-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Aizen-sama hummusz bárja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te11000/30000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 4:26 am

Arrancarsrác keresi finom kis ebédjét... ~ Ismerkedjünk!

Ehhh...Nem becsülik meg az arrancart. Ha nem vagy elit, lenéznek, kis piszoknak gondolnak, akit persze ráérnek kiszolgálni, meg hülyén néznek rá, ha esetleg nem olyan dolgot kér enni, ami nem szokványos. Pedig ez van, és csak tejes és halat vagy hajlandó enni, és ha nem kapom meg, akkor jelenetet rendezek! Mert persze ugyebár tiszteletet követelő személyiségem van..(xD). Áh, persze ez nem igaz, de ha valami gondja lenne valakinek, madj szólok Slarinnak, és majd nagy keményen odaállok a háta mögé, de úgy, hogy engem ne lehessen látni, csak tudja az illető, hogy ott vagyok, és hogy Slarinnal vagyok, ezért is félne tőlem! Ranilt is felhúzták a hülyeségükkel, meg engem is kezdtek volna, ha nem nyugodtam le azelőtt, még mielőtt felhúzhattak volna, ezért sem húztak fel! (Zseniális okfejtés..xD)
Végre valahára meghozták a kajámat, meg a tejet is, igaz többszöri figyelmeztetés, és odaszólás után, de legalább kihozták, és nekiláthattam az evésnek. Éhes voltam, meg szomjas is, meg álmos is kezdtem lenni, mert rég aludtam már. Már két órája is lehetett, hogy felkeltem...Így legalább kellemesebben el lehetett beszélgetni, hogy az arrancar közben eszik, meg ilyenek. Mégiscsak elfoglalom magam valamivel, és nem az alvással/fekvéssel/dögléssel foglalkozom, hanem eszem, ja meg beszélgetek.
- Hát, nem igen. Megvagyok én küldetések nélkül is. Nem hiányoznak nekem, elvagyok magam a szobámban, meg itt LNben. Nem keresem a bajt, és a baj sem keres engem, és ez így tökéletesen jó nekem. - magyaráztam, miközben egy falat haldarabkát rágtam meg, és nyeltem le, majd ittam rá egy korty tejet. Igazán kitettek magukért a szakácsok, nagyon finom volt ez a hal. Remélem, hogy nem mérgezték meg, vagy valami ilyesmi...
- Az biztos nagyon szórakoztató tud lenni! - bólintottam, mikor Ranil-chan elmondta, hogy mit szokott szabadidejében csinálni. Bár én ki nem néztem volna belőle, hogy halloween jelmezeket csinál, de hát ha egyszer ez tetszik neki, akkor ez van.
- És mondd csak, régóta vagy itt? Én nem rég jöttem, igazából nem igen érdekel Aizen, meg a nagyratörő tervei, én csak meghúztam itt magam, mert nem akartam kint sétálgatni a kietlen pusztaságban, de egész jó helyem van itt, és kezdem megkedvelni. - kérdeztem a lánytól, miközben szeltem egy darabka halat magamnak.
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te7500/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 8:47 pm

Apró kis kiruccanás


Idegesen toltam félre a reggeli teámat, és kinéztem az ablakon. Soul Society mint mindig, most is tökéletesen alacsony hőmérsékletű volt, és nagyon szép. Bármennyire is élveztem itt tengetni a napjaimat, hiányzott Las Noches forrósága és az ottlakók. Mondjuk, talán el is mehetnék oda... H nem nagyon pattognék, észre se vennék, hogy egy "áruló" van ott...
Ez a gondolat már napok óta mászkált a fejemben, és nem bírtam neki tovább ellenállni. felugrottam az asztalomtól, felkaptam pár ruhát, és máris rohantam Gargantanát nyitni az én drága, volt otthonom felé. Végülis, ma nem a politikai nézetekkel foglalkoztam, hanem azzal, hogy jól érezzem magam.
Felsóhajtottam, amikor megcsapott a jellegzetes forróság, és magamban kicsit mosolyogva indultam el egykori kedvenc helyemre, a hummusz bárba. csodával határos módon szinte senki sem nézett felé, eltekintve attól az egy-két hímnemű arrancartól, akik valamiféle ajánlatot kurjongattak nekem oda. Őket természetesen ignoráltam: nem volt kedvem ilyen nagyszájú gyíkokkal foglalkozni.
Mire beértem a bárba, igencsak melegem lett, és elkeseredve tapasztaltam azt is, hogy semmi sem változott, mióta elmentem: most is dugig volt a bár, és az egyetlen szabad hely felé is egyszerre négyen indultunk meg. Szerencsére az én lábaim sokkal gyorsabbak voltak a másik hároménál, és a szoknyám szélét húzgálva böktem meg a szék mellett ülő vállát. Végülis, ki tudja, hogy nem-e a barátnője, vagy mittudoménkije ül itt?
- Elnézést, szabad ez a szék? - pislogtam rá, majd hálás szemekkel leültem. Miután gyorsan rendelem egy vegamenüt két pohár teával, megnyugodva felsóhajtottam. Szerencsére nem az agyilag zokni kiszolgáló hollowot fogtam ki. Egész jól indult ez a nap... Bár picit még feszélyezettnek éreztem magam, mert mi van ha észrevesznek... Mármint vegyenek, csak baj ne legyen belőle...
Kicsit megráztam a fejem, és igyekeztem elnyomni a pánikrohamom, amikor a hollow- aki letette elém a kajámat- a kelleténél jóval hosszabb ideig nézett engem. Most mi van? Emlékszik rám? Ijedten kortyoltam bele a teámba, ami kicsit még meleg volt, aztán könnybe lábadt szemmel tettem le. Mikor legközelebb felnéztem, már nem volt ott az a hollow... Így a széktársam felé fordulhattam. Úgyis régen beszélgettem fajtársakkal, ideje volt már *.*
- Te is szeretsz ide járni? Nekem ez volt a kedvenc helyem. Mármint, most is az, csak ritkán jutok el ide... - azt, hogy ennek mennyi az igazságtartalma, inkább meghagytam magamnak. Mosolyogva néztem körbe, és fellélegeztem. Mennyire szerettem ezt a nyüzsgést... Az egészben ez hiányzott a legjobban, meg persze azok a réges-régi, féktelen szórakozások, amiket az egykori barátokkal vittünk végbe... Azt hiszem, manapság nem lesz részem semmi ilyesmiben. Tekintve, hogy az új otthonomban még mindig kívülállónak tekintenek, itt meg kinyírnának, ha rájönnének, hogy mi vagyok. Micsoda remek, igazán rózsás kilátások *.*
- Nos hát akkor, itadakimasu! - szóltam oda mosolyogva az asztaltársamnak, és élvezettel haraptam bele a vegapitatésztámba. *.* A meghatottságtól majdnem könnyek szöktek a szemembe, és olyasféle áhítat töltött el, mint amit régen éreztem... Lassan kezdtem magam úgy érezni, mint a sivatagi vándor, aki egy oázisra tévedt be... Ami ugyan tiltott terület, de azért vígan kiasználja az előnyeit.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te11500/25000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 9:06 pm

Arrancarlány keresi finom kis szócsatáját... ~ Ismerkedjünk!


Igazán rendes gyerek ez a Raúl, még nem húzott fel, sőt, még igazat is adott nekem. Őszintén bevallhatom, hogy ő az első és egyetlen személy, kainek a társaságában annyira nem akarok gyilkolászni, meg egyéb ilyen apróságok... Kezdtem magamra büszke lenni, és emiatt ami még szörnyűbb, vidámodni is elkezdtem.
- Ami azt illeti, én is megvagyok nélkülük. De persze rohannék bele, ha lenne rá lehetőségem, egyrészt jó feszültséglevezetés, másrészt végre nem ordítanák le a fejemet, ha véletlenül megint kinyírnék valakit... - vigyorogtam egyet, majd beleharaptam a tésztámba. Ismerve étkezési rekordjaimat, még csak nem is kellett izgulnom, mert pár adag még biztosan belém fért volna. Ha még éhes leszek a végén, úgyis rendelek párat...
A teremben még mindig hatalmas nyüzsgés volt, szinte kívánta, hogy valami balhét rendezzek. Mondjuk mi lenne, ha azt az asztalt ráborítanám az előbbi arrancarra? Biztosan nem haragudna meg nagyon... *.*
ehelyett azonban az én kis asztalszomszédom felé figyeltem, és megállapítottam, hogy nagyon ízlik neki a kajája. Nem is csoda, ha már ennyi ideig csinálták, legyen ehető ><
- Igen, remek kikapcsolódás. És te miket csinálsz szabadidődben, kedves Raúl? - pislogtam rá, majd ittam egy korty teát. Kezdett érdekelni ez a fickó, mert eddig még nem tapasztaltam, hogy valaki elviseljen huzamosabb ideig, és még jótékony hatással is legyen rám. Lehet, hogy ez a srác egy csodabogár... *.*
- Nos, ami azt illeti, én... követem Aizen-sama parancsait. Azt hiszem, én is az úgymond fantáborába tartozom egy bizonyos szintig... Persze tudom, hogy a másodperc törtrésze alatt kinyírna, ha úgy tartaná kedve. Úgy gondolom, számára nincs egyetlen fontos személy sem, akit féltene... Mi, arrancarok pedig ilyesmiről nem is álmodhatunk... - mondtam ki az éppen akkor megformálódó gondolataimat. Természetesen tiszteletem határtalan volt szeretetemmel együtt, de ez nem jelentette azt, hogy vak is vagyok. Ha úgy kívánja az én Mesterem, feláldozom érte az életem... Mi sem természetesebb ennél! Mellesleg igazán bátrak lettünk hirtelen, hogy ezen a helyen ilyesmiről beszéljünk. Lehet, hogy ha kiteszem a lábam, a véleményem miatt páran belém kötnek? *-*
- Igazán örülök. Azt hiszem, én nem nagyon tudnék élni máshol... Ez a hely roppantul hozzám nőtt, tökéletesen megfelel. Mindig akad egy kis kellemes balhé, amit vagy én cinálok, vagy miattam van, vagy sikerül belekeverednem... Nekem sincs okom panaszra. - mosolyogtam. Vagyis... MOSOLYOGTAM. Ami teljesen őszintén jött. Úgy tűnt, ez a meglepetések napja... Azon meglepetéseké, amiket magamnak okozok.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te7000/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyVas. Feb. 14, 2010 6:35 am

Apró kis kiruccanás – Óriási nagy meglepetés

*A reggelt úgy kezdte, mint mindig. Felkelt vagy délben, s mihelyst magához tért, egyből rázendített valami unalmas spanyol nótára. Vagyis az arrancarok száméra tuti unalmas volt, és annál is idegesítőbb. Hiszen minden délelőtt ezt hallgatni, valljuk be, nem egyszerű ép ésszel tűrni. Csípőjét ringatva, valami béna táncikálás közepette célozta meg szent helyként fenntartott fürdőszobáját. Haja úgy állt, mint egy fészek, muszáj volt ellene tenni valamit: ruhástól ugrott bombát a kádjába! Szó szerint értve. Alsónacija egyből a csempén kötött ki, s percekig mászott lefelé a falon, mikor fájdalmasan csattant a víz felszínén. Ádámkosztümjében tovább élvezve a langyos vizet, pöckölgette gumikacsáját. Teljesen elmerült benne, s kidugva lábfejét mozgatta lábujjait. Dalolászása továbbra sem halkult el, olyan szinten elvolt, mint egy óvodás.

Szertartása után magára öltötte szokásos öltözékét: farmernadrág, westend csizma, és kockás ing. Nem tudta mért pont ezt az összeállítást választotta, csak úgy random jött. A mai napot arra akarta szánni, hogy azt a hírhedten híres Hummusz bárt szimatolja körbe, kicsit alaposabban. Nem is kellett sokat szöszmötölni, ugyanis óriási szökdécselések közepette meg is indult a bár felé.
Mikor odaért, s kinyitotta az ajtót, mintha szamár rúgta volna fejen, úgy leesett az álla, a tömeget látva. Tenyereiből kukkert formálva nézett balra, majd jobbra. Aztán jobbról-balra. S mikor észrevett egy szabad asztalt, villámléptekkel vágtatott felé. Neki még ló sem kell alá, hogy szélsebességgel galoppozzon. Ám egy csúnya dög beelőzte! Volt is ám lelkében lángoló düh, mint üvegben frissen darált chilli! Ám furfangos eszén, nem fog ki ilyen teremtés! Hátrapillantva, a picér kezében pihenő tálcáról lelopott egy darab maradékot, majd azt a valamit, elkezdte a kiéhezett hollow előtt lóbálni.*

- Jó fiú, jó fiú. Kapd el!
*Hajította el jó messzire, mire a nyáladzó lény mindenen átcsörtetve vetődött a kajának. Diadalittasan, kihúzta magát, s fülig érő vigyorral elhelyezkedett. Tapsikolva vette kezébe a menüt, s belekezdett saját magával folytatott diskurálásával. Mutatóujjával szlalomozva a sorok között vergődött két étel között. Pokoli éhsége nem akart engedni egyiknek sem, így vállat vonva mutatott rá minkét kajára. Már tűkön ült, mikor hozzák ki az eleséget, ám nagy meghökkenésére, valaki levetődött elé.
Percekig köpni, nyelni nem tudott, minek köszönhető ez a dolog. Viszont kaján vigyora rögtön felcsillant, mikor jobban megvizsgálta szemeivel a hölgyeményt.*

- Csüccs csak lee~!
*Pirulgatott össze-vissza zavarában. Még jó, hogy rendesen kicsípte magát, milyen gáz lett volna, ha csövesen érkezik meg egy ilyen helyre. Mondjuk az meg sem fordult fejében, hogy ilyen kis csinoska leányzóval hozza őt össze a sors! Szemei csillogva tekingették ideiglenes társát, mikor kihozták megrendelését.*
- Nyáh, hát ez meg...?!
*Tátogott önkívületi állapotban, mint egy partra vetett szardínia. Kicsit máshogy képzelte el ezt a kaját. Hát mégis hol marad a taco?! Mégis milyen mexikói utánzat ez?! Teljesen nem érvényes!
Könnybe lábadt szemekkel kezdte el pöckölgetni evőeszközével az uborkák és paradicsomok hegyét. Legalább az innivaló jól esett neki.*

- Jó étvágyat!
*Kívánta a lánynak is, szomorkásan. Viszont pillanatokon belül visszatért jókedve, mikor ismét tudatosult benne, hogy egy igazi szépség társaságában kínlódhat étele fölött!*
- Remélem, nem veszi zokon, ha megkérdezem, mi a kegyes neve, kedves? És minek köszönhetem váratlan meglepetését?
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te7500/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 5:20 am

Apró kis kiruccanás


Kicsit frusztrált a dolog, de mit volt mit tenni, tűrtem a beszólogatást, amit egy-két arrancartól kaptam. Kicsit elpirulva piszkálgattam a pitámat, és meglepve pillantottam a mellettem ülő arrancarra, aki egészen csinos fiú volt. *.* Meg udvarias, ami manapság sajnos egyre ritkább volt...
- Izé... hát csak szerettem volna leülni... Nem akartam állni, de ha zavarok, igazán elmehetek arrébb...- pillantottam gyorsan az egyénre, és megfogtam a tálcámat. Mert végülis az, hogy idejöttem, még oké... De hát ki vagyok én hogy ráerőltessem másokra a társaságom? Szegénykém biztos teljesen le van amortizálódva, hogy idetelepedtem, és megzavartam a személyes terét! Rápillantottam, aztán el is kaptam a szemem. Most valamiért nem az a morfondírozós, mélázós meg logikázó hideg arrancarnéni voltam, hanem egy betojt vendég, csak azt tudnám miért. Most a magánakcióm van rám ilyen hatással, vagy a mellettem ülő egyén?
Mivel már fogtam a tálcámat, elkezdtem arrébb piszkálni, mert nem volt ugyan kedvem elmenni, és a többi izzadó mittoménki mellé állni, de ha zavartam, akkor menni kellett...
- Amúgy Caquel Nouriiikioushioun a nevem, igazán hálás vagyok hogy megengedted hogy leüljek... Meg maradnék persze, ha nem zavarok nagyon. Okés? Mellesleg szabad megtudni a nevedet? - pislogtam a szemébe félénken, aztán belekortyoltam a teámba. Persze még most is teljesen készen álltam arra, hogy elhúzzam a csíkot, azt hiszem, ezt ő is észrevette.
- Úúúúh, ez finom! Neked is ízlik? - kaptam rá a szemem, aztán el. Nem volt szokásom nézelődni... Az utóbbi időben meg pláne nem rokonszenves fiúk arcába. Mert végülis én tényleg nem vagyok egy valami nagyon esélyes az ilyen egyének rokonszenvének kivívására. Pedig nem szoktam ilyen kis betoji lenni... De tényleg nem! Nem tudom hogy most mi van...
- Te miket szoktál művelni a szabadidődben?- hirtelen rámjött a kérdezhetnékroham is, de hát... addig kell ütni a vasat, amíg meleg, és van esély egy mosoly kicsikarására! ><
Közben beleharaptam a hummuszomba, és szinte elolvadtam. Hogy a fenébe tudtam én ennyi éven át enélkül a mennyei manna nélkül élni?
A nyomába sem ér a fahéjas gombóc, amit "otthon" eszek... Nem mintha nem szeretnék ott lenni, de úgy tűnik, kénytelen leszek ellógni ide is ezentúl. Hátha nem veszi észre Watanabe-taichou, vagy ha mégis, hátha megértő lesz... *.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te7000/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyKedd Feb. 23, 2010 5:18 am

Apró kis kiruccanás – Óriási nagy meglepetés

-Csak nyugodtaa~n, abszolúte nem zavar a kisasszony társaságaa~!

*Csillogtak össze-vissza a szemei, mint valami reflektorfény. Mégis mit lehet tenni, Gabi mindig is imádott kecses, csodás hölgyemények társaságában lenni. Nem is szalaszthatta el ezt a lehetőséget, így bevágva a szomorú kutya fejet nyüszített a bájos lánynak. Úgy vette észre, a lány sem akart túlzottan lelépni, így lelkiekben már a rózsaszín ködfelhőkben szökdécselt.*
- ¡Wow! Milyen maravilloso neve van, kegyednek!
*Ámuldozott, mikor megkapta kérdésére a választ. Talán már túlságosan is csöpögött, de a végén majd feltörli valaki egy felmosóval.*
-Nem pont erre számítottam! Azt hittem taco-t rendeltee~m, erre meg ilyen... izét toltak elém!
*Hüppögött kétségbeesetten, ahogy villájával böködte az egyik gombóckát. Teljesen meg volt arról győződve, hogy itt olyat is lehet kérni, ezért rendesen szíven ütötte a tényleges tény. Viszont azért igyekezett Caquel előtt jópofizni, így rendesen jártatta kezét, hogy ez sem olyan szörnyű. Bár legszívesebben az asztal alá köpködte volna ki minden egyes megrágcsált falatkáját.*
- ¿Perdón?
*Kukucskált fel. Annyira el volt azzal foglalva, hogy evőeszközével kibogarássza, mi száméra a mérgező, s mi nem, hogy nem pontosan hallotta, mit kérdeztek tőle.*
-Ja, hogy jaa~! Legtöbbször szórakozni járok, bár most az utóbbi időkben csak kártyázgatni szoktam. Sajnos HM-ben nem találták fel a kaszinókat!
*Telt meg mindkét szeme könnyel, ahogy rágondolt erre a dologra. Ilyen borzasztó helyzettel még sosem találkozhatott. Hisz akárhol is járt, kaszinó vagy kupleráj mindig volt! Hueco Mundo-ban pedig sivatagon kívül semmit sem talál!
Sokszor meg is fordult fejében, mit meg nem adna azért, hogy ismét kávébabot rághasson, vagy, mondjuk öszvéren vágtázhasson. Holott mindkettőről hallani sem akart. Hiányzott ám neki az a régi Mexikó.*

-Mondja csak, mutassak kegyednek valamit?
*Csillantak fel szemei vészjelzően. Olyan ötlet jutott kicsi eszébe, amitől reményei szerint asztaltársa dog egy hátast. Kotorászott zsebében, majd előhorgászva egy paklit elkezdte összekeverni.*
-Lerakok hét kártyalapot felfordítva. Nézze meg őket, s majd gondoljon az egyikre.
*Pakolta le az utolsó lapot is. A lány érdeklődve nézegette, majd mikor készen volt, Gabi fogta a hét kártyát és elkezdte összekeverni őket*
-Na most figyeljen! Amit legelsőnek lerakok, arra gondolt!
*A keverés végén sorban lerakosgatta az asztalra a lapokat.*
-Piros szív ász. Erre gondolt, kedves?
*Nézett fel lassan a lányra, macsós mosolyával arcán. Kétség kívül biztos volt benne, hogy jóra tippelt, hisz a lány csak ámult-bámult. Hátradőlve székén mosolygott tovább, büszkén.
Bizony, Gabi már annyi cselt ismert, hogy ezt már kisujjból is kirázta. S ahányszor elsütötte ezt a trükkjét, mindig elbírta csavarni kiszemeltje fejét...
Lehet most is ez fog történni?*
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te7500/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyKedd Feb. 23, 2010 8:43 pm

Apró kis kiruccanás – Óriási nagy meglepetés


Magamban azért pirultam tovább, miközben mosolyogva figyeltem az asztaltársam. Aztán mintha fejbekólintottak volna: hiszen mindenki tudja, hogy mit jelent, ha hummuszt rendel!
- Izé... Tudod, itt csak ezt lehet enni... Nem mintha nem szeretném, sőt, imádom is, csak hát biztos örülnétek ti, arrancarok egy kis változatosságnak... - motyogtam, majd legszívesebben a falba vertem volna a fejem. Miért, én mi vagyok, könyörgöm?! Nem lehet igaz, hogy már most elfelejtem, hogy nem Shinigami vagyok, hanem arrancar... kell nekem egész nap velük körülvennem magam, egyből ilyen hülyeségekre asszociálok... Miért kell ekkora gyíknak lennem? Lehet, hogy pont most lepleztem le magam előtte. Istenem, add kérlek, hogy még egy kicsit itt lehessek, élvezhessem, hogy milyen voltam régen...
Aztán össze is rándultam, mikor megkaptam a másik kérdésemre is a választ, Zavarom leplezendő gyorsan betoltam a számba egy hatalmas adag hummuszt, és rápislogtam a mellettem ülő, valamiért nagyon ragyogó srácra.
- Ha ennyire szereted a kaszinókat, miért nem próbálsz meg nyitni egyet? Nem hiszem, hogy baj lenne belőle, sokan szereik errefelé az ilyesmit... Mellesleg, megtudhatom a nevedet? - mosolyogtam rá kedvesen. Persze azért még mindig féltem, hogy mi lesz ha észrevesznek, és ennek köszönhetően az összes apró zajra összerándultam. Úgy nézhettem ki, mint egy kocsonya, vagy zselétorta...
- Mutass! - csillantak fel az én szemeim is. Természetesen semmi perverze nem gondoltam, hol vagyok én attól! Kicsit arrébb toltam a tányéromat, hogy kellő helyet biztosítsak a kis akciójához. Ki is pécéztem magamnak az egyik lapot, és mosolyogva figyeltem, ahogy tevékenykedik. Igazán aranyos volt, ráadásul még ha nem is tudta, de így is alaposan elhessegette a rosszkedvem jelentős részét. Mosolyogva pislogtam rá, és bólintottam, mikor kérdezte, hogy a szív ász az, amire gondoltam.
- Ügyes vagy! - mosolyogtam megint, és más talán már attól félt volna, hogy örökre így marad a feje, ha ennyit mosolyog. Én viszont halál nyugodtan folytattam a tevékenységem, mert annyira régen mosolyogtam ennyire őszintén, hogy szinte vissza se tudtam rá gondolni.
- Szóval, akkor te ilyen szerencsejáték- mágus vagy? Gondolom, mindenkit lejátszol a színről, ha akarsz. - kortyoltam a teámból, és köhintettem egyet hozzá. Aztán lejjebb húzgáltam a szoknyám szélét, mert kezdett felcsúszni, és nem szerettem volna emiatt problémákat. Bár tény, hogy nem tekintettem magamat valami eszményi szépségnek, a fene se tudja, micsoda perverz állatok rohangálnak az utcán, akik pont az ilyen típusú lányokat szeretik, mint amilyen én vagyok. Aztán szolídan megböktem a pultos hollowot, és kértem még egy adag hummuszt, mert elfogyott. Nem tehettem róla: egyrészt még pokolian éhes voltam, másrészt meg jó ideig úgysem fogok ilyet enni. Meg ide se jönni, ezért a lehető legtöbb kellemes emléket és energiát be fogom, be akarom innen gyűjteni.
- Majd megtanítasz egyszer kártyázni? Én sohasem értettem az efféléhez, pedig szívesen játszanék majd... - szaladt ki a számon, és gyorsan bocsánatkérően kezdtem el pislogni az asztaltársamra, amennyiben ezzel sikerült leterhelnem. Igazán nem szerettem volna, ha felidegesítem, mert ő az első arrancar hosszú ideje, aki emberségesen szól hozzám.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te7000/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyKedd Feb. 23, 2010 10:08 pm

Apró kis kiruccanás – Óriási nagy meglepetés

-Óh, hát mennyire hülye vagyok!

*Csapott rá homlokára fájdalmasan*
-Az én nevem Gabriel Bello, de nyugodtan szólítson csak Gabinak.
*Vigyorgott mondata végén. Ahogy nekilátott a „bűvészkedésnek”, a végén csillogó-villogó kiskutya szemekkel akart lezakózni a helyéről, hogy elnyerte tetszését a lánynak. Annyira jól esett neki, hogy talán már egoja is a mennyezetet verte gondolatban. A dicsérő szavaktól, pedig simán zavarba jöhetett volna, ám mégiscsak egy macsó muchacho volt, nem engedhette ezt meg magának. Így csak lelkiekben szállt fent a magasban.*
-Gondoltam már rá, de túl nagy macera... meg el tudja képzelni, ahogy a sok buta hollow beszabadul a kaszinóba? Mekkora káosz lenne ott, óh Istenem!
*Már a gondolattól is ájuldozott. Még hogy az ő csodálatosan feldizájnolt kaszinójába ilyen degenerált lények tegyék be a lábukat! Abszolúte tabu!!*
-Valami olyasmi! Nade szerencse nélkül mágus sem mágus!
*Kacsintott oda mosolyogva a lánynak. Tetszett neki, ahogy Caquel egyre több alkalommal jött zavarba. Ez is nyugtatta, hogy nem túl untató a társasága. Vagyis reménykedett benne. Végtére is csak megmondanák neki, ha elég volt. Márpedig most nem úgy tűnt neki.*
-Egyébként meg, ha sokat gyakorol az ember, mindenki megtanulhatja.
*Nyelte le az utolsó hummusz falatot. Ennek nagy örömére, pedig rendelt egy finomnak látszó bort, amit a pincér perceken belül ki is hozott neki.*
-Hogy kártyázni? Ezer örömmel! Csak szólj, amikor úgy gondolod, mutatok egy pár kártyajátékot!
*A bűvös szavaknak nem tudott ellent mondani. Főleg, hogy most felhozták a témát. Máris, most, azonnal akart kártyázni! Amúgy is igen rég óta nem játszhatott társaságban. És hát egymagában nem túl szórakoztató.
Lekötelezte, hogy Caquel ennyire ráhangolódott a témára. Nem gondolta volna, hogy pont Las Noches-ban lesz olyan valaki, akivel egyszer ilyen dolgokról beszélgethet. Ráadásul ezzel a kislányos zavarával csak még inkább érdekelte a lány kiléte. Ezért bele is vágott a hosszas interjúvolásba.*

-Na és kegyed? Mivel tölti a szabadidejét?
*Kortyolt bele a borba, mikor kikerekedett szeme.*
-Elnézést, kér maga is?
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te7500/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyKedd Feb. 23, 2010 10:39 pm

Apró kis kiruccanás – Óriási nagy meglepetés


- Gabiiii.... - nyújtottam el a nevét. Kifejezetten tetszett, nem az a túlerőltettet, hülye típusú névcsoportból való. Izegtem-mozogtam még egy kicsit, aztán felsóhajtottam. gyorsan magamba tömtem a másik hummuszomat is, mert felettébb éhesnek éreztem magamat, aztán megint felsóhajtottam. Nem, ez nem az a fajta éhség... éhes vagyok, de nem erre. Most azzal, hogy visszajöttem ide, visszajöttek a régi vágyaim is? Kiszedtem a hajamat az arcomból, és elkezdtem kortyolgatni a teámat. Legalább ez segített rajtam, meg hát... ha kilépek innen, úgyis két másodperc alatt elfogy a testem víztartalma. Rákönyököltem az asztalra, és a tenyerembe támasztottam az állam. Halkan elkezdtem dúdolgatni, és ekkor megvilágosodtam. Én, most unatkozom! Egy jót ettem, bár nem úgy laktam jól, ahogyan szerettem volna, és még barátkoztam is. Bár még mindig nem hoztam a régi formámat, de felesleges is lenne felhozni. Ha hazamegyek, úgyis mindenki szemétnek fog nézni, és megint be fogok gubózni. bár a céljaimat ott tudom megvalósítani, vajon megéri-e, ha közben tönkremegyek lelkiekben? Ráadásul nincs egyetlen barátom sem, akinél vigasztalódhatnék. no de lényegtelen. Majd kepmelek valakivel, és tortával tömjük magunkat.
- Igazán nagyon kedves vagy, Gabi! Kösz hogy majd megtanítasz! - mosolyogtam rá, aztán a hollow elé toltam a tányérom meg a poharam, és elkezdtem keresni az aprómat. Szerettem volna kifizetni a kajámat, de ha kifizetem, akkor belém fognak kötni, hogy mit ülök még itt. Annyira meg nem volt mehetnékem, ráadásul egész jól éreztem magam a jelenlegi társaságomban, így szépen visszazuttyantam a székre, és rendeltem egy salátát. Majd elturkálok benne, míg lesz valami... mert hát ugye csak lesz valami?! rápislogtam Gabira, aki borral kínálta, és mosolyogva bólintott, majd mikor megkapta a folyadékot, előbb megszaglászta alaposan, és belekortyolt. Igazán finomnak tartotta, és örült neki, hogy végre egy nem savanyú italt iszik.
- Nos, én... zenélgetni szoktam. Otthon van egy gitárom, és amikor játszok, néha énekelek hozzá. De szigorúan csak magamnak, mert szerintem nincs valami szép hangom. - végülis úgy döntöttem, jobb nem kerülgetni a kását. Miért ne menjek ki az utcára? Onnan jöttem be... csak nem fognak megtámadni! de ha mégis... Vetettem egy oldalpillantást Gabira, és végigmértem. Egészen jó alkata van... No, nem akartam őt élő pajzsként használni, az távol álljon tőlem! Soha nem lennék rá képes, pláne nem egy ilyen aranyos fiút... Feljebb húztam a szoknya szélét, és végre megtaláltam a pénzeszsákom. Gyorsan kivetem pár fillért, lepakoltam a hollow elé, aki alaposan megméregetett magának, és felálltam. A helyem felé azonnal megindultak, ezért még gyorsan visszaültem kicsit.
- Noshát.... én ma relax-napot tartok, és a következő célom az Aquapark. Van kedved velem jönni? - kicsit mintha elpirultam volna, de gondolatban vállat is rántottam hozzá. Látszott rajtam, hogy nem avgyok valami nagy társsasági személy, ezért kérdezek rá ennyire egyenesen erre is. Persze ha nem jön, túlélem, csak jó lenne még egy kicsit egy ilyen kedves arrancarral kempelni. *.*
Várakozva pislogtam rá, és kezdtem attól tartani, hogy megsértettem, vagy felhúztam...
- Izé, ne vedd tolakodásnak, persze nem kötelező jönni, csak gondoltam jobb nem egyedül végii...mászni ezen a homoktengeren. - miközben magyarázkodtam, a lendület, amivel elrohantak mellettem, az arcomba vágta a hajam, és gyorsan kiszedtem, majd véglegesen felálltam. Szinte fellöktek a helyért, én pedig nagyra tágult szemmel pislogtam a jövevényre. Hiszen én őt ismertem! Még akkorról ráadásul, akmikor még tényleg ide tartoztam! Gyorsan megfordultam, leszorítottam a reiatsumat, és torkomban dobogó szívvel indultam meg az ajtó felé.
- Hogy lehetek ilyen, ekkora vadhülye... - morogtam, és szinte rávetődtem az ajtóra, hogy kinyissam.
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te11000/30000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 3:08 am

Arrancarsrác keresi finom kis ebédjét... ~ Ismerkedjünk!

Húúúúúha! Elmira után megint találtam magamnak egy olyan arrancart, aki talán nem néz le, mert olyan vagyok, amilyen. Ja Slarin se néz le, de Ő más. A tejes incidens óta nem igen megyek vele sehova, mert ki tudja, mikor akar megint "jót" nekem...>.> Legutóbb is 14 órát nem aludtam egyhuzamban...ez borzasztó! Slarinhoz képest Ranil igazán kedves lánynak tűnik! *.* Vagy csak megint én vagyok a naiv és a végén koppanok egyet, mint szoktam, de most úgy érzem, hogy tényleg jók a megérzéseim. Na mindegy, minden meg volt épp, ami kellett, kaja (hal *.*), pia (tej *.*) meg beszélgetőtárs is (Ranil *.* xD). Jóízűen nyeltem a halrudacskákat. Egész jól elkészítették ahhoz képest, hogy gondolom nem nagyon szoktak ilyen rendeléseket kapni, de most kitettek magukért, azt hiszem még sem jelentem fel őket Slarinnál. Nyugodtan eszegettem a kajámat egy bizonyos pontnál, ahol a villa megállt a levegőben, mielőtt még bekaptam volna a falatot róla.
- He? Mit értesz az alatt, hogy "véletlenül" megint Ranil-chan? O.o - néztem rá kicsit megrettenve. Ki nem néztem volna Ranil-chanból, hogy egy őrült darabolós gyilkos. O.O Akkor lehet, hogy ezért barátkozik, hogy tőrbe csaljon, megöljön, és megegyed? OMG!....Áh, tuti nem, hülye vagyok. Biztos néha felhúzzák ésésés megüt 1-2 embert, vagy megeszi. Na de kannibalizmus? Mondjuk adjuchasként én is ugyanezt csináltam, na de arrancarként? Hát mindegy, ízlések és pofonok.
Gyorsan túl is jutottam az idegsokkon, hisz folytattuk a beszélgetést és Ranil tényleg nem darabolós gyilkos, csak először hangzott annak..(xD)
- Öhm...-kezdtem el lázasan gondolkozni, hogy mi is szoktam csinálni, de nem sok minden jutott eszembe.
- Hümm hümm, az első dolog, amit imádok szabaidőmben csinálni, az az alvás. Imádok aludni valamiért. A második meg a kajálás. Imádok halat enni, mindenfélét, meg a tejet is szeretem. De ha épp nem eszek meg alszok, akkor általában az enciklopédiámat szoktam csinálgatni, rajzolgatni, bővítgetni. Szeretem a macskákat is, lehet részben azért olyan a ressum, amilyen. Ne mtehetek róla, oda vagyok értük. *.* - gyorsan befejeztem a dumát, mielőtt elkezdenék Ranilnak kiselőadást tartani a nagymacskák párzási szokásairól, mert lehet engem is megevett volna a végén, ha ilyen hülyeségekkel traktálom.
- Aha, így van, így van! Szomorú, de nem nagyon érdeklődik irántunk Azien, még az Espadákat is simán a halálba küldené szerintem, bár ilyenekről nem szívesen beszélek, mert még a végén lázítással vádolnának, és kivégeznének. O.o - helyeseltem Ranil-channak. Valóban igaz volt. Messziről látszott, hogy nem jelentünk semmit Aizennek ,és csak arra kellünk neki, hogy legyen kiket az első sorban előre küldeni, ám ha ezt gondolja, akkor téved. Én biztos nem fogok az első sorban harcba vonulni, sőt, ha kell, el is árulom Őt, hisz nem tett nekem semmi jót azon kívül, hogy arrancarrá változtatott, így nem tartozok neki hűséggel, csak erről Ő nem tud. Mosolyogva hallgattam ,míg a LNről beszélgettünk. Nem azt mondom, én is szerettem ezt a helyet, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudnám elhagyni.
- Én is szeretem, egyre több ismerősöm, és talán barátom is lesz itt!
Meg is világosodtam egyből. Miért ne lehetne? Hisz egész eddig kedves volt velem Ranil. Lehet, hogy kedvel, és barátok is lehetünk, az pedig nagyon jó lenne! Így hát el kéne mennünk valahova, de hova? Törtem a fejem erősen, de nem nagyon jutott semmi eszembe. Ha jól rémlett, Karakurában van 1-2 szórakozóhely, bár nem nagyon jártam az ilyen helyekre. Vagyis egyeltalán nem...
- Mondd csak Ranil...nincs kedved eljönni velem Karakurába mondjuk a vidámparkba? Persze ha nem akarsz én megértem, csak gondoltaaam.... - viszsakoztam egyből, hisz rájöttem, hogy lehet Ranil nem igen szereti az ilyen helyeket, és elküld a fenébe, sőt, ami még rosszabb, ha azt hinné, hogy én valami hátsó szándékkal akarom Őt elvinni magammal a vidámparkba, pedig csak barátkozni szeretnék vele! Smile
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te11500/25000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyHétf. Márc. 08, 2010 4:04 am

Arrancarlány keresi finom kis ebédjét... ~ Ismerkedjünk!


Tökéletesen szét akartam szabdalni azt a hollowot, aki engem méregetett. Mi lenne, ha feldarabolnám? Csak egy picit... kiélném rajta a szobrászat iránt érzett mérhetetlenül mély szenvedélyem! *.*
Aztán Raúl álmatag hangja visszatérített a valóságba....
- Óhh, sehogy sem értem, hagyjuk, nem is olyan érdekes....- mosolyogtam szelíden azonnal. Miért kéne elüldözni még őt is magam mellől? Hány beszélgetésem fulladt már így kudarcba, megszámolni sem tudom. Itt az ideje egy sikeres barátkozási kísérletnek!
Igen, szinte láttam, hogy Raúl végigpörgeti magában a képeket. Engem, kezemben egy baltával, láncfűrésszel, vagy egyéb murderlő segédeszközzel, nyakig véresen, és testrészekkel a kezemben. Régi szép idők... Gyorsan felsóhajtottam, és arra asszociáltam, hogy mit is akarok elérni. Kicsit visszafogni magam, és úgy tűnik, ez a srác a tökéletes alkalom erre. Valahogy... megnyugtat. Ezért nem engedhetem, hogy kicsússzon a kezeim közül anélkül, hogy elfogadna ismerősének. Mert nekem szükségem van rá. Ha nem akarok örökké csak tombolni... Amivel tulajdonképpen semmi bajom sincs, csak Aizen-sama vág tarkón a folyamatos baklövéseim miatt.
- Nem is gondoltam volna rólad, hogy ennyire macskafan vagy. Van kedved mesélni róluk valamit? Lényegében mindegy mit, szívesen meghallgatlak.... - taszigáltam immár üres tányérom, majd rápillantottam Raúlra. ezzel most halálra rémítettem? Nem mintha annyira érdekelne... de kicsit igenis meg akarok változni! Nem teljesen, de... nem akarom azt, hogy egyedül maradjak. Nem hagyom. Különben is, ha a külsőségek alapján ítél ő is, mint a többiek, nyert ügyem van. Ráadásul, kifejezetten szerencsésnek érezheti magát, amiért én, aki megvetem a hímnemet, pont vele akarok barátkozni. Amiben javarészt az játszik szerepet, hogy megnyugtat. Mielőtt pedig végleg önzőnek könyvelném el magam, amiatt is, mert érdekel a srác. A személyisége, az, hogy milyen arrancar... Mielőtt valami nagyokos ezt is félreértené. ><
- Vi-dám-park? - szótagoltam, mintha még sohasem hallottam volna róla. Pedig hallottam, csak éppenséggel sohasem jártam. Hallomásból tudom, hogy van benne óriáskerék, forgóizé, meg minden, de elképzelni nagyon nem tudtam a dolgot... Miért is jártam volna ott? Az egyetlen, ami éltetett az egy ünnep volt, amit ebben a kis szánalmas Japánban nem is ünnepeltek... Halloween... Ma már persze megnyíltak előttem a távlatok, és én rendezem a legjobb rémiszd-halálra-a-segglyukad-is-partyt.
- Igen, van kedvem elmenni! - álltam fel az asztaltól, immár végérvényesen. Hálás tekintettel néztem Raúlra, amiért aközé a négy lény közé tartozik, akik képesek elviselni engem. Valóban nem sok, de kezdésnek tökéletesen megfelel a dolog.... Hiszen ha Őt sikerült megnyernem, elképzelhető, hogy később még mások is megkedvelnek? Persze, ahhoz változnom kell... de senki nem ér annyit, hogy alapjaiban véve változzak meg.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te10500/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (10500/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzomb. Május 15, 2010 2:18 am

/Slarin-Ceph-René-Raúl csoportja/


Az újságot mélán lapozgatva rá kellett ébrednem, hogy gondolataimat már rég nem a személyemről íródott cikk és a képeim elemzése uralta, bármennyire is igyekeztem visszaterelni elmélkedésemet a kezdeti ösvényre. Cephalus mondata visszhangzott a fejemben, amit abban a pillanatban, amikor kimondta észre se vettem, mondhatni kizártam a tényét annak, hogy egyértelmű és megfellebbezhetetlen okfejtésemre Cephalus rákontrázná a csontig hatoló, rideg valóságot. Nem is az döbbentett meg igazán, hogy ismét tanúbizonyságát tette annak, hogy ő már nem az az esetlen álmodozó, akit magam mögött hagytam száz évvel ezelőtt, hanem a tény, hogy én viszont egy fikarcnyit sem változtam, nem tettek az évek bölcsebbé, megfontoltabbá, józanabbá, mint ahogy gondoltam. Cephalus pont ugyanolyan könnyű szerrel lát át rajtam, mint amennyire megfejthetetlennek éreztem a gondolataimat abban a hitben, hogy a hűvös racionalitás és a szelíd mosoly mögé rejtett sérelmeket nem fenyegeti a leleplezés veszélye. Minden bizonnyal öreg barátom is tisztában volt vele, hogy elemi erővel tépte le a ragtapaszt a sebet óvó varról, legalábbis ezt véltem kikövetkeztetni zavart viselkedése láttán.
Abban a hiszemben lapozgattam tovább a magazint, hogy gyengeségemre utaló egyetlen jel sem került napvilágra, és pár perc múltán, mikorra alábbhagy gyomrom enyhe remegése, ugyan olyan jó kedéllyel folytathatom a csevejt, mint ahogy az várható személyemtől. Valószínűleg ekkorra már utolért az elmémet sújtó zárlat, melyről egészen addig nem voltam hajlandó tudomást venni, mígnem bizonyossá vált, hogy a széles körültekintést mellőző hipotézisem tévútra csalt, mikor nem számoltam a Kisasszony kiszámíthatatlanságával.
Meg se fordulhatott a fejemben, hogy amikor merengésemből hirtelen révedve tekintetem Slarinéval találkozik, egy olyan aljas és könyörtelen kelepce csapdájába esek, amilyennel nem találkoztam hosszú életem során. Láttam már sokkal pusztítóbbat, rémisztőbbet, olyat, ami elmém épségét fenyegette, de annyira kiszolgáltatottnak még sohasem éreztem magam, mikor rádöbbentem, hogy nem vagyok képes levegőt venni vagy akár pislogni, hogy egy szánalmas sóbálvánnyá dermedtem, amely ugyan észleli a körülötte történteket, ám reagálni már nem tud rájuk. Mintha az espada megérezte volna, hogy egy pillanat alatt milyen sebezhetővé váltam, beszélgetésünk során keresve se találhatott volna "alkalmasabb" pillanatot ezen képessége bevetésére. Ezen túl ha őszinte iróniával tekintek magamra, szent meggyőződésem, hogy kevés nálam megfelelőbb alany áll rendelkezésre egy ilyen kísérlet lebonyolításánál, ugyanis figyelembe véve a mérhetetlen gőgöt, önelégültséget és csőlátású büszkeséget amit a Gondviselés a nyakamba varrt személyiség címszó alatt, egy ilyen trükk könnyedén csinál hülyét egy olyan arrogáns vén rókából, mint jómagam.
Racionális énem egy karosszékben ülve, integetve mondott búcsút a józan észnek, elveit és önbecsülését siratva, amit megsérteni készült. Mit megsérteni, szilánkokra törni és addig tiporni, amíg csak egy meggyötört öregember marad utána, aki már nem tudja tovább vigasztalni magát azzal az életben, hogy sok hibát elkövetett ugyan, de szent normáit soha nem szegte meg. Isten veled hát önbecsülés és tisztesség, üdvözöllek hát, arconköpés százada!
- Kikérem magamnak ezt a stílust egy olyan nőszemély szájából, aki annyira vágyik alárendeltjei őszinte megbecsülésére, hogy görcsösségében bárkit képes elijeszteni maga mellől! - Csaptam öklöm az asztalra, miközben már-már állati üvöltés hagyta el torkomat. Ha van bármi, ami mentségemre szolgálhatna, akkor ez az: az talán már nem is én voltam.- Határozottan humorosnak találom, hogy az veti rám az első követ, aki szintén a megtévesztés mögé rejtőzik, hogy védje magát a lelki sérüléstől! Igen! Önző vagyok, egy pökhendi seggfej, de ahogy most is, mindig elsődleges szempont volt számomra Cephalus jól felfogott érdeke! És ha én azt mondom, hogy nem most kívánom megvitatni életem egyik legnehezebb döntését, az nem azért van, mert a sznob hátsóm jobban érezné magát egy ilyen fennkölt téma megvitatása közben egy mahagóni keretű Baltex fotelben mint ezen a vásári bóvli műbőr rémségen ülve, hanem mert ez csakis Cephalusra és rám tartozik, és azon kívül egy poratkára sem!! Őszintén hálás vagyok kedves Minden Lében Kanál Kisasszony, de egyedül is tisztába tudom magam rakni, tartsa meg magának a szíves közreműködését!
Műsorom záróakkordjaként még az asztalra vágtam a zsebemben található összes készpénzt, hogy még véletlenül se maradjak adósa senkinek a fogyasztásom árával, majd egy erőltetett vigyor és pukedli után tisztességes menetszelet kavarva jutottam le a bár bejárata elé. Nagyot szusszanva vetettem a hátam az épület falának míg jobbommal cigarettát emeltem kínos mosolyra húzódó számhoz. Ha nem is jellemzőek rám az efféle kirohanások, a menekülés lassan védjegyemmé válik. Otthagytam Las Nochest, mikor forró lett a lábam alatt a talaj, az emberek világában pedig semmi másból nem állt az életem, mint folytonos menekülésből. Menekülés a férjes asszonyok és férjeik elől, az adóhatóságok, a rendőrök és egyéb jóakarók elől, a múltam elől... Nem is én lennék, ha egyszer nyíltan vállalnám tetteim következményét. Most is szívem szerint meg se állnék hazáig, futnék Mi Vida szoknyája alá, lesújtva saját szégyenem által.
A mély szippantások egyre ritkultak, hamarosan cigarettám is a földön végezte, ahogy agyamból tovaszállt a tömérdek gondolat, és átvette helyüket a teljes szenvtelenség. Még fel se merült egy probléma a fejemben, mikor már kapásból rávágtam, hogy "nem érdekel". Pár perc után három öngyújtó hevert előttem a földön, amiket nem tudtam meggyújtani elsőre egy végtelenül flegma mozdulattal, a negyedik tette meg csak azt a szívességet, hogy majdhogynem helyettem gyújtotta meg magát. Ha rajtam múlt volna, talán a végtelenségig állnék ott apatikusan ismételgetve a dohányzáshoz szükséges, reflexszerű mozdulatokat. Ki tudja? Érdekel ez engem egyáltalán?
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te48500/65000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyVas. Jún. 13, 2010 10:15 am

/Slarin-Ceph-René-Raúl csoportja/

*Cephalus azon egyének közé tartozik, akiket valóban könnyedén ki lehet ismerni egy-egy pillantással s odafigyeléssel. Nem kerüli el figyelmem, hogy bemutatkozása Raúl felé igencsak hűvösre sikeredett, s egy pillanatra még bennem is meghűl a vér ezt hallván. Naivság és ártatlanság ide vagy oda, akkor is egy arrancarról beszélünk, s talán még Cephi sem tud arról a sötétségből, mely ott lapul benne. Az mindenkiben ott van, s nekünk, arrancaroknak pedig különösen fontos, hogy ismerjük ezt az oldalunkat. Talán Cephalusnak még nem volt lehetősége felfedezni ezt a rejtett sötétséget, talán csak nem volt szüksége rá, de kétség sem fér hozzá, hogy ott van, s csupán a moráljai korlátozzák abban, hogy végre kitörjön belőle. Elég csak figyelni egy kicsit az élre a hangjában, s még csak különös jóstehetség sem kell ahhoz, hogy tudd, a lehetőség benne arra, hogy egy igazán erős arrancarrá váljon, megvan benne. Csupán ez az anarchista valami miatt úgy gondolta, hogy Cephalust mindentől védeni kell, és átvállalta egy apuka szerepét, aki még hugyozni is elkíséri a fiát. Undorító. Bár eddigi szavai meggyőztek arról, hogy egy bölcs társammal vetett össze a Sors, s már-már a tiszteletemet is elnyerte, amit Cephivel művel, egyszerűen sok. Nem védheti meg mindentől, nem lehet mindig ott, hogy fogja a kezét, és különben is, Cephalus egy teljesen önálló, független arrancar, és bizonyára tud magára vigyázni, különben már rég feldobta volna a pacskert abban a száz évben, míg Nyúlcipő Herceg kalandozásra indult az Emberek világába. Tuti, hogy Cephalus élete sem a gombolyagok gyűjtéséből meg szabásmintákkal való nem tudom, mit csinálásból állt, bizonyára néha muszáj volt harcolnia. Jó, hát életemben nem vettem még a kezembe tűt, na, nem vagyok éppen háziasszony típus, elég, hogy eltakarítok magam után és megfőzök magamnak, ha kell, meg különben is, én tökéletesen elvagyok a hülye képregényeimmel meg az atomfizikámmal!
Azért sikerült érdekesen néznem Raúlra, amikor valami rossz nekomimi módjára tejet meg halat kér, de hát ő tudja. Ami azt illeti, egy kicsit álmatagnak tűnik, de legalább még csak feleannyira sem olyan bunkó, mint René. Kifejezetten rendes dolog tőle, hogy próbál Cephivel barátkozni, még ha észrevételem szerint Cephalus számára nem annyira szimpatikus az arrancar. Mondjuk az is igaz, hogy nem úgy ismertem meg az arrancart, aki szánt szándékkal bárkinek is ártani tudna, úgyhogy nem tartok attól, hogy esetleg neki támadna, maximum a már egészen ismert – bár saját bőrön nem tapasztalt – csípős megjegyzésekre lehet számítani.
Figyelmem mégis a gyávák leggyávábbika tereli magára, hiszen a reakció, amit a kis trükköm bevetése után kaptam, cseppet sem az, amire számítottam. Nem, nem is számítottam… elvártam. Gyakorlatilag kezdem megszokni, hogy ha én valamit akarok, akkor azt megkapom, és kész. Az elszökött báránykánk viszont ellenáll, s bármennyire is jogos vagy jogtalan a megsértődése, a lényeg, hogy megtörténik. Soha senki nem volt, aki így a képembe merte vágni a véleményét rólam, azonban hiába vártam el minden beosztottamtól és az úgynevezett barátaimtól, hogy mondják meg a szemembe, ha valami gondjuk van, nem kaptam meg. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire fájdalmas lesz.*
- Kedves Minden Lében Kanál Kisasszony köszöni szépen, és üzeni, hogy legalább nem fogja felvenni a nyúlcipőt, hogy mentse a hátsóját a diktatúra elől. Nem egy olyan rozzant anarchistától akarom mindezt hallani, aki annyira kíméli Cephalust, hogy többet árt neki ezzel, mint segíti, ráadásul egy évszázadig felé sem néz. - *hűl el teljesen hangom a válaszom során, majd teljes apatikussággal nézem végig, ahogy René ismét az egyetlen dolgot teszi, amihez ért: menekül. Menekül a válaszadás elől, s menekül előlem is. Talán igaza van, elriasztok magam körül mindenkit, ahogyan őt is, de kit érdekel?*
- Egy pillanat. - *hagyom hátra Raúlt két percre, s a mosdót keresem. Tudom, hogy illetlenség egyedül hagynom őt, meg minden, de nem bírok több időt abban a fotelban ülni. Nem értem, mi ez a fájdalom a mellkasomban, s miért lett hirtelen olyan piros az arcom… én nem szoktam sírni. A sírás a gyengék ismérve, és én, én nem vagyok gyenge, az 5. espada rangjával megbélyegezve pedig egyszerűen nem is engedhetem meg magamnak, hogy ilyesfajta gyengeséget mutassak, az imázsom is teljesen odalenne. Ha valaki megtudná, hogy egy olcsó hummusz bár mosdójában markolom a csapot, s a másik kezemmel meg az arcomat tartom, hogy minél nagyobb részét eltakarjam vele, bizonyára világgá kürtölné, hogy képes voltam efféle gyengeséget mutatni. S hiába próbálom visszafojtani, valami megakadályoz, nem megy. Könnyek… én nem szoktam sírni, nem engedhetek meg magamnak ilyen luxust.
Néhány perc múlva sikerül végre felkászálódnom a földről. Igazából teljesen kiesett minden, ami az elmúlt pár percben történt velem, s a tükörbe pillantva ijesztő látványt nyújt a nyúzott arcom, vörös szemeim és az összekócolódott hajam látványa. Végül is már úgyis mindegy, inkább kibontom az eddig összefogott hajamat, meg legalább egy kicsit biztosan fog takarni valamennyit az arcomból. Különben is, nagyon harapós kedvemben vagyok, ha valaki beszól, meghal, és szerintem ezzel ők is tisztában vannak.*
- Valami rövidet és egy csapolt sört kérek, majd vigye fel valaki az emeletre. - *csapódik a kelletténél talán kicsit hangosabban a mosdó ajtaja, s célzom be egyből az egyik csapost, aki valószínűleg felfogta a rendelést, hála nyomatékos hangnememnek, s egy kicsit szabadjára engedett lélekenergiámnak. Nem hagyom, hogy az a kis utolsó senkiházi elrontsa a napomat, és még Cephalus is megkapja a magáét, amiért egyből lelépett a sebeit nyalogatni annak a személynek, aki egyébként elárulta őt. Szóval ja, számíthat egy kis dorgálásra, és különben sem értem, miért is nem képes végre kiállni magáért, s megbocsájtani annak a gyáva szerencsétlennek.*
- Nos, hát akkor… Mint azt már tudod, Slarin vagyok, az 5. Espada, mostantól pedig az én alárendeltem vagy, mert Aizen így rendelkezett, és a többit meg úgyis tudod, ha van egy kis eszed. Mesélj csak magadról, Raúl. Biztosan nem kérsz valami mást is azon a tejen kívül? Elég szegényes a menüd. - *csóválom a fejem a fehér lötty láttán, mert akkor is furcsa, hogy valaki pezsgőt ihatna, de inkább tejet fogyaszt. Minden esetre elvállalom azt a megtisztelő feladatot, hogy megigyam a pezsgő maradékát, és igen, az üvegből teszem ezt. Aztán persze érkezik is a tequila, szóval lábaim kényelmesen az asztalra teszem, csülkeim pedig az italok közelében vannak, hogy fel is hajthassam az első feles tequilát, ami épp kibökte a kezem. Útban volt, na. Ahogyan szerencsére még a söröm is pont a kezem útjában van, és nincs is kellemesebb, mint hátradőlni és hagyni, hogy az a René megpukkadjon saját gyávaságában. Még ha egy számomra fontos személy is követi őt, mert azt hiszi, valamit is számít neki. Mindegy, majd megszívja, és akkor tudni fogja, hogy mellettem kellett volna állnia. Késő bánat. Különben sem vagyok bébiszitter, bizonyára egyedül is képes foglalkozni a dolgaival.*
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te5000/10000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 5:29 am

/Legyünk fraccionok!/
Sierra és Rodrigez csoportja


Már jó ideje Hueco Mundoban tengetem az időt, de számomra mégsem telik. A napok szürkék, az idő kesernyés, mindkettő a semmibe veszik, így sok időm van gondolkodni. Mindenen. Nem érzem a "fényt" a többi arrancarban. Az összetartozás, de még inkább egy együvé tartozás érzelmét hiányolom. Egyetlen emberért harcolnak, mint a fanatikusok. Persze hálásnak kell lennünk neki, amiért erőt adott, de így kiveszik belőlünk a kollektíva hatása. A hollowok, mik hajdan mi is voltunk, még emlékeznek erre. Az arrancarok egyesével, erejüket fitogtatva harcolnak, de a hollowok, akár úgy is mondhatjuk, hogy vállt-vállnak vetve győzik le az ellenséget. Hova tűnt a csapatmunka? Nem... Biztos velem van a baj és csak túlreagálom ezt az egészet. Talán bele kéne nyugodnom abba, hogy Aizen-sama kedvére küldhet minket a halálba. Vagyis, jobban mondva azt az érzetet kelti, hogy nekünk ez kötelességünk és mi már szinte el is hisszük. Én nem megyek ebbe bele. Az egyén, a szellem fontossága mindenek felett van.
Ezen gondolatokkal közeledek a Hummusz bár felé. Könnyedén felfedezhettem volna a bárt eddig is, csupán nem volt kedvem Las Nochest járni egyedül. Amióta itt vagyok, nincsenek barátaim, vagy jobban mondva társaim, akikben feltétel nélkül megbíznék. Aztán arra gondoltam, hogy az ismerettségek önmaguktól nem repülnek oda hozzám, azért tenni is kell valamit. Így hát felkerekedtem, s elindultam. A bár létezését és hollétét két arrancar beszélgetéséből szűrtem le, mint a jó bort. Szüretem eredménye pedig az, hogy most itt állok, a Hummusz bár bejáratánál.
Egy ideig, mintha haboznék, kétségek merülnek fel bennem. Nem lehetek ennyire antiszociális, csak megy ez... És tényleg! Az ajtó akadály nélkül nyílik, s bent kellemes hangulat fogad. Amolyan igazi csendes pihenő "sarok". Lágy környezet, gusztusos berendezés. Néhány arrancar és a helyi személyzet egy röpke pillantást vet rám. Biztos látják, hogy még nem jártam itt.
Körülnézek, és szememmel egy sarkot választok ki, hol egy kis asztalnál két szék foglal helyet. Immáron nem habozok, irányomat arra veszem. Szemem sarkából látom, hogy a személyzet egyik tagja már kezébe készítette az étlapot. Ez elégedettséggel tölt el. Nem is kell sokat várnom, alig ülök le, máris hozzák az étlapot, melyet gyorsan átfutva egy gyöngéd italra bökök. A választás megszületésével vissza is adom a lapot, s a hollow máris indult, hogy elkészítse.
Ahogy jobban szemügyre veszem a belső elrendezést, szemem megakad a falon tapétaként elhelyezett újságokon. Többségükön felvillan Aizen-sama profilja is. Az az ember mindig karizmatikusan néz. Nyugodtan beszél és viselkedik, mintha nem kéne tartania semmitől. Persze ez érthető, hollowok seregeivel veszi körül magát, s ezek között ott vannak az espadak is, Hueco Mundo elitjei. Egyszer egy kósza gondolatként bennem is felmerült, hogy milyen lenne espadanak lenni. Aztán az is teret nyer, hogy nem vagyok hozzá elég erős. Képességem ugyan ízig-vérig hollow erő, de harcban nem tudom megfelelően kamatoztatni. Mi lennék már én? Békebeli arrancar? Tiszta vicc...
Vissza az elejére Go down
Cephalus Ó-Madaidhín
Espada
Espada
Cephalus Ó-Madaidhín

Férfi
Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2009. Jan. 09.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te22000/30000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (22000/30000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 11:33 am

//Slarin-Raúl-René-Ceph, avagy kommunikációs zavar a köbön//

*Hát, finoman szólva mindenre számított válaszlehetőségként Raúltól, csak erre nem. "Kedves neved van" - visszhangzanak a szavak a fejében, Ceph maga pedig teljesen ledöbbenve készül a földbe gyökerezni, természetesen abszolút kiesve az előbbi, hűvös eleganciával és elutasítással átitatott szerepből...*
- Persze... Egyébként is így szoktak szólítani.
*Válaszol végül, ismét a régi, megszokott Cephi-stílusban. Előző "kirohanásának" tudatában sincs, valahogy ösztönösen játszik úgy a hangjával, mint néhány perccel ezelőtt. Talán előző, emberi életének utolsó darabkái lennének ezek a néha feltörő jéghideg szavak, melyek nyomot hagytak benne tudat alatt? Igen, talán emberi mivoltáért vezekel azzal, hogy most, arrancarként ilyen békésen, sőt, meglehetősen nyámnyilán viselkedik. Valószínűleg senki sem nézné ki belőle, hogy ha neadjisten arra kerülne a sor, igenis képes lenne megvédenie magát, akár ellenfele élete árán is... Különösebb szívfájdalom nélkül.
De most nem áll fent ez a helyzet szerencsére: Ceph csak ül bambán, Raúlra bámulva, akinek látszólag feltett szándéka barátkozni vele. Talán nem is olyan ellenszenves, mint amilyennek első megérzése súgta... Azonban nem foglalkozik tovább a másik fracciónnal, mivel a két espada közti jelenet vonja magára figyelmét.*
- Re...né...sa...ma...
*Motyogja maga elé elhűlten, volt felettesének váratlan kirohanását látva. Éveken keresztül szolgálta René-samát, de még egyszer sem látta ilyennek... Teljesen kikelt magából - Ceph valószínűleg rá sem ismerne, ha nem lenne mélyen lelkébe vésve a privaron espada legjelentéktelenebb mozdulata is. Bár a jelenetet elnézve igencsak meginog abban a hitben, hogy tényleg kiismerte René-samát... Vagy az eltelt száz év homályosította - esetleg szépítette - volna el ennyire emlékezetét?
Ekkor pedig eljut a következő sarkalatos ponthoz. Ez az egész veszekedés és hisztéria őmiatta tört ki?! Legalábbis ezt szűri le a szavakból - igen, csakis ez lehet az oka. Ennek tudatában pedig hirtelen úgy érzi, nagyon kicsivé válik, majd pedig elsüllyed a kinti homok legmélyére... Ő sosem akarta, hogy bárki is megsértődjön környezetében azok közül, akikhez ennyire ragaszkodik, pláne nem olyan apróságok miatt, mint a saját életmódja! Tudja jól, hogy nem lenne szabad ennyire függnie másoktól, de mégsem képes változtatni rajta, tulajdonképpen szüksége van arra, hogy legyen valakije, akiért bármit feláldozna. Régen egyedül René-sama tartozott ide, azonban Ceph jelenében már Slarin is kirobbanthatatlan ebből a kategóriából... Az arrancarnak pedig különösen rosszul esik, hogy ez a két személy - véleménye szerint legalábbis - az ő hibájából kapott össze ilyen csúnyán. Olyannyira, hogy René-sama leviharzik a lépcsőn, Slarin pedig röviddel ezután követi a mosdó irányába... Először tehát volt espadája után kap tétován, majd Slarin felé is intéz egy hasonló mozdulatot. Többet nem képes tenni így hirtelen...*
- Igen, igen, de most inkább menj Slarin után...
*Pattan fel kis idő múlva helyéből, késve ugyan, de válaszolva Raúlnak. Mihelyst pedig sikerült elhatározásra jutnia, már siet is le a lépcsőn, René-sama nyomában - elvégre már csak hivatalból is utána kell mennie, ha már egyszer a közvetlen főnöke volt... Aki már megint el akar menekülni a szembenézés elől, mikor szorulni kezd a hurok. Most azonban Ceph feltett szándéka, hogy nem követi el ugyanazt a hibát, mint száz évvel ezelőtt - név szerint, hogy nyugton marad a fenekén, amíg nem talál egy újabb szerencsétlent, akire rácsimpaszkodhat...
Végigbaktat a földszinten, majd miután megbizonyosodott arról, hogy a privaron nincs jelen - erre utal az előző ajtócsapódás is -, egy mély sóhajt követően kilép a szabadba: itt aztán rövidesen megpillantja a keresett személyt, háttal az épület falának dőlve.*
- Jellemző, René-sama...
*Lépdel felé, látszólag higgadtan - vagyis hát csak annak próbál tűnni -, belül azonban minden porcikája remeg. Most, most mindenképpen, egyszer s mindenkorra tisztáznia kell azt az ügyet, amin száz éve rágódik, mint egy ócska gumicsonton...! Ennek jegyében tehát igyekszik határozottságot erőltetni magára, ami meglepő módon remélhetőleg sikerül is ezúttal, ahogy egyre közeledik a dohányzó René-sama felé. Nemsokára már csupán néhány lépés távolság van kettejük közt - hacsak idő közben ismét arrébb nem slisszol az espada, ez esetben azonban addig ismétli a műveletet, amíg nem sikerül sarokba szorítania.*
- Remélem, most megfelelnek a körülmények ahhoz, hogy választ kaphassak a kérdésemre, René-sama...
*Néz mélyen a privaron szemeibe. Mintha teljesen kicserélték volna - annak ellenére, hogy remeg hangja az elfojtott indulattól -, ahogy lángvörös tekintetével fürkészi a másik arcát, végül pedig hozzáfűzi:*
- ...ha jól látom, egyetlen poratka sincs, legfeljebb homokszemcsék...
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te5000/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 4:22 am

~ Nahát, milyen népszerű vagyok mostanában! – Találkozás egy újabb fracciónnal ~

Elégedetten léptem ki szobám ajtaján, és indultam el egyenesen a hummusz bár felé. Még nem jártam arra, de azt mondják, hogy igazán jó kis hely, így hát új fracciónommal oda beszéltük meg a találkát. Érdekes, hogy újabban milyen népszerű lettem. Először Achille, majd Rodrigez vált úgymond a társammá. Igaz, Naokit is közéjük sorolhatnám, habár még mindig mérges vagyok azért, mert elhagyta Hueco Mundot, és úgy döntött, hogy inkább a shinigamik kutyája lesz. Sajnálatos módon egyre többen gondolják azt, hogy elhagyják ezt a kietlen helyet, ahol még a fák se maradnak meg. Igazán megértem őket, de megfogadtam, hogy Aizen-sama mellett maradok. Nem fűlik hozzá a fogam, de ha egyszer megígértem, nem szeghetem meg a szavam. Az életem szinte csak ígérgetésekből, és parancsolgatásokból áll. Ez utóbbiak többsége inkább csak rám jellemző. Egyszerűen élvezem, ahogy megmondhatom az embereknek hogy mit, mikor, és hogyan csinálják. Mindig is ilyen voltam, és ezen nem változtatok. Élvezem a hatalmam, és szeretném továbbra is ezt tenni.
Lassacskán megérkezek a bárhoz, majd benyitok, és elkezdem keresni tekintetemmel újabb hű fracciónomat. Néhány pillanatnyi kutakodás után végül sikerül kiszúrnom az egyik saroknál lévő asztalnál. Megfontolt lépésekkel haladok előre, nem sietek, hiszen minek? Teljesen felesleges, hiszen megvár, nem szalad el. Ráadásul miféle hibákat követhetnék el, ha sietek? Akár még egy pincérbe, vagy egy másik vendégbe is belefuthatnék. Habár nem biztos, hogy túlságosan is mernének szólni érte, elvégre mégiscsak a 4. Espada lennék. Akár egyetlen támadással is képes lennék kárt tenni némelyikükben. Szinte látom magam előtt, ahogy ajkaik közül kibuggyan a vér ütésem erejétől. A gondolattól egy pillanatra megrázkódok, és próbálok arra koncentrálni, hogy épp egy igen fontos találkozóra tartok, nem pedig arra, hogy mikor szerezhetek magamnak újabb játszótársat, akit elkalauzolhatok a gyönyörű, és felújított Játszószobámban. Természetesen a használati eszközeimet mindig jó alaposan megtisztítom, nehogy akár egy folt is legyen rajta. Még a végén a kedves játszópajtásomnak valamiféle fertőzése lesz, aztán meg én leszek a hibás. Habár nem hiszem, hogy a játék után még foglalkoznának az alanyok az esetleges fertőzésekkel, hiszen a halottakat ez nem igazán tudja érdekelni…
Végül megérkezek az asztalhoz, és mosolyogva ülök le Rodrigezzel szemben. Az asztalra kipakolt dolgokat kezdem el rendezgetni. Nem azért, mert ideges vagyok, csupán zavar, hogy olyan összevisszán látom őket. Szinte hallom, ahogy a hang suttogja a fülembe, hogy „rendezgesd el… rendezgesd el…”. Néha a hideg is kiráz magamtól.
- Gondolom sejted, hogy én vagyok a felettesed. A nevem Sierra Montero – mutatkozom be. Bár lehet, hogy teljesen felesleges, hiszen valószínűleg már ismer, tekintve, hogy ő a fracciónom. De hát ki tudja… Előfordulhat, hogy rossz az emlékezete, és elfelejtette, ki is szerény személyem. Bár ha jobban bele gondolok, ez teljességgel lehetetlen, hiszen rám, mindenki emlékszik, akármikor, akárhol, és akármilyen helyzetben is találkozunk. Az, hogy bárki is elfelejtkezzen rólam, lehetetlenség, hiszen nem engedhetem meg magamnak ezt a fajta luxust.
A pincér megérkezése után leadtam a rendelésemet, majd pár pillanat múlva ott díszelgett az asztalomon egy csésze finom, gőzölgő tea. Az illata, felséges volt, akárcsak az íze, s nyugtáztam is magamban, hogy ide mindenképp el kell jönnöm legközelebb is, és akár meg is kóstolhatnám a finomnak tűnő ételeket is.
- Mesélj magadról… – kezdtem meg a beszélgetés érdekesebb részét. – Természetesen arra vagyok kíváncsi, hogy miféle szerzet vagy, hogy bízhatok-e benned, meg hasonlók. – mondom teámat szürcsölgetve. Kicsit úgy éreztem magam, minthogy az első randin lennék. Persze ideges is voltam egy kicsit, de ezt nem mutattam, hiszen tökéletesen tudok játszani, így nem biztos, hogy észre veszi rajtam.
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te11000/30000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 4:39 am

/Slarin-Ceph-René-Raúl csoportja, hova kerültem...?/

Csak sikerül azért felérnem a második emeletre, és egy gyors rögtönzött, mivel rólam van szó, ezért természetesen elbénázott bemutatkozás után gyorsan helyet foglalok a szélső kanapén, ami jó nagy, kényelmes, meg minden. Mikor felértem már akkor kinéztem magamnak ezt a bútort, mivel senki sem ült rajta, és egy jó beszélgetés alapkövetelménye a kényelmes ülőalkalmatosság, és nem utolsó sorban a kényelmes, tökéletes alvásé is. Persze meg se fordult a fejemben, hogy itt esetleg aludhatnék, távol álljon tőlem, hogy ilyet tegyek! Surprised Cephalussal úgy tűnik máris remek barátságot sikerült kötnünk, bár lehet, hogy csak én képzelem bele a dolgokat a dolgokba, de szerintem szimpatikus vagyok neki, sőt! Viszont a másik alaknak szemlátomást szúrom a szemét, vagy nemtudom, valami ilyesmi lehet, de nem nagyon foglalkozott velem, mikor bemutatkoztam. Nem gáz, majd rájön, hogy milyen nagy értéket veszít szerény személyemmel, és térden csúszva fog visszajönni, kegyeimet keresve..xD Slarin meg Slarin...legalábbis olyan, amilyennek leírták. Vagyis nem írták le, de hallottam pletykákat róla, de igazából nem érdekel, majd eldöntöm magam, hogy milyen. Mindenesetre a feltűnésem és a kanapéra való lekempelésem elég rendesen elüthetett az eddig itt jelenlévőktől. Mintha egy albínó menne be egy csapat néger közé, de legalább, mintha egy gazella szeretne lespanolni néhány éhes nílusi krokodillal. Szép csöndben meg is húzom magam, és várom a rendelésem, meg hallgatózok, hogy miről megy a csevej, ami egyre inkább kezd átmenni valami másba, amit a tvben a "Maunika, meg Bálázs" sóban szoktak mutatni. Sok kedvem nem volt beleszólni, így inkább maradtam csöndben, és a lépcső felső fokát fixíroztam, hogy mikor hozzák már ki a rendelésem. Néhány percen belül ez meg is történt, így már a tejemmel karöltve várakoztam, hogy sorra kerüljek, és túlessek az amúgy kínos bemutatkozáson. A levegő is nyomott volt, meg kicsit sötétebb is volt a hummusz bárnak ezen részén, szóval hiába volt nálam tej, kezdtem elálmosodni. Na, nem aludtam be, mint mondtam, ez távol áll tőlem, főleg ilyen nagy tömegben, csak kezdtem nagyokat és álmosakat pislogni, és a jelenlévők beszédének jó ha 10%-át fogtam már csak fel. Majd már semmi sem jött át a hallócsatornámon, de mint kiderült, nem azért, mert bealudtam volna (háhá, megmondtam, hogy nem fogok!), hanem mert hirtelen olyan csönd lett, hogy az már fülsértő volt. Hogy miért, azt nem tudom, a Ceph által szólított "Renészama" hallgatott el hirtelen úgy, mint aki levegőt is elfelejtett volna venni, majd néhány másodperc múlva összeszedte magát, és kis terápiás csoportunkban kitört a harmadik világháború, de úgy, mintha azt még megszoroznánk a D-nappal, meg ha ehhez még hozzá vennénk az egész amcsi hadsereget. Gyorsan mérlegelek egy jót, aztán arra jutok ,hogy legjobb, ha a poharamba kapaszkodok és egy mukkot sem szólok, mert még porba hull a fejem valami alacsonyan repülő tárgytól, de végül aztán nem röpköd semmi sem, maximum a vérnyomás az egekbe, meg ez a René repül szinte kifele a bárból, de úgy, hogy követni is alig bírtam. Aztán Slarin is távozik valamerre a női mosdó irányába egy sebtében elhadart "pillanat" után. Cephi még ott maradt egy picit, de csak azért, hogy közölje, hogy szerinte Slarin után kéne mennem, majd Ő is otthagy, és távozik a lépcső irányába. Egy darabig csak pislogni van időm, meg ilyenek, próbálom megemészteni Cephi szavait. Mégis mi a fenéért kéne nekem Slarin után mennem, ráadásul a női mosdóba? De, az kéne már csak! Még a végén azt hinnék, hogy valami perverz kukkoló vagyok, meg ilyenek, szóval Raúlka köszöni szépen, nagyon jól el tud partizgatni az egy szem pohár tejével, Slarin, meg a többiek meg majd vissza jönnek, ha lerendezték dolgaikat! Jól megmondom a magamét mindenkinek, persze csendesen, szigorúan elméleti alapon, majd igencsak kezdek unatkozni egyedül, mert a tejes pohár se valami nagy társaság már, ha kiürült. úgy döntök, ha már egyedül vagyok, kihasználom a lehetőséget, és letesztelem a kanapét, tehát hátra is dőlök kényelmesen, és be kell látnom, hogy nagyon is kényelmes, sőt, mi több, olyannyira, hogy néhány másodperc múlva fejem oldalra bukik, és komótosokat horkantva alszok. Megtette a tej a hatását. *>*
Sajnos másodpercek múlva -legalábbis nekem úgy tűnt, de nem kizárt, hogy tényleg csak másodpercek voltak Surprised- fel is riadok és rándulok egy nagyot úgy ültömben, mert Slarin tért vissza a mellékhelyiségről, és szólt hozzám. Nem voltam benne biztos, hogy mit mondott, de nem akartam bunkónak tűnni, ezért inkább nem szóltam semmit.
- Őőő... - kezdek bele a roppant elmés és tökéletesen felépített mondandómba, amit két napig gyakoroltam a szobámban, ahogy a nagy elnökök szokták egy-egy beszédük előtt.- Őő Raúl vagyok! Nem rég érkeztem. *.* De igazad van, egy kis rántott hal jól esne, de nem valami készségesek itt a kiszolgálók, legalábbis velem... - végül azt választom, ami a legkézenfekvőbb. Kaja. Arra legalább emlékszem, mikor ezt Slarin megemlítette az imént, másra viszont nem. Ha olyan fontos lenne, biztos megint megkérdi újra, addig meg jó lesz témának a helyi munkások fikázása.
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te5000/10000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyVas. Jún. 20, 2010 9:49 am

//Legyünk Fraccionok!//

- Nemsokára itt van... - mormogom magam elé eme szavakat, mikor megérzem leendő espadam reiatsuját. Még be sem lépett azon az ajtón, melyre most mindkét szemem szinte rá van tapadva. Epedezve várják, hogy újra viszont láthassák Sierra-sama gyönyörű alakját, kecses mozdulatait.
Szám gyöngéd, alig látható mosolyra kanyarodik, mikor az ajtó kitárul, s csakugyan a várt hölgyemény érkezik meg. Körbenéz, majd mikor észrevesz engem, határozott mozdulatokkal indul el felém. Le se tudom venni róla a tekintetemet. Egy idő után ugyan kínosnak hat, s az egyszerű lesésből, felpattanok, s az asztal másik oldalára állok. Kihúzom Sierra-sama székét, s megvárom míg helyet foglal, csupán ekkor megyek vissza az én helyemre és ülök le én is.
- Üdvözlöm Sierra-sama, igazán lekötelez, hogy ismét találkozhatunk... - mondom illedelmesem a velem szemben ülőnek. Meg kell adnom neki a megfelelő illendőséget, elvégre mégiscsak ő parancsol nekem. Azzal meg nem jutok előbbre, hogy ellent mondok neki, netán bunkó vagyok. Amennyire kinézem az erejéből, egy pillanatig sem tartana az, hogy felszabdaljon. De erre hülyeség is gondolni, ez nem történhet meg. Nem, főleg ha sikerül a beszélgetésnek legalább a felét irányítanom...
- Lássuk csak... Azt nem fogom mondani, hogy bízzon meg bennem, hiszen ezt majd úgy is ön dönti el. Mint gondolom tudja, én vagyok a 15. számú arrancar. Az elsők között vagyok, de keveset mozdulok ki Las Nochesből. Talán a gondolkodásmódom miatt van így, de főleg a képességeim okozzák.
No igen, de hogy is fogalmazhatnám ezt meg a legjobban, hogy Sierra-sama se nézzen hülyének? Máshogy gondolkodom, mint az arrancarok többsége, úgymond. Az én erőm nagy félelmeket tud előidézni és már-már úgy tűnhet, hogy az ellenfél valami délibáb ellen harcol. De támadni jóformán nem tudok, sőt nem is akarok. Csak úgy, mint a sötétség, lassan telepszik rá a vidékre és elzárja mindentől, majd... De honnan tudjam, hogy ez Sierra-samát egyáltalán érdekli?
- Mindig is arra vágytam, hogy egy nagyszerű csapat tagja legyek. Úgy gondolom, hogy önnel jó csapatot tudnék alkotni. Vagyis... Szerintem megfelelően bírnám támogatni. Habár csatákból még kevés tapasztalatom van, bízom abban, hogy jól helytállnék.
Na de mi szüksége lehet egy espadanak pont az én szolgálataimra? SZinte éppen most mondtam ki azt, hogy a tudásom javarészt elméleti. Jobbára csak magamban, a sivatag dűnéi között engedem szabadjára erőmet, s ott csapok szét a homokszemek között. Magányos harcművészet. A sötétségnek nincsenek társai, vagy barátai. Milyen kellemetlen. De ezzel a hatalommal születtem, együtt kell vele élnem.
- A hatalmam, a sötétség. De talán ennyi erről elég is lesz, később úgy is többet megtudhat róla. - mondom, majd rámosolygok a velem szembe lévő nőre.
- Mondja Sierra-sama, a többi fraccionja miyen erős? Úgy értem, ha rászolgáltak arra, hogy az ön irányítása alatt tevékenykedhetnek, akkor biztos nem hétköznapiak!
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te5000/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzer. Jún. 30, 2010 8:42 am

~ Nahát, milyen népszerű vagyok mostanában! – Találkozás egy újabb fracciónnal ~
Figyelmesen hallgatom végig Rodrigez bemutatkozását, és önjellemzését. Csendesen mosolyogtam, és jegyeztem fel magamban a fontosabb infókat, amik talán még a hasznomra is válhatnak valamikor. Valamikor a távoli jövőben, amikor Aizen-sama ismét küldetésre küld valakivel, esetleg valakikkel. Hiszen ha csak egy árva sétára indulok Karakurába, kétlem, hogy magammal hurcolnám szegény Rodrigezt is, hiszen neki is megvannak a maga kis dolgai, mint mindenki másnak. Igaz, azt azért nem tudom róla elképzelni, hogy kis bio kertet gondoz szabad idejében, vagy kötöget, mint ahogy újdonsült 10. Espadánk.
Az, hogy többi fracciónom után érdeklődött, nem igazán lepett meg, hiszen számítottam rá. Számítottam arra, hogy kíváncsi lesz arra, hogy társai mennyivel erősebbek nála, ha egyáltalán erősebbek valamivel.
- Öhm… ez azt hiszem, hogy egy igazán… érdekes kérdés. Igazából fogalmam sincs, hogy mennyivel lehetnek nálad erősebbek a társaid, viszont ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy Akki a legerősebb hármótok közül, Achille pedig nagyjából ugyan olyan erős, mint amilyen te vagy. – válaszolom neki. Még én se tudom, hogy valójában mennyire lehetnek erősek fracciónjaim, hiszen még nem próbáltam ki őket rendesen. Jó, persze Akkival már volt egy közös harcunk, ami természetesen az én győzelmemmel ért véget, de akkor és ott úgy éreztem, hogy nem adott bele mindent. Habár az is lehet, hogy tévedek, és csak túl nagyok az elvárásaim másokkal szemben. Lehet, hogy ez lenne a probléma, hiszen nem ez lenne az első eset, hogy emiatt esek pofára.
A forró teát kortyolgatva gondolkoztam el azon, hogy mi is legyen a következő kérdésem, hiszen minden fontosabb dolgot megtudtam tőle. De ettől még ugyan úgy áhítoztam a válaszokra, és arra, hogy megtudjam: megbízható-e az, aki lényegében a szolgámmá szegődött. A széken hátradőlve néztem rá új fracciónomra, és még pár pillanatnyi gondolkozás után kiböktem a kérdést:
- Mit gondolsz Aizen-samáról? – tettem fel halkan a kérdést, majd hozzá tettem: – Úgy értem, hogy szerinted is csak kihasznál minket? Hogy csak azért adja nekünk ezt az erőt, vagy épp segít megszerezni azt, hogy aztán felhasználhasson minket a shinigamik ellen? – tettem fel a kérdést, ami még szerintem is hatalmas ostobaság, hiszen eddig annyira rajongtam érte. Akkival való beszélgetésem után kicsit máshogy tekintek rá, hiszen lehet, hogy igaza van… Lehet, hogy tényleg csak kihasznál minket a tökéletes kis tervének megvalósítása érdekében. Bábok vagyunk, nem mások. Bábok vagyunk Aizen kezében, és ez ellen nem tudunk mit tenni, hiszen ha ellenállnánk, könnyűszerrel képes lenne akár egy suhintással is végezni többünkkel is.
- Nyugodtan mondd el, hogy mit érzel vele kapcsolatban, nem fogok a torkodnak esni, ha esetleg más véleménnyel vagy róla, mint én magam. – mosolyodtam el barátságosan. Újabban túl sokszor mosolygok, ráadásul barátságosan, na meg egyre kedvesebb is vagyok. Kezdek elpuhulni, úgy néz ki, de nem tehetek róla. Úgy érzem, hogy valami miatt kezdek szét esni, és mintha… már nem tudnék magamra úgy tekinteni, mint azelőtt. Mintha nem lennék már ugyan az az ember, aki néhány éve voltam. Megváltozott az életem, és én magam is megváltoztam a gondolkodásmódommal együtt. Egy új ember lettem, aki egyre inkább próbálja megjátszani érzéseit, és elrejteni a valódiakat…
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te5000/10000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzer. Jún. 30, 2010 9:53 am

//Legyünk Fraccionok!//

Igazából számítottam arra, hogy Sierra-sama felteszi nekem azt a kérdést, hogy mit gondolok Aizenről, de abba nem gonoltam bele, hogy mit is mondhatnék rá. Vagyis jobban mondva nem volt még időm megfogalmazni azt, hogy hogyan gondolkodom az adott helyzetről. Igazán válságos állapot. Elvégre tudásom szerint az arrancarok is két részre oszlanak, a két tábor pedig ellentétben áll egymással ebben a témában. Én a saját helyzetemet csupán elméletileg, tudnám meghatározni, valahol a kettő között lennék, egy harmadik csoportot alkotva, amit a másik kettő jogosan rühellhetne is meg nem is.
- Semleges vagyok, ha Aizen-samáról van szó. Elvégzem a rám kiszabott feladatot, de senki se kérje, hogy hajbókoljak neki, vagy legalábbis játsszam meg a tiszteletet, ami nem létezik. Nagyra értékelem a segítséget, amit ad nekünk, de ha jobban megnézzük, cserébe azt várja el, hogy éljünk-haljunk érte. Nekem ez nem tetszik.
Megdörzsölöm kissé borostás állam, majd a plafonra tekintek, miközben gondolkodó tekintetem komoly agymunkáról árulkodik. De nem így van. Az egyetlen dolog, amiért ezt teszem, hogy addig se bámuljam Sierra-samat. Attól félek, ha komolyabban rátekintenék, elolvadnék. Mmm... A mosolya, amit már többször is mutatott felém, egyszerűen mesés!
- Szóval inkább csak közvetetten szeretek dolgozni. Nem szeretem személyesen Aizentől felvenni a feladatot, egyszerűen nem fűlik hozzá a fogam. De ha már ott vagyok, hogy teljesíteni kell, akkor mindent beleadok, mert úgy érzem, hogy ezzel is csak a többi arrancart segítem! - Mondom, majd én is mosolygok egyet.
- Igaz ami igaz, az is tény, hogy keveset járok bármilyen jellegű küldetésre, mivel Aizen-samanak is megvan az a rétege, amire inkább támaszkodik és természetesen ebből preferál, ha komolyabb küldetésről van szó. Biztos vannak olyanok is, akik emiatt úgy érzik, Aizen jobban kedveli őket, de ha annak az embernek a szemébe nézek, csak azt látom, hogy ugyan úgy kezel minket, mint a rab állatokat, akiket igába foghat és kedve szerint addig dolgoztat, míg éhen nem halunk... Tovább, olyan jól csinálja ezt, hogy az alany el is hiszi, hogy így a helyes és ennek így kell lennie... Vannak, akik nem látnak tovább az orruknál.
Lesütöm kissé a fejem. Már megint sokat pofázok szinte a semmiről. De az nem lehet semmi, elvégre a saját véleményem, amire általában csak én magam adok. Mégis úgy látom, hogy Sierra-samát érdekli, így talán nem lehet ebből baj.
- Azt még hozzá tenném, hogy kimondottan a kérdésére válaszoljak, hogy igen, úgy érzem, hogy azért növeli a hatalmunkat, hogy ne ő legyen az egyszemélyes hadsereg, hanem legyen mellette egy olyan fanatikus banda, akik mindent megtesznek neki...
Jobb kezemmel a poharamért nyúlok, ami félig tele van. Iszok belőle pár kortyot, majd újra a nőre figyelek. Van valami, amit meg akarok tudni.
- Ez természetesen az én véleményem, ahogy ön is mondta. Kérem mondja el, hogy ön hogy érez ezzel kapcsolatban..!
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te5000/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyPént. Júl. 02, 2010 7:42 am

~ Nahát, milyen népszerű vagyok mostanában! – Találkozás egy újabb fracciónnal ~

Szóval semleges… Igazából én is annak vallom magam. Egy csinos, és okos Svájcnak, aki nem áll se Aizen mellett, se pedig ellene. Furcsa, hogy annak idején mennyire imádtam, most meg egyszerűen a hideg is kiráz néha tőle. Lehetséges, hogy ez mind azért van, mert espada lettem, és így nagyobb betekintést nyerek a terveibe, amik egyre inkább nem tetszenek. Jó, persze semmi kifogásom az ellen, hogy megöljünk pár shinigamit, de az embereket azért talán mégse kéne, hiszen semmi közünk hozzájuk azon kívül, hogy táplálékul szolgálnak. Legalábbis némelyikünknek, akik hajlandóak elfogyasztani lelküket. Én csak azok lelkét eszem meg, akiknek úgy gondolom, hogy megérdemlik a halált, és az azután következő szenvedést. Igen, szerintem a hollowlét szenvedés, hiszen elfelejted azt, hogy mi, vagy épp ki voltál egykor, és inkább csak az állati ösztönökre hagyatkozol.
- Az én véleményem, nagyjából ugyan az, mint a tiéd. Viszont azt hozzá tenném, hogy szerintem többségünk nem azért követi Aizen-samát, mert erőt adott, hanem azért, mert fél. Fél attól, hogy mi történne, ha nem tenné azt, amit Aizen parancsol. – mondom elkomolyodó arccal. Mindannyian félünk attól, hogy Aizen mit tenne velünk, ha esetleg az útjába állnánk, vagy nem engedelmeskednénk neki. Valószínűleg könyörtelenül eltüntetne az útjából, és könnyűszívvel ültetne mást a helyemre, vagy más helyére.
- Mit szólnál, ha egyszer együtt elmennénk egy küldetésre? – kérdezem hirtelen. Nem is pillantok Rodrigezre, hiszen perpillanat az immár üres csészémmel való játszadozás valahogy jobban leköt. Jobbra-balra forgatom a fülét, és vele együtt magát a csészét is, mintha létfontosságú lenne számomra. Pedig nem is az, csupán érdekesnek tartom, ahogy a csésze alján maradt teafű másnak látszik minden szögből. Tényleg érdekes, hogy míg egyik oldalról egy pillangó, addig a másik oldalról felhőnek tűnik. Ismét fracciónomra pillantok, akinek látszólag nehezére esik rám pillantani. Vajon miért? Talán leittam magam, vagy valami hasonló? Ugye nem? Mert akkor elsüllyednék szégyenemben, hiszen olyan gondosan tisztítottam és vasaltam ki a ruhámat, hogy annál gondosabban már nem is lehet!
Egy pillanatig a pincéreket figyeltem, ahogy össze-visszarohangálnak, és gyűjtik be a rendeléseket, meg viszik ki őket. Jeleztem az egyiknek, hogy amint ráér, látogasson el hozzánk is, hiszen itt is lenne olyan, aki rendelne is valamit. Ahogy kiérkezett, máris rendeltem egy hummuszt, hiszen végülis egy hummuszbárról lenne szó…
- Neked is rendeljek? – kérdezem meg hű fracciónomat. – Természetesen én fizetem – mosolyodok el ismét.
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te5000/10000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 12:41 am

//Legyünk Fraccionok!//

- Igazat kell adnom, a félelem tényleg nagy úr... De ne is beszéljünk arról, hogy vagyunk olyan erősek, hogy legyőzhetnénk ezt a rémuralmat. Ráadásul nagy eséllyel. A magunk urai lehetnénk..! - árasztom el Sierra-samát hirtelen jött agymenéssel, amit egyáltalán nem tartok hülyeségnek, sőt egyenest látok benne értelmet is. Habár nem hiszem, hogy valaha is megvalósulna, éppen a fanatikus gárda "jóvoltából". Polgárháború Las Nochesben... Ezzel csak a shinigamiknak tennénk nagy szolgálatot. Maah... Mindhiába, keresni kell egy jobb megoldást erre, de nagy válság számomra, hogy nem vagyok jó az ilyen szintű problémák legyűrésében.
- Ó, nagyon szívesen önnel tartanék egy küldetésre... Vagy akár többre is..! - mondom, majd mosolygok. Ujjongásomat próbálom leplezni, nem nagy sikerrel. Szinte látszik rajtam, hogy mennyire élvezem a pillanatot, hogy az espadam küldetésre hív... Kettesben! A többi arrancar biztos megpukkad az irigységtől, ha megtudják, hogy egy ilyen jó nővel megyek valahova... Hmm, még ha csak küldetésre is. De ez is jó pont, Sierra-sama láthatja, hogy mire vagyok képes, nekem ez már tetszetős állapot.
Sierra éppen a csészéjével van elfoglalatoskodva. Önkéntelenül is nézem. Olyan, mintha tényleg több oldala lenne. Egy komoly és egy játékos kislány. De mindkettő egy ilyen szép testben.
- Lekötelezne. - mondom, mikor felajánlja, hogy nekem is rendel italt. - Olyat szeretnék, amit ön is iszik. - újabb mosoly az arcomon. Nagyon megkedvelt Sierrát az elmúlt pár percben. Uhhm, de miért Sierrázom csak le csak úgy? Most veszem csak észre, hogy korábban is megtettem már. Vajon mi lenne, ha elhagynám a sama jelzőt? Persze, ez a tisztelet miatt van így, de mi van akkor, ha már nincs is rá szükség? Áhh, ezt inkább elvetem és visszatérek rá akkor, ha Ő mondja, hogy nyugodtan tegezhetük egymást. Addig továbbra is erősen tiszteletteljesen folytatom a társalgást, mivel ez meg van követelve. Nem csak az illedelmességért, hanem magam miatt is.
- Gondolom az emberek világába megyünk. Ha már ott vagyunk, talán szét is nézhetünk jobban. Úgy értem civilben... - lehet hülye ötlet, nem tudom, hogy ő mennyire lenne oda egy ilyen ötletért. Továbbá azt sem tudom, hogy milyen a viszonya az emberekkel. Sok arrancar ki nem állhatja őket. Én viszont legutóbbi Karakura Town-ban eltöltött időmben inkább csodálattal tekintettem rájuk. Szegények, nem tudják, hogy egy háborúban vannak. És mégis figyelemre méltóak, mivel egyfolytában hajtják magukat azon, hogy megfeleljenek a társadalmuk elvárásainak...
- Ön hogy viszonyul az emberekhez? - kérdem, miután a pincér meghozta az italunkat és belekóstoltam. Meglehetősen finom.
- Sokan azt mondják, hogy nem is emlékeznek a múltjukra, mások meg inkább kitörölnék...
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te10500/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (10500/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyVas. Júl. 04, 2010 10:45 pm

/Slarin-Ceph-René-Raúl csoportja/

Mire az ötödik szál cigarettámat emeltem a számhoz, már önkénytelenül is hagytam néhány kósza gondolatot bekúszni az elmém peremén. Már nem zavart a tudat sem, hogy mennyire kellemetlen szituációba hoztam magam, ahogy az enyhe gyomorremegés sem, amivel a tudatalattim legmélye jelezte a helyzet teljes mértékű frusztratív jellegét.
Slarin utolsó szavai kavarogtak a fejemben, amiket valójában meg se hallottam a távozásom pillanatában, kellett nekik pár perc, hogy a leülepedés után eljuthassak az értelmezésükig. Tulajdonképpen nem vitatkozhattam egyetlen felvetésével sem, sőt, kimondottan humorosnak találtam így, zsibbadt agyvelővel a rozzant anarchistás hasonlatot, mindemellett úgy gondolom, hogy kellően tisztában vagyok a személyiségemből adódó negatívumokkal ahhoz, hogy ne lehessen meglepni egyetlen természetemet érintő állítással sem. Mélyebben átgondolva az sem lehet kérdés, hogy az aggódás, a mások érdekében való cselekvés a létező legnagyobb önzés amit ember elkövethet, hiszen mégis miért vágyunk számunka fontos egyének jólétére..? Természetesen azért, hogy az ő anyagi, szellemi és testi biztonságuk által saját elkárhozott lelkünk is felszabaduljon a gyötrő szorongás alól. Így lehet az, hogy belső önvédelmi mechanizmusom teljes bizonyossággal elhitette velem, hogy helyén való Cephalust hátrahagynom egy teljes évszázadig, hiszen így tiszta lelkiismerettel és joggal gondolhattam, hogy biztonságban van, és a szakmai előmenetelének sem szabtam gátat. A helyzet ilyetén való felfogása tehát csak számomra volt kedvező, hiszen puszta spekulációra alapozva szentül meg voltam győződve, hogy a lehető legjobbat tettem egykori hű bajtársammal, számításba se véve a tévedés lehetőségét.
Cephalus szavait meghallva sem néztem az érkezőre, nem vágytam látni az arcizmait uraló dacos, már-már gyerekes grimaszt, amit minden valószínűséggel még hangsúlyosabbá tettek az elrejtésére irányuló kísérletei. Mindig is szerettem benne ezt a nyíltságot, amivel bárkit levesz a lábáról, és ami az egyik legnagyobb gyengéje is egyben. És lám, mit tesz a bűnös önzés? Bár forszíroztam szíve megkeményítését, arra sosem tettem egy kósza kísérletet, hogy kiírtsam személyiségének ezen vonását.
Nem tüntetőleg nem reagáltam a belépő "köszöntésére", egyszerűen csak nem volt mit mondanom számára. Tudtam, hogy csak a kötelességtudat és a kíváncsiság vezérelte utánam és azon felül, hogy hízelgőnek találtam miszerint kirohanásom után sem feltételezett bennem komolyabb bántottságot, valahol, a lelkem egy apró szeletkéjét kínozta a tudat, hogy ennyire semmibe veszi igenis figyelemre méltó belső defektusom.
- Mégis mire vagy kíváncsi? - Szólaltam meg végül színtelen hangon, miközben olyan hűvösen emeltem rá tekintetem, ahogy sose tettem vele való találkozásaim alkalmával. Biztos voltam benne, hogy rég ismeri a választ, egyszerűen csak az én számból akarja hallani, érezve, ahogy megtör. Minden gyermeki bája mellett van benne egy csipetnyi szadizmus, ami mindig megzavart, amikor már úgy éreztem, teljesen kiismertem Cephalust. Ott volt kétségtelenül a kezdetektől fogva, már csak az volt kérdéses, mikor válik tudatossá ez az ösztönös viselkedés. - Mint már említettem, ott hagytalak, mert így találtam helyesnek, és mert csak így lehetett tiszta a lelkiismeretem. Igen, tulajdonképpen tőled megtagadva a választási lehetőséget úgy döntöttem, ahogy a saját önérzetem szempontjából a legelőnyösebb végkifejlet megkövetelte. Valóban sajnálom, de századszorra se cselekednék másként. Ugye nem kell pont neked elmagyaráznom, hogy miért..? - Ahogy Cephalus mélyen, szinte megbabonázva nézett velem farkasszemet, és ahogy láttam íriszén az őt belülről feszítő, forrongó dühöt, utolsó mondatom végére szám széle önkénytelenül húzódott ördögi vigyorra. Mint amikor fény derül egy közös kis titokra, amiről mindketten tudjuk legbelül, hogy nem tartozik senki másra. Ami miatt képes vagyok őt nem csak egykori alárendeltnek tekinteni, ami miatt Cephalus az egyetlen, akiben meg tudok bízni a végletekig.
Néha megrettenek ettől, az énemnek megvilágítatlan oldalától amit minden igyekezetemmel próbálok palástolni mások előtt, de akkor valahogy hátborzongatóan jól esett púder nélkül önmagamnak lenni. Része a természetemnek, ugyan úgy, mint a világ felé mutatott arcom, ami afféle maszkként is szolgál, hogy elfedje ezen vonásomat és amit egy pillanat alatt visszanyertem egy derűs mosoly keretében.
- Azt hiszem, épp eleget időztünk távol, nem illene megváratni a Kisasszonyt! - Tettem kezem a vállára invitálólag, mintha mi se történt volna, majd visszanyert kiegyensúlyozottságommal indultam meg a bár legfelső emelete felé. Számolnom kellett vele, hogy Slarin nem úgy kezeli a helyzetet, ahogy azt jómagam teszem, így jobbnak láttam egy üveg abszint társaságában visszatérni az asztalhoz. Nem az a minőség, amihez hozzá voltam szokva, bár így is kellemesen kellett csalódnom, hogy egyáltalán tartanak a Zöld Tündérből egy ilyen lepukkant csehóban.
Visszaérkezve kézenfekvőbbnek tűnt szótlanul leülni az asztalhoz, elvégre nem szándékoztam magyarázkodásba bocsátkozni, hagyni akartam, hogy Slarin vegye magához a szólás jogát, ha kívánja. Bár még csak pár órája ismertem, jelentett annyit a társasága, hogy megpróbáljak javítani a kialakult szituáción, ám ha látványosan elutasítja a személyemet, nem tehetek mást, mint elfogadom a döntését.
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te5000/15000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 3:19 am

~ Nahát, milyen népszerű vagyok mostanában! – Találkozás egy újabb fracciónnal ~

Amint megérkezett a pincérünk, máris leadom a rendelést, majd visszafordulok Rodrigez felé. Arcomon halvány mosoly suhan át, miközben tekintetemmel folyamatosan fürkészem arcát, és próbálom leolvasni róla, hogy mire is gondolhat éppen, azonban ebben a pillanatban valahogy képtelen vagyok rá. Ritka az ilyen. Talán keveset aludtam az éjszaka, és ezért dekoncentrálttá váltam. Nem lenne egyedi eset, hiszen az utóbbi néhány hónapban viszonylag rosszul aludtam a fel-felvillanó rémképektől. Éjszakánként jó néhányszor riadtam fel hangosan lihegve egy-egy túlságosan ismerősnek tűnő rémálomból. Lehetséges, hogy talán emberi életem töredékei, elfojtott emlékei térnek vissza, miközben pihenni próbálok?
Egy pillanatra elgondolkozom azon, hogy vajon miféle küldetés is lenne jó kettőnk számára, ha már egyszer fracciónom elfogadta a meghívást. Feladatunk elvégzése alatt akár újabb információkat is megszerezhetek róla. Olyanokat, amiket itt, ezen a beszélgetésen nem árult el. Furcsa, hogy mennyire érdekelnek mások manapság. Valószínűleg ez is a jellemem megváltozása miatt változhatott ennyire. Ugyan úgy, mint az, hogy zavar, ha nem tudom, hogy mások mit gondolnak rólam. Bár ezt minél hamarabb szeretném elnyomni magamban. Eddig se érdekelt mások véleménye, hát továbbra se érdekeljen.
- Igen, én is az Emberek világára gondoltam, mint esetleges küldetés helyszín – mondom kissé elmélázva. Az is jó ötletnek tűnik számomra, hogy szétnézzünk kicsit. Mindig is kedveltem az Emberi világot, és az ott élőket. Valójában nem is tudom, hogy miért is szeretem annyira azt a környezetet. Nem tudom, mi vonz benne annyira, de olykor néhány ostoba gondolat is átfut az agyamon azzal kapcsolatban, hogy talán itt kéne hagynom Hueco Mundot, és új életet kéne kezdenem az emberek között. Vagyok olyan talpraesett, és önálló, hogy segítségkérés nélkül is be tudjak illeszkedni, azonban ezt az elvetemült ötletet mindig sikerült elhessegetni. Nem azért, mert féltem Aizen bosszújától, vagy mert féltem a kudarctól, mely a beilleszkedés meghiúsulása miatt érhetne… Véleményem szerint azért gondoltam meg magam mindannyiszor, mert nem volt szívem itt hagyni ezt az egészet. A hófehér falakat, a megszokott arcokat, és helyszíneket. Ezek már mind az életem részévé váltak, s nem kívántam tőlük elszakadni. Egyelőre…
A pincér végül meghozza a rendelt hummuszt, és mellé a teát is, mely gőzölögve kerül elénk, akárcsak a finom étel. Azonnal bele is kortyolok a forró italba, majd élvezem egy pillanatig, ahogy elönt a forróság. Csészémet visszateszem az asztalra, majd megpróbálom tömören összefoglalni, hogy mit is érzek igazából a hús-vér emberek iránt, akik boldogan tengetik mindennapjaikat az emberek világában.
- Azt hiszem… kedvelem őket. Érdekesnek tartom őket. Tetszik, ahogy néhányuk megpróbál mindent megtenni azért, hogy valamit hátra hagyjon magából – válaszolom a lehető legtömörebben. Nem azért, mert több nem telne tőlem, csupán túl hosszú lenne elmagyarázni, hogy miért is tartom érdekesnek és izgalmasnak az embereket. Azokat az embereket, akiket halomra gyilkolnak társaim.
- Nos igen… Ha lenne választási lehetőségem, én valószínűleg a felejtést választanám. Most se igazán emlékszem az emberi életemre, de amire emlékszem, arra inkább nem akarnék – mondom sóhajtozva, majd ismét bele kortyolok a teámba, s ki is iszom a csésze tartalmát, majd hozzá látok az igen finomnak tűnő hummuszhoz is. Néhány falat után rá kell jönnöm, hogy igen ízletes, és talán nem is volt olyan rossz ötlet, hogy ilyen helyet is létrehoztak számunkra.
- Ha nem gond, engem is érdekelne, hogy te mit gondolsz az emberekről. Persze csak nagy vonalakban, nem muszáj kiselőadást tartanod – mondom mosolyogva, miközben egy újabbat harapok a hummuszból. – Mellesleg… lenne még egy kérdésem, de előbb az előzőre válaszolj, kérlek.
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Cl0te5000/10000Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:36 am

//Legyünk Fraccionok!//

Értem, hogy Sierra mire gondol. Ha tehetném, én is elfelejteném azt, amire emlékszem... Vagyis...
Egy pillanatra elkerekedik a szemem, ahogy rám tör a felismerés. Azzal, ha mi elfelejtjük az emlékeinket, vagy el akarjuk felejteni az emlékeinket, csak menekülünk. Menekülünk az elől az igazság elől, amit nem vagyunk képesek elfogadni, amit nem tudunk megérteni. Gyávák vagyunk, nem is, inkább félünk. Félünk attól, hogy mit gondolnánk magunktól és hogy újra úrrá lehet az életünkön. Miért van az, hogy minden arrancar szenvedett élete folyamán? A fájdalom, a kétségbeesés az életünk része volt és most nem akarjuk, hogy újra az legyen. Új esélyt kaptunk az élettől azzal, hogy nem emlékszünk tökéletes pontossággal a múltunkra. És az új eséllyel új lehetőségeket is, hogy boldogok legyünk.
Rápillantok Sierrára, s a tekintetét keresem. Nem telik bele sok időbe, pillantásunk találkozik. Eddig nem is értettem, hogy miért esik ilyen jól, hogy itt van. Nem is... Jobban mondva abba nem gondoltam bele, hogy egyáltalán itt ül velem szemben ez a nő és hogy mennyire is tetszik nekem. Nem emlékszem arra sem, hogy voltam-e valaha szerelmes. Egyszerűen elfelejthettem, hogy milyen érzés is az és főleg, hogy hogyan kell kifejezni. Olyan vagyok, mint egy gyerek, aki azt sem tudja mit akar és ha tudja is, nem bírja kifejezni magát. Minden esetre, ez a társalgás kezd többé válni számomra, mint egy egyszerű eszmecsere az espadammal...
- Figyelemre méltó. Nem is tudják, hogy ez várja őket a másvilágon... Egy háború, tele pusztítással és könyörtelenséggel. Nem számít, hogy melyik oldalon vagy, a másik úgy is arra összpontosít, hogy téged levágjon...
Fancsali képet vágok. Nagyon így érzem. Ahelyett, hogy a két nemzettség békében élne egymás mellett, folyton a vér folyik. Persze ez is mind az idióta vezetőség miatt van így. Mindkét részről. Pedig egy kis változtatás is elegendő lenne a békéhez... Valakinek, valakinek létre kéne már hoznia ezt, vagy legalábbis egy ilyen irányú arrancar mozgalom. Egyre jobban hajlok egy független szervezet irányába, ahol nem számít, hogy mi vagy, csak az, hogy hogyan élsz és miért harcolsz. Mert ez a fontos.
- Hogy mit gondolok az emberekről? Hmm... Fogós kérdés... Egy egyszerű élet, ahol nem kellene csaták miatt aggódni. Ők így élnek. Nem tudják, csupán azok, akiknek az átlagnál nagyobb a reiatsujuk. Az ő világuk inkább csak máshogy működik. Ezért irigylem őket... Gondtalan élni és szeretni...
Utolsó mondatomban ismét Sierrára pillantok, s megeresztek egy mosolyt is. Azt hiszem be kell látnom magamnak, hogy annyira lenyűgözött ez a nő, már most, hogy egyszerűen szerelmes lettem! *-*
- Sierra, hogyan váltál espadává? - mondom, majd szemem ismét elkerekedik. Észre se vettem, mikor kimondtam, de letegeztem az espadam. Uhm, remélem nem veszi sértésnek. Hmm és mintha azt mondta volna, hogy lenne még egy fontos kérdésre, amire választ vár... Vajon mi lehet az? Ha nem tudnám, hogy el akar menni kettesben valahová, akkor biztos erre tippelnék. De így nem tudom mire gondolhat. Talán az arrancarrá válásom..? Nehem, abban nincs semmi pláne. Biztos valami fontosabb. Na de majd kiderül...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Aizen-sama hummusz bárja   Aizen-sama hummusz bárja - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Aizen-sama hummusz bárja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches ::   :: Centrum-