-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town-i erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te23400/30000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (23400/30000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 11:55 pm

♦ Kellemes délutáni ébredés - szemöldökrángatás

Elmét elbódító ösztönök, cselekvésre késztető érzések… Hisz miért ne tarthatnám meg magamnak ezt a kincset? Akár még Soul Societybe is költözhetne, bizonyára jobban érezné magát ott, mint itt; a természet arrafele egyáltalán, vagy alig szennyezett, s különben sem való egy tündérnek városok közt megbúvó fák tövében bujkálni. Büszkének kéne lennie arra, aminek született, hirdetnie kéne másságát, lehetőséget kéne adnia arra, bárki megismerhesse, s idővel elfogadják letézésének tényét. Ezáltal elűzve a magányt, a sötétséget messzire. Chizu taichou például biztosan imádná… És nem, most talán nem követem el még egyszer ugyanazt a hibát.
A csókba belefeledkezve eszembe ötlenek egyéb dolgok is, amikkel elfoglalhatnánk magunkat s kicsit megfeledkezhetnénk az eltévedésről, de talán nem tolerálná, ha csak úgy se szó, se beszéd leteperném. Mondjuk elég sok a bokor errefelé, ám meg kell, hogy mondjam, kényelmesebb helyet is el tudnék képzelni, ahol az ismeretlen fajták megismerésére fordíthatnánk az időt. Különben sem kéne szegényt egyből így lerohanni... Bár az újabb csók és újabb érintés csak még inkább próbál meggyőzni arról, hogy basszak a megfázásra, terítsem a földre a ruhám és ennyi! Surprised Végül is a sok mozgás biztosan melegen tartana mindkettőnket...
- Khmm… Az a helyzet, hogy… Miattad küldtek felmérni, hogy veszélyes vagy-e. Az idegen lélekenergia bezavarta a tudósainkat, de maguktól képtelenek kimenni a napra. De nem lényeg, mert úgy sincs semmi mondanivalóm számukra… Nem fognak ártani neked. – ölelem magamhoz a testet, s folytatom tovább a csókot, önkéntelenül is Ama-chan idomaira simítva a kezem.
Arcomra vigyor kúszik, míg átvéve a vezetést egyenesen a fák közé vetem magam barátnőm kezénél fogva vonszolva, néha megállva egy-két újabb csók erejéig. Valami szerencsétlen kiránduló elég furcsán néz a párosunkra, mintha még nem látott volna smároló párokat, s kis idő múltán azért csak leesik, miért mereszti úgy a gülüit, mintha valami baj lenne velünk. Na nem azért, mert már igencsak megkezdtem Ama-chan ruháiból való kicsomagolását, hanem mert engem valószínűleg nem látnak, és azért elég érdekes látványt nyújthat a félvér. Így legalább van, mi motiváljon abban, hogy ne kezdjek bele komolyabban a folyamatba, úgyhogy némi torokköszörülés után visszaadom Ama-chanra a köpenyét, még mielőtt megfázna.
- Inkább gyere velem Seireiteibe. Amennyi arrancart beengedtünk már… Biztosan tetszene ott, és akkor nem kéne azon aggódnod, mikor látsz legközelebb meg ilyenek… Nos, mit szólsz? – jutunk el végre az utcai ételárusig, ahol ismételten megbizonyosodok arról, hogy az emberek nem látnak, és amíg nem szerzem meg a póttestem, addig aztán a helyzet nem is fog változni, na meg tapló azért nem lehetek, muszáj meghívnom valamire.
- De előbb kell egy póttest, aztán ígérem, megmutatok mindent. – rángatom magammal a modern világba a kincset, hogy Uraharához vezetve vedelhessek át póttestembe. Nem kifejezetten csípem a tatát, valamiért nem bízok benne, de póttestre csak itt tehetek szert.
- Mihez lenne kedved? Új ruhák, vagy valami helyi látványosság? Van a közelben valami kastély, ezelőtt nem jártam ott, mit szólsz? – vezetem Karakura utcáin, s az egyik plakátról látott turista látványosság felé indulok. A nyavalyás póttestet meg akárki is találta ki, feldughatja magának, amiért ilyen kényelmetlen. A bal vállamat alig bírom mozgatni benne. Bár ilyen esetekre azért hasznos kütyü, valljuk be.

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyKedd Szept. 28, 2010 12:34 am

~ Szépfiú ébresztése ~

Hihetetlenül egyszerű volt belemerülni abba, amit nyújtott nekem, és elhinni, hogy ennek így kell lennie, nem gondolni a következményekre… szinte magamba akartam olvasztani, úgy öleltem magamhoz, nem akartam elengedni egy percre sem, nehogy valaki elvegye tőlem. Bár elég egyértelmű volt, hogy ha már megcsókolt, nem igazán kereshet mást, különben is, az emberi nőknél sokkal szebb vagyok, tekintve, hogy egy csöpp embervér sincs bennem… és azt hiszem, nem csak én tudnék kellemesebb tevékenységet is elképzelni az állásnál, legalábbis, a mellemre folyamatosan visszatévedő, öltözékemet gombolgató kezek ezt sugallják. De azt sem akartam, hogy olcsó, könnyűvérű nőcskének nézzen, utána pedig könnyen elfelejtsen. Maradjon csak mellettem, legyen csak és kizárólag az enyém! Legyen ez bármennyire is elfajzott fajtája a vonzalomnak, így éreztem. Önző, gonosz érzés, de mégis eleget akartam neki tenni. Ha nem vigyázok, a végén még valaki kiragadja a kezeim közül, és elviszi magával, mait megértenék, hiszen Ő ne kellene mindenkinek? Sajnáltam, hogy alig ismerem, hogy a nevén kívül nem tudok róla semmi mást, csak hogy Seireteiből jött… De talán még van rá idő és lehetőség, hogy megtudjak róla mindent, vagy csak annyit, amennyit hajlandó lesz velem megosztani.
- Miattam? Nem vagyok ennyire zavaró…- motyogtam, de abba is maradt, mert elnémítottak, én pedig boldogan tűrtem a némaság ezen formáját. Már éppen megszabadítottam volna a ruhájától, amikor én visszakaptam az enyémet, és értetlen tekintetemre annyit kaptam válaszul, hogy menjek vele Seireteibe… Magamban önkéntelenül is folytattam a gondolatát, és felcsillanó szemekkel bólintottam rá. Nem érdekel, mit hagyok itt, hová kerülök, ha a közelemben lesz. Nem akarok megint magányos lenni- és most már nem is bánom, hogy nem éltem a kepeségemmel, hogy minden pillanatomra másik férfit kerítsek magam mellé, hogy vártam rá. Ehhez csupán annyit tudok hozzáfűzni, hogy megérte… ami pedig hiányzott, azt rövid időn belül úgyis megkapom, ráadásul hatványozottan-, már ha helyesen tudok olvasni Keisuke tekintetéből. Éltem a gyanúperrel, hogy nem látják őt, ezért néznek rám olyan furcsán- elvégre normális, hétköznapi ember nem öleli derékon a levegőt… de nem foglalkoztam velük, inkább még jobban hozzábújtam, és csodálkozó pillantást vetettem szinte mindenre, ami szembe jött velünk. Kiváltképp a furcsa, kalapos emberre, aki valami bottal hadonászott beszéd közben. Még én vagyok a furcsa szerzet, hát persze…
- Kastély? Régen egy hatalmas, gyönyörű, enyhe derengést sugárzó, szürke kastélyban laktunk, amit tündérek építettek, és el volt rejtve az emberek szeme elől. Nagyon szép volt, és minden annyira légies és puha volt! - magyaráztam neki, miközben tekintetem a kastély plakátján akadt meg. Kicsit sem hasonlít a karcsú tornyokkal ellátott csodára az épület. Mégsem akartam panaszkodni, szánalmas, kényes nőnek tűnni- láttam eleget belőlük az erdőben, akik egy-egy letört körmük után sírtak, vagy mert beleállt a faág a hajukba. Örülnének inkább, hogy közelebb kerültek a természethez… nem pedig nyavalyognának.
- Nagy baj lenne, ha néhány ruhát néznénk? Szeretnék valami szépben lenni melletted, hogy ne kelljen szégyenkezned velem. Aztán meg menjünk oda, ahová mondtad. - magyaráztam félreérthetetlen pillantással mellékelve. Régen volt már, és különben is, láttam rajta, hogy neki is akörül motoszkáltak a gondolatai… Legfeljebb egy leszek a sok arctalan senki közül, akivel már dolga volt. Na és? Egy újabb bizonyítékom lesz létem értelmetlenségére, hiszen ha még egy férfit se leszek képes megtartani, mit érek? Ajkamon féloldalas mosollyal próbáltam fel pár ruhát, bár véleményem szerint mind ugyanúgy állt rajtam. Reménytelen, egyik sem fog olyan angyali kisugárzást adni nekem, mint a régi, saját kézzel szőtt, mágiával átitatott anyagok. De talán így is jó leszek Keisukénak.
- Na, milyen? Nagyon rémesek? - járultam elé mindben, majd gyorsan visszaöltöztem a sajátomba, nem akartam túl sok időt eltölteni a boltban. Kezét szorosan fogva lépkedtem mellette, mikor gyomrom mocorgásba kezdett. Régen ettem már, és akkor is csak nyers gombákat meg almát… Megvan a hátránya is annak, hogy hol élek. Néha kaptam egy-egy szendvicset, meg minden, de sosem merészkedtem még be ide a városba… most pedig rengeteg finom illatot éreztem, ami mind hívogatott. Könyörgő szemekkel néztem fel hercegemre, és pislogtam rá egy adag szasimire, hogy talán, ha nagyon hálás leszek érte megkapom…
- Nem lesz baj belőle, ha ott fogok kikötni? Nem leszek útban? Ha szükséges, én… beállhatok a ti oldalatokon ebbe az egészbe… - bár semmi kedvem nem volt hozzá. Megteszem, szívesen, hiszen nem egy arrancarnak szúrtam már szemet, amikor a petjeit mészároltam le, csak hát féltem, hátha elragad megint az a téboly. Bár, ha Keisuke itt van nekem, nem hiszem, hogy megadnám magam neki. Erős vagyok, legyőzöm! Bíztató mosollyal karoltam át a derekát, és nyomtam lágy csókot az ajkára, ezzel is jelezve, hogy nem áll szándékomban csak játszani vele, tényleg többet akarnék, mint egy egyszerű kalandot. Azt bárkitől megkaphatom…

Vissza az elejére Go down
Hiroshi Kaito
Quincy
Quincy
Hiroshi Kaito

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 38
Age : 27
Tartózkodási hely : Csatatér
Registration date : 2009. Aug. 30.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te4900/12000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (4900/12000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyVas. Okt. 31, 2010 12:11 am

A barátság(?!) MEGALAKULÁSA


Egy újabb nap. Mondanom se kell, hogy mennyire örültem neki, hogy ilyen gyorsan véget ért az éjszaka és nem tudtam aludni. Mint mindig most is bulizni voltam és annak köszönhetően most hulla vagyok. Mondjuk, aki éjjel nagyfiú nappal is legyen az! Surprised Miután sikeresen összehánytam az ágyam melletti szőnyeget kitántorogtam a fürdőbe, hogy ott folytassam az ürítést. Kb. fél óráig tartott ez a rituálé. Miután sikeresen kiürítettem a gyomromat elindultam lefürdeni. Mint mindig most is jó meleg vízben fürödtem. Szeretem a meleg vizet. A langyos víztől herótom van.
Miután sikerült lemosnom magamról az esti buliról rám ragadt koszt megtörölköztem és felöltöztem majd elkezdtem azon gondolkozni, hogy mit is kéne ma csinálni. Már majdnem megvolt az ötletem mikor egy hollow energiáját éreztem meg a közelben. Felpattantam és elindultam kifelé, hogy megállítsam, a nagy monstrumot még mielőtt csinálna valami nagy balhét. Ahogy kiléptem az ajtón észrevettem, hogy a házam melletti erdőben mozog valami. Arra vettem az irányt és imádkoztam, hogy a hollow legyen az és, hogy nem csináljon semmi balhét se addig, míg meg nem érkezem. Meg kell, hogy mondjam, forgó gyomorral nem nagyon tudok futni! O.o
Mikor megérkeztem szomorúan kellett nyugtáznom, hogy elkéstem. A hollow pont akkor evett meg egy lelket mikor megjelentem. Egyből előhívtam az íjamat és elkezdtem rá lövöldözni. Sajnos egyik nyilam se talált el egy létfontosságú testrészt sem csak a bal kezét szakította le.
- Ejjha de izgága ez a kis desszert. - mondta majd egy ütést indított felém. Sajnos most így másnaposan nem voltam olyan gyors, hogy elkerüljem a támadást ezért telibe kapott én pedig nekirepültem a hátam mögött lévő fának. Úgy éreztem magam mintha egy lépcsőről gurultam volna le, de nem érdekelt. Úgy döntöttem, hogy megbosszulom azt az ártatlan lelket, akit megevett. Ismét kilőttem felé pár nyilat, de most a lábait céloztam és reménykedtem, hogy eltalálom őket.
A támadásom sikeres volt. A lábait sikeresen ellőttem így nem tudott mozogni. Szám mosolyra húzódott majd bekészítettem egy nyilat.
-Rossz Quincyvel kezdtél ki aranyapám.- mondtam majd az arcába eresztettem a nyilat. Sátáni kacaj tört föl torkomból majd eltüntettem a nyilamat és elindultam visszafelé mikor egy shinigami jelent meg előttem.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te6500/15000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyVas. Okt. 31, 2010 2:35 am

Sosem volt idők találkozója

A halandók önbecsülése a fellegekbe szökött az utóbbi néhány évezred során. Hajdani világunkat felváltotta a kommunikáció korszakával járó káosz, s túlélőként nincs más lehetőségem, mint alkalmazkodni. Bár a Káosz magjából születtem, s az Istennő, melytől valaha olyannyira rettegtem, szintén a megtestesült káosz úrnőjeként volt hírhedt. A drowk viszont szinte nyom nélkül tűntek el a világból, s jómagam is képtelen vagyok visszatérni szülőföldemre. A járatok eltűntek, s az emberek is vakokká váltak… Még hogy tudomány! Bár az én időmben is foglalkoztatta az emberiséget a világ anyagi részének megvizsgálása, s a gnómok közt sokan kifejezetten tehetségesnek bizonyultak, ha különböző szerkentyűk bütyköléséről volt szó, a halandók már túlzottan függenek furcsa ketyeréiktől. Igaz, találtam köztük kedvemre valókat is, ahogyan valami modern mondás tartja, haladni kell a korral. Az új fegyverek valóban praktikusabbak kedvelt nyílpuskáimnál, még ha nem is oly nemesek s tökéletes, kecses kezeimbe illők.
Olybá tűnik, a halandók fegyvereit mégis alábecsültem. Bár a célpontommal, valami amerikai diplomatával, kit manapság politikusnak neveznek, s egy konferenciára érkezett ide, könnyedén végeztem, a nevetségesen egyszerű biztonsági rendszerük pedig gyerekjáték volt feltörni, hogy a halandó, megtéveszthető őrökről ne is beszéljek. Egy golyó azonban mégis megtalálta felém az útját, s közvetlenül a szívem alatt hasított át egy bordát. Volt annyi lélekjelenlétem, hogy minél hamarabb eltűnjek a szálloda közeléből, mágikus köpenyem segítségével pedig könnyedén elrejthettem magam a kíváncsi szemek elől, azonban a menedékem messze van, s ha nem állok le meggyógyítani magam, a seb elfertőződik, s akár végzetes is lehet.
A fák között már felfedem jelenlétem, hisz üldözőim a másik irányba indultak. Barmok… Megtéveszthető, irányítható, ocsmány, idióta, méltatlan halandók. Megjegyeztem az arcát annak, aki meghúzta a ravaszt… Kezeskedem arról, hogy kínjaim sokszorosát élje át.
A barlang, amit találok, első látásra kihaltnak látszik. Már hajnalodik, így csuklyámat még inkább arcomba húzom, a napsugár viszont még így is elkerülhetetlen. Több, mint egy évezrede a felszínen lakok, még sem tudtam még teljesen hozzászokni a napfényhez. Zavaró, kínzó, s csupán felesleges fejfájást okoz, nem az én érzékeny szemeimnek való.
A barlangból mégis némi fény szűrődik, beleszagolva a levegőbe pedig meg is érzem egy nőstény illatát. Nem halandó, ám elszigeteltsége ellenére bizonyára van kapcsolata emberekkel. Ha neki az jó, hogy vérvonalát hígítja, hát rajta… Én sosem alacsonyodom le a méltatlan férgek szintjére. Még hogy érzelmek? Ugyan már… Mindannyinkban ott tombol a pusztítás ösztöne, csupán ócska maszkok mögé rejtik valódi természetük. Ha nem telepedett volna le minden egyes halandóban a gonoszság, a rosszakarás, az önzőség s egyéb gyarlóságok csírája, most munkanélküli lennék. Mégis, díjszabásaim ellenére is mindig akadnak ügyfeleim. Még ha fenn is tartom a jogot, hogy egy-egy megbízást visszautasítsak. Nem vagyok gyáva, de botor sem. Saját morális kódexemnek pedig sohasem mondok ellent.
- Üdvözletem, Viclyn Do’ana vagyok, hajdanán a Do’ana nemesi ház fegyvermestere. Nem szándékozom ártani, csupán egy rejtekre lenne szükségem a napfény elől, míg sérülésem meggyógyítom. Ígérem, nem maradok sokáig. Bizonyára kegyed is tisztában van az egyetlen gyengémmel. – hajlok meg kecsesen bemutatkozásom közben, míg egyik kezemmel a továbbra is vérző sebem szorítom. Nincs szükségem gyógykúrára, magam is elboldogulok, és ha nem engedi, hogy meghúzzam magam, legfeljebb ismét feleslegesen gyilkolok. Eggyel több vagy kevesebb oly mindegy. A tisztátlan nősténynek bizonyára feltűnhet a csuklya alól kikandikáló, ezüstös hajzuhatag, bár arcom továbbra is takarja a ruhadarab, valamint kezeim is kesztyűk védik. Bemutatkozásom után még morogva hátrapillantok a pont a szemembe sütő napsugárra, majd hátat fordítva neki helyezkedek el a barlang lehető legsötétebb sarkában, ahová nem jut el a napfény. Nem vagyok vámpír, nem porladok el tőle, csupán szemeimnek fizikai fájdalmat okoz, s nekem most a gyógyulásomra kell koncentrálnom. Még beszélgetnie sem kell velem… Az ő faja is utál engem, én is az övét, nem kell sokat gondolkozni azon, hogy fontos-e egyáltalán erőltetni a társasági életet. Nekem nincs szükségem barátokra, se társakra, akik majdan hátba szúrnak. Nem bízok senkiben, csakis magamban. Így legalább sohasem kell csalódnom.

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyVas. Okt. 31, 2010 3:52 am

Sosem volt idők találkozója

Hosszú napok teltek el azóta, hogy úgymond Keisukével élek. Nekem túlságosan... szokatlan az, hogy párnákon aludjak, takaróba burkolózva. Olyan, mintha meg akarna folytani valami... Kábán másztam ki az ágyból, Keisuke még aludt- biztosan megviselte a hadnagyi munka. Nekem erről fogalmam sem volt, nem is szeretnék bekapcsolódni ebbe a papíroktól hemzsegő, értelmetlen tespedésbe. Számomra túlságosan idegen volt ez a világ, nem hiszem, hogy tökéletesen bele tudnék illeszkedni- a technika az ellenségem, az egész modern világ az Persze tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy haladni kell a korral, nem lázadok ellene, használom a kütyüket, amiket feltalálnak- mégis idegennek érzem az egészet. Tudom, hogy Ő is látja rajtam, és valamilyen szinten bosszantja, hogy ennyire szerencsétlen vagyok... idővel mindenbe bele fogok tanulni. Az már teljesen más kérdés, hogy fogom-e szeretni a dolgot, ez senkit sem érdekel túlzottan. Nem gubózhatok be a múltba, az már régi, nem létező... A kádban feküdve azonban mégis a fejembe lopózik a kastélyunk képe, a többi Gwragedd Annwn, ahogyan a víz tükrén táncoltunk, ősi nyelvünkön énekelve... annyira szerettünk mulatni! Most pedig itt vagyok. Akkor ezt nem tudtam volna elképzelni, még most is nehezemre esik. Hiába vagyok félvér és vannak miatta komplexusaim, arrogancia is szorult belém, hiszen jobbnak gondolom magamat az arrancaroknál és a shinigamiknál is, ez pedig bűn... azt kellene gondolnom, hogy egyenrangúak vagyunk... ez az érzés pedig csak erősödött bennem, amint megláttam szobába való visszatérésem után Keisukét. Gondosan betakartam, aztán felhúztam az egyik egyszerű, nyári ruhát, amit az első fizetésemből vettem magamnak. Jó érzés volt megkapni a pénzemet azért, mert dolgoztam, és megszabadulni attól a tudattól, hogy Ő tart el engem. Nem kívántam a terhére lenni... ugyanakkor el sem akartam mellőle mozdulni, mindig vonzott hozzá valami vissza, mintha két ellentétes pólusú mágnes lennénk... egy egyszerű táskát vettem a vállamra, és indultam el, hogy nyittassak magamnak egy Senkai kaput- össze akartam szedni azt a csekély mennyiségű holmit, ami a szívemhez nőtt évtizedes barlangban lakásom során. A kaput gond nélkül megnyitották, én pedig némi örömmel simítottam meg a barlangom falát, miután végre "hazaértem". Még mindig otthonomként tekintettem erre a helyre, pedig már jó ideje nem itt éltem. vajon meddig megy ez így? A gyékény már kiszáradt, hiszen már nem tartottam életben mágiával, és már nem élt itt bent szinte már semmi sem. A régi köpenyt, könyveket és egyéb holmikat gyorsan belepakoltam a táskába, és már mehettem volna, de még képtelen voltam elindulni- így inkább a legbelső, legsötétebb sarokba vonultam be némi gondolkozásra. Talán el is aludhattam- amit teljesen megértek, hiszen Keisuke mellett elég kevés idő jut az alvásra éjjel, amit nem bánok-, mert a vérszagra kaptam fel a feje, és ugrottam talpra. Hajamból kiszedtem azt az egy levelet, ami beleragadt, és feszülten várakozva vártam a határozottan nem embert, aki hamarosan meg is szólalt. Minden sejtemmel éreztem, hogy valamilyen szinten hasonlít hozzám... Elé lépve némán vártam addig, míg el nem mondta a mondókáját, és némán bólintottam a kérésére, miközben teintetem szinte ezüstös fényt sugárzó haján akadt meg.
- Nem fogom tőled megtagadni a szállást... érezd magad otthon, amíg szeretnéd. A nevem Aaliyah Corpre mac Néill.- nem tudom, szükséges volt-e az, hogy meghajtsam előtte a fejem, a japán szokásoknak megfelelően- mindenesetre megtettem.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te6500/15000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyVas. Okt. 31, 2010 5:32 am

Sosem volt idők találkozása

Figyelmem nem kerülik el a jelentéktelennek tűnő, apró utalások, melyek minduntalan a félvér korcs életmódjának változására utalnak. A mágiaapály ugyan határozottan érződik, mégis kétlem, hogy a minden bizonnyal lakhelyül szolgáló barlang elhanyagolásának a mágia használatának valamiféle akadályba ütközése lenne az oka. Igaz, hallottam már arról is, hogy egyes tündérek elvesztették mágiára való affinitásukat holmi érzelmi megrázkódtatások végett, még ha csak rövid időre is. Leginkább azonban nem a mocskos lény s lakhelyének berendezései érdekelnek. Észrevettem egy kisebb gyógynövény ültetvényt közvetlenül a barlang előtt, s lévén gazdag táptalajban gyökereznek, különösebb törődést sem igényelnek. Természetesen a növényekről is megfelelő tudást birtoklok, hiszen bármikor szükségem lehet rá. Mélysötét növényei, különösen a különböző gombák többnyire mérgezőek, de akadnak köztük olyanok is, amik kifejezetten jó hatással vannak a szervezetre. Meg kellett tanulnom felismerni őket, s többször is az életemet köszönhettem a birtoklott tudásnak.
- A gyógynövényekre jelenleg szükségem lenne. Gondolom, nem bánja, ha felhasználok közülük néhányat. Egy elfertőződött seb gondokat okozhat. Mellesleg pedig ne tegyen úgy, mint egy keleti halandó, félvér. Tartsa meg a méltóságát. A Közöst úgy hallom, beszéli. – terítem le köpenyem a földre, melytől természetesen nem szívesen válok meg, de jelenleg nincs más választásom, ha el szeretném látni a sebeim. Fegyvereim – két szablya, néhány pisztoly és egy tucat dobótőr – szintén a földön landolnak. Természetesen még így is akad néhány rejtett fegyver a tartalékomban, amennyiben vendéglátóm ellenem fordulna. Orvgyilkos vagyok, sosem engedem alább a védelmem.
Egyik zsebemből némi kötszer kerül elő, s miután sebemet tovább markolászva, a fájdalmat megpróbálván nem kimutatni, a gyógynövények között böngészek, némi modern aranyat, újfajta fizetőeszközt dobok le a korcs elé. A menedékért és a gyógynövényekért. Legyen boldog vele, hisz úgy látom, neki is vannak igényei a modern kellékeket illetően. Szórakoztató eszközök… Tekintetem megállapodik a DVD polcon, melynek tetején valami manó villog egy gyűrűvel, amire halandzsául véstek rá valami szöveget. A szőke ficsúr erősen emlékeztet az olyannyira megvetett felszíni elfekre. Gusztustalan, nyálas faj, kik azt hitték, jobbak nálunk, csupán mert ők a fényben élnek. Nyomorék kecskék… Levélzabáló söpredék, a bordélyházban sikongató örömlányaik még csak arra se voltak méltóak, hogy saját kezűleg végezzem ki őket.
- Nem gondoltam volna, van még olyan, ki képes meglepődni létezésemen. Reakciójából mégis azt szűröm le, ismeri a fajtámat, félvér. Szagából mégis arra következtetek, vérét alantas halandóval hígítja tovább. A ti fajtátok is az enyészetbe veszett, s a féregtől származó utódaid is elfelejtik gyökereiket. – közlöm véleményem, hiszen ide érzem a halandó ágyasának bűzét. Halálisten vagy sem, attól még halandó, ki lopott erőt birtokol, melyet képesek mágiának nevezni, holott messze van attól, amit igazából mágiának neveznek. Csupán kölcsönzött erő… Bár talán ezt nem Nekem lenne jogom elmondani, hiszen én is Lolth ajándékaként kezelhetem képességeim. Legalábbis, némelyiket, hiszen férfiak nem lehettek papok, s néhány drow képességet leszámítva mágiám közvetlenül az Abyssból származik, nem Lolth erejétől.
- Beszéled még őseid nyelvét, félvér? – vetem oda Aaliyahnak anyanyelvén, bár akcentusom nem tudom palástolni. Csupán egyszer kaptam vendéglátást feléjük, ám a megbízást nem teljesítettem, hiszen az ellenkezik erkölcsi kódexeimmel. Különben is, én a saját szabályaim szerint élek. Jogomban áll visszamondani egy megbízást. S mégis ki olyan botor s naiv, hogy megbízzon egy drowban?
Ruháim eközben felsőtestemről levetem, hogy nekikezdhessek a gyógyításnak. Először a golyót kell eltávolítanom, s lévén eszközeim nincsenek, a puszta kezemmel kell kibányásznom. A fájdalmat jelző ordítást most bármennyire is akarom, nem kerülhetem el, bár megpróbálom annyira visszafogni, amennyire csak szeretném. Az apró fémdarab ráadásul csontot is tört. Nem sokon múlott, hogy szívem, létfontosságú szervem találja el. Mondhatni, szerencsés napom van.

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyVas. Okt. 31, 2010 11:46 pm

Sosem volt idők találkozója

Számtalan különböző növényt ültettem el, magjaikat magammal hurcolásztam az elmúlt évszázadokban, míg jártam a világot, otthont keresve. Mindenhol ugyanolyan volt- a kapzsiság és a halandók mindent elleptek, beszennyeztek... olyan, mintha a körülöttem levő természettel együtt én is haldokolnék, bár ez nem lep meg. Igaz, hogy Gwragedd Annwn és Merrow szüleim miatt a vízzel ezerszer szorosabb kapcsolatot építettem ki, mint az erdővel, de fontos volt a számomra... minden, ami élt. Tekintetem a csuklyáját levetett drowra irányul, így már értem a belőle sugárzó undort is. Régen talán ha kétszer találkoztam fajtájabelivel, hiszen gyűlölték a fényt, s nem voltak társaságkedvelők... lényegében mindenkit gyűlöltek, akik nem őmaguk voltak, s ez a példány is ugyanolyannak tűnt, mint a többi.
- Nem teszek úgy, attól, hogy nem kiáltom világgá faji hovatartozásom, telivér. A pénzére pedig nincs szükségem... nem számításból nyújtok menedéket, pusztán egyszerű segítségnyújtásból...- sétáltam mellé az elém dobott alamizsnával, amit visszaraktam mellé hiánytalanul. Nem kellett... nem mintha elfogadtam volna, de ilyen undorító gesztussal egyszerűen nem kellett. Követtem tekintetét a dvd polcra, és felsóhajtottam. Modern eszközök... egyáltalán nem volt rájuk szükségem, de Keisuke a fejébe vette, hogy modernizálni fog. Hajrá, megtanulom, ha úgy kívánja, de... szükségtelen. Nem óhajtom roncsolni az agyamat ezekkel az értelmetlen esztelenségekkel, sokkal inkább majd több figyelmet fordítok a mágiára. Őrjöngéssel töltött évszázadaim óta nem nyúltam hozzá, féltem, hogy újra a gyilkoláshoz vezetne a használata, így nem is lepődtem meg rajta, hogy a legalapvetőbb dolgokon kívül egyszerűen képtelen voltam alkalmazni. Mióta azonban Keisukével vagyok, mintha újra kiszélesednének a képességeim, ez pedig jó jel... legalább hatékonyabb leszek a munkában. Ha pedig kikerülök ebből a jelenből, akkor hatékonyabban védem meg magam.
- Nem firtatom, milyen utcanőkön csillapítja a vágyait, telivér, maga se tegye. Emellett kétségtelennek tűnik számomra, hogy az az "alantas halandó" ezerszer jobb szeretői képességekkel rendelkezik, mint maga... Emellett nem szaladgálnak már mitikus lények a világban, mint megfigyelhette. S bár utódom még nincs, biztosíthatom róla, hogy nem felejtik el a tudást... - feleltem hűvösen, szívem szerint irányításom alá vontam volna a testében levő vizet, hogy móresre tanítsam, ehelyett csak felkaptam a LotR dvd-t, és a lejátszót, majd igyekeztem jól belerakni. Keisuke valami olyasmit mondott, hogy a képes része legyen felül... meglepetésemre sikerült az akció, és hamarosan felhangzott valami mondóka angolul.
- Magától értetődik... a sebével pedig jobb, ha nem mozog, legyen bármennyire is kemény... legalább egy éjszakát pihenjen, ha nem óhajtja, hogy begyógyítsam tökéletesre...- közöltem vele anyanyelvemen, majd vetettem egy pillantást a drow elé táncolva sebére, aztán leültem mellé, és teljes lelki nyugalommal ignoráltam további sértéseit. Ennek a fajnak ez olyannyira szükséges, mint a levegő... bár őkelme igencsak fulladozni fog, ha látja, hogyan peregnek le rólam a megjegyzései. Kaptam már ennél hidegebbet is, ennyitől igazán nem fogok megsértődni. Kétségtelen, felemelő volt újra használni a nyelvet, amit valaki végre rajtam kívül is értett... pergő, kecses, tökéletes, dallamosabb minden más halandó nyelvnél. Nem tudtam, mennyire lesz értelme annak, amit tenni készültem, legfeljebb majd megvetően közli, hogy nincs szüksége halandó ételre- én azonban nem sajnáltam tökéletesíteni, lédúsabbá tenni néhány gombát, majd rövid úton beszereztem neki egy hotdogot is, amit leraktam elé azzal, hogy ha éhes szolgálja ki magát. Nem igazán számítottam bármi másra tőle, csak sértésekre és sértő gesztusokra, így azt hiszem, mindenre felkészülten nyomtam le a "play" gombot, és függesztettem tekintetemet a képernyőre. Viclyn is jól láthatta, direkt úgy helyezkedtem- szinte már vártam, hogy valami becsmérlő felszólalást tegyen...
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te6500/15000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 1:00 am

Sosem volt idők találkozója

Ordításom megpróbálván visszafojtani távolítom el a golyót puszta kézzel testemből. Mélyre fúródott, az igaz, de nem vagyok halandó, s ha nyílhegyeket is képes voltam eltávolítani magamból, ez sem fog nehézséget okozni. Ha el tudnék sápadni, most bizonyára bőröm hófehérré válna, ám legfeljebb csak kicsit fakulhatott az arcom szürkés színt felvéve, ám ha belepusztulok, akkor sem vagyok hajlandó kimondani, segítségre van szükségem. A fájdalom különben is másodlagos. A körülmények azonban nem megfelelőek, hogy A Vadász állapotába kerüljek. Eme transzállapot segítségével könnyedén megszüntethetném a fájdalom illúzióját – hiszen a fogak s karmok által szerzett sebeknél nem lehet fájdalmasabb az ürességnél és a csendnél. A körülmények azonban nem adottak eme megváltozott tudatállapot használatára, hiszen úgynevezett szociális közegben tartózkodom. Nem mintha akár csak egy könnyet is hullajtanék egy mocskos kis félvér szuka haláláért. A céltalan vérengzés azonban még sem jellemzett sohasem. Holott nem fogom vissza magam, ha bosszúból vagy kötelességtudatból kell kiontanom újabb életeket, nem szándékozom szociopataként leélni életem hátralévő, végtelennek tűnő részét. A pszichopata, vérmániás vadbarmok közé sem tartoztam soha. A vér csupán… megszokott dolog. Nem élvezet, mégis életmód. Csupán akkor engedtem a gyilkos szándéknak, amikor felszíni elfekkel s egyéb mélyen megvetett ellenségeinkkel ütköztem össze. Nem, nem vagyok büszke rá, nem firtatom, mégsem szégyenkezek, amiért csecsemőiket védelmező anyák vérével mázoltam be kardom nem téve különbséget harcosok, nők, öregek s gyermekek közt. Oly mindegy volt… Hisz erről szólt a háború, mely utólag már egészen értelmetlennek tűnik. Mégis, ha ismét lehetőséget kapnék rá, gondolkodás nélkül támadnék rá drow fivéreimmel felszíni, világos bőrű utánzatainkra. Miattuk kellett a sötétbe menekülnünk, ők taszítottak minket a mélybe, s kiáltottak ki minket gonosznak, csupán mert féltek sötét bőrünktől s vörösen villódzó szemeinktől. Melyből nekem ametiszt színben ragyogó jutott. Ocsmány, lilás szín, igazi drowhoz nem méltó, s még azzal is megvádoltak hajdani bajtársaim, felszíni rokonnal is rendelkezem, holott családunk tett arról, ne szülessen közénk korcs, maradjon erős vérünk, s egyúttal Lolth kegyeit se veszítsük el felelőtlen egyéjszakás kapcsolatok, olcsó hancúrok végett.
- Ne ártsa bele magát abba, amihez nem ért, kedves. A testi vágyak másodlagosak, nincs rájuk szükségem. Halandó utcanők még arra sem méltóak, hogy egyáltalán rájuk nézzek. Szeretői képességeimről pedig nem volt panasz, hisz láthatóan élek, papnőink pedig nem mindenkivel ily kegyesek. – szorítok oda néhány előzőleg előkészített gyógynövényt az ujjnyi sebhez, s görnyedek előre a földön ülve. A vérzés egyből csillapodik, miután a megfelelő varázsszavakat kezdem el kántálni, az iszonyatos fájdalom pedig szintén csillapodni látszik. Aaliyah így betekintést nyerhet szépségem s tökéletességem csúfító hegekbe, egyetlen szégyenembe. Fogalmazzunk úgy, nehéz gyerekkorom volt, s éppen csak elértem a tinédzserkort, mikor egy papnő erőszakkal elérte, magjaim az övéi lehessenek gyermeknemzés, populáció fenntartás céljából. Ha ellenkezek, egyszerűen kivégeznek, az ostor marását pedig egészen kis gyerekkoromtól kezdve volt alkalmam megtapasztalni. Számtalan heg csúfítja így hátam, annak idején maradék önbecsülésem teljes eltiprását jelentette, valahogy mégsem szégyenkezek miatta. Jellemben erősített, s ez tett azzá, amivé lettem. Ami annak idején büntetés volt – a drow nőstények nem fogják vissza magukat ilyen téren - , mára megtanította kezelni a fájdalmat. Egy efféle sérülés, mint a most épp a földön heverő golyó csupán szúnyogcsípést jelentenek ahhoz képest, amit egy-egy büntetés vagy ellentmondás, feleselés után kaptam. Az örömlányokba pedig csak ne ártsa bele magát… Néha nekem is kijár a szórakozás. Már amennyiben úgy húsz évente egyszer találok olyat, aki méltó az ürítésre. Megvagyok nők nélkül is, köszönöm. Lehet, cseppet komplexusossá tettek Menzoberranzanban töltött éveim. De hiába… Ha egyszerűen nem voltál elég jó a nősténynek, megöltek. Kifejezetten szerencsésnek nevezhetem magam, amiért egy főpapnő kedvencévé váltam. A Bazaar rejtekében lévő bordélyház pedig kiváló gyakorlási lehetőséget biztosított.
- Bel'la dos. – köszönöm meg az ételt anyanyelvemen –kétlem, hogy megérti - , bár a gombákhoz hozzá sem nyúlok. Ennyi jómodor azért belém is szorult, a kecskeeledelből viszont Mélysötétben való barangolásom alatt már bőven elegem volt. Gyűlölöm… Az Abyssra, nekem hús kell!
Képernyő… A modern világ második leggonoszabb találmánya közvetlenül a lámpa után. Még méregkereső bűbájom is kénytelen vagyok félbeszakítani (természetesen csak egy kézmosás után nyúlok hozzá az ételhez, nincs szükségem arra, hogy újra megkóstoljam saját vérem), hogy szemeim eltakarjam a hirtelen fénytől. A félvér tökéletesen tisztában van azzal, hogy rendkívül érzékeny szemeim vannak, legalább szólhatna, ha villanyt vagy képernyőt kapcsol. Ráadásul a napfény is vakít odakint, még ha bent, a barlangban még tartja magát a sötétség.
- Az Abyssra Önnel... – fájlalom fejem pár pillanatig, hisz beletelik kis időbe, míg szemem hozzászokik a fényt sugárzó doboz által nyújtott környezeti viszonyokhoz. Legszívesebben sötétséggömbbel takarnám el a nyavalyás ládát. Pokoli szerkezet, világpusztító, biológiai fegyver.
- Nincs időm pihenni. Az ügyfelemmel éjjel találkozom. Természetesen felárat kell kérnem tőle sérülésemért. Ha nem tartottak volna fel, már rég menedékemben pihenhetnék. Ez a film… Teletömték undorító fajokkal. Darthiiri… Ezt az Orlando Bloomot még megleckéztetem. – raktározom el fejemben a szőke felszínlakó arcát s nevét, legalább már tudom, mivel fogom elfoglalni magam a jövő héten. Irány az Új Földrész, hogy ezt a túlélő elfet megleckéztessem. Természetesen nem hiszek a színészekben, igazinak kell lennie.
- Már minden modern étket teleraknak méreggel. – sóhajtok, miután méregellenőrző varázslatom kijelezte számomra, hogy ez a hotdog is azzal van tele, mint a többi modern étek. Mondjuk nem halálos, csupán káros. Mégis kell az energia, s ha nem is jóízűen, inkább kötelességtudatból, de beleharapok az átkozott ételbe, hogy eközben Legolas Bloom halálnemét készítsem elő fejben.

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 5:14 am

Sosem volt idők találkozója

A felhangzó, elfolytani kívánt ordítás odavonzza a tekintetem, és képtelen vagyok megállni, hogy ne vonjam össze a szemöldököm, látva, milyen barbár módon látja el magát. természetesen már Seiretei előtt is értettem a gyógyításhoz, méghozzá tökéletesen: vízzel bármit meg tudtam gyógyítani, így egyáltalán nem fenyegetett a halál korcs fajtája, ha egyszer, évezredek múlva talán megöregszem- amit kezdek kizártnak tartani, akkor esetleg 'természetes" úton meghalhatok...
Maidens... a gyönyörű tó, ami otthonomul szolgált, ahol annyian éltünk. Nevetés, csillogás, mulatás, tánc... Igen, a mi társadalmunk határozottan más volt, mint a drowoké. Nálunk nem volt erőszak, nem volt senki sem feljebbvalóbb a másiknál, és nem öltünk. Megtehettük volna, különösen én, a korcs, mocskos félvér a sajátos erőmmel, ami a két faj összeolvadása miatt alakult ki, de nem tettem. Egy darabig nem volt rám jellemző a vérontás, a békét szerettem, a nevetést és kacagást, a csöndet. Nem törődtem mással, csak azzal, hogy mindig evezhessek az aranycsónakban, átadva magam nővéreim és fivéreim lágy énekének, a halandók sóvár pillantásának... Félvér vagyok, mégis szerettek, s csak néhányan éreztették velem származásom, az élet színtiszta boldogság volt Graalh mellett. Aztán minden rosszra fordult, és a vér vonzani kezdett, szaggattam magam körül mindent, és számtalan halandó élete árán fejlesztettem tökéletesre a képességeimet. Miután pedig kilábaltam a tébolyból, mely fajtámra olyannyira nem volt jellemző, megtanultam tökéletesen gyógyítani- s lám, most elutasították a segítséget.
- Kíváncsi lennék, hogy azért utasította-e el a segítségem, mert egy "mocskos félvér" vagyok... lényegtelen, ha önnek így jobb Viclyn...- tanulmányozom tekintetemmel torz forradásokkal csúfított valóban tökéletes drow testét, majd egyszerűen leültem mellé, és felé nyújtottam egy tiszta, sötét inget. Nyilván undorodva fog rám pillantani azzal, hogy "Mocskos félvér, vidd innen a halandó korcs foszló göncét, én ennél jobbat érdemlek!", de nem tudtam nem megtenni, egyszerűen ilyen vagyok. Adakozom akkor is, ha nem kérik, és nem számításból. S még szerencsésnek is tartom Viclynt, hogy nem a tébolyult, kétségbeesett énemmel találkozott. Nehéz élete volt, minden bizonnyal, jól ismerem a fajtáját, számtalan Ellyllon barátom halt meg a kezük által... értelmetlen vérontás, faji alapokon nyugvó ítéletek... Szánalmas, felül kellene emelkedni ezeken az ostobaságokon! S én is mit teszek? Bölcsebb vagyok a halandóknál, és mégis... mégis hagyom, hogy belerángassanak, s néhány évszázad boldogságért, szerelemért beszállok egy háborúba, melynek beláthatatlan következményei lesznek... nem látok a jövőbe, és kétlem, hogy Bran, az áldott segítségét kérhetném... sosem próbáltam, túlságosan félek megpróbálni a régi világgal kapcsolatot teremteni. Attól rettegtem eddig is, hogy egyedül vagyok... Aeval nyilván meg volt elégedve Viclynnel, ha itt szenved előttem.
- Airmid kegyében állok, s erejében is részesülök- én így gondolom, és ha egyszer felülemelkedik nézetein- amit kétlek, de ha mégis-, szívesen segítek Önnek...- szelíd, enyhe mosoly, amire a válasz valószínűleg egy "Dögölj meg, rühes félvér korcs..." lesz, de nem számít... tompa fájdalom, amit elnyom az afeletti öröm, hogy nem csak én élek még a Régiek közül. Ezt el kell majd mondanom Keisukének is... tudom, hogy örülni fog az örömömnek.
- Bolondság... nem létezik, hogy a fajok felülemelkedjenek önnön arroganciájukon, és bármit is tegyenek a jövőért... - mondtam felháborodottan, anyanyelven, majd elvettem az egyik gombát, és beleharaptam. Nekem egyszerűen vagy túl puhák, vagy túl kemények a halandók által kedvelt étkek... inkább rágódom ezen, s bár íze már végeérhetetlenül unalmas, mégis ez a számomra legtűrhetőbb állagú étel...
- Éjjelig még bőven van idő, tekintve, hogy még csak most virrad... emellett nem hiszem, hogy szívesen futna ki a fénybe máris. Bármennyire is zavarja a jelenlétem, próbálja meg elviselni még pár órán át. Számomra végülis lényegtelen a döntése, csupán a javát akartam.- nézek vissza a képernyőre, és mosolygom meg morgását a fényre. tudom jól, hogy mennyire gyűlöli a fényt, ilyen nekem a csontig hatoló szárazság. bár az én esetem kétségtelenül sokkal enyhébb az övénél...



 Ellyllon: walesi tündérek
 Aeval: Istennő, aki éjjel őrködik, hogy kielégítse a férfi a nő vágyait, irányítja a férfit, hogy hajoljon meg a nő kívánságai előtt
 Airmid: a gyógyszerek és minden gyógyító mûvészet istennõje
Vissza az elejére Go down
Fujimoto Kaiji
12. Osztag
12. Osztag
Fujimoto Kaiji

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Oct. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te5000/10000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 5:47 am

A barátság megalakulása

Ez a nap már eleve szar volt. Nem elég, hogy korán reggel felvert a kapitány még ugráltatott is. Nem lett volna ezzel semmi baj, ha Soul Societyban van ez a bizonyos feladat. De neeem, mért is lenne egyszerű a feladatom? Átvezényeltek az emberek világába, hogy ott szívjak... Egy hollow támadta meg azt a nyomorult helyiséget. Mindig Karakurában történik ez a sok szar. Szívás, mert még arra is várnom kellet, hogy megnyissák azt a rohadt átjárót. De nem értem mért pont nekem kell át mennem megint. Talán az lehet az oka, hogy a kutatási osztályon vagyok vagy nem tudom, de nagyon idegesítő. Nagy nehezen átmásztam abba a putriba és elkezdtem keresgélni a hollowot. Tíz per keresgélés után megtaláltam a lélekenergiáját és elindultam az irányába. Már csak egy kilométernyire lehettem mikor hirtelen eltűnt a lélekenergiája. ~Na ez fasza... Átvergődök ide aztán még a feladatomat sem tudom elvégezni?~ Gondoltam, majd mentem tovább az elő még érezhető jel felé. Amint közeledtem megéreztem egy másik, talán a hollow gyilkosának lélekenergiáját. Egy fa mögül láttam, hogy igazam volt. A hollow éppen oszlott szét a quincy pedig éppen rakja el a fegyverét. Amint elindult elfele a "tett" színhelyéről elé álltam.
- Quincy! Örvendek a szerencsének. Örömöm még nagyobb lehetne ha nem rontottad volna el még jobban a napomat.- mondtam, majd folytattam mondanivalómat.- Korán keltettek, átvezényeltek ide, hogy öljem meg a hollowot. Erre te jössz és megölöd? Ezt megszívtad.- szóltam, majd vártam a választ. Amíg vártam a válaszra lassan elkezdtem kihúzni a kardomat a hüvelyéből. Sokéig nem felelt, ezért simán kihúztam a kardot.
- Látszik rajtad, hogy nem vagy túl jó bőrben, de ez engem nem nagyon zavar. Így is- úgy is megöllek.- szóltam, majd magamban elkezdtem mormolni egy kidou megidézését.
- Nem elég, hogy szar állapotban vagy, de még a lélekenergiád is kisebb mint az enyém, de se baj... jó alany leszel a laborban. Quincy!- vágtam a fejéhez, majd megkezdtem a támadásom kivitelezését.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te6500/15000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 7:59 am

Sosem volt idők találkozója

Idióta nőszemély… Lebecsüli fajtám s tudásom. Gyógyítás istennője ide vagy oda, nem csak ők kapták meg eme ajándékot. Viszont a golyót mágiával nem lehet kiszedni, s nem maradhat bent szervezetemben. Ha valóban olyan nagy gyógyító ő, amilyennek tartja magát, akkor nem tesz ilyen elhamarkodott kijelentéseket. Némán küldök felé lehajtott fejjel pár „dögölj meg” pillantást, hisz már csak büszkeségből sincs szükségem egy romlott nőstény segítségére. Nem hiheti, oly bolond vagyok, hogy hagyom magam irányítani… Ismerem a fajtáját. Bűbájok, megtévesztések, csábítások, intrikák. Mágikus amulettem, mely az ő – fél – fajtájának képességei elől véd, természetesen most nincs kéznél, hisz figyelmeztető jelek nem adódtak arról, miszerint féltündérrel találkozhatok, ki képességeit kihasználva akár boldogan csaholó, kegyeiért rimánkodó, rühes kiskutyát is varázsolhat belőlem. Remélem, ágyasa tényleg olyan jól teljesít, mint azt állítja, nincs kedvem magamból bohócot csinálni. Sosem fogom megérteni a szerelmet, egyszerűen nem értem ezt a morbid köteléket. Jobb is nekem így. Érzések, célok nélkül.
- Nem szeretek másokra támaszkodni, ami érthető is. Nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, bízzak másokban. Főleg a fajtársaimban. Már ha élnek még valahol. Több, mint egy évezrede elvesztettem velük minden kapcsolatom. Bár ha jól sejtem, nem csak én küzdöttem végig magam ezen az úton. – hajtom végre ezután a megfelelő varázslatot. Hasznos varázslat, talán a legfontosabb mind közül, amit ismerek. Egyetlen hátránya csupán, hogy időre van szükségem, ráadásul a megfelelő környezetet is biztosítanom kell hozzá. Ebben a barlangban viszont többé-kevésbé nyugalmas állapotban pihenhetek, még ha kellemetlen s ostorral széthasított hátam közepére se kívánt társaságom is akadt a félvér xa'huuli személyében.
Akkor sem lennék hajlandó egy halandó levetett gönceit hordani, ha ezért az Abyss mélyére száműznének, hogy örökké szenvedjek. Arcomon jól látható, undorodó fintor jelenik meg a fekete ingre rápillantva. Bűzlik az emberszagtól, s anyaga sem oly selymes, mint a nemesi, elf selymek s kelmék. Ágyasának bizonyára ez is megfelel. Egy halandó szeretőnek nincsenek nagy igényei. Szegény lánynak annyi büszkesége se maradt, hogy inkább kerítsen egy fajtája bélit, mert még igenis, léteznek… valahol még ott lapulunk mind, s tán van még mód arra, hogy ismét megnyissuk az átjárókat régi világunkhoz. Hajdani fényünkből s dicsőségünkből tán veszítettünk, de büszkeségünkből nem. Nem szándékozom amatőr, kardokkal hadonászó, húzott szemű emberi szennyekkel közösködni, nem érdekel a nagy csatájuk, s a holtak világát sem szívesen zargatom. A nekromanták után már más szemmel tekintek a holtakra, arrancarok és halálistenek ide vagy oda. Istenek… Honnan veszik a bátorságot, hogy ezzel a jelzővel illessék magukat? Pedig nem többek holmi söpredéknél, gyenge emberek, kik némi hatalomra tettek szert. És még a dolguk sem végzik rendesen úgy, ahogyan kéne. Nem mintha szándékomban állna segíteni oldalukat azzal, utamba kerülő, elkárhozott lelkeket megfosztom maradék létüktől. Csupán az utamban álltak… Nem teszek különbséget shinigami és hollow közt. Számomra oly mindegy, lényegtelen. Akárki is próbálja keresztülhúzni terveim, eltiprom, megtöröm a lelkét, majd a testét töröm szét.
- A fény nem árt nekem, nem tartozom élőhalott, denevéreket nevelgető, vérimádó embermaradékok közé, bár drow fegyverek… mindegy, ezt Önnek nem kell tudnia. A fény csak kellemetlen, a sötéthez vagyok szokva. Távoli, felszínen élő, nyálas képű rokonaim épp ezt akarták elérni. Gratulálok nekik. Elérték, amire vágytak. Megnyomorítottak egy egész népet, majd újra felemelkedtünk. Pusztulásukat csak maguknak köszönhetik. – fejtem ki véleményem a képernyőn virító elfszármazékról. Orlando Bloom, jegyezd meg nevem… Egyszer még elintézlek, de csak miután megtudtam, élnek-e még hozzád hasonlók.
Sérülésem lassan, de biztosan gyógyulni kezd. A halandó levetett, bűzölgő ruhadarabja még vécépapírnak sem felelne meg számomra, így inkább ismét magamra terítem köpenyem. Kár azért az ingért, szerettem, bár számítottam rá, hogy előbb vagy utóbb úgyis tönkremegy, hisz ruhadarabjaim számára veszélyes életmódot folytatok. Régi, könnyű páncélingem néhanapján igazán hiányolom. Mithrillből légies, mégis mindennek ellenálló felsőruházat már-már a piwafvinál is jobban védelmez.
Kényelembe helyezvén magam kezdenék bele a meditációba, mellyel az alvást helyettesítem -. Míg potenciális ellenséggel kell osztozkodnom egy szobán, vagyis barlangban, nem szándékozom védelmem leengedni. A filmben pattogó valami viszont mégis magára vonja a figyelmem. Elvileg valami hobbit a neve, vagyis félszerzet, de én inkább látom őt cirkuszi majomnak, hisz azok a félszerzetek, melyeket én utam során megismertem, cseppet sem hasonlít ezekre az elkényelmesedett dagadékokra. Az én időmben a félszerzetek még remek tolvajok s mutatványosok hírében álltak, időnként kifejezetten remek segítséget nyújtva, hisz szükségem lehetett képességeikre. Ám ezek… Ezek közel sincsenek ama szintén alantas és mocskos, ám több büszkeséggel rendelkező lényekhez, kik némi ravaszsággal szinte minden utazót átvertek. Néha elfojtva egy-két morgást s véleménynyilvánítást róluk drow nyelven függesztem sajnálatos módon lila, s nem vörös íriszeim a sugárzó halálra. Kétségtelen, életem legrosszabb néhány órája következik. Inkább ütköztem volna össze a nagy Baenrékkel, mintsem a korcs fajok elkorcsosult mutációinak pattogását nézzem végig.

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyKedd Nov. 09, 2010 7:29 pm

Olyannyira kiszámítható lény lett a társam, hogy már meg sem lepődök a forduljfel-pillantásain, vagy akár azon, hogy szinte görcsbe rándul az undortól, csupán azért, mert adni akartam neki egy inget. Ha számára kielégítő, hogy mutogatja magát a fél világnak, legyen, nem hat meg túlzottan szeretett inge hiánya. Sőt, valahol talán még örülök is neki, hiszen mi mással szórakozhatnék jobban jelen pillanatban, mint azzal, hogy őt "kínozzam"? természetesen nem szó szerinti kínzásról van szó- bár számára talán már az is annak számít, hogy létezem, és ugyanazt a levegőt kell szívnia, mint amit nekem. Természetesen bennem is van egyfajta arrogancia, minek következtében kissé... lenéző vagyok a shinigamik többségével, de ez igazán megbocsátható nekem, tekintve, hogy Keisukével ezt... mindenesetre, vele nem vagyok ilyen. Tényleg, a fajtám nagy részére még csak nem is volt jellemző az arrogancia, belém még is szorult- s már azon sem csodálkozok, hogy egy halandóval élek- anyám is ezt tette, ráadásul apám fajának nőstényei is szívesen szerettek bele halandó férfiakba. Ezek után mit kellene lázadnom? Követem a hagyományokat...
- Ó, több, mint ezer év? Részvétem, én csupán... hétszáz évvel verhetek az önére, már ami a társaktól való elszakasztottságot jelenti. S én biztosan tudom, hogy Gwragedd Annwnok már nem élnek, sehol. Én voltam az egyetlen, aki túlélte az Each-Uisgeket.- pillantottam közömbösen újdonsült "lakótársamra". Neki legalább még megvan a remény, hogy a társai élnek valahol, lent a mélyben. S óh, félreértés ne essék, nekem minden kell, csak az ő sajnálata nem! Talán tompa irigységet fogok érezni, ha kiderül, hogy drowk még élnek valamerre, de ennyi. Maidens ma már néptelen, lakatlan és elhagyatott, már ami a mitikus lényeket illeti. Persze halakat meg békákat találhat az ember, ha arra jár, de semmi mást... Talán egy-egy szétszabdalt testrészt, bár kétlem, hogy nem rothadt volna el kétezer év alatt mindaz, ami akkor maradt belőle. Kétségtelen, örömködik magában, és azon virul, hogy legalább valamivel kevesebb maradt belőlünk, mocskos lényekből, belőlünk, akik nem drowk, és nem ő maga vagyunk... -.- Egoista barom. -.-
Miközben magában olyan jól eldohog, s szitkozza a filmet- ami engem már rég nem köt le-, közömbösen mászkálok tovább, szükségesnek ítélt dolgaimat a táskámba pakolva. Mondjon, amit akar, tituláljon annak, aminek akar, ha a mai világban nem alkalmazkodunk, végünk van. Ő mégis mit csinál? Jó, nem tudom... de akkor is. Kétlem, hogy van egy tanyája, ahol megtermeli magának a vackait... tehát biztos mocskos, büdös vérű halandóknak tesz szolgálatokat. Na, ki alacsonyodott le? -.-
- Sejtettem... csupán merészeltem azt gondolni, hogy ha nem muszáj, nem bámul bele a napba. Viszont el is mehet, ha óhajtja, tudja, merre a kijárat...-intettem az barlang szája felé, és becsatoltam a táskámat. Akár indulhatnék is, de egyrészt nem szívesen hagyom őkelmét egyedül egykori barlangomban- a végén még felrobbantaná az egészet, mert mocskos lényem merészelt itt tartózkodni, másrészt még a film is tartott. Fél szemmel a képernyőn kezdtem el egy almát enni, majd vetettem egy kósza pillantást a drowra, akinek a feje kicsit megváltozott. Értendő, már nem ül undorodó görcsben az egész, hanem csak úgy...van. Odalopózva elé, szeme előtt elkezdtem lóbálni a kezem, semmi reakció, csupán néhány -kétségtelenül pofonnak szánt- karlendítés elől kellett elugranom. Bealudt!*.* Mármint, meditáció, ahogy ő hívhatja, de ez van... Egyszerű volt róla lelebegtetni a csuklyás köpenyét, és majdnem sikkantva ugráltam félre a felém hajított dobótőrök elől.
- Nem mintha hinnék abban az ostoba vallásban, de... Igazán szerethetnéd felebarátodat, Vicky...-.-- morogtam, miközben ujjammal lebbintettem magam után az anyagot, és meg sem álltam egy közeli folyóig. Vagyis az egyetlen patakhoz, ami jó ideje segített nekem tisztán maradni. Némi kéz meg szemmozdulat, és a büdös gönce máris nedvesen, de tisztán és jó illatúan lebegett előttem. S nem voltam rest elvonulni előtte vele, rácsöpögtetni a lábára a vizet, belőle, hogy pont akkor vonjam ki ruhaneműjéből a vizet egy kézlendítéssel, mikor felpattant a szeme. Ajkamon negédes mosollyal eresztettem rá egyenesen a fejére a göncöt, majd teljes lelki nyugalommal ültem le az egyik sziklára, keresztbe téve hosszúnak nem igazán nevezhető, de nem is korcsosan rövid lábaimat.
- Óh, remélem meg tudja nekem bocsátani arcátlanságomat, de kénytelen voltam kimosni a köpenyét. Egyrészt azért, mert legyek számára egy elkorcsosult példány, de akkor is nő vagyok. Másrészt meg azért, mert büdös volt, és véres. A küllemre pedig akkor is adni kell, a az illető... olyan, mint maga.- nyújtóztam egyet, majd semleges tekintettel néztem újra a filmre, mert még mindig nem volt vége. Most komolyan, meddig fog még tartani? Öt másodperc alatt elvittem volna a szőrös talpú félvéreket a hegyig, ezek meg már órák óta nyűvik el az idegeimet... o.O
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te6500/15000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyHétf. Nov. 15, 2010 1:33 am

Sosem volt idők találkozója

Egy szóval sem kérdeztem a nőstény korát, sem azt, mikor kellett elszakadnia fajától, bármelyikhez kötődik inkább. Ugyanis biztos van egy, amit inkább nevez magáénak. Nem mintha akár egy kevés empátiával viseltetnék iránta… Hisz jómagamnak nincs efféle problémája, ugyanis családunkban természetesen a vér tiszta maradt más, kisebb rangú, névtelen családokkal ellentétben. Természetesen a rabszolgaként tartott elf és ember nőstényeket sem terheltem le azzal, hogy magjaim által korcs, szégyellnivaló gyermeket nemzzenek. Egyszerűen végeztem velük, mielőtt még megtörténhetett volna. Nem, ebben semmi kegyetlen nincs… Az életösztön már különben is rég elszállt azokból a cafkákból, akiket foglyainkként kezeltünk.
A nőstény különösebben nem fogja magát feljebbvalónak hinni pusztán azért, mert pár évszázaddal megelőzött az űzött életmódban, abban pedig teljesen biztos vagyok, hogy korban jóval előtte járok. A film, amit el kell viselnem, egyre borzalmasabb irányt vált. Egy mágikus gyűrűből ekkora ügyet csinálni? Ugyan már… A film a drámai hatások helyett csak azt érte el, hogy időnként önkéntelenül is elkezdjek szórakozni mágikus tulajdonságokkal rendelkező gyűrűimmel, természetesen csak miután levetettem a kesztyűm, hiszen immáron nincs rá szükségem. Csak azt tartom magamnál, amire valóban szükségem van. S a fajtársaim? Hazudnék, ha azt állítanám, nem érdekelnek, az elszigeteltségtől félő, puhánnyá változtam, azonban… megvagyok nélkülük. Képes voltam alkalmazkodni s végre nem kell papnőinktől rettegnem, akik gyakran legfeljebb szeretői képességeim miatt kegyelmeztek meg nekem, bár ismét hazudnék, ha azt állítanám, mindig sikerült elkerülnöm a megtorlásokat, ha véletlenül megsértettem egy pókhálót vagy a Do’ana névhez nem megfelelően cselekedtem. Ó, igen, kíváncsi vagyok, mi történt fajtámmal, ám ha a kíváncsiság újra a korbácsok ízével jár, akkor köszönöm szépen, nem kérek belőle, boldogít a tudatlanság.
A halkan elmormolt szitokáradatok legalább arra megfeleltek, elkergessék a nőstényt otthonából. Lévén a félszerzetnek beállított, kényelmes és kövér majmok helyzete annyira sem érdekel, mint egy halandó szerelmi problémái, inkább a gyorsabb gyógyulásomra koncentrálok. Elég ritka az, ha alvásra szánom az időt, egyszerűen nem érzem úgy, hogy megengedhetem magamnak, amikor minden sarokból ellenségek figyelnek rám, s csak évtizedenként szerzek magamnak néhány kellemes órát azáltal, hogy meditáció helyett alvásba meneküljek. A nyugalmat viszont nem engedhetem meg magamnak, hisz egy olyan kétes nőszemély settenkedik a közelben, akin félvérsége által vele született komplexusai arra késztetik, hogy egy halandó ágyasaként teljesítsen. Undorító. Nem kívánok áldozattá válni, így míg a nő nem tudom, mit csinál, köpenyem továbbra is magamon tartva helyezkedek meditálásra alkalmas pozícióba. Szemeim továbbra is nyitva tartva a falra függesztem tekintetem – a képernyőnek természetesen hátat fordítva. Lassan kezdenek elszállni a felesleges gondolatok, s tíz perc múltán már mozdulatlanul, némán ülök, míg energiáim a gyógyításra fordítom, s közben ily módon pihenek is kicsit. Tudatom ebben az állapotban elzárva tartom, s bármiféle mozgásra, mely veszélyt jelenthet, testem reflexből válaszol. Így aztán teljesen önkéntelenül és tudattalanul próbálom egyszerűen tarkón vágni és kicselezni azt, aki a közelembe merészel jönni, vagy épp gyilkos pengéim indítom a mozgás s a zaj felé. Gyakran mentett meg a drowk eme adottsága a biztos haláltól, hisz voltak, akik azt hitték, álmomban meglephetnek. „Felkelvén” pedig máris gondoskodnom kellett a hullákról… Tetves tetemek, igazán eltakaríthatnának maguk után.
Azt a fura érzést pedig, mintha valami hiányozna, csak ébredésem után tudom megmagyarázni. A sérülésem ugyan már sokkal jobb állapotban van, s már különösebb fájdalommal sem jár a mozgás, köpenyem hiányára dühödt mordulással reagálok. Az a köpeny többet ér, mint a korcs élete! Legfontosabb mágikus tulajdonságokkal rendelkező eszközömet kikapva a nőstény kezéből húzom magamhoz, szemöldökeim pedig vészesen összehúzódnak. Kinézem ebből a kígyóból, hogy csapdába akar csalni… Lenne olyan ravasz, hogy bűvöléssel és bájolással megváltoztassa a köpenyem mágikus tulajdonságait. És ha ez igaz, akkor egy olyan értékes tárgyat veszítettem el, amit évtizedekbe telhet pótolni, ugyanis nem találni minden utcasarkon képzett mágusokat, akik ráadásul hajlandóak arra, hogy ezt a számomra már túl bonyolult varázslatot végrehajtsák. Nem is beszélve a fizetségről, már amennyiben az illetőnek nem vagyok képes a vérét ontani, hiszen elképzelhető, hogy erősebb nálam. Sajnos a legtöbben már nem aranyban mérik szolgáltatásaikat. A mágusokkal még én sem mernék ujjat húzni, ha nem feltétlenül szükséges. Persze, akadnak még rendek a világ különböző pontjain, de igen körülményes megtalálni őket és bármiféle üzletbe bonyolódni velük. Hataloméhes piócák, túlzott istenkomplexusuk sosem tette szimpatikussá őket. Hisz hiába ők találták meg a Bölcsek Kövét, attól a legtöbben még emberek. Alig egy fokkal jobbak a puszta halandóknál.
- Ha derogáló jelzőivel inzultálni szándékozik, akkor meg kell valljam, igen gyerekes módon teszi. Mondhatni, hiú nép vagyunk… Ezt biztos nem kell elmagyaráznom Önnek, félvér. – válaszolok provokálására, mely természetesen sikertelen. Tényleg hiú vagyok, s – elfszármazék lévén – odafigyelek a külsőmre. A drowk különben sem szoktak büdösek lenni, kikérem magam az egész fajtám nevében.
- A filmet pedig kapcsolja ki, legyen szíves. Semmi valóságalapja, és már majdnem megsajnáltam a félszerzeteket, amiért efféle dagadt, szőrös lábú bohócoknak állítják be őket, a szőkétől pedig hányingerem van. Az orkok különben is hülyébbek, bár szépségüket többé-kevésbé sikerült visszaadniuk a készítőknek. – dereng lilás fény kezeimben, ahogyan a köpenyem mágiáját elemzem ujjaim között játszadozva a selymes anyaggal, ami időnként láthatatlanná válik, ha éppen azt kívánom. A mágus, akitől annak idején megvásároltam, elintézte, hogy ráadásképp csak számomra mutassa meg bűvös tulajdonságait. Másnak csak egy rongy, számomra elégethetetlen páncél, mely még a gyengébb erejű mágiákat is semlegesíti.

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 4:36 am

Sosem volt idők találkozója


S hogy mennyire jellemző erre az arrogáns fajra saját maguk imádata! Ajkamra akaratlanul is egy mosoly kúszik föl, amint meglátom a képét- minden bizonnyal jelen pillanatban is magában dohog afelől, hogy mekkora szégyen vagyok. Tulajdonképpen engem rég nem érdekel már az ilyesmi. Mit tudok tenni ellene? Hiába javasolná azt, hogy fojtsam bele magam az első wcbe, amit meglátok- nem tudnám megtenni. Egyrészt azért, mert korlátlan ideig bírom levegő nélkül a víz alatt, na meg... csupán az ő véleményére alapozzak? Kérem... nekem ennél jóval több az önbecsülésem. S mindezt csupán azért, mert ereimben nem színtiszta Annwn vagy Merrow vér folyik? Nem, még akkor is mocskos lennék... s ha én is drow lennék, valószínűleg már vagy rám vetette volna magát azzal a céllal, hogy megöljön, vagy pedig holtra válva nézett volna rám meredten, fajára nem jellemző színű íriszeivel. Hm, és még engem inzultál támadó pillantásokkal, morgásokkal, becsmérlő megjegyzésekkel? Nyilván neki is volt elég problémája abból, hogy nem... tökéletes drow színű szemekkel áldotta meg az Abyss. Lám, nem csak én nem vagyok szeplőtlen szűkös létszámú csoportunkban...
Lábaimat keresztbe tettem a sziklán, amin éppen ültem, és beletúrtam hosszú, barna hajamba. Egy pillanatra átadtam magam a képzeletnek, ami rám nem volt túlzottan jellemző: elképzeltem, hogy kiprésel magából valami olyasmit "könnyes" búcsúzásunkkor, hogy nem akart megsérteni... Alig tudtam visszafojtani a torkomban kaparászó kacajt- amúgy sem hallgatta volna szívesen szélcsengő hangomat, legalábbis éltem ilyesfajta gyanakvással. Rövid ideig figyelten sajátos színű szemét, és alig tudtam megállni, hogy ne kérdezzem meg tőle, milyen érzés neki az, hogy egyedül van. Persze ezt már abban a pillanatban feladtam, amint eszembe jutott: a megtestesült arroganciával ülök szemben, tőle nem várhatok el semmiféle lelkizést- nem mintha szükségem lett volna rá. Talán ez csak a fajtám miatt örökölt kíváncsiságból eredt? Szívesen megtudtam volna azt is, hogy a telivér hány éves, és nem azért, mert tudni akartam, melyikünk az öregebb- rég nem érdekelt, hogy én vagyok-e a legöregebb, élő mitikus lény; sem semmilyen ostoba versengési vágy nem hajtott: csupán érdekelt volna, hogy hogy melyikünk mennyi ideje ténfereg ezen a romlott világon. visszagondolva a régi időkre, sóvárogva sóhajtottam fel: annyival jobb volt akkor. Nem volt ennyi fegyver, nem ölték ennyire a környezetet... nem volt ennyi betegség és ilyen mindent elemésztő őrület sem. sokkal egyszerűbb volt, s ez talán a népek tudatlanságának volt köszönhető.
S hogy érdekel-e, elrejtve, titokban élnek-e még társaim a Maidens tavában, nem létezik más válasz, mint az igen. Jó lenne, ha lennének még húgaim, nővéreim... érthetetlen okból kifolyólag bátyáim. Talán még élnek valahol, hiszen számtalan Annwn - ember nász esett meg régen, és ki tudja, a mutáció miatt ki-milyen képességeket örökölt? Talán nem csak nekem jutott ki az "örök" életből. az elképzelésre sikerült egy kétkedő mosolyt csalnom saját arcomra: képzelgések... valószínűleg semmi valóságalapjuk nincs. Évszázadokon át kutattam fajtársak után, és egyet sem találtam. nem fog előttem felbukkanni sem egy Merrow, sem egy Annwn azzal, hogy szia testvér...
- Ne ráncold ennyire a fejed, még úgy maradsz, telivér... Feleslegesen gondolkozol azon, hogy... elvarázsoltam a köntösöd. Nem alacsonyodom le ennyire... ha meg akarnálak ölni, már rég megtehettem volna... Jellememtől pedig távol áll a szadizmus.- sóhajtottam fel, és húztam hátra a hajzuhatagomat, majd felálltam nyújtózni egyet. végre eljutottam arra a pontra, ahol már kezdtem élvezni a drow társaságát. Jelenleg semmi sem mulathatott volna jobban, mint ez az idióta... aki azt képzeli, hogy még a feneke alatt pihenő moha is meg akarja ölni.
- Hiú? Nem viszem túlzásba ezt a jellemromboló tulajdonságot. - pergetem le magamról kétség kívül bántani akaró jellggel bíró kinyilatkozását, és hagyom kiülni ajkamra a kedves mosolyomat. Forduljon csak föl a gyomra, kedves telivér...
- Van valami csodálatos ötleted arra, kedves telivér, hogy hogyan üssük el a lassan múló időt másként, ha nem ezt nézzük?- vetettem rá egy kósza pillantást, és beleharaptam egy almába. ezt még úgy, ahogyan meg tudtam enni: az emberi étkek jelentős része nekem vagy túlzottan kemény, vagy túlzottan lágy volt... éljenek a mondákban élő történetek! Ha valami úton nem jut el hozzám az a hír, hogy a félig sült, félig nyers állagú kenyeret meg tudom enni, nem tudom, min éltem volna évszázadokig... A gyümölcsök még elmentek, legalábbis egy-kettő közülük. Keisuke olyan lelkesen hozott nekem banánt a múltkor, nekem meg a szívem szakadt meg azért, mert egyszerűen... képtelen voltam megenni. Undorítóan lágy, büdös vacak... A gerincemen végigfutott a borzongás, aztán inkább leraktam a földre a növénydarabot, azután néhány ujjmozdulattal kinyertem belőle, meg a barlang hozzám közelebb eső felének moháiból a vizet, és egy csinos gömb formájában lebegtetve Vic elé 'tartottam.'
- Már megbocsáss, de rád fér a fürdés... ha pedig meglehetősen hiú vagy, erre te magad is rájöttél. S ne aggódj, telivérem, nem fogok leskelődni. engem tökéletesen nem érdekel más, csak az én halandó korcsom...- fordítottam el róla a tekintetem, és halkan dúdolva kezdtem el figyelni a minimálisra alakított filmet. Igazán nevetséges komédiát állítottak össze...
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te6500/15000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 10:25 am

Sosem volt idők találkozója

Egyáltalán nem vicces, Mélysötétben a mohák is ölni képesek! Egyik bajtársam is azért vesztettem el, mert nem figyelt növényismeret órán. Idióta… Végül is csak magának köszönheti, amit kapott. Kellett neki nem figyelnie, és most szenvedhet a Pokol egyik bugyrában, mert nem volt annyi esze, hogy harc közben a környezetre is figyeljen. Bár ez régen volt – egy sikertelen expedíció, amikor a felszínre akartunk jutni. Az ismert útvonal viszont egy rivális családnak köszönhetően több veszélyt jelentett, emberhiány végett pedig kénytelenek voltunk visszafordulni, hogy a nagyasszonyanya haragjával szembesüljünk. Lévén Talice nővérem kedvence voltam hála termékenyítő képességemnek, így kifejezetten olcsón megúsztam ahhoz képest, amit fivéreimnek kellett elszenvedni. Ha a kígyófejű ostorok meg is csókolják Caelkoth fivérem, talán sosem kellett volna üldözöttként bujkálnom a felszínen, csak mert jobbnak bizonyult nálam. Az íratlan szabályok viszont megkövetelték tőlem, hogy ha életben is maradtam, ne mutassam még egyszer az arcom feléjük… Hogy aztán még több árulást és hátba szúrást kapjak? Ugyan, nem vagyok ilyen primitív… Bukásom egyben egy új felemelkedés kezdetét is jelentette. Független lettem. Magam ura. Többé nem kellett másoknak megfelelnem és azt tehettem, amit akartam. A magam istene lehettem, s csupán megszokásból tartom a mai napig hagyományainkat. A tény viszont tény marad: másnak nincs befolyása felettem s igazi ragadozóvá válhattam. Céltalan, szabad vadásszá.
- Csupán a megszokás… Ne vegye magára. Fő az óvatosság. Nem szeretek kockáztatni. – grimaszolok egyet a nőstény kijelentésére, amit erős túlzással, de akár mosolynak is lehetne nevezni. Arcizmaim viszont olybá tűnik, nem ismerik eme mozdulatot, így próbálkozásom abbamarad. Gyerekként kiverték belőlem a jóindulatot, s a szeretet bárminemű formáját, a gyengédség szikráját, s arra lettem beprogramozva, hogy az egyedüli örömet a kiontott vérben lássam. Bár utóbbit is kinőttem… Egyszerűen nem lelek benne örömet. Megszokás, és fel se fordul a gyomrom, el se borzadok valami horrorisztikus, kifacsart belső szervek látványától. Hiszen csak hús, olyan természetes. Nem vagyok pszichopata. A vér számomra csak vér, egy természetes elem, mely életben tartja a szervezetet. Már nem élvezetből ölök. Már nem. Ám a belső űrt mi mással is tölthetném ki? Mi mással, ha nem azzal, hogy bebizonyítsam magamnak, felsőbbrendű vagyok, s hogy képességeim ennyi évezred alatt sem koptak meg? Tudnom kell, éreznem kell, hogy a kezemben van a hatalom mások és magam felett, még ha kétségbeesetten is kapálózok érte. Szabadság? Megkaptam. Függetlenség? Az enyém. S mégis milyen áron? Apátia, céltalan lét, s eredményeim is trófeákban mérem. Mégis, ha eddig túléltem, bizonyára van még célja létemnek. Kell lennie valaminek, amit az életben el kell érnem, amit meg kell tennem, amiért küzdenem kell. Talán tényleg közeleg a háború… Mely Soul Society és Hueco Mundo közt folyik, nem rám tartozik, hiszen nincs jogom beavatkozni a dolgaikba és nem is szándékozok. A világ egyensúlyát tartják csak fent, s ha az egyik elbukik, jön egy új ellenfél, ez mindig is így volt. Ám ők, ők legalább egy célért küzdenek. Míg én csak létezem.
- Köszönöm az ajánlatot, de nem élek a lehetőséggel. A sebem ugyan már nem fertőződik el, szükségem lenne némi segédeszközre, amit csak otthon kaphatok meg. Mindazonáltal nem szándékozom tovább rontani bizonyára így is elég kellemetlen napját. – állok fel a földről köntösömet magamra terítve, hogy aztán kis híján össze is essek. Holott nem vesztettem sok vért, a gyógyulás csak részleges, ám nem várhatok az éjjelig, nekem indulnom kell, hisz az éjszaka még lesz némi elintéznivalóm ügyfelemmel.
- Köszönöm a társaságot… Minden bizonnyal sokkoló lehet a tudat, de azért örültem a találkozásnak, mac Néill kisasszony. Holott az olcsó trükkjei és szexuális képességeim tudatlan elbírálása, tartom magam azon álláspontomhoz, gyerekes, olcsó tréfák, melyekkel kétségbeesetten próbálja bebizonyítani igazát és megtartani méltóságát, bár tudja jól, nem jelentettem Önre veszélyt, hisz nem vért ontani szándékoztam, csupán meggyógyulni, míg az átkozott, égető égitest eltűnik a horizontról. Minden esetre hálám az Öné… Ha a Sors is úgy kívánja, elképzelhető, hogy fordított helyzetben én is… a segítségére lennék. – sziszegem az utolsó szavakat, amiknek kimondása szinte fizikai fájdalommal is jár. Ígéretem betartására természetesen nem tudnék adni bizonyosságot, hiszen akinek van egy kis esze, az nem bízik meg a magam fajtában és ha céljaim keresztezné, bizonyára szemrebbenés nélkül végeznék vele, csupán mert az utamban áll. Azonban ha célom nincs vele, talán tényleg a segítségére lennék. Már csak azért is, mert végre… nem vagyok egyedül. A tudat, hogy élnek még hozzám nem mérhetőek, de legalább hasonlók, cseppnyi reményt visznek bele amúgy élettelen, jeges, ametiszt színű íriszeimbe. Talán csak egy megtört öregember vagyok, semmi több.
- Vedaust, félvér, a legközelebbi viszont látásra. – teszem meg tiszteletadásom egy biccentés keretében, majd a barlangot – s vele együtt a félvért – egyszerűen hátrahagyom. A filmet is végigszenvedtük és a célját megtette: azon kívül, hogy felháborított, időhúzásra tökéletes a jelentéktelen halandók pattogása, elhúzta az időt, hogy a sötét ismét a városra telepedjen.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te40550/65000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 9:23 am

Csipkerózsika és Piroska találkozása avagy két jó madár egy helyen O.o

*A lemenő nap sugarai már a horizontot súrolták. Narancssárga karjai véres foltokat hagyott Las Noches egén. Sivár, e helyett már bebarangolt hollow madarak szállnak a felhők alá látványukat a felfigyelők számára meg hagyva. Ahogy a messzeségben a tért elválasztó vonal felízzik az elmúlás képe feltükröződik. Így lassacskán, ahogy a mély seb meggyógyul oda fent elveszti véres fájdalmát. A nap már jócskán kifáradtnak látszik s a végén hősi halált halva beépül a sötétség függönye mögé. A feketeség pedig minden anyagot, melyet elérhet elragad karmaival s megfertőzi kiolthatatlan méregként. Az ég meg megtelítődik valami sápadt sugárral. A gonosz fényével, amely mint a nap negatíva felveszi az uralmat minden egek felett. Most ő az aki szemeit Huenco Monora és Las Nochesre helyezi. Nincs kar amely ne éré el a földet. Valamely fajta sápadtsággal telítődik meg minden azt elérhető lény vagy épp épület. De eme gonosz nem csak holmi sötétség és ármányság. Fényében ott lakozik a remény és a fény. A fény mely mutatja mindenki számára az utat. Ezt az jónak tűnő utat nekem is mutatja eme pillanatban. A halavány holdsugár megvilágítja hajszállaimat. Egy elő szelecske pedig ringat nyugalomba. Éppen az álom az, amely készül magával ragadni engem. Kivételesen most bekunyiztam magam Vex szobájába. Csak az a fránya csontos ne lenne aki mindig kiakar túrni a helyemről. Nem is baj, inkább magamhoz ölelgetem. S lassan igyekszem jó kislány módjára elaludni, mert ha nem így tenném lehet repülök pár száz métert. Na az lenne ám a kamikaze csúszda bizony. Szóval csak óvatosan kéne ennek neki indulni. Amúgy is komolyan elfáradtam a mai napba, meg nappal sincs már. S bizonyára mindenki aludni készül, ha meg nem így tesz akkor neki szerencséje van. Én is szeretnék éjjel játszani, de megint legyaleszoltam több kilométert, mert a falak ismételten rossz helyen voltak. Ez olyan mániákus radar megzavarás nálam, hogy nem tudom kiküszöbölni. De mi is volt igazából ma? Nem igazán emlékszem. Na de aludjunk mert komoly gondok lesznek. Szóval magamra és csontosra húzom a takarót s elég hamar el is alszok.
A madarak pedig az egekbe szállnak, s sodornak magukkal meseország felé. Ezek a felhők pedig egészen másak. Mint valami hópamacsok, puhák és már-már hasonlítanak arra az édi bölcsőre, mint amilyen a kicsi jézusé volt. Kényelmes és meghitt álmot hozó. De van egy fajta szabadság érzetem. Mintha repülnék és innentől már nincs is megállás. A madarak egész közel szállnak hozzám, s szárnyaikat nyújzogatni kezdik, ezzel pedig egyetemben magamhoz szorítom csontost. A madarak elragadnak én pedig engedelmeskedek nekik. Új játszótársra találok és végre plüssorszégba kerülök. Egy aranykapu nyílik meg előttem. Én mosolyogva lépek át rajta és a látvány amely fogad valami elképesztő a számomra. Két hosszanti irányba haladó mível pad, amely előtt hosszú sorban plüssök ülnek. Mindenféle színű, de mind hatalmas gomb szemeiket rám irányítják. Ettől pedig szépen elpirulok. De a terembe ahogyan haladok előre egy trónon ül egy hatalmas. Akkora, hogy szemeim egyszerűen káprázni kezdenek magától a csodállattól. Olyan mese szép és olyan király. Szaladni kezdek teli vigyorral a plüss felé. Ő az én mindenem eme pillanatban. Mint egy megállíthatatlan ágyú golyó sonidozni kezdek. Bár a kaszám nincs velem, de megfogom ölelgetni és akkor örökké együtt maradunk. Viszont akárhogyan is indulok meg, egész egyszerűen nem tudok közel férkőzni hozzá. Ez az ami fusztráltá kezdi tenni a dolgot. Először még észre sem veszem, de utána kezdek ideges lenni. Egyre s egyre idegesebb. Még a legvégén elérem de akkor csak fejbe kólint. A kólintás átmegy kopácsolásba. Ekkor egy fénysugár szűrődik át a feketeségen. Friss szél az amely beborít. A hideg elkezd végig futkosni bőrömön és a talaj egészen keménnyé válik. Lassú az a pillanat még szemeimet nyitogatni kezdem. Lassan, fején talál az ébredés. A madár pedig tova száll békén hagyva a fejemet. Először teljesen nyugodtan ásítok egyet, viszont ahogy észre veszem mi van azonnal felpattanok. Fölém tornyosuló fák sokasága, füves terep, egy takaró és csontos Vex kutyája. Ez csak is egyet jelenthet. Valahogy sikerült átcsinálnom magam valahova máshova. Oldalra billentem a fejemet és gondolkodni kezdek.*
- Tudom már...csontos biztos játszani akar velem!
*Mutatok az ég felé egy ujjammal még a kutya is kezd ébredezni, de ő nem ilyen könnyen fogadja a történteket. Sőt, morogni kezd és egyenesen elindul a vakvilágba. El is vigyorodok, tudtam én hogy mit akar, csak fel kellett ébresztenem. Ez tutira az ő műve volt. Remélem valami jó kis ötlete támadt.*
- Vájjjááá Csontoos....vájjááá meeeg!
*Gáháháhá...ez a kutya piszok gyorsan tud futni. Nem akarom őt most elhagyni mert akkor nem játék a játék. Bár nem szeretek annyira fogó lenni. Most még is rám került ez a szerep. Akad is egy jó ötletem amit még Las Nochesben játszottam el. Szóval a takarómat ismét palásnak kötöm fel magamnak és a kaszámmal koppintok egyet a földön. Bevágom a nagy hős képet.*
- Rettegj csontos...mert a plüssök királynője támad!
*Jó hangosan ordítom a kutya után majd magam is elkezdek futni. Hűűű de az a feeling. Elképesztő, hogy a szélnek köszönhetően a palástom úgy lebeg a levegőben mint a régi klasszikus hősöké. Vigyorgok mint a tejbe tök és egyszerűen üldözni kezdem a kutyát...*
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te16300/30000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (16300/30000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 10:49 am

Piroska és Csipkerózsika… miért is vagyok én Piroska? o.O


Kissé fáradtan kelek ki az ágyamból így hajnalok-hajnalán, hiszen egyáltalán nem terveztem ilyenkor felébredni. Hajime-kun és Chiaki-chan nem hagynak aludni, így azon gondolkozom, járok egyet, hátha attól megnyugszanak. Álmosan csoszogok a szekrényemhez, hogy valami olyan ruhát erőltessek magamra, amiben kinn is mutatkozhatok, lévén semmi kedvem egy szál hálóingben sétálgatni az osztag kertjében. Az éjszaka járőröző tisztek a végén még meglátnának >< Vagyis igazából nem korán van, hanem későn, olyan éjfél körül lehet, a nap már rég lement. Telihold van. Állapítom meg, ahogy kócosan, shinigami egyenruhámba bújva kisétálok az ajtón, egyenesen a kert felé véve az irányt. Nincs egy felhő sem. Csak a sötét, csillagos ég. Szeretem az éjszakát. Sokkal jobban, mint a nappalt. Valahogy a sötétben nagyobb biztonságban érzem magam, azonban egyben félek is attól, ami ott vár. Az árnyak, a fekete foltok a lelkemben, amiktől én nem tudom magam megvédeni, sőt egyenesen rettegek tőle, hogy egyszer legyőznek. Fölém kerekednek és elnyelnek…
Egy pillanat alatt kerülök át egy olyan helyre, ahol nincs semmi. A háttér fekete, csak én vagyok. Egyszer csak a semmiből kinyúlik egy sötét kéz, majd megragadja a lábamat. Kétségbeesetten kapálózom, próbálok a felszínen maradni, megfogni valamit, hogy ne nyelhessen el a semmi. Azonban nem találok fogást a levegőben, akárhogy kapkodom is. Aztán egyszer csak az előzőhöz hasonló kezek nyúlnak elő és fonják át az egész testem. Ahogy teljesen eltűnnék a sötétség, szemeim hirtelen kipattannak és zihálva ugrom fel a padról. Észre sem vettem, hogy elaludtam. Fáradtan ülök vissza eddigi helyemre, majd már szokásszerűen teszem a jobb kezem a hasamra. Tekintetem ellágyul, ahogy kettejükre gondolok. Végre nekem is lehet családom… Az eddigi barátaimmal úgysem sikerült volna soha, nem is értem, hogy gondolhattam ilyesmire. De úgy látszik, a véletlenek a legjobb dolgok a világon, hiszen azok hoztak össze mostani és egyben mindenkori szerelmemmel, és miattuk jöttek létre ők is idebent. Hiszen ritka az, amikor már először… szóval hogy az első alkalomból bárkinek is gyereke legyen. Elmosolyodom, ami egy ilyen álom után kissé groteszknek hathat, de mivel csak Rakurai ismeri életem minden percét, a gondolataimat is beleértve, így csak ő tud furcsállóan nézni rám. De úgy látszik, neki nincs szándékában ilyet tenni, hiszen meg sem szólal, de érzem, hogy feszülten figyel engem.
~ Nyugodj meg, semmi bajom. ~ szólalok meg gondolatban.
~ Te is tudod, hogy ez nem igaz, ugye? ~ jelenik meg mellettem és szeméből árad az aggodalom.
~ Tudom… inkább járok egyet, hátha megnyugszom. ~ válaszolok neki, majd felülök és sétálni kezdek egy random irányba.
Úgy egy óra elteltével sem álmosodom el újra, így lévén nem nagyon van más dolgom, elhatározom, hogy átmegyek az Emberek Világába, hátha ott el tudom tölteni valamivel az éjszakát. Mikor átérek, lábaim ösztönösen egy kihaltabb hely felé visznek. A kocsmákban ilyenkor van csak igazán élet, akárcsak a szórakozóhelyeken is. Néhány részeg, fiatal fiú megy el mellettem, azonban észre sem vesznek. Nem vagyok póttestben, semmi szükség rá, hiszen nem azért jöttem, hogy társasági életet éljek. Hirtelen érzem meg egy arrancar lélekenergiáját, amitől ösztönösen vigyorogni kezdek. Kezdeti izgalmam viszont nem tart sokáig, hiszen a kicsit védelmében csak a legvégső esetben bocsátkozom harcba, bármennyire hiányzik is. Azonban már megnézem magamnak, ki is merészkedett ide ilyen késői órán, így shunpoval indulok meg az erdő felé. Egyre mélyebbre és mélyebbre vágva a rengetegben hallom meg vélhetőleg a keresett személy hangját, ami önkéntelenül is egy hatalmas nevetést csal ki belőlem. Arrancar létére a plüssök királynőjének nevezi magát? Muszáj látnom, biztos megint valami elmeháborodott, mint az a két espada, akivel korábban összefutottam. Így az ő kisugárzását követve találom végül szemben magam a lánnyal, és annak kutyájával. A kutyáról már azonnal Macskára asszociálok, azonban ez egyáltalán nem úgy néz ki, mint az-az édes Berni pásztor. Kardomat egyenesen a lány orrának szegezem, hogy lássa, nem vagyok védtelen.
- Ki vagy te és mit keresel itt, arrancar? – teszem fel neki fagyosan a kérdést, azonban tekintetem egy pár másodpercen belül ellágyul.
Nem túlzottam nézném kik belőle, hogy bántana engem, de az a kutya viszont zavar. Morog és láthatólag rám akarja vetni magát, de egy rossz mozdulat és én kettészelem! Azonban a kicsik megint nem hagynak békén, így fáradtan ülök le a földre és döntöm a hátam egy fának. Nem igaz, jó hogy Vera kivett aktív szolgálatból, mi lenne, ha edzés vagy éppen küldetés közben jönne rám egy ilyen? >< Tekintetem az ég felé emelem, majd újra a páros felé viszem.
- Fogd vissza a kutyádat, ha lehet, mert ha én begurulok, még neki lesz baja. Amúgy sem szeretnék idegeskedni, a kicsiknek nem tesz jót. – szólalok meg, a lány felé intézve szavaim, utolsó mondatomat igazából fel sem fogva, hogy közöltem vele a tényt – terhes vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te40550/65000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 11:39 am

Csipkerózsika és Piroska találkozása avagy két jó madár egy helyen O.o

*A palástom lebegése igazán jó érzéssel tölt el. Olyan képzeteket látok magam előtt, hogy én vagyok a hős csajszi akinek a feladata elfogni a gonosz kutyát akit a főgonosz küldött. De ez szigorúan titkos küldetés, mert Aizen- sama kiléte múllik rajta. Vigyorogni kezdek és követem Csontost. Egyébként is Vex plüsst csinál belőlem, ha csontosnak baja esik. Bár az vicces lenne mert egy polcon dalolhatnék életem további részében. Nem szeretem a port. Így a nagy kalandos játék mellett némileg van bennem aggodalom is.*
- Csonti...csonti...nézd hoztam neked egy hatalmas ...csontot!
*Tépek le egy faágat. Nem túl vastag és nem túl vékony, de attól még elég rendesen be van barázdálva. A hátamra pillantok. A kaszámat tényleg magammal hoztam. Ugye, hogy van pozitív hatása is ha egy éles pengével alszok? Nem rakoncátlankodik ő mindig azzal, hogy reggelre tiszta karc vagyok. Szeret ő engem. Így ő is megkapja a maga mosolyát és már is kezdődhet az örökös fogócska. Muszáj lesz valahogy elkapnom csontost, így kénytelen vagyok sonidozni. Amúgy is szeretek fogócskázni. Ilyenkor mindig azt érzem, hogy szabad vagyok mint egy induri pinduri kanári. S a levegő csak úgy lebeg mellettem. Gyorsnak és erősnek érzem magamat, pedig ilyenekre én igazából nem is szoktam gondolni. Mindig az jár a fejembe, hogy holnap kivel és hol fogok játszani és gyáltalán mit. De mire a fejemben megszületne a terv, már el is kezdődik a móka. Ez általában úgy szokott történni, hogy megyek amerre látok és találkozok valakivel. Általában ezek mindig jól sülnek el, még ha teljesen másabbak. Sajnabajna nem találkoztam még olyan arrancarral amelyik olyan lett volna mint én. Akkor végre valahára egy rendes játszó társam is lenne. Addig is meg ott van nekem Vex. Az én kis báttyuskám. Meg persze anyuci is Slarin képében.
Egy gödörbe lépek még sonidozok csontos után s majdnem sikerül is eltanyálnom, de szerencsére ez nem történik meg, viszont veszélyesen megingok, ha itt eltaknyáltam volna a fogam beletörik. Hatalmasat sóhajtok.*
- Csontooos....nézd!!!
*Mutatok neki magam mögé. Láttam, hogy pár őz gida vagy legalább is valami négy lábon járó kecses búgócsiga rohangál. Ezért gondoltam majd ezzel elterelem a kutyus figyelmét amire fogjuk rá aránylag sikerült is. Ő szépen meg is torpan én pedig egyenesen rá vetem magam a cuki kis dögre. Olyan kis cuki, de komolyan az. Értem én, hogy a gazdája miért is szereti őt. Igazi társ neki, én sem örültem, mikor a plüssömet elvesztettem. De nem baj, elhatároztam, hogy újra fogom varratni, csak még meg kell hozzá találnom azt az espadat akiről at beszélik, hogy képes erre. Nem is tudom hol lehet ő, pedig esküszöm néha eszembe jut, hogy megkéne keresni. El terülök a földön csotossal együtt. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jól kifogunk majd jönni, de végtére is sikerült. Már nem úgy néz rám mint amikor először meglátott. Felakart falni én meg szaladtam minden felé, de leginkább fel a plafonra. Kuncogni kezdek, és gondolkozni azon, hogy mit is kéne csinálni, mert mostelvileg ő a fogó, de nem tudom mennyire követne. A földről meg már megint a padlós dolog jut az eszembe. Inkább felkelek még mielőtt tényleg sikerül végérvényesen összekoszolnom magam. Akkor lenne csak igazán világvége, mert azt biztos nem bocsájtanák meg nekem. Fel is pattanok, de mire mukkannék egy édi kis penge bökdös orrba. Én pedig értetlenül hajolok el oldalra, hogy láthassam ennek gazdáját. Csontos pedig morogni kezd.*
- He? jééé egy ember....de jóó....a nevem Rózsika!
*Nézek rá eleinte igen csak értetlenül. Nem értem a pontos kérdését. De ő bizonyára valami übertáp ember lehet ha lát engem. Amúgy meg egyet rá mosolygok. Pontosan úgy ahogy Belre szoktam, pedig aztán Bel sosem akart velem játszani. Remélem egyszer meggondolja magát és játszani fog velem. Akkor majd megmutatom neki, hogy milyen gyorsan is tudok futni. Csontos valóban kezd kissé ingerült lenni aminek következtében igyekszik a lánynak ugrani. Lepillantok rá és kitépek valamit a farkából amire nyüszíteni kezd.*
- Na de csontos ne bántsd a játszó társamat...most nem mátrix ügynököt játszunk...azt majd Luzbellel!
*Kacsintok a kutyára, majd igyekszem az elkalandozott gondolataimat vissza vezetni az új ismerősre. Aki szempillantás alatt egy kicsit elsápad és elég furi aspektusokat vesz fel. Húha...én igyekszem utána kapni de már késő. Legugolok elé. De azért úgy, hgy ne kelljen megint a pengéjével farkas szemet néznem. Az úgy nem kawaii ha egy pengével kell fogócskát játszanom.*
- Kicsiknek? milyen kicsiknek hol? imáááádom a kicsiket....jaj amikor gügyögnek...és mennyit játszanak....juj....
*A szmeim ismét kezdenek kikerekedni, elhatalmasodni majd a végén mint aki a csodálattól meghalt volna képzeletben kifehéredik én pedig nyálcsorgatva elterülök a fűben. Percek kellenek mire magamhoz térek, de inkább fel sem ülök. Valahogy a csillagos ég látványa meleg érzéssel tölt el annak ellenére, hogy fázok.*
- Baba néni!...megtetszik mondani hol vagyok?
*Kérdem amolyan édi de kíváncsiskodó hangon. Nem igazán tudom hol is vagyok, de ennek ellenére örülök, hogy ide kerültem, mert legalább addig is nem vagyok büntiben amiért elcsavarogtam éjjel. Bár remélem anyucitól nem kapok ezért szobafogságot...*
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te16300/30000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (16300/30000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 12:19 am

Piroska és Csipkerózsika… miért is vagyok én Piroska? o.O

Ez az arrancar… mindegy, egyelőre meghagyom abban a hitben, hogy ember vagyok, nem szívesen harcolnék most. Túlságosan elkényelmesedtem :/ A fa tövében helyet foglalva szólok rá a lányra, hiszen a kutya testi épsége fogja bánni, ha tovább idegesít. Jó egy kicsit emberbőrbe bújva lenni, úgy látszik ez a lány nem találkozott még halálistennel. Olyan ártalmatlannak tűnik… pont ez a baj. Túlságosan édes, aranyos, nekem pedig borsódzik a hátam ettől a stílustól. Olyan, mintha senkiről és semmiről nem tudna semmit, akár egy gyerek. Idegesítő… az ilyenekről tudom a legjobban elképzelni, hogy az aranyos külső alatt igazi baltás-gyilkosok. Egy kicsit elhúzom a számat, azonban a bizonyos Rózsika szavaira visszafordítom felé a tekintetem. Egy névre kapom fel a fejem, szemeim kitágulnak és úgy figyelem az arrancart, mintha ő lenne az első dolog, amit életemben látok.
- Te ismered Luzbelt? Hülye kérdés, hogy ne ismernéd, hiszen espada… Mindegy, képzeld, én is találkoztam már vele ^^ Sőt meg is mérkőztünk… azt nem részletezném, hogy mi lett a vége ><” – vigyorodom el kicsit kínosan.
Veszítettem na, de sokkal erősebb volt nálam, úgyhogy ezt nem lehet felróni hibáim listájára. És az az elmeháborodott még barátkozni akart. Chh… őrült egy világ az arrancakoré, az lenne a legjobb, ha mindet kiirtanánk egytől-egyig. A következő percben Rózsika arcával találom szembe magam. Kezem ösztönösen mozdul és már kihúznám a helyéről időközben eltett katanámat, de mégsem teszem. Úgy látszik, a csaj vissza tudja fogni a kutyát, ő meg jelenleg nem jelent rám veszélyt, hacsak halálra nem röhögöm magam az együgyűségén. Ha ilyenek a gyerekek, én inkább nem is szülöm meg őket, hogy a fenébe tudnék nekik bármit is elmagyarázni? o.O Kérdése kicsit késve jut el az agyamig, de legalább felfogtam.
- Itt benn. – mutatok a hasamra, mely már kissé domborodni látszik, azonban ilyen fényviszonyok között a változás nagyjából észrevehetetlen.
Mondatom egy arrancar számára elég kétértelmű lehet, mivel ennyi erővel mondhattam volna azt is, hogy gyerekeket vacsoráztam. Sosem értettem, ezek a lények hogyan képesek arra, hogy megegyék a fajtársaikat és a lelkeket. Ez annyira… undorító. Nem is arra gondolok, hogy hogyan lehetnek ilyen erősek, hanem érzelmileg nem éreznek megbánást vagy ilyesmit? Mondjuk az is igaz, hogy megkérdeztem Elizianától, hogy végre tisztábban lássak, de az még jobban elborzasztott, amit mondott. Vágy… őrült, kannibál népség, nem tudom, hogy létezhetnek egyáltalán ilyen teremtmények a világegyetemben. Persze ha úgy vesszük, hasonlítanak hozzánk, de akkor egyedül azt nem értem, a shinigamik miért ítélik el őket annyira. Mindegy, nem az én dolgom, hogy filozofáljak, katona vagyok, teljesítem parancsot, ennyi. Meg amúgy is, kényszerszabadságon vagyok, ki kéne élveznem ahelyett, hogy állandóan keresem a bajt. Most is aludnom kéne, Hajimének és Yokonak nem jó, ha én fáradt vagyok és kialvatlan. Észre sem veszem, hogy beszélgetőtársam egy pillanat alatt a földön találja magát és az eget bámulja. Elképedve nézem, mit csinál, mikor egy jó pár perc elteltével megszólal.
- Baba néni? o.O Ez én lennék? Azért ennyire öreg nem vagyok T-T Amúgy meg Karakura erdejében vagy… de ha nem tudod, hol vagy, hogy kerültél ide? – érdeklődöm felőle, kissé aggodalmas tekintettel.
Akármennyire is vagyok paranoiás ez a lány tényleg olyan, mint egy gyerek és önkéntelenül is előjön belőlem az anya-énem, amelyik akár arrancar a lány, akár nem, vigyázni akar rá. Óvatosan feltápászkodom és félredöntött fejjel, értetlenül nézek Rózsikára, majd lefekszem mellé úgy, hogy ő legyen a kutya és köztem.
- Mi az igazi neved? Az enyém Tasumi. – szólalok meg, szintén az ágak közt előtörő holdfényben gyönyörködve.
- Szeretem az éjszakát, olyan titokzatos. A rejtélyeket is kedvelem és jól is tudok titkot tartani. Neked van titkod, Rózsika? – fordítom felé a fejem érdeklődően, mintha csak barátok lennénk.
Természetesen, ha ő elmondja egy titkát, én is elárulok neki egyet az enyéim közül, ez így fair. Egyelőre szeretném megőrizni abban a hitben, hogy ember vagyok, így azt nem fogom megosztani vele, hogy már egy ideje meghaltam, de talán találok valamit, amit elmondhatok neki és nem olyan nagy információ.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te40550/65000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 5:18 am

Csipkerózsika és Piroska találkozása avagy két jó madár egy helyen O.o

*Höö ez aztán a meglepetés egy baba néni. Jaj mik jutnak az eszembe...olyan kis gondolatok amiket nem szabad most megcsinálnom. Azt bizony nem szabad, majd ha a gólya meghozta őket, akkor majd...
Inkább megrázom a fejemet és lecsüccsenek a földre, közben pedig a morgókát magamhoz húzom és simogatni kezdem. Olyan kis cukika Karakurájzer kutyusa, hogy velem ilyen kis édibédi még ők egyáltalán nem jönnek ki egymással vagy valami hasonló. Mindenesetre most valahogy itt vagyok, és remekül szórakozom. Felnézek az égre és meglátom a hatalmas világító tükröt az égen. Olyan neon fényekkel világít mintha egy vérbeli dizsibe landoltam volna. Körbe nézek, de akárhogyan is nem látok itt csak fákat. Meg van... fel is emelem az egyik ujjamat.*
~ Akkor ez a fááákkk dizsije...hejde rutyutyu...~
*Fenomenális gndolatok kezdenek a fejecskémben kattogni, miközben szépen lassan leengedem az ujjamat és pislogok párat a néncikére. Olyan kis édes azzal a hatalmas pocival. Vajon mit tartogathat még oda bent? Tényleg ekkorák volnának azok a babusok? Ismét beletúrok csontika szőrébe, morran is egyet. Huu, ez aztán komolyan gondolja...elkerekedett szemekkel nézek rá és elrántom a kezemet.*
- Jóóó van nyaa..meg ne egyééé...
*Felelem neki majd rá se pillantva hallgatom a néncit ahogyan Luzbelről kezd eldiskurálni. Úgy érzem ettől némelyest belém áramlik egy fajta melegség. Nem is tudom, eszembe jut, hogy milyen is otthon. Ott, ahol mindenkit ismerek és egy csomó játszótársam akadhat. Szó mi szó az egy igazi édenkert. De jól érzem magam itten is, hiszen azt se tudom hol vagyok és pont ez a legnagyobb kawaii az egészben. Elégedetten kezdek hátul támaszkodni. Közben pedig oldalra billentett fejjel nézem a beszélgető társam. Ahol a tükör fénye rá is vetül az kimondhatatlan. Csinos éjjhercegnő. Ha kicsi lenne és porcellánból, akkor babie babának tök klassz lenne..*
- huu...te aztán nagyon klassz lehetsz...aham ismerem...nem rég macskákkal bézbózosztunk a játszótéren
*Bólogatok neki lelkesen, hiszen feldob ez a téma jelen pillanatban. Megint billentek egyet a fejemen, ekkor Csontos belemászik az ölembe és úgy dönt, hogy párnát csinál belőlem. Felhúzom a szemöldökömet. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen kényelmes lehetek. Általában hozzá vagyok szokva, hogy mindig engem takarnak be mikor kidőlök az egyik Las Nochesi folyosón, de nagyon úgy néz ki, most én vagyok az akit ágynak használnak. Nem zavar, még meg is puszilom Csontost amiért ilyen arin kezd el dorombolni az ölembe.*
- Húú komoly? ...szabad megsimogatni?
*Nézek rá egészen ártatlanul. De már olyan szinten, hogy arrancar létemre az angyali kép felmerülhet bárkiben. Sőt a gloria is lebeg a fejem felett. Még szép, hiszen nem lehetek olyan rossz. Egy fogócskába csak nem fásul bele valaki, de most inkább nem pattognék, hiszen láthatóan a néni nehezen tudna mozogni. No meg csontos rám is feküdt, szóval a játék most sztornó. Ha megengedi a néni akkor lassan oda hajolok és megsimizem a hasát majd kuncogok egyet a picik mozgásán. Olyan kis bimbók lehetnek *.* Rögvest csillagpózba állnak a szemeim ahogy eszembe jut a gyermeki bölcső meg a gügyi-gügyi...Huu..inkább hátra dőlök és a fénylasztikat kezdem el bámulni fönn az égen.*
- Őő...izéé nem tudom elaludtam valahol és ide kerültem...de jól érzem magam szóval mindegy...
*Meglehetősen félvállról veszem a dolgot, de ha egyszer játékszagot érzek a dologban az ellen nem tehet senki semmit. Azért remélem nem akarnak majd velem nintentózni... Habár egy ember mellett aki lát nem lehetnek gondjaim, így önfeledten fekszek a fűben. Tök jó..csontos elmehetne radiátornak mert miatta nem is fázok. Felpillantok a nénire.*
- Nos...hát izééé...általába Natinak hívnak...
*Engedek meg magamnak egy piciny mosolyt majd vissza döntöm a fejemet a fűbe és a lasztikat kezdem el bámulni. Legszívesebben én is közéjük repülnék és fociznék velük. Legalább is csak akkor ha akadna benne társam is. Egyedül halál uncsi minden, pont ezért nem hagyom itt a néncit. No meg milyen lenne már...baba néni ne legyen már magányos. Még a végén rosszul lenne és az nem kawaiii.*
- Mi az a titok Babanéni? *.*
*Nem igazán értem a kérdését. Én már pedig nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mire is gondolhatott akkor mikor ezt kérdezte >.>. Remélem nem arra, hogy utaztam- e már az űrben, mert akkor nagyon elfogom magam szégyenleni, hiszen soha sem jutottam el odáig, pedig szeretnék. Elvégre a lasztik nagyon messze vannak innen...*
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te25700/30000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (25700/30000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyVas. Jún. 12, 2011 1:03 am

Az elrúgott foci labda...

*Egy csodás nap indult el ismét Karakurában. Kakas kukorékolás a külső területeken, kocsi hajtás zaja, sétáló emberek minden hol, akik a munkájukat igyekszik végezni avagy a gyerekek természetesen iskola, ovi kinek hová kell mennie még ebben a pár napban, ami hátra van az "évből". Minden zajlik a maga rendje és módja szerint. Ahogyan a a város valamely kerületében egy raktárból kiszűrődő zajokból is ki lehet venni. Nem kérdéses, hogy éppen kik és mit csinálhatnak.
Éppen a mai napi bútor dobálás kellős közepén vagyunk, ahol már csak annyit lehet észre venni, hogy mindenki beáll valakihez. Én személy szerint tartózkodnék attól, hogy valamelyik seggfej mellé álljak, de ez esetben, hogy Kyousuke is megjelent már kénytelen vagyok beállni Masakiék mellé, hiszen ne hogy már, hogy az a szemcsis gyík képű is megússza az e napi betevőt. Fel is kapom az éppen kezembe kerülő asztalt és neki vágom úgy, ahogyan az illik.*
- Nesze seggfej...ez a mai napi kajád!
*Újult erővel s csípőre tett kézzel közlöm vele, hogy ma nem fog másból élni csak egy halom fából. szemöldökrángatás Remélem majd jól lakik vele vagy ha még sem, akkor nincs más, mint két zsák gumicuki és esetleg még adhatok is belőle, ha szépen kérnek. Ezért minimum lenne egy koncert jegy a kedvenc bandámhoz és egy vagyoni BMX, ami önmagában felbecsülhetetlen. Nem mintha nem fújtam volna már el vagy egy rakat cengát, amely most is a raktár mellett áll egy ponton eldugva. Cool Ez van, élni tudni kell és aki sötét, az nem él meg. Ők szenvedjenek, addig én feltalálom magam, mint mindig. Mindegy, azért én sem vagyok bekényeztetve éppen ezért előre tartott kézzel egy Ikkotsu-val nyugtázom, hogy "majmok" hiába is akartok falhoz csapni, gyengék vagytok hozzá. Legalább is fizikailag. Rolling Eyes Na de legalább beindult ez a nap is és nem kell halál dög unalomban telnie. Arrébb shunpozok az éppen repülő "csészealjak" alatt s rávágom a mi haszna bandára az ajtót. Azt hiszem én meguntam ezt az idióta dobálgatást és inkább jobb elfoglaltságot keresek magamban. Elindulok a folyosón szobám felé, ahol már vár rám a fényesre tisztított labdám. *.* Nincs az- az isten, hogy ezt a proto típust majd valaki más kezére bízzam. Benyomom egy sporttáskába én pedig átöltözök. Na ez egy külön kaland, hogy megtaláljam a ruháimat, mert valamelyik köcsög perverz élvezetknek adva mindig ki lopja a gönceimet. Mad Gyökerek, ezúttal én nyertem! Razz Tudtam én, hogy megakarnak majd viccelni ezért eldugtam az egyik ruhámat az ágyam alatt. (Hülye az, aki rumlis szobában nem néz be az ágy alá Very Happy) Fekete farmer rövidgatya és egy fehér trikó, ehhez hozzá veszem a fekete torna csukám a sípcsont védő pántomat, baseball sapka és ujjatlan bőrkesztyű. Még beállok a kicsit megtépázott tükröm elé és megnézem az összhatást. Cool Cool Nem is kérdéses, hogy a focizásra való felszerelésem tiszta kakkoi. No tehát még bele rakom a táskámba az ikerpengéimet és az egészet a vállamra csapom. Indulásra készen állok...*
- Shi...zu...ne....fight!
*Hatalmas csattanás hallható. A kis szemetek közül valakik rendesen behallgatóztak. Így hát nem törődve a mellékhatásokkal kirúgom a saját ajtómat a helyéről, ezzel pofán csapva ki tudja kiket. Rolling Eyes Na, na...azért az ajtómat még vissza teszem és jó alaposan lakatra meg mindenre zárom. (kész börtön cella már az ajtó) Biccentek egyet, mint aki jól végezte dolgát és el is indulok. Kiérve fel egy cengára és irány a foci pálya felé. Ez egy kicsit kerülő út, mert most más helyre akarok menni így majdnem fél óra tekerés után érkezek csak most meg. Nincs senki a pályán...amúgy is kirugdostam volna őket a helyükről szóval teljesen mindegy. :twizted: A táskát ledobom a kapu mellé és kiveszem belőle a labdámat. Csak a kapufának, mint mindig. Nem lenne élvezetes, ha nem jönne vissza ugyebár... Közben azért észlelem, hogy elég jó idő van és, hogy nem ártana majd haza felé valami fagyit is beszerezni, mert különben pizzának néznek majd odahaza. :/ Minél jobban gondolok erre, annál nagyobbakat bikázok és annál jobban jutok el arra a bizonyos szintre, amire el is jutok. (-.-') Az a rohadt labda berepül a fák közé...Mad Természetesen a táskámat felkapom és utána megyek, de most már csinálni fogok a cápafogú Raiden bának egy fejbe taslizós pokol lepkét, ami megüzeni neki, hogy azon nyomban csináljon nekem egy magától vissza jövő focilabdát. Na jó, nem is kell Raiden..jó lesz erre Urahara is, csak hozzá olyan ritkán jutok el, hogy gyakran a nevére sem emlékszem. Miért is jegyezném meg egy olyan tortafej nevét, mint Urahara? scratch
]


A hozzászólást Nara Shizune összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 15, 2011 10:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te21100/30000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (21100/30000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyKedd Jún. 14, 2011 6:26 am

Egy labda és egy kislány esete


Mostanában sokszor küldtek az emberek világába, hol azért, hogy levezessem a feszültséget egy kis csatangolással, hol azért, mert le kellett vadászni egy lidércet, vagy átküldeni egy lelket. Legtöbbször az utolsó kettő állt fenn, most is épp egy riasztás miatt keveredtem a karakurai erdőbe, én voltam a legelérhetőbb, és nekem jutott a legújabb játék.
Mintha mostanság egy kicsit elszaporodtak volna a lidércek az Emberek Világában. Nem mintha nem irtanánk őket szép számával, ezért is mászkálunk folyton ide-oda a világok között. Bár nem lenne gond abból sem, ha egy kis időre kihelyeznének valakiket, ha már egy személy nem bírná ezt az iramot, de úgy tűnik, senki sem szeretne Karakurában, vagy más városban vendégeskedni, inkább ugranak ki az ágyukból, vagy hagyják félbe bármilyen más tevékenységüket.
A lidérc nem sokkal előttem lépegetett, és a nyelvét nyújtogatta egy fiatalabb fiú felé. Olyan idős lehetett, mint én voltam emberi életemben. A szörnynek annyi ideje sem volt, hogy észlelje, mi is történik, mikor lecsaptam rá a katanámmal. egy másodperc telt el, és már se híre, se hamva nem volt. A fiatal fiú riadtan pislogott rám nagy, barna szemeivel. Eletettem a kardomat a hüvelyébe, nehogy még inkább ráijesszek szegényre, elvére nem túl bíztató, ha valaki egy éles pengével közeledik feléd, ezt saját tapasztalatból tudom.
- Ne félj tőlem! – mondtam csendesen, miközben egyre közelebb sétáltam. – Én nem akarlak bántani.
- Ki mondta neked, hogy félek?! – rivallt rám a fiú, és felállt a földről, majd tovább folytatta az ordítozást. – Én senkitől sem félek.
- Rendben-rendben! – vágtam rá, és készültem, hogy minél hamarabb átküldjem őt a Lelkek Világába. – Megtennéd azért, hogy nem az én fejemet ordítod le, mert nem ártottam neked.
- Ki vagy te?
Nem feleltem neki, egy shunpoval előtte termettem, és a homlokára nyomtam a markolat végét. Nagyot sóhajtva nyugtáztam, hogy ő is eltűnik, és hamarosan – feltéve, ha nem kapok újabb riasztást –, én is visszamehetek a szobámba, legalábbis remélem, hogy oda vezethet az utam. Megfordultam, hogy megnézzem, merre is kell mennem, mikor egy fehér-fekete suhanás villant át a szemem előtt, aztán… Durr!!! Elterültem a földön, mint egy rongybaba.
Egy pillanatig kábulta nézelődtem, tulajdonképpen nem is láttam semmit, még a szemeim is összeakadhattak, mert az elmosódott semmin kívül tényleg semmit sem láttam. Végül csak kitisztult a fejem, és képes voltam legalább a könyökömre támaszkodni úgy, hogy közben nem forgott velem a világ. A valami után kutattam, ami majdnem kinyírt, még mázli, hogy nem gigai volt rajtam, mert akkor annyi lett volna nekem.
A fekete-fehér izé egy labda volt, aminek elméletileg átrepült volna rajtam, és mégis… telibe talált. Remélhetőleg nem nekem szánták, csak véletlen talált el, mert nem emlékszem, hogy bárkinek is tettem volna valami rosszat. Végre sikerült felülnöm is, aztán felállni is, bár ez a lépés talál kicsit korainak bizonyult, mert beleszédültem, de aztán csak megálltam a lábamon. Tettem néhány lépést, hogy távolabb kerüljek a gyilkos játékszertől, nehogy valami mágnes legyen benne, ami az arcomnak vonzzam, aztán elvigyorodtam a képtelen paranoiámon.
Belesajdult az orrom, és a szám is, vér keveredett a nyálamhoz. Köptem egyet, bár utáltam ezt, mert olyan undorító volt, viszont utáltam a vért is, úgyhogy egyik undorító helyett a másikat választottam.
- Ki lehet ez a labda? – vakargattam a fejem, és körbepásztáztam a terepet, hátha megkerült a gazdája.
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te25700/30000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (25700/30000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 4:48 am

Az elrúgott foci labda...

*Legközelebb valami ki spécizett technikával fogok előállni, hogy a labdám egy pillanatra se engedje meg magának az elrepülést. Amilyen nehezen szereztem meg, még csak az kéne, hogy elvesszem. >.> Marha drága volt, és életem egyik értelme, mely fedi a hobbimat is. Tisztában vagyok vele, hogy sok gyökér nem tud focizni, de nem is értik ennek a sportnak az értelmét. Ez-ez nem csupán abból áll, hogy rúgod a labdát és kész, hanem annál sokkal több. Egy érzés, amely szinte a lelked legutolsó rétegéig hatol és szétterjed benned. Mikor futsz utána, mintha szárnyalnál és a lábadat vonzaná a labda magához. A rúgás, egy lelassult pillanat eseménye melyben törekedsz arra, hogy a cél a leges legmegfelelőbb legyen. Kapuba találás...szíved fellendül és megtelsz az adrenalin adta kicsiny öröm remegéssel. Sok degenerált ezt nem tudja megérteni. Ezek a sikerélmények nem csupán arról szólnak, hogy rúgod a lasztit azt csőváz. Idióták! Fészpalm Ezért sem engedhetem meg, hogy elhagyjam ezt a labdát mert különben aligha volna más normális hobbi, ami legalább annyira szórakoztató, mint egy focizás az általam kiszögezett pályán. A sporttáskámat a vállam mögött tartva ahogyan beérek az erdőbe shunpozni kezdek. A fák szélsebesen haladnak el mellettem, hiszen van bennem annyi kurázsi, hogy nem fogok pár fogpiszkálótól megijedve belassulni. Ezek marhaságok, jöjjön bárki, majd én leverem és stuff. *.* haladok egyre-egyre beljebb és egyre radikálisabb irányokban csak még nem a távolban felfedezek egy csajt. Megállok az egyik fa mögött és jól megfigyelem magamnak. Nem messze tőle meglátom a lesúrolt labdámat. >.> Minő merészség, szemétség és és és..Mad Pillanatok alatt úgy megy fel bennem a pumba, hogy elő shunpozok és közel érve hozzá hasba rúgom ahogyan éppen lábra esik. Tök mindegy, hogy végül is hol találom el a szukát, de kárt tett az én játékomba. Ezért már pedig kijár egy hájper rúgás Shizune módra.*
- Még is mi a francot csináltál a labdámmal te gyökér? >.> *Idegbeteg fejjel állok meg csípőre tett kézzel s egyik lábfejemmel a földet toporzékolom. Fuuh, de ideges lettem perpillanat. Még a labdámat sem voltam képes felvenni, mindössze a táskámat dobtam le magam mellé.* ~ Kicsi lány...nincs semmi kicsit, nem érdekel, hogy ez neked fájt..~ *Ugyebár a táskámban lustálkodik az ikerpengém is, még sem hordhatom nyílvánosan a zanpakutomat. Mindenesetre inkább vesztettem volna el a labdámat mintsem, hogy kárt tegyen belőle egy csaj, akinek a feje tiszta horzsolás. Rá pillantok.* ~ Höhö...kis buci még is csattanhatott egy nagyot szemöldökrángatás ~ *Magamban elkezdek röhögni ezen, azonban ezt külsőleg eszem ágában sincs mutogatni. Higgye csak azt, hogy baromira bepipultam miatta. Nem hiányzik még az nekem, hogy itt olyanokat képzeljen bele ebbe a szituációba, amiket nem kéne. Kicsit közelebb lépek hozzá és még rondábban tekintek. Várom a magyarázatát készségesen.*
- Na mi van..bekukultál...vagy nyomorékká tett a labdám? Még is hogy jutott eszedbe hogy bele hajolj? hmm...válaszolj vagy!! *Körözök egyet a vállcsontommal, hogy megropogtassam majd ujjaimat magam mellett kezdem el ropogtatni figyelemeztetés képpen, hogy akár esetlegesen használnom kell a kezemet, ha nem lesz képes valami elfogadható választ adni erre. Ha pedig lesz olyan arrogáns, hogy tényleg cseszik válaszolni, akkor esetlegesen megküldöm egy ikkotsuval, hátha meggondolja magát. Olyan nincs, hogy nekem ne válaszoljon senki és majd pont ennek a csajnak fogom megengedni, hogy bevezesse ezt a szokást...*
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te21100/30000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (21100/30000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptyPént. Jún. 24, 2011 8:28 am

Egy labda és egy kislány esete


Meglepetten pislogtam a susnyásból előkerülő kislányra, aki rettenetesen dühös volt. Engem nézett, és majd átégette a koponyámat a pillantásával. Minden átmenet nélkül előttem termett, és teljes erővel hasba rúgott, pontosabban egy kislányhoz képest sokkal erősebben. Úgy terültem el a földön, mint egy rongybaba, csak a lábam rángatózott, mert egy izmom görcsbe állt.
Minden elég különös volt, így az is, hogy a kislány lát engem, meg az is, hogy shunpozott, azt a tényt meg a világért sem hagyhattam ki, hogy akkorát rúgott, hogy attól teljesen kiterültem. Hirtelen levegőt sem kaptam, úgy éreztem magam, mint akinek a gyomra a hátán távozott, hatalmas lyukat hagyva maga után.
Feltoltam magam, és megszeppenve néztem fel rá. Hallgattam, hogy mit kérdez, de felfogni és válaszolni nem tudtam. Azzal voltam elfoglalva, hogy levegőhöz jussak, aztán meg, hogy sűrű pislogjak. Tulajdonképpen azért kellett sűrűn pislognom, hogy a szememet elfutó könnyek minél gyorsabban felszáradjanak, és ne láthassa meg a kislány, hogy sírás közeli állapotba kerültem.
Ugyan nem azért könnyeztem, mert annyira fájt volna a rúgása, jóllehet, attól is majdnem meghaltam, hanem attól, hogy kislányként valaki ilyen erőszakos és durva lehet. Csupán a döbbenet váltotta ki belőlem a bőghetnéket, amit próbáltam leplezni. Reméltem, hogy sikerül nem felhívni rá a figyelmet.
Összeszedtem magam, és felálltam, habár a hasam iszonyatosan fájt. Úgy tippeltem, vagy teljes erőből rúgott, vagy csak kicsit fogta vissza magát, de nem is volt lényeges, hisz így is erősebbnek bizonyult nálam. Végre a kérdése – amit nem neveznék kérdésnek, sokkal inkább fenyegetésnek –, is elhatolt a tudatomig, és felfogtam, mit is próbál kiszedni belőlem teljesen nagyképűen.
- Belehajoltam? – kérdeztem megütközve, és szégyenlős, de lesújtó pillantást vetettem rá.
Felháborodtam a viselkedésén, legszívesebben behúztam volna neki, de féltem, hogy csak kinevetne a béna ütésemmel, és valami olyasmit mondana, hogy ez még csiklandozásnak sem volt elég. Szégyelltem magam a szülei helyében, hogy egy ennyire kezelhetetlen gyereket az utcára engedtek, se szó, se beszéd, főleg, ha az illető gyerek ilyen különleges, és valószínűleg Seireiteiből érkezett.
Gyorsan végigfuttattam rajta a tekintetem, és majdnem elájultam. Nem tudom, mi van velem, hogy a mai napon ilyen erősen vonz magához a föld mágneses mezeje, de valahogy mindennek az akar a vége lenni, hogy felnyalom a talajt. Megráztam a fejem, és próbáltam kikergetni egy képtelen ötletet a fejemből, de valahogy sehogy sem jött össze.
De ez a gyerek biztosan nem lehet az a gyerek, akire én gondoltam. Ez a kislány túlságosan más, túlságosan vad. Mármint korábban sem volt szelídebb egy fokkal sem, de nem támadott meg. Aki előttem állt, torokra ugrott bármiért, legalábbis eszelős tekintetét nem tudtam hová tenni. Nem lehetett, hogy tényleg Tasu fukutaichou kislánya álljon előttem, nem lehetett, hogy Shiratori hadnagy gyereke itt legyen, pont itt, és pont most. Nem létezett, hogy a kis Shizune csak úgy hasba rúgjon, és szétordítsa a fejemet.
Ahogy mégiscsak felismertem a kislányt, elkapott a rosszullét, bár azt betudhattam volna annak is, hogy a gyomromat még mindig valahol a testemen kívül érzékeltem. Le kellett ülnöm a földre, és a térdeim közé hajtani a fejemet, mert ha nem teszem, lehet, hogy képen hányom a kislányt. Nem tudtam elhinni, egyszerűen annyira nem akartam elfogadni a tényt, hogy ilyen mostoha körülmények között találkoztam össze két igen kedves ember kislányával, aki megszökött a Lelkek Világából, hogy muszáj volt megkérdeznem. Arra vágytam, hogy képen röhögjön, és közölje, hogy totálisan eltévesztettem a házszámot, és rossz ajtón kopogtatok, meg hogy amnéziás lettem a labdájától kapott ütés miatt.
- Nara Shiz… une? – inkább hangzott kijelentésnek, habár kérdésnek szántam. Mondjuk, a végére azért sikerült kérdést faragnom belőle nagy nehézségek árán.
Reménytelen tekintettel meredtem magam elé, majd megint felkeltem, és fel-alá poroszkáltam. Féltem, hogy a kislány nekem támad, és kirúgja a lábaimat, vagy eltöri a nyakamat, de most mindegy volt, mi történik. Mármint… ő egy szökevény, és… nekem most el kellene vinnem őt a Lelkek Világába. Ezt kellene tennem, nem? De nem tudom megtenni, vagy meg tudom tenni?
Teljes idegben voltam, nem is igazán érdekelt, mit csinál a kislány, nem tudtam rá koncentrálni. Önmagamban dilemmáztam, és csak azért imádkoztam, hogy elmenjen, elrohanjon messzire, míg én nem figyelek rá. Tovább folytattam a rohangálást, egyre gyorsabban, és egyre kétségbeesettebben. Nem tudtam, mi tévő lehetnék, belül összeomlottam. Üveges pillantással meredtem Shizunéra, és félénken tettem felé egy lépést. Vártam, mit reagál rá, miközben kezemet felé emeltem.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Takayuki
7. Osztag
7. Osztag
Higoshi Takayuki

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 15
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2011. Jan. 20.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 5 Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő - Page 5 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Megtaláltam életem első igaz barátját.   Karakura Town-i erdő - Page 5 EmptySzomb. Dec. 24, 2011 6:59 am

Megtaláltam életem első igaz barátját.


Nagano Nobu a kapitányom. Nem sokszor találkoztam még vele, sőt ez egy hazugság. Az igazat megvallva még nem is találkoztam vele. Nem értem mit hadoválok itt össze-vissza, pedig csak egy egyszerű küldetésre kellene jelentkeznem nála. Igaz, hogy kapitány, de nem értem, mitől vagyok ennyire beszarva. Több velem egyrangú tisztel is beszélgettem róla, de egyik gonosznak állította be, a másik kedvesnek, szóval a vélemények megoszlottak. Sajnos a többség, szava miatt vagyok betojva, mert sokan rossznak állították be. Így csak a saját tapasztalataimra bízhatok. Erőt veszek végül magamon és az irodája felé veszem az irányt. Miközben felé sétálok, hirtelen mindent észre veszek. Bogarat, fűt, fát. Mintha semmi se lenne a helyén. Ez tuti a félelem jele.
~ Álljunk csak meg. A fák mióta mozognak? Itt valami nincs rendjén.
De érdeklődésem megingott. Éreztem a kapitányom jövetelét. Ezen felül, úgy éreztem, most nagy bajban vagyok. Az okát nem tudnám megmondani csak tippelni tudnék. Biztos az lehet a probléma, hogy a fák mozognak! Valaki megtámadhatta Soul Societyt, ha ez történt volna, akkor minden magyarázat helyére állna a fejemben. Sőt mi van, ha a 12. osztag kapitánya valami szert öntött ki? Gondolat menetem nem szakad meg és haladok a kapitányom felé. Félúton, ahogy éreztem, találkoztam is vele. Legalább is azt hiszem, hogy ő az. Első dolgom az volt, hogy szemügyre vettem az új kapitányom kinézetét. Nálam jóval kisebb és vékonyabb. Nagy erőt vettem magamon végig gondoltam a mondani vallom. Végül csak pár szó hagyta el az ajkam, de az se úgy, ahogy terveztem.
- Katány! Mgábó méj van kttő? Fgadjunk, hog az bj, hog mozgolnak a fálk?
- Te meg miről beszélsz? Én nem vagyok a kapitányod. - Nyom a kezembe egy nyalókát. Melynek alakját még felfogom, de hogy mire való, azt már nem.
- Háát, eez mg miii? Vlaami szerszm kuulcs ?
- Inkább kapd be, hidd el nekem finom.
- Hát, haaa tee mndod kapt- Szakítja félbe a mondani valómat.
- Hanyagold a beszédet. Inkább menj aludni, holnap keress fel, ha már jobban vagy. Nem értem miért hiszed azt, hogy én vagyok a kapitányod. Szóval, ezt jó lenne tisztázni.
A mondat végére eltűnt. A fák még mozogtak, nem akartak megállni.
- Fákkk, nee mozgjatok, me baaaaj lesssz! Felfogszátok? Válszoljatok!! Verekni akajtok? – Nézzek rájuk, amennyire komolyan csak tudok, majd elájulok. Reggel, úgyszintén az ágyamban kelek, nem tudom, hogy kerülhettem a szobába. Azt se tudom mi történt éjszaka. Annyit tudok, hogy tegnap szólt a kapitány, hogy menjek el az irodájába, de nem tudom, hogy végül elmentem-e vagy sem. Így szerencsét próbálva arra, hogy nem mentem el, irányzékomat a kapitány irodája felé vettem. Egy hosszabb gyaloglás után megérkeztem az irodája elé. Kopogtam. Válasz sajnos nem érkezett. A józan paraszti eszem, azt sugallta, hogy üljek le az iroda előtt és, ha felébred, úgy is ezt az ajtót fogja elhagyni. Így is tettem. Leültem és vártam. Vártam és vártam. Az órák teltek, de nem történt semmi. Az unalmamban énekelni kezdtem, ennek se volt semmi hatása. Hosszú várakozás után, meggondoltam magam és visszamentem a szobámba. Valami csoda folytán egy levél volt az ágyamon. A levél nekem volt címezve. A lényege a levélnek nem kevesebb, mint ez volt: "Van egy munkám számodra. Karakura városba kell menned egy kis őrjáratba. Az ok nem fontos. A lényeg, hogy ma legkésőbb sötétedés előtt megérkezz a kapu felé, ami Karakurába visz. Egy hetet fogsz a számításaim szerint eltölteni. Egy kisebb kiruccanás, érezd jól magad." Nem értettem, miért kapom, de hát a jónak nem vagyok az elrontója. Erőt veszek magamon, az okát nem tudom.
~ És most? Mihez fogok kezdeni Karakurában? Azt se tudom, mit lehet csinálni. Nem sokat tartózkodtam még emberekkel teli városban. Semmi ötletem nem volt, mit tehetnék. Egyetlen egy dolgot tudtam. Össze kell pakolnom és el kell mennem a kapuhoz sötétedés előtt. Összepakoltam egy táskába a fontosabb holmimat, mint például a sake, sake és a sake. Egy férfi fontos kelléke, ezt nem lehet elhagyni. A táskát rendesen megtömtem és beletettem egy váltóruhát, amit úgyszintén a taicho szerzet nekem, de erről, azt mondta, ne szóljak senkinek. A személyiségem utálja, ha nem vagyok pontos, így sötétedés előtt már a kapunál voltam és vártam. Nem tudom kivel kell mennem, mert eme információkat nem osztotta meg velem a taicho. Csak várok, mint minden normális shinigami. A kellő időben ismét megjelenik a kapitány és megnyitatja az átjárót, majd távozom rajta. Az átjárón túl már várnak rám. Egy nő, haja hosszú. Körülbelül a térdéig érhet, színe tűzpiros. Kora ránézésére nem lehet több 24-nél.
- Szia Takayuki. Téged küldött, ugye a 7. osztag kapitánya?
- Jap. - Felelem teljes őszinteséggel. - Benned kitisztelhetek, hölgyem? – hirtelen elsápadt a nőnemű, mintha még életében nem hallotta volna még ezt a szót, hogy hölgy, de folytattam tovább.
- Hölgyem? – A sápadtságában végül elájult.
Nem tettem semmit. ÉN nem csináltam semmit. Csak dicsértem, azt hiszem. Hirtelen megjelent még 2 másik shinigami. Felajánlották, hogy elviszik a leányzót, engem is elakartak vinni, de én tiltakoztam. Elmagyaráztam nekik, hogy nem tűnnék ki, ha velük mennék, így annyi volt a kérésem, hogy dobjanak meg egy címmel és majd valami csoda folytan odatalálok. Nem is kell mondanom, leírták egy cetlire, majd távoztak. Kaptam tőlük egy Gigai-t is. Melyet távozásuk után egyből használtam. Váltóruhát is felvettem, melyet kapitányom adott.
- Príma. Mi legyen az első dolog, amit itt Karakurában kipróbálunk? Hát persze. Próbáljuk ki az itteni Sakét! Ez egy nagyon fontos feladat! Ennek megfelelően indulok el a városban körülnézni.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town-i erdő - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town-i erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-