt volt, kétségtelen, de amit megtanult eddigi élete során, hogy bármilyen fizikai vagy mentális erőnlétnek legyen kitéve, bírja ébren a megpróbáltatást. Folyamatos munka mellett, akár 24 órán át is bírta alvás nélkül. Sőt, kifejezetten szórakoztatta magát azzal, hogy minden fát jól megnézett magának. Különösen örült, mikor a táj végre változni látszott. Messziről hallotta a hatalmas zubogást, melyet a víz keltett, mikor alázuhant a hegytetőről. Mind a kúria, mind az azt körülvevő környezet lenyűgözte. Idejét se tudta, mikor tárulkozott elé hasonló látvány.
Mikor megálltak, nagy erőfeszítésébe telt kifeszítenie térdeit, hogy ne csukjon össze a fájdalomtól. Ezúttal elfogadta Kai kapitánytól az apró csokoládészeletet, majd arcát és torkát is egyaránt megmosta a hozzájuk közeli vízesés frissítette patakban. Csakhamar megérkezett a Kuchiki család szeme fénye is, bár Ayumu érdeklődését különösebben nem keltette fel. Látott ő már szép nőt eleget, csömöre is van tőlük bőven, és különben sem versenyezhet ez a hölgyike Youko-channal szemben. Tette, amit kell, a helyén várt.
- Az ilyen nemes kisasszonyokból kiölik az érzéseket – válaszolt nemes egyszerűséggel Ayu. Ő valami mát furcsállt a lányon. Ugyan nem tette szóvá, de Kuchiki kisasszony szemöldökcsontja, nem tudta volna megmondani, miért, furának találta. Nem olyan volt, mint egy nemeskisasszonyé. Hisz ő már csak tudja. Bordély tulajdonosként rengeteg hölgyemény megfordult nála.
De végül is, nem igazán érdekelte, nem neki kell majd feleségül vennie, hál’ Istennek. Nem bírna megtűrni maga mellett egy elkényeztetett kékvérűt.
Hirtelen megszakadt gondolatmenete. Sőt. Képtelen volt visszatérni a gondolataihoz. Úgy érezte, tüdeje összenyomódik, a levegő pedig süvített a füle mellett. Fájdalmasan ért földet valami puhán és csak pár pillanat múlva érezte meg a kifolydogáló vér szagát, aztán pedig arcába hasított a fájdalom is. Egészen megszokta az ehhez hasonló karmoló sérülések okozta fájdalmat, úgyhogy nem különösebben foglalkozott vele, csak letörölte a vért, hogy miután megszárad, ne húzza a pofáját. Hallotta maga körül a zűrzavart és csakhamar ő is felocsúdott. Miután felfogta a veszélyhelyzetet lábaiba teljesen visszatért az élet, s teljes harci készültségben tudta fogadni támadóit. Hogy is gondolhatta, hogy lazán megússzák ezt a küldetést? Naiv…
- Egy fifti fiftiben kiegyezhetünk – vigyorgott Ayu, majd nekirohant az egyik célpontjának, könyökével gyomorszájon, kardja markolatának aljával pedig állon vágta a támadót. Nem húzta még ki hüvelyéből, tehát két kézzel tudta markolni kardját a pengénél, hogy még hatásosabb legyen a mozdulat. Sikeresen eltörte a bandita állát és bordáinak egy részét, majd egy kecses mozdulattal megadta a végkegyelmet. Jött a következő, melyet most csupán az erős hüvellyel ütött le, addig egy harmadikban mártotta meg Rame Nekot, aztán pedig visszatért az előzőhöz. A taktikázást pedig ráhagyta Kaira, aki az öreghez igyekezett egy megkínzott tússzal a kezében. Addig Ayu aprította az ellenséget. Mire mindenki végzett és már épp összeszedték volna magukat újra, egy furcsa állarcos alak felbukkanása gátolta ezt meg. Egy valamiféle erőmező zárta össze Kai kapitánnyal, s zárta el tőlük a többieket. Mire megnézhette volna, miféle pajzs is ez, arra már Tsuyoi sikeresen megbukott, így inkább nem firtatta, miféle dolog lehet, csak beletörődőn figyelte az eseményeket. Elszörnyedve figyelte, ahogy a két legifjabb tagot porba tiporják. Még a kisasszonyka közjátéka sem tudta kiejteni komoly koncentrációjából, lenyűgözve figyelte az öreg és az idegen harcát. Már amennyit ő láthatott belőle.
Ha nem lenne reiatsu, valószínűleg megpörkölődött volna. Észre se vette volna, hogy valami közelít felé. Hamar megfordult és szembe találta magát egy arrancarral, aki nem igazán úgy tűnt, hogy nagyon tétovázna. Rég nem találkozott már ilyenfajta lénnyel, de ezzel nem volt idő foglalkozni. A szörny ujján már formálódott a cero-gömb.
- Shikai! – kiáltotta, miközben kirántotta zanpuját, ami azonnal lándzsává változott. – Zuhyou sao! – Hagyták el száját a parancsszavak, majd megforgatván a lándzsát a földbe döfte. Vakmerőségében eszébe sem jutott, hogy neki olyanja is lehet, mint shunpo. Azonnal bevetette védekező technikáját. Épphogy sikerült felállítani a pajzsot, ám nem sokat használt. A támadás egy részét elnyelte, de rövid ideig tudta csak tartani, a cero felemésztette a pajzsot, őt pedig földbe döngölte a maradék energia. Nem halt meg, de súlyos sérüléseket szerezhetett. Több eszed is lehetett volna, Ayumu Hirateuchi… A pajzsod nem ver vissza ilyen erős támadást.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te14000/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 2:46 am

Felviduló arc, csillogó szemek - ezek jellemezték Ritsut amikor támadójuk Masa-chan bátor tettének hála összeesett. Igaz, csupán egy pillanatra jelentek meg az öröm jelei a lányon, hiszen úgy gondolta, a veszély még nem múlt el. Egyfajta megérzés volt ez, olyasmi sugallat, amit akár nevezhetnénk hatodik érzéknek is. Hiába csak egy csapat bandita támadt rájuk, kellett hogy legyen nekik egy képzettebb, talpraesettebb vezetőjük is, és amennyit látott a csatából az eloszló füstön keresztül, úgy tűnt, egyik gonosztevő sem rendelkezett kivételes képességekkel. Ez persze nem zárta ki azt a lehetőséget, hogy az ő látókörén kívül bonyolódott le az a küzdelem, aminek hiánya megérzését táplálta, de már sehonnan sem érkeztek a fülébe csata hangjai csak némi jajveszékelés. A mondás pedig úgy tartja, jobb félni, mint megijedni, így továbbra is a tőle telhető legnagyobb figyelemmel tanulmányozta a környező fákat, miközben felsegítette a Kuchiki-kisasszonyt és közelebb araszoltak megmentőjükhöz. Azért a nagy összpontosítás közepette egy elismerő pillantás belefért Masaru felé, ám ekkor váratlanul akadály emelkedett közéjük és a korántsem kis csapat többi tagja közé, megakadályozva a triót abban, hogy Genseki-san mellé visszatérjenek. Ritsu rögtön nyúlt volna kidou-tárához, ám egy hang a fejében arra intette, hogy csupán felesleges energiapazarlás lenne megpróbálni áttörni az energiamezőt, különösen úgy hogy ő maga nem nevezhető túl képzettnek a démonmágia területén - legalábbis egyelőre. Kezei ösztönösen nyúltak ki shinigami barátja felé, amikor az visszapattant a falról, de méteres távolságból még aggódása segítségével sem tudta volna elkapni a fiút, ha az elesett volna. Szeme sarkából mozgásra lett figyelmes, és fejét odafordítva megpillantotta azt az alakot, akire aurájából kiindulva bátran rá lehetett aggatni a vezető kifejezést. A maszkos, csuklyás alak igen félelmetesnek hatott itt, az erdő közepén, no persze valószínűleg nem a fák tették rettentővé a háttérből a szálakat mozgató lényt. Ritsu jó testőr módjára helyezkedett rögtön közé és az ifjú nemes közé, miközben kezét ismét kardja markolatára helyezte, hogy ha támadás éri őket, akkor azonnal megvédhesse magukat.
- Nem engedem hogy akár egy ujjal is hozzáérj!
Jelentette ki a lány magabiztosan, azonban hiába az elhatározás, ha az ellenség olyan gyorsan mozog, hogy azt követni képtelenség. A következő pillanatban ugyanis lába már nem érte a talajt, torkából pedig apró sikoly szakadt fel, ahogy megérezte arcán az égő érzést, amit az erőteljes pofon okozott. Ritsu néhány méterrel odébb ért földet és nyekkent fájdalmasan, fejét is beütve, így szédelegve, kábán húzta maga alá kezeit, hogy könyökeire támaszkodva, kobakját megrázva próbálja visszanyerni lélekjelenlétét. Csupán homályosan látta azt is, ahogy Masa-chan harcba bonyolódik a titokzatos gonosszal, amelynek végén a védelmére kelő fiú is könnyedén legyőzettetik. Csalódás és fájdalom járta át a kicsi lány elméjét, hiszen nem tudták megvédeni a személyt, akit rájuk bíztak, így az az ellenség karmai közé esett. Hiába nem tehetett róla, hiszen ellenfelük sokkal erősebb volt, mégis szégyent hozott magára és a Gotei 13-ra azzal, hogy megszegte az ígéretét amit Kaname-samának tett. Lassan elmúlt a világ forgolódása, eltűntek a csillagok és egyéb égitestek is, és kitisztuló feje már az élesebb látást is lehetővé tette, így amikor felpillantott a kezét nyújtó Masarura, már csupán kevéske zavarodottság volt megfigyelhető tekintetében.
- Jól... azt hiszem... Go-gomen, kudarcot vallottam...
Szólalt meg keserűen, miközben belekapaszkodott önkéntes védelmezője kezébe és segítségével talpra állt. Ujjait egy pillanatra a homlokára tette, majd megrázta a fejét, hisz' egy kicsit ismét megszédült. Nagyobb hatással volt rá az ütés, mint gondolta, de amikor körülpillantott, valamelyest megnyugodva vette tudomásul, hogy a Kuchiki-lány ismét csapatuk védelmét élvezi, miközben a sötét alak az öreg testőrrel csatázik. Tátott szájjal figyelte a két elmosódott alakot, akik olyan sebességgel küzdöttek, mely számára felfoghatatlan volt, hiába tartozott a gyorsabb halálistenek közé a maga súlycsoportjában.
- És neked ugye nem esett semmi bajod?
Támadt fel hirtelen aggódása újdonsült barátja után, és elszégyellte magát, hiszen a fiú már annyi mindent megtett érte, megmentette az éhhaláltól, legyőzte a banditát, sőt, sérelmét látva habozás nélkül szembeszállt még azzal a szörnyeteggel is, míg ő... nos ő eddig semmit sem csinált. Itt volt az ideje, hogy most ő védje meg a láthatóan már kissé nyúzottnak tűnő Masa-chant, és erre meg is adatott a lehetőség, hiszen egy arrancar tűnt fel a védőmezőn belül. Bár Ritsu most látott életében először ilyen lényt élőben, egy cseppet sem félt, hiszen meg kellett hogy mutassa, ő is jó valamire és nem volt felesleges az a sok edzés és tanítás, amit az akadémián megkapott. Magának, a családjának, a tanárainak, a társainak és nem utolsó sorban Masa-channak, aki eddig mindent megpróbált azért, hogy őt ne érje semmi baj.
- Afurete kudasai, Kaminami!
Kiáltott fel eltökélten, miközben zanpakutouját előrántotta, fegyverének pengéje pedig pillanatokon belül felvette áttetsző, folyékony állagúnak tűnő alakját. És míg ismét a védelmére kelt ifjú társa, és feltartotta a rájuk rontó lidércet, addig ő egy suhintással kicsalta a vizet kardjából és elméjével az áradatot kettébontva, hátulról, két irányból zúdította rá a nagyerejű szökőárat ellenfelükre, aki ezzel csapdába került, hiszen az egérutat jelentő ösvényt barátja elállta. Tarts ki Masa-chan, Ritsu nem hagy magadra!
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 3:04 am

Nazo – Gaara
Az arrancar ajkain gúnyos mosollyal hallgatja párbeszédeteket, talán el is álldogálhattatok volna egymással szemben, amíg lecseng a harc, azonban Nazo a támadás mellett dönt. Shunpóját használva jelenik meg a lidérc háta mögött, a Byakuraijal pedig az idegen fejét célozza. Ám sajnálatos módon elszámolja magát, sokkal gyorsabb reakcióval kell szembenéznie, mint ahogy arra számított. Baljával hátranyúl, azután csuklódat megragadva rántja előre egész karodat, ezáltal a célkeresztbe Gaara kerül, aki aktivált lélekölővel várakozik. A démonmágiát már nem tudod elfojtani, így a fehér villám megállíthatatlanul száguld társad felé. Míg a 7. osztag tisztje a védekezéssel van elfoglalva, addig Te sem fogsz unatkozni.
- Harc… Fárasztó… - jegyzi meg véleményét az összecsapással kapcsolatban, miközben katanáját előhúzza rejtekéből. Sonidója segítségével lendül támadásba, célja pedig nem más, mint levágni a Tamachi ház ifjának egyik karját. Sikertelensége esetén lendületes vívásba kezd, amibe becsatlakozhat Kaguyama is, amint összeszedte magát. Túlerőtök talán elég lesz az ellenség megleckéztetéséhez, de talán nem.

Atsuya - Kenji – Kaname

Ellenfeletek a válaszadás helyett csak tovább vigyorog, a kinézetét firtató beszólást pedig nem tudja mire vélni, mivel gyors ellenőrzést követően megállapítja, miszerint csak két látószerve van. Jól láthatóan megrökönyödve veszi tudomásul, amikor Kenji leül a fűbe és egy alma felszeletelésébe kezd. Arcát a kezébe temetve kommentálja az eseményeket, azután lassan irányotokba kezd sétálni. Atsuya klónja továbbra is védelmezi a nemest, ám az arrancar célja igazából nem is a védelmezett megtámadása. Jelenleg egyetlen feladata van, mégpedig eliminálni azokat, akik az útjába állnak.
- Úgy gondolom, ezt vehetem utolsó kívánságnak is, szóval megosztom Veletek a nevem, ha már ennyire érdekel benneteket. – hangja a korábbi komolytalansággal csendül, ám hamarosan egy wakazashi tűnik fel baljában, amelyet magabiztosan egyensúlyoz kitartott mutatóujja hegyén. – Eduardo Torres vagyok, de hívjatok csak Mutatványosnak! Mindjárt megértitek, miért…
Fegyverét a levegőbe dobja, majd miután ügyesen elkapta, futásnak indul. Mielőtt még reagálhatnátok, eltűnik szemetek elől, azután az üldögélő 8. osztagos előtt jelenik meg, csizmás lába pedig először kirúgja a férfi kezében tartott gyümölcsdarabokat, azután tovább halad az orr irányába. Ha csak nem tudsz valamilyen módon kikeveredni ebből a kutyaszorítóból, akkor bizony egy törött orral kell folytatnod a harcot. Itt azonban még nincs vége a műsornak, mivel jobbjában egy mustársárgán izzó gömb jelenik meg, amit teljes erőből elhajít a kardjával közeledő Yomochin felé. A Bara ugyan nem képvisel akkora erőt, mint egy Cero, ám számodra ez is veszélyt rejthet magában.

Ayu - Kai
A kapitány sikeresen elkerüli a halálsugarat, ellenben a 10. osztag 4. tisztje már nem jár ekkora szerencsével. Védekező technikája ugyan nem volt képes teljes egészében kivédeni a támadást, ám annyira elég volt, hogy megmentse az életét Vele. Ayu mellkasán egy nagyobb égett foltból csörgedezik alá a vér, s az egyre erősödő szúró fájdalomból arra tud következtetni, miszerint néhány bordája eltörött. Vigyáznod kell, a hirtelen mozdulatokkal, különben nagyobb galibát csinálhatsz odabent, mint amiben most vagy. Néhány percig eszméletlen is vagy, ám gyorsan felocsúdsz és megpróbálsz segíteni Kainak.
Az újdonsült Kenpachi eközben nem fecsérelve az időt lendül támadásba, célja pedig nem mást, minthogy megszabadítsa ellenfelét a feleslegesnek ítélt karjától. Ezirányú tervei azonban kudarcba fulladnak, amint a névtelen arrancar saját kardját előrántva blokkolja a csapást. Ezt követően egy nagyobb szökkenéssel több méteres távolságot alakít ki köztetek, azután fejét oldalra döntve szemléli a hosszú hajú shinigamit.
- Nem vagyok köteles elmondani ezt az információt egy olyan söpredéknek, mint amilyen Maga is, kedves Taichou-san. – hangja érzelemmentesen csendül, arcának egyetlen izma sem rezdül. – Ráadásul úgy tartják, ha egy halott tudja a neved, akkor visszatérhet kísérteni. Talán babonásnak tűnhetek, azonban semmi kedvem az Ön pofáját nézni, miközben láncot csörget a hátam mögött. Jobban kedvelem a csendességet… Ellenben nincs lehetőségem élvezni ezt, amíg itt rontják a levegőt. Szóval legyenek segítőkészek és haljanak meg végre!
Kedves személyiség, szó se róla! Azonban nem csak a levegőbe beszél céljait illetően, hanem villámgyors sonidóját alkalmazva tűnik fel Matetsaku előtt, azután katanája egy alig látható csapásával vékony barázdát húz ellenfelének vállába. Botorság volt a részedről alábecsülni az ellenséget, Kai, hisz’ valószínűleg egy egykori Espadával hozott össze a sors, aki bár nem képviseli a mostaniak erejét, mégis felveszi a versenyt Veled. Ennyivel nem éri be, feltett szándéka megszabadítani Téged a fejedtől. Ide-oda forogva-pörögve próbálja megzavarni a koncentrációd, mialatt minden lehetséges megmozdulásával egyetemben egy-egy döfést indít el tested felé.

Masaru - Ritsu
Nem a legkellemesebb első küldetésben van részetek, s korotok miatt senki sem vtheti a szemetekre, hogy elbuktatok. A vezető túlságosan nagy erővel rendelkezett, még a képzett testőrparancsnoknak is mindent bele kell adnia, ha nem akar ezen a helyen meghalni. Fáradtak vagytok és tagjaitok is sajognak, azonban még nem jött el a megadás ideje. A hollow csapásait Masaru ügyesen hárítja, azonban ellentámadásra nincs lehetősége, hisz' megbotlik egy nagyobb kőben, amit még a robbanás szakított ki a földből nem is olyan rég. Úgy tűnik, itt a vég, azonban Ritsu Shikaijának támadása megmenti az ifjú Sierashit a halál torkából. Ellenben a próbálkozás nem jár teljes sikerrel, mivel csak a bal lábát találja el a nagy tömegű víz. Vihorászva szökken távolabb Tőletek, azután megdörzsöli a sérült testrészt. Kétségtelenül nem lesz képes gyorsabb mozgásra a normálnál, ezért villámtáncaitok előnyt nyújthatnak számotokra.
- Szép lépés volt, Te csitri, viszont a játéknak még nincs vége! - kiált felétek ingerülten, miközben összecsapja tenyereit maga előtt. A levegőbe öt darab energiagömb kezd materializálódni, amelyek pulzálása betölti az egész környéket. A falakról a hang visszatükröződik, ezzel szinte fizikai fájdalmat kelt hallójárataitokban. Hangos ordítást közepette lövi el irányotokba speciális Baráit, amelyek sokkal nagyobbat robbannak, s kétszer olyan gyorsak, mint normál társaik.
Vissza az elejére Go down
Kaguyama Gaara
7. Osztag
7. Osztag
Kaguyama Gaara

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Registration date : 2010. Jan. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7.osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 7:52 am

~Foglaljam le??~na persze, mondj egyszerűbbet. De érdekes módon Nazo-sama indul meg shunpuval a arrancar mögé, majd egy Byakuray-jel próbálja levinni a fejét. ~Ez egy hülye!!!~azt még én is tudom, hogy egy arrancar ellen, ilyen ócska támadást bevetni kész öngyilkosság!Me is lett az eredménye, a lidérc kicsavarta kezét és rámirányította Nazo-sama kezét, amiből épp egy hatalmas Byakuray akar kiszállni. Basszus ez rám fog lőni!!! De akkor már késő volt, hatalmas fehér villám közeledett felém.
-Nozoku shi-rudo, Hi Hebi -mondtam ki gyorasan kardom másik képeségét.Közben leguggoltam és gyorsan leszúrtam a földbe a kardom, hogy aktiváljam a védőburkot magam körül, miközben egyre közelebb ért Tamachi fehér villámja.A régi szép idők, mikor együtt gyakoroltam HiHebivel ezt a képeségét. hosszú idő volt míg tökélyre fejlesztettem, de megérte, mivel rájöttem a több hónapokon kersztül menő gyakorlásokon, hogyha nem akkora kört veszek fel magam köré, akkor sokkal gyorsabban feltudom húzni magam köré a védőburkomat. Így egy szolíd egyméteres védőburok vett körül engem, mikor elért Tamach fehér villámja. Nagy robbanást hallotam, ahogy Nazo-sama hihetetlenül erős Byakuray-je becsapodott a lángoló kígyókból álló védőpajzsomba.Ijesztő volt a hangja, de biztam a védőburkom erejébe és a saját lélekerőmben is, mivel úgy szívja ez a képeség a lélekerőm, mint mikor egy szúnyog szívja az ember vérét. Egyre jobban kezdett melegem lenni, mikor végre éreztem, hogy vége a nyomásnak. Lehúztam a védőburkomat és visszaálltam védekező állásba. Tamachi épp küzdött az arrancarral. Nazo-sama még kibír pár percet, míg összeszedem magam, ez annyit jelentet, hogy elökaptam egy csokit és gyorsan befaltam, hogy egy kicsit visszanyerjem az energiám, mert igen lefárasztott ez a kis erőpróba.Majd újra felnéztem ellenfelemre és bajtársamra és elkezdtem elmélkedni, hogy segitsek-e neki vagy menjek megnézni mi van a többiekkel. Közben Tamachi és elenfele tovább küzdött.Hümm,Hümm, egyefene segítek Nazo-samanak, bizok benne, hogy le tudná verni meg hogy erős, de félek az arrancartól, hogy még semmit nem mutatott az igazi erejéből
és inkább hamar le kéne verni, hogy ne okozzon később gondot. Majd elindultam egy nyuodt tempoban az arrancar felé, de rájöttem, miért nem figyelem a harcot és amikor épp van egy gyenge pontja a lidércnek, azt kihasználom és támadok, majd megálltam egy pár méterre tőlük és vártam, hogy Nazo-sama mit alkot és mikor támadjak az arrancarra vagy mikor mentsem meg, ha rosszul alakulnak a dolgok!
Vissza az elejére Go down
Tamachi Nazo
Shinigami
Shinigami
Tamachi Nazo

Férfi
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 39
Age : 31
Registration date : 2009. Sep. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 22, 2010 6:06 am

A sikertelen támadás miatt egy kicsit szomorú lettem. Reménykedtem, hogy gyorsan véget vethetek ennek a harcnak és foglalkozhatok fontosabb dolgainkkal. Ezen felül majdnem eltaláltam a saját társamat.
~ Asszem komolyabban kellene venne ezt a harcot, vagy - de gyors gondolatmenetemet ellenfelem szavai vágták félbe.
Harc… Fárasztó.. -jegyezte meg és máris megcélozta a karomat. Megpróbáltam félre ugrani. Pengéjének hegye még így is végig sértette volna a bőrömet, ha nincs rajtam a páncél.
- Okurasu Hitotoki Bakko!! - adtam választ a támadásra. Az idő belassult. Az arrancar pedig újabb támadásokba kezdett. Mivel alaphelyzetben nem volt egy villámgyors fickó vagy tényleg nem vette komolyan a harcot, így szint röhögve kerültem ki a lelassított támadásokat. Egy jó darabig csak kóstolgattam, majd miután már éreztem ellenfelem ritmusát és stílusát, egy pillanatra kinéztem Gaara felé. Igen erősen a földhöz vágott, amikor azt látom, hogy csokit zabál, mikor néhány perce a félkarom csak tizedmásodpercek kérdése volt.
~ Biztos úgy gondolja, hogy egyedül is elbírok vele. - gondoltam naivan. Viszont kis mélázásomnak köszönhetően megint meleg helyzetben voltam. A penge már igazán közel járt hozzám, de hála a lassításnak kicentizve, de sikerült elkerülnöm a vágást úgy, hogy leguggoltam és így a penge a vállam fölött centikkel haladt el. Igaz így az arrancar rájöhet arra, hogy valamiképpen ki tudom centizni a támadásokat, de ez most a legkevesebb volt. Mivel a vállam fölé szúrás közben tiszta felületet kapok támadásra. Szinte biztos voltam benne, hogy nem sikerülne átszúrnom, mert ahoz túl jó a reakció ideje.
- Hadou 58: Tenran!!!! - idéztem meg gyorsan a szélvihart kardom segítségével. Régóta vártam már a pillanatra, hogy kilökjem ellenfelemet az egyensúlyából. Pontosabban azóta, hogy Garra mögöttünk van és támadásra vár. Az arancar észre vette, hogy a vágás nem talál és el is próbálta kerülni a széllökést. Viszont, ha nem sikerül kikerülnie, akkor az alulról érkező forgószél felkapja és társam felé repíti, aki támadásra készen várva igen csúnya sebet tud ejteni a tehetetlenség törvényétől szenvedő alanyunkon.
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te15500/30000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 26, 2010 7:35 am

Csevely, visítás, kapkodás és erőfitogtatás.... alantas szerencsétlen hősködő nyavaja, téveteg marhák ostoba magamutogatása. Tehetségtelen, harcolni aggyal képtelen fajankók vergődése, nem látják meg a művészetet ami rejtezik egy-egy mozdulatban, nem bontják apró részletekre a mozdulatokat és rakják össze újra, nem elemeznek... vesztükbe vesznek! Téveteg barmok, unintelligens csőcselék, nyeszlett szerencsétlen idióták... parádézó fajankók, akik egymásnak ajándékosztogatással jelzik beteges vonzalmukat, és valószínű következő pillanatban már nem figyelő szemek előtt mélyítik el a pillanatot. Görcsös undor kezdett el szétfolyni mellkasában és terjedni szét mindenfelé, mígnem úgy érezte, szét kell ütnie azt a két nyálgépet, vagy legalább segíteni ellenfeleiknek, hogy szebbé tegyék a napját. Mégsem mondhat ellent hivatásának és mélyen szeretett szakmájának, rangjának és egyéb pozícióinak, így hátat fordítva kezdett el foglalkozni a félájult Ayuval, akit egy bokán rúgással kísérelt meg észhez téríteni, és fordult utána saját ellenlábasa felé. Kétségtelen, a szemöldökcsontot fikázó Ayuval egyet értett, és titkon már várta, hogy kiderüljön valami nem tényhez illő. Emellett kezdte eltölteni a megnyugvás, mert kénytelen-kelletlen csoporttársa jelenléte kevésbé kergette tébolyba mint eddig, mert valami Youko-chan is elhangzott. Érdektelen, melyik arctalan, névtelen szukára mászik rá kínjai enyhítése végett, vagy nőnek öltözött férfira, míg nem Veráról űz, kerget beteges fantáziaképeket! Megszentségteleníti az ő kedvesét, mikor jogtalanul képzel róla el képeket... senkiházi neveletlen idióta, ne fantáziáljon olyanról, amihez semmi köze... Bizalmatlanság, legjobb eszköz az ellen, hogy meglepetés ne érje. Némán, oldalipllantást vetett a felkapaszkodó balekra, majd kis híján kieresztett hosszú káromkodást, nevetséges vergődést. Bolond agytalan fajankó... mit féltékenykedik itt rá? egy legyintés, egy kósza csapás, és a képzelt ellenség a porba hull. Emellett beteges gondolatok kezdik megszállni elméjét, mely szerint mintha elfajzott tekervényei eredményeként mintha kezdene ügyetlen gyerekként tekinteni Ayura. Ezt ki kell küszöbölni...
- Cehh... Eltelve magadtól tökéletesen... ahhoz mit szólnál, ha én metszeném el egyik arteriád? S esetleg akkor ha erőben bővelkedőbb lennél nálad, még okozhatok fejfájást... gazdagíthatlak fájó sebekkel.- morogta, miután nikotinrudat juttatott két ajka közé, és nem habozott nagyobb felleget szabadítani a világra. Gúnyos vigyor játszik ajkán- mocskos kis mitugrász, szerencsétlen fajankó, beképzelt senki. Ki hozzá képest? Névtelen arrancar...
Villámgyors sonído, későn előrántott kard, hulló vércseppek és bosszús morgás. Természetesen nem mutatja ki fájdalmát, inkább lenyalja ajkára csapódott vérét, és rántja ki a vállába akadt kardot- rándul, mozog, élettelen. Odapillantva félig levált, vérbő seb, pulzálva ömlik a vére- artériát ért a csapás? Kénytelen lesz rövidre zárni és artériát elszorítani, másképpen percei igencsak megszámlálttá válnak... Mégsem törődött a vérrel, vagy a fellángoló fájdalommal, megfeszülő izmaival, groteszk mozdulatlan végtag lógott mellette míg hangtalanul kidout, egy fehér villámot szabadított ellenfelére, majd erejének kisebb részét felengedve, shikait rántva támadt rá. Ráér még elemezni, bosszút! S mi sem fájhat jobban hiúságtól duzzadó, idióta bájgúnárnak, esetleges volt espadának, mint külseje? Haját kardjával metszette le, odalett imádott fonatja, míg képére gúnyos vigyor ült s kísérelte meg visszaadni vállas kölcsönét...
- Ginjigoro...- mordult elsötétült íriszekkel és kapcsolt immár shunpora megmutatva, nem csak előzőleg lebecsült ellenlábasa képes villogtatni, s nem ajánlatos lebecsülni őt: nem ingyen osztogatták a címet s nem a semmivel érte el a rangot...
Vissza az elejére Go down
Yomochin Atsuya
8. Osztag
8. Osztag


Férfi
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 7. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 30, 2010 5:16 am

Kenji, mint mindig, most is elkezdett viccelődni. Meg kell hagyni az első próbálkozása furcsa volt, igaz nem szólaltam meg, ám tekintetemben lehet látni, a furcsálló gondolataimat. Lehet, hogy kényelmesebben érezte magát, a gúnyos kérdéstől. Ám ez se volt neki elég. Olyat tett, ami teljesen váratlanul ért, ráadásul még az idegeimen kezdett táncolni. Szimplán leült a velem szemben álló arrancar és a hercegnő közé, majd elő kurkászott egy almát és elkezdte felszelni, mondván ebédidő van. Mondjuk igaza is volt és ezt a hasam is alátámasztotta egy hatalmas korgással. Az ellenfélnél és nálam is ugyan azt a reakciót váltotta ki ez történés. Igaz csak annyit láttam, hogy ő is kezét az arca elé emeli, csakhogy én nevettem eme sajátos viccen. Lehet, hogy most szitkozza, de ha harcra kerül a sor, átkozni fogja, hogy őt kapta ellenfélnek. Eme remek tükör jelenet után elkezdett kényelmes lassúsággal, ami nekem tökéletes sebesség, közeledni felénk.
~ Vigyáznom kell a hirtelen mozdulatokkal, hiszen a bordáim voltak már stabilabb állapotban is. És nem lenne jó, ha tovább súlyosbodna a helyzet.~ mértem föl a testi épségemet, mikor jövendőbeli kard társam elő rántotta fegyverét, és tőle előbb is hallott és Kenji beszéd stílusával hasonló hangnemben bemutatkozott. Ha harc kezdetét vette, mikor kardját feldobva és egy igazán szép mozdulattal el is kapva indult meg a 8. osztagbéli barátom felé. Egy rettenetesen gyors mozgással közelítette meg Kenjit és ismét egy szapora mozgással, rúgta ki kezéből a friss és ízletes almát.
-Az ebéd!- kiáltottam fel és elindultam, hogy csatlakozzam a kibontakozó harchoz. Sajnos valami megzavart engem a nagy rohanásomban. Nem más, mint egy rondán sárga színű és még rondább lajstrommal rendelkező, közeledő barra. Az éppen harcászati szúróeszközt nem tartó kezemet felemeltem.
-Bakudou 39: Enkosen!-és egy szintén sárga árnyalatban pompázó ovális pajzs állt össze lélekenergiámból. A két technika találkozásakor én húztam a rövidebbet, hisz a lökéshullám nagy kárt nem téve bennem, elröpített engem egyenesen a harcmezőket elválasztó falnak. Nem volt túl kellemes a landolás, a hátam elkezdett sajogni, és éreztem a szúró fájdalmat is, ám nem volt mit tenni.
-Lusta Tigris, ideje tenni valamit!- kiáltottam fel, és egyben egy titkoz jelet, adtam bajtársamnak. Csak remélve hogy meghallotta kiáltásomat-Bakudou 09: Geki!- és ezzel a kidouval teljesítettem a feladat rám eső részét, az-az lekötni az ellenfelet.

Vissza az elejére Go down
Shinoda Kenji
8. Osztag
8. Osztag
Shinoda Kenji

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Hol itt hol ott ... sose lehet tudni
Registration date : 2009. Dec. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te6500/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Dec. 19, 2010 6:38 am

Nagy nehezen sikerült szóra bírni drága ellenfelünket. Bár a nevén kívül nem sokat árult el, és az igazság az, hogy az sem mondott túl sokat róla, ez is több, mint amit egy ilyen fickótól várni lehet. Sajnálatos módon hamar kiderült, hogy nem véletlenül nem beszél sokat, mivel az égbe korábban feldobott kardját elkapva hirtelen megindult felém.
Nem is nagyon volt idő reagálni, ám azt észrevettem, hogy a hirtelen elém kerülő arrancar minden bizonnyal ebédelt már, mivel hamar kirúgta kezemből az ízlésesen felszeletelt almát, majd tovább folytatva a mozdulatot konkrétan orrba kívánt rúgni. Még szerencse hogy még életem során sokszor keveredtem ilyen helyzetekbe, így reflexből próbáltam a vízszintes helyzet felé menekülni, sajnos nem sok sikerrel. Csizmája talpát kellő közelségből sikerült megvizsgálnom, amint az orrom hegyén próbálta megtisztítani. Szerencsére nem sikerült komolyabb kár tennie, de a nagy lendülettel vett menekülés közben enyhén bevágtam a fejem és korábbi bordatöréseim sem adtak okot semmi kellemesre. Na de ilyen az élet.
Amíg én a csizmatalp elől menekültem, fél szemmel észrevettem a meglehetősen ronda, sárgás színű Bara jelent meg egyenesen Atsuya felé irányozva.
~Na, ez jól kezdődik, remélem Atsuya látja, amit én látok. – gondoltam magamban, ám ekkor már hallottam messziről társam reakcióját:
-Bakudou 39: Enkosen!
~Ó ez a rakás mágia. Milyen kár hogy én nem értek hozzá... - szitkozódtam magamban,ám most ez volt a legapróbb problémám.
Legalább amiatt nem nagyon kell aggódnom, hogy egyedül fogok maradni ez ellen a mutatványos bohóc ellen. Miután lába még a levegőben volt az orrom eltörésére irányuló mozdulat után, gyorsan kigurultam támadóm alól és megpróbáltam amolyan harci helyzetet felvenni. Ekkor hatalmas puffanást hallottam majd felnézve konstatáltam, hogy Atsuya megtalálta az erőmező szélét. Több se kellett, azonnal tudtam mi fog következni s mindkét kardom előhúzva már a következő lépésen gondolkodtam, mikor társam a túlvégről hasonló lépést szorgalmazva rám üvöltött.
-Nos, akkor … ha már így lekötöttük a figyelmedet kedves Eduardo, ideje lenne, ha még egy lyukat ütnék rajtad nemde? – szóltam a partnerem által helyhez rögzített arrancar felé, majd a korábban tökéletesen bevált módszert választottam első lépésnek, ami nem volt más, mint hogy egyik kardomat egyenesen a megkötözött Torres felé hajítottam, pontosan oda ahol a szívének kéne lennie, majd a korábbiakról eltérő módon egy shunpo szerű mozdulattal mögé kerültem mielőtt feloldottam volna kardom…
- Hikiszaku, Kozai Tsume! - hangzott a parancs, majd kimért mozdulattal próbáltam megfelelő célpontot keresni ellenfelemen, ha esetleg menekülni támad kedve a felé repülő hatalmas penge elől, ne tudjon meglépni előlem.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Cl0te7000/15000A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Dec. 28, 2010 10:52 am

- Ugyan már, nézz végig a felhozatalon! Ganseki-san jól tudta, hogy mi fogjuk a legtovább húzni, azért bízta ránk a kisasszonyt!
*Hadarja el cinkos vigyorral társa bocsánatkérését hallva, és fejével a többiek felé bökve, teóriájában végletekig megbízva. Elvégre a jelenlévők közül csak Kai kapitány cáfolja meg fenti állítását, azt meg úgyis tudja Ritsu-chan, hogy a taichou nem tartozik bele ebbe a kategóriába!*
- Egyébként is, azzal a valamivel szemben egyikünk se tudná felvenni a harcot...
*Fűzi hozzá elgondolkodva a testőr és az ismeretlen felé pillantva gyorsan. El nem tudja képzelni, mennyi gyakorlásra és időre lehetett szüksége annak a két alaknak, hogy ilyen tökélyre fejlesszék harci képességeiket... Jó, mondjuk azt sejti, hogy Ganseki-san ellenfele nem éppen tisztességes úton jutott hozzá ehhez a szintlépéshez, de akkor is! Látszik, hogy jól ismerik egymást... Talán ő is Kuchikiék testőre volt, aztán átállt a sötét oldalra? Tisztára, mint egy mozifilmben vagy képregényben... Igaz, azokról egyelőre csak édesanyja és az emberek világában már megfordult shinigamik elbeszéléseiből hallott, de nagyjából ilyen sztorikat gondolna hozzájuk. Milyen izgalmas lehet! Már persze, ha a shinigami fia hozzájuk tud jutni, és nem kobozza el őket anyja "De ezek tele vannak erőszakkal! O.o Nem olvashatod őket! >.>" felkiáltásokkal.*
- Semmi gond, túlélem! Csak egy karcolás...
*Válaszol, miután képzelgéséből visszazuhan a realitás talajára Ritsu-chan kérdése hallatán. Ugyan egyre több testrésze sajog és egyre jobban, mégsem meri ezt bevallani, elvégre az igazi hősök sosem vallják be, ha fáj valamijük. A kúlság látszatát a legfontosabb fenntartani, ugyebár. És hát a gyenge nőt is neki, a férfinak kell megvédenie, bármi áron, különösen, ha ilyen aranyosak, mint Ritsu-chan!
Maga is meglepődik először azon, hogy minden támadását hárítja az előbb felbukkant arrancarnak, és már épp viszonozná is a csapásokat (már csak azért is, hogy feltöltse zanpakutóját vízzel képessége használatához), amikor bekövetkezik a krach. Hátrálni kezd a mindent eldöntő csapáshoz, amikor is megbotlik egy kósza sziklában, és látványosan - de nem önszántából - hanyatt dobja magát. Az előbb még nem volt ott a kődarab, annyi biztos... A robbanás hajította volna oda, pont a háta mögé, hogy ezzel is megleckéztesse a Sors?*
- Ez nem lehet igaz...
*Morogja orra alatt, figyelve a közeledő ellenfelet, aki a jelek szerint épp most készül leszámolni vele, az ifjú Sierashival. De hát az nem következhet be, hiszen akkor Katsu-chan szétröhögné magát testvére szerencsétlenségén, amit nem engedhet meg! Még hogy őt ki merje bárki is nevetni, cöh! Nos, Masa senkinek sem szándékozik megadni ezt az örömöt, de egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy mégis ez lesz a vége - egészen addig, amíg Ritsu-chan a segítségére nem siet, és megállítja shikai-ával az ellenfelet.*
- Köszönöm!
*Mosolyog a lány felé, ahogy feltápászkodik a földről; az arrancar azonban már készül is valamire ismét. Tenyerének összecsapása és azok a lüktető gömbök nem sok jót ígérnek, pláne megtapasztalva az általuk keltett hanghullámok erejét, mely mintha össze akarná lapítani fejét - legalábbis Masa valami iliyesmit érez, és azt, hogy bármelyik pillanatban felrobbanhat...*
- Hadou 31: Shakkahou!
*Tartja maga elé kezét reflexből. Kidou-i ugyan nem túl erősek, különösen így, hogy az idézést sincs ideje eldarálni, de hátha sikerül felfognia a felé száguldó gömb-gömbök erejének javát. Közben megpróbál kishunpózni az energialabdacsok útjából, bár hogy mennyire sikeres lesz-e egyáltalán akciója, erősen kétséges. Csak Ritsu-channak ne legyen semmi baja!*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A smaragd karaván //Lezárva//   A smaragd karaván //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A smaragd karaván //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-