-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Ebédlő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Léón del Barros
Arrancar
Arrancar


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2009. Nov. 06.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te5000/10000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 9:42 am

// Találkozás az árnyékkal, avagy a két del Barros és Therfore Rodrigez beszélgetése //

~ Ej, de felkapta a vizet. Húgi még mindig nem tudod megkülönböztetni a dolgokat. ~ gondoltam magamban miközben figyeltem a két fiatalt.
- Ejnye ejnye húgi. Soha nem veszed észre hogy mikor így beszélek csak a pszichológiai hadviselést vetek be. Ilyen kőnyű lenne rászednem téged aki már többször is látta. - mondtam ki szépen érthetően.
- De a legnagyobb meglepetés mégis ez az új fiú mutatta. Eddig még senki nem volt aki ilyen jól tűrte volna mint te Rodrigez. - szóltam a fiúhoz. Azé hogy megértse mi is történt szabadjára engedtem egy kicsi a sötét lélekenergiámból. Ez biztos megizzatja egy csöppet. A lélekenergiám teljesen gonosz hangulatot áraszt, de nem akármint. A féktelen gyilkolás és őrület melyet magában hordoz leírhatatlanná teszi. Eddig csak egy valaki volt aki ezt megérezhette, de az ő energiája majdnem 3x annyi volt. Ez a fiú biztosan már kezdi megérezni az őrület lassú és kínzó valóját. Szép lassan előre hajoltam a fiú felé és egy földöntúli hangon csak annyit mondtam.
- Ha még ezt sem bírod, hogy, hogy nem fogtad be előbb azt a talpnyalói szádat? Láttam rajtad. Nem tudod letagadni. De ha megbántod esküszöm azt nem éled túl. Kibelezlek és fellógatlak fali dísznek míg a kukacok el nem kezdik felfalni a már oszladozó maradványod! - mondtam neki az örült énem hangját használva. Szépen lassan felegyenesedtem és kisétáltam az ebédlőből. Miközben sétáltam egy kis alig halható nevetés vett rajtam úrrá.
~ Az az érzésem ideje egy kis nyugtató sikoly hallgatást eszközölni. Már régen nem hallgattam a pokol muzsikáját.
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te25900/30000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (25900/30000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 10:10 am

// Találkozás az árnyékkal, avagy Eliana del Barros és Therfore Rodrigez beszélgetése //

- Ejnye ejnye húgi. Soha nem veszed észre hogy mikor így beszélek csak a pszichológiai hadviselést vetek be. Ilyen kőnyű lenne rászednem téged aki már többször is látta. De a legnagyobb meglepetés mégis ez az új fiú mutatta. Eddig még senki nem volt aki ilyen jól tűrte volna mint te Rodrigez.
~ Még szép. De én mégis továbbra is úgy gondolom, hogy ez végkép nem teszt volt. Talán afelől az lehetett, hogy mikor robban nála is a bomba, és kezdenek harcolni az ebédlő közepén. De szerencsére Rodrigez nem kapta fel a vizet.
Léón előrehajolt, és kiengedte a lélek energiáját. Elég fojtogató tud ám lenni, de már kezdek hozzászokni.
- Ha még ezt sem bírod, hogy, hogy nem fogtad be előbb azt a talpnyalói szádat? Láttam rajtad. Nem tudod letagadni. De ha megbántod esküszöm azt nem éled túl. Kibelezlek és fellógatlak fali dísznek míg a kukacok el nem kezdik felfalni a már oszladozó maradványod!
~ Micsoda bemutatkozás. Nem elég, hogy én elég fagyos lélekenergiát bocsájtok ki, és elijesztem az embereket, nem majd ő megmutatja, ha kell akkor a pokolt szabadítja rá. Még öt percet se beszéltek, de már rögtön leszűr mindent.
A mondat befejeztével sarkon fordult és távozott.
- Majd délután találkozunk - kiáltottam utána, de félek már a falnak beszéltem
Vissza fordultam beszélgető társamhoz, ránéztem a pohárra, melyben még mindig ott volt a jégkásává lett üdítő, viszont az asztal egy része már kezdett szépen olvadni. Majd a takarítók takaríthatnak.
- Nem kell komolyan venni. Nem mindig ilyen. Viszont lehet, hogy fel kel készülnöd, hogy párbajra hív. Na de hol is hagytuk abba a beszélgetésünket?
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te5000/10000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 2:41 am

// Találkozás az árnyékkal, avagy Eliana del Barros és Therfore Rodrigez beszélgetése //

- Ejnye ejnye húgi. Soha nem veszed észre hogy mikor így beszélek csak a pszichológiai hadviselést vetek be. Ilyen kőnyű lenne rászednem téged aki már többször is látta?
Először csak lesek, mert nem értem miről van szó. Értetlenségemben már a homlokomat kezdem ráncolni. Ez meg miről beszél? Szinte a vak is látja, hogy ha nem is mutatja, de érezni lehet azt, hogy valahogyan próbálja menteni magát a kialakult helyzetből, amelyben már annyira lecsökkent a tárgyaló képessége, hogy szinte nevetségessé is vált.
- De a legnagyobb meglepetés mégis ez az új fiú mutatta. Eddig még senki nem volt aki ilyen jól tűrte volna mint te Rodrigez. - folytatja Léón, habár továbbra sem értem, hogy mire céloz. Arra gondolhat, hogy még nem volt olyan, aki harc helyett az értelmes szópárbajbeli megalázást választaná? Meglepő, igazán. De ez még csak jobban megerősíti bennem, sőt a shinigamikben is ez erősítheti azt a tudatot, hogy mi arrancarok állatok vagyunk csupán, akik képtelen a gondolkodásra. Gratulálok Léón, te tökéletesen prezentálod azt, amivé NEM szabad, hogy nemzetségünk váljon.
Kis idő elteltével Léón közelebb hajol hozzám, s reiatsujának egy kisebb részét is szabadon engedi. Találkoztam már ilyennel, úgy hívják, hogy megfélemlítés, habár ez esetben nem érhet el vele sokat. Egy az, hogy már szinte előre meg tudom mondani, hogy mit fog most csinálni. A következő az lesz, hogy valami ótvar hülyeséget suttog a fülembe, lehetőleg úgy, hogy Eliana, de senki más ne hallja meg. Így is lett.
- Ha még ezt sem bírod, hogy, hogy nem fogtad be előbb azt a talpnyalói szádat? Láttam rajtad. Nem tudod letagadni. De ha megbántod esküszöm azt nem éled túl. Kibelezlek és fellógatlak fali dísznek míg a kukacok el nem kezdik felfalni a már oszladozó maradványod!
Léón ismét hibázott. Nem is kicsit. Arcom félelem helyett inkább WTF formát vesz fel. Ismét az a gond, hogy lehet, hogy tisztában van a saját hatalmával, de abba nem gondol bele, hogy másnak milyen ereje lehet. Tulajdonképpen nem számít, hogy micsoda gyilkoló gép hatalma van, nekem nem tud hozzám érni, következésképpen nem tud fellógatni. Egy gyenge és félelmekkel teli embert látok magam előtt, habár biztos titkolni próbálja, mozdulataival, cselekvéseivel egyértelműen utal rá. Hiszen bárkik is legyünk valójában, igazi mivoltunkat nem tudjuk megtagadni...
Még nevet is... Talán nem vette észre, de engem nem ijesztett meg. De várjunk, lehet, hogy félő arcot kellett volna vágni, hagy higgye azt, hogy rám ijesztett. Bár ez nekem nem megy. Amitől nem félek, attól nem rosálok be és kész...
- Nem kell komolyan venni. Nem mindig ilyen. Viszont lehet, hogy fel kel készülnöd, hogy párbajra hív. Na de hol is hagytuk abba a beszélgetésünket? - fordul felém Eliana ezen szavaival.
- Igazából nem számít, hogy mi a követező lépése, mivel már rájöttem, hogy nem bírna legyőzni. Tisztában vagyok magammal és most már Léón indíttatásával is.
Léón FAIL viselkedése valóban meglepett, azt hittem, ha már Eliana rokona valamilyen szinten, csak van benne valami intellektus. Tévedtem. Sokszor előfordul mostanság...
- Már nem emlékszem, túlságosan lefoglalt Léón istenkomplexusa... Ha már ilyen jó bizalommal van a saját teljesítő képességéről, nyugodtan nekimehetne az espadanak is, akkor kaphatna hatalmat. Na de nekünk az nagyon nem lenne jó...
Már megint hülyeségeket beszélek. Nem elég az, hogy el se jutna odáig, de szerintem még engem sem bírna megölni. Megölni? Háh! Legyőzni se...
- Hmm... Azt hiszem eszembe jutott! Az emberek világáról beszéltünk, hogy voltatok-e már ott küldetésen?
Mondom a lánynak egy mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te25900/30000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (25900/30000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:10 am

// Találkozás az árnyékkal, avagy Eliana del Barros és Therfore Rodrigez beszélgetése //

- Igazából nem számít, hogy mi a követező lépése, mivel már rájöttem, hogy nem bírna legyőzni. Tisztában vagyok magammal és most már Léón indíttatásával is. ... Már nem emlékszem, túlságosan lefoglalt Léón istenkomplexusa... Ha már ilyen jó bizalommal van a saját teljesítő képességéről, nyugodtan nekimehetne az espadanak is, akkor kaphatna hatalmat. Na de nekünk az nagyon nem lenne jó... - mondta válaszul
- Azért jobb lenne, ha nem becsülnéd le. Elég félelmetes erőt birtokol, de még van hova fejlődnie. Egyébként nem kell biztatni már megtette. Bár nem véresen komoly volt a küzdelem. Egész pontosan inkább bemutatkozás volt.
~ Rodrigez egészen jól viselte Léón lélekenergia kiengedését. Pedig elég sokan elviselhetetlennek tartják, és egész végig higgadt maradt. Bár ez még jobban kihívásnak fogja tekinteni, ezért, egyre biztosabb, hogy igen is ők valószínűleg még harcolhatnak is. Mert Rodrigez-t is biztosan ki lehet valamivel hozni a sodrából, és ez Léón-nak csak idő kérdése. Az istenkomplexus kifejezés, meg egyenesen tetszett.
- Hmm... Azt hiszem eszembe jutott! Az emberek világáról beszéltünk, hogy voltatok-e már ott küldetésen?
Mondom a lánynak egy mosoly kíséretében. - mondta, miközben sikerült emlékezetében visszapörgette az eseményeket.
- Tényleg.... Egyenlőre még nem voltunk, bár én egyedül már jártam az emberek világában. Egyszer engedély nélkül akkor meg is kaptam a fejmosást. De nem bántam meg, hisz hasznos információkat tudtam meg. Bár nem tudom, hogy ezeknek végül volt is hasznuk. Számomra biztosan. De furcsa volt visszatérni. Tudod mióta Hollow lettem, akkor a városban maradtam egy ideig, és úgymond elvégeztem a dolgomat, majd ide jöttem, de azóta nem tértem vissza. Most viszont vissza mentem, és furcsa érzések kavarodtam benne. Először a gyűlölet, majd a boldogság. .... De a küldetésre visszatérve még nem voltam... De te utolsó védelmi vonalnak mondod magad. De gondolom ha arról lenne szó, mármint azt kapnád parancsba, akkor kimozdulnál?
~ Nem teljesen tudom mi lehet az ereje, de szerintem nem véletlenül olyan magabiztos magában. Rokonszenves, szóval úgy gondolom egészen jól megértük egymást.
- Na de mesélj egy kicsit magadról. Te olyan vagy, aki emlékszik, hogy milyen volt élni? Mármint milyen volt az emberek világában halandóként létezni? Vagy te is elfelejtetted, mint oly sok társunk, és csak halvány foltok, vagy rossz érzések, vagy még azok se maradtak meg benned? ... Én emlékszem milyen volt élni, bár néha azt kívánom bárcsak én is elfelejtettem volna őket.
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te5000/10000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 11:27 pm

// Találkozás az árnyékkal, avagy Eliana del Barros és Therfore Rodrigez beszélgetése //

Figyelmesen hallgatom Eliana beszámolóját. Néha bólintok is, hogy jelezzem egyetértésemet. Azt mondja, hogy egyedül még csak egyszer volt. Nem is csodálom, Karakura veszélyes hely mostanság, hogy a shinigamik jó része nap mint nap arra járőrözget és simán leteperik az embert, mert nem holmi gyenge játékosok ők sem... Habár, éppen ezért szép a kollektíva. Még jó, hogy nem kell egyedül menni, hisz' itt vannak a többiek is. Aizen-sama sem küld embert csak úgy magában küldetésre, mert egyikünk sem olyan erős, hogy ha neki ugrik három-négy shinigami, akkor győztesen kerüljön ki. Többször lesz menekülés a dologból.
- Persze, hogy kimozdulnék, ha ez lenne a feladat. Minden olyat szívesen teljesítek, amivel úgy érzem, hogy az arrancar nemzettségnek jobb lesz, vagyis jobban mondva, minden olyat megcsinálok, amivel mi arrancarok jobban élhetünk. - mondom határozottan.
- Nem, nem emlékszem, az emberi életemre. Halvány képek ugranak be és egy érzés... Egy érzés, ami azt mondja, hogy rossz ember vagyok... Vagyis voltam. De nem tudom eldönteni, hogy még most is az vagyok-e vagy az csak az emberi életemre volt hatással. Lehet, hogy még most is az vagyok, csak ez az amnézia leárnyékolja. De nem tudom miért érzem ezt, ne is kérdezd, nem tudnék rá válaszolni. - mondom, majd kis szünetet tartok. - Lehet nekem is ki kéne mozdulnom, hogy jobb rálátásom legyen a világra. Nem hülyeség, igaz? Háhá! - nevetek, majd folytatom. - Azt hiszem nekem is úgy kell cselekednem, mint ahogy te tetted. Egyedül kell oda visszamennem, hogy senki se zavarhassa meg az elmélkedésemet.
A lányra nézek. Nem hisze, hogy egyéb magyarázatot kéne ehhez hozzáfűznöm, biztos megértett mindent.
- Eliana, nekem most mennem kell. - mondom, majd lassan felkelek a székből.
- Örülök, hogy megismerkedtünk és milyen jót beszélgettünk! - mosolygok, majd mélyen a lány szemébe nézek. Kedves teremtés, jó lenne máskor is összefutni. Talán akkor nem jelenik meg az idióta testvére sem... Remélhetőleg.
Még egy utolsó pillantással körbenézek az ebédlőben, majd búcsút veszek a lánytól.
- A legközelebbi viszont látásra! - intek egy mosoly kíséretében, majd távozom az ebédlőből.
Az utam... Most Karakurába fog vezetni. Igen, már látom is magam előtt. Oda kell mennem, hátha visszatérnek az emlékeim és tisztában leszek saját magammal. Elegem van a démonjaimból, a saját előítéleteimből. Ha valahol választ találhatok, akkor Karakura az a hely...
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te25900/30000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (25900/30000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyPént. Júl. 02, 2010 10:20 am

// Találkozás az árnyékkal, avagy Eliana del Barros és Therfore Rodrigez beszélgetése //

~ Szóval olyan feladatban szívesen benne van, melyben a fajunknak lenne haszna? Bár néha elég nehéz eldönteni, hogy mikor kifejezetten jó nekünk Arrancara-oknak, és mikor Aizen javára dolgozunk.
- Nem, nem emlékszem, az emberi életemre. Halvány képek ugranak be és egy érzés... Egy érzés, ami azt mondja, hogy rossz ember vagyok... Vagyis voltam. De nem tudom eldönteni, hogy még most is az vagyok-e vagy az csak az emberi életemre volt hatással. Lehet, hogy még most is az vagyok, csak ez az amnézia leárnyékolja. De nem tudom miért érzem ezt, ne is kérdezd, nem tudnék rá válaszolni. - kis szünetet tart - Lehet nekem is ki kéne mozdulnom, hogy jobb rálátásom legyen a világra. Nem hülyeség, igaz? Háhá! - nevetett - Azt hiszem nekem is úgy kell cselekednem, mint ahogy te tetted. Egyedül kell oda visszamennem, hogy senki se zavarhassa meg az elmélkedésemet.
~ Szóval akkor neki is minden homály. Néha emiatt kicsit különcnek érzem magam. Egyrészről jó érzéssel tölt el, másrészről meg utálom magamat. ... Rossz embernek tartja magát? Szerintem így elsőre nem az. Bár ez engem is gondolkodásra ébreszt. Hisz emberként sem voltam egy angyalka, és mikor Hollow lettem, akkor sok borzalmas dolgot csináltam. Most viszont mióta Arrancar lettem, mintha másabb életet élnék. De hogy jobb lennék? Azt nem hiszem. A lényem emberi mivoltomhoz képest sokkal keményebb, és könyörtelen. A célom is hogy erősebbé váljak, és gyilkoljak. De most megállok, és van időm gondolkodni, előző mivoltommal ellentétben. Közösség tagjaként létezni, és elmélkedni. De ez a célomon nem változtat. Az pedig, hogy valakit nem csak simán le akarsz győzni, hanem könyörtelenül végezni vele, az végkép nem erény, és az ilyen ember nem jó ember. Viszont Rodrigez nem ilyen. Ő jobb ember, mint én vagyok? Nekem is vannak elveim, de nem érzem úgy, hogy jó lennék. De szerintem ezzel lehet, hogy ő is így van, és ezért kérdőjelezi meg önmagát. De ha már megkérdőjelezzük, hogy milyenek vagyunk, akkor változhatunk? Képesek lennénk változni? Képesek lennénk bármin változtatni? Végül is ez olyan mintha saját mivoltunkat akarnánk, hisz nem lettünk mások. Ugyan olyan menos-ok vagyunk, csak másfajta erővel megáldva. Most már nem tagadhatjuk meg szörny mivoltunkat, hisz akkor a lényünket tagadnánk meg.
- Azért nem árt egy kis friss levegő. De Karakura nem feltétlen a legnyugisabb hely a gondolkodásra, pláne nekünk, akiknek a lélek energiájára azonnal felfigyelnek. De azért valamikor hosszabb időt is el lehet tölteni észrevétlenül. De persze csak úgy, ha rákérdezel. - válaszoltam hosszú gondolkodásmenetből észhez térve.
~ Lehet, hogy neki is beugranak emlékek, mint nekem, mikor ott jártam. Lehet ott tényleg választ talál a kérdéseire, amit keres.
Mélyen a szemembe nézett, amitől egy kicsit zavarba jöttem, majd megszólalt:
- Eliana, nekem most mennem kell. - már állt is fel a székből - Örülök, hogy megismerkedtünk és milyen jót beszélgettünk! - mosolygott, majd ismét, mintha keresne valamit a tekintetemben mélyen a szemembe nézett - A legközelebbi viszont látásra!
- Én is remélem, hogy nemsokára találkozunk. Majd akkor még beszélgetünk. Viszlát Rodrigez. - búcsúztam én is.
~ Jó volt vele beszélgetni. Elmélyült volt, és Léón se ijesztette el tőlem. Aranyos fiú. Én is remélem, hogy majd még tudunk beszélgetni, mert élveztem a társaságát.
Néztem, ahogy távozik az ebédlőből. Nemsokkal rá én is felálltam és visszavittem a tálcát, majd folytatódott tovább a napom, ahogy szokott.
Vissza az elejére Go down
Arabella Tarradellas
Arrancar
Arrancar
Arabella Tarradellas

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2010. Oct. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Cephalus Ó-Madaidhín fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te5000/10000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyHétf. Okt. 18, 2010 8:11 am

[Ha hajt a kajálhatnék... rúgd fel a punkot!]


Ehh, kezd tököm telepakolódni azzal, hogy az összes nyomorék engem csesztet valami mondvacsinált indokkal. Tökööm, attól, hogy nem vagyok flancos Espadapopónyaló luvnya, teljes értékű números vagyok, és szívesen leszakasztom annak a nyominak a tökkencsét, amelyik kötözködik... Vagyis nem, inkább megszabadítom a muffjától, mert örökké azzal nyaggat hogy húzzam be hozzá a belem lezbizni egyet. Na, kösz... hallottam már a csitriől, olyan, mint papa olcsó nőcskéi voltak az olcsó parfümöcskéjükkel együtt. Sekélyes és hülye. Egész Las Noches arról lengeti a szöveget, hogy holmi prosti módjára szétteszi a lábát, csak vaskos dollárkák helyett beleket tömköd a tangájába. Na, ezt nem értem én.. a szellemi off olyan szintre mélyül, hogy már csak a kannibalizmus retkesebb fajtája kergeti La primadonnát az orgazmus kapujába? o.O Nem mintha annyira érdekelne a szíve ügye, tőlem akár Aizen alsógatyáit is szagolgathatja, csak vigye a kóctömegét a flancos seggem mellől, hadd meresszem tovább nyugodtan. Azzal se hatott meg, hogy helyettem az aktuális kant vitte el trancsírozni, úgyis félredugta párszor már a lompost, megérdemelte, amit kapott. Tulajdonképpen szívességet tett, én meg kurvára lelkesen vágtam hozzá a fogsort, amit a gyűlésterembe vonulásom közben hozzámbaszott. Nem érdekel a kis agysejthiányos dinka nyomiskodása, engem hidegen hagy. Ezért is vonultam el mellette úgy, hogy belevertem a fejét az ebédlő ajtajába, ami ennek hatására csodával határos módon kinyílt! Surprised Bella Donna meg morogva húzott arrébb, bár szerintem szívesen vitt volna el magával egy olyan menetre, amiből nem kerülök ki élve. Miközben igyekeztem helyet keríteni csodás popómnak, eszembe jutott a régi idő, mikor puccos picsa módjára engedtem minden giccsnek, ami velem szembe jött, és éltem, ahogy kellett. Természetesen nem voltam kurva, egyszerűen csak nem volt kedvem szenvedni olyan hiányokban, amiket pár óra alatt lehet csillapítani. Számat húzva rúgtam le egy hímet az utolsó szabad helyről, amire bepakolta magát, mikor Én akartam oda letenni a seggem...
- Anyád nem tanított jómodorra, köcsög? -.- Ha egy nő, te, és egy üres szék van a teremben, átadod a nőnek a helyet, vili? -.-- küldtem még bokán párszor, aztán letettem a seggem az immár szabad székre, és a tálcámon heverő kajára néztem. Kurva gusztusos volt, mondhatom... Ilyen moslékon lakatni a népet, és Ájzennek még vannak elvárásai velünk szemben. Nem értem, mi a fenéért akarja azt, hogy erősek legyünk, mikor EZ eteti velünk...
- Na, menj már arrébb, Tökkencs, zavarod az intim szférám. - szólaltam fel ügyem érdekében, és odadobtam neki az almámat, csak hogy érezze, nincs egyedül, és arrébb húzhatná a kis tarajos fejét. Aztán unottan kezdtem el lerángatni a felcsúszott szoknyát, mert a terem ama végéből túl nagy kocsányon lógtak a vizenyős szemek. Olyan érzésem volt kajra, mintha az egykori apósom bámult volna rám, mikor egy Viktóriaszikret hálóingben mászkáltam otthon. Fene a nyüves gülüiket, mindjárt odaugrok egy villával és spagettit gyártok a kocsányából, legyen mit zabbantania a pirítósa mellé... -.- Anyját a csicskának... -.-

Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te14000/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyHétf. Okt. 25, 2010 9:07 am

Az a jól meghatározott de persze szigorúan magánjellegű véleményem, hogy kurvára megbaszhatja a temészet, ha már volt olyan geci jóindulatú és feltalálta a másnapot. Rég kaptam már ilyen laza alkoholmérgezést, de tegnap valahogy sikerült foskészre innom magam, bár nem egyszerű annyi szeszt elém pakolni, amitől tisztességesen fejreállok, kár, hogy picsányi emlékem sem maradt a Slarin kecójába való beesés előtti potom 4-5 óráról. Mondjuk ő is csak valahonnan onnatól van meg, hogy önkívületi állapotban próbálja a tudtomra adni, hogy gecire nem lenne szerencsés, ha telehánynám a szőnyegét. Igazából még hálásnak is kéne lennem neki, amiért valahogy elrúgdosta a tetememet a saját kényelmes kis kvártélyomig, bár annyit még baszottul megtehetett volna, hogy nem hagy alkoloholgőztől és adrenalintól túlfűtötten - és mellesleg nulla koordinációs képességgel - leülni a gép elé, akkor talán nem kellett volna reggel szétesett búrával arra a kurva pittyegésre kelni, ami a Marioban gém óvernél kezdi bomlasztani az ember agysejtjeit; és ami mellesleg max hangerővel ömlött a hangfalakból már egy ideje. Persze a faszom kis teknősök gondolom már az első pályán simán elpicsáztak ami nem túl meglepő tekintve, hogy egy üres havanna rumos üveggel igyekeztem befenyíteni a joysticket, hogy legyen oly drága billentyűket növeszteni a Medal of Honorban érvényes god mode kódjának bepötyögése érdekében. Mivel a köcsögje nem tért jobb belátásra, kénytelen voltam módszeresen kivégezni, majd műszaki gonddal felboncolni és a beletlen tetemét az ajtóra szögelni példastatuálás céljából. Kurva leleményes tudok ám lenni, ha arról van szó.
Miután valahogy szembesültem az előző estém emlékeinek foszlányaival és a zuhanytálcát is telibe okádtam fürdés közben, kénytelen voltam ráeszmélni, hogy baszottul éhezek. Miután tisztességesen áttúrtam az egész szemétdombot, csak egy penészes felvágottal és egy babkonzervvel voltam előrébb, bár mivel ez utóbbi is inkább hasonlított egy hathetes áporodott birkahányásra lássuk be, nem a legmegfelelőbb koszt volt megviselt gyomrom számára.
A voszkreszenszki cementgyár portásának is inkább políroztam volna a lábujjkörmeit minthogy ilyen állapontban leszenvedjem magam az ebédlőbe a sok sertés közé, de biztos voltam benne, hogy az életemet kockáztatom, ha nem viszem végbe a missziót. Szinte már éreztem, ahogy az alkohollal keveredett gyomorsav szétégeti a bélrendszeremet és bár arrancarként nem tudom, hogy feldobhatom e így a pacskert, rohadtul nem volt most kedvem ezzel kísérletezni. Kapucni a fejre, valami faszányos kis nóta a fülbe, aztán csapassuk.
Na hála a kisjézusnak sikerült pont teltházkor betalálnom a vájút, bár azon kívül nem érdekelt, hogy el kell viselnem a sok szépéletűt, különösebb szívbaj nélkül csaptam le a tálcám a sor elején. Szoktam ennél előzékenyebb is lenni, én is utálom, ha valami seggfej elémfurakodik, de el kellett ismerni, hogy az én életfunkcióim fenttartása épp előrébbvalóak voltak a sok göthös korgó gyomránál. Még helyem is akadt, bár nem vágytam asztaltársaságra, úgyse hallottam a teremben zúgó ilyen-olyan faszságot a fülestől, úgyhogy végül csak én lehettem meg a beazonosíthatalan cuccheló a tányéromon, ami most valahogy különösen vonzónak tűnt.
Éppen kurva nagy átéléssel nyammogtam az első falatomon, amikor kénytelen voltam elgondolkozni rajta, hogy faszér' ülök a földön tulajdonképpen. Miután siekrült elhelyeznem magam a tér-idő kontinuumban, felnézve egy, a tangáját kisebb-nagyobb sikerrel takargató, a pofáját nagy elánnal járató luvnya képe tárult elém érdekesmód nem a legnagyobb örömömre.
-Na idefigyelj kislány, szerencséd, hogy geci éhes vagyok és baszottul nincs kedvem hozzád, úgyhogy tipli. - Pakoltam arrébb a csirkéjét a fejénél fogva, miután nagyjából összeapplikáltam magam. Mivel a kajám is a földön landolt, kénytelen voltam kölcsönkérni a szájalós picsa kosztját, úgyis kihányná fél óra múlva, pazarolni meg nem szabad ám a mai válságok súlytotta világában!
Máskor ilyenkor talán meg is ropogtatom a koponyáját az ilyen nagyarcú bazedov-kórosnak, de most rohadtul nem hiányzott a feszültség meg a nagy nyilvánosság, úgyhogy puszta elővigyázatosságból nem is vettem ki a fülest, nehogy véletlenül valami olyat halljak, ami végképp felkúrná az agyvizem. Mondjuk tökéletesen leszartam a mögöttem pattogó pincsit, inkább vezetné le az energiáit egy motollaüzemben.
Vissza az elejére Go down
Arabella Tarradellas
Arrancar
Arrancar
Arabella Tarradellas

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2010. Oct. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Cephalus Ó-Madaidhín fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te5000/10000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptySzer. Okt. 27, 2010 8:52 pm

[Ha hajt a kajálhatnék... rúgd fel a punkot!]

Gondolom az a kurvára beasszociált tény, mely szerint a francot kell basztatni egy nőnemű lény seggét, rohadtul hidegen hagyja a népséget. Már csak azért is, mert ez a tetkósfejű gyökér még mert ellenem lázadni! Nem tom, hogy jön ő ahhoz, hogy nekem pofázzon, mikor rohadtul udvariasan jeleztem neki, hogy egy tapló állat, amiért nem adta át a helyét nekem! Számít húzva, szemöldököm felvonva pislogtam rá, hogy mi a francér nyúlkál ez a nehezen belőtt sérómhoz. Persze a reakcióidőm a soktól jól megnyúlt- tököm számított rá hogy megmolesztálja egy piától bűzlő nyomorék!- így hullamozdulatlan tűrtem, hogy a kajám kitépje a kezemből. Persze ezt már nem tűrtem, még csak az kellene... Feleslegesnek tartottam a szájtépést addig, míg a fülese bent virított, elzárva előlem a hallójáratát, így mögé állva elvettem a kólámat, és belekortyoltam, majd jobbommal belebasztam csöcsifej koponyáját a krumplipürébe. lendületemnek hála fülese is kihullott a helyéről, így már nyugodt szívvel kezdhettem el osztani neki a mennyei mannát.
- Anyád kajáját vedd el, baz'meg. Szerinted én mi a francot tömök a pofámba, ha nem ezt?- rúgtam bokán is merő szeretetből. Utálom az ilyen nyomorékokat, akiknek van pofája elvenni a másik zabálnivalóját... mégis mi jogosítja fel őket erre?! Szánakozó pillantást vettem a tálcámra, és némi elégedettséggel vettem tudomásul, hogy az egyik hússzeletem még úgy-ahogy fogyasztható állapotban volt, így két ujjam közé fogva fel is emeltem, hogy közelebbről szemrevételezzem. Mit ne mondjak, baszottul nem nyerte el a tetszésemet a tetves látvány. Hajszálak... punkcica fejéről rákerült szőrszál!
- Nesze, bazd meg! ha ennyire kell, egyed....- dobtam a képébe, és röhögtem magam el a kurva értelmes fejét látva. Máskor is keresni kellene valami szellemi nyomorékot, amelyik másnaposan szenved! Igazán mókás, ahogy bámulnak ki a fejükből, és próbálnak, rájönni, hogy hol is vannak éppen. Már csak a teddymacim kellett volna elhozni ide, hogy lássa ezt a nyomorékot, amint a fejéről csöpögő krumplipüré alól kipampog. Egyszerűen nem lehet megállni, hogy ne röhögje el magát rajta az ember! Ha már ő nem tolerálja az Én igényeimet, én esküszöm, szarok az övéire... Az ilyenek miatt baszom be az ajtót ököllel, komolyan. Nem értem, mi a jó életért szabadítja rá a világra az ember az ilyen gyökereket... persze még neki áll feljebb, amiért bevertem a fejét! Rolling Eyes Kellett a kajámhoz nyúlnia. -.- Nem vagyok én holmi rinyapicsa, aki fogkefét dug le a torkán, hogy kihányja a kaját és gizda legyen... Ez van, így nézek ki, nem tetszik valakinek, szúrja ki a gülüit! Nem is... viszem ahhoz a tüzelő szukához, a kis haverjával biztos boldogan feltrancsírozzák meg megvacsizzák. Kétségtlen, engem is tuti akarnának marasztalni, de ez van. Továbbra se vagyok vevő az olyan lezbishowra, aminek az lenne a csúcspontja, hogy kiszedné a belem a vigyorgó pudvanőci.l Nem kell, kösz. Viszont én szívesen belebaszom a fejét a falba, ha akarja!*.*
- Na, ne szenvedjél már ennyire látványosan, Töki! Gyere, mindjárt magadhoz térítlek, így kurvára szánalmas a fejed...- kezdtem el húzni magam után a pólójánál fogva, és meg se álltam valami mosdóig, ahova egyszerűen berúgtam magam előtt. Persze bent visítoztak, hogy férfimosdó, meg bula mit keres itt... estenemm, mintha nem hoznák be ide cumizni az olcsó kis luvnyákat... Rolling Eyes
- Ne rinyálj, úgyse tudsz olyat mutatni, ami érdekelne... szemüveg kellene hozzád, pudvakirály.- morogtam, és benyomtam Püréke fejét a víz alá. Igazán jámbor állat, jól tűri, ha uralják, még engedelmes is. Csak néha valami zavaró mortyogás tör fel belőle, de idővel csak meg lehet majd tanítani az emberi beszédre. Vigyorogva figyeltem, ahogy a sérója beborítja a fejét- nesze neked tartós zselé! Aztán hagytam kiszabadulni a tisztító sugár alól is, nehogy azzal vádoljon, hogy meg akarom fojtani.
- Na, így már elviselhető lett a pofád!Igazán üdítő, már csak a szagoddal kellene kezdeni valamit. Javaslom húzzál fürdeni egyet, vagy ha neked jó, ez alá is bemászhatsz, engem nem zavar...- veregettem vállon, és nyomtam a kezébe az egyik törölközőt. Tényleg durva szag áradt belőle... :/ Simán felkaptam volna a II. vhban, és behajítottam volna az ellenség vonala mögé... gyilkosabb, mint a mustárgáz, bazzeg...
Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te14000/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyVas. Okt. 31, 2010 3:37 am

[Missön Inpásszibül - Harc az ételért!]

Őszintén reméltem, hogy mire három falattal közelebb leszek a Nirvanához és oldalra pislantok a szemem sarkából, a bolond sunája elhordja magát, de miért is lett volna ekkora szerencsém, amikor ez egy igazán remek alkalom volt arra, hogy a karma ismét kicsesszen velem..? Átszellemült kérődzésemet ugyanis a körettel való közvetlen közelről való megismerkedés szakította meg és bár baszottul szeretem a krumplipürét, akkor valahogy nem esett túl jól a szakállamról lenyalni az összeroncsolódott növényi hullákat. Ha ez nem lett volna elég, a kipotyogó füleseknek köszönhetően az ergya nőszemély fejhangon való károgása is kellemesen leamortizálta a maradék agysejtjeimet és bár elhatároztam, hogy a legnagyobb ívben fogom leszarni a vandál köcsögét, ezt már nem hagyhattam megtorlatlanul.
- Majd felnyalod a földről azt, amit kibasztál a kezemből, legalább addig se fárasztasz a faszságaiddal! - Tapostam rá a csecse kis topánkájára, amiért nem elég, hogy zabálni nem hagy tisztességesen, még valami beteges perverziótól hajtva megállás nélkül a bokámat rúgdossa. Bár ismertem egy lábfetisiszta csajt, akit kénytelen voltam anno rövid úton kipaterolni a pecómból, amikor beközölte, hogy sose látott még olyan gerjesztő lábfejet, mint az enyém és minden vágya azonnaldetüstént leszopni a nagylábujjam; úgyhogy ez a szuka is minden bizonnyal kéjes örömszerzési vágyból stimulálta a bokámat. A gyanúm is csak tovább erősödött, miután pofánbaszott egy szelet agyonklopfolt hússal, majd ellentmondást nem tűrve rángatott maga után, mint valami tüzelő nőstényállat. Túlságosan meggyötört agytekervényeim persze basztak felismerni a helyzetet, agonizálva vonszolódtam egyre messzebb az áhitott kajámtól, miközben egyre csak olyan képek villantak be, hogy hogyan próbálja majd meg a vadállat nőszemélye megerőszakítani az én kiszolgáltatott bokámat minden gátlás nélkül.
Mikor a férfimosdó ajtaja is becsapódott az utolsó áruló bajtárs után is aki fejvesztve menekült ki a habzószájú sucubbus elől, kezdtem komolyan kétségbe esni, hogy vajon képes leszek-e enynire űberleharcolt állapotban a legártatlanabb testrészem védelmére kelni. Mikorra már sikerült eljutnom odáig, hogy minden agy és izomfájdalom ellenére végre csak kitörök a némber szorításából, kicsit visszavett az elszántságomból a nyakamba zúduló jéghideg víz és a tény, hogy baszottul nem kapok levegőt. Azért csak nem volt kedvem egy szutykos latrinában megmurdelni, ráadásul a suna sem folytogatott tovább, úgyhogy a létező legelborultabb űberberzerker fejemmel sikerült egy metálkishablányos hajhátracsapással kivakarnom magam a mosdó táljából.
Nem vagyok valami türelmes és jámbor úgy nagyáltalában, de akkorra olyannira lett tele potom tíz perc alatt a faszom, hogy kénytelen voltam engedni a csillapíthatatlan vágyanak és a mosdókagylót a falból kitépve a földhöz basztam, hogy aztán ripityára zúzzott porcelándarabok és a falból ömlő víz borítsa be az egész tetves vécét.
- Kurvára tudnám értékelni, ha leszakadnál rólam és elhordanád a csontos kis segged, mert rohadtul utálom, amikor ilyen szánalmasan öntelt pinák csak mások basztatásával tudják valahogy elcseszni a fos kis életüket! Azt se tudom, ki faszom öccse vagy, de már a hangod felbassza az agyam!
Miután egy szuszra lilára üvöltöttem a fejem, idegtől remegő kézzel toltam az arcomba egy cigit, mert az se teljesen normális, hogy így kiakaszt egy random idegesítő picsa. Mert ott az a két istencsapása, akik ennyi idő alatt sokkal nagyobb pusztítást összehoztak volna, de nekik csak kicsavarom a karjukat vagy gyomorszájon könyöklöm őket és onnantól már csak szinte kellemesen morogva tépik a hajam, igazi kezesbárányok. Erre ez a luvnya fél perc alatt előhozza belőlem az állatot...
- Na Öcskös neked se ártana lehűteni magad... - Dohogtam cigivel a számban, majd a derekánál fogva a spinét nemes egyszerűséggel bepakoltam a letört mosdó helyén feltörő szötőtút közepébe, hátha lehiggad némileg, ha már én is ilyen rohadt kiegyensúlyozott lettem márt csak az ötlettől is. Na de ha már zuhanyról van szó, nem hiányozhat egy kis bőrfeszesítően hugyszagú tusfürdő sem, úgyhogy a bidéből kihalászva a fertőtlenítő kis kockacuccokat rányomtam a suna fejére és tisztességesen beledolgoztam a sérójába már csak a habok kedvéért is.
- Mit is mondtál Töki, kinek van hathetes teveszar szaga..? - vigyorogtam tökéletes önelégültséggel pöfékelve az igen látványosan fázó luvnyán, aztán hozzávágtam a nemrég rámpakolt törülközőt, mielőtt komplett rádióállomássá fagyná magát.
Vissza az elejére Go down
Arabella Tarradellas
Arrancar
Arrancar
Arabella Tarradellas

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2010. Oct. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Cephalus Ó-Madaidhín fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te5000/10000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyVas. Okt. 31, 2010 6:02 am

[Ha hajt a kajálhatnék... rúgd fel a punkot!]

Kakastaréjos kis pöcs, még bekajálja hogy hagyom, az én kosztomat zabálja fel? Na neem, ettől nem fog hízni a méteres segge... Nagyon is élveztem, ahogy a feje hangos kondulással belecsapódott a pépbe, azt meg még inkább, ahogy utána elkezdett vergődni. Félkopasz nyomorék, még neki jár a kajabenyelője, hogy nekem vannak faszságaim...
- Nem basztam volna ki belőle, ha nem vagy akkora gyökér hogy más kajáját ellopd, etiópgyerek...- mordultam fel, és basztam hozzá a kólásdobozom is, és kurvanagy örömmel konstantáltam, hogy a benne maradt lé bizony krumplibogár képébe landolt! Kárörvendő vigyorral bámultam a szenvedését, és le se hervadt ez egészen addig, míg idegbetegségét le nem vezette szerencsétlen mosdókagylóján. Húha, most jött el a pillanat! Igen, érzeem! Most kellett volna összepisilnem magam az ijedtségtől. Hát, nem nagyon jött össze, még le is pillantottam ellenőrizni, hátha van a lábam alatt egy sárga tócsa, ami árulkodna... de nem volt ott.
- Be is baszna, ha a faszod öccsének kölyke lennék... Kussolhatsz nyugodtan tetvedék, rohadtul nem érdekel a vergődésed, mi a lófaszér' nem bírtad nyugton viselni a helyátvételt?!-.-- válaszoltam szívből jövő kedvességgel a kifakadására. Semleges fejjel jutott még eszembe egy apróság, így odalépve elé megragadva kezét hátsó felemre basztam, és ráförmedtem:
- Nesze, köcsög, markoljad... na, ez a csontos segg neked?!- rántottam ki a pofájából a bagót, mert az én képembe senki se nyomja az ipari mennyiségű füstöt, a bunkóságnak is vannak határai.... -.- Azt meg kurvára nem toleráltam, hogy bebaszott a szökőkútjába, és a fejemre baszott pár hugyos kockát. Míg el voltam foglalva a szarráfagyással, megtaláltam a tökéletes bosszút is: törülközőjét magamra tekertem, belemarkoltam a hugyos kockahalomba, és belenyomtam a pofájába a cuccot.
- Még egy ilyen, és a farkadat megetetem veled, búzacsíra...- küldtem mellé egy baráti térdkalácsonbaszást is. Most is kurvára tudtam tolerálni azt, hogy acélbetétes bakancs feszít a talpamon, előnye mindig ezer van. Mindig is utáltam az ilyen tetvedékeket, mint ez a szarrágó itt... lényegét nézve az összes köcsög ugyanolyan, nem értem, mit válogat annyit a sok luvnya. Úgyis egy a vége, akkor meg nem mindegy? Bár tény, hogy ki kell válogatni a dzsuvását, mert nem mindegy, kivel élvezi az ember a kufircot, vagy egyáltalán élvezi-e. :/ Kiváló példa erre imádott exem, akinek koponyája megtekinthető a rühes ribanc szobájában. Elég könnyű volt a gondjaira bízni, és be kell ismernek, kurvára előnyös a tetves szukával való kapcsolatom: lényegében ő a takarítónőm, és még fizetnem se kell érte! Majd be kéne hozzá utalni ezt a seggfejet is, bár lehet hatástalanítaná a hugyszájszagával meg a bűzével, rohadtul büdös...o.O Én legalább szoktam magamra fújni valami punkos parfümöt, és szevasz... de ez a hetes zoknijaival dörzsöli be magát, az tuti.
- Ehh... még büdösebb vagy, mint előtte. Bazmeg, nem szoktál fürdeni?- mértem végig, aztán visszadobtam neki a törülközőjét. Nagyon felemelő volt a pillanat, amikor egyik köcsög becsámpázott, és tetves gülüit rámeresztette a fehér pólón átvilágító fekete csöcsfékre. Homlokomon dagadt az ér, és békés pillantással basztam hozzá az egyik perpil letépett csapot, hogy el is terült. Mellékeltem a küldeményhez egy "anyád csöcsét stíreld, kangörcsös pöcs", aztán várakozóan néztem vizesnyuszira, hogy mikor méltóztatik idebaszni pólóját.
- Nem fogok így kimenni... kösz.- vetettem neki oda, miután lekaptam róla a pólóját, és felhúztam magamra. Igazán faszányosan állt a térdemig érő gönc, mondhatom. Mint egy csak nekem kifejlesztett kisestélyi... Kifelé menet a vizes pólómat rábasztam az ájult ürge fejére, és nem mulasztottam el átgyalogolni rajta. Most jött el a pillanat, hogy rájöjjek: kell egy sör, különben belebaszom csülökmatyi fejét valamibe...
Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te14000/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 10:08 am

[Missön Inpásszibül - Harc az ételért!]

Egy kósza pillanatig úgy tűnt, talán még hajlandó is vagyok megbékélni, ha már az aberrált szukája önként markolásztatja a mellesleg valóban határozottan formás farát. Bár attól mindig agyfaszt kapok, ha kiveszik a cigit a számból, de gondoltam gyakorlok némi irgalmasságot és kivételesen eltekintek a dolog felett, ha már így alakult. Elvégre nem hibáztathatom a kiscsajt, teljesen érthető, hogyha a rajtam kívánja kiélni a felebaráti szeretet utáni vágyát és be kell látni, csak egy valami van, amivel kopmenzálhatná, hogy ilyen csúnyán elbaszta a reggelimet.
Már épp lebizniszeltem magammal, hogy hiába nyomnám szívesen homlokon a sunát egy péklapáttal, csak jobban járok, ha másképp törleszt; mikor valami irdatlan ízvilággal megáldott, undorító, hullaházi resti szagú, állott pisára emlékeztető bukéjú cucc kezdett el szétmállani a pofámban. Kapásból öklendezve kapkodtam a fejem wc után, de amikor bevillant, hogy nem mást áztatok a számban, mint azokat a kibaszott, hugyban pácolt fertőtlenítő kockákat, egyből kitaccsoltam a szaros kis lelkemet is a mosdó csempéjére.
- A bhösss… khurva…. életbe… Te baz’meg nem vagy normális. – Hörögtem megadóan a hányástól fulladozva két rókázás között, miközben némi szappanos csapvízzel próbáltam némileg kifertőtleníteni a képem. Én baszki sok mindent megéltem, találkoztam már betegebbnél betegebb picsákkal, de ez a cafka túltesz az összesen. Nem mintha én nem lennék egy utolsó tróger, de ez a suttyóság még az én határaimat is átlépte. Valahogy meg kellett szabadulnom a losztyájától és arra is kénytelen voltam rájönni, hogy ez a szutykos cafka direkt arra izgul, ha én felbaszom magam a provokációján. Amúgy se volt sok kedvem tovább bájcsevegni vele, egyszerűen olyan szinten volt képes kiakasztani, ahogy még Erasnak se sűrűn sikerült. Egy darabig még azt is felvetettem magamban miután a felsőmet is lenyúlta, hogy szarok a pólómra, bassza meg az alattomos kurvája, ha ez teszi boldoggá; de végül csak arra jutottam, hogy nem húzza be a kedvenc Hatebreedes cuccom, ha már az önbecsülésemet halálra gázolta!
Hiába beszéltem már le magam első körben az újabb bosszúállásról, nem szorult belém egy hangyafosnyi önmérséklet sem, ha egy ilyen tirpákkal való kibaszásról van szó, úgyhogy nem bírtam megállni, hogy az utolsó kártyámat ne játszam ki. Némi fújtatás kíséretében összelapátoltam magam, majd egy intenzív fejrázás után tisztességes elánnal megindultam a pólómban feszítő suna felé, hogy aztán elé érve fél kézzel az egyik karját, a másik féllel az állát megragadva tisztességesen lesmároljam, ahogy azt illik. Elvégre igen nagy önzés lenne részemről, ha csak magamnak tartogatnám a hugykocka és a hányás elegyéből származó szájszagomat, ugyan ne legyek már egyedül ezzel a páratlan élménnyel!
- Csak, hogy érezd a törődést babám!– Vetettem neki oda, miután bevégeztem a dolgom, számítva persze egy istenes pofonra, de nekem már megérte azért a fejért.
- Most pedig leszel szíves elkísérni; nem fogod behúzni a pólóm. Ha jó kislány leszel, talán még valami sört is találok neked, aztán kölcsönösen kurva gyorsan elfelejtjük, hogy a másik létezik.
Gondoltam az az amúgy rendkívül tré emberismeretem kivételesen nem csalt, mert a suna kénytelen volt velem jönni, nyilván mert nem kívánja ennyiben hagyni a dolgot, vagy fasz se tudja. Nekem meg muszáj még nyelnem a szent és űbermötál pólóm megmenekítése érdekében! Az már legalább bevillant, hogy az ágy alatt még van pár doboz ser pont az ilyen alkalmak esetére, majd az segít túlélni egészen addig, amíg vissza nem kaparintom az elorzott cuccost.
Szerény kvártélyom hála a kisjézusnak elég közel van a konyhához ahhoz, hogy viszonylag kevés „zomgwtflolwut” fej mellett elhaladva ússzuk meg a túrát. Az ajtó előtt dekkolva még elrizsáztam a házirendet azon pontjait nyomatékosan kiemelve, hogy „Ha bármihez hozzáérsz, eltöröm a kezed!” és „Egészen biztos, hogy eltöröm a kezed, ha bármihez hozzáérsz!”, majd beszabadítottam a vadállatot a birodalmamba. Rövid úton túrtam neki egy sört meg egy klasszik fekete váltáspólót, én meg a saját itókám társaságában bevonultam a fürdőbe. Őszintén reméltem, hogy legalább így nyerek némi agyfaszmentes percet, de kb. negyedórás ismeretségünk alatt baszottul megtanultam, hogy ennél a szukánál sose lehessen tudni.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te13100/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (13100/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 5:32 am

Nyomás ismerkedni!

Az ablakon keresztül beszűrődött egy kis fény a szobába. A bútorokat és tárgyakat portakaró melengette, és a rendetlenség már-már elviselhetetlen volt. Fel kellene kelni. Reggel van, ha minden igaz. Bele se merek gondolni mi lenne, ha elállítódna az órám. Itt mindig süt a nap, ezért egyszerűen képtelenség meghatározni a globális időt. Szép lassan komótosan kimászok az ágyból, és kicsi zombi testtartást felvéve elindulok a fürdőszoba felé. Félúton belebotlok valami keménybe, de annyira fáradt vagyok, hogy csak egy néma felméréssel nyugtázom a lábamhoz csapódott kemény tárgy okozta fájdalmat. Végül is célt érek, és veszek egy gyors zuhanyt. A mosakodás kicsit felkelt. Itt van már az ideje... Alig lépek ki a zuhanyzóból, már is valami furcsa hangot hallok. Igen határozottan a gyomromból jön. Lehet, hogy éhes vagyok? Az nem jó... Nem akarok most átmenni az emberek világába, és ott falatozni. Főleg mivel annak mindig az a vége, hogy valami agyament, arrogáns, idióta shinigami megtámad, és majdnem halálra sebez. Úgy hallottam, hogy van valami ebédlő Las Nochesbe, ahol feltalálták a lélekenergia, és a finom ízek kombinációját. Ideje kipróbálni! Úgy is szocializálódni kell. Megtörölközök, és kisétálok a szobám nyújtotta fejetlenségbe. A káosz elmélet kezd túlnőni rajtam... Na majd ha haza jöttem feltakarítok. De most találjunk valamit amit fel lehet venni! Keresgéltem a szennyes kupacok között, hátha valami olyasmit is találok, ami nem teljesen koszos, de nem jártam sikerrel. Végül a ruhás szekrény eldugott kis zugában akadtam rá egy fehér pólóra, és egy alig használt farmernadrágra. Magamra vettem, és felkaptam a cipőm. Elindultam hát az ebédlő felé zsebre dugott kézzel. Kevesen vagyunk mi arrancarok. Alig-alig látni arrancarokat Las Nochesbe. Végül is célt érek, és benyitok az ebédlő névtáblával ellátott építménybe. Elég tágas hely volt, és senki nem volt bent. Valahogy nem lepett meg. A pult mögül hirtelen előbukkant két szempár, és várta mit választok. Köszöntem neki illedelmesen, de ő válaszra sem méltatott. Biztos ez is pszichopata, mint a legtöbb arrancar. Fogtam egy tálcát, és egy tányért, majd elkezdtem pakolni rá valami zöldes trutyit. Az biztos, hogy furcsán nézett ki, de még a szaga sem volt a helyén. Meglepő módon sokkal finomabb volt, mint azt gondoltam volna. Ha bár ez még mindig nem volt teljesen elég. Eszegettem csöndben, és birkóztam a kajával. Egy idő után újabb alak jelent meg az ajtóban. Egy lány volt az, és villámként hasított belém a felismerés, hogy ez bizony Sirenia. Elvörösödtem kicsit, és elkaptam a tekintetem róla, és úgy tettem, mintha nem is láttam volna. Már-már bele toltam az arcom a kajába, hogy periférikus látásom ne szegeződjön rá, és vártam mi történik.
Vissza az elejére Go down
Sirenia de Rose
Arrancar
Arrancar
Sirenia de Rose

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Hueco Mundo/Las Noches
Registration date : 2012. Feb. 10.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Arrancar, Adala fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te11100/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (11100/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 6:44 am

Egy ideje megfogadtam, hogy többet soha a büdös életbe nem megyek az emberek világába. Elegem van a harcból nincs kedvem senki és semmi ellen harcolnom. Kivéve, ha az espadám mondja, hogy menjek. De engem úgysem fog küldeni én inkább ... titkos fegyver vagyok. Szóval az emberek világába nincs kedvem lemenni, így marad Las Noches felfedezése. Első tervem az volt, hogy meglesem az ebédlőt. Olyan valaminek tűnik ez az épület együttes, ami arra ösztönöz, hogy megnézzem magamnak. Ruházatomat lenge, átlátszó selyem tunikám alkotja. Fölötte kék köpenyt viselek, ami takarja fejemet és testem nagy részét, csak arcom látszik ki alóla és természetesen kezeim. Lábamon sarut viselek. Imádom ezt az összeállítást. Azonban mielőtt távoztam volna kicsiny szobámból elkövettem egy merényletet. Minden nő és férfi ellen. magamra csöppentettem egy cseppet Ámor Mámorából. Abból a parfümből, amelynek illata szexuális izgatottságba lovalja azt, aki érzi. Miért tettem? Mert jól esik. Amíg nem veszem le köpenyem addig úgy sem fokozom fel veszélyes szintűre a dolgokat. Végig lépkedek a folyosón egészen addig, amíg el nem jutok az ebédlőbe. Megállok az ajtó előtt és könnyedén lenyomom a kilincset. Nyugodt léptekkel lépek az ebédlő csarnokba és elindulok a pult felé. Közben körül nézek gyorsan és megpillantom az egyik arrancart. Fogalmam sincs, hogy kicsoda szóval nem nagyon foglalkozom vele. Nem vagyok óvónéni meg kuncsorgó kutyus sem, hogy oda menjek minden jöttmenthez. A pulthoz sétálok.
- Van kaja?
Válaszképpen azonban csak egy biccentést kapok. Hát nem mondható túl bőbeszédűnek a pultos, így úgy döntök nem kérdezem meg mégis miféle lónyálat adnak itt. A kaját megkapom és első ránézésre ... fintorgok egyet.
- Mégis miféle dögletes moslék ez, he? Legalább lenne ember szaga. Vagy ... tudja a fene.
Végül azonban egy üres asztalhoz viszem ezt a moslékot és leülök fölé. Az evő eszközömmel turkálom egy darabig, majd lassan megkóstolom. Az íze nem is olyan pocsék. Így végül nyugodtan enni kezdek. Miután elfogyasztottam az ételemet, lábaimat felteszem a mellettem lévő székre és a plafont kezdem nézni. Aztán lassan dúdolni kezdek. Nincs szöveg, csak a dallamot dúdolom. Aranyló hangom elkezdi betölteni az ebédlő helyiségét. Majd lassan tényleges éneklésbe kezdek. Egy spanyol szerelmes dalt éneklek. Beletelik jó pár percbe, mire a végére érek. De miután befejeztem elégedetten dőlök hátra a szék támlájának és hintázni kezdek. Semmi dolgom nincs, szóval nincs az az isten, hogy én bármilyen melóba is belekezdjek. Majd, ha a kedves espada-sama megmondja, hogy csináljak valamit. Erről eszembe jut Slarin. Meg kellene látogatnom. Régen láttam már és olyan üresség maradt utána. El is határozom, ha nem történik semmi különös, akkor elmegyek és meglátogatom. Igen, ezt fogom tenni. Még ücsörgök egy darabig, emésztek, aztán megyek és megnézem Slarin-sant.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te13100/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (13100/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyVas. Ápr. 15, 2012 6:51 am

Nos, itt az idő lépni kell. Most vagy soha! Biztatom magam, hogy legyen lélekenergiám felállni, és oda menni Sireniához. Végül is felkapom a fejem, és ránézek. Kezembe veszem a tálcám, és elindulok Sirenia asztala felé. Leteszem a vele szemben lévő oldalra a tálcát, és belevetődök a székbe. Ránézek, és bemutatkozok:
- Szia! Lanven Alexander Stark vagyok! Nem baj, ha ide ülök?
Megvárom válaszát, majd az étel felé hajolok, és falatozok egy kicsit tovább. Egy két falat után újból egy mondandóba kezdek. Próbálok valamiféle határozottságot, és karizmát belecsempészni a hangszintembe.
- Új vagyok errefelé, és nem igazán ismerek senkit, szóval arra gondoltam, hogy szívesen megismerkednék veled, ha nem bánod.
Remélem nem veszi tolakodásnak. Közben eszek tovább, és mind két könyökömmel támaszkodok az asztalon. A zöld trutyi végül is nem is olyan rossz. Persze sokkal esztétikusabb lenne, ha mondjuk hamburger lenne. Megvárom a válaszát, ha van neki olyan, és reagálok is rá(a kövi reagban), majd egy új témát hozok fel.
- Vajon honnan szedték ezt a trutyit? Szerintem nagyon hajaz a takonyra... Még jó, hogy ehető különben most az Emberek Világában kéne falatozni, az pedig veszélyes hely. Te hogy bírod az ilyen menzakosztot?
Remélem, hogy ez a téma ad egy kezdő löketet a beszélgetésünknek. Beszéd közben a szemébe nézek, hiszen úgy illik azt. Ruházata szinte mindent takar, szóval sok mindent nincs bámulni, ezért szigorúan a szemébe nézek, illetve ha éppen nem beszélünk, akkor a kajára. Jobban szeretem, ha látom mit eszek. Ahogy jobban megnézem a trutyit látom, hogy bizony egy méretes hajszál díszeleg benne. Rá nézek a menzásra, majd a tányérban lévő bizarr kinézető "ételre", majd újra a menzásra. Kicsit eltolom magamtól a maradék gusztustalanságot, és megcsóválom a fejem.
- Ha nem lenne tök kopasz a menzás, akkor azt mondanám direkt került bele ez a hajszál a kajámba. Vajon mennyire szarja le Seth ennek a helynek a működését?
Hátra dőlök a székben, és Sireniát nézem várva kérdéseit, vagy éppen válaszait. Még mindig ideges voltam kicsit, de ha szóba elegyedett velem, akkor végül is egy fokkal nyugodtabb vagyok. Ha nem, akkor még mindig feszült vagyok kicsit. Nem szoktam csak úgy leszólítani másokat, főleg nem lányokat. Általában nem vagyok elég bátor ilyen dolgokhoz, de most valami arra kéztett, hogy tegyem meg!
Vissza az elejére Go down
Sirenia de Rose
Arrancar
Arrancar
Sirenia de Rose

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Hueco Mundo/Las Noches
Registration date : 2012. Feb. 10.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Arrancar, Adala fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te11100/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (11100/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 8:02 am

Nyugodt tekintettel nézem, ahogyan leül az asztalomhoz az előbb látott Arrancar. Miután leült az asztalomhoz neki áll végeláthatatlanban beszélni. Csodás, kifogtam egy szófosót. Ez így reggelről, vagy legalábbis kora délutánról igazán kedves. Persze a beszélgetésben válaszolok a feltett kérdéseire. Na meg kíváncsi vagyok, hogy milyen hatással van rá a parfümöm.
- Szia! Sirenia de Rose vagyok. Már ülsz az asztalomnál, a kérdésed lényegtelen.
Mondom csillogó szemekkel. Milyen cuki, zavarban van. Vajon milyen lehet az íze? Biztos borzalmas. A következő mondatára bólintok egyet.
- Ismerkedjünk. Azt szeretek.
Még kacsintok is egyet hozzá. Naná, hogy elkezdek játszadozni vele, de úgy, hogy ne vegye észre. A székemet megfordítom, hogy kényelmesen hátra dőlhessek és ne legyen olyan érzete, hogy nem figyelek rá. Kissé hátrébb tolom a széket és formás lábamat keresztbe teszem a másikon.
- Miféle arrancar dumál a kajáról? Ne viccelődjünk, ilyen unalmas témával akarsz ismerkedni?
Kérdezem huncutul és tovább terpeszkedem nyugodtan és elégedetten a székemen. Végig mérem a velem szemben ülő arrancart. Hát most mit mondjak, nem vagyok ám annyira oda, de lehet a dumája még lehet lehengerlő. Ez jó, tetszik.
- Nem nagyon érdekel Seth mit gondol, vagy mit tesz és mit nem tesz. Teszem a dolgomat, ennyi. A többi lényegtelen. Téged miért érdekel, hogy Seth mit tesz és mit nem?
Kérdezem, miközben felvonom bal szemöldököm és kérdő tekintettel pillantok Lanvenre. Kíváncsi vagyok a válaszára. Érdekel, hogy mit gondol. Az információ fegyver, legyen bárki, akivel szemben az embernek információja van. Márpedig tettem egy elhatározást, szóval igenis érdeklődés jelenik meg a szememben. Ennek jeléül, a székemet az asztalhoz közelebb húzom. Így lábaimat most takarja az asztal. Az előttem lévő tálcát eltolom magam elől.
- Az íze nem is olyan pocsék. Még mindig jobb, mint a semmi.
Mondom végül a kajára is válaszul és ezek után tényleg hagyom a kedves Lanvent beszélni. Őszintén kíváncsi vagyok rá. Szeretnék róla nagyon sok mindent megtudni.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te13100/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (13100/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyKedd Ápr. 17, 2012 10:15 pm

Valami nincsen rendben. Még jó, hogy leültem. Különben most mindenki látta volna az az a konyhás és Sirenia, hogy felhúzódott a sátor. Milyen kellemetlen. Nem tudom honnan jött ez, de biztos, hogy nem én generáltam. Úgy értem, még csak el se kezdtem vetkőztetni a fantáziámmal. No mindegy. Szerencsére, ahogy leültem úgy tudtam fészkelődni, hogy ne látszódjon. Persze ettől még ott van, és kicsit kellemetlen, hogy tettre kész micsodával kell beszélgessek, és nem is igazán akar lankadni. Meg láttam lábait, és mintha első látásra szerelmes lettem volna. Lehet lábfetisiszta lettem? Áh teljesen megbabonáz, de nyugalom! Maradjunk a témánál, úgy nézem kifogtam egy érdekes témát.
- Hát... Az az igazság, hogy Seth dönti el, hogy mikor élünk, és mikor halunk. Ha belegondolsz ő a főnök, és én személy szerint nem szeretek olyan főnöknek dolgozni, akit nem ismerek. Szóval azért érdekel, hogy ha már alatta kell szolgálnom, akkor legalább tudjam mit tervez, vagy mi akar elérni, nehogy a célegyenesben derüljön ki, hogy az, amiért eddig küzdöttem hazugság, és tévhit. Meg aztán az én eszméimmel kicsit bonyolult bárkinek is dolgozni. Nem tipikus Arrancar eszmék, mondhatjuk így. És téged mért nem érdekel?
Teszem fel neki a kérdést. Kíváncsi vagyok, mért nem kételkedik Sethben. Vagy csak ennyire hidegen hagyja, ki mondja neki, hogy csináld ezt, csináld azt? Mondjuk Vex és ilyesmi, szóval nem lepődnék meg. Én viszont szeretnék távolabb, és többet látni. Meg akarom ítélni a környezetemet, és nem az alapján, amit látok, mert semmi sem az, aminek látszik. Sőt biztosan teljesen más minden, amilyennek látszik. Valószínűleg így van ez Sireniával is. Mégis. Valamiért úgy érzem, hogy megbízhatok benne, vagy ha nem is, mégis el akarok neki mondani sok mindent. Nem tudom miért, de ezt akarom tenni. Meghallgatom, hogy mit felel a kérdésre, és utána szólok:
- Tudod én nem rég kerültem Las Nochesbe, és ezidáig pacifista voltam. Úgy értem... Nos most már bele kezdtem. Szóval én egy shinigaminak köszönhetem, hogy arrancar lettem, és nem Aizennek, vagy kinek. Adjuchasként sok időt töltöttem az emberek világában, és összefutottam egy shinigamival. Ez a shinigami szembesített azzal, ami vagyok. Egy gyilkos szörnyeteg. Az voltam. Meg akartam halni akkor. Nem akartam soha lidércé lenni, de miután megtörtént követtem az ösztöneimet. Sok embert tettem én is lidércé, és rengeteg lidérc társamat faltam fel. Szóval letéptem a maszkom, annak reményében, hogy meghalok. De nem így lett. Arrancar lettem, és úgy érzem ez egy második esély, arra hogy megjavuljak, vagy is ezt hittem. Megküzdöttem shinigamikkal, és mindegyikkel barátságosan viselkedtem, és majdnem ez lett a vesztem. Őket nem érdekelte, milyen barátságos vagyok, vagy mennyire vagyok pacifista. Így aztán egy küldetés alkalmával szilárdult meg bennem, hogy elegem van a pacifizmusból. Nem kifizetődő.
Veszek egy mély levegőt, és folytatom.
- Szóval egy úgy mond lelki válságon megyek át. Nem igazán tudok még saját fajtámként tekinteni az arrancarokra, de itt legalább elfogadnak. Szóval ez a helyzet, remélem nem untatlak halálra.
Hátra dőlök a székben, és kezeimet össze kulcsolom a tarkómon. Szemem mindeközben rajta tartottam. Kicsit kipirultam. Igazából semmi okom nem lett volna ilyen nyíltan beszélni Sireniához, de valami azt súgta megbízhatok benne. Nem is tudom mi... Talán a lába? Ah teljesen megkergültem. Nem vagyok én kaszanova, nem is leszek soha az. Mindig is visszahúzódó voltam a lányokkal, ezért nem is értem, mi ütött belém? Nesze férfiasság, ez se jó semmire, csak itt ágaskodik, és nem nyugszik. Pedig semmi oka rá, hiszen semmi izgatót nem találok az arcában, úgy értem szép, és aranyos, de nem izgató. Ha itt kiderül, hogy álló bottal rohangálok fel alá, még a végén kiérdemlem a kanos arrancar titulust. Szóval egyelőre elrejtem gatyám mélyedéseiben. Vajon Sirenia már észre vette? Remélem nem, mert akkor biztos, hogy elkönyvel valami perverz állatnak.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te21950/30000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptySzer. Júl. 04, 2012 5:39 am

Gratuláció meg minden :/


Az új espada kinevezésének híre hamar végigfutott egész Las Noches területén és az én tornyomat sem kerülte el. Természetesen így tudtam meg, hogy ki is lett az új hatodik espada. Mondanám, hogy meglepett a személye, de akkor hazudnék. Valahogy vártam már, hogy mikor lesz Slarin egykori fraccionja ezen a szinten.
- Hová mész, Lizi? - kérdezte meglepődve fraccionom, mikor már kinyitottam az ajtót magam előtt.
- Van valami amit el kell intéznem. Személyes ügy. - válaszoltam félvárról, majd kilépve a helységből az ebédlő felé vettem az irányt. Fogalmam sincs, hogy miféle elképzelések uralkodtak bennem, de különös terv bontakozott ki kesze-kusza elmémben. Nem angy erőfeszítésembe került, hogy teljesen kiürítessem az ebédlőt. Még szerencse, hogy egy espada szava sokat ér, pláne az enyém. Meg ráadásul még egy futárt is szereztem, aki szól az új espadának, hogy azon nyomban jöjjön ide, mert valaki hívatja. Direkt az arrancar lelkére kötöttem, hogy semmiképp sem mondhatja el, hogy ki küldte, mert kismillió olyan kínzást ismerek, ami rosszabb a halálnál.
Addig, meg amíg megérkezik a férfi, nekem maradt az unatkozás. Felülve az egyik asztalra mélyedtem el a gondolataimban és emlékeimben addig is, amíg megérkezett.
- Nocsak, megérkezett a díszvendég. Gondolom megismersz, Diego Canino. - vettem le a maszkomat az arcomról, mikor megérkezett a férfi. Fogalmam sem volt, hogy mit találtam ki, hogy mit fogok csinálni, így maradt az improvizáció.
- Mondanám, hogy meglepett a kinevezésed, de gondolom nem hinnéd el nekem. - ugrottam le az asztalról, majd elé sétáltam. Enyhén meg kellett emelnem a fejemet, hogy felnézhessek rá. nem emlékeztem arra, hogy jó tíz centivel magasabb lenne nálam, bár akkor amikor találkoztunk nem épp azt figyeltem, hogy mennyivel magasabb nálamnál.
- Sokat fejlődtél mióta találkoztunk, de remélem nem bíztad el magad. Megszerezni a pozíciót roppant egyszerű, megtartani már nehezebb tál tészta. - mozdult meg a kezem és végigsimította a férfi arcát és állat, majd egyszerűen otthagyva őt visszasétáltam az asztalhoz, amin korábban ültem.
- De nem azért hívattalak ide, hogy kioktassalak. Csak gratulálni szerettem volna. - ültem fel az asztalra ismét, majd a mellettem felsorakoztatott ételekre mutattam. - Gondoltam megéheztél kicsit. Ezeknek a kajáknak nincs akkora tápértékük, mint egy arrancarnak, de gondolom nincs kivetnivalód velük kapcsolatban. - magyaráztam, miközben összekulcsoltam a kezem és egyik lábamat a másikra helyeztem. Azt hiszem eljutottam arra a pontra, hogy halvány lila fogalmam sincs arról, hogy miért csináltam ezt az egész zagyvaságot és, hogy miért nem megyek el egyszerűen. Őszintén szólva talán az eddigi legnagyobb hülyeség ez az egész, azok közül, amit életemben elkövettem. Az teljesen ki van zárva, hogy kezdenék "meglágyulni". Inkább mondanám azt, hogy ez egy jó módja a szövetségesek szerzésének. igen, ez a jó megfogalmazás arra amit művelek.
- Gondolom még nem találkoztál az espada lét árnyoldalaival. Igaz, hogy nehezen találkozhattál, hisz csak nemrég lettél kinevezve. - hoztam fel egy újabb témát. Fogalmam sincs, hogy mit válaszolok, ha megkérdi, hogy miért csináltam mindezt. Semmi racionális okom nincs rá. Csak úgy megcsináltam, mindenféle ok nélkül. Egyszer én is csinálhatok ilyen hülyeséget, nem? :/
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te40100/45000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptySzer. Júl. 04, 2012 7:51 am

Beszélgetés Espada-senpaijal Rolling Eyes

Éppen a hatodik toronyban rendeztem be a legfelső szinten a szobámat, amikor egy arrancar beállított, és közölte, hogy valaki hívatott engem az ebédlőbe, de nem mondhatja meg, hogy ki volt. Megkérdeztem tőle a gyártási számát, mielőtt elküldtem, ha potyára koptatom a lábaimat, őt fogom elővenni egy kis beszélgetésre. Régen nem csináltam volna ügyet belőle, de most pont fontos dolog közben zavartak meg, próbálom lakhatóvá tenni a szobámat. Furcsa, hogy mennyivel nagyobb nem csak a numerósként kapott szobámnál, de még annál is, amit Slarintól kaptam. Szegény Slarin, neki most egy méltatlanul kicsi lyukban kell töltenie az idejét, szomszédságban a legszánalmasabb férgekkel, akik senkinek nem kellettek.
Nem rohantam különösebben, az a valaki, aki hivatott, nem hogy arra nem volt képes, hogy személyesen keressen meg, de még a nevét sem árulta el ennek a szerencsétlennek, ne legyen már türelmetlen. Ennek ellenére öt-hat perc alatt odaérek, nem volt messze, és egyenesen célba vettem az ebédlőt, ahol még soha nem jártam korábban. Szerencsére olyan szinten megtanultam főzni a spanyol nyelvű szakácskönyvemből, hogy egyedül is elboldoguljak, bár igazából egy shinigami lelke sokkalta finomabb.
Mielőtt belépek, eldöntöm, hogy ha valami baromarcú keménylegény hivatott abból a célból, hogy „tesztelje az új espada erejét”, levágom a lábát, ha valaki párbajozni akar egy Espadával, hadd ne várja már el, hogy házhoz menjen. Megölni persze nem fogom, abból nem tanulna. Neutral Szerencsére nem ez a helyzet áll fenn.
- Természetesen emlékszem rád, Eliziana-san- attól függetlenül, hogy majdnem azonos szinten vagyunk társadalmilag, megadom neki a tiszteletet, elvégre ő már az Espada egyik régi tagja, ráadásul magam is láthattam, mire képes. Egyértelműen olyan helyzetbe kerültem, amikor könnyedén végezhetett volna velem, valószínű azért nem tette, mert Slarin dühös lett volna rá. Vajon mit akar tőlem? Lehet, hogy úgy érzi, hogy a létem ledegradálja az Espada szó jelentését?
- Engem viszont tényleg meglepett- egy mosolyfélét megeresztek a Quinta felé. Nem is az erőm volt az, amiben kételkedtem volna egy percig is, egyszerűen csak nem gondoltam, hogy szívesen látna valakit az Espada soraiban, aki nyíltan felvállalta, hogy ellenségnek tekinti, most vagy azt hiszi, hogy megváltoztam, vagy azt, hogy így szemmel tud tartani, esetleg le akart kenyerezni. Nagyjából semlegesen állok most hozzá, az tény, de ha lenne jobb alternatíva, azonnal segítenék a felaprításában.
A pozíció megtartásáról én nem úgy vélekedtem, mint ő, bár ha valaki Espadával akart kötekedni, akkor egészen biztos nem Slarint választotta, úgyhogy valószínű Eliziana többet tud arról, hogy mi a nehéz, és mi nem. Amikor hozzámér, fokozottan elkezdem figyelni a reiatsuját, a mozdulatait, sőt, azt is, hogy változik-e a légzése. Egyetlen másodperc alatt képes lehet rá, hogy megöljön, ha nem figyelek, ha véletlenül ilyesmi szándékkal jött, nem hagyhatom figyelmen kívül a legapróbb jelét sem a végül elmaradó támadásnak. Nem értem, hogy pontosan mit akar a gratulációjával, azzal meg pláne nem, hogy megkínált engem kajával. Azt nem feltételezem, hogy lenne benne valami, de már ránézésre megmondom, mennyivel gusztustalanabb még annál is, amit én kotyvasztok össze félrészegen. Numerósként sem voltam hajlandó itt enni, nem Espadaként fogom elkezdeni.
- Kösz, de már ettem. A shinigamikat egyébként előnyben részesítem, sokkal jobb az ízek, ráadásul sokkal inkább környezetbarát, arrancarból sajnos egyre kevesebb van- nem szeretem megölni azokat az arrancarokat sem, akik felbosszantottak, sőt, azokat sem, akiket semmire kellőnek tartok, elvégre még lehet, hogy megváltozik, nem az én tisztem az, hogy eldöntsem, ki érdemel halált a fajtánkból. Az egyetlen arrancar, akit megöltem, tényleg megbocsájthatatlan bűnt követett el Las Noches ellen, a halála elkerülhetetlen volt.
Hogy mégse álldogáljak az ebédlő közepén, amivel esetleg kínos helyzetbe hozhatnám Elit, odasétálok az egyik asztalhoz, és leülök rá, miközben felveszek egy bontatlan üdítőt az asztalról. Elég közel ültem hozzá ahhoz, hogy ne kelljen kiabálni, de egymást csak akkor érnénk el, ha mindketten kinyújtanánk a karunkat.
- Mit értesz árnyoldal alatt?- miközben beszélek, sikeresen letöröm a doboz nyitófülét, és mivel elérhető távolságban nincs másik, jobb híján az egyik ujjammal lyukasztom át a fémdoboz tetejét. Elég röhejes megoldás, és ha ember lennék, komolyan aggódhatnék amiatt, hogy leszakad-e az ujjam, amikor kihúzom, de persze nekem nincs ilyen problémám. Iszok egy kortyot az üdítőből, ami meg sem közelíti a meleg sör színvonalát sem, mielőtt folytatom. – Egyelőre nem találkoztam semmivel, ami különösebben zavaró lenne, és ne lett volna meg régebben is az életemben- a tetoválás nem volt kellemes, de ha megharap egy gyík, az sokkalta kellemetlenebb, úgyhogy ezt nem fogom felszámolni negatívumnak. Az meg, hogy kitérnek előlem, inkább jó, mint rossz, nem kell lökdösődni minden rohadt nap, amikor akarok inni egy sört.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te21950/30000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:42 am

Gratuláció meg minden :/

Igazán meglepődtem azon, hogy a frissen kinevezett espada mennyire naiv. Visszaemlékezve arra az időre amikor még én sétáltam hasonló cipőben nem igazán emlékszem arra, hogy hasonló álmokba ringattam volna magam. Tulajdonképp mindig is gyűlöltem a nálam gyengébbeket. Valaki legyen erős vagy haljon meg. Persze van különbség egy jött-ment numeros és egy fraccion között. Az utóbbinak nagyobb esélye van a fejlődésre, lévén azért fraccion mert egy espada meglátott benne valamit.
- Egyelőre még túlságosan naív vagy, ifjú sexta. Rengeteg olyan arrancar van, melyek másra nem valók, csupán csak feláldozható gyalogosoknak, vagy pillanatnyi pajzsnak. - nyújtottam ki a kezem és ragadtam meg az asztalon levő egyik üdítőt.
- Ami az árnyoldalt illeti, mint azt tapasztalhatod folyamatos harckészültségben kell lenni. Egyrészt azért, mert az espada Las Noches, sőt talán egész Hueco Mundo elit támadóalakulata. Másrészről pedig, a félelem miatt. - itt egy kis hatásszünetet tartva kortyoltam bele az innivalóba. Hiba volt. Szörnyű íze volt. - Mint láthatod, jelenleg is fokozott feszültség van benned, attól tartva, hogy bármelyik pillanatban úgy dönthetek, hogy egyszerűen rád támadok. - dobtam el az üdítősdobozt a legközelebbi szemetesbe. Ezt követően pedig visszaemeltem a tekintetemet a beszélgetőpartneremre.
- Ugyanakkor remélem azzal is tisztában vagy, hogy ha taktikai szempontból nézzük, akkor az még édeskevés, hogy ilyen távolságba ültél tőlem ahhoz, hogy az akadályt jelentsen a számomra. Bár kétlem, hogy ilyen tévgondolat megfordult a fejedben annak tudatában, hogy milyen erőt birtoklok. Nem így van? - könnyítettem meg a dolgát kissé az előbbi megjegyzésemet követően, majd térdeimre feltámasztva a karjaimat és ujjaimat összekulcsolva finoman ráhelyeztem a fejemet.
- Viszont mindezt félretéve, vannak esetleg valami elképzeléseid, terveid? Vagy egész idáig nem gondolkoztál azon, hogy espadaként mit vihetnél végbe vagy min változtathatnál? - tereltem át a beszélgetést egy teljesen más mederbe. Most, hogy nem fracción, így mindössze saját magának és Las Nochesnek tartozik teljes hűséggel. Ami azt jelenti, hogy akár, ha érdekeink akár csak részben is megegyeznek akkor potenciális szövetségessé válhat. Szövetségesekből pedig sohasem elég.
- Ohh... majd elfelejtettem. Egy jó tanács. A fraccionjaidat, ajánlom, hogy jól válogasd meg. Bármelyik más személynék közelebb lesznek hozzád itt Las Nochesben és máshol is. Nem azt mondom, hogy bízz meg bennük, hisz a bizalom a mi fajunk szótárában nem létezik, még ha magát a szót használjuk is. Viszont érdemes szemmel tartani azt ami hozzád tartozik, még ha nem is közvetlenül csak közvetlen módon. - fejtem ki a tanácsomat a sexta irányába. Fogalmam sincs arról, hogy milyen oknál kifolyólag foglalkozom olyasmivel, hogy tanácsokkal látom el a férfit. Talán egyfajta érzés bennem, hogy tartozom egy annyival a korábbi legyőzést követve, hogy ügyelek arra, hogy ne váljon egy-kettőre a vesztőhely célpontjává. Vagy egyszerűen csak értelmetlen dolgokat mondogató kedvemben vagyok, nem tudom. Ez egy ilyen nap és kész...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te40100/45000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptySzer. Szept. 05, 2012 8:26 am

Úgy tűnik, Eliziana-san sem tartja túl fontosnak az átlagos numerosok életét, de szükség van rájuk. A shinigamik egyetlen osztagában vannak annyian, mint egész Las Nochesben, tehát ha a hollowokat nem számoljuk bele, akkor több, mint tízszeres túlerőben vannak velünk szemben. Ami persze sokkal fontosabb lenne egy háborúban, az a vezetők képessége, egy erős Espada könnyedén felér száz átlagos képességű harcossal is, és mi sajnos ezen a téren is hátrányban vagyunk.
- A legtöbb arrancar nem viszi semmire, de nem lehet tudni, hogy ki lesz a kivétel. Példának okáért, ha egy hónappal korábban találkoztunk volna, valószínű engem is megöltél volna, akkor még nem voltam más, mint akármelyik numerós- bár soha nem tekintettem Slarinra úgy, mint valakire, akinek meg kell védenie engem, tény, hogy Eliziánától az ő neve védett meg, még ha nem is azért mondtam el neki, hogy ki vagyok. Inkább az lehetett az oka, hogy büszke voltam rá, hogy a legerősebb Espadát szolgálhatom, és hogy számomra fontos is, hogy ő a felettesem. - Az arrancar-lét velejárója a soha nem alvó figyelem, azzal, az Espadáknak csak még jobban kell figyelniük, nincs más dolguk. Főleg azokkal kell vigyázni, akiknek ismerjük az erejét, de nem tudjuk a szándékát- ez a mondat egyértelműen rá vonatkozott. Slarin közelében soha nem éreztem feszültséget, ahogyan Sirenia közelében sem, illetve talán még néhány arrancart ismerek, akitől úgy érzem, hogy nem kell tartanom, mert nem akarnak ártani. Ugyan Elizianának nincs rá oka, hogy ártson nekem, ebben nem vagyok annyira biztos, hogy fogadjak rá, és az életem tegyem tétnek.
- Ugyan, a távolság csak kényelmi célokat szolgál- megeresztek felé egy mosolyt. A távolság célja azon túl, hogy ne hajoljunk egymás arcába, az, hogy időben lereagáljam, ha csinál valamit. - Egyébként, ez fordítva is igaz- közel azonos szinten vagyunk, nem tudom, hogy melyikünk győzni, ha újra harcolnunk kellene, de őszintén szólva nem is akarom megtudni. Nem szeretek arrancarok ellen harcolni, nincs semmi értelme, nem nyerek semmit vele, ha győzök.
- Mivel az új képességeim elsősorban azt teszik lehetővé, hogy sérüléseket gyógyítsak, gondolkoztam rajta, hogy magam köré gyűjtöm azokat az arrancarokat, akiknek hasonló képességek vagy ilyen területű szaktudásuk van. A shinigamik is rendelkeznek gyógyító osztaggal, és a leírások alapján nagyon komoly taktikai előnyt jelentettek a képzett gyógyítók a harctéren, úgyhogy ezen a területen is fel kell velük venni a versenyt. De mielőtt átültetem a tervemet a valóságba, szükségem van néhány fracciónra, akik segítenek nekem megszervezni a csapatot- jóval önzőbb hátsószándékom is van, így talán nekem lesz az egyik legnagyobb befolyásom az Espadában, bár elsősorban nem ezért akarom létrehozni a szervezetet. A céljaim párhuzamosak a fajunk céljaival, aki ellentétes célokat talál, nem méltó rá, hogy arrancarnak nevezze magát.
- Természetesen szelektálni fogok, Eliziana-san, nem engedek akárkit közel magamhoz. Ami a bizalmat illeti, bízni fogok bennük, és az ő érdekükben remélem, hogy nem kell majd csalódnom bennük. Soha nem szerettem az árulókat- ez alól nem nagyon van kivétel, egyetlen áruló volt, akit talán tiszteltem, őt sem azért, mert erős lett volna, vagy, mert jó vezető lett volna, hanem mert segített rajtam, és megmentette azt, ami maradt belőlem. Talán jó is, hogy nem többet, az eredeti személyiségem biztosan nem lenne túl jó egy arrancarhoz, mert hogy lehetne egy ember jó Las Nochesbe?
- Neked van valami különleges terved a jövőre nézve?- az Espada legtöbb tagja a harchoz ért csak, Natalie-n, és most már rajtam kívül nem is tudok olyanról, aki bármiben különleges lett volna ebből a szempontból. De persze Elizianának is lehetnek ilyen tervei a jövőre nézve, ki tudja.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te21950/30000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyPént. Jan. 11, 2013 1:13 am

Gratuláció meg minden :/


Eléggé helytálló gondolat Diego részéről a gyógyító csapat létrehozása. Ahogy mondta, taktikailag, valóban szükséges egy ilyen szerv létrehozása. Habár határozottan több dolga lesz, valamint az is bizonyos, hogy lesznek olyanok akik nem képesek felfogni egy ilyen dolog értékét és fontosságát. Barmok.
- Remek gondolat. Las Nochesnek valóban szüksége van gyógyító alakulatra, habár sajnos nem lesz éppenséggel könnyű dolgod. Fajunk mélyre süllyedt az idők folyamán. Az arrancarok egy része most már inkább állat, mintsem arrancar. És egy cseppet sem pozitívum. Habár az is bizonyos, hogy így könnyebb irányítani őket. - fontam össze a karjaimat magam előtt és egy pillanatra a földre pillantottam. Valamiért nem aggódtam azért, hogy esetleg hátba támadna, egyrészt mert a kettőnk közti távolság elég ahhoz, hogy a védekezés a reakcióidőmbe beleférjen, meg amúgy is a láncaim önállóan is a védelmemre kelnének szókség esetén. Másodsorban pedig nem gondolom azt, hogy olyan személy lenne a sexta, aki támadást kezdeményezne egy nyugodt diplomatikus beszélgetésben. Igazán nagyot csalódnék benne, már ha nevezhető ez csalódásnak. Mindössze az arrancar kategóriából átkerülne a vadállat kategóriába.
Igen, határozottan felfedezhető az arrancarokban, hogy inkább vadállatként viselkednek, mintsem arrancarként.Egy arrancar pedig nem állat, mert akkor Hueco Mundot állatkertnek minősítenék, nem pedig veszélyforrásnak. Nem azt mondom, hogy az állati oldal feltétlenül rossz, hisz nekem is van egy belső vadállatom, mely a saját fejétől képes lenne még Las Nochest is porig rombolni, viszont kordában tartom és csak akkor engedem szabadjára mikor szükséges. Hisz ahogy emberi mivoltom emlékeiben a katona mondta egy démon vagyok. Viszont különb vagyok a nevezett pokolfajzattól elmém miatt. Igen, az arrancarokban van "emberség". Kinézetünk emberi, viselkedésünk szintúgy, csupán az érzelmek skálájából egyszerűen kiszűrtük azt ami szükséges számunkra, a szükségtelent elvetettük. De még így is vannak, akik nem képesek másra, csupán ösztöneik szerint cselekedni. Nem elég erős az elméjük, nem képesek irányítani saját magukat.
- Olyan terveim, mint a te különleges osztagod, nincsenek. Céljaim vannak, mérföldkövek ahhoz, hogy elérjem arrancar létem kiteljesedését. Nincs szándékomban vadállattá válni, mely a sötét éjszakába borong, míg valaki le nem vadássza. Gondolom megérted. - pattanok le az asztalról, majd a landolást követve lassan közelebb lépek az espadahoz. ma már a második ilyen akcióm ez. Úgy látszik keretet adok ezzel ennek a különös beszélgetésnek.
- Remélem mihamarabb hírt kapok sikereidről, Diego Canino. Egy jó szövetségesre mindig szükség van. - szólaltam meg, miközben egy kézmozdulattal az arcomon megjelent az immáron megkülönböztető jelemmé avanzsálódott maszk.
- Sok sikert a következő találkozásunkig, sexta espada. - biccentettem a férfi irányába jelezvén távozási szándékomat, majd hátat fordítva neki elhagytam a helyiséget. Kicsit furcsa, hisz tudatom akár hiúnak is nevezhető reményeket táplál ez iránt az arrancar iránt. Talán ez az, ami visszatart attól, hogy egyszerűen kihasználjam úgy, min ahogy másokat a környezetemből. Vagyis ez azt jelenti, hogy másokhoz hasonlóan én nem állatiasodtam el. Aizen odaveszett a varázsgolyóbisával együtt, viszont én továbbra is egyben tartom szétzilált és gyakran üresnek és sötétnek tűnő tudatomat. És ez jót jelent...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te18000/30000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (18000/30000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyHétf. Május 13, 2013 5:35 am

Éééés... A piktor színre lép, mindenki osztatlan örömére. Vagy nem.
Mindenki valakinek, vagy valaminek az alattvalója. Smile

Egyértelműen láttam Rivieran azt, hogy fenyegetve érzi magát, hiszen az eddigi nyugodt viselkedése harciasabbá vált. Viszont ahogy láttam nem a bátorság, hanem a félelem harci tüze lobbant fel benne, s az izzasztotta meg a halántékát, bár ezt valaki más biztosan, csupán a helység meleg levegőjének gondolná. Magamban kiröhögtem a szerencsétlen arrancar társamat, aki azt hiheti, hogy a fegyveremtől kell félnie. Bár hibás ez az elgondolás, de nem okolható azért, hogy nem tudja rólam, hogy nem a zanpakutoum, sem a bara helyettesítő eszközöm az igazi fegyverem, hanem én magam. Viszont az tetszett, hogy nyugodt próbál maradni, s még fenyegetni is akar, valamint kíváncsi is lettem volna rá, hogy mivel próbálkozna, de annak a kiderítése vagy azzal végződne, hogy eltűnne, vagy azzal, hogy elporladna. Jelenleg egyiket sem kívántam, hiszen szórakoztatónak találtam, főleg, hogy a remegő keze ellenére a hangja nem remegett.
- Szerencséd, arrancar, hogy nem a Kivégző egység talált rád, így esélyt kaphatsz a túlélésre! Smile – Vigyorogtam továbbra is rá, mit sem törődve a harmadik szemével, mivel valahonnan sejtettem, talán az eddigi vadásztapasztalataimból, hogyha én nem támadok, akkor ő sem. Viszont, hogy egyáltalán ne érezze magát nyeregben az ujjaimmal a pisztoly markolatán tartottam, minthogyha bármelyik pillanatban lőni kívánnék, bár eszem ágában sem volt lőni, hiszen tudtam jól, hogy most semmit sem találnék el vele, mivel valamiért nem akar mostanság lőni, hiába próbálkozok. – Hogyha az Exequias elkapott volna, akkor most nem cigarettázhattál volna, sem ihattad volna, amit ittál. És nem csillogna most fel a remény sugara, hogy meg ismerhesd Thres-espadat, Räv la Luz-t az espadamat. Viszont ahhoz, hogy elvigyelek hozzá, és ne Eras-hoz, aki valószínűleg szívesen eljátszadozna… veled. Smile Válaszolnod kell egy kérdésemre. Miért gondolod azt, hogy érdemes vagy az életre? Bizonyítsad, hogy létezel! Smile
Türelmesen, figyelve végig néztem, hallgattam az előadását, de csupán a kíváncsiság és a látszat kedvéért, mivel én már elhatároztam, hogy Räv elé viszem, aki majd pálcát tör felette. Így, ahogy befejezte mindenképpen eltettem a zanpakutoumat a jobb hónalj táskámba, s újra felálltam.
- Kövess, senkiházi! – Intettem neki, s elindultam a kijárathoz, hogy végre megszabaduljak ettől a helytől és a veszélyes zenéjétől.
Ahogy kiértünk a szórakozó helységből egyenesen a tornyunkhoz indultam, hogy Rivierat bemutassam Thresnek, és talán elérhetem, hogy a fraccionjává fogadja, vagy legalább azt, hogy ne a Kivégző osztag elé küldje. Az út alatt én nem kezdeményeztem beszédet az új arrancarral, legfeljebb csupán válaszoltam a kérdéseire, már, hogyha úgy ítéltem meg, hogy tudok rá felelni, illetve megérdemli-e, hogy feleljek neki.
A torony ajtajánál valahogy hiány érzett fogott el, minthogyha a toronyról, toronyból hiányozna valami, minthogyha valami szokatlan lenne. Ezen kissé eltűnődtem, s az ajtót ki nem nyitva álltam némán, Riviera esetleges kérdéseit figyelmen kívül hagyva. Nagyjából fél-egy percet állhattam így, mire vállat rándítva feltártam a kormos folyosókra nyíló ajtót, de nem léptem be rajta, mivel egy hang megállított.
- Räv-sama az ebédlőbe ment. – Hallhattam lentről Bes hangját. Egy másik helyzetben csupán megköszöntem volna a tájékoztatását, aztán mentem volna tovább a szobámba, de most nem, most megértettem, hogy mi volt a furcsa. Nem éreztem egyáltalán Räv jelenlétét, ezért tűnt a torony furcsának.
- Rendben, örülök, hogy szólsz. Én is oda megyek, a szobámat meg ne merjétek felforgatni. Smile – Vigyorogtam a küszöb túloldalán álló chibire, s azután becsuktam az ajtót. – Riviera, kövess. – Szóltam a természetes arrancarhoz, az állandó vigyorral az arcomon. Rövid idő alatt az ebédlőhöz értünk, ahol hamar kiszúrtam az kicsi espadamat, s rögtön felé vettem az irányt.
- Räv-espada! – Szólítottam meg, mihelyt oda értem.
- Találtam egy természetes arrancart, aki még nem tartozik Las Nocheshez. – Jobbommal grabancon ragadtam, s magam elé helyeztem Hernandot, kivéve, hogyha valahol előttem, vagy sréhen előttem, vagy mellettem áll meg, mert akkor csupán a fejére tettem a kezem, s valamivel közelebb toltam az espadamhoz.
Vissza az elejére Go down
Hernando Rivera
Arrancar
Arrancar
Hernando Rivera

Férfi
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 28
Registration date : 2013. Apr. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: festőművész
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te5800/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (5800/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyCsüt. Május 16, 2013 7:02 am

Ééés... A piktor színre lép, mindenki osztatlan örömére. Vagy nem.
Akkor már maradnék a múzsáknál, esetleg. ^^

*Még hogy Kivégző egység, na persze. Mintha merőben véletlenül kerülte volna el a figyelmüket... Na nem mintha most hencegni kezdene a rejtőzködői képességeivel. Úgy érzi, egy olyan személyiséggel szemben, mint Wolloh, nem igazán venné ki magát jól az ilyesfajta dicsekvés... Úgyhogy csak a szája sarka rándul meg épp csak észrevehető mértékben. Mindenesetre megnyugtató frázist lőtt el a másik, akármilyen fellengzőset is. Még a harmadik szeme is bezáródik lassan, ahogy kezdi visszanyerni a magabiztosságát. Mégsem lesz összecsapás a dologból, úgy tűnik...
A monológot tagadhatatlan érdeklődéssel hallgatja, végül is a neki szánt sorsról lenne szó. Természetesen csillog a Desierto-stílus, és megint bedobásra kerül egy név, akiről fogalma sincs, kit takarhat. Valami "Eras". Kellemetlen alak lehet, ha Wolloh ilyen kontextusban így emlegeti. No de lényegtelen... Úgysem fog hozzá kerülni. Feltéve persze, ha megfelel erre a mesebeli módon feltett találós kérdésre.*
- Neked bevallhatom őszintén... - *olyan nyájasan mosolyog, ahogy csak azok tudnak, akik szellemileg visszamaradottak kérdéseire igyekeznek udvariasan megfelelni. Mindesetre gúnynak nyoma sincs a hangjában, gondos kontroll alá vett gesztusai zavarba ejtő módon valóban őszinteséget sugallnának - előredől, a másik szemébe néz, már-már bizalmaskodó -, csak maguk a szavak lógnak ki erősen a sorból.* - Én igazából nem létezem. Csak a fejedben vagyok jelen. Nemsokára különben is karmazsin csíkos szárnyas kutyává változom és ellibegek. De addig is elhitetem veled, hogy én fogyasztom ezt a pálinkát és cigarettát, holott holnap te fogsz ébredni másnaposan és a heveny nikotinmérgezés minden életminőség-javító utóhatásával...
*Mikor a végére ér, egy pillanat előtt ledobja magáról maszk értékű arckifejezését, és a fejét megcsóválva hirtelen hátradől, holmi "teátrális marháról" mormogva a szakállába, mely megjegyzéseket szerencsére nagyrészt elfedi az ordító zene.*
- Na, induljunk! Vigyél, ahová akarsz, csak lyukadjunk ki valahova.
*És, csodák csodája, tényleg megindulnak, úgyhogy már az újabb lekicsinylő megszólítást is hajlandó semmibe venni efeletti elégedetsségében. Zsebrevágott kézzel, túrista módjára nézelődve, de némán battyog a Números nyomában. Nem nyűgözik le az impozáns építmények, vagy legalábbis nem mutatja. Mindenesetre már kissé unott képet vág, mire a toronyhoz érnek. És itt, ahogy a házat őrző cérnahangú zsebszörny a tudomásukra hozza, még mindig nem állhatnak meg. Szóval az ebédlő... Na nem baj. Ki tudja, még valami elemózsiához is juthat esetleg. Vagy valami színfolthoz... Komolyan, itt majdnem minden szürke, fehér vagy fekete. Nem is érti, hogy bírják ki az itteniek. Talán egy olyan viszonylag otthonos helyen, mint egy ebédlő... No de majd meglátja.
Még a "Riviera" megszólítást sem igazítja ki. Minek? Még mindig jobb, mint a naplopó, vagy a senkiházi...
Különösebben nincs elájulva ettől az új helytől sem, de a semminél jobb. Mindenesetre kétségtelenül otthonosabb, mint az Oázis kaotikus érzetkavalkádja. Ezt kétségtelenül a javára írhatja... Mint ahogy azt is, hogy itt végre sikerül Räv la Luz nyomára akadni.
Az Espada kinézete kissé meglepi, és - noha egyértelműen érzi a lányban rejlő tetemes mennyiségű lélekenergiát - már kezdene erőt venni rajta a gyerekekkel szembeni, némileg ellágyult modora, mikor elkapja a Thres rávillanó tekintetét is.
Ájnye. Itt mindenről szó van, csak gyerekről nincs.
Van szerencséje Wolloh mellett lestoppolni, így a gallérja helyett csupán a fejét éri abúzus, mi ellen mégoly ravasz manőverezéssel sem tudna mit tenni, lévén közel hatvan centivel alacsonyabb a megtermett Númerosnál. Még egy halvány, méltatlankodó fintort ereszt meg a felelős felé a haja eredeti állapotába történő gyors visszaborzolásával egyidőben, miközben előrébb lép, majd immár teljes figyelmét jövendő - vélhető - munkaadójának szentelheti. Mivel kissé régimódi, először is bedobja némileg hanyag és lagymatag, mindazonáltal legalább természetesnek ható meghajlásai egyikét a lány felé.*
- Hölgyem... Van szerencsém. Hernando Rivera vagyok.
*Mikor kiegyenesedik s így újból fölpillant, a tekintetében valami vidor, komolytalan szikra csillan, ami a maga módján szintén nem kevés megszállottságot hordoz, igaz, jól a maga medrében tartva, amolyan dekadens módra. Ezzel együtt az ajkára is valami halvány vigyorféle húzódik,ami a tekintettel együtt némi rókaszerű beütést kölcsönöz a szakállas arcnak.*
- A... hmm... fegyverese ütött rajtam, mikor az Oázisban iszogattam. Azonnal önhöz hozott, miután részletesen kifejtette, milyen is lenne a további sorsom az Exequias kezében... Azt hiszem, ön kultúráltabb módon tudna megölni, ha két pohár pálinka elfogyasztása mindenképpen ilyen drasztikus eljárást vonna maga után. Amennyiben erre nem kerülne sor, úgy ajánlom magamat.
*És, a tervei szerint az eddigieknél választékosabb nyelvezetű monológot zárandó, megereszt egy újabb udvarias főhajtást, ismételten egy visszafolytott vidor szemvillanással kombinálva, mintha nem zavarná különösebben az éppen említett egyes számú alternatíva. Nos... Végül is tényleg nem zavarja. Ha úgysem tud mit tenni, mit idegeskedjen? Ő csak várja az ítéletet.*
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ebédlő - Page 3 Cl0te5000/15000Ebédlő - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 EmptyPént. Jún. 14, 2013 3:56 am

A piktor színrelép
A piszkos fajankók! Hihetetlen, hogy meddig képesek elmenni. Először a tornyom, most meg ostoba tűzijátékok! Az a két félnótás fogalmam sincs, mit képzel magáról, de elkezdhetik megfékezni magukat, különben megtudhatják milyen érzés, ha Räv la Luz haragja lecsap rájuk. Kehh, milyen régen volt, hogy ilyen mérhetetlen dühös voltam valakire, jelen esetben valakikre. Pedig a sok buzgó mihaszna, kik Las Noches falai között próbálnak élni és „cselekedni”, bár legtöbb esetben semmirekellő módon eljátsszák napjukat, mindig, minden percben haragszom rájuk a hozzáállásuk miatt, de ez a két piperkőc most már igazán kihúzták nálam a gyufát. >.>;;
Morogva piszkálom Lucifer pengéjének hegyét, miközben kényelmesen hátradűlve hallgatom az egyik nevezetesen a semmirekellő csoportba sorolható pipogya szövegelését. Fogalmam sincs mit vétettem, hogy megtisztelt kiselőadásával, de most már eljött az ideje, hogy lakatot függesszen a szájára, ezzel megtudná, mivel teszi boldoggá borús lelkiállapotomat. >_>
Persze a várt lakat csak nem került a szájára és beszédét egyre inkább csak „blablabla” halandzsaként fogom fel, s már lassan olyasmivel kezdek játszani elmémben, hogy mi lenne, ha egy pattogós cukorka formájában létrehoznék egy anyagot, mely amint elolvad a szájában fehér kis tollpihék bukkannak elő csacsogó pofájában. Legalább elhallgatna egy időre. Kehh, milyen ostoba gondolatok járnak a fejemben! Mad
Megfogom a fejemet, megpróbálván kizárni minden gondolatot és érzést belőle, mikor váratlanul fracciónom szólít meg. Bár lélekenergia felismerésben nem remekelek, ilyen távolságban még így is könnyedén megállapítom, hogy melyikükhöz van szerencsém, a hangjáról nem is beszélve.
- Mit akarsz Wolloh, remélem nyomós okod van rá, hogy zavarsz, éppen azon gondolkodtam miképpen fogyasszam el a vacsorámat Mad – villantom meg fogsoromat az arrancar felé, ki üres szövegelésével untatott már mióta beléptem a helyiségbe. Ezzel legalább sikerült beléfojtanom a szót és nem kell hallgatnom vinnyogását arról, hogy éppen velem diskurált – francokat – és most megzavarták – hál’ Hueco Mundora!
Felszökik szemöldököm, amint Wolloh megmagyarázza ittlétének okát. S szemem sarkából megejtek egy kósza pillantást az említett független arrancarra.
- És mit csináljak vele, egyem meg? – kérdezem unottan felkönyökölve az asztalra, fejemet támasztva kezemmel, miközben a piperkőcöt veszem szemügyre, akit Wolloh hozott. Némán hallgattam bemutatkozását és meséjét a körülményről melyen egymásra leltek. Fintorra hasonlító vigyor kúszik arcomra.
- Kehh… tetszik a hozzáállásod, mihaszna! – forgatom meg jobbomban Lucifert, melyben eddig is tartottam, majd pengéjével előre az arrancarra szegezem. - Ha kulturált halálra vágysz, akkor javaslom, menj ki Wollohval és könyörögj neki, hogy egyen meg. De esetleg megkegyelmezlek, és nem adlak az Exequias kezére, ha válaszolsz egy kérdésemre. – jelentem ki egyszerűen, majd pillantásom komollyá válik, mintha csak belé akarnák nézni, miközben felteszem a kérdést. - Bizonyítsd, hogy méltó vagy arra, hogy fracción légy! – mint mindig a módot meghagyom, hogy megválassza a kérdezett. Ha Wolloh valóban egy velejéig rátermett arrancart hozott sorainkba, talán még meg is dicsérem a fáradozásait, sőt talán a Diego esetet sem hozom fel, vagy legalábbis nem olyan komoly szóváltásként, mint amennyire eleinte képzeltem.
[/color]

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ebédlő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ebédlő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches ::   :: Centrum-