-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Panelház - Kei Gross

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzomb. Szept. 26, 2009 12:20 am

Panelház - Kei Gross Panel1nagy_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Kei Gross összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 26, 2009 12:28 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzomb. Szept. 26, 2009 12:27 am

Kei Gross lakása:


Panelház - Kei Gross 2
Itt lehet társalogni, és azon a kihúzhatós kanapén szoktam aludni.

Panelház - Kei Gross 1
Itt szokás kajolni és a végtelenségig pöfékelni(a vendégeknek, mert nekem mindenhol ér!)

Panelház - Kei Gross 4
Fürdőszoba... lehet itt pancsikolni, fogatmosni, ügyetintézni ésegyéb

Mostanában már nem annyira rendezett ez a lakás, mint mikor beköltöztem. Ráférne egy rendrakás, de kinek van kedve hozzá? Amíg nem mászik ki semmi az ajtón, nincs gubanc! Nekem az is megerőltető, hogy az ablakot kinyissam, de néha akkora füst van, hogy muszáj rákényszerítenem magamat.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzer. Szept. 30, 2009 9:36 pm

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go

Eddig jól alakultak az események. Jó lépcsőházba estem be. Több órás stop után végre meglett a rokonom. A képbe csak a farkaséhségem rondított bele. Ki akart lyukadni a pocikám! Teljesen kiment a fejemből, hogy a legújabb mobildíszem varrása helyett vegyek valamicske elemózsiát a töménytelen pékségből, ami mellett eljöttem. Helyette orra estem sok, csúnya útpadkában. Ráadásul az extra rakétameghajtással közlekedő tömeg folyton lökdösött. Annyi ronda szúrás van a pici ujjacskáimon! Igazságtalanság! Ezért kárpótolni fogom magam a bátyókám non-stop zaklatásával. Alakítottam is full erővel a drámai színésznőt. Természetesen a nyakán csimpaszkodva. Annyira jól ment, hogy holnap biztosan bemegyek a legközelebbi színtársulathoz és lenyűgözöm őket a tudásommal. Egy ilyen tehetséget, mint én nem lehet csak úgy hagyni az enyészetnek. ~Majd megmutatom a világnak ki is az a Keiko Gross!~ Csillantak fel elszántam a szemeim, hamuvá égve a fiatalság tüzében. Sikeresen el is felejtettem, hogy épp kipréselem szösziből a szuszt, mert erősebben szorítottam meg. Észlelve a végét rúgó pára hörgését pánikolva akartam újraéleszteni. Fogalmam sem volt, hogy kell, de majd rájövök! Nehogy már most murdereljem meg! Előbb jussak be az ajtón! Olyan régen csekkolhattam le mennyire röhejes a kinézete és még idegesíteni akarom! Leszoktatni a dohányzásról és szétverni a gitárját még mindig a listám elején szerepelt. Nem dobhatja égnek a lábait! Ha meg meri tenni én kísérteni fogom odaát! Csak kerüljek oda egyszer...
- Oni~iiiiii saaaaaaaaaaaaan! - ragadtam meg a felsőjét és kezdtem őrült tempóban rázni. Észhez kellett valahogy térítenem. Ha ez nem válik be feláldozom a csodálatos umbrella-m! Majd énekelek az esőben Rihanna-t, de előtte wake up-olj már fel Neooo! Nagyon nem óhajtott a magánakcióm ellenére sem. Lehet kiráztam belőle az életet? Neem! Illetve, gondolom. Inkább taktikát váltok! Addig visítozok, amíg meg nem süketül.
- Baka, baka, baka, bakabaka....BAKA YAROOOOOO!- kiabáltam torkom szakadtából. Erre már biztosan fog valami reaction-t lökni. Ha lenni kicsi agy, akkor kitérni hitéből, hogy itt szidom a világos hajzatát. Kivételesen örülnék neki. Viszont a ez sem válik be, előhívom Hyäne-t! ~ Ő maximálisan epertutira szóra kényszeríti! ~ Nevettem pokolból szabadult sátánként a gondolataimban. Addig is azért befejeztem Kei rázását, lehet már a reggeli pirítós is forgolódott ennyi zaklatástól. Hatalmas szemekkel pislogtam rá, várva valamilyen életjelre.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzomb. Okt. 03, 2009 3:58 am

Meglepődöm?! Panelház - Kei Gross 1186082124


Szinte a lelkem is készült a Túlvilágra, ahogy drága húgocskám elemi erővel a nyakamba ugrott. Először azt sem tudtam mi tévő legyek. Kezdjek el sikoltozni, mint egy lány, mikor pókot lát 3 méterre maga előtt, vagy futkározzak össze vissza, mint egy biohazard-os egér. Sajnos egyikhez sem volt annyi lelkierőm. Annyira lesokkolva éreztem magam, hogy kettőt szusszanni sem tudtam, nemhogy futkározzak idióta módjára. Pillanatokon belül az oxigén is kezdett elfogyni. Mi a fene?! Ez a kis csaj még ezt is kiszívja belőlem! Olyan gigantikus tátogásba kezdtem, hogy még a halak szövetsége is besárgulna az irigységtől. Amikor már saját pofázmányomon éreztem a fogyatkozó levegő hatását, egyre jobban tompulni kezdett az agyam is. Beköszöntött a se kép se hang effektus.
A következő képkoca egy még mindig felettem sikoltozó húg volt, aki mindent beleadva akar átjuttatni a másvilágra. Akár direkt, akár nem önszántából, de ilyen érzéseim voltak. Azokban a pillanatokban, már az is megfordult a liluló fejemben, hogy csak azért akar eltenni láb alól, hogy megszerezze szerény lakomat. Biztosan kirúgta a pasija, és bosszút áll. Nade miért akar engem is belevonni a szerencsétlenségébe?! Ez lenne bosszúja kiteljesülése?! Már fogalmaztam volna meg utolsó mondataimat, melyek drámai hatást keltenek, és csengő-bongóan visszhangzanak majd a hosszú folyosón, mikor kedvenc testvérkém újabb akcióba kezdett.

- Baka, baka, baka, bakabaka....BAKA YAROOOOOO!
Kezdett bele fülrepesztő hangon. Nem elég, hogy kirázza belőlem a maradék lelkemet is, még legyek süket, mi?
-Mattee.... matteee... MATTEEEEEEEEE!!!!!
Kiáltottam el magam, abban reménykedve, hogy ettől végre felfogja, hogy élek... azt nem mondhattam hogy virulok is... Bár ha nagyon akarnám, fejügyileg mondhatnám hogy virultam... lilán...
-Stupid Girl! Ennek mi értelme volt?!
Igyekeztem arrébb ugrándozni, és a csodálatos levegőért kapkodni.
-És ha feldobom a csodás praclijaimat, akkor mivan?! Azt ne mondd, hogy ez volt a célod!
Ugrottam fel. Annyira bepipultam, már csak azt vártam, mikor fog mindkét fülemből füstfelhő szivárogni. Viszont ahogy lepillantottam az addigra könnyes szemekkel néző hugicámra, egyből meglágyult a szívem.
-Nyűű, Keiko... Legközelebb ne csinálj ilyet, okey?
Térdeltem le mellé és nyomorgattam meg jó alaposan. Ezzel is visszatérítve a kölcsönt.
-Anoo... Mi szél hozott erre? Mi ez a sok cucc? Otthonról vagy baráttól? Háború és Béke? Vagy micsudi a helyzet?
Jártam körbe és árasztottam el a sületlenebbnél sületlenebb kérdésekkel.
-Várj, tudod mit? Gyere be! Mesélj meg minden! Kaja pia, van minden, ami kell a dumapartihoz! Come on come on!
Lökdöstem előre, ahogy fel akartam kapni a cumóját. Azt hittem sérvet kapok, olyan dög nehéz volt az a két bőrönd.
-Mi a fene? Tán költözik...?
Motyogtam az orrom alatt.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyHétf. Okt. 05, 2009 2:18 am

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go


Miután bátyóka leordította az egyik csatocskámat, gyorsan elhajítottam és felpattanva ácsorogtam szende-szundi mintájára. Elvégre én egy ártatlan virágszál vagyok. Még elkezdtem játszani a szoknyám aljával is, hogy elég hihetően alakítsak. A biztonság kedvéért azért magamhoz vettem az esernyőmet. Ki tudja mennyit változott, lehet lekerget full angry módban a lépcsőn és hahotázás közben kizár. Viszont amint ez bekövetkezik, beakasztom az umbrella-t a lábába, hogy vágódjon egyet. Amíg eszméletlen elveszem a kulcsát és szépen becuccolok. ~Zseniális vagyok!~ Csillantak fel a szemeim gonoszan. Közben bátyóka vett jó pár mély breathe-t. Miután viszonylag normál tempóban ment a dolog odahajoltam. Of course, teljesen az arcához. Elvégre minél kisebb távról szemlélem, annál jobban meg tudom állapítani, tényleg egyben van e.
- Daijoubu desu kaaaa? – kérdeztem aggodalmasan, de bátyóka csak mérgesen felpattant. Nagyon morcosan beszélt rólam csúnya dolgokat. Persze, hogy happy lennék, ha örökölném a lakását, de ezeket feltételezni az én szerény személyemről! Ha szándékosan akarnám a túlvilágra segíteni eleve csapdákkal fogadom Hyäne-vel az élen! Könnyekbe is szöktek a szemeim. Nagyon másképp vártam a brother meet-et. Legszívesebben egy drámai színésznő jelenetét kölcsön véve hagytam volna faképnél, de nem volt home-om. Fiatal vagyok még hajléktalan lenni és sapkában money-t gyűjteni! Erőlködtem is hangeffektekkel magamra terelni a figyelmét. A sikert követően rögtön mood-ot is váltott és már ölelgetett a hátamat paskolva. Igazán rájöhetne, már nem vagyok csecsemő és nem kell ütögetni a várva várt dinner utáni büfire. Azért good girl szindrómában viszonoztam a gesztust és bólogattam helyeslően a kérésére. Kicsivel később pedig célt is értem. Végre landolt a kulcs a zárban és bejuthattam a lakásba. A cipelést ráhagytam a gentleman-re. Elvégre az illem is így diktálja.
Hatalmas mosollyal az arcomon vágódtam be táncikálva a helységbe. Aztán szemre vételezve a kupit, x ideje életre kelt ételmaradékokat, kanszagot, mosatlan ruha hegyeket és ezer éves koszt mindenhol máris a menekülés tervét fontolgattam. Ezt az elkanászosodott legényt még Pamela Anderson dekoltázsa se venné rá, hogy kitakarítson. Pánikolva fogtam be az orrom és menekültem az első ablakhoz. Legnagyobb szerencsétlenségemre egy lesből támadó alsógatya megakasztott a mentőakcióban és arccal a padlón landolva terültem ki. Túlélési ösztöneim viszont erősebbek voltak, hogy tovább tartózkodjak a káros gázok világában, ezért a csodás fejemet égető fájdalomról elfelejtkezve rohantam tovább az ablakhoz. Meghurcoltatásaimnak itt sem volt vége, mivel a zár nem akart kinyitni. Ütöttem, vágtam a bad guy-t, de még a hisztérikus visítozásom sem hatotta meg. Végül csak sikerült elfordítanom. Amerikai focistákat lealázó mozdulattal vetődtem ki és szippantottam bele a városi légkörbe. ~Felüdülés!~ lógtam ki a nyílászárón.
Nagyjából magamhoz térve fordultam hátra baljós ábrázattal. Ezért kiadós fejmosást érdemelt. Szörnyű mennyire leadta a szintet. Úgy néz ki az egész kóceráj mint egy kids dúlta játszóház és sőrvedelő agglegény bunkere.
- JESUS, KEI! Mégis hány száz éve takarítottál? És még meg vagy lepve, hogy nincs barátnőd… Szerinted, ki azaz eszement, aki ekkora környezetszennyező térbe beteszi a feet-jeit? Baka yaroooo! – pöcköltem lemondóan fejbe és láttam neki valami clear felületet gyártani, hogy le tudjak ülni. Úgy voltam vele ráérek elkezdeni a történetet. Végül is nagyon simple volt a recept, úgy se tudtam volna sokat fecsegni róla.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyCsüt. Okt. 15, 2009 1:36 am

Meglepődöm?! O.o=



Talán a káröröm tette, vagy pusztán hugicám kapkodása, de egy igen csinos smile rajzolódott arcomra. Alig bírtam ki röhögés nélkül azt az öt percet, míg Keiko elszenvedte magát az ablakig. Viszont az alsónacis történésen majdnem hátast dobtam. Eléggé ciki volt az az action. Gondolkozóba estem, vajon mikor is nyitottam ablakot. Talán még valahogy nyáron, mikor azok a dög melegek voltak. Olyan HOT! volt az egész placc, hogy itt még a légkondi sem tudott segíteni. Viszont elfelejtkeztem erről a mozdulatról a télen. A tavasszal valami úton módon, de megkíséreltem eme hatalmas művelettel, de az a fránya window nem akart kinyílni. Lehet az a furcsa színű valami volt benne a balhéban, nem tudom. Azóta nem is próbálkoztam vele. Legbelül azért nagyon büszke voltam hugicámra, hogy neki egy-kettőre sikerált kinyitnia. Miközben a fal mellé lepakoltam a bőröndöket, egy percbe sem telt, máris előttem termett. Úgy megijedtem, hogy majdnem be shit-eltem. Rosszabb volt, mint mikor az egyszeri szellemvasúton elém ugrott egy rasnya boszorkány bábú.

- JESUS, KEI! Mégis hány száz éve takarítottál? És még meg vagy lepve, hogy nincs barátnőd… Szerinted, ki azaz eszement, aki ekkora környezetszennyező térbe beteszi a feet-jeit? Baka yaroooo!
Valahogy ez a sivítozó hang emlékeztetett a régi -nem túl szép- időkre, mikor húgi velem kiabált. Ez a jelenet hasonló volt ahhoz, mikor Spule megcsócsálta a szörnyen-pink Barbie-ját, és kiverte a hisztit miatta. Pedig nem értettem sosem miért lett morci érte. Szerintem sokkal nice-abb lett az a baba, hogy pamacsom kézbe, vagyis mancsba vette.
Hogy minden cool-ul klappoljon, most is fejbe nyomott. Bevágva a sad-doggy-face-t akartam nekivágni a hisztérikus jajjogásomnak, de húgi olyan gyorsan faképnél hagyott hogy kettőt sem tudtam szusszanni. Ábrázatom egyből átcsapott a dankóros nyúl fazonba. Majd aztán, a nyúl rohamot kap és tépni kezdi a szőrét, úgy tettem én is a hajammal. Keiko nekirontott takarítani. Ráadásul a legintimebb szférámnál, a kihúzhatós kanapémnál. A rengeteg cikket és újságot egyszerű mozdulattal lesöpörte onnan, és lehullottak szanaszét a földre.
-What the hell...?! Keikooo! Legalább sorrendben borogattad volna le őket! Argh! Megint rendszerezhetem!
Legszívesebben a falba vertem volna a fejem, de féltem attól, hogy dzsuvás lesz a hair-em. Ki tudja milyen lények ficánkolnak a falon, a tavaszi ablakos eset után. Lehet a legjobb lenne, ha húgit is most gyorsan elhessegetném fürdeni. Végtére is, a mosdó frankón rendben van tartva. Ha más nem legalább az, ugyebár...
-Nah, mesélj, what's new? Régen hallottam felőled, a telefonodat sem veszed fel. Bár mért is lepődöm meg... úgy váltogatod őket, mint más a gönceit.
Vakarásztam meg egy sóhaj kíséretében a tarkómat, majd lehuppantam mellé.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyHétf. Okt. 19, 2009 10:08 pm

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go

Mérgesen takarítottam el my way-ből az összes kacatot, amitől helyből kapott heartbreak-et bratyóka. Tökéletes büntetésnek szántam, hogy így elbánok a személyes terével. Felháborító milyen állapotban van ez a lakás! Ráadásul ennyi idióta mangát egy rakáson! ~Semmit sem változott a pocsék ízlése...~ Sóhajtoztam lemondóan az úttorlasz elhárításával. Mivel ezután sem nézett ki szebben a kanapé komoly elhatározásra adtam a fejem. Sose fog így becsajozni! Én pedig nem akarom heteken keresztül hallgatni a melancholic zenére vonyítását, vedeléssel és extra dohányfogyasztással párosítva. Muszáj leszek a kezembe venni az ügyet. Dagadt is a fejem ezerrel. Még az sem segített, hogy nagyra becsült énekesemet vizualizáltam látókörletembe. Igazságtalanság! Szóval rángatózott a szemöldököm és tízig számolva igyekeztem kitalálni a merre lépek tovább funkciómat. A poharat az töltötte csurig, amint magam elé vetődött az a rémkép, ahogy békés álmaimat egy romlott ételekből álló szörny zavarja meg és kergetni kezd keresztül kasul a városban. Szám elé kapva a tenyeremet rémüldöztem. Sok volt! Végül nem bírva a feszkót ordítottam el magam.
-ENOUGH!- kaptam fel az esenyőmet és bökdöstem meg vele, hogy száz százalékra tudja angry vagyok. Fenyegetően elszánt voltam és csak az ő érdekében. Csoda! Később hálás lehet érte. Igazi tesóka vagyok, aki törődik a szeretteivel! ~I'm so fantastiiiiic!~ Rebegtettem szempillámat önimádatomban, majd visszatérve a lehordásra meredtem rá Kei-re halálosztó ábrázattal. Ebből le is vághatta az én clever bátyókám mire készülhetek, mert pánikolva ugrott fel mellőlem. Kapkodások, rohanások és bukdácsolások kíséretében fogta kezébe cuccait. Erre natural reaction, hogy elégedetten toltam égnek tökéletes orromat, hiszen legyőzhetetlen hősnő vagyok! Kipózolva magam besiettem a fürdőbe, majd a konyhába összeszedni a lakásban létező tisztítószereket. Felhúzva a gumikesztyűt és csodálatos pink glasses-omat ráztam szét egy szemetes zsákot. Ördögi kacajt eleresztve rámoltam össze az utamba kerülő szoba alkalmatosságon kívüli things-t. Nagy előadásom közben arról se felejtkeztem el, hogy megakadályozzam lakástulajdonos rokonom lézengését. Hurry-re kiosztottam a feladatát! Nem fogok vele ekkora kupiban beszélgetni! Ha már mindenről visszacsillan a mosolyom lehet szó conversation-ről!
-Ajánlom keresd elő a porszívót és tedd a mosatlant a helyére mire végzek here!- lóbáltam meg ingerülten a megtelt batyumat, amit lepakoltam a többi négy mellé. Szörnyű, máris mennyi szemét lett, pedig alig jutottam el az egyik sarok mentén! ~Mygosh!~ Sápadoztam tovább. Azonban testvéri kötelességemnél fogva nem adhattam fel a harcot! Be kellett fejeznem. ~Meg tudom csinálni!~ Biztattam magam bokszolásnál ismert szökdécseléssel és szoknyámat igazgatva estem neki folytatni a work-öt.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyVas. Nov. 15, 2009 2:19 am

Meglepődöm?! O.o=



-But but but but...! T^T"

-Nincs semmi de, go takarítani!
Még meg sem érkezett, és máris befog, mint valami ökröt, vagy szamarat, vagy a God tudja mit... Elszontyolodva baktattam el egyenesen a szoba másik vége felé. Hatalmas deep-elésem közepette viszont megfogalmazódott bennem egy kérdés.
-Porszívó?
Halvány purple gőzöm sem volt, hogy egyáltalán van-e nekem olyanom. Őszintén szólva azt sem tudtam hol keressem. Ösztöneimre hagyatkozva indultam meg... nem tudtam merre is tartok, de biztos voltam benne, hogy sikerrel fogok járni. Jobb ötlet híján úgy határoztam benyitok minden féle és fajta ajtón. Szép sorjában jártam végig a door-okat, mikor a a helyiség eldugott sarkában észrevettem egyet. Csodálkozva álltam meg előtte, mert nem igazán derengett, hogy ez az ajtó valaha is itt állt volna. Látszik, hogy hol van kikoptatva a parketta... szép egyenes ösvényt vágtam az idők során rajta, de ez az övezet egyelőre még felfedezetlen volt a számomra. Óvatosan közeledtem hozzá. Nem bízhattam meg benne. Ki tudja mi van a másik oldalán. Egyik karomat arcom elé rakva, rogyasztó lépésekkel közelítettem meg. Másik kezemmel megragadva a kilincset, fast mozdulattal nyitottam be, majdmeglátjuk alapon. Ahogy kivágtam az ajtót, a testi épségemet védve ugrottam hátra egy jó métert, valami ninja védekezési pozíciót felöltve. Ahogy kikukucskáltam a végtagjaim közül, megbizonyosodhattam arról, hogy Májk Vázovszki, az egyszemű szörny nem integet vissza. Fellélegezve húztam ki magamat, mint valami hero, és újból megközelítve az apró szobácskát, gyújtottam lámpát. Gyökér fejjel láttam, hogy egy csomó fura kütyü van egymásra ott halmozva. Volt ott valami virágmintás bot, aminek a végén rongydarabok csüngtek. Erről a formáról rögtön a szembe szomszédom jutott eszembe. A vén szipirtyónak is ugyanolyan loncsos, raszta sérója van, mint ennek a cumónak. Ráadásul neki is szürkés, őszes. Ahogy végre túltettem magamon a kezdeti sokkon, megpillantottam egy seprűt, egy vödröt és egy behemót nagy hordót. Pontosabban nem is hordó volt, mert nem fából volt, hanem műanyagból. Valami csúnya mustár sárga színben díszelgett, ami a frászt hozta rám. Ráadásul a gépből valami hosszú fekete cső lógott ki, aminek a végét rögtön a pörölycápa fejével asszociáltam össze. Ahogy összeraktam a puzzle darabokat agyacskámba, nagyot jump-olva jöttem rá a megoldásra.
-Porszívó!
Büszke voltam de rettenetesen magamra, hogy sikeresen megtaláltam eme elektronikai szerkentyűt. Már csak az volt a kérdés, hogyan eszkábáljam ki onnan? Bevetve Gross-i képességeimet, csodálatosan kidolgozott izmaimat elővéve rávetődtem a gépre. Óriási erőlködések vették kezdetét, de nem adtam fel! Véres verejtékeket hullatva a poros földre, minden erőmet beleadva végre kiszabadítottam a bestiát! Mihelyst végeztem az erőt próbáló küldetésemmel, jött az újabb feladat.
-Hogy is műkszik ez az izé?
Vakarásztam tanácstalanul buksimat, ahogy jobban szemügyre vettem a dolgot. Ahogy huszadjára körbejártam, megpillantottam egy dugót. Felcsillanó szemekkel ragadtam meg és szimatolni kezdtem a konnektor után. Ahogy megláttam, rögvest belevágtam a madzagot és csettintéssel díjaztam jómagam. Unfortunately, nem történt semmi. Nem tudtam mivan. Pedig már úgy örültem, hogy ennyire king-ül megoldottam a dolgot. Nyöszörögve vizsgáltam a masinát. Felfedeztem rajta vagy tíz gombot, ezért a bőség zavarában azt sem tudtam melyiket nyomjam meg először. Vállat vonva csüccsentem a behemót ipari porszívó tetejére, majd rákönyökölve kezdtem bele unottan a gombok nyomogatásába. Kissé már kezdtem magam úgy érzeni mint DeeDee, csak én nem dankóros módon nyávogtam felette. Már-már az utolsó gomboknál jártam, mikor a dög felmordult. Olyat ugrottam rajta, hogy majdnem bevágtam a fejem a plafonba. Ahogy visszaérkeztem, egyenesen a button-okra érkeztem. A felbőszült gép, bevadult bika módjára kezdett fújtatni, búgni, zörögni, csattogni egyszerre. Hátul pdig rengeteg szőrcsomót köpködött. Biztos voltam benne, hogy ez is Spule műve. Ahogy egyre jobban kitisztult a gép, úgy kezdett el beindulni. Szó szerint, ugyanis olyan szélsebesen nekiiramodott, hogy ijedtemben a szélébe kapaszkodtam.
-Bwááááááááááááááááááááááá!
Ordítottam fel torkom szakadtából, mert a gép olyan sprintbe kezdett, hogy a nitrós trabi elbújhatna szégyenében mellette. Ahogy szelte a helyiséget, egyenesen Keiko felé vette az irányt. Elszáguldva mellette, még a könnyem is kicsordult a sebességtől. Hátrafodulva pillantottam meg a szőrben ázó húgomat. Eddig sem volt valami emberi színem, most már hófehéren kapaszkodtam bele a porszívóba és hajtottam, utol ne érjen Keiko. Egyre jobban kétségbe esve lestem hátra. Hugicám tüzet okádva loholt utánam, kezében egy fenyegető fegyverrel, amit nem tudtam volna meghatározni a sokk miatt, de biztos voltam benne, ha utolér, nekem Fel is út, le is út, Miszter! lesz.
-Könyörgöm God-om, el ne fogyjon a madzag!
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyHétf. Nov. 16, 2009 10:57 pm

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go

Szuper, meggyőző power-omnak hála báttyókám engedelmes lábtörlő képében vetődött porszívóért. ~Great!~ Csaptam össze tenyereim és ráztam meg kimerítő edzésekkel elért formás hátsómat. Olyan tökéletesen fantasztikus vagyok, hogy már engem bánt! Na, de that's all, mert sosem végzem ezzel a helységgel. Szóval izzadtságcseppeket letörölni és let's rock! Feszítettem is szanaszét csapkodva a karjaimmal, akár a nevetséges göncbe kényszerített ironman, ha elkapja a crazy perc és mutogatja mekkora híró! Kész szerencse! Nekem van annyi brain-em, hogy kislányosan sweety, eprecskés, tündi-bündi anyagokat öltök magamra, így a sátán se nézné ki belőlem mekkora világmentő woman vagyok. ~Már csak a férfi kell, akit kimentek egy égő házból!~ Sóhajtoztam ezerrel, pink felhőm ködében, de büszke work-ömhöz visszatérve elhessegetem a nem kívánatos cloud-ot és vonszoltam a tömegmészárlás elhunyt áldozataihoz egy újabbat. Most mondja valaki az ellenkezőjét! Ezek tisztára hullás zsákoknak néznek ki! Csak le ne csukjanak! Túl fiatal vagyok a prison-höz! Plusz, túl szép!
-Holy shit...-csúszott ki eme förmedvény önálló életre kelve. Szégyelvén myself kaptam is szám elé és hisztérikus jumping közben átkoztam felelőtlenségem. Egy példamutató szupernő sosem káromkodik! Rémes vagyok! Kucorodtam is az egyik sarokba depressed hangulatomnak teret adni és hangos szipogásom arról tanúskodott komoly másodpercekig fogok ott tartózkodni. Kegyelemért nyüszítő kiskutya hempergőzésemet fura noise szakította félbe. Szerény személyemet nyűglődni sem hagyták! ~Hát nem létezik tolerance Kei-nél?~ Hullattam gigantikus méretű könnyeket és hátamra vetődve hempergőztem hisztérikus megszállottsággal. A show-m váratlanul leállt! Fehér szőrpamacsok szállingóztak mindenfelé, amit családi hagyományként bamba face-el néztem. Azonban a kezdeti néhány kósza lamb-et egy egész csorda követte, akik rémisztő enemy-ként támadtak le. Próbáltam őket eltéríteni, ahogy egy jó terrorist tenné, de így is teljesen beterítettek. Rángó szemöldökkel look-oltam végig csirkét kopasztott megjelenésemen, majd egy elhaló scream zengett a panelban.
-I'LL KILL YOU! Nem azt mondtam piszkíts! CLEAN YOU FOOL!-
Pattantam fel önmarcangolás táblával ellátott place-emről és a felmosót megragadva lódultam bosszút állni. Azért on my way igyekeztem minél több szőrt lerázni magamról. Ettől funny mozgásom lett, de mit várunk egy pelyhes tollú csibévé változott hősnőtől?! Inkább nem is thinking-eltem, mert akkor csak még jobban összetörne megtépázott Gross-i becsületem. Csak az lebegett in eyes, hogy kitekerjem bro nyakát és szőrrel együtt hajítsam ki window-n. Kergettem is fel-alá az egész helységben, de aztán bevillant a perfect megoldás fénnyel elárasztva a city-t. ~KÁBEL!~ Amcsi foci tudásomat bevetve vetődtem a zsinórért, amit at first time sikertelenül hajkurásztam. Fejem csúnyán sínylette meg a tettet. Pont rossz momentumban kellett felbukkannia az asztalnak is! Mivel pár bibi nem gátolhat plan-emben, összekanalazva agymorzsáim cserkésztem tovább a veszett sneak módban tekergőző off előzményt.
-STOP IT KEI!-
-Váááá-ooooooh! I dunno sis! HELP MEEEEEEE!-
-Ohohoooooo! Mindjárt úgy kisegítelek, ahogy ollóval nyírom formára a szoknyámat! STUPIIIIIID!-
Ráztam milliónyi x-el fejem körül öklömet, ami biztosan headache-et fog okozni, de ez a legkisebb problémám. Előbb az előttem jajveszékelő cry baby-t iktatom ki! ~Fullra mérges vagyok!~ Kapdostam nyelvemet nyújtva hard mellbedobással. Végül jó néhány harci sebbel gazdagodva megkaparintottam a célt!
-VICTORY!- ordítottam fel ragyogó szemekkel, majd ördögszarvak kíséretében easy mozdulattal rántottam ki megvadult rodeo sztárt a konnektorból. Masina sebesen hagyta abba a zajolást, amitől újabb hős pózba vágva magam engedtem a ventilátornak, hogy lebegtesse hajam és köpenyként funkcionáló pöttyös törölközőm. Legyőzhetetlen vagyok! Most pedig ready letekerni bátyus fejét! Gyorsan mutattam, hogy pillanat, aztán kisebb kotorászás után rábukkantam a keresett cd-re, ami landolt a behurcolt radio-ban. A waiting alatt megigazgattam tépázott megjelenésem és felkészültem az előadásra. Itt és most bebizonyítom tehetséges actress vagyok! Amint Meghallottam a hell-i hangulatot teremtő zenét elkezdtem feltűrni láthatatlan ingujjamat. Hajoltam very close távra lesápadt, fogait kocogtató tesókámhoz és bevágtam favourite hasfelmetsző Jack grimaszomat. Ráadásnak egyik kezemben elemlámpát szorongatva alulról világítottam meg arcomat. Annyira begazoltak tőlem, hogy kemény munka volt visszafogni laughing, de azért előkerült a scissors is! Összecsaptam párszor, amikor pedig I feel itt a pont, hogy bepisiljen eleresztettem bosszúm fénypontját.
-BÚH!-
-NEE! Nem akarok meghalniii! Please,pleaseee!-
-VÁHÁÁÁÁÁ! Baka-baka-baka KEI!-
Húztam ki magam és csípőre tett fingers-el röhögtem rajta gúnyosan. A gúnyos part nem sokáig tartott, mert a védekezően hadonászó head-e szépen átváltott kérdőjellel pislogó bamba szamárrá, amin impossible volt nem a földön hempergőzve LMAO görcsben rángatózni...
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzomb. Nov. 21, 2009 3:57 am

Meglepődöm?! O.o=



Éreztem, itt a vég. Bele sem tudtam gondolni, mit is mondjak, így utoljára. Annyi mindent akartam még az életben... Befutni, mint a világ legjobb gitárosa, körbejárni a Földet, hatalmas villákat a világ legszebb tájain, egy gumikacsát...
De unfortunately, itt van felettem maga a Devil hús-vér ember formájában, és sátáni kacajával akar elhurcolni a pokol legmélyebb bugyrába! Én nem akarok elhalálozni! Túl young és beautiful vagyok a halálhoz!
Az utolsókat rúgva a parkettára lapulok, égnek meresztve formás fenekemet, karjaimmal összefonva fejemet, abban reménykedve, hogy ezzel ki tudom védeni az igazi sorscsapást. Vinnyogva mondom végig imámat, ahogy egy fülsértő laugh-ra nem leszek figyelmes. Kisandítva bunkerként szolkáló karjaim alól pillantom meg fetrengő rokonomat. Talán valami olyasmi face-t vághattam be, mint az a másnapos nyúl, ami a tükör előtt vizslatja, hova tűnhetett csodás bundája. Percnyi "No Signal" táblával fejem felett esett le a thing, ami akkorát koppant, hogy a szemközti lakásban élő 76 éves bácsi fülét is sértette volna. Pillanatokon belül kezdett el vörösleni fejem, még a bedolgozott, agyonzselézett hair-em is égnek állt. Kalimpálva végtagjaimmal dühöngtem, mint egy elkényeztetett 5éves.
- Ez nem volt funny! Really-re megijedtem! Azt hittem lecut-olod a fejemet! Maaaah
Toporzékoltam egy helyben, ahogy agyvizem is szépen kezdett rotyogni. Lassacskán megfőtt benne az agyam is. Persze nyavalygásom közepette fel-felrántottam arcom elé kezeimet, ki tudja mit csinálna hugicám, heves felindulásából.
- Anoooo... gomenasaaaaaaaaaaaaiii, little sis'! Verry verry gomenasaiiiii!
Szakadt ki belőlem, semmi előjelét nem mutatva, miközben rávetődtem megnyugodni látszó testvérkémre.
- Nem akartalak elárasztani Spule dús bundájávaaaaaaaal! Annyit dolgoztál, és miattam lett most minden megint very dirty! TTT.TTT"
Hullajtottam a krokodilkönnyeket is rendesen, szánom-bánom monológom közben, szerencsétlen áldozatomat agyonölelgetve.
- Idiot machine! Biztos az Ördög szerkentyűje!
Simítottam végig államat bevágva a gondolkodó pózt, majd másodperc töredéke után ismét visszatértem Keiko ölében való zokogásomhoz.
- Tesókám, I promise, hogy minden erőmet beleadva, teljes gőzzel kipucolom a pecót!
Pattantam fel, és az ablak elé állva, a besuhanó szélben csípőre tett kezekkel pózoltam, a híres Gross-i Hero-khoz méltan.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyKedd Dec. 22, 2009 8:47 am

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go


Felmosástól megmentve hasznavehetetlen bro-m hempergőztem beautiful könnyeimmel itatva azokat a bizonyos egereket. Valami perfect micsoda energetikával váltottam ki halálfélelmet! Egyszerűen bámulatos vagyok! Ha tudnék kneel-re borulnék magam előtt. I don't know miért nem fedezett még fel filmstúdiók! Rémes mennyire nem ismerik fel a tehetséget! ~ Pedig nálam szerényebb, szebb és ügyesebb actress-t nem találnak!~ Törölgettem bájos arcocskámat, miközben prince of hisztéria műsorát lestem totally közelségből. Erre mást nem tudtam, csak rebegtetni kövecskékkel díszített szempillácskáimat. Valahogy meglepett blondie eszével abszolút find-olja a vicc lényegét. Szerintem pofon egyszerű! Emeltem is felfelé praclikámat szorgalmasan legyezgetve it's enough! Van egy határa ennek a rémes viselkedésnek.
-Baka yarooo! Ekkora ollóval egy A/4-es paper-t se tudnék elvágni!-
Igazítottam helyre szerteszét csúszkált ruharészleteimet, vészjóslóan csörögve rengeteg karkötőmmel. Felkészültem, ha muszáj megmurder-em bro-t. Főleg, ha folytatja a show-t! Micsoda viselkedés ez egy superhiro rangért küzdő crazy person-től?! Nekem rázza magát gatyába! Bár in last version még lehet melegfronti világmentő is! Úgysincs még ilyen! Ezzel még történelmet írna!~ Tényleg lángelme vagyok!~ Köszörültem meg gyorsan torkom a kellően meghunyászkodó sorry áradattól. Nem bírtam no-t lökni erre a szomorú kutyuska ábrázatra. Szépségesen bevágtam az ablakot és wind híján kezecskémmel borzoltam össze hair-ét. Szinte láttam a Feel my love feliratokat város szerte!
-Nyáááh! Baka, baka...hogy tudnék angry lenni? No problem! Ezt akkor YOU tünteted el!-
Mutattam körbe mutatóujjam segédletével, rögtönzött teacher szuperhős beállásban kihúzva body-m! Aztán ámulatba ejtő, nimfáktól lopott sasszék után felkaptam kanapén hagyott strawberry-s sütyőmet. Villámgyorsan csuklómra csúsztattam és bájos integetés közepette a kijárati door-ból vigyorogtam teljes szélességgel. Ez igazán sweet escape lesz, mert semmi kedvem help-elni neki. Addig legalább neki fogok emberi élelmet venni. Ennyi junkfood-tól egy mosómedve is epilepsziás rohamban die-olna meg! Én meg nem eszek cipőtalphoz hasonló micro szökevényeket! Persze arra ügyeltem, ne tudjon megvesztegetni sad face-el. Szóval másodperc töredéke alatt close-oltam az ajtót és továbbra nem látva bro arcát magyaráztam angel voice-al! Erre nem haragudhat meg! Tele vagyok good szándékkal! Mindent érte teszek. Az mellékes empty szegény gyomrocskám.
-Lemegyek venni lil' kajácska! Aztán ganbatte, brother!-
Lobogtak szemeimben elszánt fire lángocskák. Csak ragadt ebből aprócska Kei-re is! A young nevében hozzon áldozatot! Izzadjon vért és teremtsen rendet a chaos-ban! ~Supa-dupa flyeeeer!~ Viharzottam le karjaimat magam elé tartva, persze a lépcső korlátján. Kisebb repte nem árthat. Kár, hogy félemeletnél end lett és beleszaladtam az üvegbe. Oh, my sexy nose! Szerintem biztos betört a szörnyű ütközéstől. What a terrible accident! Oh, gád! Legalább tanultam valamit! Sose csússz le korlátokon!
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzomb. Jan. 09, 2010 5:39 am

Meglepődöm?! O.o=



I think, mégsem gondolhattam komolyan azt, hogy én alone rakjak rendet. Hisz ha egyszer sem sikerült eddig, hát most miért menne? Akkor volt még nice and good minden, mikor megvettem a kéglicskémet. Minden a helyén volt! Csillogott-villogott az összes holmi benne, és kellemes illatok áradtak bent. Most meg mi van itt? Egy rakás horse-lime! Bár mindig is úgy voltam vele, hogy míg nem mászik ki a door-on egy zokni, nincsen problem. Ám mióta húgi itt tanyázik, muszáj voltam felhagyni ezzel az elvemmel. Pedig olyan beautiful volt a my life-om mikor még nem ő dirigált. Szabad voltam, mint a bird. Óh, olyan mintha tegnap lett volna, bár lehet azért ’cause tegnap volt. Na mindegy is, a lényeg a lényeg, hogy sis’ egész day csak ugráltat. Igaz, a nemes cél érdekében teszi, de akkor is sad vagyok miatta. Bár abban is van igazság, hogy én ajánlottam fel, hogy egyedül rakok rendet, de ez akkor sem fair!
Nagy angry-skedés közepette gyaszáltam a parkettát egy ronggyal, mikor az jutott eszembe, hogy a tesó food-ért rohant le a közértbe. Imádtam enni! Bár szakácskodással kapcsolatos ismereteim odáig jutottak, hogy a műanyagot levettem az edényről és benyomtam a micro-ba. Remélem, Keiko nem édességet hoz, mert kinézem belőle, hogy torták és gelly habos-babos édességekkel tér vissza. Márpedig én férfiból vagyok, és nekem igenis kell a real food! Muszáj valamivel táplálni csodás izmaimat, és persze a csodálatos brain-emnek sem árt a változatos ételek sokasága. Nem baj, ha sok a zöld, ha annál is több meat van benne! Lehet hal is, mindegy, csak hús legyen hús hátán! Ahogy belegondolok, csak nyáladzani tudok, s a munka nem akar haladni, így megpofozgatom magam. Ökölbe szorítottam kezem, és magam előtt ráztam, mint egy idiot, s szuggerálom magamat, hogy meg tudom csinálni a házimunkát!
Óriási crocodile könnyeket hullajtva másztam fel-alá a padlón, s minden mocskot nicely felmostam. A seprűt kezembe véve söpörtem egy kupacba a halom Spule-szőrt, majd egy szemeteszacsit elővéve belekotortam. Nem gondoltam volna, hogy a házimunka így kiveszi az ember erejét. Reménykedtem benne, hogy ha már így megdolgozom vele, valóságosan, fenségesen, csodálatosan, kúlosan, szépségesen király incsi-fincsi kaját csinál nekem Keiko. Remélem majd nem akarja, hogy én is segítsek, ugyanis nem akarom, hogy megint én legyek a hunyó, és ismételten nekem kelljen rendet tenni.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzomb. Jan. 16, 2010 7:25 am

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go

Kicsiny kakkoi ichigo tatyókámból kivéve pénztárcám finish-eltem a panel előtti újságosnál. Egyszerűen nem lehetett nemet mondani a célomtól eltérítő very bad energiának. Azok a colorful, csodálatos ruhácskák kegyelem nélkül kacsintgattak a FRUiTS hasábjairól és jövőbeli szupernő felszerelésemhez valahonnan ötletet kellett gyűjtenem. Szóval I'm truly sad, bro, de a jövő gyermekeiért cselekedtem, akik majd felnéznek eszméletlen dögös, pöttyös ruhámra, miközben megmentem őket a death-től! ~ Mindent a jóért! ~ Gyűrtem bele a papírt kézifegyverembe és száguldottam tova a street-en. Immáron nem engedek kísértésnek! Shop kell! Az én szorgalmas inasként clean-elő rokonom megérdemli, hogy meleg étekkel gondoskodjam emberfeletti erejétől! Ezért fully egészséges dolgokra van szüksége, mint Popey-nek a spenótra. Ha már lil boy korában megtagadta a perfect zöldség és bio harmónia tényét, most kénytelen lesz vezetésemmel megfindolni az ösvényt. Biztosíthatom róla edzett trainer leszek! Nálam jobban senki sem tudhatja, milyen a békés stomach! Elszántságom gátját, egyenlőre azonban keresztezi a Gross-i átok! ~ I'M LOOOOOOST! ~ Pillantgattam around tanácstalan fejjel, szépségesen toporzékolva lakozott lábbelimmel. Az én formámra senki sem volt belátható távolságban, így önfeláldozó helybeli segítsége nélkül voltam kénytelen tovább bolyongani. A környék tele volt interesting reklámtáblákkal és értelmetlen feliratokkal, amik közül only pékárust találtam. A kawai eladólánnyal csomót csacsogtunk és betárazhattam néhány mennyei cookies-ból. Illetve elmagyarázta where menjek. Szép ring-et tettem a központi ellátó, bevásárló centrum körül. Jesus! Ez nagyon sucks! Bár átlépni a fotocellás ajtót felért a victory-val. Minden mi szem-szájnak ingere ott sorakozott lábacskáim előtt. Egy órácskáért, pedig csak nem szedik le fejem...
- || sötétedés után || -

Néhány sweety csomaggal karomon pattantam ki a...DARK-ba?O.O Oh, my gosh! Több időt töltöttem bent, mint reméltem! Valamilyen agyszippantó szerkentyűjük lehet, amitől slow-nak érzed az időt és teljes relax-ban sétálgatsz nyolcezer üzlet között. Terrible! Semmit sem vettem észre ebből a csapdából! De nincs pánik! Azonnal visszatalálok és megtömöm bro gyomrát! Szóval futás my life-ért! Vagyis az első person-ig, tanácsadásért! Ártatlan boci szemeimnek nem mondhatnak nemet és nem is történt ilyesmi. I get milliónyi szó, úgyhogy járólapot szaggatva magam után vetődtem be az ajtón rugby játékosok mentőakciójával. Földön kiterülve hempergőztem be a kanapéig és szorgalmasan look-olva kutattam Kei életjelei után. Egyenlőre nothing, csak kintinél is nagyobb sötétség, ezért whisper mood-ban vonyítottam családi rangját.
-ONIIIIIII-SAAAAAAAAN?-
Roppant érzékeny hallásom leneszelte a szemközti sarokból támadó zörejeket, ami begin-ben megkönnyebbülést okozott, de felkapcsolva a villanyt sikítva bújtam be a sofa alá. Egy kiszáradt pálcikaember gubbasztott előttem! DEAR MOM! Szőke volt mint bro és ugyanolyan szakadt ruhában feszített. Mélyebben átlátva a jelzéseket rá is jöttem mindkét eset ugyanazt a személyt takarja! Az a múmia maga volt Kei! ~Oh, nooooo!~ Vetődtem be elé és ráztam atomjaira cry baby zokogással. Elvesztette az eszét, mert olyan sokáig éhezett! Jesus, mit tettem! Még lucky gondoltam a helyes emésztés kiépítésére és sok zöldséget vettem. Rögvest neki is kellett látnom. Dobtam el megkínzott testvérem tetemét és kötöttem fel harci öltözékem. Heveny rúgással bekommandózva kitchen-be szeleteltem, aprítottam rotyogtattam vizet. Minél hamarabb dinner-t teszek az asztalra! I swear! Lesz finom zabkása, szójafasírt brokkolival és búzacsírás saláta! Ennyitől fel fog támadni! Muszáj neki!
-DOOOOONEE!-
Hajítottam el a fakanalat rendíthetetlen superwoman fürdőköpenyem lengetve. Bele is lógattam bro orrát, de az ölre menő tiltakozásból rögvest feel még nem távozott el! Sőt még álmából ébredve ordítozott is. Boldogság töltötte fel heart-omat. Minden okay vele! Kénytelen lettem volna mentőket tárcsázni, ha nem reagál a brokkolira. I know mennyire ki nem állhatta.
-Yokatta ne! Már kezdtem aggódni...-
- Siiiiis! Mond, hogy van human food is!-
- Hai!-
Kacsintottam rá mesterien rebegtetve szempilláimat. Nem is húztam az időt a végén még újra transzba esne! Az nem hiányzik. Egy életre elegendő stresszt kaptam tőle az előbbi halotti scene-el. Inkább egye csak a villámgyorsan összecsapott steak-et sült krumplival. Majd tomorrow elkezdem az átállítását. Addig is több marad a tasty bio kajóból, csak rám várva! Ebből kiindulva, plusz hősnői státuszom power-up képzéséből, helyt adtam a késztetésnek és becsatlakoztam az evésbe.
-Itadakimasu!-
Visítottam el magam beautiful szívecskéket szabadon eresztve az Ózon lyukba.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzomb. Márc. 06, 2010 5:59 am

Meglepődöm?! O.o=



I dunno, mikor ment el, vagy milyen módon, de csak azon kaptam magam, hogy akárhogy is kiabálom a nevét, nem kaptam reag-ot. Ordítozhattam is, hogy melyik ronggyal, milyen löttyel mossam fel a dirty padlót, ha még Spule is letojta magasról a fejem. Sötét kis felhőcskék gyülekeztek is rendesen head-em felett, s óriási black cseppeket hullajtva meg nagyokat dörögve folytatódott a munkálkodás. Sikáltam az egész padlót, meg fényesre töröltem a widow-okat. Rendesen belefáradtam. Hónom alatt felmosóronggyal meg két parfissal szaladgáltam körbe-körbe a szobában. Már azt sem tudtam where van a fejem előre, csak vérben forgó szemekkel kerestem fel minden egyes apró kis mocskot. Ha megpillantottam lesben álló ragadozóként vetődtem neki, s a prickölős fejű üvegből ráfújtam a gyilkos szert. Mihelyst végeztem vele, kétszázas fordulattal sikáltam fel a maradék szmötyit. A végeredményekkel persze tökéletesen meg voltam elégedve. Már épp azon elmélkedtem, hogy mekkora buiseniss lenne, ha nyitnék egy céget. Már a szlogen is megvolt. Biztos voltam benne, hogy a szmötyi-cowboy-ok lennének a leghíresebb tisztítóbrigád! Ám ekkor jött a God-i szikra! Hogy én zenész lennék, vagy mi a csuda! Akkor, muszáj leszek egy ilyen dalt írni. Igen, biztos voltam a dolgomban, ezt meg kell zenésíteni.
- I wanna be a cleanee~r! Oh, yeah... And you, like a dirty place...
Dúdoltam, valami random dallammal, ahogy fenekem az égnek hegyezve ringattam csípőmet. Ebben a mozgásban könnyebben is ment a tisztogatás is. Egyszerűen zseni vagyok! Látszik, hogy gross-fiú lennék, vagy mi a dead! *.*
- And, yes, yes, yes, if you’re a dirty thing, I want clean you! Oh oh~
Egészen cool dal kezdett kirajzolódni beteges elmémben. Éreztem, ezzel olyan nagyot fogok kasználni, hogy a leghíresebb amerikai toplistákra is felkerülünk. Még hogy felkerülünk, egyből dobogósok leszünk! *.*
But, a hard munka közben kezdett besötétedni. Morgolódtam is rendesen, amiért minden tárgy és berendezési eszköz kezdett szürke megvilágításba kerülni. Pontosabban már a nose-omig sem láttam. Ráadásul már a stomach-om is rendesen verte kockás izmaimat belülről.
- I’m hungry... very very hungry!
Remegett meg awesome hangom. Dühöngtem magamban, vajon hova tűnhetett sis’, hisz azt mondta, csak „„„„gyorsba””””” leugrik a közértbe kajáért. Erre meg? Már besötétedett!
- Jesus Christ! Lehet, elrabolták valami gonosz guy-ok! O.o SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIS!!!!!!!!!
Hajítottam el a parfist, mint a villám. Szegény Spule-t majdnem fel is nyársaltam vele, mert azt hallottam, hogy eszeveszettül nyávog. Kétségbeesetten rohangásztam, s ennek az lett a következménye, hogy olyat szaltóztam az elszórt portörlőben, hogy egy akrobata is megirigyelte volna. Annyira brutálisan kitekert pózban sikerült belevetődnöm, és legurulnom az ágynak használt kanapéról, hogy még nagyobb szakadás keletkezett a nadrágomon! Szegény, hugi, a gonosz bácsik már vallatják úgy, hogy nagyban csikizik a talpát a libatollal, én meg itt vergődök, tök szerencsétlen módjára. Legszívesebben elsüllyedtem volna szégyenemben. Hát milyen az ilyen superhero?! T.T

Nem láttam. Nem hallottam. Nem beszéltem, csak nyögtem. Éééhes voltaaaam! Naaagyon, annyira, hogy már csak négykézláb tudtam közlekedni. Úgy remegtem, like a kocsonya. El akartam mászni a sarokig. Arra think-eltem, hogy a nyitott ajtón bevánszorgó szellő, majd elvonja a figyelmemet az éhségről. Óriási mission volt. Sőt, ez már maga volt impossible!
- Muszáááhááááj elmásznooohooom odáiiiiihiiig
Nyüszítettem, mint a gumikacsa, mikor rálépnek. Már kacsómmal a párkányt fogtam, hogy odahúzzam megsínylett body-m. Igeeen, végre elértem oda! Már csak azt kellett kitalálni, hogy mi tévő legyek. Mihelyst szöget ütött brain-embe hogy hívni kéne a police-t, nyúltam is farzsebem felé. Arra már nem colt sem erőm, sem pedig time-om, ugyanis az ajtó nyitódott. Annyira kába voltam, hogy nem láttam, ki az. Lehet az is rásegített, hogy kurvára nem volt egy darabig világítás. Bár mikor felkapcsolták a villanyt, akkor sem lett jobb (xD).
- Food... give me my noodlee~!
Ájultam be, és vágódtam fejjel előre a parkettába. A következő jelenet meg már csak annyi volt, hogy épp nagyon happy kedvemben szökdécselek a fény felé, minek a végén egy bazi nagy brokkoli figyelt.
- Nooooooooo! Nem így akartam meghalniiiiiiiii! Only brokkolit noooooooooo!!!!!
Hdonásztam kézzel lábbal. Végülis azon nagyon csodálkoztam mért nem tudtam menekülni. Egyszerűen nem bírtam kiszabadulni az előttem fityegő aztal börtönből.
- YOU BETETTÉL EGY ETETŐSZÉKBEEEEE?!!!! NOOOOOO
Jött a felismerés részemről. Ráadásul valami rózsaszín csodaköltemény volt a plastic tákolmány. És ilyen bénehead-ű katicák repülgettek rajta. My Gos, ez maga a pokol! Pedig még csak egy napja van itt sis’! Why? WHY?! Miért érdemeltem ezt a kegyetlen sorsot?
- Szabadíííííííííts kiiiiiiiii!!!
Üvöltöttem
- Good, leszek, like angel! Csak adj valami nagyon junk food-ot szervezetemneeeeeek!!!!
Amilyen gyorsan csak lehetett, úgy tolta elém a kaját. Azután, hogy kiszabadított a szék rabságából.
- YUMMIIIII! FOOOOOOOOD! FOOOOOD! #_#
Tömben be a tápot. Ahogy kétpofára zabáltam, igazándiból nem egyszer akartam megfulladni, de nem érdekelt. A lényeg, hogy végre volt kaja a bendőmben! *.* ♥
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:03 am

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go

Szívem elviselhetetlen break-et szenvedett el, minimum a Mont Everest tetejéről bukfencezve never ending lejtők birka fodros white felszínén. Elképzelte not bad vég, viszont nem hunyhattam eye-t azon, leszólta my sweety székem! Igenis csodálatosan egyedi! Az meg his probléma csak gyerekosztályon lehet kapni! Mit thinking-elt?! Beleborítom viseltes, jó pár days óta kialvatlan, hamarosan kezelésbe veszek arcát tápba, aztán mérem a time-ot, mikor fullad meg?! Lil' sem interesting móka. Honnan tudnád breath-el?! Mennyi kérdés! Megfájdul my brain! Jesus-jesus! Szörnyűséges hisztijén over teszem magam, nehogy ő win! Van nekem is pride! Ez pedig megtiltotta keseregjek a közel past-on. A hősöknek talpra kell állniuk all tragédia után. Nekem is menni fog! Meg tudom tenni! Cikáztak heroine köpenyek elmém tengerén, míg in real life nézhettem fullish bro-t zabálni. My gosh! Azt hiszem elment minden létező étvágyam. Neki meg kínzás lesz a night. A hasa beadja a kulcsot és rush-olhat mellékhelységbe. De ha loud fog ordítozni vagy nyöszörögni angry leszek! Utcára teszem koldulni! Practice a gitárját remek alkalom. Én megszabadulok, ő pedig earn some money! ~ Perfeeeeect! ~ Pakoltam egymáshoz beautiful ujjaimat. Tökéletességem határtalan river-re evezett, ahol nincsenek kannibálok, mosquitos, krokodilok, wild animals, nothing zavaró tényező, csak a lenyűgöző blue water! Eszményi!
-Egészségedre! Legalább ízlett, bro?-
Pöckölgettem purple poharam. Okay! Tetszett, ahogy megtörik rajta a light! Szép volt, nagyon! But lazsálás done! Ideje ledolgozni a diner-t! Bátyus elmosogat én pedig away tornázni. Olyan lovely szerkóban voltak on dvd lányok, hogy muszáj test-et beiktatni a napba! Lehet vinnem kéne tesókát too! ~ Ráférne... ~ Fújtattam big-et. Megköveteli testvéri kötelességem ne engedjem elkallódni! Then az úszógumik elűzése és smoking szokásaitól died tüdeje feltámasztása csak help rajta. I have to ask! Ha pedig előrukkol a szokásos "noo"-val, elrángatom! Biztosan find-olok valami csini szerkócskát, amiben megmozgathatja tagjait! Mielőtt rákérdeztem volna, otthagytam mosatlannal and bevágtattam his room keresni. Bár ne tettem volna! Minő kosz! Socks és pants everywhere! Horrible! Ezzel is kezdenem kell something, but előtte fizikális sokkolás. Tűntem el könyékig-derékig szekrényeiben és fiókjaiban. Eredmény semmi. Bár az a Mickey egeres t-shirt szeretni való! Mégis van ízlése! Megnyugodtam. Viszont colorful bemcsi gatya és minimum atléta, sehol! Rákényszerül magam készíteni...
- || pár perccel később || -
-TA-DAAAAAAAAAA!-
Lóbáltam izzasztó work-öm termékét. Eszméletlen green-orange rikító egyvelege! Plus az a rózsaszín öv mennyire feldobta. Fantastic! Már csak csillámpor hiányzik hajra, meg némi szájfény and perfect hímnőstényt kapnánk. Kíváncsi vagyok meddig bírja terrorom! Ha ettől nem jump-ol le öt emeletet, akkor lerágom my fingers! I know, egyszerűbb lenne szabadon ereszteni kicsiny hiénám. Nem válik be plan-em az fog következni. Fresh air, kondizás, aztán máris healthy lesz bro!
-Milyen, milyeeeen? Csináltam your clothes-ból! Így tudsz velem take exercise! A zöld megy a hajadhoz, a narancs varázsol némi happy-t és a pink-től kawai leszel! Benne vagy?-
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzomb. Május 15, 2010 1:58 am


Meglepődöm?! O.o=



- Yee~s! Már azt hittem hamarosan én die out.
Dőltem hátra, arm-jaimat a magasban tartva, majd egy elégedett böffentéssel nyugtáztam a food kiválóságát. Little kuncogást megejtve tartottam hand-emet a szám elé az attrakció után, majd elégedett smile-al hatalmasra kikerekedett bendőmet simítottam végig. Most már volt róla sejtésem, milyennek is érezheti magát Garfield, miután bepush-ol néhány tepsi lasagnet. Na igen, egészen vicces egy comic, s a sorozat is brutális! Talán ha alaposabban körülnéznék a lakásban, lehet, volna elvétve egy-egy darab magazine a téren. Emlékszem is, hogy a takarítás közben beléjük is botlottam, csak tudnám where raktam el.
Giant elmélkedésem közepedtéből sis’ lázas mutatványa zökkentett ki, amit –természetesen- nem tudtam mire vélni. Ám mihelyst fény derült a szörnyű igazságra, azt hittem chairestül vágódom hátra. Again? Munka? Nooooo! Nem űzhet megint ilyen rettenetes percekbe. Ez teljes mértékben ellentmond a törvényeknek! Hogy gondolhatja, hogy jóllakottan mosogassak?! Ennél horrible dolog nem is történhetne velem! Max az volt még ennyire iszonyatos drága life-omban, mikor egy óriási muffin üldözött, és egész végig azt kiabálta, hogy ’Tönkreteszem a fogaidat, egyél meg, egyél meg!’. Még szerencse, hogy csak álom volt, de azóta irtózom a muffintól. Simán képes lennék elrun-olni ha a közelembe kerülne, akár csak egy apró morzsája is!
Viszont Keiko very parancsolgatós kedvében volt, és ráadásul még az eyes-jai is villámokat szórtak felém. Így hát hunyászkodó puppy-ként csúsztam el szép, komótosan a mosogatóig, ahol Eiffel-tower magasságban éktelenkedtek a szennyesek hada. Azt hittem mindjárt helyet cserélnek szemeim a látványtól. Biztosan seriously gondolta? És ha az egyik gyalázatos tányér nem úgy moccan, mint azt I akarom? Borulni kezd a torony és akkor really-re meg leszek die-olva! A romok közül még kihúzni sem bírna tesóka! Ilyesmi, és az ehhez hasonló gondolatokat hamarosan jól seggen billentette a belső sound, majd egy gyors belekészülés után kezembe vettem a szivacsot. Ifjú szívemben fellobbant a láng, amit a büszkeség szikrája váltott ki! Don’t give up! Járt folyamatosan agyamban ez a mondat. Hevesen törölgettem clean-re a megannyi tányért, bögrét, és kuktát. Éreztem, most én vagyok a nyerő. A time telt, vele együtt a lelkesedés is. Szerencsére a tányérok hosszas sora is lecsökkent. Igaz ám, hogy az utolsó két poharat félig sleep-elve mosogattam el, de végre success! Óriásit ásítva könnyezett ki mindkét szemem, s már a world-ömet sem tudtam. Biztos voltam benne, mindezek után csak a bed-emet akarom látni.
Kemény elhatározásom ugyan még megvolt, de ágy helyett ennél valamivel eltérőbb dolgot pillanthattam meg. Mikor hátrasandítottam, mireföl ez a happy hangulat, szinte a szó szoros értelmében leesett az állam. Csak pislogni tudtam, és remegő kezemmel meg akartam bökdösni azt az... izét, ami előttem ott libegett.
- Ez a mine? – dadogtam el végül a mondatot, hunyorogva. Azokban a percekben mit meg nem adtam volna egy jó fly napszemüvegért. Éreztem, hamarosan kifolyik a szemem!
- Hát... ez... undorí... izé, utánozhatatlan! Igen, igen, ezt akartam mondani! Sis, te nagyon ügyetle... ügyes vagy! De ugye ezt csak dísznek csináltad for me?
Pattantam oda hozzá, majd hug-oltam meg, hátha el tudom terelni a figyelmét, arról a bizonyos aerobic-ról. Én meg a tornázás? Ráadásul ilyen szerkóban? Totál nem poén! Sajnos a legnagyobb problémát azt jelentette, hogy sosem tudtam jól kivágni magamból a szorult helyzetekből. Főleg akkor nem, ha sis is benne volt a dologban. Na meg aztán olyan könnyedén rá tud minden bugyuta ötletére beszélni, hogy nem kell two-t pislognom, s már az utcán egy balett cuccban árulok hot-dog-ot.
- You, know, hogy holnap korán kell kelnem... yes, yes! Megyek abba az újonnan nyílt karaoke bárba!- csettintettem egyet, mert úgy éreztem, ez volt a világ legjobb füllentése by me. Hiszen ez féligm-meddig igaz is volt.

- Karaoke bar?
- Yes! Énekelgetünk... meg meg meg... iszogatunk... Próbáljuk alapítani new band!
- But, az este nyit, bro!
Hűlt meg bennem a vér. – Igee~n? Nade t-t-t-tudod, hogy milyen lassan készülődöm...
- BAKA YARO, BROO~!!!
- Neee, csak most ne kergess meg, pleasee~!! – bukfenceztem át valami párnaféleségen. Kezdődhetett is az a jól megszokott fogócska. Csak az volt problem, hogy alig bírtam vinni puffadt stomach-om! Körüs körül szédelegve a szobán üldözött a retinaégető szerkóval. Pedig azt hittem a giant muffinnál nem lehet rosszabb!!
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyVas. Szept. 05, 2010 3:58 am

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go

I'm very nem értettem mi problem támadt bro fejében! Ott tartottam előtte my lovely ujjaim kemény munkáját, hogy vigyázhassak crazy fokozatra beállított egészségére. Erre what csinál?! Megbökdösi! Give csodálatos happy life ruhájának egy poke-ot! Terrible! Lealacsonyítja a munkásságom! You break my heart, bro! Fájt, amit tettél! Kifacsarta, összepréselte és teleszúrta knife-al az én lonely szívem. Pedig azért come, hogy segítsek rajta! Fel akartam vállalni azon fuckin hard munkát, rendbe tegyem his life. ~ Hopeless! Really, really hopeless!~ Morzsoltam el egy könnycseppecskét with drámai sóhaj. Majd tartottam egy 'lil szünetet, hogy you know. Fel kellett készülnöm to kill. Vagyis, elmegyek szépen a dvd player-hez, beteszem a Linkin Park what I've done számát, majd az én fingers-eimmel túlvilágra sending-elem! Azt hiszi I couldn't hear szavai back tartalmát. Now, megtudja lil sister végtelen haragját! Nem save-eli meg semmi és senki! Főleg, ha folytatja a speech, amibe have to beleszólni. In the end meghal levegő hiányban és nothing munka marad rám. Humánusabb, but nem pusztakezes. Elfelejtődne my revenge.
-Why lenne dísz? Ez egy igazi original darab! Mindenki follow you pár napon belül! Nem hiszel nekem?!-
Erre in a moment jött a mentegetőzés, ami again gyengére sikerült. My stupid bro, ideje lenne megtanulnod correct way hazudni, különben everybody átver. Soha nem fogod beismerni you're lucky, mert itt vagyok, de megtanítalak a fibb csínjára-bínjára! Take it easy! Előtte, viszont móresre tanítalak! Még mindig tartozom egy beat-el, amiért leszóltad my darling ruhám. Elvégre absolutely ugyanolyan idiótán fest like you! Well, be kell készülnöm! Felveszem a sumo állást, then Kei után vetem magam! Sőt, tartaléknak in my hands Hyena is! Az én sweet, gyönyörűségem, only one-om, egész biztos megcsócsálja egy kicsit, hogy ne bírjon elmenekülni. Főként, amiatt, hogy rokonom elég nagy speed-el kotorta körbe-körbe a room-ot. Lassan I have hányinger, mert ötször megkerültük a kanapét. Many times leestem, vagy átestem valamin, amit levert és hiába jump hátára, folytatta a run-t. Kezdtem elhinni he fear mástól or teljesen leépült or fel se fogta én csipaszkodom his back. Ráadásul unnecessary haraptam vállára. Hallatott kicsinyke nyösztetést and that's all reakció. Úgyhogy, amíg magának futkározott, hiszen I don't have to be here a folyamathoz, odasétáltam glitter dotted utazómhoz.
-FEEL MY REVENGE, bro! Nincs kegyelem! Kegyetlenül megkínozlak!-
Kipakoltam a teljes tartalmát, because alján volt a cd holder. Kivettem belőle az én favorite együttesem egyik példányát és máris Lolita23Q zendült fel in the house. Ettől lefagyva stand egy darabig, amitől széles smile terült ki arcomra. HASZNÁLT MY PLAN!*.* Sajnos not long. Az én bugyuta testvérkém be akart bújni his bed alá. He don't like a zeném?O.O Létezik ilyen? Somebody nem kedveli az oshare-t? Huppantam le a kanapé karfájára inkább azzal foglalkozva look at Kei, hogyan küzd az elbújással. Nem akartam megzavarni ebben az interesting munkában, de vicces volt. Szóval, pukkadozások közepette get out csodálatos bábocskám. Ez volt a perfect time a teljes bosszúra! Nem tudott escape haragom elől!
-HI DARLI~N! Van egy exercise neked!-
Támadtam le egy hug-al nyújtózkodó gyönyörűségem, aki máris hatalmasakat szimatolva look after bro. Valamiért don't like him, de nem akartam órákig keresse until tesóka még mindig try elbújni, ezért ráböktem a correct irányra. Ettől az én pet-em szélvészként száguldott hozzá. Ráharapott az ankle-jére és barátságosan megrángatta. Viszont, még véletlenül se úgy kijusson! No-no-nooo! Szépen bele-bele verte a bed aljába, még nobody knows mivel együtt. Egész fájdalmas lehetett hear-elve. That's why néhány percig hagytam tombolni kedvenckém. Utána magamhoz hívtam of course az áldozattal együtt. Halálosan sober ábrázattal odabattyogtam bro fejéhez és lenézve rá find az "X" szemű rókaszmötty mintáját! Muszáj volt, truly muszáj volt fényképet készítenem all szögből! Ezt years múlva is látni kell! Sőt, ha már kezes lamb, rá is adhatnám a clothes-t! Öh, mégse! Not healthy felnőtt man testvéred taperolni! Vagyis, mellkasára ülve wait míg felébredt. Addig simogattam my doggy-t, aki unfriendly morgott.
-Well-well, Kei Gross! Van neked twice lehetőséged! Egy, elfogadod my sugoi ruhám és Ena nem bite téged. Kettő, nem fogadod el pretty ruhám and doggy kill you! Mit választol?-
Rebegtettem bájosan eyelashes-eim. Mutatnom kellett én angel vagyok, csupán a helyzet kényszerített efféle decide-ra. Vagyis, not helyzet maga Kei. That' it! Ő a wrong! Mindent elrontott, beleérte me is! Én csak az áldozat vagyok. MUHAHA!
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyVas. Okt. 17, 2010 1:01 am

Meglepődöm?! O.o=


This is not fair! Why? WHY?! Miért nekem kell mindig szenvednem my sister miatt?! Amióta csak az eszembet tudom, én voltam a gonosz nagy tesó! Mindig, mindenhol! Ráadásul Keiko is always úgy állította be a helyzetet. Elég volt csak egy icipici tear és máris jöttek a szülők ordítva, like the lion! Ha ellent mondtam neki, vagy csak simple meg akartam valamitől védeni mi happened? Bevágta a durcás fejet vagy épp elkezdett menyét módjára visítani, én meg szedhettem a sátorwood-omat! Két kezemen sem tudnám megszámolni, hányszor álltam sarokban.
Most sincs máshogy a helyzet. Sarokba szorított, illetve bed alá, itt morog a képembe a hiénája, ő pedig hand-jét dörzsölgetve kuncog, miközben ezt a kínkeserves music-ot ordítatja! Nem bírom ezt! I’m dead! NOW! Mentőötlet bőven akad a tarsolyomban, de nem látom értelmét. Keiko bosszúja everywhere megtalál!
Éppen azért nagyokat sóhatva nyüszítek még two sort, aztán az ágy alatt talált, egyszer valamikor még hófehér volt zoknit kilógatva megadom magam.
- Okay, okay, you win, sis! Congrat’!
Like mártír, úgy mászok elő búvóhelyemről, majd kissé összerezzenek, s tesóka mögé pattanok, mikor újból morog a kutyafajzateb. Nyújtogatom is nyelvemet, hogy be-bee Keiko háta mögött nem fog engem hurting! Ám next sokk akkor ér, mikor szinte démonná változott kinézettel hugi megfordult. Abban a minute-ban szaltóztam majdnem hátra a rémülettől. Na meg persze attól az ocsmány szereléstől. My fucking God! Horrible, terrible! És csak erősködött, vegyem föl this maskarát, különben bajok lesznek. Ezért csak beltörődötten kitépen hand-jeiből, s elkullogok a mosdóig. A helyiségben levetkőzöm, aztán miután ott állok egy szál underpants-ben, azt sem tudom hogyan szenvedjem magamra a Barbie doll méretű harisnyakezeslábast.
Csak nézek, csak bambulok, mivel használati útmutatót nem mellékeltek mellé. Kínkeservesen hüppögve látok neki, hátha jó helyre dugom my leg! Egyensúlyozva egy lábamon akadok bele másik részébe, minek következtében borulok right irányba, egyenest a fürdőkádba! Luckily, hogy nincs vízzel telve a kád, különben biztosan belefulladtam volna! Benne vergődve two percig, szenvedem magamra következő lábbeli részét. Brutally fél óra kínlódás után kimásztam a kádból, s lassan feltápászkodom a tükör elé. Szinte majdnem azzal a lendülettel is zuhanok vissza my lovely duck mintás szőnyegemre a szörnyű látványtól. Komolyan mondom, már csak olyan flitteres hajpánt kéne a homlokom közepére, és vihetnének a diliházba! Like bad hippi! Ugly!!!
A kényelmetlen viseletben lassan kitántorogtam, s majd elsüllyedtem szégyenemben. Persze várható volt, hogy Keiko fog laughting nagyon! Mit is gondolhattam ról? Eh, so tipical...
- Ha viszontlátom magam ebben a gúnyában a neten, esküszöm, hogy kipenderítelek my house! Without szemrebbenés!
Mormogtam my nose alatt, s mint aki nem ért ki időben a WC-re, úgy haladtam egyenest a cigarettás dobozom irányába. Ezt a stresszt muszáj kiadnom magamból! Rágyújtom, now! Biztosan csodás látvány lehetek: keresztbe tett lábakkal az asztalon könyökölve bagozó egyed, sztriptízbitch ruhában. So fantastic! Komolyan mondom engem már csak a cirkuszban kéne mutogatni, s biztosan megetetném magamat hiénával!

Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyVas. Dec. 12, 2010 8:53 am

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go

Lil tenyereimet egymáshoz dörzsölve laugh ördögi aurában. Victory! Enyém lett a győzelem, ahogy said! Engem és a super power-em nem lehet kijátszani! Pontosak and halálosak vagyunk. Perfect páros, like Stan és Pan. Úgyis always szerettem volna magas, vékony, healty gyönyörűség lenni, bár bro megsemmisült kullogása végén még soften szívecskémet. Nem, nem! Majd after, ha láthattam kawaii latex-ben! Sorry, egyetlen tesókám, de gonosz vagyok, more than valaha is hittem volna. Sometimes magamat is meg tudom rémiszteni, viszont a bosszú csábítóan sweet. Ez van! There's nincs sprite, but kíváncsian várom result! Igazán érdekel how festhet bro. Szóval, Ena-t friendly kitessékeltem a teraszra, mielőtt megcsócsálná pretty ruhakölteményem and kényelmesen elhelyezkedtem kanapén, ahol igen long időt tölthettem el. Bevallom kezdtem worried, butaságot csinált szétszórt relative-om! Mondjuk bad side igyekszik felvenni és now fulladozik az ujjába szorulva, or túl skimped néhány helyen, or szimplán nem mer get out fürdőből. Ha last zajlik odabent, nagyon angry leszek! Épp szeretnék stílusosan forgive neki, erre fel se bukkan! Borzasztó! Most big csalódtam. Where's a Gross becsület? Bro! Come ide!>.<
Mintha csak hear gondolatom, kinyílt a door és egy neon spiderman csoszogott eyes-aim elé. Mégse this volt a legek lege, hanem a poor járás! Oh, my gosh! Akár egy horse-on éjszakázott fit életet reklámozó cowboy! Jesus! Nem bírtam! Sit-ről lefordulva cry a nevetéstől. Igazi touch down-t vitt be ellenem! Never álmodtam felül tudja múlni a kindergarten jelmezversenyt, ahova mum az én tündér clothes-om alakította át and rabló helyett, jobban hasonlított hárem girl-re! És tessék! You done, bro! Totally készen lettem tőled! Fantastic vagy! ~ Imádlak, baka~! ~ Csapkodtam floor-t ritmusosan, alig véve breathe-t, aminek soon az lett eredménye, hörögve rángatóztam szétfolyt make up tengerben. Akkor nem foglalkoztam vele, csak azután, hogy nagyokat sigh felnéztem bro-ra, aki scared takarta el arcát. Ez gyanús volt, úgyhogy handbag-ből kihorgászva tükrömet meet a keserű igazsággal. A ring kislány look at me!O.O Oltári shock! Rémisztő truth! Quickly átvette a scream festmény boldog perceim. Terrible, hogy élvezetem sincs elég! Nem problem! Duzzogva kirántottam három maroknyi scented kéztörlőt és easy mozdulatokkal megszabadultam a sminkem rest-étől. After a takarítás, leráztam a negative energiákat és becserkésztem garantáltan depressed bro köd burkát. Szegénykém! Nagyon sorrowful kisállatka ábrázattal pöfékelt, mintha elhagyta volna az owner-e. Mah, egyetlen lovely bro-m. Nekem megesett rajtad a heart-om! A blonde hajad, amúgy se suit a kreáció színösszetétele.
-Jahaj, az én nice bro-m! Arigato~u! ♥ -
Nyomtam hatalmas kiss-t a homlokára, while kiszorítottam belőle a szuszt is. Kivételesen finished a gonoszkodást. Túl cute pofit vágott, hogy kínozzam. Most az egyszer deserve kapjon little szeretetet. Felvette az exercise költeményem, pedig hate már a színeit is. What a brother love!*.* Most very büszke vagyok rá! Meg, szörnyen, végzetesen touched, micsoda önfeláldozást mutatott be! That's it! A true hős! Így halad, példaképemmé fogadom! Before, szabaduljunk meg a gúnyájától! Megérdemli, hogy a két hand-ével semmisítse meg! Pain like hell, hogy készített munkám lesz az enyészeté, but ez különleges alkalom. Just bro-nak, just ma! Nem él a chance-el, akkor a boat elimbolygott és sose tér back!
-Most pedig gyorsan burn ezt a disgusting ruhát, okey? Legyünk, szabad elvű hippik! Revolution!-
-OK!...de...dededede~h!-
-Take it easy, bro! Lazíts!-
Nyújtottam át a lighter-t széles smile-al arcomon, before bekómált volna az aggodalmaskodástól. Láthatóan in panic mérges leszek secpec kiejtett answer-étől. In reality darabjaira esett szét big szívem, de erősnek mutattam myself. Úgyhogy encourage bro-t vállveregetéssel, majd határozottan jerk a fürdő irányába. Idáig minden perfect volt. Ott stand a színes ruha felett. Mindketten ready az égetésre, már a gyufa is felsercent, but alig towards kupacot, hangos pittyegés ütötte fel ear-ét. Family megérzéseink egyszerre irányították look-ot füstjelzőre, hiszen sejtettük trouble készülődik. Scary várakozástól egymásba kapaszkodva wait végzetünkre, ami water képében érkezett. A kicsiny, stupid masinából friendly sugárban spriccelt ránk. Milyen cold volt! Holy shit! Muszáj volt elhaló scream-ben tiltakozva tátognom like partra dobott aranyhal. Mégis, what ez?! Úgy tudtam, nem working a jelzők! Ezért tud smoking mindenhol! Erre ez happened! Magyarázat! ~ Magyarázatot követelek! ~ Ráztam ingerülten boxer-ban didergő bro-t. Ám, megcsúsztam tile-n és mindketten crawl a nappaliba, ahol a gondnok szőrös scuff-ja fogadott. Épp akkor arrived saját kulcsával, hogy kiderítse mi folyik a flat-ben. Try minél hamarabb felkászálódni, de bro teljesen frozen, ezért keményen küzdenem kellett a freedom-ért! Amikor sikerült pretty arccal fordultam a woman felé, de csak egy ijesztő witch-et találtam!O.O Ez serious?! Nincs kandi kamera, is it? Hát, elég rankling...No problem! Némi pretty arc, kislányos apology és minden all right! Vagyis, nem, bacause a hárpia ordítani kezdett, amitől hide bro mögé. Ez a fury képes lenne megölni!O.O Azt nem akarom! Még live jó sokáig! Én meg akartam magyarázni. Now, bro következik! Védj meg! ~ Légy man, baka! ~ Lökdöstem a blue marslakó bőrében vacogó rokonomat.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyPént. Feb. 04, 2011 6:43 am

Meglepődöm?! O.o=


Mad kacaját még akkor is hallottam, when rágyújtottam my cig. Felbosszantott. Nem túlzottan, csak legszívesebben egy levél nyugtatót bírtam volna ledugni my and my sis torkán. Egyre jobban elvörösödő arccal pöfékeltem, like factory! Szinte majdnem össze is sikerült az a tragedy, melynek fedőneve: fulladás. Nagyokat köhintve bugyogott ki szám közül megannyi füstfelhő, szerte in the room. Ha még ez sem lett volna elég, egy bad mozdulatnak köszönhetően lábam között sínylő ____________-at is becsípte f&@#ing anyag! Ezért X-be fordult szemekkel sápadtam le immediately. A váratlan situation következtében pedig azt sem tudtam, where kapjak. Dobjam el a cikket és rip a ruhát, or what?! Kényszerhelyzet ide vagy oda, kaptam szám közé maradég szálat, and my glory felé nyúltam. Miután succeeded megszabadítanom magamat kínzó fájdalomtól, nagyot sóhajtottam. Gondolati síkon, de talán még látszólag is legördült my face egy könnycsepp. I felt, ha még 5 percnél tovább kell ücsörögnöm ebben a borzalomban, biztosan hisztis girl-é változom! And I don't care Gross-i büszkeség! Maybe Keiko rossz útra téved, ilyen vackokkal kínozza az embereket! Óh, még mit nem! Kutya kötelességemnek vélem, ebben megakadályozzam sis-t! But hogyan? A fenevad hiénája pant háta mögött, a közelébe sem tudnék férkőzni. Bár, I think vagyok olyan cseles, hogy egy yummi steak-el megszelídíteném az állatot. Igen, ez nem is lenne rossz idea! Simán túljárnék mindkettőjük brain! But wait a minute! Miről beszélek tulajdonképp? Egyelőre még csak ott tartunk, here kínlódom, feszengek bitch maskarában, bagóval számban! Where's itt a Keiko világuralomra törésének apró csírája? Max. még a virágárusnál...
Épp feladni készülök, és visítva tépném le magamról ugly hacukát, mikor nyakam környékén landol two arms. Aztán csattan a homlokomon egy kissu, amit meg sem akarok érteni. Aztán cross one's mind, talán húgira jött rá a cukkercuccmán. Well, a "cukkercuccmán" fogalma: egyik moment-ben épp eat me, másik pillanatban pedig már really love me. Ki érti ezt? A lényeg az, hogy really meglepődtem. Ennek hatására, mi mást tehettem, igaz teljesen véletlenül, but én is elérzékenyültem. Könnybe lábadt eyes-al vetődtem hát sis felé, annak reményében viszonozhatom super kawaii attack-ommal. Már csak azt waited, mikor szabadít meg gym dress-től. Nem is kellett sokáig nyüszítenem. My voice végre célba ért! Ahogy Keiko felém igyekezett, kissé összerezzentem, and a szék tetején találtam magam. Lányos zavaromban toporogtam ott fennt, hiszen lány segítségére abszolúte nem volt szükségem. Főleg nem a kishúgoméra! Mennyire embarrassing dolog lenne?! Régebben sem hagytam, hogy my mom öltöztessen, még csak az kéne sis most szokna rá! Viszont most az sem érdekelt, mennyire vagyok zavart vagy sem, csak minél előbb bújjak ki ebből a farsangi kösztümből! Pár másodperc alatt már ott feszítettem, mutogatva my muscular body! A csillagok elhajtása után lepattantam, és már csak azon kaptam magam, Keiko nagyon burble a ruha további milétéről. The next picture pedig csak annyi, hogy csúszok a parkettán, egyenest bathroom felé. Mégis mire készül ez a crazy lány? Ezekben a helyzetekben sajnálom, hogy nem tapadókorongos socks viselek... Bárcsak létezett volna olyan kiskoromban. Sure nem verem be annyiszor my head...!
Miután betuszkolt a mosdóba, csak néztem, és néztem, és... nem értettem miről hadovál. Like hippik? Mégis mire ez a magatartás? Ennyire nem kéne ez az undemanding viselkedés. Vagy lehet ezzel arra célzott, olyan my smell? Mert ugyan akkor ez egy very csúnya célzás. Kikérem magamnak fürdök every day! Az pedig már másik thing, hogy a nap végére milyen az illatom bukéja! Nem like, don't szagolja! Nem is lett volna ezzel semmi baj, de azért rendesen megsértett. Már el is felejtkeztem az eredeti concept: ruhát égetünk. Not bad idea, csak a bökkenő, hogy ezt az ÉN, azaz az ÉN!! fürdőszobámban try kivitelezni. Na még mit nem! Bármennyire is szívesen gyújtottam volna fel, hagy burn, hagy perzselődjön hamuvá, mégis mekkora mocskot csinálna? Plus, nemrég tettem rendet! Erre volt akkor a fene nagy szájtépés?! Annyit güriztem a semmiért?! Well, thanks!
Viszont Keiko hajthatatlan volt. Hiába a renegteg no, csak egyre dühösebb lett. Én pedig szégyen szemre féltettem my skin. Na meg aztán még mindig ott motoszkált my brain a gondolat, hogy saját two kezemmel gyújthatom fel ezt a kínszenvedést, ami egy fél óráig a húsomig hatolt. Így tehát Jó felemet K.O-val ütötte ki a devil. Behajítva a szörnyűséget a hatalmas bath-ba gyújtotta meg Keiko a szálat, majd adta át nekem. Kicsit még ugyan vacakoltam, de miképpen sis oldalba vágott, a gyufa úgy esett ki a kezemből. Egyenest landolva a dresszen. Én nem tom' milyen anyagból varrhatta össze a kislány, de olyan hirtelen gyulladt föl, és borult lángba, mintha valami vegyi fegyver lenne. BIOHAZARD!
Már épp jártam volna az indiántáncot, mikor agyig hatoló chirp rázta föl hangulatomat. Of course, mind a ketten a mennyezet felé meredtünk, aztán összenéztünk bajt szimatolva. Itt gas lesz hamarosan! Ahogy ez végig run az agyamon, abban a szempillantásban kaptam fejemre az ice-cold vizet. Devil and Hell! Ez kibebaromira hideg! Kettős erővel sikoltoztunk, és csapkodtunk, like duck, majd aztán egy óvatlan pillanatban már csak azt éreztem, hogy kifelé csúszok. Mintha valami aquaparkba csöppentem volna bele, úgy hasítottuk a levegőt a padlón fetrengve. Aztán pedig hallottam nyitódik my door, és a vén csoroszlya igyekszik befelé. Gondolom felütötte fejét erre a nagy ricsajra, amit valljunk be really szánt szándékkal keltettünk. Aztán pedig állhattam elé magyarázkodni, hogy ez így and úgy happened. Már azt hittem mindent alaposan elmondtam, amikor a folyosó másik feléről olyasmit hallottam, amit még a szelektív hallásom sem tudott volna kiaknázni:
"- Ezek a mai fiatalok. Micsoda piszkos játékokat űznek a szeretőjükkel..."
- MIVAN?! Ő NEM A SZERETŐM, HANEM A TESTVÉREM!
Ordítottam utána, reflexszerűen, mire rögtön kaptam a választ, egy szappanos rongy képében. Majd aztán az eltompult hallásomból pedig annyit kihalásztam, hogy perverznek, és féregnek tituláltak. Először le sem esett, miért is kaptam ezt a szemrehányást, csak akkor tudatosult bennem, mikor magam után becsaptam az ajtót. Sóhajtás közepette kerekedett ki szemem, és meredtem rá húgira.
- Ez a szatyor azt hiszi viszonyom van veled. Uhh, pfuj, még a gondolattól is hányinger kap el! Vagyis ne értsd félre sis, nem veled van a baj! Csinos vagy and nice, de az, hogy én meg a húgom... és, hogy mi ketten...

- Befejezted?!
- Sorry!- suhantam el egyenest megbújva az asztal lába mögé. Már csak azon kellett volna törnöm a mogyorómat, hogyan is tegyünk rendet... again. Ha ez minden day így fog menni, a lakásom rövidesen össze fog dőlni. Pedig már épp kedvelni kezdtem a környéket...
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyHétf. Jún. 13, 2011 5:54 am

Panelház - Kei Gross 313odfm Meglepi! Panelház - Kei Gross 29da7go

What a felfordulás! Egész tired, csak attól try követni az események alakulását. Hősiesen be kell own, nem sikerült teljesítenem. Sok shouting mindenhonnan. Bármelyik ear képességeiben megváltó supa hero tanácstalanul gape, hogy egy underpants-ben rohangászó suhanc fight az ajtóban állva, miközben giant házi néni árnyéka cover látómeződ. Confusing helyzet! Mintha azt wait tőlem multifunction üzemmódban legyek képes egy bérháznyi problem-et megoldani. Bónuszként few perc alatt! Impossible! Egyszerűen se kedvem, se patience, hogy make listát mindenki panaszáról és find közös megoldást. Főleg, after eljutott sensible hallójáratomhoz azon infomation, drága bro-m szeretője lennék. Mégis micsoda disgusting feltételezés ez?! Kategorikusan no! Túl sok a freetime, vagy fantasy, hogy efféle dirty szavakat merészelnek speak-elni?! Ha nem lenne Gross-i honor, átmennék és mindegyik stupid hentai, ecchi, yaoi, shounen ai, shoujo, josei, több nem jut mind-ba. Well, széttépném a manga-kat és break dvd-ket, cauz ekkora baromságokat is ezekből képesek szedni and mások arcába vágni! Félreértés ne essék, love "comics", de kiakasztanak these baromságokkal. Különben is, ez private life! Nem tartozik rájuk! Ha,I repeat, HA igaz lenne, sincs közük hozzá! Persze nothing realitás sincs a mondottakban. TIRESOME! Komolyan! Szörnyűségesen incredibly bosszantó, amit nem hagyhattam reaction mentesen. Összeszedtem minden endurance, hogy arrébb tessékelhessem Kei-t my way-ből.
-Befejezted?-
Villant meg eyes vészjósló fényben. Nem bro-nak szántam, amire soon rádöbbent. Sling béketűrésem. Ökölbe szorítottam hands-emet és bull fújtatással megindultam az ajtó irányába. Hell aurával kiléptem a corridor-ra, hogy démoni creature-ként adjam block tudtára, ne kössenek bele egy Gross-ba, or vállalják a consequent-eket! Még a demonstrációt erősító scissor csattogtatásról sem mondtam le. Thanx god! Ettől everybody fénysebességgel tért vissza a zugába. Szinte még a silence csendjét is hallottam, akkora mind vesztett csürheként szívódtak fel! Cute! Ezt már like! Szóval, eltettem weapon és bájos decora mosollyal meghajolva megköszöntem a flatmates üggyel kapcsolatban mutatott toleranciáját.
-Nya~h! Finished!~♥ -
Dörzsöltem egymáshoz teljes elégedettségben plams, mialatt fedezékbe húzódott Kei-t search szemeimmel. Poor bro, asztal alá bújva lapított. Gondoltam unnecessary amit művel, ezért big mosollyal ártatlan child arcomon, megfogtam leg-ét és elhúztam table-től. Little megpofoztam, mert tranzba esett or something else, de láthatóan nem teljesen volt magánál. Shocked? Mitől? Néha nem understand mi játszódik le a hyper érzékeny idegrendszerében. Még, csak overreacted funkcióra se kapcsoltam. Egyszerű alarm riasztás volt. Nem baj! Eszembe jutott valami, ami garantáltan cheer him up! Lelkemre kötötték adjam oda neki. Mum's szava pedig sacrosanct! Ha azt said ugorjak five muffin tálcát egyensúlyozva egy dead kútba, hezitálás nélkül megteszem. Hiszen anya csak only one van! Ez pedig az én titkos mission-öm! ~Let's do it!~ Battyogtam elszántság fire-ében égve ichigo táskámhoz, hogy előhúzhassam a kicsi packet-et. Dunno mi lehetett benne. Annyira secret volt, még én se tudhattam róla, vagy mum szimplán in funny mode és egész gyógyszertárnyi medicine-t szállítatott le velem. Nem hinném, but everything megtörténhet. Ismer us. Elég zajos és bad testvérek vagyunk. Bár I think, hiányzik neki son-ja, ezért kért meg deliver szolgálatra. Lehet nem ártana egy visit...
-Bro? Bro! Ni-saaaaan! Mummy küldte that!-
Csettintettem his nose előtt, amire lassan reagálni kezdett. Pretty hugiként nem bántottam, mert hopless félős, csak szeretetteljesen barackot push fejére. Then hagytam szöszölni a dobozzal. Néha engem is find a tapintatosság. Ez elég personal pillanat volt, amit nem akartam destroy, valami cold beszólással. Niggling helyett bevonultam a bathroom-ba takarítani. Ez mine ötletem volt. Mármint a fantastic ruha égetés. Úgy ért, ha én clean a felfordulást up. Igaz, továbbra se know mit adtam át. Teljes odaadással fúrta oldalam a curiosity, de előbb housework. Tehát, óvatosan, ajtófélfa takarásából vetettem be voyeur képességemet. Azért tinsel-re is vigyáztam! Fel-alá walking felmosóval. Amikor eszembe jutott wring, vagy elfordít my head a tárva nyitva lévő ajtótól.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyHétf. Júl. 18, 2011 10:43 pm

Meglepődöm?! O.o=


Only tátogtam mint partra vetett szardínia, amint Keiko kirobbanó dühvel vetődött a grandma korabeli asszonyság után. Remegő karral nyúltam irányába, amivel semmire sem mentem. Rejtekhelyemen kucorogva reszkettem, like kocsonya, és legszívesebben a párnámat szorítottam volna my head-hez. But mivel nem volt a közelemben, ezért összeszorított szemekkel vártam, hogy Keiko returns a szobába. And nem tudtam which embert várjak vissza. Vajon egy letépett fejjel fog bejönni, vagy csak rémisztő peace-el csukja be maga mögött a door? Id don't know, but... rettenetesen féltem! Hófehér falszínt kölcsönözve jó color-ban lévő half-quarter to-japanese ábrázatomra pöckölgettem kínomban a lints hadot, ami rohamra felgyülekezett előttem. Ha erősebben vettem volna air, biztosan meg is támadnak, egyenest az orromon through! Azt pedig nem akartam. Valami finom respiratory disease abszolút feldobná a napomat, but really! Már csak az hiányozna még my life, Spule my tibia élezze hegyes, és szúrós körmeit. Az úgy kellemesen megalapozná az éjszakámat. Bárcsak mom mondana egy esti mesét, hisz azzal is csak elfelejtetné velem a szörnyű disasters! Egy bögre kakó, or milk, some sütemény, pihe-puha ágy, aztán mom dallamosan csengő voice. I wonder, vajon valóra válna? Maximum az álmaimban. Mom és dad messze laknak, már jóformán azt sem tudom where. Hiányzanak! (TAT)”
Kellemetlen depresszióval karöltve kuporogtam a porban, when sis visszakocogott köreinkbe. Már épp be akartam mutatni Hokori kiti-nek az egyik legviccesebb pormacskának, mikor nice szóló hanggal rávettek arra, hogy kimásszak kuckómból, amit a hosszú minutes után már egészen megszoktam. Lehet néha el kéne ide vonulnom, if magányra vágyom. Okay, it's just joke! Amiért még most is előttem voltak olyan thriller film szégyenítő jelenetek, melyek sis főszereplésével kerülnének mozivászonra, ezért a csettintés hallatán megrezzentem ijedtemben. Visszatérve a real life fapadlóira néztem ide-na meg oda, mi történhetett.
- Present? For me? Surprised
Pislogtam értetlen kid-ként. A csomag nem volt túl méretes, de kicsinek sem lehetett volna say. Éppen ezért kíváncsiskodva shake kicsit a dobozkát, vajon mit is rejtegethet. Visszarettentett az a tudat, hogy semmit sem tudtam arról, ami a díszes dobozban lapult! Mi van, hogyha flúgos dad akar megtréfálni? Egy bokszkesztyű a képembe nem finom falat! Éppen this voltam carefully a doboz kinyitásával. Azért néha-néha kisandítottam, hátha épp arra jár Keiko egy-egy smile kíséretével. Viszont semmilyen gyanús things nem motoszkált körülöttem, ezért nagy sóhaj után végül rászántam magamat, hogy felfedjem a present tartalmát. Fogalmam sem volt, vajon mivel akarnak kedvesen bugyuta szüleim meglepni. Lassú mozdulatokkal szakítottam up a csillogós paper és igyekeztem minél szélesebb smile csalni képemre. Éppen azért eszembe jutott egy song, amitől sokkal cool-abb szokott lenni a kedvem. Holy crap, mit meg nem tennék egy ilyen freakin' sexy punk csajjal hozna össze a sors! Punk, rocker, or... vagány? I don't care, csak hordjon acélbetétes bakancsot, és szaggatott pants! Zúzás lenne forever! Egyszer el kell jutnom Lavigne-kisasszony koncertre! Addig éljek, or not, de nekem menni kell and kész! Nem bírnám ki, hogy a megannyi megszerzett CD-je mellé még nem headbang-elhetnék egy damn óriásit az első sorokban! Így ez not life! Ilyen ideas-ba tévelyedve dugtam my head dobozba, ami az idő múlásával sem akart gyorsabban kinyitódni.
- Yeah and that's why I smile, it's been a while since every day and everything has felt this right and now you're turning--- what?!
Meredek rá a lábaim között terpeszkedő -immáron opened- meglepetésre. Holy shit, ez aztán a meglepetés! A word szoros értelmében véve. Azt hittem ott run out my leopárd mintás nadrágomból!
- Mintás, rózsaillatú bokszerek, fültisztító pálcika, aszalt gyümölcs, and condom?! =(oAo)
Fehéredtem le egy minute alatt, majd tátva maradt számból lassan elpárologni véltem apróra broken lelkemet, ahogy lil kacsóit a mennyezet felé emelve fly egyre magasabbra. Gondolati síkon lejátszódott előttem, ahogy mummy and daddy ölbe tett kezekkel, head rázva darálják, hogy semmire sem vagyok jó. Egyre jobban összehúzva myself piszkálgattam a bokszer szélét, és hallgathattam mummy intéseit. „Ugyan, kisfiam, ha nem írnék minden héten egy-egy levelet, még enni is elfelejtenél!” „Igen, urasága nagyon feledékeny! Hallgasson édesanyjára!”
- N-nem i-is... én ügyes, nagy fiú vagyok mááháár...
Hüppögtem, like óvódás, hiszen nem esett jól mindaz, amit gondolat-mum and gondolat-dad mondott. Mi az hogy képtelen vagyok magamra vigyázni? Ennyire retard voltam kiskoromban is? És akkor ebből az egészből miért nem vettem észre semmitse? A nagy szenvelgések közepette, pedig egy hisztérikus karcsapás után a szétbontott package eldőlt, és tartalma szétszóródott. Ekkor vettem észre, hogy egy finom, mummy illatú papíros is kihullott:
- „Dear Kuroho-byō-chan!...” - kezdtem el olvasni. Mummy szeretett minden vicces becézgetéssel szólítani, de ez a 'Maszatocska' már számomra is too much volt. Mindegy azért jót vigyorodtam rajta. - „Ha ezt a levelet olvasod, akkor kicsi lelkecském megnyugodott, amiért még nem felejtettél el mindent! Nem fogok sokat kertelni, mert biztosan fontosabb dolgaid is akadnak a barátaiddal, vagy a barátnőddel... apropó, remélem szép a menyecském? Tessék takaros kislányt fogni!! Na, de szóval, vedd tudomásul, hogy Keiko-chan mától nálad fog lakni. Nem volt szívünk megbántani, de az elmúlt pár hónapban teljesen a fejére állította a házat. Túl sok rózsaszín, túl sok csillogás! Nem tudom hogyan, de vedd rá, hogy nálad lakjon! Remélem érted a célzást! Sok ölelés és kiss, Mummy and Dad! U.I.: A biztonság kedvéért itt van egy kisebbfajta túlélőcsomag! ♥”
I can't believe this. WTF?! Ledermedten távozott lelkem vékony farkincája is a nyelőcsövemen keresztül haladva, és azon filóztam, vajon hogyan vegyem rá sis' az ittmaradásra. Bio-kaja utalvány? Egy hét üdülés a strandon? Vagy kedvezmény a turkálóban? Végül is nem jutottam többre, ráadásul Keiko is betoppant a szobába, minden OK velem. Erre csak lassan hátrasandítottam és remegő karral bevágtam neki fölfelé hegyezett hüvelykujjamat.
Vissza az elejére Go down
Magdalena Adlersflügel
Bounto
Bounto
Magdalena Adlersflügel

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2012. Nov. 12.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te4000/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (4000/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptySzer. Nov. 21, 2012 9:42 am

Ányus megérkezett!!!



Legalább 180km/h-val robog végig a város utcáin, a motorról madzagra akadt konzerves dobozok lógnak. Irdatlan csörömpölés kíséretében zúg be a keresett utcába, és fékez le a ház előtt csikorogva. Feltolja a homlokára a szemüvegét, majd maga felé fordítja a visszapillantó tükröt, hogy ellenőrizze, nem-e kenődött el rajta a szemfesték. Megigazgatja a haját, hanyag mozdulattal visszahajtja a visszapillantót, és szemügyre veszi a házat.
- Gyermekejjim... - valami anyusos könnycsepp csillog a szeme sarkában - remílem, mán vártok!
Néhány tépéssel elintézi a konzervdobozait, amik a mociról lógnak, és beledobja a legközelebbi kukába. Leparkolja a járgányt a ház mögé, és elkezd kipakolászni az ülés alól. Kivesz néhány szatyrot, meg egy kézitáskát, és azokat a hóna alá csapva már csörtetne is be a házba, de a kaputelefon útját állja. Dühösen szusszan egyet, lehajítva maga mellé a cuccait, aztán benyomja a Gross név mellett figyelő gombot. Az néhányszor kicsörög, végül - kisebb diskurzus után - be is engedik a panelba.
Felkapkodja a szatyrokat, és gyorsan térddel benyomja az ajtót. Mire felér az ötödikre, már szúr az oldala, és szuszog, mint a tengerinyúl.
- Nem lesz ez így jaúú! Há' mi mán ez a rendszer? Se lift, se rámpa? Mi lenne, ha szögény Anyus rokkant lenne, he??
A ajtót fellelve dörömbölni kezd a kezében lévő egyik szatyorral. Némi kotorászást hall, valamelyik kedves kis unokája már biztosan alig várja az Anyusát. Ahogy az ajtó kinyílik, szertedobja a cuccait, és artikulátlan indiánüvöltés-szerű hangot hallatva veti rá magát az ajtóban álló szerencsétlenre - Keire.
- Drága gyermekeeeem!!! - egy Anyusos "nagyölelést" bevetve ki is billenti egyensúlyából a srácot. - Gyááá, de hijjányoztatok mán Anyusnaaak!
Nyom egy cuppanós rúzsfoltos puszit Kei homlokára majd felugrik, magával rántva meglepett vendéglátóját. Lopva körülnéz a házban.
- Hát ez nem az ín nevelésem!!! - csóválja a fejét - Mi ez a rendetlenség? - Keit egyáltalán nem hagyja szóhoz jutni - Há ezír' utaztam ide egészen a világ másik felírül? Micsoda dolog ez, így várni a drága egy egyetlen Anyust...? Merre van a testvérkéd, drágám? Nem es vártatok? Persze, hogy nem, hiszen nem szótam, hogy gyüvök... - megcsóválja a fejét - De jó is, hogy itt vagyok, rendet teszek ín itt, ha ti képtelenek vattok!
Kilépve az ajtón, felszedegeti a szétszórt cuccait, de az ajtón belül újra ledobja.
- Na nem gyüttem ám üres kézzel, hogy panasz ne legyék rám... ajándékot is hoztam néktek, Anyus csináta, SK! Méd in Anyushaus! Mi az, gyermekem, mé' nem szó'sz egy szót se? El vitte a neko a nyelved? Was machogsz? Ja, hogy az örömtű szóhoz se jucc!!!
Sziporkákat szórva kihúzza magát, végre megérkezett. Igaz, közben elbliccelt néhány komputat, vízbe dobott egy kallert, és lekenyerezett egy benzinkutast, de a cél szentesíti az eszközt, végre itt van, és most aztán itt is marad, amíg a bérlő ki nem dobja abból a kis lakásból, amit előrelátóan kibérelt, "véletlenül" éppen a Gross-lakás alá.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyKedd Dec. 18, 2012 4:46 am

Panelház - Kei Gross Emoticon_pucca_msnanimal_com-10Megjött ÁNYUS!Panelház - Kei Gross Emoticon_pucca_msnanimal_com-10

Ezen a napon, úgy van, hogy általában úgy van, elmegyek a boltba. Hétvégére elvállaltam egy pöttyös köténykést állást a közeli virágboltban. Nagyon lovely csokrokat kellett készítenem mindenféle románcosan hervadékony eseményre. Eszméletlen élveztem színes, habos, babos, csicsás, mindenféle vidám színekben pompázó kompozíciókat állíthattam össze. Feldobta a napomat kiélhettem kreatív oldalam és senki se szólt rám, ne énekeljek „I love rock’n’roll”-t a bazsarózsáknak. Azt szokták mondani szeretik a virágok, ha beszélnek hozzájuk. Tőlem aztán megkapják az egész napos duruzsolást. Nincs az üzletben vödör, akinek ne ecseteltem volna már, milyen szép kötött pulóvert szeretnék kötni, hova tehetnék még díszt a telefonomra, esetleg csokis, vagy vanilliás pudingot csináljak vacsi desszertnek. Csupa hihetetlen fontos információ a nagy betűs Zélettel kapcsolatosan. Tökéletesen, hogy nekem találták ki ezt a foglalkozást. Egész álló nap járathatom lepcses számat, csomó érdekes emberrel találkozhatok és mindenféle giccses bigyuszkát dobhatok össze. Az egyetlen hangya méretűre zsugorodott, de semmi esetre sem kihagyhatatlan bökkenő a hajnal hasadással egyező ébresztőben leledzett. Nem az én hiperérzékeny, nyolc órai alváshoz szoktatott, gyermeki szervezetemnek találták ki napot beelőzve kászálódjak ki az ágyból. Ki hallott már olyat, sötétben fekszem és sötétben kelek?! Nem vagyok én elfuserált csillámpír, diszkógömbként ragyogjak a neonfénnyel vibráló hirdetések alatt! Kategórikusan elzárkózom minden gyöngyházfényű hasonlattól, melyben deszka Stewart szerepel! Én sokkal sziporkázóbb és retina gyilkosabb megjelenésű teretmény vagyok.
Fentebb említett és véresen komolyan nyomatékosított, szivárványló elhatározásom, arra kényszerített, mai műszakot hagyjam másra, vigyem a szennyest mosásra. Reggel hatkor csörgő órát elegáns mozdulattal rúgtam le az éjjeli szekrény tetejéről. Jöhetett bármilyen természeti katasztrófa, engem ki nem robbanthatott pihe puha ágyikomból. Mr. HAMMster-t beölelve fordultam álommanónak béke balt mutató oldalamra, visszatévedhessek pillecukros álmaim mezejére. Csendet élvező, gyermekien ártatlan mosolyom nagyjából megjelenése pillanatában arcomra keményedve vedlett át mészáros terroristává. Szomszédságunkban lakó, takarító génekkel tunningolt, teaforraló hangon szelelő és hamarosan tündéri kezeim által szörnyű halált haló kopasz veterán katonánk, megint háborúban képzelte magát. Hangosan üvöltözött Chip nevezetű képzeletbeli barátja után. Rendben ez még elmegy füldugóval, de nem maradt nyugton! Fegyver durrogtató hangokat hallatott és az összes, de összes létező berendezési tárggyat felforgatta.
Liveaction forgatástól véreres szemekkel, zombiként hörögve ültem fel ágyamon. Csipától csíknál is csíkabbra szűkült résen át kutattam a tutibiztosan halált okozó berendezési tárgy után, melyet lila, leopárd mintás álló lámpám személyében hamarosan megtaláltam. Kézhez ragadva hűséges társamat lódultam az ajtó irányába. Fittyet hányva égnek merdező, kócos hajamra, sípoló csőrikés mamuszomra, vállamról félig lecsúszott, narancssárga csíkos, kacsát kergető Batman hálóingemre, elszántan lángolt bennem a gyilkos ösztön. Most tényleg, komolyan, ezer százalékra hősi halottat fogok csinálni szomszédunkból. Tréfának nem volt helye, még szép nem! Lábamat emelve kirúgtam az ajtót és masíroztam keresztül a nappalin, ahol abnormális módon bro, valamilyen szappanoperát nézhetett, méghozzá korán reggel. Átsuhanva a minden kétséget kizáróan LEHETETLEN helyzeten csoszogtam tovább, de az ismerős hangú vénasszony rikácsolása, lassan, de nagyon biztosan rávett, vakolat színére sápadva dermedjek le a szoba közepén. Robotos szaggatottsággal fordítottam irányba fejemet, megggyőződhessek mindent megmásító igazságról.
-A-á-a-áá….MY GOSH! HOLY JESUS! ALL THE SAINTS IN HEAVEN!-Felismerésre bukkanva pattant ki minden csipa szememből. Nem képzelődtem! Az egyetlen és megmásíthatatlan Ányus álldogált nappalinkban! -MAGDI GRANNY!♥-
Sikkantottam fel gyermeki boldogságom patyolat tiszta jeleként, mielőtt lámpámat messzire hajítva vetődtem volna előre. Kanapén átvetődve szárnyaltam imádott grannie felé, aki picivel arrébb állt, mint eleinte hinte, szóval földön matricaként kiterülve vigyoroghattam rá.
-I’m glad to see you, granny! Hogy kerülsz here? Miért didn’t szóltál?- Felkászálódva a földről igazgattam meg kócos hajamat, mielőtt nyíl egyenes bökést intéztem bro mértani pontosággal kijelölt fejére.-Ő fault! Nem győzök rá clean! Together, majd szobatisztává varázsoljuk, granny!-
Emeltem égnek öklömet, elszánt küldetésünk küszöbére lépve. Ányussal az oldalamon már volt mitől rettegnie bro-nak. Tündéri arcomat el is borította a sátáni kárörvendés szele. Sötétbe burkolózó hahotámnak, viszont nem adtam bevándorlási engedélyt. Ártatlan virágszálként hintázva pislogtam Ányusra, aki igencsak belelendült a magyarázásba. Többnyire GPS-szel se sikerült lekövetni, ezért sűrűn bólogattam és angyali mosollyal pislogtam rá, érezze, mennyire, de mennyire imádom. Később általában bro-val összetettük a részleteket, mikről maradtunk le.
-You are the best, granny!♥-
Osztottam ki hatalmas ölelést az ajándékokkal felszerelkezett mesterünknek. Halvány Uruha-lila combifxem se volt, milyen meglepetéssel áraszt el minket, de az évtizedek megtanítottak rá, sose mutasd kétkedés jelét, vagy Ányus haragja lesújt rád! Ha lehet, egyelőre megúsznám kupán csapjon a botjával.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Panelház - Kei Gross Cl0te6500/12000Panelház - Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross EmptyKedd Dec. 18, 2012 12:45 pm

Megjött Ányus?! Panelház - Kei Gross Cruch-onion-head-emoticon

Tegnap késő estig dolgoztam. Bejártam széles-kerek Karakura Town. Aki azt merészelné állítani, nem jártam the city minden egyes, eldugott, lil’ zegzugában, az egy orbitális csaló! 6 órás kezdéssel kaptam hónom alá, ördögszarvas bukósisakomat, és elzötyögtem egyenest a Noodle Bar-ig. Onnantól már nem volt semmi más feladatom, csak élre hegyezett fülekkel figyeljek, mikor csettintenek, elkészült a rendelés. Én really élvezem ezt a munkát. Olyan helyeken fordulok meg nap mint nap, where még sosem jártam. A kis rozsdás motor tetején only akkor bad közlekedni, when rossz idő van. Rainy napokon mindig csurom vizesen megyek haza. Elég kellemetlen. Luckily természet anya nem volt rossz passzban, így viharmentesen végezhettem a dolgomat. Késő estére olyan szinten elfáradtam, képtelen vagyok visszaemlékezni, how kerültem haza. Hulla fáradtan csoszogtam be a nappaliba, lehajítottam valamerre a bukómat, aztán leszaggattam magamról a fölösleges holmikat. Egy szál boxerban terültem ki a kanapé matracán, my head belesüppesztve a legközelebbi párnába. Innentől nem számított semmi. Felőlem akár a tetőt is elvihették volna. Tuti nem ébrednék fel rá. Annyira aludtam, pontosan arra sem emlékszem, álmodtam-e valamit. Maybe korai órából rémlik egy foszlány, tandembiciklizek egy doboz tésztával. Ez a job kissé megkuszálja szürke hétköznapjaimat. Hogy pedig ilyeneket is összeálmodok egyenlő a teljes megsemmisüléssel. (._.)
A tandemezés aztán végül átcsapott hegymegmászó bűvészmutatványba. A hegyormon diadalittasan kortyolva kedvenc italomból, visszahangzó, rekedt voice rázott föl. Annyira valósnak tűnt, annyira közelinek, lemertem volna fogadni, valaki dörömböl the door. Megérzéseim nem voltak hiábavalóak. Úgy kongott fejemben az ajtó szanaszét öklözése, mintha csak saját burámat püfölnék. Fastly felvágtam kócos képemet, miközben óriási levegőt vettem. Fresh oxigén férkőzött tüdőmbe, aminek különbképp örültem. The night folyamán, tavat eresztve nyálam segítségével úszkálhattam boldogan, only az nehezítette my misson, egy köbmilliméter levegőt sem sikerült betüdőznöm. Így hát életemért küzdve eveztem kézzel-lábbal a matracon. Nem tudtam, where vagyok előre, de kitartóan másztam. Előnyösebb lett volna, ha kinyitom szemeimet, de annyira össze voltak csipásodva, útdöngölővel kéne ráhajtanom. Belegubancolódva a takaróba rántottam magammal minden vackot, ami körbevett. Nyaktörő próbálkozásommal felnyaltam a parkettát, miközben nem engedtem szoros ölelésemből deary Predator plüssömet. Ha kell, hát haljunk együtt! Zuhanást követően egyik kezemmel megtapogtam, merre eshettem. Végezetük fájdalmasan kinyitottam my eyes, mitől retinám majdnem kisült. Túl korán, túl fényes, too much! (=д =)
A zörgés, csörtetés pedig nem akart megszűnni! Farkas nyüszítve evickéltem négykézlábra, majd hamarosan két lábra. Gerincem csikorgóan ropogott végig, amitől tovább folytattam nyögdösődésemet. Minekután leheltem magamba egy kevés életet, elvonszoltam magamat az ajtóig. Egyre jobban foglalkoztatott a thought, ki lehet ennyire kitartó. A hang, mintha régről ismerősen csengett volna. Az ízes beszéd, a furcsa akcentus. Kíváncsian fordítottam el a zárat. Az előttem ácsorgó alaktól viszont megállt my heart. Remegő ajkakkal böktem előre, mintha csak behallucináltam volna az egészet. Nem tudtam, ez a valóság, vagy még mindig csak álmodok. Anyus áll velem szemben! Az öreg végül hisztérikus csatakiáltásban tört ki, és vetődött felém. Én olyan sokkban voltam, piszkafaként vágódtam ismét a parkettára. Az események pedig innentől felgyorsultak. Kiss a homlokon, jó nyálasan, majd ismét két lábon, üveges tekintettel előre meredve. A további kommunikációt az érkező Keiko-ra hagytam. Jobban elfoglalt a gondolat, végre észhez térjek. This így, korán reggel több mint kevés fáradt lelkemnek. Ha felkészülhettünk volna Anyus érkezésére, begy szó kitakarítottam volna. Még arra sem maradt időm, kiszellőztessek. Meg is kaptam érte az alapos fejmosást. Könnybe lábadt szemekkel hallgattam végig a morgást, amire csak lesütni tudtam tekintetemet.
- Eszedbe se jusson, Granny! Rögvest takarítunk!- csalapáltam minden végtagommal, legnagyobb ellenkezésem jeleként. Még hogy utazásától fáradt öreglány nyúljon felmosóért, teljességgel ki van csukva! Hirtelen zavarba jöttem, eddig észre sem vettem, egy szál alsóban falngálok fel-alá, Nagyus előtt. Nem is kellett több, kanapén átbicskázzak levetett pólóm után. Jelen situation-ben nem tudtam törődni az ajándékokkal. Sok reményt nem is fűztem hozzá. Emlékeim nem csalnak, az öreglány mindig fölöttébb funny dolgokkal próbált meglepni engem. Ha ismét valami nőcsábító eszközre esett választása, elásom magamat. senki nem tudja betökélni, like-olom a forever alone style-t?! Nemcsak az élet, but még a rokonaim is kegyetlenkednek velem. Totally kiakasztó! (TAT)”
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Panelház - Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Panelház - Kei Gross   Panelház - Kei Gross Empty

Vissza az elejére Go down
 

Panelház - Kei Gross

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town :: Lakások, házak-