-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yuudai "Gurande" Solomon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yuudai Solomon
Bounto
Bounto
Yuudai Solomon

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yuudai "Gurande" Solomon Cl0te4000/10000Yuudai "Gurande" Solomon 29y5sib  (4000/10000)

Yuudai "Gurande" Solomon _
TémanyitásTárgy: Yuudai "Gurande" Solomon   Yuudai "Gurande" Solomon EmptyVas. Aug. 23, 2009 7:44 am

Név: Yuudai „Gurande” Solomon
Kaszt: Bounto
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Las Noches
Rang: Love Triste „jelképes fracciónja”
Kor: Ismeretlen
Felszerelés:
- 1 nyaklánc, mely teljes mértékben elrejti a reiatsuját, ezért nem tűnik többnek egy egyszerű embernél.
- 1 arany zsebóra, melyet még az édesanyjától kapott gyerekkorában.

Kinézet:
Solomon egy vékony, ám meglehetősen izmos férfi, átlagos magassággal. Szőke haja és halványzöld szeme van. Arckifejezése ritkán változik, szinte mindig nyugodtságot sugároz. Las Noches többi lakójától eltérően ő nem a megszokott arrancar kosztümöt viseli, hanem leginkább öltönyt hord, ezzel is éreztetve nemesi származását és azt, hogy nem ide tartozik… Címere bal mellkasára van tetoválva.

Jellem:
Rendkívül művelt férfi. Mivel születése több száz évvel ezelőttre nyúl vissza, tisztán átlátja a különböző korokat, ezért tudja, hogy a bosszú nem megoldás. Többek között még hálás is a shinigamiknak, hogy általuk megkapta az örökéletet. Gyűlöli Aizen-t, de segít neki, mivel adósnak érzi magát, hisz egyszer Las Noches ura mentette meg a shinigamik támadásától. Azóta vár a napra, hogy törleszteni tudjon és elhagyhassa Hueco Mundo-t…


Báb
- neve: Dämon Kaiser (Démon Császár)
- kinézete: Nem látható, mivel Solomon összeolvadt a bábjával.
- előhívása: Mindig aktív, nem szükséges parancsszó.
- fajtája: Gravitáció

A báb képességei:
Urteil (Ítélet)
Ez a technika az, melyet Solomon legtöbbször használ. A használó a reiatsuja segítségével egy láthatatlan mezőt generál maga köré, mely segítségével az akaratától függően bármit képes eltaszítani, vagy magához vonzani. A technikának van egy végső fázisa, melyet Solomon még sohasem használt tudva, hogy minden egyes használat után rendkívül megrövidülne az élete és a használata után akár több óráig tartana a mező regenerálása. Lényegében egy fekete gravitációs gömböt hoz létre, mely maximum egy 100méteres területet képes magához vonzani, hatalmas krátert hagyva…

Beil (Pallos)
Ezt a technikát Solomon általában akkor használja, ha az előbbi technika hátránya miatt az ellensége közel jut hozzá, vagy ha nem vérre menő csatát vív. Ezzel a technikával képes egy fekete pengét növeszteni a kezéből mellyel, ha suhint egyet, akkor egy lökés hullámot tud indítani.


Előtörténet:
Több száz évvel ezelőtt, egy gyönyörű kastélyban láttam meg a napvilágot. Egy régi nemesi család utolsó tagjai voltunk, ezért szüleim bennem látták az utolsó reménységet. Nap, mint nap taníttattak, hogy elérjem a szükséges műveltséget ahhoz, hogy elvehessek egy másik nemesi családból való lányt. 15 évesen a korhoz képest már elég művelt voltam. Nem csak a tudományokhoz, hanem a zenéhez is jó eszem volt, ezért szüleim a legjobb zongoratanárokat fogadták mellém, gondolva hogy ez jó pont lesz a leendőm apjánál. Mindössze 16 éves voltam, mikor eljegyeztek egy másik bounto család legfiatalabb tagjával. Gyönyörű lány volt Hariko és még csak 14 éves volt, de már képes volt megidézni a bábját. Eleinte nem akartam elvenni, mivel még nem éreztem magam elég éretnek, de apám parancsára szinte minden időmet vele töltöttem és végül szerelmes lettem. Harikonak volt egy feltétele: Csak akkor lesz a feleségem, ha legyőzöm egy harcban. Én még meg sem idéztem a bábomat, ezért esélyem sem volt ellene, legyőzött.
- Addig nem megyek hozzád, amíg le nem győzöl! Kapsz még egy hetet, ha addig nem győzöl le, akkor a házasság lefújva! – mondta, majd bement a kastélyukba. Én a földön heverve néztem, ahogy eltűnik a hatalmas épület folyosóján.
- Megfogadom, hogy a mai naptól számítva egy hét múlva legyőzlek Hariko… - mondtam. Másnap elkezdődött az edzés. Leginkább az erőnlétemet kellett fejleszteni, mivel a szellemi taníttatásom miatt az teljesen el lett hanyagolva. Minden reggelemet 30 kör, futással kezdtem, majd a családi könyvtárban a bountokról szóló könyvek elolvasásával folytattam, végül vívni tanultam. A kemény munka meghozta gyümölcsét, apám úgy érezte készen állok a bábom megidézésére. Egy különleges terembe vitt, mely a kastélyunk alatt volt. Azt mondta ezt a helyet használta régen a saját ereje fejlesztésére. Már a nap is lemenőben volt, mikor végre elkészültünk a különböző idéző körök felfestésével, majd a szimbólum közepére álltam és kimondtam a parancsszót.
- Ziege dich, Dämon Kaiser. – ekkor fekete köd ült a teremre és mikor elszállt egy 2 méter magas szamuráj páncélos alak állt előttem. Nagyot nyelve vártam, hogy megöl-e vagy behódol-e előttem. Szerencsére az utóbbi történt. Már csak két napom volt a Harikoval való újabb összecsapásig. Keményen edzettem a bábommal. Ez idő alatt sikerült nagyjából megismernem erősségeit és gyengeségeit. Apám nagyon megdöbbent mikor elmeséltem neki, hogy a bábom a gravitációt uralja, mivel klánunkból mindig is villám típusú bábbal harcoló bountok kerültek ki. Ezért még anyámat is meggyanúsította, hogy talán nem is az ő fia vagyok, de én kiálltam az anyám mellette. Tudtam, hogy nem csinált volna ilyet. Végül apám is belátta, hogy túl elhamarkodottan ítélt, így végre újra nyugodtan tudtam készülődni a nagy napra. Végül eljött a várva várt nap. Mikor Harikora pillantottam, éreztem, hogy a lány túlságosan elbízza magát. Úgy gondoltam ezt még a hasznomra fordíthatom.
- Kezdjétek! – kiáltotta a lány apja, mire Hariko megidézte félelmetes bábját.
- Végre eljött az idő… Ziege dich, Dämon Kaiser! – kiáltottam, mire a fekete köd ült a terepre, majd a köd összesűrűsödött és megjelent a bábom. Hariko nem finomkodott, azonnal az én bábomra uszította az övét. Bábja hatalmas tűzgolyókat kezdett el lövöldözni.
- Das Beil des dämonem Kaiser! – kiáltottam mire bábom egy kardot formálva a kezemen jelent meg.
- Így csak könnyebb lesz. – mondta a lány, majd minden erejét egy utolsó tűzgolyóba adta. Miután elég nagy lett, felém lőtte.
~ Kész vagy Kaiser? – kérdeztem, majd miután helyeslő választ kaptam kardommal egyet suhintottam, mire visszairányítottam Harikora a támadást. A lány kétségbeesetten hívta vissza a bábját, ezzel megszüntetve a tűzgolyót.
- Rendben, te győztél… - hajtotta le a fejét, mire én is visszahívtam a bábomat és odasétáltam hozzá.
- Mi a baj? Úgy látom, még mindig nyomja valami a szívedet, talán… nem akarod az esküvőt? – kérdeztem, mire ő a szemembe nézett.
- Tudod Solomon, te nagyon kedves vagy és szeretlek, de csak úgy, mint ha a bátyám lennél. Sajnálom. – mondta könnyes szemmel.
- Ugyan… Semmi baj. Csak mondanod kellett volna és akkor én sem akartam volna az esküvőt, hisz azzal csak ártunk egymásnak, ha még így is megtennénk… Ugye? – mosolyogtam rá, mire a lány csak bólintott. Másnap elmondtam az apámnak, hogy nem akarunk esküvőt és azt mondta, hogy ha így gondolom, akkor nincs többé fia. Kitagadott a családjából. Ezek után vettem fel a Yuudai nevet és megfogadtam, hogy egyszer sokkalta híresebb családnév lesz a Yuudai, mint a Gurande. Napokon át vándoroltam, hogy megtaláljam a helyet, ahol új életet kezdhetek, mind hiába… Lassan kezdett elfogyni a készletem is, így hamarosan étel és ital nélkül kellett tovább mennem. Végül nem bírtam az éhséget és elájultam… Egy kis házban ébredtem, és mikor körbenéztem Harikot pillantottam meg.
- Jó reggelt! ^^ - mosolygott rám a lány.
- Hariko?! Te meg mit keresel itt? – néztem a lányra, aki eközben egy tál ételt nyomott a kezembe.
- Mivel nem mentem hozzád feleségül, apám kitagadott a családból. – mondta.
- Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled… Mi lenne, ha megmutatnánk nekik, hogy nem csak frigyek árán lehet, a csúcsra törni? Mutassuk meg nekik, hogy a saját erőnkből képesek vagyunk híressé és gazdaggá válni. Én megváltam a nevemtől… Most már Yuudai Solomon vagyok. Segítesz legyőzni ezt az új kihívást? – pillantottam a lányra, aki bólintott.
- Mától én leszek Yuudai Hariko… a húgod. – mosolyodott el végül ő is. Hónapokkal később elindultunk megtalálni a helyet, ahol megvalósíthatjuk az álmunkat. Ez a hely Karakura város volt. Miután beköltöztünk egyből a cégünk megalapításához szükséges dolgok becserkészésére indultunk. Pár héttel később megalapítottuk a Yuudai Corporation-t, azaz Yudai Corp-ot, ami elektrotechnikai felszerelésekkel foglalkozott. Hamarosan híres lett a Yuudai név. Életünk ismét a megszokott, boldog kerékvágásba tért vissza. Talán emiatt éreztem azt, hogy valami rossz közeledik, ami mindent megváltoztat… Másnap shinigamik támadtak meg, akikkel felvettem a harcot, s bár összeolvadtam a bábommal, még is legyőztek. Az életemet még is egy shinigaminak köszönhettem, akinek neve: Aizen sousuke. Las Noches ura arrancarokat küldött a megmentésemre, majd miután megmentettek egy üzenetet adtak át. Az üzenetben a shinigami meghívott Las Noches-ben, hogy legyek tagja hadseregének. Tudtam, ha nem fogadom el az ajánlatot, baja eshet Harikonak, ezért miután átadtam neki a Yuudai Corp vezetését, elmentem Las Noches-be. Hogy ne keltsek túl nagy feltűnést Aizen egy nyakláncot adott, mellyel teljesen elrejthetem Reiatsumat és megkért, hogy válasszak egy espada-t magamnak. Én Love Triste-t választottam. Azóta számos akcióban vettem részt, de még mindig nem tudom, hogy jól döntöttem-e.


A hozzászólást Yuudai Solomon összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 24, 2009 12:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yuudai "Gurande" Solomon Cl0te16000/30000Yuudai "Gurande" Solomon 29y5sib  (16000/30000)

Yuudai "Gurande" Solomon _
TémanyitásTárgy: Re: Yuudai "Gurande" Solomon   Yuudai "Gurande" Solomon EmptyVas. Aug. 23, 2009 8:05 am

Konnichiwa! Yuudai "Gurande" Solomon Happywaveplz

Igen ötletes karakter, nekem tetszik! ^^
Nem találtam semmilyen megbotránkoztatónak mondható dolgot, ezért nem mondhatok mást, minthogy az előtörténetedet E L F O G A D O M !

És most a szokásos...
Készítsd el az adatlapodat!
Első szinten kezdesz; lélekenergiád 4000; Tőkéd 4000ryu !

Jó játékot, kellemes időtöltést... bla-bla-bla... Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Yuudai "Gurande" Solomon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Bounto-