-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Pihenő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te5000/15000Pihenő - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:17 pm

Hold nézőben

Chiyo, Chyio, ez a név valahonnan ismerős a számára, csak kutatnia kell az emlékei közt, hogy kihez is kell társítania. Na jó, azt már tudja, kihez, inkább azt nem, hogy miért is maradt meg ez a név a számára. De majd csak sikerül felidéznie, addig is megvan a kézfogás is, és utána egy kis ivás. Kellemesen égeti a nyelőcsövét, valahogy jobban szereti a külföldi alkoholokat, mint azt, amiket itt lehet találni. Leginkább az erejük miatt, a szakétól nem nagyon lesz semmi baja, talán csak valami kis ízt érez a szájában, de még egy erősebb, töménytől, ha jófajta még a seggét is össze tudja rántani. Habár arra elég rég volt már példa, hogy valami olyat ihatott.
- Jobb, mint a szaké, erősebb, finomabb. Egészségedre.- az jó, ha ízlik neki, nem irigy, megosztja mással amije van, persze azért az utolsó kortyokat mindig magának hagyja meg. Ha már van olyan kedves, hogy megvendégel valakit, akkor még jó, hogy a végét megtartja, ennyit megérdemel az önfeláldozása miatt.
- Miért kéne egy madárnak testőr? Felrepül, és már el se tudják kapni. De ahogy nézem, ma nem nagyon tudna sehova se elvezetni.- enyhén balra döntött fejjel nézte a madarat, aki a jelek szerint már felöntött a garatra. Mindenképpen érdekes egy piás madár. Ő csak egyszer itatott le egy kutyát, de az is vicces volt, amikor felemelte, még akkor is ment volna tovább az a jószág, vicces volt.
- Miért? Talán te nem szoktál magadtól inni?- kár volt kérdeznie, hiszen mondja tovább Vöri.- Aha, akkor lehet valami kéne a csőrére, nem szájkosár, hanem csőrkosár, vagy valami ilyen fasszág, akkor nem tudna inni, és haza is tudna vezetni. De ha ennyire ne nem vágod merre kell menni, miért nem használsz térképet? Fognád, és berajzolnád azt, hogy merre kell menned, minden fontosabb útvonalat másmilyen színekkel. De miért kellett rendbe rakni a kocsmát? Összeszarta, vagy mi?- másért csak nem kéne a madarat is megtakarítani, a tollait, mert minden szaros lett. Legalábbis erre tud gondolni, de azért akkor szívás Vörnek, ha a madara kidőlt, nincs élőtérképe, tényleg rajzolni kéne egyet, azon talán eligazodna, bár azért fura, nem szőke, mégis eltéved. Na mindegy, inkább ismét tölt a csészékbe, minden egyes perc, még levegőzik a pia, addig is párologhat.
- Áh, sütike, köszi.- természetes, hogy vesz belőle, és meg is eszi őket, legalább lesz valami, ami felszívja az alkoholt, nem mintha megártana ez a kevés, de biztos, ami biztos.
- Ha még nem mentünk át az éjfélen, akkor az ma. Nem vagyok őrségben, be is baszna, nem, csak sétálok egy kicsit, biztos néhányunkra így hat a Hold.
~Ja, a Hold, ki a faszt érdekel, Cabron? Nézd a mellkasát, van ott két akkora Hold, hehehe, dugnám közzé a fejem.- forgatná a szemeit, de az feltűnő lehetne, helyette, csak leteszi a kezét a zanapkutojának a markolatára, és ad rá egy kisebb ütést, bár nem hiszi, hogy elér valamit is, de talán jelzésnek megteszi. Inkább le is veszi mindkét kardját, és lerakja maga mellé őket.
- Finomak a sütik… Megvan már végre! Chiyo, a Fáslis szép szűz Chiyo. Végre eszembe jutott, hogy hogyan is hívnak néhányan. De ne vedd sértésnek, nem szokásom ilyen beceneveket adni, vagy éppen használni, eltekintve a mostanitól. De maradok inkább a Vörinél, vagy Chiyonál.- de annak köszönhetően, hogy végre tudja a nevét, egy halvány mosoly jelent meg az ajkán, amit azzal leplez, hogy közben iszik. Reméli, azért nem fog megsértődni, de ez már kikívánkozott belőle, és ha ilyen van, azt szereti hangosan is kimondani.

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te31700/45000Pihenő - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyVas. Feb. 23, 2014 7:12 am

Hold nézőben

- Nem takarítanom kellett, hanem rendbe szednem! O.O- pislogtam rá tágra nyílt szemekkel - Kihívtak játszani, és én nyertem. A nyereményem az volt, hogy ők fizetik a piámat, és erre nekik állt feljebb. A helyzetet a csőrös kissé cinikus megjegyzései se javították. A végén a kocsmát úgy kellett rendbe szednem, hogy a kissé elázott nagylegényeket le kellett nyugtatnom, szóval elkaptam a grabancuknál fogva őket, és belenyugtattam a székükbe, asztalukba vagy épp alá. Embarassed Ezek után a szintúgy elázott madaramat kellett megkeresnem, mert szegény valóban megpróbált a heveskedések elől elrepülni, csak épp repülni nem tudott egyenesen... Végül az egyik szakéscsészéből kotortam elő. Kész csoda, hogy nem fulladt bele, de szerintem akkor még ahhoz is részeg volt. Azért kicsavartam a tollaiból az italt, és haza jöttünk valahogy. - A térképes ötletére csak legyintettem - Valószínűleg fordítva fognám a térképet, vagy oldalt. Esetleg a hátoldalán keresném. Neutral Valamiért a tájékozódás istene engem nem szeretett, mikor megszülettem. Legalábbis életemben mindig ezzel ugrattak... Neutral Szóval a térkép teljesen felesleges, ha egyedül kell használnom. Max napernyőnek ér valamit. Embarassed - elgondolkodva túrtam bele a hajamba - De mivel tudom, hogy ilyen vagyok, teszek ellene. Nem megyek egyedül! Cool- bólintottam, miközben kaptam újabb csésze italt. Kissé szokatlan volt a helyzet. Már csak, mivel általában én szoktam itatni a népet, és főleg azért, mert itt most nem volt cél, hogy valakit piával üssek ki. (Igen, korsó vagy üveg is bele tartozott néha a kiütésbe) Mindenesetre elgondolkodva figyeltem a Holdat picit. Közben persze figyeltem rá is, amint a gondolatvilágomat fűzögette tovább, majd a kardjai is lekerültek. Két gyönyörű kard volt. Egyből felcsigázták az érdeklődésemet. Persze nagy fokú tiszteletlenség lett volna, ha csak se szó, se beszéd, hozzájuk nyúlok. Az egyet jelentett volna, az élet-halál párbajjal, főleg ha a gazdájuk érzékeny rájuk. Így aztán csak a tekintetemmel simogattam végig őket. Pár pillanatig teljesen bele is feledkeztem a figyelésükbe. A Hold, ahogy a fényét visszaverték. Embarassed Kezdtem újra majdnem varázslatos hangulatban leledzeni, mikor is a férfi hangja felriasztott.
- Finomak a sütik… Megvan már végre! Chiyo, a Fáslis szép szűz Chiyo. Végre eszembe jutott, hogy hogyan is hívnak néhányan. De ne vedd sértésnek, nem szokásom ilyen beceneveket adni, vagy éppen használni, eltekintve a mostanitól. De maradok inkább a Vörinél, vagy Chiyonál. - mondta.
Újfent meglepetten lestem, kissé féloldalasan rá, majd egy apró torokköszörülés, és persze fülig vörösödés mellett szólaltam újra meg.
- Talán kezdem az elsővel. Örülök, ha ízlett, régi családi recept. A következő, hogy a Chiyo~t vagy a Chi~chant szoktam meg. A Vöri, nos hogy is mondjam, régen elég sokat szekáltak a hajam színe miatt, bár rá kellett, hogy jöjjenek, hogy az ez irányú viselkedés súlyosan károsíthatja az ember lépét vagy máját, vagy egyéb szerveit, lévén, hogy hajlamos vagyok lerúgni őket ilyenkor. Úgy éreztem, hogy te nem bántani akarsz, ezért nem is mondtam semmit, de ez már amolyan reflex nálam, szóval előre is bocsi. Embarassed - mondtam, miközben egyre tovább vörösödtem. Gin~chan közben azon mélázott, hogy az ő privilégiuma, hogy zavarba hozzon. Erre roppant az egyik kacsóm hangosan - Végül... nem szép dolog a pletykálkodás, főleg mivel nem vezet sose jóra. Van még mit tanulniuk a fiúknak úgy érzem... - motyogtam a végét, mert ilyet mégse mond csak úgy hangosan ki az ember! Főleg nem ad senkinek ilyen nevet a háta mögött! A másik öklöm is egy diszkrétet reccsent. Hikaru~chan hangtalanul bújt hozzám. Szegény nem tudta, hogy dühös vagy zavart vagyok, és próbált lenyugtatni, holott az utóbbi voltam. Embarassed

Smile:
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te5000/15000Pihenő - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyVas. Feb. 23, 2014 7:39 am

Hold nézőben

- A jelek szerint, akkor a madarad kifejezetten alkoholista, és szereti a balhét. Nem gondoltál még arra, hogy szándékosan kötekedik, hogy utána egy kis adrenalint kapjon, köszönhetően a bunyónak. A tollait kicsavarni? Azt hogy? O.o Egyenként mindegyiket, vagy az egész madarat? Elég jól bírhatja akkor a nyúzást. De kicsit felcseréltem a sorrendet. Tehát ha jól értem, jó májad lehet, ha ennyire bírod a piát, hogy egy rakat pasit az asztal alá ittál, vagy csak még nem találtad meg a megfelelő partnert az ivásban.- mindegy az, hogy milyen marha nagy valaki, ha olyan a szervezete, akkor beszopta, és már egy pohártól is kidől a fenébe, lehet csak ilyenekkel találkozott Vörike.- Pedig egyszerű lenne, rajzolnál oda valamit, ahol fogni kell, és arra az oldalra is, amelyiket olvasni. Nem hiszem, hogy nem menne, nem látszol ostobának. Olyan nincs, hogy valaki nem tud valamit, mert nem szereti isten. De nem erőltetem, ha ott a madarad, és elvezet rendesen, akkor tényleg nem kell a térkép. Bár ha részeg a csőrös, akkor az kicsit szívás.- nem erőlködik ezen, több okból se, nem ismerik egymást jól, most találkoztak elsőnek, meg ott a madár is, ami mondja merre kell menni, bár részegen lehet egy másik kocsmába vinné, na meg Vöri nem is kér a segítségből, így főleg nem kell Motochikának ezen agyalnia. Inkább iszik, mosolyogva nézi Vörit, hogyan is szemezget a kardjaival, majd előadja a pletykát, amit hallott. Bár azt se érti, hogy ilyen külsővel hogyan lehet még szűz, pedig mindene megvan, ami csak kellhet, jó test, jó lábak, jó kannák, szép arc, és vörös haj. Sorban kéne állni a kanos kis pasiknak… bár lehet a nőket szereti, azért nincs pasija, bár erről nem hallott semmit. Inkább újratölt, még Vöri belekezd a magyarázkodásba. Azt pedig elismeri, hogy aranyos így vörösen. S’ mikor Motochika kezd beszélni, a hangja vidám, és kedves.
- Na, akkor megyek én is sorba. Tudod mit lehet csinálni a régi családi receptekkel? Tovább fejleszteni, és akkor új családi recept lesz. Én csak húst tudok sütni, meg pár dolgot főzni, de itt ki is merült a tudományom. Nem tudom miért szekáltak a hajad miatt. Szerintem pontosan kurvaszép. Vörös, igazi egzotikus hajszín, az eleven tűz költözött a hajadba, akik ezért szívattak… hát azok megérdemelték a verést, több okból is. Az egyik, hogy beszóltak, a másik, hogy vakok, és nem ismerték fel az egyik vonzerődet. És nyugi, nem félek, hogy lerúgnád a vesémet, ahogy most ülünk, hát… fizikailag nem lenne annyira kivitelezhető, mire készülnél, vagy megtennéd, ki tudok kerülni a csini lábad hatásköréből.- sokat beszélt, gyorsan kellett valamit innia, legalább egy kortyot, mert így kiszárad, utána pedig rá is gyújt. Úgy gondolja, hogy ha már leverésről van szó, meg ilyenek, a cigi nem fog annyira zavarni senkit se. A ropogtatáson pedig csak mosolyog.
- Hát ja, én se szeretem a pletykálkodást, mert csak a fele igaz annak, amit mondanak, és nem mindig egyszerű eldönteni, melyik fele is. Bár ahogy a csinos arcodra nézek, és arra, hogy milyen is lett a színe, azt hiszem, tudom melyik felét kell elhinnem.- kiitta a csészéből a maradékot, és ismét újra töltött, ha Vöri is megitta, akkor neki is. Ha jól számolja, akkor még egy-egy adag maradt a flaskában.
- Ha így ropogtatod az ujjaidat, akkor egy idő után ízületes lesz, és nem tudod rendesen megfogni a kard markolatát. Ad csak ide a kezed, megmasszírozom a kézfejed, az segít rajta, elhiheted. Nyugi, nem harapok.- csak ha kérik, de azt inkább nem teszi hozzá.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te31700/45000Pihenő - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 11:25 pm

Hold nézőben
Nem pletykálkodott, azt mondta, szóval kicsit megnyugodtam. Mert ha ő is ilyeneket mondott volna rólam, lehet tényleg rugdalózom... Így viszont kicsit megnyugodtam. Majd megrugdalok másokat. Bár az is lehet, hogy nem csak rugdalás lesz, hanem komplett verekedés belőle. Ki tudja előre... Rolling Eyes Mindenesetre kissé megnyugodtam. Egyenletes légzés és a Hold bámulás pár pillanatig, meghozta az eredményét. Vissza nyugodtam a zavaromból. Hikaru~chan is igen csak közre működött ebben. Pár pillanatig hangtalanul figyeltem a mellettem ülő arcát a fehéres fényben. Amennyire láttam, nem volt gunyoros, szóval a végén elmosolyodtam, és kicsit bedöntöttem a fejem. (Régis rossz szokásom volt.)
- Köszönöm, ha így gondolod, mint ahogy azt is, hogy meg akartál vigasztalni. - mosolyom kiszélesedett - De egyfelől már egész régen volt ahhoz, hogy az Akadémiás dolgokon rágódjak. A reflexeim ilyen téren még működnek, de nekik lehet komolyabb fájdalommal járt, mint nekem. Azt a részét kifejezetten élveztem, hogy nem mentek a tanárokhoz, mert szégyellték, hogy egy lány törölte fel velük a padlót. Bár végül is azt mondják némelyek, hogy a nők jobbak a takarításban, szóval igazán nem volt okuk a zavarra... Ki értette akkoriban a fiúkat... néha még most is rejtélyt jelentenek. - elgondolkodva kicsit újfent a hajamba túrtam. Azt hiszem elkaptam Gin~chantól ezt a hajbirizgálós mániát. Annyi különbséggel, hogy ő is az én hajamat szereti turkálni... O.O Erre az észrevételemre csak gúnyosan vigyorgott, szóval magam elé pakoltam a kacsóm. Csak azért se Arrogáns - Ráadásul miattuk ilyen a viseletem. Így is valamiért vérzékenyek, és mindegyre engem okolnak, holott lehet az étrendjükben van a hiba, vagy nem is tudom. De ha nem hordanék fáslit az edzéseken vagy a küldetéseken, szóval szolgálatba, azt mondták, hogy komoly elvérzéseket okoznék. Mikor próbáltam megmagyarázni, hogy akkor vérzik valaki, ha megütik őket, és edzés közbe csak az edző partneremet ütöm meg, illetőleg aki még rám támad, eleresztették a fülük mellett! Szóval nincs joguk pletykálkodni! - Jelentettem ki végül a teljesen logikus magyarázatomat. Mint egy végszóként, Suza~chan megfordulva, furcsán csipogósan elkezdett sutyorogva Rikuzni. Nevetve pislantottam felé. Hikaru~chan már ott csücsült mellette, és ő is mosolyogva próbálta rendezni a sorait. Még mindig vigyorogva fordultam vissza, miközben a kezemben lévő italba kortyoltam. Hiába, szerettem az ilyen békés időket. Persze, hogy rajongtam azért, amikor egy-egy csatában nemes lelkű ellenféllel mérhettem össze az erőmet, fegyveremet. Élveztem az edzések embert próbáló munkáját. Mikor kifulladva, kifáradva, csurom vizesen végeztünk. Majd az esti pihenést is, de mindenképp az egyik kedvenceim az ilyen békés nyugodt időszakok voltak. Lustán nyújtózkodtam egyet, amiért annak idején maiko koromban a gésák meg úgy mindenki a fejem vette volna, de most ez sem zavart. Nem gésáskodtam, csak élveztem a Holdtöltét. Ebben a szent és békés pillanatban eszmélt Kasai~chan. Seperc alatt realizálta, hogy nem a jól megszokott helyén van, a futonom mellett a lampionjában. Erre kapásból bepánikolt a Drága. Hirtelen egy hatalmas indulat kitöréssel kicsapott a lángnyelv a lampionból, hófehéren lobogva. A két szemei már-már könnyekkel keresett engem. (Szinte láttam a könnyeit, holott ez nála képtelenség) Félelmében egy ismeretlen számára elég félelmetesen viselkedett. Nem tudom, mi lett volna a következő lépcsőfok, azután, hogy akkorára lobbant, hogy a lampionja kicsivé vállt, egyszer talán még azt is látni fogom, bár remélem nem. Inkább gyorsan a két kezembe kaptam, és halkan sutyorogni kezdtem neki.
- Kasai~chan! Semmi baj, itt vagyunk veled, szóval nyugodj le kérlek. - amint meghallotta a hangom, megpislogott magának, még lobbant egyet-kettőt fehéresen, majd ahol hozzáértem, onnan kiindulva fokozatosan vörösödött vissza. A méreteit is normalizálta. Immán nyugodtan pihengélt a tenyereimben, mikor hirtelen zöldet lobbant, majd körbeölelte a kézfejem. Erre már halkan elnevettem magam. - Vagyis a ropogás tényleg nem tett jót... - vigyorogtam rá. Pár pillanat alatt úgy döntött, hogy végzett velem, szóval vörösre váltan a vállamra libbent, és narancsosan kezdett villogni. Mosolyogva vettem elő az apró olajon szelencénket, és kicsit kitöltöttem neki. Boldogan, narancsos-vörösesen sietett elfogyasztani az étkét. Ekkor láttam meg Hikaru~chant. Teljes kétségbeeséssel mutogatott a férfi felé, akiről kicsit lehet elfelejtkeztem pár pillanatra. Na jó, néhány másodpercre teljesen kiment a fejemből... Embarassed Nem volt mit tenni. Szigorúnak szánt fejjel fordultam felé. - Te ugyebár NEM LÁTTÁL SEMMIT! - mondtam neki, extra komolyan, bár még azért elég halkan, de extra nyomatékot adva minden egyes szavamnak - Itt most nem történt semmi! - ráztam a fejem, miközben egy olyan mozdulatot tettem, mint amikor valakinek becipzározzák a száját.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te5000/15000Pihenő - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptySzer. Feb. 26, 2014 1:26 am

Hold nézőben

- Vigasztalni? Az nem annyira szokásom, csak az igazat mondtam. Szép a pofid, szép a hajad, aki meg ezért beszólt, az vagy vak, vagy buzi.- mondta nyers modorban. Akadémiás évei alatt azt se tudta hova kapja a fejét, annyi jó csaj volt. Csoda, hogy a keze nem lett még izmosabb, pedig annyit látogatta a fiú budit, hogy könnyítsen a felgyülemlett feszültségen.- Bah, azok tényleg csirkék voltak akkor. Mi van abban, ha egy nő levert? Szerintem semmi. Ha elég erős voltál hozzá, hát akkor így jártak. De szerintem is azért nem mentek, mert ciki volt számukra. Nem azért, mert az árulás, ami a gyávák fegyvere. Ám meg kell hagyni, balhés egy csaj voltál, de ez tetszik. Nem hagytad magad, jól is tetted. De mikor éltél, hogy ilyet gondolsz? Az én anyám már régen is elég kemény nő volt. Osztotta a verést, ha valami marhaságot csináltam. Na jó, azt el is ismerem, hogy megérdemeltem, mert tényleg sok hülyeséget megcsináltam. Ő tényleg nő volt a javából, ügyes háziasszony, de egyben erős is volt. Mi jelentünk rejtélyt? O.o Nem azért, de bonyolultabb egy lények vagytok, ti nők.- legyintet egyet. Mert szerinte tényleg a nők voltak a nehezebben kiismerhetők. Adj egy férfinak enni, baszni, és valami ellenséget, el is van egésznap, nem kell ezen annyit agyalni. Helyette inkább elmosolyodik, amikor látja, hogy Chiyo a hajába túrt. Ezt vehetni jelnek? Elvégre ha egy lány a haját babrálja, akkor az jelzés a pasi felé, de jelenleg ebben marhára nem biztos. Köszönhetően azoknak a pletykáknak, amiket már hallott Chiyoról, lehet ez csak egy ösztönös mozdulat a részéről, és nem pedig felhívás keringőre. A vigyormosolyát meg valahogy leplezi. Vicces, hogy nem tudja, miért is annyira vérzékenyek a férfiak a közelében, de még boldog is lehet, hogy nem megmerevednek, és sátrat állítanak a jelenlétében.
- Gondolom nem magyarázták el, hogy miért is?- kérdezi vidámabb hangon, megbújva benne egy kis kárörvendés.- Akkor most megteszem ezt. Néztél már tükörbe? Mi férfiak úgy vagyunk összerakva, hogy ha valami szemnek kellemeset látunk, akkor bizony hamar izgalomba jövünk, vagy éppen vérezni kezdünk. És Chiyo, te bizony kimeríted rendesen a szemnek kellemes fogalmát. Gyönyörű arc...
~ De milyen gyönyörű, ráverném szívesen.- Bagabondo ezen a megjegyzésén megbotránkozhatna, de nem teszi, valahol meg is tudja érteni a véleményét. Biztos unalmas lehet nő nélkül.
-… szép haj, lapos has, jó test, nagy, kerek mellek, és bár most nem látom, de szerintem a segged is formás, kemény, és feszes. Ezért véreznek, ha úgy látnak meg, izgalomba jönnek. Persze azért is tudnak, ha megütöd őket, de az igazi oka az, amit elmondtam neked.- reméli, hogy elég érthetően elmondta az okot, ha nem, hát talán még kicsit tud rajta egyszerűsíteni, de az nem biztos, hogy elnyerné Chiyo tetszését. Bár ki tudja? A káromkodással tarkított beszéd eddig nem zavarta, igaz, nem is annyit káromkodott Motochika, mint szokott. De most majdnem kiszaladt a száján egy: Bazdmeg. Köszönhetően annak, amit most lát. Elsőnek hunyorogni kezdett, majd kicsit oldalra fordított a fejét, és eltakarta a szemeit. Bár érdekes látvány volt, de mégse volt nagy kedve tovább nézni. A végén még belángol jobban, és akkor kardot kell ragadnia. Amit pedig Chiyo szavaiból kivesz, ismeri a lángot. De hogy lehet ismerni egy lángot? Cigi meggyújtására alkalmas, de ez biztos nem egy extrém gyújtó volt. Ám most már biztonságosnak gondolja, ezért leteszi a kezét, kinyitja a szemét, és visszanéz Chiyora. Tekintetével a lángot keresi, ami ott van már a csaj kézfeje körül, csak már máshogy ég.
- Én mondtam.- erősíti meg azt, amit Chiyo mondott, majd egy újabb szál cigire gyújtott, majd hátradőlt, a karjaira támaszkodva, figyelve az eget, a cigiből pedig lassan szállt az ég felé a füst. Chiyo arckifejezésén pedig halkan nevetni kezdett, majdnem kipottyant a kátrányrúd az ajkai közül.
- Szerintem ne vágj ilyen arcokat, nem áll jól neked, és nyugi. Lakat a számon, és nem is kérdezek semmit, így hazudnom se kell, ha mégis kiderülne valami. De cserébe kérek egy puszit az arcomra.- anélkül is hajlandó lenne tartani a száját. De ha lehet egy ilyen kis haszna, akkor miért is ne kapna az alkalmon? Jelzésként a mutatóujjával meg is ütögeti az arcát, mellé pedig barátságosan mosolyog.
- Bár meglepő valami ilyet látni valakinél, aki az osztagunk tagja.- ennyit mondott csak, nem firtatja az okokat.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te31700/45000Pihenő - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptySzer. Feb. 26, 2014 6:39 am

Hold nézőben
- Rendben, nem tudok vitázni, nő társaim jelentékeny része valóban elég bonyolult tud lenni... - sóhajtottam, hisz ilyen téren is voltak emlékeim. Rolling Eyes De ezeket inkább megtartottam magamnak. Biztos voltam a kijelentése után, hogy ő is tudna mesélni. - Ami pedig az izgalmat illeti... Az természetes, hogy egy-egy jó küzdelem alatt az embert egy kissé furcsa, kellemes izgatottság veszi elő. Szépen kivitelezett mozdulatok láttán mondjuk... De ehhez semmi köze sincs a külsőnek! Surprised Bár az igaz, hogy az esztétikuma sem elhanyagolható a dolgoknak. Egyszer láttam egy olyan harcost, aki képes volt pár ujjal több embert is harcképtelenné tenni. Aztán meg elkezdett dobálózni velük... Embarassed Komolyan gyönyörűen kidolgozott volt minden mozdulat, de akkor se kezdtem el vérzékenykedni. Arrogáns De mindegy is... - a jóllakottan pislákoló lángocskát a vállamra raktam, aki erre lelkes vörösen dörgölőzni kezdett. Persze szigorúan azon a vállamon, ahonnan nem láthatta Motochika~sant. Én is elégedett voltam magammal, hisz logikámat újfent kikezdhetetlennek éreztem.
Pár pillanatig hitetlenkedve pislogtam rá, mikor előterjesztette óhaját. Hisz még nem is ismerjük egymást. Arról nem is beszélve, hogy az ismerőseimnek se szoktam ilyesmiket osztogatni. Sőt, Rókát is bántani szoktam, ha megpróbálja. Még Shion se kapott ilyesmiket... Surprised Úgy látszik, hogy vannak még furcsa idegenek az osztagban. A kérdés, Kasai~chanért mire vagyok hajlandó. Végül csak elhatároztam magam. Kasai~chanért, csak most az egyszer! Belecuppantottam egy puszit a tenyerembe, majd ugyanazt a tenyeremet az arcához simítottam. Így is elvörösödtem, hisz edzéseken kívül nem sűrűn szoktam másokhoz érni. Kivétel Hikaru~chan meg úgy a kis házam népe, de amúgy... Nem szoktam. Esetleg még mikor Risu~chan haját borzolom össze...
~ Hiába Drága, még mindig élvezem, hogy miként szoktál vigyázni magadra... ~ dorombolt a Róka, újfent megbotránkoztatva ezzel engem.Ki látott már kitsunét dorombolni. Füttyögő rókát már hallottam, ami megpróbálta utánozni a madarakat a könnyebb zsákmány reményében. De DOROMBOLNI? Macskaszörnynek képzelte ilyenkor magát? O.O Minden esetre azt elérte, hogy a zavaromból kilábaljak. Hiába, inkább a harchoz értettem, mint az emberi kapcsolatokhoz... Embarassed
- A szavadat adtad, hogy akkor most már nem árulod Őt el! - mertem végre újra a férfira pislantani. - Hiszek neked. Egyfelől, mert itt az osztagban inkább őszinték az emberek, mint mondjuk a másodikosok közül, másfelől a szemeid... úgy döntöttem, hogy megbízok bennük. - bólintottam, miközben Kasai~chan a tenyeremre ugrott, és talán ő is dorombolt volna, ha lett volna hangja - Ez a kis valami itt, nos őt az öcsém kreálta. Egyik alkalommal kissé megsérülve értem haza a küldetésről. Szóval ahelyett, hogy haza jöttem volna, mehettem a negyedik osztaghoz. Még jó, hogy csak az öcsémet találtam ott. Valószínűleg amúgy is morózus hangulatomnak nem tett volna túl jót egy rakás negyedik osztagos nővérke. Köpenyben, fityulában és bajszosan... Mindegy is. A tesóm érzékelte kedélyállapotomat, szóval megpróbált felvidítani, és hát ez lett belőle. A kidouja berobbant, miközben a kardját is használta, ha jól tudom. Mármint robbanás tuti volt. Aztán egyszerre csak ott volt, extra mód ragaszkodva hozzám. Embarassed Ráadásképp kiválóan képes gyógyítani nem túl komoly sérüléseket. Szóval nem akartam oda adni a 12. osztagnak, mert azok állatok... betegek a maguk módján! Szóval nem szeretném, ha megneszelnék szegényt. Mert ha ellopnák, elcsennék, vagy szimplán el akarnák kényszeríteni tőlem, azt hiszem kénytelen lennék igen csak verekedni, és akkor végképp nem szeretnénk egymást. Így aztán, mint az öcsémen kívül egyetlen élő shinigami, aki tudsz róla, kérlek ne add tovább. Bár végül is már a szavadat adtad rá, hogy nem fogod! Cool - bólintottam elégedetten - Kasai~chan míg hozzám ragaszkodik ritka mód, az idegenektől nagyon fél, és az idegenek kategóriába tartozik Risu~chan is. Mármint az öcsém is. Persze, ha elbeszélgetsz vele kicsit, rájössz, hogy ritka aranyos kis lángocska. Mellesleg nem éget meg senkit... Az előbb is, mikor megijedt, mert nem talált engem, ellenben téged igen, szóval az előbb se volt forró, csak nagy. Embarassed Nem tehetek róla, de szeretem őket. Suza~chant is, Kasai~chant is. Tényleg... te? - döntöttem oldalt a fejemet - Egyedül élsz? Vagy neked is vannak ilyen kis lényecskéid? Ha igen, majd megnézhetem őket? Igaz is, én itt már a fél élettörténetemet elmeséltem, szóval, mit jó rólad tudni? - pislogtam rá kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te5000/15000Pihenő - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptySzer. Feb. 26, 2014 7:22 am

Hold nézőben

- De ez a jó, mindig tudtok újat mutatni.- persze amikor tényleg ujjat mutatnak, mégpedig a középsőt, de az valahogy már ódivatú. S’ ismét mosolyognia kell, elég naiv Chiyo, ha nem értette meg azt, amit Motochika mondott, tényleg máshogy kell előadnia.
- Na, elsőnek. Igazad van, néha a küzdelem sokkal inkább egy gyönyörű tánc, egy csodás, véres tánc. Ahol minden mozdulatból sugárzik az elegancia, ezt csak a legjobbak tudják elérni. Jómagam maradok az ütöm-vágom-amputálom fajtánál, nyers, durva, és hasznos, a kedvencem. Másodjára pedig, félreértetted azt, amit mondtam. Edzés, nem edzés, vagy ha csak látnak téged hétköznapokon, amikor nem csinálsz éppen semmit, kurvára semmit, csak vagy. Akkor is ezt tudod kiváltani belőlük. Nézd meg a melleid, nagyok, a férfiak ezt imádják, nézd meg a lábaid, biztos kívánatosak, tehát a külsőd az ami ezt kiváltja. Semmi más, a tested miatt véreznek. Felizgatja őket a látvány. Nem kell keresned más okot, ez az egyszerű, és lényeges oka van. Kurvajól nézel ki.- reméli, így már sikerül Chiyonak is megértenie, és tudni fogja, hogy nem edzés, vívás, harc, hanem más miatt véreznek. Bár az is lehet harc, amit akarnának csinálni. Véreres kardját megmártani Chiyo tokjában, de ezt inkább már nem mondja el. Egyfelől mert nem illik, másrészről pedig mert elég esélyes, hogy ezt is félreértheti, és akkor az lenne már egy fura reakció. Mint az, ahogy a puszit kapta, most már nem tudja elfojtani, hangosan kitör belőle a jóleső nevetés, miközben az ég felé néz. De persze előtt kivette a cigit, nem akarja kiejteni, vagy éppen a szájába helyezni, és lenyelni. Amikor abbahagyta vidáman csillogó szemekkel, és széles mosollyal néz Chiyo szemeibe.
- Hihetetlenül, aranyosan reagálod le a dolgokat, de rendben, elfogadom ezt a puszit is, bár az ajkas megoldásra gondoltam. Mármint nem szájba tenyerelsz, hanem az ajkaddal puszilod meg az arcomat. De ez is oké. A szavamat adtam, nem beszélek senkinek se a kis lángodról.- haszna se lenne belőle, és ha már a bizalmát élvezi Chiyonak, azt nem játssza el.- Érdekes, a szemeim? Miért, mi van bennük? Szerintem átlagos szemek.- nincs nála tükör, hogy megnézze, ki pedig nem akarja szedni, a visszarakás problémás lenne utána.
- Értem, tehát így találtál rá a kis lángocskádra. Tudod, úgy tartják, hogy sok állat azt tekinti az anyjának, akit elsőnek meglát, szerintem itt is valami ilyesmi lehet. Bááár, nem tudom, hogy most minek kéne hívni a lángocskádat. De ne félj, nem fogják elvenni, elcsenni, vagy elkényszeríteni tőled. A titkod biztonságban van nálam, nem kell verekedned. Megtisztelő, hogy én lehetek a másik, aki tudhat Kasairól.- lángról jut eszébe, folytatja a cigizést, és iszik is mellé.- Talán majd ha lenyugszik, akkor beszélgetek vele.
~ Cabron, te aztán valami marha vagy. Egy darab lánggal? Mire jó az? Max benyomod a rezsóba oszt csá, lesz egy végtelen lángod. Ennyi.- inkább továbbra is hanyagolja Bagabondot, majd megunja, vagy később lebeszélik ezt.
- Elhiszem, mint egy gyerek, aki nem találja az anyját, még szép, hogy hisztibe kezd. Vannak, akik igénylik a kedvenceket, hogy szerethessék őket. Én? Hát én még nem is ismerem őket, nem mondhatnám, hogy szeretem őket.- játssza a meglepettet, de persze huncutul mosolyog.- Nem, igazából tudom, mit akartál mondani. De nem, nekem nincsenek lényecskéim, meg ilyenek. Egyedül élő alkat vagyok. Haj, mit is kéne tudni rólam? Az osztagot már tudod, azt is, hogy van egy anyám, aki nem az igazi anyám, vagy lehet az, ha nem a vér számít. Na, egyszerűbben, az igazi szüleimet megölték, és egy Kanae nevű nő fogadott be magához, felnevelt, megkaptam a nevét, és Őt nevezhetem anyának, van egy húgom is, akivel egy pár éve nem találkoztam már. Tudod, hogy megy ez, külön utakon járunk, mindketten éljük a saját életünket. Fiatalabb éveim közben elég sokszor verték ki a szart is belőlem, majd én belőlük, valahogy így ment ez. A legszebb napjaim közt tartom ezeket számon.- mosolyogva emlékszik vissza ezekre az időkre, és végig is vidám hangon beszél.- Szeretek kártyázni, pókerezni, a rangokra szarok magasról, nem izgat, hogy kinek mi van a karján, vagy milyen plusz ruhát hord. Ja, és mielőtt elfelejtem, gondolom azt leszűrted már az osztagból is, hogy kedvelem a balhékat is. Röviden, tömören, ennyi. Abban hiszek, hogy ismerd meg a másikat személyesen, ne szavakból, az csak fél ismeret. És most akkor Te jössz. Mi a helyzet a kérőkkel? Várj, átfogalmazom, az udvarlókkal, akik nem azért közelednek hozzád, hogy jól elverd, bár a kiverés még játszik, hanem azért, hogy az érzelmesebb oldaladat ismerje meg.- majdnem ki is szárad, kell erre még egy kis ital.

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te31700/45000Pihenő - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptySzer. Feb. 26, 2014 11:49 pm

Hold nézőben
Igen csak aktívan épp fulladoztam, miközben gyanúsan a férfi felé, majd a kardom felé pislogtam. Nem rokonok ezek véletlen? A fuldoklásom okozója persze biztos voltam abban, hogy teljesen ártatlannak hiszi magát.
Mivel általános életveszélyben tengettem amúgy is a hétköznapjaimat, így komoly újdonságot nem okozott a halál közelségének élménye. Még arra is volt időm, hogy két méretes krahácsolás közben a korábbi megrendítő traumát emésztgessem. Persze mindezt diszkrét óvatosan... Elvégre most közölték velem, hogy egy perverz bagázzsal élek együtt egy kerítésen belül! És én még azt hittem, hogy Gingitsune csak ... Bár az is igaz, hogy soha nem próbáltak meg bántani, még újonc koromban sem. Vagyis mégse olyan gonoszok! Mindezek közben persze vörösödtem, résszint, mert nem kaptam levegőt, résszint, mert zavarba ejtő ilyen dolgokat hallani békés itókázás közben.
Hikaru~chan jó akaratúan próbálta püfölni a hátam, de nem hogy javított volna a helyzeten, inkább csak rontott a dolgokon. Persze a szándékát is értékeltem. Végül csak életben maradtam, és sikerült a beszélgetést is folytatni, hála Kasai~channak. Észrevétlen kitöröltem pár könnycseppet a szemeimből. Még a kérdésére is sikerült választ adnom, nem túl rekedt hangon.
- Annak idején az apám mindig arra tanított, hogy amíg az emberek eltudják az arcukat változtatni, képesek hihetetlen módokon megjátszani magukat, addig a szemük mindig ugyanaz marad. Vagyis ha valaki nem mond igazat, hiába nem látod az arcán, mert profin hazudik, a szemei nagy valószínűséggel elárulják. Hasonlóképp, ha valaki másnak akarja kiadni magát, mint aki valójában, újfent a szemei lehetnek az árulói. - kicsit még köszörülgettem a torkom, de a végére a hangom is egész rendbe jött. - A te szemed őszinte volt... - adtam meg végül a magyarázatot. A Holdra pislogtam, miközben oda se figyelve, az ujjaimmal a kardom markolatán játszottam. Persze Gingitsune elégedetten értékelte a törődés eme megnyilvánulását.
Arra az ötletre, hogy az anyjaként tekint rám Kasai~chan, kissé csodálkozva pislogtam rá. Szerettem a gyerekeket, de nem éreztem magam anya típusnak. Már csak azért se, mert valamilyen szinten még én se nőttem fel teljesen. Jól kijöttem például Hime~san gyerkőceivel is, de nevelni nem tudtam volna őket! De hát ki hogy látja a dolgokat... Nem éreztem, hogy annak lenne itt az ideje, hogy meggyőzzem a saját igazamról. Elvégre mindenkinek joga van a sajátjához!
És végül csak sikerült végre róla is infót kicsikarnom. Cool Mármint eleddig folyamatosan én voltam beszéltetve... O.O Szóval extra figyelmesen hallgattam, hisz igen csak megérdemeltnek éreztem, hogy végre én is megtudjak valamit Motochika~sanról. Elvégre már zavarba hozott, majdnem megfojtott, és még Kasai~chan létezésre is rájött... Arrogáns
A története, mint sejtésem szerint az osztagban úgy általában, nem volt egy tündérmese. Mármint úgy tapasztaltam, hogy a tündérmesések nem ide kerültek, ami nem is volt ellenemre, hisz egy tündérmesét megélő ember, főleg ha férfi az illető, lehet itt furcsán meg lenne nézve, vagy el lenne küldve a negyedik osztaghoz... Mégse sajnáltam a mellettem ülőt, azokért, amiket átélt. Ahogy nem sajnáltam magamat sem az átéltek miatt, hisz pont ez tett valamennyiünket azzá, akik vagyunk. És szerettem én lenni. Szóval figyelmesen, de nem sajnálkozón hallgattam a történetét, ami kifejezetten nagy időbeli ugrásokkal, és elég rövidre sikeredett. Bár igaz is... férfiak általában így meséltek. Shion is mindig tőszavakban mondta el, hogy elkártyázott, holott az elég fontos infó volt a számomra... Neutral
- A rang többlet ruhákkal jár? - kérdeztem végül kissé talán elsápadva. - Ijesztően hangzik. Vagyis minél magasabb polcon csücsül valaki, annál több kötelező ruhát kell felvennie? - belegondolni is rossz volt. - Általában fiú barátaim vannak, mert velük könnyebben megértjük egymást, mint a lányokkal. Arról nem is beszélve, hogy sok lány elég törékeny... és vigyázni kell rájuk. De a fiúkkal is hogy is mondjam, barátok vagyunk. Néha együtt iszunk, esetleg játszunk vagy edzünk, beszélgetünk. És ennyi. Volt egy fiú, aki egyszer azt mondta, hogy szeret, aztán lidérccé változott... Neutral Meg Gingitsune. Talán ő még belefér ebbe a kritériumba, amit mondtál. - mutattam a kardomra - Bár ő csak bolondozni szeret velem, meg bosszantani engem... - észre se vettem, újfent a hajamba túrtam, amire a Róka lelkes vigyorgással válaszolt - De már vannak lányok is, akikkel sikerült összebarátkoznom! Cool Hime~san mindenképp egy nagyon kedves barátnőm! Egyszer, mikor még Suza~chant nem ismertem, és eltévedtem, bepotyogtam a 10. osztaghoz, és ő nagyon kedvesen haza kísért. Még teát is kaptam! Cool - büszkén csillogtak a szemeim, hisz ilyen kedvesen jó barátnője nem hiszem, hogy sokaknak van! - De bocsánat... hopsz. Smile Szóval kérők, ha vannak is, kifejezetten jól titkolják létezésüket.... Kivéve Gin~chan...
Most én jövök.
- vigyorodtam el, mert ez is egy ilyen kérdezz-felelek játékra kerekedett. - Lássuk csak. Megnézhetem a kardod? Embarassed Ha nem, semmi baj, nem tiszteletlenségből, vagy ilyesmi, csak... szóval szeretem a pengéket... és hát bocsánat, inkább felejtsd is el... Embarassed
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te5000/15000Pihenő - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 12:27 am

Hold nézőben

Azért ezt nem akarta, hogy megfulladjon, elég szar halál lenne valakinek, aki ebben az osztagban van. Nem egy jó harcban esik el, hanem a félrenyelt ital miatt, nem semmi, az már biztos. Olyan, mintha a halálát egy vágás okozta volna, a hátán. Amiből sokan azt hihetnék, hogy gyáván menekülni akart, szar már. De most nem tudja mit csináljon, menjen oda, és vágja jól hátba, hátha az segít, vagy ahogy egyszer vele csinálták, jó erősen gyomron, bár az csak rontott a helyzetén, nem csak majdnem megfulladt, hanem még a gyomra is fájt. Igaz, akkor még kicsi volt, most talán jobban bírná a fájdalmat. Viszont valamit nem ért, hiába erős, de ha hazamegy, Kanae minden ütését megérzi, naaagyon is megérzi, és tud fájni, sőt, néha még púp is nő a fején néhány ütés után. Pedig ki se nézné már Baa~chanból, hogy ekkora erő van benne. Biztos valami különleges képessége lehet az olyan nőknek, mint Baa~chan. Na, de olyan jól elgondolkozott, hogy Chiyo se fulladt meg, és még válaszolt is a szemes kérdésére. Most már tudja Motochika, hogy a szemek nem hazudnak, de mi van a vakokkal? Vagy aki szemüveget visel, esetleg mindig csukva van a szeme? Ilyen esetekben el kell érni, hogy kinyissa őket, rá kell lépni a lábukra, és kész van.
- Akkor a szem a lélek tükre, vagy valami ilyesmi marhaság. De szerintem vannak, akik annyira jól tudnak hazudni, hogy a szemük se buktatja le őket. Vagy pont másfelé néznek akkor, vagy nem tudom, biztos van valami trükkjük rá. Bár ez nem is fontos, nem szokásom hazudni, hogy tudjak ilyeneket, csak így sajnos azt se ismerem fel, ha nekem hazudnak.- így már kezdi érteni, hogy miért is sikerült néha rossz helyre mennie, persze utána ráfogták arra, hogy magától tévedt el, de már tudja, hogy ez nem igaz, Úgy látszik sorba kell verni néhány ismerősét.- Köszönöm, a te szemeid pedig szépek.- most már többet fog bókolni, két okból is. Az egyik, hogy szeretné tudni, ezekre hogyan is reagál Chiyo, a másik pedig, hogy miért ne? Ami szép, azt dicsérni kell, legalábbis Kanae ezt tanította, na meg ha a fülébe jutna, hogy nem teszi, akkor megint egy alapos verés várna Motochikára, azt pedig inkább elkerüli.
- Csak két rang, a hadnagynál egy karszalag, a kapitánynál meg az a fehér valami. Nem láttad mér rajtuk? De szerintem ennyi csak, legalábbis itt nem láttam, hogy valaki nagyon felcicomázta volna magát. Gondolom nem szokás, más osztagoknál nem tudom hogy megy, bár van egy barátom, aki gyakran valami madártollakat hord a hajában, egy másiknak pedig egy borza van, de szerintem ezek nem számítanak.- jó, hogy ezek az eszébe jutottak, ideje lesz beszélni velük, hogy elmenjenek egy közös ivászatra, vagy legalábbis ketten inni fognak, Tenkainak nem szokása.- Nyugi, nem kell félned, ha olyan rangba kerülsz, akkor szerintem eldöntheted, mit is veszel fel.- volna rá pár tippje, hogy miért is van annyi fiú barátja Chiyonak, de inkább nem osztja meg ezt a véleményét, a végén csak elrontaná a barátságát, azt pedig nem akarja megtenni. Az egyik kijelentésén kicsit meglepődik. Törékenyek a lányok? O.o Mit csinálhat velük, ha törnek? Na mindegy, inkább erre se kérdez rá, figyel tovább. A hollowos dolognál kicsit felvonja a szemöldökét, szerelmet vall, majd hollow lesz? Az már nem semmi, ki az a barom? Biiiztos, hogy nem valami ép az elmében. Aha, és akkor a kardja is szerelmet vall? Bár az természetes.
~ Cabron, remélem nem akarod, hogy azt mondjam, milyen nyálasan, kurvára szerelmes vagyok beléd, és a szaros lábad nyomát is megcsókolom. Mert akkor a szivaromat a seggeden nyomom el.
- Ejha, ez már nem semmi. De ha nem vered a lányokat, akkor nem törnek el. Bár nekem is van ilyen gondom, hamar elnyűnek a lányok, bár igaz, én nem harcolok velük, más valahogyan használódnak el. Kéne már egy strapabíró, de lehet lassan csináltatnom kell egyet, már ha állandóra akarom.- nyugodtan mondja ezeket, arra már rájött, hogy elég naiv Chiyo, nem nagyon fogja félreérteni, erre iszik is, és most majdnem Motochika fullad meg. Köhögve kezdi ütögetni a mellkasát, hátha ez segít valamit. Elég volt a név, és az osztag, tea, tudja kiről van szó. Még szerencse, hogy nem mondta el a vezetéknevét Motochika.
- Értem… nagyon kedves lehet ez a Hime. Hát, nem tudom, a végén neked kell fogni magadnak valami pasit. De ne a gyomrán keresztül. Az szerintem hülyeség, valamennyivel lentebb kell elkapni egy férfit, a farkánál, csak utána a gyomor.- bár a 11. osztagos mentalitás szerint, a legrövidebb út egy férfi vagy bárki szívéhez, egy éles penge a bordákon át.
- Te jössz bizony.- kérdésre számított, nem kérésre, és megint csak egy jót mosolyog Chiyo pirulására. Egész jól megy Motochikának ez a vörösítés.- Nyugi, persze, hogy megnézheted őket.- mindkettőért érte nyúlt és Chiyo felé tartja őket.- Áh, ha lehet, ezt itt ne tartsd túl közel a melleidhez, túl perverz, és nagyon élvezné a végén.- biccent Bagabondora, mellé pedig gonoszul vigyorog, tudja jól, hogy a kardja ettől mérges lesz, de megérdemli.
- Mond csak, tudsz kártyázni? És csókolóztál már, férfival, persze.- ha már kérdez és feleleket játszanak.

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te31700/45000Pihenő - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 2:34 am

Hold Nézőben
- Gin~channak van kilenc... - - szaladt ki a számon, mikor a férfiakról magyarázott. - Mármint egy kitsunénál ez természetes... - hümmögtem kicsit, miközben a Rókát figyelgettem. Rendszerint, hol kinevetett, hol fel volt háborodva, hol pedig ki volt akadva. Vagyis neki is elég mozgalmas volt eleddig ez a beszélgetés. Természetesen a legnagyobb sérelme az volt, hogy valami furcsa logika szerint, vagyis szerinte, csak ő hozhatott zavarba engem. És most, hogy ettől az "élvezettől" úgy tűnt megfosztották, teljesen fel volt háborodva.
Arra az ötletre meg, hogy bántanám a lányokat, én háborodtam fel.
- Az Apám mindig arra tanított, hogy a lányok törékenyek, és inkább vigyázzak rájuk, semhogy bántsam őket! Igaz a maikoknak keményen kell edzeniük, mert sok kilós ruhakölteményeket hordanak, és olyanokat is tudnak, amiket mások nem... De ha valaki durvábban bánt velük, könnyen meg is volt a baj. Persze ha olyankor karddal vagy késsel távolítottam el a nem kívánt egyedet, még én kaptam, hisz nem bánhatnak így a kliensekkel. Főleg ha jól fizető vendég volt az illető. Szóval törékenyek de makacsak... ami nem jó párosítás! - a végét már lehet inkább magamban motyogtam. Emlékek elevenedtek fel, melyek már elég régiek voltak, mégis mintha tegnap történtek volna. Hirtelen ötlettől vezérelve a táskámba merültem, jó könyékig, kotorásztam benne egy darabig, majd győzedelmes pillantással vigyorodtam el. Megleltem, amit kerestem. Két üveg gyömbérsör került elő a táskám rejtekéből. Felnyitottam őket, majd az egyiket elé raktam, a másikat pedig én vettem birtokba. Még az emberek világában kóstoltam meg őket egyszer, és kifejezetten ízlett, hát gondoskodtam róla, hogy kicsi mindig legyen nálam. És mivel ő is megosztotta velem az ő italát, megérdemelte, hogy én is adjak neki. Persze közben azon filóztam, hogy nekem miért is kell pasit fognom magamnak?
~ Nem kell Élet, ne is foglalkozz azzal, amit mond! ~ duruzsolta közbe a Róka ~ Szerintem nincs olyan alak, aki elbírna veled! Persze rajtam kívül ~ tette hozzá.
~ Ezt meg hogy érted? ~ érdeklődtem le, ha már itt tartottunk. Persze csak egy gúnyos vigyort kaptam válaszul. Cöh... kitsunék... Rolling Eyes
Végül az én kérdésem jött, és meglepetésemre, megengedte, hogy megnézzem őket. Két gyönyörű katana. Az egyik egy fekete katana volt, a másik meg egy fehér. A feketével kezdtem, mert a fehér jobban hasonlított Ezüstkére. Szóval a sötétebb katanát lestem meg elsőként tüzetesebben. A saya egyszínű fekete volt. Kicsit érződött rajta a fának és annak az anyagnak az illata, amivel lekezelték annak idején. A kojiri egyszerűen, mégis gondosan volt megmunkálva, és a helyére illesztve. A koiguchi hasonló munka volt, látszott, hogy egy mesternek volt mind a kettő a keze munkája. A tsuka része is szépen volt elkészítve. Az illatából ítélve rájabőrből készült. A menukit és a mekugit nem láttam jól a Hold fényénél. A tsuba már más mester munkája volt, mégis tökéletesen illeszkedett a kojiri és koiguchi hangulatához. Egyszerű volt, mégis szépen kidolgozott. Ahogy elkezdtem kihúzni a tokból a pengét, elsőként a habakin csillant meg az ezüstös fény. A mune és a hamon is gyönyörűen kirajzolódott. Óvatosan teljesen kibújtattam a saya~ból a pengét, és hagytam, hogy végig szaladjon rajta a Holdsugár. Nem értem hozzá kézzel véletlenül sem. Kissé talán áhítattal szemléltem a kardot, noha éreztem, hogy nem lélekölő, majd óvatosan, egy lehelet finom mozdulattal visszacsúsztattam a hüvelybe, és alig észrevehetően meghajoltam előtte, míg magam előtt tartottam. Ekkor tértem át a második kardra. Ez már sokkal gazdagabban volt díszítve. A fekete saya~n ezüst színű vésett minták díszelegtek. Ellenben a kojiri ls a koiguchi sokkal egyszerűbb volt, mint az előző kardon. A tsuka fehér színű volt, ami így éjjel szinte fénylett a holdvilágnál. A fehér alatt egy kis vöröses és fekete szín is felrémlett, de ebben nem voltam biztos. A tsuba egyszerű volt, és noha színileg közelebb állt az aranyhoz, mint az ezüsthöz, mégis inkább a funkcióra, mint a díszítésre helyezte a hangsúlyt. A habaki szintén arany... vagy talán a réz pontosabb megnevezése a színének. Ám mikor szem elé került a penge is. Egyszerűen tökéletessé egészült az összhatás. Pár pillanatig némán szemléltem, majd halkan, szinte csak magam elé suttogtam.
- Egyszerű, megbízható és őszinte. - Valamiért ez volt az érzésem a karddal kapcsolatban. Nem volt hivalkodó, mégis kellemes harmóniává álltak össze a színek. Erőt sugárzott, azt a néma, ám annál komolyabb fajtát. Hangtalanul helyeztem vissza a saya~ba, majd felé is meghajolva, vissza raktam őket arra a helyre, ahonnan elvehettem.
Ekkor ért, kissé hideg zuhanyként Motochika~san kérdése. Mármint nem a kártyázás, a másik. Kirángatott, a világomból, és visszalibbentett a realitás talajára. Hangtalanul belekortyoltam a gyömbérsörbe.
- Nos, kártyázni már próbáltak megtanítani - itt inkább nem emeltem ki hamiskártyás múltamat - És hát... nem hiszem, hogy Gin~chan számít, szóval nem! - inkább nem emlegettem fel a Rókával történő első találkozásunkat...  - Akkor én jövök. Lássuk csak. Ha magadról nem mesélsz többet, akkor mesélnél a kardodról? - mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te5000/15000Pihenő - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 3:07 am

Hold nézőben

- Kilenc mi?- pislogott értetlenül. Nem ismer semmi olyat, aminek kilenc bármije lett volna, talán csak egy ügyetlen asztalosnak, vagy egy felelőtlen férfi, bár neki akkor gyereke van kilenc.
- Kitmitsune?- lehet kicsit szégyen, de fogalma sincsen, hogy mire utalt Chiyo. Lehet néha jobban kellett volna Baa~chanra figyelnie, legalábbis akkor, amikor az ilyen fura dolgokról beszélt. De annyira unalmas volt, és jobban érdekelte a kinti világ, meg jó idő is volt, ment volna játszani, vagy verekedni. Bár verés volt, és Motochika kapta Baa~chantól, de az akkor se volt ugyanaz.
- Na, ne akard leharapni a fejemet.- mosolyogva védekezett. Meg kéne válogatnia a szavait, mert vagy nem érti Chiyo, vagy félreérti, és akkor megint lehet magyarázkodni. Bár nem bánja, mert élvezi ezt a kis társalgást, még ha nem is annyira egyértelmű néha, hogy ki mit mond.
- Akkor bizony te is törékeny vagy? Bár már inkább nő vagy, de szerintem így is igaz. Hát na, a nők hiuk ha a külsőről van szó. Sok ruha, de feleslegesen, ha otthon azt várják, hogy levehessék, vagy azt, hogy valaki leteperje őket, letépje a ruhájukat, és jól megadják nekik azt, amit a testük kíván. Öh… hogy mit csináltál? Milyen vendég, meg milyen eltávolítás?- megint csak értetlenül pislog egy sort. Nem vágja, hogy most miről is beszélt Chiyo. Akárhogy pörgeti vissza a hülye fejében az elhangzottakat, nem nagyon tudja hova beilleszteni az elhangzottakat. Na mindegy, vagy kap rá magyarázatot, vagy nem. Inkább foglalkozik az elő rakott itallal. A kezébe veszi, leszedi a kupakját, majd beleszagol.
- Köszönöm.- elsőnek csak egy kicsit iszik belőle. S’ bár még sose ivott ilyet, az íze elnyerte a tetszést, hamar meghúzza. Akkor is iszogatja, még Chiyo a két karddal van elfoglalva. Majd amikor elfogyott az itala, leteszi az asztalra, és a kedvesen elmosolyodik azon a jeleneten, ahogy Chiyo a kardokkal foglalkozik. Látszik rajta, hogy szereti a fegyvereket, nem csak tárgynak tekinti őket, hanem ténylegesen társaknak. Persze a zanpakutok ilyenek is voltak, társak, de egy átlagos kard… az csak egy kard. Ellenben Bagabondoval, aki egy…nehéz természet, az már biztos, és mikor Motochika visszakapja őket, leteszi maga mellé mindkettőt.
- Ha gondolod megtaníthatlak pókerezni, szerintem az a legjobb kártyajáték.- szereti nagyon, és jól is tud játszani, hát még milyen jól csalni. Bár nem szokása, csak akkor, ha nagyon kivételes a helyzet.- Hm, nem gondoltam volna, hogy még nem kaptad meg az első igazi csókodat.- már tudja mi is lesz az első tétje annak, ha Chiyot megtanítja kártyázni, és játszani fognak.
- Mesélnék szívesen, de nem sok mindent tudok. Nem volt sok említésre való dolog az életemben.- a húgát pedig nem említi, a végén még valami testvéri összeborulást akarna Chiyo.- Mit is mondhatnék róla?
~Szépeket baszod, szépeket Cabrón
- A neve Bagabondo, és a típusát tekintve erő, nyers erő. De olyan is, a modora is elég nyers, ahogy a viselkedése, szavajárása, de azért odateszi magát, ha kell. Kimondja, amit gondol, nem köntörfalaz, és ha megbántana valakit, nem nagyon érdekelné. Akad pár fura megjegyzése is, de csak akkor, ha csinos nőkkel találkozunk. Ilyen… mondjuk azt, megérdemli a nevét, és a típusát. De a társam, ezen nincs mit változtatni.- mosolyogva fejezte be Bagabondo jellemzését.
~ Na jó Cabrón, ez határeset.
- Ha éppen nem edzel, harcolsz, vagy ilyenek, mit szoktál csinálni? Jah, és akkor én is kérnék egy rövid jellemrajzot a kardodról.

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te31700/45000Pihenő - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 11:34 am

Hold nézőben
- Én nem vagyok törékeny... - pislogtam rá csodálkozva, miután kigyönyörködtem magam a fegyverekben. - Apám úgy nevelt, hogy még a fiúknál is erősebb legyek! - mosolyodtam el. - Az igaz, hogy nem szeretem a különleges, bonyolult ruhákat. Persze nem azt jelenti, hogy nem tudom viselni őket, de ha csak lehet, kihagyom... - igazán finomítottam a dolgokon, mikor ezt így mondtam. - És ha egy nő kiöltözik, az többnyire férfiak miatt van... -tettem hozzá. Ezt elég szépen megfigyelhettem a gésák közt.
Csendes mosollyal újfent belekortyoltam a sörömbe. Az íze kifejezetten kiemelte a Hold szépségeit. Fél szemmel a férfire pillantottam. Furcsa dolog a holdsugár. Vajon ha legközelebb fényes nappal újra találkozunk, fel fogom ismerni a külleméről is, vagy csak a hangjáról? Az ezüstös fény mindent átvarázsol. Talán ez az oka annak is, hogy sikerült ennyiszer zavarba jönnöm? Na jó, az a kérdései miatt voltak, mert mind zavarba ejtő dolgokat feszegettek. Az meg, hogy nem törtem be emiatt az orrát? Azt nem tudom miért is volt. Talán az már tényleg a Hold... hogy is szokta mondai Suza~chan... számlájára írható. Újra az üvegbe kortyoltam. Ezt az üvegből ivást, már itt az osztagban sajátítottam el. Na nem mintha komolyabb bonyodalmat okozott volna. Inkább az volt, hogy a belém nevelt dolgokat kellett elhagynom.
- Az én időmben még nem sűrűn játszottak kártyát. Ellenben nevelő apám megrögzött mahjong játékos volt Neutral Nem egyszer mikor már eléggé elázott, még engem is feltett tétnek. De olyan voltam, mint a rossz pénz... mindig haza jártam. Szóval a mahjong az tiltó listán van, amúgy érdekelnek az ilyen játékok! - bólintottam. A csalási és hamiskártyási vénámról illetve tehetségemről inkább még mindig nem ejtettem szót. Cool Nem jó mindenről elsőre lerántani a leplet.
Mosolyogva hallgattam a kardjáról szóló kis ismertetést. Fél pillantást vetettem rá, hisz a kardlélek a lelkünk része, vagy mintha ilyesmit magyaráztak volna az Akadémián.
- A kinézete alapján hasonló valakit sejtettem meg - nevettem el magam - Egyenes, erős és megbízható. Társnak szerintem a legjobb féle személy. Bár hát ezt te tudod, hogy neked mennyire jó... Embarassed - fűztem hozzá. És mivel választ kaptam a kérdésemre, vártam az övét. Kissé még talán féltem is, hogy újfent olyan kérdést kapok, amire majd nem fogok tudni úgy válaszolni, hogy ne vörösödnék bele. Meglepetésemre, teljesen ártalmatlan kérdést kaptam.
- Hát talán Gin~channal kezdem. - tettem magam elé a kardomat - Ő egy Ezüstróka démon. Általános szórakozása, hogy zavarba hoz, illetőleg bolondot csinál belőlem. Rendszeresen zaklat éjszaka, ami azt jelenti, hogy rémálmokat generál csak az én szórakoztatásomra! Viszont, amikor szükségem van rá, akkor mindig számíthatok rá. Lássuk csak. Eleganciába burkolt, biztos nyers erő. Azt hiszem így lehet a legjobban Gingitsunét jellemezném. Számomra ő a legtökéletesebb lélekölő, akit csak kaphattam. Bár most ezért a kijelentésemért extra mód elbízta magát... Neutral - tettem hozzá. Nem kellett kitalálnom, egyszerűen elkezdett dorombolni... - És lássuk csak, én miket szoktam csinálni szabad időmbe.... az edzésen kívül. Very Happy Szeretek zenélni, a virágkötészet se áll távol tőlem, és a teaceremónia, megnyugtat. Emellett szeretek táncolni, de szigorúan csak magamnak. Smile És énekelni nem vagyok hajlandó. És a harcművészeteket is szeretem. Meg a kis állatokat... és nagyokat. Másképp azt hiszem Gin~channal is bajok lennének Razz - nevettem el magam. - Akkor vissza is dobom a lasztit. Amikor nem edzel, harcolsz, vagy kártyázol. Milyen balhékat szeretsz szabad idődnek tudni?
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te5000/15000Pihenő - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 12:07 am

Hold nézőben

- Hát, ha azt nézzük, mindenki törékeny. Törnek a csontok ha úgy van. Bár nem a testét lehet valakinek összetörni.- kíváncsi, hogy tudja-e Chiyo, mire is célzott ezzel Motochika. Ha eddig is sok mindent félreértett, akkor elég esélyes, hogy most se fogja tudni, mire gondolt a férfi.- Akkor majd egyszer szkanderozunk egyet. Valahogy meg tudom érteni, én se nagyon szeretem a kiöltözést, de ha néha muszáj, akkor bizony muszáj. És te öltöztél már ki férfinak? Remélem egyszer majd láthatlak valami olyasmi ruhában.- ha már ennyire ellene van az ilyeneknek Chiyo, akkor vicces lehet megnézni, amikor viseli, főleg az arcát. Vajon mérges lenne, vagy csak zavarában pironkodna? Mindenesetre valahogy majd csak ráveszi az öltözésre… fura, általában vetkőzésre szokták a nőket rávenni. Ezt is elérte, öltöztetni akar valakit.
- Áh, mahjong, azt nem szeretem, akkor már inkább dominózok, egyszerűbb is. Öh… téged? Érdekes egy játék lehetett, nem mondom. Fene se gondolta volna, hogy szokás embereket tétnek felrakni. De ha érdekel, akkor majd megtanítalak pókerezni, nem nehéz játék, és szerintem egyszerű is.- még régen tanulta meg, amikor egyszer az embereknél vadászott hollowokra. Látott egy pár játszmát, utána már gyakran odajárt, hogy megtanuljon mindent, sőt, ott tanult meg csalni is, azóta pedig csak tökéletesíti a tudását. De azért embert nem tenne fel tétnek, akkor már ruhákat, az viccesebb.
- Na igen.- együtt nevetett Chiyoval.- Nekem nagyon jó, annak ellenére, hogy szoktuk szidni egymás édesanyját is- na hogy mit fog kapni ezért Bagabondotól, és mit fog kapni Bagabondo, a végén megint egy véres farkasszemezés lesz belőle.
Mielőtt Chiyo beszélni kezdett, hamar megitta a sörét, majd utána minden figyelmét az elhangzottakra irányította.
- Hát, mindenkinek olyan a társa, amilyenre szüksége van. De kicsit vicces lehet, elég naiv vagy, és azok alapján, amit mondtál, nos, kap is az alkalmon, hogy zavarba hozzon téged. Szimpatikus.- mondta egy vigyor kíséretében, majd hallgatta tovább Chiyot. Néha pedig meglepve felvonja a szemöldökét, pár dolgot nem nagyon nézett volna ki a lányból.
- Virágkötés? Szívatsz? Ezt nem gondoltam volna. De a táncolásra kíváncsi vagyok, majd egyszer megleslek közben. - most nem nevetett, csak mosolygott.- Nah, hogy mit is csinálok? Hát, néha unalmamban szoktam olvasgatni, krimiket, vagy éppen mangákat, de ha nincs dolgom, akkor leggyakrabban kocsmákban iszogatok, és ha valaki kötekedik, akkor bizony meglesz az a balhé, akkor pedig a berendezés is törik, meg csontok. Néha én kapok ki, néha ők, mikor ki. De néha előfordul, hogy csak sétálgatok, vagy éppen Bagabondoval játszok valamit. Na, akkor megint kérdés. Első szerelem? Nem harcba meg ilyenek, férfiba, meg van ideálod? Mert nem olyannak látszol, akit annyira érdekelnek az ilyen dolgok.- kérdezte barátságosan mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te31700/45000Pihenő - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 1:27 am

Hold nézőben
- Egyszer már öltöztem férfinek... - néztem rá nevetve - Még életemben. Szóval volt egy megbízás, és mivel lány voltam, nem kaphattam volna meg. Persze ez nem zavarta meg kicsiny lelkivilágomat annyira. Az én időmben még a férfiak is hosszú hajat hordtak, szóval még a hajamtól se kellett megszabadulnom, csak másképp összefognom... Rolling Eyes Profi voltam, mert nem vették észre a csalást! Cool- még mindig jó kedélyű büszkeség töltött el, mikor eszembe jutott a sok lóvá tett nemes... Smile - De ki gondolta volna, hogy férfiként is annyi göncöt kell magamra szednem... - Hiába, mindennek meg van a maga hátránya. És bár nem mondok sokszor ilyet, de abban az esetben megérte. Végül kissé meglepődve lestem rá - Miért szeretnél te engem férfi ruhában látni? Surprised
~ Életke, most kezdj el menekülni! Ez az alak, nem csak perverz, de fetisiszta is! Szóval pakold a motyót, megyünk haza! ~ csapott le rám a Róka.
~ Mi is az a fetisiszta? ~érdeklődtem gyorsan le, ha már itt tartottunk.
~ Ez a fickó itt! ~ jött a válasz kapásból. És azzal a lendülettel nem lettem okosabb...  Neutral
~ Te vigyázol rám nem? ~ kérdeztem vissza, az állandósult adumat.
~ Azért mondom most, hogy megyünk innen!
~ Mi lenne, ha itt maradnánk, és te vigyázol rám? Főleg, mivel még mindig nem értem pontosan a problémák okát... ~ ezzel lezártnak tekintettem a vitát. Cool
Nem is tudom... néha komolyan gondolkodom azon, hogy Gingitsune hiába az én lelkem része, miért tud egy csomó olyat, amit én nem... ? Érthetetlen!
Végülis sok furcsa dolog van az életben... és az után.
De szerencsére a férfi ruhák rejtelmei után, végre olyan témára terelődött a szó... tereltem a szót, amit magam is értettem.  A kardok megnyugtattak nem csak engem Gin~chant is. Bár Ezüstke kissé úgy tűnt, hogy féltékeny volt, mint általában mindig, ha más kardot vettem a kezembe. Azért jelen pillanatban elég jól viselte a megrázkódtatást, talán mert azért a térdemnek volt támasztva közben is. És a bemutatás után vissza is került mellém. Valahogy nyugtalan voltam, amikor a kardom nem volt a közelemben. Már életemben is ilyen voltam... Embarassed
Szóval kardomhoz támaszkodva meséltem kicsit mind a kettőnkről. Meglepődtem, mikor Motochika~san is.
- Miért olyan furcsa, ha szeretem az ikebana művészetét? Szorosan összefonódik a harc művészetével. Mind ahogy a többi is. Smile- azt inkább nem feszegettem, hogy annak idején a gésák közt kellett ezeket megtanulnom. Még a végén rosszra gondolna! Különben is, Gin~chan azt mondta, hogy legyek óvatos!  - Táncolni nem fogok közönség előtt! Még leskelődő közönség előtt sem! - válaszoltam neki újfent.  Ha én nem is, Gingitsune vagy Hikaru~chan úgyis észre venné a galádot, aki megpróbálná.
Bátran néztem szemébe a következő kérdését várva, miután megkaptam a válaszom, hisz ez a mostani se volt vészes. Hát jól meg is kaptam... :)Kapásból a Rókára néztem, majd végig simítva a sayan, a markolaton kezdtem el dobolni az ujjaimmal. Ez amolyan önkéntelen mozdulat volt, nem volt benne semmi fenyegetés, főleg mivel az üveg még a másik kezemben volt.  
-  Eleddig küzdelemről szólt az életem - mondtam könnyedén, hisz tényleg nem sajnáltam magam emiatt. Nem volt rá okom. Szóval néztem a szemeibe, és kérdéseken gondolkodtam. Elvégre legjobb tudásom szerint válasszal szolgáltam. - Laszti vissza! Very Happyvigyorodtam el, remélve, hogy majd ő zavarodik bele a saját kérdésébe!
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te5000/15000Pihenő - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 2:08 am

Hold nézőben

Harapdálja a szája belsejét, nehogy kitörjön belőle ismét a nevetés. Pedig nagyon feszíti, jobban, mint amikor több liter sört megivott, és nem ment ki vizelni. De hogy ennyire félreértette Chiyo, az valami abszurd. Jó pár órányi felvilágosítást kellene tartani a csajnak, az már biztos.
- Haj, kicsit félreértetted. Nem férfinak, hanem férfiért. Öltöztél már fel szép női ruhákban egy férfi kedvéért? Így értettem, bár már ezzel is okosabb vagyok, hogy voltál férfinak öltözve. De azért férfiaknak még mindig egyszerűbb, kevesebb ruhát kell felvenni. És nem férfiruhában néznélek meg, hanem nőiben, amibe egy férfi kedvéért öltöztél.
~ Cabrón! Ez csaj naaagyon le van maradva a dolgokkal. Ha kiraknád a pöcsöd, szerintem azt se tudná mi az. Lehet sípnak nézné, aztán adhatnád neki, hogy fújja. Whehehehe.- kicsit túlzás, amit mond Bagabondo, de egyet kell értenie ezzel. Lehet pár dolgot nagyon nem értene a férfi és nő intimebb kapcsolatában. Vajon tudja milyen is a szex? Mit, hogy kell csinálni, na majd erre is rákérdez egyszer. De félő, hogy ha megint valami fura választ adna Chiyo, akkor felrobbanna Motochika agya.
- Hát, nem jellemző az osztagunkra az ilyen szabadidő eltöltés. Tudod, inkább azok az ütünk és vágunk fajta osztag vagyunk. Nem az a valamit csinálunk a virágokból. Max sírokra rakjuk, de azt is ritkán.- virágkötés, minek kötözni a virágokat egyáltalán? Elrakni a földbe, vagy vázába, és kész, de hogy kötözni, meg mit kötnek rajta? Tájékozódnia kell ilyen téren is.- Egyszemélyes közönség az nem közönség, nyugodtan táncolhatsz nekem, és akkor nem kell követnem téged, meg leselkedni, hogy mikor fogsz táncolni. A végén még akkor látnálak, amikor zuhanyozni kezdesz, ami biztos szép látvány lehet, de elsőnek legyen meg a tánc.- mondta pimasz vigyor társaságában. Csak férfi, és kíváncsi arra, mit is rejt Chiyo ruhája, milyen is lehet az a test csupaszon, amitől sok pasinak elered a vére.
- Hát, az is valami szerelemféle. De akkor elég sok minden maradt ki az életedből.- közben pedig meglötyögtette a flakonját, ami már bizony üres volt. Na mindegy, majd tölt újra.- Hogy én voltam-e szerelmes férfiba? Hát eddig nem, és nem is akarok.- komoly arccal mondta, majd elnevette magát.- Ne vedd komolyan, nem a pasik az ideálom, hanem a nők. De hogy rendesen válaszoljak is. Persze, voltam már, még régen, kicsiként, ahogy általában minden kis maki az egyszer. Ideálom pedig van? Hát legyen nő, és ne legyen olyan ronda, hogy ha lemegy a bányába feljön a sötététség. Nagyjából ennyi. És a kérdésem. Te és én, egy vacsora, kettesben?- azt nem mondja, hogy randi, mert lehet azt is félreértené Chiyo.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te31700/45000Pihenő - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 10:15 am


Hold Nézőben
Hopsz... Ezek szerint én értettem félre. a dolgokat. Nem mintha ilyes témákban ez nem lenne tőlem megszokott. Elvégre Ezüstkével tengetem mindennapjaimat! Rolling Eyes De mindegy is. Inkább ezt a dolgot nem reagálom le. Elvégre abba lehet csak még jobban belezavarodnék, ami miatt még jobban kinevetne. :sad:Az meg főleg nem kéne, hogy versenyt nevessenek ki Ezüstkével...
- Ismerek olyan növényeket, amikkel simán meg tudok ölni bárkit... Embarassed- bólintottam - A virágok kifejezetten hasznosak tudnak lenni. Akár dísz, akár fegyver! - vigyorogtam. - A sírlátogatás mellesleg nem az én stílusom... Embarassed- tettem hozzá.
Megkockáztattam, hogy ezzel akár érzéketlennek tűnjek, de meg voltam győződve arról, hogy egy sírnak se lesz jobb, csak mert tele pakolják virágokkal. A virágokat élvezzék az élők! De ebbe újfent inkább nem bonyolódtam bele.
- A leselkedés felesleges! És lehet a közönséget kímélem meg ezzel. Ha bárki is kíváncsi, miként mozgok, küzdjön meg velem, rá fog jönni, lévén magán tapasztalja meg. - hiába no, logikus vagyok én, ha egyszer neki kezdek! Cool
- Még életemben a férfiak közti kapcsolat teljesen elfogadott volt! Azóta volt idő, hallottam, hogy nem, és volt, amikor újfent igen. Ki érti ezt? A fiatal fiúk együtt mentek csatákba, háborúkba a harcosokkal. A szamuráj tanította a fiút a küzdelemre, éjjel pedig megosztotta vele az ágyát. A szamurájok nagy részének legalább egy ilyen kapcsolata volt, még nősülés előtt. Voltak, akik a feleségük mellett is megtartották ilyen jelleggel is a tanítványukat... - kalandoztam el kissé újfent a múltba. Láttam igen csak csúnya bőrben lévő srácokat, akik rossz "mester" mellé kerültek. Aki lehet hogy kiváló kardforgató volt, de embernek... szánandóan szörnyű. Szerencsére nekem nem kellett ilyeneket megélnem. Egyfelől mi roninok voltunk, ami azt jelentette, hogy egy csomó szokás nem vonatkozott ránk, másfelől a nevelő apám volt a mesterem is egyben. Szóval azt hiszem én jártam a legjobban. Végül kaptam egy vacsora meghívást.
- A vacsorához már kissé késő van! - néztem fel az égre. Lássuk be, már jócskán elmúlt éjfél is! - De azért - tettem hozzá mosolyogva - Ha beszélgetni szeretnél, megkereshetsz... nappal is. Bár ha edzeni szeretnél... edzés közben nem beszélek túl sokat, de legalább látsz majdnem táncolni... Surprised És ne arra menj rá, hogy zavarba jöjjek, mert...
Alacsonyan szálló vetülő bomba kapott telibe, még mielőtt tényleg befejezhettem volna a mondatom. Suza~chan bukfencezett a vállamra, Kasai~channal versenyezve. Mikor meglátta, hogy nem vagyok egyedül, villámgyors mozdulattal helyezkedett úgy, hogy a lángocska ne látszódjon, és épp egy Rikut éltető dicshimnuszba kezdett, mikor sóhajtva leintettem.
- Suza~chan, ő itt Motochika~san, és viszont. És azt a titokzatos Rikut hagyhatod is. Már látta Kasai~sant, aki kissé látványosan ébredt, bár még nem tudom melyikőtök viszi a pálmát. Mi történt? - telepítettem át az emlegetett lángnyelvet a lampionjába, miközben mögöttem Hikaru~chan észrevétlen pakolásba kezdett.
- Vagyis beszélhetek... - kezdett el tollászkodni, majd körül nézett - Bocsi a rumliért és a felfordulásért... szóval nagyon gáz voltam, az alatt az idő alatt, ami kiesett? - vakarta meg a csőre alatt is.
- Aludtál, hortyogtál, Rikuztál... csak a szokásos. Persze mi közben kibeszéltünk a hátad mögött! - vigyorogtam rá, mire a fülembe csípett bosszúból. Nevetve szedelődzködtem fel, majd meghajoltam Motochika~san felé. -Köszönöm a kedves társaságot. Nekem most mennem kell, de remélem még találkozunk! - azzal még egy utolsó mosolyt eresztettem meg felé, és elmentem vissza az otthonomba. Ideje volt ágyba kerülnünk nekünk is, főleg, mivel Hikaru~chan egyre intenzívebben ásítozott...

Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te5000/15000Pihenő - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 10:38 am


Hold nézőben


- Hát, olyat én is, ha ügyes vagy, akkor egy répával is le tudsz valakit szúrni, vagy ha elrontod a kaját, az is gyilkos tud lenni, na meg az allergiákat se felejtsük el.- bár lehet Chiyo nem pont ezekre gondolt, de Motochika igen, legalábbis ezeket mondta.- A virágok azért maradjanak meg dísznek, nem mindent tanácsos fegyvernek használni. Pedig néha nem árt kimenni, emlékezni azokra, akiknek szerencséjük volt, és egy jó harcban vesztek oda.- de úgy általában Motochika se az a sírnézős alkat, főleg mert nincs is kinek megnézni, Baa~chan még él, és Hime is, a barátai közül is megvan még az összes, így tényleg csak a jó harcosok sírjait kell megnéznie.
- Attól még érdekel a táncod, és nem, a harc nem az. Lehet néha olyannak látszik, de akkor se az. Megvan a különbség köztük, nem hiába nem hívják a táncot is harcnak.- makacskodik tovább. A végén tényleg a leskelődés marad, csak arra kell figyelnie, nehogy elkapja valaki, mert akkor futhat, verekedhet, vagy mehet a kapitányhoz… na jó, a kapitány a legjobb választás, kap egy babát, és le is van kenyerezve.
- Hát, elfogadott vagy se, azért nem lennék részese. Nevezz maradinak, de mindennek megvan a helye, és a fasznak nem egy férfi seggében van. Még a nőében se nagyon. De más idők, más erkölcsök, köcsögöltek a harcosok.- már a gondolattól is kirázta a hideg, hogy úgy legyen egy férfival. Rossz álom lehet csak, semmi egyéb. Akkor már inkább a cölibátus.
Ismét csak meg kell mosolyognia Chiyo naivitását. Lehet le is kell rajzolnia azt, amit mond, legalábbis olyan dolgoknál, amit összelehet keverni más dolgokkal, vagy éppen félreérteni lehet de nagyon egyszerűen.
- Nem mostanra értettem te lány, hanem máskorra. De szavadon foglak, és megkereslek, szerencsére nem szokásom eltévedni, megtalállak. Az edzést pedig még hanyagoljuk, majd lesz alkalmunk kifárasztani a másikat. Wink
~ Ezzzzzazzzz Cabrón, remek kis beszólás volt, ezen gondolkozhat, hogy mi a faszt is akartál most kinyögni.- képzeletben most lepacsizott Bagabondoval, tényleg jó kis beszólás volt, és a kacsintás mellé, az csak a pont volt az i-re.
- Nem megyek arra, magától jön.- mondta vigyorogva, majd tovább vigyorgott a lejátszódó jeleneten, és legalább már azt is tudja, hogy a madár tud beszélni, meg csípni is.
- Hali. Nem mindennap látni részeg madarat.- biccentett a madár felé, majd Chiyonak is, aki távozni készült.
- Biztosra veheted, hogy fogunk… Vöri.- figyelte a távolodó alakot, majd rágyújtott, és hátradőlt, karjait a feje alá rakta, és az eget bámulta.
~ Nem semmi egy csaj, igaz, Cabrón? Ej, ha tudnád miket képzeltem el, hogy mit csinálnák vele.
~ Szerintem tudom, a fejedbe látok, és ha lehet, ne csorgasd a nyáladat. Minden felé az a szar csorog.- még elszívta a cigit, végül lassan felállt, eltette a flaskáját, a kardjait a helyükre rakta, majd elindult vissza, vissza a szálására.

//Köszönöm a játékot ^^//
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Pihenő - Page 2 Cl0te21000/30000Pihenő - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 EmptySzer. Júl. 30, 2014 10:34 pm

Utódképzés ^.^


Mosolyogva pislantottam le rá, nem szerettem volna gyermek lelkét összetörni azzal, mumusok nem léteznek, hiszen még N~Nao~taichou is hitt bennük, hiába mondtam bármit. Valószínűleg ugyan attól a személytől tanultak ilyeneket, látszott, hogy a kapitány is igen gyermeki lelkivilággal rendelkezik még, ha ilyesmikben hisz. Az olvasás mellett bizonyos, hogy sort kerítünk még egy hosszabb beszélgetésre ezekről a dolgokról. ^.^
- A mumusok hozzám nem mernek közel jönni, mert tudják, hogy nagyon pórul járnának. ^w^ - Mosolyogtam le rá, hogy érezze, velem valóban biztonságban van.
Biztosan nagyon megijedhetett, ha ennyire futott, és aztán ilyen keservesen sírt, tehát annyi bizonyos, ha valóban találkozunk azzal, aki megrémisztette, azt fogja kívánni, bár sose születetett volna meg… Egy gyereket megijeszteni nem nagy teljesítmény, de hogy egy tizenegyedik osztagos ennek szükségét érezze, azt nem kissé találtam szánni valónak.
Láttam, hogy nem igazán tud mit kezdeni a hímzett zsebkendővel, ezért lehajoltam hozzá, és megtöröltem apró szemecskéit óvatosan, nehogy fájdalmat okozzak neki. Az apró testek olyan törékenyek voltak, sokszor az emberek észre sem veszik, mennyire szükségük van a támaszra már csak a puszta létezéshez is, nem becsülik meg az időt, amit velük tölthetnek.
- Azt hiszem ez egy kivételes eset volt, mert az apukádnak igaza van, semmit sem szabad elfogadni idegenektől. Ha olyan emberrel találkozol, aki egyenruhában van, arról tudhatod, hogy olyan tiszt, mint én vagyok, de még velük sem szabad elmenni olyan helyre, ahol nincsenek mások, rendben? ^w^ - Nem akartam ráijeszteni, és bár a Gotei Juusantai emberei komoly kiképzést kaptak, és katonák, akik teljes erejükkel harcolnak Seireiteiért, mégsem tudhatjuk, előtte milyen emberek voltak. – Ez egy kivételes alkalom, de velem is olyan helyre megyünk, ahol lehetnek mások is. – Fogtam meg a kezét.
Elgondolkoztam a kérdésén, nem szerettem volna rossz választ adni neki átgondolatlanul, hogy aztán tévedésben éljen a továbbiakban. A hattyúkról és galambokról nem tudtam olyan sokat, mint a növényekről, de úgy éreztem, ettől függetlenül megfontolt válasszal biztosan tanítok neki valami hasznosat.
- Igen, a hattyúk is tudnak repülni, bár ők nem szoktak levelet szállítani, valószínűleg azért nem, mert sokkal nagyobbak, mint a galambok.
Figyelmesen hallgattam a bemutatkozást, úgy gondoltam, hogy ismerősek lesznek a nevek, de nem igazán tudtam őket hová tenni. Suzume~chan minden bizonnyal Akadémista volt, többek között ezért sem értettem, egy másik tisztnek mért esett volna nehezére vigyázni rá, hiszen ott tanulják a legnagyobb fegyelmet. Ráadásul olyan ártatlan gyermek volt, semmi nem utalt arra, problémás lenne a felügyelete. Kíváncsi volt, és szívesen beszélt, de ez az értelem jele, elvégre nem tanulhatna, ha nem kérdezne… ezt tudnia kellene mindenkinek. ^.^
- Természetesen, mondd csak, Suzume~chan. ^w^
Közben elindultam vele a folyosón, hónom alatt a mappával, tekintetem pedig a bent lévő személyeket kémlelte. Az osztag nagy része szabadidejében is edzett, így szerencsére senki sem ténfergett tétlenül, ami megnyugtatott, lévén ez mégiscsak egy ellenőrzés volna.
- Igen, hasonló ellenőrzés, mint a dolgozatoknál. Én azt ellenőrzöm most le, hogy az itt szolgáló tisztek úgy használják-e az eszközöket, ahogyan kell. – Magyaráztam, miközben befordultam a pihenőbe, ahol egy lélek sem tartózkodott rajtunk kívül, viszont legalább voltak asztalok és székek.
Mosolyogva hallgattam előadását a felnövésről, amit ő biztosan nagyon vár, bár én az anyja helyében pont az ellenkezőjét érezném. Enyhén megfacsarodott a szívem, ahogy elevenségét figyeltem, hogy hasonlóban lehetett volna részem nekem is, de eltereltem a gondolatokat, elvégre mégsem ronthattam el egy ártatlan gyerek kedvét.
- Valóban, a kapitányoknak rendkívül sok dolguk van. ^w^ Én nem a kapitányt ellenőrzöm, hanem az egész osztagot, így igyekszem nem zavarni a munkájában, viszont megnéznem muszáj, tudod. – Kezdtem neki a magyarázatnak, bár igyekeztem nem sok idegen szót használni, nehogy elvesszen a bürokrácia útvesztőiben. – Én az első osztag hadnagya vagyok, mi felügyelünk minden más osztagot, éppen ezért, ha valamelyik tisztem furcsaságra figyel fel, nekem ellenőriznem kell azt, hogy mindig minden jól működjön. Ezzel Matetsaku~taichonak is segítek.
Közben segítettem neki, ha kellett, felülni az egyik székre, hogy felérje az asztalt, majd a mappából egy üres lapot halásztam elő. Szerencsére mindig volt nálam több írószerszám is, így egy ceruzát is tudtam neki adni, én magam pedig mellé ültem, hogy a mappában lévő űrlapokat kitöltsem.
- Már nem kell mennem sehová, igazából megnéztem mindent, mostmár csak ki kell töltenem a lapokon a rubrikákat, épp ezért arra gondoltam, te közben rajzolhatsz valami szépet. ^w^ - Mutattam a lapra. – Biztosan sok érdekeset tanultok az Akadémián, arról is rajzolhatsz, vagy akár a családodat is. Szólj, ha szükséged van még lapra, van nálam több is. – Simogattam meg fejecskéjét, majd hagytam alkotni, hogy magam is a munkára tudja ügyelni, és megfelelően töltsem ki az iratokat.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Pihenő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Pihenő   Pihenő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Pihenő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 11. Osztag-