-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Zel pályázatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel pályázatai Cl0te17500/30000Zel pályázatai 29y5sib  (17500/30000)

Zel pályázatai _
TémanyitásTárgy: Zel pályázatai   Zel pályázatai EmptyVas. Dec. 27, 2009 1:53 am

(Nem tartozik bele a Történetembe!!!)

Az új erők //Igazi Shikai Pályázat//

Sokat tűnődtem már azon miért van az, hogy a Sereti által szerzett Zanpakutom, Kuro Hebi, miért ilyen gyenge. Vagyis hát a gyenge nem a megfelelő szó. Egyszerűen csak nem értem, hogy lehet az, hogy a legtöbb Shinigaminak elképesztő még a Shikaiuk ereje is az enyém pedig csak szimpla fekete füstté változik. Nem mintha nem vettem volna eddig hasznát párszor, de jobb lenne, ha nem mindig csak ezzel drukkolhatnék elő nehéz helyzetekben.
~Miért engem hibáztatsz?!
~Nem erről van szó...
~Ne hazudj! Tudom én, hogy gyengének tartasz, de majd meglátod, hogy mennyire tévedsz!
Nem hibáztatom, mivel nem ő tehet erről, hanem inkább talán én, de nem tudok mit tenni ez ellen. Valahogy erősebbé kell válnom! De hogyan? Az egyetlen ember, aki ezidáig ösztönzött is elment. Ráadásul nem is tudom merre keressem őt.
Tanakodásom közepette úgy láttam jónak, ha nem fecsérlem az időt és elindulok, hogy megkeressem volt legjobb barátomat Yuusukét. Fogalmam sincs merre kéne, hogy menjek, de hisz eddig sem hallgattam a józan észre, mivel mindig a véletlen hozza a helyzeteket.
Utam először a 8. osztagba vetődött, ahol nyomok után kezdtem kutatni. Minden tisztet körbekérdeztem a keresett kapitányukról, de semmi válaszhoz nem kaptam. Ó, de egyhez mégis! A fogalmam sincs merre lehet kúrva kielégítő válaszához igen! A kapitányi irodát megtekintve csak egy két szál cigarettára bukkantam és néhány szaros dokumentumra, de semmi használhatót nem találtam.
Mielőtt elhagytam volna a Sereteit ellátogattam Hanae taichohoz, hogy elmondjam neki, hova is szándékozok menni. Enyhén szólva kiugrott a szeme a hírt hallván és kicsit bolondnak is nézett, amiért felvállaltam magamra a lehetetlen feladatot, de mivel úgyis véghezvihetetlennek tartotta a dolgot elengedett.
A Rukongai területén szaglászni kezdtem Yuusuke nyomai után. Igaz már megvan egy jó ideje, hogy eltávozott, de nem adom fel! Ha kell még Las Nochest is felforgatom utána! Egyszercsak azonban szaglószervem furcsa és ismerős szagra lesz figyelmes. Yuusuke illata jellegzetes és megismerhető, szóval 100%-ig biztos voltam benne, hogy az ő szagát éreztem. Habár nem őt magát találtam meg, de egy nyomot, amely még az idő elteltével is erős volt, igen. Ez is több, mint, amit bárki más is talált volna eddig és ezen legalább már eltudtam indulni. Egészen egy tóig követtem a szagot, de ott sajna nyomát vesztettem. Kétlem, hogy egyáltalán erre felé rejtőzködne, de az biztos, hogy járt erre. A tó partján leültem, hogy kicsit elgondolkozzak. Kardomat is magam elé állítottam a földbe szúrva, hátha tudna nekem segíteni.
~Mit gondolsz? Neked sincs semmi ötleted?
~Nem tudom... Honnan tudnám én azt, hogy a te barátod, aki fontosabb, mint én hol lehet?! -pont most kellet elkezdenie féltékenykednie, ráadásul oktalanul.
~Nem fontosabb... De nem ez a lényeg.
~Hát... Szerintem hagyj fel a keresésével... Kétlem, hogy rálelsz.
~Feladni...? -ekkor elgondolkodtam azon mi is lenne, ha hasonlóan álltam volna hozzá a többi ügyhöz is, mikor életveszélyben voltam vagy a társaimat kellett megvédelmeznem. Ha ott feladtam volna már rég halott lennék és még jó páran is velem együtt.
~Mond csak... Mikor adtam én föl bármit is? Nem azért hozok döntéseket, hogy aztán feladjam őket és kerüljön bármibe is... de megtalálom Yuusukét.
Ekkor ismét elkezdtem érezni Yuu jellegzetes szagát. Egy vigyor jelent meg az arcomon és felsóhajtottam.
-Mi tartott ilyen sokáig? -szóltam miközben feltekintettem az égre.
-Bocsi, túlságosan is le voltam foglalva. -felelt mögüllem a hang, majd megfordultam és megpillantottam Yuusukét.
-Legközelebb azért próbálj meg jobban sietni! -keltem fel, majd a Zanpakutomat a vállamra támasztottam. majd előkaptam cigis dobozom, amiből kivettem egy szálat és rágyújtottam.
-Azt azért elárulod, hogy mégis miért akartál ennyire felkutatni?
-Szerintem te is tudod... -szóltam, miközben egy széles vigyort vettem fel arcomra, majd szorosabbra fogtam Zanpakutomat. Yuusuke lassan kardja markoltára tette kezét, ebből már látszott, hogy ő is tudja mit akarok.
-Addig nem vagyok hajlandó meghalni, míg le nem győzlek! -kiáltottam, majd azonnal támadtam is egy fentről indított vágással, amit Yuusuke könnyű szerrel kivédett. Még megpróbáltam bevinni három vágást, majd mivel úgy láttam, ezek nem igen hatják meg egy sonidoval mögé kerültem és a ruhájánál fogva elhajítottam. Azonban már, mint azt sejtettem ellentámadásba lendült és egy erősebb Kidout használva megpróbált megzavarni. A lekötése bár sikeres volt nem sokáig tudott lefogni és gyorsan félreugrottam az újabb támadás elől. Mindig is imádtam Yuusukével küzdeni, vele soha nem unatkozom.
Shikait még egyikünk sem használt, annál is inkább, mivel nem tudtam meddig fejlődött Yuusuke az eltelt idő során, így megpróbáltam kipuhatolni. Sajna nem volt számomra kedvező a helyzet ugyanis Yuusuke, már így is jóval erősebb volt, mint én, de ez persze nem jelentette azt, hogy ezzel vége, hiszen, mint azt mondtam soha nem adok fel semmit!
Amint elugrottam egy Bara követte nyomomat, amit bár kivédtem, de a mögötte nekem rohanó Yuut nem voltam képes és egy szúrást intézett a bordáim közé, de fájdalom érzetem továbbra sincs, így miközben ő folyamatosan hátra tolt én megragadtam kardját a pengéjénél és kihúztam magamból. Ekkor lefékeztem magam és saját kardommal egy vágást indítottam, de ismételten kitért előle. Ez így nem lesz jó. Jóval le vagyok maradva tőle! Ezért gyorsan használatba vettem Kuro Hebi füstjét, hogy időt nyerjek. A füst ellen Yuusuke sem tud mindent tenni, de nem sokban gátolja már meg. Kis előnyt ugyan nyertem, de még mindig ő állt közelebb a nyeréshez. Megpróbáltam kigáncsolni és egy ütést bevinni a képébe, de már eléggé kiismert, ahhoz, hogy számítson effajta cselekre, így megragadta karomat és hátrébb lökött, majd egy Kidout lőtt ki rám, amit ugyan nem éreztem meg, de kissé lebénultam tőle.
-Mindig csak ezzel a füsttel tudsz előrukkolni. Kiszámítható és gyenge. -szólt felém, majd egyszerűen eltüntette a füstömet. Csak bambultam, ahogy kardom visszaveszi eredeti alakját és a földre esik. -Miért nem vagy hajlandó meghallani a hangját? -erre a kérdésre kissé meghökkentem.
-A hangját? De hiszen én hallom mit beszél!
-És mitől vagy te olyan biztos, hogy azt jól hallod? Nem hiszem, hogy nem tűnődtél már el azon, vajon miért csak erre képes a kardod. -watta fakk?! Ez ennyire ismer engem vagy megfigyel? Mindenesetre elgondolkodtam azon, amit mondott. Lehet... hogy tényleg nem értem mit mond?
A bénulás ekkor abbamaradt és rögtön kardomért sonidoztam, de mielőtt lecsaptam volna vele hátrébb léptem.
~Igaz ez?
~Csakhogy rájöttél...
~És miért nem szóltál nekem erről?
~Úgy gondoltam jobb, ha te magad jössz rá erre.
~Akkor hajlandó vagy elmondani az igazi neved?
~Hisz annyiszor mondtam már... De elismétlem még, ha kell.
A halk neszből, amit mondott felém szinte semmit sem értettem. De nem volt időm ennyit merengni ugyanis fight van! Yuusuke már támadt is és ezúttal már Dotonryuu homokszemcséi rohamoztak meg. Pár elől sikeresen kitértem, de túl gyorsan ért és elsodort magával. Megpróbáltam talpra érkezni, majd egy erőteljes suhintással eltaszítottam magamtól a homokot, ami visszatért Yuusukéhoz. Tensit nem voltam hajlandó használni, mivel azt akartam, hogy erősebbé váljak Kuro Hebivel. Kardomat magam elé helyeztem és nagyon erősen koncentráltam, hogy meghalljam Zanpakutom szavát.
~Mi a neved?!
~A nevem....
Ekkor Yuusuke egyetlen erőteljes csapással próbált felém támadni, Zanpakutoja ismét felvette kard alakját és a penge körül is érezhető volt a reiatsuja. Ekkor azonban kinyitottam szemem és hangosan kiáltottam:
-Agaru Uenyi Fumeiró, Kage Szan no Ankoku Hime! -erre a pengémből is előtört rejtett reiatsuja, a penge nem füstté változott, hanem eltűnt és csak a markolat maradt meg a kezemben.
Yuusuke a feltörő erő hatására egy pillanatra megállt és egy elismerő mosolyt ejtett. Azonban nem volt lenyűgözve mivel úgy tűnt nem történt semmi. Ezért, bár óvatosan, de megpróbálta fojtatni támadását. De ekkor valamitől megállt a mozgásban. Szép lassan látni lehetett a halvány fekete-lilás színű ködöt is, amely, mint kiderült csak egy része volt Zanpakutom képességének. Bár ez nem volt átláthatatlan mégis árnyékot vetett, de csak térd alatt. Yuusuke szeme ekkor a földre tévedt és meglátta az talajból kijövő fekete kezeteket, amelyek fogva tartják és egyre több húzza le magához. Ekkor pedig megjelent mellettem a saját árnyékom képében a Zanpakutom, melynek csak szeme volt eltérő színű fekete testétől. A markolattal Yuusuke felé irányítottam az árnyat, amely támadásba is lendült, majd én is a volt kapitány felé rohantam. Yuusuke ekkor egy kisebb erőlökettel kiszabadult az árnyak fogságából és mivel úgy látta a markolattal nem sokra mehetek előbb az árnyékkal foglalkozott, amit azonban nem tudott, hogy nem sokra mehet ellene. Amint megpróbálta elvágni a kardja csak átsuhant rajta, de az árnyék még mindig egyben volt és támadt. Vele ellentétben ő képes volt megvágni őt, bár nem túl nagy sérülést okozott rajta, de többet, mint amennyit én eddig. Ekkor azonban jöttem én és habár a markolatban nem látszott mégis ott volt a penge mely parancsra ködé válik és apró részecskéi felszaggatják azt ami az utukba kerül. Felé is lőttem és csak ekkor látta meg pengét, pontosabban annak füstjét, amely hihetetlen gyorsasággal száguldott felé és elnyelte. Majd mikor már úgy döntöttem eleget támadtam visszaszólítottam az árnyakat és a füstöt, az árnyékom pedig visszaállt mellém.
-Bravo! -hallom a tapsot, amint eltűnik a füst és megjelenik Yuusuke kisebb-nagyobb sérülésekkel. -Végre rájöttél, hogyan is használd. Akkor rám itt már nincs is szükség! -ekkor egyetlen shunpoval eltűnt és nyoma veszett ismét.
-Várj! -kiáltottam volna utána, de már késő volt. Mindenesetre új erőkkel az oldalamon már kielégedetten éreztem magam.
~Még mindig gyengének tartasz?
~Ezek után gondolod?
~És nem kéne valamit mondanod?
~Öhm... Ne haragudj.
~*Heh* Nem haragszom!
~De még van itt valami... Hogy szólítsalak ezek után?
~Ahogy jónak érzed.
Végül is nem döntöttem el, hogyan nevezzem pontosan, de nem ez volt a lényeg. Hála Yuusukének rájöttem mit akar valójában mondani Zanpakutom és ezért hálás vagyok neki. Hazatérve nem számoltam be Hanae taichonak a Yuusukéval való találkozásomról, mivel nem hiszem, hogy örült volna neki, ha elmondom, így ezt tiszteletben tartva azt hazudtam, hogy nem jártam sikerrel és egy jó harcot záró cigivel kiültem a tetőre.

__________________________________________

Shikai neve: Kage Szan no Ankoku Hime
Parancsszó: Agaru Uenyi Fumeiró, Kage Szan no Ankoku Hime!
Shikai Képessége:

-Emésztő Sötétség -külön parancsszóra a kard, mely szinte láthatatlan ebben a formában szétfoszlik és használója akaratával képes mozgatni a füstöt, melynek részecskéi könnyű szerrel darabokra szabdalják azt, aki nem elég erős, vagy óvatos. Ez az egyetlen technika, amely nem igényli a Homály technika képességét. Parancsszava: Hiromaru!

-Árnyék -Zel árnyéka életre kel és vele együtt harcol. Magától aktiválódik, amint kiejtik a parancsszót. Szükséglet: Homály, vagy árnyékos, sötét terület.

-Rajzó Árnyak -ha az áldozatot sikeresen elkapják, kezek húzzák a földre, amik fizikai erővel nem semmisíthetőek meg. Ez egy a Shikai technikái közül.
Szükséglet: Homály, vagy árnyékos, sötét terület.

-Homály -Passzív képesség. A parancsszó kiejtése után lép működésbe. Szükséges, ugyanis a fény ellen csak ezzel a technikával képesek mozogni a többi árnyak.

Shikai Gyengéje: Ha szabadtéren használják az árnyékokat, amelyeket beidéz, csak a Homály technika hatóterületén lehet használni. Mivel a nap különben eltüntetné ezeket az árnyakat. Napos időben láthatóak az árnyak (kivétel a penge) és gyengébbek is.

Shikai Erőnövelője: Éjjelente azonban a Shikai ereje megnövekszik, mivel még a Homály nélkül is képes létezni. A Hold, ha megvilágítja őket nem válnak láthatóvá, csupán megcsillanhat rajtuk a fény, de ehhez éles szem kell és, ha ekkor is aktív a Homály még így sem lehet őket észrevenni.


A hozzászólást Zel Syneza Kaabel összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 06, 2011 6:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Zel pályázatai _
TémanyitásTárgy: Re: Zel pályázatai   Zel pályázatai EmptyVas. Jan. 03, 2010 8:27 am

Háj-hó!

No, akkor bele is vágok. Nekem tetszik a pályázat, bár ha szeretted volna megváltoztatni a zanpakutod képességeit, elég lett volna őket elküldeni simán pmben. Razz

Viszont attól függetlenül, hogy csodálatos szemecskéimet rontani kellett az olvasással, elfogadom a pályázatod.

Egy kikötésem lenne csak... a támadások közül válassz ki hármat, amit használsz. A későbbiekben természetesen a negyediket is használhatod. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel pályázatai Cl0te17500/30000Zel pályázatai 29y5sib  (17500/30000)

Zel pályázatai _
TémanyitásTárgy: Re: Zel pályázatai   Zel pályázatai EmptyVas. Márc. 06, 2011 6:36 am

Engedély: Szayel
Név: Zel Syneza Kaabel
  • Becenév: Razayel (A bandájában belül)

Kor: Emberi éveket nem tudni / Lélekként 1 év, Hollowként 20 (Kinézetre 20as éveit élő férfi.)
Születési dátum: December 1.
Megjelenés: Átlagostól jóval eltérő magasság, mely körülbelül a 257 centit haladja meg, mindehhez kivételes izomzat társul. Hosszú fehér haját leengedve hordja, mely egész derékig ér. Szemének mély árnyalatú bíbor és lila ötvözetű árnyalatában megbúvó pupillája olykor, fel-fel bukkan a kígyó pillantása. Fogai jóval élesebbek mint más teremtménynek a Hollowok palettájából, ezalatt azt kell érteni, hogy minden egyes foga egy-egy óriási szemfog, mely tökéletesen illeszkedik egymásba, így még erősebb harapása. Valamint körmei is kissé lenőttek, s keménységük meghaladják az Arrancarok bőrének, de még talán egy két Zanpakuto élességének határait is. A Hollwok lyuk az ágyéka fölött található, maszkja pedig egy kígyó alsó állkapcsára emlékeztet.
Jellemzés: Határtalanul harcias, s ezzel szemben tökéletesen védelmező típus, így ez a két ellentét az egyik legjobb harcossá kovácsolja, mind testét, mind lelkét. Meglehetősen nyugodt típus, s általában csak a csata heve tudja kizökkenteni ebből a hideg zavartalanságból, vagy ami ennél is nagyobb befolyással van rá az a szerettei veszélyben léte.
Zanpakuto leírás:

  • Név: Nai Tensi (Holt Angyal)


Zel pályázatai K473b9
A kasza mindaddig nem lángol, míg Zel úgy nem kívánja.

  • Parancsszó: Satsugaisuru, Nai Tensi! (Gyilkolj, Holt Angyal!)


  • Leírás: Ez a Ressurreccion alapformája, mely óriási erőt ad át Zelnek. Arrancar bőre teljességgel elszürkül, néhol kikopik, vagy elszarusodik, ám ez korántsem jelenti azt, hogy meggyengült volna, épp ellenkezőleg még vastagabbá és szilárdabbá válik ekkor. Furcsa karmok állnak ki ebben az állapotban a testéből, mely csak védekezésre szolgál ebben a stádiumban. A méretes testtel együtt egy új fegyvernemhez jut, mely egy óriási buzogány, mely összeállt csontokból kövesedett meg, s jóformán törhetetlen. A méretes erővel és páncéllal azonban egy hatalmas hátrány is járul, ez pedig a mozgás sebességének korlátozottsága. Tömzsi lábaival Zel nem képes ugyanúgy mozogni, mint normál alakjában.


Zel pályázatai 2iifxx2

  • Technika:
    -Kashaku
    - Ez egy különleges aura melyben a mindenki, aki hatótávolságon belül tartózkodik fejhasogatást érez, elveszti az uralmát teste fölött, ezáltal lassabbá válhat, rángatózhat, meg is gyengülhet.


Ezt a fázist közhelyesen nevezhetjük 'Báb alak'-nak.

  • II. Stádium: A fátyolba öltöztetett hórihorgas monstrum csupán leginkább egy védelmező váza, mely csak arra szolgál, hogy a benne táplálkozó igazi Zel kikeljen belőle. A kikelés folyamata arányos azzal, miképp a báb egyre inkább veszít lélekerejéből a használata elkezdésének pillanatától nézve. Amint a parazita életformát folytató szunnyadó test megtelik erővel, az rögvest elkezdi karmaival marcangolni a báb belső falát, mígnem kitör belőle. A báb ekkor még a páncélban megmaradó energiáját is felhasználva reiatsu formájában elporlad, majd a kikelt test felfalja, hogy még erősebbé váljon. Ezzel befejeződik a várakozási idő és eléri az igazi formáját Zel, mellyel már jóval fenyegetőbb jelenséggé teszi ki magát.


Zel pályázatai 14l0f8z

  • Leírás: E forma egyik nagy előnye, hogy ismét szabad mozgásához, vagyis gyorsaságához egy pár torz szárny is járul, mely meggyorsítja még inkább, bár jóllehet a szárnyak nem csak ezt a szerepet töltik be, sokkal inkább harci szerepük van, ugyanis a szárnyak csápjai nyúlnak, méghozzá igencsak sokáig, s könnyű is velük átdöfni akár az Arrancarok bőrét is. Hamvas testén csápok ékesednek, melyek arra vannak, hogy könnyedén formálhassa velük a Cerokat, exa: a két vállából képes akár egyszerre kilőni Cerot. Ám nem csupán ez az egyetlen hely, ahonnan kilőheti az energia nyalábot. Mivel az ereje egyenletesen oszlik el egész testében, így akár a két vállából, szájából, de még a mellkasát átszelő démonfejből is képes kilőni Cerokat ugyanabban a pillanatban. Teste továbbra is igencsak tömör, így továbbra is abszolúte közelharci típus, továbbá fegyvernek egész testét felhasználhatja, hiszen egy plusz tüskés farokkal, szárnyaival, és szarvakkal és sok más dologgal lett megajándékozva.


  • Technikák:
    -Senyoi Susamaji (Ezerszép Rettenet) - Egy Cerohoz hasonló lélekerőből felszabadult nyaláb, ám jelentősen nagyobb pusztításra képes. Az nyalábból sötét füst száll fel, mely elrohasztja az élővilágot maga körül, s magába szippantja annak életét, ám minél többet szív magába annál gyönyörűbbé válik a sugár bíbor színe.

    -Senyoi Shinju (Ezerszép Gyöngy) - Az előző technika koncentrált verziója, amikor is a reiatsut egy marok nagyságú lilás-fekete gyöngyé formálja. Így amíg a gyöngy el nem törik addig nem szabadul fel a technika valója. Ez egy leheletnyivel több erőt vesz igénybe, mint a rendes használata, de ha a helyzet megkívánja nagy szolgálatot tehet.

    -Sawarabi no Neikan (Romlottság Fűzfája) - A szárnyak vége vöröses árnyalatban kezd el izzani, majd Zel saját maga köré tekeri azokat, hogy védje magát a mozdulatlansága miatt. A csápok megnyúlnak és a tekergődző nyúlványok egy hatalmas fa alakját veszik fel, melynek az ágai a csápok végei. A csápok ebből a helyzetből még tovább képesek nyúlni, mivel a nyugalmi állapotában lévő Zel folyamatosan adagolja szárnyaiba reiatsuját, így még erősebbek, még nagyobbak és még hosszabbak lesznek. Az izzó vörös rész azt jelzi, hogy a végződések mérgezettek. Méghozzá nem közönséges méreggel. Akinek akár egy csepp is belekerül az egy magától szaporodó vírust kap el, melynek következtében a test egyre elnehezedik, s elkezd idővel elfeketedni. Nem halálos, csupán bénító jellege van, s a méregnek saját anyagcseréje van, mivel úgy működik mint egy élőlény, s egyfajta kannibalista jellege miatt muszáj idővel többet kapnia a szervezetbe vagy a folyamat leáll, s az egész test felgyógyul. A hatás idővel persze magától is gyengül, de nem szerencsés e hatás alá kerülni, ha Zel újra visszaáll rendes helyzetébe.



Felszerelés: Zanpakutoján kívül nem igen szorul rá más segédeszközre a harcok során. Egyetlen egyéb eszköze a szerelmét ábrázoló kép, melyet egy ezüstös medalionban tart, a zsebében.

Történet

Voltaképp... miért is akart Aizen megtenni egykoron Espadajává? Mindig is feltételeztem, hogy tudta, egy nap elárulom majd. Terveinek előresegítésében soha nem vettem szerves részt, akkor hát miért? Terveim lettek volna velem? Ha igen, akkor miért nem kerített sort rá akkor mikor még őt szolgáltam? Vagy esetleg nagyobb szabású lenne? Kétlem. Mindenesetre furdalna a kíváncsiság, hogy mi az amiért engem felemelt a porból egészen a tíz legnagyobb körébe. Szeretem a mostani életemet. Gyönyörű szerető feleség, egy szép gyerek, s már tervben is van a második, lidérc létemre a 13. osztag teljes jogú tagja vagyok, mégis... Nem hagy nyugodni ez a dolog. S mit fejembe veszek annak mindig a végére járok.
Előkészítettem fekete köpenyemet, hogy Hueco Mundo éjjelében észrevétlenül tudjak haladni, majd a járatot Hueco Mundoba megnyitottam.
~Nem változott semmi... - tekintek körbe megvető szemekkel a homokos kietlen tájon, melyet még a szél is elkerül messzire. Egyszerűen élettelen és fakó. Tökéletes lenne arra, hogy Aizen örök börtöne legyen. Keresésem elindult. Még nem tudtam mit keressek és hogy hol, de tudtam, ha a sors úgy akarja biztosan rátalálok. Léptem mentén éreztem, amint néhány kisebb lidérc léptem nyomát követe, de nem kelthettem zavargást, mert nem a harc volt akkor, amiért odamentem. Felderítésem közepette elhaladtam a még Hueco Mundo sivatagjánál is visszataszítóbb hely felett, a gilianok kedvenc helyéhez, az erdőhöz. Valamilyen különös érzés ragadott meg abban a pillanatban, mintha valamilyen erő akarná, hogy lemenjek. Meglehet, hogy jobban jártam volna, hogyha nem kíváncsiskodtam volna, ám nem volt mit tennem, ha a végére akartam járni a dolgoknak, így hát lementem a sötét erdő mélyére.
Leérve kicsit mintha csalódottság fogott volna el, ugyanis a hely nyüzsgött az előző pillanatokban, s mikor odaértem már semmit nem találtam, ám bármi is lehetett az igen nagy erejű lehetett. Hála szaglásomnak könnyedén követni tudtam a lény lépteit, ám csak kis idő múlva tűnt fel, hogy ez nem egy lény szaga. Ezek a furcsa szagok legalább ezer lénytől származhattak, ha nem több. Egyforma szaguk igencsak megtévesztő volt, de nyilván azért, hogy ne kössenek beléjük más lidércek. Nem kellett sokáig sétálnom s már tudtam is, körbekerítettek. Egy ideje már egyforma arányban éreztem mindenhonnan magam körül azt a szagot, akármennyit is mentem, ez pedig azt jelentette, hogy körbevettek. Halovány mosoly jelent meg arcomon ennek tudatában. Hiányzott már egy kis harc is ebből a kis kirándulásból, s itt nyugodtan használhattam képességeimet. Megálltam egy helyben, tudván, hogy erre a jelre egyszerre próbálnak majd nekem ugrani, s nekem csak az a pillanat volt szükséges. Mihelyst megálltam már vetették is volna rám magukat a kis vérszomjas bestiák, ám gyorsaságom jóval lehagyta az övékét, s egy sonidoval felugrottam a levegőbe, majd megkíséreltem a felhalmozódott lidércek közé csapni Tensivel. Ám nagy tévedésben voltam. Nem lidércek voltak, csupán egyetlen lidérc valamiféle kocsonyás részei, melyek azonnal szétoszlottak, s visszatértek gazdájukhoz. A lény előttem tornyosult fel a sűrű masszából, s serényen nevetett.
-No lám csak lám... Mi szélt hozott ide egy Arrancart? - kérdi tőlem örömködő hangon.
-Ahhoz neked semmi közöd! - emelem rá kaszámat fenyegetően, ám csak még jobban elfogta a nevetés.
-Van benned bátorság, hogy kimersz hívni engem kicsi Arrancar! Meglehet, hogy csak Gilian vagyok, de abból a legerősebb! Nem győzhetsz! - kacag fel ismét, de mire az utolsó szavát kimondta már ott is termettem arca előtt, s kaszámmal kettészeltem fejtől a lábáig. Ez csak arra szolgált, hogy megvizsgáljam mennyire mondott igazat, ám a következő pillanatban megtapasztaltam, hogy korántsem intézem el ezzel. A Hollow ismét összeállt, majd ő támadott. Könnyedén hárítottam a saját testét, ám egyre inkább kezdtem tétlenné válni, ugyanis nem hagyott helyzetet váltani. A féreg egyre hangosabba nevetett és már kezdett irritálni is, ám ekkor olyan következett be, amit a lidércnek nagyon ajánlatos lett volna elkerülnie. A ruhám zsebében tartott fénykép szerelmemről kiesett, s amint az a földet érte a nyomorult bekebelezte saját testébe. Ekkor elvesztettem az eszemet, s rögvest Resurrección formát öltöttem. Az angyali forma bevilágította a teret, majd a következő pillanatban már csak azt lehetett látni, hogy a fényből előlépő én szabdalja a lény testét. Megragadtam a lény maszkját, s ideges tekintettel belenéztem a szemébe.
-Add vissza azt, amit elvettél!!! - üvöltök vele, de csak azt az irritáló nevetést hallatja.
-Az nem megy olyan könnyedén... már a részemhez tartozik! Most már csak akkor tudnád visszanyerni, ha felfalnál! De azt én nem javaslom! - kezd el kísértetiesen szavalni, eközben nem láttam azonban, hogy a testéből levált részek egyfajta szuronyként összeállnak a hátam mögött. - Ha engem bekebelezel az egész testedet megfertőzhetem és belehalsz! - kacagott fel hangosan ismét.
Nem igazán tudott érdekelni a felesleges szájtépése, mivel fontos volt nekem az a kép, s felvállaltam a kockázatot. Egy rossz mosolyt tettem a lény arcába, ekkor pedig éppen lecsapni készült volna a hátam mögül, ám én beleharaptam a maszkjába, s elkezdtem felfalni testét mígnem semmi nem maradt belőle, s megtaláltam a medált is a lény után. Felvettem. Ám abban a pillanatban őrjítő fejfájást éreztem, a testem elgyengült és rángatóztam. Éreztem, hogy belülről égek, s mégis egyre csak hűlt testem. A szívem egyik pillanatról a másikra váltott gyors lüktetésről egyre lassuló stádiumba. Jobbommal megpróbáltam elérni a kezemből kiejtett medált, mely kinyílt, se mikor egy pillanatra sikerült felnéznem megpillantottam drága Mayám képét. Ekkor a szívem megállt, kezem pedig az ékszerre hullott élettelenül.
Meghaltam volna? Nem. Ahhoz nem elég egy szívleállás, hogy elszakítson az én Mayámtól!
Dobbanás hangját hallottam. Ismét dobogott a szívem. Hirtelen hangos üvöltés rázta meg az egész erdőt, s körülöttem fekete és lila színekben ragyogó reiatsu keringett, mely az égbe lövellt. Megfertőzött? Badarság. Meghaltam? Mi ebben az újdonság? Részben holtak vagyunk! Nem szakítja el a köteléket mely hozzád fűz... Maya!
Testem megváltozhatott, de sohasem fogok. Az angyalból démon lett, de kit érdekel a látszat? Mindennek leáldozik egyszer a korszaka, leszámítva az én hűségemet! Nem hagyom cserben szerelmemet, azzal hogy meghaljak! Szerencsémre, mint később kiderült emberi alakomat nem alakította át a mocsok, de Resurrecciónomat annál inkább. Kimerült voltam. Küldetésem akkor félbeszakadt, de továbbra is érdekelt az, amit már a kezdetektől kérdeztem. Miért lettem én? Talán azért, hogy kiderítsem!
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Zel pályázatai _
TémanyitásTárgy: Re: Zel pályázatai   Zel pályázatai EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 4:54 am

Üdvözlet!

Ha jól értem, a karakterátalakításod lényegébe véve inkább resuátalakítás; a pályázatod történeti részében ugyanis az új képességek használatán kívül nem igen történik más. Azonban sajnos volna néhány kivetnivalóm.
  • A zanpakuto-d nevének spanyolnak kell lennie. A parancsszó maradhat japán, ám arrancar lévén a zanpakutodnak spanyol névvel kell rendelkeznie.
  • A karakter képességei, pontosabban a "II. Stádium" egy az egyben a resurrección 2-nek felel meg, amihez nincs meg a megfelelő LP szinted. A képességeket túl tápnak találom, hiszen egyetlen 2. szintű arrancar sem rendelkezik ennyi fajta és ilyen erős technikával.
  • Gyakori elgépelések, kisebb helyesírási, valamint vesszőhibák.

A pályázatodat emiatt kénytelen vagyok ELUTASÍTANI, amíg a javítások el nem készülnek. Javaslom, a képességeket korlátozd le szintednek megfelelően, mert így, ilyen formában ezt nem tudom elfogadni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Zel pályázatai _
TémanyitásTárgy: Re: Zel pályázatai   Zel pályázatai Empty

Vissza az elejére Go down
 

Zel pályázatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-